Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cearso

3 posters

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Go down

Cearso Empty Cearso

Témanyitás by Cearso Pént. Szept. 19 2014, 11:48

jöjjön egy jellemváltozás.
Ok: Mostanra forrt ki a kari.

Régi jellem:
általában békés, hirtelen haragú, könnyen megbocsájtó, feledékeny, gyakran váltogatja a harci stílusát, szeret rébuszokban beszélni

Új jellem:
Cearso az érzések embere.
Hamar felhúzza a vizet, de hamar le is nyugszik. Az ölelés nála alapfelszerelés, a legtöbb problémára általában nagyon jó megoldás, de nem mindenkitől fogadja el, és nem ad akárkinek. (Igaz, nagyon alacsony elvárásai vannak)
Néhány megrázkódtatás után rá kellett döbbennie, hogy nem igazán tud harcolni, (akarni akar, de nem képes rá, ezért tiszteli azokat, akik egészen a másik végletig elmennek = vörös indikátorosok) és ez gyakran sodorja problémába.
Ez nem is az egyetlen baja, egy gyermekkori betegsége miatt gyakran kihagy a memóriája, ráadásul egyik percről a másikra, így gyakran azt se tudja, mit csinált az előző másodpercben, vagy csak halvány emlékei vannak róla.
A legtöbb lánynak szüntelenül bókol, amíg valamivel fel nem húzzák. (a gyűlölete és a szeretete, olyan erős érzések, hogy azokat egy emlékezetkiesés után se felejti el). A betegsége miatt nehezen barátkozik, mert fél, hogy mit gondolnak róla a többiek.

_________________
1.:

2.:

3.:

4.:

lvl 38:
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Cearso Empty Re: Cearso

Témanyitás by Cardinal Pént. Szept. 26 2014, 14:40

Ossu!

Elfogadom a pályázatot, az adatlapodon is vésd át a jellemed ennek megfelelően Smile
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Cearso Empty Re: Cearso

Témanyitás by Cearso Vas. Okt. 05 2014, 21:26

pályázat NJK-ra

név: Marluna
nem: nő
kor: Ki akarja tudni? Nem tudjátok, hogy illetlenség ilyet kérdezni
kaszt: árnyharcos
indikátor: vörös
kinézet:
Cearso 813575.tCearso Pic_id
domináns színe a vörös. Vörös szem, vörös haj, vörös köpeny, vörös csuklyával, vörös indikátor...


jellem/előtörténet:

A játékot kegyetlen gyilkosként kezdte, de ez megváltozott, mikor Cear másodszor is túlélte a vele való találkozást, ez a viselkedése elszállt.
A tetteit nem bánta meg, és ezután sem tudott közösségi életet élni. (főleg az indikátora miatt).
Ezért két év magányos bujdosás után, örül annak, hogy talált valakit, akivel beszélhet (még ha nincsenek is jóban). Nem szeret egyedül lenni. Ha valakinek valamit megígér, azt komolyan be is tartja.
Egy ideje csak nyomós okkal öl.

Ismertetőjegye, hogy a kelléket, amit egyszer már használt, nem használja többször (általában már a helyszínen eldobja).
Mindezek ellenére egy kedves és megbízható lánynak számít.

képesség:
inkognitó: bárhol, ahol a neve szerepelne (üzenetküldés, barátlista, küzdőtér /ja hogy azon nem vehet részt?/), választhat magának, annyiféle nevet, ahányszor le lenne írva a sajátja, és ezek fognak megjelenni. (A sajátja helyett.)
megjegyzések:
-1: csak addig működik amíg a másik játékos elhiszi, hogy ez az eredeti neve. Ha elkezd kételkedni, akkor a név visszaáltozik az eredeti verzióba
-2: Marlunának nem kell feltétlenül fizikai kapcsolatban lenni a szöveggel, az is elég ha látja, hogy valaki az ő nevét próbálja valahova fel/leírni (ilyenkor a név leíróján kívül mindenki a megváltoztatott nevet látja).


szerepkör(ök):
-bérgyilkos
-mivel Cear mindig mindent elfelejt, ő fog dolgozni a bolt(ok)ban. (ha lesz(nek) olyan(ok)), szóval csak óvatosan, akinek Cear-ral van üzleti dolga.

a két karakter kapcsolata:
újratalálkozás
... (elfelejtett emlék, és itt jön elő a bérgyilkos szerep először)
... (Marluna szemszög)

közkívánatra a második kép nagyban: http://kep.psharing.com/813621.jpg

_________________
1.:

2.:

3.:

4.:

lvl 38:
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Cearso Empty Re: Cearso

Témanyitás by Cardinal Kedd Okt. 07 2014, 21:36

Ossu!

Elfogadom a pályázatot, készíts neki egy adatlapot az NJK-boardban.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Cearso Empty Re: Cearso

Témanyitás by Cearso Csüt. Okt. 09 2014, 13:22

Egy kis finomhangolás:

Double Arrow
- nyílzápor
Az íjára egyszerre több nyílvesszőt is fel tud ajzani (max 5-öt)
Ezzel egyszerre több ellenfelet is meg tud támadni, mindegyikre kiosztva
az eredeti sebzést, vagy egy ellenfélen maximum dupla sebzést okozni.
Lehűlési idő: elhasznált nyilak száma+1
Képességhasználat:
A képességet két részben kell elvégezni.
Az íj felajzása (képesség), tényleges támadás.
Ha a képesség nem sikerül, akkor a támadás is sikertelen
Új:
Minden nyílvesszőre dobni kell, hogy talált-e vagy sem, mindegyik kockánál megjelölve, hogy melyik célponthoz tartozik.
Lehetséges példák:
5 nyíl, mindegyik x-re (a max sebzés még mindig csak az eredeti sebzés duplája)
4 nyíl, első x-re, második-harmadik y-ra, a negyedik z-re

_________________
1.:

2.:

3.:

4.:

lvl 38:
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Cearso Empty Re: Cearso

Témanyitás by Cardinal Hétf. Okt. 13 2014, 19:36

Ossu!

Én ezt a képességet picit megrendszabályozom: egy nyíl maximum a sebzésed felét okozhatja, egy ellenfélen pedig legfeljebb az alapsebzésed másfélszeresét okozhatod.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Cearso Empty Re: Cearso

Témanyitás by Cearso Kedd Okt. 14 2014, 08:26

finomhangolás v2:
Double Arrow - nyílzápor
Az íjára egyszerre több nyílvesszőt is fel tud ajzani (max 5-öt)
Mindegyik nyíl az eredeti sebzés felét tudja okozza (lefelé kerekítve)
,de egy ellenfélen maximum másfélszeres sebzést okozhat ez a képesség.
Lehűlési idő: elhasznált nyilak száma
Képességhasználat:
Új:
A képességet két részben kell elvégezni.
Az íj felajzása (képesség), tényleges támadás.
Ha a képesség nem sikerül, akkor a támadás is sikertelen

Minden nyílvesszőre dobni kell, hogy talált-e vagy sem, mindegyik kockánál megjelölve, hogy melyik célponthoz tartozik.
Lehetséges példák:
5 nyíl, mindegyik x-re (a max sebzés még mindig csak az eredeti sebzés másfélszerese)
4 nyíl, első x-re, második-harmadik y-ra, a negyedik z-re

_________________
1.:

2.:

3.:

4.:

lvl 38:
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Cearso Empty Re: Cearso

Témanyitás by Cardinal Pént. Okt. 24 2014, 14:12

Elfogadom a módosítást.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Cearso Empty Re: Cearso

Témanyitás by Cearso Pént. Feb. 20 2015, 20:44

-Ez volt aztán a kemény küzdelem.
Léptem ki az aréna kapuján, miután végignéztem a nap utolsó küzdelmét. Egy kicsit hosszúra sikeredett, de ebben közrejátszott az a tény, hogy mindkét fél tele volt gyógyító itemekkel.
Előbb vagy utóbb velük is meg kell majd küzdenem, méghozzá mindkettővel, szóval gyorsan ki kell találnom valamit, ami hatásos lehet ellenük.
Leültem az asztalhoz elővettem egy papírt, és egy ceruzát, és elkezdtem feljegyzéseket készíteni:
Ha elég nagyot sebzek, akkor nem lesz idejük a saját maguk gyógyítására. De ehhez nekem kéne kezdeni, és nagyon sok pontot pazarolnék el vele feleslegesen.
Gondolkozz, biztos van valamilyen megoldás. Gyorsan végigpörgetem a Guide Bookot, de egy olyan itemet se találtam, ami jó lenne gyógyulás ellen.
Gyakorolnom kell. Egy kis belenyúlás a rendszerbe csak nem árthat.
-Marluna, küzdőtér, most.
Szólítottam fel a lányt, aki szokásához híven a hátam mögött somfordált mikor nagyban töröm a fejem, hiábba a magas lopakodása, tudom, hogy itt van és kész.
-Máris.
Nem telt bele sok idő, egymással szemeztünk a küzdőtéren. Ilyen későn nem szoktak már az arénában nézők lenni, tehát tökéletes hely a gyakorláshoz. Majd mikor a lány életsávja sárgába fordult, a következőt kértem tőle:
-Most pedig használj gyógyító itemeket.
Nem kellett kétszer mondanom, egymás után kerültek elő a kis potik, majd a gyógyító kristályok, én meg minden erőmmel azon voltam, hogy ne sikerüljön a gyógyulás.
-Még egyszer.
Mondtam minden egyes sikertelen próbálkozás után. Majd lassan eljött a hajnal, és amikor azt hittem, hogy oda minden remény, Marluna utolsó előtti potija elhasználodott, de nem fejtett ki semmilyen hatást.
-Még egyszer.
Majd az utolsó poti-val is megismétlődik a jelenet. És felugrik az ablak az új képesség megszerzéséről:


Healblock:
passzív:
Célpont játékos/mob hp-ja, és páncélja semmilyen módon nem képes növekedni (az élet-buff is csak a maximális életpontot növeli, az aktuálisat nem)
Hátrány: Ha játékos ellen használja a képességet, akkor innentől kezdve Cearso hp-ja, és páncélja sem növekedhet.




Megérte ezért ébren maradni, ezzel vártam a tegnapi küzdelem nyertesét, a megbeszélt küzdelemre.
[/color]

_________________
1.:

2.:

3.:

4.:

lvl 38:
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Cearso Empty Re: Cearso

Témanyitás by Cardinal Pént. Feb. 20 2015, 21:49

Ossu!

Elfogadom a pályázatot.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Cearso Empty Re: Cearso

Témanyitás by Cearso Hétf. Márc. 23 2015, 16:12

Healblock v2:
passzív:
Célpont játékos/mob/pet hp-ja, és páncélja semmilyen módon nem képes növekedni (az élet-buff is csak a maximális életpontot növeli, az aktuálisat nem)
Hátrány: Ha játékos vagy pet ellen használja a képességet, akkor innentől kezdve Cearso hp-ja, és páncélja sem növekedhet.

_________________
1.:

2.:

3.:

4.:

lvl 38:
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Cearso Empty Re: Cearso

Témanyitás by Cardinal Vas. Márc. 29 2015, 12:29

Suspect

Elfogadom a módosítást, hogy is hagyhattad ki Razz
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Cearso Empty Re: Cearso

Témanyitás by Cearso Pént. Május 29 2015, 20:41

 A küzdelem kimenetele több dologtól is függhet. Az egyik legfontosabb a küzdő felek sebzése és ennek a sebzésnek a tűréshatára. Ezeken gondolkoztam, mikor először álltam neki az Artemis megtisztításának. Végül is Shu és Timi ellen a porban küzdöttünk. És egy legendás fegyver mindig a legszebb pompájában ragyogjon, főleg hogyha már a fény az egyik ismertetőjele. Tudom, tudom, simán megvárhatnám, hogy a világ maga tüntesse el róla a mocskot, ahogy más itemekkel teszem, de úgy érzem mintha az Artemis várná ezt a fajta törődést. Talán hozzászokott egy régebbi tulajdonosa miatt.
Na de ott tartottam, hogy mitől függhet még a küzdelem kimenetele. Ha az ellenféltől el tudom venni a gyógyulás lehetőségét, akkor a küzdelem sokkal tisztább lesz, főleg azért, mert az itemek nagy része gyógyít. De van egyfajta küzdelmi előny, ami ellen még én se tudok tenni. Ez nem más, mint a repülés. Ami konkrétan nem engem zavar, hiszen én íjász vagyok, és messziről le tudom szedni az ellenfelemet, de gondolnom kell néha a társaimra is, és néha elég jól jönne, ha ők is el tudnák érni a repülő ellenfeleket, vagy az ellenfeleket tudnám lent tartani.
Az Artemis megremegett egy kicsit a kezemben, ahogy az utolsó porszemet is sikerült eltávolítanom.
-Azt mondod? Akkor holnap ezzel kezdjük a gyakorlást, de most aludnék, ez a küzdelem most nagyon kifárasztott.
Másnap azzal kezdtem, hogy kerestem egy helyet, ahol nyugodtan gyakorolhatunk. A szafari megfelelő hely volt erre. Az első próbálkozásom kudarcra fulladt, mikor az egyik madárra figyeltem minden erőmmel a rendszer automatikusan a gyógyítás-gátló képimet akarta elhasználni rá. Gyorsan ki kéne találnom valamit.
Az Artemis megremeg a kezemben
-Nem, arra ne is gondolj, nem fogok egy legendás fegyvert a földhöz vágni. Egyébként is, az sokkal menőbben nézne ki egy karddal. Gondolj csak az Excalibur-re, az is kard volt, nem pedig íj.
Az Artemis, még jobban remegni kezdett.
Rendben van, de csak egyszer.
Minél ovatosabban, érintettem a földhöz a fegyvert, egész végig a gravitációra koncentrálva. Ahogy a fegyver a földhöz ér, hirtelen rengeteg energia szabadul fel, és mintha megváltozott volna valami.
És igen, sikerült. A madarak nem tudtak felszállni, és a levegőből is kénytelen volt néhány lelandolni, csak az a néhány kerülte el a hatást, aki nagyon magasan volt. De azok az ellenfelek, akik ilyen messze vannak, már nem tudnának kárt tenni a csapatban.
Mindezek után vihetlek vissza újra letisztítani minden küzdelem után. Fogadjunk, hogy ezt akartad elérni
 ------
Gravity Field
Cear a támadásait beáldozva egy erős gravitációs mezőt hoz létre, ami minden a harcban résztvevő karakterre hatással van [akire hat a gravitáció], és körönként sebez mindenkit [Fegyverkezelés/érintett karakterek]-rel. Illetve megakadályozza a repülést. Amíg tart a hatás, Cear semmilyen harci cselekvést nem hajthat végre.
A rendszer [sikeres képiaktiválás után] támadásként kezeli ezért minden körben, amig aktiv a képi szintnyi CSP fogy. A pihenőkör elérésekor/harci cselekvés elvesztésekor, vagy ha bárkire egy alatt sebezne, a képi automatikusan kikapcsol.
Hátrány: Mivel Cear a képesség ideje alatt nem, vagy nagyon keveset mozog, elveszti a Kikerülés kasztbonuszt.
Mivel az képesség nagy részében Artemis vállalja a nagyobb szerepet, és Artemis egy áldott fegyver, ha bárkinek az élete a képesség miatt egy alá esne, csak egyig sebez, és a maradék sebzés Ceart éri. [Más fegyverrel nincs ilyen visszacsapás]
+az ellenfélbe okozott ÖSSZsebzés nem haladhatja meg az eredeti sebzést.

_________________
1.:

2.:

3.:

4.:

lvl 38:
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Cearso Empty Re: Cearso

Témanyitás by Cardinal Szomb. Jún. 06 2015, 17:12

Ossu!

Elfogadom a pályázatot. Gratulálok a harmadik képességedhez!
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Cearso Empty Re: Cearso

Témanyitás by Cearso Szomb. Okt. 31 2015, 21:18

-Tudod, Timidus. Amig az elöző dologra a motivációmat nem érted, addig van az emberi természetben olyan, amit nem fogok tudni elmagyarázni neked. Csak egy szót tudok mondani: Szórakozás. Gondolkozz el rajta. Persze, biztos tudod a definicióját. De ismerni egy szó jelentését, és érteni magát a szót nem ugyanaz. Ez olyan, amit nem is érteni, inkább érezni kell.

[újabb jellemváltozás (fogjuk rá, eddig is ez a jellem volt, csak ma értettem meg (úgy ahogy))]

régi jellem:
Cearso az érzések embere.
Hamar felhúzza a vizet, de hamar le is nyugszik. Az ölelés nála alapfelszerelés, a legtöbb problémára általában nagyon jó megoldás, de nem mindenkitől fogadja el, és nem ad akárkinek. (Igaz, nagyon alacsony elvárásai vannak)
Néhány megrázkódtatás után rá kellett döbbennie, hogy nem igazán tud harcolni, (akarni akar, de nem képes rá, ezért tiszteli azokat, akik egészen a másik végletig elmennek = vörös indikátorosok) és ez gyakran sodorja problémába.
Ez nem is az egyetlen baja, egy gyermekkori betegsége miatt gyakran kihagy a memóriája, ráadásul egyik percről a másikra, így gyakran azt se tudja, mit csinált az előző másodpercben, vagy csak halvány emlékei vannak róla.
A legtöbb lánynak szüntelenül bókol, amíg valamivel fel nem húzzák. (a gyűlölete és a szeretete, olyan erős érzések, hogy azokat egy emlékezetkiesés után se felejti el). A betegsége miatt nehezen barátkozik, mert fél, hogy mit gondolnak róla a többiek.


Új jellem
Cearso az érzések embere.
Ráadásul szokatlan módon, ahogy a gyerekek mindent komolyan vesznek a játékon belül, ő (felnőtt léte ellenére) inkább szórakozással, szórakoztatással próbálja meg feloldani a benti lét feszültségét.
Hamar felhúzza a vizet, de hamar le is nyugszik. 
Az ölelés nála alapfelszerelés, a legtöbb problémára általában nagyon jó megoldás, de nem mindenkitől fogadja el, és nem ad akárkinek. (Igaz, nagyon alacsony elvárásai vannak)
Néhány megrázkódtatás után rá kellett döbbennie, hogy nem igazán tud harcolni, (akarni akar, de nem képes rá, ezért tiszteli azokat, akik egészen a másik végletig elmennek = vörös indikátorosok) és ez gyakran sodorja problémába.  -> Artemis megszerzésével ez gyökeresen megváltozott ->
Keresi a kihívásokat, a harcok lettek a második menedéke a szórakozás mellett. Persze ezek alatt is inkább a szórakozás a legfőbb mérvadó. Ezalatt leggyakrabban az ellenfélre vagy a legendás fegyverre koncentrál, és nem célja minden áron győzni.
Mivel tudja milyen érzés, ezért azokat akarja védeni, akik kijelentették, hogy nem akarnak küzdeni.
Ez nem is az egyetlen baja, Egy gyermekkori betegsége miatt gyakran kihagy a memóriája, ráadásul egyik percről a másikra, így gyakran azt se tudja, mit csinált az előző másodpercben, vagy csak halvány emlékei vannak róla.
A legtöbb lánynak szüntelenül bókol, amíg valamivel fel nem húzzák. A gyűlölete és a szeretete, olyan erős érzések, hogy azokat egy emlékezetkiesés után se felejti el. 
A betegsége miatt nehezen barátkozik, mert fél, hogy mit gondolnak róla a többiek.

_________________
1.:

2.:

3.:

4.:

lvl 38:
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Cearso Empty Re: Cearso

Témanyitás by Cardinal Vas. Nov. 01 2015, 17:09

Elfogadom a pályázatot, az adatlapodon is frissítsd a változásokat.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Cearso Empty Re: Cearso

Témanyitás by Cearso Pént. Ápr. 29 2016, 11:57

Emlékek közt:

Shuval szafariztam, és nagyon gyorsan arra lyukadt ki a téma, hogy magányos vagyok. Shu megpróbált segíteni a maga módján, és félig meddig egy farkast is sikerült megszelídítenie. Mondjuk az én hibám, azt hittem, nem fog tudni farkast szerezni nekem, de már nem akartam megbántani a lányt azzal, hogy ellenkezek. Talán ennyire nem kéne belenyúlni Kayaba alkotásaiba. Ráadásul nem is tudom mennyire tudnék megszokni egy állatot magam mellett.
https://swordartonline.hungarianforum.com/t1398p25-mezoseg-2#91109

Eleinte nem nagyon akaródzott újra és újra felkeresnem a farkast. Nem ilyen társ hiányzik nekem, ha ezt akarnám, akkor már rég idomár lennék. Talán csak a Shu iránti tisztelet miatt kezdtem el mégis látogatni, és elég hamar hozzászoktam a dologhoz.

okt 4 (az állatok világnapja)
https://swordartonline.hungarianforum.com/t2994-event-allatok-vilagnapja#93763
****
A tegnapi követése után egy kicsit szokatln volt, hogy most nincs meg köztünk ugyanaz a kapocs. De legalább már sokkal közelebb érzem magam hozzá. Most már valóban úgy érzem nem lenne probléma, ha sikerülne megszelídíteni.

Érezted már úgy, hogy egy küzdelem tényleg csak egy ponton múlik? Vagy két életponton? Ha csak egy kicsit másképp osztottad volna el a pontjaidat, vagy ha belenyúlhatnál az ellenfél pontjaiba, akkor az sokkal inkább a te malmodra hajtaná a vizet? Nem? Akkor még nem tapasztaltál annyit, mint én. Persze magasabb szinteken, nem ilyen egy-két pontok fogják meghatározni a küzdelmet, de ha visszaemlékszel egy kicsit az előző küzdelmetekre, majd az azelőttire, akkor elég gyorsan világossá válik, hogy kinek sikerült jobban összetenni a dolgokat. Hogy ez ellen mit fogok tudni csinálni? Nem tudom. Majd még gondolkozok rajta.

Tudod, valamikor nevet is kéne neked kapnod. Elég furán érzem magam, mikor "a farkasként" hivatkozok rád.[/size]
Végigsimítok a farkas bundáján, miközben magyarázom neki a dolgokat. Majd kimondom az első farkasnevet, ami hirtelen eszembe jut:
-Akela.
Egy pillanatra megemeli a fülét, de szinte azon nyomban, le is engedi. Kár, egyáltalán nem jut eszembe másik farkasnév.
-Ha egyszer Árnyék itt lenne.
Erre aztán felkapta a fejét, és egyenesen a szemembe nézett.
Kellett ez nekem.
-Nem neked mondtam. Bár az tény, hogy a múltkori látogatáskor tényleg eléggé olyan voltál, mint egy árnyék.
Na tessék, megint kimondtam...
-Nem hívhatlak Árnyéknak.
Miért nem?...

Megkaptam Shutól az üzenetet, miszerint talált egy új tagot a céhbe. Nem akartam elfogadni, de egyszer úgyis találkoznunk kell majd. Kivéve persze....
-Árnyék...
Végül ráragadt ez a név, én akármennyire nem akartam. A lényeg az, hogy neki tetszett.
-Annyira nem vagyok erős, hogy megvédjem őket, arra meg már nincs szükségem, hogy támogassanak. Feleslegesen meg nem akarok a céh tagja lenni. Persze gondolom nem érted, amiről most beszélek.
A nap további részében nem szóltam egy szót sem, és azon gondolkoztam, kinek, hogyan és mikor beszéljek erről az elhatározásomról. Nem akartam találkozni az utódommal. Végül még egyszer, utoljára, elindultam a céhházba.
***
Tegnap éjfél után, vagyis ma hajnalban elhagytam a céh kötelékét. Shu reggel azzal kezdte, hogy felkeresett. Ugyanazt hazudtam neki, mint tegnap Jun-nak: nem bírom elviselni Anat hiányát. A valódi okomat csak Árnyék ismeri. Ennek ellenére előtte is rengeteget sírtam. Nem voltam szomorú, csak együtt éreztem Jun-nal, de volt egy olyan érzésem, hogy egy darabig látni sem akar.

Nagyon nehéz megszokni, hogy egy újabb állatot egy régi nevén szólítsak. Ez olyan... izé... fura... Mintha mindig azt várnám, hogy a régi Árnyék bukkanjon fel előttem, miközben tudom, hogy az nem lehetséges.

Találkoztam Jun-nal a zeneteremben, beszámoltam neki a betegségemről, és úgy vettem észre nem teljesen azt az eredményt értem el, amit akartam. Persze nem mondtam el a teljes igazságot. Arra még nem vagyok felkészülve.

És az ellenkezője? Mikor annyira túl vagy pontozva, hogy már sajnálod az ellenfeled? Persze ezt is meg lehet oldani azzal, hogy kihagysz támadásokat, esetleg nem használsz itemeket vagy képit, de ebben az esetben azt mondják majd, hogy nem adtál bele mindent, és addig egzecíroztatnak, mik ki nem állsz velük egy újabb küzdelembe, amiben mindent bele kell adnod, és ha szerencséd van, nem veszíted el a barátságukat. Persze, ha kiakadnak ezen vagy azon, akkor valójában nem voltak a barátaid, de minden lehetőséget számon kell venni, mikor nehéz döntéseket hoz az ember, vagy úgy jár mint én.

Végleg kiléptem a céh szorításából, ma kiköltöztem a Plazából, Taftban nyitottam új boltot Asu műhelye mellett. Mindezek mellett nem akarom megszüntetni a jó viszonyt a Vigo-val. Vajon hogyan birkózik meg Árnyék a bolttal, vagy a bolt Árnyékkal...

Tényleg nem tudtam elviselni Anat halálát? Vagy csak kellett egy kifogás, hogy ne érezzem magam mások szorításában, és ne függjek semmilyen céhtől. Ebben az esetben meg kell találnom a módját, hogyan szerezzem meg magamnak az alapanyagokat a receptjeimhez. Ha ezt meg tudom oldani, akkor nem kell céhet keresnem. Eredetileg az Artest is emiatt kerestem fel. Milyen régen is volt...

Persze, mindenki követ el hibákat, ez alól én sem vagyok kivétel. Néha kapkodok és azért rontok el mindent, máskor meg túl sokat gondolkozok egy problémán, és mire eljutnék odáig, hogy csináljak is valamit, már rég egy másik problémát kéne megoldanom. Persze vannak dolgok, amiket ki lehet javítani, de mindent? Azt nehezen.

Nem. Timidus nem jelent annyi és olyan veszélyt, ami miatt, kell hogy legyen egy ilyen szinte teljesen használhatatlan képességem. Valamikor majd ki kell gyakorolnom helyette valami mást.

https://swordartonline.hungarianforum.com/t1295-szabadsag-temploma#98837
Dühös voltam. Na meg szerelmes. A két érzés nagyon nem fért össze. Ki kell engednem a gőzt. Kerestem egy helyet, ahol ritkán járnak az emberek, főleg ilyen későn. Az erdő tökéletesnek tűnt ebből a szempontból. Kiszemeltem pár fát, amik most szenvedni fognak a lövéseimtől, ahogy tisztázni próbálom az érzéseim.
Első lövés: tényleg érzek bármit is Asu irányába? Nem csak a Szonja utáni űrt akarom betölteni? Nem tudom. Talán várnom kéne pár napot. Talán nem.
Második lövés: Miért vagyok dühös? Mert Anatot megölték. Nem. Ebben már azelőtt is szinte biztos voltam, mielőtt Asu mesélt volna a dolgokról. Mert Anat gyilkosa halott. Ez sem jó. Ennél nagyobb büntetést én sem tudtam volna elképzelni. Mert nem én találtam meg Anat gyilkosát? Ez hülyeség. Mindegy ki találja meg Anat gyilkosát, ha a megfelelő büntetést kapja. Magamban amúgy se tudtam volna rájönni a dologra. Ahhoz túl sok információ hiányzott. Mert a lehető legtriviálisabb helyen van elrejtve egy titkos vörös céh, és eddig még senki se fedezte fel? Ezért mért kéne dühösnek lennem? A céh kitett magáért. Akkor miért vagyok dühös?
Harmadik lövés: Mert szerelmes vagyok.
Ahogy a nyíl eloszlott a levegőben több dolog is feltűnt.
Egyáltalán nem emlékszem, mikor vettem elő az Artemiszt, mikor kijöttem a templomból még biztos, hogy nem használtam.
A második: dühösen nem igazán tudok célozni.
A harmadik: engem (vagy legalább egy részemet) zavar, hogy szerelmes vagyok.
Azonban ez a megvilágosodás több kérdést vetett fel, mint amennyit megválaszolt.
Negyedik lövés (ez legalább már súrolta a fa törzsét): Miért zavar? Fogalmam sincs. Hirtelen több dolog is eszembe jutott. A legjelentősebbnek tűnők: Asu felszabadító (tehát gyilkos) és nem fél felvállalni a múltját. Ha valaha is kiderül a múltja, nem igazán vetne rám jó fényt, hogy szoros kapcsolatban voltam vele. Ez tényleg csak kifogás. Ha az én múltamról kerülne le a fátyol, én is jó néven venném, ha kiállna mellettem valaki. Ez csak még inkább arra húz, hogy kerüljek minél közelebb Asuhoz.
Én szeretem Asut, tiszta szívemből, és dühös vagyok, hogy ezt folyton meg akarom kérdőjelezni.
Hirtelen mindent sokkal tisztábban láttam magam körül, és ahogy egy újabb lövést készültem leadni, hirtelen ráébredtem, hogy mért vagyok dühös, vagy inkább ideges, és már nem is zavart, hogy mennyire pontos a támadásom
Most, hogy Asu is kimutatta az érzéseit, mostantól nehezebben tudom megkérdőjelezni a saját érzéseimet.
A felismerés megnyugvással töltött el. Mostantól sokkal több szabadidőt fogok eltölteni saját magam megértésére, és remélhetőleg ez kihatással lesz a teljesítményemre is.



30-as szint rework:
NJK pet: Árnyék (farkas)
Cearso Wolf



Képesség teljes csere
Gravity Field->Concentration (permanens)
Mielőtt megismernéd az ellenfeled, ismerd meg magadat. Egyszerű és mégis egy nagyon nehéz feladat.
Cear újabban egyre több időt tölt el a saját érzései/céljai/cselekvései megértésére. Ezáltal jobban tud koncentrálni abban az idő[/size][size=38]ben, mikor nem ezekkel foglalkozik, ezáltal ki tudja használni azt a gyorsaságot is, amit mások nem. Ez a következőben jelenik meg: Cear a támadási körei végén (az utolsó támadással egy időben) az ellenfélbe[Cear gyorsasága mínusz (a leggyorsabb ellenfél gyorsasága*a körben Cear által megtett cselekvések (támadás és pihenés) száma)] értéket sebez bónuszban.
A képesség nem ad sebzést:
-ha Cear lassabb akármelyik ellenfélnél
-ha az utolsó cselekvés pihenés
-ha legalább két többletkör marad a támadási kör végén
-ha marad legalább egy támadásnyi CSP, ÉS egy többletkör.
-ha az utolsó támadás a körben nem talál.
-ha támadáson és pihenésen kívül másik cselekvést is használ Cear.
-ha érvényben van Cear akármelyik passzív képessége.

A képesség bónusz sebzése az aktuális irányítással egyenlő.



Debuff
(30. szint képesség, aktív)
Nem lehetek olyan jó, mint mások, de ha el tudom érni, hogy mások rosszabbak legyenek, mint én, máris sokkal jobbnak számítok. Ha meg a gyengén akarok segíteni, sokkal egyszerűbb, ha magamat viszem le az ő szintünkre.

a képesség neve magáért beszél.

-Cear magára tesz debuffot, ebben az esetben elvesztett pont*5 életpontot gyógyít magán vagy egy csapattársán.
vagy
-Cear egy ellenfélre tesz egy debuffot, ebben az esetben elvesztett pont*5 életpontot sebeződik.

A képesség harconként csak egyszer használható, bossokra nem használható, nem lehet Életre/páncélra használni, maximum az aktuális érték felét (lefelé kerekítve) veheti el, kitartást nem csökkenthet a célpont szintjének ötöde (felfelé kerekítve) alá.
a debuff három körig marad aktív.
Cear az ezzel a képességgel megszerzett többletköröket nem kapja meg.
Kitartás csökkentése csak akkor von le CSP-t is, amennyiben az új maximális CSP alacsonyabb az aktuális CSP-nél



másodlagos jártasság csere: kristályírás->érclátás

_________________
1.:

2.:

3.:

4.:

lvl 38:
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Cearso Empty Re: Cearso

Témanyitás by Cardinal Vas. Május 08 2016, 10:59

Osu!

Elnézést a lassú válaszért. Elfogadom a pályázatot!
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Cearso Empty Re: Cearso

Témanyitás by Cearso Csüt. Júl. 21 2016, 13:13

Sokáig gondolkoztam, és végül úgy döntöttem, Shakant véglegesen NJK-sítanám. Egyszerűen nem tudok vele írni.

Itt össze van foglalva minden, amit Cear és Shakan együtt csináltak: Shakan

Mivel erededetileg nem enyém volt a kari, csak azokból a jatékokból származó xp hanyadat szeretném Cear-ra átruházni, amiket a váltás után jatszottam. Minden mást (aranyat, felszerelést, jártaságok árát) a Unity-re hagy.

Az érintett játékok:
Midnight Forest 35+3 xp,
The Game 50+4 xp
T'urk 40 xp
Shakan vs Traumnis 20 xp
Shakan vs Timidus 25 xp
Shakan vs Morrigan 25 xp

Összesen= 182 xp, ebből lejönne 10 % 182-18=164 xp menne Cearnak.

_________________
1.:

2.:

3.:

4.:

lvl 38:
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Cearso Empty Re: Cearso

Témanyitás by Cardinal Vas. Júl. 24 2016, 11:02

Osu!

Elfogadom a pályázatot.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Cearso Empty Re: Cearso

Témanyitás by Cearso Csüt. Jan. 19 2017, 18:06

Képesség modósítás. (Eredeti képi csak PvP-ben jó, az új remélhetőleg használható bossok ellen is.)

4. képesség: Debuff
(30. szint képesség, aktív)
Nem lehetek olyan jó, mint mások, de ha el tudom érni, hogy mások rosszabbak legyenek, mint én, máris sokkal jobbnak számítok. Ha mega gyengén akarok segíteni, sokkal egyszerűbb, ha magamat viszem le az ő szintjükre.
a képesség neve magáért beszél.
-Cear magára tesz debuffot, ebben az esetben elvesztett pont*5 életpontot gyógyít magán vagy egy csapattársán.
vagy
-Cear egy ellenfélre tesz egy debuffot, ebben az esetben elvesztett pont*5 életpontot sebeződik.
A képesség harconként csak egyszer használható, bossokra nem használható, nem lehet Életre/páncélra használni, maximum az aktuális érték felét (lefelé kerekítve) veheti el, kitartást nem csökkenthet a célpont szintjének ötöde (felfelé kerekítve) alá.
a debuff három körig marad aktív.
Cear az ezzel a képességgel megszerzett többletköröket nem kapja meg.
Kitartás csökkentése csak akkor von le CSP-t is, amennyiben az új maximális CSP alacsonyabb az aktuális CSP-nél.

->

A szerencse forgandó.
(30. szint képesség, aktív)
Nem lehetek olyan jó, mint mások, de tudok ellene tenni. Ha meg a gyengén akarok segíteni, sokkal egyszerűbb, ha magamat viszem le az ő szintjükre
a képesség neve magáért beszél.
-Cear magára tesz debuffot, ebben az esetben elvesztett pont*5 életpontot gyógyít magán vagy egy csapattársán.
vagy
-Cear egy ellenfélre tesz egy debuffot, ebben az esetben elvesztett pont*5 életpontot sebeződik.
-Cear egy buffot tesz magára, minden egyes pontért cserébe 5 életpontot sérül.

A képesség harconként csak egyszer használható, bossokra nem használható, nem lehet Életre/páncélra használni, maximum az aktuális érték felét (lefelé kerekítve) veheti el/adhat, kitartást nem csökkenthet a célpont szintjének ötöde (felfelé kerekítve) alá.
a debuff/buff három körig marad aktív.
Cear az ezzel a képességgel megszerzett többletköröket nem kapja meg.
Kitartás csökkentése csak akkor von le CSP-t is, amennyiben az új maximális CSP alacsonyabb az aktuális CSP-nél.

_________________
1.:

2.:

3.:

4.:

lvl 38:
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Cearso Empty Re: Cearso

Témanyitás by Strea Pént. Jan. 20 2017, 15:26


Szia,
Elfogadom a képességmódosítást.

_________________
Színeim: #c997c8 4e4557
Adatlap
Staff feladatkörök
Cearso Newwea12
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2412
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Cearso Empty Re: Cearso

Témanyitás by Cearso Csüt. Jún. 22 2017, 19:17

egy kis képiigazítás (SP bevezetése illetve a többletkör kiszámítás megváltoztatás miatt leegyszerűsítem kicsit a Koncentráció szövegét)

Régi:
Concentration (permanens)
Cear a támadási körei végén (az utolsó támadással egy időben) az ellenfélbe[Cear gyorsasága mínusz (a leggyorsabb ellenfél gyorsasága*a körben Cear által megtett cselekvések (támadás és pihenés) száma)] értéket sebez bónuszban.
A képesség nem ad sebzést:
-ha Cear lassabb akármelyik ellenfélnél
-ha az utolsó cselekvés pihenés
-ha legalább két többletkör marad a támadási kör végén
-ha marad legalább egy támadásnyi CSP, ÉS egy többletkör.
-ha az utolsó támadás a körben nem talál.
-ha támadáson és pihenésen kívül másik cselekvést is használ Cear.
-ha érvényben van Cear akármelyik passzív képessége.

Új
Concentration (permanens)
Cear a támadási körei végén (az utolsó támadással egy időben) egy bónusz sebzést is lead az utolsó támadás célpontjának, aminek értéke az SP pontjainak tizedesvessző utáni értéke*Cear sebzése*0.1 (nem kerek értélnél lefelé kell kerekíteni), illetve Cear SP pontjainak tizedesvessző utáni értéke mindenképpen nullázódik (függetlenül attól, hogy sebzett-e/kisült-e a képi, vagy sem)
A képesség nem ad sebzést:
-ha Cear lassabb akármelyik ellenfélnél (ha Cear lassab a támadott ellenfelénél, akkor az SP-je 1.0, tehát képesség kisülése esetén sem történne bónusz sebzés...)
-ha az utolsó cselekvés pihenés
-ha legalább két többletkör marad a támadási kör végén (ez nem befolyásolja a tizedesvessző utáni részt...)
-ha marad legalább egy támadásnyi CSP, ÉS egy többletkör.(detto)
-ha az utolsó támadás a körben nem talál.
-ha támadáson és pihenésen kívül másik cselekvést is használ Cear. (aka: ha használt mellékcselekvést)
-ha érvényben van Cear akármelyik passzív képessége.

_________________
1.:

2.:

3.:

4.:

lvl 38:
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Cearso Empty Re: Cearso

Témanyitás by Cardinal Szomb. Jún. 24 2017, 16:48

Osu!

Elfogadom a módosítást.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Cearso Empty Re: Cearso

Témanyitás by Cearso Kedd Aug. 28 2018, 20:11

Cear a fél év alatt, míg elzárkozva élt a világtól teljesen megváltozott.

Cearso az érzések embere.
Ráadásul szokatlan módon, ahogy a gyerekek mindent komolyan vesznek a játékon belül, ő (felnőtt léte ellenére) inkább szórakozással, szórakoztatással próbálja meg feloldani a benti lét feszültségét.
Az ölelés nála alapfelszerelés, a legtöbb problémára általában nagyon jó megoldás, de nem mindenkitől fogadja el, és nem ad akárkinek. (Igaz, nagyon alacsony elvárásai vannak)
Keresi a kihívásokat, a harcok lettek a második menedéke a szórakozás mellett. Persze ezek alatt is inkább a szórakozás a legfőbb mérvadó. Ezalatt leggyakrabban az ellenfélre vagy a legendás fegyverre koncentrál, és nem célja minden áron győzni.
Mivel tudja milyen érzés, ezért azokat akarja védeni, akik kijelentették, hogy nem akarnak küzdeni.
Egy gyermekkori betegsége miatt gyakran kihagy a memóriája, ráadásul egyik percről a másikra, így gyakran azt se tudja, mit csinált az előző másodpercben.
A gyűlölete és a szeretete, olyan erős érzések, hogy azokat egy emlékezetkiesés után se felejti el.
A betegsége miatt nehezen barátkozik, mert fél, hogy mit gondolnak róla a többiek.


Cear megkomorodott, nem is kicsit. Már egy kicsit sem hasonlít régi, gyermeteg, játékos énjére. Mosoly nagyon ritkán vagy egyáltalán nem ül az arcára. A legvidámabb, amivel a környezetében találkozni lehet, Árnyék, a farkas, aki örül annak, hogy Cear végre nem egész nap a céhházban gubbaszt.

_________________
1.:

2.:

3.:

4.:

lvl 38:
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Cearso Empty Re: Cearso

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.