Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mezőség #1

+3
Szophie
Kusumi Ayani
Kayaba Akihiko
7 posters

1 / 4 oldal 1, 2, 3, 4  Next

Go down

Mezőség #1 Empty Mezőség #1

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Szept. 10 2013, 19:52

Itt lehet vadászni.
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Mezőség #1 Empty Re: Mezőség #1

Témanyitás by Kusumi Ayani Vas. Jan. 11 2015, 21:24

Szo és Aya, a két depizős liba

Halk dallamok hagyják el a számat. Hangomat messzire viszi a szél, miközben tekintetem üresen mereng. A fa ágain átfújó szél lágyan megrengeti a leveket, melyek leszakadnak még ettől a gyenge fuvallattól is. Halk dallamok kísérik búcsúzóul a barna leveleket, melyeket máris lehulltak a föld felé. Ilyen az élet. Míg életünk zölddel nincs mi megtörjön minket, ám elég egy kis letörtség, és a szél máris hurrikánnak tűnik. Persze én nem törtem le… nem az már nem illene erre az állapotra. Üresnek éreztem magamat. Teljesen elveszett voltam. Egy fától elszakadt levél, mely arra száll, amely a szél fújja. Engem a szél egy fáig vezetett… egy fáig, mely jelentette nekem az életet, és a halált. Egy fáig, amellyel kezdődött minden… és talán véget is ér majd. Fogalmam sincs, hogy hogyan jutottam fel a fára… vagy, hogy mennyi ideje lehetek itt. Szinte éveknek tűnt, de nagyjából talán csak 2-3 napja lehetek itt fent. Testem nehéz volt… nem mozdultam, de nem is akartam. Úgy érzetem, ha megmozdulok, összetörök… és ekkor tényleg feltámadt a szél. Szinte fel sem tűnik, ahogy dőlök el. Szemem továbbra is a naplementébe mered csodálva milyen szép és tiszta… majd végül a testem felfogja, hogy megbillent, de nem teszek ellene. A naplemente eltűnik az egyre magasabbra törő fák ágai elől, és mintha csak összemennék a fa teteje, ami eddig egy karnyújtásnyira volt, most egyre távolodott. Tudtam, hogy zuhanok… de nyugodt voltam. Csak egy dologban reménykedtem. Hogy nem fogok többé semmilyen fájdalmat érezni. Tompa ütések, ahogy az ágaknak csapódok, majd megpillantom a földet, amikor fordulok, ám egy újabb ág ismét a hátamra fordít…. végül eljött a várva vár becsapódás, még éreztem, mintha valami puhára ráestem volna,  ám egy pillanattal később minden elsötétült.
Kusumi Ayani
Kusumi Ayani
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1874
Join date : 2012. Aug. 14.
Age : 27
Tartózkodási hely : valahol a porban >.>

Karakterlap
Szint: 32
Exp:
Mezőség #1 Exp_bal3819/4100Mezőség #1 Exp_ures  (3819/4100)
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

Mezőség #1 Empty Re: Mezőség #1

Témanyitás by Szophie Hétf. Jan. 12 2015, 23:39

Szeles idő volt, és a naplemente a következő napra is ugyanilyet ígért. Az ilyen csodálatosan vöröslő égbolt legalábbis a néphit szerint ezt jelentette. Számomra csak egy völgyet juttathatott volna az eszembe, ha odafigyelek rá. Ám nem igazán foglalkoztam vele, merre is járok, vagy miért. Hű petem társaságában nem is kellett aggódnom semmiért. Így pedig csak mentem a nagyvilágba, céltalan bolyongva.
Nem csapongtak a gondolataim, mert nem is léteztek. Csupán csak az az érzés, az üresség, ami annyira jellemzett.. Képtelen voltam eldönteni, mit is kéne tennem, így inkább csak bezárkóztam újra, próbálva menekülni a fájdalom elől, nehogy utolérjen az. Ahogy Tachibana-san is mondta. Pont ezt teszem, menekülök, tudatosan és tudat alatt is. Fogalmam sincs, hogy ez nekem jó-e, vagy úgy lenne jobb, ha megállnék küzdeni. Ám ahhoz túlságosan is gyáva vagyok és törékeny. Sokkal jobb nekem így. Magam keresem a tudattalan állapotát.

Bolyongásaim közepette azt is elfelejtettem, hogy Vezér velem van. Azt is, hogy hol vagyok. Azt is, hogy ki vagyok. Csak valahol halványan élt bennem, hogy mire hogy kell reagálni ahhoz, hogy az emberek elfogadják, és ne küldjenek mindenféle terápiára. A fülembe a szél édes dallamot hozott, ám én ezt sem vettem észre. Nem érzékeltem magam körül sem a teret, sem az időt. Nem érzékeltem a hideget, a szelet, a naplementét. Még az sem zavart, hogy hidegben egy szál vékonyka szoknya takarja csak testemet. Páncélom sem hordtam. Csináltam valamit, egy tevékenység közepén voltam, de ha megkérdezték volna, nem tudtam volna válaszolni, mit is teszek épp. Pedig erősen rákoncentráltam a feladatra. Ott mentem azon az úton, és kerestem valamit. Tudom, hogy kerestem. De abban a pillanatban, hogy nem a megoldás esett rám, el is illant a ködben, hogy mégis mit is csináltam. Mint az álom, mikor reggel felkelsz, érzed, hogy jót vagy rosszat álmodtál-e, de semmi konkrétat nem tudsz felidézni belőle. Az érzés ott motoszkált bennem, hogy csinálnom kell, mennem. Csak azt nem tudtam, hova, vagy miért. Így pedig megtorpantam. És nem csak azért, mert valami nagy és nehéz esett rám hirtelen a semmiből, hanem azért is, mert megzavartak tevékenységemben, így elfelejtettem azt.
Könnyed mozdulattal állítottam el utamból az akadályt, és löktem félre a lányt magamról, hogy aztán felkeljek, és leporoljam magam.
- Ez mégis mi volt? - förmedtem rá nem túl lelkesen. - Több odafigyelést és koncentrációt, vagy különben nem viszed semmire az életben! - tettem még hozzá, majd indultam volna tovább.. Ha tudtam volna, hova. Így csak toporogtam egy helyben, nem tudva, mit kellene tennem.
Végül a lányra pillantottam, és megengedtem neki, hogy egy mosolyt lásson tőlem. Nem mondhatom, hogy őszinte volt, vagy ténylegesen vidám, esetleg biztató. Egyszerű üres mosoly volt. A legtöbb, ami tőlem futotta. De nekem ez sem számított. Úgyis csak illemből tettem ezt, meg mert kedvem így diktálta.
- Egyébként szia. Ha már így rám estél..
Vezér ezekben a pillanatokban ért oda. Észre sem vettem, hogy elhagytam. Talán futottam volna? És mikor? Vagy miért?
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Mezőség #1 Exp_bal12046/10500Mezőség #1 Exp_ures  (12046/10500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Mezőség #1 Empty Re: Mezőség #1

Témanyitás by Kusumi Ayani Pént. Jan. 16 2015, 20:38

Még érzem egy pár pillanat erejéig a süvítő szél hidegét, illetve szelén süvítő dallamát, majd egy tompa puffanás, és semmi. Nem érzek fájdalmat. Itt senki sem érez. De vajon elért engem a végzet? Vajon hátba szúrt a vén Kaszás? Ha igen akkor kihúzhatná már a pengét a hátamból, mert már kezd kényelmetlen lenni. És ekkor a kéz, ami a hátamat nyomta arrébb lökött. Kinyitom a szemeimet, és csak a földet látom magam előtt. Feltolva magam, és sarkamra rogyva magam elé bámultam. Nem haltam meg. Túléltem. Az életsávom még a felét sem érte el. Ekkor egy hang éri el a tudatomat. Egy ismerős hang, de az arc nem ugrik be, én meg túl gyengének éreztem ahhoz, hogy felnézzek. Végig hallgatom a leszidást, és fegyelmezést, de nem szóltam semmit. Nem néztem fel. a földet néztem továbbra is, üres, üveges szemmel. A lány köszön. Lábaimat a magam elé tornászva átölelem, és ritmikusan hintázva néztem tovább a földet, államat a térdemen pihentetve. Végül megszólalok, bár hangom gyenge volt, és megtört. Hallani lehetett belőle a bánatot, és a fájdalmat.
- Számomra már nem fontos a jövő. Ha meghalok, hát meghalok… nincs semmi örömöm már az életben… és nem is akarok többet… - majd az ölembe nézve, szinte némán azt motyogtam – mert a végén még azok is eltűnnének mellőlem.
Halk patadobogások lesznek hallhatóak, és az egyik fa mögül Tűzrózsa lépkedett előre szomorkás arccal, majd megpillantja a lányékat. Szo felébiccent, majd odalépked vezér mellé, és bocsánatkérően néz rá.
~ Bocsássatok meg a Gazda miatt. Nem érzi túlontúl jó hangulatban magát. Érzelmi gondokkal küzd. Kérlek, add át ezt a Gazdádnak is, engem emberek nem hallanak, mert nem ismerem a nyelvezetüket. – kéri Vezért Tűzrózsa tőle furcsa módon teljesen nyugodt, kérlelő hangon.
Kusumi Ayani
Kusumi Ayani
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1874
Join date : 2012. Aug. 14.
Age : 27
Tartózkodási hely : valahol a porban >.>

Karakterlap
Szint: 32
Exp:
Mezőség #1 Exp_bal3819/4100Mezőség #1 Exp_ures  (3819/4100)
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

Mezőség #1 Empty Re: Mezőség #1

Témanyitás by Szophie Pént. Jan. 16 2015, 22:39

Úgy döntöttem, hagyom a fenébe. Nem értettem a ringatózást, ami számomra egyértelmű jele volt annak, hogy jobb, ha békén hagyom. így hát léptem volna tovább, hogy magányosan elgondolkodjak rajta, mit is kellene most tennem, hova tartottam, vagy mi a dolgom.. Mi az, amit elfelejtettem.. Ekkor hallottam meg a szavait. Valahol ismerősek voltak a gondolatai, vagy talán egy kicsit torzítva.
- Mi az, hogy öröm? - tettem fel a nagy kérdést. - És mi az, hogy fájdalom? Szükséges-e akármelyik is az életben? És szükséges-e az élet ezek nélkül? - folytattam, újra visszafordulva, lehajolva hozzá, megfogva a kezét, megpróbálva felhúzni, akár súlyemelés jártasság segítségével is.
- Mi történt? - kérdeztem, nem próbálva finomkodni aprócska rávezető kérdésekkel.
- Az embereknek tulajdonsága az, hogy elhagyjanak.. - sóhajtottam. - Teljesen egyetértünk. - húztam el a számat, lemondóan sóhajtva.
- Az emberiség már csak ilyen. Az élet, a sors, az egész baromkodás erre megy ki. Nem szabad a jót keresni.. Nem is létezik ilyen kifejezés. Nem szabad értelmet, célt, vagy hasonlókat kutatni. Egyszerűen úgy kell cselekedned, ahogy a pillanatnyi benyomásaid vezetnek.. És nem szabad érzelmeket táplálni semmi iránt. Sem boldogságot, sem szomorúságot, sem dühöt, sem egyebet. Az érzéketlenség csodálatos állapota maga a lélek halála. De hát nem azt mondják, hogy a halál egy csodálatos állapot? Miért ne érnénk el már a földön.. Érzelmek nélkül nem bánthatnak meg. - avattam be a saját Bibliámba a lányt, kezemet a vállára téve, a szemébe nézve. Úgy éreztem, segítenem kell neki átvészelni, a saját megoldásomat pedig képes voltam neki kínálni. Persze ezt is csak azért tettem, mert kedvem van hozzá. Érzelmek nem kötöttek hozzá, nem jó szándékból, vagy segíteni akarásból. De jó ötletnek tűnt, hogy más is úgy éljen, ahogy én.
- Ha nem kötődsz senkihez, az nem tűnik el, nem bánt meg, nem leszel szomorú miatta.. - folytattam. - Ismerem a gondolataidat. És én ezeket a válaszokat találtam rá. - sóhajtottam.

Vezér csak bólintott egyet a Paci felé egyetértően, de végül nem szólt semmit. Parancs nélkül nem gondolta úgy, hogy ki kéne nyilatkoztatnia gazdája állapotát. Pedig lett volna mit megbeszélni.. De Tűzrózsa úgyis észreveheti ezt.
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Mezőség #1 Exp_bal12046/10500Mezőség #1 Exp_ures  (12046/10500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Mezőség #1 Empty Re: Mezőség #1

Témanyitás by Kusumi Ayani Szomb. Jan. 17 2015, 19:19

Nem vágtak szavamba. Végighallgatott, és ott is maradt, nem pedig otthagyott a saját gondolataimmal. Végül ismét meghallom a hangját, és szinte semmit nem változott ugyanolyan egykedvű, és nyugodt hangvitelnek tűnt. Kérdezett. Majd megint. És szinte már nem lehetett visszafogni. Végül felém nyújtotta a kezét. Bár ez csak akkor tűnt fel, amikor már nagyon közel járt a kezemhez. Elengedtem a térdemet, és hagytam, hogy felsegítsen, de alig álltam fel, máris az egyik fához sétálok, és egy könnyed mozdulattal feltornászom az egyik ágra magam, és ráülök rá, úgy háttal nekidőlök a fának, de arccal a lány felé nézek. Rémlett valami a lányról, de nem ismertem fel. Túl tompa vagyok hozzá. És jött a kérdés.
- Elhagytak… mindig elhagynak. – mondom, majd szememet az ágra vezetem vissza, és nem szólok többet.
Mindenesetre a lány nem hagyta ennyibe. Bár arcom még mindig az ág felé néz, szemem a lány felé vándorol, bár a szög miatt, csak a lábáig látok el. Nem értettem egyet a szavaival. Én nem szoktam elhagyni az embereket, akár a végtelenségig mellettük maradok, ha kell, de nem akartam közbe szólni. Ő is meghallgatott, én is megfogom, még ha nem is lesz hangulatom válaszolni. Azonban arcom egy pillanatra szinte kővé dermed, és tekintetem sem vándorol sehova. Végül elkomorodok. Szinte látni lehet, ahogy fejemben megfordulnak a sötét gondolatok, és arcomra is kiúsznak. Végül öklömmel, egy dühödt szitokkal kísérve belecsapok a fa törzsébe.
- Még hogy a halál olyan csodálatos? A nagy francokat! – kiáltom felindultan – Semmi csodálat nincs benne! Láttam, ahogy nevelő anyámat és apámat fejbe lövik, és a vérük és az agycafataik szétfröccsen a betonon. Láttam, ahogy az élet kihuny a szemükből. Tudod mit láttam? Félelmet! Félelmet és zavarodottságot! – szinte fel sem tűnt, de hangomba belemászott a bánat, és néha egy-egy szippantás szakította meg – Nem akartak meghalni… élni akartak! 15 vagy 16 éves lehettem akkor… a Sao megjelenéséig erdőkben éltem, és nap, mint nap öltem az állatokat, egyikük sem volt boldog a végtől, csak elnyelte őket a végtelen üresség. A sao-ba kerülés után meg nagy hír várt. – mondtam színpadiasnak próbált beállított hangsúllyal, mozdulatokkal „színesíteni” a nagy hír szakaszt – Van egy bátyám. 18 évet leéltem, hogy nem is ismertem, sőt mint kiderült a vérszerinti anyámról és apámról sem tudok az égadta, de világon semmiről! Élnek, halnak, egyáltalán keresnek még? Kit érdekel. A bátyámat és nagymamámat megölte ez a rohadt játék. – szemem sarkából egy könny csordult ki – Yuichi azt ígérte örökökre mellettem marad…. azt mondta feleségül vesz, ha kiértünk… mindenemet felajánlottam neki…  nemrégiben mégis… úgy döntött mindennek vége… Énnekem…. ebből már elegem van!
Egy újabb ideges csapás, majd szinte az Akrobatiám legjobb kihasználtságával szinte felszökkenek az ágról, és ideges mozgással, már zokogva törtem egyre feljebb és feljebb… meg is feledkeztem mindenről… a lányról is.

Alig értem feljebb egy fában lévő kis apró lény dugta ki a fejét álmosan, hogy megnézze mi keltette fel. Ekkor találta magát szembe velem, ám mielőtt visszabújhatott volna egy hatalmas ütéssel kiütöttem a lény az odúból.
- Tűnj az utamból! - kiáltom közben.
A kis lény meg nagyot nyekkenve esett a földre, majd egy pillanattal később el is pixeleződött, én meg csak viharoztam fel tovább.

// rip: Szőrös Manó //
Kusumi Ayani
Kusumi Ayani
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1874
Join date : 2012. Aug. 14.
Age : 27
Tartózkodási hely : valahol a porban >.>

Karakterlap
Szint: 32
Exp:
Mezőség #1 Exp_bal3819/4100Mezőség #1 Exp_ures  (3819/4100)
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

Mezőség #1 Empty Re: Mezőség #1

Témanyitás by Szophie Szomb. Jan. 24 2015, 21:25

Csendesen néztem, mit is művel. Követtem tekintetemmel. Azzal, hogy vele foglalkoztam, nem foglalkoztam magammal. Már-már kezdtem hozzászokni ehhez az állapothoz, és arra is rájöttem, hogy a figyelemelterelés igencsak jó módszer. Halványan rémlett valami, hogy talán a munkába is ezért temetkeztem bele annyira szenvedélyesen annak idején.
- Az embereknek tulajdonsága, hogy elhagynak. - jegyeztem meg hidegen. - Ezért nem szabad rájuk támaszkodni. - fújtam ki a levegőt hosszan. Ez így van. Mindig ez történik. Mindenki ezt teszi. Senki sem lesz velünk örökké. Ez az egyetlen, amit sikerült megtanulnom nyomorúságos életem alatt. Mindenki meg fog bántani és fájdalmat fog okozni előbb vagy utóbb, akárhogyan is. Aztán el is hagynak. Így vagy úgy, rövidebb vagy hosszabb idő után, de végül úgyis az lesz a sorsunk, hogy egyedül éljünk, ahogy magányosan is jövünk a világra, ahogy álmainkban is csak egyedül vagyunk, képzelt emberekkel körítve. Az egész csak álca. Igazából el lehet érni, hogy ne legyen szükségünk rájuk. Mi is elhagyhatunk másokat. Csak ez nehéz. Az érzések újra és újra előbuknak, hiába próbálja meg az ember kizárni őket, elkerülni a kínt. Ayani is.. Ezek a hirtelen kitörések.. Kicsit tolerálhatná magát. Nincs semmi szükség ilyesfajta megnyilvánulásokra.
- Természetes, hogy féltek, hisz az ismeretlen felé tartottak. - jelentettem ki. - De látod, még ők is elhagytak téged.. Itt hagytak egyedül sínylődni a világban. - sóhajtottam. - Csak számodra volt szörnyű az egész. Ők nem sajnáltak téged, amikor ezt tették. Ők nem sírtak, és nem élték a fájdalmat, amit te. Ha valaki meghal, azzal mindig csak a körülötte élőknek okoz fájdalmat. Az agycafatok és vér csak téged érintett meg. - próbáltam elmagyarázni, de végső soron egyáltalán nem akartam vitatkozni. Hadd higgyen, amit akar. Egyáltalán nem akarom felvilágosítani. Az embereknek joguk van arra, hogy tudatlanok legyenek, megtehetik, hogy nem hiszik el, amit a másik mond. Lehet, éppen én vagyok az, aki nem a megfelelő nézeteket vallja. Már ha egyáltalán létezik megfelelő.. Hisz ez is minden ember számára más. Az ő gondolatait talán a társadalom határozza meg, hisz azt sulykolták belé, hogy ami történt, az rossz, hogy a halál szörnyű, hisz a saját szemével láthatta. Lehet persze, hogy undorítóak voltak a körülmények. De a halál maga egy igazán tiszta dolog a halott számára. Ayani pedig csak fájdalmat érez, személyes fájdalmat, ettől vélekedhet így a történtekről. Én is érzem, hisz az én szüleim is elhagytak. Bár én inkább felelősségre vonom őket azért, amit tettek. Úgy értem.. az ő hibájuk. Ők is elhagytak. Ám el próbálok zárkózni a fájdalom elől, amennyire csak lehet. Egyszerűbb lenne mondjuk, ha nem ütköznék úton - útfélen megvigasztalni próbáló személyekbe, vagy olyanokba, akik saját szerencsétlenségemre emlékeztetnek.
Viszont a feldolgozáshoz szükséges az is, hogy mással törődjek, igen. És még valami: azt a tevékenységet kell folytatnom, amit ezelőtt tettem. Már ha emlékeznék.. De tudom, hogy fontos.
- Nem azt mondtam, hogy te halj meg. Én sem akarok. - tettem hozzá. Vagyis.. néha persze, jó ötletnek tűnik.. De attól még egészen félelmetes. Elmosolyodtam a gondolatra. Igen, én is félek a haláltól.
Aztán meghallgattam az élettörténetét, de annyira nem érdekelt, csak mellékes információként jegyeztem meg.
- Mindenkivel történnek különös dolgok, fájdalmasak, szomorúak. Ha elzárkózol az érzelmektől, akkor nem fog fájni. - tettem azért hozzá jó tanácsként, majd Vezér felé fordultam.. Aki.. eltűnt egy bokorban. Előttem pedig felugrott a kis ikon: fogott egy vadat. Vagy csak ismerkedik.. Gondolom úgy döntött, megmutatja a fajtársának, ki is az alfa hím.

Farkas ["Nem a kis szintűek prédája"]
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Mezőség #1 Exp_bal12046/10500Mezőség #1 Exp_ures  (12046/10500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Mezőség #1 Empty Re: Mezőség #1

Témanyitás by Kusumi Ayani Csüt. Feb. 26 2015, 22:19

Hiába hallottam Szophie szavait, alig jutottak el az agyamig. Hiába is ért el pár, mert nem hittem a lány szavainak komolyságában… ez csak vicc… ezt nem gondolhatja komolyan. Ilyent nem gondolhat senki sem komolyan. Még ő sem. Ilyen nincs. Ha tényleg biztos a szavaiban nem érez már semmi. Az égvilágon semmit. De az… nem jó. Kezeim megállnak, mielőtt újabb faágat keresnék, és nem mászok tovább. A Manó után nézek, ami nemrég löktem le. Vajon meghalt az eséstől? Vajon van családja? És vajon megsiratják? Vagy legalább elbúcsúznak tőle? Miért ütöttem le… lehet most végeztem ki egy manó család pénzkereső családfőjét… Így a felesége, és a gyerekei szépen lassan az éhhalál közelébe fognak jutni… ha meghalnak, akkor az ő halálukat is én okozom…. nem közvetlenül, de én fogom… Bár mondjuk a SAO-ban nincs étel szükséglet, vagyis hogy pontosabb legyek éhség. Így az éhhalál kilőve, de akkor is szomorúak lehetnek… Végül kezeim nem felfele, hanem lefele tapogatóznak, én meg szomorú tekintettel vánszorgok vissza a lyukhoz. Ahogy leérek, és benézek csak egy ürességet látok. Egy teljességgel hétköznapi üreg volt. Végül is logikus. Ez csak egy mob, amit arra készítettek, hogy levadásszák… viszont kicsit félre értelmeztem dolgokat… jó nem félre… teljesen hülyeség volt minden, amit elképzeltem. Egyszerűen nem is értem, hogy juthatott az eszembe ez a bolond gondolatmenet. Viszont legalább megállított. És ha már idáig lemásztam, akkor lemászok már az aljáig. Ha Szophie ott volt még, csak állok egy darabig, és szomorú tekintettel néztem rá. Bár szomorú voltam, gondolataim most kivételesen nem Yuin járt. Hanem Szophien. Nézem még egy darabig, majd előreszökkenek, és átölelve, magamhoz szorítom. Lehet, hogy hülyének fog nézni, de nem érdekel… Lehet, hogy szüksége van egy barátságos, meleg ölelésre….
- Nem kell komorságba élned, ez nem te vagy! – mondom halkan – Az élet fájdalmas… ez igaz… de ha nem leszel szomorú, bánatos, vagy mérges elveszted azt, aki valójában vagy. Egy kedves, falánk lány…
Kusumi Ayani
Kusumi Ayani
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1874
Join date : 2012. Aug. 14.
Age : 27
Tartózkodási hely : valahol a porban >.>

Karakterlap
Szint: 32
Exp:
Mezőség #1 Exp_bal3819/4100Mezőség #1 Exp_ures  (3819/4100)
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

Mezőség #1 Empty Re: Mezőség #1

Témanyitás by Szophie Szomb. Feb. 28 2015, 18:29

Meglepődtem, ezt egyáltalán nem tagadhatom. Épp menni készültem. Nem volt több mondanivalóm, és láthatóan nem reagált rám. Ám úgy tűnik, mégis.. figyelt. Talán csak átgondolta, nem tudom. Vagy ha nem is figyelt, marasztalni akart.
Szavaira bizonyossá vált, hogy hallotta, amit mondok, ám nem értette. Nem vagyok képes felfogni, hogy miért nem értik meg a gondolataimat az egyszerű emberek. Tényleg ennyire másak lennénk, csupán csak a vér különbözete miatt? De hát ez.. Ez egyáltalán nem logikus így. Ez butaság. Zagyvaság. Teljesen értelmetlen. Ő is ember. Méghozzá hasonló dolgokat élt át, mint én. Ha nem is érthet meg teljesen, és én sem őt, ennél sokkal közelebb kellene állnia a véleményünknek egymáshoz. Úgy lenne.. logikus. Úgy kéne lennie! Talán.. Talán tényleg azért van, mert buta. De nem is hiszem annak, igazán okosnak érzem. De akkor azt sem értem, hogy annak idején miért bántott annyira.. Gonosz volt velem. És én nem kedvelem ezt. Azóta sem felejtettem el, miket mondott, habár még indokot sem adtam rá. De tényleg.. Én megértem, mert én is szoktam gonoszkodni.. régen. De ennek akkor és ott tényleg nem volt semmi értelme! Ott sem. És itt sem. Kusza.
- Ezt magadnak is mondhatnád. - jegyeztem meg komoran, eltolva őt magamtól. Nem, tényleg nem ismert. A kedves, falánk lány nem én vagyok. De persze hogyan is tudhatná, ha mindig csak ezt az arcomat látta?
A komorság az egy az egyben én vagyok. Az egész életemet jellemzi. Ebben kell élnem, mert erre kárhoztat a sors. Legyintettem. Nem értheti. Én a kedvességgel veszítettem el azt, aki vagyok. Itt lüktetett bennem, na meg persze odakint, nyugvó testemben az ősi, hamisíthatatlan angol vér. Mi mind rossz csillagzat alatt születtünk, és nem áll módunkban ezen változtatni. Csak el kell fogadni ezt a sorsot, és előnyt kell kovácsolni belőle. Csakhogy ez nehéz. Habár csak nekünk lehetséges. Én elfogadtam a komorságot. Mert ez segít nekem, hogy az legyek, akinek lennem kell. Csak a bánat az, amelyet nem vagyok képes feldolgozni, és amely minden komorságból fakadó erőt semmissé tesz. Csak ezt kell megszüntetnem.. Valahogy.
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Mezőség #1 Exp_bal12046/10500Mezőség #1 Exp_ures  (12046/10500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Mezőség #1 Empty Re: Mezőség #1

Témanyitás by Hikaru Szer. Jún. 10 2015, 17:20

Fogalmam sincs, hogy miért erre a mezőre jöttem, azt leszámítva persze, hogy talán soha nem voltam még itt. Nem tudok hirtelen jobb helyet, ahol eltölthetném az időmet, a fogadó tele van bunkókkal, akik felidegesítenek, mobozni meg nem sokan mennek szívesen egy vörössel.
Mióta Yukio eltűnt, rohadtul unom magam, valahogy nem találok olyan embereket, akik nem idegesítenek fel, a barátkozási kísérleteim komplett katasztrófaként szoktak végződni. Némelyik annyira felhúz, hogy túl sem igazán éli a dolgot. Persze, ez nem az én hibám, de azért nem túl jó érzés, hogy a potenciális barát meghal.
A fekete páncél csattan egyet rajtam, ahogy ledőlök a magas fűbe, és leveszem a sisakom. Unatkozom a számítógépjátékaim, a tévém, a barátaim nélkül, sőt, még a hülye húgom is kezd egy kicsit hiányozni, meg a suli is, meg a könyvek is. Ez a játék úgy lenne jó, ha délután lehetne belépni egy-két órára öldösni a többi játékost, aztán kilogolni, és vacsorázni valamit. Két napja ettem utoljára már megint. Gáz, hogy az most a legjobb szórakozásom, hogy kifekszem az ég alá, és nézem a felhőket, remélve, hogy valaki belém köt.
Hikaru
Hikaru
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 131
Join date : 2015. Jun. 01.

Karakterlap
Szint: 22
Exp:
Mezőség #1 Exp_bal1702/1900Mezőség #1 Exp_ures  (1702/1900)
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

Mezőség #1 Empty Re: Mezőség #1

Témanyitás by Shukaku Szer. Jún. 10 2015, 17:35

Hát akkor játsszuk megint a szokásosat, és induljunk el visszafelé. Shu felismerte a pukkancsot, akit néhány napja győztek le Timivel az Arénában. Sokat gondolkodott azon, hogy valahol ő is gonoszkodott egy picit a fiúval, vagy azon, hogy hol hibázott ő bimbódzó kapcsolatuk kiépítése során, ám valahogy mindig arra a következtetésre jutott, hogy ez a Hikaru nevű gyerek volt olyan szinten pofátlan és nagyszájú, hogy arra nincs szó, sem több szóból álló kifejezés. Ráadásul annyira nem is bánt el vele nagyon, tehette volna a szintjét sokkal magasabbra is, és akkor talán egy körnél tovább nem is tartott volna a küzdelem, ám ő fair játékot akart. Persze tehette volna lejjebb is, valószínűleg akkor is győztek volna, viszont benne volt, hogy egy picit azért csak meg akarja agyalni a srácot, ha már itt nem fáj semmi. Bűntudata egyáltalán nem volt, hiszen a fiú azért jött oda, hogy verekedjen, verekedett is, kikapott, ám utána még ő volt az, aki visszautasította a felajánlott békülést. Szóval senkinek egy szava nem lehet Shura… Shu szerint, sem, meg Timidus szerint sem. A bökkenő viszont az, hogy most ez a fiú ott heverészik a fűben, teljesen védett területen kívül, ráadásul a szafari keleti részén, ahova csak a legprofibbak merészkednek fel. Átfutott a fejében a gondolat, hogy előveszi a játékíjat, és a füle mellé ereszt egy nyilat, hogy ráébredjen, mennyire veszélyes játékot is űz a szabadban való szunyókálással, ám inkább elvetette az ötletet, és igyekezett feltűnésmentesen elsétálni mellette, persze ha azt látta, hogy ébren van, akkor egy biccentést és egy köszönést beiktatott, a jó modor kedvéért.
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Mezőség #1 Exp_bal12695/10100Mezőség #1 Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Mezőség #1 Empty Re: Mezőség #1

Témanyitás by Hikaru Szer. Jún. 10 2015, 19:29

Ahogy megzörren a fű, felülök, egyik kezemmel a sisakot akarom feltenni a fejemre, a másikat pedig a kardom markolatára teszem, de végül nem húzom elő, amikor meglátom, ki van itt. Pedig most kifejezetten kedvem lenne megverni valakit, amíg vörösbe nem zuhan, és aztán rávenni, hogy könyörögjön az életéért, meg ilyesmi, de lányokkal ilyet nem csinálok. Meg ez a lány csaló is, ha legyőzött, szóval vele nem szabad harcolni. Persze, eleve csalás, ketten jöttek rám.
- Ma nem találtál balekot, akit lecheatelhetsz?- visszaülök a fűbe, de közben azért előhúzom a kardomat, amit a térdemre fektetek, mintha csak a mintáját nézném. Persze, van miért, nagyon szép darab, amit újonnan szereztem be, de a valódi okom persze az, ami ilyenkor szokott lenni: felkészülök rá, hogy megvédjem magam. Nem ismerem ezt a lányt, nem tudom, milyen szándékai vannak.
- A kilátásért jöttél te is?- veszek egy mély levegőt, és összeszedem magam. Most próbálom megtartani a nyugalmamat, ez az arénabajnok vagy mi nem nagyon kéne, hogy meghaljon, akkor már biztosan sokan berágnának rám. Igaz, ha bekerülök a börtönbe, talán megtalálom ott a bátyámat, de nem biztos, hogy börtönbe zárnának. Azt hallottam, hogy nem változik az indikátor színe azért, ha megölsz egy vörös játékost, a legtöbb embert csak ez érdekli. - Süsü merre van?
Hikaru
Hikaru
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 131
Join date : 2015. Jun. 01.

Karakterlap
Szint: 22
Exp:
Mezőség #1 Exp_bal1702/1900Mezőség #1 Exp_ures  (1702/1900)
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

Mezőség #1 Empty Re: Mezőség #1

Témanyitás by Shukaku Szer. Jún. 10 2015, 19:42

Sajna nem sikerült észrevétlenül elmenni a fiú mellett. Oké, ennek lehet az oka az, hogy nincs lopakodás jártasságuk, de sajna nyílt terepen még az sem érne sokat, és a fű itt nem is olyan magas, hogy esetleg abba tudnának elrejtőzni. Pedig Timidus még fel is szállt a magasba, hogy Shu könnyebben tudjon elslisszolni, de hát úgy tűnik ez sem volt elég. A köszönés után, ami ugye mint mondtam azért udvariasságból megtörtént, megpróbált ugyan tovább haladni, de úgy tűnik, hogy a nagyszájú nem tanult abból, amit az Arénában kapott, és még mindig szentül hiszi, hogy valami csalás áldozata lett, nem pedig a taktika, na meg persze a sokkal jobb felszerelésből eredeztethető pontkülönbségek áldozata. Ez így néha megesik, ha Shu lép a pályára, ráadásul most ezekkel az új itemekkel, amikhez még recepteket sem lehet szerezni, még inkább megugrik majd a teljesítményük. Ráadásul utána majd következik Timike utolsó képije is, és a végső fejlettségi fázisa… szóval minden nagyon tökéletes lesz… kivéve az, hogy ez a srác csalónak nevezi őket. Az egyáltalán nem tökéletes. Egy nagy sóhajjal néz fel az égre, belefúj a sípjába, jelezve a sárkánynak, majd lecsüccsen a másik mellé.
-A hétfő az Arénázós nap, ma nem keresek balekokat. Egyébként pedig legutóbb is te voltál az, aki ellenfelet keresett. És nem, nem csaltam, nem szokásom csalni, és ha még szokásom is lenne, akkor sem tudnék. A rendszer ugyanannyit enged nekem is, mint neked. Miért olyan nehéz elhinni, hogy egyszerűen legyőztünk?
Tekintete a kardra téved, majd elmosolyodik.
-Nyugodtan elteheted, nem kell félned tőlünk, nem akarunk bántani, Hikaru. És... én az állatokért járok ide, de a kilátás is nagyon szép.
És ezalatt Timidus is csöndesen landolt mellettük, majd lecsüccsent a lány mellé, miközben egy biccentéssel köszönt a kardforgatónak.
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Mezőség #1 Exp_bal12695/10100Mezőség #1 Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Mezőség #1 Empty Re: Mezőség #1

Témanyitás by Hikaru Szer. Jún. 10 2015, 20:31

- Akkor a rendszer a ****... áh, komolyan?! Mi a ronda abban, hogy ****?- kifújom a levegőt, miközben az ujjaim megfeszülnek a kardom markolatán. Veszek pár mély, levegőt, ahogy a pszichológus mutatta, és lassan lenyugszom. Úgy döntök, nem is firtatom tovább ezt a család dolgot- ha attól boldog, hogy csalva nyer, hát örüljön neki. Bírom azokat, akik nem bírnak veszíteni, és inkább csalnak, csak hogy „nyerjenek.”
Néhány másodpercig gondolkozok, hogy megbízhatok-e benne, belenézek a szemébe, mintha azt szeretném tudni, hogy hazudik-e nekem. Persze, ilyen korban talán nem próbálhat gyilkosokat üldözni, még nem elég bátor hozzá, de már felfogja a kockázatot. Viszont valamiért mégis megbízik bennem, legalábbis nem látom rajta, hogy félne attól, hogy bántani fogom őt. Becsúsztatom a nodachit az oldalamon lévő hüvelybe.
- Sokat jártam az állatkertbe régen, én is szeretem őket. A zsiráf volt a kedvencem, soha nem értettem, hogy lehet valami olyan magas. Kíváncsi vagyok, itt van-e.- fogalmam sincs, ez a sok hülyeség hogy ömölhet ki belőlem, de hirtelen nem tudok ennél semlegesebb témát választani. Soha nem is beszélgettem igazán lányokkal, soha nem értettem, hogy a bátyám mit eszik rajtuk annyira. Hisztiznek mindenért.
- Neked melyik a kedvenc állatod?- ledobom magam mellé a sisakot, és hanyatt dőlök, hogy összekulcsoljam a tarkóm mögött a kezeimet. A lány oldala felőli térdem azért felhúzom, a húgom sokszor hasba vágott, amikor csak simán kinyújtózva lefeküdtem mellette, úgyhogy óvatos vagyok már. A lányok mind dilisek.
Hikaru
Hikaru
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 131
Join date : 2015. Jun. 01.

Karakterlap
Szint: 22
Exp:
Mezőség #1 Exp_bal1702/1900Mezőség #1 Exp_ures  (1702/1900)
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

Mezőség #1 Empty Re: Mezőség #1

Témanyitás by Shukaku Szer. Jún. 10 2015, 20:48

Shu újra felnevetett, és a szája elé tette a kezét, egyrészt a kuncogás miatt, másrészt azért, hogy jelezze a fiúnak, hogy akárhogyan próbál káromkodni, az bizony nem fog neki sikerülni, szóval jobb is, ha nem vesztegeti erre az idejét.
-Nem hiszem, hogy a rendszer hibás lenne. Eleve nem enged csúnyán beszélni, szóval ez már egy hatalmas pozitívum. Másrészről pedig elég nagy baj lenne nekünk, ha elromlana a rendszer, mert tudod mi is a rendszer részei vagyunk. A rendszer tart minket életben, a rendszer miatt vannak védett területek, a rendszer miatt működik a pontozás, a Hazatérés kristály, a Burok, meg minden minden, amit csak itt látsz. Egy csomóan mesélnek arról, hogy bugot találtak, meg rossz a rendszer, de ez butaság. Ez mind Kayaba nagy tervének a része. Most képzeld el, ha naponta lenne valami hiba a rendszerben, akkor már rég ki tudtak volna szedni minket belőle, hiszen annyira rossz. Nincs semmi hiba a rendszerben, megnyugodhatsz.
Shut egy pillanatra meglepi a hirtelen hangulatváltás, meg a fiú kedvessége, és egy picit gyanakodva is méri végig, ám Hikaru az ő szeméből csupa őszinteséget és nyugodtságot olvashat ki. Nem fél tőle, hiszen sokszor olyan magas a szintje, itt van Timidus is… egyszerűen semmi baj nem történhet.
-Még nem láttam itt zsiráfot, de attól még a magasabb szinteken simán lehetnek. Magas szintre magas állatok.
Az idomárnak esze ágában sincs hasba boxolni a fiút, de még levadászni sem azért, mert vörös. Ehelyett az állatos kérdést kicsit félretéve, egy kis elemózsiát a kezében tartva csalogat magához egy, a mellettük lévő bokorból előmerészkedő méhészborzot, majd az ölébe veszi, és simogatni kezdi.
-A kedvenc állatom a skunk. Aranyos, okos,kedves, és a buta emberek feleslegesen félnek tőle. Ő viszont méhészborz. Szeretnéd megsimizni?

(méhészborz)
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Mezőség #1 Exp_bal12695/10100Mezőség #1 Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Mezőség #1 Empty Re: Mezőség #1

Témanyitás by Hikaru Szer. Jún. 10 2015, 21:34

Egy mosolygós szemforgatással hallgatom az áradozást erről a világról, mintha valami tökéletes, szuper hely lenne. Be vagyok zárva ide, akaratom ellenére, megtiltanak egy csomó funkciót, tönkreteszik a kinti testemet, elveszik a családomat, szóval nem igazán tudom elképzelni, hogy ezt a világot bárki hogy szeretheti. Persze, talán ő nem fogja fel még igazán. Néhány másodpercet gondolkozok, azután úgy döntök, jó fej leszek, és nem mondom el neki, hogy a teste az eredeti fele lehet súlyra, tele van szúrva különböző csövekkel, és ha felkel, lehet, hogy mozogni sem fog soha többé. Egy-két év, és mind meghalunk kint, és ha fel is kelünk, nem lesz sok köszönet az ébredésben. Kivéve persze, ha valahogy feltörik a játékot.
- Ja, logikusnak hangzik végül is. Már a zsiráf dolog.- még mindig azon gondolkozok, mit szerethet egy lány ebben a világban. Egyáltalán miért regisztráltak? A kardozósdi mindig a fiúkat érdekelte- persze lehet, hogy a pet miatt kezdett el játszani. Virtuális állatsimogató, ami még beszél is néha.
Felülök, és egy kicsit tétovázva, de végül megérintem a borz fejét, amin megsimogatom a durva szőrt. Egy kicsit elmosolyodok miközben ránézek, bár inkább átbambulok rajta. Amikor éhes vagyok, mindig bennem van ez a hülye melankólia. Csak azért nem kérek a lánytól abból, amit a borznak adott, mert gáz. Nem vagyok hajlandó senki segítségét elfogadni, túlélem teljesen egyedül is.
- Ha igazi lenne, most három ujjal szegényebb lennék, azt hiszem. De ettől eltekintve elég élethű.- nem hiszem, hogy egy valódi borz ilyen szelíd lenne, láttam egy filmet róla, hogy ez milyen agresszív tud lenni. Talán a legagresszívabb ezekből a kis izékből. Persze, ezeknek a feladata, hogy cukik legyenek, nem az, hogy élethűek. - Ebből a szempontból jó ez a világ. Meg a fájdalom sem hiányzik. Csak néhány dolog azért jó lenne, például egy teniszpálya.
Hikaru
Hikaru
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 131
Join date : 2015. Jun. 01.

Karakterlap
Szint: 22
Exp:
Mezőség #1 Exp_bal1702/1900Mezőség #1 Exp_ures  (1702/1900)
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

Mezőség #1 Empty Re: Mezőség #1

Témanyitás by Shukaku Csüt. Jún. 11 2015, 06:09

El lett ám kapva az a szemforgatás, ám szerencsére most Shu is olyan kedvében volt, és azon fáradozott, hogy békésen ellegyenek egymás mellett ő, a kardforgató, és még Timidus is, aki ugyan jelenleg nem sok vizet kavart, de lehet, hogy Hikaru nem örült volna annak, ha Timidusnak úgy kellene látnia, hogy Shu nem érzi jól magát a társaságában. Mivel Shu nagyon jól tudta, hogy innen már soha senki nem fog kijutni, legalább is addig biztosan nem, amíg meg nem hal, így egyáltalán nem érdekelte a kinti teste. Sőt, az álmaiban már nem is létezett a kinti teste, azt Kayaba szépen kidobta, és mindannyiuk tudatát feltöltötte a SAO szervereire, hogy örökre itt élhessenek, és gondtalan játékkal tölthessék el az örökkévalóságot. Ennél csodásabb dolgot el sem tudott volna képzelni. Több mint két év alatt azért volt ideje felfogni, és nagyon is felfogta, átgondolta a dolgokat, és arra a következtetésre jutott, hogy az egész csak egy nagy kísérlet arra, hogy Ő, a nagy Kayaba Akihiko mindenkinek jobbá tegye az életét. És ha Shu az összes lány nevében nem is, de a saját nevében tudna nyilatkozni, ha bárki megkérdezné arról, miért is jött ide. Menekült a másik világból, aminél akármilyen hely csak jobb lehet. Kuncogással fogadja Hikaru gyomrának megkordulását, majd kotorászni kezd az eszköztárában.
-Elfelejted, hogy idomár vagyok. A borzocska ugyanannyira valódi, mint te, vagy én, vagy Timidus, mindösszesen megszelídítettem, és szépen megkértem, hogy ne harapjon meg minket. Ez nem nagy csoda, a kinti világban is voltak krokodilszelídítők, meg ilyesmik, akik nagyon jól tudtak bánni az állatokkal.
Átnyújt egy szendvicset a fiúnak, ami friss vadhúsból, zöldségekből, és mesterszakács jártassággal lett elkészítve… egyszóval mennyei, majd újra kuncogni kezd.
-Van teniszpálya, azt hiszem a Tenglo fürdő wellness részlegén. De ha keresel egy ácsot, vagy valakit a faluban, aki fával foglalkozik, bizti tud neked készíteni ütőket, egy halászhálót kifeszíteni pedig már nem nagy kunszt. Nem panaszkodni kell, ha nincs valami, hanem tenni érte, hogy legyen.
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Mezőség #1 Exp_bal12695/10100Mezőség #1 Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Mezőség #1 Empty Re: Mezőség #1

Témanyitás by Hikaru Csüt. Jún. 11 2015, 16:39

- Azt hittem, csak a saját petre vannak speciális skilljeitek.- még egyszer megsimogatom a borzot, azután elengedem a fejét. Olyan fura nekem, hogy egy program ennyire élethűen viselkedik, talán még gondolkodik is. A WOW-ban a mobokat simán át lehet verni, mert tudod, hogy működnek, de ezek olyanok, mintha tényleg élő állatok, vagy akár emberek lennének.
Néhány másodpercig összeszorított fogakkal nézem a szendvicset, ami nagyon finomnak tűnik így, hogy nem ettem már egy jó ideje, de végül nem nyúlok érte. Annyira nem vagyok éhes, hogy rászoruljak bárki alamizsnájára, és különben sem számít semmit. Kellemetlen, de nem fogok sem meghalni, sem legyengülni tőle.
- Köszi, nem vagyok éhes. Akkor majd megnézem magamnak, a valóságban teniszbajnok vagyok. Te mit csinálsz kint? Szereted a sulit?- elszakítom a tekintetem a szendvicsről, és inkább a kezembe vett sisakon lévő aranyarcot kezdem fürkészni. Nem mintha nem láttam volna már vagy huszonötezerszer. - Van céhed?
Hikaru
Hikaru
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 131
Join date : 2015. Jun. 01.

Karakterlap
Szint: 22
Exp:
Mezőség #1 Exp_bal1702/1900Mezőség #1 Exp_ures  (1702/1900)
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

Mezőség #1 Empty Re: Mezőség #1

Témanyitás by Shukaku Csüt. Jún. 11 2015, 18:35

Shu is simít az állaton még kettőt, majd odaadja neki az utolsó falatokat, és az útjára engedi, a borz pedig lassan el is cammog abba az irányba, amerről érkezett. Az idomár egy ideig csak figyeli a távolodó állatkát, mosolyogva, elmerengve, majd ismételten megcsóválja a fejét.
-Valakinek igen, valakinek nem. Én nagyon sok időt töltök a szafarin, az állatkák között, és valószínűleg ezért is kaptam ezt a képit Kayaba Bácsitól. Persze képi nélkül is tudok ám szelídíteni, csak akkor sokkal hosszabb idő, meg macerásabb, meg ugye picit veszélyesebb is, mert nagyobb az esélye annak, hogy nem úgy sikerül minden, ahogyan elterveztem. Az idomárokat is megharaphatja ám az oroszlán, de az ugye mindig az idomár hibája, ugyanúgy, ahogy a kutyatartó hibája, ha a kutya agresszív lesz. Persze sok idióta ilyenkor a kutyust okolja… de hát az emberek többsége nem ért az állatokhoz…
Az elutasításra újra csak kuncog, majd elkezdi lóbálni a fiú előtt a szendvicset, mintha csak a repülős játékot játszaná egy babával.
-Naaa? Hallottam ám, hogy korgott a pocid. Kacsahusi van benne, meg fácán husi, meg friss paradicsom… bizti nem? Mesterszakács vagyok ám, ennél finomabbat még sohasem kóstoltál. Jajj, ne kéresd már magad! Igazán elfogadhatsz egy szendvicset tőlem, azzal még nem leszel legyőzve, csak nem leszel éhes. Miért ilyen makacsak a fiúk?
És ha kéri, ha nem, a kezébe nyomja, aztán csináljon vele amit akar. Viszont ideje van annak, hogy egy picit hasson az egójára. A küzdőterezés alatt feltűnt, hogy az nagyon fontos neki.
-Húúú! Akkor majd megtanítasz játszani? Én még soha nem teniszeztem... meg kint... nem nagyon volt rá lehetőségem. A suli meg... hát én nem olyan suliba jártam, mint a többiek... de nagyon szerettem, és kitűnő is voltam. Főleg bioszból. És… igen, van. Jumpy Vigor a neve, és nagyon barátságos kis céh, imádok ott lenni. Miért kérded?
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Mezőség #1 Exp_bal12695/10100Mezőség #1 Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Mezőség #1 Empty Re: Mezőség #1

Témanyitás by Hikaru Csüt. Jún. 11 2015, 19:41

Miközben a sisakom aranymázolatát piszkálom a körmömmel, elgondolkozom rajta, miért beszél úgy a játék programozójáról, hogy ő „ad” dolgokat. Ez tényleg olyan, mintha egy börtönőrnek hálás lennék érte, hogy adott szalmát meg vödröt, meg néha kajának valamit, amit meghagytak a kutyák. Persze, azért jobb itt lenni, mint börtönben lehetne. Néha eszembe is jut, hogy még odakerülhetek, de akkor mindig nevetnem kell. Nincs az a bíró, aki elítélne engem azért, ami itt történt.
- Húh, rendben... köszi!- úgy csinálok, mintha ez csak udvariasság lenne, lassan eszek, csak tíz másodpercenként harapok egy falatot a szendvicsből, amit elég sokáig rágok is. Tényleg nagyon finom, jobb, mint amiket mostanában eszek, úgyhogy szívem szerint betolnám három másodperc alatt az egészet. Meg ennék még hatot, de hát be kell érnem ezzel az eggyel.
- Aha, megtaníthatlak, bár itt bent lehet más lenne. Itt valahogy olyan fura nekem, hogy nem a testemen múlik, milyen gyors vagyok.- igaz, régen öt perc után már elkezdtek fájni a lábaim és az ütőt tartó karom, azért mégis segített, hogy éreztem egy kicsit a testem a mozgástól. Most valahogy lassabbnak érzem magam. Itt bent lehet béna lennék. - Én is mindig kitűnő voltam.
Nem hangzik ismerősen a céh neve, de ez persze annyira nem meglepő. Nem igazán próbálkoztam céhet keresni, nem jövök ki annyira a legtöbb emberrel, ők félnek tőlem, ők meg felidegesítenek. Biztos van olyan céh, ami befogadna, csak hát azok meg túl jól elbújtak.
- Csak kérdeztem. Akartam egyet csinálni a bátyámmal annak idején. Mi kell hozzá? Úgy értem, hogy működjön, azt olvastam, hogy kell megalapítani.- lehet, hogy végül nekem kell majd megcsinálnom a céhemet. Az a cél, amit kitaláltam, biztos sok nagyravágyó embert odavonzana. Csak nem tudom, mennyi lenne közöttük, akit nem ölnék meg, amikor felbosszantanak.
Hikaru
Hikaru
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 131
Join date : 2015. Jun. 01.

Karakterlap
Szint: 22
Exp:
Mezőség #1 Exp_bal1702/1900Mezőség #1 Exp_ures  (1702/1900)
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

Mezőség #1 Empty Re: Mezőség #1

Témanyitás by Shukaku Csüt. Jún. 11 2015, 20:20

Először is nem ő, hanem Ő. Abszolúte, és minden tekintetben nagybetűvel, hiszen egy istenségről nem lehet csak úgy odavetve, kisbetűvel leírva beszélni. Shu valóban olyan szinten volt hálás Kayabának, mintha valamelyik istenségnek vagy hatalmas szellemnek köszönné meg a dolgokat. Ő teremtette a világot, Ő adta mellé Timidust, Ő adott neki minden jót, amit csak kapott ebben a csodálatos világban. A börtön hasonlatot persze kinevette volna, hiszen ő a kinti világban volt börtönben, legalább is nagyon hasonló intézmény keretei között, és nagyon is jól tudta, hogy ez a hely egyáltalán nem hasonlít ahhoz. Még a szendvics is sokkal finomabb volt, mint a menzakoszt. Oké, nem főztek rosszul az intézetben sem, elég elit hely volt ahhoz, hogy finomakat ehessenek, de a legnagyobb különbsége, a legnagyobb csodája ennek a világnak az volt, hogy itt Shu meg tudta magát védeni. Fejére koppinthatott ennek a nagyszájúnak is itt mellette, és senki nem volt erősebb nála csak azért, mert nagyobb volt, idősebb volt, vagy ilyesmi. Nézte a fiú nyammogását, és magában kuncogott, ahogy elképzelte, milyen önuralmat tanúsíthat most a kardforgató. Látott már éhező ébredőket, újoncokat, és a srác gyomorkorgásából vélhetően ő is elég régen ehetett. A férfiúi büszkeség szörnyű butaságokra veszi rá őket, már ilyen fiatalon is.
-Nagyon szívesen, ha szeretnél még egyet, csak szólj nyugodtan, van elég. Egyébként pedig a testeden múlik, ugyanúgy, ahogy kint. Ha gyakorolsz, edzel, teszel rá pontot, akkor fejlődsz. Ez így volt kint is, csak ott automatikusan osztódtak el a pontjaid, mint itt a harmadlagos jártasságokra, na meg persze nem láttad őket.
A céhes kérdésen már elgondolkodott, majd megvonta a vállát.
-Nem tudom. Szerintem egy jó csapat, akik szeretik egymást, megbíznak egymásban, és kitartanak egymás mellett. Meg persze sok közös program, elhivatott szervezők… ilyesmi… ilyen általánosságok…
Timidus, mivel látta, hogy nincs mitől tartani, na meg persze észlelte a közelben szaglászó vadat, felröppent a levegőbe, majd pár másodperccel később már le is csapott a dingóra. Sebezni persze nem sebzett, csak megérintette, ahogyan Shu az előbb a borzot. Ez is elég volt, majd szépen visszaereszkedett kettejük mellé.

dingó
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Mezőség #1 Exp_bal12695/10100Mezőség #1 Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Mezőség #1 Empty Re: Mezőség #1

Témanyitás by Hikaru Csüt. Jún. 11 2015, 21:02

- Köszi, nem kérek... hát, azért itt másak a dolgok kicsit. Például itt nem kell hozzá igazán dolgozni, hogy erős legyél, mert ugye nincs izomláz. Meg főleg az a szórakoztató, hogy ha rajtam van ez a páncél, akkor ilyen százötven kilósnak kinéző tárgyakat tudok felemelni, ha nincs, akkor meg még magam is alig bírom felhúzni valahová.- nem is szeretek levetkőzni igazán, ez a páncél valahogy olyan erőssé tesz. Élvezem, hogy simán megemelek benne egy embert egy kézzel. Azt viszont nem fogom élvezni, amikor majd tizenhat-hét évesen el kell kezdenem visszaépítgetni az elsorvadt izmokat.
- Aha... ez nem hangzik nehéznek.- csendben figyelem, ahogy a sárkány elkapja a homokszínű kóborkutyaizét, hogy azután visszajöjjön. Furcsa, már nagyon hozzászoktam, hogy mindenhol ilyen mitológiai cuccok mászkálnak, otthon meg egy akita lesz a fő attrakció. Már ha él még szegény. Nem volt fiatal, akkor szereztük be, amikor Yoshino született.
- Bocs, de megkérdeznék valamit. Te nem félsz tőlem?- nem adtam semmilyen magyarázatot a dologra, ami a fejem felett lebeg, és jelzi, hogy olyasmi vagyok, mint egy ellenséges mob, csak sokkal veszélyesebb, mert van öntudatom. A többiek mind tartanak tőlem, ha kint futok össze velük, és egyedül vannak. Azt hiszem, nem is ok nélkül.
Hikaru
Hikaru
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 131
Join date : 2015. Jun. 01.

Karakterlap
Szint: 22
Exp:
Mezőség #1 Exp_bal1702/1900Mezőség #1 Exp_ures  (1702/1900)
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

Mezőség #1 Empty Re: Mezőség #1

Témanyitás by Shukaku Csüt. Jún. 11 2015, 21:22

-Nem kell dolgozni?
Shu felnevetett, és még a fejét is hátravetette, majd ő is végigfeküdt a fűben, hogy kiheverje a remek viccet.
-Hát… azért szerintem ezt ne nagyon hangoztasd sokaknak, mert meglincselnek érte. Mindenki azon nyafog, hogy nem tudnak eléggé fejlődni, és erre fogják, hogy nem tudják nyitogatni a szinteket, nem a saját bénaságukra. De oké, izomlázad az nincsen, de ugyanúgy kifáradsz, éhes leszel, meg ilyesmi, és időt ugyanúgy kell fordítani arra, ha valamiből fejlődni szeretnél. Én is rengeteget főzőcskéztem, mire kimaxoltam a jártasságot, a lovaglásról már nem is beszélve! Itt is ugyanúgy időt és energiát kell fordítani a dolgokra, és sokan pont ezért hisztiznek, mert nem kapják meg csak úgy. Ők biztos a pay to win játékokon nőttek fel, és mindent azonnal megvettek csak azért, mert pénzesek voltak, itt meg zavarja őket, hogy igenis grindelni kell, ha el akarsz érni valamit.
Villogott egy kicsit a kocka szavakkal, amiket lassan ő is elkezdett tanulni, hála a környezetnek, na meg persze Timidusnak, aki eltanulta ezeket a többiek figyelése közben.
-Az ilyen páncél izéket pedig már kint is gyártják. Láttam ilyet a neten, hogy akik nehéz dolgokkal foglalkoznak, meg ilyeneket kell cipelniük, azok felvesznek valami robotruhát, és az segít nekik. Meg valamelyik buta filmben is volt ez, ahol mindig visszament a múltba a főhős… de a címére már nem emlékszem. Persze, itt egyszerűbb, de szerintem ez csak pozitívum.
Az újabb kérdésre feltámaszkodott a könyökére, és végignézett a fiún.
-Miért? Kéne? Bántani akarsz minket? Nem hiszem, hogy Timi örülne annak, ha megpróbálnál bántani.
Nézett mosolyogva a sárkányra, majd visszafordult a fiú felé.
-Tizennégyes szinten vagy, mi pedig lassan elérjük az ötveneset. Nincs okunk félni tőled, ha akarnál sem tudnál ártani nekünk.
-Meg mi eleve nem vagyunk olyan vörifóbiásak mint a többiek. Majd ha azt látjuk, hogy tényleg egy kegyetlen gyilkos vagy, akkor majd máshogy fogunk viselkedni. Addig minek? Egy buta indikátor miatt? Ugyan már!
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Mezőség #1 Exp_bal12695/10100Mezőség #1 Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Mezőség #1 Empty Re: Mezőség #1

Témanyitás by Hikaru Pént. Jún. 12 2015, 00:54

- Jó, az igaz, de olyan nagyon más dolgod nincs itt. Nincs suli, nincs munka, nem kell lefeküdni, ha nem akarsz.- persze, sokszor kerültem olyan helyzetbe, amibe belehalhattam volna, ha kicsit is máshogy alakul, de azután szerencsésen túléltem őket. Az igazi kockázatot talán az jelenti, hogy az érdekes dolgokért vagy kockáztatni kell, vagy meg kell ölni valakit, aki kockáztatott érte. Mondjuk a főzés meg az ilyesmi olyasmi, amit soha nem vennék fel, eszem ágában sincs ilyesmit csinálni. Az a lányoknak való.
- Na, akkor beszereztetek egyet apával, ha kijutottam. Úgysem fogok tudni járni szerintem egy darabig önerőből.- az ilyen dolgok persze nem elérhetőek akárkinek, de azt hiszem, ez a páncél sem az, az előző gazdája azt mondta, különleges. De mégis nálam van. Az a kinti páncél is elérhető, csak ott azért, mert gazdag vagyok.
Ahogy hallgatom a lányt, azt hiszem, kezdem megérteni, hogy miért is szeret itt lenni: erősebb a legtöbb átlagos embernél. Gondolom, azt élvezi igazán, hogy le tud győzni olyanokat, akik a való életben fél kézzel a földre vinnék. Persze, ez a dolog engem is szórakoztat, csak én a valóságban is kemény voltam. De engem nem zavarna már az sem, ha erről le kéne mondanom. Vissza úgysem kapnám, amit eddig csináltam, senkinek nem lenne szíve bántani valakit, aki ilyen szörnyű dolgon esett át.
- Lehet, hogy visszafogtam magam, és erősebb vagyok nálad. Vagy többen vagyunk. Vagy van valami bénító skillem. Vagy csak simán kiteleportállak valahogy a világ szélére. Mindegy, a képességeim simán meglehetnek hozzá.- tényleg azt hiszem, ki tudnék nyíratni bárkit akár anélkül is, hogy kardot fognék a kezembe. Végignéztem mind a tizenegy évadát a Trónok harcának, tudom jól, hogy kell ezt csinálni. És persze, mindig csak ötösömből volt töriből, meg a társasokat is meg szoktam nyerni. A plotolás a szakterületem. Olyan vagyok, mint Darth Sidious, csak én szebb vagyok.
- Az a baj, hogy max akkor látnád, amikor téged kegyetlengyilkolnálak meg, nem?- fogalmam sincs, miért feszegetem ezt a témát, ami kicsit olyan, mintha egy kőhidat csapkodnék egy varázsbottal, ami bármikor leszakadhat. Mondjuk gondolom sejti, hogy ezt az izét nem feszegetném, ha tényleg ki akarnám nyírni. Kivéve, ha sejtem, hogy sejti, és ezzel akarom rávenni, hogy ne sejtse, hogy sejtem, hogy sejti. - Szóval ha Smaug nem lenne itt, meg alacsonyabb szintű lennél, akkor félnél tőlem? Vagy miért bízol a vörösökben?
Hikaru
Hikaru
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 131
Join date : 2015. Jun. 01.

Karakterlap
Szint: 22
Exp:
Mezőség #1 Exp_bal1702/1900Mezőség #1 Exp_ures  (1702/1900)
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

Mezőség #1 Empty Re: Mezőség #1

Témanyitás by Shukaku Pént. Jún. 12 2015, 05:12

-És éppen ezért nem lenne nagyon más dolgom? Az intézetben volt suli, voltak feladataink, és volt takarodó is. Egyébként pedig itt is van munkám, sokkal értelmesebb, mint odakint, itt is tanulok, méghozzá olyan dolgokat, amik hasznosak is, mert tudom őket használni, és itt is időben lefekszünk aludni, mert Timi odafigyel arra, hogy ne legyek fáradt.
És valóban, Timike pár hét alatt kifigyelte, hogy mely időintervallumokban van Shu számára legideálisabban a pihenési idő, és mennyit kell aludnia ahhoz, hogy a maximumon tudjon teljesíteni, és azóta el is küldi őt aludni… bár inkább közös megegyezés ez, és a lány magától is lefekszik, küldeni sem kell. Ebben semmiben sem különbözik a sárkány a nevelőktől, csak éppen ő csupa szívjóságból teszi amit tesz, nem pedig azért, mert egy buta szabály ezt írja elő.
-Hát, ha majd kijutsz. Oké.
~Soha napján kiskedden. Hogyan nem vettétek még észre, hogy innen nincs kiút? Hogyan lehettek ennyire makacsak?~

Shu pedig nem teljesen azért szerette ezt a világot, mert ő erősebb volt, elég volt neki csak annyi is, hogy nem volt gyengébb. Meg tudta védeni magát, márpedig ez volt Kayaba egyik legnagyobb ajándéka.
-Lehet, sok minden lehet, de nem retteghetek állandóan attól, hogy húú, engem bizti valaki nagyon de nagyon meg akar ölni, és bent kell maradni védett területen, bezárkózni a szobámba és a többi, és a többi. Ha rossz mozdulatot teszel, Timi úgyis jelezni fog, mi pedig valszeg gyorsabbak vagyunk, és elmenekülünk. Ennyi. Ha meg mások annyival gyorsabbak nálunk, hogy elmenekülni sincs időnk, akkor meg már úgyis mindegy, meg te sem kellenél.
Ekkor mozdult a sárkány, rávetette magát a fiúra, egyik mancsával lefogta a kezét, amivel az a menüt hívhatta volna elő, míg a másikkal, az egyik karmával kétszer megbökte a srác orrát.
-Ez kettőszázkettő sebzés lett volna, ha valóban támadok, ráadásul mindkét képességem azonnal működött, tehát feltételezem, hogy a tiéd nem működne. Halott vagy, mielőtt bármit tehetnél.
Egy röppenéssel leszállt a fiúról, és újra Shu mellett landolt, mintha mi sem történt volna.
-Nyo? Elég bizonyíték? Ha visszafogtad volna magad, akkor nem borultál volna ki annyira azon, hogy legyőztünk. Egyébként meg nem bízom benned, csak nem félek tőled. Ennyi. Kérsz még szendvicset?
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Mezőség #1 Exp_bal12695/10100Mezőség #1 Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Mezőség #1 Empty Re: Mezőség #1

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 4 oldal 1, 2, 3, 4  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.