Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mezőség #2

4 posters

2 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Mezőség #2 - Page 2 Empty Re: Mezőség #2

Témanyitás by Shukaku Pént. Aug. 28 2015, 11:51

Cearcsimercsi *.*
(előzmény)

-Neeem, dehogy is! Csak tudod meséltem arról, hogy kevés barátom volt odakint... vagyis... egy sem. És amikor ide kerültem, akkor jött Tsubaki, meg Hisame, és mindig kényelmetlenül éreztem magam, amikor szegények próbáltak velem beszélgetni, de nem is nagyon volt közös témánk, mert nekem csak a rossz dolgok jutottak akkor még eszembe. Persze Hisamét én kérdezgettem, és vele jól el tudtam beszélgetni, meg Timivel is, mondjuk neki inkább csak meséltem, és ő aranyosan hallgatott... most is egyre hallgatagabb, de tudom, hogy ez azért van, mert egyre közelebb ér a fejlődéshez. Tudod, a legutóbb is elég nagyot változott, amikor elérte a fiatal kort, és most is bizti lesz valami... bár nagyon kíváncsi vagyok. Szóval ő is izgul, és ezért csöndes egy picit. Szóval... hol tartottam? Ja igen... szóval most történnek dolgok, meg van miről beszélni, de nem akarok most se negatív dolgokról beszélni, mint a frontosok vagy a kijutás, meg egy csomó mindenre te is azt mondod, hogy ne beszéljünk róla, mert úgysem tudnám megváltoztatni a véleményedet, és nem akarsz összeveszni, de azt sem akarom, hogy olyan legyen, mint amikor például a neten akartam ismerkedni többiekkel. Persze úgy volt, hogy a nevelők figyelték, meg egy csomó minden le volt tiltva, de azért ilyen chates izét tudtunk, mielőtt kitúrtak... és ott is csak néztem az ablakot, és nem nagyon tudtunk miről beszélgetni, mert nem is isertük egymást. Tényleg Cear, mi ismerjük egymást? Oké, most már például tudom, homgy vidám is vagy, meg meg kell ölelni, meg szeretsz szafarizni, meg szembekötőset játszani, de például nem akarom, hogy a mi céhünk is olyan legyen, mint a JL, ahol sokan alig tudnak valamit egymásról...
És itt hirtelen elhallgatott, hogy a fiú azért válaszolni is tudjon. Razz

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Mezőség #2 - Page 2 Empty Re: Mezőség #2

Témanyitás by Cearso Szomb. Aug. 29 2015, 20:25

-Látod, csak át kellett jönnünk, és máris belebotlottunk az elöző terület ritka állatkájába.
Jegyzem meg, mikor szó szerint belebotlottam egy lantfarkú madárba, ami a déli résztől kezdve él a leginkább.
-Remélem végre egy fácánt is el fogok kapni a közeljövőben.
Valamiért az az egy ami soha nem kerül a kezem ügyébe. Pedig tényleg csak az az egyetlen állat, aki még kéne, hogy teljes legyen az északi részen a listám. És meg az ínyenc madarak teljesítmény is, de az inkább kis szinten dobott volna többet előre a fejlődésemben. Most már inkább csak a jelvény miatt van értelme mégis összeszedni a kitüntetést.
-Engem egyáltalán nem zavar, hogy esetleg ne lenne közös témánk. Szeretem hallgatni, azokat a dolgokat, amiről mesélni szoktál. Hiába nem egyezik néha a véleményünk, de amiket a múltról mesélsz, abba nem tudok belekötni. Tudod, megvan az a rémes tulajdonságom, hogy szeretek mindenbe belekötni, és másokat kijavítgatni.
És hiába tudok róla, attól ez még akaratlanul is elő szokott törni néha.
-Nem tudom, hogy mi mennyire ismerjük egymást. Megvan a véleményem rólad, de nem biztos, hogy neked az jó, ha ezt most a szemedbe mondom. De amiket te mondtál, az mind teljesen igaz.

_________________
1.:

2.:

3.:

4.:

lvl 38:
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Mezőség #2 - Page 2 Empty Re: Mezőség #2

Témanyitás by Shukaku Szomb. Aug. 29 2015, 20:44

-Te botlasz, én keresek. Mondjuk a buckába én is megbotolhattam volna, de egy jól képzett kiscserkész nem tesz ilyet ugye...
Guggolt le a kis vakondtúrás szerű dombocskához, aminek azonban oldalt volt a bejárata, majd először csak matatott benne, végül az egész karja eltűnt, és nemsokára egy kis manócskával egyetemben bukkant elő újra.
-Látod? Most már ő is segített nekünk a jelvény megszerzésében.
Egy szelet csokoládét nyomott a kis lény ölébe, majd el is engedte.
-Most már csak bakancs, zokni, tengeri sün és szivacs kell. Nem feltétlenül ebben a sorrendben... de ehhez viszont horgásznunk kell. Ha jól emlékszem van botod... de ha gondolod te közben kereshetsz riasztómadarat, mert az is jelvényt jelent, plusz hátha a fácánnal együtt fészkel. Ráadásul ha elhajtod, akkor nem ő hajtja el nekem a halakat. És...
Itt egy hosszú szünet következett, amíg a térképét kezdte böngészni, hogy merre talál olyan tavacskát vagy patakot, ami nekik a legalkalmasabb lenne a horgászatra, és még Cear sem unná halálra magát. Általában Timi volt a térkép, mert megjegyzet mindent, most azonban Shu akart felvágni azzal egy picit, hogy milyen ügyes kis erdőjáró ő valójában.
-A múltról mesélek? Milyen múltról?
Bizonytalanodott el kissé, mert Asu meg pont azt mondta neki, hogy túlságosan sokat gondolkodik a múlton, a kinti világon, és el kellene felejtenie. De talán Cear nem annyira távoli múltra gondolt.
-És igenis mondd el a véleményedet! Hallani akarom! Nem szeretem azokat, akik csak jópofiznak és hitegetnek... ha valami rosszat gondolsz rólam, azt mondd el! El tudom viselni, nagy lány vagyok már...
Persze látszott az arcán a csöppnyi rémület, hogy megint becsapták. Hogy csak azért voltak kedvesek vele, mert egy kislány. Mert őrült, és azokkal jól kell bánni. Vagy a múltja miatt. Ám az is látszott, hogy ezek csak átfutó gondolatok, és végig igyekszik magabiztos maradni. Neki már vannak barátai, akik szeretik. Igaziból. Valóságosan.

(manócska)

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Mezőség #2 - Page 2 Empty Re: Mezőség #2

Témanyitás by Cearso Szomb. Aug. 29 2015, 22:18

-Úgy összességben a múltról. Nem sértésből mondom, de amikor hirtelen nem jut eszedbe semmi, ami továbbvinné a beszélgetést, akkor általában két dologról szoktál beszélni. Az egyik a nevelő otthon, ahol felnőttél, a másik pedig Hisame. Az egyiket mindig próbálod  minél negatívabban beállítani, míg a másikkal pont az ellenkezője a helyzet.

Vettem egy mély lélegzetet.
-Ha annyira hallani szeretnéd. Tehát, kezdjük ott, hogy nevelőotthonban nevelkedtél. Ez két dolgot jelenthet: Vagy nem szerettek a szüleid, vagy árva vagy. Mindegy melyik, az szinte biztos, hogy gyerekként nem kaptál annyi szeretetet, mint amennyire minimum szükséged lett volna. Ezt próbáltad meg kompenzálni azzal, hogy végül állatidomár kasztot választottál. Nagyjából ekkor találkozhattál Hisamé-vel, igazam van? Hisame valamiért nagy hatással volt az itteni életedre, és  gyakran hozzá hasonlítasz másokat. Nem szereted, ha más a közeledben szomorú, ezért mindent megteszel, hogy azoknak a kedvébe járj, akiket te is megszerettél. A barátaidért bármit hajlandó volnál megtenni.
Érthető okokból nem vágysz arra, hogy visszakerülj a kinti világba, és ezt nyíltan fel is vállalod. és szeretnéd, ha a többiek támogatnának téged ebben a törekvésedben, ezért gyakran válsz mások célpontjának, ami néha szintén megvisel téged, de nem akarsz beszélni róla, nehogy gyengének mutatkozz mások szemében.
-Dióhéjban ennyi. Ja, és még van egy titokzatos szerelmed Akira-san személyében, aki....

Itt elhalgattam, ez már nem Shu leírásához tartozozz volna.
-Persze ez csak saját vélemény, fogalmam sincs mennyi igaz belőle, és mennyi nem.

_________________
1.:

2.:

3.:

4.:

lvl 38:
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Mezőség #2 - Page 2 Empty Re: Mezőség #2

Témanyitás by Shukaku Vas. Aug. 30 2015, 07:13

Freudtól származik állítólag a következő idézet: The Irish is one race of people for whom psychoanalysis is of no use whatsoever. Shunak még a szája is tátva maradt a rögtönzött pszichoanalízisre. Természetesen nála működött, hiszen bár amerikai japán volt, ami már kettő nemzet, sajnos az ír vér nem csörgedezett az ereiben. Ő csak ámulva hallgatott, még bólogatni is elfelejtett, ám Timidus úgy hegyezte a fülét, ahogyan általában sima beszélgetéseknél nem szokta. Őt is felettébb érdekelte társa jelleme, főleg abból a szempontból, hogy más emberek miként tekintenek rá, hiszen egy ideje neki is célja volt, hogy az idomárt közelebb engedje saját fajtársaihoz. Amikor végre a döbbent csöndet sikerült megunni, Shu nyelt egy nagyot, majd egy hatalmasat bólintott... amit persze ellenkezés követett.
-Nem szeretek arról beszélni... de fontos... mármint a nevelőotthon. Mert... mert régen az emberek mindig azt kérdezték, hogy miért vagyok ilyen, és amikor elmondtam, akkor úgy tűnt, hogy megértetik... persze nem, de ők azt hitték. És... nem próbálom negatívnak beállítani... tényleg rossz volt. Hisame... Hisame pedig kedves. Végtelen kedvesség volt benne... ez olyan... Timi inkább hűségesen ragaszkodó sárkány... ő máshogyan szeret, máshogyan törődik velem... mint Hisame tette.
Itt eléggé elkomorodott, hiszen egy pillanatra tudatosult benne, hogy talán egy olyan társnak eleinte jobban örült volna, és emiatt bűntudatot érzett, de azt is tudta, hogy ma már senkire nem cserélné le Timidust. Hisamére sem.
-És... a szüleim szerettek... csak meghaltak... megölték őket. Addig... addig kaptam... tényleg...
Senki sem, még csak nem is feltételezhet az ő szüleiről ilyet!
-És... igen. Egy ideig az Erdőben éltünk, pár hétig... utána találkoztunk Hisamével. Megmentett minket egy vadkantól.
~Igen... mint az előbb Timit... nem szabadna...~
-Nem szabadna Hisaméhez hasonlítanom másokat?

Itt elbizonytalanodott, és választ várva pislantott fel Cearre, ám a következő pillanatban már büszkén kihúzta magát.
-Igen! Meg fogjuk védeni a barátainkat! Anatot is... csak azért nem... ott... ott ő ment ki... egyedül... nem hallgatott Timire... nem hallgatott ránk... neked... neked hallgatnod kell ránk! Akira-san pedig... igen... titokzatos...
Ezzel a félmondattal szerencsére egy bágyadt, elmélázó mosoly zárta a beszélgetés ezen részét... egy őszinte és nyílt beszélgetését... amiben semmi rossz nem hangzott el...

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Mezőség #2 - Page 2 Empty Re: Mezőség #2

Témanyitás by Cearso Vas. Aug. 30 2015, 08:18

-Nem vitatkozom veled, ha azt mondod, hogy rossz volt, akkor rossz volt. Én soha nem éltem nevelőotthonban, és Hisamét se ismertem, így véleményt is csak azok alapján tudok mondani, amiket te meséltél róluk.

A szülei haláláról nem tudhattam. Arról meg pláne nem, hogy megölték öket. Így már egy kicsit érthetőbb néhány dologhoz a hozzáállása. Lássuk nála müködik-e az, ami nálam szokott ilyen helyzetekben. Megpróbáltam megölelni a kislányt, és ezzel egy kicsit felvíditani.
-Bocsánat, nem tudtam róla, nem akartalak megsérteni. Se téged, se a szüleid emlékét. Nem volt szép dolog tőlem ilyeneket feltételezni. Igazam van?

-Semmi baj nincs azzal, hogy hozzá hasonlítasz másokat, hisz mindenkinek kell egy példakép, egészen addig, amíg tisztában vagy azzal, hogy aki ott áll előtted az nem az, akivel össze akarod hasonlitani. És ezt hiába is szeretnéd. Legtöbbször nem tudod megváltoztatni az embereket.

-Persze hallgatok rátok.
És egy bizalomkeltő mosoly, hogy véletlenül se gondoljon arra, hogy hazudnék. Bár nem vagyok teljesen biztos, hogy mindig azt fogom csinálni, sőt biztos vagyok benne, hogy egyszer az ellenkezőjét fogom tenni, de addig maradjon meg legalább a látszatja a dolognak.
-Aztán hiába titokzatos, ha csak egyszer is meghallom, hogy Akira-san nem úgy bánt veled, mint ahogy kellett volna, akkor személyesen fogom megkeresni, és kicsavarni a fejét a helyéről vagy elválasztani azt a testétől. Amelyik neked jóban tetszik.

_________________
1.:

2.:

3.:

4.:

lvl 38:
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Mezőség #2 - Page 2 Empty Re: Mezőség #2

Témanyitás by Shukaku Vas. Aug. 30 2015, 08:42

-Hát... most van miről beszélnünk, de ha nagyon meg akarod tapasztalni, hogy milyen nevelőotthonban élni, akkor elmesélhetem neked... de inkább nem.
Még soha nem volt olyan, akinek a nevelőotthonról ne a szörnyű borzalmak jutottak volna eszébe, és ne kezdte volna el sajnálni Shut, ne kezdett volna vele teljesen máshogy bánni. Persze amikor ez történt, olyankor mindig utálta ezt, nem akarta, hogy sajnálják, hogy emiatt máshogy kezeljék. Most viszont, hogy ez nem történt meg, már hiányolta, és nem is értette, hogy Cear miért nem úgy reagál, mint mások. Ez a dacos válasz, miszerint te úgysem tudhatod, nem élted át azokat a dolgokat, amiket ÉN igen, pont ugyanaz a jelenet, mint amikor az egyik testvér számon kéri az anyját, hogy bezzeg a kisebbet folyamatosan tutujgatja, ám amikor vele tenné ugyanezt az anya, ő nem kér belőle. Sajátos önellentmondás, egy csöppnyi zsarolással és bűntudatkeltéssel.
-Nem sértettél meg... tényleg nem tudhattál róla... mindegy... hagyjuk... nem fontos... már úgyis mindegy...
Persze az ölelés jól esett neki, és az a kis harag is, amit inkább a téma felkavaró hatása miatt érzett, mintsem valóban haragudott volna, az is elröppent a fejéből.
-Ha... ha nem lettek volna jók velem, nem hordanám a képüket a nyakamban... szóval... tényleg nem volt szép...
Persze amikor újra Hisame került elő, már ismét mosolygott, az ölelésből azonban nem akart kibontakozni.
-Tudom, hogy senki sem lehet olyan, mint Hisame... főleg az emberek nem. De... de igenis meg lehet változtatni a őket! Pont ezt csinálom. Segítek benne Kayabának.
Újra elindultak, és a távolban már látszott is a kis tavacska csillogó víztükre.
-Miért kezded te is ezt? Asu is ezzel jött. Olyan nehéz elhinni rólam, hogy tudok választani magam mellé olyan barátot, aki nem fog becsapni? Mert igen is tudok! Miért olyan hihetetlen, hogy valaki szerelmes lehet belém? Tudom, kicsi vagyok, és neked bezzeg soha nem tetszenék, meg Rennek sem, meg egyikőtöknek sem... de Akira-san... neki igen... és nem fogom engedni, hogy bántsd!
Sértettség... azonban inkább magára volt dühös, mint Cearral. Haragudott magára, amiért senki nem nézi ki ezt belőle.

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Mezőség #2 - Page 2 Empty Re: Mezőség #2

Témanyitás by Cearso Vas. Aug. 30 2015, 21:23

-Inkább ne. Ha nem szeretnél róla beszélni, akkor én nem eröltetem, tehát ne arról mesélj. Mesélj helyette mondjuk Hisaméről. Történt vele valami? Vagy már nem tartjátok a kapcsolatot?
Az Asu-s megjegyzése legyintettem egyet.
-Ez csak azt jelzi, hogy kedvelünk téged, és törödünk veled, és nem szeretnénk, ha bárki kihasználná a bizalmadat, vagy a naivitásodat. És ha bármi is történne veled...
Elhallgattam, és pár pillanatig meredten bámultam magam elé, miközben gondolkoztam a dolgon. Tényleg ennyire fontos lenne nekem ez a kislány? Hiszen ha egyszer ki akarok jutni, akkor biztos szembe fogunk kerülni majd a távoli jövőben. És nekem csak jobb lenne, ha ezzel a lánnyal történne tragikus, de mivel a céhtársam, ilyen gondolatok elvileg meg se fordulhatnának a fejében. 
-Ha bármi történne veled, még az se állítana meg, ha Yoshiagával, vagy akár Kayabával kell szembenéznem. A céhtársaim megérdemlik ezt.
De az egyik megjegyzésére rá kellett kérdeznem.
-Ki mondta neked azt, hogy sohasem tetszenél? Vagy már ennyire ismersz, és már ismered az ízlésvilágomat is?
És kap egy nyelvötlést is a kislány. Az rendben van, hogy jelenleg másba vagyok teljes szívemmel szerelmes, de ez akkor is egy sztereotipia....
És ekkor feltűnt a színen egy olyan vad, amilyet, már hónapok óta várok, hogy előkerüljön végre.
-Egy fác... 
Kiáltok fel majdnem, majd halkabbra veszem a figurát, és próbálom becserkszni a madarat, mielőtt valami más tenné ezt meg helyettem.
/fácán/

_________________
1.:

2.:

3.:

4.:

lvl 38:
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Mezőség #2 - Page 2 Empty Re: Mezőség #2

Témanyitás by Shukaku Vas. Aug. 30 2015, 21:42

-Hogy... hogy vele?
Újabb rossz tapogatózás, Shu pedig elfordult, és az eszköztárában kezdett kotorászni, majd nemsokára egy Hangrögzítő Kristály került elő, amelyet azonnal bekapcsolt, és egy gyönyörű dal csendül fel, persze Cear számára ismételten érthetetlen nyelven.
-Hisame éneke. A sárkányok dala megnyugtatja az emberek szívét. Erre való. És... Hisame... Peter elvileg öngyilkos lett... búcsúlevelet is küldött. Ő volt az előző céhem vezére, és neki volt a társa Hisame. És... tudod... ha az idomár meghal, akkor sokszor a pet is vele pusztul. Ha igaz az, hogy  Peter saját magával végzett... akkor ő ölte meg Hisamét...
Ökölbe szorult a keze, és a kristály is egy kicsit erősebben markolta.
-De... de azt hiszem... vagyis remélem... remélem, hogy Petert megölték. Talán ugyanazok, akik Judyt és Anatot. Nem gondolnám Peterről, hogy képes lett volna bántani Hisamét. Szóval... de... mindegy... már úgyis mindegy...
Egy mozdulattal eltette a kristályt, és felnézett az égre.
-A sárkányok úgyis visszatérnek Draconiába... csak én nem lehetek velük.
Tovább merengett a túlvilágon, és az íjász szavain, immár újra mosolyogva.
-Régen egyáltalán nem bíztam senkiben. Most... most vannak barátaim... és erősek vagyunk, Cear. Talán mi vagyunk a legerősebbek azok közül, akik nincsenek a Sayonaraban. Deliz szerint ott lehetnénk, ha ott akarnánk lenni. Már nem kell félnem tőlük... azoktól, akik bántani akarnak. Nem akarok naiv lenni... de félni sem... és Kayaba úgyis megvéd minket, ahogyan eddig is megvédett... és velük tuti nem kell szembenézned azért, hogy engem megments.
Még a gondolat is megnevettette.
-Előbb kell majd a frontosok ellen menned az oldalunkon, mint Kayaba ellen... de az úgysem fog megtörténni, mert nem jutnak el odáig.
Igen, ő is nagyon jól tudta, hogy a kijutás kérdése egyszer nagy ellentét lehet, de a választ is tudta, és meg akarta nyugtatni a fiút. A következő kérdésre viszont már nem tudta a választ, bele is pirult, ám szerencsére a fácán megmentette, amit hálásan meg is köszönt neki, egy felszabadult sóhajtás kíséretében.

(I)

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Mezőség #2 - Page 2 Empty Re: Mezőség #2

Témanyitás by Cearso Pént. Szept. 04 2015, 11:04

Sárkány? Hisame sárkány volt? Eddig azt hittem ő is egy játékos. Ez sok mindent megmagyaráz. Például azt, hogy Shu mért emlegeti őt ilyen gyakran.
Nem vagyok benne teljesen biztos, hogy Anatot megölték. Tl paranoiásnak próbálta magát beállítani magát a végén. Amikor elöször találkoztunk akkor ezt a paranoiát nem vettem ki a szavaiból, tehát a közben eltelt idő alatt valaminek történnie kellett, ami gyökerestül megváltoztatta a nézetét. Azt meg nem hinném, hogy a gyilkos, vagy bárki más előre figyelmeztette volna szegény céhvezért a kényszerített eltávozásra.

-Még szerencse.
Nevetek fel hirtelen a lány szavaira, mikor visszatérek a gondolataimból.
-Nem mintha sok esélyem lenne bármelyiköjük ellen is, de akkor is biztos nekik mentem volna, ha rájövök, hogy bántottak valakit, akit kedvelek.
-Shu, ha tényleg azt akarod, hogy a frontosok ellen menjek, ahhoz tényleg valami olyasmit kell felmutatnod, ami idebent sokkal jobb, mint a kinti világban.
Talán...
-Mert csak neked rossz valami, nem eröltetheted rá mindenkire a te nézetedet. Az ugyanannyira álszentség, mint amit a frontosok művelnek. És ugyanúgy nem szép dolog. Ne is próbálj meggyőzni az ellenkezőjéről. Ha meg nem jutnak el odáig, akkor mért kéne egyáltalán félni ettől a lehetőségtől.

_________________
1.:

2.:

3.:

4.:

lvl 38:
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Mezőség #2 - Page 2 Empty Re: Mezőség #2

Témanyitás by Shukaku Pént. Szept. 04 2015, 16:49

-Semmi esélyed nem lenne, Cear. Ők a világ részei. Hozzátartoznak Aincradhoz. Ugyanúgy lehetetlen lenne megölni őket, mint ahogyan a Kapuőröket is csak bezárják a Csarnokba. Persze ne érts félre, az is ugyanolyan kegyetlen dolog, mint az, hogy megölik őket... és hála a frontosoknak ugye meg is lett az eredménye az invázió által. Persze fogadni mernék, hogy ezért is Kayabát vagy a koboldokat hibáztatják, a sok idióta meg be is veszi! Én már mikor megmondtam, hogy nem lesz ez örökké ilyen igazságtalan, hogy az emberek szépen kimennek a vadonba, leöldösik a szegény mobocskákat, majd visszamenekülnek a városba, ahol már nem kell félniük a tetteik következményeitől. Most legalább meglátták, hogy milyen az, amikor rájuk vadásznak. Még mindig ez a... megyek mobozni... hihetetlen, hogy ezt ilyen egyszerűen veszik... ilyenkor annyira... gyűlölöm őket...
Szinte lángolt a düh a szemében, és már meg is adta Cear kérdésére a választ.
-Láttad a majmok bolygója filmet? Én... én nem értem ezt az egészet. Megkaptuk a városokat. Védett terület volt mind. Soha egyetlen egy mob sem jött be a falakon belülre, hogy az emberekre vadásszon. Ebben jobb ez a világ Cear. Itt lehetne békében élni. Nincs éhezés, mert még a legkisebbeknek is tudnánk enni adni, ha azzal foglalkoznánk, és nem az önzőségekkel. Mindenkinek lehetne háza, ágya... mindene. Nem kerülne semmibe ezt elérni. Egy tökéletes világ lehetne. Erre mit csinálnak? Mi vagyunk az emberek, és jogunk van leöldösni azokat, akik sokkal régebb óta laknak itt. Én... én tanultam a történelemórán, hogy mit csináltak az indiánokkal... Kayaba adott egy új esélyt, és ezt is tönkre akarják tenni. És...
Észre sem vette, hogy meggyorsította a lépteit a nagy izgatottság miatt, de már a járása is dühös volt.
-Nem csak nekem rossz valami! Rengetegen vannak, akik azt akarják amit én, csak a frontosoknak könnyebb azzal tetszelegni, hogy ők képviselik a... mit is mondott RenAi? A közérdeket! Igen! Ők a nagy közérdek! Tudod, hogy hány olyan ember van, aki ha kijut akkor meghal? Vakok, akiknek Aincrad visszaadta a látást. Bénák, akik újra tudnak járni. Tudom, mert találkozom ezekkel az emberekkel, és ők hálásak nekem, mert valaki az ő érdekeiket is képviseli. Igen... önző vagyok, mert... mert valaki nekik is kell, hogy segítsen... és én segíteni fogok!

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Mezőség #2 - Page 2 Empty Re: Mezőség #2

Témanyitás by Cearso Pént. Szept. 04 2015, 18:59

Nem kell túlmisztifikálni. ők is halandók, csak annyi előnyük van, hogy jobban ismerik a környezetet.
Megfelelő tervezéssel és csapattal még ők is legyőzhetők...
-13. szint, Solvik. Ott voltam, amikor több koboldsereg jött be a városba, mert mi ott voltunk. Azt elismerem, hogy az inváziónak kellett valahonnan egy löket, valaminek elő kellett idéznie, de hogy Kayaba keze nem lenne benne... Erre már nem mernék túl sok zsetont fogadni.

-Nem kérdezted meg tőlük, azelőtt, hogyan éltek, ha a kijutás a halált jelenti a számukra? És ha annyira jobb nekik itt, mért nem velük szervezkedsz a frontharcosok ellen. Velem rossz lóra tettél, mert én nem fogok lemondani magamról a te kedvedért.
Megálltam. Meg akartam várni, míg lehiggadnak legalább egy kicsit a kedélyek, és végiggondoltam, amit mondtam. Miután megfordult, olyan halkan kezdtem el beszélni, hogy még halljon, de valószínűleg csak a bizonytalanságom miatt.
-És a kisgyerekek? Akik csak azért árvák, mert itt ragadtak? Szerinted ők nem hiányolják a szüleik szeretetét? Te is tudod, milyen rossz egy intézetben felnevelkedni. És ha ez nem elég, akkor gondolj bele, hogy mit érezhetnek a szüleik, vagy akármelyik hozzátartozójuk.
Vajon mennyi lehetett kezdetben a benn maradt játékosok átlag életkora. Abban biztos vagyok, hogy nálam jórészt fiatalabbak azok, akik itt küzdenek.
-Mert neked nem volt családod, ezt ne vedd el több ezer másik embertől. Erre gondoltam az előbb, amikor azt mondtam, hogy neked rossz.
Itt nem csak arról tízezer emberről van szó, akik annak idején itt rekedtek. Én most ennek a tízezer embernek a családját is képviselem. Vagy legalább is próbálom.

_________________
1.:

2.:

3.:

4.:

lvl 38:
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Mezőség #2 - Page 2 Empty Re: Mezőség #2

Témanyitás by Shukaku Pént. Szept. 04 2015, 19:59

-Kayaba keze? Dehogy is! A koboldok döntöttek úgy, hogy megelégelik a mészárlást amit az emberek csinálnak, és megmutatják, hogy meg tudják védeni saját magukat, ha erre lehetőségük van. És... ez az egész nem következett volna be, ha az emberek nem akarnak mindent kisajátítani maguknak. Emlékszel a Nagy Bejelentés napjára? Mindenki a Főtérre teleportálódott. Mindenki. Mindenki elfért a Főtéren. Mennyi helyre van szüksége szerinted ennyi embernek, akik azóta még fogytak is, mert sokan kiestek? De neeeem, nekik minden szint kell, és nemcsak, hogy a városok, de minden. És miért? A semmiért! Persze azt hazudják, hogy a mobolás húúú de nagyon fontos ahhoz, hogy fejlődni tudjanak. Tudod, hogy hány mobot öltem meg eddig olyanok közül, akik nem adtak valami húst? Hét malacot, egy kígyót és egy varjút. Sajnos egyiküket sem lehetett elkerülni, mert valaki más megmentésével kellett foglalkoznunk. Érdekes módon én mobolás nélkül is mindjárt az ötvenes szinten vagyok. Na az hogy lehet?! És ha ez nem lenne elég, mert oké, vannak olyanok, akiknek nincs idejük kikerülgetni a mobokat, és ha sietnek valahova, akkor az útonállókat megölik... ez sem jó, de oké. Na de amikor felmennek a lakatlan, jeges, szélviharos hegy tetejére azért, hogy megkeressenek és megöljenek egy minibosst, aki talán még soha az életében nem is látott embert... persze, biztos olyan hű de nagyon veszélyes volt mindenkire... hazugság! Csak a gyilkolás érdekli őket, mert szeretnek ölni. És... és...
Itt fakadt sírva, és térdre rogyott.
-Ki tudna újra nyomorban élni, ha élhet itt is?! Tudom... tudom... mindent tudok... de... de nem érdekel... miért mindig én áldozzam fel magam a többiekért? Igen... önző vagyok, de... de elegem van! Én is lehetek önző! Egyszer én is! Én... én segítek... mindenhol segítek, ahol tudok! Segítem a gyerekeket is... és igen, bűntudatom van anélkül is, hogy mondanád! De... és nem szervezkedem! Megígértem Anatnak is, hogy amíg messze lesz a kijutás, nem szervezkedem... csak nem segítek nekik. Ezt is... te találtad ki! Én csak... én csak... én sem mondok le magamról a kedvedért! Senki kedvéért! Igen... én leszek a gonosz... akit utálnak... megint... de nem érdekel!
Ekkor lépett Timidus Shu mellé, és körbeölelte az egész testével, szemei azonban Cearso tekintetét keresték.
-Mindkét oldal önző, Cearso. Te azt választottad, Shu a másikat. Nincs köztes út. Mi azonban senkit nem ölünk meg a mi választásunkkal. Közvetlenül biztosan nem.
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Mezőség #2 - Page 2 Empty Re: Mezőség #2

Témanyitás by Cearso Pént. Szept. 04 2015, 22:19

-Én egyszer eljöttem egy minibossról, mert nem láttam az értelmét megtámadni egy védtelen ellenfelet akkora túlerővel, mint ahányan mi voltunk. Meg nem is jöttem ki teljesen a teljes csapattal. Persze azonnal én lettem az a srác, aki mindenkit cserben hagyott. De én büszkén felvállalom. Talán pont ezért került hozzám az Artemis, aki szintén ellenzi a felesleges erőszakot.

-Nem vagy gonosz, csak olyanra akarsz rávenni, amit én nem akarok megtenni.
Timidus szavai visszazökkentettek a valóságba. Amennyire ezt a világot valóságnak lehet nevezni. Rolling Eyes
Bólintottam egyet a bölcs szavakra.
-Shu, nem akartalak megbántani.
Megpróbáltam a két vállára tenni hátulról a kezem, ha ezt Shu és Timi is engedi.**
-Nem tudom, milyen volt a múltad, ezért hazudnék, ha azt mondanám, tudom hogyan érzel, de szeretném, ha rólam nem ez a vitánk jutna először az eszedbe.
Ahogy beszéltem, egyre lejjebb ereszkedtem, egészen térdelésig. Közben a kezeimet is lejjebb engedtem, és megpróbáltam átkulcsolni a
kezeimet a nyaka előtt. Ez pontos mása az első ölelésnek, amit Aincradban kaptam, amikor még minden olyan zavart volt.
Ekkor a fejem, és a hangom Shu jobb oldali füle mellett volt.
-Mi lenne, ha nem a múlttal, vagy a jövővel foglalkoznánk, hanem a jelent próbálnánk meg minél szebbé varázsolni. Például azzal, hogy megvárjuk, hogy a kíváncsi vadak maguktól jöjjenek ide hozzánk. Hátha valamelyik meg is tud vigasztalni. Mint például az a farkas, aki egyenesen ide jön. Biztos idevonzotta a sírásod.
A jobb kezemmel megsimogatom az idetévedt állatot, majd Shu megfogom Shu kezét, és elkezdem simiztetni az állatot, mintha nem is egy vérengző fenevad lenne.

**Ha bármelyiköjük bármikor megakadályozza a mozdulatot, akkor felállok, és úgy mondom el a szöveget.

*farkas*

_________________
1.:

2.:

3.:

4.:

lvl 38:
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Mezőség #2 - Page 2 Empty Re: Mezőség #2

Témanyitás by Shukaku Pént. Szept. 04 2015, 22:58

-Nem... nem bántottál meg... és... örülök, hogy te sem, és Artemis sem szeretik a felesleges mészárlást.
Szipogott párat, majd elővett egy zsepit, amivel megtörölte a szemeit, majd kifújta az orrát is, és ezután már a hangja is kissé határozottabb lett.
-Ezeket... ezeket tudtam eddig is, csak... csak senkivel nem lehet ilyenekről beszélni. Tudod... mindenki csak halogatja. Én nagyon remélem, hogy soha nem fogtok még csak a kijutás közelébe sem jutni... tudom, ez gonoszság tőlem... és nem remélhetnék ilyet... de nem hazudok. Csak... az jobb lenne, mert akkor nem lenne soha harc... akkor nem minket hibáztatnának. Azt hiszem... talán az is lehet... vagyis az biztos, hogy senki nem hal meg odakint is, de az is lehet, hogy simán felébredtek csak kint. És... én nem akarlak semmire rávenni... csak úgy sem akarok csinálni, mintha minden teljesen rendben lenne, és nem tudnám, hogy ha esetleg valami csoda folytán a frontosok életre kelnek, akkor mi... szóval érted. Persze nem hiszem, hogy a többiek harcolnának.
Ekkor már a vállán volt a fiú mindkét keze, és Timidus még arrébb is húzódott kissé, hogy helyet biztosítson az íjásznak.
-Ők... ugye ők nem frontosok, és nem is olyan nagy harcosok. Én sem vagyok nagy harcos, csak Timi miatt... tudod. Szóval... mivel ők itt élnek, nem pedig a szinteket hajszolják... esélyük sem lenne. A frontosok pedig... talán simán megölnék őket, ha az útjukba állnának. Nem tudom. De... köszönöm... csak... ez kellett, hogy valaki végre beszéljen erről...
Bár igyekezett kipislogni a maradék könnyet is a szeméből, a farkasnak csak az érintésénél fogta fel, hogy ki is áll előtte.
-Cear... a farkas. A farkas, akit szerettél volna magad mellé. Szeretnéd, hogy... hogy szelíd legyen?

(II)

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Mezőség #2 - Page 2 Empty Re: Mezőség #2

Témanyitás by Cearso Szomb. Szept. 05 2015, 18:24

-Én sem akartam ezekről beszélni. Inkább hagytuk volna az egészet. Akkor nem jutottunk volna el idáig. Sajnálom.
És komolyan is gondoltam. Hiáa mondja azt, hogy nem sértettem meg, nekem még mindig az az érzésem, hogy elég sértő érveket hoztam fel ellene.
-Reménykedjünk, hogy erre tényleg nem kerül sor. Vagy csak a nyagyon távoli jövőben. És addigra tényleg csillaphat a kijutási vágy.

Az első pillanatban még nem is értettem miről beszél a kislány, majd hirtelen elfogott az izgatottság néhány másodpercre. A kezem, amelyikkel Shuval simiztettem a farkast, szintén megállt egy pillanatra. Majd a saját kezemmel simogattam tovább az állatot. Közben arra gondoltam, mért is kellett nekem olyan állattal előhozakodnom, ami megtalálható a szafariban, és hogy komolyan együtt tudnék élni egy eredetileg vad állattal. Bár Shu képességével ez gyerekjáték lenne, ha még mindig ugyanazok a képességei, mint amikor utoljára olvastam őket. Mondjuk nem hiszem, hogy az ő képességei sokat változtak volna az elmúlt fél évben.
-Ezt te most tényleg komolyan gondolod? Azok után amilyen gonosz dolgokat vágtam a fejedhez... Megtennéd értem?
És ezek után most az én könnyeim kezdtek el lefolyni az arcomon, de ezek nem a szomorúság, hanem a határtalan boldogság.
-És még csodálkozol, hogy nem akarom, hogy bármi bajod essen. Az ilyen dolgaidért szeretlek.

_________________
1.:

2.:

3.:

4.:

lvl 38:
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Mezőség #2 - Page 2 Empty Re: Mezőség #2

Témanyitás by Shukaku Vas. Szept. 06 2015, 07:12

-Ceeearsooo! Megint te beszélsz olyasmiről, amiről hatszázszor elmondod, hogy sajnálod, hogy felhoztad.
Kuncogott most már Shu is, persze egy kicsit kényszeredetten, de már tényleg nagyon ki akart lépni a témából.
-Nem kell reménykedni semmiben. Ha megnézed, a frontosok hullanak mint a legyek, vagy elmegy tőle a kedvük, és nem nagyon lesz egy idő után utánpótlás. Egyszerűen meg kell várni, amíg az összes elfogy, és akkor a maradék végre békességben tud majd élni. Azt tőlem sem fogja várni senki, hogy harcoljak ellenük. Ha elérnek az utolsó kapuig, akkor odaállunk, elmondjuk nekik, hogy mennyi mindenkit ölnek meg ezzel, majd gondolom kinyírnak minket, mert húúú kijutás, és mi leszünk, meg a többiek a járulékos veszteség, ahogy annyi sokan voltak már, mert a frontosok nem az emberekkel foglalkoztak, hanem a kijutással. Azután majd az ő dolguk lesz, hogy hogyan birkóznak meg a lelkiismeretükkel... ha van egyáltalán olyanuk. Ezen már rengeteget gondolkodtam, és ez így lesz. Ezért mondta Timi is, hogy míg mi embereket mentünk valóban, nem csak hencegünk vele, addig ők lesznek az igazi gyilkosok, és nem Kayaba, ahogy ezt fel akarják tüntetni. De ennyi. Ezzel téma lezárva, mert be is fejeztem. Nekünk utána már úgy sem lesz semmi folytatás, mert nincs miről beszélni. És... nem kell vigasztalni... már sokszor végiggondoltam, és... és ez van... ha én érzem jól magam, azt valaki úgyis tönkreteszi egy idő után... már megszoktam. Shu nem élhet normálisan, csak a többiek.
Majd felnevetett a fiú értetlenkedésére, és egymáshoz ölelte őket a farkassal együtt.
-Jajj már! Te csak ki akarsz jutni, újra látni a barátnődet, meg ilyenek. Ezért miért haragudnék rád? Mondtam, nem gyűlölöm az olyan frontosokat, akik nem akarják becsapni az embereket, és tesznek mást is azon kívül, hogy primadonnát játszanak. A farkaska pedig...
Megsimogatta az állat homlokát, amire megremegett az indikátor a feje felett, és lassan a piros és a sárga kevert színét vette fel.
-Én csak elkezdtem, neked kell befejezni. Még nem viheted be a városba. El kell jönnöd hozzá naponta, mint a kis herceg a rókához, és ha tényleg szereted, meg fog szelídülni teljesen. Félned már most sem kell tőle, csak azt szeretném, hogy a te társad legyen.

Á la írj pályázatot. Razz

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Mezőség #2 - Page 2 Empty Re: Mezőség #2

Témanyitás by Cearso Kedd Okt. 06 2015, 13:04

-Rendben, rendben, akkor felhagyok ezzel a témával.
Komolyan, még csak nem is fogok gondolni erre.

Engem nem kellett figyelmeztetni, hogy többet már nem kell félni a farkastól, hiszen én már láttam Shunak ezt a képességét. Fordítva már nem volt érvényes a dolog, hisz a farkas a következő pillanatban el is tűnt a színről. Ekkor tűnt fel, hogy Timi és a farkas indikátora is ugyanolyan színű. Ez elég sok mindenre ad okot feltételezni. Mindig azt hangoztatja, hogy Timidus saját akaratából van a lány mellett, de ha a képességét használta Timin, akkor az mennyire a sárkány szabad akarata? De inkább mégse kérdeztem rá a lánynál. Úgyis azt válaszolná, hogy Timidus különleges, azért van különleges indikátora...
Ne is gondolj erre... Inkább gondolj arra, hogy ezentúl minden nap vissza kell majd szépen ide járnod, és találkoznod kell ezzel a farkassal. Aztán az jutott eszembe, hogy a farkas húsevő. Vajon hogyan fogok hozzászokni a mostani étrendemmel? Arra nem igazán számíthatok, hogy miattam át fog tudni állni a húsmentes étkezésre. Fogalmam sincs, mi legyen akkor velem és...
-Kell majd neki egy név.
Bukott ki végül belőlem, és csak ezután vettem észre, hogy hangosan is kimondtam a dolgot.
-Bocsi, csak hangosan gondolkodtam a  jövőről. De szerintem még ráérünk erről dönteni.

_________________
1.:

2.:

3.:

4.:

lvl 38:
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Mezőség #2 - Page 2 Empty Re: Mezőség #2

Témanyitás by Shukaku Kedd Okt. 06 2015, 13:23

~Hazudsz. Gondolsz rá, és most, hogy nem akarsz rá gondolni, még jobban erre fogsz gondolni. Nem szabadott volna engednem, hogy felhozd ezt a témát... de... legalább elmondhattam. Így legalább tudom, hogy a többiek is tudják. mindannyian tudják. És úgy lesz, ahogy mondtam. Meg kell beszélnem ezt Kayabával... ki kellene találnunk valamit. Vicces lenne szellemként kísérteni a frontosokat odakint is. Timi mondjuk biztosan velem jöhet a túlvilágra, és akkor vele együtt kísérthetek. De... mindegy. Úgy sem fognak eljutni a százas szintre, szóval nem kell ilyen butaságok miatt aggódni. És... Anatnak is megnyitottam a teljes életes párbaj módot, és Timidust sem tudta megölni. Engem tuti nem fognak majd tudni megölni. Úgy kell, hogy nekik keljen... a frontosoknak. ne bízhassák rá valamelyik fejvadászra vagy ilyesmire. Nem szabadna ilyeneken gondolkodnom. Most vajon mit mondana a doki?~
Shu hangosan felkacagott, bólintott, majd újra megölelte Cearsot, ezúttal már tényleg teljesen felszabadultan. Megőrült. Legalább is ő úgy hitte, hogy ha tényleg eljut odáig, akkor tuti megőrül, és akkor végre igazuk lehet azoknak, akik most is őrültnek hiszik. Az pedig már csak hab lett volna a tortán, hogy Cear nem látta Timi eredeti indikátorát. Persze, ha kérdez, akkor ez is megoldódott volna. A farkassal ellentétben Timidus a petek színéből váltott ilyen indikátorra. Míg a vad mobbal Shu egy kötődést alakított ki, elvéve ezzel egy kis szabadságot tőle, Timidus indikátora pont a szabadságát jelezte. És ez így volt jó.
-Közösen válasszatok nevet, Cear! Figyelj majd arra, hogy melyik tetszik neki!
-És ha hangosan gondolkodsz, akkor tedd végig azt. Könnyebb.
-Timidus! Nem illik ilyet mondani!

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Mezőség #2 - Page 2 Empty Re: Mezőség #2

Témanyitás by Cearso Pént. Okt. 09 2015, 20:16

Shu felszabadult nevetése egy kicsit az én érzéseimet és gondolataimat is felszabadította egy kicsit. Még a gondolataimat is sikerült elterelnem arról, amiről pár másodperce még Shuval vitatkoztam. Persze, ha nagyon erőlködnék, biztosan eszembe jutott a dolog, de Shu kedvéért még csak nem is fogok gondolni rá, ha vele vagyok. Mintha valami ilyesmiről is szó lett volna. Rolling Eyes
-Persze, nem lesz olyan neve, ami nem tetszik neki. De ehhez előbb hozzám kell szoknia.Túlságosan előre gondolkoztam. Ez a legnagyobb problémám amúgy. Még el sem dölt, hogy mennyire sikerült valamelyik cselekvésem, máris a következő lépésen gondolkozom. Ezért nem szeretek másokat vezetni. És azt sem szerettem, ha kijelölik, hogy mit csináljak. Amúgy Timinek igaza van amellett, hogy tényleg nem illik ilyet mondani. Azon próbáltam meg gondolkozni, hogy hogyan fogunk egymás mellett enni, és a farkas szó túl sokszor fordult meg a gondolataim közt. Mind köznévként, mind pedig rá utalva. Ekkor jutottam el oda, hogy kell majd adnom neki egy nevet, hogy legalább ezzel könnyítsek egy kicsit a gondolkozásomon. A többit már ti is tudjátok.
A tudatom alatt már volt egy név, amit oda szeretnék adni a farkasnak, persze csak akkor, ha neki is elnyeri a tetszését.
Még mindig ezen gondolkoztam, mikor a közelben feltűnt egy újabb kis állatka. Hirtelen nem is tudtam mit kezdeni vele, csak egy kis reakcióidő elteltével jöttem rá, hogy közeledik felénk. És mire észbe kaptam, már majdnem el is húzott mellettem, de még az utolsó pillanatban sikerült utána nyúlnom. Majd a kezembe tartom, és fogalmam sincs mit csináljak...

*koala*

_________________
1.:

2.:

3.:

4.:

lvl 38:
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Mezőség #2 - Page 2 Empty Re: Mezőség #2

Témanyitás by Shukaku Szomb. Okt. 10 2015, 06:56

-Túlságosan előre gondolkodtál...
Merengett el a lány, majd a sárkányt keresve tekintetével, elhúzta a száját. Eszébe jutott Timi neve is, és azon el is mosolyodott, de a fura fintor így is hamar visszatért. Majd egy kis pirulás következett, és elgondolkodás azon, hogy Cear miért gondolkodik a farkas szón, de az evésre vonatkozó kérdések már teljesen érthetőek voltak. Előbb ezt a beszélgetést kellett befejezni, mielőtt újat kezdenének.
-A piacon vannak előre elkészített eledelek mindenféle állatnak. Tudom, hogy te nem eszel húst, de ha úgy veszed meg neki, akkor nem kell neked levadásznod, és több állatkának sem kell meghalnia, hiszen őket már... szóval érted. De ha szeretnéd én is készíthetek neki enni, és akkor úgy csinálom, hogy ne is lásd, hogy mikor van az ételében hús. Szívesen segítek... tényleg. A Dojoban van pár idomár, és az ő társaiknak is készítek enni, szóval nem jelent semmilyen többletfeladatot... sőt! Ugye... tudod, hogy szeretem az állatokat... és így legalább azt is figyelhetném, hogy a nem harci petek mit esznek szívesen. Vezérnek már sokmindent vittem, az ő ízlését ismerem... de a többiekről csak annyit tudok, amennyit láttam az etetés közben a vadászlesekről.
Itt elhallgatott, és várt valamiféle beleegyezésfélét, na meg persze azt, hogy Timidus visszaérjen. Rápillantott a sárkányra, hogy szerzett-e valamit, ő azonban nemet intett a fejével. Persze ez a nem csak annyit jelentett, hogy semmi ehetőt, a panel azonban ettől még felvillant Shu előtt.
-Tudod... mi is előre gondolkodtunk Timivel. Egy céhben vagyunk, ráadásul ugye sokat segítesz nekünk, plusz legid is van. Vitatkoztunk... elég sokat... hogy segíthetünk-e olyasvalakinek... aki ki akar jutni... Timi nem ért velem egyet, de megbeszéltük, hogy most én dönthetek...
Újabb szünet, majd lehívta a paneljét.
-Hamarosan elérjük az ötvenes szintet. Négyszáz Exp kell már csak. Utána ugye nem léphetünk több szintet sokáig, a nekünk kellő itemekhez már mind kell másik tárgy, és legendás fegyverünk sincsen. Arra gondoltam, hogy ha elérjük az ötvenes szintet, odaadnánk neked az Aréna első helyét. Küzdöttünk egymással is, és tudom, hogy mennyire nagyon szeretnéd. Persze vannak kritériumok is...

(bakancs)

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Mezőség #2 - Page 2 Empty Re: Mezőség #2

Témanyitás by Cearso Szomb. Okt. 10 2015, 19:21

Valahogy nem fűlik a fogam, hogy olyat adjak ki a kezemből, aminek nem ismerem az eredetét. Erről gyorsan tájékoztatom is a kislányt.
-Értem, de inkább nem adnék neki olyat, amiről nem tudom, hogy ki, mikor és hol készítette. És jártam már úgy, hogy előre csomagoltban nem azt kaptam, amit eredetileg ígértek. Még a végén olyat találnékA másik ötleted. Nos, ez nagyon kedves lenne tőled. Azt a fajta segítséget szívesen elfogadnám.
Majd megpróbálok kedvesen mosolyogni a lányra, de mikor felhozza a javaslatát az új témával kapcsolatban, egy pillanatra megállok a mozgásban, majd egy hirtelen ötlettől vezérelve ledölök a fűbe, mintha csak egy mesét hallgatnék, miközben a felhőket kezdem el figyelni, hogy ne Shu arcát kezdjem el bogarászni, és én se nagyon mutassak ki túl sok érzést az arcomon.
-Érdekesnek hangzik a dolog. De addig még van idő, nem?
Becsukom a szemem...
-És ezen én is szeretnék gondolkozni. Konkrétan most karnyújtásnyira tennétek elém azt, ami miatt hosszú hónapokig küzdöttem. Még szép, hogy szeretném... Csak abban nem vagyok biztos, hogy így...
Soha nem gondoltam volna, hogy ez ilyen közel kerülhet hozzám.
-De mindenek előtt halljuk a kritériumokat. Illetve hogyan gondoltad a kivitelezését a dolognak? Hátha az segít majd a döntésben.
Bár vannak sejtéseim ezekkel kapcsolatban, de jobb, ha ezeket magától Shutól, vagy Timidustól hallom. Akkor nem lesznek félreértések a dolgokkal kapcsolatban.

_________________
1.:

2.:

3.:

4.:

lvl 38:
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Mezőség #2 - Page 2 Empty Re: Mezőség #2

Témanyitás by Shukaku Vas. Okt. 11 2015, 05:18

-Értem, én is így voltam vele, ezért kezdtem el igazából gyakorolni a főzést. Nem magam miatt, hanem azért, hogy Timinek a legfinomabbat tudjam adni. Amikor még pici volt... hmm... nem, akkor sem volt válogatós. Emlékszem, hogy amikor először találkoztam Hisamével, egy almát szerettem volna neki adni, mert Timi például simán megette azt is, de akkor Peter mondta, hogy Hisame viszont húsevő. Az... vicces volt. Ott döntöttem el, hogy elkezdem tanulmányozni a sárkányokat, meg úgy az itteni állatvilágot, és azóta már Maxweld professzorral együtt csinálom. Vagyis nem azóta, mert ez sokkal később volt... hanem most már. Szóval érted. De... vannak olyan falusiak, mert a városokból mondjuk én sem vennék akárhol, de a falusiaknál akad olyan, akihez még én vittem a vadat, meg segítettem neki ételt készíteni. Az is egy kezdő küldi volt, de szóval például benne megbízom, hogy nem kotyvaszt össze akármit. Viszont... akkor rendben, elkészítem Farkaskának az ételt minden héten, csak szólj, hogy mikorra kéred, vagy ha elfogyott, hogy szerezzek utánpótlást.
Shu is mosolygott, főleg azon, hogy Cear láthatóan élvezi a túrát, bár kérdés volt, hogy valóban a szafarizás tetszik-e neki, vagy csak az idomár ötlete.
-Hát... még egy-két szint van addig, de az már megszerezhető. Nagyon gyorsan lehet fejlődni, ha valaki akarja csinálni, meg szereti is. Egyébként pedig a te döntésed, annyit gondolkodsz rajta, amennyit csak szeretnél. Persze... lehet, hogy közben akad más, akinek adhatjuk, de Timi nem akar nagyon sok helyet veszíteni, és igazából én sem, nehogy frontoshoz kerüljön az első hely. A kivitelezés pedig egyszerű. Kiszámolod, hogy milyen szintkülönbségekkel kell győznöd, és győzöl. Persze nem látványosan, nehogy csalóknak gondoljanak minket... bár szerintem ez nem csalás, hiszen mindketten beleegyeztünk, de tuti, hogy a többiek irigyek lennének, meg értetlenkednének.
-A kritériumok a következők: Ugyanilyen módon bármikor visszaszerezhetjük az első helyet, ahogyan mi átadjuk. Soha senkinek nem árulhatod el, hogy hogyan szerezted meg a pozíciót. Nem választhatod az Exp-t adó funkciót.
-Izé... Artemis miatt gondoltuk igazából... tudjuk, hogy Esu nem sokat törődött a fejlesztésével...
-Igen. További megkötés nincs.
-Dehogy nincs! Itt kell maradnod amíg meg nem szerezzük a kinézett jelvényt magunknak! Razz

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Mezőség #2 - Page 2 Empty Re: Mezőség #2

Témanyitás by Cearso Hétf. Okt. 12 2015, 13:01

Shu kis anekdotájára csak mosolygok, és bólogatok, amikor annak látom a szükségét.
Majd Timi kritériumait veszem sorba.
-Az első kritérium rendben volna. A második meg már kérdés nélkül is biztos volt. A harmadik... Nos, ezen még szeretnék gondolkozni egy kicsit. Shu kérését meg szívesen megteszem akár a többi dolog nélkül is. Szeretek veletek idejárni, még ha olykor egy kicsit makacsak is vagytok.
Igen, előnyös lehet számomra a dolog úgy is, hogy csak az Artemist fejlesztem, de ez akkor is... Hogy is mondjam? Olyan izé... Konkrétan lekorlátozza a döntéseimet. És az aréna eddig nekem is elsődleges fejlödési forrás.
Ha nem választhatom azt a lehetőséget, akkor fennáll annak is az esélye, hogy végül le kell majd szakadnom a frontól. Ami Timiéknek megint csak jó. Szóval, ha túl korán fogadom el az ajánlatot, akkor bukok mindent, amit eddig elértem, de cserébe megvan az, ami miatt küzdöttem. Ha meg túl későn, akkor meg az történhet, hogy valamikor (egy csoda folytán) eljut a front egy olyan szintre, hogy Timi már venné vissza tőlem a pozíciót. Bár számításaim szerint, ez majd csak a nagyon távoli jövőben fog megtörténni. Ha meg fog történni. Rolling Eyes Bár én abban reménykedem, hogy megtörténik, a legjobb akkor is az lenne, ha egyszer csak senki se menne el a bossok ellen küzdeni. Erre is csak egyetlen esélyt látok, de ahhoz is kéne ez az opció. Rolling Eyes
Mert azt már eldöntöttem, hogy el fogom fogadni. Előbb vagy utóbb. Csak azt nem, hogy pontosan mikor. Ha nem kötötte volna ki Timi, hogy nem választhatom a saját fejlődésem, akkor már most rajtakapnék az ajánlaton. De így most ki kell várnom a legalkalmasabb időpontot.

_________________
1.:

2.:

3.:

4.:

lvl 38:
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Mezőség #2 - Page 2 Empty Re: Mezőség #2

Témanyitás by Shukaku Hétf. Okt. 12 2015, 13:21

-Hmm... te hihetetlen vagy, Cear. Vagyis... nem is tudom... olyan fura. Akármennyire is...
~Akármennyire is próbáltam jóban lenni frontosokkal, és még ha sikerült is... barátaim azért nem voltak köztük. Még Sayától is kicsit távol érzem magam, mert tudom, hogy ez mekkora ellentét kettőnk között. Persze okos lány... Húgi pedig még okosabb... azt hiszem. Rá fognak jönni, hogy mi folyik itt, és akkor minden rendben lesz. Tényleg... meg kell kérdeznem Sayától, hogy Húgi volt-e neki Aincrad előtt. Talán... ez fontos. Ott volt Raven... ő is csak itt lett ilyen, ez tuti. Talán... hmm... de Jun sem jár már bossra, és amikor felkérték, hogy vezesse a frontot, még vissza is utasította. Vagy csak szervezőnek kérték? Mindegy. Én nem haragszom rájuk, de barátok... túl nagy ez az ellentét... ha a barátaim lennének, akkor barátokat kellene bántanunk majd... valamikor... de Cear...~
-Sajnálom... de csak ez van a fejemben. Szóval... fura, hogy mi ilyen jóban vagyunk, és ilyen könnyen belemész dolgokba. Hogy... nem ijedsz meg attól, hogy téged is bántani fognak csak azért, mert velem lógsz. De... ebben legalább ugyanolyan makacs vagy, mint én. Viszont... valamit meg kell kérdeznem. Te ugye kint ilyen számítógépes bigyuszos voltál. Szóval értesz ehhez. Lehet olyan, hogy a programok önálló életre kelnek? Lehet olyan, hogy az a valami, ami a küldiket csinálja, az olyat cselekedjen, amit Kayaba nem programozott bele? Vagy esetleg olyat, amiről nem is tud? Voltunk egy küldin, ahol elvileg egy Játékmester ki tudott volna juttatni minket. Közös küldi volt Yoshival. Azóta gondolkodom azon, hogy kinek mennyi hatalma van ebben a világban...

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Mezőség #2 - Page 2 Empty Re: Mezőség #2

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.