Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mezőség #1

+3
Szophie
Kusumi Ayani
Kayaba Akihiko
7 posters

3 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Mezőség #1 - Page 3 Empty Re: Mezőség #1

Témanyitás by Shukaku Kedd Jún. 23 2015, 06:03

-Oh, pedig a rendszerüzik elolvasása nagyon fontos ám! Szerinted véletlenül küldözgeti nekünk Kayaba Bácsi őket? Nem hiszem, hogy csak viccből pötyögne be annyi üzenetet, mert az nagyon uncsi és fárasztó meló lehet…
És ehhez a kijelentéséhez olyan arcot vágott, amiből egyértelműen tudni lehetett, hogy teljesen tisztában van azzal, hogy valószínűsíthetően nem az Admin írja ezeket, de az teljesen biztos, hogy nem egyenként.
-Ha tudnád hány buta harcból volt szerencsém kimaradni azért, mert a változtatás után hónapokkal sem tudták az emberek, hogy Timit már nem tudják fegyverrel megsebezni! Még most is vannak ilyenek, és nekem csak hátra kell dőlnöm, még jobban mint általában.
A partiba jövésre pedig egyszerű a magyarázat. Hikaru meg sem hívja az embereket partiba. Legalább is Shu még semmilyen felkérést nem kapott arról, hogy a fiúnak ilyesmi szándéka lenne. Így aztán tényleg nehéz elfogadni az ajánlatot, ha nincs is.
-Igen, igen, de nem ez a céljuk. Aki kilencvenes szintű, az már uralkodik, és nem akarja elintézni a negyvenes Bosst, ahogy a frontosok most is csak látszat harcokat vívnak, hogy fenntartsák az álcát. Plusz arról sem kérdezi őket senki, hogy miért nem toboroznak újoncokat. Teljesen nyilvánvaló az egész. Plusz Kayaba Bácsi csapatmunkára szeretne minket tanítani, nem a Bossok leszólózására. A szerepet pedig köszönöm szépen. Meglásd, nagyon igyekezni fogok!
És már lelki szemei előtt ott is volt, mint Júlia, vagy Elphaba vagy Glinda… nem is tudta hirtelen, hogy kit játszana szívesebben. Persze ha Hikaru elmondja neki, hogy a szerepében sárkányokkal játszhat, akkor Daenerys alakítását is örömmel vállalja.
-Hát… az észlelés fontos, mert azt állandóan használhatod, a lopakodást pedig csak akkor, ha lopakodni akarsz. mi Timivel…
Itt egy pillanatra a sárkányra nézett, aki éppen ugrásra készülődött, ám mielőtt lecsapott volna az újabb vadra, bólintásával engedélyt adott a lánynak a fecsegésre, majd már suhant is.
-Én a szafarizásra húztam ki a jártasságaimat. Arra, hogy könnyebben megtaláljam az állatkákat. Van keresésünk, észlelésünk, nyomkövetésünk is. Meg egy akrobatika, mert az Timi szerint hasznos a harcban. És igen, ő is megkapja ezeket. És tényleg hasznosak. Látod?
Emelte fel, és tartotta a fiú elé az újdonsült Hangyász Vadász jelvényét.

/Semmi gond, csak legközelebb tessen egy PM-et dobni. :3/

(hangyász)

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Mezőség #1 - Page 3 Empty Re: Mezőség #1

Témanyitás by Hikaru Szomb. Jún. 27 2015, 16:23

- Nem szeretek sokat olvasni.- igazság szerint rengeteg időm lenne rá, de unalmas szöveget, ami nem is érint, nem olvasok. A játék kitalálójának nyilván az a kedvence, aki játssza a játékát, az általa kitalált szabályok szerint. Jigsaw is azt a csávót bírja, aki azonnal levágja a lábát, ha egy kicsi nyomást helyez rá. A rendszerkitaláló csávó is azokat bírhatja legjobban, akik ész nélkül csinálják, amit mond. Az üzeneteit is főleg nekik címezi. Bár lassan már megleszek elég erős hozzá, hogy mehessek bossolni.
Igazság szerint én sem tudtam, hogy a pet nem sebezhető, úgyhogy azért valami hasznosat tanulok. Csak azért a lányt támadtam, mert ő bosszantott fel, meg egy repkedő izét nehezebb megvágni, amúgy szerintem simán ütöttem volna a petet is. De akkor erre érdemes figyelni a továbbiakban.
- Lehet majd benézek úgy a huszonpáradik bossra.- nem érdekel az egész annyira, csak kíváncsiságból. Kíváncsi vagyok, hogy ezek a frontharcosok tényleg csinálnak-e valamit, vagy úgy van, ahogy Shu mondja, és csak arra van szükségük, hogy mindenki elhiggye, értük küzdenek. Én mondjuk nem hiszem el, mindent egyedül értem el, senki nem küzd értem.
Én soha nem gondoltam rá, hogy ne harci cuccokra húzzam fel a jártasságaimat, de az észlelés dologban van valami. Az mindenképp kell, és akkor még van kettő. A lopakodás szerintem kicsit gyáva meg sunyi dolog, de ettől függetlenül azért lehet azt választom. És akkor talán hallgatózás vagy látás negyediknek, majd kiderül.
- A lopakodás hogy működik? Csak emberen vagy mobokon is?

_________________
Adatlap
Hikaru
Hikaru
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 131
Join date : 2015. Jun. 01.

Karakterlap
Szint: 22
Indikátor: Vörös
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

Mezőség #1 - Page 3 Empty Re: Mezőség #1

Témanyitás by Shukaku Vas. Jún. 28 2015, 06:35

-Sokat?
Pislog értetlenül Shu egy pár másodpercig, majd nevetgélve ingatja meg a fejét.
-Jó, néha Kayaba Bácsi szeret egy kicsit terjengős lenni, de az csak azért van, hogy mindenki pontosan megértse, hogy mi is változott a szabályzatban. Én nem hiszem, hogy buta lennék, de még így is van amikor kétszer kell elolvasni, és ha úgy sem vagyok teljesen biztos benne, akkor nekem is Timi magyarázza el, hogy most lényegében mi is van. Ő általában érti az ilyeneket, hiszen végtére is az ő világa, nem a miénk.
Közelebb vonja magához a sárkányt, aki az ölébe hajtja a fejét, és gyengéden, lassan simagatni kezdi, miközben tovább kalandozik az üzenetek témájában.
-Meg annyira igazából nem is sokszor szokott változni a szabályzat, maximum havonta, de szerintem még az is sok. Meg legtöbbször nem is változik, csak Kayaba Bácsi valami újdonságot vezet be, hogy még színesebb, még izgalmasabb legyen az életünk. Szerintem ez nagyon kedves tőle. Csinálhatta volna azt is, hogy a Nagy Bejelentés után egyszerűen itt hagy minket, és azt mondja, hogy csináljunk amit akarunk… de ő figyel ránk.
Hálás tekintettel az ég felé pislant, majd a következő mondatra vissza is ereszkedik a földre, és unottan megvonja a vállát.
-Ha ennyire el akarsz cseszni egy délelőttőt ilyesmire, akkor hajrá. Ha nem vagy elég erős, akkor csak kihasználnak majd, élő pajzsnak, vagy ilyesmi. A vörikkel általában ezt teszik.
És nem is nagyon akar tovább ilyesmiről beszélgetni, hiszen a véleményét elmondta, nagyon változni az valószínűleg nem fog, tőle pedig aztán nem a legszerencsésebb a Bossokról kérdezni.
-A lopakodás? Hát… sokan azt hiszik, hogy láthatatlanná válsz, meg ilyesmi, de nem. Egyszerűen csak ha van hova bújnod, akkor a rendszer segít, és ügyesebben tudsz majd elbújni, és nehezebben vesznek észre, és lesből megtámadhatod azt, akit szeretnél. Mindenkin működik, aki nem fedez fel elsőre… szóval hasznos, ha ilyesmit akarsz csinálni, de könnyen kivédhetik észleléssel.

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Mezőség #1 - Page 3 Empty Re: Mezőség #1

Témanyitás by Hikaru Vas. Jún. 28 2015, 16:14

- Szerintem már a miénk is. Legalábbis azok a szintek a mieink, ahol már lehet közlekedni.- a szabályzatos dolgot lehet néha át kéne nézni, de eddig nem láttam sok értelmét. Ha valamit összevagdalok, az előbb-utóbb meghal, másra nem nagyon van szükségem. Eddig legalábbis nem volt, de ha ki akarom szedni a bátyám a börtönből, akkor muszáj lesz kicsit erősödni meg fejlődni.
Érzem, lassan megint dühös leszek, ahogy Shukaku elkezd áradozni arról a baromról, aki bezárt ide minket. Nem tudom, hogy lehet valaki ilyen szinten naiv, pedig nagyjából korombéli lehet. Fel kéne már fognia, hogy akaratunk ellen fogva tartanak itt minket, és vagy arra kényszerítenek, hogy meghaljunk a kijutást megkísérelve, vagy azzal rémítgetnek minket, hogy meg fogunk halni. Néha egy kicsit rosszul érzem magam én is, hogy nem tudom, tényleg megöltem-e valakit. Persze, csak egy kicsit, megérdemelték egyrészt, másrészt meg én nem tettem mást, csak egy játékban elintéztem egy ellenséges játékost.
- Egy próbát megér, nem? Amúgy nem vagyok tank, nagyon pajzsnak nem lehet használni.- igaz, most azért várni kéne még, legalább olyan szinten kéne lenni, mint a boss. Nem harcoltam még semmivel, ami bonyolultabb taktikát igényel, legalábbis itt, azért van pár elképzelésem arról, hogy működnek a bossok. Például ki kell állni bizonyos területekről, ha támad, vagy el kell távolodni tőle, esetleg közelebb menni, bekapcsolni vagy kikapcsolni effekteket. Csak hát régen ezek az infók úgy születtek, hogy pár sikertelen próbálkozás után meg lehetett ismerni a képességeiket.
- Aha, akkor például zölden látok valami követ világítani, hogy oda bújjak, vagy látom, merre néz, vagy hogyan?- az MMO-kban, ahol játszottam, a lopakodás konkrét láthatatlanságot adott, legalábbis ha nem mentél túl közel az ellenfélhez, vagy nem volt valami detektor cucca. - Harmadlagosból mit érdemes húzni? Miből van szerinted a legkevesebb?

_________________
Adatlap
Hikaru
Hikaru
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 131
Join date : 2015. Jun. 01.

Karakterlap
Szint: 22
Indikátor: Vörös
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

Mezőség #1 - Page 3 Empty Re: Mezőség #1

Témanyitás by Shukaku Vas. Jún. 28 2015, 21:45

-Hát… ahhoz képest, hogy a miénk, páran még mindig itt akarják hagyni, mert idegennek érzik, meg nem valóságosnak, meg ilyen butaságok. Egyre kevesebben vannak az ilyenek, és már sokkal de sokkal többen azok, akik észrevették a csodálatosságát, és maradni szeretnének… de akkor örülök, hogy te is így gondolod, hogy ez a mi világunk is. Én sem úgy értettem, hogy a peteknek akkor most kijjebb kéne minket rugdosniuk minket innen, vagy átvenni az irányítást az emberek felett… bár elég vicces lenne, meg néhányan meg is érdemelnék azok közül, akik nagyon gonoszul bánnak a társukkal, hogy helyet cseréljenek, és megtanulják, hogy milyen is ez az egész… de ettől függetlenül sokszor látom, hogy a petek egy csomó dologhoz jobban értenek és jobban alkalmazkodnak… főleg olyasmikben, ami nagyon, vagy jobban különbözik a kinti világtól itt. Meg az is fontos, hogy ahol már lehet közlekedni… de egy csomó helyen még most sem tudnak az emberek közlekedni, ott sem, ami egyébként nyitott szint. És nem csak azért, mert vannak még a nyitott szinteken belül is kis zárt részek, hanem azért is, mert az emberek nem nyitják ki a szemüket, és egy csomó helyet észre sem vesznek, ahol egyébként pedig közlekedhetnének. Ezeket a titkos helyeket kutatom, és nagyon izgik.
Újra fellelkesült, és már nem is akarja figyelembe venni a Bossos dolgokat, csak legyint rá. Ha Hikarunak ez kell, akkor csinálja. A lopakodós dolgokra viszont csak halkan kuncog, és megcsóválja a fejét.
-Nem. Ez nem mágia, ez csak lopakodás. Neked kell lopakodnod, a rendszer csak segít, hogy ügyesebb légy, de nem világít semmi, csak úgy… érzésből. Sugallat. Harmadlagosból pedig szerintem első a vadászat és a főzés. Akkor soha nem leszel éhes. De ez tényleg csak gyakorlás és idő kérdése, szóval amelyikhez kedved van. Talán bűvészből lehet a legkevesebb. Azt én sem fejlesztettem ki, de nem is szeretném.

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Mezőség #1 - Page 3 Empty Re: Mezőség #1

Témanyitás by Hikaru Hétf. Jún. 29 2015, 02:46

Sosem volt jó a pókerarcom, de igyekszem komoly, érdeklődő tekintettel hallgatni Shukakut. Komolyan nem értem, hogy nem unja meg valaki ezt az egészet három év alatt. Én két-három hónapig úgy fogtam fel, mint egy kalandot, de az eszembe sem jutott, hogy évekig fog tartani, hogy örökre itt fogok ragadni, és még Yukiotól is el fogok szakadni. Nem nagy kaland, meg semmi köze az ügyességhez szinte, hiába győznék le valakit simán, a rendszer miatt egy ütéssel elintézhet így is. Ez a játék akkor lenne igazán jó, ha tényleg úgy kéne vívni, nem a rendszer döntené el, mikor sikerül hárítani, és mikor nem. Persze, azért van szerepe az ügyességnek, de szúrtam már le alacsonyabb szintű lovagot pajzson keresztül is.
- Aham, akkor lehet a bűvészkedés lesz.- nem lenne rossz, ha lehetne varázsolni, magas szinten akár még valami force lightning szerű dolgot is tudnék csinálni. Nem sebezne valószínű, de menő lenne akkor is. Meg nyilván kell a színházhoz is, nem szeretném levágni a kezem minden darabbal. Nem fáj, de kellemetlen azért egy kicsit.
- Tényleg nincs amúgy semmi, ami hiányozik a valódi világból? Barátok?- nem tudom, hogy ha otthon nem várna rám senki, akkor is ki akarnék-e jutni, de azt hiszem, igen. Bármennyire jól alkalmazkodtam, mégis mindig érzem, ez a világ nem az én világom. Talán ha Star Warsos vagy Trónok harcás lenne, esetleg ha lehetne varázsolni... igazság szerint nem akarok orvos vagy ügyvéd lenni, az izgalom hiányozna nagyon kint. Azt hiszem, ha kijutottam, és még nem rohadt teljesen szét a testem, akkor extrém életformát fogok felvenni. Ennyi számítógépjáték egy életre elég.

_________________
Adatlap
Hikaru
Hikaru
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 131
Join date : 2015. Jun. 01.

Karakterlap
Szint: 22
Indikátor: Vörös
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

Mezőség #1 - Page 3 Empty Re: Mezőség #1

Témanyitás by Shukaku Hétf. Jún. 29 2015, 06:15

Shu látta a fiú szemében a hitetlenkedést, vagy értetlenkedést… nem nagyon tudta meghatározni, hogy pontosan mit is, de csak mosolyogva fogadta, és egyáltalán nem vette el a kedvét semmitől. Majd megtanulja, megérti ő is a világ csodáját, és akkor ő is rá fog majd jönni mindenre. Mindez csak idő kérdése, és Hikarunak eddig olyan nagyon sok ideje nem volt erre, Shu viszont rendkívül türelmes volt az olyan kis rebellis emberkékkel, mint amilyen ez a fiú is. Nem tűnt nagyon ártalmasnak, még akkor sem, ha végzett Cellindirrel. Talán majd megemlíti Yuukinak, aki lefolytathat egy tárgyalást, hiszen azért a megérdemelt bünti mindenkinek jár, akkor is, ha vörit ölt, és akkor is, ha csak önvédelemből. Mindössze majd a büntetés súlya változik, és esetleg nem börtönt kap, hanem csak segítenie kell majd valahol pár napot. Talán valamelyik falusi kertjében. Az idomár tudta jól, hogy Yuuki nem az az elvetemült önbíráskodó fajta, mint a többiek, és bár őt sem jelölte senki erre a postra, soha nem is fog jelölni senki senkit, mert az emberek többségét ez nem érdekli. Még mindig mosolyogva bólintott rá a bűvészkedésre.
-Szupi, akkor már meg is van, hogy minek a gyakorlásával töltheted el a szabadidődet. Ötszáz pontot összegyakorolni azért nem öt perces munka, de nagyon kíváncsi leszek majd az eredményre. A filmes trükkökhöz is jól fog jönni.
Ebben kivételesen egy rugóra járt az agyuk, és a lány is eléggé fellelkesült a témára, ám az újabb kérdés picit visszarántotta. Nem is nagyon akart válaszolni, és szerencsére adott neki pár percet az, amíg az úton feltűnő dingót maga mellé édesgedte. Utána persze már válaszolt, hiszen úgy illett.
-Nincs. Itt sokkal szabadabb minden, és barátaim is vannak. Mi hiányozna? Kint tanultam, az itt is tudok. Ettem és ittam, azt itt is tudok. Aludtam, azt itt is tudok. Voltak néha tanulmányi kirándulások, ami után megvertek, meg stréber vagyok… itt felfedezhetem az egész világot, van szafari, ami sokkal érdekesebb még a Természettudományi Múzeumnál is, és még bántani sem bántanak miatta. Mi hiányozna?

(Dingó)

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Mezőség #1 - Page 3 Empty Re: Mezőség #1

Témanyitás by Shukaku Szomb. Szept. 26 2015, 08:20

White Rose céhház, Aincrad, péntek 8:30

Ez a nap ismételten Shukakué volt, így most a sárkány követte őt, egyenesen le a konyhába. Igen, most a reggeli előkészületeknél kezdjük, bár a meglepetést, ami ott lapult a lány táskájában, még nem lövöm le. Legyen csak meglepetés, hiszen arra való. Szóval megitták a reggeli teát és kakaót, ki-ki a saját ízlése és fejadagja szerint. Talán nem hittétek volna, de Shu volt a teás, méghozzá jó erős fekete teát ivott reggelire. A kávét soha nem szerette, és akármennyire is felnőttnek gondolta magát néha,  méghozzá annyira felnőttnek, hogy az Atoruval való főzés során már nyugodtan öntött bort a húshoz (persze tudván, hogy az alkohol úgyis kifő belőle, és a recept is így írta). Na de a lényeg az, hogy mivel a kávét Timinek sem engedte, így ő sem ivott. Maradt a teánál, ami tökéletes serkentő volt, Timinek meg úgysem volt ilyesmire szüksége, őt ébren tartották a kitartáspontok. Ezután indultak csak útnak. Shu kissé már zártabb, őszies ruhát viselt, persze továbbra is kéket, de már az esernyőjét is magánál tartotta arra az esetre, ha valaki úgy döntene, hogy eláztatja őket. Enhinek, az utolsó beszélgetés után, amivel úgy érezte, hogy kicsit javított kettejük kapcsolatán, már személyesen akarta átadni a meghívót. Kissé sietős tempóban vágott át az erdőn, szokása szerint nem a legrövidebb úton, hanem arra, amerre a legkevesebb mobocskával találkozik. Ugyan akkor sem kellett velük harcolnia, ha beléjük akadt, de ő még megzavarni sem akarta szegénykéket. Amióta Enhivel beszélt, még a fronton sem volt, és az Obon fesztiválon még a JL vezérrel is igyekezett békülgetni egy kicsit. Kisvártatva megpillantotta a céhházat a fák között, átugrotta a patakot, és pár perc múlva már fel is csilingelt a kis csengő a kapun.

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Mezőség #1 - Page 3 Empty Re: Mezőség #1

Témanyitás by Enheriel Szomb. Szept. 26 2015, 13:43

Általában 7-kor kelek, de most 6-kor ébredtem fel, egy kisebb robbanás végett, ami a bárból hangzott. Azonnal rohantam, mert láttam, hogy Snowcat nincs mellettem. Hanem a bárban koromfekete arccal.
- Kedves, mi történt?!
- Kicsim, feltaláltam egy új piát, amit flambírozni kell felszolgálás előtt, mint a gyümölcsöt! Very Happy Csak még finomítani kell rajta, hogy ne robbanjon fel… ^^” - megnyugodtam, hogy nem történt komolyabb baj, s a bár is megmaradt. Azért viszont leszidtam kicsit hogy nem egy biztonságos helyen csinálta ezt a kotyvasztást. De már nem fogok vissza aludni, így lementem a konyhába csinálni a tagoknak reggelit. Nézzük csak… Azt hiszem Tükörtojás lesz szalonnával, s narancslével, s akinek nem lesz jó az előbbi, annak müzlitallérokat csinálok, s adok hozzá némi joghurtot. A peteknek meg megcsináltam a speciális pet eledelt, hogy egészségesek legyenek, s fényes a tollazatuk és bundájuk. ^^ szépen megterítettem, hogy mire felkelnek, addigra már tudjanak is reggelizni, persze előtte csináltam a kertben lévő virágokból egy csokrot, s az asztal közepén lévő vázába helyeztem, hogy legyen valami dísz rajta. ^^ Én előbb kezdtem enni, hogy majd legyen hely s idő a többinek, s éppen befejeztem, mikor megszólalt a csengő.
- Megyek! - szaladtam az ajtóhoz, hogy ne várassam meg. Majd láttam, hogy Shukaku és Timidus volt az.
- Óh, sziasztok! ^^ Mi újság ilyen korán? ^^ - érdekelt azért, hogy miért jöttek ilyen korán ide. Talán bajba kerültek, s segíteni kell nekik? o.o Vagy Shu kitalált valami programot, s meg akar hívni? O.o Vagy valami fontosabb dolog miatt, ami nem tűr halasztást?

_________________
Mezőség #1 - Page 3 Karakter9


Adatlap|Bolt|NJK-k|Gyűjtemény

Színeim:
Enheriel (violet), Lulu (hotpink), Villámlás (khaki), Snowcat (#9999FF), Regina (cyan)
Mezőség #1 - Page 3 109305_01fd22b0eb72872c_P
Enheriel
Enheriel
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1188
Join date : 2012. Dec. 29.
Age : 32
Tartózkodási hely : nem mondom meg:P

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Mezőség #1 - Page 3 Empty Re: Mezőség #1

Témanyitás by Shukaku Szomb. Szept. 26 2015, 14:01

A robbanást ugyan Shu és Timidus nem hallotta kintről, hiszen akkor még távolabb voltak, és hallgatózás jártasság hiányában nem hiszem, hogy észlelhették volna, viszont a sűrű fekete füstöt nem tudták nem észrevenni, és aggódva kémleletek az ablak irányába. Persze csak kicsit aggódva, hiszen a céhház védett területet jelentett... de akkor is. Az idomár meg sem várta, hogy Enki köszönjön, azonnal a szálldogáló felhő felé mutatott, kérdő tekintettel.
-Izé... nem hiszem, hogy olyan hideg van, hogy fűtsetek... meg akkor annak a kéményen kellene távoznia. Tanítod valamelyik fiút főzni?
Mivel ugye Enhi arcán nem látszott, hogy aggódna, így Shu is megnyugodott kissé, és az utolsó mondatot, a kérdést már halk kuncogással a hangjában tette fel. Mondjuk akárhogy próbálkozott, Snowcatre nem nagyon tudott fiúként tekinteni. Őt simán elképzelte rózsaszín köténykében nagyon finom csili-vili díszes tortákat készíteni a konyhában... de hát ezek csak gonosz előítéletek, amiket Kemabat ültetett el a fülében, na meg persze a fiú fura viselkedése. Persze a másik fél kérdése is eljutott a tudatához, így miután megkapta a választ, válaszolt ő is, egy meghajlással bepótolva előtte az elmaradt köszönést.
-Korán? Milyen korán? Mindjárt dél van.
Ezen még jobban elcsodálkozott, mint a füstön. Valahogy máshogy működött a többi ember napirendje, mint az övé. korán kelt és korán feküdt, és ez szerencsére megfelelt Timinek is.
-Izé... csak egy meghívót szerettem volna átadni neked, Snowcatnek és Akaenak. A jövőhónapban rendezünk egy nagy eseményt. Egyelőre csak kevesen tudnak róla, de ki lesz hirdetve. Véletlenül kaptam el az egyik meghibásodott küldetéstáblán. Csak később akarták kiírni, de akkor már kaptam az alkalmon... izé... meg egy kis segítséget is szerettem volna kérni. A múltkor láttam, hogy rengeteg virágdísz van a falakon. Meg tudod mondani, hogy honnan szerzitek őket?

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Mezőség #1 - Page 3 Empty Re: Mezőség #1

Témanyitás by Enheriel Szer. Szept. 30 2015, 15:46

- Nem, dehogy, csak a kedvesem flambírozható italt próbált kikísérletezni, s annak az eredményét látod… ^^' Szerencsére nem lett neki se, meg a bárnak se komolyabb baja a kormon kívül, de rászóltam, hogy máskor egy biztonságosabb helyen csinálja. - kicsit meglepett viszont, hogy Shu szerint mindjárt dél van, mikor 8:30 van.
- óh, te koránkelő vagy!^^ - jöttem rá végül, hiszen azoknál szokott ilyenkor dél lenni már általában. Majd mondta, miért is jött: egy meghívót akar adni nekem, Snowcat-nek, és Akae-nak egy jövő hónapban elinduló eseményre, amit egy hibás küldetéstáblán csípett el.
- Óh köszönöm a meghívottak nevében is, elmegyünk mind a hárman, ha sikerül. ^^ - majd jött a kérdés, hogy honnan szerzük a virágdíszeket, amiket a falakon látott múltkor.
- Óh, azokat én csinálom a kerti virágokból. ^^ - ugyanis virágkötőnek tanultam japánba, mielőtt csapdába estem ebben a játékban. Egyik nap aztán csak úgy gondoltam egyet, miközben nézegettem a céhház üres falait, s virágdíszeket csináltam. Azóta is azokkal díszítem, meg persze próbálom kitalálni, hogy száríthatnám ki a növényeket, hogy örökdíszek legyenek. ^^ a boltomban is van egy pár dísz, s annyira tetszett már néhány vevőnek, hogy megkérdezte, mennyiért adnám el. Persze kicsit csalódtak, mikor mondtam nekik, hogy sajnos nem eladóak, s néha megjegyezték, hogy pedig milyen jó lenne, ha egy ilyen virágkötői bolt is lenne ebben a játékban. Most hogy eszembe jutott, talán nem is lenne rossz ötlet…
- Szeretnéd, ha a te céhednek is csináljak? ^^ - kérdeztem tőle, hátha azért hozta szóba, plusz így legalább valami jót teszek más céhnek is. ^^

_________________
Mezőség #1 - Page 3 Karakter9


Adatlap|Bolt|NJK-k|Gyűjtemény

Színeim:
Enheriel (violet), Lulu (hotpink), Villámlás (khaki), Snowcat (#9999FF), Regina (cyan)
Mezőség #1 - Page 3 109305_01fd22b0eb72872c_P
Enheriel
Enheriel
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1188
Join date : 2012. Dec. 29.
Age : 32
Tartózkodási hely : nem mondom meg:P

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Mezőség #1 - Page 3 Empty Re: Mezőség #1

Témanyitás by Shukaku Csüt. Okt. 01 2015, 08:40

-Flambírozható italt? Izé... én eddig úgy hittem, hogy flambírozni az ételeket szokták. Mármint... hogy grillezésnél, meg wokban a zöldségeket, meg ilyesmi. Mi is csináltuk Timivel néha. Tudod sokan, amikor először találkoznak vele, akkor csak azért, mert ugye ő sárkány, az az első kérdésük, hogy tud-e tüzet fújni. Persze nem tud, hiszen ő nem tűzsárkány, mint Nestor, hanem tollas sárkány, de már csak ezért, hogy válaszolhasson valami frappánsat, tart tűzszerszámot a nyeregtáskájában. Eleve nem értem, hogy itt miért dohányoznak az emberek, meg nem is szeretem a szagát, szóval olyankor távolabb állunk, de azért az vicces, hogy Timi tud tüzet adni, amikor kérnek tőle, és mindig nevetek, amikor látom az arcukon, hogy ők nem így gondolták. Izé... ja igen! Flambírozás! Szóval ezért kezdtünk el flambírozni is, mert az is ilyen tüzes valami, és egy csomó finomság van, amit lehet flambírozni, és ezek így sokkal sárkányosabbak. Mármint tűzsárkányosabbak. Túl sokat beszélek, ugye...?
Csöndesedett el pár pillanatra. Látszott rajta, hogy kissé feszült, hiszen még mindig nem tudta, hogy pontosan milyen a kapcsolata Enhivel, de jóban akart lenni vele. Ezért is jött.
-És... a céhházatok védett terület, nem? Mármint... vagy a berendezés nem védett? Van egy menüpont, amivel védetté lehet tenni. Picit drágább olyannal felszerelni a lakást, de megéri. Ha szeretnéd szívesen megmutatom. Az ünnepségre pedig akkor szeretettel várunk.
És igen! Nem gondolta volna, hogy tényleg bejön amiben reménykedett, és közös programot találhat, de mégis! Most következett a terv második fázisa.
-Hát... arra gondoltam, hogy csinálhatnánk együtt. Elmehetnénk virágokat szedni a szafarira, utána pedig megtaníthatnál pár dologra, amit tudsz... ha van kedved...

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Mezőség #1 - Page 3 Empty Re: Mezőség #1

Témanyitás by Enheriel Vas. Okt. 11 2015, 11:32

- Nem dehogy, nincs semmi baj!^^ Amúgy igen, csak ételeket szoktak, mert az alkohol hamar elég, ezért próbálkozik a kedvesem olyant alkotni, amiben még megmarad, plusz hogy finom is legyen. ^^ - kicsit kuncogtam a tűzszerzámos dolgon, illetve elképzeltem, milyen arcot vághatnak azok, akik Timidustól kérnek tüzet. ^^
- Tényleg? O.o Ezt nem is tudtam. O.o Ez esetben megköszönném a segítséget. ^^ - igazából azért egy ilyen területre került a céhház, hogy csak azok tudják, hol van, akik céhtagok, illetve akik ide látogattak. De így már sokkal biztonságosabb lesz a hely mint a tagok, mint az értékek számára. ^^
- Hát persze, sőt, ha szeretnéd, segítek neked kidísziteni a ti céhházatokat is! ^^

Nya, azt hiszitek, én nem hallottam a csengőt?! Pedig hallottam, bizony ám! S már megint Shukaku volt az! Bárcsak vettem volna hallgatózást, hogy halljam, miről van szó! Bár hallgatózni a csajod után moondjuk nem szép dolog, s betegnek is nézhetnek… O.o Meg mondjuk Shu mostanába nem akart nekünk bajt, például hála neki már meg tudom rendesen fürdetni Reginát!^^ De mi van, ha a kedves szándék mögött valami sötét és gonosz dolog van, nyá?? Mi van, ha ez a kislány valójában Hasfelmetsző Jack?? Hehe, elhittétek, mi? XD Komolyan elhittétek, hogy ilyent gondolok? XD Dehogyis, csak gondoltam, rátok ijesztek, nya! XD Biztos valami programot talált ki Shu, hogy szépítse Enhivel a viszonyát (nem az olyan viszonyát!), hogy eggyel kevesebb haragosa legyen, nyá! Ideje volt már, hogy leszokjon a barna dolog keveréséről, ráadásul időben, mert az nem lett volna szerencsés, ha túl későn akarta volna ám, bizony!

_________________
Mezőség #1 - Page 3 Karakter9


Adatlap|Bolt|NJK-k|Gyűjtemény

Színeim:
Enheriel (violet), Lulu (hotpink), Villámlás (khaki), Snowcat (#9999FF), Regina (cyan)
Mezőség #1 - Page 3 109305_01fd22b0eb72872c_P
Enheriel
Enheriel
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1188
Join date : 2012. Dec. 29.
Age : 32
Tartózkodási hely : nem mondom meg:P

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Mezőség #1 - Page 3 Empty Re: Mezőség #1

Témanyitás by Shukaku Csüt. Okt. 15 2015, 07:33

-Hogy... megmaradjon benne az alkohol? De hát... vagyis... ne haragudj, nem tudom, hogy milyen... nem mintha számítana...
~Basszus... Asuka mondta, hogy nem szabad úgy csinálnom, mintha én még soha nem csináltam volna olyat, amit ők tuti naponta csinálnak. Vagy... Asu mondta egyáltalán? Oké... csak nyugalom... okosabban kell csinálni, és akkor nem lesz semmi baj.~
-Én általában együtt szoktam főzni Akira-sannal. Vagyis... hát neki nincs olyan magas szintű jártassága, mint nekem, de mindig engedem, hogy segítsen. Viszont a mi ételünkből mindig kap Timi is, vagy ha Aldo esetleg odasettenkedik, és kunyerál, akkor ő is, szóval nem nagyon akarunk bele alkoholt tenni. Persze ittam már alkoholt én is...
~Igen! Persze, hogy ittam! Még a végén azt fogja hinni, hogy nem vagyok elég felnőtt...~
-De Timivel csak a legutóbbi szilveszterkor ittunk egy pohár pezsgőt. Lassan eléri a felnőttkort, szóval neki is szabad. De azért ilyen ételeket nem adnék neki.

-Nem is kérnék. Láttam, hogy milyen hatása van az alkoholnak.
-Jó, az csak akkor, ha túl sokat iszol. Mértékkel állítólag egészséges is.
-Shu...
-Igen, tudom, tudom, itt nincsenek betegségek, úgyhogy nem kell egészségesen étkezni... de akkor is!

Ezt azonban a sárkány már nem kommentálta, hiszen az „akkor is” érvrendszerrel nem lehet vitába szállni.
-Akkor majd ha visszaérünk a virágszedésből, akkor megmutatom, hogyan kell beállítani a bútorokon a tűzállóságot. És mi is köszönjük a segítséget... viszont... izé...
Egy kis szünet, egy bokor rezdült meg a közelükben, és Shu odafordította a tekintetét, ám utána csak legyintett, és inkább folytatta.
-Szóval... ti mit kezdetek a céhben a fiúkkal?

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Mezőség #1 - Page 3 Empty Re: Mezőség #1

Témanyitás by Enheriel Vas. Nov. 22 2015, 11:16

- Semmi gond, egyelőre a kedvesem is azon töri a fejét, hogy oldja meg ^^ - Shu eztán mesélte, hogy ő is szokott főzni, meg említette, hogy ugye ivott már alkoholt is.
- Az nem szégyen, ha nem iszol, én is csak szilveszterkor meg bizonyos ünnepeken szoktam, pl esküvőn ^^ - persze Timidus megint mondta a magáét az alkohollal kapcsolatban, de Shu gyorsan lerendezte. Végül is igaza van Shu-nak, mértékben még jó hatása is van az alkoholnak.
- Jaj köszönöm, nagyon kedves vagy ^^ - tényleg nem ártana az a védelem, mert nem akarom, hogy pl elégjen mindenünk annyi munka után. Valami bokor megrezdült, de én se vettem komolyan. Biztosan csak egy kismadár volt az.
-Szóval... ti mit kezdetek a céhben a fiúkkal?
- Hát… egyelőre még semmit, de ha rendeződik a céh, kapnak valami melót, amivel segíthetnek a céhnek ^^ Ti mit csináltok a céhben? ^^ - remélem nem azért jöttek, hogy Timidus kijelentse, hogy oszlassuk fel a céhet, mert semmi haszna nincsen, ahogy egyszer régebben. Meg nem is az én hibám szerintem, hogy a sok céh nélküli játékos inkább az alapból nagyobb céhekbe mennek, mert azoknak nagyobb a vagyona. Sose értettem, miért a vagyon a fontosabb nekik, hiszen az semmit nem ér, ha a céh közössége meg semmire nem jó. Nem egy céhet láttam, amit széthúzott minden tagja, mert együtt semmit nem akartak csinálni, de ment a háborgás és veszekedés, ha valaki kivett akár egy apró, jelentéktelen dolgot is a bankból. Azért remélem nálunk nem lesz ilyen.

_________________
Mezőség #1 - Page 3 Karakter9


Adatlap|Bolt|NJK-k|Gyűjtemény

Színeim:
Enheriel (violet), Lulu (hotpink), Villámlás (khaki), Snowcat (#9999FF), Regina (cyan)
Mezőség #1 - Page 3 109305_01fd22b0eb72872c_P
Enheriel
Enheriel
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1188
Join date : 2012. Dec. 29.
Age : 32
Tartózkodási hely : nem mondom meg:P

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Mezőség #1 - Page 3 Empty Re: Mezőség #1

Témanyitás by Shukaku Vas. Nov. 22 2015, 11:46

Na most akkor mi van? Shuban az, hogy Enhi megdicsérte, pont az ellenkező hatást váltotta ki. Eddig úgy gondolta, hogy neki valamit mondani kell, hogy bizonyítania kell, hogy legalább a céhvezér egy picit úgy gondolja, hogy valakivel áll szemben, akinek nem csak a szintje nagy... de úgy tűnik nem. Úgy tűnik Enhi valami nagyon fura kis kedves lényecske, aki úgy is megdicséri, ha nem csinál menő dolgokat. De akkor meg ott a probléma, hogy vajon mit gondol valójában, az idomár? Ha nem Shu kezdte volna, és nem mondta volna meg, hogy már csinált ilyesmit, akkor vajon ugyanezt mondta volna? Egyáltalán hogyan vélekedik erről az egészről?
-Nem... nem szégyen... csak tudod...
Kis szünet, amíg összeszedi a gondolatait, és rendszerezi magának is, hogy egyáltalán fel akarja-e tenni ezt a kérdést.
-Szerinted hány évesek vagyunk? Én sokat gondolkodom ezen, meg azon is, hogy hogyan kellene viselkedni. Mármint... nem hazudok senkinek, nem viselkedem máshogy, csak... szóval érted. Van egy csomó ember itt, aki már talán felnőttesebben nézne ki, mint irr, és akkor lehet, hogy máshogy köszönnék neki. Vagy ilyenek. De például megkérdeztem azokat, akik a legidősebbnek tűnnek, és egyik sem mondta, hogy ő felnőtt. Talán egyedül Ren mondott valami ilyesmit magáról. Szóval... szerinted hogy van ez? Azt tudom, hogy az itteni lakosok például még nem szolgálnak ki alkohollal, mert a reginél beírtam a koromat, szóval a rendszer tudja. De mi van, ha betöltöm a huszonegyet? Akkor hirtelen minden megváltozik? És... és... a fiúk...
Ebbe jócskán belepirul, de azért megrázza a fejét.
-Héé! Nem ér visszakérdezni! Én kérdeztem előbb, és te csak azt válaszoltad, hogy semmit. Mégis... virágos céhetek van, meg lányokkal, meg ilyenek... csak elgondolkodtatok azon, hogy ide fognak-e egyáltalán fiúk jönni...

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Mezőség #1 - Page 3 Empty Re: Mezőség #1

Témanyitás by Enheriel Kedd Dec. 22 2015, 13:24

- Hogy hány évesek? Hááát… Szerintem öregszünk, legalábbis kívülről ott kint biztosan, itt csupán a korunk növekszik, ha csak Kayaba nem talál ki valamit, hogy itt is látszódjon az öregedés. Én pl 19 voltam, mikor bekerültem, s most December 29-én leszek 21. Meg gondolom a rendszer érzékeli, ha változik a korod, mint a web oldalak esetében is. - kicsit kuncogtam, mikor a fiúknál elpirult, de visszafogtam magam, meg ne bántsam – Jaj Shu, amíg nem vagy 21, addig nem kell gondolnod a fiúkra. ^^ Viszont vigyáznod kell némelyikkel, mert sajnos nem mindegyik olyan kedves, önzetlen és romantikus, mint az én drágám… Sajnos vannak olyanok is, akik szemében a nő csak arra van, hogy meglegyen neki, aztán kidobja, mint egy szemetet. Vagy boxzsáknak… De biztos te észreveszed, ha valaki olyan, hiszen te okos vagy ^^ - kicsit elszomorodtam a boxzsák szónál, mert eszembe jutott, mikor Japánba egy fiú udvarolt nekem, amivel nem volt baj, mert majdnem olyan ügyes volt benne, mint a kedvesem, csakhogy mielőtt lett volna bármi is belőle, a rendőrök hirtelen megjelentek mindenki szeme láttára leteperték, s lebilincselték. Ugyanis, mint kiderült, volt akkor már egy barátnője, akit viszont állandóan vert és terrorizált, s mikor az ostoba facebook-on azt a felé irányuló fenyegetést tette ki úgy, hogy mindenki lássa, hogy kibelezi őt és a családját, ha szakítani mer vele, meg hogy úgy se kellene senkinek, mert csak egy nyomorult senki, az egyik barátja feljelentette. Közben Shu elmagyarázta, hogy értette a kérdést.
- Jaaa!^^ Lesz azért fiús dolgok is a kedvükért, pl ha akarnak a sportosabbak valami sportpályát, akkor ki lesz alakítva egy, vagy akik barkácsolni szeretnének, akkor egy olyan helyiség. ^^

_________________
Mezőség #1 - Page 3 Karakter9


Adatlap|Bolt|NJK-k|Gyűjtemény

Színeim:
Enheriel (violet), Lulu (hotpink), Villámlás (khaki), Snowcat (#9999FF), Regina (cyan)
Mezőség #1 - Page 3 109305_01fd22b0eb72872c_P
Enheriel
Enheriel
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1188
Join date : 2012. Dec. 29.
Age : 32
Tartózkodási hely : nem mondom meg:P

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Mezőség #1 - Page 3 Empty Re: Mezőség #1

Témanyitás by Shukaku Csüt. Dec. 24 2015, 08:05

Shu nem nagyon értette Enhi csapongását, de mivel Junnál már sokszor megtapasztalta ezt, inkább ráhagyta. Úgy volt vele, hogy ha az idomár az ő kérdésével kezdi a mondatot, majd mindenre válaszol, éppen csak a kérdésre nem, akkor vagy nem is akar a kérdésre válaszolni, vagy teljesen elfelejtette a kérdést a nagy okfejtésben. Végtére is teljesen lényegtelen volt, hiszen volt oka máson értetlenül pislogni, és a lány beszéde közben ezt sűrűn meg is tette. Nem akart, tényleg nem akart a másik szavába vágni, és nagyon igyekezett, hogy végighallgassa, de néha ez már szinte emberfeletti erőt igényelt, annyiszor kívánkozott ki belőle a megszólalás. A végére már szinte észben sem tudta tartani, hogy mire reagáljon.
-Hát... hát... izé...
Kapkodta a fejét ide-oda, hebegett egy picit, majd megvakarva a tarkóját igyekezett összeszedni a gondolatait.
-Nem hiszem, hogy Kayaba kitalálna valamit arra, hogy itt is öregedjünk. Ez egy alap dolog volt Aincradban. Jó, persze az is alap dolog volt, hogy a kinti kinézetünket kapjuk vissza, és ezt is megszegték már páran, olyan erős sminkeket használnak...
Itt nevetett egy kicsit, ám ez is inkább arra volt jó, hogy legyen ideje rendezni a katyvaszt a fejében.
-Meg ugye Kayaba azt is mondta, hogy meghalunk ha elpixeleződünk, és abból sem lett semmi... szóval nem tudom, hogy már kinek higgyek. És... akkor majd huszonkilencedikén felköszöntelek. Nem vagyok jó a dátumok megjegyzésében, de Timi figyelmeztetni fog. És szerintem is érzékeli... mármint akkor miért kérdezte volna az elején, ha nem tartja számon?
Megrázta a fejét. Most jött a legkínosabb, és leginkább érthetetlen dolog, amit Enhi felvetett.
-Te... most komolyan azt mondod, hogy várjak vele... szóval... hát a fiúkkal... amíg nem leszek huszonegy? De hát te sem vagy még, és neked is ott van Snowcat. Vagy... vagy ti még... hogy... sohasem?
Itt olyan vörös lett az arca, amilyet csak a rendszer engedélyezni tudott. A többi kérdéssel már nem is akart foglalkozni, majd a céheset is felhozza újból akkor, ha ezt megbeszélték. Most azonban ehhez le kellett ülnie, és mivel pont egy folyó mellett sétáltak, aminek még a vize sem fagyott be, előkapta a horgászbotot, és bedobta a csalit, majd rögtön rántotta is ki. Úgy tűnik télen éhesebbek a halak.

(féregcsiga, levesteknős)

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Mezőség #1 - Page 3 Empty Re: Mezőség #1

Témanyitás by Enheriel Hétf. Dec. 28 2015, 11:23

- Nem, még nem voltunk úgy, ha arra gondolsz… ^^ Párnak pár vagyunk, csak még várunk. ^///^ - pirultam el kissé, miközben elkezdtünk sétálni egy folyó mellett, amiből persze miután leült, s elővette a szükséges dolgokat hozzá, kihorgászott egy féregcsigát és egy levesteknőst. Villámlás is úgy határozott, hogy vadászni kezd, s nemsokára meg is fogott egy mosómedvét, amit aztán elengedett, mert nem kívánta megenni a szőrös állatkát, mert egyrészt nem szereti, másrészt pedig nem nézném jó szemmel. S akkor látta meg Snowcat-et bokornak álcázva magát.

Most jól látom, hogy Snowcat követett minket? BOKORKÉNT? Azonnal odamentem hozzá, megpróbálva úgy, hogy közben hangtalan legyek.
- Mi a francot keresel itt?!
- Egy, vadászok én is, kettő, csipkebogyó vessző, három, Shu biztos tervez valamit! Különben nem kereste volna meg Enhit, nya! Lehet el akarja venni a céhet tőle, hogy Timidus diktatúrája növekedjen!
- Regényből szedted ezt a marhaságot?
- Igen, nyaaa… :<
- Akkor ne képzelődj, s ne zavard őket, majd én figyelek! - szóltam rá, s elmentem onnan, mielőtt észrevesznek. Istenem, ez a Snowcat… tudom, hogy félti Enhit meg minden, csak nehogy valaki zaklatónak nézze, s elagyabugyálja. Nem fogom soha megérteni az embereket ezen a téren, de hát ez van. Mondjuk én nem kreálok teóriákat róluk, mint egyesek. >.> na mindegy, visszamentem a vadászathoz, feltehetőleg úgy, hogy Enhi lássa, merre vagyok, mert ki tudja, Snowcat-en kívül még ki ólálkodik erre. Az se kizárt, hogy az a titokzatos Bestiakirálynak az egyik csatlósa császkál erre, idomárok után kutatva. Bár mostanában nem igen találkoztam eggyel sem… talán terveznek valami nagyot?


//Mosómedve//

_________________
Mezőség #1 - Page 3 Karakter9


Adatlap|Bolt|NJK-k|Gyűjtemény

Színeim:
Enheriel (violet), Lulu (hotpink), Villámlás (khaki), Snowcat (#9999FF), Regina (cyan)
Mezőség #1 - Page 3 109305_01fd22b0eb72872c_P
Enheriel
Enheriel
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1188
Join date : 2012. Dec. 29.
Age : 32
Tartózkodási hely : nem mondom meg:P

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Mezőség #1 - Page 3 Empty Re: Mezőség #1

Témanyitás by Shukaku Hétf. Dec. 28 2015, 12:10

A probléma ott leledzik, hogy Enheriel megint csak egyetlen egy kérdésre válaszolt, ráadásul Shunak még az álla is leesett. Talán a szóbeszéd tényleg igaz, és Snowcat nem csak a macskákat kedveli annyira, hanem tényleg az a helyzet, hogy Enhivel való kapcsolata pusztán elfedi a másik életét. Mondjuk azt nem értette Shu, hogy ha az a srác ilyen látványosan cicafiú, akkor miért próbálja titkolni, hogy a fiúkat szereti, de az idomár részéről, mármint Enhi részéről nagyon kedves dolog volt, hogy így segít neki ebben. Persze ez újabb rejtélyt vetett fel, mégpedig azt, hogy ki lehet Snowcat valódi párja. Shunak ugyan azonnal Alex ugrott be, de egy halk kuncogás mellett elhessegette a gondolatot. Hinari akkor sem engedné neki, ha tényleg így lenne. Meg egyébként is, az egésznek, a bujdosásnak semmi értelme nincs, hiszen Asu sem mondott semmit, amikor Shu elregélte neki az ő dolgait. Bár az is lehet, hogy Asu csak Asu... de ott van Mirika, ott van Tachibana, ott van Ren, ott van... szóval mindenki ilyen nagyon furán kezeli ezeket a dolgokat. A kérdés viszont adott volt, és ki is tört az idomárból.
-De hát... mégis mire vártok? Mármint... mi is várunk, de... szóval érted... nekünk még eléggé új a kapcsolatunk... de nektek már...
Ez alatt Timidus végignézte Villámlás találkozását a bokorral, és bár nem nagyon értette, hogy mi történik, azt látta, hogy a másik pet nincs veszélyben, így nem lépett közbe. Mindössze akkor röppent a griff mellé, amikor Snowcat már lelépett.
-Mit akart?
Rövid és lényegre törő volt a kérdés, mint ahogy tőle elvárhatjuk.

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Mezőség #1 - Page 3 Empty Re: Mezőség #1

Témanyitás by Enheriel Vas. Jan. 10 2016, 08:17

- Hát… az a helyzet, hogy én még sose voltam úgy fiúval és a kedvesem azt szeretné, hogy én is készen álljak rá… ^///^ - pirultam el nagyon, mert valóban félek a gondolattól egy kicsit. Bár amíg Amerikában éltem, már ha életnek lehet azt nevezni, nem akartak megerőszakolni, azzal indokolva, hogy szerintük undorítóan ronda vagyok, s biztos ugyanolyan "fogyatékos korcsok lesznek, mint én", ám ahogy bántak velem, valószínűleg ezért nem akarom még. Pedig Snowy olyan kedves, romantikus, s gyengéd velem… ^^ Biztos mindent el fog követni majd akkor, hogy a lehető legjobb legyen nekem… ^///^

Ajj Timidus, nem tudnád egyszer megcsinálni, hogy nem ütöd bele mindenbe az orrod?! A végén bajod lesz belőle, komolyan!
- Csak félti Enhit, illetve vadászik is, hamár itt van, ennyi. - a többihez semmi köze, mert magánügy, tanulja meg. Így is elég sok rosszat mondanak róluk a háta mögött, ne akarjon még több rosszakarót magának Shukaku se, főleg azután a cikk után. Igen, Ehivel elolvastuk, s bár Enhi nem ezt gondolja, de szerintem csak arra megy ki az ilyen cikkekkel, hogy a Frontosokat „őrült és önző gyilkológépnek” állítsa be mindenkinek, illetve hogy mindenki ellenük legyen. Meg se lepődnék, hogy ha valaki az összes frontost megölné, ő lenne az első, aki táncolna örömében. -.- Bár amit Snowcat mondott, komolyan hülyeség. Alig vannak tagok nálunk jelenleg, itemek meg nem kellenének egy petnek, ha tényleg az van, amit Snowcat mondott. Plusz azért kizárt, mert akkor mindenki csúfolná a tagokat, hogy hagyják, hogy egy állat irányítsa őket, s gondolom Jun, akármennyire szereti őket, nem vállalná ezt az emberi büszkesége miatt.

_________________
Mezőség #1 - Page 3 Karakter9


Adatlap|Bolt|NJK-k|Gyűjtemény

Színeim:
Enheriel (violet), Lulu (hotpink), Villámlás (khaki), Snowcat (#9999FF), Regina (cyan)
Mezőség #1 - Page 3 109305_01fd22b0eb72872c_P
Enheriel
Enheriel
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1188
Join date : 2012. Dec. 29.
Age : 32
Tartózkodási hely : nem mondom meg:P

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Mezőség #1 - Page 3 Empty Re: Mezőség #1

Témanyitás by Shukaku Hétf. Jan. 11 2016, 07:49

-Hogy... hogy te is készen állj. De... de akkor minden fiú ilyen? Vagyis... biztosan nem... de Akira-san is ezt mondogatta. Csak... csak én kérdeztem Asutól is, meg... meg Juntól is, de ők meg azt mondták, hogy én majd tudni fogom, hogy mikor állok rá készen. Pedig... hát...
Kicsit dühösebben rántotta meg a botot a kelleténél, talán ez is okozhatta azt, hogy ezúttal semmi nem akadt a horogra, és dobhatta be újra a vízbe.
-Szóval nekem igazán fogalmam sincs arról, hogy mikor és hogyan állok készen, és már kezd nagyon idegesíteni, hogy biztosan elvárnak tőlem valamit, hogy viselkedjek így, meg viselkedjek úgy, de én egyáltalán nem akarok ilyesmit. Vagyis... vagyis persze, akarom, mert mégis csak kell, meg Miri is azt mondta, hogy... de ha te sem... szóval te tuti idősebb vagy, mint én, és ha neked lehet, hogy nem csinálod, és Snowcat meg... szóval ő meg ilyen türelmes, akkor én miért érzem úgy, hogy nekem meg kellene? Már így is... szóval nem szeretem, ha nem vesznek komolyan, pedig én igazán mindent megteszek, de amikor meg az kellene, hogy ne vegyenek komolyan, meg hagyjanak békén az ilyen felnövős izékkel, akkor meg rigtig erőltetnék, hogy de hát már nagy vagyok, vagy nem is tudom. Én csak... én csak horgászni akarok, meg beszélgetni, meg nyugodtan lenni, de állandóan vannak dolgok, amiben nekem részt kell vennem, mert senki más nem teszi meg, ha én nem csinálom...
Úgy tűnik ma ilyen őszintéskedős napot fogunk tartani, szóval Enhi megismerhet egy másfajta Shut. A kislányt, aki keveset tud az igazi világról, ám azért, mert kötelességének érzi, hogy kiálljon másokért, a kevesekért, sokan mégis elvárják tőle, hogy mindig felnőttként viselkedjék.
Ezalatt Timidus értelmezi Villámlás szavait, és felteszi a leglogikusabb kérdést.
-Enhi velünk van. Ha mi nem tudjuk megvédeni, akkor Snowcatnak semmi esélye nem lenne erre, és ha megpróbálná, azzal csak a saját vesztét okozná. A szafarin semmi olyan nincs az embereken kívül, ami komolyan bánthatná a lányt, így a félelmei alaptalanok.
Na igen. Mivel Timi tudja, hogy ők nem akarják bántani, így azonnal kizárja azt a lehetőséget, hogy a macsek tőlük féltené a szerelmét, hiszen erre semmi oka nincsen. Jun pedig nem olyan rasszista, mint egyesek, hogy faji alapú felsőbbrendűségi komplexusokból adódóan ne adna szót Timinek. A céh mindannyiuké, mindenkinek ugyanannyi beleszólása van a dolgokba, a legújabb újonctól kezdve a céhvezérig.

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Mezőség #1 - Page 3 Empty Re: Mezőség #1

Témanyitás by Enheriel Pént. Jan. 29 2016, 13:50

- Shu, nem hiszem, hogy elvárnák tőled, hogy… tudod. Valószínűleg te azért érzed úgy, mert minden lány más és más. Mindenki máskor érzi úgy, hogy készen áll, viszont az nem jelenti azt, hogy azonnal tedd is meg. Én is azért mondom, várj picikét, mert sajnos találkoztam olyan veled egykorúval, akinek azzal ment tönkre az élete, hogy terhes lett, s a fiú egyből otthagyta. Tudom, hogy itt nem lehet teherbe esni, bár ki tudja, de nem szeretném, ha egy ilyen dolog történjen meg veled is úgy, hogy nem vagy eléggé felkészült. Okos lány vagy te, tudni fogod, mikor van az az idő. ^^ Akik meg elvárnak tőled dolgokat, azokkal ne foglalkozz, hiszen neked te irányítanod az életedet, nem másnak - igen, szerintem okos, csak sajnos nem használja helyesen néha. Például amit a frontosok ellen csinál, hiszen mondjuk lehet, s némi túlzással 10-20 év is beletelik, mire elérjük a 100. szintet, hacsak valami csoda nem lesz, de lehet el se érjük, mert addigra már a Frontosok háromnegyede inkább beletörődik a dologba, s abbahagyja. Vagy lehet, mint egyszer korábban említettem, s nagyon remélem, nem így lesz, hogy a kormány pénzpazarlást lát bennünk, játékosokba, s parancsba adnák mindenhol Japán területén, hogy levegyék a sisakot a fejünkről, s kész, ennyi, vége. Hiszen nem kizárt, hogy talán leváltja Japán vezetőjét egy olyan, akinek fontosabb lesz a pénz mindennél, még az emberi életnél is.

- Igen, igazad van, csak ugye van az a mondás, hogy a szerelem néha meghülyíti az embert… s úgy látszik rá igaz X) – vigyorogtam a csőrömmel, ahogy tudtam. Az emberek néha tényleg nagyon hülyék tudnak ám lenni, de pont ettől olyan vicces némelyik. S legalább röhöghetek Snowcat-en a hülyeségei miatt, s azt mondják, a nevetés az egyik legjobb orvosság, még ha itt nincsen semmilyen betegség… ^^”

_________________
Mezőség #1 - Page 3 Karakter9


Adatlap|Bolt|NJK-k|Gyűjtemény

Színeim:
Enheriel (violet), Lulu (hotpink), Villámlás (khaki), Snowcat (#9999FF), Regina (cyan)
Mezőség #1 - Page 3 109305_01fd22b0eb72872c_P
Enheriel
Enheriel
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1188
Join date : 2012. Dec. 29.
Age : 32
Tartózkodási hely : nem mondom meg:P

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Mezőség #1 - Page 3 Empty Re: Mezőség #1

Témanyitás by Shukaku Hétf. Feb. 01 2016, 12:32

-Ahha... szóval te is csak ezt tudod mondani...
Shu nem volt haragos, csak inkább csalódott volt, hogy újra nem kapott választ a kérdéseire.
-Kezdem azt érezni, hogy tényleg igaza volt O... szóval az...
Kicsit elhallgatott, de ha már belekezdett a mondandójába, akkor végigmondta.
-Azt hiszem te tudsz titkot tartani, ugye? Mármint... kikérted a véleményemet Hinariról is, a frontosokról is, meg segítőkész is voltál, szóval érted a dolgokat valamennyire. Meg amikor őszintén beszéltem veled, akkor sem rohantál rögtön máshoz árulkodni, hogy húú a gonosz Shu ezt meg azt mondta. Vagyis... biztosan nem. Nem nézném ki belőled. Szóval...
Kicsit megrángatta a botot, mert érzett valamit, az úszó is megmozdult, de egyelőre még félénk lehetett a halacska, ami böködni kezdte, mert üres volt a horog. Unottan visszaengedte a damilt, majd újra belekezdett.
-Néha úgy érzem, hogy jobb lenne, ha lenne valaki, aki irányítana minket. Akár Kayaba is, mert nagyon szép, hogy enged minket dönteni, meg szabadon randalírozni a világban, és néha küld jeleket... de itt nincsenek felnőttek. Nincsenek példaképek, akikre felnézhetnénk. és akik azok lehetnének...
Újra megcsóválta a fejét, majd Timidusra pillantott.
-Sokan kértek már tőlem segítséget. Én is sokaktól kértem már. Olyanok is, akik soha nem ismernék be, mert szégyenlik... de senki sem tudja, hogy mit csináljunk, hogy hogyan teremtsünk rendet és békét. Mindenki csak reménykedik valamiben, de senki nem elég erős. Anat sem volt az, Peter sem az, Mirika sem az... meg persze én sem. Jó lenne, ha valaki megmondaná, hogy mit tegyünk, és nem mindig csak az lenne a válasz, hogy majd tudni fogod... mert mi van, ha nem? Mi van, ha nem fogom tudni?

Timi nem ismerte ezt a mondást, és fürkésző tekintettel nézett Snowcat után, majd visszafordította a fejét a másik pet irányába.
-Amennyiben ez igaz, én nem engedném Enheriel közelébe. A hülyék veszélyesek. Számos örültek találkoztam már, és ezt biztosan tudom.

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Mezőség #1 - Page 3 Empty Re: Mezőség #1

Témanyitás by Enheriel Kedd Márc. 01 2016, 16:35

//bocsi a késést!//

- Jaj Timidus, ne légy már ilyen paranomiás, ez csak egy mondás, mint pl az, hogy szalonnából nem lesz kutya, Shu is megmondja, ha megkéred rá. Csak mert valaki hülye, az még nem 100%, hogy veszélyes. Enhi találkozott olyannal is, akit azért hívtak annak, mert ostobaságokat mondott, s szó szerint vette az olyan mondatokat, mint például „bottal üthetik a nyomát”, mert akkor fogott egy botot, s a lábnyomokat azzal kezdte ütni. Snowcat meg nem úgy hülye, csak hülyeségeket csinál néha, hogy Enhi-t biztonságba tudja. Pl belefeküdt a csalánba, hogy ne Enhit csípjék meg. >.> - Na igen, szerintem hülyeség volt, bár Enhi kicsit jobban értékelte e lovagias tettet, mint én. De lehet csak azért, mert ő lány, én meg nem. Egyszercsak mozgás érzékeltem Snowcat közelében.
- Bocs egy percre, Timidus... - mondtam neki, mivel lehet, azt a lököttet akarja megtámadni, bármi is az, majd a bokrot váratlanul megráztam egy mancsommal, hogy meglepjem azt a valamit.


- Sajnos vannak olyan kérdések, amire más ember nem igen tudja a választ. Sajnálom, ha csalódást okoztam neked – szomorkodtam el, mert igazából a valós szüleimtől is csak azért tudom, mije van a fiúnak meg a lánynak, mert olyan szavakat vágtak a fejemhez verés meg kínzás közben, hogy hülye ilyen meg olyan szopó… Emlékszem, mikor az orvos meghallotta, csodálkozva megjegyezte a befogadó szüleimnek, hogy isteni csoda, hogy nem romlott meg ettől az elmém, mert bizony találkozott olyan, hozzám hasonló sorsú gyerekkel, akikből közveszélyes bűnözők lettek.
- Persze, nyugodtan mondd. ^^ - egyszer ugyan elmondtam Hinari-nak, mit mondott róla, mert úgy éreztem, hogy az a helyes, ha mindkét oldalt meghallgatom, de egyébként ha olyanról van szó, aminek senki másnak nincs köze, akkor azt titokban tartom. Shu pedig kiöntötte a lelkét nekem. Szegénykém… Sad
- Reménykedned kell Shu, mert lehet, hogy az a példakép, akiről beszéltél, most alszik s akármikor felébredhet… ^^ - próbáltam vidítani – De mint mondtam, vannak olyan kérdések, amikre más ember nem tudja igazából a választ, s azért mondják, hogy majd tudni fogod, hogy ne csalódjál annyira bennük. Sajnos én se tudom pontosan megmondani, mert a valós szüleimmel csak 10 éves koromig voltam, s Japánban meg nem igazán tudom tulajdonképben, hogy mikor szokott ilyesmiről felvilágosítás lenni... ^^”

//EDIT: Menyét//

_________________
Mezőség #1 - Page 3 Karakter9


Adatlap|Bolt|NJK-k|Gyűjtemény

Színeim:
Enheriel (violet), Lulu (hotpink), Villámlás (khaki), Snowcat (#9999FF), Regina (cyan)
Mezőség #1 - Page 3 109305_01fd22b0eb72872c_P
Enheriel
Enheriel
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1188
Join date : 2012. Dec. 29.
Age : 32
Tartózkodási hely : nem mondom meg:P

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Mezőség #1 - Page 3 Empty Re: Mezőség #1

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

3 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.