Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Miniboss] Szélvihar - Második szakasz

+15
Kincaid
Tetsuko Jin
Hermit
Koshitsu Esutel
RenAi
Ryuninji Ren
Tachibana Makoto
Mirika
Sakamoto Rin
Szophie
Jun
Chancery
Anatole Saito
Shukaku
Strea
19 posters

3 / 6 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

[Miniboss] Szélvihar - Második szakasz - Page 3 Empty Re: [Miniboss] Szélvihar - Második szakasz

Témanyitás by Jun Szer. Jún. 11 2014, 19:55

Lassacskán megérkeztünk, és egy egész szép kis csapat gyűlt össze pillanatok alatt, az idő változó, de talán ez teszi izgalmassá az egész helyzetet. Az érkezőket, és a megérkezetteket szépen sorban üdvözölgettem, ismerősöket végigpuszilgatva, ölelgetve, kevésbé fontosakat, mint például a vörös indikátoros kis társaság képviselőit csak simán figyelmen kívül hagyva vártam, hogy induljon a kis expedíciónk. Hangos vijjogások törték meg a "csendet", majd hamarosan le is szállt közénk a hangzavar okozója, aki történetesen egy nagydarab madár, aki Seshu névre hallgat. Felvont szemöldökkel néztem végig a jószágon, nem tűnt veszélyesnek, azonban nem ez lenne az első eset, hogy Kayaba kis teremtménye a külsejével megtéveszt, szóval több is rejlik benne mint azt gondolnánk. Anat kéréseire bólogattam, habár nem tűnt olyan nehéznek, viszont magamból kiindulva, előre látom, hogy egy idő után én leszek az aki leginkább figyelmetlenné fog válni. De ezúttal máshogy lesz. Figyelni fogok, mindenkire. Aki fontos... Mint mondjuk Chan... vagy a gyerekekre. Miközben az erősebbek máris támadást indítottak én inkább a háttérben várakoztam picit, parancsra, mint támogató. Nem kellett sokat várni Mii-chan parancsa máris megütötte a fülem, felé fordítottam a fejem és bólintottam.
- Minden tőlem telhetőt megteszek! - majd a szemeimmel azonnal valami olyan után kezdtem kutatni amit kicserélhetek a célponttal. - Change. - majd egy méretes sziklát szúrtam ki végül célpontnak. Ha sikerül megvédenem valakit a támadás elől ha nem azonnal támadásba lendülök én is, és egy  bottá alakítva metamorphot, rohantam neki a madárnak.

//Ha képi sikeres akkor a kövi célpont helyett egy sziklát támad Seshu //

//emlékeztető magamnak:
Jun (Sebzés: 31, Minden 4. körben pihen, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 3 vagy afölé kell dobnia.)//

_________________
"Madness is not a state of mind...

...Madness is a place, where I live"
Jun
Jun
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 1565
Join date : 2013. May. 10.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Szélvihar - Második szakasz - Page 3 Empty Re: [Miniboss] Szélvihar - Második szakasz

Témanyitás by Jun Szer. Jún. 11 2014, 19:55

*a dobást beállítottam ugyan, de valamiért nem dobott -__-*

_________________
"Madness is not a state of mind...

...Madness is a place, where I live"
Jun
Jun
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 1565
Join date : 2013. May. 10.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Szélvihar - Második szakasz - Page 3 Empty Re: [Miniboss] Szélvihar - Második szakasz

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Jún. 11 2014, 19:55

The member 'Jun' has done the following action : Kockadobás

#1 '6-os dobókocka' :
[Miniboss] Szélvihar - Második szakasz - Page 3 4767250438_224285ea8b_s

--------------------------------

#2 'Római stílusos 6-os' :
[Miniboss] Szélvihar - Második szakasz - Page 3 4766604805_c1598fabbe_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Szélvihar - Második szakasz - Page 3 Empty Re: [Miniboss] Szélvihar - Második szakasz

Témanyitás by Strea Csüt. Jún. 12 2014, 16:14


Nahh mostmár Anat élete is stim.


A boss által elszenvedett sebzés: 33
A sebzés okozói:
31 - Jun támadása
2 - seb.

Játékos egyéb cselekvések:

A képességhasználat sikertelen!

Boss cselekvések:
(Amennyiben nincsen rá vásárolt taktikai információ, a számláló(k) neve ismeretlen számláló.)

Seshu 30 sebzést osztott ki a következő játékosra: Anat

A jégszilánkok 10 sebzést osztottak ki minden játékosra.

Ismeretlen számláló 1: (3/3)

Visszavágó: 30

Életpontok/adatok:
Seshu: -185 HP

[Miniboss] Szélvihar - Második szakasz - Page 3 4e6707d5ab517e7558282569aae4638e_d9da89c918344e114c47c60d4a4e1aeaeb3a3dc8

-------------------
(2/4) Anat: 65 HP
(2/4) Ren: 165 HP, 88 páncél
(2/4) Mirika: 170 HP, 60 páncél
(2/5) Szophie: 155 HP, 10 páncél
(2/4) Alex: 120 HP, 35 páncél
(2/4) Kincaid: 165 HP, 36 páncél
(1/5) Raven: 100 HP, 86 páncél
(1/4) Esutel: 140 HP
(0/4) Jun: 70 HP
(0/5) Chan: 110 HP
(0/4) Ozirisz: 75 HP
(0/4) RenAi: 250 HP, 32 páncél
(0/4) Hermit: 108 HP
(0/4) Shukaku: 100 HP, 5 páncél
(0/2) Jin: 270 HP, 24 páncél
(0/4) Tachi: 100 HP, 60 páncél
(0/4) Kaibutsu: 58 HP
-------------------
nincs halott/kiesett játékos
-------------------
Parancsnok: Mirika
-------------------


A jégszilánkos szélvihar abbamarad, helyét újfent a gyönyörű napos idő váltja fel. Persze ez az olvadozó hó miatt mindenki dolgát megnehezíti. Innentől újfent kérek egy halál-korona dobást minden támadáshoz.

Chan jön.

sorrend, dobások:

_________________
Színeim: #c997c8 4e4557
Adatlap
Staff feladatkörök
[Miniboss] Szélvihar - Második szakasz - Page 3 Newwea12
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2412
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Szélvihar - Második szakasz - Page 3 Empty Re: [Miniboss] Szélvihar - Második szakasz

Témanyitás by Mirika Csüt. Jún. 12 2014, 16:52

// Junnak nem írtad be a körét a pihenőszámlálóba //

- Nem baj, fel a fejjel! - kiáltottam, látva hogy a kívánt effekt nem jött létre. Szerencsére a jeges eső nemcsak lecsillapodott, de még a nap is kisütött, ami azt jelentette, hogy megint nehezebben fogunk mozogni, de Seshu sebzése se lesz olyan sok. Szóval véletlenszerűek a fázisváltások... hát nem lettem tőle boldog :/ Legalább most nem kell attól félni, hogy gyorsan valami baj köszönt ránk, de jó lenne elkerülni azt, hogy nagyon lecsökkenjen valakinek az élete, a jégszilánkzáporok nem valami bizalomgerjesztőek.
- Chancery-chan, switcheld le Anatot, kérlek! A healedet tartogassuk későbbre :3 - mutattam fel a mutatóujjamat neki biztatóan. Nem kell elpocsékolnunk egy területi healt alig pár emberre... fene enné meg, hogy nincsenek itt a szokásos healerek, mint Ayani és Yuri-chan >.>
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Szélvihar - Második szakasz - Page 3 Empty Re: [Miniboss] Szélvihar - Második szakasz

Témanyitás by Chancery Pént. Jún. 13 2014, 15:08

~Talán mégis igazad van...~
-Én mondtam... -dünnyögöm magamban, miközben karba tett kézzel, a hó hidegével mit sem törődve leültem végül, a fénybe, hogy lehessen engem is látni. Jóformán nem volt senki, aki egy pillantásra is méltatott volna. Egy-két emberke reagált Álom ottlétére, de az sem volt valami sok. A macska végül megfordult és zászlóként lengedező farkával ismét hozzám jött.
~Na, majd kinyomozom én ezt...~
Egy rosszalló mordulással reagáltam rá. Szerintem semmi értelme. Shukaku pontosan ugyanazt tette, amit a kinti Életem Megrontója; a bizalmamba fogadtam, majd elkezdett azon dolgozni, hogy mindenkit ellenem fordítson. Persze mindez csak a már említett rontó átka, tudom. Sosem voltam képes már új kapcsolatokat megfelelően ápolgatni és fenntartani, mióta ő is az életem része lett. Még most is, a SAO-ban, ahol távol van tőlem, elér a keze. Talán imádkozik minden nap azért, hogy itt se leljek nyugalomra és barátokra.
Gondolataimat végül Seshu riasztja fel, mikor megjelenik, és úgy elsöpör az útjából, hogy rengeteg időbe telik, mire összeszedem magam a hó alól. Persze rohadtul nem segít ebben sem senki, talán észre se vettek ._. A rendszer jelzi, hogy immár harcba állunk, és a jégviharnak köszönhetően megint a hó alá kerülök .-.
-Csessze meg.... -káromkodom el magam, majd kihalászom a saját fegyverem a tömegből. Meglepődve kapom fel a fejem, mikor Mirika hangján meghallom a nevem. Nocsak, valaki észrevett? O.o
-Ööö... oké! -bólintok, amint a lassú agyműködésem felfogja a hallottakat, és gyorsan végigsorolom magamban, mikre vagyunk képesek. Anat sárga, most fogom magamra vonni Seshu figyelmét, tehát a sebzések nagy részét én fogom kapni. Álom tollait egyenlőre még érdemtelen használni, a páncélom még csak most zuhant le, és remélem, nem tévesen gondolom, hogy egy nagy kört ki fogok bírni még nélküle. Ugyanis nem akar eszembe jutni, Álom ideiglenes páncéljának mi is a lehűlési ideje.
A macska már javában robog Seshu felé, én pedig követem a hóban, amennyire csak tudom, és lehetőleg, miután valamennyire elhasználtam a lehetőségem, elkiáltom magam.
-Switch Anat!


//Egy-egy támadás Seshura, első kocka ÁK, második én, mindkettő tekintetben. Majd lehozom Anatról a dögöt magamra.//

_________________
Színem: #993300, Álom: #999999, ferdén akkor, ha csak Chan hallja.
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Szélvihar - Második szakasz - Page 3 Empty Re: [Miniboss] Szélvihar - Második szakasz

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Jún. 13 2014, 15:08

The member 'Chancery' has done the following action : Kockadobás

#1 '6-os dobókocka' :
[Miniboss] Szélvihar - Második szakasz - Page 3 4766612103_86ee832108_s [Miniboss] Szélvihar - Második szakasz - Page 3 4767250438_224285ea8b_s

--------------------------------

#2 '2 oldal halál/korona' :
[Miniboss] Szélvihar - Második szakasz - Page 3 4766591541_a6962e6ebb_s [Miniboss] Szélvihar - Második szakasz - Page 3 4766597959_9de1fd561c_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Szélvihar - Második szakasz - Page 3 Empty Re: [Miniboss] Szélvihar - Második szakasz

Témanyitás by Strea Szer. Jún. 18 2014, 19:03



A boss által elszenvedett sebzés: 17
A sebzés okozói:
15 - Chan támadása
2 - seb.

Játékos egyéb cselekvések:

A switch sikeres!

Boss cselekvések:
(Amennyiben nincsen rá vásárolt taktikai információ, a számláló(k) neve ismeretlen számláló.)

Seshu 10 sebzést osztott ki a következő játékosra: Chancery


Ismeretlen számláló 1: (1/3)

Visszavágó: 30

Életpontok/adatok:
Seshu: -202 HP

[Miniboss] Szélvihar - Második szakasz - Page 3 F5c11a3c0d0a5639b9bc365385f17340_89715eaca6ff97e40558dd3dfa58f9ccfff3b6f9

-------------------
(2/4) Anat: 65 HP
(2/4) Ren: 165 HP, 88 páncél
(2/4) Mirika: 170 HP, 60 páncél
(2/5) Szophie: 155 HP, 10 páncél
(2/4) Alex: 120 HP, 35 páncél
(2/4) Kincaid: 165 HP, 36 páncél
(1/5) Raven: 100 HP, 86 páncél
(1/4) Esutel: 140 HP
(1/4) Jun: 70 HP
(1/5) Chan: 100 HP
(0/4) Ozirisz: 75 HP
(0/4) RenAi: 250 HP, 32 páncél
(0/4) Hermit: 108 HP
(0/4) Shukaku: 100 HP, 5 páncél
(0/2) Jin: 270 HP, 24 páncél
(0/4) Tachi: 100 HP, 60 páncél
(0/4) Kaibutsu: 58 HP
-------------------
nincs halott/kiesett játékos
-------------------
Parancsnok: Mirika
-------------------



Ozi jön.

sorrend, dobások:

_________________
Színeim: #c997c8 4e4557
Adatlap
Staff feladatkörök
[Miniboss] Szélvihar - Második szakasz - Page 3 Newwea12
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2412
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Szélvihar - Második szakasz - Page 3 Empty Re: [Miniboss] Szélvihar - Második szakasz

Témanyitás by Ozirisz Szer. Jún. 18 2014, 22:21

A harc megkezdődött, a nagy pörköltnek való madár élete alig fogyott, viszont a miénk annál jobban. A szélviharról és a repülő hó- és jégtömbökről a páncélom pikk-pakk volt-nincs, elfogyott. Veszélyes ez a dög a területi sebzései miatt, mert ahogy láttam, mindenki elég rendesen kapott a jégből. Közben egy-két taktikára vonatkozó utasítást hozott a szél felém, valamiféle switchláncot emlegetve, és pár másodperccel később meg is kezdődött. Bár még erről a switchláncnak nevezett dologról nem hallottam eddig, de józan paraszti ésszel kikövetkeztethető hogy mit is takarhat. És lám, pont az, amire gondoltam, Chancery leváltotta a tankunkat, amint besárgult az életerőcsíkja, most pedig én jövök.
Összeszedtem magam a hóviharban, majd egy jó nagyot próbáltam sózni a galambra. Bár túl sokat nem remélek, de ha felhúzom a főzés jártasságom a maximumra, és lángoló karddal csapok rá egyet, akkor talán kapok egy tál pörköltöt...
Majd miután támadtam, elkiáltottam magam: - Switch Chancery! - majd vártam a galambocska csapásait.


// támadom Seshut, váltom Chant
a 2. kocka a nodachi tűzsebzése, ha 6os akkor sül a galamb

_________________
Ozirisz
Ozirisz
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 2125
Join date : 2013. Jun. 10.
Age : 36
Tartózkodási hely : Házi karanténban Yurihimével :3

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

http://ozirisz.xyz/

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Szélvihar - Második szakasz - Page 3 Empty Re: [Miniboss] Szélvihar - Második szakasz

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Jún. 18 2014, 22:21

The member 'Ozirisz' has done the following action : Kockadobás

#1 '6-os dobókocka' :
[Miniboss] Szélvihar - Második szakasz - Page 3 4767250438_224285ea8b_s

--------------------------------

#2 '6-os dobókocka' :
[Miniboss] Szélvihar - Második szakasz - Page 3 4766610511_dda12706fc_s

--------------------------------

#3 '2 oldal halál/korona' :
[Miniboss] Szélvihar - Második szakasz - Page 3 4766591541_a6962e6ebb_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Szélvihar - Második szakasz - Page 3 Empty Re: [Miniboss] Szélvihar - Második szakasz

Témanyitás by Strea Pént. Jún. 20 2014, 19:00



A boss által elszenvedett sebzés: 2
A sebzés okozói:
2 - seb.

Játékos egyéb cselekvések:

A switch sikeres!

Boss cselekvések:
(Amennyiben nincsen rá vásárolt taktikai információ, a számláló(k) neve ismeretlen számláló.)

Seshu 10 sebzést osztott ki a következő játékosra: Ozirisz


Ismeretlen számláló 1: (2/3)

Visszavágó: 30

Életpontok/adatok:
Seshu: -204 HP

[Miniboss] Szélvihar - Második szakasz - Page 3 F5c11a3c0d0a5639b9bc365385f17340_89715eaca6ff97e40558dd3dfa58f9ccfff3b6f9

-------------------
(2/4) Anat: 65 HP
(2/4) Ren: 165 HP, 88 páncél
(2/4) Mirika: 170 HP, 60 páncél
(2/5) Szophie: 155 HP, 10 páncél
(2/4) Alex: 120 HP, 35 páncél
(2/4) Kincaid: 165 HP, 36 páncél
(1/5) Raven: 100 HP, 86 páncél
(1/4) Esutel: 140 HP
(1/4) Jun: 70 HP
(1/5) Chan: 100 HP
(1/4) Ozirisz: 65 HP
(0/4) RenAi: 250 HP, 32 páncél
(0/4) Hermit: 108 HP
(0/4) Shukaku: 100 HP, 5 páncél
(0/2) Jin: 270 HP, 24 páncél
(0/4) Tachi: 100 HP, 60 páncél
(0/4) Kaibutsu: 58 HP
-------------------
nincs halott/kiesett játékos
-------------------
Parancsnok: Mirika
-------------------



RenAi jön.

sorrend, dobások:

_________________
Színeim: #c997c8 4e4557
Adatlap
Staff feladatkörök
[Miniboss] Szélvihar - Második szakasz - Page 3 Newwea12
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2412
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Szélvihar - Második szakasz - Page 3 Empty Re: [Miniboss] Szélvihar - Második szakasz

Témanyitás by Mirika Szomb. Jún. 21 2014, 13:51

Yosshi, minden teljesen jól működött, baj nélkül átvészeltük ezt a kicsit húzós időszakot. Fújtam egyet, majd nyitottam a szám, hogy felszólaljak újra, de egy pillanatra megtorpantam. Ai-chant láttam rohanni a miniboss felé, de a gyógyítására nem volt most szükség. Akkor mit csináljon? Aztán eszembe jutott!
- Ai-chan, kérünk szépen egy fegyverkezelés buffot! És switcheld magadra a madarat! - mutattam a lángoló fegyverű kardforgató felé, hogy őt kéne leváltani. A nevét hirtelen nem tudtam, de annyi baj legyen - Innentől Ai-chan tankol, amíg nem szólok! - fordultam a többiek felé is. Egy fél kört terveztem adni neki nagyjából, azért rá kicsit jobban kellett vigyázni, fontos eleme volt a csapatnak a képességei miatt.
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Szélvihar - Második szakasz - Page 3 Empty Re: [Miniboss] Szélvihar - Második szakasz

Témanyitás by RenAi Szer. Jún. 25 2014, 22:52

Miniboss *-* Miniboss*-* Minibooos*-* Teljesen felpörögtem a témára, már csak a titokzatossága végett is, de úgy döntöttem én azt a bosst nem hagyom, és legnagyobb örömömre közös kiruccanást csinálhatok belőle mivel Jin is otthon tartózkodik jelenleg, nincs semmi veszélyes küldetésen és kalandon. Otthon van velem. o/ Bár.. ezt az idilt elrontom, de izé… hát ez egy miniboss! *-* Teljesen rákattanok útközben és amint beértem popóra is vágódtam, mire Jin már meg is jelent előttem, így gyorsan az orra alá dugtam az újságot hogy ő is láthassa azt amit én. Rámszól hogy lassítsak, így elkeztem az egészet előről lassabban, majd sóhajtottam egyett. Jin első kérdésére rögtön válaszoltam is.
- Nem hiszem hogy csak ketten lennénk. – Feleletem szinte rávágva a szavára. Majd végre rábólintott. Megöröültem és a nyakába is ugrottam, majd gyorsan felszaladtam kissé átvámolni a raktáramat. Kicseréltem pár dolgot, meleg holmikra és hasonló hasznosnak tűnő dolgokra. És uhhh, a hegyen biztos nem csak bossra de remélhetőleg egy jégkrémgyárra is rátalálunk. *-* Alig várom már. Leszaladtam, majd csizmámat felhúzva botladoztam egy lábon egész Jin mellé. Majd egy határozott lépés és ajtó nyitás, bevillant valami. ><
- Bocsi valamit fent felejtettem…>< - És már szaladok is visszafelé…>.> Hiába vagyok olyan feledékeny hogy széthagytam a legújabb benti cipőmet mikor lecseréltem, és nem akartam kupit hagyni magam után. Megigazítottam majd kiszaladtam a szobámból.
- Mostmár mehetünk! – Feleltem mosolyogva. Útközben, kézenfogva sétáltunk majd lassan kezdtünk megérkezni az egye havasabb területre… érzékeltetve hogy lassan helyben vagyunk.
- Útálom mert hideg és fázok tőle. ><- Feleltem duzzogva, bár ahogy megemlítette a hócsatát és a hóemberépítést, eljátszadoztam a gondolattal. Lassan megérkeztünk, kisebb tömeg fogadott minket mire már oda értünk.
- Sziasztok! – Szólok oda kedvesen és érhető hangsúlyban. Körbe pillantok, vannak újjak is akikkel eddig még nem találkoztam, akik rám pillantottak és köszöntek vissza köszöntem és kedvesen mosolyogtam, magamhoz szorítottam Jin ölelését… de mindez nem tartott sokáig, hamarosan meg is jelent a:
- Minibooos *-* - Csillant fel a szemem, bár legyakni nem én fogom, de erősen részt veszek én is az akcióba, és mint ahogy mondtam…>< alig telik el pár pillanat és máris Miri kérését teljesítem. Mindenki fegyverkezelését megnöveltem tizenhét ponttal, ugyan nem sok, de ha segíti a biztos találatott akkor bőven megéri. :3 Majd a második fontos dolog. Magamra Swicheltem a madárkát, de előtte még oda nyomtam párom arcára egy aprócska csókot egy mosoly, és elkiáltom magam.
- Switch Ozirisz! – Majd a madárka elkezdi lecsipegetni az életem. Ahogy pozicciót váltott figyeltem fel a fiókára és egy másik madárra, valószínű csupán a területét védené… gonosz küldi ez >.> De én most védem a többieket, mert ez a feladatom. Közben figyelem hogy miket is művelnek a többiek, remélem sikeresen véghez visszük a boss gyakást még még mielőtt valamiféle galiba lehetne. ><


/Sem képire, sem támadásra nem kell dobnom. o/

|Weapon Blessing|:
Hatás:Területi buff, de tudom csak magamon is használni. A képességem a fegyver kezelést vagy a gyorsaságot, esetleg a kitartást növeli spec. képesség/3-al. Ami három körig hat, de utána közvetlen meg tudom idézni, ha a speciális képességem engedi.
Jelenleg: 17 bónusz pontot jelent.

Kinézet: Azok akik megkapják a buffom, halványkéken felizzik a fegyverük.
/

_________________
Információk a karakteremről:


✿ Pontok✿ Képességeim, jártasságaim✿ Felszerelésem ✿ Inventorym |✿ Előtöri ✿ Érdekességek✿ Ozi féle Karakterlap✿ Ozi-féle Leltár✿ SAO Hivatalos karakterlap


Beszédszinem: orange/ff9933; Gondolat szín: eac117; Háttér/Kyubei(dőlt) színe:ffeec0
RenAi
RenAi
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1873
Join date : 2012. Aug. 26.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 42
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

http://salume.gportal.hu , nostalehun.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Szélvihar - Második szakasz - Page 3 Empty Re: [Miniboss] Szélvihar - Második szakasz

Témanyitás by Strea Csüt. Jún. 26 2014, 19:05



A boss által elszenvedett sebzés: 2
A sebzés okozói:
2 - seb.

Játékos egyéb cselekvések:


A képesség sikeres! Mindenki +17 FK.

A switch sikeres!

Boss cselekvések:
(Amennyiben nincsen rá vásárolt taktikai információ, a számláló(k) neve ismeretlen számláló.)

Seshu 10 sebzést osztott ki a következő játékosra: RenAi


Ismeretlen számláló 1: (3/3)

Visszavágó: 30

Életpontok/adatok:
Seshu: -206 HP

[Miniboss] Szélvihar - Második szakasz - Page 3 F5c11a3c0d0a5639b9bc365385f17340_89715eaca6ff97e40558dd3dfa58f9ccfff3b6f9

-------------------
(2/4) Anat: 65 HP
(2/4) Ren: 165 HP, 88 páncél
(2/4) Mirika: 170 HP, 60 páncél
(2/5) Szophie: 155 HP, 10 páncél
(2/4) Alex: 120 HP, 35 páncél
(2/4) Kincaid: 165 HP, 36 páncél
(1/5) Raven: 100 HP, 86 páncél
(1/4) Esutel: 140 HP
(1/4) Jun: 70 HP
(1/5) Chan: 100 HP
(1/4) Ozirisz: 65 HP
(1/4) RenAi: 250 HP, 22 páncél
(0/4) Hermit: 108 HP
(0/4) Shukaku: 100 HP, 5 páncél
(0/2) Jin: 270 HP, 24 páncél
(0/4) Tachi: 100 HP, 60 páncél
(0/4) Kaibutsu: 58 HP
-------------------
nincs halott/kiesett játékos
-------------------
Parancsnok: Mirika
-------------------


Marad a tiszta idő, továbbra is érvényben van a halál-korona dobás midnen támadáshoz.

Hermit jön.

sorrend, dobások:
dobások: weapon blessing:

_________________
Színeim: #c997c8 4e4557
Adatlap
Staff feladatkörök
[Miniboss] Szélvihar - Második szakasz - Page 3 Newwea12
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2412
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Szélvihar - Második szakasz - Page 3 Empty Re: [Miniboss] Szélvihar - Második szakasz

Témanyitás by Hermit Pént. Jún. 27 2014, 17:27

Hermit mindvégig nyugodt volt. Sokan pánikolgattak, vagy ott feszült arcukon a harci kedv, vagy éppen a harag a mob ellen. Ő maga Nazo bőrébe bújva teljesen nyugodt lehetett, hisz senki sem ismerte így fel. Ő viszont sokakat ismerhetett már. Nem kellett idegeskednie, tudta, hogy működnek a dolgok. Addig míg ő nem támad, a madárka sem támadja őt. Persze néha vannak globális támadások, de abba nem fog belehalni. Tudta, hogy hamarosan ő következik, s örült, hogy a kapitány kijelentette, nem kell switchelni egy darabig a kék hajú lányt. Így továbbra sem veszít feleslegesen HP-kat. Mozdulatlanságának meg volt az oka. Ha sikerül aktiválnia képességét, akkor legalább nem jönnek rá, hogy az az ő műve. Vagy legalábbis nem mozdulatlanságához fogják kötni. Mikor végre ő következett, nekirohant a madárkának, s megpróbálta kétszer megsebezni. Majd visszament a helyére, s észrevétlenül megpróbálta képességét is aktiválni.

//Sikeres támadásoknál 2x22 hp-t veszít Seshu, sikeres képi aktiválásnál 3 körig nem tud mozogni a madár, kivéve, ha megsebződik ez idő alatt Hermit vagy Seshu (vagyis ha legközelebb eltalálják a minibosst, akkor utána már tud mozogni.)//

_________________
Hermit:


Hypnose:


Nazo:


By Aidor:


Játékaim:
Hermit
Hermit
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 331
Join date : 2013. Mar. 24.
Age : 32
Tartózkodási hely : 1. szint

Karakterlap
Szint: 16
Indikátor: Sárga
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Szélvihar - Második szakasz - Page 3 Empty Re: [Miniboss] Szélvihar - Második szakasz

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Jún. 27 2014, 17:27

The member 'Hermit' has done the following action : Kockadobás

#1 '6-os dobókocka' :
[Miniboss] Szélvihar - Második szakasz - Page 3 4767250438_224285ea8b_s [Miniboss] Szélvihar - Második szakasz - Page 3 4767249862_5877ffd2ef_s

--------------------------------

#2 'Római stílusos 6-os' :
[Miniboss] Szélvihar - Második szakasz - Page 3 4766604805_c1598fabbe_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Szélvihar - Második szakasz - Page 3 Empty Re: [Miniboss] Szélvihar - Második szakasz

Témanyitás by Hermit Pént. Jún. 27 2014, 17:34

halálkoronák O.o

_________________
Hermit:


Hypnose:


Nazo:


By Aidor:


Játékaim:
Hermit
Hermit
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 331
Join date : 2013. Mar. 24.
Age : 32
Tartózkodási hely : 1. szint

Karakterlap
Szint: 16
Indikátor: Sárga
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Szélvihar - Második szakasz - Page 3 Empty Re: [Miniboss] Szélvihar - Második szakasz

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Jún. 27 2014, 17:34

The member 'Hermit' has done the following action : Kockadobás

'2 oldal halál/korona' :
[Miniboss] Szélvihar - Második szakasz - Page 3 4766597959_9de1fd561c_s [Miniboss] Szélvihar - Második szakasz - Page 3 4766591541_a6962e6ebb_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Szélvihar - Második szakasz - Page 3 Empty Re: [Miniboss] Szélvihar - Második szakasz

Témanyitás by Strea Pént. Jún. 27 2014, 17:50



A boss által elszenvedett sebzés: 46
A sebzés okozói:
2 - seb.
44 - Hermit sebzése

Játékos egyéb cselekvések:


A képesség sikeres!


Boss cselekvések:
(Amennyiben nincsen rá vásárolt taktikai információ, a számláló(k) neve ismeretlen számláló.)

Seshu nem tud támadni.

Ismeretlen számláló 1: (1/3)

Visszavágó: 30

Életpontok/adatok:
Seshu: -252 HP

[Miniboss] Szélvihar - Második szakasz - Page 3 A6e821ff2254f0908132fcb562f3b392_2f6ff524c787114a8da2f1add3019127da54e3c8

-------------------
(2/4) Anat: 65 HP
(2/4) Ren: 165 HP, 88 páncél
(2/4) Mirika: 170 HP, 60 páncél
(2/5) Szophie: 155 HP, 10 páncél
(2/4) Alex: 120 HP, 35 páncél
(2/4) Kincaid: 165 HP, 36 páncél
(1/5) Raven: 100 HP, 86 páncél
(1/4) Esutel: 140 HP
(1/4) Jun: 70 HP
(1/5) Chan: 100 HP
(1/4) Ozirisz: 65 HP
(1/4) RenAi: 250 HP, 22 páncél
(1/4) Hermit: 108 HP
(0/4) Shukaku: 100 HP, 5 páncél
(0/2) Jin: 270 HP, 24 páncél
(0/4) Tachi: 100 HP, 60 páncél
(0/4) Kaibutsu: 58 HP
-------------------
nincs halott/kiesett játékos
-------------------
Parancsnok: Mirika
-------------------



Shukaku jön.

sorrend, dobások:
dobások: weapon blessing:

_________________
Színeim: #c997c8 4e4557
Adatlap
Staff feladatkörök
[Miniboss] Szélvihar - Második szakasz - Page 3 Newwea12
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2412
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Szélvihar - Második szakasz - Page 3 Empty Re: [Miniboss] Szélvihar - Második szakasz

Témanyitás by Shukaku Szomb. Jún. 28 2014, 08:25

Timidusnak egyetlen szó jutott eszébe, illetve annak az emberek által használt nyelven, az általa ismert összes szinonimája, illetve ugye ennek a saját nyelvén ismert összes, a jelenlegi helyzetre megfelelő szinonimája.
-Idióták!
Mi volt a sárkány utolsó mondata? Érdemes lenne elkezdeni kiosztani a szerepeket és megbeszélni a taktikát. Erre mi történik? Természetesen senki nem beszél meg semmit, senki nem kérdez semmit, senki nem oszt meg semmilyen információt, hanem nekiesnek mint tót az anyjának, aminek természetesen meg is lett az eredménye. Anat kijelentette, hogy taktikai infó ezúttal nincsen. Mi az, hogy nincsen? Honnan veszi ezt a hülyeséget? Természetesen van, még pedig természetesen Timidusnál. Jó, az meglehet, hogy nem Timidus érdeme, hanem az idomáré, aki beszédbe elegyedett Lancerrel, aki részt vett az előző minibosson, ami ehhez a küldetéshez vezetett, de a lényeg az, hogy töviről-hegyire mindent kikérdeztek tőle, és értékes következtetéseket tehettek volna erre a minibossra vonatkozóan. Erre mit csinált Anat? Jah nem, előtte valóban volt két kérése.
„Figyeljünk oda egymásra és ne hagyjuk cserben a másikat, akkor sem, ha a mindennapokban nem vagytok éppen jóban mindannyian egymással.”
A sárkány se köpni, se nyelni nem tudott ettől a szintű inkompetenciától, ami itt lezajlott előtte. Egy minibosson vannak, ahol jelenleg az életüket kockáztatják, és itt elhangozhat egy ilyen kérés. Persze az egész eleve ott kezdődik, hogy a legnagyobb céhvezér ne kérjen, hanem osztogasson parancsokat, de a végére kiderült, hogy Mirika a parancsnok… de erről majd később. Szóval mi az, hogy egyáltalán felmerülhet, hogy egy csapatban nem figyelnek a másikra, és cserbenhagyják egymást?! Plusz egy harc közben, melyik harcos foglalkozik a civil sérelmeivel? Jah igen… emberek. Képtelenek félretenni az idióta érzelmeiket.
Oké… ebbe még valahogy belenyugodott a pet, hiszen az emberi hülyeségen nem volt mit csodálkozni, és Anatról nagyon jól tudta, hogy bár erős harcos, és Shuval is kedves, de ugyanúgy kapkod, mint Hisame. Az viszont már lesújtó hír volt, hogy úgy tűnt, a céhvezér is csak utólag volt képes gondolkodni. Persze szegény Mirika már semmit nem tehetett, ha egyszer meg sem várva az utasítását Anat támadott… na igen, Mirika a vezér, erre Anat csak úgy előrelendül, minden utasítást nélkülözve. Hadbíróság és minimum meggondolása annak, hogy egy ilyen parancsmegtagadás után egyáltalán részt vehessen-e a bossokon. Szóval tehát ugyan nem Mirika hibája volt, de Timi akkor is ledöbbent azon, hogy a vezér kiejtett egy olyan mondatot a száján, amelyben felmerült, hogy nem tud mindent az általa irányított csapatról. Hogyan akarja őket vezetni, hogyan akar velük eredményesen harcolni, ha semmit nem tud róluk? Csodás! Mesés! Gyönyörű!
Persze Timi egyáltalán nem volt dühös. Nem mondhatnánk, hogy ezt várta, mert ő azért egy kis naiv jóhiszeműséggel ennél többet nézett ki az emberekből, ha már eljutottak a tizenhatos bosshoz, de ezek szerint csalódnia kellett, ami miatt igazából egyáltalán nem volt szomorú. Ezzel Shu vágyai és az ő igaza teljesül csak még inkább.
Na ezután következzenek a csapatmozgások. Természetesen szervezetlen, összehangolatlan, kaotikus.
Kezdjük ott, a legelején, hogy a kis csapat ezen a havas tájon, ebben a hideg időben, a hóban, ahol nehezen tudnak mozogni, egy repülő miniboss ellen… szóval minden ésszerű ellenérv ellenére kiment a nyílt területre, meg sem várva, hogy esetleg a miniboss bejön-e a barlangba, ahova logikus lenne bejönnie, ha a picinyeit védi, ahol ő beszorul, vagy legalább is kevesebb mozgástérrel rendelkezik, ahol nem szenvednek a hótól és az időjárás viszontagságaitól és etc, etc. Mi sem egyértelműbb, miért is ne engednénk át az ellenfélnek a csatatér megválasztását? Hát így kell ezt csinálni, minden értelmes hadvezér így csinálná. Nem! Ugye Anat előrerohant, megkezdve a küzdelmet. Ezután következett az ismeretlen főnixes fiú, aki újra példát mutatva a baromság netovábbjáról, a térdig érő hóban megszabadította a társát a repülés képességétől, meg saját magát a pettől. Timidus ugyan nem tudta, hogy mi történt, de azt igen, hogy ez egy hülye döntés volt. Ezután végre a vezér észbe kapott, elmondta a hajmeresztő utasítását –fenét utasítást, ő is csak kéregetett a parancs helyett, mint valami útszéli koldus-, majd végre kiadta a harc első értelmes parancsát, miszerint Anat kapja be a sebzéseket. Ezután ugye szerencsétlenkedés szerencsétlenkedés hátán. Természetesen a mozgásukat nehezítette a latyak, és bár a vezér még Timidus szerint is mindent megtett, nem lehetett azt mondani, hogy jól álltak volna. Szerencsére a sárkány Anat mellett maradt, és bár rosszul következtetett, hiszen nem ő vezette a csapatot, Anat mellett volt Mirika is, így amíg nem ők támadtak, addig elmondhatta neki a meglátásait. Ugye azt, hogy idióták már megosztotta, így már csak részletezni kellett. Halkan, csak a vezérhez intézte a szavait.
-A harc során egyszer tudok egy nagy potiont adni valamelyik szerencsétlennek, ha sikerül a képesség. Ezen kívül kettes tierig bármilyen potiont a ritkák kivételével. Ezen kívül támogató képességünk csak olyan van, ami saját magunkat támogatja. Ezt egy vezérnek illene tudni a saját csapatáról. Ha sár van, és kis sebzésű játékos következik, add ki a parancsot, hogy engedje előre a röpképes harcosokat, őket nem akadályozza a latyak. Ha Shu élete megközelíti a piros zónát, akkor mi lelépünk. Nem a ti védelmetek miatt vagyok itt, és egy ilyen összeszedetlen csapattal nehéz nyerni. Vezetni is nehéz. Részvétem.
Ezután megvárta, hogy Mirika ad-e parancsot, majd végrehajtotta a parancsot, ami csak egy bólintás volt, miszerint támadás. Az legtöbb képességük nem működött minibossra, de Timidus nem is tervezte, hogy többre eljönne. Amit akart, azt megtudta. Az emberek szervezetlenek és képtelenek a szerveződésre. Most már csak szórakozni volt itt. Ha véletlenül győznek, az csak az ő és Mirika érdeme lesz.
Shu ezzel szemben csak a madarat bámulta, jól belevéste az emlékezetébe a képét, hogy később le tudja rajzolni, és persze sajnálta szegény Seshut. Azonban itt be kellett vallania saját magának is, hogy a madár megtámadta őket, és bizonyára nem engedte volna le őket a hegyről. Persze az az emberek hibája volt, hogy ide is felmásztak érte, ahol egyébként már tényleg semmi keresnivalójuk nem lenne, és itt is piszkálják, de láthatóan ők nem akartak elmenni, itt pedig már olyanok is részt vettek a harcban, akiket Shu is meg akart védeni. Már tudta, hogy a bossok sem halnak meg végleg, hiszen a csarnokban újra meg lehet velük küzdeni, a minibossok pedig még kaput sem őriznek… de persze azt is tudta, hogy ha nem állítják meg őket, akkor boss lesz belőlük, ami neki egyáltalán nem volt ellenére, hiszen nem értékelte gonosznak a madárka ambícióit… tényleg, egyáltalán miért van még itt? Jah igen… Timidus. És a sárkány rá is pislantott a lányra, aki meg is rázta a fejét. Ezután a pet bólintott, és előrelendült. Ha Shu nem akarja bántani a madarat, ő nem fogja kényszeríteni. A pöttöm lány valószínűleg úgyis elakadna a sárban, a sebzése meg amúgy sem jelentős. Minimális a kár.

/Egyedül Timi támad./

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Szélvihar - Második szakasz - Page 3 Empty Re: [Miniboss] Szélvihar - Második szakasz

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Jún. 28 2014, 08:25

The member 'Shukaku' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Miniboss] Szélvihar - Második szakasz - Page 3 4766610511_dda12706fc_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Szélvihar - Második szakasz - Page 3 Empty Re: [Miniboss] Szélvihar - Második szakasz

Témanyitás by Strea Kedd Júl. 08 2014, 20:03



A boss által elszenvedett sebzés: 34
A sebzés okozói:
2 - seb.
32 - Timidus sebzése

Játékos egyéb cselekvések:


-


Boss cselekvések:
(Amennyiben nincsen rá vásárolt taktikai információ, a számláló(k) neve ismeretlen számláló.)

Seshu 10 sebzést osztott ki a következő játékosra: RenAi

Ismeretlen számláló 1: (2/3)

Visszavágó: 30

Életpontok/adatok:
Seshu: -286 HP

[Miniboss] Szélvihar - Második szakasz - Page 3 De2aacce95a82ac9fe7c9526b3fc23b2_356fb59470e01e9ae3e71d9c433500a2466118d8

-------------------
(2/4) Anat: 65 HP
(2/4) Ren: 165 HP, 88 páncél
(2/4) Mirika: 170 HP, 60 páncél
(2/5) Szophie: 155 HP, 10 páncél
(2/4) Alex: 120 HP, 35 páncél
(2/4) Kincaid: 165 HP, 36 páncél
(1/5) Raven: 100 HP, 86 páncél
(1/4) Esutel: 140 HP
(1/4) Jun: 70 HP
(1/5) Chan: 100 HP
(1/4) Ozirisz: 65 HP
(1/4) RenAi: 250 HP, 12 páncél
(1/4) Hermit: 108 HP
(0/4) Shukaku: 100 HP, 5 páncél
(0/2) Jin: 270 HP, 24 páncél
(0/4) Tachi: 100 HP, 60 páncél
(0/4) Kaibutsu: 58 HP
-------------------
nincs halott/kiesett játékos
-------------------
Parancsnok: Mirika
-------------------



Jin jön.

sorrend, dobások:
dobások: weapon blessing:

_________________
Színeim: #c997c8 4e4557
Adatlap
Staff feladatkörök
[Miniboss] Szélvihar - Második szakasz - Page 3 Newwea12
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2412
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Szélvihar - Második szakasz - Page 3 Empty Re: [Miniboss] Szélvihar - Második szakasz

Témanyitás by Mirika Vas. Júl. 13 2014, 15:04

Most nem azért, de amit annak a kislánynak a pete levágott előttem, arra a legjobb reakcióm egy Alex-féle wtf-fej volt Suspect Totálisan tiszteletlen volt nem csak velem, de az összes többi harcossal is, egyéni képességektől függetlenül, de ez még oké, vannak itt páran, akiknek a stílusa hagy kívánnivalót maga után. Ami igazán kiakasztó volt, az a megjegyzése, hogy ők lépnek, ha a kicsi bajba kerül o.O
- Akkor minek vagytok itt? - bukott ki belőlem a kérdés nem kevés éllel, főleg azután, hogy láttam, mire volt képes ez a túlméretezett gyík. Pfff... mintha olyan értékes lenne a csapat számára >.> - Ha pirosba kerül véletlenül, felgyógyítjuk, azért vannak a healerek - tettem hozzá, engem is sértett, hogy azt feltételezte, hagynám kiesni. Bár nem voltak itt a szokásos healerek, elegen voltunk ahhoz, hogy kivédjük a bajt. Kész... inkább vettem egy mély levegőt. Az volt a gondom, hogy felkészülés hiányában nemigen tudtam magamban összegezni, mire vagyunk képesek képességkombinációk szempontjából, ami most azért volt baj, mert Jin képességeit illett volna kihasználni. Egész eddig gondolkodtam rajta, mindenkin végignézve, hogy mi jut róluk eszembe, de olyan igazán jó kombináció nem ugrott be senkiről :/
- Jin... - szólaltam meg tétován - Próbáld Jun change képijét használni, hátha neked megy! És védd be Ren őrangyalos specével őt - mutattam a rövid, világosbarna hajú lányra (Kaibutsu), akinek ahhoz képest, hogy összességében milyen kevés sebzést kaptunk be, elég rosszul állt az életcsíkja. Nem lehetett sok élete, ellenben Jinnel, akinek belefért a dupla sebződés, ha megint jégszilánkok hullanak ránk. Próbáltam nem fancsali képet vágni, ahogy hozzá beszéltem, de hát na...
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Szélvihar - Második szakasz - Page 3 Empty Re: [Miniboss] Szélvihar - Második szakasz

Témanyitás by Tetsuko Jin Vas. Júl. 13 2014, 17:28

- De azért, mert hideg van, jóóól össze lehet bújni – nekem semmi bajom nincs a téllel, ugyan olyan szerethető, mint bármely más évszak, ennek is megvan a maga varázsa.
Az út igen rövid, csak úgy repül az idő, ha kedvesével együtt van az ember, kicsit sajnálom, de a miniboss után bőven lesz időnk egymásra.
- Szép napot4 – köszönök a jelenlévőknek. elég szép számmal gyűltünk itt ma össze, mg annak ellenére is, hogy az ellenfelünk ezúttal csupán egy miniboss, nem egy normális, félelmetes nagy boss.
Végül elindulunk mindannyian. Én természetesen hátul kullogok, nem vagyok képes tartani az iramot az elsőkkel, ez mindig így volt, most sincs másképp. szemlélője vagyok a harcnak, míg be nem érem az előttem lévőket, és mire ez megtörténik, már kapom is az utasításokat.
- Hai! – az említett személyre nézek.. valami nincs rendjén, a képességem nem jelez semmit.
- Sumimasen, nem tudom megtenni – kiáltom a jelenlegi parancsnokunknak. Mivel más utasítást ne kaptam, a saját fejem után megyek és az ismert képességekre hagyatkozom… mások ismert képességeire.
Esutel-san is megjelent köreinkben, így igénybe tudom venni nagyszerű képességét, ezzel együtt kedvesem által használt spell sem elhanyagolható. Támogatnom kell a többieket, és szívesen magamrahúzná
m a bosst, félő, hogy Ai-chan enne nem örülne....


// Esu képije az első kocka (Jin gyorsija 48-ra ugrik, ha sikerül), Ai képije a második kocka.( Mindenki gyorsija nő jin spec szintje/3-mal az vagy 8 vagy 9.... ha sikerül Suspect  ) //
EDIT: mind ez 3 nagy körig és cserébe -10 Hp Jinnek Sad


A hozzászólást Tetsuko Jin összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Júl. 13 2014, 17:30-kor.

_________________
[Miniboss] Szélvihar - Második szakasz - Page 3 1152197982ARMENNOIRportablel_l_0004_www.kepfeltoltes.hu_
Tetsuko Jin
Tetsuko Jin
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 542
Join date : 2012. Dec. 24.

Karakterlap
Szint: 24
Indikátor: Zöld
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Szélvihar - Második szakasz - Page 3 Empty Re: [Miniboss] Szélvihar - Második szakasz

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Júl. 13 2014, 17:28

The member 'Tetsuko Jin' has done the following action : Kockadobás

'Római stílusos 6-os' :
[Miniboss] Szélvihar - Második szakasz - Page 3 4767242330_2db9f185a1_s [Miniboss] Szélvihar - Második szakasz - Page 3 4766603033_e921bedc36_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Szélvihar - Második szakasz - Page 3 Empty Re: [Miniboss] Szélvihar - Második szakasz

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

3 / 6 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.