Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Miniboss] Szélvihar - Második szakasz

+15
Kincaid
Tetsuko Jin
Hermit
Koshitsu Esutel
RenAi
Ryuninji Ren
Tachibana Makoto
Mirika
Sakamoto Rin
Szophie
Jun
Chancery
Anatole Saito
Shukaku
Strea
19 posters

6 / 6 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Go down

[Miniboss] Szélvihar - Második szakasz - Page 6 Empty Re: [Miniboss] Szélvihar - Második szakasz

Témanyitás by Tachibana Makoto Kedd Szept. 30 2014, 21:25

Nem nagyon kaptam vissza semmit, mióta aktiváltam a képességem, Chan meg akármilyen jó healer, valószínűleg nem tud páncélt visszaépíteni :] Ejnye Strea-chan, ezért javítást meg kárpótlást kérek :]

Picit csalódottan vettem tudomásul, hogy Szophie menni kívánkozik, de mindez nem látszott meg rajtam. Szó nélkül elengedtem, hagytam kibújni a köpenyem alól, és mosolyogva néztem, ahogy lelkesen szalad agyaggalambot lőni a kutyusával a naplemente helyett fagyos viharban. Engem mindenesetre nem érintett a fogyatkozó élet problémája, bőséggel állt még rendelkezésemre páncél is. Azonban nem is állt szándékomban veszélybe sodorni magamat azzal, hogy felkeltem magamra a madárka figyelmét. Tettem viszont mást. Lehívtam a menürendszerem, és küldtem Jin-kunnak egy értelmes gyógyitalt. A szívességet viszonozni illik, ugyebár :]
- Switch... hm... Ren-kun :] - mondottam ekkor. Alex-kun már unalmas lett volna, bohóc úr nem állt rendelkezésre, Csillagom pedig fáradtnak tűnt, szóval így. Minek futkározzak ebben a hidegben, inkább megfagyok egy helyben :]

// Jin kapott tőlem egy Nagy Potiont, a támadásomat meg Ren kapta meg //
Tachibana Makoto
Tachibana Makoto
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1809
Join date : 2012. Sep. 18.
Age : 30
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 43
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Szélvihar - Második szakasz - Page 6 Empty Re: [Miniboss] Szélvihar - Második szakasz

Témanyitás by Ryuninji Ren Kedd Okt. 07 2014, 22:24

Egyre durvább hóvihar, alig lehet látni azt a mocskot, végig rajta kell tartanom a szemem, nehogy meglépjen előlem... azt nem hagyom Suspect Lecsapom, mint egy bogarat, hehehe Cool
Amint hallom a nevem, mondja bárki is, ha nem lenne hallgatózásom a vihartól nem is hallanám szerintem Suspect, szóval amint hallom, gondolkodás nélkül vetem magam a csúnya nagy gonoszra \o/
1 támadás

_________________
[Miniboss] Szélvihar - Második szakasz - Page 6 741488085N_vtelen-3_www.kepfeltoltes.hu_
Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1619
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakterlap
Szint: 40
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Szélvihar - Második szakasz - Page 6 Empty Re: [Miniboss] Szélvihar - Második szakasz

Témanyitás by Strea Szer. Okt. 08 2014, 13:39



A boss által elszenvedett sebzés: 105
A sebzés okozói:
100 - Ren támadása
5 - seb.

Játékos egyéb cselekvések:

Az itemátadás sikeres.

Boss cselekvések:
(Amennyiben nincsen rá vásárolt taktikai információ, a számláló(k) neve ismeretlen számláló.)

Seshu 20 hp-t sebez a következő játékosba: RenAi

Ismeretlen számláló 1: (3/3)

Ismeretlen számláló 2: +20 (3/3)

Visszavágó: 90

Heart Attack (Jin): 15

Életpontok/adatok:
Seshu: -1522 HP

[Miniboss] Szélvihar - Második szakasz - Page 6 C541408b3342888c1b3ec6ebddf4208c_8fe295e16644ce224cfdb9cc808309da060d8b20

-------------------
(2/4) Anat: 32 HP
(2/4) Ren: 165 HP, 28 páncél
(1/4) Mirika: 170 HP
(4/5) Szophie: 132 HP
(1/4) Alex: 120 HP
(1/2) Jin: 244 HP
(2/4) Kincaid: 165 HP
(3/5) Raven: 100 HP, 26 páncél
(( (1/4) Esutel: 107 HP ))
(1/4) Jun: 57 HP
(2/5) Chan: 67 HP
(2/4) Ozirisz: 32 HP
(2/4) RenAi: 57 HP
(( (1/4) Hermit: 75 HP ))
(2/4) Shukaku: 72 HP
(2/4) Tachi: 100 HP, 18 páncél
(1/4) Kaibutsu: 25 HP
-------------------
nincs halott/kiesett játékos
-------------------
Parancsnok: Mirika
-------------------


(Kaibutsut kihagyjuk, mert inaktív.) Sajnos vagy nem sajnos, de egyik időjárási jellemző sem változott.

Anat jön.


sorrend, dobások - ÚJ:

_________________
Színeim: #c997c8 4e4557
Adatlap
Staff feladatkörök
[Miniboss] Szélvihar - Második szakasz - Page 6 Newwea12
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2412
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Szélvihar - Második szakasz - Page 6 Empty Re: [Miniboss] Szélvihar - Második szakasz

Témanyitás by Mirika Szer. Okt. 08 2014, 15:52

Furcsa ívet írt le a hangulatom. Eleinte az apátia békés beletörődése ült ki az arcomra, ilyen hülyékkel-vagyok-körülvéve vonásokkal kiegészítve. Legalább kétszer harsogtattam már a hangom, hogy nem tudunk potikat használni, több alkalommal is kifújta már a kezünkből a szél az itemeket és még mindig próbálták... Erre nem lehetett mit mondani. A hangom elég éles ahhoz, hogy az egész csapat hallja még a fémes zajban is, amit a fegyverek és a vihar okoznak, az meg eszembe se jutott, hogy esetleg én nem vagyok elég jó. Számtalanszor bizonyítottam már magamnak is, és nem is csak ebben a játékban, fel sem merül bennem a kétség, hogy valamit rosszul csinálnék.
Viszont a békés, zsibbadt állapot szépen lassan felolvadt, ahogy a tudatomig eljutott egy bizonyos nagyra nőtt gyík idegesítő csipogása, és az élmény hatására szép lassan kidagadt néhány erecske a homlokomon. Legkevésbé az hiányzott, hogy egy halálismeretlen noname kislány okoskodó állatkája is belepofázzon a dolgokba, amikor pontosan tudtam, hogy mi folyik körülöttünk, és lázasan agyaltam a megoldáson. Épp elég baj volt az, hogy alig volt healerünk, ennek tetejébe még a leghatékonyabb képességünk is kiherélte az időjárás >.>
- Fogd be! Te is healer vagy, mégse tettél semmit, hiába mondtam többször is, hogy kell a gyógyítás. Eszem megáll, hogy így is van képe belepofázni... - utóbbi félmondatot már inkább csak az orrom alá motyogtam, de a tollas fajzat határozottan ingerelt a viselkedésével. Erre szokták azt mondani, hogy bort iszik és vizet prédikál? Pont olyan volt, mint akiket ő szerencsétlennek titulált. Pfff...
- Már nincs sok hátra, kitartás! Itemeket még mindig nem tudunk használni, ne is fáradjatok vele! Ha van sebzésnövelő képességeket, azokat most használjátok! Ren-chan, te váltsd le Ai-chant! Ha meg jégeső jön, azonnal switcheljetek Jinre! - kiáltottam immár mindenkinek, de bíztam benne, hogy már csak pár támadás kell, hogy leverjük ezt a hülye madarat, és már nem lesz szükség vészgyógyításra.
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Szélvihar - Második szakasz - Page 6 Empty Re: [Miniboss] Szélvihar - Második szakasz

Témanyitás by Anatole Saito Csüt. Okt. 09 2014, 20:47

- Vettem főnökasszony o.o7 És ne civakodjatok! Hajrá! Aki meg tud, az GYÓGYÍTSON! - intek oda a pöttömnek. Tehát itemeket ne pocsékoljunk, buff képim nincs, de hát nem is ezért tartanak a csapatokban, hanem az ütőerőmért, úgyhogy nem is habozok sokat, hanem egyenesen nekiesek Seshunak. Ai tankolja a madárkát, s bár eléggé fogytán az életem, de megteszek minden tőlem telhetőt, hogy legyőzzük a minibosst, még ha engem ki is üt ez a dög, vagy az általa kreált szélvihar. Nah akkor adj neki! >.>

3 támadás megy Seshuba (vagy 2 támadás, 1 pihi kör? mindegy, dobok inkább 3x) Edit: Hülye vagyok, nem is kellett volna dobnom xP


A hozzászólást Anatole Saito összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Okt. 09 2014, 20:48-kor.
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Szélvihar - Második szakasz - Page 6 Empty Re: [Miniboss] Szélvihar - Második szakasz

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Okt. 09 2014, 20:47

The member 'Anatole Saito' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Miniboss] Szélvihar - Második szakasz - Page 6 4766609959_af0c0eb7c7_s [Miniboss] Szélvihar - Második szakasz - Page 6 4766612103_86ee832108_s [Miniboss] Szélvihar - Második szakasz - Page 6 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Szélvihar - Második szakasz - Page 6 Empty Re: [Miniboss] Szélvihar - Második szakasz

Témanyitás by Strea Csüt. Okt. 09 2014, 21:12



A boss által elszenvedett sebzés: 373
A sebzés okozói:
368 - Anat támadásai
5 - seb.

Játékos egyéb cselekvések:

-

Boss cselekvések:
(Amennyiben nincsen rá vásárolt taktikai információ, a számláló(k) neve ismeretlen számláló.)

Seshu 20 hp-t sebez a következő játékosba: RenAi

Ismeretlen számláló 1: (1/3)

Ismeretlen számláló 2: +20 (1/3)

Visszavágó: 90

Heart Attack (Jin): 15

Életpontok/adatok:
Seshu: -1875 HP

[Miniboss] Szélvihar - Második szakasz - Page 6 1cdb361bc66c4dbeb7e5f1dc7bf3f517_79505cdb7f67e4594f1ee87a6e4418c416ec2673

-------------------
(1/4) Anat: 32 HP
(2/4) Ren: 165 HP, 28 páncél
(1/4) Mirika: 170 HP
(4/5) Szophie: 132 HP
(1/4) Alex: 120 HP
(1/2) Jin: 244 HP
(2/4) Kincaid: 165 HP
(3/5) Raven: 100 HP, 26 páncél
(( (1/4) Esutel: 107 HP ))
(1/4) Jun: 57 HP
(2/5) Chan: 67 HP
(2/4) Ozirisz: 32 HP
(2/4) RenAi: 37 HP
(( (1/4) Hermit: 75 HP ))
(2/4) Shukaku: 72 HP
(2/4) Tachi: 100 HP, 18 páncél
(1/4) Kaibutsu: 25 HP
-------------------
nincs halott/kiesett játékos
-------------------
Parancsnok: Mirika
-------------------


Seshu vijjogása fülsüketítőn rohan végig a kietlen tájon, s egy pillanatra megszűnik a vihar, de csak azért, hogy utána többszörös erővel csapjon le rátok. A heves szélvihar abbamarad, ám érkezik a jégszilánkos szélvihar, hóviharral és jeges széláramlatokkal együtt.
Innentől az is dobjon, akinek amúgy nem kellene.

Ren jön.


sorrend, dobások - ÚJ:

_________________
Színeim: #c997c8 4e4557
Adatlap
Staff feladatkörök
[Miniboss] Szélvihar - Második szakasz - Page 6 Newwea12
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2412
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Szélvihar - Második szakasz - Page 6 Empty Re: [Miniboss] Szélvihar - Második szakasz

Témanyitás by Ryuninji Ren Csüt. Okt. 16 2014, 20:30

Ez a szélvihar alapjáraton kikészít, alig látok, hallok valamit, ráadásul ha a hallás jártasságomhoz nyúlok, akkor majd megsüketülök, annyira süvít a szél >.>  Legyen már vége ennek az egésznek, mennék már haza és beszürcsölnék pár liter forrócsokit....  Amint lehetőségem nyílik rá, szétcsapkodom ezt a nyomi minibosst.. még azon is elgondolkodom, hogy figyelmen kívül hagyom a parancsot.... Mit parancsolgatnak nekem? ezerszer elmagyaráztam már, hogy kérni is lehet >.>  támadok, majd:
- Switch RenAi!...- ez az utolsó alkalom ˇ^ˇ
1 pihenés, 2 támadás, a bosst magamra húzom
EDIT: Úristen facepalm Hinari lettem Sad Sad Sad Sad Sad Sad


A hozzászólást Ryuninji Ren összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Okt. 16 2014, 20:31-kor.

_________________
[Miniboss] Szélvihar - Második szakasz - Page 6 741488085N_vtelen-3_www.kepfeltoltes.hu_
Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1619
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakterlap
Szint: 40
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Szélvihar - Második szakasz - Page 6 Empty Re: [Miniboss] Szélvihar - Második szakasz

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Okt. 16 2014, 20:30

The member 'Ryuninji Ren' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Miniboss] Szélvihar - Második szakasz - Page 6 4767251444_0f76bf2817_s [Miniboss] Szélvihar - Második szakasz - Page 6 4767251444_0f76bf2817_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Szélvihar - Második szakasz - Page 6 Empty Re: [Miniboss] Szélvihar - Második szakasz

Témanyitás by Strea Pént. Okt. 17 2014, 13:41


xDD >.>

A boss által elszenvedett sebzés: 5
A sebzés okozói:
5 - seb.

Játékos egyéb cselekvések:

A SWITCH sikeres!

Boss cselekvések:
(Amennyiben nincsen rá vásárolt taktikai információ, a számláló(k) neve ismeretlen számláló.)

Seshu 30 hp-t sebez a következő játékosba: Ren

Mindenki 10 hp-t sebződik.


Ismeretlen számláló 1: (1/3)

Ismeretlen számláló 2: +20 (1/3)

Visszavágó: 90

Heart Attack (Jin): 15

Életpontok/adatok:
Seshu: -1875 HP

[Miniboss] Szélvihar - Második szakasz - Page 6 1cdb361bc66c4dbeb7e5f1dc7bf3f517_79505cdb7f67e4594f1ee87a6e4418c416ec2673

-------------------
(1/4) Anat: 22 HP
(1/4) Ren: 153 HP
(1/4) Mirika: 160 HP
(4/5) Szophie: 122 HP
(1/4) Alex: 110 HP
(1/2) Jin: 234 HP
(2/4) Kincaid: 155 HP
(3/5) Raven: 100 HP, 16 páncél
(( (1/4) Esutel: 97 HP ))
(1/4) Jun: 47 HP
(2/5) Chan: 57 HP
(2/4) Ozirisz: 22 HP
(2/4) RenAi: 27 HP
(( (1/4) Hermit: 65 HP ))
(2/4) Shukaku: 62 HP
(2/4) Tachi: 100 HP, 8 páncél
(1/4) Kaibutsu: 15 HP
-------------------
nincs halott/kiesett játékos
-------------------
Parancsnok: Mirika
-------------------



Mirika jön.


sorrend, dobások - ÚJ:

_________________
Színeim: #c997c8 4e4557
Adatlap
Staff feladatkörök
[Miniboss] Szélvihar - Második szakasz - Page 6 Newwea12
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2412
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Szélvihar - Második szakasz - Page 6 Empty Re: [Miniboss] Szélvihar - Második szakasz

Témanyitás by Mirika Szomb. Okt. 18 2014, 14:57

Miért? Miért?! Miéééért?! Nem estem pánikba, de ahogy kopogni kezdtek a fejemen a jégdarabok, átkoztam én mindent magamban. Legalább a szél enyhült, ami gondolom azt jelentette, hogy végre használhatunk gyógyító potikat, viszont mintha egyre káoszosabb lett volna az időjárás >.> Újra körbenéztem, és fogcsikorgatva vettem tudomásul, hogy Anat és a madár életcsíkja is vörösbe csúszott. Meg azt is, hogy Ren hibázott. És ha ő hibázott, akkor én is el tudom cseszni. Ha ügyes vagyok, lecsapom és vége, ha nem, akkor fejek fognak hullani. Bahh... ez az a pillanat, amikor a boss slayer meghátrál >.>
- Switch Jin! Chancery-chan képességét használd gyógyításra, aztán hagyd a támadást Anatra! - kértem a félszemű srácot arra gondolva, hogy az a képesség elég lesz az életünk szinten tartásához, és nem kell egy potit pazarolni akkor, amikor Anat az óriásira nőtt sebzésével úgyis lecsapja a galambot. Legalábbis remélem <.<

// Kör átadva Jinnek //
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Szélvihar - Második szakasz - Page 6 Empty Re: [Miniboss] Szélvihar - Második szakasz

Témanyitás by Tetsuko Jin Vas. Okt. 19 2014, 13:49

Hegyezem a fülem, hogy hallhassam azt, amit hallanom kell. Újra feladatom van, és ezúttal igyekszem azt a legjobb tudásom szerint teljesíteni
- Hai! - jelzem, hogy hallottam és értettem minden egyes szót. Tekintetemmel keresem Chancery-sant, hogy képességét igénybe veehessem
- Switch Anatole Saito


képi: ha sikerül, akkor mindenki gyógyul a szintem felével, támadás átadva Anatnak

_________________
[Miniboss] Szélvihar - Második szakasz - Page 6 1152197982ARMENNOIRportablel_l_0004_www.kepfeltoltes.hu_
Tetsuko Jin
Tetsuko Jin
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 542
Join date : 2012. Dec. 24.

Karakterlap
Szint: 24
Indikátor: Zöld
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Szélvihar - Második szakasz - Page 6 Empty Re: [Miniboss] Szélvihar - Második szakasz

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Okt. 19 2014, 13:49

The member 'Tetsuko Jin' has done the following action : Kockadobás

'Római stílusos 6-os' :
[Miniboss] Szélvihar - Második szakasz - Page 6 4766603033_e921bedc36_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Szélvihar - Második szakasz - Page 6 Empty Re: [Miniboss] Szélvihar - Második szakasz

Témanyitás by Anatole Saito Kedd Okt. 21 2014, 00:34

Na ezt már nevezem csapatmunkának. A Pöttöm is úgy teszi a dolgát, ahogy szokta, s a zavaró szélvihar ellenére kezdenek a puzzle darabok a helyükre kerülni és végre révbe érünk. Lehet egyetlen ütés elegendő és vége is ennek a borzalomnak, és Aincrad népe megszabadul egy újabb Kayaba teremtménytől. Hihhetetlen, hogy milyen erős szörnyetegek aktiválódnak újra és újra az első szinten, de ennek ma véget vetünk. Utolsó életmorzsáimra vetek egy elégedett pillantás. Vörös. Végre ki tudom maxolni a sebzésem. Remélem megéri a kockázatot >.< Ideje lecsapni Twisted Evil

//Jinnek két támadása lenne, de nem tudom most hogy van a pihim, szal 1 vagy 2 támadás megy Seshuba Razz //
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Szélvihar - Második szakasz - Page 6 Empty Re: [Miniboss] Szélvihar - Második szakasz

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Okt. 21 2014, 00:34

The member 'Anatole Saito' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Miniboss] Szélvihar - Második szakasz - Page 6 4766609959_af0c0eb7c7_s [Miniboss] Szélvihar - Második szakasz - Page 6 4767251444_0f76bf2817_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Szélvihar - Második szakasz - Page 6 Empty Re: [Miniboss] Szélvihar - Második szakasz

Témanyitás by Strea Kedd Okt. 21 2014, 18:32

Anatnak nem kell másodikat se támadnia, az első csapása nyomán Seshu - egy vijjogás kíséretében - elpixeleződik, s ezzel együtt szűnik meg az időjárás tombolása is. A felhők és az erős, jégszilánkos szél elmúlik, s mire a barlanghoz érnétek, már a nap is kisüt.


Gratulálok, sikeresen legyőztétek a minibosst!


Jutalmak:

Anat, Ren, Mirika, Szophie, Alex, Raven, Jun, Chan, Ozi, Ai, Shu, Jin, Tachi: 40 exp fejenként
Kincaid, Esu, Hermit, Kaibutsu: 20 exp fejenként

Plusz 1-1 nyersi az alábbiakból:
Anat: Vastag Tövisgyökér, Vörös Gomba, Borostyánkő (last attack bónusz)
Ren: Vörös Gomba, Óriás Pitypang
Mirika: Faeno Ág, Óriás Pitypang
Szophie: Tömény Rubin, Drágakő
Alex: Vastag Tövisgyökér, Tömény Rubin
Raven: Vörös Gomba, Faeno Ág
Jun: Nihil Levél, Tömény Rubin
Chan: Drágakő, Óriás Pitypang
Ozi: Fémkő, Drágakő
Ai: Vörös Gomba, Drágakő
Shu: Drágakő, Nihil Levél
Jin: Óriás Pitypang, Nihil Levél
Tachi: Faeno Ág, Acél
Kincaid: Nihil Levél
Esu: Nihil Levél
Hermit: Drágakő
Kaibutsu: Vastag Bőr

(Sorsolás ITT, az Acél ritka érccé való emelését pedig felterjesztem KA-nak. xD)

Ezen kívül Falánk 18 expet, a Szükség Pajzsa pedig 21 expet kap.

Mindenkinek köszönöm a részvételt. ^^ Az expeket Klein fogja beírni majd.

_________________
Színeim: #c997c8 4e4557
Adatlap
Staff feladatkörök
[Miniboss] Szélvihar - Második szakasz - Page 6 Newwea12
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2412
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Szélvihar - Második szakasz - Page 6 Empty Re: [Miniboss] Szélvihar - Második szakasz

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

6 / 6 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.