Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mezőség #2

+3
Chancery
Ryuninji Ren
Kayaba Akihiko
7 posters

1 / 3 oldal 1, 2, 3  Next

Go down

Mezőség #2 Empty Mezőség #2

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Szept. 10 2013, 19:48

Itt lehet vadászni.
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Mezőség #2 Empty Re: Mezőség #2

Témanyitás by Ryuninji Ren Hétf. Júl. 07 2014, 16:18

Veeeeeh… nem tudom hogy mehettem ebbe bele. Biztos nem gondolkodtam tisztán abban a pillanatban, amikor rábólintottam erre a versenyre…. Még csak nem is vadásztam eddig -.- igaz, a drágalátos petem sem, de ő tud repülni, tehát előnyben van velem szemben, de akkor is én fogok nyerni. Eszem ágában sincs lemondani a szobámról, hogy átköltözhessem az övébe, ami valljuk be, jóval kisebb,;egyáltalán nem nekem való ˇ^ˇ  Már jó párszor előfordult már, de még mindig nem tudom rendesen megválogatni előtte a szavaimat.. valami felett mindig elsiklok, és nem vigyázok eléggé. Ő meg ezeken az alkalmakon megragadja a lehetőséget, hogy behúzzon a csőbe… Korántsem olyan kis butus, mint régen volt…. Milyen gyorsan felnőnek Sad  és elszemtelenednek >_<
Tehát itt vagyok a szafariban… ebben a melegbe és a nyugati mezők egyikének közepén hasalok a fűben. Hasalok terepszínű szerkóban és várok, fülelek, meg minden, mintha egy igazi vadász lennék. Ennyi… ennyire emlékszem egy-két filmből, hogy mit csinálnak, azonban se stukkerem, se más távolsági fegyverem nincs… csak egy pálcám Suspect Ez így tutira nem okés... nem hallok semmi vadat, sem mást, csupán a szél zizegését, ahogy mozgatja a szél.
Meg vagyok róla győződve, hogy így nem jutok semmire. rápillantok a minimap-ra és megnézem Regi helyzetét.. .tőlem távolabb próbál szerencsét, de úgy is elszúrja…igen, el kell hogy szúrja, ő nem tud vadászni ˇ^ˇ
- Aikon.. távcső! – utasítom másik petem, hogy változzon át egy remek távcsővé, aki ezt örömmel meg is teszi.. lemászik a nyakamról, mint nyaklánc és felveszi új alakját..
- Ügyi vagy ~.~ - bár a bátyja is ilyen lenne még mindig…
fejem lassan és óvatosan kidugom a magas fű takarásából, hogy fürkészhessem magam előtt a tájat valami vadat keresve. Nekem megteszi valami picike is… kicsi és lomha, az lenne a legjobb….

_________________
Mezőség #2 741488085N_vtelen-3_www.kepfeltoltes.hu_
Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1619
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakterlap
Szint: 40
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Mezőség #2 Empty Re: Mezőség #2

Témanyitás by Chancery Hétf. Júl. 07 2014, 21:03

Lassan cserkészi be áldozatát. Mozdulatai lassúak és kiszámoltak, oly óvatosan lépked a fűszálak között, mintha üvegcserepeken járna. Talpának kis párnái még azt a kevés zajt is elnyomnák, amit csapna, így marad mindössze bundájának szinte környezettel egybefolyó zizgése.
A szél feltámad, s a fűtenger hullámai átcsapnak a feje felett. Megáll, s türelmesen vár, amíg a levegőből álló lósereg továbbáll, hogy ő maga is tovább lépdelhessen. Nem kell már sok, s megragadhatja áldozatát, aki oly mozdulatlanül terpeszkedik előtte, mint egy alvó tehén.
A szél alább hagy, s még egy lépést tesz előre. Lábait maga alá húzza, minden idegszála pattanásig feszül, ahogy felkészül a támadásra. Sárga szemeit le sem veszi áldozatáról, miközben hátsó fele az ilyenkor szinte kikerülhetetlen, szokványos mozgást ejti meg. Készül.
Végül elrugaszkodik, oly hirtelen, mint a villám. Annak ellenére, hogy tisztában van vele, ellenfele gyorsasága meghaladja az övét, bízik abban, hogy gazdájának Lopakodás képessége nyomán legalább meglepheti az áldozatot annyira, hogy az ne tudjon többé elfutni.
Karmai és fogai pedig meg is ragadnak egy emberi hátsófelet... Suspect
~Megvagy, Cumilovag!~
Győzelemtől ittas, elsősorban nőére emlékeztető hang szólal fel Ren-sama fejében, ahogy a vadmacska végül elereszti fogaival a nadrágot, és csak karmaival tartja magát annak hátsó felén egyensúlyozva. Farka mint valami győzelmi zászló, mered felfelé; ez az, amit én elsőre észreveszek, mikor megindulok utána.
Aztán megállok, mikor meglátom, mi is volt elkapásának tárgya. Egyébként se szoktam mostanában sokat beszélni, pláne, mióta én magam is elkezdtem vadászgatni annak reményében, hogy akkor a macska békén hagy, most viszont ha akarnék, se tudnék megszólalni. Ellenben elmosolyodom, és mint aki semmitől sem fél, elindulok felé, majd csípőre tett kézzel megállok mellette.
-Hmm... Álom, ez egész szép fogás. Vajon hány adag jönne ki belőle?
Majd egyik talpam már landol is a hátán. Mármint Ren-sama hátán. Csak épp ilyenkor megölném a hülye agyam. Eredetileg jól a földbe akartam taposni, ehhez képest jóformán épphogy hozzáérek. facepalm

_________________
Színem: #993300, Álom: #999999, ferdén akkor, ha csak Chan hallja.
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Mezőség #2 Empty Re: Mezőség #2

Témanyitás by Ryuninji Ren Hétf. Júl. 07 2014, 22:14

Nyomom a lapos kúszást és sűrűn kukucskálok ki a fűből, de semmi. Egy árva vadat nem látok se a közelben, se a távolban… sehol sem Sad Sűrűn pillantgatok a minimap-ra, hogy lássam vetélytársam merre jár… még nem indul el felém, tehát nem fogott semmit, különben már itt lenne, hogy jól eldicsekedje hőstetteit facepalm Nekem kell győznöm, ez nem vitás… még csak szóba sem jöhet a feladás ˇ^ˇ
- He?! – némi nyomást érzek hátsó felemen, fura hangot hallok... kissé meglep és azonnal oda is fordulok.
- o.O – embeeer… eljövök vadászni és engem fognak meg? Ráadásul egy macska? Mi van ma itt?? Fordított nap vagy mifene? Prédák támadnak a vadászokra? Ejj.. szóval ma a rőzse viszi az anyókát?
Ellenállhatatlan érzés tör tám… mindennél jobban szeretném képességemmel elpöckölni támadómat jó messzire, de ekkor megpillantom a gazdáját… már tudom, hogy ki ez a macsek. Elég szemtelen az tuti… pont az én díjnyertes ülepem pécézte ki. Nos… szerencséje, hogy nem érzek fájdalmat, mert abban az esetben nem lennék ennyire elnéző. Nem csak megröptetném abban az esetben, de meg is nyúznám ˇ^ˇ
- Áh…Chan-chan! – fojtatnám tovább is, elnyomnék egy laza köszönést, csak nem jön össze. Csak úgy, tök lazán… a hátamra lép apró lábacskájával o.O
- Arcom leszakad.... sosem gondoltam volna, hogy szado-mazo párti vagy o.O Igen jól adod az ártatlant…  -  ki se nézném belőle, szerintem senki sem. Hogy mik vannak? :O  Én személy szerint nem csípem a műfajt, ahogy a fájdalmat sem, mondjuk a bőrszerkókkal nincs bajom Rolling Eyes
- Amúgy… az szexuális zaklatásnak minősül, ha mutogatod, mi van a szoknyád alatt? – kérdem tőle, felé nézve… egyértelmű hova vándorol a tekintetem, ha már szóba hozom Rolling Eyes  ez van, a férfiak már csak ilyenek…
- Te meg szállj le rólam >_< - rázom meg a hátsóm… essen le az, ami nem odavaló ˇ^ˇ

_________________
Mezőség #2 741488085N_vtelen-3_www.kepfeltoltes.hu_
Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1619
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakterlap
Szint: 40
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Mezőség #2 Empty Re: Mezőség #2

Témanyitás by Chancery Hétf. Júl. 07 2014, 23:19

-Kéne neked a szemüveg. Már a nadrágot sem tudod megkülönböztetni a szoknyától. Ennyire agyadra ment a ceruzád?
A hangom, pláne ezek után, már meg se próbál kedves lenni. Megpörgetem a nagy botot a kezemben és jó erősen belevágom a srác háta közepébe. Fájdalom az nincs, de valamennyit csak érez belőle, vagy akármi, ami picit is rosszul esik neki, majd mint aki jól végezte dolgát, sétálok tovább az utamon.
-Az meg, hogy milyen párti vagyok, csak és kizárólag rohadtul rám tartozik.
Álomkelő pedig szorosan tartja magát az izgő-mozgó popón, még jobban belevájva karmait, majd úgy dönt, mégis jobb ötlet lesz leugrani, pláne, ha a gazdi is odébb tetszett mászni. Viszont nem követ, kicsit sem, ehelyett leül Ren arcának vonalában, és mintha semmi sem történt volna az imént, a mancsát kezdi nyalogatni.
~Amúgy mi járatban erre? Vadászni próbáltál? Mert elég furán csinálod...~ -érdeklődik, valljuk be, nálam azért jóval őszintébb hangszínben. Én a magam részéről kinézek egy sziklát ismét a mező közepén, letelepszem rá, előkapom a Végtelen Történet című könyvet, és olvasom, lehetőleg figyelmen kívül hagyva a szőkeséget. Legalábbis látszatra, mert a szemem sarkából azért figyelek rá >.>
Fenemód hihetetlen, hogy akiért régen még úgy rajongtam, mintha a szerelmem lenne, lógtam minden kedves szaván, megvesztem érte, minden hírért, amit hallottam róla, és szerettem volna hasonlítani rá, most mégis a hányingert kelti bennem, ha csak meghallom a nevét. És mindez egyetlen fura és igencsak hihetetlen szituban elejtett szó miatt Suspect
Gyűlölöm, mikor egy normálisnak tűnő srácról kiderül, hogy csak a szex jár az agyában, és még egy menyasszonyt is képes lenne megkettyinteni szó nélkül. Ez az, amiért dühös vagyok rá. Ha legalább bocsánatot kért volna, de neeeeem... neki is csak egy trófea lennék, sőt... utána biztos csak röhögne a hátam mögött, mutogatna, hogy "nézzétek, én még ezt a csúnyaságot is megkaptam, ezt kapjátok ki, király vagyok!". Hát, ebből nem kap... ._.

_________________
Színem: #993300, Álom: #999999, ferdén akkor, ha csak Chan hallja.
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Mezőség #2 Empty Re: Mezőség #2

Témanyitás by Ryuninji Ren Hétf. Júl. 07 2014, 23:58

Hiába a risza, nem nagyon akaródzik elengedni a macskaféle. Igen ragaszkodó típus lehet, ha még most se adja meg magát. Becsülendő lenne a kitartása amennyiben harcról lenne szó, nem pedig az én idegesítésemről. ráadásul pont egy fontos vadászatot zavar meg, amit nem szándékozom elveszíteni… a szobámmal együtt Sad
- Mi van a ceruzámmal? – kapom el Chan-chan néhány szavát, míg épp szitkokat nyomattam gondolatban a hátsómon tanyázó létformára… kezd az agyamra menni.
- Most is nálam van, mint mindig Rolling Eyes - nem értem miért hozakodik fel most ezzel… nem titok, hogy szoktam rajzolgatni, mikor épp unatkozom, vagy idegesíteni akarok valakit. Talán elkotyogtam neki legutóbb… jah, az könnyen meglehet.
- Bocs, de most nem tudlak lerajzolni… épp fontos dolgom van.  – érzek egy kisebb ütést a hátamon s a páncélomból fogy egy kevéske o.O Értetlenkedve fordulok hátra, hogy megnézzem mi történt… A pettel ellentétben Chan nem a nadrágom támadja, hanem engem :O
- Ez mire volt jó? Sad  - teszem fel a kérdést… nem értem ezt a csajt.  Többnyire nem lehet megérteni a nőket, mert minden logikával szembe mennek, de ilyesmi azért már trééé… mintha valami hasonló lett volna anno Miri-channal…. ejj… csak nem ő is belém zúgott facepalm
- O.o –  Chan-chan odébb áll, de azért még lehurrog pár szóval… még egy csúnya szó is volt köztük Suspect Azért vigyázhatna egy picit, nem illik így beszélni Rolling Eyes
Valami jó is történik.. végre szabadon engedi a fenekem a cicus, de ő nem lép le a gazdijával együtt… kár… tuti idegesíteni akar..
Újra hangokat hallok, és csak most esik le, hogy ez a pet kommunikál velem… pont mint az enyém, csak valamivel jobban megválogatja a szavait és szebb a kiejtése. Tanulhatna tőle egy keveset >.>
- igen.. vadászni ˇ^ˇ Mi ebben a  furcsa? Nálunk mindenki így nyomja. De tuti nem kapok el semmit, mert az undok gazdád elüldöz minden vadat ˇ^ˇ - ismét felkukkantok, körülnézek, keresem a prédám…
- Ha ezt Reginaldnak elmesélem >.>

_________________
Mezőség #2 741488085N_vtelen-3_www.kepfeltoltes.hu_
Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1619
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakterlap
Szint: 40
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Mezőség #2 Empty Re: Mezőség #2

Témanyitás by Chancery Kedd Júl. 08 2014, 00:42

Egy ideig próbálom magam türtőztetni, tény és való, meg esküszöm a szívemre, megpróbáltam. Csak sajna ha a fülem nyitva, akkor azon többet ki már semmi info nem megy. Hiába mondták nekem már kismillióan: egyik fülön be, másikon ki, erre én sosem voltam képes.
Most is ez van. Úgy csapom össze a könyvet, hogy kis híján még szét is pixeleződne szerintem, ha többet tettem volna Erőre. Már nyitom a szám, hoyg alaposan visszavágjak a srácnak... aztán a hang a torkomon akad, összevonom a szemöldököm, és hitetlenkedve nézek rá.
-Na várj. Akkor...
Kicsit megrázom a fejem, hogy összeszedhessem a gondolataim, majd kicsit előrébb hajolva a sziklán sikerül kiböknöm.
-Akkor legutóbb mi a frászra értetted, hogy "pöccre indul a cerka"...? Vagy ez az "épp nem tudlak lerajzolni" is annyit jelent a magadfajtánál, hogy "bocs, épp most nem tudlak megkettyinteni" Suspect
Bár ha ez utóbbi is az igazság, még az is jó. Legalább nem esek semmiképp megint abba a szituba, amibe Leptys akart keverni az egyik vidámparkban. Beleborzongok a gondolatba.
Álomkelő, miután Ren válaszolt a kérdésére, cicamosolyt hallat. Persze a srác fejében ez egyenértékű a felhangzó visszhangos kacajjal, amit egy "Jó vagy..." befejezés követ. Felemelkedik a földről és lassú léptekkel kicsit előrébb megy, majd lelapul a fűbe.
~Csan csak amiatt undok, hogy itt vagy. Nem szereti, ha annak nézik, aminek hiszi, hogy nézted a legutóbb a randitokon.~ -írja körül a dolgot, majd összehúzza a szemét. ~És ezzel a stílussal sem fogsz igazán semmit se elkapni. Ha ennyire lehasalsz, nem tudsz rendesen mozogni, amit meg mozogsz, az is sokkal hangosabb, mint kéne. Közlekedj inkább guggolva, vagy lehajolva, ha az aljnövényzet is megengedi. Hidd el, tanítottam már embert vadászni, és el is kaptunk egy szarvast.~ -büszkélkedik, s emlékképek rövid átadásával mutatja meg Rennek, ahogy Kincaid, a lovag és ő leterítették a hatalmas vadat.

_________________
Színem: #993300, Álom: #999999, ferdén akkor, ha csak Chan hallja.
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Mezőség #2 Empty Re: Mezőség #2

Témanyitás by Ryuninji Ren Kedd Júl. 08 2014, 01:33

Ez a Chan-chan tiszta goni.. teljesen más, mint amikor megismertem… még az is megtudtam, hogy szereti a szado-mazo-t … ha ő így, akkor én is ˇ^ˇ Semmi kedvem eltűrni mások gonoszkodásait, főleg nem egy olyanét, aki még alig ismer… öhm… scratch  háromszor, ha találkoztunk eddig .. asszem scratch  
Mérgesen becsapja a könyvet, holott semmi sértőt nem mondtam… még >.> Igazán nem értem, hogy mi a baja velem… menő vagyok, emg jól is nézek ki és még sok-sok pozitív tulajdonsággal is rendelkezem, míg negatívval csak alig-alig Rolling Eyes  
- He?! :O –  mondtam volna én ilyet???  Hmmmm…  scratch Nem tudom, még akár az is lehet… megesik néha, de ez pont azt jelenti, aminek hallatszik Rolling Eyes
- Chan-chan facepalm A „ most nem tudlak lerajzolni” az pontosan azt jelenti, hogy nem érek rá jelen pillanatban rajzolgatni >.> állvánnyal és ceruzával nem lehet vadászni Razz oktatom ki a lányt, ha ezt eddig nem tudta volna…  Azután a vadászatra koncentrálok, illetve koncentrálnék, mivel a cicuska nem hagy.
- Ő jött ide hozzám és nem fordítva >.> -  sértődötten elfordítom a fejem.. nem kötelező a közelemben lenni ˇ^ˇ Van másik száz vagy ezer ember, aki repesne az örömtől, ha megközelíthetne ˇ^ˇ
- Cöh… Nőnek néztem, de ha az baj, akkor innentől HAVERnak szólítom majd – hangsúlyozom ki azt az egy szót… De elég már.. én vadászni vagyok itt. A távcsövön keresztül ltom, hogy a közelben a fű megmozdul, hehe… ez az, az már az enyém Cool
A cicamica csak magyaráz, tegye csak. Szíve joga ezt tenni csak engem nem nagyon érdekel. Már indulnék a rohamra, mikor bezavarnak valami képek, amint leterítenek egy vadat. Először pislogok párat, nem értem a helyzetet, nem ittam semmi  olyasmit, nem szívtam és mégis Suspect
- Ez te voltál? Suspect -  ohóó, a vadacskám mozog.. távolodik, nem húzhatom tovább az időt…
- Értékelem a szándékodat, de most Ren-sama megmutatja hogyan nyom le egy vadászatot Cool finoman odébb tessékelem a petet,  útban van.
- Pajti! Nagy méretű baseballkesztyű – épphogy kimondom-e szavakat a távcső átalakul az említett tárggyá. Kicsit felemelkedem, kesztyűtlen kezem hátralendítem és csettintek. Képességemmel úgy lövöm ki magam, mint egy rakétát egyenesen a célpontom felé… Kinyújtom a kezem és bumm…. össze-vissza pörgök, forgok és hempergek a földön. A nyakam törtem volna az igazi világban az fix Rolling Eyes Hanyatt fekszem, az eget bámulom.. érzek valami mocorgást a nagy kesztyűmben, ezért nem engedek a szorításon, csak felemelem, hogy a cicus jól lássa, hehe…
- Elkaptaaaaam \o/ - na lássuk mi ez….. o.O…. egy kacsa facepalm

_________________
Mezőség #2 741488085N_vtelen-3_www.kepfeltoltes.hu_
Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1619
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakterlap
Szint: 40
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Mezőség #2 Empty Re: Mezőség #2

Témanyitás by Chancery Kedd Júl. 08 2014, 13:25

~... Te tényleg ekkora hülye vagy, vagy csak tetteted? Suspect ~
Álomkelő még ebben is átveszi a stafétabotot, mikor látja, hogy jómagam csak tátogni tudok a döbbenettől. Szóval először lek*rváz, aztán most úgy tesz, mintha semmi sem történt volna? Van róla picike halvány fogalma is, mennyire összetörte a szívem-lelkem a legutóbb? És annyi jó érzés sincs benne, hogy legalább annyit kinyögjön, hogy "Bocs, hogy a redva essen beléd"?
-Rohadj meg, sz.....ázi! -hagyom, hogy kinémítsa a rendszer, bár kétlem, hogy Ren-sama értené a magyar beszédet, majd a könyvet olyan erővel vágom felé, amennyire csak tudom. Szerencsémre a Végtelen Történet elég vaskos példány, szerencsétlenségemre elvétem a dobást és a kötet puffanva zuhan a fűbe, majd ismerős hanggal és effekttel pixeleire esik. Szerencsétlen tárgy eddig bírta a nyúzásom, s halálát is ez a beképzelt fráter okozta. Dühösen megfordulok, levetem magam a szikláról és elindulok tőlük jó messzire. Könnyeim úgy záporoznak, mint egy folyó.
Álomkelő marad a helyén, rezzenéstelenül nézi végig a dührohamot, ellenben Ren-sama kijelentésére hátracsapja a fülét és kissé összehúzza a szemét.
~Oh, igen? Hát, elég bonyolult faj az ember...~ -dünnyög magában, még ha hallod is, majd undok ábrázattal, de csendben figyeli végig baseballkesztyűs mutatványod. A kacsa láttán ismét kuncogást hallat a fejedben, farka izgatottan jár ide-oda, majd megfordul.
~Adj pár percet. Mindjárt hozok jobbat.~
Eltűnik a magas fűben, és amennyiben követed, úgy megáll és bosszút képpel néz rád, amíg vissza nem fordulsz. Valóban csak pár percet kell várnod, talán annyit se. Nem messze magadtól vinnyogást és hatalmas puffanást hallasz, majd nem sokra rá egy alélt, de még élő nyúllal tér vissza a fogai között, mintha csak kiscicát hozott volna.
~Nekem nincs baseballkesztyűm. És veled mi lenne, ha mondjuk a kis alakváltó szőrmókod nem lenne veled?~
Végül lerakja a nyulat a földre, és egy harapással reccsenve eltöri a nyakát. A nyúl pixeleire esik, de tudja, hogy annak húsa és minden más felhasználható tárgya már az előttem levő ablakon virít felé, akárhol is legyek. Elégedetten megnyalja a szája szélét, büszkén kihúzza mellkasát, és mind aki jól végezte a dolgát, a bundáját kezdi nyalogatni.

_________________
Színem: #993300, Álom: #999999, ferdén akkor, ha csak Chan hallja.
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Mezőség #2 Empty Re: Mezőség #2

Témanyitás by Ryuninji Ren Kedd Júl. 08 2014, 16:35

- Te most beszóltál? – egy pet, egy kis cicamica egyszerűen lehülyéz csak úgy?  Az én szerény véleményem szerint nem állunk neki sértegetni a másikat mindenféle ok nélkül… ez így tréééééé, nem is kicsit ˇ^ˇ  Én még csa nem is használok ilyen kifejezéseket… nem illik egy sztárhoz Rolling Eyes Efféle szavak nélkül is el lehet tökéletesen magyarázni a tutit….
Chan-chan dörmög valamit, de nem értem mit, nem is rá figyelek igazából, hanem próbálom feldolgozni azt a tényt, hogy lehülyézett egy macska Suspect  Mire felé oda fordulok, már repül felém a könyv, amit korábban nézegetett, vagy olvasott Rolling Eyes Nem talál el, ahhoz nem elég skilles a csaj, de ahogy mondani szokták: a szándék a fontos. Ez a csaj teljesen meg van kergülve és valamiért most én vagyok a szenvedő alany. Ez így nem kóser… a végén még elfogy a türelmem… akkor pedig vége a világnak Suspect
- Ha valami bajod van, akkor mond a szemembe >_<  … nekomimi >.> -  ha menni akar, menjen csak. Én aztán nem fogok utána menni, ez nem holmi szappanopera  ˇ^ˇ
- Te nem mész? Rolling Eyes - kérdem a petecskétől.. hiszen a gazdija amott duzzog… Lehet hogy ez az Álom, vagy mi a neve is olyan, mint Reginald? Önálló, vagyis önálló akar lenni, de nem nagyon képes rá csak azt hiszi magáról…  Na mindegy, ez az ő dolguk, én vadászni vagyok itt Cool
Simán legyűröm az első vadam, egy kacsát a képességem és Aikon cicám segítségével.. nagyon menő vagyok Cool
- Mit nevetsz?  >_< - meg van a kacsám, ráadásul nagyon pöpec attrakcióval kaptam el. ezt bárki megirigyelhetné :
- Kizárt! ˇ^ˇ - ennél jobbat nem tud hozni. ez a vad többet ér bármelyiknél, mivel én fogtam el és ilyen látványosan... nincs párja…
A cicus hamarosan meérkezik és egy nyuszikát hoz magával
- Hümph, ez egyáltalán nem jobb >.> -  itt nem a vadról van szó, a módszerről, ahogy elkapjuk. az enyém ér mondjuk tízből nyólc pontot, akkor az övé max négyet erős jóindulattal.
- Természetesen akkor is megtudnék fogni egy vadat, ez nem vitás. De így sokkal menőbb és ez a lényeg. – elkerekedett szemekkel nézem, ahogy kinyírja szegény nyuszikát Sad  Gonosz egy cica… én gyorsan el is rakom a kacsát, így egyben és nem húsi formájában, mielőtt ráveti erre is magát.
- A következőt kesztyű nélkül kapom el, figyeld csak – mondom és újra elhasalok, hogy eltűnjek a fűben…

_________________
Mezőség #2 741488085N_vtelen-3_www.kepfeltoltes.hu_
Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1619
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakterlap
Szint: 40
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Mezőség #2 Empty Re: Mezőség #2

Témanyitás by Chancery Kedd Júl. 08 2014, 17:16

~Nem beszóltam, érdeklődtem. De a választ már meg is kaptam.~ -a macska mintha gúnyosan kinyújtaná a nyelvét, bár ez egyáltalán nem biztos... talán csak ásít. Az állatoknak megvan az előnye, hogy az arcmimikájuk nem olyan kifinomult, mint egy emberé, és egy sima ásítást sokféleképp lehet értelmezni. Ezen kívül nem tudják tőlünk a jeleket tökéletesen eltanulni a különböző felépítés miatt.
~Minek? Regit se látom a közeledben.~ -válaszol kérdéssel a kérdésre. ~És egyébként is, örültem, hogy utunkba akadtál. Szerettem volna beszélni veled, elvégre Csan rosszkedvének okai között te is ott vagy. És ezt mellesleg már háromszor is közölte veled, aliasz a szemedbe mondta, hogy mi a baja... O.o~ -ezen a ponton kérdőn félrebillenti a fejét, és elgondolkodik azon, hogy te valóban nem vetted-e észre, vagy csak bolondozol vele.
Ezen kívül persze megpróbálja magában elkönyvelni, hogy mitől lehetséges a furcsa anomália. Ugyanis eleddig akárhány férfi nemű egyeddel akadtunk össze az emberi fajból, azok úgy-ahogy normálisak voltak. Kurokoto nem igazán volt annak nevezhető, de még ő is értelmesebb volt ennél az... hát, nevezzük úgy, hogy új Rennél. Elvégre, emlékszik, mikor kölyökkorában abban a pirosas étteremben eszegettek és beszélgettek, ez a szőke ficsúr még egész eszes volt, és képes volt normális mondatot összerakni. Most viszont...
Lehetséges, hogy az emberek képesek visszafejlődni? Erre a kérdésre arra felé néz, amerre eltűntem, és elkönyveli: hát persze, egyértelműen igen facepalm
~Figyelek.~ -feleli a kihívásra, és figyelemmel kíséri, amint Ren ismét lehasal és nekiáll akcióba lendülni. Ő is a földre kucorodik, lábait szorosan maga alá húzva, és csak annyit mozog, hogy a látási viszonyai tiszták maradjanak, de újabb, igencsak butácska tanítványát ne zavarja a vadászatban.

_________________
Színem: #993300, Álom: #999999, ferdén akkor, ha csak Chan hallja.
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Mezőség #2 Empty Re: Mezőség #2

Témanyitás by Ryuninji Ren Kedd Júl. 08 2014, 17:57

Megússza az esetet most az egyszer… de többet nem fogom elnézni neki  Rolling Eyes Én sem hülyézek le senkit sem ok nélkül, még okkal sem.   Alaposan belém verték a szüleim, főleg a fater, hogy válogasasm meg a szavaimat. ennek köszönhetően nem rögzült be nálam az, ami sok más fiatalnál igen, azok a  csúnya töltelékszavak
- Reginald egész másnapra tartozik. Ő azért valamivel feletted áll. Ha meg egyedül nem boldogul, akkor sincs probléma… tudod ő halhatatlan, nem tudják megölni – nem vágom mennyire van otthon a főnix témában, csak azt, hogy a gazdija oda meg vissza van értük. Minő balszerencse, hogy először pókicát, majd macskát kapott az álompet helyett. Ki tudja, talán a peteknek van valami köze a személyiséghez, vagy kisorsolják és jut ami jut… .
- Na és melyik tettemmel lettem ennek okozója? –kérdezem és lapos kúszásban újra megindulok előre. Aikon  most nem segíthet, be kell bizonyítanom a macseknak, hogy nélküle is remek vadász vagyok, nincs szükségem rá. Mellettem pattog a fűben, pislog jobbra, balra előre és hátra. Ő, legyünk akárhol, mindig élvezi a napot és soha sem követelőzik… bár szavait nem értem Suspect
- Óh, tényleg? Eddig csak sértegetést hallottam tőle, arról nem is beszélve, hogy még bántalmazott is Sad fogalmam sincs, hogy megérte-e neki a besárgulás ezért – én például még soha az életben nem sárgultam be és nem is tervezem. az indikátorom makulátlan, nem szándékozom beszennyezni holmi sárgulással, főleg nem pirosodással :suspeect:  Nekem gondolnom kell a hírnevemre, amit nagyban megnehezít az önfejű petem. Szerencsémre ez idáig nem támadott meg csak úgy embereket…
- jah, és ceruzákat emlegetett. Rolling Eyes - majd csak megbékél, ah nem akkor így jártam, nem tudok tenni ellene semmit így…. azt sem tudom, min kapta fel a vizet szóval… esélytelen.
- A nők gondolkodása zavaros.. sosem tudja az ember, hogy min kapják fel a vizet. Egyik pillanatban még nincs semmi probléma, a másikban meg már robban a bomba. Az luxus, hogy elmondják mi a bajuk, csak megy a hiszti és a panaszkodás >.> - néha rendesen kikészítenek… jobban fárasztanak ilyenkor, mint egy kiélezett bossharc.
- Mi férfiak odamegyünk a másikhoz és megmondjuk, hogy ez, meg az nem tetszett és kész… jobb esetben jön a bunyó – fejezem be a mondandómat. Talán úgy hangozhat, hogy mi férfiak „egyszerű” lények vagyunk pedig ez annyira nem igaz, csupán nem komplikálunk túl mindent…
- Helyes… - motoszkálás hallok magamhoz közel… jó cucc ez a hallgatózás Cool Lenyugtatom Aikon-t,  ne pattogjon itt nekem és bemérem a célt….

_________________
Mezőség #2 741488085N_vtelen-3_www.kepfeltoltes.hu_
Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1619
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakterlap
Szint: 40
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Mezőség #2 Empty Re: Mezőség #2

Témanyitás by Chancery Kedd Júl. 08 2014, 19:32

~Miért tartozna felettem? Már fejlődött volna Felnőtt szintre? Mert amíg ezt nem teszi meg, egyenrangúak vagyunk.~ -tény és való, szinte süt a hangjából, hogy Álomkelőt ezek a szavak igencsak megsértették. Jóformán zsinórban másodszorra közlik vele, hogy valakinél alacsonyabb szinten lenne, mikor ez nem is igaz, ennek tetejében az első alkalommal pedig egy Bébi pet tette meg ugyanezt ennél jóval durvább kifejezéssel. Ren-sama második félmondatára viszont jót röhög.
~Én meg már tanúja voltam annak, ahogy valaki meghal, majd másnap visszatér, mintha mi sem történt volna. És a gyilkosa indikátora sem maradt meg. Vigyázz, csak vigyázz, mert sosem lehet tudni, miféle buggal szembesültök a játékokban.~
Mikor Ren-sama, bizonyítva, hogy még mindig fikarcnyit sem figyelt oda a lányra, kérdez, a macska nem szavakkal válaszol. Azoknak az ilyen esetekben nincs értelme. Jelzi a srácnak, hogy picit álljon meg, még mielőtt megüti magát, majd képeket küld, hasonlóakat, mint amiket nem is oly rég a vadászatról. Olyan emlékképet, amit a gazdája fejéből ragadott ki régebben, emiatt kissé homályos, de tisztán felismerhető Ren-sama arca, amint közelebb hajolva ennyit mond:
-- Ha az utóbbi, akkor húzzunk bele Chan-chan \o/ Szerencsédre én bárhol, bármikor készen állok egy kis testmozgásra… pöccre indul a cerka  Cool
~Mivel a kérdésére, avagy kijelentésére, hogy minek is gondolod őt, Csan azt hiszi, prostituáltnak nézed. Egy olyan fajta lánynak, mint ő, ez elég fájdalmas dolog.~
Majd kicsit széjjelebb húzza a száját, mintha vigyorogna.
~Nem volt ebben semmi bonyolult, csak te felejtetted el.~
Majd a továbbiakban, gondolva, hogy majd később folytathatják, figyelmét inkább az idomár újabb vadászatára irányítja. Célja végül szintén Aikon lesz, miután észlelte a jelzést, és mancsával gyengéden megpaskolja a kis kék szőrgombócot, hogy annak további pattogását a jövőben megelőzze. Nem szándékozik sem bántani, sem semmilyen módon kárt tenni a kicsiben; minek tenné, mikor sokkal jobban kedveli Aikont, mint Regit?

_________________
Színem: #993300, Álom: #999999, ferdén akkor, ha csak Chan hallja.
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Mezőség #2 Empty Re: Mezőség #2

Témanyitás by Ryuninji Ren Kedd Júl. 08 2014, 20:46

Pffff facepalm Egy újabb büszke pet. Miért nem tud mindenki olyan lenni, mint a kis kék szőrgombócom? Őt nem érdeklik az erőviszonyok, és igazából más se nagyon, csak érezze jól magát, ennyivel bőven megelégszik. Az sem zavarja, hogy nyakláncként kell lógnia küldetések közben. Ez a kis cica egy minta pet ˇ^ˇ
- Te tudod, de neki ezt ne említsd. Azonnal neked ugrana, hogy bizonyítsa szavaim hitelességét, tuti… ő már csak ilyen -.- - próbálom nevelgetni, terelgetni, de olykor csak a falnak beszélek. egyáltalán nem hallgat rám mostanában… ezen változtatnom kellene sürgősen. El sem merem képzelni, hogy miféle szörnyeteg lesz belőle, ha teljesen kifejlődik. Ilyen jellemmel… valami terrorista féle Suspect
Persze jön a jó öreg magyarázkodás, az így, meg az úgy, hogy valamivel jobb színben tüntesse fel magát. Nem gáz... én is nyúltam párszor ehhez a módszerhez, sokszor elég hasznos tud lenni… túl hasznos Suspect
- A bug az bug, nem sok mindent lehet ellene tenni. De nem is ezekre gondoltam.. Nem tudom milyen erősek vagytok, de a petek között ő ál az élen tapasztalat terén. Erős, gyors, képességének hála magabiztos…  Röviden: egy igazi állat Suspect - rengeteg rossz tulajdonsága is van, de ezt nem akarom mind felsorolni… akkor itt hasalnék másnap hajnalig. Erős meg minden, de szó szerint egy faltörő kos… fejjel megy a falnak, mikor nem hallgat rám..
- Ha egyenrangú akarsz lenni vele, akkor győzd le Razz húzom picit a cicus agyát is, látom ne vevő a témára, hehehe.
Újra fura képeket látok és jön hozzá a hangeffekt is. Pedig direkt kértem, hogy ne csinálja többet… bakaneko >.>  Ennek köszönhetően már dereng valami, illetve majdnem minden, de miért kell ezen így felkapni a vizet? Ő szűrt le rossz következtetést, nem én Rolling Eyes Magára kellene haragudnia, nem pedig rám.
- facepalm Na először is.. a prostinak fizetnek a szolgáltatásért. Én egy petákot sem ajánlottam neki, itt nem vagyok gazdag Sad  Másodszor meg… az egy randi volt… azért mennek randira az emberek, hogy „eljátszadozzanak” az aktuális partnerükkel. Ha ez ennyire zavarta, akkor minek jött oda? :O – volt részem pár randiban és mindig ugyan az lett a vége… egy kis kufirc Sőőőt.. .volt, hogy nem is a vége volt az Rolling Eyes
- De.. hopp..- rávetem magam a mozgó fűcsomóra és leszorítom a prédám, ami ezúttal egy… csirke facepalm

_________________
Mezőség #2 741488085N_vtelen-3_www.kepfeltoltes.hu_
Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1619
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakterlap
Szint: 40
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Mezőség #2 Empty Re: Mezőség #2

Témanyitás by Chancery Kedd Júl. 08 2014, 21:05

A macska ismét jót szórakozik a hallott szavakon, ezúttal viszont teljesen válasz nélkül hagyja a témát. Elsősorban azért, mert ő sem hülye, és tudja jól, hogy pontosan olyan, amilyen ezek szerint Regi is; érzékeny, ha az erőtémáról van szó. Még Timidus egyenrangúságát sem hajlandó teljes mértékben elviselni a szívében, mivel látta még kölyökként, mikor ő fiatal volt. Mikor viszont arról van szó, hogy Regi állna az élen a petek terén is, már megrázza a fejét, viszont továbbra sem igen szólal meg. Először összeszedi a szavait, majd végül így felel.
~Majd az lesz az első, aki eléri a Felnőtt kort. De rendben. Ha ő ebbe a hitbe akarja magát ringatni, nyugodtan. Nem fogom említeni neki. A kihívást pedig elfogadom.~
Teljesen hidegen hagyja most, hogy én szeretnék-e Renékkel párbajozni vagy sem, az ő becsületén is most ugyanúgy csorba esett, mint az enyémen a randin.
Ren második számú megjegyzését is türelmesen végig hallgatja, majd kuncogva felel.
~Igazából az r betűvel kezdődő szót használta arra, hogy minek nézted, én csak cenzúráztam. És tudtommal annak a másik elnevazésnek már nem szoktak fizetni. Másodszor, ő nem randira ment, de ezt akkor mondta is neked. Egy kávéra ugrott be, az, hogy utána beterelték egy szobába, már nem az ő hibája volt. Harmadszor ő közölte veled, hogy már menyasszony. Ennyire gátlástalan lennél, hogy befűznél egy menyasszonyt? És nem vagy elég férfi ahhoz, hogy bocsánatot kérj?~
A csirkére szinte rá sem pillant. Nem csak a petek rangsorának témája érintette érzékenyen, de most fogta fel, hogy mennyire igazam volt abban, miszerint Ren-sama értelmi szintje igen sokat esett az elmúlt időkben. És képtelen felfogni, hogy egy ilyen fura elmével megáldott ember hogy lehet a Top 10 tagja... erre mindenképp választ akar találni, erre pedig első kísérlete az, hogy megpróbálja jobb belátásra terelni, vagy minimum a szemébe mondani, mit kéne tenie hasonló szituációban.

_________________
Színem: #993300, Álom: #999999, ferdén akkor, ha csak Chan hallja.
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Mezőség #2 Empty Re: Mezőség #2

Témanyitás by Ryuninji Ren Kedd Júl. 08 2014, 21:43

Kicsit wtf fejet vágok mikor a macsekra nézek. szerintem itt valamit nem nagyon fogott fel, hiszen csak pet… ő sincs híjána  büszkeségnek, ez sajna gyakori betegség a kisállatok között mostanság, de azért annak örülök, hogy nem csak én küszködök ezzel a problémával. most azért tisztázunk valamit..
- Hoi-oi… ne hogy azt hidd. Regi bébi korában is elintézte a fejlettebb peteket…. esélyük sem volt – most nyugodtan beszélhetek arról, hogy kicsikét, egy nagyon kicsit, büszke vagyok a főnixemre. Nem egyszer bizonyította rátermettségét a csatamezőn….  bár kiskorában jobban bírtam Rolling Eyes
- Én sem gondolom másként… kötve hiszem, hogy le tudnád győzni Razz -  ezúttal nem incselkedem, tényleg így gondolom. Nem tudnának legyőzni minket ˇ^ˇ A céhvezérek sem érnek fel hozzám, akkor az alattvalóik meg végképp…
A probléma gyökere is a felszínre kerül képek, vagyis amolyan videofelvételszerűség formájában. Már emlékszem mindenre, de ettől még nem értem viselkedését velem szemben. Elmagyarázom a szitut a kismacseknak, hogy mi volt, meg hogy volt és ez,az, amaz… szóval nem kellene ezen felkapnia a vizet, meg az ő hibája stb-stb.  Kapom megint a szöveget és csakugyan… mintha rémlenének ezek az apró részletek… elég homályosan.  Ez azonban nem változtat semmin… az álláspontom ugyan az: nem kell ezen bevágni a durcát.
A cicamica utolsó szavai nem nagyon tetszenek… Rendesen elszemtelenedett… nem vagyunk mi haverok, nehogy már azt higgye >.>
- Lövésem nincs arról, hogy mennyit tudsz rólam…Igaz, hogy itt Aincradban csak a „legerősebb” idomár vagyok, de abban a világban, ahonnan a gazdád és én származunk már más a helyzet. Ott több száz csaj epekedne egy hasonló ajánlatért ˇ^ˇ - vagy még több is…. a pontos számot nem ismerem, és valószínűleg sosem fogom Suspect
- Fogalmam sincs milyen az ő világa, hogy miért hiszi azt, hogy mindenki csak bántani akarja…  Én csupán annyit tudok, hogy nem néztem se r-betűsnek, se prostinak csak annak, ami. egy nőnek.  Nem mondtam, nem cselekedtem semmi sértőt, ezért bocsánatot sem érek. – na pontosan az ilyen észjárás miatt nem lehet kiigazodni a nőkön….
- Ha meghívnak egy italra, akkor azt válaszolod, hogy oké, köszi, vagy azt, hogy nem kérek.. ilyen egyszerű – nyomok egy laza hasonlatot Cool

_________________
Mezőség #2 741488085N_vtelen-3_www.kepfeltoltes.hu_
Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1619
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakterlap
Szint: 40
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Mezőség #2 Empty Re: Mezőség #2

Témanyitás by Chancery Kedd Júl. 08 2014, 21:59

Álomkelő füle szinte radarként fordul a hátunk mögé, de a tekintetét nem veti arra. Helyette végighallgatja Ren-sama büszke leírását, majd ismét magára ölti a klasszikus cicamosolyt.
~Soha semmit ne jelents ki ily könnyedén, míg be nem bizonyítottad igazát.~ -próbál úgy szavalni, ahogy a könyvek, vagy általában Timidus szokott, mikor épp átmegy római filozófusba. Persze magában egyszerűen csak eltökéli, hogy ezek után egy párbaj a főnixxel jóformán elkerülhetetlen. Egyrészt azért, hogy biztos legyen benne, valóban olyan jó-e az a pet, amilyennek Ren-sama leírja, másrészt hogy kicsit így megtudakolja, melyik faj is a jobb; a macska, vagy a gazdi kedvence, a főnix.
A magyarázkodásra viszont a szemét forgatja. ~Igen, Csan az egyik rajongód, rémlik?! Viszont látom, valamit még mindig nem értesz. Bár ez olyasmi, amit néha én sem értek, csak ismétlem a gazdám véleményét.~
-Ami pedig egyszerűen csak annyi, hogy nem minden csaj egyforma.
A hátuk mögül szólalok meg, csípőre tett kézzel, egyikben egy nemrég elkapott siklót markolva. A kis kígyó izgatottan mozog ide-oda, ahogy szabadulni próbál, csak épp nem vagyok hajlandó elengedni. És elég nagy önuralmamba telik, hogy ne szorítsam ki szegénykéből a szuszt is mérgemben. Végül inkább a macska felé hajítom, aki ügyesen, még a levegőben elkapja, és ugyanúgy elharapja a torkát, mint a madárnak, mire a kígyó pixelekre esik, én meg meg se nézem, mit adott, csak leokézom az ablakot.
-Figyelj, azért véleményem szerint a szex meg egy ital nem épp azonos kategóriába tartozik. De mintha mondtam is volna neked még a Karmazsinban, hogy én régimódi vagyok. Tudod, az a hűséges típus, ami manapság egyre inkább kihal ezen a világon. És a hűségem nem irántad szól.
Leguggolok, hogy egy szinten legyek vele és úgy nézek a szemébe.
-Elfogadom a világnézeted, ha te is elfogadod az enyémet. Csak egy szót kérek tőled, semmi többet, utána én is mondok valamit, ugyanazt, és szent a béke. Én nem akarok haragban lenni veled, de kérlek, fogadd el, hogy én nem olyan lány vagyok, mint akik kint akaszkodnak a válladba. Megtennéd nekem...? Hogy elfogadsz ilyennek...?
Tény és való, a kis séta, na meg az utóbbi pár perc jártasság nélküli hallgatózás, amit Álom biztosított, megtette a hatását. Kicsikét, de csak picikét, lenyugodtam. Ahhoz, hogy újra a régi legyek vele szemben, kell egy szó. Nekem az is elég lenne, ha csak körülírná, nem kell kimondania, csak lássam, hogy benne van. A lelkem szinte eped érte, hogy Ren-sama most jót cselekedjen... pont úgy, mint ahogy azért is epekedik, hogy valaki vegyen már észre... és napról napra egyre kisebb a reményem arra, hogy van-e bárki is ebben a játékban, akinek számítok valamit.
Ren-sama, kérlek... add, hogy számítsak neked... legalább pirunykát...

_________________
Színem: #993300, Álom: #999999, ferdén akkor, ha csak Chan hallja.
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Mezőség #2 Empty Re: Mezőség #2

Témanyitás by Ryuninji Ren Kedd Júl. 08 2014, 23:09

- Nem szokásom a levegőbe beszélni – vagyis ezzel elfogadom a kihívást. Regi imád harcolni és fitogtatni az erejét, ezért ez kapóra jön majd. egyelőre nem szólok neki, mert tüstént idereppenne és már kezdődne is a csihi-puhi. Jelenleg vadászom, két vaddal az élen járok, de ki tudja meddig? Fentről többet lehet látni, mint innen a fű takarásából.
Álom orrára kötöm, hogy én nem akármilyen egyszerű, átlagos ember vagyok a mi világunkban, de nem bizony Cool Én ott vagyok valaki, akit elismernek és felismernek... majdnem mindenhol ˇ^ˇ
- Egyik rajongóm sem emelt még kezet rám ˇ^ˇ - habáááár… Miri-chan is nekem jött egyszer, csak nem tudom, hogy az számít-e… később kiderült, hogy miért is viselkedett úgy velem Rolling Eyes
Chan-chan időközben visszamerészkedik… nem fordulok felé, még akkor sem, mikor szavait hallom. Én most vadászok, nem verekedek >.>  
- Nem minden srác egyforma – ezt nem tudom elfogadni ebben a világban. Mindenki úgy gondolja, hogy ismer, tudja ki vagyok… még a szavaim se értik meg sokszor…  egyáltalán nem ismernek, de elvárásaik azok annak, nem is akármilyenek.
- Számomra egy és ugyanazon kategória. Ez is csak szükséglet, mint az étel, ital vagy levegő. – ezt nem csak én gondolom így, a világon rengeteg ember… egyáltalán nem én gondolkodom furcsán, hanem Chan-chan… régimódi… hűséges…blablabalaa… >.>
Leguggol, hol a szemembe nézhessen… állom a tekintetét, nem vagyok szégyellős fajta, akár egész esete nézhetnénk farkasszemet. Ő is, mint itt mindenki azt akarja csak, ami neki jó….
- Én… vagyok… Ryuninji Ren – felkelek a földről, nem hasalok tovább. Tekintetét még mindig állom eszem ágában nincs félre pillantani.
- Elnéztem, egy egyszerű lánytól, hogy rám lép, fegyverével megtámad, sérteget és én kérjek bocsánatot? Azt mondod?!! – egy kicsikét felmegy a pumpa…. végig sem hallgatom chan-t... nem tudom mikor voltam utoljára ennyire ideges >_<
- Olyan vagy, mint a többi. Reeen, védd meg őt, segíts neki, adj ezt, adj azt, adj kedvezményt, mindig csak adni, adni, adni,  de kérdem én: engem ki véd meg, ki segít, ki ad kedvezményt, tőlem ki kér bocsánatot? – fakad ki belőlem… A legutóbbi boson kiderült, hogy kire számíthatok... senkire.  
- …és ami a legjobb ebben, hogy érdekes módon mindig én vagyok a szemétláda – szemét Ren, nem követi az utasításokat, hogy megsértette őt, meg őt blablablaaa….  ezért nyomom egyedül.. mindig egyedül voltam a problémáimmal, így  a legjobb, sokkal könnyebb.
mélyeket lélegzem, kezdek lenyugodni.. igazán jót tett nekem az, hogy ezt mind kiadhattam magamból.
- Nekem is ugyan olyan nehéz az élet, mint másnak… csak nem panaszkodom  - beszívom a levegőt, kifújom a levegőt…. Elég rendesen letámadtam szegényt… nem is ő tehet mindenről.. de pár dologról azért igen >.>
- Bocsánat! Most elégedett vagy? – ez az utolsó eset, hogy lenyelem a büszkeségem. Ezután mindenki felel a saját tetteiért… az kapnak, amit adnak.. a bosson azt mentek meg, akit akarok, annak adok kedvezményt, aki megérdemli.. ennyi ˇ^ˇ huahh… lenyugodtam ~.~
- Am meg… Rolling Eyes Ha így visszaállsz nekem… ismétlem NEKEM! Akkor nem értem miért hagytad, hogy piszkáljanak Suspect

_________________
Mezőség #2 741488085N_vtelen-3_www.kepfeltoltes.hu_
Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1619
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakterlap
Szint: 40
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Mezőség #2 Empty Re: Mezőség #2

Témanyitás by Chancery Kedd Júl. 08 2014, 23:26

Lehajtom a fejem, és ahogy mondja a szavakat, a végén felemelem a kezem és leveszem a pántomat. Mosolygok, bár közel sem azért, mert jól esne bármi is. Egyszerűen csak végighallgatom ismét azt, pontosan ugyanazt, amit kinti ismerősöm mondogatott folyton. És ami akkor ezek szerint igaz, hisz Shukaku bár burkoltan, de ugyanezt mondta. Hogy egy szemétláda vagyok, olyan ember, aki nem tartozik a társadalomba. Mert túlzottan is más vagyok.
Ha jó 30 évvel előbb születek, akkor bezzeg nem lennék más.
-Lehet, hogy szükséglet, de... áh, mindegy. -nevetek fel, és ismét felemelem a tekintetem. Nem csak Rennel nézek szembe, a tekintetem néha elkalandozik. Egy rubinpiros szemű kígyó bukkan fel a srác háta mögött, bár ezt ő nem láthatja. Ezek a kígyók csak az én őrületem jelei, miszerint lassan tényleg ideje megdögölnöm végre.
-Én pedig sosem kérnék tőled semmi ilyesmit. Meg nem nyávognék. -folytatom. -Én csak a bocsánatod kértem. És akartam adni én is. De nem hallgattál meg... sem most, sem máskor. Ren-sama, én sajnálom. Én túlreagáltam. Te viszont nem tartottad tiszteletben a hitem. Mind a kettő rossz, és mind a kettőnknek joga van ezért kiakadni. És nem vagy szemétláda, amennyiben képes vagy bocsánatot kérni.
Hiába az orromba toluló óceánillat, ha egyszer képtelen vagyok megnyugodni. Hiába sírtam ki magam alig pár perccel ezelőtt, érzem, ahogy az orrom bepirosodik a nyomó érzéstől, hogy ismét jönnének a könnyek. Nem akarom, nem hagyom, hogy megtegyék, de ez nagyon nehéz. Főleg azért, mert nem csak a szomorúságtól sírnék, de a dühtől is. ÉN panaszkodom vajon? Én Peter arcába vetem, hogy nem törődik velem? Panaszkodom Shunak, hogy gyilkosnak nevez a bossolás miatt? Panaszkodom én bárkinek is? Csak Álomnak, de ő úgyis pixelek, számok halmaza... Ren viszont... áh, mindegy is.
Inkább lenyelem. Jobb, ha csak én érzem magam ritka rosszul, mint ha mind a ketten.
-Bocsánat. -mondom ki én is, úgy, ahogy megígértem, bár az arcomat nem vagyok képes felemelni a tenyerem rejtekéből. Mikor kérdez, egy olyat, ami már ezerszer feltettek előtte, elnevetem magam. Kicsit szabadabb szívvel, de azért elnevetem magam.
-Hát, tudod... engem mindig úgy neveltek, hogy tűrjek. De a pohár nálam is betelhet. Amúgy hogy érted, hogy 'visszaállni'? O.o;

_________________
Színem: #993300, Álom: #999999, ferdén akkor, ha csak Chan hallja.
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Mezőség #2 Empty Re: Mezőség #2

Témanyitás by Ryuninji Ren Szer. Júl. 09 2014, 00:43

A véleményünk különbözik, ismét… mást nem is várhattunk a másiktól, ezt már tudjuk egy ideje.
- Ez van… már régóta tudom, hogy nem vagyok senkivel sem kompatibilis – ez viszont nem baj,még egy kicsit sem.
- Én-én vagyok! Senki kedvéért nem változom meg Cool -  miért is tenném? Ami az eredeti világocskámat illeti, mindene megvan, amire szükségem van. Van pénzem, van hírnevem, ami kell azt megkapom, vagy megveszem ˇ^ˇ Igen, ebbe minden beletartozik… minden…
Chan reakcióival nem tudok mit kezdeni. kissé túlreagálja a történteket. Azért ez nem a világvége emberek, nem kellene ennyire „belegabalyodni”  nőőőőőők Rolling Eyes  A bocsánatkérések elhangzanak, ezzel remélem vége van és többet nem hozzuk szóba.
- Bezzeg most hallgatsz mi? Razz nézek az időközben bekussoló petecskére. Mikor itt a gazdi, akkor nem olyan nagy a szája… mégiscsak különbözik Reginald-tól…. ő nem zavartatná magát ilyen apróságokon.
- Haaaaahh… erről ennyit – a gőz kiengedve, mission complete \o/
- Hogy? Hát így – gondolok a jelenlegi helyzetre. Nem hallotta volna még ezt a kifejezést? Neeem... az nem lehet, ezt mindenki ismeri… kellene Suspect  
- Visszabeszélni, „ellenszegülni” ellenállni, szóval visszaállni…- én és a kitűnő magyarázataim ~.~
- Ha nem nő lennél, akkor több ízben is megaláztalak volna, főleg így… ezzel az indikátor színnel – felmutatok az indikátorára, ami besárgult az engem ért bántalmazások miatt Sad
- Engem úgy neveltek, hogy érjem el amit akarok… illedelmesen , finom módszerekkel - legalább egy részét megőriztem a mai napig  neveltetésemnek, ha a másikra nem is adok sokat Rolling Eyes
Ha nyíltan beléd kötnek, akkor miért tűrsz? Az tökre olyan… izé… gyáva dolognak látszik. Nem komálják a gyáva alakokat Suspect
- Csak akkor menő ez, ha nagyon fennhordod az orrod és ezt erősen érezteted is… magyarul annyira nem érdekelnek az emberek, hogy egyáltalán leállj velük beszélgetni Cool pont ez húzza fel legjobban a kötekedőket, hehhe..
- O.o – Reginald a semmiből zuhan be, mint egy tűzgolyó, mely aranyszínű lángokban pompázik.
~ Ezt nézd mit fogtam Cool Csörében egy szegény mókuska raboskodik, majd egy pillanat, és pixeleire bomlik….
- Egyel még mindig le vagy maradva Razz
~ Miva’?! >.<  Ezt nem hagyom.. enyém lesz a szoba >.<
- Persze… álmodozz csak Razz
~ >.<…. hehh?! :O ~ most figyel fel arra, hogy nem vagyunk egyedül. Mivel itt van egy másik pet is, felegyenesedik, kihúzza magát, majd ránéz a cicusra..
~ Cöh…

_________________
Mezőség #2 741488085N_vtelen-3_www.kepfeltoltes.hu_
Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1619
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakterlap
Szint: 40
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Mezőség #2 Empty Re: Mezőség #2

Témanyitás by Chancery Szer. Júl. 09 2014, 01:03

Újabb szomorú mosoly. Eltörlöm, ami eddig kibújt könnycsepp... mostanában folyton elpityeredem, ha más emberekkel kell beszélnem, és ez enyhén szólva is gáz. Gyenge vagyok, túl gyenge az élethez.
A macska időközben, ahogy szokta, átment passzívba. Valamivel elkezdett játszani a magas fűben, és csak akkor pillant fel, mikor Ren-sama megszólítja. Fülei kíváncsian merednek felfele, fogai között pedig egy újabb szőrös manó próbál kapálózva kiszabadulni. Talán a második, amit látok a szafarin, vagyis ezek szerint gyakoribb, mint aminek a könyvek leírják. A macska végül kiköpi a manót, aki gyorsan el is szalad, majd szemét félig lehunyva, cicamosollyal felel.
~Én leraktam az alapokat. A beszélgetés további része a ti dolgotok.~
Azzal elfordul, hogy megkeresse a kereket oldott manót.
Én pedig inkább leülök, török módra, hogy kicsit kényelmesebb legyen, és le tudjak csillapodni normálisan. A szipogás persze nem marad el, de próbálom úgy csinálni, hogy ne tűnjön még szánalmasabbnak, mint ami igazából vagyok. Kicsit még el is mosolyodom, kuncogok, de közel sem vagyok az az életvidám, mint még a Karmazsinban anno. Bár egy probléma, ami tüskeként szorította a szívem, elmúlt, a kígyók egy tapodtat sem mozdultak. Attól még renegát lettem, egy kitaszított, aki senkinek se hiányzik. És azt hiszem, amilyen bolondul viselkedtem, Ren-sama még örülne is, ha kihúzva látná a nevem a táblán.
Bár annak van bárki is, aki nem örülne? Szinte látom magam előtt a hatalmas bulit a főtéren, hogy na, meghalt a Chan, dejó... Rolling Eyes
-Én sosem voltam ilyen. -mondom végül halkan. -Engem mindig is érdekeltek mások. Csak én nem érdeklek senkit.
Végül megjelenik Regi, mint valami álom. Mégsem tudok teljesen örülni most a látványának. Meseszép tollazata, lángjai, megjelenése bár felüdíti a szívem, de egyben emlékeztet arra, hogy mi szeretnék lenni, de mi nem lehetek soha. Ren-sama mond valamit, talán neki válaszol, bár nem igazán értem, a pet miket mondhat, vagy hogy miről lehet szó. Csak nézem, lankadatlan, szomorú tekintettel, de persze a madár engem egy pillantásra se méltat. Álomkelőt veszi észre, aki nem törődik vel egy fikarcnyit se, a manóval játszik, mint egy egérrel. Én viszont elnevetem magam.
-Látod?
Az ajkamba harapok. Úgy szeretném megsimogatni a tollait, de nem is merem mozdítani a kezem. Önbüntetés, az kell most nekem. És most azzal fogom, egyrészt, büntetni magam, hogy nem simogatom meg Regit... mert az nekem túl nagy öröm lenne. Olyan öröm, amit nem érdeklek meg.
Eh, na tessék. Már megint visszasüppedtem a depibe. Inkább a dühroham akkor O.o;

_________________
Színem: #993300, Álom: #999999, ferdén akkor, ha csak Chan hallja.
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Mezőség #2 Empty Re: Mezőség #2

Témanyitás by Ryuninji Ren Csüt. Júl. 10 2014, 18:20

- Cöh… kis kotnyeles Razz a peteknek nem kellene beleütniük az orruk, csőrük a gazdi dolgába, mert az trééééé.  Ha a hátam mögött Reginald hasonló beszélgetést folytatna valakivel, kitépkedném a tollait, meg nem kapna sütit jó sokáig és akkor megtanulná, hogy mi a helyzet.
Acicus lelép, megkeresi a zsákmányát, amit korábban elengedett, a gazdija pedig átmegy depi módba… csak tudnám miért… elvégre már tisztázva van minden… újra csak azt tudom mondani, hogy nőőőőők…  hallgatom mit mond és facepalm  Közelebb megyek hozzá és megpöckölöm a homlokát
- Baaaaka! – tessék, itt az eddig oly sokat hiányolt töltelékszó… ezúttal az én számból ˇ^ˇ
- Nem azt mondtad, hogy menyasszony vagy? Ha valaki megkérte a kezed, akkor tuti, hogy érdekled nem? – gondolom… én még rendkívül távol állok a házasságtól, de még a leánykéréstől is. Nincs az az isten, hogy olyan hatalommal ruházzak fel egy nőt, mellyel rajtam uralkodhat… bhrrr.. még a hideg is kiráz a gondolatától…
- Ne legyél telhetetlen Razz öltöm ki a nyelvem…. és lehuppanok a fűbe, hiszen vadászok, nem szabad, hogy elijesszem a vadakat…
- Tán sztár vagy, hogy minden figyelmet magadnak akarsz? – hisz ez alapkövetelmény a magamfajtáknál. Ha nem vágysz a figyelemre, nem akarsz a középpontban lenni, akkor az elején bukta van. Így visszaemlékezve…. hmmm…. a legeslegelején még nekem is tökmindegy volt, de hamar rájöttem, hogy minél több a rajongó, annál jobban megy a sorom a szakmában Cool
Időközben megérkezi Reginald, megmutatja a zsákmányát…. hiába, még mindig le van maradva egyel…
- Nem…. nem látom! Reginald egy igazi haszonleső…- érdekesen néz rám, még nem találkozott ezzel a szóval, így nem tudja, sértegetem, vagy dicsérem, hehe…
- Ha adnál neki sütit, vagy felkérnéd egy harcra, máris csak veled foglalkozna… - na meg akkor, ha megsérti, de ebbe ne menjünk bele... annak komolyabb következménye lehetnek… nem ajánlott Suspect
~ Ennek mi baja? ~  néz Chan-chanra, majd rám.
- Nem igazán tudom megmondani… elég annyi,hogy szomorú és…
~ Adjá’ sütit!!!
- -.-’’ Legalább várd meg míg befejezem!!!
~ Rolling Eyes ….

_________________
Mezőség #2 741488085N_vtelen-3_www.kepfeltoltes.hu_
Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1619
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakterlap
Szint: 40
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Mezőség #2 Empty Re: Mezőség #2

Témanyitás by Chancery Csüt. Júl. 10 2014, 20:53

Megvédeném Álomkelőt, de inkább csendben maradok. Még véletlenül sem akarok ismét valami olyan vitát szítani közöttünk, ami tönkre tenné a kapcsolatom Ren-samával. Legyen akármilyen szemétláda olykor, én szeretnék jóban lenni vele is, pont úgy, mint az összes többi emberrel. Sokan mondják, és tudom is, hogy ez lehetetlen vállalkozás, hisz nem felelhetek meg mindenkinek, de talán jogosan kérdem: ha én elfogadok mindenkit, akkor engem miért ne fogadnának el cserébe?
Így kissé bár kifordulásra kerül eredeti kiborulásom a cerkás esetről, de utólag mindenki tud okos lenni Rolling Eyes
-Au... -csukom be a szemem, mikor kapom a pöckölést és majdnem hátra is esek, de sikerül megtartanom magam. Hiába nincs itt fájdalomérzet, mégis érezni véltem a kis szúrást, amit az ilyesmi okoz, és ennek most kifejezetten örültem. Jay-nek is mondtam mindig: ha behülyülök, csak pofozzon meg vagy valami, attól helyrejövök.
És konkrétan milyen hosszú ideje is vagyok hülye? Eléggé... csak épp nem volt senki, ami megüssön érte, egész eddig.
Szinte döbbenten nézek magam elé, ahogy a homlokom dörzsölöm, olyan az egész, mintha álomból ébredtem volna fel. Csak hallgatom Ren-sama okfejtését, de csak mosolyogva rázom a fejem. Megvárom, amíg befejezi, és csak utána válaszolok.
-Az nem ugyanaz. Nézzük csak... te ugye sztár vagy... -kezdem elgondolkodva. -Neked hogy esne, ha nem lenne egy rajongód se? Vagy mondjuk csak és kizárólag egy, semmi több, a világ többi része pedig gyűlölne? Mi lenne, ha mindenért, amit teszel, legyen jó vagy rossz, csak leszidást kapnál mindenkitől? Mondjuk... kidobod a szemetet a kukába, mire rád repülnek, hogy mekkora tanulatlan átkozott hülye vagy?
Kicsit feljebb húzom a lábaimat és megölelem a térdeimet, államat hozzájuk támasztva.
-Nem vagyok telhetetlen, de néha egy dicséret vagy apró jó szó nekem is jól esik, ha nem folyton ugyanattól az embertől kapom.
Vagyis vérbeli nő vagyok, aki igényli a figyelmet, fogalmazhatnék így is Rolling Eyes
Mikor a süti szót is felemlegetjük, felcsillan a szemem, és rögvest lenyitom a menüm, hogy kotorásszak benne egy picikét. Tegnap megkíséreltem sütni is az egyik fogadó konyháját felhasználva, de hogy milyen lett a végeredmény, még nem néztem meg tüzetesebben. Szerintem egész finom lett, bár nem tudom, kimaxolt Főzéssel lehet-e egyáltalán elrontani a fogásokat. Végül a kezembe varázsolok belőle három darabot, és egyiket Ren-nek, másikat a főnixnek nyújtom.
-Megfelel? ^^ És úgy legalább végig is fog hallgatni, igaz? -tippelek arra, mit mondhatott a madár, mikor Ren szavába vágott.

_________________
Színem: #993300, Álom: #999999, ferdén akkor, ha csak Chan hallja.
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Mezőség #2 Empty Re: Mezőség #2

Témanyitás by Ryuninji Ren Csüt. Júl. 10 2014, 22:54

Egy erőteljes homlokpöccintéssel próbálok véget vetni a nagymértékű depressziónak, amibe egyre mélyebbre akar sülyedni. Nem lep meg, hogy nem értem, hiszen nőből van, de ez akkor is… izé… tréééé. Nem kellene ilyen hülyeségekkel foglalkoznia, vagy bemesélnie magának.  
- Milyen Au? Itt nem fáj semmi Razz ennek nagyon lehet örülni, én azt is teszem. De, ha pontos akarok lenni, akkor fizikai fájdalom nincs, másmilyen még lehetséges… A szemem előtt van rá az élő példa. Nem tehetek róla, nekem is van szívem… igaz, csak ha lányokról van szó…  így nem engedhetek meg magamnak mindenféle stílust e helyzetben. Gáz lenne most átmenni bunkóba Suspect
Magyarázatát hallgatva először csak a fejem vakargatom, majd mikor annak a végére ér, elnevetem magam. Nem… egyáltalán nem gúnyolódásnak szánom… egyszerűen viccesnek találom a helyzetet.
- Amit most mondtál… na, pont ez az, ami ebben a világban velem történik. Aligha van zükség sztárokra itt Aincrad-ban. Ráadásul még utálnak is, szóval ugyan az a helyzet, csak ez engem annyira nem izgat. – nem, hisz figyelmet kapok, csak nem a pozitívumok, hanem a negatívumok miatt, de oda se neki.
- Amm… izé… ha csak éled a mindennapi életedet… ami szürkévé tesz, mégis hogyan vegyenek észre? :O – rengetegen vagyunk a ide bezárva, de komolyan mondom, csupán a töredékét ismerem nekik.. nagyon kis százalékukat.
- Ahhoz, hogy észrevegyenek, tenni is kell valamit. Nem hőstettre, vagy főbenjáró bűnre gondolok… csak hívd fel magadra a figyelmet… - nekem nincs ilyenre gondom, a kisugárzásom is elegendő ehhez Cool
- A dicséret meg csak tettek után jár, nem? – ebben az egyben biztos vagyok. Csak úgy, a semmiért nem szoktak megdicsérni senkit. engem meg főleg, mivel olyan helyen nőttem fel, ahol szembe dicsérni nem lehetett, mert akkor elbízza magát a gyerek…  Rolling Eyes
- A több ezer ittlévőből aligha harmincnak tudom a nevét…. szóval büszke lehetnél magadra, amiért emlékszem rád ˇ^ˇ  
Reginald és én kicsit összekülönbözünk, szokás szerint… felidegesít, de chan, már mocorog és elővesz pár süteményt, amit eloszt köztünk… Regi persze egyből betömi a csőrébe..
- Mit kell mondani?
~ Van még vaze?
- :faceplam: …. Azt mondja köszöni szépen :roll.
~ Nem is ezt mondtam >.<
- Meg hogy finom volt Rolling Eyes - a petem sunyin néz, készülődik, de mielőtt lecsaphatna az én sütimre, én is betolom..  Razz
~ >.<
- hmm… tényleg nem rossz ~.~

_________________
Mezőség #2 741488085N_vtelen-3_www.kepfeltoltes.hu_
Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1619
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakterlap
Szint: 40
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Mezőség #2 Empty Re: Mezőség #2

Témanyitás by Chancery Pént. Júl. 11 2014, 01:34

Jó, tény, én azért megijedek. Mármint azért, hogy na tessék, ő is kiröhög, és mindjárt nekikezdi, hogy hülye vagyok. És neki is kezdi, meg végülis burkoltan tényleg ezt mondja, csak épp igaza is van. Szinte hallom a hátam mögött a kígyók dühöst sziszegését, ahogy az önsajnálat valahogy mégsem akar megjelenni és elég ízletessé tenni engem a számukra. Inkább leejtem a kezem az ölembe és vállat vonok.
-Próbálok. Építettem és folyamatosan bővítek egy könyvtárat, szedtem listákat, dolgoztam, ahogy tudtam, céhen belül legalábbis... csak van ott valaki, aki sokkal többet tesz nálam, és fogalmam sincs, honnan jöhetnek az ötletei. Azok mellett, amiket ő csinál, én eltörpülök és senki észre se veszi. Már a könyvtárat is neki tulajdonítják, pedig én tartom karban...
Majd az ajkamba harapok.
-Jópár hete elmentem a céhházból, visszaköltöztem a régi helyemre, az erdőbe. Arra voltam kíváncsi, valaki észre veszi-e, hogy eltűntem, de... senki. Senkinek se hiányoztam Jay-en kívül, és ez azért fájt. -mosolyodom el és zavartan a hajamba túrok, majd az egyik tincs szinte odapattan az ujjaim közé, hogy csavargassam. Atyaég... időtlen idők óta nem csavargattam a hajtincsem. Olyannyira azon voltam, hogy észrevetessem magam másokkal, és hogy azzá váljak, aminek szerintem látnak is, hogy el is feledkeztem arról, ki vagyok valójában. Végül feljebb pillantok a srác mellkasánál. -De igazad van, valami más kéne. Majd kitalálom, hogy mi. Köszönöm. És egyébként nincs igazad... ˇ^ˇ
Hagyom, hogy egy kicsit ne értse, majd folytatom, bár erre nem szívesen emlékszem vissza. -Valamikor egy vidámparkban is csináltál... volna koncertet, tudom, mert első sorban akartam lenni. Csak aztán történt valami Rolling Eyes Tényleg... AincradStars-ra hogy-hogy nem mentél?
Miután a főnix kikapta a neki szánt sütit, és mond valamit, hallom a távolból, hogy Álomkelő a fejemben elég hatalmas nevetést próbál elfojtani, vagy legalábbis odafigyelni, hogy más kommunikációs csatornákon - aka Renék felé - ne hallatszódjon ki a jókedve. Fogalmam sincs, min nevethet ennyire, talán ott történik valami vicces, amerre jár, de aztán csak annyit kapok tőle válaszul, hogy majd ha lenyugszik, elárulja, min derült ennyire. Rolling Eyes
-Van még, ha kértek. -ajánlom fel, de egyenlőre még nem varázsolom elő az egész készletet, csak ha külön kérik. -Amúgy mire volt értve, hogy neked miből van egyel több Reginél...? O.o Csak nem... versenyvadásztok? O.o

_________________
Színem: #993300, Álom: #999999, ferdén akkor, ha csak Chan hallja.
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Mezőség #2 Empty Re: Mezőség #2

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 3 oldal 1, 2, 3  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.