Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mezőség

+7
Miu
Shukaku
Utahime
Akuma
Sakamoto Rin
Tetsuko Jin
Kayaba Akihiko
11 posters

3 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Mezőség - Page 3 Empty Re: Mezőség

Témanyitás by Miu Pént. Dec. 12 2014, 13:10

-Nem tudom. Talán igazad van, bár egész hirtelen váltott át minden rosszba. Szóval én inkább arra szavaznék, hogy valaki megátkozott engem.
Kissé furcsa, hogy ennyire jó arc a srác. Bár igaz nálam már az számít furcsának, ha ember számba vesznek és azoktól kicsit jobban szoktam tartani akik kedvesen közeledik hozzám, mert hamarabb ébred bennem gyanakvás. Bár mióta igénybe vettem a kiképzőt és szabadon járok-kelek arra amerre szeretnék, nem igazán találkoztam olyan túlzottan ellenszenves emberekkel. Úgy néz ki ide csak fura alakok lépte be, meg azok akiknek kicsit hiányosak a fogas kerekei. Meg gondolom a sarokban kuporgó antiszoc létformák, de hát azokkal meg még nem találkoztam össze, pont azért mert azok itt is kerülik a társaságot és a feltűnést.
-Kontaktlencse? Kint nem volt lehetőségem ilyen luxus dolgot megengedni magamnak. Itt bent meg csak egy gombnyomás lenne a menüben, de a szemkötő már hozzám tartozik és mint mondtam furán érezném magam nélküle.
Időközben kaptam is egy új becenevet. Nem igazán tetszett, de tudom, hogy nem bántásból mondta, szóval nem teszem szóval dolgot, úgy is zárni kívánom ezt a témát.
-Ugyan nem kapom én fel olyan hamar a vizet, sőt nem vagyok az fajta. Ha netán kikelek magamból az is pusztán színjáték és csak az apró bosszúim része szokott lenni. De sose haragszom igazán. Viszont az ilyen esetekre más módszereim vannak, de attól sem kell félni én sose szoktam semmi rosszat se tenni mások ellen, ha még is megbántanám az illetőt, akkor pedig természetesen bocsánatot is kérek.
Na jó igazából teljesen random szoktam reagálni az olyan dolgokra amik nem igazán tetszenek. Kedvemtől, helyzettől és személytől függ, hogy épp jut az eszembe, amit viccesnek is találok és az úgy nevezett bosszúimnak is megfelel. Bár a legtöbb csak egészséges kötekedés és piszkálódás szokott lenni, mivel nem akarok én senkit se megbántani és senkivel se akarok haragban lenni.
Miu
Miu
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 658
Join date : 2014. May. 04.

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Mezőség - Page 3 Empty Re: Mezőség

Témanyitás by Cearso Pént. Dec. 12 2014, 17:43

-Szerinted az nem egy hatalmas átok része, hogy benn ragadtunk ebben a játékban? Akkor a jelek szerint nem csak te vagy megátkozva, hanem mindenki más is ezen a helyen.
Elég egyszerű, akik meg nem érzik úgy, hogy mégis el lennének átkozva, azok egyébként se túl sűrűn hagynák el ezt a helyet akkor se, ha szabad lenne a kijárás.
-Biztos igazad van.
Én se gondoltam soha se kontaktlencsére. Mondjuk az én szeme nem is annyira feltűnő, mint az övé. De ha takargatja azzal csak azt éri el, hogy mások még kíváncsiak lesznek rá. Én például fel sem figyeltem volna arra, hogy két különböző színe van a szemeinek, ha nem fedte volna el azzal a szemkötővel. És azzal a beállítással én is szemeztem néha, de ugyanúgy, mint a kiképző használatánál, ezzel a döntéssel teljesen azt éreztem, hogyha megteszem akkor ledobom magamról a kinti világot. Ezt meg már az elején eldöntöttem, hogy ilyet nem fogok csinálni, tehát teljes mértékben egyet tudok érteni a lánnyal ezzel kapcsolatban. Én voltam a hülye, hogy egyáltalán felhoztam ezt a témát.
És ismét megremeg az a bokor, de most meglepetésre nem egy kacsa bukkan fel. Elég lassúnak tűnik ahhoz, hogy még azelőtt megfogjam azt a szőrös dolgot, mielőtt kiérne a bokorból. Megragadom majd fölemelem a szegény párát. Majd a lány felé fordítom.
-Ez, mi ez?
Kérdezem a lánytól, hiszen ilyen teremtést még életemben nem láttam. Vagyis mintha egyszer már találkoztam volna ilyesmivel, de az akkor az se biztos, hogy ilyen állat lett volna. Ha egyáltalán ez az izé egy állat.

/szőrös manó/

_________________
1.:

2.:

3.:

4.:

lvl 38:
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Mezőség - Page 3 Empty Re: Mezőség

Témanyitás by Miu Pént. Dec. 12 2014, 18:08

-De a játékban ragadást is lehet annak venni. Bár én ennél sokkal rosszabbat is tudok…De mindegy is a lényegen úgy sem változtat már semmit.
Majdnem elszóltam valami olyanról magam, amit nem akarok felemlegetni. Főleg nem olyan valakinek, akivel most először találkoztam. na jó másodjára, de az első alkalmat nem igazán lehet találkozásnak mondani, inkább csak láttuk egymást a rendezvényen, de nem beszéltünk és nem harcoltunk együtt sem. Szóval a mostani alkalmat lehet csak találkozásnak nevezni. Bár ezen fölösleges agyalni, az a lényeg, hogy eddig jól megvoltunk és egész jól elbeszélgettünk. Talán ő az első aki nem csak van és ismerem és kész, hanem érdekli az, hogy ki is vagyok. Nem ismerek sok embert itt, de azok közül akiket már ismerek se rémlene, hogy valaha bármelyikük is érdeklődött volna felőlem. Inkább én érdeklődtem felőlük. Közben megint mocorog a bokor és Cearso már el is kapta a bokorban bujkáló létformát. Meglepve és furcsállva méregettem a lényt, de el nem tudtam képzelni, hogy mi szeretne ő lenni.
-Hát nem tudom, hogy ez, mi ez. De valami csak lehet. Viszont sose láttam még ilyen létformát a játékban.
Egyszerűen nem tudta, hogy mi lehetett az a kis szőrös valaki, de mindenesetre elég érdekes szerzet azt meg kell hagyni.
-Elég sok mindenki kiszedtünk már ebből a bokorból. Most ennyire kíváncsiak ránk vagy ez a bokor  egy másik dimenzióból nyílik és random dobálja ide az állatkákat.
Ez egy elég hülye megjegyzés volt, most már bánom, hogy kiesett az előbbi mondat a számon. De már mindegy kimondtam, már nem tudom visszaszívni. Mindenesetre én felvágtam bokor harcosnak és elkezdtem bele mászni. Négykézlábra ereszkedtem és elkezdtem kúszni egyre bentebb és bentebb. Majd morgást hallottam aztán egy igen ideges állatkát láttam magam előtt, ami rám ugrott én meg a jószággal együtt ugrottam ki a bokorból és közben fel is kiáltottam. Nem én kaptam el a vadat, hanem az engem és még jó alaposan rám hozta szívbaj is. Csak akkor tűnt fel, hogy egy borzot sikerül magamra haragítanom, mikor az befejezte a támadást és diadal ittasan eltűnt a bokorban ismét. Én meg ott ülök a földön és kissé megszeppenve néztem utána, majd felnéztem Cearsora.
-Háát…Ez nem volt valami jó ötlet a részemről.

/Borz/
Miu
Miu
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 658
Join date : 2014. May. 04.

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Mezőség - Page 3 Empty Re: Mezőség

Témanyitás by Cearso Vas. Dec. 14 2014, 00:06

-Ha igazán komolyan vesszük a dolgokat gyakorlatilag már halottak vagyunk. Csak azért lehetünk még életben, mert van odakint valaki, aki felügyel ránk. És mit gondolsz, ez a valaki vajon meddig fogja úgy gondolni, hogy szükséges minket ezen, vagyis azon a világon tartani? Ezért is próbálom meg a lehető legtöbb dologról minél többet megtudni.
Mármint ezért is, meg persze ég mindig az eredeti célomat akarom elérni. Majd sikerül elkapnom egy rendkívül érdekesen kinéző teremtést. Megmutatom Aranyszemnek is, de úgy néz ki, ő se tud többet erről, mint én. Pedig mintha egy csomó helyen láttam volna.
-Szóval neked sincs semmi fogalmad erről a lényről. Mintha még csak nem is állat lenne.
Elengedem a szőrös izét, amit elkaptam, majd figyelemmel kísértem, ahogy Aranyszem megpróbál a bokor sűrűjébe hatolni. Talán egy halovány kis kacajt is ejtettem, mikor azt látom ahogy egy kisállattal kerül komolyabb összetűzésbe. Mit ne mondjak, nem éppen a legkényelmesebb módja a vadászatnak, de lássuk be, a rendszer még ezt is annak veheti, hogy te fogtad el a vadat. Mondjuk ne szívesen próbálnám ki én is ezt a formulát, de nézni elég jó mókának tűnik.
-Ha nem próbáltad volna ki, akkor nem tudtuk volna meg, hogy ez egy rossz ötlet. És akkor én próbáltam volna ki, valószínűleg olyan eredménnyel, mint te most.
Kacsintok rá Aranyszemre, majd nyújtom felé a kezem, hogy felsegítsem a földről, ha ő is így akarja. Hiszen nincs semmi okom azt feltételezni, hogy ezzel csak az én figyelmemet akarta elterelni. És nem tudom nézni, hogy szegény lány ott fekszik a földön.

_________________
1.:

2.:

3.:

4.:

lvl 38:
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Mezőség - Page 3 Empty Re: Mezőség

Témanyitás by Miu Vas. Dec. 14 2014, 00:54

-Hát nem tudom, hogy felettem ki ítélkezik ezen a téren. Én árva vagyok szóval, gondolom az orvosokra vagyok bízva ott kint. Szóval nem tudom, hogy meddig óhajtanak gépeken tartani, mert senki se szereti, ha valamit ingyen kell csinálnia és az én életemért senki se fizet és nem is hiányoznék senkinek se. Rolling Eyes 
Vontam meg a válla és forgattam szemem. Nem igazán érdekel a dolog, hogy őszintén bevalljam magamnak, pedig kéne, hogy érdekeljen…
-Amíg meg létezem, pórbálom jól érezni magam és minél többet szórakozni. Kint is ezt csináltam és itt bent se tervezem másképp tenni. Nem érdekel se a kijutás sem maga a játék, én csak úgy élek, ahogy nekem tetszik. Addig míg megtehetem. Mert amint kikerülök innen mehetek is rabszolga munkákra csak, hogy ne pusztuljak majd éhen és ne kelljen az utcán laknom. Szóval addig élvezem az életem még lehet. 
A hangomon nem hallatszódott az, hogy különösebben érdekelnének a dolgok, csak ilyen nekem minden mindegy stílusban adtam elő magam.
Időközben elő került az kicsi szőrös valami. Amiről egyikünknek sem volt semmi fogalma. Bár tudna válaszolni nekünk, akkor eltudná mondani, hogy mi is akarna ő lenni.
-Lehet, hogy nem is állat, hanem egy manó vagy kobold. Hmm…a koboldok kicsit nagyobbak, inkább manó. Egy szőrös manó. Mindenesetre jópofa kis lényecske. ^^
Piszkáltam meg a kis manó fejét az ujjammal, még mielőtt Cearso elengedte volna. Aztán én se maradhattam ki a jóból és lett is egy izgalmas találkozásom egy ideges borzzal.
-Neked eszedbe jutott volna olyasmi, hogy bemássz egy bokorba? Azt hittem ,hogy csak én lehetek ennyire agyalágyult Másoknak nem nagyon szoktak olyan briliáns ötletei támadni, mint nekem szoktak. 
Cearso a kezét nyújtotta, én meg kaptam is a lehetőségen és a kezébe kapaszkodva húztam fel magam a földről persze, hogy elfogadom a segítséget, úgy is olyan ritkán történik velem ilyesmi, hogy valaki felsegítsen a földről vagy, hogy egy jót beszélgessek valakivel. Nem igazán szoktam velem foglalkozni az emberek, még akkor sem, ha felszólalok valami kapcsán, hogy segítsek egy adott helyzeten. Elég ritkán vesznek észre az emberek úgy, hogy figyeljenek is rám vagy legalább is úgy csináljanak mintha figyelnének.
Miu
Miu
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 658
Join date : 2014. May. 04.

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Mezőség - Page 3 Empty Re: Mezőség

Témanyitás by Cearso Vas. Dec. 14 2014, 08:01

-Árva vagy? ÉS akkor, hogyan jutottál egy olyan konzolhoz? Ne mond azt, hogy nem hiányoznál senkinek. Nekem például biztos, hogy hiányoznál.
Hiába most találkozunk először, na jó másodszor, de az első találkozás kifújt annyiban, hogy felfigyeltem a lány fura viselkedésére, ami nem igazán nevezhető rendes találkozásnak, már az is kérdéses, hogy hogy sikerült megjegyeznem a vét. Szóval hiába most találkozunk először, én megkedveltem ezt a lányt az indikátora ellenére.
-És biztos van még néhány ember akinek biztosan hiányoznál. Biztos, hogy nem tudsz mondani egyet se?
Lehet, hogy ezzel a kérdéssel egy kicsit messzire mentem, de mi rossz történhetne azon kívül, hogy megutál.
-Én is szeretem élvezni az itteni életem, de szerencsére nekem van odakint egy szerető családom. Bár elég furcsa lesz őket viszontlátni azután, hogy valaki legyőzi, vagy valakik legyőzik a 100. szint főnökét.
Mondjuk két év alatt nem jutottak el a 20.-ig se, akkor a 100. olyan 8 év múlva körül esedékes, ha nem vesszük figyelembe, ha a szintfőnökök ereje nem lineárisan, hanem exponenciálisan növekszik. Soha nem gondoltam még azokra, akiknek odakint nincs semi vesztenivalójuk. Eddig...
-Szóval azt mondod, hogy szőrös manó? Akkor majd utánakérdezek pár embernél, hogy ők is találkoztak-e már vele.
Az a pár emberke természetesen Shu-t és Timit jelentette a leginkább. Majd szabadon engedem szegény párát.
-Ez szerintem nem agyalágyultság kérdése, hiszen én is kísérletezgető alkat vagyok, ha valamiről semmit se tudok, akkor úgy tudhatom róla a legtöbbet, ha magam is megtapasztalom. Bár nem tudom, hogy mit fogok csinálni, ha még egy állat előkerül abból a bokorból. Lehet, hogy itt van az egyik spawn-helyük?
Kérdezem részben magamtól, részben pedig Aranyszemtől. Sohase gondolkoztam még el ebből a szempontból a dolgokon. Annak persze kimondottan örülök, hogy elfogadja a felajánlott segítségemet.

_________________
1.:

2.:

3.:

4.:

lvl 38:
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Mezőség - Page 3 Empty Re: Mezőség

Témanyitás by Miu Szer. Jan. 14 2015, 10:57

-Hát vállaltam munkát. Aztán sose költekeztem igazán.  Néha vettem egy-két ruhát, meg amit rendszeresen vettem az a macska kaja volt, mert szerettem a kóbor macskákkal játszani és foglalkozni. Meg teszegettem félre is abból a nevetségesen kevés vagyonomból. Aztán jött ez a játék és úgy voltam vele, hogy kipróbálom. De ha kitudtam volna jelentkezni az elején akkor most nem lennék itt, hanem oda adtam volna valamelyik kölyöknek, aki jobban élvezi az ilyen játékokat.
-Ez érdekes picit. Igazából eddig ismertük egymást látásból és úgymond most találkoztunk csak először rendesen és máris hiányoznék neked, hogy ha megszűnnék létezni. Vagy ezt a szöveget ellövöd minden lánynak akivel találkozol, hátha valaki a horgodra akad? Razz 
A következő kérdésén pedig kicsit elgondolkoztam.
-Hmmm…Nem igazán ismerek sok játékost és szerintem azon kevés személy akit ismerek nem nagyon figyelnének fel arra, hogy eltűntem. Sőt, ha jobban bele gondolok egyikük se tud rólam szinte semmit és ez fordítva is így van, csak egyszerűen megvagyunk egymás társaságába, mikor összetalálkozunk.
A válasz adás közben jól hallható volt a bizonytalanság a hangomban. Mert tényleg fogalmam sincs az ilyen dolgokról. De akárhogy is nézem a dolgokat, mindig oda jutok, hogy nem igazán tűnne fel nekik, ha hirtelen nem lennék többet.
-A 100. szint még messze van az élbolyban haladóktól is. Ha meg kijutok innen akkor meg majd csak lesz valami. Talán addig míg felépülök, még megtűrnek az árvaház falai között, de szerintem utána kitesznek az utcára, hogy boldoguljak magam. Mert attól, hogy itt nem látszik meg rajtunk még az évek telnek és ha már most rögtön kijuthatnék se lenne több évem arra, hogy az árvaház falai között élhessek, mert már 18 vagyok és ilyenkor már elküldenek onnan, hisz kell a hely a kicsiknek.
-Bár én már alig vártam, hogy szabaduljak onnan, de pokolból egy még rosszabb pokolba jutni valahogy nem egy hívogató dolog. Persze biztos megoldanám a dolgot, ha szemben állnék vele, de biztos nem lesz egyszerű.
Igazából most először gondolkozom el ezen. Eddig nem érdekelt a dolog és az eddig körülöttem lévőket se foglalkoztatta. Pontosabban nem is kezdtünk ilyen beszélgetésekbe sose.
-Nekem csak a Szőrös manó név ugrik be, akkor mikor erre a kis fickóra nézek.
Közbe na manó elengedésre került és már ment is tovább a dolgára.
-Kísérletezgető típus…ilyen megvilágításból még nem néztem a dolgot, pedig így sokkal jobban hangzik. :3  Legalább nem kell sokat szaladgálnunk. De változtathatunk helyet is, hogy ne csak egy bokor mellet ácsorogjunk. ^^
Miu
Miu
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 658
Join date : 2014. May. 04.

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Mezőség - Page 3 Empty Re: Mezőség

Témanyitás by Cearso Szer. Jan. 14 2015, 22:30

-Nekem mindenki hiányozna, akivel akár csak egyszer is jól elbeszélgettem. Ahhoz nem kell tudnom rólad semmit, hogy hiányozhass nekem. Vagy te nem így gondolod? És ez alatt a rövidke beszélgetés alatt én nagyon sok mindent megtudtam rólad.
-Hiába múlik az idő, hiszen mint ahogy mondtad, idebent nem öregszünk, ezzel majd ráérünk foglalkozni, miután kijutunk. Addig inkább reménykedjünk, hogy senki se állítja le a mi konzolunkat.
A lány ajánlatára, úgy döntök, hogy keresek egy másik helyet.
-Jó, rendben, menjünk.
Kiszúrok a közelben pár állatot, és el is indulok feléjük. Pár lépéssel később azonban megtorpanok, és a lány felé fordulok.
-Ilyen könnyen azért nem rázol le.
Megfogom a lány kezét, és elkezdeném húzni magam után, miközben rohanok a csorda felé. Az állatok persze a trappolásom miatt azonnal szétszélednek.
Amikor elérem azt a pontot, ahol a csordát láttam, akkor ledőlök a földre, és megpróbálom Miu-t is lerántani magam mellé a földre.
-Néha a szórakozások közé is be kell iktatni egy kis pihenőt.
Az igazság persze az, hogy már ez a rövidke kis futás is nagyon kifárasztott.
Ahogy fekszek a földön, az egyik vaddisznó kíváncsisága legyőzte a félelmét, és idemerészkedett hozzám. Nekem csak annyit kell tennem, hogy felemelem a kezemet, és hozzáérjek az állathoz. Az érintés után persze rohan is tovább, mintha csak azért jött volna ide, hogy megérintsem.

_________________
1.:

2.:

3.:

4.:

lvl 38:
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Mezőség - Page 3 Empty Re: Mezőség

Témanyitás by Miu Szer. Jan. 21 2015, 18:47

-Hát én nem adok ilyen gyorsan bizalmat az embereknek, így többször kell vele találkoznom és beszélnem, hogy olyan szinten legyen az ismeretségünk, hogy később akár hiányozzon is nekem. Párszor már sikerül megégetnem magam, így kissé jobban szokásom kerülgetni azt a forró kását. Amiket meg most megtudtál rólam azt bárkinek elmondom csak kérdezni kell.
-Erről az öregedés témáról már volt szerencsém beszélgetni valakivel, pontosabban inkább szócsatázni, mert sehogy se tudtunk egyet érteni. De az elég fárasztó beszélgetés volt, így én is hanyagolnám ezt a témát…- a konzol lekapcsolással kapcsolatban, meg nem sok semmi jutott eszembe, körülbelül annyira érdekelt, mint bármi más a játékban ragadással kapcsolatban - Reménykedjünk! Úgy is a remény hal meg utoljára. ^^
Ohh…Végre mozgunk is valamerre. Pontosabban engem mozgattak, hogy nehogy elvesszek útközben.
-Nahát, úgy néz ki lebuktam. De miből jöttél rá arra, hogy le szeretnélek rázni? :3
Persze nem gondoltam komolyan a kérdést, mert igazából egyszer se jutott az eszembe az, hogy lerázzam. Ha menni akarok akkor bejelentem a dolgot és megyek, nem fogom magam megerőltetni olyasmikkel, mint az olcsó kis lelépős trükkök. Hirtelenjében csak annyit érzékelek, hogy Cearso leránt maga mellé a földre.
-Pihenni? Én most kezdtem csak bele jönni. D:
Nyávogtam kicsit, majd bevillant a nagy ötlet.
-Akkor piknikezzünk kicsit, míg pihenünk. Bár nem igazán készülte, így nincs nálam sok minden, de az is több mint a semmi.
Egy kis matatás az invertorymba és máris elővarázsoltam egy plédet, amit le is terítettem a fűbe, majd újabb matatás a dolgim között és elkezdtem kipakolni a sütiket belőle, meg azt a kevéske szendvicset és a végén egy termoszt is elővarázsoltam két bögrével együtt.
-Most csak ez a két féle sütim van, ezek a kis csokis kekszek és mochi. Meg van ez a pár darab szendvicsem és szomjoltónak pedig vegyes gyümölcs teával tudok szolgálni.
Kész voltam a kipakolással és felsoroltam az étlapot is. Már csak el kell kezdeni a piknikezést, de úgy néz ki, hogy van még valaki aki szeretne csatlakozni hozzánk. Az a előbbi manó keveredett a pléd környékére és tisztes távolból szemezett a sütikkel.
-Jééé! Itt egy újabb szőrös manócska.  *.*
Majd megfogtam a kis fickót és feltettem a plédre a sütik mellé.
-Jut neked is. Ha már ennyire nézed őket, akkor vegyél is egyet. ^^
A manó egy ideg csak pislogott rám, majd felmarkolt pár darab csokis kekszet és elszaladt.
-Pedig maradhatott volna tovább is. Olyan jópofa kis szerezettek ezek a manók, szívesen adtam volna neki még több sütit. – közbe Cearsora vezetem a tekintetem – Szerinted is jópofa kis lények?...Na, de vegyél te is valamiből, ha már pihenünk akkor adjuk meg neki a módját. ^^ 

//Szőrös Manó//
Miu
Miu
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 658
Join date : 2014. May. 04.

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Mezőség - Page 3 Empty Re: Mezőség

Témanyitás by Cearso Hétf. Feb. 23 2015, 21:34

-A remény hal meg utoljára.
Ismétlem meg a lány szavait.
Aztán hagyom az egészet, és azt nézem inkább ahogy kirakodik.
-Te aztán sok mindenre felkészültél. És ezt mondod te nem sok mindennek? Egy kilépés gomb esetleg nincs a tarsolyodban?
Elveszek egyet a ragadós bigyók közül. Felemelem azt a taknyos tapintású valamit. Arra má nincs gusztusom, hogy meg is kóstoljam.
-Mondd csak ez az izé ehető? Inkább nem próbálkozok meg vele, ha nem probléma.
Inkább csak a csokis sütiből választok egyet, és abból majszolok el egyet, majd visszadőlők a földre.
-Még egy mano? Ezek szerint kedvelnek minket? Biztos vissza fog jönni, ha ismét megéhezne. De én tényleg elfáradtam. Már csak a tej hiányzik a csokis kekszhez, hogy rendes altató legyen, de így se panaszkodok.
A hatás kedvéért el is nyomok egy ásitást. Persze a kezemet illedelmesen a szám elé teszem. Érzem ahogy a szemem lassan le-lecsukodik, természetesen az első után még kinyitom a szemem azonnal, de nem tudom hányszor sikerül megismételnem mielőtt végleg lecsukodik. Még az utolsó kisérlet során elnézést kérek a lánytol.
-Bocsánat, azt hiszem egy kicsit elfáradtam a sok rohanásban. Lehet, hogy veled nem rohangáltam sokat, de ma már azelőtt is sokat üztem a vadakat, hogy téged idehivtalak volna, csak hát egyedül nagyon uncsi volt.
Az utolsó szavak után pedig látványosan elalszom.

_________________
1.:

2.:

3.:

4.:

lvl 38:
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Mezőség - Page 3 Empty Re: Mezőség

Témanyitás by Miu Hétf. Feb. 23 2015, 22:32

-Mert ő a gyilkos.
Jelentem még ki a remény emlegetése után és ezzel én is lezárnám a dolgot részemről. Ami nem is volt nehéz, mert nem sokra rá már kirakodást rendeztem piknikezés céljából.
-Az ilyesféle dolgokra fel vagyok készülve, de igazából csak azért van nálam ennyi minden, mert elég gyakran töltöm az időm távol a városoktól és ez mind szükséges a vadonban bóklászáshoz. De sajnos kilépés gombbal nem szolgálhatok. Viszont van sok más egyéb, amit kipakoltam ide.
Mutatok végig a kínálaton.
-A mochi? Miért ne lenne ehető? Bár tényleg elég érdekes egy édesség. Viszont a legutóbbi nasi beszerző túrám során csak ezeket tudtam beszerezni, mert ezek voltak megfizethető árban. A finomabb dolgok drágábbak és nem igazán vagyok eleresztve arannyal. De nem is kötelező enni belőle csak kiraktam mert van.
Majd megjelenik egy újabb manó, aki el is tűnik pár sütivel.
-Még az lehet, hogy majd szól a cimboráinak és csapatostól jönnek vissza.
-Sajna tej most nincs nálam. De ahogy elnézem az altató hatása nélkül is sikerült elálmosodnod. És amúgy nem gond aludj ha akarsz. Én majd éberen őrködöm.
Amint Cearso elaludt az éber őr is ásítozni kezdett. Én és az éber őrködés vicces. Egy ideig dudorásztam meg néztem a tájat azt, ahogy dőlöngésznek a fűszálak. Majd hanyatt feküdtem és a felhőket kezdtem el bámulni. Egy ideig még álmoskásan lefoglaltam magam a felhők nézésével, majd szépen lassan el-el szenderedtem. De még mindig küzdöm az álmosság ellen és igyekszem még mindig őrt játszani. Viszont nem tartott ez valami sokáig és hirtelen azon kaptam magam, hogy elaludtam.
Miu
Miu
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 658
Join date : 2014. May. 04.

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Mezőség - Page 3 Empty Re: Mezőség

Témanyitás by Cearso Kedd Feb. 24 2015, 08:44

Elkuncogtam magam Aranyszem kis poénján. Természetesen nem tartott sokáig, ugyanis kerültek elő az érdekesebbnél érdekesebb ételek Miu kis batyujából.
Nem tudom mennyit aludhattam, de mikor sikerült végre felébrednem az a látvány fogadott, hogy a lány édesen aludt itt mellettem. Úgy néz ki nem sikerült túlzottan ébren maradnia. Bár engem nem is zavar, hisz amit akartam azt sikerült megtudnom. Ha tényleg veszélyes lenne, akkor kihasználta volna, hogy alszom, és szinte bármit meg tudott volna tenni. Előveszem a Hazatérés Kristályomat, de mégse használom. Nem tudnám itt hagyni a lányt teljesen magára utalva. Gyorsan összeszedem a cuccokat és elteszem őket az inventorymba, majd felveszem az ölembe a kicsi lányt, és így használom végül a Kristályt, ami Mirage-be szállit minket, és reménykedem hogy Aranyszem nem ébred fel az akcióm alatt. Majd keresek egy fogadót, és mikor üdvözölni próbálnak, a mutatóujjamat a szám elé téve jelzem, hogy maradjanak csak csendben, és kérek egy szobát, ahol kényelembe helyezhetem a lányt. Beteszem szépen az ágyba, majd kiteszem a dolgokat, amiket a mezőn elraktam. Ha közben bármikor ébredezne, elkezdek egy kis altatot dudolgatni, hátha akkor nem ébred fel. Távozás előtt még kifizetem a szoba árát, akár több napra is, majd távozok.
Egy olyan fél óra múlva a következő üzenetet kapja a lány:
Sajnálom, hogy ilyen gyorsan le kellett lépnem, de téged se hagyhattalak csak úgy ott. Köszönöm, hogy szakítottál rám az idődből.

_________________
1.:

2.:

3.:

4.:

lvl 38:
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Mezőség - Page 3 Empty Re: Mezőség

Témanyitás by Shukaku Szer. Ápr. 29 2015, 12:11


-Dekoritemek? Az is lehet. Mondjuk nem sok ilyen játékkal játszottam… igazából egyel sem. Nem nagyon érdekeltek, inkább könyveket olvastam, mert abban én képzelhetek el mindent, míg a játékban azért elém van rajzolva. Mondjuk így, átélve azért még egy könyvnél is sokkal de sokkal izgalmasabb, de hát a valóságot semmi sem tudja túlszárnyalni.
És egyértelmű volt, hogy valóságként nem a kinti világra gondol, hanem Aincradra, és az itteni életre.
-Egyébként az is igaz, amit mondasz. De furi, hogy a zombi állatkákon viszont volt. Fél karja leszakadva, betörve, meg rothadás nyomok, belsőségek… Anat majdnem kidobta a taccsot, pedig azt itt azért elég nehéz…
Na itt rontotta el azt a részt, hogy ne hozza fel Anatot, de amikor kimondta, már mindegy volt, szóval próbált gyorsan tovább is libbenni a témáról.
-Szóval nem hiszem, hogy nagyon a cenzúra miatt lenne bármi is. Főleg, hogy Timidus mesélte, hogy egyesek azt mondják, hogy az egész világ ilyen… szóval ilyen virtuális ismerkedős izének lett létrehozva eredetileg… vagy reklámozva… vagy az elődje… Timidus sok beszélgetést elkap a városban, és mindent megjegyez, szóval az tuti, hogy ezt beszélik, de azt nem tudom, hogy mennyi igazság van benne.
A plázákat nem nagyon ismerte olyan szinten, mint Asuu, és szerencsére a műtőket sem, ám az orvosi szobákat bőven, és erre nem akart kitérni, szóval ugrotta is azt a fejezetet.
-Szerintem szép… csak a maga módján. Egy másik keselyűnek lehet, hogy ő a legszebb.
A céhes dologra elmosolyodott és bólintott.
-Igen, Kemi mondta, hogy te is tag szeretnél lenni. Mit gondolsz miért hívtalak el téged felfedezgetni? Na akkor jöhet a harmadik szint? Kapj el ha tudsz!
Megbökte a lányt, majd aktiválta a Hazatérés Kristályát a harmadik szint teleportkapujához.

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Mezőség - Page 3 Empty Re: Mezőség

Témanyitás by Asuka Szer. Ápr. 29 2015, 12:43

Brrr, zombik. :S Sosem szerettem a zombis filmeket... mert egyszerűen butaságnak tartom. Pedig a nagy "usában" csomóan vannak, akik ezt komolyan gondolják, és konkrétan földalatti bunkereket építenek, felszerelve fegyverekkel, meg konzerveledellel, bármiféle kitörni készülő zombiapokalipszis esetére. Ott ezt még megértem, ahol sok a tornádó, ott talán van értelme, na de nem ez az általános. ._. Elképesztő, hogy ennek ellenére a kedvenc elméleti fizikusom is amerikai volt. Nem tudom, hogy bírta ki ennyi buta ember mellett. :S
- Hát lehet, hogy attól már én is rosszul lettem volna... - említi azt a nevet, amit eddig már rengetegszer. Persze sosem foglalkoztam vele, hiszen nem is ismerem ezt az Anatot, sosem ismertem, közöm nem volt hozzá. De annyit még én is tudtam (részben, mert Shuu annyit mesélt róla), hogy annak a céhnek a vezére volt, ahová Shuu tartozik. Aztán kijött egy interjú vele a Hírmondóban, a következő lapszámban pedig bejelentették, hogy megmurdált.
Nincs időm eldönteni, hogy mégis megsimizem-e a keselyűt, vagy sem, sem pedig a keselyűk szexepiljeiről vitatkozni, hiszen Shuu máris a következő szintre teleportál, totálisan egyedül hagyva a melegben. o.o Persze nekem tovább tart odaérni, tizenöt másodperccel, ennyi kell ugyanis ahhoz, hogy előkutassam a teleport kristályomat, aztán pedig a harmadik szintre teleportáljak. A teleportkaputól futás elfelé, a mezőre... Hosszasan pásztázom a terepet, hogy végül megláthassam az idomárt, őket ugyanis egy picit arrébb rakott le a kristály.
- Nem éri! Magassarkúban nem lehet olyan gyorsan futni! - lihegek odaérve hozzájuk, holott ebben a cipőben éppen ugyanúgy futok, mint más például egy Nyúlcipővel. Sőt, talán még jobban is. Kilihegem magam odaérve, s finoman vállon boxolom az idomárt. Hiszen beértem. Cool
- Egyébként... olvastam, hogy mi történt, és részvétem. - nem tudok nagyon mit mondani. Tényleg semmi közöm a volt céhvezéréhez, és semmit nem tudok halálának körülményeiről, csupán a pletykákat Ji-Youngról. Azt beszélik, hogy ő okozta a halálát.
- Á, akkor már ismered Kemilát. ^^ Mit gondolsz a terveiről? Teljesen őszintén. - tényleg kíváncsi vagyok, hogy szerinte milyenek. Én néhány dologgal nem értek egyet, hiszen én csak a felfedezős, kutatós részét szeretném csinálni. De az árnyharcos, ha jól vettem ki, egészen más célokat is kitűzött maga elé. Nekem még az is furcsa, hogy egymás anyagi támogatását kéri a tagoktól, azonban még sem szeretne hivatalos céhet. Pedig a céhbank éppen erre jó.
Asuka
Asuka
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1507
Join date : 2013. Apr. 24.
Age : 34
Tartózkodási hely : Taft szépségszalonja

Karakterlap
Szint: 34
Indikátor: Vörös
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

Mezőség - Page 3 Empty Re: Mezőség

Témanyitás by Shukaku Szer. Ápr. 29 2015, 13:00

Mivel egy kis fogócska veszi kezdetét, aminek láthatóan Asuu is rendkívül örül, hiszen benne van a buliban, sőt, még rá is tesz egy lapáttal azzal, hogy megjátssza a fáradtat, valamint azt, hogy ne tudna ebben a cipőben futni. Ebben a cipőben küzdött meg ellenük, és ebben a cipőben mászkált a mocsárban is. Nem különösebben figyelte persze az idomár a lány cipőjét, így arra nem emlékezett, hogy pontosan teljesen ugyanez volt-e, ám azt biztosan tudta, hogy magassarkú volt. Azt megjegyezte. A lényeg az, hogy ennek a kis közbeiktatott játéknak hála a kérdésére is csak akkor érkezik válasz, méghozzá viszonylag hosszan.
-Hát én ezt sohasem értettem. Mármint azt, hogy miért lesz rosszul valaki az ilyenektől. Állandóan azt hangoztatják sokan, hogy ez csak egy játék, nem a valóság, meg nem is lesz soha olyan… mégis teljesen úgy viselkednek, mintha az lenne olyankor is, amikor nem is kell. Semmi bajod nem lehet a dögtől, nem lehetsz beteg… olyan, mintha egy kitömött bábú lenne. Láttam a tévében, hogy van ilyen kiállítás is, ahol kipreparált holtesteket mutatnak. Nem múmiákat, hanem újakat. És az sem tud megbetegíteni. Szóval nem is értem…
Megvonta a vállát, majd egy pár pillanatra csöndesen fejet hajtott a részvétem megszólalásra.
-Köszönöm. Nem tudod véletlenül… mármint… hallottál valamit arról, hogy ki lehetett? Neked sok kuncsaftod van a szalonban, biztos beszéltek erről is.
Ha Asuunak volt mit mondania, és mondta is, akkor végighallgatta, majd válaszolt a Kemis részre is.
-Hát… szerintem picit fura ez az eladós dolog, és ez nekem nem is nagyon tetszik. Ezt megmondtam neki is. Most úgy van, hogy én is kutatgatok, de megegyeztünk, hogy ha valami olyat találunk, amit mindenkinek tudnia kell, azt úgyis elmondom mindenkinek ingyen, ha meg olyat, amit titokban kell tartani, azt semmi pénzért senkinek. Nem értem, hogy miért pont itt lett mindenki ilyen kapzsi, ahol végtelen sok pénzed van…
Elhúzta a száját, majd körbenézett a terepen és összecsapta a kezét.
-Na akkor… szőrös manó, ugye? Timi, megkérhetlek?
És a sárkány bólintott, majd felröppent a levegőbe.

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Mezőség - Page 3 Empty Re: Mezőség

Témanyitás by Asuka Szer. Ápr. 29 2015, 13:22

Beletelik néhány másodpercbe, amíg kifújom magam, hiszen még mindig nincs sok a kitartásomon. Viszont az tény, hogy ebben a cipőben még jobban is futok, mint bármelyik másikban. A koponyás magassarkú a "mindennapos" viseletem, ha tudom, hogy harcolni, esetleg vadászni megyek, s annyira jellegzetes, hogy azonnal felismerhető. Még azt a picike kis galambot is eltakarja félig, ami a jobb bokámon van. Lévén nem ez az egyetlen játékbeli tetoválásom, s tervezek egy pillangót is valahova, vagy valami hasonló cukiságot, így a fene gondolná, hogy éppen ez lenne a céhhez tartozásom jele. Rolling Eyes
- Mert a rothadásra, így pedig a halálra emlékeztet. A modern ember már teljesen elidegenedett a természettől. Például a való életben lehet, sosem mernék megérinteni egy kígyót, itt viszont már siklót is fogtam. - röviden, tömören. Aincradban hirtelen teljesen másként viszonyulunk a földi dolgokhoz. A való életben nincs az a pénz, amiért én bemocskolnám a kezem csak azért, hogy elültessek egy virágot, itt viszont ez nem jelent problémát.
- Csak pletykákat. Az egyik Sayonara tag azt állítja, ő volt. Lehet benne valami, mert azt mondták, hogy a helyére lépett. Valami kínai csajszi. - a nevére nem emlékszem, mert sosem voltam jóban a kínai meg a koreai nevekkel. Nem tudom pontosan, milyen volt. @_@ Talán hasznos lesz Shuunak az információ, persze, ha még nem tudott róla. Nem, tényleg nem tudok arról, hogy Malcolmnak bármiféle köze lenne a volt céhvezér halálához. (és tényleg)
- Nekem azt mondta, hogy egyfajta kémhálózatot is szeretne... de nem is igazán kémhálózatot, csak valami hasonlót. Meg hogy jegyezzük fel, ha megtudunk valamit egy vörösről... Persze én próbáltam lebeszélni róla. Elég alacsony a szintje, és a végén még baja esne. Azt hiszem, a legtöbben nem szeretik, ha kutakodnak utánuk. - én se nagyon "jelentettem" Timidusnak az utóbbi időben egy vörösről sem. Épp nincs olyan információm, amit készségesen megoszthatok vele.
- Igen, ez is picit furi volt. Nekem az volt a benyomásom, hogy még maga sem tudja, mit szeretne egészen pontosan. De például arról a potiról jobb lenne, ha tényleg nem tudnának az emberek. Mert rossz kezekben ez elég veszélyes lehet. - néhány nappal azután, hogy megkaparintottam a receptet, kerestek fel Shuuék, hogy megkérjenek, vegyem meg az adott receptet. Igazából magamnak akartam tartani, de inkább felfedtem a titkomat, hogy egy másikat megtarthassak.
- Igen, igen, szőrös manó! Very Happy Te szeretnél esetleg valamit? - biztosan csomó másik kutatás is az eszébe jutott. Surprised *.* De ha nem, az se baj. Remélem, hamar találunk manót...
Asuka
Asuka
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1507
Join date : 2013. Apr. 24.
Age : 34
Tartózkodási hely : Taft szépségszalonja

Karakterlap
Szint: 34
Indikátor: Vörös
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

Mezőség - Page 3 Empty Re: Mezőség

Témanyitás by Shukaku Szer. Ápr. 29 2015, 13:39

Tetoválás… Shu is gondolkodott már ezen. Valami sárkányosat kellene találnia, ha már ő a sárkányok hercegnője. Timidust is magára tetoválhatná, de azt ugye minek. Hisame emléke miatt távozott a Unity, vagyis akkor még Young Justice céhházából. Nagyon örült annak, hogy Chan átnevezte a céhet, hiszen így már semmi nem emlékeztette, hogy bármilyen kötődése lett volna azzal az undok és képmutató nőszeméllyel, aki a magát rendfenntartónak nevező céh céhvezére volt. Vagyis, hát valószínűleg csak ő nevezte annak, hogy bezsebelje az előnyöket. Szóval nem, Hisame sem lenne jó és Nestor sem. Talán valami szimbólum kellene, ami sárkányra emlékezteti… vagy ilyesmi… ha egyszer rászánja magát, biztos, hogy Asuutól fog tanácsot kérni. Itt legalább az bizonyos, hogy egyáltalán nem fáj.
-Hát… én kint is megfogtam a nem mérges kígyót, meg itt is megfogtam. A sikló pedig teljesen ártalmatlan. Egyébként a legtöbben nem úgy viselkednek, ahogyan te… szóval elég fura nekem ez az egész még mindig.
A pletykákra csak mosolygott, és csóválta a fejét.
-Nem. Nem ő volt. A nevét nem tudom, de Timi biztosan tudná… de mindegy is, mert egészen biztos vagyok abban, hogy nem ő volt.
Mégpedig azért, mert Greg sem tudta pontosan, és ha valamit Greg nem tud a Sayonaran belül, akkor annak nincs köze a Sayonarahoz. Ez teljesen egyértelmű. Az egy vörös említésére viszont felkapta a fejét.
-Egy vörösről? És mégis kiről? Nekem semmi ilyet nem mondott, pedig én ismerek egy pár… vöröset. Egyébként nem hiszem, hogy a valódi, igazi vörös céheket érdekelné, hogy pont ő kutat utánuk. Anatolet megölték, mert ő túl sokat tudhatott már. Vagy éppen talált valamit. vagy túl nagy hatalma volt. Nagyjából a saját halálos ítéletét írta meg azzal a cikkel. De Timidus azt mondta, hogy ez a csapat rendezett, és nem ugrik minden kis nyomozóra. Inkább beépülnek a többiek közé. Mint mondjuk te vagy Tachibana, vagy ahogy Suzume tette.
Megvonta a vállát, ám nem utalgatott semmire, csak tényleg így volt.
-A potiról pedig hallgatni fogok. De ha esetleg én kérek belőle egyet, akkor megköszönném, ha nekem azért gyártanál. Lenne egy pár tervem vele. Vagyis hát Timinek. És… itt nem nagyon van dolgom, csak veled jöttem… társaságnak…

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Mezőség - Page 3 Empty Re: Mezőség

Témanyitás by Asuka Szer. Ápr. 29 2015, 15:46

Odakint biztosan nem fognám meg a nem mérges kígyót, ha meg mérges, akkor még annyira sem. :S Kivéve, ha cipőt csináltak belőle. Legalábbis a mintájával. Vega cipő párti vagyok, tehát beérem az eredeti, márkás utánzattal, csak hogy ne kelljen érte cuki állatokat bántani. Surprised *.* Éljenek a vega cipők! \o/
- De akkor mégis ki tehette? Nem ismerek senkit, aki elég magas szinten lenne hozzá... - de, ismerek. Ismerek egy vörös indikátoros egyént, aki néhány héttel ezelőtt még alig lehetett tizedik szinten. Most viszont már a negyvenkettedik környékén. Legalábbis, nekem azt mondta. Azonban nem igazán fordul meg a fejemben, hogy bármi köze is lenne ehhez az Anathoz. Nem látom a kettő között az összefüggést. A legjobb tippem akkor is ez a Sayonarás tag. Láttam őket bossharcon, persze, hogy nem mondanak semmit! Szóval inkább csendben maradok, hiszen úgy tűnik, Shuu kedveli őket. Persze, lehet, hogy amúgy tök normálisak, de szerintem minősíthetetlen volt, amit a bosson produkáltak.
- Hát úgy általában véve róluk... Nekem azt mondta, ha "véletlenül" meglátok egy vöröset, írjam le, hogy hol a rejtekhelye. És én ezt nem igazán értem, meg nem tudok ezzel mit kezdeni. Nem ismerek egy vöröset sem, aki bunkerekben meg barlangokban bujkálna. o.o - valóban, ezzel nem tudtam mit kezdeni. Szerintem még Kemila sem tudta, hogy mit is szeretne pontosan. De az az egy biztos, hogy én ilyesmiben nem szeretnék részt venni. Inkább a növényekkel meg hasonlókkal szeretnék foglalkozni. Így is épp elég intrikában van részem. Talán többen, mint amennyivel elboldogulok.
- Szervezetten. o.o Picit ijesztő a gondolat. - külső szemlélőként tényleg az. Annak az Asunak, aki imád mindenféle cukiságra vadászni, meg növényeket keresni, és potikat főzni.
Talán épp ennek örömére settenkedik be egy borz, éppen csak néhány lépésre tőlem. Nem szőrös manó, ez igaz... de attól még odalépek, hogy megérintsem a hátát, ezáltal pedig a rendszer elkapottnak jelezze. Manó, manó... vajon hol lehetnek itt a manók? o.o Meg hogy is néz ki? Állítólag már fogtam egyet, de akkor éppen nem voltam teljesen tudatomnál, így nem emlékszem, hogyan is nézhet ki. @_@
- Suzume... nem ismerős a neve. - vonom meg a vállamat, miután szabadon engedem a borzot.
- Hát, nem tudom... :S Tudod, megfogadtam magamnak, hogy nem adom tovább... Csak egyet készítettem, hogy megnézzem, hogyan is kell. Ki is próbáltam, és nagyon rossz... Ha például egy ilyen bekerül a bossra, vagy valahová, ahol emberéletek forognak kockán, az elég nagy katasztrófa lenne. Én pedig nem akarok felelős lenni még egy ember haláláért. Pontosan mire használnátok?
Asuka
Asuka
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1507
Join date : 2013. Apr. 24.
Age : 34
Tartózkodási hely : Taft szépségszalonja

Karakterlap
Szint: 34
Indikátor: Vörös
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

Mezőség - Page 3 Empty Re: Mezőség

Témanyitás by Shukaku Szer. Ápr. 29 2015, 16:11

Na az meg pláne olyan dolog volt, amit Shu soha nem értett. Oké, a kabát kapucniján a műszőrmés bigyusz szép volt, és meleg, de a bőr, ami ilyen díszített izé volt, mint a kígyó például, az kifejezetten irritálta. Bár ez meg csak ízlésficam kérdése, és Asuu azzal is szerezhet nála majd egy jó pontot, ha előadja ezt a vega cipő elméletét. Persze ő akkor is marad a sima cipőcskéknél és szandálnál. Az a neki való. A találgatásra viszont csak egy sóhajtás volt a válasz.
-Még nem tudom, találgatni pedig teljesen felesleges lenne. Amíg a céhvezérek nem akarnak ténylegesen segíteni, és ténylegesen kutatni a gyilkosok után, addig pedig mi se tehetünk sok mindent. Timidus azt mondta, hogy egyelőre védelemre rendezkedünk be, és védjük a maradék tagjainkat, és várjuk, hogy meghaljon Hinari vagy Mirika. Tudod, mi már Judy után megmondtuk, hogy baj lesz ebből, meg azt, hogy vadásznak a vezérekre, de úgy tűnik nekik még Anat halála sem elég bizonyíték.
Megvonta a vállát, azzal az igazi kislányos durcissággal.
-Nekem aztán mindegy. Élni és élni hagyni. A céh maradék tagjai nem ártják bele magukat az ő ügyeikbe, ha meg sorra megöletik magukat a frontosok, akkor legalább nem kell a kijutás miatt sem aggódnom. Mi megtettünk mindent, igazán senki nem vethet semmit a szemünkre.
Eddig minden tökéletes. Nagyjából vissza tudta mondani azt, amire Timidus kérte. Az pedig, hogy mennyit gondolt is így valójában… maradjon az ő titka. Kemi újabb bohózatára viszont nevetett ismét.
-Persze. Igazából ő is csak azt akarja, amit az összes kis szintű játékos. Megérteni, hogy mi a bánatért nincs egy rendes rendfenntartó céh Aincradban, miért nem hallgatják ki a vöriket, kapnák el a valódi gyilkosokat és a békéseket pedig hagynák nyugton. Ne tudd meg hányan kérdezik ezt tőlem. Hinari meg csak vonogatja a vállát, hogy ő nem lehet ott mindenütt.
Kicsit rúgott egyet a földbe dühében. Ez már teljesen igazi düh volt, még annyira sem kellett megjátszani, mint az előző durcisságot.
-A potit meg tolvajok ellen használnám. Nagyon jól meg lehet vele találni azt, hogy kinek tetszett meg valami.

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Mezőség - Page 3 Empty Re: Mezőség

Témanyitás by Asuka Csüt. Ápr. 30 2015, 14:21

A műszörmés bigyuszok az ízléstelenség netovábbjai. Ahogyan a hatalmas, gigászi bundák is. Korszerűtlen, és csupán ízlésficamos emberekre vall ezek viselete. Nem úgy, mint a krokodilbőr cipő! Surprised Vagy legalábbis, az a vega cipő, ami úgy néz ki, mintha krokodilbőr lenne! Surprised Néhány éve persze még mindenki csak nevetett a vega cipő üzleteken, mára viszont már egész népszerűek, hála annak a rengeteg hírességnek, akik felfuttatták őket.
- Judy? Noxia? Nem mondod, hogy ő is meghalt? o.o És még céhvezér is volt? Pont ő? o.o - meglepő hírek, ismét. Sosem kedveltem Judyt, ez pedig kölcsönös volt. Míg én viszont inkább igyekeztem nem foglalkozni vele, ő folyamatos provokációval, s erőfitogtatással akart a sárba tiporni. Egyszer még a barátnőmet is nagyon csúnyán bántotta.
- Őrá emlékszem... folyamatosan a nála tíz szinttel kisebbeket pesztrálta. Nem hittem volna, hogy egy ilyen ember valaha is céhvezér lesz. - na igen, azt a lányt több szempont miatt is alkalmatlannak tartom ilyesmire. Van az a mondás, hogy holtakról jót vagy semmit, de az a nőszemély nem érdemli meg, hogy jót mondjak róla. Úgy sem halt meg igazából...
- Mármint, bocsánat... Biztosan nagyon jóban lehettél vele. Csak tudod, én nem igazán kedveltem. Egyszer nagyon csúnyán elbánt egy barátnőmmel is, csak mert szerinte ő felsőbbrendűbb volt, vagy nem tudom. Könnyű egy harmadik szintű kislányt bántani. - tényleg nem szeretem, ha valaki a nála gyengébbekkel kezd ki. Vörös indikátoros vagyok, de megvan a magam becsületkódexe, amit szigorúbban betartok, mint egy tibeti buddhista szerzetes a magáét.
- Piti tolvajok? Vannak ilyenek? o.o Tőlem még senki nem lopott el semmit. Kivéve Kathát. De igen, erre talán alkalmas... viszont ti sem tudnátok megkülönböztetni a potit a többitől. - még nekem is nehéz néha felismerni, hogy ez nem az a poti, amit keresek. Akinek megvan a receptje, annak egy kis ikon lebeg az üvegcse mellett, hogy jelezze, ez pontosan mi. De egyébként akármilyen potionnak is kinézhet.
Asuka
Asuka
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1507
Join date : 2013. Apr. 24.
Age : 34
Tartózkodási hely : Taft szépségszalonja

Karakterlap
Szint: 34
Indikátor: Vörös
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

Mezőség - Page 3 Empty Re: Mezőség

Témanyitás by Shukaku Csüt. Ápr. 30 2015, 15:00

-Hát… igen, pont ő. Mi sem gondoltuk volna, de hát Timi szerint ez volt a terv. Sorra végeznek egyre nagyobb szintű és befolyású vezérekkel, hogy megnézzék mennyi a frontosok ingerküszöbe. Ezért mondom, hogy most majd Mirika vagy Hinari jön. Nem hiszem, hogy Yoshi ellen ki mernének állni, a többi céh pedig ugye nem befolyásolja a frontharcosokat. Ugye rajtuk kívül Enheriel van és Jun. Ezért is jó, hogy Anat őt jelölte ki, mert így már egyáltalán nem vagyunk veszélyesek senkire, és mivel eleve a kicsikre fogunk ezután fókuszálni, így nem is zavarjuk őket. Én aztán nem fogok hadakozni egyedül senki ellen, az száz.
Közben végig kémlelte a környéket, keresett manó után, ám inkább Timidusra figyelt, hiszen a sárkány azért volt a magasban, hogy Asunak segítsen vadat keresni.
-Ma már akárki céhvezér lehet, szóval nem kell az ilyesmin csodálkozni. Enheriel is az, és nagyon jól csinálja, igyekszik motiválni a céhet, de hát szegényre nem nagyon figyelnek. Nem mintha rám olyan sokan figyeltek volna, de én teljesen beérem azzal, hogy a kicsik igen. Van aki már senpainak szólít… el sem tudod képzelni, hogy mennyien. és hiába kérem, nem hajlandóak erről letenni.
A biztosan nagyon jóban voltál vele részre hevesen megcsóválta a fejét és nevetett.
-Áh, dehogy is! Egyszer harcoltunk ellene, akkor is becsapott minket. De akkor sem illik senkit csak úgy megölni. Nem szép dolog.
Aztán csak megvonta a vállát.
-Igen, vannak. Én is találkoztam már ilyenekkel. Nem tőled akarnak lopni, mert te elkapod őket. A kicsik lesznek tolvajok, akik nem mernek kimenni és emiatt nincs pénzük és éheznek. Általában adok nekik szállást, főzök nekik valami finomat és elindítom őket valami könnyű küldi felé.

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Mezőség - Page 3 Empty Re: Mezőség

Témanyitás by Asuka Csüt. Ápr. 30 2015, 21:51

- Yoshi... ő az a burkos fazon, ugye? - már kezdem kapisgálni ezeket a neveket. Akiket nem ismerek, azokat igazából nehezen ismerek fel, legalábbis név alapján. Pedig egyáltalán nem a vizuális memóriám a jobb. A nevekkel viszont valamiért mégis bajban vagyok. Talán ezért aggatok mindenkire cukiskodó beceneveket. :3 Azok már annyira jellegzetesek, hogy nem lehet eltéveszteni őket. :3
- Hát, ez elég ijesztő, mármint, ha valaki tényleg céhvezérekre vadászik. De ez mégis miért is jó bárkinek? - nem ismerem a valódi gyilkost, gyilkosokat, így aztán teljesen logikusnak tűnik Shuu érvelése. Ha ő azt mondja, így van, akkor így van. Ahhoz azért elég magas szintűnek kell lenni, hogy ezt meg tudd tenni. Eddig a Sayonaras csajsziról simán elhittem, hogy tényleg ő tette, de Shuu biztosan jobban tudja.
- Hát, szerintem a kicsik nagyon is figyelnek rád... még én is az voltam, amikor találkoztunk. Most pedig, már az első bossomon is ott voltam. Sokat tanultam mindkettőtöktől, és ezt köszönöm. >.< - ha nincs Shuu, akkor tényleg sokkal nehezebben jutok el erre a szintre. Magamtól nem ment volna. Anyagilag ugyan sosem adtak semmit, és én sem kértem, de viszont rengeteg tapasztalatot szereztem általuk, harcokban, és azon kívül egyaránt. Például megmutatták a szafarit, és megtanítottak megszeretni a világot. Legalábbis egyes részeit.
- Hát rendben, legyen... Mennyire van szükséged? Csak tényleg ne szólj róla senkinek. És rakd olyan helyre, hogy ne keverd össze semmi mással. Mert akkor csúnyán járhatsz, és azt nem akarom. Apropó, potik, meg újoncok. Felkerestem nemrég egy alacsony szintű játékost egy üzlet miatt. - Artemisről talán még nem meséltem neki. Gondoltam rá, hogy írok neki is egy üzenetet, de végül nem terheltem le vele.
[b]-
Asuka
Asuka
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1507
Join date : 2013. Apr. 24.
Age : 34
Tartózkodási hely : Taft szépségszalonja

Karakterlap
Szint: 34
Indikátor: Vörös
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

Mezőség - Page 3 Empty Re: Mezőség

Témanyitás by Shukaku Pént. Május 01 2015, 06:26

-Burkos fazon?
Nevetett fel Shu, de azért hevesen bólogatott. Ha tudnák,hogy kicsoda igazából Yoshiaga!
-Igen, ő a Burkos fazon, meg a Sayonara céhvezére, meg hatalmas felfedező, meg hatalmas kutató, meg hatalmas harcos, meg úgy mindenben hatalmas. Beszélgettem is már vele, közös küldin is voltam vele, és ne tudd meg, hogy mennyire nagyon okos! Egyszerűen egy zseni! Ráadásul még Timidust is megdicsérte, szóval… az előbb ugye mondtam, hogy a nagyok közül nem sokan figyelnek rám. Na ő hatalmas, és mégis figyelt rám, és nem csak rám, hanem úgy mindenkire. Soha nem láttam még annyira… hogy is mondják ezt? Demokratikus csapatot… ha van ilyen. És nem veszekedés volt, nem ám, mert mellette senki nem mert veszekedni, hanem szépen megbeszéltük a dolgokat. Hidd el, a frontosok között soha de soha nem lesz ilyen összhang. Ráadásul amikor azon a horroros küldin voltam, akkor láttam az egyik csapatukat harcolni. Még Timidus is azt mondta, hogy gyönyörű volt ahogy csinálták, pedig ő ritkán használ ilyen erős kifejezéseket.
Kicsit elgondolkodott, majd azért a rend kedvéért még hozzátette.
-Jó, azért vannak olyanok, akik rendesek. Például Szophie és Chan. Meg ugye te is nagy szintű vagy, frontoltál is, és te is rendes vagy. Timivel majd tervezünk egy meglepit a bosson, örülnék, ha segítenél majd. Nem mondok el semmi részletet, de akkor majd meglátod, hogy miről beszélek. Nagy bajok vannak itt. Nagyon nagy bajok.
A kérdésre csak megvonta a vállát.
-Fogalmam sincs, hogy miért jó. Bár egy tippem van. Ezzel is nekünk akarnak segíteni. Felhívni a figyelmet arra, hogy a legnagyobb ellenségeink nem a mobok, hanem az emberek. Ahogyan Kayaba is mondta. Persze úgy sem fogják ezt soha felismerni. Amíg Kayabát utálják, őt hibáztatják, addig az egy láthatatlan, megfoghatatlan ellenség. Amint közöttünk vannak a gyilkosok, akkor már fel kéne emelniük a… szóval akkor már tenni kéne valamit, és az mindenkinek büdi.
A köszönetnél több hála látszódott Shun, mint Asuun… sokat jelentettek neki ezek a szavak.
-Hát… szívesen. Tudod, Anat halála előtt volt egy nagy tervünk. De… de ezt nem tudom, hogy elmondhatom-e… a potik pedig… csak kettőre. És… milyen üzlet?

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Mezőség - Page 3 Empty Re: Mezőség

Témanyitás by Asuka Pént. Május 01 2015, 10:19

Látható fintor a Sayonara nevének hallatán. Persze, biztosan más képet láthatnak ők róluk, mint azt, amit én tapasztaltam, de én egyáltalán nem voltam oda értük. Szerintem vállalhatatlan volt, amit a bosson műveltek, és nekem ez egyáltalán nem tetszett. Ha Shuu éppen jókor figyel, akkor könnyedén felismerheti a fintort. Olyan lehet, mint amikor egy ezer éves kávéfőzőt nyitsz szét, mert valamiért éppen erre van szükséged, de aztán valahogy inkább úgy döntesz valamiért, hogy inkább leszoksz a kávéról. Igen, valakinek ma nehéz reggele volt. Rolling Eyes
- Az, ott? Surprised - mintha, de éppen csak mintha, jelzést kaphattam volna Timidustól. Hiszen éppen azért kering odafent, hogy segítsen hamarabb letudni ezt a jelvényt. Szóval, amikor én is meglátom, akkor neki is ugrok a pár méterrel arrébb vihogó kerti törpének, vagyis szőrös manónak. Fúj, hát elég ronda szerencsétlen. o.o Be kéne balzsamozni a haját. Meg a szőrét. Esetleg ki is vasalhatnánk. Biztosan repesnének érte utána a lady manó szívek.
- Na, ez is megvan, köszönöm! *.* Tudtam, hogy jó, ha hozok magammal fésűt... - egyik kezemben a fészkelődő manó, a másikban pedig már egy fésű. Idegesít, hogy ilyen torzonborz szerencsétlen. Hacsak Shuu nem lép közbe, akkor bizony, nem engedem el a manót, amíg azt ki nem fésültem. >.>
- Majd ugorjatok be a boltba. Ha alapanyagot is hoztok, akkor csak két Nihil Ágat hozzatok. Igaz, van is belőle raktáron. Na de, ami lényegesebb. - ha nem akadályozták meg, akkor megszenvedek a kócokkal. Ha majd kifésültem, akkor szabadon engedem, de addig nyugi van.
- Találtam egy hirdetést egy Legendás fegyverről, az Artemisről. Persze, nekem nincs belőle semmi hasznom, de arra gondoltam, megveszem Cearcsimercsinek. - kíváncsi vagyok, mit szól hozzá. Meg lehet, némi segítségre lenne szükségem az árat illetően. Elég nehéz megtippelni azt, hiszen még abba sem egyezett bele, hogy megharcoljak vele. @_@


//manó Very Happy //
Asuka
Asuka
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1507
Join date : 2013. Apr. 24.
Age : 34
Tartózkodási hely : Taft szépségszalonja

Karakterlap
Szint: 34
Indikátor: Vörös
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

Mezőség - Page 3 Empty Re: Mezőség

Témanyitás by Shukaku Pént. Május 01 2015, 10:48

A fintor annyira látható volt, hogy még Timidus is észrevette volna, pedig ő aztán elég rossz az ilyen mimikafelismerő érzelmes dolgokban. Ezért is volt bizonytalan, hiszen ő is tudta, hogy az arcfelismerő rendszere ugyan fejlettebb mint bármelyik okostelóé, de azt már nem tudja biztosan, hogy mit is jelent az arckifejezés. Na és ha Shu nem ismerte fel, akkor biztosan ő is rosszul gondolta. Shu viszont azért nem ismerte fel az egyértelmű jelet, mert nem akarta felismerni. Számára a Sayonara legtöbb tagja biztosan hatalmas hős volt, hiszen különben Yoshiaga nem válogatta volna be őket. Annyira odavolt értük, hogy azonnal ráfogta, hogy Asuunak csak fintorogni támadt kedve, mert valami biztosan birizgálta az orrát, de tüsszenteni már nem tudott, mert addigra elmúlt. Nagyon kellemetlen az ilyen, mert ezek az ingerek akkor térnek vissza, amikor a legkevésbé számítunk rá, és természetesen a legrosszabbkor. Az az ott természetesen az ott volt, hiszen Timidus különben nem jelzett volna. Amikor pedig már a lány kezében volt a manó, akkor Shu egyáltalán nem amiatt szólalt fel, hogy fésülgetni kezdi, hiszen azt a harcos gyakorlottan és finoman csinálta. Volt benne gyakorlata.
-Nem az vagy ez, hanem ő. Ugyanolyan értelmesek mint az állatok, sőt, sokuk egyes embereknél is értelmesebbek.
A boltos dolgot szépen megköszönte, és újra megígérte, hogy titokban fogják tartani, ám az Artemis kérdésére újra felcsillant a szeme.
-Húúú! Tényleg?! Nagyon szépen köszönjük! Örülök, hogy te is jóban vagy Cearral. Egyébként… ugye a potival kapcsolatban is ezért kerestelek… nem akarnál belépni a céhünkbe? Rengeteg hasznod lenne belőle, és végre megmutathatnánk a többieknek, hogy vannak jó vörik is. Hihetetlen amit csinálnak. Az Artemis pedig amúgy is Esué volt, de ő meg eltűnt. Mármint… érted… a neve nincs kihúzva a falon, de mégis eltűnt. És még nem rejtélyesek az események, és nincs mögötte semmi. Persze… Hinari…
Nyomott el egy facepalmot, majd inkább megrázta a fejét.
-És akkor most? Mi legyen a következő?

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Mezőség - Page 3 Empty Re: Mezőség

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

3 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.