Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Küldetés] Blackriver kúria (nightmare edition)

5 posters

2 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

[Küldetés] Blackriver kúria (nightmare edition) - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Blackriver kúria (nightmare edition)

Témanyitás by Halász Alex Csüt. Május 08, 2014 11:15 am

// Nem akart elsőnek írni, de jobban belegondolva tökmindegy xd //

Jól gondolta. Hermit pajti volt utána a második, s talán csak egy kicsit maradt le a lányka is. Mindketten megnéztek a zárat is, és a recepciós pultot is. Ő ami saját magát illeti, kijelentette, hogy hova fog menni, ám nem indult el vaktában. Csak szép lassan, jobb lesz tudnia, hogy honnan bukkanhatnak elő azok ketten. Hermit már küldte is volna a lányt a konyhába jó férfias szokáshoz hűen. Lerítt a szituról, hogy cinizmus, de a lány akár valóban meg is nézhette volna azt a helyet. Nem okoz fájdalmat senkinek vele.... remélhetőleg. Volt egy vicc, ami groteszk módon most beugrott Alexnek ebben a helyzetben. Nem tudni az elbezsélőt, csak ennyi a kis történet.
~ Én egyszer egy egész hadosztályt harcképtelenné tettem egyedül! ~ Tényleg? Tüzér voltál? ~ Nem, szakács! hentai ~
Al majdnem megfulladt a feltörő hülyeségben, de sikerült vissza fojtania, és háttal is volt a többieknek, így csak a vállai megremegése jelezte, hogy talán valami vicceset hallott, látott. >.> Ő a maga részéről elindult a nagy termen át a Fészerbe, vagy Raktárba, kinek hogy tetszik, ám közben a többieknek mellette kelett elhaladniuk. Direkt ment lassan, s lám lám jól is jött. Épphogy elérte csak a kiválasztott szoba ajtaját, mikor elcsípte, hogy a csajszi Hermit után furkaszik. Nem bízik benne! Shocked
Ez persze nem jelenti azt, hogy Alexben meg megbízna, csak azt, hogy a másik szöszit veszélyesebbnek tartja. Ha tudná, hogy Al a nagyobb szintű. Biztos volt benne!
Ugyan még nem harcoltak eddig egyszer sem, s az a Renes ügy ~ igen, eszébe jutott ~ sem mérvadó, hiszen az a gyerek őt is szimplán csak mosórongynak használta, de valamiért mégis úgy érezte, hogy neki nagyobb a szintje. Talán csak férfiúi büszkeség, hiszen ő volt akkor a megmentő és a másik fél a megmentésre szoruló, tehát egyenes következtetés, hogy Al az erősebb. Surprised
Ezt a felállást még megfordíthatja a fiú spec képessége, ám neki sem adatottak rosszak, sőt, ami azt illeti, ha akarja a srác meg se fog tudni mozdulni. *.*
Nah de fejrázás és benyit.... nem volt túl nagy a helység. Ám ez egy raktártól el is várható. Nem kell ultra mély meg széles nagyságúnak lennie. Épp csak egy kisebb szobarészlet, ami úgy legyen kialakítva, hogy be lehessen lépni és leakasztani ami kell. Itt azonban mintha rablók kerestek volna valamit. Törött székek...dolgok a földön össze vissza és por... a saoban.... ez is csak, hogy úgy érezzék magukat mennyire élethű ez az egész. Cöh. Rolling Eyes Az ilyen helyek miatt lett allergiás. <.<
Nah de leguggolt, és felszedett mindent ami a keze ügyébe került, és egy kiválasztott, félre eső helyre dobálta a nem kellőket. Mindent kipróbált, ami meg érdekesnek vagy felhasználhatónak bizonyult, azt elrejtette az inventoryba.
Mint például: Kalapács, drótvágó, kulcsra zárt tenyérnyi doboz, tekercs kötél... elgondolkozott a hordónyi boron, de aztán elvetette... majd egyet mégis elrakott, ha tudott. >.> Aztán kivette. <.>
Felállt és körbe nézet újra. Nem, a hordónyi bort nem fogja eltenni. >.< Egyet sem. Rolling Eyes Kiment és egyenesen előre ment. Mindent feltérképez itt, és csak azután indul a többiek után.
Most milyen jól jönne a Nyomkövetés jártasság, amit eldobott a Súlyemelése miatt! Rolling Eyes
De legalább Barranka nem nehezíti meg a dolgát. Surprised
Egyszóval irány a konyha.....

Inventory:

_________________
[Küldetés] Blackriver kúria (nightmare edition) - Page 2 698kise_ryouta_ryouta_kis
"Alex a minden lében kanál karakter"
by Ranmaru
flamberg:
Zafírszálas fejpánt:

Statok
Alex és FalánkAlex Flamberggel
Halász Alex
Halász Alex
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1731
Join date : 2012. Dec. 16.
Age : 29
Tartózkodási hely : JL palota; Hinari és Al közös lakrésze

Karakterlap
Szint: 36
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Blackriver kúria (nightmare edition) - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Blackriver kúria (nightmare edition)

Témanyitás by Hermit Vas. Május 11, 2014 7:59 pm

*Semmi érdekes nem volt azokon a papírokon, amit Hermit átnézegetett. Hermit nem örült annak, hogy Alexé a raktár, hisz ott sok érdekes dologra lehet bukkanni. Az megint csak nem jött be neki, hogy a csajszit elküldje a konyhába.*
~ Ribi...! ~
*Utána osont a csajszi. *
~ Ennek meg mi baja?! ~
* Tudta, hogy ő kevésbé megbízható, mint Alex, vagyis hogy sokkal furábbnak tűnik. De ő a jelenlegi helyzetben a másik szösziben sem bízik meg. Körbenézett. Szőnyeges folyosó hat ajtóval. Egy darabig várakozott, reménykedett abban, hogy esetleg a lány fogja magát, s bemegy valamelyikbe. Külön akart válni a lánytól. Ha szépen nem megy, akkor erőszakosan. Ha lány tényleg nem ment sehova, akkor Hermit megszólalt.*
~ Valahogy le kellene koptatni a csajt... ~
- Ribancoknak konyhában a helye!
* Mondta határozottan, jéghidegen, és sötéten villogtatta szemeit a lányra, majd belépett az első ajtón (jobb), de gyorsan tette, hogy még a lány előtt becsukhassa az ajtót. Neki is támaszkodott, hogy a lány ne tudja betolni.*
~ Na most ebből legalább kiderül, ki az erősebb... ~
*Ha az ajtó kulcsa esetleg a zárban volt, akkor bezárta. Ha nem, de talált valami mást, amit odatolhat az ajtó elé, akkor azt tette. Ha semmit nem talált, akkor továbbra is nekidőlt az ajtónak. Majd körbenézett, hogy szemügyre vehesse, van-e valami hasznos a szobában, amit eltulajdoníthat. Közben hallgatózott, hogy vajon Alex lent hol jár, s a leányzó mit próbál művelni. A szöszi már átment a konyhába, ha Hermit jól hallotta. *
~ Ch... nem tetszik ez nekem. Nem lesz ennek jó vége! ~
* Biztos volt benne, hogy ezt békésen nem lehet megoldani. Nem számított. Hiába egy lányról volt szó, hiába arról a fiúról, akit már jól ismert, s úgy ahogy megkedvelt... ha kell, képes átgázolni bármelyikőjükön, csak hogy a játékban maradhasson. Nincs olyan ár, amit meg ne fizetne a bennmaradásért. *

//Engedelmeddel akkor írnék listát az eltett tárgyakból, amikor már az ebben a szobában található dolgokat is leírtad, s utána végre elvégzem a leltárt, csak most nincs rá elég időm, se kapacitásom. :S Bocsi. Embarassed //

_________________
Hermit:


Hypnose:


Nazo:


By Aidor:


Játékaim:
Hermit
Hermit
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 331
Join date : 2013. Mar. 24.
Age : 32
Tartózkodási hely : 1. szint

Karakterlap
Szint: 16
Indikátor: Sárga
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Blackriver kúria (nightmare edition) - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Blackriver kúria (nightmare edition)

Témanyitás by Ayse Kedd Május 13, 2014 10:52 am

Időközben kattogott az agyam… próbáltam felmérni a helyzetem, és a srácokét is. Már amennyire az övékét levonhattam néhány szituációból, elejtett mondatokból. Tény, hárman vagyunk és mindegyikőnk a saját érdekeit tartja szemelőt, ez nyilvánvaló. Mindenki ki akar jutni, és ha kell kirekeszteni a másikat csak hogy nekünk sikerüljön… Bosszantó egy helyzet, hisz úgy nem ártok másoknak ha azok nem „szúrják” a szemem. Kettőjük közül Alex tűnik higgadtabbnak és megkörnyékezhetőbbnek, a másik… Hermit viszont elutasító és mindebben megbízhatatlanabb… bár talán a megbízhatatlansága tehetné Őt könnyebben kiismerhetővé, nem úgy mint Alex esetében. Eszem ágában sem volt háromból három felé válni hisz abban az esetben csökkennének az esélyeim, elvégre nem csak Ők… de ki tudja talán a helyiségek is tartanak meglepetéseket, ami akár a halálomat is okozhatná… durva lenne első körben elvérezni… de talán a hátrányomból is kovácsolhatok magamnak előnyt… nagyon azon vagyok, attól félek más esélyem nincs. Ha tényleg különválnánk, abban az esetben igaz hogy több holmit be tudnánk gyűjteni, de az igazat megvallva nem is gond ha Ők teszik meg mindezt helyettem, majd később valahogy úgyis kiötlöm hogy, hogy is kaparintsam meg magamnak azokat. Épp elég ha azt tudnám hogy nagyából kinél mi található. A másik ok amiért nem válok külön… igen a bizalom teljes hiánya, elvégre nézzük csak meg… ha Hermittel tudnék lepaktálni akkor Alex kerülne hátrányban, a kijutási esélyeink a három az egyhez kettő az egyhez-re nőne… kezdetnek megtenné. De Ő nem menne bele ilyesmikbe… túl okos és óvatos ahhoz… de akkor is Ő az aki megbízhatatlanabb, valahogy nála érzem azt hogy könnyedén baltát vágna a hátamba… bár lehet mindezt csupán a sárga indikátora végett érzem így…

Amikor leribizett, ránéztem és felvontam a szemöldököm.
- Akkor tiéd a terep te hímsoviniszta szépfiú… - Nem idegesített fel, ahhoz ő kevés… bár tény a konyha is rejtegethet érdekességeket, de nem maradhatok egyedül és Ők sem…  Tehát követtem, végig azon kattogva miként fordíthatom magam oldalára a dolgokat…  Sietősre fogta.. majd én is… bevágódott az első ajtón… és már nyúltam volna a kilincsért amit nem bírtam megmozdítani… kizárt… Pár pillanatra nem tudtam hova tenni a dolgot… nem hiszem hogy ilyen félelmetes lennék a szemébe… de murisnak éreztem… főleg akkor amikor tudatosult bennem… ~ Ez az idióta a kezemre játssza a dolgokat…~ El tudtam volna nevetni magam, de ehhelyett csak őrült vigyor jelent meg az arcomon, majd elhatároztam miként cselekszek. Lehívtam az inventorym, és elővettem belőle a kutyasétáltató pórázt… sosem hittem volna hogy ilyen hamar hasznát veszem… és azt sem hogy ilyen szituációban, de úgy néz ki fortuna felém fordul. A póráz egyik végét szorosan rákötötten arra az ajtóra ahova Hermit bezárta magát… a másikat viszont a vele szembe lévő ajtóra… elzárva ezzel annak a lehetőségét hogy kiszabadíthassa magát. Ahogy néztem nagyon tetszik neki az a szoba… hát akkor legyen az övé!. :3 Vigyorogtam… és ez időben már kigondoltam a tervem következő fázisát is. Levettem a páncélom, bele raktam az inventorymba… majd a fegyverem segítségével megvágtam a kezem, ezzel pár életpontot levonva magamtól… Nincs ínyemre ez a felállás, de most a cél szentesíti az eszközt. Kell egy szövetséges! És Hermit elbukott a szemembe… Alex valahol naivnak tűnik, bár lehet pont nála fogok vakvágányra kerülni… de próba szerencse. A hajam csapzottá tettem, az arcomra rémületet és félelmet ültettem ki… majd amilyen gyorsan csak tudtam leszaladtam a lépcsőn… egyenest Alexhoz… aki ép a konyha felé tartott, már fent tudtam mit akarok elérni így elővettem tökéletes alakítási készségeimet. Lihegtem és reszkettem… teljesen bele éltem magam az áldozat szerepébe. Majd amint megláttam, a fiút ismét eljátszottam az elbizonytalanodott menekültet… Rémülten néztem a srácra… majd hátra léptem pár lépést… elvégre ha most támadtak meg… erősen tarthatok attól hogy Ő sem tesz másképp… Próbáltam megnyugtatni magam… majd megszólaltam…
- Hermitet bezártam az emeleten… mert megtámadott… - Mondtam…  Igen, a kötélről alap kitalálta volna hogy csakis én zárhattam be, és az Őszinte vallomás… talán a bizalom halovány szikráját is felizzíthatja és a bizalmatlanság mérlegét a másik fiú felé libbentheti…
- Gondoltam elmondom hogy vigyázz vele… - Nem hozom még fel a szövetkezés ötletét… elég ha csak szimpátiát keltek benne irányomba, hogy leadok egy információt amivel úgy érezheti hogy segítem őt…
- Az emeleten az első ajtó jobbra… oda zártam be…  - Még egy hasznos, ámbár felesleges információ…
- Veled tarthatok? –Kérdezem, majd hozzáteszem.
- A kezemet végig láthatod. - Öltöttem ki a nyelvem és emeltem fel mindkettőt pár pillanatra megmutatva neki. Vicces… hogy a végén ténylegesen ott kötök ki… A konyhaajtót nyitva hagyom hogy halljam lássam ha valaki esetleg közeledne.


/Nos... nem találtam pontokat amiket akkor kellett volna megadni, de valószínű valahogy így nézhettem ki kezdésnél.
Kezdő pontok:

Páncélom levettem, és megsebeztem magam -5 ponttal. Szóval megmaradt életem 10 pont./

Inventory:

_________________
[Küldetés] Blackriver kúria (nightmare edition) - Page 2 V74586
Betűszinem:#971140
Háttér szinem:#954863

Pontos adataim: Itt.
Ayse
Ayse
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 420
Join date : 2014. Feb. 20.
Tartózkodási hely : Mögötted. :P

Karakterlap
Szint: 19
Indikátor: Zöld
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Blackriver kúria (nightmare edition) - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Blackriver kúria (nightmare edition)

Témanyitás by Rosalia Szomb. Május 24, 2014 10:22 pm

Alex:
El tudsz pakolni mindent az inventorydba, akár még a hordó bort is xD
A konyhába könnyedén be tudsz jutni, ugyanis nincs más dolgod, mint betolnia a lengőajtót. Óriási felfordulás kellős közepén találhatod magad a helyiségben: A konyhapulton tojáshéjak szanaszét, s mintha valami zöldes-kékes trutyi lenne bennük. A csempét pedig mintha a vérrel tapickolták volna össze emberi kéznyomokat hagyva azon, ám a polcokon lévő edények olyan porosak, mintha évek óta nem használták volna őket. Az asztalon van a legnagyobb rumli, ugyanis legalább két kilónyi vörös színű lisztet szórt valaki rá egy púpozott halomba, s jócskán szétszórt egy félkilónyit az asztal többi részén, sőt még körülötte is egy keveset. Lábnyomok és kéznyomok azonban nem látszanak a lisztben, egy kétjegyű szám viszont mintha kiolvasható lenne közvetlenül a liszthalom mellett az asztalon. Nem valamilyen íróeszközzel vannak felrajzolva a számok, hanem olyan, mintha valaki vastagon olajos ujjal írta volna fel őket, majd a liszt megtapadt ezen a zsíros felületen, kiadva a számjegyeket. Az első szám biztosan a kettes, a másodikat azonban már nem tudjátok ilyen egyértelműen eldönteni, ugyanis csak az alsó szára látszódik. Ez lehet egy egyes, egy négyes, egy hetes, vagy akár egy kilences is. Írástípusa válogatja. A második számjegyet azért nem láthatjátok teljes egészében, mert már vastagabban belepte a liszt.

Ayse:
Ki tudod feszíteni a kutyapórázt, ezzel bezárva Hermitet, ugyanakkor az item nem immortal object, ki tudja meddig tartja majd fogva az árnyharcos fiút. A földszinten hamar utoléred Alexet és elsírhatod neki a szegény megsebzett lány történetét Twisted Evil /Szép munka, így kell ezt játszani hentai/

Hermit:
Az ajtón belépve a kulcslyukban találsz is kulcsot, aminek a segítségével bezárkózhatsz. Azonban ammikor kinyitottad az ajtót, a másik 5 szoba bejárható területről lezárt területekké változnak. Ezt bármelyikőtök észreveheti a minimapján. Tehát ezután a többi szobába sem lehet belépni majd, zárt ajtókat találtok.
Hermit szobája:

_________________
Mesélői adatlap
Mesélői színem: #cd4962
Rosalia
Rosalia
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 1543
Join date : 2012. Nov. 01.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Blackriver kúria (nightmare edition) - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Blackriver kúria (nightmare edition)

Témanyitás by Halász Alex Szomb. Május 31, 2014 4:25 pm

~ Nem kell a hordó. Minek? <.< De talán valamire csak jó lesz? >.> Nem vagyok egy elcseszett gyűjtögető, mi lesz, ha lelassít? <.< De kell a hordó, minden kell, amit ott mozdítani lehet és normális dolog! Neutral De ne.... ~
Elindult ki a szobán kívülre, hogy teljesítse a küldetése folytatását, miszerint bemegy szétnézni a konyhában is. Kilépett az ajtón kívülre, mikor is megfordult, hogy visszaroboghasson egy hordónyi borért. Neutral Talán úgy gondoltam hogy akár meg is gyújthatná, vagy lesz egy njk aki ennek fejében fog valamit elmondani neki. Miért is ne? Ez egy küldetés.....ne-em? De legalább ugyanilyen gyorsan indult meg ezek után a konyha ajtaja felé. Meglepő volt, hogy nem érezte a hordó bor súlyát. Nagyon ügyes kis dolog ez az inventory. Belépve a lengőajtón át bizarr látvány fogadta. Mondhatni elég groteszk volt a vörös színű por, s a vérnek tetsző lenyomatok a falon. Kész felfordulás volt, csak úgy mint a raktárban. Ott viszont nem volt tele minden "vérrel". Egyszerűen kirázta a hideg a látványra, de tovább kellett mennie. Megnézni, hogy mi az ami mozdítható. Mindenhova benyitni és felkutatni a legapróbb részeket. Ez egy kirakós. Egy stratégiai játék. Játszott már kint ilyet. A legtöbb minden ami mozdítható, az a segítségére lehet az embernek a kifelé vezető úton és ő megtalálja ezeket! Észre vette a számokat és hosszas tanulmányozásba kezdett. Lehívta a menüjét és felírta a két vélt számjegyek. Egy 2-es és egy egyes, vagy négyes, vagy hetes, vagy kilences. Per jelekkel választotta el őket, s közben azon gondolkozott, hogy hova valók lehetnek ezek. A recepciónál lévő számsor emlékei szerint 4 számból állnak. Ha ezek oda tartoznak, valahol még lenniük kell kettőnek.
Ayse berohanása azonban megijesztette, s reflexből húzta el a kezét a vörös porban, eltörölve a számokat. Az inventoryt is becsukta. Ráemelte a tekintetét, hogy mégis miért van itt... talán csak nem megfigyeli? Ijedt tekintete a lányt figyelve azonban elég gyorsan megváltozott.
- Uso! Az nem lehet, Hermit? A nyomorult! -
Elsötétült a tekintete és a lányt kezdte sajnálni. Rosszul döntött, hogy az árnyharcossal tartott, ám ott motoszkált benne a kérdés. Hogy miért ilyen gyorsan? Mi történt fönt?
Ökölbe szorult a vörös portól piszkos keze. - Hát ilyen gyorsan megszegte az egyezségünket. >.< - Bólintott a lány felé. - Ühm. Velem tarthatsz, habár nem találtam itt semmi hasznosat. A raktárban pedig csak pár hordó bor volt. >.> Egyet azért eltettem belőle. Surprised -
Majd még kicsit ő is szemlélődött, mielőtt újra felszólalt volna. - Szerintem menjünk fel. Talán ott több minden lesz, ami hasznosítható. - Haragudott Hermitre, habár nem érezte nagyon különbnek magát tőle. Hiszen elhallgatja amiket megszerzett. De ő nem támadt rá senkire!


inventory:

_________________
[Küldetés] Blackriver kúria (nightmare edition) - Page 2 698kise_ryouta_ryouta_kis
"Alex a minden lében kanál karakter"
by Ranmaru
flamberg:
Zafírszálas fejpánt:

Statok
Alex és FalánkAlex Flamberggel
Halász Alex
Halász Alex
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1731
Join date : 2012. Dec. 16.
Age : 29
Tartózkodási hely : JL palota; Hinari és Al közös lakrésze

Karakterlap
Szint: 36
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Blackriver kúria (nightmare edition) - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Blackriver kúria (nightmare edition)

Témanyitás by Rosalia Szomb. Május 31, 2014 8:45 pm


A vörös port elsöprése közben Alex keze ügyébe kerül egy mozaikdarab.

_________________
Mesélői adatlap
Mesélői színem: #cd4962
Rosalia
Rosalia
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 1543
Join date : 2012. Nov. 01.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Blackriver kúria (nightmare edition) - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Blackriver kúria (nightmare edition)

Témanyitás by Ayse Hétf. Jún. 09, 2014 10:16 pm

Amint betorpantam Alex is meglepődött, amin én is meglepődtem, de nem estem ki a szerepemből, nem ám. Nem kellett sok, és tudtam hogy az alakításom elérte a kívánt hatást. Ki gondolta volna hogy én ilyet is tudok… bár nem volt ínyemre pont egy ilyen szerepet magamra ölteni, de jelen helyzetben ez tűnt a legmegfelelőbnek. Hermitet be tudtam zárni, ezzel el is használtam az egyetlen itt lelt értékesnek tűnő itemet, de ha sokáig bent marad nekem az is elég, csak érjek a színészkedésem végére. Vadásztam, társat kerestem, igaz nem bíztam meg bennük, de tudtam… jelen álapotomban nincs esélyem. Hermit, megfontolnak és okosnak tűnt, ezért szegültem mellé, vagyis azt terveztem, de fordult a kocka. A fiú bezárta magát és ezzel tökéletesített mindent számomra. A lehetőségeimet, utat nyitot céljaim elérésére, és igazság szerint látni akartam az arcát mikor erre rádöbben. Maga a fiú jelleme a viselkedése, miden a kezemre játszott, és most Alexen a sor hogy becserkésszem, amihez jelenleg úgy tűnik jó úton haladok. Figyeltem a fi mozzanatát, a konyhára ügyet sem veszek… nem tud kirázni a vér ezen látványa, vagyis inkább ez a groteszk felfordult látvány, most jobb dolgom is van mintsem a grafikai tulajdonságokon ragadjak le. A fiú lesöpörte az asztalt… hirteln mozzanattal amint beléptem. Valamit elrejtett! Nem tudhattam mit, de nem adtam jelét hogy mindezt észre vettem volna, igyekeztem az asztalra és a fiú kezére is ráfókuszálni de mindezt lopva… nem akarok gyanút kelteni a fiúban. A srác szavai rögtön Hermit ellen fordultak, aminek örültem, de ezt is csak titkon. Mgleődtem hogy Alex ennyire bőbeszédű lett velem, bár igazság szerint nem is ismerhetem az igazi jellemét. Amit tudok róla hogy Ő is turpiskodik, amiért nem is haragudhatok rá… Ha olyan ostoba lenne hogy nyílt lapokkal játszana… akkor inkább maradnék egyedül mintsem Hermit kettőt üssön egy csapsára. Hálás pillantást vetettem rá, amiért megengedte hogy vele tartsak, bár ezzel be engedett a „területére” ami annyit jelent hogy kisebb eséllyel tudunk elrejteni egymás elől dolgokat. Szívesen összefognék vele teljesen a kijutás reményében… bár nem tudom mi vár még ránk. Amikor a azt említette hogy eltette a bort, felkuncogtam, majd megszólaltam amikor azt tanácsolta hogy menyünk fel.
- Yoss! Tőlem is mehetünk… nem hiszem hogy van itt bármi más érdekes dolog is. – Szándékosan fogalmaztam így, remélve hogy érezte hogy utalgatok, de nem követelőzök. Majd amint megindult Alex követtem őt is. Felérve felfigyelem hogy minden szoba piros, ami eddig nem volt. Rosszallóan néztem arra az ajtóra ahova a fiút zártam, majd körbe pillantottam az ajtókon. Nem szólalok meg, mert ha benn van felhívnám magamra a figyelmet… és azt hiszem jelen pillanatban minél távolabb vagyok tőle annál jobb, biztosra veszem hogy bosszút akar majd állni. Ha Hermit még bent van, és Alex esetleg meg akar szólalni, szimplán csak a szám elé tetem a kezem, jelezve hogy csendesen… majd ha tudtam átbújtam az általam kifeszített kötélen. És megpróbáltam mégiscsak kinyitni, a harmadik ajtót, ami a Hermitével szemben lévő. Ha sikerült ha nem… vártam Alexra hogy Ő miként dönt. Jöhet akár vele, vagy mehet másikba, rajta múlik.

_________________
[Küldetés] Blackriver kúria (nightmare edition) - Page 2 V74586
Betűszinem:#971140
Háttér szinem:#954863

Pontos adataim: Itt.
Ayse
Ayse
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 420
Join date : 2014. Feb. 20.
Tartózkodási hely : Mögötted. :P

Karakterlap
Szint: 19
Indikátor: Zöld
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Blackriver kúria (nightmare edition) - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Blackriver kúria (nightmare edition)

Témanyitás by Hermit Szer. Jún. 11, 2014 8:01 pm

*Azonnal rázárta az ajtót magára, csak hogy lekoptathassa a csajt. Idegesítette a jelenléte. Hallotta, hogy a lány valamit művelt az ajtóval. *
~ Talán... bent akar tartani? ~
* Egyelőre félretette a témát, s körbenézett. *
~ Ch... mi ez a szánalom? ~
* Úgy látta, semmi érdekes nincs ebben a szobában. //Pontosan élve a kép adta lehetőségekkel, mivel mást nem írtál...// Odasétált a törött ablakhoz, s megpróbált kikukucskálni rajta. Majd jól megnézegette a csontvázat. *
~ Hmm... nem rossz... ~
* Arra gondolt, biztos hasznát veszi még, így az inventorijába pakolta, majd kinyitotta a szekrényt teljesen, hogy meglássa, mi rejtőzik még benne. A felirattal, hogy nincs hová futni, nem igazán foglalkozott. Volt már olyan küldin, ahol már próbáltak ilyen hatásvadászok lenni a játékosokkal. Belenézett az összetört tükörbe.*
~ Mi lenne, ha átváltoztatnám magam... és sikongatva beadnám a többieknek, hogy be voltam zárva ide, s mikor a fiú bejött, csontvázzá vált? ~
* Szélesre húzta vigyorát arcán. Felhajtotta az ágy matracát, ki tudja, talán van ott valami érdekes. Majd meglátta az ágyikó mellett a dobozkát. *
- Nocsak...
* Azt is felnyitotta (ha nem sikerült, a fogóval próbálta, ha úgy sem, akkor az ajtóban lévő kulccsal), s nézte, hátha talál benne valami érdekeset. Lépteket hallott. Az ajtóhoz sétált, s odanyomta a fülét. *
~ Feljöttek. ~
* Lehívta menüjét, hogy meglesse a térképet, vajon hova mehetnek még be. Döbbenten látta, hogy az összes ajtó lezárult, csak az övébe lehetne bemenni. *
~ Rohadt kis ribanc! Nem akarsz kiengedni? Hehe... ~
* Kivette a kulcsot a zárból a biztonság kedvéért (ha korábabn még nem tette meg), majd erősen elkezdett agyalni azon, hogy most mi tévő legyen. Az a baj, ha megpróbálja beadni előző kis meséjét, lebukik a sárga indikátora miatt. De ki a fene hinné, hogy valakinek az a képessége, hogy alakot válthat? Ráadásul senki nem válik csontvázzá. Így eldobta az előző ötletet, bár megmosolyogtatásra elegendő volt. Várt. Nem volt hajlandó kinyitni az ajtót még. *
~ Ha rájönnek, hogy nem juthatnak be máshova, csak ide, akkor előbb-utóbb elviszik az ajtó elől azt, amit odatett az a ribanc. Így kijuthatok. Viszont ha észreveszik, hogy ide sem juthatnak be, talán lemennek ott találni valami megoldást... ~
* Így Hermit egyelőre csak várt. Meglátta, hogy a szekrény tetején le vannak fedve dolgok. Felnyúlt, s lehúzta a lepelt, hogy lássa, mi is van ott elrejtve. *


//És még megvárom, hogy lássam, mi van az említett szekrényben és dobozkában és egyéb helyen. Smile //

Inventory:

//Nem vettük észre, hogy Ayse is eltette azokat, amiket Hermit. (Póráz és kötszerek) De mivel Ayse írt előbb annál a résznél, akkor nyilván övé ezek a cuccok.//

_________________
Hermit:


Hypnose:


Nazo:


By Aidor:


Játékaim:
Hermit
Hermit
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 331
Join date : 2013. Mar. 24.
Age : 32
Tartózkodási hely : 1. szint

Karakterlap
Szint: 16
Indikátor: Sárga
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Blackriver kúria (nightmare edition) - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Blackriver kúria (nightmare edition)

Témanyitás by Rosalia Szer. Jún. 18, 2014 2:51 pm

MINDEN post végére tegyétek oda spoilerbe a kúriából elvett cuccok listáját! A választott holmikat eltehetitek.

Alex, Ayse:
Az emeletre érve azt tapasztalhatjátok, hogy Hermit magára zárta az ajtót. Továbbra is csak az ő szobájába zöld, vagyis bejárható zóna, a másik 5 ajtó szintén zárva.

Hermit:
A matrac alatt találsz egy parányi kulcsot, de nem az itt talált dobozkához illik. Az ugyanis kulcs nélkül is nyitható, benne pedig egy fiola van, amiben valami mélyzöld, ragacsos lötty látható. A fiola cimkéjén nincs felirat, csak egy összetekeredett kígyó képe. A szekrényben mindenféle szakadt ruhát találsz. A zsebeiket, varrásaikat átnézve sem akadsz rá semmi különösre. A szekrény tetején letakart két valami pedig egy-egy ismeretlen mob koponyája, melyek üregeiből gusztustalan férgek másznak ki. Hallgatózásod révén észreveheted, amikor Alex és Ayse az ajtód elé ér.

_________________
Mesélői adatlap
Mesélői színem: #cd4962
Rosalia
Rosalia
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 1543
Join date : 2012. Nov. 01.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Blackriver kúria (nightmare edition) - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Blackriver kúria (nightmare edition)

Témanyitás by Ayse Csüt. Jún. 26, 2014 11:22 am

/Izéé...>< Én meg Alexra vártam, h le tudjam reagálni a reakcióját a dolgokra.>

A srác mozzanatait és mondatait figyeltem. Igyekeztem megmaradni a szerepemben, amibe egyre könnyebben jöttem bele. Hermit és viselkedése, az emberek könnyelmű előítéletei végett nem volt nehéz dolgom, és nem csináltam mást csak követtem a fiút, beszéltem vele. Nem gyűjtögettem, egyrészt nem volt mit, másrészt… talán nem is akartam igazán. Kivárásos alapon játszok, eddig is így tettem és egész jól tettem. Ennek köszönhetem jelenlegi álláspontomat, bár tény Alexban sem bízom, és egyértelmű hogy ő sem bennem. Nem tudom, miként tovább innentől rögtönöznöm kell bármi is történjék. Nem célom az hogy egyedül jussak ki innen… de itt maradni sem akarok, és ezzel ők is így vannak ami teljességgel érthető is. Felhaladva a lépcsőn megakadt a szemem egy képen, ami nem volt annyira poros hogy ne tükröződjek benne vissza, így megpillantva a hajamat, végig húztam benne a kezem, kisimítva a végét, majd pár kattintással változtattam a színtónus összeállításán. A vörös helyett mély lilára váltottam. Most valahogy jobban tetszik, jobban illik a hangulatomhoz is. Felérve a lépcsőn, figyeltem miként viselkedik a srác, Alex… majd a piros jelzések ellenére is megpróbáltam benyitni pár ajtón…sikertelen. Kicsit morcos lettem hogy még a játékmesterek is ellenem játszanak, de mindezt figyelembe véve legalább tudom hogy míg hasznos szoba van, addig nem tudnak engem se bezárni…
- Öhhhmm… akárhogy próbálom nem nyílik… - Felelem Alexnak…
- Azt hiszem nincs más út… - Pislantok félve Hermit „szobájára”…
- De ha… kinyitjuk engem…. megöl…>.> - Felelem és ezt legalább őszintén. Bár tény hogy ezzel csupán rám kéne uszítania a fiút máris csak ketten lennének… előveszek egy teleport kristályt, amivel már ő is próbálkozott, hátha. De félő nekem sem működik… Hiába… Mielőtt Alex bármit is tehetett volna, oda léptem a fiúhoz és a fülébe súgtam.
- Várj még. – Aztán a menümben pötyögni kezdtem, beírtam a fiú nevét majd egy röpke üzenetet. Tudom miféle képességeket lehet kifejleszteni, és én is fogok párat, de nem tudhatom hogy kinek mije van… eszem ágában nincs hogy Hermit hallja amit mondani akarok a srácnak.

PM Alexnak:

Majd elküldtem. Kíváncsian figyeltem a fiú mozzanatait és esetleges válaszát amit reméltem maximum egy biccentéssel tesz majd meg és nem szóban, majd ettől tettem függővé a következő lépéseim. És még csak nem is hazudtam, bár tény tízes szintnek felel meg a jelenlegi szintem, de az expem csupán az egyes szintet súrolja. Kíváncsi vagyok hogy a fiú miként reagál majd erre a fordulatra, hisz ha nem is sok de vannak pontjaim, sokági nem, de megvédeni meg tudom magam, bár nem is sejthetem a pontos szintjüket… egyiküknek sem. Másodjára szavazok bizalmat Alexnak, vagyis valami olyasfélét, szinte már kívülről figyelem a magunk produkcióját.

Ördög is kijátszva ><

_________________
[Küldetés] Blackriver kúria (nightmare edition) - Page 2 V74586
Betűszinem:#971140
Háttér szinem:#954863

Pontos adataim: Itt.
Ayse
Ayse
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 420
Join date : 2014. Feb. 20.
Tartózkodási hely : Mögötted. :P

Karakterlap
Szint: 19
Indikátor: Zöld
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Blackriver kúria (nightmare edition) - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Blackriver kúria (nightmare edition)

Témanyitás by Rosalia Szomb. Júl. 05, 2014 2:49 pm

Ha július 10-ig nem érkeznek meg a postok, akkor Aysenak mesélek tovább! Nekem mindegy, hogy milyen sorrendben írtok, de ne éljetek vissza a türelmemmel!

_________________
Mesélői adatlap
Mesélői színem: #cd4962
Rosalia
Rosalia
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 1543
Join date : 2012. Nov. 01.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Blackriver kúria (nightmare edition) - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Blackriver kúria (nightmare edition)

Témanyitás by Halász Alex Szer. Júl. 09, 2014 4:03 pm

Egyértelmű volt, hogy mindketten takargatnak valamit egymás elöl, de talán sikerült úgy csinálni, hogy a lány... lány, ugye lány?! Szóval a lány ne tudja, hogy mi az. Talán a kezében van most egy darabka abból a négy kis mozaik darabkából, amiből négyet kell megszerezniük. Egy meg a recepciós pultnál van. Hüm hüm, mi legyen. De azért felment az emeletere. Idegesítette a monoton kattogás is, ami bejárt mindent. Óra... időre kel menniük! Ez nem jó, nagyon nem jó! Mi lesz így? Mi lesz ha kifutnak az időből? Erre nem is akart gondolni. Ám hiába kart volna futni ( az idővel? ), nem lehetett. Tudta, hogy ha kapkodni kezd, akkor minden a feje tetejére áll. Így "megfontoltan", vagy legalább is olyannak mutatva magát caplatott fel a lépcsőn. - Igen igen, mehetünk is tovább... -
Volt a lány szavára még mikor kiléptek az ajtón a válasza. Unottan, nem figyelve bökte ki. Még csak nem is erőltette meg magát afelől, hogy figyelmet mutasson. Nem arra volt ráállva, nem érdekelte, hogy a csaj mit fog gondolni. Egyszerűen csak ment előre, és a szavai jártak a fejében. Hermit megtámadta a lányt. Máris? Miért? Nem gondolta volna a szőke harcost ilyen ostobának. Felérve látta és figyelmeztették is az "út torlaszra", majd megvárta, amíg Ayse bepróbálkozik az ajtóknál. Lecsekkolta ő is. Nem volt bejárat, tehát ki kell engedni a fiút. Rámarkolt a kilincsre, mikor vészesen közel ért hozzá a másik személy. Megdermedt egyszerűen és cövek egyenesen állt, míg nem csipogott a menüje. Elolvasva vágott rá egy fintort, majd rámutatott a "Hermit szobájával" szembeni ajtóra, hogy nyissa ki, amikor lehet, és lenyomta a kilincset.
- Bent vagy? Hermit!? >.< -


inventory:

_________________
[Küldetés] Blackriver kúria (nightmare edition) - Page 2 698kise_ryouta_ryouta_kis
"Alex a minden lében kanál karakter"
by Ranmaru
flamberg:
Zafírszálas fejpánt:

Statok
Alex és FalánkAlex Flamberggel
Halász Alex
Halász Alex
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1731
Join date : 2012. Dec. 16.
Age : 29
Tartózkodási hely : JL palota; Hinari és Al közös lakrésze

Karakterlap
Szint: 36
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Blackriver kúria (nightmare edition) - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Blackriver kúria (nightmare edition)

Témanyitás by Hermit Csüt. Júl. 10, 2014 6:07 pm

*Egyszerre volt izgalmas és unalmas is a kutatás. Unottan csinálta az egészet, unott fejjel nézett be mindenhová, ahova csak lehetett. Ugyanakkor mégis ott mélyen legbelül megszületett benne a gyermeki kíváncsiság. Úgy érezte most magát, mint valami nyomozó, akinek rá kell jönnie a kastély nagy rejtélyére. Így már-már enyhe kis gyermeki mosollyal keresglt mindenfelé. Amikor felhajtotta a matracot, csodák csodájára rálelt egy kulcsra. Nézegette.*
~ Nahát... Vajon hova illethet be? ~
* De már volt terve, hova akar menni, ha innen kijut. A kis fiolával a ládában nem tudott mit kezdeni. Fogalma nem volt, hogy az méreg, vagy gyógyszer. *
~ Ha méreg lenne, nem inkább halálfejet kellett volna rárajzolni? ~
*Azért mégis csak eltette, ki tudja, mire esz az még jó. A gusztustalan mobkoponyákat is eltette. *
~ Ijesztgetésre jó lesz ^^ ~
*Ezután az ajtónál hallgatózott. Végül Alex és Ayse is az ajtóban álltak. Hermit elfintorodott. *
~ A kis ribanc! Még hogy megölöm?! Beadta Alexnek, hogy meg akarom ölni? Ch... ~
* Közben, míg azok beszéltek, halkan igyekezte elfordítani a zárt az ajtón. A kulcsot viszont a zsebébe dugta. Mikor ALex lenyomta a kilincset, az ajtó nyílt is. Hermit karbatett kézzel fogadta vendégeit. *
- Megölöm? Hehh... azt mondta, meg akarom ölni?
* Kérdezte kissé mérges mosollyal az arcán. Ha a lányt látta, akkor észrevette, hogy vesztett az életéből. *
- Te meg mibe botlottál bele, hogy máris ennyi életet vesztettél?
* Tette fel rögtön a kérdést. Ha engedték, kijött a szobából. *
- Megnézhetnénk a többi szobát is.
* S ha lehetett, megpróbált belépni az előző szoba melletti szobába. *


Inventory:

_________________
Hermit:


Hypnose:


Nazo:


By Aidor:


Játékaim:
Hermit
Hermit
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 331
Join date : 2013. Mar. 24.
Age : 32
Tartózkodási hely : 1. szint

Karakterlap
Szint: 16
Indikátor: Sárga
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Blackriver kúria (nightmare edition) - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Blackriver kúria (nightmare edition)

Témanyitás by Ayse Kedd Júl. 15, 2014 11:59 pm

Elhúzta a száját. Más reakciót nem is vártam. Kissé megszeppenve figyeltem rá, az eseménykere meg mindenre. Egyértelmű hogy nem fog társának tekinteni, elvégre társ csakis az lehet aki felér annak, nemde? Viszont hogy miért is jó ez nekem, így, hát azt késöbb talán még én is megtudom. Persze hogy forgatok a fejemben valamit, eddig is azt tettem, a magam ügyes-bajos módszerei alapján. Koloncnak fog gondolni, és még csak a félelem halovány szikráját is elhesegettem magam felől benne. Ha tehetné, mindezt tudva inkább Ő tenne el mihamarabb lábalól hogy aztán csak Hermittel kelljen foglalkoznia. Nem így szép az élet? x) Izgalmakkal és bonyodalmakkal, hisz sosem lehetünk biztosak a dolgunkban, még a sajátjainkban sem. Most viszont a második felvonás következett! Csupán egy karnyújtásnyira van a színdarabom leendő gyilkosa. Belül feszülten vártam az igzalmakat, míg kívül csupán nyugtalanság, és ideges toporgást láthattak rajtam. Alex kérdezett de válasz nem jött. Majd nyílt az ajtó, és végre megpillanthattam újdonsült érgi ellenfelem. Ha eddig nem is, mostmár tuti meg akar ölni. x3 Ha tehettem volna önelégült vigyor ült ki az arcomra, de tartottam magam a szerepemhez. Amint kinyílt az ajtó ott ált Ő, Hermit. És szinte elbújva Alex mögött én. Az idegesség, és félelem látszódott rajtam, lesápadtam. A kérdésére viszont elkerekedett a szemem. Értetlen pislogtam Hermitre, majd párat Alexra, és mindezek után hátráltam eggyet…
- Én… te… - Habogtam…
- Heeeh… hogy így akarod elterelni a gyanut magadról?!... – Hasított belém a felismerés. A szemeim elkerekedtek, és mérges lettem. Bérlőn tekintettem Alexra, és bíztam benne hogy hisz majd nekem. :3 Ha minden úgy alakul, akkor meglátogatunk egy szobát és ha engedi akkor Alexal maradok...

_________________
[Küldetés] Blackriver kúria (nightmare edition) - Page 2 V74586
Betűszinem:#971140
Háttér szinem:#954863

Pontos adataim: Itt.
Ayse
Ayse
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 420
Join date : 2014. Feb. 20.
Tartózkodási hely : Mögötted. :P

Karakterlap
Szint: 19
Indikátor: Zöld
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Blackriver kúria (nightmare edition) - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Blackriver kúria (nightmare edition)

Témanyitás by Rosalia Pént. Júl. 18, 2014 7:11 pm

Hermit gond nélkül el tud tenni mindent az inventoryjába egy-egy gombnyomással. Ahogy kinyílik a szoba ajtaja, úgy jelzi mindannyiótoknak a minimap, hogy ismét bejárható területté vált mind a 6 emeleti helyiség.

Alex írjon elsőnek!

_________________
Mesélői adatlap
Mesélői színem: #cd4962
Rosalia
Rosalia
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 1543
Join date : 2012. Nov. 01.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Blackriver kúria (nightmare edition) - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Blackriver kúria (nightmare edition)

Témanyitás by Halász Alex Csüt. Júl. 24, 2014 5:03 pm

- Megölni... megbotlo... nem te voltál? Suspect - Előbb a lányra, majd a fiúra szegezte szúrósan zöld tekintetét, de valójában és ez le is rítt róla, nem volt a helyzet magaslatán. Most mit kavarnak ezek? O.o - gyanú? o.O Szűzanyám, mi-mimimi mi ez az egész? @.@ - Sejtette, hogy turpisság van a háttérben és egyikük nagyon is megjátssza magát. Jah, de melyikük? A lány, amelyik segítségért ment oda hozzá a gonosz sárgától, ~ aki alapból is az volt, így az indikátora nem bizonyíték semmire ~ vagy a "bűnös" agresszor, aki próbál kikecmeregni a vizes lepedő alól? >.> Addig, míg Al gondolkodott, a srác egyszerűen csak kimászott a szobából. - Hé! <.< - "kiáltott" utána, öegy kicsit hangosabban, mint szokott beszélni.... szal nem is kiáltott, csak éppen hogy hangot adott sértettségének. Levegőbe veszik! :O Hermit kun már megy is a saját feje után... jah igen. Gyors lecsekkolta, hoyg nyitottak e a szobák a minimapon, és igen!
- Nah jó, csak én vagyok itt épeszű, vagy mi van? -.- Megyünk egy helyre, nem akarlak szem elöl veszíteni titeket. Veszélyesek vagytok egymásra, és... így rám is. No -.-  - Letudta a problémát! \o/ Majd ő szemmel tartja a két kis csirkefogót, és betartatja velük amit megfogadtak az elején. >.Jó lenne ha nem nyírnátok ki egymást rögtön az elején. Neutral
-
Teljesen olyanok voltak előtte, mint két civakodó gyerkőc, de nem szólt, "csöndesen" iparkodott Hermit után, nehogy szem elől tévessze. Az a gyerek tud ám gyors lenni ha akar, legalább is el tudja képzelni tőle és nem akarja kipróbálni hogy milyen gyors a szöszi. Ayse meg amúgy is már a nyakában volt szinte, szóval úgy gondolta, hogy a lány amúgy is megy utána. Amint Hermit belépett az általa kinézett szobába ő is egyből lépett be. Körülnézett, de a két jómadarat sem felejtette ám el...

_________________
[Küldetés] Blackriver kúria (nightmare edition) - Page 2 698kise_ryouta_ryouta_kis
"Alex a minden lében kanál karakter"
by Ranmaru
flamberg:
Zafírszálas fejpánt:

Statok
Alex és FalánkAlex Flamberggel
Halász Alex
Halász Alex
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1731
Join date : 2012. Dec. 16.
Age : 29
Tartózkodási hely : JL palota; Hinari és Al közös lakrésze

Karakterlap
Szint: 36
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Blackriver kúria (nightmare edition) - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Blackriver kúria (nightmare edition)

Témanyitás by Rosalia Vas. Júl. 27, 2014 4:09 pm

Hermitnek segítség a posthoz:


Jobbról a második szoba
[Küldetés] Blackriver kúria (nightmare edition) - Page 2 J606jk


_________________
Mesélői adatlap
Mesélői színem: #cd4962
Rosalia
Rosalia
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 1543
Join date : 2012. Nov. 01.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Blackriver kúria (nightmare edition) - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Blackriver kúria (nightmare edition)

Témanyitás by Rosalia Hétf. Júl. 28, 2014 7:37 pm

Hermit inaktivitása miatt megkérném Ayset és Alexet, hogy válasszanak ők is szobát! Ha pedig ti is a Hermit által választottat akarjátok átkutatni, akkor lássatok neki!

_________________
Mesélői adatlap
Mesélői színem: #cd4962
Rosalia
Rosalia
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 1543
Join date : 2012. Nov. 01.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Blackriver kúria (nightmare edition) - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Blackriver kúria (nightmare edition)

Témanyitás by Ayse Hétf. Júl. 28, 2014 8:23 pm

Amint kinyitottuk annak a szobának az ajtaját amelybe Hermit zárta be magát én pedig kissé asszisztáltam hozzá, tehát amint kinyitottuk az összes szoba bejárhatóvá vált. Alig láthatóan elhúztam a szám, hisz a próba alapja az volt hogy mindezt mennyire is lehetne felhasználni szükség esetén, de most már értem a játék gonosz és összetett mivoltját. Ugyanakkor azt is átlátom természetesen hogy legalább ellenem sem tudják mindezt felhasználni, ami öröm.. talán, nem. Jobb lenne szabadabb rendszerrel, de a játék célja nem ez, persze hogy nem. Annyit kíván meg tőlünk hogy legyünk leleményesek, de a végén ugye csak egy juthat ki, tehát nem kerülhetjük el a pontvesztéssel járó harcot… szomorú, de talán így igazságos, és persze ciki hogy ismét én kerülök hátrányos helyzetbe, amiből csak sűrűn kapálózva az iszapban láncreakció alakul ki. Alex nem bízik bennem, ezt tudom, és helyesnek is tartom. A célja az hogy szemmel tarthasson engem, sőt ezek után Hermitet is. Egyetlen jó dolog ebben hogy így a szöszi fiú is szemelőtt lesz, nem fog tudni elcsatangolni, és talán tényleg ez kellett ahhoz hogy mindenkit szemmel lehessen tartani. Vicces. ^^ Hermit megjelenése… és úgy hiszem az alakításom nem lehetet túl meggyőző, de Alex szerencsére a fő a biztonság megoldását látta. Hittem, sőt talán reméltem is hogy Hermit nekem esik, és magam sem tudom hogy egyenlőre mivel produkálhatnám ki mindezt Alex mögött, vagyis hogy Hermit a szeme láttára támadjon rám. Logikám egyszerű és érthető, túl sokan vagyunk így is, és a legfontosabb hogy a két erős közül legalább az egyik elbukjon. Amire persze a himsoviniszta bájgúnár a legmegfelelőbb jelenleg. Persze csak utánam, de nem is baj ha ezt nem tudják. Legalábbis Alex-en kívül. :3

Láthatólag össze volt zavarodva Alex-kun, ami nem is jelent semmi rosszat. Hermit túl hihető volt, valahol reménykedtem benne hogy valahol mégiscsak ad némi okot arra hogy Alexet megbotránkoztassa, de úgy hiszem nem csak helyes de okos is. A legrosszabb párosítás, legalábbis jelen helyzetemben. ><” A többiek megindulnak az egyik szoba felé, ha nem nyitnak be előttem, akkor megteszem én. Jobbról a második, a Hermit zárkája után következőt. De mindezek előtt eltettem még a kutyasétáltató pórázt, tudják hogy van ilyenem, de attól még vehetem hasznát. :33
- Jöttök ti is akkor? - Kérdezem kedvesen, ámbár távolabb állva Hermittől ha közelítene. ^^

A szobába beréve nem zárom magam után be az ajtót, de figyelek mögém is. Persze mindez csupán egy tisztább játékoz vezethetne hogy mindenki tudja kinek mije is van. A komódok fiókjait kinyitom, a szekrénybe is belesek ha tudok, ugyanakkor felkelti a figyelmem egy a falon lévő szellőző nyíláls talán. Ki tudja, remélem van mindennek értelme. Kinyitom és meglesem. A tornacipő vagy mi nem érdekel de a lefele fordított dobozt is megnézem, persze csak ha nem előztek már be, de ez esetben is nyitva tartom a szemem.

Inventory::

_________________
[Küldetés] Blackriver kúria (nightmare edition) - Page 2 V74586
Betűszinem:#971140
Háttér szinem:#954863

Pontos adataim: Itt.
Ayse
Ayse
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 420
Join date : 2014. Feb. 20.
Tartózkodási hely : Mögötted. :P

Karakterlap
Szint: 19
Indikátor: Zöld
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Blackriver kúria (nightmare edition) - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Blackriver kúria (nightmare edition)

Témanyitás by Rosalia Szomb. Aug. 02, 2014 2:21 pm

A komód fiókjaiban csak érintetlen porréteget találsz, semmi hasznosat. A szekrény kinyitható ajtói mögött újabb üres üvegeket találsz, olyanokat, mint ami a szekrény tetején is van. A doboz alatt egy tálat találsz, mely roskadásig meg van rakva gyümölcsökkel. Rothadó gyümölcsökkel. Irtózatos bűz lengi körül, elég gusztustalan látvány. Az asztal mögött látod ugye azt a kétszárnyú ajtót, ami két deszkával le van zárva. Hallgatózás jártasság nélkül is tisztán hallhatod a csörgőkígyó összetéveszthetetlen hangját.

Alex 500 szóval, Hermit 750 szóval pótolhat.
Határidő aug. 8. éjfél

_________________
Mesélői adatlap
Mesélői színem: #cd4962
Rosalia
Rosalia
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 1543
Join date : 2012. Nov. 01.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Blackriver kúria (nightmare edition) - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Blackriver kúria (nightmare edition)

Témanyitás by Halász Alex Pént. Aug. 08, 2014 4:59 pm

Hát jól van na. Megyünk ám mi is "akkor", habár efelől annyira nem voltam olyan biztos. Mármint Hermit felől ez ügyben. Meglépett volna? Hol a csudába került? -.- Meglátva a szobát első gondolatom az volt, hogy nah "én vagyok az utolsó bakkeer". Megyek be, bekukkantok, a csajszi már rá is cuppant minden mozdíthatóra, ééés hiába én voltam az aki hangoztatta, hogy jobb ha szem előtt vannak a többiek, most én nekem fordult meg a fejemben, hogy lelépek. Asye chan már úgyis megbámult mindent, amit lehetett. Egy gyorsan hátra arccal és teljes csöndben ~ értsd egy mukkanás nélkül ~ fordultam be a mellette lévő szobába. Ha nyitva volt ugyanis. ....
Ha nem akkor... akkor vissza kellett mennem és úgy cisnálnom, mintha elsőre néznék körbe.
Az esetben ~ ha nincs semmi lehetőség egy újabb szobát kutatni át ~ megálltam a kifosztásra váró egyetlen helyiságben, ahol lehetett ~ azaz ahol Ayse is volt ~ és körbe néztem. Miért, ki mit gondolt mi lesz? o.O Volt a fejemben egy elég bizarr ötlet és nem is tartottam rossznak.
Fogni a fejszét és szétbarmolni vele a helyet. Még jól is jönne. Legalább levezetném a felgyülemlett feszültséget és talán találnánk is valamit. Mindjuk egy titkos átjárót vagy valamit.
Két dolog akadályozott meg benne. A tény, hogy talán nem is tudnám használni a hülye kasztrendszer miatt. A másik pedig, hogy akkor magyarázkodnom kéne, habár... lehet nem is kéne, csak megkérdezni hogy ők mit is raktak el suttyomban. Meg kijelenteni, hogy én nem kérdezgetem őket ezekről hát ne háborodgassanak fel.. föl.

Míg így elmerengtem megfordult a fejemben, hogy a csajszi eközben minden lehetőséget kihasznál én meg csak állok. Suspect Aztán meghallottam a csörgőkígyókat... vagy legalább is valamilyen hüllő formájú életformát sziszegni kifelé az asztal mögötti kétszárnyú ajtótól.
Azért tudom ilyen biztosra mert időközben érdekessé vált a helyzet, szóval közelebb "merészkedtem" Suspect "Nem kéne kiengedni ezeket". Megfordult ez a fejemben. Igen meg.... aztán azok a számok. Nos, vagy csörgőkígyók, vagy ki egy új szobába, vagy... vagy le az előtérbe és megnézni azokat a számokat.  ....


Cirip, cirip....


Felegyenesedtem és kiviharzottam a szobából. Azért még odavetettem Aysenak futtában pár szót.
- Eszembe jutott valami. Sztem ne nyisd ki a kígyós szekrényt. .... -
Majd el max gyorsasággal. Ki a szobából és jószerivel a szintünk közti különbség megoldja, hogy ha utánam is akarna menni, ne tudjon. Vagy legalább is adjon nekem annyi időt, hogy leérhessek és előbányászhassam közben a menümet. Mondhattam volna jobbat is. Suspect Ezzel gyanút fog, de mindegy is már. -.-
Majd azt mondom, hogy láttam valamit és kipróbáltam, van egy olyan érzésem, hogy úgy se tudná elvenni tőlem azt a mozaik darabot. Ha akarná sem, tehát ügy letudva. Közben odaértem a célomhoz és lehetőleg egyedül.
Kipróbáltam a kettest.... ~ jah, nem kell tudniuk, hogy mit láttam ~ .... már rég be volt zárva a menü, úgy nyomtam meg a következő számot. Egyes. Ha nem, akkor végig zongorázom a többit is. Újra a kettes és másodjára a kilencest. Harmadjára, ha még mindig nem, akkor kettes és négyes, majd kettes és hetes. Valamelyiknek működnie kell!

Ezzel több dolgot is kockáztatok. A idegi beszámíthatóságomat. A titkom, miszerint vannak számaim, amiket idevalónak vélek, és ha ezt nem is, de azt igen, hogy ha eddig nem vették volna észre a mozaik darabot ~ amit kétlek ~ akkor most már biztos észre fogják.
Csak nyíljon ki! Ha kinyílik mire bárki is ideér, akkor kikaphatom és be a mozaik darabot inventoryba. Utána már akár mehet a süketelés is a kulcsok miatt meg, hogy félek a kígyóktól vagy ilyesmi. Neutral
Csak nyíjon ki! >.<


Inventory:

// Hermit hétfőn tud írni legkorábban Surprised //

_________________
[Küldetés] Blackriver kúria (nightmare edition) - Page 2 698kise_ryouta_ryouta_kis
"Alex a minden lében kanál karakter"
by Ranmaru
flamberg:
Zafírszálas fejpánt:

Statok
Alex és FalánkAlex Flamberggel
Halász Alex
Halász Alex
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1731
Join date : 2012. Dec. 16.
Age : 29
Tartózkodási hely : JL palota; Hinari és Al közös lakrésze

Karakterlap
Szint: 36
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Blackriver kúria (nightmare edition) - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Blackriver kúria (nightmare edition)

Témanyitás by Hermit Hétf. Aug. 11, 2014 1:11 pm

//Alex, kérlek majd nézd át a hsz-ed, mert kb semmit nem értek belőle... kicsit káoszos.//

~Kis ribanc! ~
Már sötéten villogtatta a szemeit a lányra, de csak egy kis rövid időre, végül elvigyorodott. A lány nagyon próbálkozik. Majd Alexre tekintett.
- Nem baj, Alex, hogy nem érted... úgy sem fogod.
Majd keresztbe fonta a kezét, s várt.
- Oké, egy helyre megyünk. Bár nem tudom, mi értelme ennek...
A végét elharapta.
~ Ezek idióták! Mégis mit hisznek?! Ha egyszerre megyünk valahova, nem kapkodjuk el egymás elől a fontos eszközöket? Ha tudjuk, mi van a másiknál, kikényszeríthetjük tőle azt? Úgyis az erősebb nyer. A kislánynak halál... nekem akkor van csak esélyem, ha hátba szúrom Alexet. Vagy ha sokkal gyorsabb vagyok. De az sem jelent semmit. Nem tudhatom, mi van nála, én nem jártam a konyhában, sem a raktárban, nem tudhatom, mi mindent talált. Ha olyasmi tárgyai vagy tudása van, ami szükséges a kijutáshoz, akkor veszett fejsze nyele. Harc nélkül nem fogok kijutni. De én nem akarok meghalni... nem fogok meghalni! ~
Egyre feszültebb volt, tudta, hogy ez a hidegháború egyre bizarrabb és egyre keményebb lesz. A látszólagos "béke" pengeélen táncol, hamarosan valakik egymásnak esnek. Alex rendes embernek tűnt korábbról. Hypnose-ként volt lehetősége kicsit jobban megismernie a szöszit, de ennyiből nem tudni, hogy élet-halál helyzetben hogyan reagálna. Nem... nem fogja átadni a lehetőséget, hogy Hermit jusson ki, s ő meghaljon. Küzdeni fog a kijutásért. S ha Alex küzdeni fog... akkor nem lesz más megoldás, mint hogy Hermit is küzdjön. Bár a kislány gyengébbnek tűnik, akkor sem lehet tudni, miért is vesztett ennyi életet.
~ Vagy túl kevés a hp-ja, vagy valami nagyba botlott bele, amit nem mondd el, de ha nem mondja el, miért is sérült meg, sőt rám akarta terelni a gyanút, valószínűsíthető, hogy önmagát sértette meg. De nagy kockázatot vállalt, ha így tett. S ha így tett, akkor vagy túl kevés a hp-ja, vagy túl erős, s önmagát megsértve ennyit vesztett életcsíkjából. Azonban ahogy Alexnek nyalizik, s ahogy próbálja ellenem felhergelni, nagyon úgy tűnik, hogy kettőnket akar összeugrasztani. Persze ez minden esetben jó megoldás lehet. De a legésszerűbb akkor, ha két erősebbel van dolga. ~
Bár gondolkodott ezerrel, mindenféle ötletek, lehetőségek végigszáguldoztak agyán, mégsem tudott dűlőre jutni. Mikor a lány is, ő is és Alex is bementek a szobába, elgondolkodott.
~ Mi lenne ha...? ~
Elővette az előző szoba kulcsát (ahova be volt zárva), megvárta, hogy Alex is elkezdjen bámészkodni, majd kilépett az ajtón, s megpróbálta a többiekre rázárni az ajtót, hátha jó ez a kulcs mindkét ajtóra. (Ha sikerül, akkor bocsi Alex, de ezzel picit sztornózva van a hsz-ed nagy része Smile )
Ha nem sikerül bezárnia, akkor is becsukja az ajtót, s megpróbálja kitámasztani a gereblyével, hogy legalább az visszatartsa egy kicsit őket, majd lemegy a lépcsőn.
~ Előbb-utóbb harcra kerül a sor. A kis ribancnak az lesz a célja, hogy kettőnket, fiúkat összeugrasszon, mert ő elég gyengének tűnik. Nincs esélye ellenünk, ha rátámadunk. Azonban tudtommal Alex a top 10-ben benne van. Én sokkal gyengébb vagyok nála. Tőrbe kell csalnom, ha... le akarom győzni. ~
Visszament az orvosi szobába, ugyanis emlékezett, hogy volt ott egy szekrény, ami tele volt potikkal, nem tudta akkor felnyitni, de most megpróbálkozott vele. Ugyanis még az előző szobában talált egy kis kulcsot. Hátha az kinyitja a lakatot. Ha sikerült, mindent eltett, ami található volt a szekrényben. Ha nem, akkor átsietett a nagy szobán, a recepciós pult mögé sétált, s megpróbálkozott az ottani zárt ajtóval, ugyanis oda is kulcs szükséges. Ha kinyílik, bemegy, s körbenéz, s megpróbál mindent átnézni, amire szüksége lehet. Ha az sem sikerül, akkor elgondolkodva vár egy kicsit a szőke.
~ Valószínűleg most már még kevésbé bíznak bennem. Ez már csak ilyen játék. Az eleje óta tisztában voltunk azzal, hogy nem bízhatunk meg egymásban. Nem tudom... miért is reménykedünk... nem kellene, hogy tévképzeteink legyenek. Előbb utóbb hármunk közül ketten meghalnak. S hiába a hősies Alex... na meg... úgy tudom, állandóan ott van a bossharcokon. Ha ő nem lenne... sokkal lassabban haladnánk a bossokkal, s még tovább maradhatnék itt. Talán... előnyösebb is, ha ő meghal...~
(Ha nem sikerült Alexéket bezárni) Ekkor meghallotta, hogy Alex lesiet a lépcsőn.
~ Ez meg mit akar? ~
Gyorsan a pult mögé bújt, hogy a szőke ne vegye észre. Majd a fiú a számkóddal babrál.
~ A kis sunyi... ez valamit tud. Francba! Tudtam, hogy ez lesz!~
Azonban nem volt hajlandó rátámadni. Ki akarta várni, hogy sikerül-e neki a kombináció. Végül felegyenesedett, s Alexhez sétált. (csak ha nem tudott bemenni a zárt ajtón).
- Nocsak-nocsak. És még én vagyok megbízhatatlan?
De nem tett semmit, csak figyelt.
- Nyisd hát ki az ajtót.
Nézett bizalmatlanul a fiúra.
- És szépen mindketten bemegyünk.
Mondta enyhén fenyegetően. De ismét keresztbe volt fonva a karja, ezzel jelezve, hogy nem óhajt támadni. De mégis azt is jelezve, hogy nem fél attól, hogy a másik rátámad. Magabiztos volt.


Inventory:

_________________
Hermit:


Hypnose:


Nazo:


By Aidor:


Játékaim:
Hermit
Hermit
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 331
Join date : 2013. Mar. 24.
Age : 32
Tartózkodási hely : 1. szint

Karakterlap
Szint: 16
Indikátor: Sárga
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Blackriver kúria (nightmare edition) - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Blackriver kúria (nightmare edition)

Témanyitás by Rosalia Hétf. Aug. 11, 2014 2:50 pm

Ha mindhárman átlépitek a küszöböt a 2. ajtónál, akkor ismét lezárt területté válik a másik 5 szoba. Ha egy valaki is visszalép a folyosóra, akkor újra bejárható területté válik mind a 6 szoba. Az első szoba kulcsa nem jó a második szoba zárjához, de a gereblyével kitámaszthatja Hermit az ajtót legalább annyi időre, amíg lent szétnéz. A kis kulcs túl kicsi az orvosi szoba szekrénykéjéhez és a földszinti, pult mögötti szobához is. Alex hármas súlyemeléssel ki tuja nyitni az ajtót a gereblye ellenére is, ha kellően nekifeszül. Az ajtó immortal object, de a gereblye nem. Helyzetjelentés: Alex és Ayse a második szobában, Hermit a földszinten. Üzenet villan föl mindannyiótok előtt:

Játékmester írta:Mondanám, hogy dolgozzatok össze, de így sokkal izgalmasabb... Annyit viszont megsúgok, hogy alaposabban át kellene néznetek mindent, még azt is, amit már eltettetek az inventorytokba...
Ayse 500 szóval pótolhat, legalább most már lesz mire reagálnia Very Happy
Határidő: aug. 15.

_________________
Mesélői adatlap
Mesélői színem: #cd4962
Rosalia
Rosalia
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 1543
Join date : 2012. Nov. 01.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Blackriver kúria (nightmare edition) - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Blackriver kúria (nightmare edition)

Témanyitás by Ayse Kedd Aug. 12, 2014 7:11 pm

Nem bízunk egymásban, és akárhogy is ez így a jó… Örülök hogy nem teljes ostobákkal vagyok körülvéve, elvégre pont így az élvezetesebb, így teljesedhetek ki és leshetek el dolgokat tőlük, persze mindennek tudatának a teljes hiányában… mármint rájuk vetítve. Nem ismerhetjük egymást, és mégis többet tudunk meg a másikól mint ahogy azt gondolnák… Egyszerre vagyunk vérmesen ostobák, és szánalmasak hogy az óvatosság fokozott helyzetével lehetetlenítjük el egymást, ez tény, viszont ha nem ezt tennénk válnánk teljesen naív brigáddá… valahgy nincs jó megoldás…. Amit magam sem értek hogy miért keresek annyira… Hermit sötét szemekkel bámul rám, nem tudom miért is de valamiért élvezem. Imádom! A pillantását, azt hogy szétvetheti a düh miként megbonyolítottam kicsit a dolgát. Sz#rkavaróként viszont kötelességem volt mindezt megtenni, márcsak magam végett is.

Belépve a szobába, szétnézve sem találtam semmi érdemlegeset… bosszantott… a poros íratok, a sok kacat amit még csak használni sem tudnék semmire… de talán nem is baj… A kutakodásomat mikor pont a bedeszkázott szekrényhez értem, egy szisszenés, majd Alex hangja szakította félbe.
- Rendbn, köszi. ^^ - Fordultam hátra a vállam fölött elküldve neki egy hálás mosolyt…
-De… mi jutott az eszedbe? – Kérdeztem értetlen, mikor feltűnt hogy Hermit már az ajtón kívül van, ránk csapva azt… Majd első dolgom volt oda rohanni hogy megakadályozzam… Biztos voltam benne hogy ránk akarja majd zárni… De legalább egy dolgot tudok… Hermit szeret ajtókat zárogatni.oO Lehet valamiféle hobby, vagy rigolya ez nála, hisz elsőnek saját magára is rácsukta… Igzán nem értem miért is haragudott meg rám emiatt, hisz én csupán segítettem neki . Razz
- Ahh…. – Adtam ki csalódott hangot, miközben Alexra pillantottam….
- Ez… várható volt… - Morgoldótam. Majd a fiúra pillantottam, és reméltem hogy van valami erősebb jártassága kifejlesztve, elvégre… hiába van nekem is súlyemelésem, azét azt még nem akarom megmutatni neki, maximum ha tényleg nincs, megpróbálkozok én is betörni az ajtót…
- Ez csupán annyit jelent hogy van nála valami amivel előnyhöz juthat… én lassú vagyok ahhoz hogy szemmel tartsam… és se lopakodásom, se észlelésem… Lehet nem utána kéne rohanni, hanem lopakodni ha tudunk… - Adtam ötletnek… mire kaptuk egy üzenetet… Alex és én is… a szöveg eléggé nyíltan fogalmaz, tehát körüzenet…>.>
-Kezdem úgy érezni magam mintha valami valóságsóban lennék… ugyanakkor mindez egyet jelent… figyel minket… látja a mozdulatainkat, azt hogy hol vagyunk, hallja a beszédeinket… Beteges…. – Morgoldódtam…. mint ahogy az is hogy hogy hiába vagyunk összezárva és egymásnak feszítve… nem is mi vagyunk a legnagyobb ellenségek… de ha szórakozni akar akkor csak rajta….
- Döntöttem! Mindenképp neked segítek, és ha kell kettünk közül is téged juttatlak tovább. Persze gondolom hogy nem hiszel nekem… hogy nem bízol bennem és ezt jól is teszed, de Mr. Mindent Látok, a lefőbb ellenségünk… és ő rajtunk szórakozik, ami talán még Hermitnél is jobban bosszant jelenleg… Tehát leszek a fegyvered vagy épp a vérted ha úgy tetszik. – Alex szimpatikusabb mint Hermit ez tény, viszont tudom hogy fordított helyzetben Alex is ezt tette volna, ráadásul pont Hermittel zárt volna össze… Persze necces hogy megtámadott volna-e ténylegesen, hisz maga a pirosodás is hátrányokat hordoz magában… Sok hátrányt, ezért is vagyok én is óvatos az ilyenekkel…

_________________
[Küldetés] Blackriver kúria (nightmare edition) - Page 2 V74586
Betűszinem:#971140
Háttér szinem:#954863

Pontos adataim: Itt.
Ayse
Ayse
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 420
Join date : 2014. Feb. 20.
Tartózkodási hely : Mögötted. :P

Karakterlap
Szint: 19
Indikátor: Zöld
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Blackriver kúria (nightmare edition) - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Blackriver kúria (nightmare edition)

Témanyitás by Halász Alex Pént. Aug. 22, 2014 3:41 pm

// ez az Arteses inaktivitás egy kicsit elviszi a kedvem Alextől, de gomen, igyekszem tartani az időpontokat, Hermit meg rám vár xd //

- Rendbn, köszi. ^^ De… mi jutott az eszedbe? –
- Ó hát ez! - Kezdjük ott, hogy Hermit kun majdhogynem rám csapta az ajtót! xd Fogtam magam és a lábammal egy akkorát rúgtam a zárszerkezetre, hogy még mielőtt rendesen is ki tudtam volna nyitni, ~ a gereblye ellenére, ami szintén ketébe tört ~ még vissza is csapódott. Ha ekkora erőm lenne kint ~ és márpedig miért ne lehetne? Cool ~, akkor tuti, hogy a zárszerkezetnek annyi és ezt nem zárja be már senki egy alapos csere után sem... nem, tényleg nem, mert kiszakadt volna az egész. x3 Ennek annyi lenne, de nem itt. Ugyanolyan szépen nézett vissza rém, mint amikor rá"helyeztem" a talpam és "nyomást fejtettem ki rá". Nem szóltam semmit Ayséhez. Még csak azt sem hallottam meg, hogy ő is észre vette a bezárt ajtót, én magamtól cselekedtem, láthatóan dühöm magaslatán. Azt hiszem feszélyez ez a bezártság. Talán klausztrofóbiás vagyok? O.o Eddig nem volt erre példa, szerintem csak a stressz okozta hatás hozta ki belőlem az idegesebb ént. Ami, ~ tegyük hozzá ~ egyre sűrűbben bukik ki belőlem. A fene egye meg ezt az egész játékot! Ki akarok jutni innen. >.Azonban nem mondtam neki, hogy kövessen, sőt, direkt kapcsoltam sokkal gyorsabb tempóba mint ő. Már volt fogalmam róla, hogy alacsonyabb szintű lehet nálam, és a gyorsaság pontjaim engedték is, hogy lehagyjam a lánykát. leérve megjegyeztem a számokat, amiket be akartam nyomkodni. Jó agyam van hozzá, csak egy pár pillanat volt az egész és már próbálkoztam az összes lehetséges kombinációval // előző reag //
Persze amíg ki nem jutottam a szobából, az a lány egyfolytában beszélt. Lesz a fegyverem, cöhh. Idegesített, pedig csak játszott, ahogy nekem is kellett volna. Miért vagyok tehát ilyen dühös? Fújtam egyet, aztán elmosolyodtam. Lehagytam ugyan Aysét de ez nem tart sokáig. Ha Hermit itt van lent, akkor nem sokára ő is megérkezik és a kis csapat újra egyesül. Én pedig csak azt teszem amit ő is. Játszom.
Erre egyszeriben elmúlt a düh amit a bezártság fölött éreztem és visszatértem a nyugodt tervezgetéshez. Lássuk kinyílt e az amiért jöttem, és ha igen, egyből eltettem a mozaikdarabot.
Kettő a négyből....

Aztán már ott is volt Hermit. Mosolyogtam rá, de tettem az ártatlant.
- Csak eszembe jutott valami, pont mikor ránk zártad az ajtót. Surprised - Szögeztem neki a nyilvánvalót. Ő talán még veszélyes is. Majd megérkezett feltehetőleg a harmadik is, és ha kinyílt a kis vitrin akkor akár végig is próbálhatjuk a kulcsokat, hogy hátha valamelyik nyitja e a recepció mögötti zárt ajtót....


_________________
[Küldetés] Blackriver kúria (nightmare edition) - Page 2 698kise_ryouta_ryouta_kis
"Alex a minden lében kanál karakter"
by Ranmaru
flamberg:
Zafírszálas fejpánt:

Statok
Alex és FalánkAlex Flamberggel
Halász Alex
Halász Alex
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1731
Join date : 2012. Dec. 16.
Age : 29
Tartózkodási hely : JL palota; Hinari és Al közös lakrésze

Karakterlap
Szint: 36
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Blackriver kúria (nightmare edition) - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Blackriver kúria (nightmare edition)

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.