Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mezőség #2

+3
Chancery
Ryuninji Ren
Kayaba Akihiko
7 posters

2 / 3 oldal Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Mezőség #2 - Page 2 Empty Re: Mezőség #2

Témanyitás by Ryuninji Ren Pént. Júl. 11 2014, 15:11

Nem tehetek róla, de megint nevetnem kell, ám ezúttal jóval visszafogottabban
- Egy könyvtár?  Komolyan? – először azt hiszem viccnek szánja, de nem, ő nem az a fajta a lány aki csak úgy poénkodik… így belegondolva még egyáltalán nem láttam őt viccelődni Suspect Pedig azt minden embernek kellene hébe-hóba.
- Ebben a korban, ahol már minden a technikáról szól, nem sok értelme van a könyvtárnak. De most komolyan… még a suliban is kerültem ezt a helyiséget, a közelébe sem akartam menni. Egy könyvtár egyáltalán nem menő Rolling Eyes - ez a színtiszta igazság. A könyvtár alapból egy nagyon lehangoló, unalmas, stréberekkel teli hely, ahol simán elnyom az álom, hogy aztán felébredj fájó nyakkal, nyálas képpel….
- Ha egy szórakozóhelyet nyitottál volna, már te lennél egyeseknek az isten – mondom kuncogva. igazából magam is töröm már egy ideje ezen a buksimat. Elvégre szeretek bulizni, jót tesz egy kis kikapcsolódás… plusz mester szinten van az italkészítésem… olyan koktélokat tudok nyomatni, amitől sírva fakadnak… az örömtől és meglepettségtől persze Suspect
- Nem gondolod, hogy túl sokat foglalkozol ezzel? Miért ilyeneken jár folyton az eszed, hogy: senkit nem érdekelsz, meg bla-bla-bla? Saját magad szívatod ezzel baaaka – úgy hiszem egy újabb homlokpöckölésnek jött el az ideje… simán belefér.
- Miért aggódnának érted, mikor itt sosem lehet tudni ki mikor van küldetésen és a minimappon nyomon lehet követni mások egészségi állapotát? Csak ránéznek a mapra, látják nincs gáz és ennyi. Ez nem óvoda, hogyha eltűnik egy kisgyerek szem elől akkor hatalmas a baj Razz elvileg tudsz vigyázni magadra vagy sem? Razz öcsém.. ez most pont olyan, mikor a húgaimat szoktam vigasztalni… csak Chan-chan kicsit idősebb…. illetve nem is kicsit Rolling Eyes
- Jah hogy az?!... Az már a múlté… nem jött össze és ennyi… - a következő kérdésen megint nevetnem kell… talán elfelejtett…
- Ott voltam, csak éppen a zsűriben…. meg… miért mennék egy tehetségkutatóra, mikor engem már évekkel ezelőtt felfedeztek? Ha jelentkeztem volna rá, az olyan lenne, mintha visszaminősítettem volna magam… az meg trééé… én már sztár vagyok, nem holmi jelölt ˇ^ˇ
~ Igen-igen-igeeen!  Adjáááá’!!~ bólogat a sütis kérdésre veszettül a telhetetlen madara.
- Hálás lenne érte – fordítok… A fűben észreveszek valami mozgást.. nem vagyok rest rávetni magam, míg versenytársam várja a sütiket…. minden előnyt i kell használni  Rolling Eyes
~ Mit fekszel ott?
- Fogtam egy menyétet ~.~
~ o.o.. ez nem ér… süti idő van >.<
- Ahha… Rolling Eyes - legyintek egyet, és Chan felé fordulok kérdésére.. 
- De igen… hehehe.. elég hosszú történet..  – vakargatom a tarkóm…

_________________
Mezőség #2 - Page 2 741488085N_vtelen-3_www.kepfeltoltes.hu_
Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1619
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakterlap
Szint: 40
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Mezőség #2 - Page 2 Empty Re: Mezőség #2

Témanyitás by Chancery Pént. Júl. 11 2014, 17:55

Szemet forgatva én magam is kuncogni kezdek.
-Mi két világ vagyunk, Ren-sama, nyugi Razz  Ahol te megtaláltad a helyed, ott nekem nincsen, én nem tudok szót érteni az emberekkel, egyszerűen ugyanúgy nincs semmi közös bennem meg a mai fiatalok között, mint benned és bennem. Már kidobtak, mint macskát a küszöbön túlra. Egyébként a könyvtár is elég népszerű lett, nincs nap, hogy ne forduljon meg ott pár ember. ^^ Au >< -bukik ki a számon megint, mikor jön az újabb homlokpöccintés. Oké, elég, már magamnál vagyok, úgy-ahogy. Rolling Eyes
Kicsit nem értem, amit mondani próbál, majd az életcsíkjára vetül a tekintetem. Oh, hát persze, hisz vérbeli szóló játékos. Aki egyedül játszik, annak nincsenek ilyen problémái, én viszont inkább egy falkatag vagyok, aki simán felvehetné a Moon Moon nevet is facepalm  Bár helyette vagyok Chan Chan.
Homlokomat dörzsölve gyorsan próbálom visszasüllyeszteni a vidámparki emlékeket a Fekete Tükörtől kezdve mindenről. Jobban belegondolva, volt valaki a végén, az a párducos alak, aki végigtrappolt közöttünk nagy illemtudóan... a tekintetem Aikonra vetül. Aikon, cica, párduc... áh, nem. Megrázom a fejem és kitépem a képeket az agyamból, nem akarok rá gondolni. Már olyan rég nem tettem, még Kurokoto-t is elfelejtettem. Ne kelljen most emlékeznem mindenre facepalm
Végül elmosolyodom, és újabb menü lenyitás, keresés, süti a kézbe invitálása. Míg Regi engem figyel, Ren-sama sikeresen elkap valami állatkát, egy cuki menyétet *.* Miután a főnix felé dobom óvatosan a neki szánt darabot, hogy elkaphassa, győzelemittasan nézek a szőke srácra.
-Na, akkor már kettővel vezetsz... ^^ Tessék. -adok egy sütit, már amennyiben szeretné, majd Regi felé fordulok. -Akkor ha már úgyis versenyeztek, adok még hozzá valamit. Aki nyer, annak sütök egy jókora tányérnyi adagot holnap. No? Smile
~Rám is igaz a dolog?~ -hangzik fel Álom szava a hátam mögül, aki egy ideje már ott üldögél, szájában egy alélt cickánnyal.
-Te nem is szereted a sütit... Suspect
~Nem baj, de előlük elvehetem Razz ~

_________________
Színem: #993300, Álom: #999999, ferdén akkor, ha csak Chan hallja.
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Mezőség #2 - Page 2 Empty Re: Mezőség #2

Témanyitás by Ryuninji Ren Pént. Júl. 11 2014, 19:42

- Ha nem tudsz szót érteni az emberekkel, akkor miért keresed a társaságukat? Miért érdekel, hogy mit gondolnak rólad? Suspect  -  ezt nem tudom felfogni, vagy ennyire különböznénk? Alapból nem állnék szóba olyanokkal, akikkel nem tudok rendesen beszélni vagy akár csak a közelükben lenni.
- Arra vársz, hogy mindenki hozzád alkalmazkodjon? – hmm.. ez lehet.. másra nem tudok gondolni, illetve nem jut eszembe ennél jobb.  
Reginald kapva kap az alkalmon és nagyon is érthetően jelzi, mennyire szeretne még egy keveset a korábbi süteményből. Ő már csak ilyen.. nyílt és őszinte, meg bunkó és paraszt is néha Suspect
Ezt kihasználva vetem rá magam áldozatomra és kapom el sikeresen. Egy fürge menyét kapálózik kezeim között míg be ne kerül az inventory-ba. Én nem vagyok olyan szívtelen, hogy itt helyben kivégezzem azt,amit fogtam.. sőőőőt.. nem is fogom őket megnyuvasztani mindaddig, míg a szükség úgy nem hozza… csak és kizárólag az éhhalál szélén teszem meg ˇ^ˇ  
Regi tömi a sütit, és én is kapok egyet..
- Naná… az a cél, hogy én nyerjek, hehe..
~ De úgy sem fogsz Razz
- Dehogynem Razz
~ Neeem!! >.<
- Pici vagy te még ahhoz Rolling Eyes
~  Magasabb vagyok, mint te.. >.< ~  kihúzza magát és mellém áll, hogy bizonyítsa igazát, de akárhogy is próbálkozik ne jár sikerrel. Elérni eléri az én magasságomat, azt is alig, túl nem lépi…
- facepalm - Chan-chan sikeresen felhívja magára a figyelmet, túlságosan is. Reginald lelkendezve csapkodja szárnyait
- Chan-chan… ez nem volt túl jó ötlet Sad - még a végén tényleg lenyom engem és akkor költözhetek egy jóval kisebb szóbába, ahogy megállapodtunk reggel… neeem.. ezt nem akarom Sad
- Ha miattad legyőz, akkor vállalod a felelősséget ˇ^ˇ - Regi örvendezése azonnal abbamarad, amint a cicamica előmászik egy újabb zsákmánnyal.
~ Azt is el lehet kapni? ~ utal Álomra…
- Ne…öhm… persze.. ő is vad – nyehehehehe így időt nyerhetek… zseni vagyok Cool

_________________
Mezőség #2 - Page 2 741488085N_vtelen-3_www.kepfeltoltes.hu_
Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1619
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakterlap
Szint: 40
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Mezőség #2 - Page 2 Empty Re: Mezőség #2

Témanyitás by Chancery Pént. Júl. 11 2014, 20:27

Elpirulok, bár közel sem azért, mert zavarba jönnék... ez a tipikus sértett pirulás. -Szó sincs róla! Hozzám alkalmazkodni még nekem is lehetetlen. ÉN akarok alkalmazkodni másokhoz. Vagyis... -jó, ez így kicsit fura megfogalmazás lett, szóval kezdjük elölről. -Ismered az ilyen toronyba zárt hercegnős meséket? Na, enyém hasonló. A szüleim szó szerint sehova nem engedtek el az iskolán kívül Rolling Eyes  Nem szocializálódtam. Cserébe az lettem, hogy a te világodhoz túl okos vagyok, de a másik világhoz meg túl buta... facepalm  Ezért ÉN akarok alkalmazkodni másokhoz.
Persze sütis felvetésem, bár számítottam rá, mégsem vártam, hogy port fog kavarni máris. Arcom mégis marad rezzenéstelen, amíg Regi tekintete félre nem vetődik kissé, s csak ekkor kacsintottam a gazdája felé. -Nyugi, te fogsz nyerni, érzem ^^
Bár fogalmam sincs róla, mi lehetett az eredeti tétje a dolognak, igyekszem úgy csinálni majd a dolgokat, hogy mind a ketten jól járjanak. Végülis, ha Ren-sama nyer és neki sütök sütit, abból biztos fog Regi is kapni, fordítva viszont ugyanezt, ahogy ez a főnix viselkedik, nem tudnám elképzelni. Amúgy, vajon mennyi férhet egy ilyen madárba? Gondolataimat félbeszakítja az, mikor Álomkelő hátracsapja a fülét és felborzolja a szőrét, majd megszólal, immár úgy, hogy mindannyian hallhassuk hangját a fejünkben.
~Anyukád lófoga az elkapható vad! Az indikátorokat sem tudod megkülönböztetni? Te Csan, ez biztos, hogy főnix, nem pedig egy olyan hogyhíjják...?~
-Tyúkra gondolsz? Hmmm... -úgy teszek, mint aki alaposan és igen tudós szemmel vizslatja végig Regit. -Nem, ez egyértelműen főnixmadár. Azoknak pedig nincs lófoguk.
~Nem baj, én csak használtam néha sziporkázó és furcsa metafórikus szólásaidat.~

_________________
Színem: #993300, Álom: #999999, ferdén akkor, ha csak Chan hallja.
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Mezőség #2 - Page 2 Empty Re: Mezőség #2

Témanyitás by Ryuninji Ren Pént. Júl. 11 2014, 22:48

- Igen? – bevallom ezt eddig nem sikerült észrevennem.
- .. és mit tettél annak érdekében, hogy másokhoz tudj alkalmazkodni.. Chan-chan, :O – ha csak a mai esetre gondolok, akkor a sértegetések és a testi fenyítések ugranak be. Az meg tutira nem a jó módszer az alkalmazkodásra. Nálam legalábbis.. másnál lehet, hogy pont ez jön be… vannak ám furcsa emberek a világon Rolling Eyes
- Persze ismerem, de ez ne jelent semmit. Suspect Az alkalmazkodáshoz elég egy rövidke idő is. De úgy nem tudsz alkalmazkodni, hogy nem akarsz engedni. Ha valami szerinted nem vicces, de mások szerint meg az és azt szóvá is teszed… akkor ne csodálkozz ha kimaradsz a bandából Suspect - hülye hasonlat… a lényeg viszont ugyan az.  
- Ha én azt mondom ez vicces, te nevetsz rajta és ennyi.. ez az alkalmazkodás ˇ^ˇ  - újabb szavain elcsodálkozom… nem a sima dumán, hanem azon, hogy engem sérteget.. már megint..
- Te most… simán lehülyéztél engem? – kérdem miközben nem vágok valami mosolygós arcot. mi az, hogy az én világomhoz ő túl okos?
- Az én „világomban” okosabb emberek vannak, mint eltudnák képzelni ˇ^ˇ - cöh… de elszaladt valakivel a paci… még Reginaldot is segíti, hogy nekem minél rosszabb legyen… ennek így nem lesz jó vége.
-… és ezt hogy tudod garantálni? – Ha a főnixem nyer, akkor Chan szobájába költözöm az tuti, ő meg ott alszik, ahol akar… kellett neki feltüzelni ennyire Sad
Eszemnek hála és a kis cicusnak is, támad egy ötletem, amivel húzhatom egy kicsit az időt. A két kicsi petet uszítom egymásnak… Reginald nyugodtan vadászhat rá…
~Miva’?!  ~ csak természetes, hogy felkapja a vizet, de gyorsan odalépek hozzá, hogy megmentsem a helyzetet.. 
- Csak időt próbál nyerni, hogy meglépjen… ő igazából két vadat ér, mert okos… én nem tudtam elkapni – suttogom petemnek
~ Mert gyenge vagy, de én…  ˇ^ˇ
- Hai-hai.. -.- na kapd el.. – ennyi elég és már szárnyra is kap, hogy felemelkedjen…. lendületet vesz az üldözéshez… nyehehehe…
- Remélem tudsz futni Rolling Eyes

_________________
Mezőség #2 - Page 2 741488085N_vtelen-3_www.kepfeltoltes.hu_
Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1619
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakterlap
Szint: 40
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Mezőség #2 - Page 2 Empty Re: Mezőség #2

Témanyitás by Chancery Vas. Júl. 13 2014, 14:08

-Dehogy hülyéztelek le. Honnan veszed ezt? O.o -csodálkozom el furcsa reakcióján. -Vagy a bulijaidon is ilyesmiről szoktatok fecsegni, mint pszichológia, történelem, irodalom, politika alapfokon? Smile
Elvégre, ahol én eddig jártam és "buli" néven emlegették, ott mindenféle közönséges téma volt csak terítéken. Ki mennyi piát képes elviselni, ki kivel szexualizál éppen, kinek mikor jött vagy nem jött meg a menzesze, melyik fiúnak hány centi, és ilyeni Rolling Eyes  Engem is próbáltak faggatni Jayről, de hiába, főleg azért, mert az még nagyon a kapcsolatunk elején volt, és én magam sem tudtam Embarassed
És komolyan mondom, ha Ren-sama igennel fog felelni, nem csak lehidalok, de el is megyek egy ilyen bulijára, amit ő szervez ><;
-Minden ember okos, amíg nem csak péniszméretekről és menzeszről lehet vele beszélgetni Very Happy -válaszolok végül, mikor kérkedni kezd, hogy az "ő világában", még ha nem is akartam ezt így felosztani, nincs buta ember. Oh, pedig ha tudná... főleg a lányok. Vannak, akik butábbak már nem is lehetnének, és néha szívesen meglékelném a koponyájukat, hogy megnézzem, kialakult-e egyáltalán az agyuk Rolling Eyes  
-Garantálni? Elsősorban úgy, hogy nem dolgozol magad ellen. -forgatom a szemem, majd Álomra pillantok, aki sunyi mosollyal a helyén maradt. Csak akkor szólal meg, mikor Regi már a levegőben van, sárga tekintete Ren-samára vetődik.
~Szóval én két vadat érek? Meg ilyesmi? Hazudozunk össze-vissza? Rendben. Gyere csak, Regi. Itt vagyok tálalva. Nyerd meg azt a versenyt Razz~
Azzal a hátára veti magát és várja, hogy a főnix megérkezzen. Én meg inkább elpirulok, de nem moccanok, mert tudom, hogy csak csillogó karomnyomokat kapnék, ha most közbelépnék, legalábbis egyenlőre. Ren-sama ezt igencsak elrontotta... ugyanis egy macska önérzetébe soha, de soha ne gázoljon bele, pláne, ha ő járhat belőle rosszul.
-Visszavonom. Veszíteni fogsz facepalm  Sajnálom Sad

_________________
Színem: #993300, Álom: #999999, ferdén akkor, ha csak Chan hallja.
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Mezőség #2 - Page 2 Empty Re: Mezőség #2

Témanyitás by Ryuninji Ren Hétf. Júl. 14 2014, 15:15

- Hogy-hogy honnan? Az imént mondtad, hogy túl okos vagy a világomhoz >.> - Ezt azt jelenti, hogy hülye vagyok hozzá… tisztán hallottam, nem tudja letagadni.  Egy kicsit kedves hozzá az ember s máris ilyeneket mond a másiknak… szégyellje magát ˇ^ˇ
- Hogy ilyenek? háááát…  scratch  - Pszichológia? Az sokszor van.. szinte mindig elemezzük néhány fura alak viselkedését pár pohárka után mint: Nézd már, ez milyen nyomi, meg hasonlók Rolling Eyes Történelem? Hogyne lenne.. egy kis szerepjáték sosem árt.. simán feltámadnak a hadurak Suspect Irodalom? Cöh.. olyan verseket és aranyköpéseket nyomatunk, hogy azt minden híres költő megirigyelhetné ˇ^ˇ

„Testet éleszt és táplál a lakoma,
de ami a lelket adja, az a Vodka”

.. és a politika? Mindig jelen van a királyos játéknál, ahol közös megegyezés alapján döntjük el, hogy ki lesz az uralkodó, aki pár körig dirigál, majd mikor elérkezik az ideje, leváltjuk…  szóval…
- … igen, képzeld, ilyesmi témák is előkerülnek ˇ^ˇ -  milyen buliba járhatott eddig, ahol nincsenek ilyen szórakoztató dolgok? Mit csináltak ott? Könyveket olvastak? Rolling Eyes
- o.O Most hogy jön ide a péniszméret? – kérdem és lenézek egy bizonyos pontre… ezt nem értem: suspect: Ez a merészség merőben ellentmond a korábban elhangzottakkal :suspect. Talán készül valamire a csaj Suspect
A vadászatra visszatérve, próbálok egy kicsit trükközni, hogy simán enyém legyen a győzelem. Igaz én vezetek, de sosem lehet elég óvatos az ember, főleg, ha így fel van tüzelve… nem is tudom kinek a hibájából Rolling Eyes
- Én sosem dolgozom magam ellen ˇ^ˇ Ki tenne olyan ostobaságot? – cöh.. már megint lenéz, pedig nem tudom kettőnk közül melyikünk a „rangosabb” idomár Rolling Eyes
A tervembe egy kis porszem kerül, aminek neve is van… Goni cicus… keresztbe akar tenni nekem, hogy semmiképp se nyerhessem meg a fogadást, de…. ő is lebecsül engem, mint a gazdája…
- Már megint kezded? Ne nézz le!!! Razz gonosz vigyor húzodik az arcomon, ahogy a macsekra pillantok. Megvárom, míg Reginald közelebb érkezik
- Gihihihi!! -  az utolsó pillanatban használom a képességem és szó szerint ellövöm az állatot.. jó messzire, olyan harminc méterre.
- Huhh.. látod milyengyors?
~ Akkor is elkapom >.< ~ kapja csak, hehehe…
- Mit is mondtál? – elégedetten vigyorgok Chan-ra. Valamit érzek a lábamnál, a nadrágocskám húzogatja. Lenézek és egy picike medve rágcsálja a ruhadarabom
- Hehh?! o.O – lehajolok, és felveszem
- Nézd mit fogtam – nyomom Chan-chan arcába, mire kap egy nyalintást a kismackótól ..

_________________
Mezőség #2 - Page 2 741488085N_vtelen-3_www.kepfeltoltes.hu_
Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1619
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakterlap
Szint: 40
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Mezőség #2 - Page 2 Empty Re: Mezőség #2

Témanyitás by Chancery Szomb. Júl. 19 2014, 21:28

-Ne legyél olyan, mint én Suspect  Ne vedd magadra az általánosítást, te mindenben kivétel vagy Razz  Illetőleg majdnem mindenben. -nevetek fel diszkréten, azzal a száj-elé-tett-kéz rítusban, ismét átkozva a sisakot, hogy a csálé fogam is lekopírozta a beste. Azon viszont, hogy a fent említett témák előkerülnek a bulikon is, azon viszont olyannyira meglepődöm, hogy picit köpni-nyelni sem tudok. Akkor min voltam én eddig, már azon kevés alkalommal, mikor engedtem az egyik iskolai ribi csábításának és elmentem egy ilyan eseményre?
-Tényleg...? -adok hangot végül a döbbenetemnek, majd megkérdezem azt, amit, ha már úgyis külföldivel hozott össze a Sors, mégpedig olyannal, aki ezek szerint jártas az ilyesmiben, és még fiatal is, meg akartam mindig is kérdezni. -És akkor ti... miként vélekedtek az országok közti viszonyokról? Főleg Európáról...? Főleg... izé... magyarból? Suspect
Ellenben, mikor "játsza" a hülyét - vagy valóban az és csak ő játszik velem, szinte lenyomok egy facepalmot, vagy legalábbis a kezem nem teljesen egyértelmű, de mégis ilyenféle mozdulattal kenődik a pofámra ._.;
-Akkor a te bulijaid tényleg sokkal intellektuellebbek. Nem jön ide a méret sehogy. Azt mondtam, nálunk másról nincs is szó egy ilyen bulin a lányok körében. Suspect
Most ecsetelhetném, hogy pontosan miről is van szó... miszerint valóságos versenyeknek voltam fültanúja, afféle groteszk megfordításának a trófeagyűjtésnek, mármint véleményem szerint ha a férfi szerez több trófeát, azzal nagy baj még nincs is, de ha a nő még ebben is übereli őket, az már elég undi tud lenni.
Álomkelő közben szövögeti kis terveit a fejünkben - aj vé, néha már így gondolok a dologra -, és kuncogok ismét, mikor Ren-sama sikeresen odébb löki a macskát. Amaz egyáltalán nem bánja, sőt, még boldog "vííííííí"-t is ejt a fejünkben, mint holmi hegyek között felhangzó visszhang. Majd mikor valahol a távolban megáll, befejezi egy sima "bye" szócskával.
-Azért még ne vegyél mérget semmire. Én se teszem soha ^^
Jómagam is követem Ren-sama tekintetét, hogy... utána elolvadjak. Na, nem szó szerint, hanem arcomra kiül egy bárgyú mosoly, számból pedig ezen keresztül távozik egy öntudatlan "deéééédiiiii" szócska jóval magasabb hangon, mint ami tőlem megszokott. Hogy a szemeim csillognak és lekerekedtek, arról már maximum lövésem lehet. Mikor még meg is nyal az édibédi szőrgombóc, még fel is sikkantok, de olyan boldogan, hogy szerintem olyat férfi még nem hallott.
-Egyemmeg, de édi kis cukorfalat, meg kell zabálni *.* -támaszkodom hátra, nehogy elessek a macitámadástól, mire onnan is elkezd nyaldosni egy, legalábbis nem hiszem, hogy csak úgy spontán lettek volna kicsit nyálkásak az ujjaim és éreztem volna valami mozgót. Ijedten pördülök meg, mire a másik maci szinte hátraesik a meglepetéstől.
Egy újabb "váááádeédi!", és a másik mackó máris a kezeim között van, hogy alaposan hozzádörgöljem az arcom az övéhez. Majd Ren-sama felé nyújtom -Néda! Ikrek :3 Legyen tied, ilyen cukiságok csak szerencsét hozhatnak :3

_________________
Színem: #993300, Álom: #999999, ferdén akkor, ha csak Chan hallja.
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Mezőség #2 - Page 2 Empty Re: Mezőség #2

Témanyitás by Ryuninji Ren Csüt. Okt. 02 2014, 14:23

- Hmph… ˇ^ˇ sértődök meg, mondjuk nem annyira komoly, de a sértés az sértés, még ha nem is volt szándékos… nekem is van büszkeségem ám :arrogant.
- Nyíltan beszólsz és ne vegyem magamra? Szégyelld magad Chan-chan…. blöeeeeee….. – egy nyelvöltéssel le is rendezem a dolgot, vadászat közepén vagyok, nincs idő ennél több durcizásra…
Azután szóba kerülnek a bulik, mivel én nagy parti arc vagyok Cool és miután leszólja a bulijaimat felvilágosítom, hogy az enyémben lehet művelődni, minden téren Rolling Eyes  A kérdése meglep, el is gondolkodom jó pár percre
- Hmmm… scratch ….Igazából sehogy Suspect Egy picike ország Európa szívében, ami mindig mindent megszív ….- hehehe, bizony ám, lehet, hogy eddig nem tudta rólam, de szoktam tanulni és a vh-k az egyik kedvenc témám volt… akkoriban…. öhm… bírtam a  bum-bumm-ot \o/ A tudásom arról az országról kb ennyi is…. ezt is csak azért tudom, emrt szövetségesek voltunk, mármint az országaink…
- De…. miért érdekel téged az az ország? :O – teszem fel kérdésem… bizonyára nem találomra választott egy jelentéktelen országot Suspect  Eközben kicsit megreptetem a cicuskát, nehogy már keresztbe tegyen itt nekem, azonban úgy tűnik, hogy élvezi a pillanat minden egyes részét, még a máskor oly kellemetlen földet érést is…. mázli, hogy nincs fájdalom.. vagy nem? :O
- Na látod, pontosan ezért nincs semmi önbizalmad…. Néha el kell könyvelni dolgokat, mint például: nálam nincs erősebb, szebb, meg ilyenek… bárki aki mást állít, az hazudik és ezt el kell neki magyarázni különféle módszerekkel Rolling Eyes - adok neki amolyan tanácsfélét, azt ellenben nem  hiszem, hogy megfogadja Suspect  
Valami birizgálja a lábam, odanézek és megpillantom újabb zsákmányomat, egy macikát… egyből megmutatom Chan-channak is, aki neméhez hűen reagál a szőrmókra, majd elég pár pillanat és ő is fog egyet…. ezek párban kaphatóak ezek szerint Suspect
- O.o… nekem nem kell, egy is bőven elég, meg amúgy is…. ez olyan csajos mob Razzviccelődök…. de azért ez tényleg így van…
- Am… Chan-chan….. elég fura szavakat használsz Suspect Ez valami új szleng? – az utolsó mondatában csak lestem mi az első szó Suspect…. vajon megint beszólt? :O Veeeeh, remélem nem... a petek is jól eljátszanak... még Suspect

_________________
Mezőség #2 - Page 2 741488085N_vtelen-3_www.kepfeltoltes.hu_
Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1619
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakterlap
Szint: 40
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Mezőség #2 - Page 2 Empty Re: Mezőség #2

Témanyitás by Chancery Vas. Okt. 12 2014, 12:56

-Igenis. De én tényleg nem úgy értettem... Embarassed -remélhetőleg az, hogy már a paprikánál is vörösebb vagyok, meggyőzi végre Ren-samát arról, hogy én tényleg nem beszólni akartam vagy sértegetni, egyszerűen csak... én bolond, ami a szívemen, az a számon. És az sem pont úgy, ahogy kellene. Kezdek néha komolyan elgondolkodni azon, hogy talán valami agyi problémám lehet, és azért keverem mindig a szavakat más jelentésűekkel, csak mivel eddig nem igazán éltem társasági életet, ez még nem volt ennyire feltűnő.
Arra viszont már mosolygok, hogy végre valaki külföldi, aki ismeri is Magyarországot, méghozzá olyan ötletesen, hogy ilyen pici mondatban képes megfogalmazni a lényeget. Kérdésére szinte csak legyintek, de aztán félúton abbahagyom a mozdulatot, nehogy félreértse.
-Én magyar vagyok. És néha mókás, mikor rákérdezek, de senki se tudja, hogy miről beszélek. Örülök, hogy te ismered, tényleg műveltebb vagy, mint az átlag Razz -próbálok hízelegni, és utólag kezdek aggódni, nehogy megint valamit másképp mondjak ki, mint aminek gondoltam. Atyaég, ha megint megsértem, én tényleg jobban járok, ha megásom a sírom a céhkert hátsó végében és eltemetem magam Suspect
-Ööö... oké Suspect -hallgatom meg, majd elkezdek töprengeni. Szép nem vagyok. Okos az pláne nem. Erős... egy lány? Suspect  Áh, majd kitalálok valamit később, hogy mi lehetnék, és azt miképp tudnám megvédeni a támadásokkal szemben. Végülis, nem olyan rossz stratégia a dolog. -Majd igyekszem. Csak előbb akkor fejlődök is valamicskét, hogy tényleg jó legyek valamiben X3
A saját mackómat végül elengedem, had élje tovább az életét. Csajos mob, de én sosem voltam oda ennyire a macikért, gyerekkoromban sem szerettem a plüssmackókat, és ez az évek alatt sem változott. Nekem odakint plüss-hódom van ˇ^ˇ Meg sárkányaim :3
-Hmm? Melyik szóra gondolsz? O.o

_________________
Színem: #993300, Álom: #999999, ferdén akkor, ha csak Chan hallja.
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Mezőség #2 - Page 2 Empty Re: Mezőség #2

Témanyitás by Ryuninji Ren Szomb. Okt. 18 2014, 21:22

- Hm…. jól van… egy kicsit elhiszem Suspect - csak nem bírom ki kuncogás nélkül az arcára pillantva… elég vörös és rám se néz nagyon.. Tiszta vicces jelenet… nem vágta le, hogy csak vicceltem..  Jó volt bennem egy kis komolyság, de azért nem ekkora, hogy még mindig ilyen „rosszul” érezze magát Suspect  Amint ezt letudjuk, elmagyarázom, hogy igenis van kultúra az én bulijaimon, pontosabban azokon, ahova én járni szoktam. Tök sok mindenről szoktunk filozofálgatni… rendesbe meg beszéltük az élet nagy dolgait, problémáit, mert akkor per pillanat csak azok jutottak eszünkbe Rolling Eyes
- o.O – nah, egy újabb meglepetés… soha az életemben nem gondoltam volna, hogy én magyar emberrel fogok találkozni Suspect  Sosem terveztem elutazni a kis országba, azt meg kétlem, hogy az utcán szembejött volna valaha is egy :O
- Mit kell ezen így meglepődni? ˇ^ˇ Sokkal műveltebb vagyok, mint az átlag… sőőőőt ˇ^ˇ - persze ez most pont véletlen, hogy egykori kedvenc témám imádata miatt ismertem az országot
- De am… Chan-chan… mit keresel akkor nálunk? Megint trééé nálatok a helyzet? – gondolok itt arra, hogy megint harmadolták az országot, aztán nem fér már el benne, vagy ilyesmi Rolling Eyes  
Közben adok pár tippet az önbizalom növeléshez. Ha ezeket megfogadja, garantált a siker… először magával kell elhitetnie, hogy istenkirály, azután megpróbálkozhat a többiek hitegetésével is…. ahhoz meg vagy van tehetsége, vagy nincs Rolling Eyes
- facepalm Ez nem jó hozzáállás…. máris jó vagy valamiben Razz azt nem mondom meg, hogy miben, bizonyára ő is tisztában van saját erényeivel Rolling Eyes
A kérdésén elmosolyodom.. hát nem egyértelmű? Olyan szóra, amit én nem használok, mert fogalmam sincs róla mit jelent Suspect
- Például érdekelne az, hogy mit jelent az a néda? :O Töltelék, vagy szitokszó, esetleg mind a kettő? :O

_________________
Mezőség #2 - Page 2 741488085N_vtelen-3_www.kepfeltoltes.hu_
Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1619
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakterlap
Szint: 40
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Mezőség #2 - Page 2 Empty Re: Mezőség #2

Témanyitás by Chancery Vas. Okt. 19 2014, 13:16

Ez az a mondat, mikor rájövök, hogy csak hülyül velem Suspect  És ekkor már nem is tudom állni mosolygás nélkül. vagyis, még mindig pirulok, amiért ekkora hülye tudok lenni, de legalább már sejtek valami olyasmit, hogy eddig se kellett volna ennyire komolyan aggodalmaskodnom a dolog miatt. Egyszer ez fog a sírba vinni egy szívroham képében facepalm
Álomkelő viszont a jelek szerint igencsak elunja magát, mert ásít egy nagyot, majd hátat fordít és eltűnik a fűben, valószínűnek gondolom, hogy azért, hogy valami zsákmánnyal térhessen majd haza. Én ráhagyom a dolgot. A pontok segítenek neki is, nem kellek ahhoz én.
-Nálunk mikor nem volt tré a helyzet? Suspect -válaszolok kérdéssel a kérdésre, majd szinte azonnal folytatom is. -Barátnőmet látogattam meg, és kipróbáltam a VRMMO-t. Azóta vagyok itt :3 -próbálok én is némi viccet sózva a dologba, hisz mindenki a SAO indulása óta van itt. Igaz? Rolling Eyes Jó, akadhatnak kivételek, de azokat nem ismerek.
Kicsit összehúzom a szemöldököm viszont, hogy én mégis miben lehetek jó... hisz semmi kiemelkedőt nem tudok. Oké, jól tudok főzni, hisz kimaxoltam, de például Shukaku is... bár várjunk csak! Ren-sama nem azt mondta, hogy egyedinek kéne lennem, hanem csak "istenkirálynak". Tehát kérkedhetek én a főzésemmel, ha akarok. Meg hát... elég tüzes kis csaj vagyok, ami a képességeimet illető :3
És hát, ha eddig mindig fel tudtam kelni a rossz időszakokból, mint most is... akkor miért ne gondolhatnám magamról, hogy érek is valamit ebbe na világban? Miért csak most jövök rá, hogy a sztárnak igaza van? facepalm
-Igaz... csak még hozzá kell szoknom Suspect -mondom végül szemforgatva, de mosolyogva és kicsit határozottabban. Fel kell dolgozzam, elhitetni magammal, önbizalmat növelni és kiépíteni. Aztán majd utána.
-Néda, néda... jaj, egyik se. A "nézd csak" rövidítése. Very Happy -derül fel az arcom a kérdése hallatán, és még a tenyerem is összecsapom.

_________________
Színem: #993300, Álom: #999999, ferdén akkor, ha csak Chan hallja.
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Mezőség #2 - Page 2 Empty Re: Mezőség #2

Témanyitás by Ryutoshi Kurasai Kedd Május 12 2015, 09:58

// Miu //

A buzogányom nagyot csattanva töri szét az ágakat, ahogy kíméletlenül sújtok le a bokorra. Hiába a puszta erő nem volt elég erős a csapásom, és bár eltörtem jó pár ágat, a bokorból, mégsem sikerült elérnem azt, amit valójában szerettem volna. Egy apró fehér pamacs ugrik ki a bokorból, és a átszökkenve a lábam közt, már szalad is tova. Utána pördülök, és fegyveremet utána hajítva próbálom leteríteni a Nyulat, ám az tovább szaladva eltűnik, a szemem elöl. Hűvös, ámbár nyugodt tekintettel nézek utána. Bár elvesztettem a vadat, nem estem kétségbe. Jó nagy ez a terület, és rengeteg vad jár, vagy járhat még erre. Így nyugodt léptekkel indultam meg, hogy felszedjem fegyverem, és végül az övembe tűzzem. Ritkán voltam eddig vadászni, és most sincs ez másképp, viszont szó mi szó jobban bejön, mint a horgászat. A Vadászat kicsit hasonlít a mob harcokra, csak itt a másik fél nem támadhat ellen, ráadásul itt a figyelmesnek kell lenned, ha nem akarod, hogy a vad meglógjon előled. Viszont itt Nyomolvasás nélkül nagyon nehezen lehetsz csak meg, ám ha nem lenne nehézségek, akkor mindenki ezt választaná könnyű út gyanánt. Most viszont, hogy a fegyverem újra megvan, indulhatok is tova. Mint múltkor most sem használok páncélzatot bármennyire is kellemetlenül érint ez. Nem szeretek védelem nélkül sétálni, olyankor túlsebezhető vagyok. Viszont ha teljes páncélzatban vagyok, egyrészt lelassulok, másrészt nagy zajt csapok, ami valljuk be nem éppen a legjobb dologvadászás közben. Szóval szomorú, de tűrnöm kell. Ismét zajokat keresek, amik előzőleg is a nyúlra segítettek rálelni. Hogyha elég sokáig járok, talán ismét találok egy vadat, és akkor talán már el is tudom kapni.

_________________
Spoiler:
Ryutoshi Kurasai
Ryutoshi Kurasai
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 244
Join date : 2012. Dec. 19.

Karakterlap
Szint: 12
Indikátor: Zöld
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

Mezőség #2 - Page 2 Empty Re: Mezőség #2

Témanyitás by Miu Kedd Május 26 2015, 16:23

Új nap, új lehetősége és egy újabb szafari helyszín, ahol garázdálkodhatok.*-* A nyugati részen még nem jártam, bár még az északin is vannak olyan helyek, amiket nem fedeztem fel. De oda mostanság nem igazán van kedvem ellátogatni. Szóval a mai kalandozás helye a szafari helyszínek nyugati szegmense és annak is az egyik mezősége. Bár egyelőre még nem kezdtem neki a vadászatnak, csak tengtem-lengtem. Egyszerűen nem tudtam mit kezdeni magammal. Annyi minden történ és még sem vagyok sehol sem. Voltam egy céh toborzón, de még gondolkozom azon, hogy ténylegesen tag legyek e. Lehet, jobban tudnék haladni, de valahogy nem igazán vonzz egyik céh sem. Bár teljesen egyedül se szeretnék létezni ebben a világban. Legalább itt ne legyek egyedül… Kicsit megpofozgattam az arcom, mind két oldalról, majd vettem egy mély levegőt és minden ború gondolatom száműztem. Ha csak az orrom lógatom, még inkább nem fogok sehova se jutni.
Mentem-mendegéltem tovább… Nem ez egy másik mese. <.< Most csak ide-oda járkálok céltalanul. Már annyira semmilyen vagyok, hogy a vadak sem futnak el, ha meglátnak. Már épp haza akartam lenni, mikor is kiszúrtam valami emberszabásút a távolban. Közelebb rohantam, de még időben fékeztem és vettem nyugodtabbra tempót. Csak, hogy nehogy azt higgye, hogy megakarom támadni. Hisz az a fránya piros billog, ott rikít a fejem felet… Majd észre is vettem valami ismerőset, a White Rose jelét. Pont mostanság gondolkoztam el azon, hogy lehet le kéne „vadásznom” a tagokat és eldöntenem, hogy mit is akarok. Na jó, már a toborzó óta tervezgetem, csak hát a lustaság ugye… Rolling Eyes  De most pont belebotlottam valakibe és pont a kérdéses céh tagja is.
-Hali!
Csak ennyi bukott ki belőlem, hirtelen. Egyelőre arra vagyok csak kíváncsi, hogy mit is fog reagálni arra a szép piros jelzőre a fejem felett. 
Miu
Miu
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 658
Join date : 2014. May. 04.

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Mezőség #2 - Page 2 Empty Re: Mezőség #2

Témanyitás by Ryutoshi Kurasai Szomb. Szept. 19 2015, 22:07

Vad után kutatva indultam hát tovább, és minduntalan megzavar ez a csöndesség, amely lépteim nyomán „hangzik fel”. A páncélom zörrenő hangjai, úgy tűnik, már eléggé hozzám nőtt annyira, hogy feltűnővé váljon a hiánya, mindesetre próbáltam nem odafigyelni rá. Persze nem volt ez olyan nagyon fontos dolog, de az emberben megvannak a maga kis hóbortjai, hiába próbálja kiirtani őket, az én hóbortom a páncél az. Ahogy haladok egyre beljebb az erdőben, velem szembe érkezik végül valaki, és én felnézve a földről a lány szemébe nézek hűvös tekintetemmel. Köszönését meghallottam, bár de szemem felszökik az indikátora, mielőtt köszönnék. Vörös volt, akár a vér, ezzel nem éppen elnyerve a bizalmam. Mindenesetre még nem hallottam felőle semmi rosszat, hisz még csak most találkoztunk, így a szokványos modoromban köszöntöm. Mellkasom elé teszem jobb kezem, majd mélyen meghajolok a lány felé, miközben „semleges” hangon üdvözlöm is.
- Jó napot kisasszony örvendek a találkozásnak. Jómagam Ryutoshi Kurasai vagyok, a White Rose lovagja. Mit tehetek kegyedért? – kérdezem tőle a szemeibe tekintve.
Szemem akár egy szürke jégmező, és testemből áradó fagy is elég hátborzongató hatást biztosít számomra, és sötét öltözékem ellenére remélhetőleg nem ijesztem el a lányt, bár nem tűnik éppen olyan ijedősnek. Kérdésem jogos volt, hisz leszólított, vagyis szeretett volna valamit, de ha mégsem egyszerű udvariasság volt. Természetesen egyik sem bűn, sőt utóbbi esetében még elismerést is érdemel a lány. Nem sokan vannak olyanok a mostani korombeliek közt is, akik megfelelően kulturáltak a köszönések terén. Persze nem szándékozok itt állni hajnalig. Ha a lány tovább halad, vagy sokáig nem szól hozzám, egy apró meghajlást követően (utóbbi esetén) továbbindulok, hogy folytassam a vadászatot.

_________________
Spoiler:
Ryutoshi Kurasai
Ryutoshi Kurasai
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 244
Join date : 2012. Dec. 19.

Karakterlap
Szint: 12
Indikátor: Zöld
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

Mezőség #2 - Page 2 Empty Re: Mezőség #2

Témanyitás by Miu Vas. Nov. 08 2015, 11:30

Még, hogy Miu nem tűnik ijedősnek, pedig az. Razz A rideg és számára robotos viselkedéstől a hideg végig szaladt a hátán és ez a pillanatnyi rezzenés az arcára is kiült. Na persze nem az udvariasság volt az, ami miatt robotnak titulálta, hanem sokkal inkább az a fagyos és üvegesnek tűnő tekintet és a semleges hangnem és egyébként is nincs itt most kicsit hideg. Ennyire ridegül még senki sem reagált rám. Pedig azért már kaptam hideget, meleget is az indikátorom miatt, de azért mindenkin látni lehetett azt a megvetést és haragot, amit a vörös indikátorosok iránt táplál. Itt viszont semmi, csupán csak egy jégcsappal állok szemben.
-Erhhm… - szökik ki a számból valami hang, miközben keresem azt, hogy mivel is vigyem tovább azt amit elkezdtem – White Rose… nem rég voltam egy ilyen toborzós izén… ööö… beszélgetésen. Bár végül valakinek sikerül begyömöszölnie egy másik céhbe, de a többi WR-es újonc közül elég sokakat ismerek és jóba is vagyok velük, meg hát sose lehet tudni, hogy mikor kapok össze a másik céh vezérével, mert ugye most jóba vagyunk meg minden, csak hát még is csak rám erőltette a belépés dolgot… <.< - beszélek össze-vissza, nem igazán tudom, hogy mit akarok mondani vagy, hogy mit is akarok kihozni ebből az egészből – Szóval most barátkozok a céhekkel, már csak azért is, hogy nehogy lecsapjon valaki az indikátorom miatt. Meg úgy egyébként ritkán futok össze bárkivel is,  mikor egyedül indulok neki a vadászatnak és én társasági lény vagyok, így jobb szeretek mindent társaságba csinálni. Bár vadászni legtöbbször egyedül szoktam, de már kezd így elég unalmas lenni – ha az előttem álló személy elvesztette a fonalat az még hagyján, viszont már én is rég elvesztettem és már totál nme vagyok képbe azzal kapcsolatban, hogy miket is beszélek, egyáltalán bemutatkoztam már? Suspect - Egyébként, ha még eddig nem mondtam volna… Én Miu vagyok és én is örvendek a találkozásnak, és most azt hiszem befogom egy kis időre… @.@
Már fogalmam sincs, hogy hányadán állok a dolgoknak, kissé me vagyok zavarodva. De remélem, hogy majd a srácnak sikerül ezt mind kibogoznia és majd akkor rájövök én is arra, hogy miket hordtam itt össze.
Miu
Miu
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 658
Join date : 2014. May. 04.

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Mezőség #2 - Page 2 Empty Re: Mezőség #2

Témanyitás by Chakna Kedd Okt. 06 2020, 22:39

Hinari

Egy köpésre volt a céhháztól. Azt elmúlt napokban sokat toporogtam, sétálgattam fel-alá... Mégsem tudtam megfogalmazni értelmesen az üzenetet... 
Ma reggel aztán úgy döntöttem, hogy elég volt, el kell terelnem a figyelmemet, és ha nem tudtam volna a hirdetésekből, vagy elfelejtettem volna, hát a céhház közelében is hallható nyüzsgés eszembe juttatta volna, hogy jelenleg "vadászidény" van a szafariban
Nem voltam oda a vadászatért, de éppen alkalmas időtöltésnek tűnt, hogy elterelje a figyelmemet.
Legalábbis ezt hittem, és erősen bíztam benne. Aztán az élet hozta a szokásos formáját, és rámcáfolt.
Először az északi részen próbálkoztam, de... Olyan sokan voltak, hogy mire megláttam egy-egy nagy nehezen előmerészkedő vadat, valaki más a nyomába eredt, és rövid úton csak a pixelfelhő, és a loot maradt az állat után. Ez harmadik alkalommal már kifejezetten bosszantott, és nem hogy nem feledkeztem meg a fejemben visszhangzó kérdésről, egyenesen rátett egy lapáttal az abból adódó alapfeszültségemre. 
Mérgemben azt kívánva, bár nyelné el a föld az összes szafariban tébláboló játékost, neki indultam, hogy nyugalmasabb területet keressek, ahol nincsenek olyan sokan éppen.
A szafari nyugati részén találtam is egy nagy tisztást, ami tökéletes hely volt hozzá, hogy az erőből kifele űzött állatokat én kapjam el előbb néhány jól irányzott nyíllal. 
És vártam. És vártam. És ha jött is állat, újra és újra belekerültem a gondolatspirálba a lehetetlen, és reménnyel kecsegtető dolgok között. Így mire észleltem az állatot, az már el is tűnt a tisztás másik oldalán az erdőben. 
Amikor ez ötödjére történt meg nagyon felhúztam magam, és ettől az idegtől hajtva végül sebtiben megszületett egy üzenet Hinarinak.

Chakna írta:Szia Hinari!
Szeretnék beszélni veled valamiről. Ráérnél most? Közben vadászhatunk is, a szafari nyugati részén találtam egy elég nyugalmas tisztást. 
Köszönöm: Chakna.

Ezután míg a válaszra, és remélhetőleg Hinarira vártam, még próbálkoztam, de nem lett nagyobb sikerem, mint az előbb.
Annyit sikerült előre lépnem, hogy észrevettem: Ahol a tisztás kezdődik, ott csordogál egy patak... Talán ha azt figyelem, nagyobb szerencsém lesz az inni érlező állatokkal.

_________________



Előtörténetem; Adatlapom; Színem / #ffcc33Beszédszínem; User; Ozyféle karakterlap;


"Álmomban újra visszatér hozzám... Én újra, és újra próbálom elengedni... De az emléke velem marad ... mindig."
Chakna
Chakna
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 1320
Join date : 2016. Nov. 18.
Age : 22
Tartózkodási hely : Föld ^^

Karakterlap
Szint: 48
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Mezőség #2 - Page 2 Empty Re: Mezőség #2

Témanyitás by Hinari Szer. Okt. 07 2020, 16:07


Nem is volt messze a leadóhelytől. Persze így, hogy jól tudtam, merre van az Artes céhház, igazából nem volt meglepő a lány jelenléte alig egy sárkányröptével arrébb, mégis néztem egy ideig a térképemen a kicsiny pontot, ami Chaknát jelezte a nyugati részen. Közben játékosok - hangosak és vidámak - haladtak el előttem, igyekeztek be a sátorba, aminek szélénél ücsörögtem egy kivágott fatönkön, eltűnődve a nemrég kapott levélen és annak tartalmán. Vajon tudta, hogy pont itt vagyok én is?
Ma Nestorral terveztem szafarizni: a tűzsárkány figyelmét nem kerülte el a felhívás, így mióta csak megnyílt ez a lehetőség, Nes jönni akart, vadászni akart. Nem hibáztattam érte, amint tehát találtam egy alkalmas időpontot, szóltam neki és nem sokkal később már a terület felett repültünk, téve egy bemelegítőkört, hogy feltérképezzük a játékosok által leginkább előnyben részesített vidékeket. Ezek után szálltunk le itt, a leadóhelynél, hogy megnézzem az aktuális listát és felmérjem, melyek azok a vadak, amik elfogásával lenne esélyem felkerülni a legjobbak közé. Mint az várható volt, az északi rész vadjai képviseltették magukat legnagyobb számban - ezértis döntöttem el, hogy inkább más területre megyek, kicsivel merészebb terepre, ahol hasznát tudom venni a jártasságomnak, amit igazából Nestor miatt fejlesztettem fel ennyire.
Chakna kérése a nyugati részen pedig pont kapóra jött ehhez.
- Nes, mehetünk - zártam be a menüt, miután megírtam Chaknának a választ:

Hinari írta:Szia!
Mi éppen vadászunk Nestorral, arra kanyarodunk akkor. Várj meg ott!
Hina

- küldtem el neki, Nestor pedig izgatottan emelkedett a magasba, majd fordult el nyugati irányba, arra, amerre vezényeltem őt: egyenesen a tisztásra, ahol a minimapom Chakna helyét jelezte. A tűzsárkány hangtalanul siklott a levegőben, aztán egy éles fordulattal lefelé vette az irányt; árnyéka sötétségbe vonta a mezőn hajladozó, lila virágokat. Végül földet ért, égkék szemei Chaknán nyugodtak, teste megfeszült, karmai felszántották a reggeli esőtől nedves talajt. Leugrottam a hátáról, majd végigsimítottam az oldalán:
- Nyugodtan körülnézhetsz - bólintottam feléje, majd odasétáltam a lányhoz.
- Szia! - köszöntöttem őt élőszóban is - Ha nem bánod, hogy Nes időről időre előbukkan majd az erdőből, egész délután ráérek - mosolyogtam rá és kerestem magamnak valami ülőhelyet.
Mire visszanéztem, a sárkánynak nyoma sem volt a tisztáson.

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Mezőség #2 - Page 2 Empty Re: Mezőség #2

Témanyitás by Chakna Vas. Okt. 11 2020, 16:20

A válasz kisit megnyugtatott. Eszembe sem jutott elmenni máshova. Egyelőre alkalmasnak tűnt a hely, csak a figyelmemet kellene helyretenni.
Feleslegesnek tűnt válaszolni, ha vadásznak, akkor a helyzetjelzőmet is látni fogja Hinari, és tudni fogja, hogy nem mentem másfele.
Először a tisztáson átsuhanó árnyékre figyeltem fel, és kissé felnézve néztem, ahogy leszáll a hatalmas teremtmény.
Nem mondanám, hogy félek a sárkánytól, de ösztönösen léptem hátra egyet, ahogy leszállt előttem, ha nem is volt túl közel, ahol földet ért.
Aztán rámosolyogtam az állatra, és a hátáról leugró Hinarira.
-
Sziasztok. Dehogy bánom. Remélem Nes sem bánja a vadászokat. - mondtam, utalva a szokásosnál nagyobb zsúfoltságra. - Nagyon köszönöm, hogy csatlakoztok hozzám - fordultam a Liga vezéréhez.
A sárkány hamar eltűnt a fák között. Pár pillanatig mosolyogva néztem utána. Azután intettem Hinarinak.
- Találtam egy helyet, ahonnan jól rá lehet látni az erdő szélére, és a nem messze lévő itatóra is. Egész kellemesen lehet ücsörögni ott, azt hiszem. - mondtam, és meg is mutattam a napfényes, puha területet, ahonnan beszélgetés közben nyomon követhettük, mi történik az erdő és az itató környékén.
-
A múltkori kazamatáról szeretnék beszélni... - kezdtem bele, miután elhelyezkedtünk. Fürkésztem, hogy érinti a téma felvetése, ha úgy is sejtettem, nem lepte meg, hogy ezzel hozakodtam elő. Reméltem, hogy nem olyan téma, amiről nehéz beszélnie... Nem akartam volna felszakítani már-már elfelejtett sebeket. De nekem kellettek a válaszok... És ha Hinari nemtud, vagy nem akar beszélni a dologról, legalább azt meg szeretném tudni, ki más tudna válaszolni. - Tényleg létezik más módja is a Nerve Gear mellett, hogy belépjenek a játékba? - tettem fel a kérdést, csak észlelés és hallgatózás jártassággal kémlelve a környéket.
Így is észrevettem a patakhoz érkező állatot. Hangtalanul próbáltam felemelni az íjam, és elengedni egy nyilat az állat felé.


// Medve, 7-es minőségű medvebőrrel.

_________________



Előtörténetem; Adatlapom; Színem / #ffcc33Beszédszínem; User; Ozyféle karakterlap;


"Álmomban újra visszatér hozzám... Én újra, és újra próbálom elengedni... De az emléke velem marad ... mindig."
Chakna
Chakna
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 1320
Join date : 2016. Nov. 18.
Age : 22
Tartózkodási hely : Föld ^^

Karakterlap
Szint: 48
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Mezőség #2 - Page 2 Empty Re: Mezőség #2

Témanyitás by Hinari Csüt. Okt. 15 2020, 11:57


- Nestor nem bánja. Nestor gyorsabb náluk - közölte a sárkány, halványkék szemeit Chaknára függesztve, de csak egy kis ideig. Aztán szárnyra kelt és hamar eltűnt a bokrok között, én pedig rövid nevetéssel néztem utána.
- Ugyan, szívesen tesszük - fordultam végül a lány felé bátorító mosollyal - Régen beszélgettünk csak úgy. Remélem az ikrek nem találnak meg itt is - tettem hozzá, hiszen sosem lehetett tudni. Persze a "csak úgy" kijelentést azért én sem gondoltam teljesen komolyan, hiszen Chakna leveléből nem tűnt úgy, mint aki egy laza, kötetlen csevegésre hív el, mondjuk egy forró tea és egy kis sütemény mellett. Nem, ez most más volt és bármennyire is foglalkozott egyelőre az erdővel és a tisztással, arcára rá volt írva a ki nem mondott kérdés. A helyszínválasztás nekem is jó és praktikus tervnek tűnt, így egyetértve vele sétáltam oda. Leterítettem egy kabátot a nedves fűre, amire ülhetünk, majd miután ezzel megvoltunk, az íjászlány bele is kezdett.
Nem ért váratlanul a téma, habár én már majdnem elfelejtettem a kazamatázáson történteket, legalábbis... ezt a részét biztosan. Kasumi és a keresése valahogy több figyelmet érdemelt akkor, de azok számára, akik nem tudtak erről mindent... hát, teljesen érthető volt, miért hozta fel ezt Chakna újra. Könnyedén bólintottam hát az első, tétova mondatra, Észlelésem pedig szinte ezzel egyszerre jelezte a közeledő vadat. A lány kérdezett, a medve pedig előbújt a rejtekből. Arcomon félmosollyal figyeltem, ahogy társam koncentrál, kifeszíti az íjat majd elereszti a húrt - a nyílvessző sebesen suhant az állat felé, amíg én nem mozdultam, nem tettem semmit, nehogy megzavarjam a vadászat élményét. Megvártam, amíg Chakna elmegy az elejtett vad lootjáért és csak ezután bólintottam feléje:
- Mostmár igen - feleltem - Egy AmuSphere nevű sisakkal. Nem emlékszem pontosan, mikor dobták piacra, de jópár éve már. Kint - érthető okokból - elég nagy felháborodást keltett a NerveGear-es ügy és mivel más virtuális játékok is jöttek, azokhoz kellett valami más - meséltem és meséltem volna tovább is, de egyszerrecsak Nestor érkezett oldalról, karmai közt egy vergődő állattal.
- Tényleg gyors vagy - nevettem a sárkányra, aki minden erejével vonszolta-húzta az elefántot kifelé a tisztás felé: a vad csapkodott és tülkölt és Nestornak csak az az egy szerencséje volt, hogy nem egy kifejlett példányt talált, hanem viszonylag fiatalt, így a méretbeli különbség nem volt leküzdhetetlen - Máris rohanok - ugrottam fel és felizzítva a Katanát vetettem véget a harcnak, egy gyors és könyörtelen vágással.


Elefánt - elefántagyar, 7+3-as minőség

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Mezőség #2 - Page 2 Empty Re: Mezőség #2

Témanyitás by Chakna Vas. Okt. 25 2020, 22:36

Mosolyogva biccentettem Nestornak, és figyeltem, ahogy eltűnik. Vajon mindig így néz, ha beszél valakihez?
Félig kényszeredetten nevettem fel a megjegyzésre az ikrekről.
- Ha akarnak valamit úgy sejtem mindenhol megtalálnak - csóváltam a fejem. Nem akartam magamnak sem bevallani, hogy...ez engem nem zavar, bár tény, hogy kevésbé váratlanul is megjelenhetnének.
A beszélgetés elindulását aztán kissé megakasztotta a medve előbukkanása, akit a nyilam eltalált, és elpixelezett. Nem volt messze, így odafutottam, hogy felvegyem az orr maradt bőrt. Némi munkával jó puha kabát lenne belőle.
Nem tudom mire számítottam. Egy pillanatra döbbenet ült az arcomon, de a helyét lassanként átvette a bizonytalanság megszűnése miatti megkönnyebbülés. Elvégre... ez jó hír, ugye? Ez azt jelenti, hogy talán nem kell megvárnunk a századik bosst, mielőtt biztonságosan kimentenek mindenkit... Mindenkit...
Jópár éve.. 
- Ezekszerint... már négy éve is létezett? - kérdezem, egyelőre nem engedve meg magamnak, hogy reménykedjek. Az a név... fekete volt, ellentétben néhány szürkével...
- Nem hiszem el, hogy tovább haladnak ezen a vonalon miután látták mit lehet okozni vele - dőltem hátra kissé idegesen. Második gondolatra persze világos, hogy egy ilyen komoly technológiai lehetőséget nem engednek el egy ilyen hatalmas gikszer miatt sem, de nekem, aki nem túlságosan rajongok a videójátékokért... akkor is kicsit érthetetlen, hogy erőltetik.
Nestor érkezésének hangjára ültem fel újra. A szemem kicsit elkerekedett, aztán a szám elkezdett felfelé kúszni, és végül elnevettem magam. 
Mikor Hinari visszatért mellém, még mindig a hasamat fogva vigyorogtam.
- Ez majdnem olyan volt, mint a kishercegben az elefántevő kígyó - osztottam meg újra nevetve a gondolatomat.Végül azért csak úrrá lettem a vidámságon, és újra az erdő szélét kezdtem figyelni.

_________________



Előtörténetem; Adatlapom; Színem / #ffcc33Beszédszínem; User; Ozyféle karakterlap;


"Álmomban újra visszatér hozzám... Én újra, és újra próbálom elengedni... De az emléke velem marad ... mindig."
Chakna
Chakna
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 1320
Join date : 2016. Nov. 18.
Age : 22
Tartózkodási hely : Föld ^^

Karakterlap
Szint: 48
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Mezőség #2 - Page 2 Empty Re: Mezőség #2

Témanyitás by Hinari Kedd Okt. 27 2020, 12:48


Hát... Chaknának teljesen igaza volt Kahetsuval és Haketsuval kapcsolatban, de azért bíztam benne, hogy ma nem találnak meg - vagy legalábbis nem mostanában. A feltételezésre együttérzőn biccentettem, majd inkább az érkező nagyvadat kezdtem el figyelni, amit az íjász is észrevett. Egy lövés és Chak már szaladt is az itatóhoz, hogy felszedje a zsákmányt, miközben én magam mögé csúsztattam két tenyeremet és kissé hátrébb dőltem, hogy nagyobb kilátás nyíljon a felettünk vonuló bárányfelhőkre.
Végül tekintetem a lányra emeltem és válaszoltam neki, magamban pedig rögtön levontam a következtetést, leginkább az arcán átsuhanó döbbenet okán. A kérdésére mondjuk nemigen tudtam mit felelni és ettől kicsit zavarba is jöttem, előredőltem és az egyik tincsemet kezdtem el csavargatni.
- Igazából nem tudom, mikor dobták piacra - mondtam ki végül összeráncolt homlokkal - De... ha fontos, utánakérdezhetek - mosolyogtam rá lágyan és magabiztosan, mintha tényleg ennyire egyszerű lenne. Persze az is volt - és ugyan kevés ember van, akinek erről egyáltalán beszélni terveztem, de Chakna pont közéjük tartozott; kellően megbíztam benne hozzá. Meghát, ennyi év távlatából a lehetőség már nem is olyan meglepő, nem igaz? A folytatással viszont várnunk kellett, hiszen közben hatalmas szárnyak erőteljes csapásait észleltem és hamarosan a gazdájuk is megjelent. Egy elefánttal. Egy közepes méretű, igencsak nagyra nőtt elefánttal. A lánnyal egyszerre nevettünk fel a jeleneten, én pedig már ugrottam is, hogy segíthessek Nestornak, aki büszkén vonszolta zsákmányát és elégedetten rázta meg magát, amint a Katanával amazt elpixeleztem.
- Nestor hoz még - csillogott a sárkány szeme és már fordult is meg, hogy egy rövid elrugaszkodás után a levegőbe emelkedjen és eltűnjön a szemünk elől újra.
- Igen, tényleg - kuncogtam a hasonlaton és jókedvűen telepedtem vissza a lány mellé és valahogy... olyan jó volt most így, itt; nem akartam a korábbi témával megszakítani a pillanatnyi egyensúlyt.

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Mezőség #2 - Page 2 Empty Re: Mezőség #2

Témanyitás by Chakna Kedd Okt. 27 2020, 23:59

]Egy pillanatra el is felejtettem, hogy idebent... aligha tudhatjuk, mi történik odakint. Hogy mennyire haladtak előre a rendszer feltörésében... Mennyire boldogulnak a bentragadtak kezelésével... Mennyire tanultak meg együtt élni azzal, hogy ezek a játékok az életükkel is szórakozhatnak...
Csak remélhetjük, hogy a szeretteink... jól vannak odakint.
Megértően bólintottam Hinarinak. 
- Nem tudom fontos-e - sóhajtottam - nem változtat semmit a feketévé vált neveken - mormoltam magam elé, remélve, hogy hamarosan a reménybe kapaszkodni próbáló érzelmeim is követik a racionális gondolatot.
Nestror érkezése aztán vidámabb mederbe terelte a gondolataimat, és a beszélgetést is.
A sárkány aztán újra eltűnt. Szerencsére a nevetést nem vitte magával.
- Mindig ilyen szertelen? - kérdeztem vidáman Nestorra utalva. Azt hiszem el is felejtettem, hogy egy háziállat milyen sok önfeledt pillanatot tud adni a kétségbeejtően szomorú hétköznapokban....
Egyelőre szerettem volna a vidámságban megmaradni, így én sem erőltettem a visszatérést a korábbi témához.
Helyette az itatót fürkésztem. Odakint sosem tapasztaltam, hogy a vadászat tud megnyugtató lenni... 
- Egyébként van ötleted, mi készül ebből a sok bőrből, amit a vadászok most leadnak? - vetettem fel, mert tudomásom szerint egyelőre nem kaptak cserébe tárgyat a játékosok, csak késeket az eredményesebb begyűjtés érdekében. És valahogy... Nehezen tudnám elhinni, hogy takarókat akarnak osztogatni.... Bár ki tudja... lehet arra lesz szükségünk télen.
Az észlelésem ekkor jelzett az erdő széle felől, bár még nem láttam az érkező vadat.  De egyértelműen felénk haladt, úgyhogy  úgy gondoltam, nem is várom meg, hogy odaérjen, hanem a jártasságomra hagyatkozva gyors mozdulattal elengedtem egy nyilat oda, ahol megérzésem szerint pillanatokon belül meg kellett jelennie az állatnak.
Meglátva mi robogott ki az erdőből, egyenesen bele a nyilamba, felhúztam a szemöldökömet
- Nem is tudtam, hogy az itteni állatok is családosan élnek - kommentáltam, elszaladva a hátramaradt zsákmányért.

//Medvebőr, 7-es minőség... xD

_________________



Előtörténetem; Adatlapom; Színem / #ffcc33Beszédszínem; User; Ozyféle karakterlap;


"Álmomban újra visszatér hozzám... Én újra, és újra próbálom elengedni... De az emléke velem marad ... mindig."
Chakna
Chakna
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 1320
Join date : 2016. Nov. 18.
Age : 22
Tartózkodási hely : Föld ^^

Karakterlap
Szint: 48
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Mezőség #2 - Page 2 Empty Re: Mezőség #2

Témanyitás by Hinari Csüt. Okt. 29 2020, 14:04


- Hát... azokon valóban nem - osztoztam Chaknával a sóhajtásban és egy kicsit nekem is sok volt már ez a témakör, az összes... fekete névvel együtt, akik a gondolatra sorban előkerültek lelki szemeim előtt. Alig észrevehetően megráztam a fejem és nem is fogalmazódott meg bennem, hogy a mellettem ülő lány voltaképpen nem is kérdezett rá az ajánlatomban rejlő furcsaságra.
Nestor érkezése pedig úgy fújta el, mint gyenge szellő a pitypangot.
- Ha vadászatról van szó - bólintottam a kérdésre enyhe mosollyal - Nagyon izgatott tud lenni ilyenkor - néztem én is az erdő széle felé, amerre Nes eltűnt. Mondjuk mozgolódást azóta megint hallottam onnan, de rábíztam ezt a tűzsárkányra és a magam részéről inkább elhelyezkedtem a fűben.
- Fogalmam sincs - nevettem el magam a következő kérdésre vidáman - Igazából eddig bele se gondoltam még ebbe. De mivel ez csak egy program, gondolom nem szükséges mindent felhasználni, ahogy sok statot nem adó itemhez sem kell feltétlenül nyersanyag - vontam meg a vállam tanácstalanul - Meg aztán nem is minden játékos tud sok vadat elejteni, még akkor sem, ha az esemény miatt felkapott lett a szafari területe. Takada mondta és teljesen igaza van; aki nem tapasztalt, esetleg zajjal közlekedik, inkább elijeszti az állatot mintsem megfogná - mondtam és kicsit szándékosan vontam be az öregurat is az elhangzottakba: már meghallgattam Takadát is a terveiről, de kíváncsi voltam, Chakna hogyan vélekedik róla és a céhbelépésről, ha köztük már felmerült. Vagy lehet azóta már el is intéztek mindent? Amíg vártam, hogy a lány reagáljon, előttünk is megzörrent a bokor, Chakna pedig nem várta meg, hogy kiderüljön, mi rejtőzik mögötte.
- Vagy az előző nőstény volt, ez a hím meg követte a szagát - kuncogtam és miközben az íjász elszaladt a lootért, Nestor is megérkezett.


Vaddisznó - vaddisznóagyar, 2+3-as minőség

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Mezőség #2 - Page 2 Empty Re: Mezőség #2

Témanyitás by Chakna Hétf. Nov. 09 2020, 18:35

Valahogy... természetesnek tűnt, hogy Hinari utána tud járni a dolgoknak. Fel sem merült bennem, hogy ehhez a külvilággal kellene kapcsolatot létesítenie. Hiszen az elméletileg lehetetlen, ugye?... 
- Magával ragadó ez a felszabadultsága - bólintottam, még mindig vidám mosollyal az arcomon.
Meglepődtem, hogy a könnyed téma felvetésére irányuló próbálkozásom sikerrel zárult. Én is elnevettem magam.
- Hát remélem azért értékes jutalom lesz belőle, ha már ennyien ilyen szorgalmasan belevetették magukat a napokban a vadászatba - jegyeztem meg, enyhe iróniával, hiszen a mi életünket a céhházban kissé hangosabbá tette a nyüzsgés a szafariban.
Bólintottam az eszmefuttatásra, Takada említésére viszont elvettem a tekintetem az erdő széléről.
- Takada bölcs ember - jegyeztem meg, kissé elgondolkodva. Mondtam még volna mást is, de a az újabb medve érkezése elterelte a figyelmemet. Furcsának találtam, hogy ilyen rövid időn belül két medve is járt erre.
- Akkor remélem minket egyik sem fog saját fajtabeli nősténynek gondolni szag alapján - nevettem fel, vidáman pakolva az inventorymba a medvebőrt. Elég kellemetlen lenne, ha egy vad udvarolni kezdene nekünk. Remélhetőleg a rendszerbe ilyen opciót nem építettek be. Ugye?
- Ezek szerint te is megismerkedtél Takadával - próbáltam újra felvenni a beszélgetés fonalát. - Mi a benyomásod róla? - kérdeztem, valamiféle elhatározással, de bizonytalansággal a tekintetemben. Nem igazán tudtam még magabiztosan mit kezdeni az idősebb úr személyével. Egyrészt szimpatikus volt a készségessége, és a törődése mások felé... Ugyan akkor a tanári mivoltának érezhetősége engem kicsit zavart azokban a témákban, amikor tapasztalat híján a meglátásai nem igazán tudták előre vinni az ügyet, és az lett volna a bölcsebb, ha hagyja a maga útján menni a dolgokat.

_________________



Előtörténetem; Adatlapom; Színem / #ffcc33Beszédszínem; User; Ozyféle karakterlap;


"Álmomban újra visszatér hozzám... Én újra, és újra próbálom elengedni... De az emléke velem marad ... mindig."
Chakna
Chakna
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 1320
Join date : 2016. Nov. 18.
Age : 22
Tartózkodási hely : Föld ^^

Karakterlap
Szint: 48
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Mezőség #2 - Page 2 Empty Re: Mezőség #2

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 3 oldal Previous  1, 2, 3  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.