Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Küldetés] Repülő Pingvinek

5 posters

3 / 3 oldal Previous  1, 2, 3

Go down

[Küldetés] Repülő Pingvinek - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Repülő Pingvinek

Témanyitás by Angelica Katharina Szomb. Jan. 17 2015, 22:10

És három… kettő.. egy… placs.. wöhrrrrrr. ssssss. blugy blugy blugy blugy. Nagyjából így végezte a tervem, amit megosztani akartam kettejükkel, és hogy érthető legyen, erre arra céloztam, hogy szépen ment az egész a wc-be, és le is lett húzva. Volt nincs. Idegesen fújok egyet, majd inkább intettem a csodába mondván: Egye a rák, vagy mi a franc, ha nem érdekli a tervem, akkor fusson csak, majd kidöglik azokban a vastag göncökben. Vagy nem, ha telepakolta magát kitartással, de kitudja. Amennyi páncél van rajta szerintem csak életre és Páncélra gyúrt. Bár kitudja. Aztán lehet, hogy páncélt leszámítva tele van erővel pakolva. Az viszont biztos, hogy a türelemi szintje nagyon alacsony.. ejj ejj rosszul pontozták a szülei… Hehe… bár ebben az esetben egy rossz szót nem szólhatnék, de hát, na, végül is csak gondolom, szóval ezzel nincs problémánk , míg ki nem mondom. Bár nem hiszem, hogy hajba kapnánk emiatt, legalábbis ha mégis ejj-ejj én hozom a 0-ás gépet. Danee szavaira csak intek.
- Fárassza magát a halál, ha nem akar meghallgatni, akkor nem mondom el. – vonom meg még pluszba a vállamat, mintha nem érdekelt volna.
Bár szerintem Danee ismer már annyira engem, hogy tudja, hogy most kicsit durci morci vagyok a lányra. Danee végül szaladni kezdett gondolom a céhház felé. Forgatom a szememet… minek ennyire sietni. Lassú tempóval indulok meg, de alig távolodtam el a teleport kaputól megrázom a fejemet
- Ah, ennyire gonosz azért még nem vagyok. – mondom majd gyorsabb tempóra váltottam.
Nekem kissé tovább tartott, mint Danee-nak de végül én is csak befutottam, és ő már egy ideje már utasítgatott. Átmozgatom a karomat, majd egy nyögést kísérelve szólok csak.
- Ja nagyjából. Célpontokról beszélt, azaz au íjász kölyökért kap fejpénzt, és nagy valószínűség szerint rajtunk is lehet valami, mert minket is meg ölhetett volna, de Orime segítsége után, már nem harcolt tovább. Szerintem nem az, hogy túlságosan tartott a túlerőtől. Daneet és engem könnyen kicsinált volna, ahogy elnézem Orime lelki állapotát, ő sem lehetett volna túl nagy falat neki, és a dps amúgy is veri a tankot. Szóval azon gondolkozok, hogy Orime nem biztos, hogy célpont, így a halála nem feltétlen szükséges a céljai eléréséhez.
Angelica Katharina
Angelica Katharina
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 437
Join date : 2013. Feb. 19.

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Repülő Pingvinek - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Repülő Pingvinek

Témanyitás by Cardinal Vas. Feb. 01 2015, 16:46

Jó dolog, hogy legalább ti higgadtak vagytok, de nem vittétek túlzásba egy kicsit? Végtére is azt már tudjátok, hogy egy baráti társaságról van szó, így a tapintatlan közlés nem szerez nektek pirospontot. Épp ellenkezőleg, a bohócok főnöke, vagy a főnökök bohóca leellenőrzi a céhmenüt, majd elkeseredetten lehajtja a fejét.
- Szóval így. Kilépett már a céhből - közli veletek, majd felnyalábolja Orimét és magához öleli a lányt, miközben szigorú tekintettel mered rátok - Védjétek meg őket és csípjétek fülön a tettest. Mindkét feladat kifogott rajtatok, és ez egy ember életébe került! Takarodjatok innen, és soha meg ne lássalak többé titeket, léhűtő banda! - emeli fel a hangját, és ki is dob titeket. Ha nem akartok menni, hát akkor érkezik az a nagydarab komornyik, aki most Lancer után titeket is a vállára dob, és szó szerint kihajít titeket a céhházból. Fizetség? Ne is álmodjatok róla. Ám mielőtt elmehetnétek, Danee-t egyszer csak hátulról átöleli egy pár puha kebel tulajdonosa, vagyis Orime, aki ezek szerint kiszökött.
- K-k-kérlek ne haragudjatok r-r-r-rá, cs-cs-csak fáj neki. Az én hibám, nem a ti-ti-t-tiétek. Én még remélem, hogy látjuk egymást - Danee arcára ezzel kerül egy puszi, majd a lány lehajtott fejjel lép hátra, néhány másodpercig még felétek pillantgat, majd sarkon fordul és visszarohan a céhházba.


Nos, hölgyem és uram, zárókör jön. És ha ti is akarjátok, folytatása következik.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Repülő Pingvinek - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Repülő Pingvinek

Témanyitás by Danee Vas. Feb. 08 2015, 22:04

Köszönöm a mesét, részemről nem folytatnám, elnézéseteket kérem!

_________________
I'MMORTAL
#A32F42


"Erdőn át, hegyen át" - bónusz: 7


"A barátnőm azt mondta a múltkor az ágyban, hogy pedofil vagyok. Azt válaszoltam: Nagy szavak ezek egy kilenc éves kislánytól!"
Danee
Danee
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1932
Join date : 2013. Jul. 06.
Age : 32
Tartózkodási hely : Pest

Karakterlap
Szint: 43
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Repülő Pingvinek - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Repülő Pingvinek

Témanyitás by Cardinal Pént. Feb. 20 2015, 19:44

Nos, nem várok tovább, mivel nem akaródzik egyikőtöknek sem zárókört írni, így lezárom a küldetést. Teljes kudarc, nem sikerült megvédenetek a célpontot, még csak nem is törekedtetek arra, hogy biztonságban tudhassátok. Nem kíséretet kért a megbízó Razz

Jutalmak:
65 exp és 80 arany Katharinának és Daneenak.
Egy Hősi Köpeny Keresés jártasságból Katharinának.

80 arany az Anarchistáknak.
98 exp az Anarchisták tagjainak (Katha expbónuszával), ami így oszlik meg: Hime és Katharina 33 exp, Danee 32 exp.

Jártasságok
Danee
Érclátás (152->172): 6 Fémkő, 6 Vastag Bőr, 2 Drágakő, 2 Tömény Rubin, 4 Acél
Növénylátás (152->172): 4 Vastag Tövisgyökér, 5 Faeno Ág, 3 Vörös Gomba, 2 Nihil Levél, 6 Óriás Pitypang

Katharina
Páncélkészítés: Hősi Köpeny Recept, Vas Sisak Recept
Érclátás (37->57): 8 Bronzérc, 2 Munkálatlan Bőr, 4 Sida Kő, 2 Halvány Rubin, 4 Vasérc
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Repülő Pingvinek - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Repülő Pingvinek

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

3 / 3 oldal Previous  1, 2, 3

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.