Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Küldetés] Bonds

4 posters

5 / 5 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5

Go down

[Küldetés] Bonds - Page 5 Empty Re: [Küldetés] Bonds

Témanyitás by Hinari Hétf. Okt. 20 2014, 15:49


- Lehet, hogy a küzdelem tisztességes volt, de soha nem tettem volna fel a Katanát tétnek, ha nem zsaroltál volna meg, hogy soha többet nem látom Alexet, ha nem fogadom el a feltételeidet ˇˇ - válaszoltam rögtön, felvéve kicsit Freya sértődött stílusát, egy pillanatra meg is feledkezve róla, hogy hol vagyok – Ez pont annyira tisztességes, mintha azt mondanám, hogy amelyikünk több mobot üt le egy óra alatt az erdőben, azé a Katana – tettem hozzá karba tett kézzel, tekintetem Victor és Freya között váltakoztatva. Minden félelmem lehullott rólam most, hogy láthatóan nem akart senki megölni minket, így élesen nézve rájuk, vártam Victor döntését.

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Bonds - Page 5 Empty Re: [Küldetés] Bonds

Témanyitás by Cardinal Hétf. Okt. 20 2014, 16:13

- Mobs pale - a lány jól láthatóan elsápad egy kicsit, de aztán megrázza a fejét, és köti az ebet karóhoz - I told... - újabb fejrázás, közben pedig azt motyogja, hogy emnnyire gyűlöli ezt a barbár japán nyelvet - Nem volt elég erős a szerelmed ahhoz, hogy egyszerre szeresd Alex-tant és a Katanát is. Ezért vallottál ellenem kudarcot, ennyi történt ˇ^ˇ Én csak segítettem neked, erre ez a hála... - duzzog tovább, az utolsó félmondatot már csak mormolva - Ha bizonyítod, hogy erősebb a Szerelmed az enyémnél, visszakapod. De ha így haladsz tovább, száz év múlva se leszel képes engem legyőzni <3 - jegyzi meg szemtelenül a kislány, aztán talpra pattan, újra nyelvet nyújt, és kiszalad a teremből. Victor a jelenetet látva csak felsóhajt, aztán atyai mosollyal szólal meg újra.
- Ez a vita maguk közt alakult ki, nincs beleszólásom - jelenti ki, látva hogy tőle vársz valamiféle döntést. Tulajdonképpen még örülhetsz is, hogy Freya elszaladt, járt a fejében egy s más, aminek nem örültél volna.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Bonds - Page 5 Empty Re: [Küldetés] Bonds

Témanyitás by Hinari Vas. Nov. 02 2014, 16:55


Még mindig egy kissé sértődötten néztem rá, de tekintetemben immáron több volt a hitetlenkedés: ő ezt komolyan gondolja? Szerelem ereje… ezek csak statpontok, képességek és szerencse. -.- Nem igazán értettem, Freya hogyan gondolkodik, s bár hogy fél a moboktól, az gyorsan leesett, ám nem ez a mondata volt, ami leginkább lekötötte a figyelmem. Arcomon halvány mosoly suhant át, az a félig magabiztos fajta, ami tisztán jelzi a másik felé, hogy hallotta, éshogy nem fogja elfelejteni.
- I’ll take you at your word after the rematch – mondtam neki, pillantásommal végigkövetve, ahogy elhagyja a termet, még elnézve az ajtót egy darabig. Halkan sóhajtottam, majd nehézkesen felálltam, felsegítve Alexet is, ha szükséges volt, kinyújtóztatva egy kicsit a tagjaimat, végezetül pedig újra megnyitva az inventoryt, ezúttal tüzetesebben is csekkolva, hogy – a Katanán kívül – mindenem megvan-e. Nem siettem, mostmár, hagytam, hogy Victor ott álljon, s csak miután végeztem, fordultam feléje komoly arccal:
- Elnézést, de lenne egy kérésem mégis. Illetve kettő – próbáltam valahogy felülemelkedni a történéseken, és inkább a következő teendőkre gondolni, hacsak addig a fél percig is, amíg itt vagyunk. Csak amíg Victor is itt van – Foglald le nekem a Kezdetek Városának fő arénáját két hét múlvára, és legyen meghirdetve publikusan is a párbaj. Újságban, akárhol, rád bízom – magam sem értettem, honnan jöttek a szavak, de azt tudtam, hogy mindet komolyan gondolom. Talán a düh mondatta ki velem őket, és a határozott szándék, hogy igenis le fogom győzni. Akár fél Aincrad előtt. Ha kell. Kezeim önkéntelenül is ökölbe szorultak, ám amikor gondolatban továbbléptem, ajkaimba harapva kerestem velük Alex érintését, az előzőnél jóval halkabban folytatva – És a másik… szeretném tudni, hogy hívták – pillantottam afelé a hely felé, ahol Raiga megölte azt a fiút, direkt nem pontosítva, hisz Victor enélkül is megértette, valószínűleg. Ha válaszolt, azt illedelmesen megköszöntem, majd Al karjába kapaszkodva vártam, hogy végre elteleportáljanak minket. Hogy véget érjen ez a rémálom, s egy kicsit megint kettesben, nyugodtan lehessünk. Azt hiszem, ez mindkettőnkre ráfért már…

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Bonds - Page 5 Empty Re: [Küldetés] Bonds

Témanyitás by Cardinal Vas. Nov. 02 2014, 17:46

- Hallgatom, Hinari-san - bólint Victor kimérten, és mondhatni már szokásos módon nem ad rögtön választ, kivár néhány ütemet, vagy ha úgy tetszik, rövid hatásszünetet tart megfontolt ember módjára - Nem jelent problémát, ahogy kívánja. Igazán csekély ár - feleli végül, majd követi a tekinteted arra a pontra, ahol egykoron az a fiú feküdt magatehetetlenül - Dainak hívták - mondja el, de többet nem mond, hiszen ennyire voltál kíváncsi. Köszönetedre csak a szemét hunyja le egy-két pillanatra, tudomásul véve azt, majd a sétapálcájára támaszkodva komótosan kisétál ő is a teremből. Csak a kis ninja marad veletek, akinek az apró kezében egy számotokra ismeretlen kristály villan, ami ugyan hasonlít a Teleport kristályokra, de vörös pöttyök díszítik. A kristályt aktiválva egy átjáró nyílk meg körülöttetek, egészen konrkétan beleestek, és a következő pillanatban Taft főterén találjátok magatokat a sűrű köd kellős közepén. A vásárnak már nyoma sincs. Késő éjszaka van.


Jutalmak

Hinari és Alex 295 exp és 310 arany jutalmat kapnak egyaránt.

A Justice League 310 aranyat kap a céhbankba (céhbazár bónusz), az Artes 155 aranyat.

Justice League (295 exp - bazárbónusz): Shizu 50 exp, Hinari, RenAi, Szophie, Yuichi és Ozi egyaránt 49 exp céhbónuszt kapnak.

Artes (147 exp): Raven 7 exp, Anat, Esu, Alex, Jun és Saya pedig 28 exp.

Másodlagos jártasságok (KA osztja):
Alex - 20 szint érclátásra és 20 T2-es érc, valamint 8 szint növénylátásra és 20 T1-es növény.
Hinari - 20 szint érclátásra és 20 T3-as érc, valamint két T3-as páncélrecept.


Köszönöm a részvételt, élveztem mesélni nektek és külön hatalmas dicséret jár a gyorsaságotokért. Remélem ti is élveztétek Very Happy Lezárom a küldetést!
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Bonds - Page 5 Empty Re: [Küldetés] Bonds

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Nov. 02 2014, 19:58

Hinari: Páncélkészítés (T3): Kombinált Természetgyűrű Recept, Foltozott Köpeny Recept
Érclátás (T3): 230 -> 250, 7 Halvány Holdkő 2 Jeti Bőr 7 Topáz 3 Opál 1 Aranyérc

Halász Alex: Érclátás (T2): 100 -> 120, 1 Borostyánkő 4 Fémkő 5 Drágakő 2 Tömény Rubin 5 Acél
Növénylátás: 92 -> 100, 6 Kis Tövisgyökér 5 Faeno Levél 7 Barna Gomba 1 Tövisgyökér 1 Vörös Pitypang
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Bonds - Page 5 Empty Re: [Küldetés] Bonds

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

5 / 5 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.