Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Event] Horgászverseny

+4
Suzume
Chancery
Joey Chrome
Silica
8 posters

1 / 4 oldal 1, 2, 3, 4  Next

Go down

[Event] Horgászverseny - Page 2 Empty Re: [Event] Horgászverseny

Témanyitás by Chancery Kedd Aug. 19 2014, 11:54

Jun cseveg és cseveg, aztán elkezd ismerkedni a csúzlival. Én csak fél szemmel figyelem, hisz nem csak a műcsalira, de a macskára is fordítok kellő szemezést, nehogy egyiküknek is baja essen. Egyébként sem csúzliztam soha életemben, olyannyira nem, hogy elsőre azt sem tudom, hogy is kell leírni pontosan.
Ezen kívül egyenlőre dögunalom az egész... ha legalább valami zene lenne, egy rádió, vagy a kint maradt mp3 lejátszóm, ami nagyon sokszor hiányzik... de áh, nem. Az ilyesmi Aincradban elég luxus... ._.;
Jobb híján a gondolataim kerekednek felül, méghozzá vissza a legeslegelejére a dolgoknak; mi legyen a könyv témája. Vagy legyen-e esetleg valami novelláskötet, kezdésnek. Az írás utáni vágy igen erős bennem, de hogy mi legyen a téma, amiről írok, az még továbbra sem tiszta előttem. Talán legyen a tenger? A kalózok? A horgászat? Az a baj, hogy mindegyikhez még jobban utána kéne járjak, ahhoz pedig nincs kedvem. Ellenben, ha olyasmiről akarok írni, amihez értek is... hát, olyan nincsen. Én az a típus vagyok, aki sok mindenhez ért, picikét, de nagyon jól semmihez sem.
Maradok a hullámok bambulásánál, egyik kezemben a bot, másikban a macska háta, aki a jelek szerint kezd lenyugodni.
Na, talán pont ezért érzem meg ennyire a dolgot. Mármint, ha mindkét kezem foglalt, harmadik meg nincs, akkor hogyan nyomnak bele akármit is? Eszem ágába sincs beleszólni, de jót derülök utólag, mikor feleszmélek rá, hogy valaki bizony adott még valamit, amitől még a macskát simogató kezem is felfordult, de csak azért, hogy tartani tudja a kulacsot. És mivel a gondolataim még eléggé a tenger körül jártak, lelki szemeim előtt a könyv született épp, nem is hallottam-értettem, mit mondott Shu.
~Asszonta, adj belőle. Nekem.~
-...Jaa. Jó, oké, köszi. Bocsi, elbambultam ._.; -mosolyodom el zavartan, majd ismét a térdeim közé kapva a botot elővarázsolom a tálkát, hogy abba önthessek egy pár kortyot a macskának. Végül a kulacs visszatér a gazdájához, Álom pedig gyanúsan szagolgatja a fura löttyöt, miután lekerült az ölemből.
~Biztos...?~
Én inkább a mozduló-akadó úszóra figyelek.
~Hát jó. De csak mert kaptam már tőled finomat.~
És hangosan lefetyel, ahogy a macskák szoktak, miközben én kihúzom az első akármit. Elfintorodom, majd visszadobom az úszót. Mintha Junék beszélgettek volna a tenger fenekéről, vagy ha nem is, talán ez akkor is megállja a helyét:
-Hát, én asszem elértem az alját.


//Korall//

_________________
Színem: #993300, Álom: #999999, ferdén akkor, ha csak Chan hallja.
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Event] Horgászverseny - Page 2 Empty Re: [Event] Horgászverseny

Témanyitás by Jun Kedd Aug. 19 2014, 14:54

Ha kraken nem jó, vajon mi lenne az a dolog ami kicsit meglepő, nem számítana rá az ember, de előfordulhat, és még veszélytelen is lenne? Egészen biztosan van ilyen dolog, de ha már most kitalálnánk akkor nem lenne meglepetés a felbukkanása. Shu viszont gyorsan ki is jelentette, hogy ö nem szívesen látná ha felbukkanna néhány vízi bigyó, ráadásul valahogy a kevésbé barátságosakat sorolta, szóval annyira talán nem is gáz. Csak tényleg ne bukkanjanak fel.
- Hmm Biztos izgi lenne egy hetet a víz alatt leélni. Szerintem annyi idő alatt még sikerülne is elég jól elsajátítani az ottani élethez szükséges tudást. - a főzéses dolog tényleg lehetséges. De akkor valószínűleg kizárólag olyan helyeken élhetnek a sellők, vagy a vízalatti emberek ahol előfordulnak ilyen természeti jelenségek. Úgy látszik a ők sem tudnak túl sokat Suzume-sanról. Ugyan szerettem volna kicsit jobban behatárolni milyen ember is ö valójában, még mielőtt komolyabban is megközelíteném. De azt hiszem erre most nem lesz alkalmam. Ahogy én sem, úgy Shuék sem ismerik a lányt. Ez pedig kissé bosszantó, mert egyre rejtélyesebbnek tűnik. Mintha csak direkt rendezné úgy a dolgait, hogy homály fedje ki is ö valójában. A hal etetős ötletemre, Shu azonnal adott is néhány galacsint, és egy csúzlit is. Örömmel vettem át, majd kezdtem tanulmányozni, a számomra szinte eddig csak másoktól hallott eszközt. Érdeklődve foglalkoztam vele, tanulmányoztam. Nem akartam rosszul csinálni az első lövésem, ezért inkább biztosra mentem, a két lánytól kérve segítséget a használatáról. Azonban a kérdést nem a legjobb korra időzítettem. ÁK nem néz ki túl jól, és ami a legszörnyűbb, hogy fel sem tűnt, hogy a cicus milyen nyugodt, túlságosan is. Aggódva pillantottam rá, azonban nem tehetek semmit, sajnos nem értek hozzá ilyenkor mit lehetne tenni. Szerencsére velem ellentétben a lányok tudják mit kell csinálni ilyenkor. Shu adott valami fura dolgot Channak aki tányérba is öntötte.
- Hmm lehet, hogy itt van valami kimagaslóbb rész alattunk. - fürkésztem a kékséget a szemeimmel. De annyira azért még sem lehet magasban, mert nem látni semmit sem. - Amúgy mire jó az a ital amit Álomnak adtatok? Olyasmi mint a gyógyteák? Apropó tea... -kikaptam a vízből a botot, és kicsit félrevonultam a többiektől, és egy pár perc elteltével vissza is tértem néhány csészével, és egy kancsó teával.
- Azt hiszem tálak nincsenek nálam amibe lehetne önteni Timidusnak és Álomkelőnek. - kissé rosszul éreztem magam, hogy ilyesmit nem hoztam magammal, csak laposabbakat, abba meg nem ajánlott teát önteni. Visszaültem a lányokhoz, és azonnal meg is kínáltam őket.
- Cseresznyés fekete tea.

_________________
"Madness is not a state of mind...

...Madness is a place, where I live"
Jun
Jun
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 1565
Join date : 2013. May. 10.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Event] Horgászverseny - Page 2 Empty Re: [Event] Horgászverseny

Témanyitás by Shukaku Kedd Aug. 19 2014, 15:36

Chan csöndes volt, talán túlontúl csöndes is, ami eléggé aggasztotta a lányt. persze megeshetett, hogy csak Álomkelő miatt aggódott, hiszen a cicus tengeribetegsége miatt eléggé rosszul festett, de Shu nagyon remélte, hogy az ital majd rendbe hozza kissé. Jun kérdésére természetesen azonnal válaszolt.
-Nem tea, csak gyömbéres ital. Állítólag az jó az émelygés ellen.
Folyamatosan a macskát figyelte, és persze azt is, hogy mit fogott ki a lány, valamit Jun ténykedésére is próbált ügyelni, de a harmadik felük már megint elfutkosott valahova, és készül valamire. Vele egyszerűen nem nagyon lehetett mit kezdeni, leállítani, egy helyben tartani, hiszen állandóan pörgött. Az Arteseseknek elég nagy céhházuk van, végül is van lehetősége levezetni a fölös energiáit, és igazán adhatna belőle egy keveset Channak is. A céhvel kapcsolatos dolgokat is egy horgászás alkalmával beszélték meg. Furcsa volt ez az egész Hisame nélkül, és az idomár nagyon gondolkodott azon, hogy elmenekül a céhházból, onnan, ahol minden csak a barátjára emlékezteti. De Chant nem tudta otthagyni egyedül, főleg úgy, hogy segíteni akart, ahol csak tudott. A bolt már működött, ha ugyan vásárlóik nem is nagyon voltak, de mindenesetre már legalább együtt csinálják a dolgokat, és ez is hatalmas előrelépés az eddigiekhez képest. Viszont… visszatérvén a horgászatra, ha már emiatt voltak itt…
-Nem hiszem, hogy elérted volna… vagyis nem a víz alját. A korallzátonyok hatalmas nagyok, és felérhetnek idáig is… vagy csak letört, és fellebegett...
De már Jun vissza is tért, és ismételten teapartit rendez, pincérnőt játszik, szóval serénykedik, ahogy csak tud a fedélzeten… Shu már azt is elképzelte, hogy unalmában elkezdi felsikálni a padlózatot…
-Köszönjük szépen Jun. Nagyon kedves vagy. És… Timidusnak is van tálkája, meg Áknak is.
A cica tálkája már ott is volt a földön, Shu pedig mellé helyezte a sárkányét, aki a lehető legkevesebb mozdulatot téve sétált oda, majd egy biccentéssel köszönte meg az italt, és most először ő is hozzászólt a témához.
-Nem hiszem, hogy egy hét alatt bármit is megszoknátok. Több mint két éve éltek itt.

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Event] Horgászverseny - Page 2 Empty Re: [Event] Horgászverseny

Témanyitás by Chancery Szer. Aug. 20 2014, 14:45

-No? Milyen?
~Elég flöej, de ha elmúlik a ringatózás, akkor bármit megiszok érte ._.~
Majd fordul is vissza, felnyalogatva a gyömbéres ital utolsó cseppjeit is. Én tudom, milyen az íze, már ha picit is hasonlít esetleg a kinti vizezett gyömbéres italokra, de tekintve, hogy én úgyis jól érzem magam, nem kérek belőle. Kifejezetten élvezem a hajókázást, még annak ellenére is, hogy nem tudok úszni. Életemben ezen kívül egyébként csak egyszer hajóztam, sétából, odahaza Magyarhonban a Dunán, de hogy honnan hova tartottunk, azt nem tudom. Még nagyon pici voltam akkor, a kamaszkor küszöbén, és az agyam bolond állapotából kiindulva nincsenek róla éles emlékeim, csak a víz, maga a hajó, és a játszótér, amit kikötés után találtunk unokaöcsémmel.
-Hmm, meglehet. Nem baj, lényeg, hogy szép. -mutatok rá a pozitívumra, kezemben a korallal, majd elrakom az inventoryba, hogy majd később dönthessek további sorsa felől. A fene tudja, a versenybe bele fog-e számítani később ez is. Ezután, mikor Jun elkezd a teával serénykedni, Álomkelő, szája szélét nyalogatva még mindig, megszólal gyorsan, szinte félelemmel teli hangon.
~Én nem kérek teát, köszönöm. Fúj. Ez eddig elég volt.~
-Én viszont köszönöm szépen. -fogadom el a csészét és bele is kortyolok óvatosan, hogy mennyire forró és finom :3
Timidus mondata egy dolgot juttat az eszembe, amit szintén kint hallottam, valami tudós emberkétől még régebben. Egy korty tea után meg is szólalok.
-Ha igaz a dolog, akkor az ember szervezete még mindig a több évmillióval ezelőtti időkre van beállítva, mikor még nyers húson éltünk és egész nap vadásztunk, mint a vadak.

_________________
Színem: #993300, Álom: #999999, ferdén akkor, ha csak Chan hallja.
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Event] Horgászverseny - Page 2 Empty Re: [Event] Horgászverseny

Témanyitás by Suzume Szer. Aug. 20 2014, 15:19


A hajó kifutott én pedig… nem futok be. Egyenlőre nem legalábbis. Leültem egy nyugisabb helyre és figyeltem ki mit tesz. Elég unalmas volt ez így. A legtöbben kukán ültek az egyetlen hármas akik meg aktívnak tűntek elvonultak magukban. Vétek lenne nem kíváncsiskodni utánuk így egy gyors madárváltással :3 odaröppentem hozzájuk. Hallgattam őket egy darabig, próbáltam fokuszálni a hallásom de csak apró hangfoszlányokat és pár elejtett szót sikerült elejtenem. Habár ha azt vesszük nekem ez épp elég volt. Krakken meg bolygó hollandi, legendás hal… Hmmm támadt egy ötletem.
- Hali! – Megyek oda hozzájuk persze ekkor már emberi alakban. Most, hogy jobban megnézem kettejüket már láttam egy-egy küldetésen, Shu meg Timi… nos ők az én megbízóim? – Shu-chan rég találkoztunk. Te pedig… Jun-chan vagy ha jól emlékszem. A te neved nem tudom. – Próbálok interakcióba lépni velük.
- Véletlen hallottam miről beszélgettek… nagyrészt Rolling Eyes . – Teszem hozzá. – Ha gondoljátok én feldobhatom egy kicsit a horgászatot. – Hajolok közelebb hozzájuk, hangom elhalkul és oldalról eltakarom a szám egyik felét mint ha akkor nagy titkot akarnék megosztani velük. – Én meg tud idézni a Krakent! – Szint halottam a fejemben a drámai tüm-tüm-tüüüüm hangot :3
- Persze csak ha akarjátok. – Egyenesedem ki. – Persze ha nektek megfelel ez a végtelenül unalmas kis kirándulás akkor felőlem. – Vonom meg a vállam. Erről jut eszembe, nem ártana valami a helyszínhez illő, nyáriasabb öltözék így gyorsan le is cseréltem az aktuális öltözékem és egy fekete bikinire cseréltem. Azt hiszem ez volt rajtam mikor Tachi-kun „ véletlenül” elszakította a ruhám.

_________________
Suzume
Suzume
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 569
Join date : 2014. May. 26.

Karakterlap
Szint: 26
Indikátor: Vörös
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

[Event] Horgászverseny - Page 2 Empty Re: [Event] Horgászverseny

Témanyitás by Joey Chrome Szer. Aug. 20 2014, 16:05

Megjött Chan is, akivel egyszer szafariztam.
- Szia Chan! O/ - majd Jun is visszaköszönt, s megveregette a hátamat is. Jött aztán egy lány, aki máris azzal a figyelmeztetéssel kezdte, hogy ne simogassuk a halakat, mert harapnak.XD majd jött egy kislány, egy idomár a petjével, egy tollas gyíkkal. Végre elindult a hajó, majd elkezdődött a verseny.
- Én itt maradok, mert jó támaszkodni. - feleltem Jun kérdésére, majd előszedtem a botot, a csalit, kitámasztottam a botot dobás után, s nyugodt szívvel vártam. Közben hallgattam a lányokat, így fülön csíptem, hogy Jun mondja a sárkányos lánynak, hogy ha elfogyna a csali, engemet tűznek horogra.
- Hallottam ám! - szóltam Jun-nak. A lányok már fogtak mindenfélét, én viszont nem fogtam semmit. Én meg néztem, hogy mi lehet itt a gond. Elvileg szeretik a halak a kukacot, amit használtam. Gondoltam felhúzom, hátha egy hínár takarja a csalit, de csak egy üres horgot találtam.
- Az Isten verje meg, hát nem levették a halak a csalit a horgomról?! - szitkozódtam. Mégis hogyan a csudába sikerült ez ezeknek?! Na mindegy, szerencsére hoztam több kilót. Feltűztem még egy gilisztát a horogra, s bedobtam. Közben hallgatom a lányok beszélgetését, hátha be tudok szállni, miközben Chan macskája rosszul lesz, ami miatt adnak neki valami löttyöt. Chan kifogott egy korall-t, amit visszadobott. A sárkányos lány, akiről megtudom, hogy Shu a neve meg okoskodott, hogy vagy nagy itt a zátony, vagy letört és fellebegett.
- Csak nehogy zátonyt kapjunk, mert nem hoztam úszógumit! - szólok bele, majd az ismeretlen csaj játssza magát. Na jó, fura ő. O.o hamarosan elpirult arccal takarom a szememet, mert bikinire vetkőzött.

_________________
[Event] Horgászverseny - Page 2 Karakter47

Adatlap|Bolt|NJK-k|Trófeák|Szoba

Színek:
Mesélés (olive), Joey (yellowgreen), Haru/Grifi (seablue), Ichiro/Ichi (peru), Eiji (slategray)
[Event] Horgászverseny - Page 2 Simple

Gyűjtögetés aktiválva lesz: 2019. 01. 01.
Joey Chrome
Joey Chrome
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 934
Join date : 2013. Feb. 11.

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Event] Horgászverseny - Page 2 Empty Re: [Event] Horgászverseny

Témanyitás by Jun Szer. Aug. 20 2014, 16:50

Csak úgy szálldostam a fedélzeten, hol itt hol pedig ott bukkantam fel, arcomon le sem törölhető mosollyal, hol egy csúzlit tapogatok, hol beszélgetek, időnként pedig le pillantok hátha valami izgalmas is történik a zsineggel. De persze semmi, hiába reménykedek, nemrég fogtam valamit, nem fognak csak úgy sorban állni a csalijaimért a kis drágák. Persze ezt sosem tudni, miféle ínyencségeket tűzök horogra. Legalábbis az ö szemükkel az lehet, az enyémmel sokkal inkább valami más. Shu készségesen válaszolt, ahogy mindig is tette. Ezúttal a fura itallal kapcsolatban amit ÁK iszogat, olyan "lelkesen". Azt gondoltam valamiféle gyógyszerkeverék, esetleg gyógynövény kivonat lehet, tea formájában. De tévedtem. Mint kiderült egy egyszerű gyömbéres itókáról van szó. Bólintással fogadtam a választ, el is raktároztam talán valamikor még hasznos lehet. Ki tudja mit hoz a holnap, vagy éppenséggel a délután. Néha még Joey is hozzászól a beszélgetéshez, ugyan csak távolról, de hallani a hangját. Ez jó jel, még a fedélzeten van, nem esett bele a vízbe. Következő fontos lépés is kihúzva a listáról. Mégis mit ér a teaidő, ha nincs nálunk tea? Persze ezt is gyorsan orvosoltam, és fel is szolgáltam a lányoknak. Timidus tálkája is előkerült, így neki is önthettem.
- Ah! Nincs is jobb mint egy kellemes tea, egy hajón. Néha kell egy kis változatosság. Főleg a látképpel kapcsolatban. - Talán még egészséges is az, hogy most a megszokott hétköznapokkal ellentétben, egy hajókiránduláson veszek részt. Sós levegő, szép idő, és halak. Timidus megjegyzésére már vártam, de nem gondoltam volna, hogy tényleg ennyire beletrafál a dologba.
- Milyen igaz. - nevettem fel. Nyers, de tényleg olyan realista. Eleinte a sao is furcsa volt, és talán még mostanra sem tudom teljesen az új valóságomnak tekinteni. - Nyers hús és vadászat? Én szerintem nem tudnék megenni most egy mamutot nyersen... Persze megfőzve sem biztos.
- Oh Helló! - jelent meg egy lányka, ezúttal végre már szemeim elé is kerülhetett, az a személy akiről már pár szót ejtettünk is. - Te pedig Suzume-san vagy igaz? - ugyan tudtam ki ö, de mégis visszakérdeztem, hogy megbizonyosodjak róla, hogy nem e egy hozzá hasonló lányka bukkant fel, aki valahonnan ismer.
- A Krakent? - lepődtem meg, azonban a szemeim szinte csak úgy ragyogtak. Pont nem olyan rég volt róla szó. Azonban mégsem akarom megélni azt, hogy felbukkanjon a semmiből, és lerántsa a hajónkat a mélybe. De nem bírtam megállni, hogy ne kérdezzek rá. - Hogyan kell megidézni? - vártam figyelmesen, hogy beszámoljon minden apróbb kis részletéről a folyamatnak. Közben a lány inkább átöltözött. Majd már jött is az ötlet, amit nem bírtam magamban tartani.
- Oh szóval fel kell áldozni hozzá valakit? - pillantottam a lovagunk felé, aki Suzut stílöli. Igen tökéletes példánya az áldozatnak. Egészen biztos, hogy a lány is azért öltözött át, hogy kiszűrje ki lenne a legalkalmasabb erre a feladatra. Egy hősi áldozat, csak, hogy láthassuk a Krakent. - Amúgy hol bukkanna fel? Azért nem szívesen vedlenék át páncélba, meg hasonlóak. Túl szép az idő ahhoz, hogy harcoljunk, vagy az életünkért küzdjünk.

_________________
"Madness is not a state of mind...

...Madness is a place, where I live"
Jun
Jun
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 1565
Join date : 2013. May. 10.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Event] Horgászverseny - Page 2 Empty Re: [Event] Horgászverseny

Témanyitás by Suzume Szer. Aug. 20 2014, 18:21


Úgy látszik Jun-chan emlékezett rám. Remek így nem kell külön bemutatkoznom főleg, hogy ki is mondja a nevem.
- Így van! – Bólintok helyeselve. Mikor felhoztam a Krakent a szemei csillogni kezdtek reménykedtem abban, hogy szeretné látni.
- Nem olyan bonyolult de nem képes rá bárki. Meglehetősen félénk jószág így csak kevés embernek jelenik meg. – Adom elő a kamu magyarázatot. Mikor levetkőztem… vagyis egész pontosan átöltöztem az egyik fiú elpirulva takarta el a szemeit. Erre viszont nekem csillant fel a szemem.
- Dehogy-dehogy Jun-chan. Ilyen ártatlan fiúcskát nem szabad feláldozni. – Kerülöm meg a srácot és belé karolok hozzá nyomja a melleimet a karjaihoz.
- Nem így van? Mi a neved hős lovagom? – Súgom bele a fülébe majd meg sem várva a választ elengedem őt és visszasétálok Jun-chanhoz.
- Amúgy sincs arra szükség, hogy feláldozzunk bárkit is. Páncélra és fegyverek pedig még úgy sincs. Nagyon kedves lény. Szereti az embereket főleg a fiatal és csinos lánykákat, de mint mondtam félénk, szóval nem szabad meg ijeszteni. Akarod látni? – Teszem fel a kérdést. Ha lány igennel válaszol akkor elmosolyodom majd odasétálok a hajó korláthoz és felmászok rá. Egy kis ideig nézem ahogy a tenger hullámai simogatják a hajót majd széttárom a karom és belevetem magam a vízbe. Feljönni viszont már nem jövök föl sőt, egyre mélyebbre úszok. Mikor úgy érzem már nem látnak alakot váltok, hogy Jun-chan megkapja a beígért krakent. Mikor feljöttem már polipként tettem. Dicsőségteljesen emelkedtem ki a habok közül azonban… a méretem nem lett óriási. Alig voltam nagyobb egy méretesebb kutyánál. Minden esetre boldogan integettem Jun-channak ha figyelt és a tapogatóim segítségével felmásztam a fedélzetre. :3

_________________
Suzume
Suzume
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 569
Join date : 2014. May. 26.

Karakterlap
Szint: 26
Indikátor: Vörös
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

[Event] Horgászverseny - Page 2 Empty Re: [Event] Horgászverseny

Témanyitás by Shukaku Csüt. Aug. 21 2014, 00:00

Shu kicsit elpirulva, és sajnálkozva figyelte a cicát, de az, ahogy az italhoz állt hozzá egy kis mosolyt csalt az arcára, és örült, hogy segíthetett.
-Sajnálom Álom… ez ilyen keserű ital, és már múltkor is említetted, hogy kevesebb növényt szeretnél az ételedbe… ez pedig egy gyökérből van, és az orvosságok általában keserűek, de úgy tudom, hogy ez használ. Nem mertem azzal próbálkozni, hogy finomabbá tegyem, mert nincs italkészítésem… de majd megtanulom azt is, és akkor készítek neked külön valamit, ami segít az ilyeneknél… bár nem tudom, hogy milyen sűrűn fogunk hajókázni…
Ezután Chan felé fordult, és szintén örömmel tapasztalta, hogy a lány szépnek találja a korallt, tud örülni a kis dolgoknak is… egyszóval kicserélődött. Igazán kedvelte az új Chant.
-Igen, szerintem is nagyon szép, én már tettem is ki belőle a szobában a vitrinbe dísznek.
A teát elfogadta, és elégedett ábrázattal kortyolt bele, majd hálás tekintettel köszönte meg Junnak ismételten. Ákval ellentétben Timidusnak semmi baja nem volt a teával, és ő is elfogadta. Az evolúciós témához, bár hozzá tudott volna szólni, de most kivételesen nem tette. Nem akart okoskodni, hiszen azt tudta, hogy sokan nem kedvelik benne, Chan különösen nem, valamint még Suzu is közelebb húzódott, és arra pedig nagyon kíváncsi volt, hogy ő mit is akarhat, és ez Timidust is érdekelte, nem úgy, mint az emberek kitalációi. Egyáltalán nem akarta kirekeszteni a beszélgetésből, csak legutóbbi, első találkozásuk után ambivalens érzések maradtak benne a lánnyal kapcsolatban, így óvatos volt. Innentől kezdve viszont már ha akart sem tudott volna megszólalni, hiszen Jun olyan kitörő örömmel fogadta a Krakhenes ajánlatot, hogy ő nem akarta elvenni ezt tőle. Arra perszre nagyon ügyelnie kellett, hogy még akkor se szólaljon meg, és javítsa ki Joeyt, amikor az fura szóösszetételt alkotott a léket kapunk és a zátonyra futunk kifejezésekből… de dikerült uralkodnia magán. A téma pedig csak terelődött, és már az emberáldozatoknál tartottak, meg a Krakhen etológiai és lélektani elemzésénél, amikor is Suzume a vízbe vetette magát… majd polip… és Shu a csodálkozástól nem is figyelt arra, hogy a megmozduló botot reflex szerűen rántotta be, miközben a fura lényre figyelt. Timidus persze csak egy pillantást vetett rá, hogy milyen indikátora is van, majd el is veszítette az érdeklődését.
[harcsa]

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Event] Horgászverseny - Page 2 Empty Re: [Event] Horgászverseny

Témanyitás by Chancery Csüt. Aug. 21 2014, 14:20

-Ööö.. Chancery. Szia.
Oké, ez nem volt valami magabiztos ._. A lányt eddig is láttam itt, de olyannyira elvolt a maga világában, hogy végül talán el is feledkeztem róla. Vagy csak én voltam el túlzottan a sajátomban, és nem vettem észre eléggé. Mindenesetre kedvesnek tűnt, és ahogy levetkezett, eszembe jutott, hogy talán nekem is jó ötlet lett volna-e bikinire váltanom, bár végül eszembe jutott, hogy olyanom még nincs is. Még sosem voltam úgy vízparton a játékban, hogy szükségem lett volna rá, bár ez rám még a Valóságban is igaz. Mert ha az életben valaha is vízpartra kerültem, fix, hogy pont azokon a bizonyos napjaimon történt a dolog, és... olyankor én inkább kerülném az ilyen csoportos uszikálásokat, még mielőtt valaki igencsak rosszul érezné magát az állapotom miatt. >.>
Míg a nők jól eldiskurálnak, én Joeyt és szomorú horgát lesem. Végül elmosolyodom, lehetőleg azon a bátorító módon:
-Hé... tessék. -nyúlok a batyumba, majd felé dobok egy műcsalit. -Erre hát ha jobban harapnak. Nekem bevált.
Suzume közben a vízbe vetette magát, mire én magam is odébb húztam a csalimat, nehogy esetleg beleakadjon akár ő, akár az elméletileg várható kraken. Álomkelő közben a mancsait nyalogatva a jelek szerint tényleg kicsit jobban érzi magát, mégha a felemelt mancsot néha le is teszi inkább a padlóra támasznak, majd Shukaku felé fordul.
~Oh, ennyire nem kell fáradni. Ez amúgy is az én társam dolga lenne Razz ~
Elmosolyodom és bólintok, majd vicceskedve a homlokomhoz helyezem as kezem, mint a katonák. -Hát persze, naccsasszony.
Figyelmem viszont ezután nekem is a kraken felé fordultak. Nem volt valami nagy, de azért tény, hogy megijedtem egy kicsit. Újfent beljebb húztam a horgot, meg se nézve, van-e rajta valami, mert a szemeim azok a felénk közeledő polipot lesték inkább.

_________________
Színem: #993300, Álom: #999999, ferdén akkor, ha csak Chan hallja.
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Event] Horgászverseny - Page 2 Empty Re: [Event] Horgászverseny

Témanyitás by Jun Pént. Aug. 22 2014, 12:23

Végül mire feladtam a lány keresgélését a tekintetemmel, hogy egy arcot is társíthassak a név mellé meg is jelent mellettünk, és köszöntött minket. Nem is kellett több, azonnal beugrott, tényleg ö az, és már meg is szólítottam a nevén. Viszont álmomban sem gondoltam volna, hogy egy ilyen ajánlattal jön oda hozzánk. Tudja a titkát annak, hogyan kell a krakent a felszínre csalni, és még azt is megmondta, hogy félénk jószág ezért nincs mitől tartani. Szemeim csillogtak az izgatottságtól, alig bírtam egy helyben maradni, de mégis türtőztetni próbáltam magam, hogy ne hagyjam ott megint a pecabotot mert ennek az lesz a vége, hogy semmit sem fogok amivel nyerhetek a versenyen. Ezért inkább ülve maradtam, és úgy válaszoltam.
- Hát, hogy ha veszélytelen, akkor szerintem senkinek sem lehet kifogása az ellen, hogy egy pillantást vessünk rá. Viszont érdekel, hogy hogyan tudtál vele összebarátkozni. - vontam le a következtetést, hogy ha nem mindenkinek jön elő akkor minden bizonnyal ö már többször is találkozott vele és megszelídítette. Amíg a lány az előkészületeivel volt elfoglalva, addig vetettem egy gyors pillantást a többiekre, de úgy tűnt, hogy jól elbeszélgetnek ezért inkább nem is zavartam bele a társalgásukba. Csak hülyén jönnék ki belőle, ha beleszólnék valamibe aminek a felét nem is hallottam, és talán nekik is épp úgy kellemetlen lenne ez az egész.
- Kapásom van! - kiáltottam fel. Kissé meglepett, hogy ilyen hamar valami ráakadt a csalimra. Az előzőhöz hasonlóan most sem okozott túl nagy nehézséget kiemelni a vízből. - Ez sem egy elefánt... Hanem egy te-te-te-te-teknős *_* - dadogtam el az állatka nevét, közben a fedélzetre irányítottam.
- Fogalmam sem volt arról, hogy teknősök is ráakadhatnak a csalimra. - hajoltam le a kis állatkához, aki úgy tűnik nem sérült meg. Bizonyára nem a horogra akadt rá, hanem valahogy máshogyan... //bumm nem érdekel, hogy hogyan de ez egy teknőős*___* khm-- // - Haver veled sem fogom megnyerni a versenyt. - majd visszafordultam a többiekhez, Suzu éppen a vízbe veti magát, én pedig Chanékhoz fordulok a kis állattal.
- Szerintetek mi legyen vele? Mégsem hajíthatom csak úgy bele a tengerbe a hajóról. - mutatok a teknősre. - Ha lehorgonyzunk valahol, partközelben, talán visszaengedhetném a vízbe.. -vetettem fel az ötletet, és a korláthoz léptem, szemlélni kezdtem a vizet. Talán én is beugorhatnék vele a vízbe mint ahogyan az előbb Suzume is tette. Apropó Suzu... merre van? Hol? Kerestem a vízben, de nem találtam, viszont a víz tetején lebeg egy viszonylag  nagy de nem egy óriás polip.
- Izé... Kraken...-kun? - szólítottam meg a kis lényt, aki a habokban egyik csápját meglóbálta, mintha integetni próbálna vagy valami hasonló. Hasonlóan tettem, azonban én csápok híján a kezemet használva. - Kissé nagyobbnak képzeltelek, és rémisztőbbnek. Meg azt hiszem csábítóbbnak. - Úristen, most magamban, vagy egy poliphoz beszélek.

//Teknős *3*//

_________________
"Madness is not a state of mind...

...Madness is a place, where I live"
Jun
Jun
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 1565
Join date : 2013. May. 10.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Event] Horgászverseny - Page 2 Empty Re: [Event] Horgászverseny

Témanyitás by Suzume Vas. Aug. 24 2014, 07:59

Ahogy elmerültem a habok között csodás látvány fogadott. Számomra legalábbis mindenképp az volt. A való életben még sosem volt lehetőségem úszni a tengerben és bár nyilván odakint másabb érzés akkor is pár pillanatra tényleg igazinak érezhettem, pedig itt még ilyen nem volt. Uszikáltam egy picit sőt most, hogy belegondolok ez egy horgász verseny. Nem ártana valamit ki is fogni. Azt hiszem ennél jobb lehetőségem nem is lehetne. Egyből egy halraj felé vettem az irányt és megmarkoltam az egyik halat. Vicces, hogy nem úsztak el rögtön. Tengeri állat mesterséges intelligencia fail. Legalább könnyű dolgom volt. Pechemre viszont csak egy harcsa akadt a horgomra nem valami egzotikus hal viszont ez is adott egy teljesítményt szóval becsüljük meg. Ideje volt már hogy vissza menjek a felszínre és polipként meg is tettem majd visszamásztam a fedélzetre és élveztem a figyelmet amit kapok.
- Hali! – Nyújtom fel a csápom köszönés gyanánt. – Ez azért van mert nem vagyok se rémisztő se… csábítóbb? o.O – Mégis, hogy lehetne egy polip csábítóbb. Jun-chan nagyon perverz azt hiszem.
- Megpróbálhatok rémisztőbb lenni. Lássuk csak. Grrrr! – Ugrok előre csápjaimat a magasba emelem és hullámosan mozgatni kezdem. – Csábító… esetleg táncoljak így? – Kérdem és eleresztek egy moonwalkot. – Esetleg másképpen legyek csábító? Mint azokban a hentai izékben? – Változik sejtelmessé a hangom és lassan elindulok, Jun-chan felé a levegőt markolászva… már amennyire ezt egy poliptól el lehet várni Rolling Eyes
Ahhoz képest, hogy azt mondtam a Kraken félénk és visszahúzódó nem sikerült hozni ezt a formát. Magamat nehéz meghazudtolni. Razz Most, hogy így körbe nézek elég sok leányzó van. Lehet mégis csak Hentaiosat kellene játszani. :3

/Harcsa/


_________________
Suzume
Suzume
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 569
Join date : 2014. May. 26.

Karakterlap
Szint: 26
Indikátor: Vörös
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

[Event] Horgászverseny - Page 2 Empty Re: [Event] Horgászverseny

Témanyitás by Shukaku Vas. Aug. 24 2014, 08:34

Ééééés megjelent Suzu is, és már kezdődött is a fesztivál. Komolyan, Junnal együtt olyanok voltak ketten, mintha valami cirkuszi jelenetből kerültek volna elő, mintha mindenkit szórakoztatni akarnának, ami ugye nem is volt baj, csak meglehetősen fura módját választották, legalább is Shu számára. A lány mindenesetre abban biztos volt, hogy ha valaki kimaxolta a kitartás jártasságát, akkor az Jun volt. Az még örömködve láttam, hogy Chan az ő általa ajánlott műcsali ötletet -meg magát egy műcsalit is- adja tovább annak a fiúnak, és mindenfajta irigység nélkül tudott ennek örülni. A műcsali feltalálása nem az ő ötlete volt, Chan pedig kedves, hogy segíteni akar, és őt is csak ugyanez a cél vezérelte. Álom szavai azonban meglepték, és kicsit elgondolkodott, kuncogott, majd megcsóválta a fejét.
-Szerintem ez nincs így Álom. Channak nem ez a dolga… és ha van is dolga, akkor biztos vagyok benne, hogy mindent megtesz érted. Ha valaki segíteni szeretne, akkor el kell fogadni a segítséget, és szépen meg kell köszönni, és ennyi. Hidd el, nem fáradtság, és szívesen készítek neked gyógyteát, ha azzal segíthetek, de ha Chan szeretné kikísérletezni, akkor persze csinálhatja ő is.
Ezután Jun kapása felé fordította a tekintetét, és ismételten csak egy mosoly terült szét az arcán, ahogy meglátta, hogy mennyire tetszik a lánynak a teki. Azt már eddig is tapasztalta, hogy a harcművész is rajong az állatokért, de ezt mindig jó volt újra és újra látni.
-Nyugodtan visszadobhatod a tengerbe Jun, nem fog baja esni. Ők is ugyanúgy szoktak magasról leugrálni a vízbe, mint mondjuk a pingvinek, és biztos sokkal jobban érezné magát ott, mint itt a hajón.
Suzu mutatványára azonban semmi okosat nem tudott mondani, csak elfordította a tekintetét, hogy mutassa, neki semmilyen hentani dologban nincs kedve részt venni. A sárkány kérdően rápillantott, ő azonban megcsóválta a fejét, és a pet saját nyelvén szólt hozzá.
-Nem veszélyes.
-Tudom.
-Akkor?
-Az emberek furák.

És Timidus egyre inkább úgy érezte, hogy ezt nem tudja elégszer hangoztatni.

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Event] Horgászverseny - Page 2 Empty Re: [Event] Horgászverseny

Témanyitás by Joey Chrome Vas. Aug. 24 2014, 14:43

Hallottam, hogy valami Kraken-ről beszélnek, majd hirtelen azt érzékeltem, hogy a bikinis lány megszólal:
- Dehogy-dehogy Jun-chan. Ilyen ártatlan fiúcskát nem szabad feláldozni. – majd azt éreztem, hogy a lány átkarolja a karomat, s az... idomait a karomhoz nyomja, majd a fülembe súgta:
- Nem így van? Mi a neved hős lovagom? – éppen válaszolni akartam, mire elment. Most tudni akarja a nevem, vagy nem??o.O Az egyik olyan osztálytársnőmre emlékeztet most ez a pillanat, aki minden férfinak mindent megígér, de ha találkoznak egymással, akkor mindent tagad, sőt, volt olyan, hogy a srácra hívta a rendőröket zaklatásért. Még jó, hogy nekem akkor időben szóltak, mielőtt én is pórul járok vele! De vissza ide: szóval még mindig a kraken volt a téma, hogy így meg úgy meg blablabla, majd egy pillanatra elnéztem, s mire visszanéztem, bikinis lány sehol.
- Hé, hová lett? - kérdeztem Jun-tól. Nemsokára kijött a fedélzetre egy polip.
- Dikk, egy polip! Még jó, hogy nincs itt kínai! XD – viccelődtem. Ekkor jött Chan, s odadobott nekem egy műcsalit, mondva, hátha erre jobban harapnak a halak.
- Köszi Chan! - mosolyogtam rá. Csak nehogy ezt is levegyék a horogról. Feltettem a műcsalit, s megint a vízbe végezte a horog. Így, most már csak megint várni kell. Közben figyelem, ahogy Jun zavarában integet a polipnak, akitől szerencsére nem kell félni, mert csak kutya nagyságú. XD Heh, meg is néztem volna, ha még kisebb lenne, s úgy kötekedne belénk azzal, hogy nagy baj lesz, ha felhúzzuk. XD Akkor aztán komolyan nagyot röhögnék, s a hasamat is fognám. XD Bár vágtam egy O___O fejet Jun megjegyzésére.
- Jun, mondták már, hogy perverz vagy kicsit? Hogy lehet egy polip csábítóbb he? Elvis hangjával? XD

_________________
[Event] Horgászverseny - Page 2 Karakter47

Adatlap|Bolt|NJK-k|Trófeák|Szoba

Színek:
Mesélés (olive), Joey (yellowgreen), Haru/Grifi (seablue), Ichiro/Ichi (peru), Eiji (slategray)
[Event] Horgászverseny - Page 2 Simple

Gyűjtögetés aktiválva lesz: 2019. 01. 01.
Joey Chrome
Joey Chrome
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 934
Join date : 2013. Feb. 11.

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Event] Horgászverseny - Page 2 Empty Re: [Event] Horgászverseny

Témanyitás by Ozirisz Vas. Aug. 24 2014, 18:17

Hajnali hatkor ébredtem. Szokás szerint kissé kómásan, de a jó öreg kávé helyretett, és elindultam a városban. Nem volt konkrét úticélom, és nem is volt tervem se a mai napra. Csak szép kényelmesen bóklásztam az első szint mezőjén, majd a folyóparton kötöttem ki. Régebben elég sokszor ki szoktam ülni ide, hogy kiszellőztessem a fejem, vagy csak egyszerűen ücsörögtem és a távolba meredtem. Ám most feltűnt egy tábla, amit megnéztem, mi célból került ide, és mire is akarja felhívni az errefele bóklászók figyelmét. Horgászverseny. Nem hangzik rosszul. De reggel hétkor? A tekintetem a látómezőm jobb alsó sarkába tévedt, hogy megnézze az időt. 6:36. Ehh... Erről vagy lemaradok, vagy pont kicentizem, főleg hogy még pecabotot és csalit is kell vennem. A kristályom után nyúltam, és visszateleportáltam a Kezdetek Városába, ahonnan egyből a piacra siettem. Az árusok közt haladva hamar rá is akadtam a pecabotra. Egy szép ezüstszínű pecabot, ami első ránézésre egész jó, és egész erősnek is bizonyul. No nem mintha valami nagy halat ki tudnék fogni a jelenlegi horgászat jártasságommal, de ha valamit vesz az ember, akkor az legyen tartós és időtálló. A kieészítőket is sikerült beszereznem ugyganitt, horgokat, zsinórt, fenekezőólmot, amolyan ólmokat, és persze tartalék orsót, gondolva Murphy barátunk közreműködésére is.
Már csak a csali hiányzott, de az sajnos ennél az árusnál nem volt. Nah, akkor még egy kör, irány a második szinti Marome falu. Ott van finom főtt kukorica, és azt legjobb tudomásom szerint szeretik a halat. És jobb ötlet is, mint mindenféle izgő-mozgó gilisztákkal futkosni, amik küzdve a túlélésükért minden lehetséges módon próbálnának kiszökni a dobozból, sőt még az inventory is lehet csipogna. Mondjuk fordított helyzetben én sem örülnék ha tudnám, hogy a létemnek csupán annyi a célja, hogy a ponty jóllakjon belőlem. Na, emiatt is jobb a kukorica. A kukorica nem tudja mi vár rá, és mivel ételből van, ezért előbb-utóbb megeszik, az pedig hogy ember, vagy hal, az nem befolyásol sokat.
6:56. Sprintelve elértem a falut, hamar meg is találtam a keresett árust. Megvan minden, ami kellhet, most már csak el kell jutni a 4. szint kikötőjébe. Sprintelés ezerrel, mintha miniboss kergetne. Reggeli torna rendben, no nem mintha itt Aincradban valaha is kellene aggódnom az elhízás miatt. Futva ugyan, de pont beértem, épp a hajó indulására pottyantam a helyszínre. A fedélzeten előszöt lihegve megálltam, majd körbenéztem.
- Sziasztok! - szólaltam meg – Jobb később mint soha – majd igyekeztem felmérni a mezőnyt. Hmm, pár ismerős, Shukakuék itt vannak, Chancery, Jun, és még néhányan, plusz a két kalóz. Miután elindult a hajó, kicsit bóklásztam a fedélzeten, bámultam a messzeséget, a horizontot, ahol összeolvad a víz kékje az ég kékjével. Egész jó hely a maga módján, bár kissé szédültem a hajón. Nem vagyok hozzászokva a tengerhez, a többé-kevésbé billegő imbolygó járművekhez, és ezt még meg kell szoknom. Leültem egy pár percre, és valami reggeli-féleséget kerestem a leltáramban először. Talán ha eszem valamit, akkor talán már nem morgolódik a pocak, nem émelygek./color]
Viszonylag sokáig pihentem, már egy ideje a hajó sem haladt, csak a hullámok ingatták többé-kevésbé. De már jóval stabilabbnak éreztem, mint amikor elindultunk. Vagy csak hozzászoktam volna a tengerhez? Ezt így nem tudom megállapítani, de lényeg az, hogy most már megmaradok. Előkészítettem a pecabotot, és a dobozt amiben a tartozékok és a kukorica van, majd az összerakással bajlódtam...

_________________
Ozirisz
Ozirisz
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 2125
Join date : 2013. Jun. 10.
Age : 36
Tartózkodási hely : Házi karanténban Yurihimével :3

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

http://ozirisz.xyz/

Vissza az elejére Go down

[Event] Horgászverseny - Page 2 Empty Re: [Event] Horgászverseny

Témanyitás by Joey Chrome Szer. Aug. 27 2014, 17:34

- Üdv! - most esett le, hogy induláskor egy srác is köszönt. Kis híján lekéste a hajót, szerintem most is loholna utána. XD Ahogy majdnem elröhögtem magamat, érzem ám, hogy mindjárt kicibálják a pecabotot a kezemből.
- KAPÁÁÁÁÁÁÁÁS! 8D – kiáltottam boldogan, s húznám a fogást, de az nem akarja megadni magát. Igen csak megijedtek, mikor úgy kihajoltam már a hajó szélén, hogy mindjárt vízbe esek, de visszahajoltam. Ez a hajmeresztő huzavona pár percig tartott, míg végül én nyertem, igaz, tettem egy hatalmas hátrabukfencet, mert annyira húztam, hogy nem igaz.
- Megvan!Very Happy Megvan ez a kis... BAKANCS???!!! - meglepetten néztem, hogy egy lyukas, tetves bakancs volt csak, ami a horogra akadt! Illetve az a ólom nehéz kődarab, ami a bakancsba volt, ami miatt nehéz volt, de egy aljas óriásharcsa volt az, ami majdnem belerántott a vízbe.
- Ezért még megfizetsz te köcsöghal! - ráztam felé az öklömet, majd kelletlenül magam mellé raktam a bakancsot, mert ugye nem dobhatom csak úgy vissza a vízbe, mert az vízszennyezés, s piszkos vizet senki nem szeret.
- Hát Chan... - fordultam a lány felé. - Ha azt vesszük, tényleg jobban rá haraptak a műcsalira. ^^” - próbáltam nézni a jó odalát, majd pecáztam tovább, miközben azért figyeltem a polipra, nehogy már valakit vagy engemet a vízbe rántson. Azért remélem a Bikinis csak közben már felszállt valahogy a hajóra, s szárítkozik most. Közben ásítottam egyet, mert nem volt semmi izgalom a polipon kívül, de az engemet pontosan nagyon nem érdekelt. De jó lenne most egy bogár, amit szépen a lányok közé eresztenék, hadd sikítsanak. >) Jaj, de gonosz vagyok! D8


/Bakancs/


A hozzászólást Joey Chrome összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Aug. 28 2014, 15:03-kor.

_________________
[Event] Horgászverseny - Page 2 Karakter47

Adatlap|Bolt|NJK-k|Trófeák|Szoba

Színek:
Mesélés (olive), Joey (yellowgreen), Haru/Grifi (seablue), Ichiro/Ichi (peru), Eiji (slategray)
[Event] Horgászverseny - Page 2 Simple

Gyűjtögetés aktiválva lesz: 2019. 01. 01.
Joey Chrome
Joey Chrome
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 934
Join date : 2013. Feb. 11.

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Event] Horgászverseny - Page 2 Empty Re: [Event] Horgászverseny

Témanyitás by Shukaku Csüt. Aug. 28 2014, 07:25

Ha nem lett volna teljesen nyilvánvaló, hogy a kedves polip barátunk maga Suzume, akkor talán le is kötötte volna a kis csapat figyelmét, így azonban a sárkányt mindössze egy pillanatra foglalkoztatta, amíg megállapította a veszélytelenségét, Shut pedig addig, amíg az a fura fiú el nem kezdett beszélni… de erről majd később.
Honnan és miről volt nyilvánvaló számukra, hogy az íjász lány képes metamorfózisra? Ez igen egyszerű. Egyrészt, ha a világban létezik summoning spell, ami az állatokhoz kapcsolható, akkor mint idomár, és sokkal inkább mint Shu, a lánynak tudnia kellett volna róla. Mindent kikutatott az itteni élővilágról, és semmi ilyen dologról nem tudott, pedig még a petfelélesztős virágról is volt információja. Az is biztos volt, hogy nem az eventhez tartozott, mert akkor viszont Suzunak nem szabadott volna tudnia róla. Mivel a lány eltűnt, a polip meg feltűnt, és az íjász jelentette be a Krakhen érkezését, így csak egyvalami maradt, hogy ő maga a Krakhen. Ezt pedig a megszólalásával meg is erősítette. Eddig Shu, amikor az itteni lakosokkal beszélt, akik ugye legfőképpen petek voltak, hiszen az NPCk között nem sok időt töltött, úgy tapasztalta, hogy ők nem tudnak a kinti világról, nem ismerik azt, és Timidus ráadásul még el sem hiszi a létezését. Ezzel szemben igen fura volt, hogy a polip kezdjen el moonwalkolni, hiszen egy középkori világ nyilvánvalóan nem ismerte Michael Jacksont, sem pedig a „hentai izéket”. Ezekről a dolgokról csak azok tudhattak, akik a kinti világból jöttek, tehát Suzu. Innentől pedig már nem volt nehéz kitalálni, hogy ez egy képesség, amiből egyenesen következett az, hogy Shu is ilyet akart, egy picit még irigykedett is, és elhatározta, hogy ki fogja faggatni erről a lányt, csak persze nem most, amikor éppen szórakoztatja a többieket. Senkinek a mulatságát nem akarta tönkretenni. Timidus bár kevesebb információból, és csak feltételezésre jutott, de ugyanezt állapította meg, bár őt csak annyi érdekelte, hogy információt szerzett a lány képességéről.
Na ezután következett a fura fiú megszólalása, azaz káromkodása, amit Shu már egyáltalán nem hallgatott szívesen. Behúzta a pecabotot, és átcaplatott a másik oldalra, persze Junnak és Channak jelezve, hogy csak egy kicsit megy át Oziriszhez, és ha szeretnék, akkor kövessék, azonban amikor elhaladt Joey mellett, egy kicsit megbökte, és odasúgta neki.
-Gyerekek is vannak ám itt…
Majd nevetgélve tovább haladt a kedves ismerős felé. Ez egy jó nap volt, elhatározta, hogy jó nap lesz, és nem akarta tönkretenni. Ugyanazt a gyömbéres italt nyújtotta a kardforgató felé, amit Ák-nak adott, hiszen látszott a fiún, hogy ramatyul van, majd a segítségét is felajánlotta.
-Szia! Ez gyömbéres ital, elvileg segít a rosszullét ellen… ha szeretnéd, akkor én pedig segítek a pecázásban…
Timidus is biccentett felé, majd újra lefeküdt a lány közelében, és tovább elmélkedett.

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Event] Horgászverseny - Page 2 Empty Re: [Event] Horgászverseny

Témanyitás by Ozirisz Pént. Aug. 29 2014, 11:01

Még a pecabottal bajlódtam, amikor egy jó barát jött oda hozzám. - Szia Shu!- köszöntem vissza neki mosolyogva – Köszönöm szépen, életet mentesz! - majd belekortyoltam a gyömbéres itókába – Nem tudom hogy lehet ez, de úgy tudtam, hogy itt nincs rosszullét. - kezdtem bele a magyarázkodásba – De ezek szerint a rendszer okosabb, mint hittük, és az emlékeinkből is tanul. Tudta, hogy a csónak imbolyog a vízen, és ezt az imbolygást olyan valóságosan leutánozta, hogy nem tudnánk megmondani, hogy ez most Aincrad vagy Japán partvidéke. És hát az igazat megvallva, nem vagyok az a tipikus tengeri róka. - közben a horgokat néztem, hogy melyiket érdemes a zsinór végére kötni, és egy kisebb méretű horgot vettem ki a dobozból, és egy szem kukoricát tettem a végére, majd egy újabb korty gyömbéres ital után a zsinór végére kötöttem a horgot. Első próbára kétlem hogy valami nagy hal akadna a horgomra, emiatt is nem a legnagyobb horoggal próbálkozom.
És az igazat megvallva a nagy ho-ho-ho-horgász sem én vagyok. Ha pár alap fogást meg tudnál tanítani, akkor azt nagyon megköszönném – mondtam a lánynak. - Egyébként mire harapnak az itteni halak? Főtt kukoricát sikerült szereznem Marome faluból, ha jól tudom azt szeretik, de ha tévedek javíts ki! Meg jobbnak láttam, hogy inkább kukoricával próbálkozzak mint gilisztákat vegyek csak azért hogy utána vagy a hal reggelije legyen vagy megfulladjon.
Egyébként mi újság veletek? Hogy megy a sorotok?
- tettem fel a kérdéseket. Látszólag jól vannak, de saját magamból kiindulva legtöbbször csak egy álarcot mutatunk kifelé, leplezve mindazt, ami odabenn dúl. Csupán szeretném tudni, hogy akiket a barátaimnak mondhatok, jól vannak-e, vagy ha nem, akkor segíteni nekik. És annak ellenére hogy sablonos kérdések, tényleg érdekel, hogy mi van velük, mivel azon kevesek közé tartozik, akikkel mindent megoszthatok, mert megbízom bennük.

_________________
Ozirisz
Ozirisz
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 2125
Join date : 2013. Jun. 10.
Age : 36
Tartózkodási hely : Házi karanténban Yurihimével :3

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

http://ozirisz.xyz/

Vissza az elejére Go down

[Event] Horgászverseny - Page 2 Empty Re: [Event] Horgászverseny

Témanyitás by Shukaku Pént. Aug. 29 2014, 11:43

Ozirisz volt talán most a legközelebb a lányhoz, de a jelenlévők közül biztosan. Bár egyáltalán nem mondhatnánk, hogy ismerte a fiút, de az egész kisugárzása, az önzetlensége, a jelleme és persze a közös célok szinte már a petek sorába emelte őt Shu szemében, ami a lehető legnagyobb dicséret volt, és talán csak maga Kayaba Akihiko lehetett efölött, aki az egész világot, köztük a peteket megteremtette, és elhelyezte ide őket, hogy végre boldogan élhessenek. És most, most megint csak ezt az egyenességet tanúsította, amikor felnőttként segítséget kért a lánytól, ráadásul még –mert Shu így akarta látni- őszinte érdeklődést is tanúsított. De persze csak haladjunk szép sorjában.
-Betegség nincsen, rosszullét az ugyanúgy van. Alkoholtól például, vagy tériszonytól, vagy most éppen a tengeribetegségtől.
-Csak nektek, embereknek. Gyengék vagytok ahhoz, hogy elviseljétek a környezetet. Életet pedig én szoktam menteni.
-Hát egy másnaposságnak te sem örülnél, Timidus.
-Még sohasem engedted, hogy kipróbáljam.
-És nem is fogom.
-Akkor viszont ne tégy ilyen megalapozatlan kijelentéseket. Nem tudhatod, hogy bármi hatása lenne-e rám.
-Oké-oké… meg sem szólaltam…

Öltötte ki a lány a nyelvét a sárkányra, majd visszafordult a kardforgató felé.
-És igen, azt mindketten tudjuk, hogy a rendszer sokkal okosabb, mint az ahogy sokan hiszik. A horgászatban pedig szívesen segítek. Úgy kezdjük…
Rántotta be a botot egy mozdulattal, és máris villogott az üzenet, hogy fogott valamit.
-…hogy halat fogunk… illetve csigát.
Nevette el magát, majd igyekezett komolyabbra venni a szót.
-Szóval a kukorica is teljesen jó, de én műcsalit használok. Lehet kapni patakhoz valót, meg sebesebb folyóhoz, meg villantósat meg mindenfélét. Ide most ugye nyílt vízi kell, szóval olyat tettem rá. Bedobni gondolom be tudod. Kiakasztod az orsót, hátad mögé veszed a botot, majd a dobásnál elengeded, és már pörög is. Visszakattintod… és ennyi. A behúzáshoz mutatott egy trükköt a boltos akitől vettem. Ha picit oldalra rántod, majd így átlósan fel, akkor azonnal az inventoryba kerül a hal. Olyan, mint a fegyvernél az aktiválás, és így nem kell szenvedni a leszedésével.
Nagyon belelovalta magát a magyarázásba, de a sorukra vonatkozó kérdésnél egy kicsit elbizonytalanodott.
-A körülményekhez képest… jól… de…
Elmosolyodott, és tekintetét a végtelen vízre függesztette.
-Tudod jól, hogy menekülni jöttünk ide, szóval a pozitív dolgokra kell gondolni, meg a horgászatra.
És egy jelzéssel Timidusnak is a tudtára adta, hogy nem kell kiadni a közelmúlt szörnyű eseményeit. Azon már úgysem változtathatnak, ő pedig jól akarta érezni magát.
/Csiga/

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Event] Horgászverseny - Page 2 Empty Re: [Event] Horgászverseny

Témanyitás by Ozirisz Pént. Aug. 29 2014, 22:26

Shu és Timidus mint ahogy az lenni szokott, ismét csak megmosolyogtattak. De hogy lehet eljutni a tengeribetegségtől a másnaposságig? Mondjuk ezen még nem gondolkoztam, de tény és való, ugyanúgy forog az emberrel a világ akár iszik akár vezet, illetve jelen esetben utazik egy olyan járművön aminek nincs kereke. De ahogy a lány megemlítette, a lelki szemeim előtt lejátszódott ahogy Timidus kihörpinti az üveget, vagy másnaposan kóvályog...
- Na igen, a másnaposság itt is elég durva tud lenni, de a fejfájástól legalább megmenekül az ember. A tengeribetegség is a túl valóságos környezet mellékhatása. Ha az ember tudja hogy ilyenkor szédülni szokott, a rendszer is segít hogy valósnak tűnjön. És hasonlóképp tanít minket mások tapasztalataiból is.
Majd megkezdődött a horgász-gyorstalpaló oktatásom,és igencsak meglepődtem hogy Shu igen gyorsan fogott valamit. Méghozzá csigát.
- Szép fogás! - dícsértem meg - Bár a csigát odakinn kétlem hogy tudna bármelyikünk is fogni, legalábbis pecabottal. Gondolom itt is ritkaság lehet.
Aztán megfogtam a botot, csali rendben, horog rendben, orsó kiakaszt, és... vártam még pár másodpercig, majd hadd szóljon. És lám, az orsó pörög, a horog elmerül, majd visszakattintottam nehogy az összes zsinór elszökjön. Majd ha harap a hal, ráérek még engedni neki belőle, már ha valami nagyobb és erősebb hal akad a horogra... Már ha egyáltalán akad valami a horogra...
- Köszönöm a segítséged, talán menni fog - mondtam a lánynak - Ha már meglesz a vacsorám akkor elégedett leszek a teljesítményemmel - mondtam mosolyogva - De már azzal, hogy elértem a hajót, már azzal is nyertem. Itt lehetek veletek, pecázgatunk, pihengetünk, nekem már ez is elég. Avagy az élet apró örömei.
Ami viszont nyugtalanított, hogy az idomárlány életében történt valami rossz dolog. Shut ismerve valami komoly dolog lehet, mivel ő is komolyabb a legtöbbünknél, és kis dolgok nem viselnék meg ennyire.
- Igen, igen, menekültünk, de már célba értünk. - mondtam a lánynak – Mai nap a horgászaté és a gyömbéres italé, minden más várhat holnapig. - majd egy kis szünet után folytattam – De ha bármi olyan történt, és ha úgy gondolod, szólj nyugodtan, rám számíthatsz, - majd én is elmerengtem a messzeségen. Tapasztalatból tudom, hogy ha az ember egyedül cipeli a terheit, akkor könnyen elemésztheti a sötétség, és a negatív érzelmek. De legjobb esetben is előbb-utóbb belefárad az ember, ha azt hiszi, hogy egyedül van. És ezt az érzést határozottan nem kívánom senkinek.
Közben tovább merengtem a végtelenbe nyúló tengeren. Csendes és nyugodt, ellentétben a kinti városok állandó zajával. Közben eszembe jutott valami, amit még korábban hallottam egy fogadóban. Bár azt, hogy az egésznek van-e valóságalapja, vagy csupán egy faeno-levélen tengődő tag képzeletének szüleménye, az rejtély, épp ezért megkérdezem Shut. Sokat olvasott odakinn is, és itt Aincradban is, tehát nagyságrendekkel műveltebb mint én. És legalább biztosan elterelődnek a gondolatai azokról a dolgokról, amik mostanság nyomják a lelkét.
- Még régebben hallottam egy pletykát erről a szintről. Állítólag régen a tenger helyén erdők, mezők és falvak voltak, amiket hirtelen elöntött a víz és azóta van a tenger. Nem tudom, mi igaz belőle, és mi sem. Te is hallottál vagy olvastál róla? - tettem fel a kérdést, majd vártam a válaszát
.

_________________
Ozirisz
Ozirisz
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 2125
Join date : 2013. Jun. 10.
Age : 36
Tartózkodási hely : Házi karanténban Yurihimével :3

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

http://ozirisz.xyz/

Vissza az elejére Go down

[Event] Horgászverseny - Page 2 Empty Re: [Event] Horgászverseny

Témanyitás by Shukaku Szomb. Aug. 30 2014, 08:04

És Ozirisz azt nem is tudta, hogy Timidus bár az alkoholos italokat valóban soha nem próbálta még ki, egyéb élvezeti cikkekhez már hozzájutott rövid élete folyamán. Egy fura alaktól kapott egyszer egy slukkot egy háztetőn, valamint ami után Shu olyan sokszor olvasta neki a Garfieldot, a kávéra is nagyon kíváncsi volt, így az idomár készített is neki. Semmi szintű italkészítéssel, és cukor nélkül. A sárkány soha többé nem akart kávét inni, de azt megértette, hogy miért ébrednek fel tőle az emberek azonnal. Shut egy csöppet sem zavarta ez a túlságosan valóságosság. Egyedül a tériszonya maradt meg, de mivel ugyanúgy nem mászkált magas helyekre, ahogyan kint sem, így ez egy cseppet sem zavarta, a többi rossz dolgot, amit kiküszöbölhetett, Kayaba bácsi pedig amúgy is kiküszöbölte a világból, szóval egy szava nem lehetett. Persze az elmúlt napok bebizonyították, hogy az emberi tényező továbbra is kiküszöbölhetetlen maradt. Viszont most nem akart ezen búslakodni, és még Ozirisznak is érdekes felvetése volt, és ez a fiú még szerette is őt hallgatni, nem gondolta okoskodónak, amikor kiselőadást tartott, így ezen felbátorodva most is vidáman kezdett bele, és persze egy kis büszkeséggel is a hangjában, hogy ő ezeket tudja.
-Igazából… nagyon régen, még a dinoszauruszok előtt hatalmas puhatestűek éltek a tengerekben, öt-tíz méter hosszúak voltak, és őket már ki lehetett volna fogni… ha nem eszik meg a hajót előbb… és én itt már találkoztam a kinti világban kihalt állatokkal… és ők ugyan nem csigák… de majdnem…  
A célba érésre csak bólintott, de rendkívül meghatotta Ozirisz, aki valóban érdeklődött, és valóban segíteni akart. Suttogva és szomorúan szólalt meg, hogy más ne hallhassa miről beszélgetnek.
-Azt mondtad, hogy azt szeretnéd, hogy én soha ne veszítsek el itt senkit. De… már nem tehetünk semmit… szóval… kérlek… hagyjuk…
És már el is rejtett mindent, szemei újra a végtelen vizeket fürkészték. Nem akart erről beszélni, de fontosnak tartotta, hogy ennek a fiúnak elmondja, hogy mi is bántja. Egyszer már végigjárta ezt az utat. Gyászolt eleget. Most is gyászolt, de csak legbelül. Megrázta a fejét, és máris a másik témára ugrott.
-Jun pont erről beszélt nekem nemrég. Atlantiszról. Talán… talán igaz lehet. Szép lenne…

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Event] Horgászverseny - Page 2 Empty Re: [Event] Horgászverseny

Témanyitás by Jun Szomb. Aug. 30 2014, 17:15

Kraken, itt élőben előttem. Hatalmas szemekkel vártam ahogy végre a felszínre törjön az a drágaság aki ma nem először kerül említésre. Ki gondolná, hogy ilyen szerencsém van, hogy kiderül, a kis  polipizéke valójában kedves és félénk teremtmény. Nincs itt mitől félni, még annyira sem aggódni amiatt, hogy dühében összetöri a hajónkat. A buksimban már ki is alakult egy kép róla ahogy a felszínre bukkan Suzu-val a fején, és a picuri hullám amit véletlen kelt meglöki hangyányit a hajót, és a nagy Kraken illedelmesen meghajol, és ijedten bocsánatot kér. Persze ez kicsit furán hangzik, ezért inkább nem is mondom ki, nehogy a többiek hülyének nézzenek emiatt. Izgatottan vártam, hogy a habokból kiemelkedjen. De végül is nem az a látvány fogadott amit vártam. Egy aprócska csápos izéke, ami még polipnak sem mondható igazán, nem hogy krakennek, mászott ki a vízből. Kis mancsaival olyan egyszerűen mászott fel a hajó oldalán mintha cseppet sem erőltetné meg magát vele. Egészen biztosan valahol már gyakorolta ezt a mozdulatot. De talán nem is ezek voltak mindközül a legesleginkább meglepőbb dolgok. Végül úgy köszönt a saját nyelvünkön mintha régi barátok lennénk. Elállt a lélegzetem, annyira meglepődtem, hogy a teáscsészét le kellett raknom, mert attól féltem összetörik és hiányos lesz a készletem.
- Te tudsz beszélni?! - mutattam rá, ledöbbent arckifejezéssel, majd gyorsan elkaptam a kezem, mert illetlenség csak úgy mutogatni valakire. Én pedig nem így lettem nevelve... - bocsi, akarom mondani. Szia. - tátottam szám egy pillanatig, majd a mutatóujjammal megpróbáltam megbökni a kis jószágot. Persze úgy látszik hallotta amit az imént mondtam neki, mert ki akadt rajta.
- Oh bocsi, nem úgy értettem. Csak... hát..., hogy is mondjam... - picurit elgondolkodtam - Mindenki egy félelmetes nagy szörnyként emlegeti a krakent, most pedig itt vagy előttem és olyan pindurka vagy. Egy pici dolog nem lehet csábító. Inkább csak cuki. - magyaráztam ki magam. Néha magam is megdöbbenek azon, milyen jól sikerülnek ezek a dolgok. De ha jobban odafigyelnék arra mikor mit csinálok akkor erre nem kerülne sor, és talán most sem lett volna erre szükség. Figyeltem a kis bigyó játszadozását, jókat derültem rajta. Majd felkapom a fejem amikor a hentai izét emlegette. Ugyan én sosem néztem ilyesmit, de ki ne hallott volna már róla? Picurit belepirultam a dologba, nem találtam a megfelelő szavakat.
- oh Kraken-kun.. - pirultam el. - Én igazán nem vagyok az a fajta aki oda lenne az ilyesmikért. - legyezgettem a kezeimmel, zavartan. - De talán ha egy picit nagyobb lennél, és emberibb, egyszer lehetne róla szó. - kacsintottam rá, majd hangosan felnevettem.
- csak vicceltem. Inkább legyünk csak barátok. Rendben? - nyújtottam felé a kezem, és emeltem a magasba a kis lurkót. Valójában elég sok kérdés merült fel bennem vele kapcsolatban. De illetlenség lenne csak úgy rázúdítani mind.
- Egyébként... mióta ismeritek egymást Suzume-sannal? Illetve... hol van most?! - rémültem meg egy pillanatra és letettem a kis drágaságot, majd a korlát felé rohantam, illetve hajoltam ki rajta. Csak úgy forgattam a szemeim, fürkészve a kékséget.

// és a pillanat amikor még a user is csak fogja a fejét, reag írás közben xD //

_________________
"Madness is not a state of mind...

...Madness is a place, where I live"
Jun
Jun
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 1565
Join date : 2013. May. 10.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Event] Horgászverseny - Page 2 Empty Re: [Event] Horgászverseny

Témanyitás by Ozirisz Hétf. Szept. 01 2014, 11:50

Shu mondandóját a csigákról, puhatestűekről és rég kihalt állatokról érdeklődve figyeltem. - Hát igen, ebben a világban más törvények uralkodnak, mint a másik világban. A grafikusoknak és 3D modellezőknek hála gyakorlatilag bármit meg tudnak alkotni, beleértve a kihalófélben levő és rég kihalt állatokat is. Bár ez utóbbiaknál csak a csontvázak alapján tudtak dolgozni, amelyek nagyobb múzeumokban megtalálhatók, de pont az a legértékesebb ilyen téren. Belülről kifelé haladva újraépítik a lényt, és a csontváz miatt még a mozgását is élethűen le tudják utánozni. Hosszadalmas munka, de egyértelműen megéri. - majd egy levegővétel után folytattam – Amennyire az emberek elpusztítják a Földet és az élőlényeket, ha nem kapnak észbe, akkor néhány évtized múlva már csak ilyen formában léteznek a most még élő állatok is. Persze ha addig nem tör ki a legutolsó háború ami az egész világot elpusztítja...
Majd elmerengve figyeltem a tenger hullámait, ahogy az úszót dobálta ide-oda. Majd egy hirtelen rándulást éreztem, ahogy az úszó elsüllyedt egy pár másodpercre, majd visszatért a korábbi nyugalom a vízben. Ez biztosan egy hal volt, de nem jelzett kapást a rendszer. Akkor mi lehetett? Elkezdtem tekerni az orsót, majd ahogy a horgot megpillantottam, összeállt a kép.
- Azt hiszem, megetettem a halat – mondtam Shunak, ahogy a kukoricamentes horgot néztem.
Aztán fény derült a lány rosszkedvének az okára. Valaki számára fontos személyt elveszített, bár az illető kilétét nem mondta. De ha ennyire megviselte, akkor minden bizonnyal jóban voltak, talán barátok, vagy céhtársak, de ezt már nem tudni. Fontos volt számára, és ez az, ami lényeges.
- Fogadd őszinte részvétem – suttogtam a lánynak, hasonló halkan mint ahogy ő tette az előbb. Pont vele nem szabadott ennek megtörténnie. Igaz, hogy jóval okosabb és komolyabb a korabeliekhez képest, de egy közelálló személy elvesztése bárkit megváltoztat, függetlenül kortól, felfogástól, vagy bármi más tényezőtől...
- Atlantisz... - mondtam a lánynak – valóban szép lenne. De amennyire én tudom, az emberek miatt süllyedt el, mert az emberi természet, a kapzsiság és a hatalomvágy megrontotta. Valószínűleg ha odalenn Atlantisz van, itt sem történhetett máshogy... Az emberek zöme csak a pusztítást ismeri... - tettem hozzá, közben előkészítettem a következő szem kukoricát, ha már halat nem tudok fogni, akkor etetem őket, mert legalább az ennivalót elfogadják.

_________________
Ozirisz
Ozirisz
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 2125
Join date : 2013. Jun. 10.
Age : 36
Tartózkodási hely : Házi karanténban Yurihimével :3

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

http://ozirisz.xyz/

Vissza az elejére Go down

[Event] Horgászverseny - Page 2 Empty Re: [Event] Horgászverseny

Témanyitás by Chancery Hétf. Szept. 01 2014, 12:21

//Az első hármat elolvastam, a többit átfutottam. Kari most átmegy bambába Razz //

Először kraken, aztán véleményem szerint lagg. Legalábbis másképp nem tudom magyarázni, miért nem hallottam egy szót sem abból, amit Shukaku mondott. Pedig jó sokáig beszélt, viszont egyszerűen olyan gyors volt az egész, hogy nem igazán értettem. Mire pedig visszakérdezhettem volna, hogy "tessék", már elment másfelé. Valószínűleg sokat kellett várnia, és megunta, vagy azt hiszi, nem érdekel engem a mondandója. Vagy hogy megint besértődtem... de én nem akarom, hogy ezt higyje ._.;
Álomkelő, talán szintén a várakozást unva, elvonult ismét egy olyan helyre, ahonnan nem igazán látni a tengert, míg én, ezek után, eléggé egyedül maradva figyeltem a hullámokat. Körülöttem a többiek sorra kapkodták ki a dolgokat, míg az én műcsalim mozdulatlanul lebegett tovább a víz színén. Joey volt az, aki néha hozzám szólt, megköszönve a csalit és a többi, mire én mosolyogva bólintottam felé.
Az egyetlen, engem is érdeklő téma Shu és Ozi között történt, Atlantisz, az elsüllyedt város kapcsán, bár én jobbnak láttam, ha kimaradok belőle. Valami baj van a fejemmel, vagy tudom is én, de ez már nem az első alkalom, hogy szó szerint lemaradok, laggolok, elbambulok. A homlokomat dörzsölve, hát ha ez is segít a digitális hibán, figyelem tovább szememmel a tenger, fülemmel az Atlantisz-témát. Nagyon hozzászólni úgyse tudnék, hisz hiába érdekel a város, biztos, hogy újat nem tudnék róla mondani nekik.
Végül megmozdul a csali, megkésve, de csak egy rákocskát sikerül vele kihúznom. Viszont a rendszer felvillan, elég Skyrim-szerűen, hogy a horgászatom fejlődött. Na végre, legalább ebben is haladok lassacskán. ._.; Hát ha a kövi hal már valami nagyobb lesz, még ha nem is a híres szörnyeteg.


//Rák//

_________________
Színem: #993300, Álom: #999999, ferdén akkor, ha csak Chan hallja.
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Event] Horgászverseny - Page 2 Empty Re: [Event] Horgászverseny

Témanyitás by Shukaku Hétf. Szept. 01 2014, 12:50

Jun-chan fura értetlenkedésére a lány és a sárkány összenézett, Shu mosolygott, és még kacsintott is a bólintás mellé Timidusnak, de azért röviden figyelmeztette is őt.
-Ne rontsd el a játékukat.
Ezután a pet egy gyors röppenéssel már a polip mögött is termett, és mancsával ráfogott annak egyik csápjára.
-Remek ötlet Jun. Legyünk barátok Krakhen!
És amikor már szorította a polip mancsát, közelebb hajolt, oda, ahol az állat fülét sejtette, és halkan bele suttogott.
-Ha most megtámadlak, akkor mi lesz Shu indikátorával?
Eredetileg az volt a terve, hogy amikor ráfog a polip csápjára, már bele is mélyeszti a karmait, azonban Shu féltette a szép zöld bigyuszt a feje felett, ráadásul még meg is kérte, hogy ne tegye tönkre Junék szórakozását, így csak rákérdezett a sejtésre. Chan magányoskodása már meg sem lepte a lányt, azon mondjuk nem gondolkodott el, hogy kérdezni akarna bármit is, hiszen annyira a horgászásra koncentrált, hogy az idomár azt hitte, szívességet is tesz neki, ha inkább nem zavarja a fecsegésével. Ozirisz pedig általában mindig nagyon jó beszélgetőpartner volt. Na jó, az az általában eddig egy alkalom volt, de akkor annyit beszélgetett azzal a fiúval, mint nagyon régóta senkivel sem, maximum Timidussal. nem hagyhatta ki a köszöntését. És most is a lényegre tapintott.
-Igazából egy kvagga volt, és róla még vannak képek is, mert nem annyira régen halt ki, szóval ott nem csak a csontvázból lehet rajzokat készíteni…
A többihez azonban most nem tudott hozzászólni. A részvétnyilvánításra bólintott, Atlantisz elpusztításának témája pedig pont az emberi gonoszságot hozta fel, ami most nem a kedvenc témái közé tartozott.
Viszont másvalami eszébe jutott. Ozirisz kezébe nyomta a pecabotját, majd odaszaladt Chanhoz.
-Nincs kedved csatlakozni?

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Event] Horgászverseny - Page 2 Empty Re: [Event] Horgászverseny

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 4 oldal 1, 2, 3, 4  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.