Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Küldetés] A Letűnt Korok Jelene

+2
Szophie
Strea
6 posters

5 / 6 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

[Küldetés] A Letűnt Korok Jelene - Page 5 Empty Re: [Küldetés] A Letűnt Korok Jelene

Témanyitás by Szophie Pént. Dec. 13 2013, 14:03

- Szerinted haza vihetem őket? - meredtem a dobozban levő gyíkokra. Annyira édes kis háziállatoook lesznek.*_*
- Köszönöm, Mirika. - öleltem meg a lányt, majd a dobozban levő lényekhez léptem, hogy kiválasszam a sajátomat közülük.
- Te leszel Falat. - mosolyogtam az egyik, véleményem szerint legkisebb cukiságra a másik kettő mellett. Azok lehetnek Anaté, meg Hopeé, felőlem akárkié is, de Falat az enyém!
- Ugye nem akarsz állatkertet nyitni? - sompolygott mellém Vezér.
- De, és te leszel a legfőbb látványosság.- húztam az állatot, de ő ezt dicséretnek vette, és még ki is húzta magát, miközben büszkén lépkedett az ajtóhoz. Sügér. Vagyis farkas, de sügér farkas. Na de visza térve a cuki kis gyíkhoz..
- Gyere a mamához. - mosolyogtam rá,, miközben az nagyokat pislogott rám értetlen, hatalmas szemeivel. Meg bírtam volna zabálni, annyira kis cuki volt. És hogy veszélyes? Cöhh, ugyan már. Egyébként vajon mit esznek a gekkók? Asszem bogarakat.. A fene, hogy egyetlen egy sincs épp a tarsolyomban.
- Vezér! - szólítottam meg a farkast. - Tuti, hogy olyan béna vagy, hogy még egy legyet sem tudsz elkapni. - öltöttem ki rá a nyelvem.
- Hogy mi? - húzta fel mérgesen a szemöldökét, majd el is illant legyet kergetni. Hehe, már manipulálni is tudom. Hamarosan vissza is tért, és a szájában egy legyet hordott. El sem tudom képzelni, honnan szerezhette..
- Tessék Fala, finom falat. - nyújtottam neki a kaját, hátha azzal magamhoz édesgetem.
Végül bementünk azon a nagy, ronda ajtón. Nagyot nyeltem, ahogy megpillantottam a furi oroszlánt. Vajon őt lehet idomítani? Aztán egy lányt is láttam. Brrr.. nincs is annál félelmetesebb, mint egy gonosz gyerek.
- Semmi baj oroszlán! Nem kell ennek a gonosz gyereknek engedelmeskedned! - mondtam, és felé nyújtottam a kezem. - Élhetsz szabadon is, meg békésen is. Nézd ezt a hatalom űző, gonosz farkast. Még ő sem engedelemeskedik nekem, ha nem akar. De nem is bánt feleslegesen másokat. Nem akar téged se..
- Dehogynem.. Rolling Eyes - suttogta a farkas, de mégsem mozdult. Közben engedelmeskedtem Mirikának, és Anatra raktam két gekkót, ám a harmadikat nem. Falatot nem engedtem.

/Askr szedje majd le Anatról a gekkókat. Én meg most olyan hadműveletbe kezdtem, hogy a harmadik gekkó nekem kell! *_* olyan cuki második pet lenne.. már a jellemét is kitaláltam. Megpályáznám, vagy akármii... jahh, és az orival meg béke tárgyalásokat folytatok..Rolling Eyes /

_________________
[Küldetés] A Letűnt Korok Jelene - Page 5 0510[Küldetés] A Letűnt Korok Jelene - Page 5 1110[Küldetés] A Letűnt Korok Jelene - Page 5 0310
[Küldetés] A Letűnt Korok Jelene - Page 5 Tachi10
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A Letűnt Korok Jelene - Page 5 Empty Re: [Küldetés] A Letűnt Korok Jelene

Témanyitás by Strea Pént. Dec. 13 2013, 21:11


Vezér nem támadt. Szophienak sikerült átraknia Anatra két zöld gekkót.

A gekkók 40hp-t gyógyítanak Anaton, majd lilává változnak.

Korok 30-at sebez Anatba. A fiún lévő gekkók megijednek az oroszlántól, és elszaladnak.

Askr nem tudja utolérni a gekkókat, ám Hati támad (ugye pet és idomár két külön személy, utoljára figyelek erre helyettetek Razz). Nem talált.

Korok 30-at sebez Anatba.

Anat jön.

Anat (Sebzés: 40, Minden 6. körben pihen, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 3 vagy afölé kell dobnia.)
Borostyánsörényű Oroszlán
Mirika (Sebzés: 25/kés, Minden 5. körben pihen, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 3 vagy afölé kell dobnia.)
Borostyánsörényű Oroszlán
Szophie (Sebzés: 1, Pet sebzés: 32, Minden 6. körben pihen, támadáshoz 3 vagy afölé kell dobnia, spec. képességet nem használhat.)
Borostyánsörényű Oroszlán
Askr (Sebzés: 0, Pet sebzés: 22, Minden 5. körben pihen, támadáshoz 5 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 3 vagy afölé kell dobnia.)
Borostyánsörényű Oroszlán

Korok: -13 hp
Anat: 140/23 hp
Mirika: 100/90 hp
Szophie: 90/78 hp
Askr: 75/55 hp

Dobozban lévő gekkók: 1 darab zöld. Ha ki akartok venni belőle, teljes kört kell használnotok (olyat is lehet, hogy X elhasználja a körét Y felgyógyítására), ám figyeljetek, mert gyógyítás után a kövi körben lilává fognak változni, így őket is le kell ütnötök majd.

Fontos! Askr-t én fogom irányítani, és a körében minden esetben csak simán támadni fog, ha a reagjaitokban előzőleg nem mondotok neki mást (pl switch)! Amennyiben viszont megmondjátok, pontosan mit tegyen, úgy azt fogja tenni (a reagotok végén legyen érthetően leírva, mindig az utolsót fogom figyelembe venni).


A hozzászólást Strea összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Dec. 13 2013, 21:11-kor.

_________________
Színeim: #c997c8 4e4557
Adatlap
Staff feladatkörök
[Küldetés] A Letűnt Korok Jelene - Page 5 Newwea12
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2412
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A Letűnt Korok Jelene - Page 5 Empty Re: [Küldetés] A Letűnt Korok Jelene

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Dec. 13 2013, 21:11

The member 'Strea' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Küldetés] A Letűnt Korok Jelene - Page 5 4767250438_224285ea8b_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A Letűnt Korok Jelene - Page 5 Empty Re: [Küldetés] A Letűnt Korok Jelene

Témanyitás by Anatole Saito Vas. Dec. 15 2013, 23:48

Ahogy kiszakadok az emlékképek áradatából, rögtön beugrik valami. Valami, ami nem stimmel. Miközben próbálok eliszkolni az oroszlán elől, lehívom a teljes mapomat. A rendszer azonban teljesen megkergül, a mapomon krikszkrakszok vannak, data corrupted vagy ilyesmi (Strea infója), szóval most már tuti biztos vagyok benne, hogy valami térugrásban vagy alternatív dimenzióban vagyunk, esetleg valóban a 20. szint felett. Hisz az emlékkép ezt mondta számomra. - Srácok, itt valami nem stimmel! Tartok tőle, hogy nem a 8. szinten vagyunk, hanem sokkal feljebb! Próbálok hatni az oroszlánra, a képességem révén tudtam szerezni infókat róla. Ha jól fogadja és nem dühítem fel, akkor mondogassátok neki ti is majd ezt! - Ezután Korokhoz fordulok vissza és ugyanazokat a szavakat intézem felé, mint amit a kislány is. Ettől vagy még jobban fel fog majd bőszülni, vagy van rá halovány esély, hogy valóban meg tudjuk győzni. - Minden rendben lesz, Korok. Ha hagyod magad, visszakerülhetsz őhozzá... a kék szeműhöz!

Közben életsávomra pillantok. Ajajajajajaj, nagyon rosszul áll a szénám! >.> Mindjárt megmurdelek, bakker! Még a gyíkocskák sem tudtak tartós segítséget nyújtani; nem mellesleg zseniális ötlet volt Mirikától, én balga meg azt hittem haza akarja vinni őket. Ellenben Szophie tényleg haza akar vinni egyet, a probléma igazság szerint nem is ezzel van, mert hasznos kis petnek tűnnek ezek a gekkók, a gond az, hogy Vezér egyszerűen nem támadt, engem meg közben csócsál ez a cicamica. A fene se gondolta, hogy ilyen lórúgásnyi sebzései vannak O.O Nah, akkor most van az, hogy egy pillanatra meg kell állni - jobban mondva hátrálni - és ki kell ötölni egy taktikát. Elő a kristálykészlettel!
Miközben elinalok az engem üldöző mob elől, betárazok egy gyógyító kristályt a következő körömre, majd elsütök egy anti-mob kristályt az oroszlán ellen, így a következő körben legalább nem tud bántani. - Mirika! Kérnék egy váltást! Most nem fog megtámadni, de következő harapásától kifekszem édes, úgyhogy nem bánnám, ha nem egy ilyen nyirkos, sötét, snassz helyen kellene kipurcannom! - Szaladok még azért tovább, bár a cicus a kristálytól eltévelyedve éppenséggel ki van ütve, nem fog most belém marni. Ekkor Vezérnek kiáltok, valamivel muszáj ösztönöznöm a farkast a csapatmunkára. Talán jobb lenne, ha átadnák a körüket, de rászorulunk Szophie switchére is, plusz Vezér sebzésére is, a csapatmunka szellemiségéről már nem is beszélve. - Nézzenek oda, én meg azt hittem a farkasok legmenőbb egyedével küldizek együtt, aki nem ijed meg az állatok királyától Rolling Eyes Vagy nem sértő számodra, hogy egy sörényes, nagyra nőtt macska azt állítja magáról, hogy feletted áll és a királyod? Rolling Eyes
Futkorászok még egy kicsit, mire odaérek Szophihoz és Askrékhez. - Srácok! Switchláncot kérek, ez a túlélésünk kulcsa! Gondolom ti sem akarjátok itt hagyni a fogatokat. Szophie, drágám, kérlek nézd reálisan a helyzetet! Az oroszlán nem tárgyalóképes fél, de ha úgy látod jónak, akkor próbálkozz még a meggyőzésével, de közben akkor inkább add át a körödet, add át másnak a lehetőséget a... meggyőzésére - Nem hibáztatom a lányt a próbálkozásáért, ha nem lenne ilyen rizikós a helyzet, lehet én magam is megpróbálkoztam volna a mob lenyugtatásával. De hát a mob az mob No Meg kellene próbálkoznom egy képességaktiválással, melynek segítségével talán tudnám blokkolni Korok képihasználatát, de ha elpazarlom a mellékcselekvésem, akkor meghalok >.> Ráadásul még valami aggaszt... a kislány! Én mindenesetre támadok, mert eskü nem akarok kimúlni >.>


//Egy anti-mob kristály ellőve Korokra, majd támadom is egyszer.//


A hozzászólást Anatole Saito összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Dec. 15 2013, 23:54-kor.
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A Letűnt Korok Jelene - Page 5 Empty Re: [Küldetés] A Letűnt Korok Jelene

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Dec. 15 2013, 23:48

The member 'Anatole Saito' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Küldetés] A Letűnt Korok Jelene - Page 5 4766609959_af0c0eb7c7_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A Letűnt Korok Jelene - Page 5 Empty Re: [Küldetés] A Letűnt Korok Jelene

Témanyitás by Strea Hétf. Dec. 16 2013, 00:01


Anat támad. A földön lévő kristályok felfénylenek támadáskor. Talált, 20 sebzés.

Anat Korokhoz intézett szavaira az oroszlán ugyan megtorpan egy pillanatra, de utána talán még az eddiginél is dühösebben indul Anat felé. A kislány viszont teljesen máshogy reagál, elképedve bámul a harcos fiúra, s lép előre egyet, megszólalni azonban nem szólal meg.

Kristályhasználat sikeres, Korok lebénul, és nem támad.

Mirika jön.

Anat (Sebzés: 40, Minden 6. körben pihen, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 3 vagy afölé kell dobnia.)
Borostyánsörényű Oroszlán
Mirika (Sebzés: 25/kés, Minden 5. körben pihen, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 3 vagy afölé kell dobnia.)
Borostyánsörényű Oroszlán
Szophie (Sebzés: 1, Pet sebzés: 32, Minden 6. körben pihen, támadáshoz 3 vagy afölé kell dobnia, spec. képességet nem használhat.)
Borostyánsörényű Oroszlán
Askr (Sebzés: 0, Pet sebzés: 22, Minden 5. körben pihen, támadáshoz 5 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 3 vagy afölé kell dobnia.)
Borostyánsörényű Oroszlán

Korok: -33 hp (zöld)
Anat: 140/23 hp
Mirika: 100/90 hp
Szophie: 90/78 hp
Askr: 75/55 hp

Dobozban lévő gekkók: 1 darab zöld. Ha ki akartok venni belőle, teljes kört kell használnotok (olyat is lehet, hogy X elhasználja a körét Y felgyógyítására), ám figyeljetek, mert gyógyítás után a kövi körben lilává fognak változni, így őket is le kell ütnötök majd.

Fontos! Askr-t én fogom irányítani, és a körében minden esetben csak simán támadni fog, ha a reagjaitokban előzőleg nem mondotok neki mást (pl switch)! Amennyiben viszont megmondjátok, pontosan mit tegyen, úgy azt fogja tenni (a reagotok végén legyen érthetően leírva, mindig az utolsót fogom figyelembe venni).

_________________
Színeim: #c997c8 4e4557
Adatlap
Staff feladatkörök
[Küldetés] A Letűnt Korok Jelene - Page 5 Newwea12
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2412
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A Letűnt Korok Jelene - Page 5 Empty Re: [Küldetés] A Letűnt Korok Jelene

Témanyitás by Mirika Hétf. Dec. 16 2013, 01:03

A tervem tökéletes volt, önnön nagyszerűségem géniuszához méltó. Büszke voltam rá és magamra is, bizakodva tekintettem előre erre a harcra, hiába ez az orbitálisan magas sebzés, ami még Nii-chan életét is seperc alatt majdhogynem lenullázta. Még az sem rendített meg, hogy az egyik szúrásomat elcsesztem, ilyen bármikor előfordulhat, mozgó célpontot azért nem olyan sima liba eltalálni. Nem zavart, hogy Szophie komolyan vette, amit mondtam, bár fészpalmos volt a szitu, de két gyíkkal is fain lehetett volna a tervem. Egyszóval tűrtem-tűrtem, hogy minden egyes fogaskerékbe bekerült valami porszem, de csak addig, ameddig a két lila gekkó el nem szaladt, Askr pedig, aki tökéletes segítségnek bizonyult eddig, kudarcot vallott, nem tudta nyakon csípni őket. Eltűntek valamelyik szikla mögött, a nagyszerű ötletem pedig darabokra hullott a szemeim előtt. Füstbe ment terv lett. Sírni támadt kedvem, de végül csak a tehetetlen düh öntött el. Felkaptam egy követ és a földhöz vágtam teljes erőből, hangosan káromkodva. Pedig nem dőlt össze a világ, csak bennem esett szét szilánkokra valami. Újra elhatalmasodott rajtam az a borzalmas érzés, hogy semmire sem vagyok jó. Hiába feledtette el velem Anat ideig-óráig, csak nem tudtam kiverni a fejemből, mennyire gyűlölöm magamat, amiért semmit sem tudok megoldani. A ballépéseim már öltek is, és most lehet, hogy mindannyiunkat sírba taszítottam.
- Látom, jól van már >.> Switch Anat! - szólaltam meg ingerülten, majd biztos ami biztos, előrángattam egy mini potit az erszényemből és felhajtottam (+5 HP). Visszavettem a késeimet a kezembe, és igyekeztem felugrani az oroszlán hátára, hogy onnan döfhessem bele a fegyvereket az állt hátába. Addig be se izzítottam a sword skilleket, amíg a levegőbe nem kerültem, de nyilvánvaló volt, hogy valamit úgyis el fogok cseszni >.>

// 2 támadás, a földdel nem érintkezek alatta. +5 HP potizásból.
Askr-t meg arra kérjük, vegye át a sebzést egy körre :3 //
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A Letűnt Korok Jelene - Page 5 Empty Re: [Küldetés] A Letűnt Korok Jelene

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Dec. 16 2013, 01:03

The member 'Mirika' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Küldetés] A Letűnt Korok Jelene - Page 5 4767251444_0f76bf2817_s [Küldetés] A Letűnt Korok Jelene - Page 5 4766609959_af0c0eb7c7_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A Letűnt Korok Jelene - Page 5 Empty Re: [Küldetés] A Letűnt Korok Jelene

Témanyitás by Strea Hétf. Dec. 16 2013, 01:09



Mirika támad. A földön lévő kristályok felfénylenek támadáskor. Egyik kés talált, 13 sebzés.

Korok támad, 30 sebzés.

Szophie jön.

Anat (Sebzés: 40, Minden 6. körben pihen, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 3 vagy afölé kell dobnia.)
Borostyánsörényű Oroszlán
Mirika (Sebzés: 25/kés, Minden 5. körben pihen, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 3 vagy afölé kell dobnia.)
Borostyánsörényű Oroszlán
Szophie (Sebzés: 1, Pet sebzés: 32, Minden 6. körben pihen, támadáshoz 3 vagy afölé kell dobnia, spec. képességet nem használhat.)
Borostyánsörényű Oroszlán
Askr (Sebzés: 0, Pet sebzés: 22, Minden 5. körben pihen, támadáshoz 5 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 3 vagy afölé kell dobnia.)
Borostyánsörényű Oroszlán

Korok: -46 hp (zöld)
Anat: 140/23 hp
Mirika: 100/65 hp
Szophie: 90/78 hp
Askr: 75/55 hp

Dobozban lévő gekkók: 1 darab zöld. Ha ki akartok venni belőle, teljes kört kell használnotok (olyat is lehet, hogy X elhasználja a körét Y felgyógyítására), ám figyeljetek, mert gyógyítás után a kövi körben lilává fognak változni, így őket is le kell ütnötök majd.

Fontos! Askr-t én fogom irányítani, és a körében minden esetben csak simán támadni fog, ha a reagjaitokban előzőleg nem mondotok neki mást (pl switch)! Amennyiben viszont megmondjátok, pontosan mit tegyen, úgy azt fogja tenni (a reagotok végén legyen érthetően leírva, mindig az utolsót fogom figyelembe venni).

_________________
Színeim: #c997c8 4e4557
Adatlap
Staff feladatkörök
[Küldetés] A Letűnt Korok Jelene - Page 5 Newwea12
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2412
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A Letűnt Korok Jelene - Page 5 Empty Re: [Küldetés] A Letűnt Korok Jelene

Témanyitás by Szophie Hétf. Dec. 16 2013, 22:14

Gekkó lázban égtem. Minden idegszálammal a kis zöld gyíkocskára koncentráltam. Pláne miután az oroszlán sem volt hajlandó foglalkozni velem, és válaszolni nekem. Gonosz. Bezeg amikor Anat beszélt hozzá, akkor arra reagált. Meg ha nem is beszélt, legalább felfigyelt rá. Bezzeg rám. Na hát ez miatt húzódtam én el a sarokba, a kövek közé a dobozkával, meg a gyíkkal.
- Falatocskaa.. én leszek az új gazdid, akár tetszik, akár nem. - böködtem meg a gekkóm, miközben ellentmondást nem tűrő hangon közöltem vele, nincs választása.
- He.. - hallottam a jelegzetes morgó hangot a hátam mögül.
- Hagyj békén! - ripakodtam rá, pedig szegény még meg sem szólalt.
- De..! - ha megint valami 'harcolni, gyerünk" beszólással jön nekem, én komolyan megőrülök.
- Na, mi van? - fordultam a farkashoz tettetett mosollyal. Amúgy is, mit zargat, miközben gekkózok.
- Mi jövünk./- mondta fa arccal.
- Hupsz. - nos igen, az már más dolog.^^
- Switch Mirika, - kiáltotam, engedelmeskedve Anat parancsának a switch lánccal kapcsolatban.
- Askr, tudod, mii a dolgod! - kacsintottam a fiúra, megeresztve egy mosolyt is irányába. Megbíztam benne, tudtam hogy le fog váltani, és nem hagy pácban. Hisz jó céhtárs és barát. Nem mintha annyira hű de nagy pácban lennék épp. Vagy.. várjunk csak! Az életem! Mikor fogyott ez így le?
- Te csinálj, amit akarsz. - fordultam közben Vezérhez, bár úgyis tudtam, mit fog tenni. Kiszámítható egy pet. Támadni fog. Pláne azok után, amiket Anat hozzá vágott.
- Na most figyelj, harcos! - kiáltotta, és támadta az oroszlánt. Közben én is összeszedtem magam, és felkeltem Falat mellől, hogy támadjak. De nekem az a gonosz kislány gyanús volt. Rosszab, mint az ori, aki csak beszélni nem volt hajlandó. Így hirtelen ötlettől vezérelve én őt támadtam meg.
Majd amint letudhatam végre a bajokat, futottam vissza gekkózni. A dobozka fölé hajoltam.
- Falatfalatfalatfalat... - gügyögtem a mobnak. Viszont ekkor beütöt a változás. Az állat nagy, csillogó szemekkel nézett rám. Én meg boldogan mosolyogva őrá. Lejjebb hajoltam, miközben ő elkezdte nyújtogatni nyakacskáját. Végül két lábra állt, megtámasztva magát rajtam, majd ügyes mozdulatokkal felfutott a vállamra. Onnan kémlelte dülledt szemekkel a tájat.

Bocsi a mentegetéskért.>.< csak valamiért ki-be lépked itt minden.o.o a gekkót pedig perverz jellemének hála szelíditetem.

_________________
[Küldetés] A Letűnt Korok Jelene - Page 5 0510[Küldetés] A Letűnt Korok Jelene - Page 5 1110[Küldetés] A Letűnt Korok Jelene - Page 5 0310
[Küldetés] A Letűnt Korok Jelene - Page 5 Tachi10
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A Letűnt Korok Jelene - Page 5 Empty Re: [Küldetés] A Letűnt Korok Jelene

Témanyitás by Szophie Hétf. Dec. 16 2013, 23:00

Hjaj.. Rolling Eyes *dob*

_________________
[Küldetés] A Letűnt Korok Jelene - Page 5 0510[Küldetés] A Letűnt Korok Jelene - Page 5 1110[Küldetés] A Letűnt Korok Jelene - Page 5 0310
[Küldetés] A Letűnt Korok Jelene - Page 5 Tachi10
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A Letűnt Korok Jelene - Page 5 Empty Re: [Küldetés] A Letűnt Korok Jelene

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Dec. 16 2013, 23:00

The member 'Szophie' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Küldetés] A Letűnt Korok Jelene - Page 5 4766610511_dda12706fc_s [Küldetés] A Letűnt Korok Jelene - Page 5 4767251444_0f76bf2817_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A Letűnt Korok Jelene - Page 5 Empty Re: [Küldetés] A Letűnt Korok Jelene

Témanyitás by Strea Hétf. Dec. 16 2013, 23:18


Vezér támad. A földön lévő kristályok felfénylenek támadáskor. Talált, 16 sebzés.

Szophie elől a kislány elugrik, Korok lábához szalad, és ijedten kapaszkodik belé. Korok támad, 30 sebzés.

Szelídítés sikerült, a gekkó csatlakozott Szophiehoz, harci képességeit elveszítette.

Askr jön, leswitcheli Szophiet, majd Hatival együtt támadnak. (Első kocka Hati, második kocka Askr.) A földön lévő kristályok felfénylenek támadáskor. Askr betalált, 1 sebzés.

Korok támad, 30 sebzés.

Anat jön.

Anat (Sebzés: 40, Minden 6. körben pihen, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 3 vagy afölé kell dobnia.)
Borostyánsörényű Oroszlán
Mirika (Sebzés: 25/kés, Minden 5. körben pihen, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 3 vagy afölé kell dobnia.)
Borostyánsörényű Oroszlán
Szophie (Sebzés: 1, Pet sebzés: 32, Minden 6. körben pihen, támadáshoz 3 vagy afölé kell dobnia, spec. képességet nem használhat.)
Borostyánsörényű Oroszlán
Askr (Sebzés: 1, Pet sebzés: 22, Minden 5. körben pihen, támadáshoz 5 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 3 vagy afölé kell dobnia.)
Borostyánsörényű Oroszlán

Korok: -67 hp (narancs)
Anat: 140/23 hp
Mirika: 100/65 hp
Szophie: 90/48 hp
Askr: 75/25 hp

Fontos! Askr-t én fogom irányítani, és a körében minden esetben csak simán támadni fog, ha a reagjaitokban előzőleg nem mondotok neki mást (pl switch)! Amennyiben viszont megmondjátok, pontosan mit tegyen, úgy azt fogja tenni (a reagotok végén legyen érthetően leírva, mindig az utolsót fogom figyelembe venni).


A hozzászólást Strea összesen 5 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Dec. 16 2013, 23:47-kor.

_________________
Színeim: #c997c8 4e4557
Adatlap
Staff feladatkörök
[Küldetés] A Letűnt Korok Jelene - Page 5 Newwea12
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2412
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A Letűnt Korok Jelene - Page 5 Empty Re: [Küldetés] A Letűnt Korok Jelene

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Dec. 16 2013, 23:18

The member 'Strea' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Küldetés] A Letűnt Korok Jelene - Page 5 4767251444_0f76bf2817_s [Küldetés] A Letűnt Korok Jelene - Page 5 4766609959_af0c0eb7c7_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A Letűnt Korok Jelene - Page 5 Empty Re: [Küldetés] A Letűnt Korok Jelene

Témanyitás by Anatole Saito Hétf. Dec. 16 2013, 23:40

- Switch Askr! - váltom le gyorsan az idomárfiút, miközben sűrűn facepalmozok a sok luft láttán. Mondanám, hogy minden a terv szerint alakult, de a cicus elugrálásaival teljesen beleköpött a levesembe. Nyomomban az oroszlánnal rohanok egyenesen Mirika felé és torkom szakadtából kiáltok neki sipítozva - Miriiiii! Találj ki valamit! >.< És válts le!
Ezután hirtelen ötlettől vezérelve felkapom azokat a kristályokat, amiket a sörényéből szórt ki az ori és hacsak nem égetnek, ráznak, ergo sebeznek, akkor én bizony megpróbálom összetörni őket úgy, hogy rájuk taposok. Ha ez nem válik be, akkor jól megdobálom velük a cicust, hátha így nem hat majd a sebzéscsökkentése. - Nesze, nesze! Kérsz még? Nesze! >.> - Közben pedig egy szép nagy ütéssel fejbe próbálom kólintani a mobot. Legalább már sárga az életsávja \o/ - Minden rendben lesz, Korok. Ha hagyod magad, visszakerülhetsz őhozzá... a kék szeműhöz! - Menekülés közben elhasználok egy kis potiont, a betárazott gyógyító kristályt még tartalékolom arra az esetre, ha a taktikánk nem válik be.

48 sebzés mert sárgában van az életsávom (harcos bónusszal)
Támadás után benyomtam egy kis potit (+20 hp)


A hozzászólást Anatole Saito összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Dec. 16 2013, 23:41-kor.
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A Letűnt Korok Jelene - Page 5 Empty Re: [Küldetés] A Letűnt Korok Jelene

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Dec. 16 2013, 23:40

The member 'Anatole Saito' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Küldetés] A Letűnt Korok Jelene - Page 5 4766609959_af0c0eb7c7_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A Letűnt Korok Jelene - Page 5 Empty Re: [Küldetés] A Letűnt Korok Jelene

Témanyitás by Strea Kedd Dec. 17 2013, 00:16


Ahogy Anat felveszi az egyik kristályt, a kislány ijedten kezd el rohanni felé, de nem elég gyors: a kristály könnyedén összetörik rátaposáskor, majd fel is robban, a többiek a nagy füsttől csupán a pixeltörés effektjét hallják, egypár pixeldarab ki is úszik a füstfelhőből, Anat maradványaként. A partyból is eltűnik a neve, s amikor eloszlik a füst, csupán az njk marad ott, dühösen nézve Korokra.
- Hallgatnod kellett volna rám! – mondja neki, a csapat többi tagjával nem is törődve. Korok ezúttal nem támad, ám Mirikát szemeli ki magának, feléje indul el. A megmaradt  kristály továbbra is békésen csillog a porban.

Mirika (Sebzés: 25/kés, Minden 5. körben pihen, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 3 vagy afölé kell dobnia.)
Borostyánsörényű Oroszlán
Szophie (Sebzés: 1, Pet sebzés: 32, Minden 6. körben pihen, támadáshoz 3 vagy afölé kell dobnia, spec. képességet nem használhat.)
Borostyánsörényű Oroszlán
Askr (Sebzés: 0, Pet sebzés: 22, Minden 5. körben pihen, támadáshoz 5 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 3 vagy afölé kell dobnia.)
Borostyánsörényű Oroszlán

Korok: -67 hp
Anat: halott
Mirika: 100/65 hp
Szophie: 90/48 hp
Askr: 75/25 hp

Fontos! Askr-t én fogom irányítani, és a körében minden esetben csak simán támadni fog, ha a reagjaitokban előzőleg nem mondotok neki mást (pl switch)! Amennyiben viszont megmondjátok, pontosan mit tegyen, úgy azt fogja tenni (a reagotok végén legyen érthetően leírva, mindig az utolsót fogom figyelembe venni).

_________________
Színeim: #c997c8 4e4557
Adatlap
Staff feladatkörök
[Küldetés] A Letűnt Korok Jelene - Page 5 Newwea12
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2412
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A Letűnt Korok Jelene - Page 5 Empty Re: [Küldetés] A Letűnt Korok Jelene

Témanyitás by Mirika Kedd Dec. 17 2013, 01:04

Egyik tőröm újra a levegőt szelte, és a fegyvert, ami miatt teljesen kikészültem korábban, hiszen úgy tűnt, elveszítem, most tehetetlen dühömben azzal a lendülettel földhöz is vágtam, mintha csak egy értéktelen kacat volna. Idegességemben még akkor is kiesett a kezemből, mikor utána felvettem. Elegem volt mindenből: ebből a küldetésből, a harcból, de legfőképpen magamból. Haza akartam menni, de nem Nysterbe. Haza haza, és az sem érdekelt volna, ha éppen full betegen kell vegetálnom egy kórházi ágyban. Ennél még az is jobb lett volna. Ennél bármi... csak ne kelljen folyton kudarcélményekbe ütköznöm. Pedig még nem is tudtam, mi vár rám, igaz már csak alig néhány pillanat kellett hozzá, hogy beüssön a krach. Ahogy a szemem sarkából megláttam a megrémülő kislányt... nem, anélkül is éreztem, hogy ha Anat csinál valamit azzal a kristállyal, akkor abból semmi jó nem fog kisülni. Pedig már sárga volt a mob élete is, egy-két csapás és vége lett volna. Még csak arra sem volt időm, hogy letorkolljam Nii-chant, ne csinálja. A robbanásban kámforrá vált, a füstön keresztül pedig pixeldarabkák szóródtak szét. Talán fel sem fogtam, minek voltam éppen a szemtanúja, de torkom összeszorult és könnyek gyűltek a szemembe. Próbáltam hinni benne, hogy csak a kristály darabkáit láttam a füstben, Nii-chan pedig elteleportált. A kékesfehér villanás biztos csak elkerülte a figyelmemet. Pislogtam, vagy valami.
Pillantásom az oroszlánra vetült, lábaim pedig maguktól mozdultak, ahogy kezeim is. Csak egy dolog járt a fejemben: minél gyorsabban végezni akartam a mobbal. Hiszen ha néhány másodpercen belül megölöm, akkor Anat is visszajön, ugye? Kota is visszajött, kétszer, is, mikor a halála után pixeleire szedtem a bosst. Itt is fog működni, ugye? Látásom homályos volt a könnyektől, de ordítva estem neki a sörényesnek, kezemben egy Tükör Kristállyal amit már nem is tudom, mikor vettem elő. Egyszerűen csak ott termett a kezemben, mint legalkalmasabb eszköz arra, hogy pluszsebzést okozzak. Minél többet, hogy minél hamarabb elpusztítsam... elpusztítsuk.

// Támadások + tükör kristály használat //
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A Letűnt Korok Jelene - Page 5 Empty Re: [Küldetés] A Letűnt Korok Jelene

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Dec. 17 2013, 01:04

The member 'Mirika' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Küldetés] A Letűnt Korok Jelene - Page 5 4767249862_5877ffd2ef_s [Küldetés] A Letűnt Korok Jelene - Page 5 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A Letűnt Korok Jelene - Page 5 Empty Re: [Küldetés] A Letűnt Korok Jelene

Témanyitás by Strea Kedd Dec. 17 2013, 01:37


Mirika támad. A kristály felfénylik támadáskor. Talált, 2x19 sebzés. Korok szétpixeleződik, vele együtt a megmaradt kristály is. (A Tükör kristályt nem kellett elhasználni.)

Miután a ritka mob utolsó pixeljei is semmivé válnak, a kislány megkönnyebbülten sóhajt fel, majd feláll, és megigazítja a szoknyáját. Nem tűnik szomorúnak, odasétál hozzátok, és meghajol.
- Köszönöm szépen, nem is tudom mi lett volna, ha nem jöttök – egy kis szünetet tart, majd fejét oldalra billenti – Amúgy, hogy találtatok ide? Ez a huszonkettedik szint – bizonytalanodik el, ám cseppet sem zavartatja magát, nem veszi észre, hogy ti esetleg bánkódnátok valami – vagy valaki – miatt, könnyedén és vidáman beszél, egyelőre nem hagyva szóhoz jutni titeket – Korok nem ilyen ám, csak most nem volt itt a másik njk, akinek a programja szabályozta volna az övét. Hmmm, ha itt lett volna, biztosan mind jó barátok lennénk – meséli – Hű, és te komolyan megszelídítettél egy gekkót? De ügyes vagy! – fordul Szophie felé lelkendezve – Tehát ilyen egy idomár! Még egyetlen indikátoros emberrel se találkoztam, furák vagytok – nevetgél, próbálja megsimogatni Vezért és Hatit. Talán érdemes lenne kérdezni tőle, hogy többet is megtudjatok.


Anat:

Sötétség, a szemed lassan szokik hozzá a félhomályhoz. A hideg földön fekszel, továbbra is a barlangban vagy, ám annak egy eddig felfedezetlen részén, emlékeid homályosak lehetnek a teremben történtek utolsó pillanatairól, hiszen minden olyan gyorsan történt. A talpad alatt lévő kristály felrobbant, ekkor ért oda hozzád a kislány, egy számodra ismeretlen tárgyat eltörve, a füledbe suttogva még, „Gyógyítsd magad és találj vissza”, majd minden elhomályosult. Életed a piros zónában, és legnagyobb ijedtségedre lassan, de biztosan csökken lefelé. A menüdben az itemek helyén egyesek és nullák vannak, potit nem tudsz előhívni. Egy zöld gekkó pislog rád, és merészkedik egyre közelebb. Mit teszel?


Teljes kör, sorrend nincsen. Szophie kérlek 400 szóval érd be a többieket.

_________________
Színeim: #c997c8 4e4557
Adatlap
Staff feladatkörök
[Küldetés] A Letűnt Korok Jelene - Page 5 Newwea12
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2412
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A Letűnt Korok Jelene - Page 5 Empty Re: [Küldetés] A Letűnt Korok Jelene

Témanyitás by Szophie Kedd Dec. 17 2013, 18:38

Gekkóm! Gekkóm! Gekkóm van! Ez de jó! Annyira nagyon belemerültem az örömömbe, hogy csak az elszálló pixeldarabokra figyeltem fel. Fel sem fogtam, mi történik körülöttem, Mirika már az oroszlánt darabokra szedte. Én meg csak figeltem az újabb felszálló piros kis darabkákat. Mint elvarázsolt porszemek a tavaszi szellőben. Felszálló lelkek térbeli formája volt az. Egy élet végének jelentése. Lassacskán felfogtam, mi is történt, ahogy körbenézve sehol sem találtam Anatot. Felfogtam, ugyanakkor nem értettem meg. Ez nem lehet! Ez.. A szemem előtt. Ő.. Tényleg? Kétkedő ám reményvesztett kifejezés szökött az arcomra önkéntelenül. Nagy. Erős. Céhvezér. Ám ugyanolyan halandó, mint akárki más. Nehéz felfogni az ilyesmit. Csak a hiányt éreztem, azt, hogy nekem fáj, belül. Nem annyira, mint annyi ével ezelőtt, de ugyanúgy. Üres érzés volt. Az a kevéske emlék szökött a fejembe, mely hozzá kötött. És ettől összeszorult a szívem. Milyen buta voltam. Milyen elválás volt ez? Még csak egy kedves szóra sem futotta tőlem. Máshogy bántam vele, csak mert szakállas. Gonosz gondolatok. Máshogy bántamele, csak mert céhvezéri mivolta miatt féltem tőle. Pedig ennek semmi értelme. Természetesen csak a tiszteletemet akartam kifejezni ezzel, de... nem ért volna többet inkább egy őszinte mosoly? Segítség. Beszélgetés. Játék.. Játszani akarok vele! Nevetni vele, nevettetni. Ahogy rendesen kellett volna. De már késő.
Segíteni akart nekünk, nekem. Segített mindvégig. Bohókásan, sajátosan, barátságosan. Egy ölelés. Ezt érdemelte volna. De nem kapta meg tőlem. És most itt lényegtelen, hogy nincs szüksége egy hozzám hasonló ölelésére, hogy ő egy nagy céhvezér.. Attól még az ölelés járna neki. Mert a szívemből jön. Mert ezzel akarom megköszönni neki.. és nem, nem tettem meg. És már nem is fogom tudni.
Könny szökött a szemembe. Annyira kevés ideje ismertem, és mégis annyi emlék, annyi gesztus, annyi szó. Annyi dolog, gondolat, melyet meg lehet bánni. Ha csak a fejemben fordult meg, akkor is.
A gekkóm előremászott, és lecsúszott a pólómra. De nem volt ez akkor érdekes..
Az ölelés.. az ölelés az egyetlen apró, pici gesztus..
Nem érdekeltek a lány szavai. Nem voltam hajlandó válaszra méltatni, sem figyelmeztetni arra, hogy Vezért ne simogassa. Egyszerűen lekuporodtam a földre, és a a tenyerembe temettem az arcom. Falat lemászott a hátamról, felkapaszkodott a kislány lábán, és elindult a polója felé. A gyermek ölelő, simogató, kényeztető karjaira áhitozott. De azok Vezért simogatták. Legalábbis felé nyúlt, de a farkas elhúzódott.
- Huszonkettedik szint? Ezt hogy érted? Mi a nyolcason vagyunk, minthogy a szintünk még csak ehhez elegendő. - morogta a farkas. - Te tévedésben élsz.. És mégis mi a fene volt ez az oroszlános dolog? Meg mi a fene volt az a kristály? - kérdezte a gyermeket, és meg sem próbált odajönni hozzám. Egy picikét sem.

_________________
[Küldetés] A Letűnt Korok Jelene - Page 5 0510[Küldetés] A Letűnt Korok Jelene - Page 5 1110[Küldetés] A Letűnt Korok Jelene - Page 5 0310
[Küldetés] A Letűnt Korok Jelene - Page 5 Tachi10
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A Letűnt Korok Jelene - Page 5 Empty Re: [Küldetés] A Letűnt Korok Jelene

Témanyitás by Mirika Kedd Dec. 17 2013, 20:48

Sikerrel jártam. Mint mindig, amikor igazán számított, amikor tényleg fontos volt. Még csak a kristályomra se volt végül szükség, második vágásom nyomán pixelek százai terítettek be. A szárnyas oroszlán apró darabkái, virtuális vére. Megkönnyebbült sóhaj szakadt fel a torkomból, lábaim viszont már nem tudtak megtartani. Lihegve estem térdre, de nem érdekelt, mennyire el voltam csigázva. Megmentettem Nii-chant, elég gyors voltam. Ez volt az egyetlen fontos dolog. Gyorsan kaptam oldalra a fejem, előbb az egyik, majd a másik oldalra. Kerestem a fiút, vártam, hogy a szemeim előtt fordul vissza a folyamat és a pixelekből összeáll, azonban... ez nem történt meg. Eltelt egy perc, majd még egy, de hiába kerestem Anatot a tekintetemmel.
- Ez nem lehet... Hol van...? - váltam egyre kétségbeesettebbé, miközben fejemen ezernyi lehetőség pörgött végig. Valahova máshová került, a barlang egy másik pontjára, a barlangon kívülre a tisztásra, az erdőbe, vissza a 8. szintre vagy a Kezdetek Városának főterére... De az nem lehet, hogy ő is... hogy Hokushin vagy Ranmaru után ő is... Szophiera pillantottam, és az ő megrendült ábrázata tette be nekem a kaput. A könnyező arcát nézve belőlem is előtört a sírás, lelki szemeim előtt pedig a harcos arcát láttam, ahogy rám vigyorog. Ahogy kezeimmel átöleltem magam, úgy éreztem, hogy az ő karjai fonódnak körém, megsimogatja a fejem, beletúr a hajamba... Újra ott voltam a cukrászdában, ahol Kota bemutatta nekem, Arbusban, ahol visszaadta a céhjelvényét, a toborzón, ahol friss céhmesterként kiesett a kezéből a gyeplő... A békülésünk pillanatát is újra átéltem, aztán azt a furcsa szitut, ahol Ranmaruval, Alexszel és Hinarival együtt kalandoztunk. Mindeközben mereven bámultam a földet, és végül eszembe jutott: mi lesz így velem, ha őt is elveszítem?
- Hol van? - szólaltam meg színtelen, rekedt hangon, és mintha ő, akit az egész nem is érdekel, és fogalma sincs, min megyünk keresztül, mintha ő választ tudna adni, tekintetem az NPC kislányra szegeztem.
- Hol van?! - kiáltottam immár rá, és remegő térdekkel felálltam, közelebb botorkáltam, és megragadtam a vállait. Megráztam. Durván. Követeltem tőle a választ, amiről fogalma sincs.
- Válaszolj... - jött az újabb parancsom, de erőm csak eddig tartott. Újra könnypatakok indultak neki arcomon a talaj felé, szorításom gyengült és újra összeestem, ezúttal az NPC előtt. Nem is láttam már, csak tartottam a kezeim között és magamhoz öleltem, mint egy párnát.
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A Letűnt Korok Jelene - Page 5 Empty Re: [Küldetés] A Letűnt Korok Jelene

Témanyitás by Anatole Saito Kedd Dec. 17 2013, 21:32

Leoltották a villanyt? O.o Bahh, nem, csak a kristály, amit széttapostam, valószínűleg csapda volt és egy füstkristályt aktiváltam. Látásom meg persze nincs, így csak krákogva hessegetem a füstfelhőt, ami körbevesz. Valaki még beszél a háttérben, de hiába a jó hallásom, már nem értem, hogy mit. A padlón találom magam, hideg és nyirkos. Az a fránya oroszlán biztos kihasználta, hogy itt vaksiskodok és jól feldöntött. Tuti, más magyarázat nem lehet. Rolling Eyes
Felülök, sőt gyorsan fel is pattannék, hogy várjam az újabb alkalmat, amint Mirika végez a mobbal. Egy újabb boss legyőzése bezsebelve a pöttömnek, büszke vagyok rá, olyan kis ügyes, mint mindig. <3 Szép összmunka volt a csapatban és újból nagy hasznát vettem a kis kristálygyűjteményemnek. Hiába, az ilyesmire muszáj költeni, már másodjára jelentettek nagy segítséget ez alatt a küldetés alatt a drágaságaim. No, de van itt egy kis bökkenő. Mire feltápászkodom, eloszlik minden füst, de még mindig hunyorogva próbálok nézelődni. Valami nem stimmel. Hol vannak a többiek? Miért nem hallom a csata zaját. Elmémben felvillan egy homályos emlékfoszlány akkorról, mielőtt elsötétült volna minden. Lehet beütöttem a fejem esés közben és ez megzavart eddig? Hmm... Tényleg, a kislány volt, akinek a szavait hallottam. Felém szaladt, nem tetszett neki, hogy össze akarom törni a kristályt. Úgy kell neki, gonosz kislány, akkor biztos ő döntött fel. Biztos az oroszlánt védte a kis sunyi. Tudtam, hogy nem szabad megbízni benne, horrorfilmek kislánya, brrr No
A szemeim lassan megszokja a félhomályt, kétféle világító dolog is van, ami rákényszeríti őket. Egyrészt a barlang világítótestei, másrészt a pirosan villogó életsávom. Bakker, piros! Bakker, csökken! Bakker! Eszeveszett tempóban nyitom le a gyorsmenüm, de nincsenek sehol sem a betárazott cuccaim. Lehívom a főmenüm, de behalt a rendszer. Fene vigye el! - Miri! Potit dobj! Miri! - Nem érkezik válasz és ez felettébb aggasztó. De nini, egy gekkó! Komolyan? Az egyetlen társam ebben a szorult helyzetben egy zöld gekkó? wtf Basszus, Anatole! Zöld! Nem, nem azért jó, mert a kedvenc színed, hanem mert zöööld! Gyógyít! El kell kapnom!
- Zöldikeee, picinyem, gyere ide a papához! - kezdek el gügyögni a hüllőhöz, aki értetlen fejjel pillog rám. Azt hiszem nem tudok prezentálni semmilyen kaját, amivel magamhoz csalhatom, így a meglévő skilljeimre kell építenem. Várjunk csak! Most ugrik be, mit mondott a kislány! Gyógyítsam magam és találjak vissza O.o Visszatalálni? Körbepillantok és csak értetlenül kamillázok. Hol a csudában vagyok? Shocked Tuti megint valami alternatív dimenzióba kerültem, hmm, vagy lehet a kristály széttörésével én már vissza is kerültem a 8. szintre. De hogy adjam ezt a többiek tudtára, ha egyszer a rendszer bedöglött? Mindegy is, ezen ráérek gondolkozni, most el kell kapnom a gekkót >.< Gyorsaság és akrobatika kombóval igyekszem elcsípni, ha pedig sikerül, akkor undorodva és fintorogva ugyan, de magamra tenném, hogy meg tudjam gyógyítani magam. Ha pedig lilává változik, akkor megpróbálom megfélemlítéssel elüldözni. - Korok belőled fog vacsorát csinálni, ha nem iszkolsz el picinyem! Twisted Evil - Ha ez nem jön be, akkor kénytelen leszek lecsapni szegénykét, pedig én minden esélyt megadnék neki a túlélésre, főleg, ha lenen olyan segítőkész, hogy megment a további hp vesztéstől. Mert ugye nem fog ezután csökkenni az életem? Ugye? O.o Ha minden rendben, talán ideje lenne feltérképezni a terepet... - Mirikaaa! Ez nem a legjobb alkalom a bújócskára! Rolling Eyes
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A Letűnt Korok Jelene - Page 5 Empty Re: [Küldetés] A Letűnt Korok Jelene

Témanyitás by Strea Kedd Dec. 17 2013, 22:13


Szophie, Miri:

Vezér kérdéseire a lány csak csodálkozón a szája elé teszi az egyik kezét, majd felnevet.
- Buta farkas, a nyolcadik szint lejjebb van – tájékoztatja őt – Hmmm, igaz is, elvileg nekünk nem kéne itt lennünk. Buta rendszer, amit szintet nem értetek el, tömörítve kellett volna tárolnia – ingatja a fejét, s mivel Vezér nem engedi, úgy Hatit simogatja meg. A rajta mászkáló gekkót pedig próbálja megcsikizni, önfeledten nevetgél, ha sikerül neki, élvezi, játszik az állatkával. Mirika kérdésére viszont csak értetlenül bámul a lányra, majd ijedten hátrébb lép, ám miután ki tud szabadulni az ölelésből, a homlokát ráncolja, mint akinek fogalma sincsen róla, mit nem értenek a többiek.
- Az a harcos fiú? Hát magára vonta Korok figyelmét, nem? Buta volt, Korok még a kristályommal együtt is megölte volna, ha nem nyúlok bele az aktuális koordinátáiba – magyarázza, majd spontán lehuppan a földre, kezeit összefonja maga előtt, szája lefelé görbül – Korok biztosan mérges lesz rám, nagyon mérges – szipogja, majdnem a sírás határán – Nem fog játszani velem, buta fiú miatt – teszi hozzá, s amennyiben nem nyugtatjátok le valahogy, előtör belőle a sírás. Jópár perc kell, mire abbahagyja, ekkor néz végig rajtatok újra, mosolyog – Na és tetszett a kirakó? – kérdezi, majd körülnéz és felsóhajt - Nincs sok időnk, a szint újra tömörítve lesz az első hibaellenőrzés után… de addig még játszhatunk! – derül fel az arca – Akar valaki hintázni velem?

Anat:

A gekkót sikerül elkapnod, de sajnos a szavaidra nem menekül el, így muszáj leütnöd, miután lilává változott. Ha újfent megnyitod a menüd, láthatod, hogy lassan kezd helyreállni, csupán időleges bug volt az előbbi – vagy valaki direkt összekuszálta az adataid? Mindenesetre az életed sem csökken tovább, 14hp-nél végleg megáll, ha szeretnél, persze mostmár potizhatsz is, biztos ami biztos. A minimapodat lehívva az egy egyenes utat jelöl, ha elindulsz, pár leágazással találkozhatsz útközben, ami mind zsákutcába torkollik, így nem kell sokat gondolkoznod rajta, merre menj tovább. Egy öt-nyolc perces séta után kiérsz a járatból, annak a mezőnek a jobb szélén vagy, ahol a farkasok megtámadtak titeket. Útközben szerencsére egyetlen mobbal sem találkozol, így könnyedén rálelhetsz a résre a barlangrajzokkal, majd eljuthatsz Korok termébe is, a többiekhez.

_________________
Színeim: #c997c8 4e4557
Adatlap
Staff feladatkörök
[Küldetés] A Letűnt Korok Jelene - Page 5 Newwea12
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2412
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A Letűnt Korok Jelene - Page 5 Empty Re: [Küldetés] A Letűnt Korok Jelene

Témanyitás by Anatole Saito Szer. Dec. 18 2013, 01:09

Gyorsaság és akrobatika kombó Cool Egyszerűen verhetetlen vagyok! \o/ Mondjuk a veszélyhelyzet adrenalinja is pörget, ezen a küldetésen már sokadjára. A farkasok ellen is hamar kellett kapcsolni, a kirakód is elég kiélezett helyzet volt, a cicus se volt piskóta, de ennyire eddig még egyszer sem voltam ekkora veszélyben. Ugyan már, verhetetlen vagyok! \o/
- Zöldike-zöldike, nézzük meg, hogy működi-e... Wáhh, de hideg vagy te kis izé! Na, hess, menj szépen! A kutya fáját, hogy nem értesz a szép szóból. Korok meg fog zabálni, nyomi! Hajj... - Hát igen, nem ért a szép szóból, sem a fenyegetőzésből. A kis lila hippi itt nyomul és nem tágít. Kénytelen vagyok lecsapni, mielőtt még nekem esik és azt a kis életemet is bemérgezi. Nyugodj békében... nyomi Razz
Dolgom végeztével szépen leporolom a ruhámat és teszek azért a biztonság kedvéért még egy próbát a menümmel. Pörölykét a veszély elmúltával hátamra csatolom, úgy fürkészem a rendszert, ami kezd végre a helyére állni. Megnyugtató érzés, hogy a felhalmozott cuccaim egytől-egyig visszakerültek a helyükre, ugyanakkor nem akarom pazarolni feleslegesen a potijaimat. Biztonság kedvéért egy kis potit meg egy gyógyító kristályt is szorongatok a kezemben, mikor útnak indulok megkeresni a többieket. Elég bután nézhetek ki, ahogy minden egyes útelágazódásnál félszegen belesek, kezemben szorongatva a motyóimat. Szerencsére csak egy nagy csomó zsákutca, bár a harmadik után már elég idegesítő a többi. Fancsali képpel lépdelek tovább az egyenes úton, de nem merem megkockáztatni, hogy egy oldaljáratot is kihagyjak, zsákutca ide vagy oda. Na meg ki tudja milyen rejtett dínótojást lel az ember ilyen helyeken Rolling Eyes Aztán végre kiérek a szabadba, arra a bizonyos tisztásra, ahol a farkasokat előztem Cool Innen már csak vissza kell botorkálnom a barlang. Újra arra nyirkos, undi helyre No Követve a helyrejött minimapomat végre meghallom a többiek hangját. Elteszem szépen a potit meg a kristályt, arcomra pedig a jól ismert vigyor szökik. Úgy hallom a csatának vége, győztünk \o/ Ideje végre hazamenni \o/ Megállapodok az ajtóban, csípőre tett kézzel toporogva. Micsoda lusta bagázs, mindenki a földön ücsörög. Megköszörülöm a torkomat, hogy végre észrevegyenek a kis naplopók. -Merre csellengtetek gyerekek? Húzzunk ebből a bűzös barlangból! - Arcomról továbbra sem lehet letörölni a gondtalan mosolyt, elvégre újra együtt a nagy csapat és még az ügyetlenkedésem sem kavart galibát Rolling Eyes
[Küldetés] A Letűnt Korok Jelene - Page 5 Jz6n
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A Letűnt Korok Jelene - Page 5 Empty Re: [Küldetés] A Letűnt Korok Jelene

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

5 / 6 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.