Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Event]Vakrandi

+29
Desdemona
Bacchus
Peter Worker
Halász Alex
Mirika
Anatole Saito
Shukaku
Yurihime
Ryuninji Ren
Tetsuko Jin
Hürrem
Hermit
Lydia Einsberg
Aidor
Maci
Danee
RenAi
Szophie
Yoshiaga
Joey Chrome
Tachibana Makoto
Michiko
Licht
Snowcat
Chancery
Asasel
Tsubasa Norika
Noxy
Jun
33 posters

15 / 16 oldal Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16  Next

Go down

[Event]Vakrandi - Page 15 Empty Re: [Event]Vakrandi

Témanyitás by Anatole Saito Vas. Márc. 16 2014, 00:07

Az a kis pusmogás, amit elenged a felhúzott orra alatt, nos az csöppet sem hat meg Razz Mondtam már neki, hogy nem áll neki jól, ha bedurcázik, de amíg azt hiszi, hogy ezzel bármit is elérhet nálam, addig nem is fog leszokni róla. Ugyanakkor viszonozza a csókom és ez máris jobban felüdít, mint a kezemben szorongatott frissítő. Ahogy ki akar bontakozni az ölelésemből, még egy kicsit visszatartom, hiszen az egész napos utána való kajtatás után jólesik most a közelsége és szeretném továbbra is érezni testének melegét és mindig finom illatát. Aztán előzékenyen elengedem és alaposan végigmérem. Elismerő mosoly szökik arcomra, az a virág dísz különösen tetszik. Nem vagyok hozzászokva ahhoz, hogy ilyen szolidan és tradicionálisan öltözködjék, de ez az öltözet majdnem annyira tetszik, mint amit karácsony estéjén viselt. - Megvallom őszintén, ismét megleptél. - Kinyújtom felé a kezem és amint megfogja, lassan megforgatom a tengelye körül, hogy minden négyzetcentiméterét alaposan szemügyre vehessem. Megőrülök a fekete hajáért, legjobban úgy szeretem, ha teljesen kibontva hordja, de ez a virágos konty igazán csinos. - Nagyon jól áll neked ez a komolyabb ruha is, de azt hiszem alul vagyok öltözve hozzád képest. - Összeráncolt homlokkal felvonom a szemöldököm, majd miután lehívom a menümet, gyorsan megkeresem az ide illő öltözetet. Ebben már igazán jól érezhetem magamat és méltó partnere lehetek az este folyamán. Kezemmel átkarolom a derekát és úgy fúrom bele orromat a virágba, a hajába majd a nyakához. - Ma is elkápráztatsz, kedvesem.
Nah és erre pont elrontják a hangulatot, pedig pont most kezdenék bele az udvarlásba. Miri elhessegeti Bunnyt a fickót, én mg gyors elveszem tőle a papirost, majd elhúzott szájjal kelletlenül arrébb is lépek. Nem igazán érdekel a süket dumája, udvariatlanul megzavart minket, így nem tartozom neki én sem udvariassággal. De ő csak mondja és mondja, s mostanra már lecseng, hogy ez a pasas állt a randi megnyitón a debella nőszemély mellett. Hát ide is követtek bennünket, remélem nem áll lesben a nő >.> Mondjuk ők szervezték ezt az estét, nem tudom miért vagyok meglepve facepalm Noh de a feladatunkat megtudtuk, akár még mókás is lehet, ha mi is úgy akarjuk. - Van kedved esetleg? - emelem fel a kapott papírost - Tudod, csak úgy önfeledten lazulni. Aztán majd megnézzük együtt a tűzijátékot! No? Csak te és a macikád ^^ - hörpintek bele az itókámba somolyogva.
[Event]Vakrandi - Page 15 Kaburagi.T..Kotetsu.full.601890_www.kepfeltoltes.hu_
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

[Event]Vakrandi - Page 15 Empty Re: [Event]Vakrandi

Témanyitás by Danee Vas. Márc. 16 2014, 14:22

//Desdemona

- Igazán szép neved van! – biccentettem felé mosolyogva
És szép hosszú is! - gondoltam magamban. De vajon becézni is így szokták? Rákérdeznék, de nem akarok két szó után ilyen tolakodó módon viselkedni
- Aisu! Nahát, ez igazán egzotikusan hangzik!
Volt ebben a névben valami megfoghatatlan:, könnyű volt kiejteni, és egyszerre volt aranyos az a betű miatt, és komoly az u végződés miatt, bár egy gólemnek elvileg nincs neme, nehéz lett volna kitalálnom, hogy mégis melyikbe tartozik a petje.
Ami viszont sokkal inkább meglepett, az a gólem meghajlása volt. Eddig még sose hajolt meg nekem egyetlen pet sem, még Timidusról sem jutott eszembe ilyesmi, bár lehet csak nem emlékszem, de jól esett, és egyszer s mind mosoly fakasztó is volt.  Belementem a „játékba”, és magam is hasonló gesztussal viszonoztam a figyelmességet: egyik karomat a derekam elé, másikat a hátam mögé húzva, fél lábbal még hátra is seperve kissé, hajoltam meg magam is.
Aztán a bókomat követően Des... igen, magamban gyorsan el is neveztem a lányt Desnek, mert az rövidebb volt, bár így szólítani egyelőre a világért se mertem volna. Szóval Des röviden kifejtette a véleményét az irigység anatómiáját illetően, és én közben csak egyetértően hümmögtem és bólintottam, majd illedelmesen megvárva, hogy befejezhesse a gondolatát, szólottam csak utóbb magam is:
- Valóban, Desdemona, teljesen egyetértek veled, azt hiszem, valóban ilyesfajta helyen gyökeredzhet az irigység, de hát emberek vagyunk, gyarlók, és biztosra veszem, hogy mindenki harcol magában valamilyen emberi gyengeséggel, jellemhibával. De ez mit sem kisebbít a tényen és a megtiszteltetésen, hogy egy ilyen szép hölgy társaságát élvezhetem, egy egyébként igen különleges estén!
Aztán gondoltam megpróbálom bevonni őket a vurstli valamelyik szórakoztató, és némi versengéssel is kecsegtető lehetőségeinek egyikébe. De ezzel, legalábbis a céllövölde említésével némiképp ráfaragtam. Hát persze! Hiszen mindezt egy lánynak ajánlom fel, mikor ez köztudottan egy fiús játék? Nem éppen átgondolt  kérdés volt ez tőlem. Azonban Aisunak láthatóan tetszett az ötletem, épp csak az volt a gond, hogy Desnek nem. Efffff... fúúú... most...
Most megfogtak, nem tudtam mindkettejüknek a kedvére tenni egyszerre, ráadásul Des óvva intett attól, hogy Aisut a céllövölde közelébe engedjük. Valami megoldást gyorsan kikel találnom! Kapkodva néztem a céllövölde környékének standjait, de hiába, ettől még nem láttam bele a lány fejébe, rá kellett jönnöm, hogy nem fogok tudni jó döntést hozni, anélkül, hogy meg nem kérdezném tőle, mit szeretne, ezért jobbnak láttam, ha inkább megtudakolom, és azért közben még...
- Ne aggódj, én is itt vagyok, segítek, ha valami galibát okozna! – biztosítottam a lányt a segítőkészségemről – Szerintem, hagyjuk meg neki ezt a kis élvezetet, majd én elrendezem, ha valami kér történne! – kacsintottam rá Desre.
- Aisunál ezek szerint sikerült eltalálnom, hogy miben lelné örömét...
- Desdemona, Te mit szeretnél csinálni? Van valami, ami tetszik az itteni színes kavalkádból?

Közben Aisu után sétálva lassan, fél szememet a gólemen tartva, a szomszédos standnál aranyos, színes szemekkel-szájjal díszített gombócokat fedeztem fel, az árust megkérdezve kiderült, hogy azok a gombócok édességek, és Mochinak nevezik őket. Rögtön kértem is egy adagot belőlük, és győzedelmes mosollyal léptem vissza a lányhoz
- Megkínálhatlak Mochival? Japán édesség, én most hallok róluk először! – nyújtottam felé a tálcát, de magam is levettem róla egyet. Megvártam vele, hogy elfogadja vagy elutasítja a kínálást, csak aztán kóstoltam bele az édességbe.

Uh-uh,találtam képet, amin az avatarom kimonoban van!!! >< :

_________________
I'MMORTAL
#A32F42


"Erdőn át, hegyen át" - bónusz: 7


"A barátnőm azt mondta a múltkor az ágyban, hogy pedofil vagyok. Azt válaszoltam: Nagy szavak ezek egy kilenc éves kislánytól!"
Danee
Danee
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1932
Join date : 2013. Jul. 06.
Age : 32
Tartózkodási hely : Pest

Karakterlap
Szint: 43
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Event]Vakrandi - Page 15 Empty Re: [Event]Vakrandi

Témanyitás by Szophie Vas. Márc. 16 2014, 18:36

- Cöhh.. Mert aztán te tudod, hogy a fajtámhoz mi illik. - horkantottam fel. Ez a macska akar itt nekem prédikálni? Mintha ez tudhatna akármit is. Semmit nem tud és nem ért. Ez csak egy bunda tisztogató kis szőrgombóc, aki kiskirálynak képzeli magát, de semmit nem ér és semmire nem képes.
Bár talán éppen ezért kellene szegénnyel kedvesen bánni. Hiszen nem tehet arról, hogy értelmi fogyatékos. Talán ha valaki rendesen kezelésbe venné, és lenne elég türelme megnevelni.. De ne várjátok, hogy én legyek az. Már a szaga is irritál. És szeretetszolgálat sem vagyok.
A feladatos dologban igaza volt... talán. Habár az én gazdám ugyan semmire sem tanított. Az folyton csak süteményt lebzsel és beszélget. Semmire sem jó. Ha rajta múlna, még mindig egyes szintűek lennénk. Nekem a gazdám sem kellett ahhoz, hogy tudjam, el kell végezni a feladatot. Bár főleg azért, hogy fejlődjünk vele, és tudtommal ezért most itt nem jár az égvilágon semmi. Itt is hagyhatnám. Egyedül is megcsinálhatná.
- Akkor tisztességgel elvégezzük. - mondtam csendesen ennyit, ahelyett, hogy leléptem volna. Ne kérdezzétek, mi ütött belém. Talán csak Szophie rontott el.>.> Túl sokat voltam vele. A végén még én is ismerkedésekbe kezdek.. Na jó, addig azért nem fajulhat a dolog.
- A tűzijáték engem is érdekel. Habár tudom, mit jelent az, még sosem láttam. - Persze nem kerülhette el füleimet a megjegyzése, még akkor sem, ha halkan mondta. Nem a semmiért olyanok ezek a szervek, amilyenek. Tökéletesek, természetesen. No de, itt az alkalom, hogy megtudjam, milyen is az a tűzijáték, amiért az emberek rajonganak, és szórakoztató kikapcsolódásnak tartják azt nézni, így most kihasználom az alkalmat, hogy megnézzem. Vele, vagy nélküle, tök mindegy.
Meglepődtem, hogy leült mellém. Reméltem, hogy ott hagy. Sőt, már azt is reméltem, hogy nem követ. Ám megtette, és még le is ült. Mintha csak lenne valami közünk egymáshoz. Mintha közösen lennénk itt. Mintha ismerkednénk. Pedig nem.>.> Én csak elviselem. És talán ő is engem. De miért? Miért nem hagyjuk itt egymást? Csupán ez miatta a furcsa feladat miatt?
- Ahhamm.. - ez az Inujásáá dolog kicsit elgondolkodtatott. Lehet, hogy róla mintázták az én alakomat is. Vagy legalábbis úgy látszik, hasonlíthatok. Különös belegondolni, hogy engem az emberek teremtettek olyanná, amilyen vagyok. Inkább nem is gondolok bele. Van elég bajom enélkül is.
- De héé.. - emeltem fel a mutatóujjam. - Ő kutyafülű, én meg nem. Ez nagy különbség. - mutattam rá az elnevezés egyetlen hibájára. - De akkor én meg hívjalak téged Nekomiminek? Vagy van rendes neved is? - kérdeztem meg. Persze annyira azért nem érdekel. Felőlem maradhat Hárpia is, vagy Kitemacskusz.
- Akkor milyen macska vagy? - néztem rá meglepetten. Nem mintha érdekelnének a macska fajok, csak úgy megkérdeztem.
- Canis lupus arctos. - válaszoltam. Természetesen tisztában vagyok legalább a saját fajom elnevezésével.- Sarki-farkas.

_________________
[Event]Vakrandi - Page 15 0510[Event]Vakrandi - Page 15 1110[Event]Vakrandi - Page 15 0310
[Event]Vakrandi - Page 15 Tachi10
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Event]Vakrandi - Page 15 Empty Re: [Event]Vakrandi

Témanyitás by Chancery Vas. Márc. 16 2014, 20:08

-A farkasok nemes és tisztelettudó állatok. Hati legalábbis az volt. -forgatom a szemem és a pálcikás, barnára sült hal utolsó maradéka is a bendőmben végzi végül. Kettétöröm a pálcát, majd figyelem, ahogy a kék pixelek, amiké válik, lassan szerteszóródnak a levegőben. Az, hogy Hati perpill hol lehet és mit csinálhat, csak egy apró pillanatra fut át az agyamon; elvégre, mindössze egyszer beszéltem vele, a céhházban is csak néha-néha láttam, és mire Csan felépítette a könyvtárat, már nem is volt köztünk. Utoljára a Csokoládé-faló minibosson találkoztam vele, de a tömegben egy szót sem váltottunk egymással, nem mintha kedvem lett volna hozzá. Eleddig mégis ő volt az egyetlen kutyafajta ebben a játékban, akinek nem szóltam be, mert nem érdemelte meg.
De vajon ez a fehérség megérdemelte? Oh, igen, amiért beszólt ˇ^ˇ
-A tűzijáték... színes és fényes valami lesz az égen. Meg elvileg hangos, de arra beszereztem ezeket. -mutatom fel büszkén a ruhácska egyik digitális zsebébe rejtett két pár füldugót :3 (És utána a kis egérszobrocskát is, amiről totál elfeledkeztem, és már rémlik, hogy egy bokor tövében találtam idefele jövet) Igazából loptam az egyik pultról, mer ahhoz túl rosszarcú volt az eladó, hogy mosollyal kérjem el tőle. Eredetileg a második párt puszta tartaléknak gondoltam, esetleg ha a fülem túl érzékeny lenne csupán egyhez (fogalmam sincs, pontosan milyen hangos is lesz a tüzijáték), de tekintve, hogy egy másik állatfülekkel, de emberi testtel rendelkező petbe akadtam...
-Hátha segít. -nyújtom felé az egyik párt, de csakazértsem nézek rá, nem is várok köszönetet, gebedjen meg. Csak megmutatom neki, mi az illem ˇ^ˇ
-Jó, beismerem. Viszont akkor minek hívjalak? -kérdem tőle félrebillentett fejjel, fintorogva. Hogy lehet ekkora hülye, hogy ha már komplikál itt a becenév miatt, akkor legalább opciót adhatna, hogy miként nevezzem. Arra bezzeg van ötlete, engem minek nevezzen, mire hátracsapom a fülem és karba tett kézzel válaszolok neki.
-Álomkelő. -vetem oda az igazit. Előtte nem kell úgy titkolóznom, főleg most már, hogy a füleimet sehogy sem tudom kordában tartani, így az emberek engem is majd olyan pántos lánykának fognak nézni, mint Csant. A Bastet meg, ahogy már megismertem, túl fellengzősnek gondolná, és semmi kedvem megint hallgatni a buta röhögését.
A faj-elnevezésre újfent elgondolkodom kissé, Csan vajon említette-e őket, de nem rémlik. A közönséges farkasokról volt szó, és azok is élnek sarkon, szóval nekem most kínai, hogy ő mitől is sarki farkas, vagy hogy létezik-e egyáltalán, nem csak felvág. Később utánanézek, ellenben miután túltettem magam az enyhe döbbeneten, hogy rákérdezett az én alfajomra, félrelibbentek egy fekete hajtincset az arcom elől és ezután válaszolok. Kicsit szelídebb hangon, mint eddig...
-Felis silvestris, európai vadmacska. Csak most extra kiadásban... -nézek le jelenleg emberi testemre. -És gőzöm nincs, hogy lettem ilyen.


//Tehát van eddig biztosra disznónk, macskánk és egérszobrunk \o/ //

_________________
Színem: #993300, Álom: #999999, ferdén akkor, ha csak Chan hallja.
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Event]Vakrandi - Page 15 Empty Re: [Event]Vakrandi

Témanyitás by Desdemona Vas. Márc. 16 2014, 21:46

//Danee//

Fura volt az hallanom, hogy milyen szép nevem is van, egy részt ez nem az igazi nevem, más részt ezt a nevet még a valódi világban ragasztották rám mint gúnynevet, bár igaz gúnynévnek tényleg nem illik ez a név, de ha már a nevem mögötti jelentést mivel eme név mögött, hogy Desdemona a „féltékenység fantomja” kifejezés és jelző lapult, mert mikor kivételesen nem voltam ágyhoz kötve akkor azt mindenki annak titulálta, hogy más egészségét szívom el pusztán féltékenységből, így ha bárki elkapott egy kisebb náthát is az már az én lelkemen száradt, bár sose foglalkoztatott, de így belegondolva ironikus, hogy ezt a nevet választottam mikor beléptem ebbe a játékba.
~Desdemona, amit az én nevemre mondott az jó? Dicséretnek szánta?
~Igen.
Tudtam le röviden a gólemet a mostani helyzet nem igen engedte meg, hogy hosszasan kifejtsem neki, de ezt legalább ő is észrevettem mert nem kezdte el ragozni a dolgot. Na persze Aisu se sokáig tudott csendben lenni.
~Sokat beszéltek fölösleges dolgokról, ahelyett, hogy játszanánk!
~Türelem…
~De induljunk már el…Én játszani szeretnék végre! Nem emiatt jöttünk?
~Ha úgy érted a kérdést, hogy te szórakozásod végett, akkor nem! Igaz kikapcsolódás céljából vagyunk itt, de nem amiatt, hogy randalírozz kedvedre.
~Pff…Akkor csak nézünk szét, nekem az is jó csak haladjunk…
Nem folytattam a vitát Aisuval, bár így se igen tudtam oda figyelni arra amit Danee mond nekem, így nem igen tudtam mit reagálni, így csak egy enyhe mosollyal az arcomon bólintottam egyet. Majd a céllövölde említés, már feldobta Aisut és szíves engedelmével előre is ment és már is elfoglalta magát. Persze nem lehet sokáig magára hagyni, de úgy nézett ki nem tesz semmit amíg nem tudja megnézni, hogy is működik a játék amit kiszeretne próbálni, bár erre úgy látszik még egy darabig nem lesz esélye.
-Ugyan Aisuért én felelek, nem kell fáradnod vele, azért valamennyire tud viselkedni… - kezdtem mentegetőzni, bár nem tartott sokáig nem megy az ilyen nekem.
-Aisu minden játékba örömét leli mindegy mi az, sőt itt mindenhol lehet valamit nyerni ez még inkább vonzza, olyan mint egy kisgyerek… - majd jött a kérdés én mit szeretnék, meglepett ilyet még nem igen kérdeztek tőlem – Hogy én mit szeretnék? Nem is tudom…
Zavaromban a földet bámulta és az ujjaim tördeltem, tényleg nem tudtam mit is kéne most válaszolnom, eddig mindig megmondták mit tegyek és az én véleményemnek nem volt helye, bár visszatérve szeretnék én itt bármit is csinálni? Miért is jöttem én ide? Kikapcsolódás végett, de számomra mi is az? Lehet valahol tudat alatt tényleg csak Aisu kedvéért jöttem ide és nem magam miatt…Annyira nem tudta mit szólni, mikor Danee elment az egyik standhoz kicsit fellégeztem, bár nem tartott sokáig, szinte azonnal oda lépett hozzám egy férfi, majd adott egy lapot és azt mondta a szervezőség tagja, nem rémlett az arca, bár nem csodálom hisz csak véletlenül keveredtem bele a délelőtti dologba is…Közben Aisu visszajött mellém, így a játékról való informálást ő is hallotta és a jutalom szó volt az ami eldöntette vele, hogy meg is csinálja majd a játékot.
~Ez jó, ezt tudjuk együtt játszani! A jutalom lehet majd az enyém, ha olyan?
~Előbb várd ki a végét, majd meglátjuk mikor nálunk lesz, még nem is biztos, hogy sikerülne mindent összeszednünk…
~Én biztos megtalálok mindent…Miket kell megtalálni?
Jobban szemügyre is vettük a listát, néhány dolog róla eléggé fura volt, de volt pár ami meg nem tűnt nehezen megtalálhatónak, közben Danee is visszajött egy tálca édességgel  és rögtön eszembe is jutott, hogy még nem is válaszoltam a kérdésére, de még mindig nem is tudok mit mondani…
-Mochi? Én se hallottam még róla…Köszönöm. – vettem el egyet, majd arra lettem figyelmes, hogy Aisu megböki a vállam.
~Ez ott van a listán!
-Listán? – mondtam ki a kérdést, majd megnéztem a kezemben lévő papírost ismét – Tényleg rajta van…
~Mondtam, akkor egy dolog már meg van…
Aisu örült, hogy már egy valami meg is lett, bár igaz elég nagy szerencsével, mivel a kis gólem nem eszik, így biztos eszébe se jutott volna az ételes standoknál keresgélni bármit is…

_________________
Színeim: #FF9999 #00FFFF
Szöveg|Beszéd|~Telepátia
Aisu, mikor csak Des és a petek hallják|Aisu, mikor mindenki hallja

[Event]Vakrandi - Page 15 2014-05-18-650072


Desdemona
Desdemona
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 404
Join date : 2014. Jan. 17.

Karakterlap
Szint: 21
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Event]Vakrandi - Page 15 Empty Re: [Event]Vakrandi

Témanyitás by Peter Worker Hétf. Márc. 17 2014, 14:59

Hercegnő

- Igen, egyedül vagyok Hercegnő, de úgy látom, hogy te is. – mosolyogtam és tekintettem körbe, majd haraptam bele a cukorba, s ekkor érkezett meg egy férfi egy egyszerű papírost nyújtva át nekem.
Az idegen meghitt hangulatot említett és ennél a résznél a Hercegnőre tekintettem egy óvó pillanatra. Nem párként érkeztünk ide, de tagadni sem lehetett, hogy most egymás mellett álltunk. Félreértette, talán, de én valamiért nem akartam magyarázkodni. A férfi tovább állt a mondandója végén és én talán kicsit tanácstalanul nyitottam ki a lapot. Hercegnő mellé állva olvastam fel hangosan a rajta szereplő tárgyakat és próbáltam úgy tartani a lapot, hogy ő is tudja olvasni, ha szeretné épp.
- Mit gondolsz, ráérsz erre? – fordultam felé és a tény, hogy így az arcaink túl közel lehettek egymáshoz, az elnémított. Pislogtam nagyokat, majd léptem egy lépésnyit lassan hátra – Nos? – igen, ez a távolság talán már nem tűnhetett olyan tolakodónak a számára. Talán hirtelen kicsit túl közvetlennek tűnhettem, talán nem ehhez volt szokva és tudatosult bennem, hogy talán meg kellett volna nevelnem most magam.
- Te a valóságban, a kinti világban egy hercegnő vagy, Hercegnő? – tettem fel a kérdést, mielőtt valóban úgy álltam volna hozzá, mint egy előkelő lányhoz. Nem mintha nem akartam volna kedves lenni vele, nem mintha nem akartam volna elszórni apró bókokat a szavaim között, azonban egy hercegnővel másképp kellett beszélni. Nem mintha egyszer is beszéltem volna eggyel is, de biztos voltam benne, hogy nem a hétköznapi csevejekhez szoktak.
- Hogy kell beszélni egy hercegnővel? – a cukor úgy tűnt előidéztette velem, hogy mi az elmémben, az most a számon is.

_________________
Élet: 41; Fegyverkezelés: 52; Erő: 14; Irányítás: 21; Kitartás: 45; Gyorsaság: 37; Speciális képesség: 12; Páncél: 60
Keresés: 1; Akrobatika: 1 Súlyemelés: 1 Nyomkövetés: 3
Kertészkedés: Gyakorló szint; Lovaglás: Mester szint; Bűvészkedés: Haladó szint; Vadászat: Gyakorló szint

[Event]Vakrandi - Page 15 296ogeu
Peter Worker
Peter Worker
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1008
Join date : 2012. Sep. 28.
Age : 32

Karakterlap
Szint: 26
Indikátor: Zöld
Céh: Young Justice

Vissza az elejére Go down

[Event]Vakrandi - Page 15 Empty Re: [Event]Vakrandi

Témanyitás by Yurihime Hétf. Márc. 17 2014, 17:21

Peter-sama


Egy szégyenlős bólintásra futotta csupán tőlem az észrevételére, ugyanakkor valamelyest megnyugtató volt hallani, hogy nem csupán én érkeztem felkészületlenül... már ha fogalmazhatok így. Hiszen egy fesztiválon a társaság volt a fontos, egyedül nem lehetett kikapcsolódni. Így ha nincs az emberrel senki, akkor bizony felkészületlenül érkezett ^.^
- Olyannyira fellelkesültem, hogy elfelejtettem társaságban érkezni Embarassed - vallottam be zavartan baklövésemet - Kicsit azt hiszem kétségbe estem, és ezért váltam figyelmetlenné, igyekeztem találni valakit, akit ismerek - hajtottam le a fejemet pironkodva, és félénken pillantottam fel Peter-samára. Őt ismertem, legalábbis találkoztunk már néhányszor, és szerettem volna vele tölteni némi időt, ha engedi. Rendkívül rokonszenves fiatalember volt, sugárzott belőle a kedvesség és a jóság. Elég volt rápillantanom, és melegség töltötte el szívemet, ami különös érzés volt, szokatlan. Biztos voltam benne, hogy valami különlegeset jelent, hiszen nem minden nap éreztem ilyesmit ^.^
Peter-sama kezébe hamarosan egy papírlap került, amit egy szőke fiatalúr adott át neki. Fejemet oldalra billentve figyeltem kettejük párbeszédét, vagyis nem is volt párbeszéd, csak az újonnan érkezett férfiú beszélt hozzá... és azt hiszem hozzám is, legalábbis rám is pillantott néhányszor. Játék? Feladat? Érdeklődve húzódtam oda Peter-sama mellé, hogy láthassam a papíros tartalmát, és mikor kérdés tolult ajkaira, csak akkor realizálódott bennem, mennyire közel vagyunk egymsához, hiszen felnéztem, és közvetlen közelről láthattam lélektükrei csillogását. Orcámra ismét pír szökött, és zavarba jőve léptem odébb. Nem szabadott volna ilyen közel hajolnom hozzá, nem illik Embarassed
- Izgalmasnak hangzik, ha Peter-sama is szeretné, megpróbálhatnánk ^.^ - válaszoltam végül, halvány mosolyra húzva ajkaimat. Az elrejtett tárgyak többsége biztosan nagyon szép volt, szerettem volna látni a kimonót, a szobrokat vagy a teáskészletet - Igaz, nem tudom, hogyan kellene hozzáfognunk a keresésükhöz Embarassed - osztottam meg vele aggályomat, és körbenéztem, kutatva a felsorolt tárgyak egyike után. Egyelőre sikertelenül. Csupán érdeklődésére kaptam oda a fejem, méghozzá a meglepetéstől tágra nyílt szemekkel.
- Nem, dehogyis vagyok ^.^" Egy barátnőm választotta nekem ezt a nevet, azt hajtogatta folyton, hogy olyan tiszta vagyok, akár egy liliom, és olyan elegáns és kedves, akár egy hercegnő Embarassed Igazából egyiket sem érzem igaznak, csupán hagyományőrző családban nevelkedtem ^.^ - vallottam be sietve, mielőtt túlságosan magas elvárásokat támasztana magának velem szemben. Én cseppet sem bántam, ha közvetlenül viselkedett velem, amíg a kellő tiszteletet megadja, márpedig nem volt kifogásom azzal kapcsolatban, ahogy bánt velem ^.^ Cseppet sem éreztem kényelmetlenül magam mellette, nem úgy mint mondjuk Danee-sama vagy akár Ren-sama társaságában.
- Bárcsak tudnám, Peter-sama ^.^ Még sosem beszéltem hercegnővel - mosolyodtam el újra, a különös kérdés némi vidámságot csempészett szívembe - Ami azt illeti, abban sem vagyok biztos, hogy egy olyasfajta nemeslelkű és figyelmes fiatalúrral, mint Peter-sama, hogy illene beszélnem - pillantottam kék hajú társaságomra lopva. Lehet, hogy mindeddig vérig sértettem az összes kedves férfiút, hiszen mielőtt idekerültem, annyira ritkán beszélhettem velük, csupán saját magamból indulhattam ki.
Yurihime
Yurihime
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 667
Join date : 2012. Dec. 12.
Age : 32

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Event]Vakrandi - Page 15 Empty Re: [Event]Vakrandi

Témanyitás by Mirika Hétf. Márc. 17 2014, 20:34

Jó, most fogok elolvadni. Gőzöm sincs, hogy képes ez a srác így meglágyítani a szívem, elég volt pár szó, és teljesen kész voltam Embarassed Jó, mondjuk nem volt mindegy, milyen pár szót intéz hozzám, valszeg ha nem az öltözékemet dicséri, akkor nem lett volna rám ilyen hatással, de ez most tényleg nagyon-nagyon fontos volt nekem, és nagyon-nagyon komoly örömet okozott vele. Eleve a ruha is olyan szerénnyé tett, de ahogy megforgatott, majd átölelt és magába szívta az illatomat, körülbelül olyanná váltam, mint egy ártalmatlan kiscica. Széles mosollyal támaszkodtam meg a fiú mellkasán.
- Neked is jól áll a yukata :3 - szólaltam meg halkan, bár magamnak be kellett vallanom, hogy a fehér öltönyben sokkal lehengerlőbb volt. Ez a ruha kicsit idegenül hatott rajta, talán a nyugatias vonásai miatt. De kit érdekel? A lényeg az, hogy tetszem neki így is *3*
- Azt vágod, hogy ez alá a ruha alá nem szokás fehérneműt venni? ;P - kérdeztem sejtelmesen, midőn kiszabadultam a teljes kábulatból, amit Anata okozott. Nem volt könnyű, de valahogy megoldottam, hogy nagyjából vissza tudja térni a szokásos, huncut mosolyomhoz és a pajzán utalásokhoz, amikkel megőrjítem... remélem Razz Hogy nézne ki, ha végig pironkdva, a szememet lesütve apaszkodnék bele, és egy szót alig tudnék kinyögni? Pedig komolyan ebbe az irányba haladtunk az imént No
A bosszantó események viszont ott kezdődtek, mikor a szórólapos fazon nem akart rólunk leszállni, és célpontot váltva Nacchanra tukmálta rá a papírját, sőt még hozzácsapott valami terjengős dumát is. Látszott a srácon, hogy nem kíváncsi rá ő sem, de csak darálta, csak darálta... közel álltam hozzá, hogy elküldjem a francba a szöszit. De mint kiderült, valami játékra invitálta a párokat, és a fecnibe belelesve meg is láttam, mifélébe. Eh...
- Hát, ha találunk valamit útközben... Rolling Eyes - közöltem kifejező hangsúllyal a véleményem, vagyis hogy nekem nincs ilyesmire szükségem Anat mellett - A tűzijátékot viszont már alig várom :3 De előtteeee... enni akarok~ Takoyakit meg csokis banánt *3* - adtam ki az ukázt Anatnak, hogy hová vigyen, és bár óvatosan, mert nem akartam, hogy szétjöjjön a yukatám, de belekaroltam a fiúba és persze hogy hozzányomtam a karjához a melleimet ;P Merthogy most jött el az igazság pillanata Rolling Eyes
- Ééés... hogy telt a délelőttöd? Jókat ismerkedtél? Mindent tudni akarok Rolling Eyes - érdeklődtem olyan igazi, "bökd ki az igazságot, különben halál fia vagy, de akkor is kiheréllek, ha túl jól szórakoztál a nagymellű csajok társaságában"-hangnemben, és mellékeltem hozzá egy angyali mosolyt is :3
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Event]Vakrandi - Page 15 Empty Re: [Event]Vakrandi

Témanyitás by Danee Hétf. Márc. 17 2014, 21:47

//Desdemona

Épp jöttem vissza az sütivel nagy vidáman, amikor látom, hogy valami fickó magyaráz Desnek, és a kezébe nyom egy cetlit. Megállt bennem az ütő. Totál megrémültem, hogy máris le lettem cserélve, majdhogy nem leborult a kezemben, a papírtálcámról a frissen vett Mochi. Nem akartam így visszamenni. Biztos nyájasabb nálam, vagy jobban bejön neki külsőre...
De aztán a fickó tovább állt, én meg féluton megtorpanva, összezavarodva néztem utána, meg Desre és Aisura. Végül is összeszedtem a bátorságom, nagy levegőt véve kihúztam magam, és az imént még nyugodt énemet próválva összekaparni léptem vissza hozzájuk, megkínálva a lányt a sütivel.
- Szívesen! – nem voltam benne biztos, hogy jó ötlet felhozni, talán a legokosabb lett volna, ha úgy teszek mintha nem láttam volna semmit. Már csak a saját érdekemben. De furdalt a kíváncsiság, és én így nem tudok létezni
- Bocsi, hogy ezzel jövök, de, ugye valami ismerősöd volt az az előbbi férfi, aki az imént üdvözölt?
Máris féltékeny vagy, annak ellenére, hogy szinte még közötök sincs egymáshoz? Félsz, hogy elrabolják mellőled ennek a kedves lánynak a társaságát? Pfffuuu... Danee
- Lista? – kérdeztem vissza, s én is érdeklődve, pislogva próbáltam egy pillantást vetni a cetlire
– Mi, mi van rajta? –
értetlenkedtem megszeppenve
Aztán valahogy sikerült lelesnem az sorokat arról a bizonyos listáról. Fura cuccok voltak felsorolva, és látszólag semmi közük nem volt egymáshoz, de szerepelt rajta a süti is, amit hoztam
- A Mochi? – kérdeztem rá végül, s bele is haraptam az enyémbe
- Mmmm! Phinohm! – majszoltam vidáman az édességet. Mivel még nem nagyon ettem Japán édességeket, teljesen új volt nekem ez az ízvilág.
Aztán észre vettem, hogy Aisu reménytelenül téblábol a céllövölde asztala előtt, elsőre nem is értettem, hogy mi lehet a baj.
- Még sohasem próbáltátok, igaz? A céllövöldét – valahogy sikerült visszanyernem kicsit a nyugalmamat és a magabiztosságomat. Legalábbis többé-kevésbé.
- Megmutatom, jó, Aisu? Hogy hogy kell! Utána nézhetnénk valami más után, mondjuk az az aranyhal halászás, ha az tetszik - néztem fel Desdemonára, tőle várva a választ, s mutattam az apró medencére, ami körül kicsinyek és nagyobbak, főként lányok próbáltak a tenyérnyi papírhálójukkal minél több aranyhalat kimerni a medencéből
- Akkor előbb segítenék Aisunak, ha nem haragszol meg érte, Des*! – mosolyogtam, aztán bevillant, hogy mit mondtam. Rögtön lehervadt a nagy mosolyom, s ijedtemben a számra csaptam
- Uh, ne haragudj, hogy így hívtalak! – hajoltam meg előtte lesütött szemmel, sűrűn egymás után
– Nem akartam tiszteletlen lenni!

*kiejtés szerint, gondolom: 'desz'

_________________
I'MMORTAL
#A32F42


"Erdőn át, hegyen át" - bónusz: 7


"A barátnőm azt mondta a múltkor az ágyban, hogy pedofil vagyok. Azt válaszoltam: Nagy szavak ezek egy kilenc éves kislánytól!"
Danee
Danee
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1932
Join date : 2013. Jul. 06.
Age : 32
Tartózkodási hely : Pest

Karakterlap
Szint: 43
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Event]Vakrandi - Page 15 Empty Re: [Event]Vakrandi

Témanyitás by Tachibana Makoto Kedd Márc. 18 2014, 17:04

A mai második felvidító-hadműveletem is sikerrel végződni látszott, ami felettébb örömteli volt. Minden leány akkor a legszebb, mikor mosolyog, és hangja akkor a legkellemesebb a fülnek, mikor nevetés által csilingel :] Ahogy viszont újabb, ezúttal kicsit "sunyibb" gesztusaimat is hárította a bókok után, kicst jobban összeállt róla a kép a fejemben. Talán mégsincsenek súlyos önértékelési problémái, csupán egész egyszerűen nem fogadta őket szívesen... avagy tőlem. Ez pedig számomra a lehető legjobb hír volt, hiszen minimum tudat alatt, de talán tudatos szinten is a párja riválisaként bukkantam fel elméjében, így csökkentenie kellett a tőlem érkező ingerek intenzitását. Ez pedig százszor jobb, mintha rezzenéstelen arccal fogadná az összes apró jelet, melyet feléje küldök :] Kicsit sajnáltam ugyan, hogy kénytelen voltam teste közelségét nélkülözni, de jómgam is sejtettem, hogy felkínált karomat nem fogja elfogadni. Úgy fest más stratégiákat kell kidolgoznom, ha ezt a kezdetleges célt el kívánom érni, de az esti időpontot és a fesztiválos körítést tekintve nem aggódtam amiatt, hogy ne lenne alkalmam rá.
- Légpuskát csupán, azt is csak két lövés erejéig, amíg kipróbáltatták velem. Egy igazi lőfegyvert nem tudnék használni :] - mosolyogtam a lányra, külön kiemelve, hogy lőfegyverekről van szó. Hiszen egy kard forgatásához már hozzá voltam szokva, másfél éve mást sem csinálok, csak a jelenleg felszereletlen karddal vagdalkozom. Igyekeztem Ait lenyűgözni, egyrészt magabiztossággal, másrészt magával a mutatvánnyal, de így utólag meg kell valljam, hogy elrontottam. Többet kellett volna magyaráznom ahelyett, hogy csupán lőttem kettőt, de ez a kis gikszer végül nem bizonyult súlyos baklövésnek, mivel társaságomnak jól láthatóan tetszett az ajándék.
- Jól állnak neked a buborékok :] - szólaltam meg, és valóban, egész különös, de feltétlenül szép látványt nyújtottak a kis, szivárványszínű, gömb alakú hártyák, ahogy lágyan ringatóztak körülötte. A kedvetlensége pedig csatlakozott a felszálló, majd szétrobbanó buborékokhoz, követve a példájukat. Mosolya megfertőzött, az én ajkaim is felfelé förbültek azon nyomban.
Kísérletezése pedig még a nevetést is kicsalta belőlem, mókás volt az erőlködése, és a szanaszét szóródó golyók, a menekülő árussal egyetemben. Azt hiszem ilyesmi reakciót nem tudott volna belőlem kiváltani a lány, ha Szophie mellett nem enyhülök meg valamelyest, viszont... ez most egy tökéletes alkalom volt számomra. Szóval némi mozizást kvetően, hiszen kerek feneke pompás látványt nyújtott innen hátulról még ezen a ruhán keresztül is, Ai-chan mögé settenkedtem, és átakrolva őt finoman megragadtam a karját, hogy megigazítsam a könyökét.
- Így stabilabb lesz a támasztékod, minél nagyobb felületen érintkezel az asztallal, annál kevésbé fog megremegni a kezed - súgtam a lány fülébe, miközben teste melegét és édes illatát élveztem így, közvetlen közelről. Talán az ideálisnál egy picit hosszabb ideig öleltem, de azt hiszem ez bocsánatos bűn jelen esetben. Mosolyogva léptem hátra, hogy figyeljem, hogy alakul a stand további sorsa, és nem sokkal később immár diadalittasan húzta ki magát, de hogy csak véletlen volt, vagy tanácsom segített, az előttem is rejtély maradt :]
- Nahát... pedig nekem is tetszik - nevettem fel a váratlan fordulaton, és vettem el a kitűzőt, majd kinyitott tenyerem közepébe fektettem - Szerintem jól is állna - morfondíroztam, és hogy be is bizonyítsam, hajamba tűztem a kis plüssfigurát - Hogy festek benne? :] - pördültem meg vigyorogva, szinte várva Ai-chan nevetését, hiszen természetesen nagyon elütött a darkos, rejtélyes stílusomtól a kis rózsaszín cukiság.
- Sétáljunk, nézelődjünk, hátha látunk valami érdekeset :] - javasoltam, miközben látványosan ignoráltam a mellém lépő, papírost lobogtató bohócot, aki a süket füleimnek próbálta elmagyarázni, mibe is akarnak belerángatni. Majd ha lesz a hangjában némi lelkesedés is, és nem úgy fog viselkedni, mint aki végtelenül unja már a munkáját, akkor talán meg is hallgatom. Apropó...
- Erről eszembe jutott, amikor egy hasonló hozzáállású diáklány felbosszantott még kiskölyökként, és bosszúból megfogtam a mellét... - mondtam, mintegy random témaként felhozva, majd Ai domborulataira is rátévedt a tekintetem - Tudod, emlékeztetsz egy lányra, akibe szerelmes voltam, és akkor azt ígértem neki, hogy ha neki is megnő, akkor az övét is... - morfondíroztam, erősen fixírozva a lány kebleit - Lehettem vagy tíz éves, de ennél szebb bókot sose adtam senkinek :] - nevettem fel, saját egykori önmagamon vigyorogva. Akkor nem hogy pofont kaptam, de az a kislány konkrétan ököllel jött nekem, de nem adtam fel, hogy ha egyszer újra látni fogom, akkor beteljesítsem az ígéretem :] Feltéve, ha nem maradt lapos.
Tachibana Makoto
Tachibana Makoto
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1809
Join date : 2012. Sep. 18.
Age : 30
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 43
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Event]Vakrandi - Page 15 Empty Re: [Event]Vakrandi

Témanyitás by RenAi Szer. Márc. 19 2014, 00:30

A céllövöldés stand jó mulatságnak tűnt és be is bizonyosodott hogy nem lőttünk bakot. A fiú csupán két lövésből levadászta azt amit nekem szánt, és nagyon is tetszett az ajándéka, ime még egy dolog ami régi kinti gyermekkoromat idézi. Úgy hiszem ez az este a nosztalgiáról fog szólni, legalábbis valahogy mindig olyan dolgokkal kerülök szembe. Majd mikor megkérzdeztem hogy használt-e már felgyvert? Vagyis hogy a tapasztalatainak köszönheti a tehetségét, furcsa de számomra kielégítő választ kaptam.
- Uhh *-* Tehát fogtál már igazi fegyvert? – Jó okés tudatosult bennem hogy csupán vaktöltények voltak de akkor is. Furcsa vagyok tudom, de sok-sok olyan dolog érdekel amit nem gondolnának rólam az emberk, mint ahogy azt sem hogy miért mindig eperfagyit kérek mikor ki nem állhatom az ízét Razz De hisz én már csak ilyen vagyok. Tachi átnyújtotta az ajándékom és gyorsan ki is próbáltam. Imádtam bár a kezelése furcsa volt számomra, de a buborékok látványa, az üress semmiség ami mégis teli van szépséggel… valamiért mindig is szerettem őket. Majd én következtem. Volt időm rá hogy kinézzem mit is adhatnék neki, de jobb ötletem támadt. Nem csak neki fogom adni. Bár nem tudom miként fog érezni a fiú, vagyis inkább érte-e majd az ajándékom értékét, de ez úgyis csak akkor derül ki. Mikor a kezembe embeltem a fegyvert még hezitáltam ugyan, de hamar elhatároztam magam, és célba is vettem. Sorra lőttem ki mindent szinte ami nem kellett… a standos pasas a pult alá menekült és csupán akkor bújt elő ha jó ideig nem hallott lövést vagy mocorgást. Elhasználtam pár töltényt, de ha az elgondolásom célba ér, akkor már megérte. Hallottam a fiú hangját hogy jót mulat a bénázásomon, de nem zavart, nem frusztrált, leginkább vele nevettem én is. És a márcsak azért is alapon nem adtam fel, pedig már szinte lukacsos volt a fal, és a termékek nagy része megadva magukat hevertek a pulton, de az az egy csak nem akart lejönni, hiába ügyeskedtem… vagyis próbálkoztam. >< Meglepetésemre a egy ölelést éreztem magamon, éreztem miként a ruhája hozzá simul az enyémhez, nem durván nehezedve, inkább csak lágyan, mint valakié szokott.
- Jin *-* - Mondom ki a hangját és mozzanok meg az érkező ölelés felé, hogy láthassam az arcát, de már a hangja is elárulta hogy nem Ő az… Kicsit csalódott voltam ugyan, de ezt nem mutattam, vissza bújtam fegyverem távcsövébe, és a tanácsokat követve megkíséreltem célozni majd lőni éss… goaal o/ A kis apróság pörögve zuhan lefelé, és hamarosan a kezembe is kerül hogy átadhassam annak akinek szánom. Az arca kissé meglepettnek tűnt, amit nem is csodálok. Fucsa gondolkodásom van, lehet, de nem bánom. Kíváncsi vagyok miként jut majd célba az ajándék, bár lehet talán Tachi birtokában fog honolni, ugyanis ahogy elnézem valamelyest bejön neki. Mikor a hajába tűzte és dicsekedett vele, kinevettem, majd mikor megkérdezte hogy hogy áll neki egy egyszerű válaszom volt rá.
- Inkább nem akarod tudni. : P – Öltöttem ki rá a nyelvem, hogy lássa inkább bók, mint beszólás. Majd hogy a standot teljesen lepusztítottuk, igen az utolsó mozzanatban az ő keze is benne volt ám, így útrakeltünk, talán céltalanul… ugyanis nem beszéltünk meg semmit, csak követtük egymást, mígnem egy pasas állt meg előttünk, unott arccal, biztos fáradt lehetett hisz felismertem ki is lehet Ő. Ő vette fel minket a recepción. Szóval akárhogyis húzós napja lehetett, főleg elnézve hogy miket hoztak össze estére a tiszteletünkre… vagy minkre. Én figyelmesen végig hallgattam a srácot, és átvettem tőle a szórólapot, egy a: már nincs sok hátra! mosolyommal. Majd Tachi mondandójára öszpontosítottam. Majd kicsit meglepődtem a mondatán. Egy gyerekkorit történetet mesélt el jelezvén hogy már akkor is nagy csirke fogó volt, kissé rosszallva néztem rá. A történet elején még nem kapcsoltam sőt.. a végén sem. Amikor azt mondta hogy: szerelmes volt valakibe, aki hasonlított rám, akkor:
- Ne bolondozz! – Válasszal méltattam. Nem tudtam hova tenni ezt a megnyilvánulását, bár jelek voltak, ugyanakkor nem véltem komolyaknak őket, sőt amiket csak tudtam hárítottam is. Neki ott van Szophie és nekem meg Jin… vagyis remélhetőleg valahol itt… tényleg olyan gondolatokkal álltatom magam hogy itt van, csupán meglepiként akar megjelenni… ugyanakkor az is megfordult a fejemben hogy egy pirossal lát és megharagszik, és csak simán lelép… bár nem… az nem az Ő stílusa lenne, mégis ott van bennem némi félsz… de most jól érezni magam vagyok itt, szóval nem keserítem magam ilyen gondolatokkal főleg hogy valószínű alaptalanok. Lehet épp valami kazamatát tisztít, mármint segédkezik egy csapatnak és az bizony fontosabb mint egy party, sőt ezt még a válasza hiányát is magyarázná. Majd miként a fiú a mondandója végéhez ért eszméltem fel hogy mégis mit mesélt el. Megtorpantam, megálltam egy helyben. Nem támadtam, nem néztem rá rosszallóan… ugyanakkor ez egy vallomás volt. Lesápadtam és elvörösödtem, majd rendbe tettem magamba a dolgokat. Végképp nem számítottam efféle fordulatra… sőt még mindig nem tudom mit is kezdjek vele. Ért olyan intimen mint akkor, hogy be tudnék húzni neki. Ugyanakkor a történet mézédes valójától és cserfességétől meg pozitívumként éltem meg, mivel az akkori Tachi társa voltam aznap… tíz éves mi?... Alig volt pár hónapja.. vagy hete. Majd mikor rendeztem magamban a dolgokat, az érzéseket, és felfogtam a súlyát és mindent, kedvesen elmosolyodtam.
- Ne is reménykedj! – Mondattal le is rendeztem, igen, ami volt elmúlt. Ugyanakkor az egy kalandos nap volt, szóval nem csak bennem hagyott kellemes emlékeket.
- Szóval, akkor szerinted ez a papírlap már a papírlapnak számít? oO - Emeltem fel a kezemben lévő szórólapot amin a lista volt miket is kéne összegyűjtenünk.

_________________
Információk a karakteremről:


✿ Pontok✿ Képességeim, jártasságaim✿ Felszerelésem ✿ Inventorym |✿ Előtöri ✿ Érdekességek✿ Ozi féle Karakterlap✿ Ozi-féle Leltár✿ SAO Hivatalos karakterlap


Beszédszinem: orange/ff9933; Gondolat szín: eac117; Háttér/Kyubei(dőlt) színe:ffeec0
RenAi
RenAi
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1873
Join date : 2012. Aug. 26.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 42
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

http://salume.gportal.hu , nostalehun.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

[Event]Vakrandi - Page 15 Empty Re: [Event]Vakrandi

Témanyitás by Desdemona Szer. Márc. 19 2014, 17:55

//Danee//

Haraptam egy falatot az imént vet sütiből és közben olvasgattam mik is vannak még a listán, majd Danee kérdésére csak ingattam fejem, hogy nem az ismerősöm volt.
-A szervezőség egyik tagja volt. Egy játékról szólt, ahhoz kell a lista is…Megkell találni a listán szereplő dolgokat a tűzijáték előtt és le kell adni őket, meg valami jutalmat is említett, de azt már nem mondta, hogy mi az…Viszont Aisut érdekli a játék szeretné megtudni mi lesz a jutalom, mivel kell neki, ha olyan valami ami az övé lehet…
Bár igazából itt minden érdekli Aisut, hisz minden új itt neki és még én is látok itt új dolgokat, bár egy „kalitkába zárt madár” voltam, csak létezek a világban, de nem „élek” és persze a büszkeség is egy rossz dolog, hisz az meg nem hagyja, hogy az ilyes fajta hiányosságaim felvállaljam nyíltan és el is fogadjam, bár mindig kibújik a macska zsákból.
-Még nem volt hozzá szerencsénk sosem…
A céllövölde hallatán Aisu visszatért az eredeti tervéhez, hogy kiderítse mi is az a céllövölde, így persze magától éltetődött, hogy erős bólogatással jelezte, hogy neki egyáltalán nem probléma, ha megmutatják neki sőt eddig csak erre az alakalomra várt.
-Aranyhal halászat… - fogalmam sincs arról, hogy is kell azt csinálni és ez olyan zavaró, bár még ilyesféle fesztiválon se jártam még, nem tudom mit mondjak most, nem tudom miképp kéne a dologhoz állnom ez olyan kellemetlen. Végül a földet vizslatva az orrom alatt motyogva beszéltem tovább. – Én…még sose próbáltam, nem tudom mit kell ott csinálni és…h-hogy hogyan. Igazából most először vagyok ilyen fesztiválon is…

A tekintetem nem emeltem fel továbbra is földet nézte, kicsit fájt ezt beismernem, ne hogy másnak még magamnak is. Bár utána a hirtelen becézés is meglepett, de nem ő az első aki becézni kezdett csak úgy, nem különösebben foglalkoztam ilyesmikkel, de úgy tűnik Danee igen mert elég erős bocsánat kérésbe kezdett, én csak meglepve néztem, majd egy kisebb mosoly ült ki az arcomra.
-Ugyan…nem történ semmi…ha neked, így egyszerűbb szólíthatsz így engem nem zavar…

_________________
Színeim: #FF9999 #00FFFF
Szöveg|Beszéd|~Telepátia
Aisu, mikor csak Des és a petek hallják|Aisu, mikor mindenki hallja

[Event]Vakrandi - Page 15 2014-05-18-650072


Desdemona
Desdemona
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 404
Join date : 2014. Jan. 17.

Karakterlap
Szint: 21
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Event]Vakrandi - Page 15 Empty Re: [Event]Vakrandi

Témanyitás by Jun Szer. Márc. 19 2014, 18:05

Határidőt toljuk ki vasárnapra (Március 23.)

_________________
"Madness is not a state of mind...

...Madness is a place, where I live"
Jun
Jun
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 1565
Join date : 2013. May. 10.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Event]Vakrandi - Page 15 Empty Re: [Event]Vakrandi

Témanyitás by Peter Worker Csüt. Márc. 20 2014, 11:43

Hercegnő

- Pedig a barátnődnek igaza van, mindkettő igaz szerintem, tiszta és kedves. És nagyon szép is. – itt félretekintettem, mintha láttam volna valamit, de csak egyszerűen ezt így nem akartam a szemeibe mondani – Illik hozzád valóban ez a név. Viszont akkor elárulod, hogy mi is a valódi neved? Talán személyesebb úgy, ha azon nevezlek. - mosolyogtam felé kedvesen – Velem pedig beszélj úgy, ahogy szeretnél, bár kicsit szokatlan, hogy nem tegezzel. Na meg a sama jelző sem illik hozzám azt hiszem legalábbis, de ahogy kényelmes neked. S ha jó neked, úgy jó nekem is. – nevettem fel szolidan.
- Akkor próbáljuk megkeresni őket együtt. – nyújtottam neki a kezem, hogy ne maradjon le. Ahogy belém botlott az imént, úgy kinéztem szegényből, hogy talán tévedni is eltévedhetett a nyomomban.  

- Azt hiszem, hogy megvan az egyik. – álltam meg, majd vetődtem neki egy bódé falának, hogy ne lássanak meg. Húztam magammal őt is gyengéden, majd mutattam a távolba egy szekérre. A szekéren egy öltönyös kocsis volt, s egy csodaszép deres paripa előtte befogva – Harminckét darab fából készült jármű, aminek négy kereke van. Szerintem az az.
Körbe néztem és emeltem ki egy szép ruhát (kimono a listáról) a bódé egyik kirakatából, míg nem figyelt az árus.
- Ezt vedd fel és tereld el a figyelmét, én meg addig leütöm a bácsit. – vigyorogtam a lányra, majd indultam el lopakodva, majd álltam meg egy pillanatra. Hátra tekintettem rá, s úgy szóltam ismét – Vagy csak kérdezzük meg, hogy elfuvaroz e minket. – igen, ez talán jobb ötlet lehetett, hisz hát mit is gondolhatott az imént rólam.


_________________
Élet: 41; Fegyverkezelés: 52; Erő: 14; Irányítás: 21; Kitartás: 45; Gyorsaság: 37; Speciális képesség: 12; Páncél: 60
Keresés: 1; Akrobatika: 1 Súlyemelés: 1 Nyomkövetés: 3
Kertészkedés: Gyakorló szint; Lovaglás: Mester szint; Bűvészkedés: Haladó szint; Vadászat: Gyakorló szint

[Event]Vakrandi - Page 15 296ogeu
Peter Worker
Peter Worker
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1008
Join date : 2012. Sep. 28.
Age : 32

Karakterlap
Szint: 26
Indikátor: Zöld
Céh: Young Justice

Vissza az elejére Go down

[Event]Vakrandi - Page 15 Empty Re: [Event]Vakrandi

Témanyitás by Yurihime Csüt. Márc. 20 2014, 15:18

Úgy éreztem, hirtelen forogni kezd velem a világ. Elmémben vihart keltettek a szavak és elsöpörték belső harmóniámat, az eddig békés tenger most vad, tajtékzó hullámok ütközetévé vált, és csatájuknak én voltam az áldozata. Tehetetlennek éreztem magam a megannyi, gyenge csónakomat ostromló gondolat viszályában, és legszívesebben elmerültem volna a föld alatt, mintha víz lett volna. Szólásra nyitottam ajkaimat, ám a habok azonnal beömlöttek számba, képtelenné téve a beszédre. Elvesztem. Lesütöttem a szemem és vártam a véget, vagy legalább azt, hogy valaki válaszol helyettem. Vagy azt hogy kiderül, mindezt nem is nekem mondta Peter-sama, hanem mellettem áll valaki, akire mindez igaz, és tőle kérdezik a nevét is. Azonban csak én voltam, aki odafigyelt, senki más nem állt mellettem. Ráébredtem, hogy utoljára Otou-sama dicséretei öntöttek el olyan melegséggel, mint amit most éreztem. Annak súlya, értéke volt, és most ennek is, mert egy olyan fiatalúrtól hallottam őket, kinek szájából mindent hitelesnek éreztem, még azt is, ha azt mondaná, a Föld lapos.
Mégis vihart keltett lelkemben, hiszen az elveimet ostromolták a szavak, és mert most először úgy éreztem evilági létezésem folyamán, hogy nem szabad ragaszkodnom hozzájuk. Bármennyire is a lelkemre kötötték, hogy a valódi nevemet ne osszam meg senkivel, bármennyire is ragaszkodtam hozzá, hogy mindenkihez a lehető legtiszteletteljesebben szóljak hozzá, most ez a vár összedőlni látszott, mintha vékony és ingatag kártyalapokból állna. Mert aki mindezeket kérte tőlem, különleges volt. Nem tudnám megfogalmazni miért, de teljesen más volt, mint bármelyik fiatalember, akivel eddig egy helyre sodortak a sors habjai. Felzaklatott, ámde mégsem éreztem magam mellette kellemetlenül.
- Yuina... vagyok. A 'gyengéd' és az 'őszinteség' kanji-jaival, Yuinának olvasva... - szaladt ki ajkaimon halkan anélkül, hogy megengedtem volna a szavaknak, hogy elhagyják elmém sötét és viharos zugait - És akkor... ha szokatlan... neked, és kellemetlenül ér...zed magad tőle, akkor engedd meg, hogy... tegezzelek, Peter-sama Embarassed - tettem hozzá bátortalanul, minden egyes kevésbé formális szó és rag előtt megtorpanva, bizonytalanul ízlelgetve hangzását, és félve pillantva fel, hogy nem haragszik-e meg mégis érte. De miért is megyek ilyen messzire a kedvéért? Hiszen eddig ha nyomatékosan megkértek rá, akkor sem enyhítettem nyelvezetem hivatalosságán, ám most mégsem vitt rá a lélek, hogy ellentmondjak, és tovább használjam ugyanazt, amit eddig. Pedig ő ki sem mondta, csupán utalt rá talán, hogy jobb szeretné, ha közvetlenebbül szólítanám meg.
- Hai! ^.^ - derültem kicst fel, különösen az "együtt" szó dobogtatta meg a szívemet, és kinyújtott keze felé nyúltam tétován. Eleinte visszahúztam a kezem, azonban eszembe jutott, mikor Lewis-sama megharagudott rám, amiért távolságot tartottam tőle. Akkor megijedtem a közelségétől, és most is féltem, de nem szerettem volna Peter-samát is megbántani, így végül mégiscsak megérintettem a férfiú kezét, és hagytam, hogy körülfonja az enyémet vele. Halvány pírrel az arcomon követtem, és bevallom, csodáltam őt, mint az embert, aki ilyen különös, ismeretlen hatással tudott lenni rám. Ám egyszer csak egy bódé falához kellett lapuljunk, és bár elsőre nem értettem, de rövidesen leesett a tantusz: rejtőzködnünk kell, akkor lesz csak igazán izgalmas ^.^
- Valóban ^.^ - erősítettem meg véleményében Peter-samát, habár törtem rajta a fejem, hogy mégis honnan tudja, hogy mennyi darab fából készült az a szekér, ám végül megállapítottam, hogy azért, mert ő ilyen csodálatos ^.^
- De Peter-sama, ha szabad megjegyeznem, egy ilyet fölvenni legalább... fél óra lenne Embarassed - vettem el a selymes kelmét, melynek megbabonáztak mintái és kellemes tapintása. Ilyen nemes anyagot vétek lenne rám pazarolni... gondoltam, ám aztán lelkem mélyébe bekúszott a mondat második fele is, és megfagytam a döbbenettől. Dehát nem szabad bántani! Tiltakoztam volna, de mire kinyílott szám, addigra a fiatalember szelíd pillantásával megnyugtatott, semmi ilyesmit nem tervez. Hatalmas kő esett le a szívemről, kezemet nagy sóhajjal emeltem a mellkasomra, hogy aztán apró lépésekkel utána eredjek.
- Elnézést kérek a zavarásért, szabad volna...? - szedtem össze bátorságom, és szólítottam meg a kocsislegényt, aki egy más kultúrában talán megpödörte volna a bajszát és ízes tájszólással tessékelt volna fel minket, itt azonban csupán egy kedves mosollyal fogadott.
- Peter-sama, ezt nézd! - emeltem fel a bambuszra erősített lámpást, melyet a szekéren találtam, ahogy helyet foglaltam, és rögvest a helyére is akasztottam, hogy meggyújthassuk, egy Gyertya Kristály fényével jelezve utunkat.
- Ez arra emlékeztet, amikor először... találkoztunk, azon a hintón Embarassed - mondtam váratlanul, nosztalgiával visszaemékezve arra a furcsa napra abban a kastélyban, és bár nem lehettem társasága akkor, mégis élénken élt az emlékezetemben jelenléte.
Yurihime
Yurihime
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 667
Join date : 2012. Dec. 12.
Age : 32

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Event]Vakrandi - Page 15 Empty Re: [Event]Vakrandi

Témanyitás by Tachibana Makoto Pént. Márc. 21 2014, 17:00

Nos, bevallom hatalmas volt a kísértés, hogy a fegyverek iránti rajongása által biztosított magas labdát lecsapjam, de azt hiszem Ai-chan nem az a típus volt, aki feltétlenül vevő lett volna ezekre az ócska poénokra. Alkalmanként viccesnek hatott, különösen egy jó partnerrel, de érthető módon én nem utalgatni kívánok, hanem a tettekre specializálódtam :] Vagyis ha már ilyesmi csúszik ki a számon, akkor közel járok a becserkészési folyamat inicializálásához, és ez jelen esetben nem volt igaz. Különösen, mivel nem szándékoztam Ai-chant becserkészni :] Azonban... biztosított ez egy másféle magas labdát is, amit érdekesebb lehetett lecsapni.
- Igen - erősítettem meg - Mindig is izgattak más fiúk fegyverei :] - és míg legbelül arcomat hevenyül kezeim közé temettem, érdeklődő csillanással pillantottam a lányra, és hogy mennyire esik le neki az utalás, illetve hogyan reagál rá. Az viszont kétségtelen volt, hogy Ai-chan roppantul tehetséges lövész, csupán arra kell figyelnie, hogy olyasmit célozzon, ami nem kell neki, és akkor mindent le fog lőni, amire szüksége van :] Egyértelmű volt, hogy szüksége van egy kevés iránymutatásra, de igazából nem ezért öleltem át olyan segítőkészen, hiszen tőlem egészen nyugodtan lövöldözhetett volna tovább, amíg sikerrel nem jár.
- Bocsáss meg, nem kívántalak megtéveszteni... ő is így szokott téged ölelni? :] - kérdeztem tapogatózva, hátha kedve támad fecsegni. Micsoda ötleteim támadnak, habár nem lett volna egészen tisztességes a hirtelen megfogalmazódó gondolatomat gyakorlatba ültetni. Viszont... mióta számítok én tisztességesnek, mióta zárom be magamat ennek a fogalomnak a falai közé? :] Yare-yare, saját valómat kezdem lassan elveszíteni No
- Ha megengeded, ezt úgy veszem, hogy túl szépeket kellett volna rám mondanod, annyira jól festek benne :] - kacsintottam a lányra, majd némi szerencsétlenkedés árán elválasztottam a hajamtól a kitűzőt. Néha én is bénázhatok kicsit, nem? - Átadom Szophienak, az ő nevében is köszönöm. Deee... fenntartom rá a jogot, hogy valamit kérjek tőled :] - hajoltam meg kissé, majd eltettem az apróságot, és egy huncut mosolyt küldtem Ai felé.
Indultunk volna tovább, azonban a szőke fickó közbeavatkozására sajnos a szemrevaló szépség túl jószívűen reagált, így kénytelen voltam én is megtorpanni. Ha Szophie lett volna velem, kérdés se férhetett volna hozzá, hogy a programunk további része miből állt volna, de bíztam benne, hogy Ai nem tartozik azok közé, akik minden áron játszani kívánnak. És szerencsére nem úgy tűnt. Nem mintha problémát okozott volna nekem Szophie ebből a szempontból, hiszen nagyon szívesen töltöttem vele az időmet és okoztam számára örömöt, ám ha más is ilyen intenzitással vetné magát bele, az már terhet jelentene számomra. Kicsi kincsem minden erőfeszítést megért, hozzá képest ez a kék hajú teremtés rendkívül halvány fényt adott lelkemnek.
- Oh... ne érts félre, nem úgy értem :] - mosolyodtam el, mikor végre megszabadultunk a fickótól, és egy hirtelen ötlettől vezérelve egy régi emlékemet tártam fel a leány előtt. És valóban kissé talán félreérthető voltam, pedig teljesen más célom volt vele, nem pedig a vallomástétel. Ennyi ismeretség után? Ugyan :] Még csak nem is olyan irányba haladtunk, mint annakidején Szophieval, és annak sokkal intenzívebb előzményei voltak. Persze nem véletlenül...
- Csak nem rájöttél, hogy te voltál az a lány? - néztem vissza a megtorpanására reagálva - Vagy csak a helyébe képzelted magad? :] - folytattam egy másik eshetőséggel, látva azt, ahogy elpirult. Jót nevetnék, ha tényleg ő lenne az, ugyanakkor természetesen behajtanám rajta azt a fogadalmamat. Ilyesmivel nem viccelek :]
- Ne légy ilyen elutasító, kérlek... nem tudod, mit hagynál ki :] - kacsintottam újra, vidám csibészséggel, kettőnk kis játékát folytatva. Nem kívántam túlfeszíteni a húrt, ezért is éreztettem vele úgy, hogy viccelődök. Viszont eztán elkomolyodtam kissé - Nem fogok neked hazudni, vonzónak tartalak. Nincs ízlése annak a férfinak, aki rád néz, és képes lenne letagadni, hogy szép vagy és gyönyörű alakod nem indítja be a fantáziáját. Azonban tiszteletben óhajtom tartani, hogy kapcsolatod van, így csak annyit engedj meg kérlek, hogy szabadon bókoljak neked. Úgy, mint férfi, aki tisztelettel adózik a női nem csodája előtt - hajoltam meg színpadiasan, majd közelebb léptem hozzá, hogy megtekinthessem a papíros tartalmát.
- Vegyük úgy. Darut és kimonót hajtogathatok én is, ha találunk még papírt, hálót meg biztosan lelünk a parton. A pénztárcát viszont minél gyorsabban meg kell találnunk, az kelendő lesz :] - osztottam meg vele a gondolataimat, és finoman megragadtam a csuklóját, hiszen nem volt vesztegetni való időnk. Verseny a pénztárcáért :]
Tachibana Makoto
Tachibana Makoto
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1809
Join date : 2012. Sep. 18.
Age : 30
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 43
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Event]Vakrandi - Page 15 Empty Re: [Event]Vakrandi

Témanyitás by Jun Vas. Márc. 23 2014, 18:37

Hamar minden párnak osztott egy-egy papirost különféle tárgyakkal amiket fel kell lelni. Közömbösen, minden fél érzelem elfedve jó alaposan az arcán, csupán unottan elsiet, majd oly ügyesen el is tűnik, hogy a továbbiakban nem is találkoztok a férfival. Több-kevesebb sikerrel elkezdtétek összegyűjteni a tárgyakat, közben minden előkészülettel elkészültek a munkásemberek, a bódék most már üzemelnek, egyre csak szaporodnak a látogatók száma, és a furcsa tárgyak is fokozatosan pótolva vannak. Továbbra is a lehető legkölönfélébb helyeken lelhettek rá, egy-egy listán szereplő tárgyra, vagy valamire ami ahhoz hasonlít. Időközben kikerült egy kisebb térkép is, a fesztivál néhány pontjára, hogy megkönnyítsék a szervezők munkáját, és a lehető legkevesebb embert kelljen útba igazítani. A térkép különlegessége, hogy a helyszín közepétől mért négy legtávolabbi, ponton egy-egy stand jelezve van.
Északon: Az Égi folyó partja
Keleten: Babaház
Nyugaton: házikó
Délen: miniatűr szentély
*ui: A felsorolt standok a későbbiekben lesznek fontosak az 5 csapatból 4-nek, hogy megoldhassák a feladványokat. Amolyan segítségnek szolgálnak a nevek, hogy mihez is van köze a tárgyaitoknak, amit majd ki kell természetesen találni a következő körben, addig is ne látogassatok el a távoli helyekre :3*

Folytassátok csak a tárgyak felkutatását, és érezzétek jól magatokat a fesztiválon, ha gondoljátok lehet a többi csapat tagjaival is összefutni, ha szükségesnek érzitek.

Határidő: Március 28.

_________________
"Madness is not a state of mind...

...Madness is a place, where I live"
Jun
Jun
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 1565
Join date : 2013. May. 10.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Event]Vakrandi - Page 15 Empty Re: [Event]Vakrandi

Témanyitás by RenAi Hétf. Márc. 24 2014, 11:33

Mulatságos estének bizonyult a mai az bitzos, egyetlen egy személy hiányzik csak a teljes boldogságomhoz de úgy látszik… ő bizony most elfoglaltabb mint gondoltam, sajnálatomra, és csupán remélem hogy nem holmi veszélyes kazamatába merészkedett be, ráadásul úgy hogy még csak nem is szólt. >< Sőt az hogy nem szólt, keltette fel bennem leginkább a gyanút. >< Aggódom érte, főleg hogy még csupán egy „bocsi most nem érek rá, de érezd jól magad” –választ sem kaptam. De nem hagyom hogy most ez kétségekbe borítsa az éjszakámat, legjobb amit tehetek hogy bízok benne, és ha már itt vagyok nem holmi bamba pofával ünneplem végig az estét, de nem ám, az nem én volnék.

Tachi mondatára és azon belül is a: „mindigis izgattak más fiúk fegyverei” –mondattöredéken először meghökkentem, majd lefehéredtem, utána elvörösödtem. Uhh a gonosz fantáziám. >< Nem! Neem! Nem hagyom magam! Érzem hogy a szívem egyre hevesebben ver és a vérnyomásom is megindul az egekbe. >< De igyekszem uralkodni magamon. >< Báár… ez nem jelenti azt hogy nem tudnám elképzelni más fiúval… izé… uhh, szegény Szohie… vagy vájunk csak, lehet ő is tudja, és elfogadja olyannak… uhh *-* ez az igazi szerelem *-* A teljes elfogadás *-* Minden tiszteletem Szophie-é, és Tachié hogy ilyen nyíltan felvállalja… és én még nőcsábásznak gondoltam… bááár lehet csupán álca…
– Ilyen az igazi szereleeem~.... *-* - Motyogom, bár kétes hogy a fiú hallotta-e, és ha igen akkor sem hiszem hogy tudná hova tenni... Bár tény hogy legbelül azért kiakadtam saját kobakom keltette zűrzavaron, amit már jómagam sem tudok, se követni, se értelmezni… ><

Majd az én feladatommá vált hogy megszerezzem a neki szánt ajándékot, vagyis inkább nekik hehee. Én pedig csak céloztam és lőttem majd lőttem és céloztam, volt olyan mikor sikerült mindkettő egyszerre, de izé… akkor sem voltam ügyesebb grr…>< Sok, sok számomra felesleges terméket levadásztam épp csak azt az egyet nem, amit olyannyira akartam. QQ A sortűz közepén egyszer csak egy ölelést éreztem magamon, egy kellemes és puha ölelést… hirtelen felcsillant a szemem hogy biztos Jin lepett meg, de amint oda emeltem a tekintetem csalódottan pillantottam vissza, majd a kérdésének hála el is vörösödtem. Amire hirtelen nem is tudtam mi lenne a legmegfelelőbb válasz.
- Azt hiszem azért hittem azt hogy Ő ölel így át, mert valójában végig rá vártam. – Felelem, bár válaszom talán rosszul érinthette a fiút, de őszinte volt és ezzel meg akartam tisztelni. Majd talán a hirtelen ért gesztustól, talán az utmutatástól de végre most sikeresen célt találtam… bár szinte csak az az item maradt fent, de akkor is naah>< Amint átvettem átnyújtottam Tachinak és megmagyaráztam miként és miért adom ezt neki. Igazság szerint meglepett a fiú reakciója, bár féltem hogy kifogásolni fogja hogy miért is nem Ő kap ajándékot mikor én kaptam tőle. A hajába biggyesztette és illegett vele, nem gondoltam volna róla hogy tud ilyen vicces lenni a kedvemért. Bár úgy látszik ténylegesen hamar ítélkeztem a fiú felől, amiért egy kicsit haragszom is magamra, bár tény hogy a boss-os oltásai mások iránt, és az egomen hozzáállása nem tűntette fel őt nálam jó színben, arról nem is beszélve hogy legtöbször csupán meghúzódik, és nem harcol igazán… bár az utóbbi időkben talán ebben is válltozott, hehee, úgy látszik Szophie jó hatással lehet rá. Razz Mikor szerencsétlenekett a kitőző levételével, elnevettem magam és segítettem neki ha engedte, elvégre én jobban látom jobban oda férek és könnyebben le tudom venni, bááár nem garantált hogy a haja közelébe fog engedni, azért tettem rá egy kísérletet.
- Hadd segítsek. – Valójában lehet nem bírtam elnézni a szerencsétlenkedését, de tény hogy vicces volt. Hehee lehet vissza kéne tűzni, és megnézni hogy másodjára már le tudja-e venni ügyetlenkedés nélkül. Majd eltette az ajándékot, mondván hogy átadja a lánynak és a nevében is megköszönte.
- Szívesen. – Húztam ki magam, és vigyorodtam el. Magam sem tudom hogy miért, de frappáns és nem átlagos ajándéknak gondoltam, így némi büszkeség töltött el hogy buborékos buksimmal ezt így kiterveltem. A mondata nem ért ennyivel végett, és a folytatástól kissé megszeppentem, bár nem akartam hogy ezt lássa. ~ Valamit majd kérni akar tőlem… oO ><” Whaaa lehet mégiscsak a virtuális dárcot kellett volna választanom gwee ><” ~ De már mindegy. >< Ajándékát megkapta és egy jó és gondoskodó párkapcsolatnál nincs is jobb ajándék, én pedig ehhez járultam hozzá… vagyis próbálkoztam. >< De majd meglátjuk mi lesz szíve óhaja és majd én eldöntöm kap-e grátiszt. Beszélgetésünket egy szőke pasas zavarta meg, unott vagyis talán csak fáradt arccal nyújtott át nekünk egy lapot és ismertette röviden a mai nap további teendőit. Nekem tetszett az ötlet, bár Tachi ignorálta… vagy nem is tudom, azt hiszem nem szimpizett vele túlzottan, így egy pillanatra rosszalló tekintettel figyeltem rá hogy észrevegye magát. De úgy nézem Ő nem az a srác akit egy pillantással helyre lehet tenni, de talán nem is baj. Majd a srác lelépett és mi ismét kettesben maradtunk, a fiú felhozott egy emléket, és izé… én is részese voltam. A mondatán meglepődtem sőt, meg is torpantam, hisz egy vallomás is a részese volt. Hirtelen nem tudtam mitévő legyek hogy is kezeljem a helyzetet, vagyis inkább őt nem értettem hogy mit is akar pontosan. Egész este félre érthető jeleket küldött, amiket vagy ignoráltam, vagy rászóltam hogy azért ez már sok. Én tudom hogy neki ott van Szophie és ő is tud Jin-ről, mégis furcsa… talán túl közvetlen, nem tudom. Vannak ilyen emberek, azt hiszem én is közéjük tartozok… vagyis csak tartoztam. Danee felvilágosított, mármint a vele kialakult konfliktus és kabaré… aminek erősen részese voltam én is, azt hiszem azóta többször is meggondolom egy-egy húzásom, pedig ez igazán nem volt rám jellemző. A hebrencsség és a meggondolatlanság állította kombó volt a védjegyem, ez tett megállíthatatlanná, de visszasilányodtam az átlagos lányok közé… az embereknek szeretet és közvetlenség kell, legalábbis azt hittem, de úgy látszik ha túl sokat kapnak akkor megcsömörödnek és úgy néz ki ez sem jó. Arany középút… keresem és ha egyszer megtalálom igyekszem nem letévedni onnan. Lemondtam volna ezzel magamról? Lehet, nem tudom, de inkább leszek egy átlagos lány mintsem félreértést kockáztassak, bár akkor lehet ide sem kellett volna eljönnöm, de hát ez van. Attól még élni akarok és élni is fogok. Mikor megtorpantam a mondatával beigazolta hogy bizony én voltam az a lányka akit említett. Fura volt, nem tudtam mit kezdeni a dologgal, jól is esett, ugyanakkor kellemetlenséggel is töltött el.
- Hogyne jöttem volna rá, hisz alig pár hónapja volt. – Magyarázom, és bár tény hogy a memóriám hagy kívánni valót maga után, de mégsem felejtettem el azt a napot. Majd a mondataival méginkább kellemetlen helyzetbe hozott, nem tudom mit is kellett volna tennem, kikötöznöm mint Danee-t hogy tanuljon, vagy szimplán csak ott hagyni hogy szórakozzon tovább maga…. bár jól tettem hogy nem tettem semmit, csupán végig hallgattam, bár tény hogy a végére dühös lettem a srácra, és be tudtam volna neki húzni… megint. De nem tettem. >< Bár nem tudom hogy ténylegesen jó döntést hoztam-e ezzel.
- Ejnyee… kezdesz kicsit messzire menni. És okés amit mondtál, ez a nap arra van szánva hogy jól érezzük magunkat. De önmagad miatt se menj túl messzire, mert Szophie nem ér annyit hogy megbántsd, legyen szó bárkiről is. – És ráadásul én sem szeretném ha ez a fiú megbántaná Őt, így ha bárkivel is rosszasságon törné a fejét biztos jól megleckéztetném. >< És nem is tudom el tudnám-e mondani a lánynak…. de most ezen nem is agyalok, elvégre semmi ilyesmi nem történt, és nem is fog. ><
- Nyhihhi, ahogy érzed. – Pirultam el kissé és adtam teret a bókjainak, de ezzel mindkettőnkben letisztázódott minden, vagyis bennem igen. Azt hiszem nem mondhatom meg senkinek miféle gondolatok és érzelmek hagyhatják el az ajkjait, így nincs jogom azt mondani hogy ezt most fejezze be, ráadásul mindketten jól érezni magunkat vagyunk itt. Így kizárást hogy bármi jónak elrontója legyek. legalábbis amíg azon az arany középúton található. Majd megleste a papírost amin a lista szerepel. A mondatán meglepődtem, majd oda hajoltam felé és suttogva megkérdeztem:
- Izé.. a hajtogatás az nem csalás? oO – Néztem rá kérdőn, bár nem mintha nem lettem volna benne az egyszerűbb megoldásokban, de nah..>< Ha két daru lesz az gyanús lehet a rendezőknek is, bár megfordult a fejemben hogy a fiú nem is akarja komolyan venni ezt a játékot, kicsit elszomorított elvégre ezt is a mi kedvünkért találták ki, így meg is akartam bizonyosodni hogy most miként vélekedik erről a fiú, természetesen ha nincs kedve nem fogom bele rángatni semmibe sem.
- Izé… ha nincs kedved ehhez nem kell. – Mondtam és már tartottam is a lapot hogy ketté tépjem. Ha nemlegesen felel.
- Bár akkor te veszed át a szervező helyét, és tiéd lesz a feladat hogy programokkal látsd el az estémet. – Felelem, bár gyorsan kapcsoltam.
- Arany középutas programokkal… ><” – Azt hiszem még mindig nem tudok tejesen megbízni a srácban…><

_________________
Információk a karakteremről:


✿ Pontok✿ Képességeim, jártasságaim✿ Felszerelésem ✿ Inventorym |✿ Előtöri ✿ Érdekességek✿ Ozi féle Karakterlap✿ Ozi-féle Leltár✿ SAO Hivatalos karakterlap


Beszédszinem: orange/ff9933; Gondolat szín: eac117; Háttér/Kyubei(dőlt) színe:ffeec0
RenAi
RenAi
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1873
Join date : 2012. Aug. 26.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 42
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

http://salume.gportal.hu , nostalehun.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

[Event]Vakrandi - Page 15 Empty Re: [Event]Vakrandi

Témanyitás by Szophie Pént. Márc. 28 2014, 16:52

- Ebben igazad van. - bólintottam. Nemes és tisztelettudó állat vagyok. Nem értem akkor, ha ennyire jól tudja, miért mondta azt, hogy nem vagyok a fajtámhoz illő. Meg ez a múlt idő használata is.. Lehet, hogy ez valamiféle macska berögződés. El kell nézni neki, meg az üres kis agyának.
Kedvesen mosolyogtam rá, ahogy bolondra szoktak. Szegény kedves Kitemacskusz, semmi gond nincs. Te ilyennek születtél, ver a sors rendesen, úgyhogy nincs szükséged rá, hogy még én is ezt tegyem. Megértőnek kell lenni a hozzá hasonlókkal.^^
- Igen. - bólintottam. - Láttam róla képeket. - Meg valamiért tudom, hogy mit jelent a tűzijáték elmagyarázás nélkül is. Legalábbis a fogalmát ismerem, még ha én magam nem is láttam. Elvileg a programozás miatt van ez. Viszont a hangosságról szólva.. Eszembe sem jutott, hogy ilyesmi miatt aggódnom kellene. Pedig tudom, hogy nagy zajjal jár az ilyesmi. És lám, Macsek barátom gondolt erre is. Nem is olyan használhatatlan. Körbenéztem, mivel eszembe jutott, hogy nekem is kellene szereznem még éjfélig pár füldugót, hiszen érzékeny füleim biztosan megsínylenék, ha önmagéban hallgatnám a durrogásokat. Ekkor egy kéz kúszott be elém, a Macsek keze. Benne pedig az életmentő dugók.
Nem nézett rám, én mégis hálásan néztem rá, miközben elvettem a tárgyakat.
- Köszönöm. - suttogtam a lehető leghalkabban. Sosem hittem volna, hogy egy macska fog kisegíteni engem, és most mégis. Ez rendes volt tőle. Olyannyira rendes, ami a fajtájára nem jellemző. Mondjuk vadmacska, nem sima. Ez talán.. dob egy kicsit rajta. Egészen elviselhető társaság.
Álomkelő. Mintha rémlene ez a név.. Talán a pet oviból. Ránéztem, és végigmértem. Valahogy ebben az alakban jobban néz ki. Talán hozzátartozik ehhez a tény is, hogy az emberek még mindig elviselhetőbbek, mint a macskák. Emberi alak jobb, mint a macska. Azt hiszem..
- Vezér. - mondtam huncut mosollyal arcomon. - És azt hiszem, tudom, honnan az ismertség. - nevettem fel. - Habár aligha törődtem akkor és ott veled. Sokkal fontosabb volt felfedezni a környéket és elkerülni a kajacsatát. - fintorogtam, emlékezve a szörnyűségre, hol össze akarták piszkolni a nemes bundám.
- Egyébként.. - gondolkoztam el. - Neked akkor ez nem egy képességed? - kérdeztem félrebiccentett fejjel. - Nálam a gazdám képessége, hogy ember alakúvá tud változtatni. - magyaráztam. - Lehet, nálatok is ez a helyzet, nem? - közben a velünk szemben álló bódét figyeltem, és a mellette álló fákat, rönköket. Ez egy csendes kis út volt, amerre már alig jártak az emberek, éppen azért, mert a sötét erdős rész, ami körülöttünk volt az út mellett, nem volt alkalmas a szórakozásuk kielégítésére. Nekem viszont ezért volt tökéletes. Ahogy a sötétet fürkésztem, valami különöset véltem felfedezni az egyik rönkön a túloldalt.
- Nézd csak! - mutattam rá, majd oda is sétáltam. A rönk egy ember alakot formált, és a moha rendesen benőtte, így zöld volt.
- Jáde bábu! - emeltem fel diadalittasan. - Még egy megvan! Már csak a sárkány kell, meg a kutya. Bárá ha nagyon akarjuk, akkor a kutya is megvan. - az utolsó mondatot csak csendesen motyogtam, hogy alig lehessen érteni, mit mondok.

_________________
[Event]Vakrandi - Page 15 0510[Event]Vakrandi - Page 15 1110[Event]Vakrandi - Page 15 0310
[Event]Vakrandi - Page 15 Tachi10
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Event]Vakrandi - Page 15 Empty Re: [Event]Vakrandi

Témanyitás by Chancery Pént. Márc. 28 2014, 17:40

Bár a jelek szerint a farkas-barkas elfeledkezett a tényről, hogy a macskák hallása kitűnőre sikeredett, én úgy teszek, mintha ne hallottam volna. Persze azért, talán olyan miniatűr szerűen, csak-csak jólesik a dolog. Pedig csak egy szó, még olyan is, amit a fajtáink elég ritkán mondanak egymásnak. Szinte végigfut a hátamon a hideg... a kissé meleg hideg >.>
Lehunyom a szemem és inkább nem is gondolok a hála akár picike esélyére se. Nem kell. Majd otthon >.>
Míg elteszi a szerzeményeket, na meg bemutatkoztam a számára, had legyen boldog, az egyik kezem végül felemelkedik és két ujjam megragadja az egyik ébenfekete hajtincset, ami rakoncátlan módon kilóg az összetekeredett akármiből. Szokás mondani, hogy az háziállatok hasonlítanak a gazdáikhoz - vagy fordítva -, és valóban, szinte ellenállhatatlan a késztetés arra, hogy csavargassak. Egyrészt hogy megtudjam, mi is olyan jó benne, ami miatt Csan is folyton űzi, másrészt valami azt súgja, kell nekem valami, ami lenyugtat, ez pedig ilyen lesz. Két-három csavarintás, majd ujjbegyeim szinte falják az érzést, ahogy az egymás mellett futó hajszálak pályája simogatják őket. Oké, ez... tényleg nyugtató.
A kajacsata említésére már elmosolyodom; megjegyzem, nem teljesen szabad akaratomból. -Akkor már ketten vagyunk. Én is messziről kerültem azt a patáliát... fújj... -nyelvem kissé kinyújtva mutatom ki, mennyire gusztustalannak gondolom a mai napig is Aldócska akkori akcióját. És miért örülök egy kissé annak, hogy van egy közös vonásunk Vezérrel......?  scratch 
A füleim szinte égnek merednek, radarként fordulnak felé, mikor a képesség kerül szóba. Sárga szemeimet nem veszem le a fehér hajú farkasról, elgondolkodva mérem végig ismét, immár kissé más tekintetben. Magamban gyors utánszámolást végzek, majd keseredetten megrázom a fejem.
-Nem. Csan nem elég nagy még ahhoz, hogy új képessége legyen, a többit meg ismerem, ahogy a magaméit is... -mondom ismét karba tett kézzel, elengedve így a perpill enyhén hullámossá vált hajtincset. -Valami hiba lehet, mert csak ezen a területen jelentkezett eddig, automatikusan...
Míg céltalanul töprengek, tudva, hogy úgysem most fogok választ találni, Vezér szimatot kap, és kisvártatva győzedelmesen mutatja fel a jádéből aligha faragott kis bábút. Számomra ismeretlen erő hatására ismét elmosolyodtam és még egy halk gratulációt is dünnyögtem neki az orrom alatt, tudva, hogy úgyis meghallja a farkasok szintén kitűnő hallásából kiindulva. Elmémben felvirágzik a kép, hogy míg odakint egy Amerika nevű helyen vad pumák és farkasok küzdenek vért ontva a hóban, addig mi itt ülünk és cseverészünk vidáman meg mindenféle bábuk után kajtatunk. Utolsó mondata persze az én fülem sem kerüli el, és az ötletre még el is kap a kuncogás kissé.
-Max vadkutya, de az megint egy másik faj. -legyintek, miközben én is végül talpra kecmergek. Nem kényelmes hosszú ideig így ülni ebben a maskarában. -Ha nem találjuk a szerintem igazi célokat, akkor majd mi leszünk a Macska és a Kutya a listáról.
Sárkány tekintetében először a Csanék boltjában levő szobor jut eszembe, de kétlem, hogy az lenne a célpont, mivel nem a fesztivál területén van. A csillagokra nézek, elgondolkodva, vajon mennyi időnk is van pontosan a tüzijátékig, mikor az egyik közeli fa ágán csak-csak meglátok valamit. Két faág közé ékelődött be, és először fel sem ismerem, majd jobban megnézve rájövök, mit látok.
-Hmm... egy pillanat. -szólok a ku... a farkasnak, majd a fa törzséhez lépek. Emberi körmeim aligha alkalmasak arra, hogy a törzsbe mélyesztve őket felmászhassak, de még ebben az alakban sem esik nehezemre egy kis ugrással elérni az alsó ágat és azon felhúzódzkodni. Egyedül a fene szűk ruha hátráltat, így emiatt a kecsesség és az ügyesség oda, de sebaj; röpke pár perc alatt eljutok a kérdéses ághoz, ahol a kis faragott sárkány lógott úgy, mint ahogy Csan szerint a rombusz alakú papír társaik szoktak.
-Nna, ez is megvan. -mosolygok le a farkasra... majd össze is húzom magam az ágon, ahova jutottam. -És... most le kéne jutnom... >.>

_________________
Színem: #993300, Álom: #999999, ferdén akkor, ha csak Chan hallja.
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Event]Vakrandi - Page 15 Empty Re: [Event]Vakrandi

Témanyitás by Szophie Pént. Márc. 28 2014, 19:40

- Ne is mondd. 🇳🇴Csurom piszok volt minden. - ráztam meg a fejem elszörnyedve az emlékeken. A fehér bundán nagyon meglátszódik a folt, és rettenetesen néz ki. Arról nem is beszélve, hogy nem kevés tisztogatásba kerül kiszedni. Természetesen nem várom meg, amíg a rendszer magtól tisztává tesz, az túl sok idő nekem. Azalatt megláthatnak az emberek olyan koszosan. És akkor hova lesz a jó hírnevem?
Na nem mintha annyira kényes volnék, vagy valami. Egyszerűen csak irritál a kosz. És a tisztaság egyfajta jó kiállást kölcsönöz az ember farkasának. Nem, én nem azért nem szeretem az ilyesmit, mint ez a macska. Nekem nem olyan fontos a szépség, vagy ilyesmi. Csak.. csak az a bajom, hogy sok a macera a tisztogatással. Habár.. Lehet, hogy neki is csak az a baja. Mert.. Nem! A macskák mind szőr nyalogató, szépség mániás lények! Vagy.. Áhh, hisz ő is csak egy nőstény. Rolling Eyes
- Csan. - ejtem ki a nevet. - Ő a gazdád? Milyen? - kérdezem más téma hiányában. Üsse kő, elütöm vele az időt. Még ha fecsegnem kell unalmas, semmitmondó témákról, akkor is. Mondjuk ez a dolog értékes információ lehet. Így elnézve a mostani helyzetet, bizonyos, hogy ez a Csan is szokott a pet nélkül mászkálni. Így aztán ha egyszer Szophie véletlenül szóba elegyedik valamiféle Csannal, akkor már csak azt kell megnéznem, mennyire macskás a jelleme a csajnak, és így levonhatom a következtetést, hogy az Álomkelő gazdája avagy sem. És akkor már rendelkezhetek információkkal róla jó előre.
- Így belegondolva.. Elvileg egyféle képessége csak egy valakinek lehet. - gondolkoztam el. - Ki tudja, lehet, hogy egy ember most meg a vadmacska alakodban lófrál. - vigyorodtam el a gondolatra. Persze.. ebben az a különös, hogy velünk már történt ilyen. Vagyis az én ember alakom az alap. Viszont Szophie is több küldetés alkalmával vállt már farkassá.
Közben megtaláltam egy újabb elemet a listánkról, már egészen kevés hiányzott csak. És még egy gratulációt is kaptam. Mintha érne is valamit a szememben. Rolling Eyes
Érdeklődésem megragadta viszont a következő esemény, így hirtelen a szokássá vált farokcsóválásom is abbahagytam, amit mindig folytatok unalmamban.
- Vadkutya, mi? - néztem rá. - Az előbb még simán lekutyáztál. - arcomra győzedelmes mosoly ült. Valahogy úgy éreztem, ez előrelépés abban, hogy hogyan is viszonyul hozzám. Na nem mintha érdekelne egy macska véleménye. És nem is foglakoztat, mit gondol rólam.
Érdeklődve figyeltem, ahogy a lány kiszemeli magának a közeli fát, és kissé nehezen felmászik rá. Most mondjam el, hogy rendelkezem akrobatikával, így farkas létemre is fel tudok menni? Mondjam ezt, amikor olyan vicces nézni, ahogy a szűk szoknyában erőlködik. Mondjuk gondoltam rá, hogy alulról egy kicsit rásegítek a feljutására, de aztán elvetettem az ötletet, mert illetlenség lenne.. Nem értem, miért, de az emberek tuti illetlenségnek tartanák. A lányok elpirulnak az ilyen helyzetekben és kiabálnak, a fiúk meg kacér, győzedelmes mosollyal tekintenek fel a szoknyára. Az emberek és a gondolkodásmódjuk. :roll:De lehet, hogy a mi vadmacskánk is átvette ezt a szokásukat. Szóval inkább nem próbálkozom. Közben már én is észrevettem a sárkányt, amiért Álomkelő felmászott. Még meg is tapsoltam a hölgyeményt sikeréért, és ez a taps csak még erőteljesebbé vált, amikor közölte, hogy fent ragadt. És a taps a helyzetnek szólt. A helyzetnek, amely nagyon vicces volt, és nem álltam meg röhögés nélkül.
- Na gyere! - tártam ki aztán a karjaimat irányába, amint csillapodott a röhögésem. Nem hagyhatom a fán.. Hiszen valakivel csak kell beszélgetnem, amíg meg nem találom Szophiet. Vagy ő engem. És nem akarok egy helyben vesztegelni a fánál. És mindez csakis önös érdekek miatt történik, és az önös érdekeim nem arról szólnak, hogy jól érzem magam. Csak nem akarom hallgatni a nyávogását, hogy fent ragadt. Ez a füleim és idegeim érdeke. Igen.
Szóval hátra csúsztattam a lábam, behúztam a farkam és a biztonság kedvéért a füleim is hátracsaptam, és felkészültem, hogy a hatalmas súlya megérkezzen az ölembe. Nem fogom leejteni! Nem fogja azt mondani rám, hogy még ennyire sem vagyok képes! Amúgy is van 2. szintű súlyemelésem..

_________________
[Event]Vakrandi - Page 15 0510[Event]Vakrandi - Page 15 1110[Event]Vakrandi - Page 15 0310
[Event]Vakrandi - Page 15 Tachi10
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Event]Vakrandi - Page 15 Empty Re: [Event]Vakrandi

Témanyitás by Chancery Pént. Márc. 28 2014, 20:17

-Hát... naiv, félőrült, csokimániás, bolondos. -felelem, mikor Csanról kezd érdeklődni. Kicsit meg is lep, hogy érdekli, de nem gond, nekem legalábbis. -A Jáng Dzsásztisz tagja, ilyen cicafüles hajpántokról lehet felismerni meg a hülye színű hajáról; barna meg rózsaszín. És... a te gazdád? -kérdezem végül sután, elvégre ne csak én dumáljak a sajátomról Razz
Képességekről szólván meg igaza lehet; én is max hasonlóakat láttam, de teljesen azonosakat még sosem, na meg továbbra is kizártnak tartanám, hogy új képesség állna a háttérben. Bár olyanról már hallottam, hogy valakinek változott a képessége... talán Csannál valamelyik tüzese alakult át ezzé. Amint hazaérek, ezt meg kell kérdezzem tőle, de előbb szerezzük meg a sárkányt.
Namost; normális esetben a macskák csak azért nem jönnek le a fáról, mert nem akarnak. Vagy még túl kicsik. Mi jobban szeretünk a magasban lenni, onnan nézni a területet és a lehetséges vadászzsákmányt. Igen ritka az esemény, mikor felszorulunk és nem tudunk lemászni.
Na, egy ilyen ritka eseménybe csöppentem bele. Nem azért, mert egyébként nem menne, hanem mert míg fölfele valahogy sikerült ember-alakban felkúsznom, ugyanez lefelé ebben a testben már nem menne. Kellenének a kamaim és a farkam, hogy egyensúlyozzak, de azoknak híján nem tudom, hogy kéne megoldanom a dolgot. Leugorhatok, de ekkora magasságból már lenne foganatja, azt meg ha Csan észreveszi, neadjisten ide is jön, lesz nemulass >.>
Persze amint a bajom nyilvánvalóvá válik, nem is csodálkozom azon, hogy Vezír nekiáll röhögni, mint valami hiéna. Államat a tenyerembe támasztva várom, hogy a röhögőgörcse elmúljon és valami megoldáson kezdjünk töprengeni, de mikor ezzel megvan, kinyújtja a kezeit és közli, hogy jöjjek.
-He? -ül ki a döbbenet az arcomra, már csak azért is, mert meg se próbálom leplezni. Ez komoly? Azt akarja, hogy a karjaiba ugorjak? Nem vagyok én a szerelmese... mattaku
De meg kell hagyni, hogy valahogy csak kénytelen leszek lejutni, és ez egyike a járható utaknak. Csak hát mi van akkor, ha utolsó pillanatban félreugrik, csak hogy nyekkenhessek és ő meg röhöghessen? Hallottam már, hogy szeretnek ilyesmivel poénkodni azok, akik nem szívlelik a másikat, minket meg még a természet is ellenségeknek teremtett.
-Oh my... -nyelek egyet és készülök, hogy egye fene, ugorjak. Sok más választásom nincs, sokáig nem akarom váratni, ha meg félreugrik, akkor úgy jártam. -Akkor jövök... -mondom, miközben elhelyezkedem, célzok, és ellököm magam az ágtól, egyenesen Vezér felé.
Eh, ajánlom neked, hogy kapj el ._.

_________________
Színem: #993300, Álom: #999999, ferdén akkor, ha csak Chan hallja.
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Event]Vakrandi - Page 15 Empty Re: [Event]Vakrandi

Témanyitás by Szophie Szomb. Márc. 29 2014, 12:56

Magamban próbáltam elképzelni a gazdáját, azt a bizonyos Csant. Valahogy a naiv, félőrült, csokimániás jelzők után egyértelműen Szophie jelent meg a képzeletemben. És ezek ketten még nem találkoztak?? Aztán a hajat meg füleket elképzelve rájöttem, mi lehet az oka annak, hogy elkerülték egymást. Szophie kék meg fehér meg fekete és vörös. De rózsaszín soha. És barna sem. Csak ha csokis. És a füleket is messzire kerüli. Rá inkább a virágok a jellemzőek.
- Majdnem ugyanez, annyi különbséggel, hogy masnis fehér-kék ruhákról lehet felismerni, meg a hajba tűzött virágról. Meg ő a testvér céhetek tagja. - ennyit megoszthatok én is Szophieról, nem? Vajon minden idomár ennyire fura? >.> Mindegyiknek szüksége van csokira meg sütire, meg valamilyen idétlenségre a hajában? A kérdés egyértelműen költői volt, erre mégis tudok választ adni: nem. Csak mi fogtuk ki a lehető legfurcsább embereket. Bár ebben a játékban normális ember aligha akad. Egyértelműen a petknek kéne irányítani, hiszen mi sokkal értelmesebbek vagyunk. Vajon mi van a kinti világban, amit teljesen ők uralnak? Szophie még valami olyasmit is emlegetett, hogy hatalma volt meg befolyása, vagy mi.. Milyen lelhet egy olyan világ, aminek az egyik vezetője ő? Szörnyű, én mondom. Baromi nagy káosz uralkodhat odaát. És ezek még vissza akarnak menni..Rolling Eyes Közben sétáltunk és fecsegtünk értelmetlen dolgokról, majd elérkezett az a  pont, amiről azt hittem, sosem fog megtörténni. Láthattam egy macskát fent ragadni egy fán. xD A helyzet valami fergeteges volt, de azért nem voltam olyan bunkó, hogy hagyjam másoknak is meg a röhögés élvezetét. Nem, ők nem érdemlik meg, hogy nevessenek. Szóval amint kinevettem magam, kitártam a karom, és vártam, hogy leugorjon. Más módszert nem tudok, na. :roll:Nekem sincs kedvem megfogni egy macskát, elhihetitek. Hacsak nem foggal kell fogni.
Még be is csuktam a szemem, ahogy közölte, hogy jön.. Nem akartam a hatalmas súlyra gondolni, amely nemsokára ölembe érkezik, és talán még én sem bírom el. Aztán vártam.. És vártam. És még mindig nem éreztem semmit. Fél szememet kinyitottam, és lám, ott volt a kezemben. De vajon mikor? Lehet, hogy.. Könnyebb, mint gondoltam. Sőt, pehely súlyú. O.o Akkor a macskák nem olyan elkényeztetett valakik, akik folyton csak esznek meg híznak? Vagy.. Hova tűnhet el akkor az a sok ennivaló, ha nem hízik? Esetleg.. Nem, láttam, hogy több halat is megevett. Tuti sokat eszik. Nem értem.. Mondjuk Szophie sem hízik. Csendesen lábra állítottam Álomkelőt, majd kihúztam magam.
- Na látod, épségben földet értél. - pedig én sem hittem volna, hogy ez lesz. Azt hittem, hogy vagy csak ő, vagy mind a ketten bele fogunk halni a dologba. Vagy legalább sérülünk, ilyesmi.. Nem tudom, ez vajon még védett terület?

_________________
[Event]Vakrandi - Page 15 0510[Event]Vakrandi - Page 15 1110[Event]Vakrandi - Page 15 0310
[Event]Vakrandi - Page 15 Tachi10
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Event]Vakrandi - Page 15 Empty Re: [Event]Vakrandi

Témanyitás by Jun Hétf. Ápr. 07 2014, 20:17

Többiek nem akarják folytatni? Mert ha gondoljátok nem várok tovább, és berakom a tűzijátékot, és a feladványra a válaszolási lehetőséget._.
Hétvégén jön a következő és egyben utolsó kör.  bounce 

_________________
"Madness is not a state of mind...

...Madness is a place, where I live"
Jun
Jun
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 1565
Join date : 2013. May. 10.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Event]Vakrandi - Page 15 Empty Re: [Event]Vakrandi

Témanyitás by Chancery Kedd Ápr. 08 2014, 13:48

//Mivel 21-23. volt a kiírt határidő, nem mertem tovább írni, inkább vártalak XD//

Vezér még egy ideig csak vár. Már-már arra gondolok, hogy egyenesen élvezi a fogásom, és ez valami furcsa perverziója, mikor rájövök, hogy szimplán gőze sem volt arról, hogy már elkapott. Valamit motyogva letesz végül a földre, én pedig az összefogott hajamból kiszabadult néhány tincset birizgálva motyogok szintén valami olyasmit, hogy "Igen, köszönöm...". Mert hát tényleg...
No, akkor leltározzunk; van macskánk, kutyánk, sárkányunk, jádeszobrunk, egérszobrunk, disznónk... tehát mindenünk. A papiroson pedig említve volt, hogy mindezeket valahova el is kéne vinni. Kissé ugyan letértünk az útról, de még látni a közelben a bódékat, az egyik ottani fára pedig felszögelték a térképet, hogy mit hol találunk; már csak azt kéne kitalálni, hova valóak a tárgyaink.
-Na, már nincs sok akkor hátra. -mosolyodom el és megindulok a térkép felé, kissé remélve, hogy Vezér követ... Jesszum, miket gondolok én itt...? .-. Mondjuk valószínű, hogy követ, hisz mindketten keresgéltünk és találtunk, ezen kívül az ilyesmiért jutalomra lehet számítani, ami nem csak nekünk, de talán a gazdáinknak is jól esne. Csan például biztos örülne, és utána már tisztább szívvel mesélném el neki, hogy milyen ember is voltam...
Heh, nem vagyok én olyan rosszcsont, mint képzeli sokszor :arrogant:Tudok én jólnevelt lenni is, ha kell. Még egy farkassal szemben is...
Odaérve alaposan megtanulmányozom a négy helyszínt, és a tárgyaink stílusát, de itt ismét kiderül számomra, hogy valami nem stimmel. Valahogy egyik helyszínre sem tudom őket elképzelni, bár arról gőzöm nincs, az "Égi Folyó Partjára" vajon miket várnak, vagy hogy az emberek miket szoktak odavinni. Még talán a házikó jöhet szóba, de vajon a kutya "szobor" tényleg oda kéne...?
-Hmm... -töprengek tovább a szám belsejét harapdálva, majd lehunyom kicsit a szemem. Persze nem is vártam, hogy sikerülne magam elé képzelnem ezek közül bármit is; nem vagyok én ember, és Csan is max mesélt az ilyen dolgokról. Ezek folyományaként gondolom, hogy Vezér sem lehet sokkal okosabb, ha pedig mégis, az nekem most csak jól jönne. Kivételesen :roll:Na de miért is nem kérdezem meg?
-Van ötleted?
Na, így ám. Egyszerű, mint az egyszer-egy, és nem is lett tőle rossz szájízem. Elvégre, Vezér nem tartozik a leghülyébbek közé, és még viszonylag becsületes is. Azt hiszem, semmi értelme nem lenne gorombának lenni vele.

_________________
Színem: #993300, Álom: #999999, ferdén akkor, ha csak Chan hallja.
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Event]Vakrandi - Page 15 Empty Re: [Event]Vakrandi

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

15 / 16 oldal Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.