Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Event] Horgászverseny

+4
Suzume
Chancery
Joey Chrome
Silica
8 posters

4 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4

Go down

[Event] Horgászverseny - Page 4 Empty Re: [Event] Horgászverseny

Témanyitás by Jun Pént. Nov. 21 2014, 19:59

Az iménti hatalmas hullám olyannyira megrázta a hajót, hogy azon nyomban aggodalmaskodni kezdtem, hogy nem sikerül majd kifognunk ezekkel a silány kis horgászbotokkal, arról nem is beszélve, hogy valószínűleg a hajóra sem tudjuk felhúzni majd, de ez még mindig kisebb gond mint a bot... hozzákötözni hozzá tudnánk a hajó oldalához, vagy valami. Szerencsére Shu-tan időben szólt, hogy felesleges  ezen agyalnom, ugyanis a hal is olyan mint a többi horgászható dolog, elég ha ráharap a csalinkra és máris ki van fogva.
- Remélem hatalmas szája van, mert akkor talán sikerülhet beleakasztani, egy ügyes kis mozdulattal. Viszont, ha ilyen erővel ugrál meg dobál minket aligha fog sikerülni. - pillantok a vékony kis damilon lógó kampós valamire. - egyáltalán van esélye annak, hogy ez a dolog nem esik pixeljeire már attól, hogy hozzácsapódik a nagy hal hátához, vagy egy erős hullámhoz?  Nem tűnik túl masszívnak. - rángatom meg picurit, közben pedig a lányra figyelek. Timidus aranyosan próbál megvédeni Suzucica alattomos cukika támadásaitól, azonban nem hagyatkozhatok mindig másokra. Néha saját magam kell megoldanom a feladatot. Még ha nem is olyan egyszerű, mint amilyennek látszik. Hatalmasat sóhajtok és a sárkány mellé lépek.
- Köszönöm az aggodalmad Timidus. Majd én megoldom, erős vagyok, és ügyes. Holmi vöröspanda, vagy cukin doromboló, szőrős bolyhos, gombszemű, cicuskával engem nem lehet megnyerni. - ismét egy sóhaj, közben pedig még a háttérdorombolás is adja a hatást. Viszont erős vagyok, ellent tudok állni a kísértésnek, még ha egy olyan dologgal is állok szemben ami a gyenge pontom. Itt a lehetőség bizonyítani, hogy tökéletes ura vagyok az elmémnek és mindenféle befolyásoló hatást kibírok. Hátat fordítok Suzunak, és karba teszem a kezeim.
- Nem hat meg! Én erős vagyok és megrendíthetetlen, akár egy fal. Még ha hatalmas szél is jön, nem tud ledönteni, ahogy egy hullám sem. - emelem fel a fejem, és elég volt csak emlegetni máris jött egy ami oly erővel rázta meg a hajót, hogy az akrobatika jártasságom sem volt elég, hogy talpon maradjak, össze vissza rázkódtam, mígnem sikerült az elesés elől megmenekülnöm hála egy arra kószáló rúdnak.. Az újbóli megszólításomra ismét a hang irányába fordulok, és egy vörös valami reppen felém, amit először egy rémült sikoltással majd hála a gyors felfogó képességemnek, egy ügyes elkapással sikerül is megszereznem magamnak.
- Úristen jól vagy? - kiáltozom, miközben a hajó tovább rázkódik, bal karommal pedig a lehető legjobban magamhoz szorítom a kis valamit, nehogy elrepüljön. - Krake... izé Suzu kapaszkodj, a halacska biztos mindjárt továbbáll. Addig próbáld meg kibírni.

_________________
"Madness is not a state of mind...

...Madness is a place, where I live"
Jun
Jun
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 1565
Join date : 2013. May. 10.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Event] Horgászverseny - Page 4 Empty Re: [Event] Horgászverseny

Témanyitás by Shukaku Szomb. Nov. 22 2014, 11:56

Shu már nem is tud figyelni Suzume ökörködéseire, meg neki kezd úgy tűnni, hogy Jun is játéknak fogja fel, és a fiú sem akar igazából ártani neki, úgyhogy egy csipogással jelez is Timidusnak, már amikor a nagy hal, a hangzavar, a hullámok morgása, meg úgy az egész helyzet megengedi. Természetesen amikor már Jun is jelzi, hogy nem igényli a pet segítségét, úgyhogy átcsoportosítja az erőit a többiekre való figyelésre. Elröppen Shu mellett, aki már passzolja is neki a maradék itókát, amit a sárkány igyekszik eljuttatni Ozirisz kezébe, a levegőben manőverezve. Persze végig az a legfontosabb, hogy Shu a hajón maradjon. A lány ugyan tud úszni, de valami különös oknál fogva, a hal szájához egyikük sem akaródzik túlságosan közel merészkedni. Persze az immár nem foglalja le, hogy Suzume mit ökörködik a hajó oldalán, hiszen egyrészt az eddigi tapasztalatok alapján egyre megbízhatatlanabbnak tűnik, másrészt csak szórakozik, harmadrészt pedig jól látszik az is, hogy megkapaszkodott, és mivel nem kér segítséget, így a sárkány nem fogja ráerőltetni a segítségét. Meg persze ez az ide-oda dobálás már Shu tériszonyának sem tesz jót, és bár készségesen átadta a gyógyitalos flaskát, talán lassan már neki is kellene. Ugyan a nagy hal iránti csodálata, és Kayaba Bácsiba vetett bizalma, miszerint semmi oka nincs őket bántani, főleg nem egy ilyen muris eventen, egyáltalán nem készteti arra, hogy veszélyben érezze magát, inkább csak kellemetlennek tartja a kialakult szituációt. De amíg Timidus ott van mellette, márpedig mellette van, addig semmi baja nem eshet, és ha esetleg Suzu meg lenne olyan idióta, hogy a hal szájába ugrik, talán még azzal is lehetne kezdeni valamit.
-Mindenki kapaszkodjon erősen!
-Már fárad. Látszik a mozgásából.

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Event] Horgászverseny - Page 4 Empty Re: [Event] Horgászverseny

Témanyitás by Silica Szomb. Nov. 22 2014, 11:59

Az event a hónap végéig tart, aki résztvevő volt egy picit is, és szeretné kifogni a halacskát, az írjon. Elsején ismét én postolok, és azután már a zárókör és a jutalomosztás jön. Lizbet kolleginának köszönöm szépen a segítséget! ^^
Silica
Silica
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 809
Join date : 2014. Apr. 20.

Vissza az elejére Go down

[Event] Horgászverseny - Page 4 Empty Re: [Event] Horgászverseny

Témanyitás by Chancery Csüt. Nov. 27 2014, 14:54

~Úgy nem azé', de szerintem te ezt erősen félreolvastad, és horgászás helyett hullámvasútra fizettél be minket  @.@ ~
Reagálni Álom felvetésére már nincs időm, hisz a farok lecsap, én pedig jobbnak látom, ha kapaszkodom, még mielőtt a vízbe toccsannék. Nincs sok kedvem hozzá, elvégre nem tudok úszni a valóságban sem, és kétlem, vagy legalábbis nem bízok abban, hogy a rendszer a segítségemre sietne a dologban, amennyiben a tengerbe pottyannék. Azt se nagyon figyelem, mi akadt közben a horgomra, ami egyszerűen csak egy kapálózó és tekergő, valószínűleg a nagy hal elől menekülni vágyó mezei Ponty.
Csak akkor merek kicsit előrenyúlni és megragadni, mikor a hajó picit lehiggad a nagy ingásban és kinyújthatom a kezem, hogy megérintsem a halat és visszaeresszem a horgot a vízbe. Egyenlőre nem adom fel, hogy sikerül befogni, elvégre feltételezem, egy ilyen nagy dög elég, ha ráharap a csalira, és már kész is, ha pedig mégis szükséges valami extra, akkor maximum nem nyerek. Na bumm, megesett már sokszor, nem izgat a dolog.
Ahogy Timidus átlibben a hajó egyik részéről a másikra, Álomkelő igen irigy tekintettel követi figyelemmel a repülő sárkány mozgását. Valószínűleg arra gondol, bár tudna ő is repülni, hisz még az is ezerszer nyugodalmasabb volt, mint most a hajó padlódeszkáiba kapaszkodni és visszatartani a másik állatfajtát a torkából.
-Ilyenkor kéne egy Pokelabda ._. -dünnyögöm, ahogy figyelem fél szemmel a szegény macskát is. Sajna nem tudok mit tenni, ez a mennyiségű mozgás még engem is megszédít és alig várom már, hogy földet érjünk valahol, vagy legalábbis valaki kifogja a halat és véget vessen az egész cirkusznak @_@


//Ponty//

_________________
Színem: #993300, Álom: #999999, ferdén akkor, ha csak Chan hallja.
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Event] Horgászverseny - Page 4 Empty Re: [Event] Horgászverseny

Témanyitás by Silica Hétf. Dec. 01 2014, 08:42

Nem tudni, hogy ki miért érkezett a versenyre. Ha valaki csak a horgászat élményéért, az bizonyára most rendkívül boldog, hiszen megkapta, amit szeretett volna. Aki a fogásért, hát az már változó eredménnyel kecsegtetett. Aki pedig a nagy halért jött... végül is ez is nézőpont kérdése. Talán Moby Dik megunta a veletek való játszadozást, talán csak a tenger lakóit akarja tőletek védeni, egy utolsó nekiúszással elsuhan a hajó alatt, bele egyenesen a horgaitok erdejébe, és úgy ront neki a tákolmánynak, hogy az erősen oldalra dől, és imbolyogni kezd, majd a halacska, mint aki jól végezte dolgát, eltűnik a mélységben. Ennek talán örültök, talán nem, de mindenki számára van jó és rossz oldala. A jó az, hogy a rendszer mindannyiótoknak nyilvánvalóvá teszi, hogy ő bizony kifogta a Nagy Halat, ám mivel a nagy hal ezt nem teljesen így gondolja, horgaitokkal, és a szerencsétlenebbeknek talán a botjával együtt távozik. A másik gond az, hogy az árbocról hallható szitkozódás és parancsok arra engednek következtetni, hogy utatok itt véget ér, és a kapitány megpróbálja bevonszolni a hajót a kikötőbe. Megnyugtatlak titeket, mindez sikerül, és a parton már várnak is titeket, hogy hitelesített mérleggel lemérjék a zsákmányaitokat, majd aki akar, főzhet is belőle valami finomat, ám azok sem maradnak éhesek, akiket most nem kísért a szerencse, hiszen nekik is jut, a szervezők erről is gondoskodtak. :3

Pontok:



Ez már a zárókör, a befejezéshez kaptok két hetet, utána hivatalosan is zárom az eventet. Remélem mindenkinek tetszett. ^^
Silica
Silica
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 809
Join date : 2014. Apr. 20.

Vissza az elejére Go down

[Event] Horgászverseny - Page 4 Empty Re: [Event] Horgászverseny

Témanyitás by Chancery Csüt. Dec. 11 2014, 15:08

Eléggé elcsodálkozom, mikor a rendszerüzenet felugrik az orrom előtt, miszerint sikerült kifognom a nagy halat. Máris? De hát a Ponty éppen hogy a horgomra akadt, nem igazán lehetett esély rá, hogy az éppen hogy visszadobott csali máris ismét áldozatra leljen, méghozzá pont a hatalmas zsákmány képében. Kételkedve nyitom meg az inventory-t, továbbra is erősen kapaszkodva az utóhullámzás miatt, és elmosolyodom, mikor látom, a nagy hal biza nincs a birtokomban, maximum a teljesítmény.
Bár kijelenthetem, hogy ez is hatalmas előrelépés ahhoz képest, ahol voltam, mikor a hajóra szálltam.
-Na, csitt-csitt, most már vége. Megyünk haza. -teszem el a megviselt botot immár csali nélkül, és lehajolok, hogy magamhoz ölelhessem a már egész nagynak mondható macskát. Hiába nőtt meg, mióta megismertem, és tudom, hogy még ennél is nagyobb lesz, talán vetekedni fog a tigris méreteivel, az én szememben talán örökre megmarad az a duzzogó és egykedvű kiscica, aki volt az elején. Az a pinduri szőrgolyó, aki kérdőn nézett rám a fáról az első nap, mikor Norm elhagyott. Érzem is lassan a kezeim között, ahogy megnyugszik és ő az első, aki elhagyja a hajót, amint kikötöttünk, de talán még előtte is.
~Véééégre... föld :F~ -terül el rajta és szemmel láthatólag nem tud betelni azzal, hogy végre minden mozdulatlan és stabil. Bár igaza van, én is elég kótyagosan szállok le és furcsa érzés szilárd talajon állni a hajón töltött órák után.
Hát nosza, menjünk méricskélni, mely során 49 pontot sikerült összegyűjteni, és a korallon kívül mindenféle ízletes halat. Magát a korallt Shukaku kapja meg, elvégre tudom, hogy szereti az ilyesmit, ha pedig még gyűjti is, annak végképp örülök, a halakat pedig már dobom is fel egyenként a kis főzőkészletemre, hogy a végén megkínálgassam belőle az eseményen résztvevőket. Jóétvágyat o/

_________________
Színem: #993300, Álom: #999999, ferdén akkor, ha csak Chan hallja.
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Event] Horgászverseny - Page 4 Empty Re: [Event] Horgászverseny

Témanyitás by Shukaku Szomb. Dec. 13 2014, 09:50

Shu csak bárgyú mosollyal nézte a távolodó halacskát, és nagyon örült annak, hogy végül is nem sikerült elkapni. Egy ilyen csodálatos állatot nem szabadna kifogni. Sohasem értette a bálnavadászokat sem. Még Mody Dick idejében volt értelme, de ma már mindenki tudja, hogy veszélyeztetettek, és a kis idomár azt is tudta, hogy legendás vadból is csak pár példány lehet a vizekben. Még a villanós csaliját sem sajnálta igazán, és remélte, hogy nem marad benne a szegény állat bőrében, hanem egy idő után elpixeleződik majd. Mindenesetre látta a nagy halat, és a rendszer úgy értékelte, hogy kifogta, ami neki tökéletesen elegendő volt. Ezt a napot nem tudta nem jól értékelni, hiszen beszélgetett Channal, beszélgetett Junnal, még Ozirisz is itt volt, akit aztán tényleg nem sűrűn láthatott, hiszen egyáltalán nem volt kedve a JL házának a tájára menni. Suzu, aki bár nagyon fura volt, és kicsit ellenszenves is a fenyegetőzései meg az undi viccei miatt, mégis valahogy aranyosan feldobta a napját, és mivel Junon is látszott, hogy annyira nagyon nem zavarta az ügy, így Shu sem tudott haragudni az íjászra. Még azon sem tudott izgulni, hogy vajon révbe érnek-e, hiszen tudta, hogy Kayaba Bácsi úgyis megvédi őket mindentől, és öröm volt nézni, amikor szegény Álomkelő végre partot ért. A méredzkedésen nem számított valami nagy pontszámra. A harcsa gyakori vad volt, a hínár meg a csiga picik, ám amikor a hatalmas tengeri teknős előkerült, akkor ő is eléggé meglepődött, hogy az milyen sok pontot ért. Persze nem nagyon érdekelte a győzelem, az sokkal fontosabb volt, hogy zárásként még odaszaladjon Chanhoz, megnézze a cicát, hogy jól van-e, és segítsen a lánynak a főzőcskézésben.

pontok:

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Event] Horgászverseny - Page 4 Empty Re: [Event] Horgászverseny

Témanyitás by Jun Vas. Dec. 14 2014, 11:07

Nagy rázkódások, hangos kiáltásokat szültek, ami talán érthető is, ugyanis a hajó időnként olyannyira megdőlt, csak valami Isteni csodával sikerülhetett ismét egyenesbe hozni, már amennyire egyenesnek számított... A nagy harc közben, nem csupán saját magamra, de még a Krakenre és a botra is oda kellett figyelni, mert egy rossz mozdulat, és máris a vízben találjuk magunkat a nagy hallal, aki csak remélni tudom, hogy nem az emberevő fajtából való. Újabb rángások, újabb sikolyok, majd a hal megelégelte a játékot, és gyakorlatilag kitépve a kezemből a botot úszott el.
- Hééé! - visítok utána, még a szabad kezem is meglóbálom a levegőben - Hozd vissza. Az az én botom! - kiáltozok, majd az utolsó hullámkor még egyszer jól megmarkolom a korlátot. Értetlenül pislogok a felugró ablakot olvasva, nem értettem, hogy miért kaptam, talán csak valami programhibával van dolgom, más nem igen lehet rá magyarázat. A botot természetesen nem kaptam vissza, de nem is probléma, szerencsére nem számít luxusterméknek, és könnyedén beszerezhetem bárhonnan, így hát nincs is tovább okom foglalkozni a dologgal. A fő, hogy a hajó biztonságban partra ért, és azon nyomban reppenek is le róla, hogy végre biztos talajon érezhessem a lábaim. Még mielőtt csatlakoznék a többiekhez, még egyszer a hajóra pillantok, búcsúzóul, ugyanis a közeljövőben biztosan nem lesz hasonló mókában részem. Nagy csúnya tengeri szörny, amiről közben kiderül, hogy ártalmatlan aprócska polip, majd pedig, hogy Suzu. Hatalmas hal ami ellopja a botomat. Csupa olyan dolog amit nem szívesen eszik meg az ember, de szép emlékként él majd tovább, hogy sikerült kifogni az első teknősöm. Talán csak apróságnak tűnnek, de valójában igenis nagy dolognak számítanak. Szép emléknek

pontok:

//Köszi az eventet x3 nagyon élveztem :3//

_________________
"Madness is not a state of mind...

...Madness is a place, where I live"
Jun
Jun
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 1565
Join date : 2013. May. 10.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Event] Horgászverseny - Page 4 Empty Re: [Event] Horgászverseny

Témanyitás by Silica Hétf. Dec. 15 2014, 16:49

Az eventet lezárom, mindenkinek köszönöm a részvételt.

Mivel versenyről beszélünk, így nem maradhat el a jutalmazás sem.
Az első három helyezett trófeát érdemel. Gratulálok nekik!

[Event] Horgászverseny - Page 4 Ken-Eagle-8-29-06-004

Jun, Chan, Suzume, Ozirisz és Shu: 500 arany
Joey: 100 arany

Jutalmak beírva (by Rose)
Silica
Silica
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 809
Join date : 2014. Apr. 20.

Vissza az elejére Go down

[Event] Horgászverseny - Page 4 Empty Re: [Event] Horgászverseny

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

4 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.