Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hitodama vs Mirika

4 posters

Go down

Hitodama vs Mirika Empty Hitodama vs Mirika

Témanyitás by Mirika Kedd Szept. 18 2012, 10:26

A mai nap kivételesen nem siettem sehova, csupán élvezni akartam a kellemesen hűvös időjárást. Nem kell elmebajosnak nézni, de én tényleg nem bírtam a meleget, sokkal jobban esett, ha a levegő kissé megborzongatott, ahogy végigtáncolt a szellő a bőrömön. Ez még nem jelenti azt, hogy fogvacogtató hidegre vágytam, egyszerűen csak felfrissített az enyhén csípős idő, mely ma a borús Aincradra köszöntött. Lenyűgözőnek találtam, hogy még az évszakokat is stimulálták, bár a havas telet igazán kihagyhatták volna. Francnak sincs kedve melegebben öltözni, mikor abban a ruhában érzi jól magát, amiben éppen most van. A hóemberépítésből meg a hógolyózásból pedig már kinőttem, semmi vonzó nem volt a télben, pláne ebben az elcseszett világban. Nem otthon fogok karácsonyozni vagy az Újévet ünnepelni... Hé, van itt egyáltalán valami shinto templom? Hogy az istenbe fogom megtenni az újévi fogadalmamat így? >.> Báh! Haza akarok menni...
Mérgemben jó nagyot rúgtam az utamba akadó apró kőbe, lendületemnek köszönhetően kis híján hanyatt is estem. Sokkal könnyebb volt az a kavics, mint arra számítottam. Ahogy az egyik épület falának csapódott, máris felvillant a felirat, hogy elpusztíthatatlan objektum.... mármint a ház, a kövecske csak szimplán leesett és ottmaradt a fal tövében. Mély és fáradt sóhajjal nyugtáztam mennyire szerencsétlenül jártam, de legalább már halálfélelmem nincs, csak a honvágyam. Nem kételkedtem benne, hogy lesznek még nehéz pillanatok mire átjutunk a 100. szinten is, talán túl sem fogom élni. Most viszont relatíve nyugodt voltam és ezt szerettem volna kiélvezni, amíg tart. Röviddel később még abba is belementem, hogy kicsit játsszam az agyam pár fiújátékosnak, akik le se tudták venni a szemüket a dekoltázsomról. Partiba invitáltak, naná. Lehettem volna a lovely itemjük, elbüszkélkedhettek volna, hogy van egy csini csaj a csapatukban, miközben a tenyerükön hordoznak és csapják a szelet. Végignézve a felszerelésükön még 1. szinten lehettek, vagyis semmi olyasmijük nem volt, amire szükségem lett volna. Szívás, így ugyanis a kimenetel elkerülhetetlen volt: megvillantottam a céhem jelképét és egy bocsesz kíséretében továbbálltam.
Csak akkor támadt rossz előérzetem, amikor sétálgatás közben megpillantottam egy sápadt kislányt az irányomba igyekezni egy vödörrel a kezében. Tipikusan az a kölyök volt, aki nagy igyekezetében annyira kétbalkezes, hogy rossz nézni. Inkább fogtam magam és egy széles körívben elindulva elkerülő manőverbe kezdtem, de már késő volt. Megtörtént a botlás, és miközben a kiscsaj elhasalt, a vödör víz meg pontosan olyan szerencsétlenül ömlött ki, hogy eláztatta mindenem... Becsuktam a szemem, miközben kipattant egy ér a homlokomon, majd még egy... Hirtelen úgy éreztem, mindjárt felrobbanok, az ilyen balesetekből én legjobb esetben is egy tüdőgyuszival jövök ki >.>
- Baszki, hogy lehetsz ennyire béna?! Most nézd meg mit csináltál! Csessze meg, ezt nem úszod meg szárazon >.> - felindulásom talán indokolatlannak tűnhet, de mikor az embernek úgy kell vigyáznia magára, mintha hímes tojásokon lépkedne, mert különben beteg lesz, akkor igenis joggal húzza fel magát azon, ha valaki arra tör, hogy megtörje a törékeny egészségét. Oké, egy halom bitként nem vagyok beteges, de a kirohanásom és a lány párbajra hívása abszolút reflexből történt, ahogy az is, hogy az inventoryhoz eljutva leszereltem magamról az összes vizes ruhámat. Kivétel nélkül. Mire leesett, mit is tettem, addigra már késő volt, teljesen pucéran álltam ott az utca közepén o.O"
- Kuso... Fö-First Strike mód, ha nem fogadod el, a-akkor is ellátom a bajod, bi-biztonságos zóna ide vagy oda >///> - rivalltam rá vörösen, egyszerre a dühtől és a zavartól. Nem volt más ruhám, még nem vettem gyakorlatilag semmit, hiszen ritka felszerelésekre spóroltam, amiből aztán végül a céh megalapítása lett. Halkan kurvaanyáztam, miközben előhívtam az íjamat, hátamra pedig rákerült a tegezem, benne a nyilaimmal.
- Figyelmeztetlek, egy találat és véged, mint a botnak! És te is vetkőzz le, ha már bohócot csináltál belőlem, te se maradj ki a buliból! >.> - mutogattam még mindig ingerülten. Ijedten pislogtam körbe, a felfordulásra máris kezdtek gyülekezni a játékosok körülöttünk, és persze mind engem bámultak. Höhö, azért így is tudok ám szívatni, biztos csodálkozni fognak páran, hogy miért nem áll fel nekik Rolling Eyes Ám amíg ki nem kapcsolnak egy gátló funkciót, addig hihetik magukat impotensnek a köcsögök. Hajamat kihúztam a tegez mögül és dühös tekintettel méregettem tovább a csajt, várva hogy elfogadja a kihívásom. Láthatta, íjász vagyok. Minden azon fog múlni, hogy gyorsabb-e nálam.
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Hitodama vs Mirika Empty Re: Hitodama vs Mirika

Témanyitás by Hitodama Szer. Szept. 19 2012, 10:47

/Ne haragudj, úgy emlékeztem hogy az éjjel írtam/

Mizuki egy hűs Aincradi reggelen az időjárással szemben kissé kellemetlen vállalkozásba fogott. Fürdőt akart venni csak hogy kipróbálhassa milyen ha nincsenek a nyakán ápolók segíteni, azonban valamiféle miniquest misztérium okán elromlott a melegvizes pumpa és neki úgy kellett elcipelnie a vízzel teli vödröket forralni, aztán meg vissza. Azért abban biztos volt, hogy azoknak a nyamvadt kórházi alkalmazottaknak nem kellett ilyet csinálniuk, mert hogy ott volt a működőképes csap. Azonban az úton meglehetősen sok volt az akadályobjektum, mintha direkt őmiatta lettek volna ott, nem tudván hogy tényleg őmiatta voltak ott és azt sem hogy mások csak átsétálhattak rajtuk
Vagyis addig nem, míg egy szembe közeledő lány egyszerűen átrebbent egy palánkon, melyet Mizuki éppen kikerült és így az egyébként Mizuki-kerülőmanőverbe kezdett idegen is éppen arra kanyarodott. Mizuki lefékezett de a fenekénél fogva tartott vödör tovább repült, beterítve a lányt tartalmával és kondulva odébb a földön. Mizuki már pattant is fel hogy kérdésáradattal halmozza el a falonátjárással kapcsolatban, aztán jól leüvöltse a fejét, azonban... az ő fejét üvöltötték le, mire bambán nézett vissza. Mi az, hogy csessze meg?
- Nem én bukkantam elő egy deszkakerítésből! - feleselt vissza neki
De már kapott egy párbajra hívást, amit ő egy vigyor kíséretében hasonló reflexszerűséggel el is fogadott. Hehehe, kezdheti újra a miniquestet, de kárpótlásul itt van egy igazi kihívás ami fegyvert és ügyességet igényel. A lány rutinosan levetkőzött teljesen meztelenre, miközben a visszaszámláló óra egyébként már le is telt, Mizuki szemében pedig az extra kihívás tüze lobbant fel
- Páncél és minden nélkül? - húzódott egy balra húzó mosolyra a szája, ahogy néhány klikkel már meg is szabadult jó maga a ruházattól és kezébe vette a kardját - Legyen!
A lány csak ekkor kezdett bele a cuccai kézbevételébe, miután néhány pillanatig kályhaként meredt még Mizukira. Íjász volt tehát, nem éppen bölcs módon tőle alig két méter távolságban, de második szintű volt ahogy ő is, a fegyvere pedig nem olyasmi szabásó, mint Ranmarué
- Figyelmeztetlek, egy találat és vé... - mondta a lány, de valószínűleg mindössze eddig jutott, ugyanis Mizuki egy laza szellemcsapással kiábrándította szavai ízlelgetéséből, legalábbis... elvileg eltalálta a ráérős íjászt, valószínűleg...
- A párbajt rég elfogadtam! - lendült kardja egy második vágásra és ezzel együtt már kezdett is átugrani felette, hogy mögé kerüljön és harmadszorra/másodszorra/elsőre beletrafáljon... eddig az kiderült, hogy gyorsabb volt nála. Amíg a lány nem tudott legalább féloldalasan megfordulni, addig lőni sem tudott... Mizuki pedig gyorsaságával és reflexeivel mindvégig a háta mögött kívánt maradni. Az a fegyver ritka kellett, hogy legyen... nem akart "one-shot-one-kill" áldozat lenni...

/első körben számolnád az én sebzéseimet is? (persze, amik betaláltak)/
Hitodama
Hitodama
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 198
Join date : 2012. Aug. 02.

Karakterlap
Szint: 10
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Hitodama vs Mirika Empty Re: Hitodama vs Mirika

Témanyitás by Mirika Csüt. Szept. 27 2012, 22:41

Elborult az agyam. Elő-előfordul, hogy felkapom a vizet valamin, különösen ha oltári nagy baromságokkal találkozok. Egyszerűen bosszant, ha valaki hülye, márpedig ez a kölyök kiérdemelte ezt a jelzőt azzal, hogy rám borította ezt a ki tudja milyen vizet >.> Vak dühöm azonban magával vonta a figyelmetlenséget is, amit igencsak megszívtam. Mire felocsúdtam, az életemet jelző csíknak elfogyott nagyjából a negyede-ötöde, vagyis bekaptam egy találatot. Egyből lehiggadtam... Először nem értettem, hogy mehetett le ennyi az életemből, ekkora sebzés azt kellett volna hogy jelentse, a többi statja nagyon alacsonyan van, de mivel reagálni sem tudtam, gyorsabb kellett, hogy legyen nálam. Annak ellenére is, hogy a találatban saját figyelmetlenségem is közrejátszott. Csak ezután esett le, hogy mivel se ruhám, se sisakom, így a páncélértékem is nullán van @.@
- Teme, és a fair-playt hol felejtetted? >.> - rivallt morogva ellenfelére, miközben éppen csak, de ki tudott fordulni a következő szúrás elől. Gyűlölte az ilyen alattomos játékosokat, akik a tisztességes harc helyett például meg se várják, amíg a másik mondjuk felkészül. Persze, lehet hogy az egy perc letelt és a párbaj már elkezdődött, így a szabályok ellen nem vét, de akkor is... Egy becsületes játékos megvárná ennek ellenére is, amíg legalább odafigyel az ellenfele. Pfff... hülye liba >.>
Hitodama azonban elkövetett egy hibát azzal, hogy átugrott. A mozdulatot nézve nem volt nehéz kitalálni, hogy van Akrobatika jártassága, viszont míg ő a levegőben úszkált, nekem volt alkalmam elindítani egy pusztakezes swordskillt. Földet érésének pillanatára szándékoztam időzíteni a félfordulatos, gyomor magasságába lendülő rúgásomat. Ha találok is, csak 1 HP-t veszek le vele, de nem is azért csináltam, hanem a stun-hatás kedvéért. Amint ismét talajt ért a lábam, arra támaszkodva szökkentem hátra. Megpróbáltam kihasználni a pillanatot arra, hogy némi távolságot csempésszek közénk, és míg hátráltam, végre használhattam a fegyveremet én is. Nyilam felizzott, és ha nagyon nem csesztem el a célzást, akkor a lányka törzse felé lőtt ki.


Spoiler:
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Hitodama vs Mirika Empty Re: Hitodama vs Mirika

Témanyitás by Hitodama Pént. Szept. 28 2012, 03:12

Mizuki érezte ahogy a dühtől egy pillanatra elvörösödött a feje. A lány hangneméből képtelenség volt nem kivenni azt a vállrándításos lenézést, amit a legtöbb játékostól első találkozásra kapott. Kevés volt a kivétel és a számukat bizony két ujján képes volt megszámolni, miközben itt volt egy újabb alak ki a sejthető előnyei ellenére ócsárolta, amiért az esélyeket próbálta kiegyenlíteni. Mert hogy a hátrányból bizony erre volt szükség, az előnyből pedig a kihívás kedvéért hasonlóan igyekezett eljárni. De szinte senki nem foglakozott az ő módszereivel, még csak nem is vették legalább egyszer a fáradtságot arra hogy megértsék! Ez a lány ráadásul az elejétől fogva őt tette felelőssé az egész hajcihőért, ami eddig nem is zavarta Mizukit, de ahogy egyre nyilvánvalóbbá vált a stílusa, annál dühítőbbé vált. Volt képe lekezelni és a fejében már minden bizonnyal a következő sértésein dolgoztak az agykerekek! Ügyet sem vetett a köréjük gyűlt fütyülő és különféle cifra megjegyzéseket tevő játékosokra, kik között még olyan is akadt aki inkább Mizukit figyelte, mint ellenfelét. Pedig igazán szeretett a figyelem középpontjában lenni, annak félreértéséről pedig ugye nem tudhatott
- Mondja a ritka fegyveres... - szökkent fel a levegőbe - akinek eggyel kevesebb pontra kell költenie!
A harcra kiélezett Mizuki sem volt vak, látta hogy kölcsönösen nagyszájú ellenfele rúgásra lendíti meg a lábát, de nem tudván semmit annak terveiről csak egyetlen dologra volt ideje: lefelé érkezve szabad kezével megragadta a lányt a fejénél fogva, hogy így habár mindketten a földre kerülhettek, újragondoltathatta vele a lehetőségeit
- Egy találat és végem, akartad mondani... - szökkent fel siker esetén, mögé sietve de megvárva míg felkelt - AKKOR MIT PANASZKODSZ? Te... KIZASHI NO BAKA 2, TE!
Rosszabb sértés nem jutott eszébe, nem volt otthon például a káromkodások között, csak néhányat ismert és jelenleg azok nem voltak képesek jobban kifejezni amit érzett. Inkább rávetette magát és puszta ököllel próbálta ütlegelni a fejét

/vagy/

Abban az esetben ha nem sikerült elkapnia a lány fejét, a térdével próbálta felfogni a rúgást még ha erre igencsak kevés ideje is volt gyorsasága ellenére. Mindenképpen magához tért annyira, hogy egy szellemvágást küldjön a lány irányába, lehetőleg kölcsönblokkolva egy rövid pillanatra, hogy mellé ugorhasson és kirúghassa alóla lábát, mielőtt rálőhetne. Talán sikerült*, de akkor viszont a fekvés időtartamáig nem támadott, inkább megállt mögötte nehogy visszakapja a felrúgást, vagy a földről lőjön rá
- Egy találat, mondtad... - mondta hideg utálkozással - akkor mi a fairplay, hagyni hogy rámlőjj? Kizashi no Baka 2, gyűlölöm a kihívástól rettegő fajtád...

*/vagy/

Nem tudván hogy gyorsasága majdnem kiegyenlítette ellenfele fegyverkezelését, akrobatikájára hagyatkozva ösztönösen próbált félreugrani a nyílvessző útjából, annak kilövése előtti pillanattól kezdve. Aztán apró szökkenésekkel próbált a lány felé nyomulni és orrba vágni az öklével, ha ennyire kifogásolta Mizuki kardját, egye a karját! Megmutatja mindenkinek, hogy nem fél a kihívásoktól!
- Te Kizashi no Baka 2, nem vagyok gyáva! - visította - Szétverlek ha lustaságod fél a kardomtól, hát a puszta kezemmel!
Hitodama
Hitodama
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 198
Join date : 2012. Aug. 02.

Karakterlap
Szint: 10
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Hitodama vs Mirika Empty Re: Hitodama vs Mirika

Témanyitás by Mirika Szomb. Okt. 27 2012, 20:48

Furcsa érzés töltött el. Egyszerre voltam higgadt és iszonyúan kiborulva. Minden mozdulatát, amit láthattam, sikerült felfognom és lereagálnom, tisztán észleltem amit csinál, holott vörös köd borult az agyamra, amint arra gondoltam, hogy lehet ilyen szerencsétlenül balf...ék valaki, amire csak rátettek egy lapáttal a piszkos kis trükkjei. Most már abban is kételkedtem, hogy nem direkt kötött-e belém adva az ártatlan és ügyetlen kislánykát, simán kinéztem volna belőle, hogy így tölti ki a mérgét másokon, amiért ő még csak egy pici lány, és a nagy gonosz bácsik folyton kicsesznek vele.
- Én vagyok a jobb csaj, basszus, sok aberrált köcsög pedofil, mit izgul egy kisgyerekre? >.> - morogtam a bekiabálások és kommentek hallatán, komolyan mondom, a bámészkodók azon felét, akik erre a lolira nyomultak volna rá helyettem, egyből lehetne is cipelni a börtönbe. Ráadásul ez a gyerek hót sápadt meg vékony volt, majdhogynem gebe, mint aki egész nap otthon ücsörög és napnak még a hírét-hamvát sem látja. Ja bocs, MMO-függők vagyunk szinte mind, vagy mi, így már értem, bár nekem azért van mellette normális életem is.
- Mi ritka?! Egy frászt! Amíg te a boltból vásárolgatsz, én ezért a zsákmányért majdnem kinyiffantam, és még csak nem is ritka >.> - fakadtam ki elsötétülő tekintettel. Ó, ha tudná! Az egy dolog, hogy magas bónuszt ad és nem lvl 1-es tárgy, de ugyanúgy megvehető lesz, gondolom majd ha kipucolják azt a minibosst az őrültek, aki vagy én leszek egy másik csapattal, vagy egy másik félnótás Rolling Eyes Mindenesetre kicsit sokat képzel magáról a kis hercegnőcske, ha így becsmérelni meri más kemény munkával megszerzett felszerelését, marhára örülök neki, hogy ilyen elkényeztetett libák is vannak a játékosok között...
A kapálózását nem tudtam mire vélni, de esés közben kis híján belekapott a szemembe ahogy a fejem felé nyúlt. Újra megállapíthattam, hogy baromi gyors és hogy jó a koordinációs készsége is a külseje ellenére, mert valahogy blokkolta a rúgásomat a saját lábával. Valamennyire így is sikerült megtántorítanom, mert nagyjából sikerült véghezvinni a tervemet, de legnagyobb meglepetésemre a nyilamat valami hókuszpókusszal hatástalanította. Igazi wtf arc ült ki a fejemre, meglepettségem pedig elegendő volt ahhoz, hogy közel engedjem magamhoz. Kurva nagy mákom volt, hogy csak a lábamat rúgta ki alólam, az egyrészt nem fájt, másrészt nem kardsebzés. Még épp annyi lélekjelenlétem volt, hogy magammal rántsam a csajszit a földre, és megpróbáljak valahogy fölébe kerekedni. Kaptam egy ütést közben az orromra, amitől egy pillanatra elszédültem, de aztán megráztam a fejem, és kettőzött erővel álltam neki püfölni, leeresztett rolóval. Fogalmam se volt, hogy a blokkoló karját ütöm-e vagy a fejét, csak csapkodtam. Ez valamelyest segített levezetni a feszültségem, így fokozatosan egyre inkább elmúlt a dühöm is, pláne mikor meghallottam, mit gagyarászik.
- Semmiképp sem az, hogy védtelen ellenfélre támadsz, baaaka >.> - nem, azt nem voltam hajlandó neki beismerni, hogy volt valami abban, amit mondott. Basszus, az ő helyzetében egy ilyen beszólás után lehet én is kihasználtam volna a figyelmetlenségemet... Ú, de mekkorát tudtam volna fészpalmolni magamon, de most már mindegy.
- Na ha kihívást akarsz, akkor nesze! - kiáltottam, és megkíséreltem belenyúlni a szájába, hogy aztán azt széthúzva okozhassak neki fájdalmat birkózásunk közben. Őszintén szólva elég tessék-lássék módon csináltam, kitisztult ugyanis a fejem annyira, hogy meghallottam, miket kiabálnak körülöttünk, és egyre inkább kezdett jobban érdekelni az, hogy néhány perverz majom képét lapítsam ki az épületek falain, mintsem hogy ezt a csajt nyúzzam. Az íjam nélkül úgyse verem meg, és már kezdtem fáradni is...


Spoiler:
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Hitodama vs Mirika Empty Re: Hitodama vs Mirika

Témanyitás by Hitodama Vas. Okt. 28 2012, 13:47

Mizuki nem sokat hallott a lány dörmögéséből de annyit sem igazán értett meg belőle, "aberrált"... "pedofil", valami más nyelvet beszélhetett. Válaszára azonban csak a kicsit félresikerült átugrást követő zűrzavar után tudott csak reagálni, miközben a nézők egyre furcsább dolgokat kezdtek kiabálni, némelyikük fejbekólintásokat is kapott társaitól. Sikerült valahogyan megúszni a találatot is, ami ha óvatos akart lenni és hitt a lány félig befejezett megjegyzésének, biztos hamar véget vetett volna a küzdelmüknek. De ó nem hagyhatta magát, amint végre helyzethez jutott megejtette azt a lábrúgást
- A kardomat nem a boltból vettem! A többi meg nincs rajtaaaa... - vágott neki vissza a korábbira, de már csúszott is el a lány egy sikeres és meglepő földre rántásának következtében
Mizuki annyira elnézett az eseten hogy mire észbe kapott, az íjász már fölé hajolt. Ekkor azonban válaszul kapott egy nagy öklöst az orrára, Mizuki pedig rápillanthatott a közönségre hogy vajon kinek drukkolhattak. De főleg gülü szemeket látott és laffogó nyelveket, ő márpedig ha nem is értette a dolgot arról meg volt győződve, hogy ez nem valamiféle hajrá
- Hé, mi a... - kiáltott éppen rájuk, amikor az orrából magához tért lány püfölni kezdte
Amint rájött hogy mi folyt éppen, összeszedte magát és a higgadófélben levő ellenfelének egy válaszöklöst adott bal arcára, majd erőfölényét kihasználva elkapta a vállát és most ő került föléje, maga alá fordítva. Közel hajolt hozzá és a szemébe nézett
- Annyira vagy védtelen, amennyire én! - emlékeztette hogy követte a példáját, na persze a lány célzását félreértelmezve
Már éppen bemosott volna neki egyet az orrára, amikor kórusban zúgott fel a "Csó-kot! Csók-ot!" kiáltozás. Mizukit ez váratlanul érte, mi az hogy csókoljon meg egy lányt amikor sosem olvasott olyat könyvben
- Kuss legyen mááááááááááeeááá! - nyúlt el a nekik szánt kiáltása, amikor az íjászlány szétfeszítette a száját
Igaz nem fájt a játékbeállítások miatt és egy-két pillanaton belül le is szedte onnan a kezeit, el kellett ismernie hogy volt kreativitása erőpont nélkül is. Válaszul tehát nem engedte el a csuklóit, helyett lefejelte
- Na végre, megy ez neked! - kiáltotta, minden erejéből a földön igyekezve tartani ami talán nem is volt nehéz - Így kell ezt csinálni, felmutatni hogy van egy benned élő harcos!
Mostanra már vigyorgott, kifejezetten élvezte a fegyverek és páncélpontok nélküli kézitusát. Míg a lánynak élete volt több, Mizukinak a sebzése volt kettő és gyorsabb volt. A kitartáskülönbség elhanyagolhatóbb volt, hiszen mostanra már ő is fáradni kezdett, majdhogy nem egyenlő volt a küzdelem, az íjász pedig nem adta fel. Mizukinak ez számított igazán, ilyen fajta küzdelme még senki ellen sem volt!
- Vajon Tatsuki-san is tud így harcolni... - motyogta magának, ahogy jó maga is ellenállt
A nézők kiáltásai azonban egyre lelkesebbé és durvábbá váltak, valamiféle mozdulatot követeltek látni... na persze az igazi mondanivalójukat nem fogta fel
- Magyarázza már meg valaki, hogy mi a frász az az "ollózó támadás"?! - méltatlankodott de most nem fordult el, tanult a leckéből - És ne huhogjatok már, olyanok vagytok mint egy rakás nyugati lepedőkísértet! Hitodama én vagyok és nem huhogok!!!
Szerencse hogy nem értette miről beszélt az a tucat kövér és sovány otaku, akik felülkerekedtek a többiek tiltakozásán
Hitodama
Hitodama
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 198
Join date : 2012. Aug. 02.

Karakterlap
Szint: 10
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Hitodama vs Mirika Empty Re: Hitodama vs Mirika

Témanyitás by Mirika Hétf. Okt. 29 2012, 18:11

Ha pasi lennék, valószínűleg én is a nyálamat csorgatnám a körénk összeverődött tömegben. Valahol igen előkelő helyen szerepelhet a fantáziájukban a most lejátszódó jelenet. Ráadásul még válogathatnak is, már aki nem szégyelli magát amiatt, hogy a csinos és formás csajszi meg az alulfejlett loli birkózásában az utóbbi érdekli jobban. Asszem nem csak engem kezdett egyre jobban idegesíteni a sok bekiabálás, amit kaptunk, ugyanígy zavarta párbajellenfelemet is a kiszólásait látva. Erősebb volt nálam nyilván, szóval cseppet sem lepett meg, hogy képes volt kiszedni a szájából a kezemet, átfordítani és lefogni, de azért becsülettel vergődtem alatta, és a lábammal kapálózva igyekeztem egy-két rúgással megkínálni. Mire ő lefejelt @.@
- Ittete - reagáltam a fájdalomra, amit a kobakunk összekoccanása okozott, simán megszédültem tőle és el is ernyedtek a tagjaim, köszönhetően a beálló kábaságomnak. Ez ugyan csak néhány pillanatig tartott, de addig is mintha forgott volna körülöttem a világ, viszont a sajgó fejem fájdalma, na az nem csillapodott egyhamar.
- Kuso... de rohadt kemény fejed van @.@ - kommentáltam, mihelyst a szemeim már nem álltak keresztbe, de a mozdulataimon azért még érződött a fejelés hatása, nem fickándoztam annyira, mint eddig. Ha nem egy gyerekkel harcoltam volna, talán eszembe jut, hogy lehetne piszkosabb trükköket is alkalmazni, de azoknak semmi hatása nem lett volna, ráadásul ingerelte volna a közönségünket. Az utolsó dolog, amit akartam, hogy felbátorodjanak...
- Tatsuki? A Ranmaru Tatsuki? Ne mondd, hogy ismered... - kaptam el a motyogását. Közben végre sikerült kirángatnom az egyik csuklómat a szorításából, úgyhogy a kezemmel is ügyködhettem, és a hajhúzás egyszerű és nagyszerű módszerét választottam a kölyök nyösztetésére, de az újabb bekiabálások, és szerencsétlen gyerek visszakérdésére kissé elpirultam. Szegény, fogalma sincs, milyen látvány tárul ezeknek a köcsögöknek a lelki szemei elé... Abbahagytam a harcot, nem akartam folytatni. Lehiggadtam.
- Jobb, ha nem tudod mi az. Majd pár év múlva rá fogsz jönni, ha egy kicsit nagyobb leszel - válaszoltam neki jóval nyugodtabb, békésebb hangon - Kislány, fogd a kardod és szúrd belém. Neked adom a győzelmet, úgysem tudlak az íjam nélkül megverni - tettem hozzá, majd oldalra fordítottam a fejemet, és gyilkos pillantásokat vetettem a nézők felé, akik még mindig azzal voltak elfoglalva, hogy dugásra buzdítsanak minket...
- Ne kérdezz, csak csináld! A mi ellenfeleink azok a perverz nyomorékok ott Wink - böktem a legaktívabban kiabáló csoport felé a hüvelykujjammal, és ha megteszi a csajszi nekem azt a szívességet, és ezzel véget vet a párbajnak, feltápászkodom és felveszem az íjamat is a földről.
- Foglald le őket, addig én a háttérből adok nekik :3 - mosolyogtam rá. Mondjuk nem tartottam elképzelhetetlennek, hogy bepróbálkoznak valamivel ezek a disznók, de jól harcol a kiscsaj, nem féltettem egy rakás egyes szintű homitól, akikből előbb-utóbb vaddisznóeledel lesz.
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Hitodama vs Mirika Empty Re: Hitodama vs Mirika

Témanyitás by Fuun Kotarou Vas. Nov. 04 2012, 02:25

>>Hitodama vs Mirika X Kotarou<<
A mai nap azon néhányak közé volt sorolható, melyekben nem moboztam, nem küldetésekkel foglalkoztam, és még csak nem is mini eventek után kutattam. A várost jártam már reggel óta, különféle utakat választva a legbizarrabbtól a leghívogatóbbig. Még meg nem talált kisebb-közép nagy különleges helyeket kerestem. Igazi célpontom nem volt, viszont alapfeltételként megszabtam, hogy ne legyen nagyon ismert, és legalább másod magamat el tudja látni a kínálatával. Az sem baj, ha az egész céhünket. Hm, magam előtt nem volt titkolt a célom, bár másoknak nem kell beleütni az orrukat. A teljes banda elé úgy is csak kis halakat fogok dobni. Ahogy rangsoroltam az eddig talált kis boltokat, üzleteket valami hangosra lettem figyelmes az egyik irányból. Gondoltam miért is ne megnézem mit találtak az emberek, hátha megkapom belőle én is a részemet. Közeledve már egész biztos, hogy harc folyik, talán még találok is magamnak egy igazán vicces embert, mint már ezelőtt párszor. Ám egyre furcsább dolgokat hallok, már-már kezdek megijedni, hogy valami gond van az audio rendszeremmel. Nem tudom eldönteni, hogy most mázliként gondoljak e a dologra, ha az van amire gondolok, vagy pechre, hogy nem előbb történt. Végtére is egy kis szemre gyúrás nem árthat-tal lezárom a rágódást, mivel odaértem a kis köz végére. A tömeget már láttam, hát nem egy bizalomgerjesztő csoport, úgyhogy innen fogom nézni a műso. Itt elakadok, mert valami olyasmi tárul elém ami néhány pillanatra kiégeti az idegrendszerem. Az első pont amin elakadtam, hogy két mezítelen lány fekszik egymáson, és birkóznak. Ezen túl jutva a második akadály, hogy az egyik ráadás kisgyerek. Még ezt is átvészelem valahogy, deee a másik viszont...Mirika. Éés, aaztahűdehűha. Esélyem sem lenne a látványon túltenni magam, ha nem hallanék meg megint valami aberrált szöveget. Különleges képességem használva szinte villanásként jelenek meg a többségnek egyenesen eltakarva a szórakozásuk. A kardom érces sikollyal húzom ki lassan a tokjából. Sokak ellen volt magassági előnyöm, és szinte villámokat szóró szemekkel undort és mérhetetlen haragot tükröző grimasszal az arcomon néztem le rájuk. A hangom sem tükrözött egyebet, mint vérszomjat, haragot, és megvetést.
-Az összes degenerált félkegyelmű akinek még kedves az a szánalmas élethez hasonlítható nyomorja, és nem akarja, hogy levadásszam, amint kilép a biztonságos zónából azonnal takarodjon melegebb vidékre! Mellesleg, ha megjegyezhetem, ugyan védett zónában nem halhattok meg, de rohadt kellemetlen ha valaki péppé ver. Valami ellenvetés söpredék?
Néhány szemfüles kiszúrta, hogy ugyanaz a céhlogó van nálam, mint a küzdők egyikének. Ők azonnal társultak azokhoz, akik nem kívánták kideríteni, hogy komolyan gondolom-e azt amit mondtam, és inkább lehangoltan és kisebb szitkokat szórva távoztak. Még így is maradtak akik felbőszülve néztek vissza rám. Jött néhány olyan, hogy „Ki vagy te, hogy megmond nekünk mit csináljunk?!” meg „Majd mi megmutatjuk neked, hogy milyen, ha péppé vernek!”. Ez utóbbiak közül ketten nekem is estek. Nem nagy meglepetésemre a dagadék otaku kockák fajába tartoztak, akik beszélni tudtak, de még csak ki se tették a lábukat a harcmezőre. Legalábbis szánalmasan gyengék voltak, még csak azt sem tudták, hogy indítsanak a rendszerrel támadást. Négy-öt-hat istenes után a földön kötöttek ki, s a maradéknak is elment a kedve a hőbölgéstől. Az egyik még felkel, de azonnal kap egy irdatlan horgot a balosomtól, meg egy jó nagy tockost a kardomtól. Esés előtt elkapom és szépen ráigazítom a másikra. Beugrik valami, s az épp menekülni készülők után kiáltok.
-Senki sehova! Azonnal visszatoljátok azt a szégyent nem ismerő pofátokat, és háttal álltok meg a hölgyek felé! Ide szépen elém és senki sem csal. Majd szépen bocsánatot kértek megalázkodva, amiért ilyen elfajzott korcsok vagyok.
Mondom miközben a két elterültre ráülök, és a kardomat a földbe majdnem beleszúrtam, csakhogy ezt a rendszer nem engedi. Az alattam lévőknek megjegyzem.
-És ha ti odamertek akár csak egy pillanatra is kukkolni, amint védett területen kívülre érünk kivágom a szemeitek.
Ülve várom meg az eredményt, és bőszen keresgélek az inventorymban hátha találok valamit Mirikának, mert így csak nem maradhat. Ekkor pillantom meg a már réges-rég elfelejtett rózsaszín ruhát, amit még igen kínos körülmények között szereztem. Ha lehetőségem nyílik rá, akkor odamegyek, közben elrakom a kardom és nyitok egy menüt Mirikának. Amiben történetesen átadnám neki az itemet, egy rózsaszín csinos egyberuha. Miközben erősen jobbra felfelé nézek, és vakargatom a fejemet egy kínos mosoly kíséretében.
-Izé, véletlenül akad nálam egy ilyesmi, és arra gondoltam, ha már ruha szűkében vagy jól jöhet.
Őszintén szólva elég kínosnak érzem a helyzetet, és erősen tartok tőle, hogy ezért biza nagyon el lesz látva a bajom. Izagából meg szeretném kérdezni, hogy mi is folyik itt, és kicsoda a kisgyerek, de valahogy nem jön egy szó sem ki a számon.

_________________
Bolt:
Lélek Kristály Iroda
Küldetések:
Álmatlan
[url=] [/url]
Ragnarök
Eventek:
Cupido
Húsvéti
Küzdőterek:
Peter vs Kota
[url=][/url]
Adatlap:
Spoiler:
Fuun Kotarou
Fuun Kotarou
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 412
Join date : 2012. Aug. 05.
Age : 31
Tartózkodási hely : Mosonmagyaróvár

Karakterlap
Szint: 17
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

Hitodama vs Mirika Empty Re: Hitodama vs Mirika

Témanyitás by Hitodama Kedd Nov. 06 2012, 17:26

- Minyáááááááááááááá! - nyivákolt kismacska módjára, amikor meghúzták a haját
Ez persze többnyire inkább ösztönös reakció volt, s amint néhány pillanat múlva rájött hogy nem is fájt, befogta a száját. Ehelyett visszavette a vigyort és inkább megint elkapta valahogy a lány kiszabadult karját, s folytatta az erőpontjaival való felvágást. Ez másoknak is nagyon tetszett, azonban hiába a kérdései még az íjászlány sem akarta őket megválaszolni... már megint túl kicsi volt valamihez?! Folytatta is volna a földhöz szorongatást, de ekkor belenyilallt elméjébe a körülmények furcsa játéka. Először is az íjászlány felhagyott a dulakodással, másodszor nem éppen úgy beszélt már mint akit felhúztak, harmadszor kijelentette hogy feladja a küzdelmet és arra kérte Mizukit, hogy szúrja meg a kardjával. Szemei üres karikákká torzultak a váratlan esemény hatására, s néhány pillanatra annyira kikapcsolt az agya, hogy észre sem vette a nézők között fellángoló háborúskodást, amit egy váratlanul felbukkanó kardforgató szított. Szippantott végül, majd pislantott, aztán felemelte az öklét és a lány hasát kezdte el püfölni
- Puszta kézzel, mondtam, puszta kézzel! - kiáltotta
És aztán ismételgette hevesen mindaddig, míg ellenfele életpontjainak megfelelő szintre csökkenése ki nem jelezte a harc végét. Ekkor egy pillanatra ráhuppant, majd néhány ziháló levegővételt követően oldalra hemperedett, legvégül féltérdre érkezve. Ismét lihegett egy keveset, majd végre megszólalt
- Nem... huff... használok kardot... huff... fegyvertelen ellen - bökte ki, majd kezében kardja villant fel és megsuhintotta - most pedig le a söpredékkel!
Azzal felpattant és még mindig nagy levegőket véve rávetette volna magát a nézőkre, azonban szeme elé egy egészen más látvány terült, mint amire számított: két fickó hevert a földön és rajtuk egy fiú dirigált ülve másoknak. Mizuki pontszemei tökéletesen jellemezték akkori érzelmeit, miszerint teljesen kibillent a valóságból. A helyreállás éppen akkor történt, amikor az az íjászlányt szólította meg a menüjében pötyögve. Kifogtak rajta, ilyen ártatlan, megszeppent és egyszerre gondterhelt arccal még sose vándorolt egyik arcól sem a másikra, mint ahogy most hol az íjászra hol a kardforgatóra pillantott. Ha most szokásos kedvében látta volna meg magát ilyennek, ideg összeroppanást kapott volna... egyszerűen kívül-belül egy összezavarodott kislánnyá változott át. Szippantott egyet, aztán a haját kezdte el piszkálni. Egyszerűen nem jött szó az ajkaira
Hitodama
Hitodama
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 198
Join date : 2012. Aug. 02.

Karakterlap
Szint: 10
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Hitodama vs Mirika Empty Re: Hitodama vs Mirika

Témanyitás by Mirika Szer. Nov. 07 2012, 19:45

Én nem tudom, ennek a kislánynak elmentek otthonról, hogy képtelen értelmezni, amit mondtam? Nekiállt püfölni, hogy fárassza magát ahelyett, hogy simán megszúrna, és azzal egyből véget vetne a meccsnek. Az előbb még kidobta az ablakon a fair-play fogalmát, hogy esélyt kapjon a nyilaim ellen, most meg fegyvertelen ellenfelet nem támad meg karddal, mikor feladtam a küzdelmet? Hol itt a logika, a következetesség? Egyáltalán miért várok én el ilyesmit, egy szerencsétlen gyerektől? Megcsóváltam a fejem, ennek semmi értelme nem volt. Látszott rajta, hogy teljesen kizsigerelte magát, úgy lihegett, mintha éppen eleget tennénk a közönségünk akaratának, és ahhoz is erőt kellett vennie magán, hogy egyáltalán megmozduljon. Hát bolond ez a lány?
Mivel a nézők hangoskodása másfajta irányt vett, mint eddig, mihelyst leszállt rólam a kicsi, a hasamra gördültem és úgy pillantottam a zaj irányába. Basszus, ezek összebunyóztak? De mi a franc...? Lehet vannak normálisabb pasik is, akik megelégelték volna, hogy egy gyereknek szólogatnak be ízléstelenül? Kissé értetlenül álltam fel, hogy kicsit jobb rálátásom legyen a dologra, addigra a tömeg is oszlani kezdett. És bár egy bizonyos pillanatig cseppet sem zavart, hogy meztelenül álldogálok egy rakás nyomoronc előtt, amint megpillantottam, hogy ki is okozta a felfordulást, mentem fülig vörösödtem és magam elé kaptam a kezeimet o.O
- K-Kotarou?! O///O - hitetlenkedtem tágra nyílt szemekkel. Csak egy pirinyót jöttem zavarba attól, hogy egy olyan srác is itt van, akivel kicsit rendszeresen találkozom, és most ő láthat így, de tényleg! Basszuuus, miért pont ő!? >.> Bárki, de tényleg bárki lenne itt, nem érdekelne, de vazz, pont Kota! Az tökre okés volt, hogy mondjuk szemtelenkedek vele egy kicsit és húzom valami kihívóbb viselkedéssel, de addig nem mennék el egyszer sem, hogy pucérra vetkőzzek előtte T///T Legalábbis... még nem Neutral Na, de na! És még ide is jött, miután leosztott pár tockost, ne!
- K-kösz, de figyu... ööö... nem lett volna muszáj. Meg izé... m-mit keresel itt? Nem akarsz eltűnni mondjuk a város másik felébe és elfelejteni azt, amit láttál... mondjuk? @.@ - érdeklődtem csak úgy mellékesen egy pöppet remegő hanggal, pipacspiros arccal és olyan gyors menünyitásokkal meg parancsokkal, hogy még egy gépíró tanár is megirigyelt volna! Az sem nyugtatott le olyan nagyon, mikor már rajtam volt a ruha, amit felajánlott, pont ugyanolyan meztelennek éreztem magam. Talán mert semmi nem volt alatta ._.
- Na jó... akkor én most... ja igen! Mi lenne, ha bocsánatot kérnél mondjuk!? - találtam rá hirtelen a kislányra, aki éppen annyira zavarodott állapotban lehetett, mint én magam, és jól rá is förmedtem, mert ugye ez az egész az ő hibája volt, és nem az enyém! Azt meg, hogy figyelem hiányában a söpredék valami sok lúd disznót győz terven agyalt, nyilván észre sem vettem, mert a nekik háttal álló Kota úgy kitakarta előlem őket a széles vállaival, mint a sicc!
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Hitodama vs Mirika Empty Re: Hitodama vs Mirika

Témanyitás by Fuun Kotarou Pént. Nov. 09 2012, 01:08

>>Hitodama vs Mirika X Kotarou<<
A szemem sarkából láttam a fényeket, amik arra utaltak, hogy felöltötte a ruhát, így már vissza mertem pillantani, s láttam, hogy nem csak én vagyok ennyire zavarban. Sőt a picurka totál elvesztette a fonalat. Bár a lényeges az most jött, valahogy kivágni magamat anélkül, hogy kiszedné belőlem, hogy készítettem néhány felvételt a szemeimmel egyenesen beleégetve az agyamba.
-Hát, ö izémizé, szóval úgy volt, hogy épp a várost derítettem fel, hirtelen valamiért elöntötte az agyamat a méreg és szétrúgtam pár hátsót, aztán mentem is tovább, időközben meg elhagytam egy ajándékot a megfelelő helyen, amire már nem is emlékszem.
Ekkor a hátam mögül jött a pont az i-re. „MOST!” és már jött is a támadás ami szépen átcsapott rajtam, azaz a képességem által hagyott képen, ami azzal szerte is foszlott. Én pedig szépen elkeztem pofozni őket.
-Ez is a ti hibátok! Miért miért miért miért?! Ki mondta, hogy megfordulhattok?! Azonnal térdre, könyörögjetek Mirika-sama bocsánatáért! Pusztulj!!
Természetesen eszük ágába sem volt hallgatni akár csak egyetlen szavamra is, hanem teljes erejükből menekültek, mikor felfogták, hogy ehhez biza most kevesek, de ha még sikerülne is létszámfölény miatt alkotni valamit ott lenne a felbőszített hölgy. Két méter után kiadva dühömet hagyom had fussanak amerre látnak. Kicsit lenyugodva, és idegileg helyretéve visszatérhetett a szemtelen vidám szokásos Kota. Hatalmas mosollyal fordultam vissza Mirika felé, s nem állhattam meg, hogy azért meg ne kapjam az ajándékomért járó bájos reakcióit.
-Mellesleg igen csinosan festesz a ruhában. Többször kellene Így öltözködnöd, vagy nem is így, de nah. Érted miről beszélek. Hihihi.- Majd már menekülőfélben még visszaszólok neki. Ja! Majd elfelejtettem MEGÖRZÖM, ezt a kis titkot! Wink Byebye hölgyek!- És a lehető leggyorsabban felszívódok az utcák labirintusában. Hihetetlenül elégedett vagyok a mai napi barangolásommal. Bár abba inkább bele se gondolok, hogy mit fogok ezért kapni legközelebb.

Medve! Ja nem, szóval: bocs. Kicsit elhúzódott az írás, meg nem is olyan nagy, de remélem elegendő, és megfelelő Wink

_________________
Bolt:
Lélek Kristály Iroda
Küldetések:
Álmatlan
[url=] [/url]
Ragnarök
Eventek:
Cupido
Húsvéti
Küzdőterek:
Peter vs Kota
[url=][/url]
Adatlap:
Spoiler:
Fuun Kotarou
Fuun Kotarou
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 412
Join date : 2012. Aug. 05.
Age : 31
Tartózkodási hely : Mosonmagyaróvár

Karakterlap
Szint: 17
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

Hitodama vs Mirika Empty Re: Hitodama vs Mirika

Témanyitás by Hitodama Pént. Nov. 09 2012, 16:09

A fény nem akarózott egyhamar beszivárogni abba a sötét kis szobába, ahol jelenleg Mizuki érezte magát. Ez annyit jelentett képletesen, hogy se nem értette a nézőtéri jelenetet se nem volt képes hozzáfűzni semmit az előtte kibontakozó társalgáshoz. Csak pislogott céltalanul és inkább figyelte az elhangzó szavakat és folyó eseményeket. A kardforgató fiú ugyanis valamit átadott az íjászlánynak, akin aztán egy rózsaszín ruha jelent meg aminek nem volt semmi értelme. Mármint, miért nem vette vissza inkább a saját cuccait? Mizuki is így tett volna, ha éppen eszébe jutott volna hogy ő még mindig "különleges harci ruházatát" viselte. Viszont fáradt volt és lehangolt, hasonló érzésekkel teli mintha egy ágyon feküdne egy kórházi szobában, amiben ha belegondolt jobban akkor rájött hogy most is ott volt
Amikor Kana ráförmedt újult erővel, ő csak bambán vissza nézett rá és megpróbálta összeszedni a gondolatait hogy vajon mire is gondolt? Ekkor persze rögtön el is terelődött a figyelme, ugyanis néhány túsza rá akarta vetni magát a fiúra. Ő azonban elijesztette őket, Mizuki pedig ment is volna utánuk valami légből kapott ürüggyel ha lett volna hozzá kedve. Most azonban kicsit igazibb volt, lassan reagáló és nyúzott
Ahogy a fiú is tovaszállt, felnézett a mellette levő íjászlányra és szippantott egyet, aztán gondolatban megfogalmazta válaszát
- Én nyertem a harcot... feladtad... - mormolta halkan - nem láttalak a faltól... nincsen miért bocsánatot kérni... - sóhajtott és lebiggyesztette a fejét, haja pedig az arcába lógott - Éhes vagyok... éhes vagy? Ez volt... a legjobb harc... kérsz reggelit...
Hitodama
Hitodama
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 198
Join date : 2012. Aug. 02.

Karakterlap
Szint: 10
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Hitodama vs Mirika Empty Re: Hitodama vs Mirika

Témanyitás by Mirika Pént. Nov. 09 2012, 17:45

Magyarázkodás, na az ment Kotának Rolling Eyes Kár, hogy se füle-se farka nem volt annak, amit mondott. Egyáltalán milyen ajándék? Tuti nem azért hebeg-habog, mert olyat kapott a fejére valakitől, hogy szédül >///> Ha lehet, csak még jobban elpirultam arra a gondolatra, hogy mit láthatott, amíg akcióba lendült és nekiállt szétkapni ezt a sok bunkó köcsögöt, májerkedve a gyorsaságával meg a szintjével. Pont ugyanúgy éreztem magam, mint a ruha felvétele előtt, szóval ismét visszakerültek a kezeim ugyanoda, ahol eddig voltak, hiába fedte már el immár jótékonyan a szövet a látnivalót. Lehajtottam a fejem, tekintetemre pedig árnyékot vetett a frufrum, tartásom is feszültségről árulkodott. Nyilván, mivel az is voltam, ideges és feszült, ajkaimon is kijött valami remegő hang. Előttem ugyan újra verekedés tört ki, ám én ugyanúgy, mozdulatlanul álltam és motyogtam magamban, szinte fel sem fogva, Kota miket kiáltozott. Mintha nem is lettem volna a saját testemben, úgy jutott el a tudatomba visszhangozva az egész.
- Hagyd abba... és takarodj... - immár számomra is érthetővé vált, mit motyogok, de olyan halkan duruzsoltam az orrom alá, hogy a csata zajában elveszett a hangom. Egyre inkább remegtem, és miután Kota elüldözte a maradék söpredéket is, majd újra csak felém fordult, hogy újabb, ezúttal dicsérő szavakkal illessen... valami elgurult. Íjam a kezembe került pillanatokon belül, és már ajzottam is fel, hogy célozhassak.
- ELFELEJTED, VAGY KITAPOSOM A BELED! - üvöltöttem utána, ami erős hangomat tekintve jól hallható lehetett az egész környéken. Aztán felkaptam a fejem, céloztam és utánalőttem egy nyilat, mely szélsebesen szelte át a fiú és a köztem lévő távolságot, alaposan megütve a hátát.
- Ezt neked, hentai! Hmpf... - fújtattam egyet gőgösen, majd újra a kislány felé fordultam, immár egy fokkal nyugodtabban. Ez annyit jelentett, hogy legalább már nem remegtem, csak szimplán vérben forgó szemekkel pillantottam rá. Nem kér bocsánatot, hogyne! Nem kifogás, hogy nem látott, attól még leöntött azzal a hülye vízzel! Ahogy az előbb a nyíl, úgy most én magam redukáltam nullára azt a másfél métert, ami köztünk volt, és ismét megragadtam a lányt a hajánál fogva. Kezemben immár nem az íjam, hanem egy lánc volt, amin élethűnek tűnő, de műanyag fülecskék sorakoztak.
- Éhes, mi? Reggeli, mi?! Még egy ilyen, és a te füled is felfűzöm erre a... erre a... áh! - mondtam elfojtott ingerültséggel a kiscsajnak, de további kötözködést nem tartottam szükségesnek, szóval ellöktem magamtól, szépen sarkon fordultam és faképnél hagytam, fortyogva. Mobok... mobokat akarok mészárolni. Ez volt az egyetlen értelmes gondolatom.

// Köszi a játékot :3 //
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Hitodama vs Mirika Empty Re: Hitodama vs Mirika

Témanyitás by Hitodama Pént. Nov. 09 2012, 23:01

Az íjász nem igazán akarta egy reggelivel megünnepelni a kiadós küzdelmet, pedig még a költségeket is állták volna helyette. Viszont Mizukit egy kicsit már felébresztette hogy a lány megfogta a hajánál fogva, s így néhány elhangzott szót követően válaszul elkapta a csuklóját és kiadósan megcsavarta
- Kiharcoltam... az álláspontom... - mondta hajszálnyival keményebb hangon, majd ásított
A lány a láncát dühösen lóbálva megpróbálta ellökni magától Mizukit, aki azonban megvetette a lábát és csak egy-két centimétert csusszant hátra, majd visszalökött. Az így is eléggé a helyzet magaslatán érezte magát, így határozottan megfordult és képzelt győztes hadvezér módjára elmasírozott a minden bizonnyal jobb dolgára. Mizuki nem értette hogy miért viselkedett így, bocsánatkérést várva miután annak rendje és módja szerint párbajban nyerte meg tőle az igazságot. Sajnos nem tudta hogy manapság már csupán mesékben voltak így a dolgok, s a megmaradt becsület meghalt a vereség pillanatában. Hogy lehetett valaki harcosként ennyire kitartó, de személyként ennyire józan észt mellőző? Hogy lehetett egyáltalán ilyen sok hasonló ember, önző és hülye?
- Ita-san no Baka... jó volt vele harcolni... - mondta maga elé alig hallhatóan, aztán összevonta szemöldökét - csak ostoba... tökkel ütött... szar... mint a többi...
Persze tisztelet a kivételnek, annak a két embernek a több száz undormány közül akikkel találkozott. Az ilyenek akarta leginkább megtaposni, mert jobb volt náluk... igen, jobb volt mindenkinél a világon! Gyűlölte az embereket, erre mostanra már rájött és egyszer még meg fogják keserülni hogy a világra jöttek. Önzőkkel szemben igazságos önzőnek lenni, vagy nem?

//Köszi neked is, mulatságos volt//
Hitodama
Hitodama
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 198
Join date : 2012. Aug. 02.

Karakterlap
Szint: 10
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Hitodama vs Mirika Empty Re: Hitodama vs Mirika

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Nov. 10 2012, 12:19

Szép küzdőterezés, bár eléggé megnehezítettétek a dolgom Kotarou csatlakozásával. Very Happy

Lezárom!

Fuun Kotarou a rövidke belépőjéért: 5 exp
Mikazuki Mizuki és Miyanari Kana: 20 exp 40 arany

A céhnek: +4 arany és +1 exp Zhou Xiu Shuinak
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Hitodama vs Mirika Empty Re: Hitodama vs Mirika

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.