Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kezdetek Erdeje

+6
Elysion
FigtherBunny
Desdemona
Kayaba Akihiko
Braien Kinni
Cardinal
10 posters

2 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Kezdetek Erdeje - Page 2 Empty Re: Kezdetek Erdeje

Témanyitás by Braien Kinni Csüt. Feb. 20 2014, 16:07

Megerőltető dolog ez a harc. Ki is fáradtam rendesen. Nem nekem való. És hé.. Hova tűntek a társak? Mintha kevesebben lennénk, mint eddig voltunk. Nem is eggyel kevesebben. A fene, hát meglógtak? :O Biztos elmentek inni, vagy valami. Így kihúzni magukat a munka alól! Szörnyűség! És a legrosszabb, hogy engem nem vittek magukkal. Hát minek néznek ezek engem? Valami dolgos embernek? Piálni akarok!! Meg akarok lógni!
De úgy nem fejlődök._. Ez a buta játék, és az a gondolat, hogy meg is hallhatok.. Mindent elcsesz. A rajongóim bárnak odakint. Csak nem hallhatok meg itt, így. Csíkszemek társaságában._. Erősödnöm kell, vagy biza kinyírnak engem. Szóval nem léphetek le.. Meg fogalmam sincs, hogyan is tehetném azt. A fene, kifáradtam. Pihenek.
Braien Kinni
Braien Kinni
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 29
Join date : 2013. Nov. 15.

Karakterlap
Szint: 2
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kezdetek Erdeje - Page 2 Empty Re: Kezdetek Erdeje

Témanyitás by Cardinal Pént. Feb. 21 2014, 01:00

A koboldok új célpontokat keresnek, és találnak az eltűnő játékosok után.

Braien 6 életpontot veszít.
FighterBunny 9 életpontot veszít.

Életek
Kobold Harcos #1: halott
Kobold Harcos #2: 2 HP (Braien)
Kobold Harcos #3: 10 HP, 5 páncél (Bunny)
Kobold Harcos #4: 10 HP, 5 páncél (Braien)
Kobold Harcos #5: 10 HP, 5 páncél (Bunny)
Kobold Harcos #6: 10 HP, 5 páncél (Bunny)

(6) Braien Kinni: 3 HP
(2) Desdemona: 23 HP
(1) FighterBunny: 3 HP
Elysion: kiesett
Utahime: kiesett

Desdemona jön, egy-egy támadásra van joguk idomárnak és petjének!
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kezdetek Erdeje - Page 2 Empty Re: Kezdetek Erdeje

Témanyitás by Desdemona Hétf. Feb. 24 2014, 13:18

Eléggé rosszul állunk, ketten ki estek és már a bent maradtak is ahhoz vannak közel. Talán használhatnám a képességem, de azzal se jutnánk előrébb és még is melyikükön segítsek, az íjászon lenne logikus mivel ő nagyobb eséllyel támad, de FighterBunnyt meg ismerem, bár igaz nem olyan mély az az ismeretség csak egyszer találkoztunk,  meg most, de nme szeretnék rosszul kijönni a dologból. Inkább támadok, nem segítene sokat a képességem, talán Aisu képessége az ami most kicsit segítene, igen talán egy kicsit nagyobb sebzés segítene, bár az én erőbböl nem jönne ki, az hogy a legyengített mobot véglegesen kivégezzem, de talán a következő körben, nem is tudom…
~Aisu mi lenne, ha használnád a képességed, talán kicsit kiment minket, bár eléggé reménytelen a helyzet, de egy próbát meg ér.
~Tényleg nem állunk jól, de megpróbálom…
Tehát Aisu aktiválja a Jégszilánkot, nem tudni sikerül e, de mindketten azon a vélaményen vagyunk, hogy itt lassan vége a játéknak, de akkor se adjuk fel támadunk.

//Des támadja a Kobold Harcos #2-t 1 sebzés ha talál, Aisu aktiválja a képességét így 5 helyett 6-ot sebez ha talál támadja a Kobold Harcos #3-t, spec.képességhez Római hatossal kell dobni, ha jól rémlik ^^//
Remélem jól számoltam ki a sebzést, bár 1 pont milyen lényeges elváltozás ez .><”

Edit: User most nézi, hogy nem kell dobnia spec.-hez ><" már lényegtelen...


A hozzászólást Desdemona összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Feb. 24 2014, 13:20-kor.

_________________
Színeim: #FF9999 #00FFFF
Szöveg|Beszéd|~Telepátia
Aisu, mikor csak Des és a petek hallják|Aisu, mikor mindenki hallja

Kezdetek Erdeje - Page 2 2014-05-18-650072


Desdemona
Desdemona
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 404
Join date : 2014. Jan. 17.

Karakterlap
Szint: 21
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Kezdetek Erdeje - Page 2 Empty Re: Kezdetek Erdeje

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Feb. 24 2014, 13:18

The member 'Desdemona' has done the following action : Kockadobás

#1 '6-os dobókocka' :
Kezdetek Erdeje - Page 2 4766612103_86ee832108_s

--------------------------------

#2 'Római stílusos 6-os' :
Kezdetek Erdeje - Page 2 4766604173_492736719c_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Kezdetek Erdeje - Page 2 Empty Re: Kezdetek Erdeje

Témanyitás by Cardinal Kedd Feb. 25 2014, 11:35

A csapat kártyavárként dől össze a titeket sújtó pechszéria nyomán. Desdemona és Aisu egyedül marad, hiszen Bunny és Braien életét is a teleport kristályoknak kell kimentenie.

Braien 6 életpontot veszít és kiteleportál
FighterBunny 9 életpontot veszít és kiteleportál.

Életek
Kobold Harcos #1: halott
Kobold Harcos #2: 2 HP
Kobold Harcos #3: 9 HP
Kobold Harcos #4: 10 HP, 5 páncél
Kobold Harcos #5: 10 HP, 5 páncél
Kobold Harcos #6: 10 HP, 5 páncél

Braien Kinni: kiesett
(3) Desdemona: 23 HP
FighterBunny: kiesett
Elysion: kiesett
Utahime: kiesett

Desdemona jön újra. Hogy a reménytelenséget fokozzuk, még pihenned is kell.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kezdetek Erdeje - Page 2 Empty Re: Kezdetek Erdeje

Témanyitás by Desdemona Csüt. Feb. 27 2014, 10:50

A csapat minden tagja kiesett és el teleportálódott, már csak mi maradtunk itt Aisuval. Mindketten fáradtak vagyunk már, viszont így egyedül kissé kockázatos a pihenés. Igazából már, maga az a tény is meglep, hogy mi maradtunk itt utoljára, ez az mire még gondolni se gondoltam volna. Bár. lehet csak szerencsém volt ezzel, ha lehet ezt szerencsének nevezni. Ez így reménytelen az is lehet, hogy most rögtön kis is esünk és mi is el teleportálódunk. Igyekeztünk Aisuval annyira félre húzod amennyire csak tudtunk, de nem hinném, hogy ez a mobokat akadályozná bármiben is, de muszáj pihenünk kicsit. Sok az ellenfél, nagy az aggodalom és eléggé kilátástalan a helyzet, de pihenünk kell, ha valami szerencsétlen csoda folytán még ezek után is itt bent maradunk, nem tudom mi fog történni, de nem sok kell már ahhoz, hogy mi is kövessük a többieket…

_________________
Színeim: #FF9999 #00FFFF
Szöveg|Beszéd|~Telepátia
Aisu, mikor csak Des és a petek hallják|Aisu, mikor mindenki hallja

Kezdetek Erdeje - Page 2 2014-05-18-650072


Desdemona
Desdemona
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 404
Join date : 2014. Jan. 17.

Karakterlap
Szint: 21
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Kezdetek Erdeje - Page 2 Empty Re: Kezdetek Erdeje

Témanyitás by Cardinal Csüt. Feb. 27 2014, 11:31

Egyedül maradtál, és hiába próbálsz félrehúzódni, a koboldok észrevesznek. Egytől-egyig. Vörösen villannak a szemeik, felemelik kétkezes fegyverüket, és csapkodni kezdenek, miközben te tehetetlen vagy a fáradtságtól. Életed vészesen megzuhan, mire sikerül összeszedned magad.

Desdemona 15 HP-t veszít.

Életek
Kobold Harcos #1: halott
Kobold Harcos #2: 2 HP
Kobold Harcos #3: 9 HP
Kobold Harcos #4: 10 HP, 5 páncél
Kobold Harcos #5: 10 HP, 5 páncél
Kobold Harcos #6: 10 HP, 5 páncél

Braien Kinni: kiesett
(4) Desdemona: 8 HP
FighterBunny: kiesett
Elysion: kiesett
Utahime: kiesett

Utolsó köröd, azt hiszem, akár támadsz, akár nem. Azért megéri megpróbálni lecsapni még egy koboldot, több esély a zsákmányszerzésre.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kezdetek Erdeje - Page 2 Empty Re: Kezdetek Erdeje

Témanyitás by Desdemona Csüt. Feb. 27 2014, 12:13

Hiába próbáltunk pihenés alatt hátrálni, ahogy vártam a mobokat ez nem zavarta és szépen le is esett az élet csíkom. Most már tényleges itt a vége, még van esélyünk egyszer támadnunk, de ismerve az esélyein jobb egyre összpontosítanunk inkább, egy rész ez a logikus is, hisz egy kobold elég gyenge ahhoz, hogy Aisu egy találattal kiüsse, mármint nem gyenge csak kevés már az élete… Szóval itt az ideje megadni magunknak a kegyelem döfést és lezárnunk a kis kalandot. Egy tapasztalatnak végül is jó volt ez, lehet máskor is megpróbálkozhatnánk ezzel a kazamata harccal, legközelebb hátha jobban fog menni…De vissza a jelenlegi helyzetre támadunk még egy utolsót, igyekszünk mindent bele adni, hogy viszonylag szépen fejezzük be ezt az egészet.

//Mindketten a Kobold Harcos #2 támadjuk. 1 kocka: Desdemona 2. kocka: Aisu//

_________________
Színeim: #FF9999 #00FFFF
Szöveg|Beszéd|~Telepátia
Aisu, mikor csak Des és a petek hallják|Aisu, mikor mindenki hallja

Kezdetek Erdeje - Page 2 2014-05-18-650072


Desdemona
Desdemona
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 404
Join date : 2014. Jan. 17.

Karakterlap
Szint: 21
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Kezdetek Erdeje - Page 2 Empty Re: Kezdetek Erdeje

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Feb. 27 2014, 12:13

The member 'Desdemona' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Kezdetek Erdeje - Page 2 4766612103_86ee832108_s Kezdetek Erdeje - Page 2 4766609959_af0c0eb7c7_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Kezdetek Erdeje - Page 2 Empty Re: Kezdetek Erdeje

Témanyitás by Cardinal Csüt. Feb. 27 2014, 12:33

Egy harcost még sikerül egyenlővé tenned a természetanyával, mielőtt menekülésre kényszerülnél. Lassított felvételben, látványos robbanások között cikázva, elnagyolt mozdulatokkal és ugráló mellekkel. Khm... Hollywood off.

A kazamatát teljesítése sikertelennek bizonyult, de egyrészt ez részben az én hibám, mert egyértelműen túl erős a szintetekhez képest, aminek nem pont így kéne lennie. Másrészt a kocka hibája, mert minden. Egyes. Alkalommal. A lehető legkedvezőtlenebb dobások születtek veletek kapcsolatban. Harmadrészt meg a ti pontozásotok sem mindenhol ideális a harchoz, szóval... összegezve mind jók voltunk Very Happy

Rizsa vége, 20 xp és 70 arany a jutalmatok, lévén felfedeztetek egy új fajt is. Zsákmányolni ezúttal nem sikerült, csak hogy a kocka még egy utolsót rúgjon belétek.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kezdetek Erdeje - Page 2 Empty Re: Kezdetek Erdeje

Témanyitás by Cardinal Pént. Május 02 2014, 21:00

Ilsette - HP:20 | F:2 | E:2 | I:3 | K:2 | GY:1 | S:1 | P:2
Scott Thompson - HP:10 | F:3 | E:4 | K:2 | GY:2 | S:2 | P:2
Tantalosz - HP:20 | F:2 | E:3 | K:2 | GY:4 | S:1 | P:4
Desdeona - HP:40 | F:8 | E:5 | I:13 | K:4 | GY:5 | S:2 | P:14

Desdemona (Sebzés: 5+13, Minden 6. körben pihen, támadáshoz nem kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia.)
Kicsi Kancsóka
Tantalosz (Sebzés: 3, Minden 6. körben pihen, támadáshoz 3 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 3 vagy afölé kell dobnia.)
Kicsi Kancsóka
Scott Thompson (Sebzés: Z:4/S5:/P:5, Minden 6. körben pihen, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia.)
Kicsi Kancsóka
Ilsette (Sebzés: 2+3, Minden 6. körben pihen, támadáshoz 3 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 3 vagy afölé kell dobnia.)
Kicsi Kancsóka

Életek
Kicsi Kancsóka: 30 HP

Desdemona: 40 HP, 14 páncél
Tantalosz: 20 HP, 4 páncél
Scott Thompson: 10 HP, 2 páncél
Ilsette: 20 HP, 2 páncél

Érkezzetek meg, találkozzatok az erdő szélén. Ha nem szeretnétek bevezetőkört, akkor Des már támadhat is, egyéb esetben viszont nincs sorrend.

Szólimit: 100 szó
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kezdetek Erdeje - Page 2 Empty Re: Kezdetek Erdeje

Témanyitás by Desdemona Szomb. Május 03 2014, 00:42

Ismét a kazamata felé tart az utunk. Ez már a harmadik alkalom, hogy ide jövünk. Személy szerint én szívesebben csinálnék mást, de Aisunak nagyon megtetszett a kazamatázás, így néha be kell ütemezni egy túrát ide. Nos, eddig szokásunk megtartva ismét csapat nélkül indultunk el, majd a kezdő pont előtt vártunk, hogy jönnek e még játékosok. Hisz mi ketten egyedül nem vágnánk neki egy ilyen feladatnak, mint egy kazamata kiürítése. Szóval csak vártunk, majd mikor érkeztek más játékosok is végre, üdvözültük őket. Még vártunk Aisuval néhány percet, mielőtt beléptünk volna az erdő rengetegébe és megkezdtük volna a harcaink. Majd végül elindultunk. Nem is kellet sokat mennünk már is mobba akadtunk. Kicsi Kancsóka, rá még emlékszünk még az első kazamata harcukból, de most nem a nosztalgiázás ideje van itt, hanem a harcé. Meg is kezdjük a támadást Aisuval a Kancsóka felé.

//Támadjuk a Kicsi Kancsókát.//

_________________
Színeim: #FF9999 #00FFFF
Szöveg|Beszéd|~Telepátia
Aisu, mikor csak Des és a petek hallják|Aisu, mikor mindenki hallja

Kezdetek Erdeje - Page 2 2014-05-18-650072


Desdemona
Desdemona
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 404
Join date : 2014. Jan. 17.

Karakterlap
Szint: 21
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Kezdetek Erdeje - Page 2 Empty Re: Kezdetek Erdeje

Témanyitás by Cardinal Szomb. Május 03 2014, 19:37

Behatoltatok hát az erdőbe, és rögtön egy több méter magas húsevő növénybe botlotok. Nem túl jó előjel, pláne úgy, hogy a kancsóka elkapja Desdemona lábát az indáival és a magasba lógatja fejjel lefelé. Lassan ereszti a szája felé, de ha nem siettek... No

Desdemona 4 sebzést szenved el.

Életek
Kicsi Kancsóka: 12 HP (sárga)

(1) Desdemona: 40 HP, 10 páncél
Tantalosz: 20 HP, 4 páncél
Scott Thompson: 10 HP, 2 páncél
Ilsette: 20 HP, 2 páncél

Tantalosz következik, neki már dobnia is kell, ha támad.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kezdetek Erdeje - Page 2 Empty Re: Kezdetek Erdeje

Témanyitás by Tantalosz Szomb. Május 03 2014, 21:12

Érdeklődve indultam efelé a kazamata felé. Azt mondják, hogy itt is akadnak eléggé remek ellenfelek, akik szívesen kóstolnák meg a pengémet. Már csak azt remélem, hogy vashiányosak, és így akkor csillapíthatom a vágyukat. Az már csak külön öröm volt számomra, hogy Desdemona kisasszonnyal is találkozhattam. És persze Föld Úrnőt is szívesen láttam. Legalább kettejüket ismerem. De akkor vágjunk is bele! Desdemona remekül indult, látszott, hogy már rutinosan mozog itt. Akkor viszont én sem okozhatok csalódást! Amikor viszont megláttam, hogy a növény felemeli, elfogott a düh. Próbáltam nem a fel, ebben az esetben lelibbenő szoknyára koncentrálni, és támadni a gazt. Felemeltem pengém, és támadásra emeltem. Remélem, hogy nem okozok csalódást egyiküknek sem.

//Támadom a Kis Kancsókát Suspect //
Tantalosz
Tantalosz
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 125
Join date : 2014. Apr. 04.

Karakterlap
Szint: 6
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kezdetek Erdeje - Page 2 Empty Re: Kezdetek Erdeje

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Május 03 2014, 21:12

The member 'Tantalosz' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Kezdetek Erdeje - Page 2 4767250438_224285ea8b_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Kezdetek Erdeje - Page 2 Empty Re: Kezdetek Erdeje

Témanyitás by Cardinal Hétf. Május 05 2014, 17:46

Éppen csak, de sikerül a támadásod. Nem sokon múlott, hogy a fejjel lefelé lógó Desdemona elterelje a figyelmed, és elsodorjon a növény egy indája.

Desdemona 4 sebzést szenved el.

Életek
Kicsi Kancsóka: 9 HP (sárga)

(1) Desdemona: 40 HP, 6 páncél
(1) Tantalosz: 20 HP, 4 páncél
Scott Thompson: 10 HP, 2 páncél
Ilsette: 20 HP, 2 páncél

Scott következik!
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kezdetek Erdeje - Page 2 Empty Re: Kezdetek Erdeje

Témanyitás by Scott Thompson Kedd Május 06 2014, 08:03

A legutóbbi kazamata... elképesztő volt. Nem volt annyira rég, de emlékei élénken élnek fejemben, minden éjszaka azzal álmodom, hogy mennyire adrenalin dús volt a vált-váltnak vetett harc.
Pontosan máig bíróm, mivel nekem ez még kell. Ígérem, nem leszek függő, de elkel mennem még egy kazamatára, így neki indultam a világnak, persze azért nem mentem messze.
Kezdetek Erdeje, tökéletes. Lassan futottam csak be, de már voltak ott páran, volt ismerős Desdemona tekintetében, meg az a másik lány, Ilsette..., talán? A harmadik srác ismeretlennek tűnik. Egy gyors köszönés után nem is várunk tovább, behatolunk. Úgy látszik mindenki mást is fűt az izgalom.
Gyorsan haladunk az erdőben, mikor hirtelen egy furcsa növény kerül szemünk elé. Azt se tudom mi ez... de ahogy Des' nem tudja magát visszafogni is nekiront, úgy kapja el kacsóival a hölgyet, majd lóbálja a levegőben. Des' persze teljesen megfordult, lelibbenő szoknyája így már nem takar semmit se a hölgyből.
Elfordulok elpirult arccal. Nem kéne ilyen pózban látnom egy lányt, amennyire neki ez zavarba ejtő, ugyanannyira nekem is. De nem szobrozhatok itt órákat, hiszen veszélyben van! De akárhogy próbálom, nem tudom kinyitni a szememet... bemérem a növényt, végig a földet nézve neki rohanok, majd ugrásból odacsapok neki, bár a légteret már csukott szemmel szelem át. Ha most kinyitom a szememet, még az orrom is elvérzik...
/Támadom Kis Kancsókát, nem sokon múlott, hogy meg se próbálom támadni.../

_________________
Kezdetek Erdeje - Page 2 2vwiemd
Scott Thompson
Scott Thompson
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 53
Join date : 2014. Mar. 07.
Age : 25
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 2
Indikátor: Zöld
Céh: Young Justice

Vissza az elejére Go down

Kezdetek Erdeje - Page 2 Empty Re: Kezdetek Erdeje

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Május 06 2014, 08:03

The member 'Scott Thompson' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Kezdetek Erdeje - Page 2 4766610511_dda12706fc_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Kezdetek Erdeje - Page 2 Empty Re: Kezdetek Erdeje

Témanyitás by Cardinal Kedd Május 06 2014, 23:13

Lássuk csak... fejjel lefelé lógó Desdemona, pipa. Kicsi kancsóka, pipa. Támadás, pipa. Találat, pipa.

Desdemona 4 sebzést szenved el.

Életek
Kicsi Kancsóka: 5 HP (sárga)

(1) Desdemona: 40 HP, 2 páncél
(1) Tantalosz: 20 HP, 4 páncél
(1) Scott Thompson: 10 HP, 2 páncél
Ilsette: 20 HP, 2 páncél

Ilsette és Bendő jön! Egy-egy támadásod van neked és a petednek, amikre egy-egy hatos kockával dobhatsz. Ha képességet (is) szeretnél használni, római hatos kockával dobj rá, ha viszont nem szeretnél támadni és inkább átadnád az esélyt másnak, Switch [név] módon tudod megtenni.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kezdetek Erdeje - Page 2 Empty Re: Kezdetek Erdeje

Témanyitás by Ilsette Szer. Május 07 2014, 00:13

Első alkalom, hogy Kazamata irányába indul, hogy kipróbálhassa a fejlődés egy másik útját. Volt már küldetésen, ami egészen szórakoztató volt a számára, meg természetesen rengeteg tapasztalatot gyűjthetett össze. A saját vezetésű naplójába mindent beleírt, hogy később, ha szükséges, akkor könnyen felidézhesse a régi szép időket. Alig érkezik meg a helyszínre, de találkozik Desdemonával és Tantalosszal, emellett egy idegen alak csatlakozik hozzájuk. Nem kell sokat várni ahhoz, hogy megindulnak az erdő felé. Tekintete mindvégig éberen figyeli a környezetét. Előrébb engedi Bendőt, mert neki talán érzékelés szempontjából jobbak az érzékei, mint nekem emberként. Hirtelen rájuk támad egy több méter magas húsevő növény, ami nem lenne gond, ha nem édes barátnőjét akarná egyben lenyelni. A szörny száját vészjósló feneketlen gyomornak képzeli el, ahol minden eltűnik egy pillanat alatt. Sürgeti őket az idő, ezért dühtől robbanva adja ki a parancsot Bendőnek.
-Kapd el! – Az állat rohan, hogy a szörny lábához sietve egy egyszerű csapással sújtson le rá. Közben ő sem tétlenül álldogál, hanem követi petjét a csatába. Kezében megjelenik a fegyvere, aztán összpontosít a sikerre. Nem egy kardforgatóval áll szembe, ezért csupán megindítja a karját, hogy ledöfje vele a mobot.
~Sikerülnie kell! Des, tarts ki!~ Mondja ki magában az utolsó pillanatokban.

//Támadjuk a bestiát mindketten//

Ilsette
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 92
Join date : 2014. Apr. 21.

Karakterlap
Szint: 2
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kezdetek Erdeje - Page 2 Empty Re: Kezdetek Erdeje

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Május 07 2014, 00:13

The member 'Ilsette' has done the following action : Kockadobás

#1 '6-os dobókocka' :
Kezdetek Erdeje - Page 2 4767249862_5877ffd2ef_s

--------------------------------

#2 '6-os dobókocka' :
Kezdetek Erdeje - Page 2 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Kezdetek Erdeje - Page 2 Empty Re: Kezdetek Erdeje

Témanyitás by Cardinal Szer. Május 07 2014, 16:12

Egy rángatózó inda félresöpri Ilsette kését, a maci viszont bele tud karmolni mancsával a növénybe. Azonban ez így még kevés.

Desdemona 4 sebzést szenved el.

Életek
Kicsi Kancsóka: 2 HP (vörös)

(1) Desdemona: 38 HP
(1) Tantalosz: 20 HP, 4 páncél
(1) Scott Thompson: 10 HP, 2 páncél
(1) Ilsette: 20 HP, 2 páncél

Des, szerintem eleget lógtál, csapd le!
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kezdetek Erdeje - Page 2 Empty Re: Kezdetek Erdeje

Témanyitás by Desdemona Hétf. Május 12 2014, 10:24

A kancsóka nem akarja könnyen feladni és még éhes is, és pont én kerültem az étlapjára. Kissé kellemetlen helyzetbe kerültem ott fejjel lefelé lógva. Eddig csak figyelni tudtam a többiek támadásait és a éhes növény fogait. Aisu kissé meglépődött a dolgon és eléggé dühítette is a dolog, de nem igazán tudta eldönteni mi tévő legyen. Én se igazán tudtam mit kezdeni, valahogy le kéne szednem magam innen, viszont egy pálcával ne igazán lehet indákat vagdosni, viszont a növény élte alaposan megcsappant.
~Aisu, ezt már eltudom intézni én is, ne fáradj vele felesen.
Fura, hogy ezt mondom neki legszívesebben a segítségét kérném, de tényleg nem szükséges. Így már félig meddig az éhes gaz szájában, fogtam a pálcám és belé állítottam, majd Aisu várta következő ellenfeleket, hogy támadhasson, hisz a növény elintézéséhez már nem kellet a segítsége.

//Támadom a Kicsi Kancsókát és végzek is vele, ha lehetséges akkor Aisu támadása már a következő ellenfélre megy//

_________________
Színeim: #FF9999 #00FFFF
Szöveg|Beszéd|~Telepátia
Aisu, mikor csak Des és a petek hallják|Aisu, mikor mindenki hallja

Kezdetek Erdeje - Page 2 2014-05-18-650072


Desdemona
Desdemona
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 404
Join date : 2014. Jan. 17.

Karakterlap
Szint: 21
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Kezdetek Erdeje - Page 2 Empty Re: Kezdetek Erdeje

Témanyitás by Cardinal Hétf. Május 12 2014, 13:58

Desdemona higgadt marad és kiszabadul egy jól irányzott döféssel, azonban így is nagyot esik Akrobatika jártasság híján. Hacsak... el nem kapja valaki. Az ezt követően felbukkanó manópáros Aisutól a lehető legmesszebb tűnik fel, így hacsak a gólem nem akarja letarolni a teljes csapatot, nem tud támadni.

Desdemona 2 HP-t gyógyul.

Tantalosz (Sebzés: 3, Minden 6. körben pihen, támadáshoz 3 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 3 vagy afölé kell dobnia.)
Tantalosz
Manók
Scott Thompson (Sebzés: Z:4 / S:5 / P:5, Minden 6. körben pihen, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia.)
Manók
Ilsette (Sebzés: 2+3, Minden 6. körben pihen, támadáshoz 3 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 3 vagy afölé kell dobnia.)
Manók
Manók
Desdemona (Sebzés: 5+13, Minden 6. körben pihen, támadáshoz nem kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia.)
Desdemona
Manók

Életek
Manó #1: 7 HP, 1 páncél
Manó #2: 7 HP, 1 páncél

(2) Desdemona: 40 HP
(1) Tantalosz: 20 HP, 4 páncél
(1) Scott Thompson: 10 HP, 2 páncél
(1) Ilsette: 20 HP, 2 páncél

Tantalosz kezd, kétszer próbálkozhat.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kezdetek Erdeje - Page 2 Empty Re: Kezdetek Erdeje

Témanyitás by Tantalosz Hétf. Május 12 2014, 14:38

Desdemona kisasszonyt sikeresen kiszabadítottuk a növény fogságából, jobban mondva, ő szabadította ki magát. A csapatunk eddig könnyedén vett mindent akadályt, habár eddig még csak egy kicsit gyomláltunk. Habár kapa és hasonló szerszámok nem voltak nálunk. Végignéztem a kis csapatunkon, ami két hölgyből, és velem együtt két férfiból állt. Habár a másik férfiú egy kissé zavartnak tűnik. Hm… Talán csak nem? De ezen nem tudtam gondolkodni, mert egyből egy adag manó ugrott elénk, hogy megtámadjanak minket. Ilyen kis apró szerzetekkel sem találkoztam nagyon. Én pedig egyből támadásba lendültem, egyet jobbról, egyet pedig balról sóztam oda neki, hogy csak csenghetett a füle.

//Támadom az első Manócskát//
Tantalosz
Tantalosz
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 125
Join date : 2014. Apr. 04.

Karakterlap
Szint: 6
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kezdetek Erdeje - Page 2 Empty Re: Kezdetek Erdeje

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.