Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Miniboss] Szélvihar - Második szakasz

+15
Kincaid
Tetsuko Jin
Hermit
Koshitsu Esutel
RenAi
Ryuninji Ren
Tachibana Makoto
Mirika
Sakamoto Rin
Szophie
Jun
Chancery
Anatole Saito
Shukaku
Strea
19 posters

1 / 6 oldal 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

[Miniboss] Szélvihar - Második szakasz - Page 2 Empty Re: [Miniboss] Szélvihar - Második szakasz

Témanyitás by Tetsuko Jin Hétf. Május 05 2014, 19:05

A nappali kellős közepén, a kedvenc és nagyon kényelmes fotelomban nyom el az álom, olvasás közben. Túlzottan sokáig azonban nem élvezhetem a délutáni sziesztámat… kedvesem hangjára ébredek, amint nevemet „üvölti” Nem vagyok már meglepve, hogy ennyire pörög. Ez csupán annyit jelent, hogy valami nagyon érdekes dologra bukkant, amint minél hamarabb és természetesen minden áron meg szeretne velem osztani.
Hallani egy-egy puffanást, utána pár másodperces morgolódást, nem létező elkövetők megbélyegzése… Szegény narancs.  Számomra az lenne már fura, ha nem pottyanna ennyiszer a földre Ai-chan…  Ügyetlensége szinte legendás, senki mást nem láttam még ennyiszer találkozni a kemény talajjal egy nap alatt, mint őt. Az eredeti világban komolyan aggódnék az épsége miatt, itt viszont nincs rá semmi okom, és bevallom, néha egész jókat kuncogok rajta, pontosan úgy, mint a mostani helyzetben…
Hamarosan egy újsággal találom szembe magam, amin Ai-chan vadul mutogat valamit, mellé hadarva magyaráz.
- Egy kicsit lassabban Ai-chan – próbálom megnyugtatni, majd szépen lassan összeáll a kép, igaz ehhez az újságcikket is el kellett olvasnom hamar.
- Két lovag? – egyikünk sebzése sem valami,hú de magas. Az övé még elmegy, de a sajátom? Nem is nevezném azt igazi sebzésnek, a karcoláska jobban illene rá.
Szavaim süket fülekre találnak, Ai-chan hajthatatlan, így ne tehetek mást, mint bólintok rá.  Ha ennyire hirdetik, bizonyára nem csak ketten fogunk megjelenni az újságban említett helyen.  
- Jégkrémet? Erre nem tudok mit mondani, de legalább annyi minden szól a létezése mellett, mint ellene. Majd kiderítjük Nem mondhatom azt, hogy nem csinálnak ott jégkrémet, mivel nem tudom. Sok esélyt nem látok rá, ám semmi sem lehetetlen, főleg Aincrad világában.
- Jó, menjünk, de nyugodj meg, mert megint elbotlasz – felelem mosolyogva, de már el is lépett pakolászni… nagyon fel van pörögve. Magamra öltöm felszerelésem, némi meleg ruhát, a sálam, és várok… várok… várok…
- Hai-hai – elindulunk, kézen fogva, mely afféle óvintézkedés sűrű botlásai ellen.  
- Utálod? Ezek szerint nem akarsz velem hóembert építeni, vagy hó csatázni? – igyekszem rámutatni a jó dolgokra, ami tél idején elérhetők csak. Személy szerint jobban szeretem a tavaszt, de eme hónap sem áll távol a szívemtől
- Szép napot mindenkinek – megérkezvén azonnal köszönök az egybegyűlteknek. Rengetegen vannak itt, sok ismerős is eljött. Végül a karjaimba zárom kedvesem, míg nem indulunk útnak. Talán segíthetek így a vacogásán Rolling Eyes

_________________
[Miniboss] Szélvihar - Második szakasz - Page 2 1152197982ARMENNOIRportablel_l_0004_www.kepfeltoltes.hu_
Tetsuko Jin
Tetsuko Jin
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 542
Join date : 2012. Dec. 24.

Karakterlap
Szint: 24
Indikátor: Zöld
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Szélvihar - Második szakasz - Page 2 Empty Re: [Miniboss] Szélvihar - Második szakasz

Témanyitás by Kincaid Hétf. Május 05 2014, 21:29

Szerettem volna ott lenni Carla ellen is. Vonzottak a női nemű minibossok. Hanna is a célpontjaim között van, Carla is szúrta a szemem már azzal a ténnyel is, hogy létezett. Azon kívül azonban, hogy ellenérzéseim tüze lángolt, igazán nem tudtam többet tenni. Vártam. Hát ilyen egy jó vadász, nem? Csinálja csak ezt bárki utánam!
Ezért is lettem annyira izgatott, mikor kósza információmorzsákat sodort felém a szél. Beszédtémákat. Elejtett szavakat. És hamarosan a helyi hírharsonát is Surprised Oh, hát így már kapásból képben voltam!
 
Nagyjából konzervdoboznak éreztem magam, legalábbis mindenképpen zavart, hogy milyen szinten lettem dugig különböző ruhákkal. Ha még mindig lány karakter lehetnék, fürödnék a rám irányuló figyelem minden egyes másodpercében, de fiúként… Na, az egészen más! Kényelmetlenül éreztem magam, mintha nem is Kincaid volnék, a frontharcos, hanem szimplán civil önmagam, aki cosplaybe bújt. Vacak kis papírmasék és varrott ruhák helyett viszont most elvileg tényleg komoly harci öltözet alkotta a páncélzatom. Meg a fegyverzetem. És ha már itt tartunk, a felszerelésem is Surprised
Úgy éreztem magam, mintha az öltözékem UV lámpa lenne, és még a fehér hópelyhek is világítanának körülöttem tőle, hogy még figyelemfelkeltőbb legyek. Égett az arcom, nem mertem a többiek szemébe nézni, és egyébként is inkább lettem volna meztelen, minthogy… Nah, nem, igaz, ennyire azért nem szégyelltem magam. Mégiscsak menő öltözékben voltam, amikben büszkén feszíthetek! Cool
Sziasztok! – intettem, mire közéjük értem. Azért nem egy tagot ismertem már, és a csapat is családiasabb volt, mint bosson. Ott volt közöttük Chan, Anat, Mirikát is felismertem, Ai sem volt idegen és… Shu Timidius-szal?! Meglepve pislogtam feléjük, majd csak odacsörtettem. – Szervusz Timidius! Szia Shu! Ti hogyhogy erre? – lestem izgatottan hol egyikükre, hol másikukra?
Anat! – bólintottam felé. Alap a tisztelet Surprised

_________________
A D A T L A P  ll Nem én vagyok hűvös, Te vagy meleg. ll


pontozás:
Kincaid
Kincaid
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 258
Join date : 2013. Oct. 11.

Karakterlap
Szint: 29
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Szélvihar - Második szakasz - Page 2 Empty Re: [Miniboss] Szélvihar - Második szakasz

Témanyitás by Halász Alex Hétf. Május 05 2014, 22:21

Azt kellett látnia, hogy Ren csak úgy elsétál Esu mellett. Történetes szem és fül tanúja volt az egész jelentetnek. Ezeknek mi a baja? Nem ittak elég kakaót reggeli közben? Céhtársa mellé csörtetett, mintegy védelmezőn. Könnyen meglehet, hogy őt jobban felzaklatta, mint azt akit ért végül is ez a modortalan vissza utasítás. És ráadásul egy pet! Egy pet, merte így faképnél hagyni! Rentől várható volt, ....habár a petjétől miért várt volna többet Alex?
- Bunkók. - Morzsolta el azt aza egy szót, ami most kifért a száján, és nem volt sem túl pejoratív sem pedig túl ellenséges. Másfelől kis bátorításnak is szánta a lány felé. Hagyja a fenébe azt akét felfuvallkodott tökfilkót, itt vannak ők! Nem mondta ki azonban. Nem is lett volna ildomos, hiszen az ő helyében, nem igényelné az ilyen mérvű önzőséget a barátjától. Alex most nem azért van itt ~ ha egyáltalán ér valamit, hogy a lány mellé lépett ~, hogy Renéket oltogassa és arra buzdítsa a társát, hogy korábbi céhtársa ellen fordult, hanem ha kell, akkor megnyugtassa. Vidámítsa. Tényleg, mit csináljon? Mondjon egy viccet? o.o Nem jut eszébe semmi! x/ Ránézett a lányra.
- Áhh nézd, Anat jóvoltából, mostantól egy király áll előtted. Cool - És a fejére biggyesztette a koronát. Razz - Nah mit szólsz? x3 Menő mi? king - Még tette is magát, ha eddig nem érte volna el a hatását. Hátha elneveti magát a lány. o.o Nagyon igyekezett. Még meg is hajolt Esu ellőtt, még úgy sem ért ide mindenki. Rolling Eyes Hiszen Hinari hiányzik. ^^ Márpedig Hinari sosem hiányzik bossokról vagy minibossokról. x3


A hozzászólást Halász Alex összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Május 05 2014, 22:24-kor.

_________________
[Miniboss] Szélvihar - Második szakasz - Page 2 698kise_ryouta_ryouta_kis
"Alex a minden lében kanál karakter"
by Ranmaru
flamberg:
Zafírszálas fejpánt:

Statok
Alex és FalánkAlex Flamberggel
Halász Alex
Halász Alex
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1731
Join date : 2012. Dec. 16.
Age : 29
Tartózkodási hely : JL palota; Hinari és Al közös lakrésze

Karakterlap
Szint: 36
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Szélvihar - Második szakasz - Page 2 Empty Re: [Miniboss] Szélvihar - Második szakasz

Témanyitás by Ozirisz Hétf. Május 05 2014, 22:22

- Afrancba! - kiáltottam magam elé, majd rohantam tovább a sötét erdőben. Csörtetés és morgás zaja hallatszódik a hátam mögül. - Mibe botlottam már megint? - tettem fel a kérdést, leginkább magamnak, mert a fenevad kétlem, hogy bemutatkozna. Aincrad efféle jószágai nem olyan udvariasak, hogy bemutatkoznának mielőtt nekiesnének az embernek, vagy esetleg neadjisten eljöjjenek egy korsó sör erejéig a kocsmába. Pedig a sör még ezeknek a digitális teremtményeknek is jót tenne, abban biztos vagyok. De hát, ha ez van, ez van. Nem erőszak a disznótor, sem az ingyensör, ő kerget, én pedig rohanok tovább. A kitartás pontjaim már fogyóban vannak, így minden akaraterőmet összeszedve sprinteltem tovább, majd egy szép nagy tölgyfa tövében meghúzódtam kifújni magam. És vártam, majd a csörtetés zaja egyre közelebbinek tűnt, egyre hangosabbnak hangzott. Kikukucskáltam, de még fényes nappal is alig szűrődött be valami fény ebbe a sötét erdőbe. Az éles látásomnak nem veszem hasznát jártasság nélkül, de kilestem, majd egy pár vörös szempár nézett rám. - Pedig én csak gombászni akartam... - mormogtam magam elé, majd rohantam tovább az életemért.
- Megmenekültem! - kiáltottam fel, amint elértem az erdő szélét, és a teleport kristályom után nyúltam - Teleportálás! Kezdetek Városa! - kiáltottam fel, magasra emelve a kristályt, és hagytam, hogy körbevegyen a megszokott kékesfehér fény.
- Huhh... ez cinkes volt - mormogtam magam elé, immáron a főtéren. Megindultam a közeli kocsma felé, ámbár paranoiásan visszafordultam a következő teleport-hangeffekt hallatán, ám megnyugodtam, hogy csak néhány játékos volt. Majd betértem az ivóba.
- Üdvözletem! Egy korsó sört kérnék! - mondtam a csaposnak - És egyébként mi újság mostanában? 
A csapos ahelyett, hogy belekezdett volna a szokásos meséibe, elémrakott egy újságot, és elkezdett ténykedni a sörcsapnál. Az újságot elkezdtem olvasni, némi hír a frontharcosok jelenlegi ténykedéséről, egy-két pletyka némelyik játékosról. A frontharcosokat nagyra becsülöm, hogy harcolnak mindenkiért, mindannyiunk szabadulásáért, és minden tiszteletem az övék. A céhünkből is jópáran kinn harcolnak az útvesztőkben, harcolnak a szintvezérek ellen, és legszívesebben én is csatlakoznék hozzájuk... Csak hát a SAO "béklyója" a szint, és túl alacsony szinttel még abba a városba sem tehetem be a lábam, nemhogy a vezér elé járulhassak...
- Fejlődnöm kell - mondtam magam elé, belekortyolva a sörömbe, és lapoztam még egyet az újságban. És ekkor, mintha valami megmagyarázhatatlan erő sugallta volna, ismét olvasni kezdtem, és nem reflexből átlapozni a pletykarovatot, vagy az Aincradi Lóversenyt, megakadt a szemem egy miniboss küldetésen.
A Carla nevű minibosst legyőzték, de a szélvihar továbbra sem hagyott alább - olvastam fel hangosan a sorokat - A minibosst legyőző játékosok akadályba ütköztek, és T2-es felszereléssel rendelkezők mehetnek csak tovább. - fejeztem be az olvasást - Ez jól hangzik! - mondtam a csaposnak aki kicsit kétkedve nézett rám. Mintha épp azt akarta volna mondani, hogy: "Ja, jól hangzik, csak nehogy hazáig kergessen a miniboss..." Legurítottam a maradék söröm, beütöttem a térképemre az újságbéli koordinátákat, és útnak indultam.
Mentem, mendegéltem, és el is jutottam egy barlang elé, ahová a koordináták mutattak. Beszédet hallottam bentről, így elindultam, és láttam, egész szép kis csapat összegyűlt itt. Voltak ismerősök, voltak ismeretlenek, de tény és való, egész sokan összegyűltünk ezen a helyen.
- Sziasztok! - köszöntem oda a többi kalandornak - Mi ez a nagy tömeg? Csak nem ingyensört osztogatnak? - tettem fel a hülye kérdést, amolyan viccnek szánva.
Ám megkönnyebbülve láttam, hogy jópáran összegyűltünk, köztük az Igazság Ligájából is többen. Szophie és RenAi is itt van, tehát nagy gond nem lehet. Valamint Junt és Chanceryt is kiszúrtam a tömegben. Őket korábbi küldetésekről ismertem, és ha emlékezetem nem csal, mintha Chancery boltjában vettem volna többek között a fotó kristályt is még a kataklizma előtt. Ejj-ejj, a régi szép idők...
Fel-alá sétálgattam a barlangban, mint a mérgezett egér. Szinte mindenki beszélgetett valakivel, vagy készül a harcra. Senkit sem akartam zavarni, így tovább sétálgattam. Ám a hideg az már engem is kezdett zavarni, pedig nem vagyok az a tipikus fagyosszent. Kihúztam a hüvelyéből a nodachit, és felváltva, hol a bal, hol a jobb kezembe fogtam, hogy legalább a mancsaim ne fagyjanak meg. Kicsit kínos lenne harc közben, ha azért nem találom el az ellenfelet, mert a hidegtől ledermedt a karom, és nem tudok egy normálisat suhintani a kardommal... Így, némiképp melegedve, vártam az indulást, és a harcot. Bár Judy forró ölelése hiányzott a jelen helyzetben, így kénytelen voltam beérni a lángoló kardom által leadott hővel. Nem ugyanaz, egyáltalán nem ugyanaz. De lehet, jobb is ez így. Ő nem sodorja magát veszélybe, én pedig fejlődök... Vagy pedig teljesítem az ördögnek az alku rámeső részét. Ki tudja?

_________________
Ozirisz
Ozirisz
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 2125
Join date : 2013. Jun. 10.
Age : 36
Tartózkodási hely : Házi karanténban Yurihimével :3

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

http://ozirisz.xyz/

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Szélvihar - Második szakasz - Page 2 Empty Re: [Miniboss] Szélvihar - Második szakasz

Témanyitás by Shukaku Hétf. Május 05 2014, 22:59

A sárkány természetesen mindenki felé biccent, Shu is int az érkezőknek, de amíg a lány igyekszik Anatot fürkészni, a közelében maradni, addig Timidus inkább a jelenlévők megfigyelésével tölti el az idejét. Sokan vannak. Rengeteg új arc az ismerősök között. Megjelent Álomkelő, így biztos volt abban, hogy valahol Chan is a közelben lehet. Bólintott a macska felé, és igyekezett a tekintetéből kitalálni, hogy minden rendben van-e. Ezután a zenekaros lány jelent meg, aki nemes egyszerűséggel paskolta meg Shu fejét, majd mindenkinek a nyakába ugrált… eléggé lelkes valaki lehetett… Timidus azonnal Hisamével állította párhuzamba. Shukakut elgondolkodtatta az a beszélgetés, amit nemrég Lancerrel folytatott, és mivel nem volt ideje kitérni a hátulról érkező támadás elől, így inkább hagyta, hogy Jun lelapogassa a frizuráját. Ugyan nem ismerte a lányt, de miután mindenkivel így viselkedett, ő kivételesen nem tűnt hiteltelennek a kedveskedésével. Ezután két lány érkezett, az egyik be is mutatkozott, mire Shuék is hasonlóképpen tettek, majd megjelent Tachi is. Na erre viszont már ugrott Timidus, és meghajlással üdvözölte a fiút, és jó hangosan, szépen artikulálva köszöntötte.
-Szervusz Tachi-san! Örülök, hogy újra látlak.
Igen. Tud beszélni, és Tachi nagyon is megérdemli, hogy szépen köszöntse, majd ugyanezt megtette Shu is, ugyanúgy felállva és meghajolva. Felfigyelt az együtt érkező párocskára is, és az ismeretlen főnixre. Nem bámulta meg vagy ilyesmi, mindössze felé is biccentett, és elhatározta, hogy figyelni fogja. A főnixet és Anatot, Tachit és Kincaidot. A többiek annyira nem érdekelték. Kincaid csodálkozó kérdésére csak elvigyorodott, majd Shura pillantott.
-Mi… mi igazából a jégsárkányt kerestük, és csak pihenni jöttünk be ide, majd megjelent Anat…
-Anat meggyőzött minket, hogy érdemes maradni, így úgy döntöttünk, hogy maradunk nektek segíteni. Egyébként mennyien szoktak egy ilyen eseményen lenni? Ekkora csapatnál már érdemes lenne elkezdeni kiosztani a szerepeket és megbeszélni a taktikát. Ki lesz a parancsnok?


_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Szélvihar - Második szakasz - Page 2 Empty Re: [Miniboss] Szélvihar - Második szakasz

Témanyitás by Phobos Kedd Május 06 2014, 20:12


Mi tagadás, az újabb bossgyepálási lehetőség már kezdett idegesíteni - arról nem is beszélve, hogy ez nem is a következő szint megtisztításához szükséges. Vállamat megvonva feküdtem a kanapén, miközben Anat üzenetét olvastam. Ujjaimmal lágyan megmasszíroztam orrnyergemet, mire kellően összeszedhettem magamat az induláshoz. Csak vidáman - mintha már örömmel tettem volna a dolgomat. Persze nem panaszkodhattam, hiszen a céh nélkül ki tudja, hol lehetnék, bár tényként kezelve azt, hogy már mindennapossá vált az életem kockáztatása, nos, kissé bizalomgerjesztő. Ennek ellenére a fantomduó lelkesen támogatták azt, hogy megjelenjek a miniboss elbúcsúztatásánál.
Nem volt meglepő, hogy a kisebb szintűek is felbukkantak. Az első ilyen alkalomkor persze én magam is idegeskedtem, a jó benyomás érdekében - már amelyik ostoba idegen megérdemli. Sok ostoba idegen élt Aincradban, és sajna kevés jó - de azt is fel kell becsülni. Talán. Így néztem a megjelent tagok során, és néhol - a céhtársakat és a frontvonalt leszámítva - egy-egy ismerős arc is feltűnt. A köszöntés helyett azonban Alex és Esu felé vettem az irányt - az utóbbi szóban forgó lánynak problémái akadtak egy illetővel. Emlékeimben vájkálva eszembe jutott, hogy már láttam egynéhány szintmegtisztításnál, nagyra nőtt tollas behemótja oldalán. Nem mintha bármi közöm lett volna a magánéleti dolgaikhoz, de nem tetszett az idegen attitűdje. Résnyire összehúzott szemmel kémleltem őt és a madarát, ahogyan távoznak, majd lassú, óvatos léptekkel termettem két céhtársam mellett.

- Ki volt ez a majom? - bukott ki belőlem a felettébb kínos kérdés, már ha a lány a szíve ügyének tekinti a dolgot. Egy-két idegen ténylegesen ostoba ahhoz, hogy semmisnek gondolják az olyanokat, amik igazából zavarják - de Esu nem volt ostoba. Már amennyire ismertem őt. Ha válaszol, ha nem, rosszallóan csóválom a fejemet, majd az ügytől eltekintve, elmében és fantomügyileg felkészítettem magamat az újabb kud... diadalra.

_________________
Színkód: #AA6342 (szöveg), #804224 (dialógus)
Phobos
Phobos
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 682
Join date : 2013. Sep. 15.

Karakterlap
Szint: 27
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Szélvihar - Második szakasz - Page 2 Empty Re: [Miniboss] Szélvihar - Második szakasz

Témanyitás by Strea Csüt. Május 15 2014, 19:58


Hangos vijjogást hallotok, valahonnan a magasból, s a hanggal együtt a szél is megerősödik. A madárka útját jég és hó kíséri, úgy ereszkedik le hozzátok, szemei dühösen villognak, és a barlang felé néz, ahol párját és a még tojásban lévő fiókáit hagyta. Még vár egy kis ideig, majd tekintetét rátok emeli, haragosan vijjogva egy másodikat, ami az előzőnél hosszabb és sokkalta szomorúbb.
[Miniboss] Szélvihar - Második szakasz - Page 2 Screen-shot-2012-08-04-at-5-17-26-pm

Anat (Sebzés: Z84/S92/P100, Minden 4. körben pihen, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 2 vagy afölé kell dobnia.)
Anat
Seshu
Ren (Sebzés: 6+44, Minden 4. körben pihen, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 2 vagy afölé kell dobnia.)
Ren
Seshu
Mirika (Sebzés: 36/kés, Minden 4. körben pihen, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 2 vagy afölé kell dobnia.)
Mirika
Seshu
Szophie (Sebzés: 7+43, Minden 5. körben pihen, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 3 vagy afölé kell dobnia.)
Szophie
Seshu
Alex (Sebzés: Z75/S82/P89, Minden 4. körben pihen, támadáshoz 3 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 3 vagy afölé kell dobnia.)
Alex
Seshu
Kincaid (Sebzés: 37, Minden 4. körben pihen, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 2 vagy afölé kell dobnia.)
Kincaid
Seshu
Raven (Sebzés: 29, Minden 5. körben pihen, támadáshoz 3 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 3 vagy afölé kell dobnia.)
Seshu
Esutel (Sebzés: 57, Minden 4. körben pihen, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 2 vagy afölé kell dobnia.)
Seshu
Jun (Sebzés: 31, Minden 4. körben pihen, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 3 vagy afölé kell dobnia.)
Seshu
Chan (Sebzés: 15+34, Minden 5. körben pihen, támadáshoz 3 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 3 vagy afölé kell dobnia.)
Seshu
Ozirisz (Sebzés: 38, Minden 4. körben pihen, támadáshoz 3 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 2 vagy afölé kell dobnia.)
Seshu
RenAi (Sebzés: -, Minden 4. körben pihen, támadáshoz nem kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia.)
Seshu
Hermit (Sebzés: 22/kés, Minden 4. körben pihen, támadáshoz 3 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 3 vagy afölé kell dobnia.)
Seshu
Shukaku (Sebzés: 10+32, Minden 4. körben pihen, támadáshoz 3 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 3 vagy afölé kell dobnia.)
Seshu
Jin (Sebzés: 4, Minden 2. körben pihen, támadáshoz 5 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 2 vagy afölé kell dobnia.)
Seshu
Tachi (Sebzés: 40, Minden 4. körben pihen, támadáshoz nem kell dobnia, spec. képességhez 2 vagy afölé kell dobnia.)
Seshu
Kaibutsu (Sebzés: Z23/S25/P27, Minden 4. körben pihen, támadáshoz 5 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 3 vagy afölé kell dobnia.)
Seshu


Anat kezd.

_________________
Színeim: #c997c8 4e4557
Adatlap
Staff feladatkörök
[Miniboss] Szélvihar - Második szakasz - Page 2 Newwea12
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2412
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Szélvihar - Második szakasz - Page 2 Empty Re: [Miniboss] Szélvihar - Második szakasz

Témanyitás by Anatole Saito Szer. Május 21 2014, 20:39

Miután Shut felvértezem egy pánik burokkal és némi bátorságot és lelkesedés is sikerült belé csepegtetni, szép sorjában elkezdtek érkezni a többiek is. Olyanok is, akiknek nem sikerült meghívót küldeni, vagy nem is akartam... de összességében a segítség nem árt. Nagy örömmel fogadom a céhtársak és Mirikát, és persze a baráti céhek tagjait, na meg a rég nem látott ismerősöket - igen, még Rent is - , de még az idegeneknek is odaintek. /Nem részletezem, köszöntve lett mindenki, kivéve Tachi Razz/ Azt viszont kissé furcsállom, hogy pont a Justicos céhvezérek maradtak ezúttal távol, de a céheiket van ki képviselje.
- Taktikai infó ezúttal nincs, csupán két kérésem lenne felétek. Az egyik a szokásos, figyeljünk oda egymásra és ne hagyjuk cserben a másikat, akkor sem, ha a mindennapokban nem vagytok éppen jóban mindannyian egymással. A másik kérésem pedig az lenne, hogy fogadjátok majd meg Mirika tanácsait, ugyanis ezúttal őt nevezném ki taktikai parancsnoknak. Számítok a tapasztalataidra és az éles eszedre. - kacsintok oda a lánynak, aztán ha összeszedelőcködtünk, akkor lassan ideje megkeresni azt a mobot.
Nem kell azonban soká kutakodni, jön ő magával és hozza a rossz időt is. Ez a csontig ható hideg emlékeztet arra a hósárkányra, amivel nem is olyan rég küzdöttünk meg Mirikával és segítőinkkel, remélem ezúttal ekkora csapatlétszámmal sima liba lesz ez a menet. Ellenfelünk egy jól megtermett madár, a monstrum külső azonban nem tud megfélemlíteni. Ez legalább nem egy gyomorforgató, gusztustalan szörny. Na uccu neki. Pár lelkesítő szó még a többieknek, aztán megiramodok a dög ellen.
- Gyerünk Falánkfiú, ideje egy kis töltött galambot lakmároznod! - és már le is sújtok a galamb becsináltra.

2x84 sebzés + 2 seb


A hozzászólást Anatole Saito összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Május 21 2014, 20:46-kor.
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Szélvihar - Második szakasz - Page 2 Empty Re: [Miniboss] Szélvihar - Második szakasz

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Május 21 2014, 20:39

The member 'Anatole Saito' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Miniboss] Szélvihar - Második szakasz - Page 2 4767249862_5877ffd2ef_s [Miniboss] Szélvihar - Második szakasz - Page 2 4766610511_dda12706fc_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Szélvihar - Második szakasz - Page 2 Empty Re: [Miniboss] Szélvihar - Második szakasz

Témanyitás by Strea Csüt. Május 22 2014, 20:28


A tiszta idő hirtelen beborul, és megindul a hóesés. Pár pillanaton belül már akkora hóvihar kavarog körülöttetek, hogy alig lehet kivenni, hogy tartózkodik a madár pontosan.

Ren jön.

sorrend, dobások:

A boss által elszenvedett sebzés: 170
A sebzés okozói:
168 - Anat támadása.
2 - seb.


Játékos egyéb cselekvések:

-

Boss cselekvések:
(Amennyiben nincsen rá vásárolt taktikai információ, a számláló(k) neve ismeretlen számláló.)

Seshu 20 sebzést osztott ki a következő játékosra: Anat

Ismeretlen számláló 1: (1/3)
Ismeretlen számláló 2: +1

Életpontok/adatok:
Seshu: -170 páncél

-------------------
(2/4) Anat: 220 HP, 35 páncél
(0/4) Ren: 165 HP, 35 páncél
(0/4) Mirika: 170 HP, 90 páncél
(0/5) Szophie: 155 HP, 40 páncél
(0/4) Alex: 120 HP, 65 páncél
(0/4) Kincaid: 165 HP, 66 páncél
(0/5) Raven: 100 HP, 116 páncél
(0/4) Esutel: 140 HP, 30 páncél
(0/4) Jun: 70 HP, 30 páncél
(0/5) Chan: 110 HP, 30 páncél
(0/4) Ozirisz: 75 HP, 30 páncél
(0/4) RenAi: 250 HP, 72 páncél
(0/4) Hermit: 110 HP, 26 páncél
(0/4) Shukaku: 100 HP, 35 páncél
(0/2) Jin: 270 HP, 54 páncél
(0/4) Tachi: 100 HP, 90 páncél
(0/4) Kaibutsu: 80 HP, 8 páncél
-------------------
nincs halott/kiesett játékos
-------------------
Parancsnok: Mirika
-------------------

_________________
Színeim: #c997c8 4e4557
Adatlap
Staff feladatkörök
[Miniboss] Szélvihar - Második szakasz - Page 2 Newwea12
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2412
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Szélvihar - Második szakasz - Page 2 Empty Re: [Miniboss] Szélvihar - Második szakasz

Témanyitás by Ryuninji Ren Vas. Május 25 2014, 21:54

Miután közlöm a tényállást a lánnyal, egyszerűen megfordulok és otthagyom. Nem vagyok kíváncsi a rosszalló pillantásokra és egyéb reakciókra. Minden bizonnyal itt is vannak olyanok, akik előszeretettel ütik bele az orrukat mások dolgába, mintha lenne hozzá valami közük.
szerencsére nem kell túl sokat várni a nyomi szörnyre, hamar megjelent, így kezdődhet a móka, menjünk és gyakjunk \o/ de előbb egy képi Suspect

// Ha a képi sikerül, akk +83 páncél, ha nem akk így jártam Suspect
2 támadás, találatonként 50 sebzéssel//

_________________
[Miniboss] Szélvihar - Második szakasz - Page 2 741488085N_vtelen-3_www.kepfeltoltes.hu_
Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1619
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakterlap
Szint: 40
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Szélvihar - Második szakasz - Page 2 Empty Re: [Miniboss] Szélvihar - Második szakasz

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Május 25 2014, 21:54

The member 'Ryuninji Ren' has done the following action : Kockadobás

#1 '6-os dobókocka' :
[Miniboss] Szélvihar - Második szakasz - Page 2 4767250438_224285ea8b_s [Miniboss] Szélvihar - Második szakasz - Page 2 4766609959_af0c0eb7c7_s

--------------------------------

#2 'Római stílusos 6-os' :
[Miniboss] Szélvihar - Második szakasz - Page 2 4766603033_e921bedc36_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Szélvihar - Második szakasz - Page 2 Empty Re: [Miniboss] Szélvihar - Második szakasz

Témanyitás by Strea Hétf. Május 26 2014, 18:41


/ Új hsz, hogy jelölje annak is aki már látta. Ren, máskor kérlek Regire és Renre is külön kockával dobj, ez az összes többi idomárra is vonatkozik! Smile /

Mirika jön.

sorrend, dobások:

A boss által elszenvedett sebzés: 102
A sebzés okozói:
100 - Ren és Regi támadása.
2 - seb.


Játékos egyéb cselekvések:

A képességhasználat sikeres! Ren 83 páncélt kap.

Boss cselekvések:
(Amennyiben nincsen rá vásárolt taktikai információ, a számláló(k) neve ismeretlen számláló.)

Seshu 20 sebzést osztott ki a következő játékosra: Anat

Ismeretlen számláló 1: (2/3)
Ismeretlen számláló 2: +1

Életpontok/adatok:
Seshu: -272 páncél

-------------------
(2/4) Anat: 220 HP, 15 páncél
(2/4) Ren: 165 HP, 118 páncél
(0/4) Mirika: 170 HP, 90 páncél
(0/5) Szophie: 155 HP, 40 páncél
(0/4) Alex: 120 HP, 65 páncél
(0/4) Kincaid: 165 HP, 66 páncél
(0/5) Raven: 100 HP, 116 páncél
(0/4) Esutel: 140 HP, 30 páncél
(0/4) Jun: 70 HP, 30 páncél
(0/5) Chan: 110 HP, 30 páncél
(0/4) Ozirisz: 75 HP, 30 páncél
(0/4) RenAi: 250 HP, 72 páncél
(0/4) Hermit: 110 HP, 26 páncél
(0/4) Shukaku: 100 HP, 35 páncél
(0/2) Jin: 270 HP, 54 páncél
(0/4) Tachi: 100 HP, 90 páncél
(0/4) Kaibutsu: 80 HP, 8 páncél
-------------------
nincs halott/kiesett játékos
-------------------
Parancsnok: Mirika
-------------------

_________________
Színeim: #c997c8 4e4557
Adatlap
Staff feladatkörök
[Miniboss] Szélvihar - Második szakasz - Page 2 Newwea12
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2412
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Szélvihar - Második szakasz - Page 2 Empty Re: [Miniboss] Szélvihar - Második szakasz

Témanyitás by Mirika Hétf. Május 26 2014, 20:15

Eeee, alig látni már megint >.> Elegem volt a hóviharokból, meg a hidegből, nyárt akarok, meleget és olyan minibossokat, amik ellen bikiniben is lehet küzdeni Rolling Eyes Jó sokan megjelentek amúgy, egészen régen látott ismerősök és ismeretlenek is... voltunk annyian, mint egy bossharcon. Más kérdés, hogy ebben az időjárásban semmit se láttam belőlük, maximum kósza fényeket Neutral Magát a nagyra nőtt madarat is alig tudtam szemmel tartani, szóval most nagyon hálás voltam Anatnak, hogy rám sózta a parancsnoki szerepet ._. Igyekeztem olyan pozícióba kerülni, ahonnan a lehető legnagyobb területet belátom, és lelkileg felkészültem arra, hogy ha esetleg valami változás áll be, akkor minél gyorsabban feldolgozzam a történéseket és alkalmazkodjak. Itt volt Jin, ami adott pár extra opciót, a képességei príma supportot nyújtottak. Hina-chan és Yuri-chan nagyon hiányoztak, az ő speceiket nagyon jól lehetett kombinálni :/
- Ha valakinek van bármilyen support jellegű képessége, buff vagy heal, amit nem ismerek, az kérem szóljon! - kiáltottam úgy, hogy mindenki hallja, aztán kezembe ragadtam a késeimet, és támadásba lendültem a madárka ellen, miközben beaktiváltam a legújabb kedvenc képességemet, hátha egy kicsit több támadást tudok bevinni :3
- Addig ne switcheljétek Anatot, amíg nem csúszik le sárgába az élete! - adtam ki az újabb utasítást futás közben. Úgy tűnt, nem sebez olyan rémesen ez az izé, viszont kicsit aggasztott, hogy egyelőre semmi extra nem történt. Túl szimpla volt a harc, nem voltak hatalmas sebzések, se hatszáz ellenfél, se körmönfont trükkök. Nem bonyolítottam túl, a madár törzsét (?) támadtam. Nem volt sok erőm ahhoz, hogy szórakoztassam a többieket, úgyse látnak Rolling Eyes

// 4x36 sebzés, ha összejön. Képipróba, sikernél ha 5-öt vagy 6-ot dobok támadásra, az adott támadásomhoz hozzáadódik +18 bónusz //
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Szélvihar - Második szakasz - Page 2 Empty Re: [Miniboss] Szélvihar - Második szakasz

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Május 26 2014, 20:15

The member 'Mirika' has done the following action : Kockadobás

#1 '6-os dobókocka' :
[Miniboss] Szélvihar - Második szakasz - Page 2 4766609959_af0c0eb7c7_s [Miniboss] Szélvihar - Második szakasz - Page 2 4767249862_5877ffd2ef_s [Miniboss] Szélvihar - Második szakasz - Page 2 4767249862_5877ffd2ef_s [Miniboss] Szélvihar - Második szakasz - Page 2 4766609959_af0c0eb7c7_s

--------------------------------

#2 'Római stílusos 6-os' :
[Miniboss] Szélvihar - Második szakasz - Page 2 4766604805_c1598fabbe_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Szélvihar - Második szakasz - Page 2 Empty Re: [Miniboss] Szélvihar - Második szakasz

Témanyitás by Strea Kedd Május 27 2014, 18:00


A hóesés eláll, s a felhők mögül előbukkanó nap kezdi megolvasztani a talpatok alatt lévő, több méteres mélységű havat. A terület süppedőssé válik, de nemcsak ti, hanem Seshu is szenved a mozgással. Innentől dobjatok annyi halál-koronával, amennyiszer támadtok. Idomároknál a petnek is külön, lehetőleg külön sorba.
Szophie jön.

sorrend, dobások:

A boss által elszenvedett sebzés: 182
A sebzés okozói:
180 - Mirika támadása.
2 - seb.


Játékos egyéb cselekvések:

A képességhasználat sikeres! Angelic Dance aktiválva.

Boss cselekvések:
(Amennyiben nincsen rá vásárolt taktikai információ, a számláló(k) neve ismeretlen számláló.)

Seshu 20 sebzést osztott ki a következő játékosra: Anat

Ismeretlen számláló 1: (3/3)
Ismeretlen számláló 2: +1

Életpontok/adatok:
Seshu: -454 páncél

-------------------
(2/4) Anat: 215 HP
(2/4) Ren: 165 HP, 118 páncél
(2/4) Mirika: 170 HP, 90 páncél
(0/5) Szophie: 155 HP, 40 páncél
(0/4) Alex: 120 HP, 65 páncél
(0/4) Kincaid: 165 HP, 66 páncél
(0/5) Raven: 100 HP, 116 páncél
(0/4) Esutel: 140 HP, 30 páncél
(0/4) Jun: 70 HP, 30 páncél
(0/5) Chan: 110 HP, 30 páncél
(0/4) Ozirisz: 75 HP, 30 páncél
(0/4) RenAi: 250 HP, 72 páncél
(0/4) Hermit: 110 HP, 26 páncél
(0/4) Shukaku: 100 HP, 35 páncél
(0/2) Jin: 270 HP, 54 páncél
(0/4) Tachi: 100 HP, 90 páncél
(0/4) Kaibutsu: 80 HP, 8 páncél
-------------------
nincs halott/kiesett játékos
-------------------
Parancsnok: Mirika
-------------------



A hozzászólást Strea összesen 4 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Május 27 2014, 19:03-kor.

_________________
Színeim: #c997c8 4e4557
Adatlap
Staff feladatkörök
[Miniboss] Szélvihar - Második szakasz - Page 2 Newwea12
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2412
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Szélvihar - Második szakasz - Page 2 Empty Re: [Miniboss] Szélvihar - Második szakasz

Témanyitás by Szophie Kedd Május 27 2014, 18:15

Összehúztam magamon a kabátomat kissé dideregve, és morcosan meredtem magam elé. Nekem miért kell ilyen helyekre járnom tavasszal? Télen bezzeg egy szigeten nyaraltam.>.> Csak egyszer találnám el rendesen az időjárást és az évszakot.. Vagy egyszerűen csak ki kellene költöznöm a szigetre, és onnan soha többé ki sem mozdulni. Mondanám, hogy szokott vidámságommal köszöntöttem mindenkit, de.. nem, nem így történt. Még Vezér is kedvesebb volt nálam abban a pillanatban. Azért persze nem küldtem el senkit a... sehova, és mosolyt erőltettem az arcomra, mint már annyiszor, de érezhetően nem volt kedvem beszélgetni senkivel. Nem mintha akárki nagyon oda akart volna jönni hozzám.>.>
Végre kisütött a nap, és én ezért hálásan néztem fel az égre... az elején. Aztán tocsogni kezdett alattam a föld.>.> És olyan érzésem volt, hogy ebből hamarosan megint sár csata lesz.>.< Pedig aztán most mindenhez volt kedvem, csak ahhoz nem._.
Nagyot sóhajtva próbáltam emelgetni a lábam úgy, hogy ne fröcsköljek le senkit a tocsogással, miközben a miniboss felé futottam - aki szerintem lenyűgözően nézett ki - , és próbáltam sebezni, oldalamon Vezérrel.


/Első két kocka Vez./

_________________
[Miniboss] Szélvihar - Második szakasz - Page 2 0510[Miniboss] Szélvihar - Második szakasz - Page 2 1110[Miniboss] Szélvihar - Második szakasz - Page 2 0310
[Miniboss] Szélvihar - Második szakasz - Page 2 Tachi10
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Szélvihar - Második szakasz - Page 2 Empty Re: [Miniboss] Szélvihar - Második szakasz

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Május 27 2014, 18:15

The member 'Szophie' has done the following action : Kockadobás

#1 '6-os dobókocka' :
[Miniboss] Szélvihar - Második szakasz - Page 2 4766612103_86ee832108_s [Miniboss] Szélvihar - Második szakasz - Page 2 4767249862_5877ffd2ef_s [Miniboss] Szélvihar - Második szakasz - Page 2 4766612103_86ee832108_s [Miniboss] Szélvihar - Második szakasz - Page 2 4766610511_dda12706fc_s

--------------------------------

#2 '2 oldal halál/korona' :
[Miniboss] Szélvihar - Második szakasz - Page 2 4766591541_a6962e6ebb_s [Miniboss] Szélvihar - Második szakasz - Page 2 4766597959_9de1fd561c_s [Miniboss] Szélvihar - Második szakasz - Page 2 4766591541_a6962e6ebb_s [Miniboss] Szélvihar - Második szakasz - Page 2 4766597959_9de1fd561c_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Szélvihar - Második szakasz - Page 2 Empty Re: [Miniboss] Szélvihar - Második szakasz

Témanyitás by Strea Kedd Május 27 2014, 18:29


Alex jön.

sorrend, dobások:

A boss által elszenvedett sebzés: 52
A sebzés okozói:
50 - Szo és Vezér támadása.
2 - seb.


Játékos egyéb cselekvések:

-

Boss cselekvések:
(Amennyiben nincsen rá vásárolt taktikai információ, a számláló(k) neve ismeretlen számláló.)

Seshu 10 sebzést osztott ki a következő játékosra: Anat

Ismeretlen számláló 1: (1/3)

Életpontok/adatok:
Seshu: -6 HP

-------------------
(2/4) Anat: 205 HP
(2/4) Ren: 165 HP, 118 páncél
(2/4) Mirika: 170 HP, 90 páncél
(2/5) Szophie: 155 HP, 40 páncél
(0/4) Alex: 120 HP, 65 páncél
(0/4) Kincaid: 165 HP, 66 páncél
(0/5) Raven: 100 HP, 116 páncél
(0/4) Esutel: 140 HP, 30 páncél
(0/4) Jun: 70 HP, 30 páncél
(0/5) Chan: 110 HP, 30 páncél
(0/4) Ozirisz: 75 HP, 30 páncél
(0/4) RenAi: 250 HP, 72 páncél
(0/4) Hermit: 110 HP, 26 páncél
(0/4) Shukaku: 100 HP, 35 páncél
(0/2) Jin: 270 HP, 54 páncél
(0/4) Tachi: 100 HP, 90 páncél
(0/4) Kaibutsu: 80 HP, 8 páncél
-------------------
nincs halott/kiesett játékos
-------------------
Parancsnok: Mirika
-------------------

_________________
Színeim: #c997c8 4e4557
Adatlap
Staff feladatkörök
[Miniboss] Szélvihar - Második szakasz - Page 2 Newwea12
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2412
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Szélvihar - Második szakasz - Page 2 Empty Re: [Miniboss] Szélvihar - Második szakasz

Témanyitás by Halász Alex Csüt. Május 29 2014, 19:38

~ Bementünk. Elindultunk, Anat támad, én is előveszem a fegyverem és hajrá. Nem kell ennél több, csak rohamozz. Vágd az ellenfelet, amelyik jelent esetben egy nagy fehér.... talán jég akar lenni .... és hideg szélben sütkérező madár. A feje fölött ott lebeg az elmaradhatatlan vörös indikátor. A neve pedig beszédes. Seshu a jéghajó. Höhö, nagyon vicces. Vágjuk és kész! /o/
Nem igazán érdekelt. :|Egy újabb mob. >.>/
Sőt, képi aktiválást is megejtek, mert hát miért ne, hátha. Kiejtem a "varázs szavakat is hozzá". "Air walk!" \0/
~

// Támadom Seshut 1x (75+7,5=83) sebzésel meg 1x 75 sebzéssel. HA nem aktiválódik a képi, akkor 2x 75 sebzéssel. //

_________________
[Miniboss] Szélvihar - Második szakasz - Page 2 698kise_ryouta_ryouta_kis
"Alex a minden lében kanál karakter"
by Ranmaru
flamberg:
Zafírszálas fejpánt:

Statok
Alex és FalánkAlex Flamberggel
Halász Alex
Halász Alex
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1731
Join date : 2012. Dec. 16.
Age : 29
Tartózkodási hely : JL palota; Hinari és Al közös lakrésze

Karakterlap
Szint: 36
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Szélvihar - Második szakasz - Page 2 Empty Re: [Miniboss] Szélvihar - Második szakasz

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Május 29 2014, 19:38

The member 'Halász Alex' has done the following action : Kockadobás

#1 '6-os dobókocka' :
[Miniboss] Szélvihar - Második szakasz - Page 2 4766609959_af0c0eb7c7_s [Miniboss] Szélvihar - Második szakasz - Page 2 4767250438_224285ea8b_s

--------------------------------

#2 'Római stílusos 6-os' :
[Miniboss] Szélvihar - Második szakasz - Page 2 4766604805_c1598fabbe_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Szélvihar - Második szakasz - Page 2 Empty Re: [Miniboss] Szélvihar - Második szakasz

Témanyitás by Halász Alex Csüt. Május 29 2014, 20:14

// + egy, két.... halál/korona //

_________________
[Miniboss] Szélvihar - Második szakasz - Page 2 698kise_ryouta_ryouta_kis
"Alex a minden lében kanál karakter"
by Ranmaru
flamberg:
Zafírszálas fejpánt:

Statok
Alex és FalánkAlex Flamberggel
Halász Alex
Halász Alex
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1731
Join date : 2012. Dec. 16.
Age : 29
Tartózkodási hely : JL palota; Hinari és Al közös lakrésze

Karakterlap
Szint: 36
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Szélvihar - Második szakasz - Page 2 Empty Re: [Miniboss] Szélvihar - Második szakasz

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Május 29 2014, 20:14

The member 'Halász Alex' has done the following action : Kockadobás

'2 oldal halál/korona' :
[Miniboss] Szélvihar - Második szakasz - Page 2 4766591541_a6962e6ebb_s [Miniboss] Szélvihar - Második szakasz - Page 2 4766591541_a6962e6ebb_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Szélvihar - Második szakasz - Page 2 Empty Re: [Miniboss] Szélvihar - Második szakasz

Témanyitás by Strea Pént. Május 30 2014, 20:31


Kincaid jön.

sorrend, dobások:

A boss által elszenvedett sebzés: 2
A sebzés okozói:
2 - seb.

Játékos egyéb cselekvések:

A képességhasználat sikertelen!

Boss cselekvések:
(Amennyiben nincsen rá vásárolt taktikai információ, a számláló(k) neve ismeretlen számláló.)

Seshu 10 sebzést osztott ki a következő játékosra: Anat

Ismeretlen számláló 1: (2/3)

Életpontok/adatok:
Seshu: -8 HP

-------------------
(2/4) Anat: 195 HP
(2/4) Ren: 165 HP, 118 páncél
(2/4) Mirika: 170 HP, 90 páncél
(2/5) Szophie: 155 HP, 40 páncél
(2/4) Alex: 120 HP, 65 páncél
(0/4) Kincaid: 165 HP, 66 páncél
(0/5) Raven: 100 HP, 116 páncél
(0/4) Esutel: 140 HP, 30 páncél
(0/4) Jun: 70 HP, 30 páncél
(0/5) Chan: 110 HP, 30 páncél
(0/4) Ozirisz: 75 HP, 30 páncél
(0/4) RenAi: 250 HP, 72 páncél
(0/4) Hermit: 110 HP, 26 páncél
(0/4) Shukaku: 100 HP, 35 páncél
(0/2) Jin: 270 HP, 54 páncél
(0/4) Tachi: 100 HP, 90 páncél
(0/4) Kaibutsu: 80 HP, 8 páncél
-------------------
nincs halott/kiesett játékos
-------------------
Parancsnok: Mirika
-------------------

_________________
Színeim: #c997c8 4e4557
Adatlap
Staff feladatkörök
[Miniboss] Szélvihar - Második szakasz - Page 2 Newwea12
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2412
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Szélvihar - Második szakasz - Page 2 Empty Re: [Miniboss] Szélvihar - Második szakasz

Témanyitás by Kincaid Pént. Jún. 06 2014, 08:18

Láttam a tojásokat, mivel egész jó szemmel rendelkezem, és nagyon reméltem, hogy senkiben semmilyen morális kérdés nem merül fel azzal kapcsolatban, hogy ettől függetlenül igenis gyakjuk le a madarat. Legfeljebb ha bárki jót akar tenni, akkor majd szétosztogatja a még ki nem kelt állatkákat petjüket vesztett idomároknak, vagy néhány alacsony szintűnek. Jó is lesz az nekik Rolling Eyes

Úgy döntöttem, hogy mivel nincs több ellenfél, így teljesen felesleges a sorozatvetőt beélesíteni, nem vesztettem életet még, tehát healre sincs szükségem, így egyetlen feladatom marad: megpróbálom aktiválni a visszavágót.
Ignorálom Mirika utasítását: aki fontos és lényeges, az úgyis tudja, hogy milyen képességekkel rendelkezem. Ha nem is egész pontosan, de legalább hozzávetőlegesen. Anat váltására egyelőre nincs szükség.

Roham!



    Képipróba: a visszavágó aktiválása. És egyébként két másik támadás megy az ellenre.


A hozzászólást Kincaid összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Jún. 06 2014, 08:18-kor.

_________________
A D A T L A P  ll Nem én vagyok hűvös, Te vagy meleg. ll


pontozás:
Kincaid
Kincaid
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 258
Join date : 2013. Oct. 11.

Karakterlap
Szint: 29
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Szélvihar - Második szakasz - Page 2 Empty Re: [Miniboss] Szélvihar - Második szakasz

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 6 oldal 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.