Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Páncélos Macskosz - Anatole kovácsműhelye [T2]

+21
Snowcat
Tsubasa Norika
Nio
Jun
Kyuushiro
Fuuko Shinatsu
Peter Worker
RenAi
Tomoyama Tsubaki
Enheriel
Askr
Halász Alex
Chitose
Joey Chrome
Szophie
Viola
King
Taidana
Yurihime
Hinari
Anatole Saito
25 posters

4 / 5 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Páncélos Macskosz - Anatole kovácsműhelye [T2] - Page 5 Empty Re: Páncélos Macskosz - Anatole kovácsműhelye [T2]

Témanyitás by Anatole Saito Hétf. Jún. 24 2013, 15:12

Aidor írta:Akkor 50 arany a bőrruháért. Cool
*Átnyújtja* Köszönöm a vásárlást, térj be máskor is hozzám!
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

Páncélos Macskosz - Anatole kovácsműhelye [T2] - Page 5 Empty Re: Páncélos Macskosz - Anatole kovácsműhelye [T2]

Témanyitás by Kagura Szer. Jún. 26 2013, 08:45

Ohayou! ^^ Szeretném megvásárolni azt a macskás bronz vértet. *Mutogat, hogy melyik lenne az.* Van rá 130 aranyam, remélem elég lesz ^^"
Kagura
Kagura
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 75
Join date : 2013. Apr. 24.

Karakterlap
Szint: 5
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Páncélos Macskosz - Anatole kovácsműhelye [T2] - Page 5 Empty Re: Páncélos Macskosz - Anatole kovácsműhelye [T2]

Témanyitás by Anatole Saito Szer. Jún. 26 2013, 10:30

Kagura írta:Ohayou! ^^ Szeretném megvásárolni azt a macskás bronz vértet. *Mutogat, hogy melyik lenne az.* Van rá 130 aranyam, remélem elég lesz ^^"
Parancsolj! Köszönöm a vásárlást, térj be hozzám máskor is, ha szükséged van valamire. (Csere-berébe is írd be kérlek)
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

Páncélos Macskosz - Anatole kovácsműhelye [T2] - Page 5 Empty Re: Páncélos Macskosz - Anatole kovácsműhelye [T2]

Témanyitás by Anatole Saito Szer. Júl. 10 2013, 20:39

A macskás kovácsbolt T2-es szintre vált,
megrendeléseket továbbra is várom a receptlista alapján!


Jelenleg megvásárolható termékek:

3x Bronz Vért (+9 páncél) - 140 arany

1x Kapcsolat Gyűrű (+6 irányítás) - 200 arany


A hozzászólást Anatole Saito összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Júl. 10 2013, 22:45-kor.
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

Páncélos Macskosz - Anatole kovácsműhelye [T2] - Page 5 Empty Re: Páncélos Macskosz - Anatole kovácsműhelye [T2]

Témanyitás by Enheriel Szer. Júl. 10 2013, 21:03

Lefoglalok egy Nyúlcipőt!

_________________
Páncélos Macskosz - Anatole kovácsműhelye [T2] - Page 5 Karakter9


Adatlap|Bolt|NJK-k|Gyűjtemény

Színeim:
Enheriel (violet), Lulu (hotpink), Villámlás (khaki), Snowcat (#9999FF), Regina (cyan)
Páncélos Macskosz - Anatole kovácsműhelye [T2] - Page 5 109305_01fd22b0eb72872c_P
Enheriel
Enheriel
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1188
Join date : 2012. Dec. 29.
Age : 32
Tartózkodási hely : nem mondom meg:P

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Páncélos Macskosz - Anatole kovácsműhelye [T2] - Page 5 Empty Re: Páncélos Macskosz - Anatole kovácsműhelye [T2]

Témanyitás by Anatole Saito Csüt. Aug. 01 2013, 18:32

Jelenleg megvásárolható termékek:

3x Bronz Vért (+9 páncél) - 120 arany/db
1x Fémgyűrű (+5 erő, +2 kitartás) - 250 arany
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

Páncélos Macskosz - Anatole kovácsműhelye [T2] - Page 5 Empty A Bronzvért esete Daneeval

Témanyitás by Danee Pént. Aug. 02 2013, 00:41

Lejárt lábakkal, kissé megfáradtan botorkálva pillantja meg a macskás cégért az utcáról.
- Remélem tényleg ez az utolsó páncélkovács műhely a városban, ahol még nem kerestem... - morog magában
A kilincsben megfogódzkodva, nagy sóhaj kíséretében vesz levegőt és nyomja le a rézkallantyút.
Lassú, de megfontolt mozdulttal nyitja ki a műhelyhez tartozó mintabolt ajtaját, feje felett megszólal a csengettyű, ahogy az ajtó kitárul.
- Jó napot! - köszön illedelmesen, bár kissé bizonytalan hangon, és becsukja maga mögött az ajtót.
Egy szőke fiatal férfi az, ruhája egyszerű cserzett, festetlen bőrzeke és pantalló, oldalán, a fegyverövről egy hosszúkard lóg alá, hüvelyében pihenve. Magyarán szólva a kezdők felszerelését viseli.
Nem lép rögtön az eléje táruló márványlapos pulthoz, hanem az ajtón innen megállva körbetekint, orrlyukai kitágulnak, ahogy beleszippant a süteményillattal belengett helység levegőjébe. Szemeit lecsukva élvezi az illatkavalkádot, és apró mosoly ül ki az arcára.
- Isteni illatok! - suttogja elragadtatva, majd immáron nyitott szemmel körbetekint a boltban.
Tekintete a baloldali polcokon állapodik meg, lába határozott lépésekkel viszi közelebb a kiállított darabokhoz
- Egy Bronz Vért! - csillan fel a szeme - Végre, megtaláltalak! - mondja félhangosan, áhítattal megtelve.
Karja mohó igyekezettel indul a vért felé, ám mégis megáll mielőtt megérintené, mintha csak valami szent aura övezné a tárgyat.
A kéz aztán óvatosan mégis rásiklik a gondos kezekkel megmunkált darabra, olyan csodálattal simítja végig, mint aki életében először lát ilyet.
Aztán leveszi a kezét a vértről, s az övéről lelógó egyik tarsolyból egy kis elnyűtt borítójú könyvecskét kotor elő. Belelapoz, majd a vért és a kinyitott könyv oldala közt felváltva ide-oda pillantva hümmög.
- Ez kell legyen az! - mondja még mindig csak magának, halkan
A könyvet összecsapva, visszasuvasztja a helyére, majd a márványlapos tölgyfapulthoz sétál.
- Elnézést, megkérdezhetem, hogy az - mutat balra, a vértre - ott tényleg egy bronz vért-e? És ha igen mennyibe kerülne?

_________________
I'MMORTAL
#A32F42


"Erdőn át, hegyen át" - bónusz: 7


"A barátnőm azt mondta a múltkor az ágyban, hogy pedofil vagyok. Azt válaszoltam: Nagy szavak ezek egy kilenc éves kislánytól!"
Danee
Danee
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1932
Join date : 2013. Jul. 06.
Age : 32
Tartózkodási hely : Pest

Karakterlap
Szint: 43
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Páncélos Macskosz - Anatole kovácsműhelye [T2] - Page 5 Empty Re: Páncélos Macskosz - Anatole kovácsműhelye [T2]

Témanyitás by Anatole Saito Pént. Aug. 02 2013, 01:39

- Igen, az egy hamisíthatatlan Anatole féle bronz vért és ha szabad megjegyeznem, ennyire lelkes érdeklődővel rég találkoztam. - szóltam önkéntelenül elmosolyodva a szőke férfiú őszinte öröme és rácsodálkozása láttán. Éppen hintaszékemben ülök, ölemben Aldo szunyókál. Ilyenkor olyan angyali nyugodtság költözik a szőrmókba, hogy pár percre megfeledkezem arról, micsoda egy pokolfajzat is valójában. Ha nem tévedek, akkor a guide book-ját bújta az imént a korombeli fiatalember, s úgy tűnik nem sok vértet láthatott még, ha arra van szüksége. Mármint a tájékoztató füzetkére. Egy fiatal feltörekvő, ambiciózus kezdő. Pontosan rá van szükségem! Remélhetőleg hírét viszi, hogy itt vannak még elfekvőben kiváló T1-es felszerelések is. - Tier 1-es szinten ez a legkiválóbb vértezet, próbáld fel bátran! - Felállok, s miután macskámat a helyemre teszem - persze óvatosan, nehogy felébredjen őkényessége - előzékenyen felsegítem a férfira a páncélt. - Itt és itt ha megérinted, akkor az alkatodhoz fog igazodni - mutatok rá a mellkasára, majd a derekára, s így igazodik is a fém a testalkatához. A virtuális világ gyönyörei. Ezután vigyorogva kezet nyújtok felé. - Egyébként én lennék Anatole, a macskás kovács. Üdvözöllek a boltomban! szeretnéd esetleg megvenni a vértet? - Ha az árral nem lenne tisztába, anélkül is tájékozódhatna a kiírt árlistákról, mielőtt engem kérdezne róla. - Most akciós ára van, csupán 120 arany.
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

Páncélos Macskosz - Anatole kovácsműhelye [T2] - Page 5 Empty Re: Páncélos Macskosz - Anatole kovácsműhelye [T2]

Témanyitás by Danee Pént. Aug. 02 2013, 22:53

- Öö, ööö - száll el a határozottsága a dicséret hallatán. Hiába, nincs hozzászokva igazán a bókokhoz és dicséretekhez, náluk ez, odahaza elég foghíjasan volt mérve, és még egy nő szájából halva is zavarba hozzná, nem hogy egy vele egykorú férfiéból
- Hát, csak ... izé ... - keresi a szavakat - ... próbálom megtalálni a legjobb felszerelést a szintemhez ... - hadarja a végét
- Uh, köszönöm! - bújik bele az eladó segítségével a vértbe
- Szóval csak meg kell érinteni, és felveszi az alakom? Ilyet nem is olvastam a könyvben! De ez így szuper! Azt hittem, hogy majd még magamra kell igazíttatnom, mint a valóságban!
Megilletődve tapogatja magán a tökéletesen álló vért bronzos fémfelületété, végig simítva a derekánál a szélét, a mellizmokat és hasizmot imitáló kovácsmunkát, a köpeny rögzítéséül szolgáló csatokat a vállakon, a nyaknál lévő szegélyt.
- Wow! - higgad le ismét, most hogy saját magán érezheti a vértet, és újfent lenyűgözve áll a bolt közepén.
- Megnézhetem? - kérdezi és egy állótükörhöz sétálva csodálja meg magán elöl-hátul a tükörben.
- Én pedig Danee! - fogadja el a felé nyújtott jobbot - Örvendek a szerencsének! De tényleg! - teszi hozzá és mosolyodik.
- Fél napja járom a várost, már teljesen elfáradtam ebben a hőségben, ami most kint tombol, lejártam a lábamat is, de végül csak jó helyre értem!
- Természetesen meg szeretném venni, ha kitelik a pénzemből!

Körbe tekint az árlistát keresve, majd amikor megpillantja, közelebbről is szemügyre veszi:
- A Bronz Vért 120 arany? A pénztárcámhoz képest egy kicsit drága, de még mindig semmi olyanokhoz képest, amit máshol láttam, például ott volt az a Szabdaló nevű kard, na az 400 fölött volt, nem tudom olyanom lesz-e majd valaha, és ha igen mikor, de erre azért már telik most is! - újabb mosoly jelenik meg az arcán, örül, hogy a tier 1-esből futja neki a legjobb vértre, szinte már büszke rá.
- Rendben van! Akkor megvenném! - és neki áll kipengetni az aranyakat a márványlapos tölgyfapultra.
- Ömm... van még itt valami - kezd bele egészen más hangsúllyal - amihez szintén szeretnék hozzájutni, de az nem vásárolható meg... - és előhívja a menüjét
- Úgy látom nincs olyan eget-rengető forgalom itt, bár egy szavam se lehet a boltra, nagyon príma a választék is és a kiszolgálás is... - húzza mosolyra száját
- De nem túl unalmas itt ülni órákig és várni a vásárlókat? - kérdezi őszintén
- Történetesen van az inventory-mban pár üveg sör és bor, aminek hamarosan lejár a szavatossága... - elővesz 1-1 üveget az említett szeszekből, s mindkét kezében tartva egy-egy palackot, a levegőbe lóbálja őket, amolyan invitálásként
- Arra gondoltam, hogy ha kiülhetnénk valahova kicsit iszogatni... amúgy sincs sok ismerősöm itt a játékban. Még csak nem rég kezdtem...

_________________
I'MMORTAL
#A32F42


"Erdőn át, hegyen át" - bónusz: 7


"A barátnőm azt mondta a múltkor az ágyban, hogy pedofil vagyok. Azt válaszoltam: Nagy szavak ezek egy kilenc éves kislánytól!"
Danee
Danee
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1932
Join date : 2013. Jul. 06.
Age : 32
Tartózkodási hely : Pest

Karakterlap
Szint: 43
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Páncélos Macskosz - Anatole kovácsműhelye [T2] - Page 5 Empty Re: Páncélos Macskosz - Anatole kovácsműhelye [T2]

Témanyitás by Anatole Saito Vas. Szept. 01 2013, 02:24

Aktuális kínálat:

Fémpáncél (+19 páncél) - 300 arany
Fémgyűrű (+5 erő, +2 kitartás) - 250 arany


A hozzászólást Anatole Saito összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Szept. 01 2013, 14:32-kor.
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

Páncélos Macskosz - Anatole kovácsműhelye [T2] - Page 5 Empty Re: Páncélos Macskosz - Anatole kovácsműhelye [T2]

Témanyitás by Askr Vas. Szept. 01 2013, 10:25

Beruháznék egy Fémpáncélra. A pénz itt átutalva. Smile 

_________________
Páncélos Macskosz - Anatole kovácsműhelye [T2] - Page 5 Zbluh5zsgm5p8j7j37z
Páncélos Macskosz - Anatole kovácsműhelye [T2] - Page 5 Kickutisthsjlb3jvsrj

Askr
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 533
Join date : 2013. Feb. 15.

Karakterlap
Szint: 27
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Páncélos Macskosz - Anatole kovácsműhelye [T2] - Page 5 Empty Re: Páncélos Macskosz - Anatole kovácsműhelye [T2]

Témanyitás by Anatole Saito Kedd Szept. 03 2013, 20:23

Fémgyűrű is elkelt!
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

Páncélos Macskosz - Anatole kovácsműhelye [T2] - Page 5 Empty Re: Páncélos Macskosz - Anatole kovácsműhelye [T2]

Témanyitás by Peter Worker Csüt. Szept. 19 2013, 07:18

Szia Anat,
Vásárolnék egy fémpáncélt és egy sasos sisakot.
Itt küldtem az aranyat és az érceket hozzá

_________________
Élet: 41; Fegyverkezelés: 52; Erő: 14; Irányítás: 21; Kitartás: 45; Gyorsaság: 37; Speciális képesség: 12; Páncél: 60
Keresés: 1; Akrobatika: 1 Súlyemelés: 1 Nyomkövetés: 3
Kertészkedés: Gyakorló szint; Lovaglás: Mester szint; Bűvészkedés: Haladó szint; Vadászat: Gyakorló szint

Páncélos Macskosz - Anatole kovácsműhelye [T2] - Page 5 296ogeu
Peter Worker
Peter Worker
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1008
Join date : 2012. Sep. 28.
Age : 32

Karakterlap
Szint: 26
Indikátor: Zöld
Céh: Young Justice

Vissza az elejére Go down

Páncélos Macskosz - Anatole kovácsműhelye [T2] - Page 5 Empty Re: Páncélos Macskosz - Anatole kovácsműhelye [T2]

Témanyitás by Anatole Saito Csüt. Szept. 19 2013, 16:43

Köszönöm cimbora a megrendelést, mentek a macskás holmik Wink
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

Páncélos Macskosz - Anatole kovácsműhelye [T2] - Page 5 Empty Re: Páncélos Macskosz - Anatole kovácsműhelye [T2]

Témanyitás by Anatole Saito Szer. Okt. 02 2013, 19:36

Aktuális kínálat:

1x Egészség gyűrű (+7 élet)
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

Páncélos Macskosz - Anatole kovácsműhelye [T2] - Page 5 Empty Re: Páncélos Macskosz - Anatole kovácsműhelye [T2]

Témanyitás by Askr Szer. Okt. 02 2013, 20:05

Khm, én meg szeretném venni :oKüldöm is érte itt az aranyat... ^^"

_________________
Páncélos Macskosz - Anatole kovácsműhelye [T2] - Page 5 Zbluh5zsgm5p8j7j37z
Páncélos Macskosz - Anatole kovácsműhelye [T2] - Page 5 Kickutisthsjlb3jvsrj

Askr
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 533
Join date : 2013. Feb. 15.

Karakterlap
Szint: 27
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Páncélos Macskosz - Anatole kovácsműhelye [T2] - Page 5 Empty Re: Páncélos Macskosz - Anatole kovácsműhelye [T2]

Témanyitás by Anatole Saito Csüt. Okt. 03 2013, 00:29


BOLHAPIACON
1x Gyenge fárasztó méreg - 25 arany
1x Kezdő állatidomár Kés ( - ) - 10 arany
1x Kezdő ruha (+2 páncél) - 10 arany
1x Természet gyűrű (+1 élet) - 20 arany
1x Stabil íj (+1 irányítás +1 fegyverkezelés) - 20 arany
1x Vaskard (+2 erő) - 30 arany
1x Hosszú Irányítópálca (felszerelt, +2 irányítás +2 élet) - 100 arany
1x Vas Sisak (felszerelt, +7 páncél) - 100 arany
2x Kapcsolat Gyűrű (felszerelt, +6 irányítás) - 200 arany/db
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

Páncélos Macskosz - Anatole kovácsműhelye [T2] - Page 5 Empty Re: Páncélos Macskosz - Anatole kovácsműhelye [T2]

Témanyitás by Chancery Pént. Okt. 04 2013, 22:55

Éééés üdv \o/
Tőled pedig egy Nyúlcipőt kérek akkor Smile Itt már minden küldve van Very Happy
Köszi Smile

_________________
Színem: #993300, Álom: #999999, ferdén akkor, ha csak Chan hallja.
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Páncélos Macskosz - Anatole kovácsműhelye [T2] - Page 5 Empty Re: Páncélos Macskosz - Anatole kovácsműhelye [T2]

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

4 / 5 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.