Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ködbe Veszett Erdő

+24
K1
Szophie
Taka
Danieru
Yue
Tetsuko Jin
RenAi
Malcolm
Asuka
Benedict Arata
Kayaba Akihiko
Anatole Saito
Suzume
Shukaku
Ayse
Drake Haru
Thunder
Licht
Darkness
Itachi Saton
Saya
Hayashi Yuichi
Noxy
Cardinal
28 posters

3 / 6 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Ködbe Veszett Erdő - Page 3 Empty Re: Ködbe Veszett Erdő

Témanyitás by Asuka Szer. Dec. 10 2014, 11:42

Hosszú séta vette kezdetét, amikor a köddel fátyolozott erdőbe léptem. Az irányokra nem nagyon figyelek, ehelyett inkább az ösztöneimre hagyatkozok. Tökéletes ez a hely. Tökéletes vadászterep, s remek hely előre eltervelt gyilkosságokra. Pontosabban... felszabadításokra. Nem is értem, eddig miért nem terveztem épp erre a helyre bármit is. Bár a válasz máris ott motoszkál a fejemben. Túl egyértelmű lenne. Nem szeretem, ha valami túl egyértelmű. Az első intelem pedig, hogy ne kapjanak el. Ha pedig kizárólag ilyesmi helyeket választanék áldozataim életének megkönnyítésére, akkor bizony, már nagyon régen lebuktattam volna magam.
Zajokra figyelek fel, ehhez pedig nincs szükségem hallgatózás jártasságra. A felrúnázott Hentest azonnal a kezembe kapom, biztos, ami biztos alapon. Nem messze tőlem, a fák és bokrok közül elő is bújik a zajokat okozó valami. Mert jobb szót jelenleg keresve sem találok rá. Először persze azt gondolom, hogy egy random mob támad rám, de nem így van. A mellettem elhaladó férfi - mert egy férfiról van szó - igenis, játékosnak tűnik. A vörös sims kijelzőt csak egy pillanatra figyelem meg. Jobban ledöbbenek azon, amit látok. Vagyis, amit látni véltem. Most komolyan? Ez tényleg női ruhában volt? Nem tűnt túl férfiasnak az a testre simuló latex.
- Hé! - kiáltok utána, hiszen jobbat nem tudok kitalálni a döbbenet hevében. Majd eszembe jut, hogy talán nem ártana utána futni. Persze esélyes, hogy ezt már fenyegetésnek veszi... de talán jól teszi. Mindenkinek sok félnivalója van tőlem Aincradban. Csupán ezt nem feltétlenül hirdetem.
- Uhm... - gondolkozom azon, hogy mit is kéne mondanom. De mégis mit kéne? A társadalom már-már annyira beszippantott magába, engem, a Szörnyeteget, hogy kezdem túlságosan is felvenni a szokásaikat. Persze, ez egy szükséges dolog, az integrációm érdekében. De azzal a nem is olyan apró hátránnyal jár, hogy kezdenek ellepni ezek az ostoba, emberi dolgok. Például az illem, mint irányító tényező. Semmi baj az illemmel, hacsak az nem korlátoz. Még itt, a semmi közepén, egy ködös erdő mélyén, egy női latexruhát viselő, piros játékost kergetve is.
Mindenesetre utánafutok abban a reményben, hogy egyszer csak megáll. Hamar beérem gyorsaságomnak köszönhetően, valamint az új cipőm miatt megvan az az előnyöm, hogy nem okoz problémát az ilyen terepen való közlekedés. Könnyedén ugrom át a földi akadályokat, ez pedig tetszik. Ki gondolná pedig, hogy ekkora sarokkal ekkorákat tudok ugrani? Rolling Eyes
Asuka
Asuka
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1507
Join date : 2013. Apr. 24.
Age : 34
Tartózkodási hely : Taft szépségszalonja

Karakterlap
Szint: 34
Indikátor: Vörös
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

Ködbe Veszett Erdő - Page 3 Empty Re: Ködbe Veszett Erdő

Témanyitás by Malcolm Szer. Dec. 10 2014, 21:33

Malcolm csak futott, szaladt tovább, pillanatnyi megállás vagy hezitálás nélkül, még csak hátra se lesett. Pedig észrevette a nőt! Hát hogy a fenébe ne vette volna észre akkora fegyverrel a kezében? A vörös indikátora meg úgy világít a ködben, mint a karácsonyfa égő, és ezt a mi kis malkavitánk látásának köszönhetően már időben észre is vette. De a szerepet végig kellett vinnie, be kellett teljesítenie a történetet és el kellett kapnia a vadat. Nem menekülhetett a sorsa elől. Így hát az idegen nő, ki utána szaladt, már csak azt láthatta, hogy Malcolm hatalmasat vetődött az avarba, majd mintha dulakodott volna valakivel, úgy fetrengett a lehullott levelek között. Aztán egyszer csak felemelte a jobb kezét és lecsapott vele, végül eszeveszetten vetkőzni kezdett. Úgy tépte le magáról a latex felsőt, mintha a napfény égetné a bőrét. Őrjöngő vadállatként marcangolta szét a ruhadarabot, pusztán a körmeit (karmait?) használva, majd mámoros, átszellemült fejjel fürdőzni kezdett a szétpixeleződő item darabkái között. Úgy tett, mintha megmosná az arcát, majd tenyereiből csészét formálva kortyolni próbált a pixelekből. Mindeközben kéjes nyögdécselések hagyták el, mint amikor az ember a kedvenc ételéből lakmározik. Az sem zavarta, hogy közönsége akadt, egyébként is már teljesen megfeledkezett az iménti vörös indikátoros nőről.
Amikor végzett a kis magánrituáléjával, nemes egyszerűséggel feláll, úgy ahogy van félmeztelenül marad, mellkasán még mindig a hatalmas vörös kereszttel, amit mintha egy vastag ecsettel kent volna fel magának. Szóval feláll. Mármint nem úgy. Micsoda kéjenc gondolatok ezek, kérem? Szóval feláll és azon nyomban össze is rezzen. Valami megmoccant mellette. Vagy mégsem? Dedede, bizony megmoccant valami árny és ettől veszettül parás lett. Óvatosan, mint egy lassított felvétel, maga mellé sandított, a rossz előérzetétől hajtva csak úgy lüktetett a mellkasa, az adrenalinszintje ismét az egekbe szökött, a Bestia tombolni kezdett benne, hogy áttörje ketrecét és kiszabadulva lemészárolhasson mindent, mi Malcolm védtelen kis porhüvelyét a félelem nem kívánt érzésével átkozta... aztán... aztán ez a balga megint rájött, hogy csak a bal keze rakoncátlankodott, így a jobbal erősen rácsapott a másik kezére, mint egy rossz kutyára. Aztán mint aki jól végezte dolgát, megvonja a vállát, sarkon fordul, majd egyenesen belesétál a mögötte álló nőbe. - Hé... Uhm... - ismétli ugyanazokat a szavakat, amiket a nő is hallatott nem is olyan régen, pedig Malcolm már nem is emlékezett rá, hogy ezeket hallotta maga mögül.

_________________
Ködbe Veszett Erdő - Page 3 96de77

A karakter indikátora pirosból zöldre váltott!
Malcolm
Malcolm
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 261
Join date : 2014. Nov. 27.

Karakterlap
Szint: 41
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Ködbe Veszett Erdő - Page 3 Empty Re: Ködbe Veszett Erdő

Témanyitás by Asuka Vas. Jan. 25 2015, 22:16

Ritka látvány az, ha valaki minden általam ismert személynél, önmagamat is beleértve, elmebetegebb. Persze, az én betegségem egészen más jellegű, mint ami ezt a játékost sújtja... Rolling Eyes Lerí azonban róla, hogy nem teljesen tiszta. Legalábbis, agyban. Mintha nem lenne teljesen tisztában azzal, hogy mégis mi folyik körülötte.
Ahogy követem, szemtanúja leszek annak, ahogyan valami elpixeleződik, azonban innen nem egészen veszem ki, hogy pontosan mi történt. Nem játékos volt, s nem mob, ahhoz túl kevés idő telt el. De nem is számít. Kíváncsivá tett. Végre valami izgalmasat is találok ebben az időfecsérlésre kitalált világban. Valamit, amivel talán elszórakoztathatom magam.
- Chhh... - végül belém botlik, mint ravnos gyerek pénztárcáért nyúlva az utcán. Szavaimat ismétli ugyan, de nem tűnik fel, hogy nemrégiben az én ajkaimat is ugyanezek a jelzők hagyták el. Nem fontos, nem érdekes.
- Hűűűű... te aztán nem vagy semmi... *.* Mondd csak, miért viseltél ilyen ruhát? - ajkaim ugyan mosolyra görbülnek, ha a sötétségben kellően látja a szemeimet, azok éppoly üresek, mint amilyenek olcsó bókjaim. De az emberek bedőlnek nekik. Tehát ő is bele fog. Ugye?
- Nem túl biztonságos ez a hely egy játékos számára. Úgy hírlik, sokan vesztik életüket ebben az erdőben. ^^ Nem szeretnéd úgy végezni, mint ők, igaz? - a legtöbben szavaimat fenyegetésnek vélnék, holott jelenleg nem áll szándékomban ártani. Csak bizonyos típusú áldozatokra vadászok, róla pedig nem tudom, hogy beleillik-e a mintába, amit követek. Azonban különösnek tartom, hogy épp ebben az erdőben találok egy vörös indikátorost. Már magamon kívül.
- Véletlenül sem tudsz semmit a pletykákról, igaz? - szórakozottan forgatom a fejem, az erdőt szemlélve. Az összes erdő közül eddig ezt találtam a maga módján a leg... nem is tudom igazán. Vannak, akik be sem merik tenni ide a lábukat, főleg a furcsa eltűnések óta. Mások pedig, mások éppen ezért keresik fel ezt a helyet. Talán Malcolm is közéjük tartozik.
Asuka
Asuka
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1507
Join date : 2013. Apr. 24.
Age : 34
Tartózkodási hely : Taft szépségszalonja

Karakterlap
Szint: 34
Indikátor: Vörös
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

Ködbe Veszett Erdő - Page 3 Empty Re: Ködbe Veszett Erdő

Témanyitás by Malcolm Szomb. Jan. 31 2015, 13:49


Ami azt illeti, igencsak régen ért már úgy nőhöz. Mármint úgy, hogy nem akarta szexuálisan játszadozni vele és megölni őt, de minimum kiszívni a vérét. Jelen helyzetben azonban kellően kielégül állapotában talált rá ez az idegen nő, így nem akar rögtön rárabolni. Malcolm nem teljesen százas, de azért a túlélési ösztön csöpögtet üres fejébe némi értelmet és arra már ilyen rövid ismertség alatt is rájött, hogy az idegennek vörös indikátora van és egy bazinagy fegyvere, szóval talán nem árt, ha barátságosan közeledik felé, félretéve a perverzkedést és az ellenséges hangnemet. Bár utóbbira meg lenne az oka, hiszen a nő tulajdonképpen betolakodó volt, aki egyszerűen átgázolt a territóriumán. az ilyeneket pedig illik megbüntetni. Azonban mielőtt a vadászterületét védő domináns hím agressziója felébredne benne, az ismeretlen bókolni kezd neki és még egy kérdést is feltesz. Mindezzel csillapítja kedvenc malkavitánkban az ellenségeskedést, bár továbbra is bizalmatlanul méregeti a nőt. Egy lépést tesz hátra, hogy teljes valójában végigradarozhassa tekintetével az idegen idomait, elismerően bólint is egyet. Aztán valahonnan nagyon mélyről előhúzza legudvariasabb gavallér énjét és nyájas társalgásba kezd a nővel, mintha csak a sikátorokban udvarolna az áldozatainak.
- Ami azt illeti, te sem panaszkodhatsz. Nagyon... dögös ez a ruha rajtad, boszikám. - Hát aki gettóból jött, annak idáig terjed az úriembersége... Ezután elkezdi körbejárni a nőt, közben végig a domborulatain legeltetve a szemeit, de a nyájas beszélgetésről nem feledkezik meg.
- És milyen ruhát? Jah azt... hát... miért ne? Valamivel fel kell dobnunk az unalmas napjainkat, nem igaz? - Miközben a nő tettetett aggodalmát fejezi ki az erdő veszélyei miatt, Malcolm már körbe is éri és ismételten megállapodik vele szemben. Egy utolsó pillantás a kebleire, majd innentől kezdve újra csak a tekintetét keresi.
- Igazán kedves, hogy aggódsz, de nincs miért féltened. Az ilyen környezetben érzem magam a leginkább otthonosan. És úgy tűnik te is, bár a topánkád nem igazán illik ehhez a terephez. Akkor miért is érkeztél ide? - Aztán féloldalasan elmosolyodik, egészen sármos tud ilyenkor lenni a maga módján. - Természetesen semmit sem tudok. - Majd rákacsint a nőre és ha nem lett volna elég tiszta, a saját vörös indikátora felé is tesz egy hanyag pillantást. Gesztusaiban a vámpírok hamisíthatatlan laza, hetyke eleganciája tükröződik. Elég sokat gyakorolta ezeket annak idején a tükörben nézve magát, már ösztönösen mennek neki.
Malcolm
Malcolm
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 261
Join date : 2014. Nov. 27.

Karakterlap
Szint: 41
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Ködbe Veszett Erdő - Page 3 Empty Re: Ködbe Veszett Erdő

Témanyitás by Asuka Szomb. Feb. 07 2015, 16:33

Különös. Mintha egészen megváltozott volna a viselkedése. Az előbb még női latexben rohangáló őrült. Most pedig szakasztott mása az európai grófoknak. Látszólag eltűnt a vadság, s átadta a helyét a gálánsságnak álcázott álnokságnak. Nem bízhatok benne. Legjobb lesz, ha óvatos leszek.
Nem izgatom fel magam némiképp fenyegető megmozdulásából. Hagyom, hogy körbejárjon, azonban felkészülök arra az esetre, ha támadnom kéne. Végtére is, védett területen kívül vagyunk. Majd megválaszolja kérdésemet is. Érdekes... Talán vörös indikátorom miatt bízza rám a titkát? Vagy eddig is minden jöttmentnek elmesélte? Utóbbi esetben viszont hozzá kell tennem, jól dolgozik. Nem hagyta el élve egyikük sem az erdőt.
- A kis "topánka" a Halál ajándéka. Ennél nem találnál odaillőbb felszerelést egy olyan helyre, ahol ennyien halnak meg. Nem gondolod? ^^ - legalábbis egy olyan valamitől kaptam, ami magát a Kaszásnak nevezi ebben a játékban. Chhh... nevetséges. A játék azért díjaz, mert ölsz... Mi más ez, ha nem bizonyíték arra, hogy egy hazugságban élünk?
- Ez a világ megjutalmazott, amiért annyi embert szabadítottam fel. Tudom, hogy én miért öltöttem bíbort. A te szándékaid viszont nem igazán tiszták, kedves erdőfutó. ^^ - az tiszta, hogy ő ölte meg azokat, akik bejöttek ebbe az erdőbe, de az nem, hogy miért. Megunván, hogy úgy körözik körülöttem, mint hiéna az oroszlán körül, amikor az elfogta végre zsákmányát, hátrébb lépek, s nekidőlök egy fának, inventorymból pedig előszedek egy pótcselekvésre tökéletesen alkalmas eszközt: a pipát. Az ilyen dolgok ebben a világban másképp működnek, éppen csak hozzá kell érnem, s máris izzik benne a dohány, hogy a ködben én is fehér füstfelhőket teregethessek.
Asuka
Asuka
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1507
Join date : 2013. Apr. 24.
Age : 34
Tartózkodási hely : Taft szépségszalonja

Karakterlap
Szint: 34
Indikátor: Vörös
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

Ködbe Veszett Erdő - Page 3 Empty Re: Ködbe Veszett Erdő

Témanyitás by Malcolm Vas. Feb. 08 2015, 16:24

- Nem hiszem, hogy itt többen halnának meg, mint máshol. - Egyértelmű blöff, hiszen fogalma sincs arról, hogy más szinteken hányan halnak meg. Nem olvas újságot, hirdetéseket és tulajdonképpen nem sok minden köti őt a városokhoz, ahol esetleg érzékelhetné azt, hogy mások szerint sokan halnak meg a territóriumában. És az igazsághoz az is hozzátartozik, hogy nem is jár más szintekre, hacsak a vadászat meg nem kívánja. Ezen esetekben pedig a többi szint elhalálozási statisztikáját rontja a magáéval szemben. Annyira talán mégsem egyértelmű ez a blöff... Az viszont bizonyos, hogy óvatosan szokott vadászni, minden esetben szóló játékosokra vagy eltévelyedett mobokra. Időnként persze bűnözött és nagyobb kihívásokat is keresett, de arra mindig is ügyelt, hogy áldozatai után ne induljon keresőalakulat, amely leleplezhetné a menedéke hollétét. Meg úgy egyáltalán Malcolmot is. Egy-két gyenge szólós meg kinek hiányzik? S éppen azért, hogy képbe kerülhessen azzal kapcsolatban, hogy hiányozna-e bárkinek is áldozata, ha nincs túlságosan kiéhezve és tud uralkodni magán, akkor először mindig cseverészik kicsit a prédával. Az olyan unalmas, ha vadidegenekből eszik. Szereti tudni, hogy az étke minőségi alapanyagból van-e és gyilkolás közben különösen élvezi, ha az áldozatot a róla megtudott infókkal tudja még inkább megijeszteni. És igen, a beszélni nem tudó mobokkal is el szokott cseverészni...
Volt egyszer egy fiú, ki a kedvesét kereste a ködbe veszett erdőben. A keresett leányt már korábban kivégezte kedvenc malkavitánk. Még a lakmározás előtt megtudta a lánytól, hogy összeveszett a fiújával. A srác mániákusan hajszolta az exp-t, a csaj meg ettől besokallt és a veszekedésük után elvonult az erdőbe. Titkon azt várta, hogy a fiú utána fog menni, de nem így történt. Malcolm egyedül talált rá, s megvigasztalta a síró lányt. Örökre.
Nem telt bele pár óra, az önérzetes hősszerelmes is megjelent, hogy megkeresvén a lányt, bocsánatot kérhessen tőle és hazavihesse. Malcolm a lány ruhájába öltözve várakozott a fiúra, akit éppen a lánytól ellopott altatóméregtől bénult le. Mielőtt lecsukódtak volna szemei, a vámpír csak annyit suttogott mantrázva a fülébe, hogy a kedvese sosem szerette és boldog volt, hogy végre kiszabadulhat ennek a világnak a börtönéből. A fiú tudta, hogy ez nem igaz, mégis bujkált benne a kétség, de mire felébredhetett volna, már megannyi késszúrás szaggatta pixelekre.
Hogy miért mesélem el mindezt? Mert Asukával ilyesmi nem történhet, ha elcsiripeli szépen, hogy ő bizony többeknek is hiányozna. Olyasvalakiknek, akik felsőbb szinteken is járatosak és bosszút állnának a haláláért.
- A cipő csinos darab... a pipa viszont kevésbé illik ilyen kecses kezekbe. Kayaba Akihikó viszont mióta nevezteti magát a Halálnak? Merthogy bármit is kapsz bárkitől, minden e világ Teremtőjének ajándéka. A szándékaim roppant egyszerűek: túlélni. Ellenben te még mindig nem árultad el, hogy miért kóricálsz errefelé egyedül, a testőreid nélkül. Egy ilyen finom hölgyet bizonyára körüllengik a gálás lovagok és az udvarlók. Hol hagytad őket, boszikám?
Malcolm
Malcolm
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 261
Join date : 2014. Nov. 27.

Karakterlap
Szint: 41
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Ködbe Veszett Erdő - Page 3 Empty Re: Ködbe Veszett Erdő

Témanyitás by Asuka Vas. Feb. 08 2015, 16:57

Nem először kritizálják a játékbeli droghasználati szokásaimat, azonban sosem tudott érdekelni. A való életben ezt sosem tehetném meg, idebent viszont nem kötnek a materiális világ társadalmi szabályai. Épp ellenkezőleg - itt senki sem állíthatja össze morális kódexemet. Mindemellett pedig, néha kifejezetten jól jön, ha hazudnom kell. De ez már egy más téma. Rolling Eyes
- Kayaba Akihiko csak egy közönséges ember, aki a tehetségét az istenkomplexusának a megvalósítására pazarolta. Én pedig nem szeretem a pazarlást. ^.^ - az ismeretlennek ugyan továbbra sem tudom a nevét, így megnézem, hogy rejtve van-e a neve. Ha nem, akkor a HP csíkja mellett könnyedén leolvashatom a Malcolm feliratot. Ha pedig igen, akkor legalább ezzel is okosabb vagyok, hogy jól védi adatait. Enyém természetesen könnyedén leolvasható. Én nem a sötétben bujkálok, hogy beilleszkedhessek abba a társadalomnak nevezett fertőbe, melyet a játékospopuláció alkot.
- Testőrök? Mégis milyen testőrök? Én csak egy szólós játékos vagyok, aki éli a maga kis életét. Vezetem a boltocskámat, meg ilyenek. ^^ Nem sokan akarnak egy vörös játékost megvédeni, tudod. Sőt, ami azt illeti, szóba se nagyon állnak velem. Nem hogy lovagokként udvarolni. ^^ De te ezt biztosan megérted! *.* Mi másért élnél túl pont itt, az erőben? >.< - ez részben valóban így van. Sokan szóba se nagyon akarnak állni a vörösekkel. De én könnyedén átvertem eddig mindet. Éppen azért, mert azt látják, amit látni akarnak. Hogy csak egy ártalmatlan, szólós játékos vagyok, aki vígan éldegél a boltocskájában, mély megbánást tanúsítva múltjára. Senki sem gyanakodott, hogy majd pont én leszek egy titkos társaság tagja, ez pedig jól is van így.
Mindenesetre Malcolm reakciója jobban érdekel most az övéknél. Kockáztatok... de talán megéri. Lehet, hogy jóval magasabb a szintje nálam. Meglehet... azonban csupán a harmadik szinten vagyunk. Nem túl gyakori, hogy a frontharcos szintűek errefelé tanyázzanak. Okozhat meglepetéseket, de másképp nem tudhatom meg gyorsan, amit szeretnék. Céhem logoja természetesen semmilyen úton-módon nem látszik, leszámítva a tetoválást jobb bokámon. Azonban az csak egy ártalmatlan szimbólum... Mégis ki gyanakodna egy galambra? Rolling Eyes
Asuka
Asuka
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1507
Join date : 2013. Apr. 24.
Age : 34
Tartózkodási hely : Taft szépségszalonja

Karakterlap
Szint: 34
Indikátor: Vörös
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

Ködbe Veszett Erdő - Page 3 Empty Re: Ködbe Veszett Erdő

Témanyitás by Malcolm Szer. Feb. 11 2015, 01:56

A nő tehetségesnek tartotta Kayaba Akihikót. Tehát elismeri a Teremtő zsenialitását, még ha elég sajátos módon is nyilatkoztatta mindezt ki az imént. Malcolm is felismerte már az admin istenkomplexusát, de neki ezzel semmi gondja nem akadt. Sőt mi több, pontosan olyan rajongással adózott Kayaba iránt, mint a fanatikus hívők a valóságban, saját magát pedig titkon elkötelezett papjakén definiálta. Aki képes emberi sorsok felett dönteni, ugyanakkor tudja, miként kell irgalmat gyakorolni, az megérdemli, hogy isteni magaslatokba magasztalják. Kayaba az elmúlt két és fél évben megajándékozta Malcolmot az életben maradás lehetőségével, ez a balga pedig hálás volt minden egyes napért, amit ebben a kínok nélküli világban tölthetett. Amióta nem volt korlátok közé szorítva, vámpír képességei is felerősödtek /legalább is ugye ezt magyarázza be magának/. Teste sokkal szívósabbá és fizikailag sebezhetetlenné vált, a hp veszteség is csupán felületi karcolásként jelent meg. Igazi márványtestű vámpírrá válhatott itt, akit nem hátráltatnak olyan halandó gyengeségek, mint a fájdalomérzet vagy a kórságok, sőt még a napfénynek is jobban tudott ellenállni. Mi hát Kayaba Akihikó, ha nem isten, ha egyszer mindezen lehetőségeket meg tudta teremteni egy bugyuta sisaknak köszönhetően!
Leköveti tekintetedet és már sejti, hogy mit is keresel. Az, hogy nem láthatod a nevét, a puszta véletlen műve. Egyszer kicsit jobban bekattant, mint szokott, és akkor sikerült beletenyerelnie a menüjébe úgy, hogy letiltsa a nevének feltüntetését. Azóta sem tudta visszaállítani... nem mintha annyira fontos lenne. Közelebb lép a nőhöz, egészen közel, szinte már érezni a leheletét, ahogy fölé tornyosul magasságával.
- Kérhetek egy szippantást? - utal a vastag füstöt eregető pipára. Ha éppen tombolna, akkor már rég kikapta volna Asuka szájából, hogy ezzel is borsot törjön az orra alá, most azonban a legjobb modorát veszi elő, hogy megkapja azt, amit szeretne. Természetesen a nő vérét szeretné leginkább, de éppenséggel most a dohányfüsttel is beérné. S ha a nő engedi, akkor ki is veszi a szájából a pipát, hogy átadhassa magát az élvezeteknek. Aztán rögtön vissza is adja, nem akar túl mohó lenni. Amikor viszont Asuka a sanyarú kis sorsát ecseteli, akkor tettetett szánakozás költözik ábrázatára.
- Brühühü-brühühü. Szegény vörös indikátoros lányka, megbélyegzik a csúnya, gonosz zöldek. Álszent népség! Te pedig rendkívül idióta, ha hagyod, hogy kiközösítsenek! Minek a boltod, ha úgyis gyűlölnek? Vásárolnak egyáltalán tőled valamit? Mivel kereskedsz? Ami pedig engem illet... én magam vállaltam az önkéntes száműzetést. A magam ura vagyok, nem pofázik bele senki sem a dolgaimba, nem kell senkinek sem megfelelni. Csak ajánlani tudom neked is, boszikám! - Aztán már kicsit morcosabban folytatja.
- Kibököd végre miért jöttél ide, vagy sokáig játszadozunk még egymással?
Malcolm
Malcolm
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 261
Join date : 2014. Nov. 27.

Karakterlap
Szint: 41
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Ködbe Veszett Erdő - Page 3 Empty Re: Ködbe Veszett Erdő

Témanyitás by Asuka Pént. Feb. 13 2015, 11:32

Gyakorlatilag invitálást adtam számára arra, hogy támadjon rám. Fel vagyok készülve erre az eshetőségre, de eléggé bízom magamban. Oka van annak, hogy pont ebben az erdőben téblábol, s kicsi az esélye annak, hogy magasabb szintje lenne az enyémnél. A támadás viszont nem érkezik. Legalábbis, csupán verbálisan.
Érdekes. Eddig ő az egyetlen olyan játékos, aki képes volt így reagálni. Fura módon jól eső érzéssel tölt el az eleven gonoszság, ami csak úgy árad belőle. Malcolm nem egy egyszerűen megvezethető birka, mint a többi. Nem hatják meg olyan emberi dolgok, mint a magány. Ez pedig jó... hasznos tagja lehet a Liberatorsnak. Számára is kifizetődőbb, ha nem ebben az erdőben várja meg, míg a Justice League megtalálja és kivégzi.
- Szerinted mennyi idő, mire rád találnak önkéntes száműzetésedben, Remete-chan? ^^ - megőrzöm higgadtságom. Nincs miért izgatnom magam. Odanyújtom felé pipámat. Nem sajnálom, vehet belőle, ha akar. Felém tornyosul magasságával, ezzel próbálván fenyegetővé válni. Azonban, miután elveszi a pipát, felszabadult kezemet ökölbe szorítom, s leeresztem. Ezt pedig egy gyomron öklözés követi. Fegyverem nélkül támadom meg a Remetét. Ha nem kapcsol elég gyorsan, akkor életcsíkja azonnal pirosba változik. Ha a fegyveremet használnám, akkor talán egy csapással megölhettem volna. Ez viszont itt nem egy védett terület, ahol védi őt a játék a biztos haláltól. Az indikátorom pedig már úgyis piros. Senkinek sem tűnne fel Malcolm hiánya, hiszen nincsenek rá élő szemtanúk. Legfeljebb a különös halálok száma csappanna meg ebben az erdőben. Arcomról lehullik a bájos Asuka-chan maszkja, s felfedi igaz valómat. Azt a személyt, aki talán az egyik legveszélyesebbnek számít itt, Aincradban.
- Két mozdulatomba se kerülne végezni veled, Remete. Nem vagy tárgyalóhelyzetben. - nem mutatok félelmet. Sem undort vagy gyűlöletet. Igazából semmilyen érzelmet nem mutatok. Valós énemtől távol állnak ezek a fogalmak.
- Meséltem már neked az őrület definícióját? - hagyom, hogy nála legyen a pipám. Kibújok fenyegető tornyosulása alól, s egyetlen, laza ugrással azon fa egyik vaskosabb ágára kerülök, amelyiknek a törzsén az imént támaszkodtam.
- A téboly nem más, mint ugyanazt a dolgot csinálni. Újra, és újra, és újra. Ennek ellenére... ennek ellenére mégis arra számítani, hogy az eredmény más lesz. - a való világban nagy rajongója voltam Einsteinnek, s betéve tudom minden okosságát. Hatással voltak rám ezek a mondatok. Amióta megértettem, mit is mond igazán, azóta egészen más szemmel látom a világot. Eleinte csak nevettem. De aztán rájöttem, mennyire igazak is ezek a szavak.
- Hány ember halt meg ebben az erdőben? Egy tucat? Kettő? Nem is számoltad, igaz? - különös módon elmosolyodom. Nem azért vagyok itt, hogy meglincseljem Malcolmot a tetteiért.
- A nagy igazságszolgáltató céheknek már feltűnt a rengeteg halál. A rendszer listát tart azon játékosok neveiről, akik már eltávoztak ebből a világból. Valamint azt is, hogy hol érte őket a halál. Mit gondolsz? Mennyi időd lehet hátra, míg egy erős csapat meg nem érkezik ide, kiderítvén, mi történt? Akkor pedig megtalálnak. Ők is ugyanolyan gyilkosok, mint te vagy én. Csak saját eszméik mögé bújtatják őket, hogy ezáltal nemes célként tüntessék fel tettüket. Hah! Szánalmasak... - lábaimmal kalimpálok kicsit, mintha hintáznék. Sokkal jobb a levegő innen, a magasból.
- Választást adok neked, Remete. Szerencséd, hogy én találtam rád előbb. Továbbra is száműzetheted magad szánalmas patkánylyukadba, ahol a biztos halál vár rád, vagy pedig csatlakozhatsz hozzám és társaimhoz. Menedéket adunk... és hatalmat. - hatalmat mások élete felett. Valós hatalmat. Kellenek az ilyen tagok a Liberatorsba. Az olyanok, akik nem feltétlenül értenek az intrikához úgy, ahogyan én vagy Tachi, azonban kellően elvetemültek ahhoz, hogy olyan tetteket hajtsanak végre, amiknek súlya van.
Asuka
Asuka
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1507
Join date : 2013. Apr. 24.
Age : 34
Tartózkodási hely : Taft szépségszalonja

Karakterlap
Szint: 34
Indikátor: Vörös
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

Ködbe Veszett Erdő - Page 3 Empty Re: Ködbe Veszett Erdő

Témanyitás by Malcolm Pént. Feb. 13 2015, 17:39

- Két és fél év alatt egyszer sem keltettem feltűnést, miért pont most kezdenének el érdeklődni utánam? - A kérdés logikusnak tűnik, hiszen egészen eddig Asuka az első, aki a Ködbe veszett erdő lakója iránt bármilyen komolyabb érdeklődést tanúsít. Aztán váratlan fordulat következik, ennek ellenére malkavitánk meg sem próbál védekezni. Ugyan miért tenné? Most a márványtestű vámpír szerepében tetszeleg, egy valamirevaló vámpíron pedig nem tükröződnek a félelem jelei. Ha most a megkattant énje lenne a felszínen, mint amikor az imént a női dzsekiben rohangált, nos akkor bizonyára most hisztirohamot kapna és fejvesztve, jajgatva menekülne innen, rövidre zárva a fecsegést. De nem, most ez eszébe se jut, most a vámpírok flegma nemtörődömsége költözött hibbant elméjébe, amely lényegében akár a halálba is sodorhatja. Előkelőség, higgadtság, ridegség mindenek felett. It's vampire style time.
- Felelőtlen vagy! Az életedbe is kerülhetett volna ez a kis magánakció, ha nem lennél erősebb nálam. Ennyire nem becsülöd a saját életedet? Mert hogy a másokét nem, az biztos... És ez tetszik! - S szavaiból az is kiérződik, hogy egyáltalán nem féli a halált. Ha itt kell vége lennie, hát akkor itt lesz. De legalább egy olyan nő veszi el az életét, akinek a keze által szívesen meghalna. A combjai között fuldokolva pedig még szívesebben. Ettől a gondolattól felbátorodva és Asuka tébolyt illető kérdését hallva féloldalasan elmosolyodik. Miközben a nő nagy flancolva felszökken a fára, Malcolm csak flegmán összefonja mellkasa előtt a karjait, súlypontját az egyik lábára helyezi és újabb slukkot szippant a pipából.
- Hallgatlak... - és int is kezével, hogy a nő fejtse ki elméletét és arcán valóban az érdeklődés jelei tükröződnek. Amit hall, azzal viszont nem teljesen ért egyet, de amíg nem érti teljesen Asuka elméletét, addig nem akar közbevágni és megszakítani a gondolatmenetet. Ha a téboly valóban az ismételgetéssel egyenlő, akkor a világ minden monoton munkása tébolyult.
- Nem vezetek naplót vagy elszámolásokat, ha erre vagy kíváncsi... Teljesen mindegy a szám, mind megértek az elmúlásra. Már nem szennyezik tovább e mesteri világot. - és egy újabb slukk a pipába, Asuka szavaira pedig egy hátborzongató vigyorral válaszol.
- Már mondtam, hogy álszent népség! És azt hiszed minderre nem gondoltam? A 3. szint kellően alacsony arra, hogy ne legyen feltűnő az alacsony szintű játékosok eltűnése. Ez a terep kellően veszélyes ahhoz, hogy mobok által vesszenek oda a meggondolatlanok. Lehet, hogy a rendszer nyilvántartja, hogy ki hol halt meg, azt viszont nem, hogy miként halt meg. - És diadalittasan kihúzza magát. Úgy hiszi nincs több fogás rajta, minden óvintézkedést megtett és ezt szolgálta a rendszertelen, hol itt, hol más szinteken történő vadászata. És az elmúlt évek őt igazolták.
- Azért vadásznak ránk vörösökre azok az idióták, mert nincs jobb dolguk. Kayaba zsenialitásának köszönhetően nem haladnak olyan ütemben a szintfőnökök legyőzésével, mint amennyire ki akarnak jutni. Az egész nagyképű bagázs nem az életét félti tőlünk, hanem sznobizmusból kezdtek el vadászni ránk, mint a nemesek a rókákra évszázadokkal ezelőtt. Egyszer viszont úgyis legyilkolom az összes - innentől kezdve pedig már csak tátog, mert a rendszer letiltja azt a mérhetetlenül sok káromkodást, ami kikívánkozik belőle. Kis híján összeroppantja Asuka pipáját ökölbe szoruló kezével. Bár egyetlen frontharcost sem ismert személyesen, mégis őszintén gyűlölte az összeset, mert azt a világot pusztították, ami számára az egyetlen élhető környezetet biztosította. A nő ajánlatára csak egy kérdéssel válaszol.
- Ha alantas vagyok a szemedben, akkor mégis miért van rám szükséged? - Malcolm jól tudta a választ, de Asukától akarta hallani.
Malcolm
Malcolm
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 261
Join date : 2014. Nov. 27.

Karakterlap
Szint: 41
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Ködbe Veszett Erdő - Page 3 Empty Re: Ködbe Veszett Erdő

Témanyitás by Asuka Pént. Feb. 13 2015, 18:03

Az életembe kerülhetett volna? Valóban. Kockáztattam kissé, azonban így is nyilvánvaló volt, mennyire kicsi az esély a bukásra. Nem félek a haláltól, legalábbis nem ebben a világban. Bizonyítékaim vannak rá, hogy ebben a világban nem tudunk meghalni. Már én is visszatértem egyszer a való életből. Minden csak hazugság, amivel áltatnak. Csupán kísérleti patkányok vagyunk Kayaba elborult elméletéhez. Én pedig megadom neki azt, amit annyira akar.
- Mesteri világ? Pont olyan vagy, mint Shuu, hogy ennyire élteted ezt a világot. - nem hiszem, hogy ismeri az idomár lányt. Timidust ismervén már rég meghalt volna, ha valaha is összetalálkoznak. Ők még engem is könnyedén elintézhetnének, még számomra is rövid küzdelem lenne az életemért, s a végén a biztos bukás várna. Én is csupán azért tudok életben maradni mellettük, mert kellően óvatos vagyok szavaimmal. Legnagyobb fegyverem az intrika, nem pedig a Hentes.
- Látod, ebben egyet értünk. Utálom, hogy azt hiszik, majd ők megalkotják nekünk a törvényeket, és hogy majd Ők eldönthetik, hogyan éljük életünket Aincrad fogságában. Nincs joguk ezt tenni... Valójában sokkal rosszabbak emiatt, mint bármelyik vörös indikátoros. - Malcolm láthatóan élvezi a pipadohányt. Sajnos most nem raktam bele semmi turpisságot. Pedig kisebb-nagyobb gyakorisággal élek különböző szerekkel, természetesen saját biztonságom érdekében. Jótékony hatásai alatt úgy végezhetem sötétebb üzleteimet, hogy azok sosem derülhetnek ki, ha engem próbálnak meg vallatni. Márpedig egyszer lehetőségük lenne rá, biztosan megpróbálkoznának vele. Merem állítani, Aincrad egyik legveszélyesebb személye vagyok. Nem a szintem miatt. Hanem azért, mert igazán semmit sem tudnak rólam. Csak azt az álarcot ismerik, amit nap mint nap felvetek magamra.
- Alantas? Nem, kedves Remete, egyáltalán nem szolgára van szükségem. Szövetséges... igen, ez egy jobb szó. Általam olyan emberekkel találkozhatsz, akik hasonlóképp gondolkodnak, mint te, vagy én. Emellett pedig olyan előnyökhöz juttat, amiket kihasználva idővel beérheted a frontharcosokat. Akkor már lényegesen nagyobb esélyekkel indulsz, ha tényleg mindenkit le akarsz vadászni. - ha a sötétben elég jól lát, akkor felfedezheti a bokámon lévő, apró tetoválást, ami egy galambot formáz. Persze, a külvilágnak ez nem jelent semmit. De a mi céhünknél ez a jelkép az, ami összetart mindannyiunkat.
- Egyszerűen azért van rád szükségem, mert felismertem azt, amit egy másik vörös játékos sem ezelőtt. Vadásznak ránk. Szervezetten. Ha azonban mi is egy csapatot alkotunk, akkor nincs esélyük ellenünk. Egy darázs önmagába véve nem olyan nagy fenyegetés. Egyedül nem az. Többedmagával viszont elképesztő pusztításokat hozhat létre. - Malcolm nagyon téved, hogy egyedül képes lenne szembeszállni a legerősebb, elvakult, igazságmániás sznobokkal. Még Timidussal sem bírna elbánni, pedig ő csak egy pet. Csak egy igazság van... De ők azt nem tudják. Leugrok a fáról, majd kezem nyújtom a pipámért. Már szeretnék én is szippantani belőle.
Asuka
Asuka
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1507
Join date : 2013. Apr. 24.
Age : 34
Tartózkodási hely : Taft szépségszalonja

Karakterlap
Szint: 34
Indikátor: Vörös
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

Ködbe Veszett Erdő - Page 3 Empty Re: Ködbe Veszett Erdő

Témanyitás by Malcolm Pént. Feb. 13 2015, 18:51

- Fingom sincs ki az a Shu, de nem is érdekel... - von vállat nemtörődöm arckifejezéssel és unottan megkavarja a vállát. Viszont tetszett neki az, amit ezután mond a nő, s ezt egy újabb féloldalas mosollyal jelzi is felé. A darazsas hasonlat pedig különösen találó volt. Malcolm ezidáig nem találkozott egyetlen egy olyan vörös indikátorossal sem, aki ennyire céltudatos lett volna. Határozottan vonzódni kezdett a nő iránt, s ezt nem is rejti véka alá. Még utoljára szív a pipából, majd készségesen visszaadja a gazdájának.
- Testnedvcsere, ehe. Szívesen gyakorolnám veled másfajta módon is ezt a... hmm... tevékenységet. - Azonban azt már megtanulta a rengeteg arculcsapás és visszautasítás kárán, hogy a nők nem szeretik, ha nyomulnak rájuk. Ki kell fejezni feléjük azt, hogy kívánják őket, viszont ennek ellenére fenn kell tartani az elérhetetlenség látszatát. Sajátos udvarlása nem mindenkinek jön be, de vannak más módszerei is arra, hogy elérje azt, amire vágyik. Jelen helyzetben azonban megelégedett ennyivel. Amint Asuka visszaveszi a pipáját, Malcolm egyszerűen hátat fordít neki és elkezd elsétálni. Nem hagyja azonban szó nélkül a felajánlást, és miközben távolodik, válaszol is.
- Az ajánlatodat még át kell gondolnom. - Najah, egy ilyen lehetőségre valószínűleg bárki rábólintana és csaholó pincsikutyaként lesné minden szavát a felajánlónak, de Malcolmot egyelőre még nem hozta ennyire tűzbe ez az egész. Annyi évnyi magány után nehezen adja fel az egyedüllétet és valóban el kellett gondolkoznia, hogy mennyi előnnyel és mennyi hátránnyal járhat egy céhhez való csatlakozás. Nem akart senkinek sem az ölebe lenni, még Asukának sem. Hacsak nem valami szado-mazo játékról lenne szó. Abban most már biztos, hogy a nő nem fogja eltenni láb alól, mert az elmúlt percekben már számtalanszor megtehette volna. De hogy ezt a feltételezését beigazolja, tesz egy gesztust az idegen felé.
- A nevem pedig Malcolm. Malcolm, a Malkavita. Jelölj be a barátlistádra, ha még mindig érdekellek! - Aztán ha csak a nő meg nem állítja, vagy nem akar még másról is témázni, akkor szépen lassan alakja a ködbe vész. Séta közben kedvenc Malkavitánk azon lamentált, hogy mennyire lenne férfias, ha a mellkasán ezután galambmotívumot viselne kereszt helyett. Az ötlet nem tűnt túl megnyerőnek, abban viszont biztos volt, hogy Asukával találkozni fog még. Különben is, a nő lógott egy beszámolóval a boltjáról...
Malcolm
Malcolm
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 261
Join date : 2014. Nov. 27.

Karakterlap
Szint: 41
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Ködbe Veszett Erdő - Page 3 Empty Re: Ködbe Veszett Erdő

Témanyitás by Asuka Szomb. Feb. 14 2015, 09:22

Pedig inkább érdekelje. Annak a lánynak fogalma sincs róla, milyen hatalma van. Minden világi ügybe beleszólása van, emellett pedig olyan erővel rendelkezik, amit nem fél használni a vörös játékosokon. Legalábbis azokon, akik úgymond bizonyítottan bűnösek, az ő fogalomtáruk szerint. Előbb-utóbb pedig az önbíráskodó céheknek eszükbe jut lelátogatni ebbe az erdőbe. Akkor pedig a Remetének nem lesz esélye. Elképesztő, amit eddig művelt. Fogalmam sincs, hogy volt képes túlélni úgy, hogy senki élő nem ismerte eddig a létezését. Ez pedig fantasztikus, riszpekt. De a dolgok változtak, a sakktábla másik felén is mozgolódnak. Nem folytathatja tovább ezt az életmódot, ha nem akar meghalni. Ahogyan a többi vörös sem teheti azt, amit eddig. Valamiért viszont csak nekem jutott eszembe, hogy nem külön-külön kellene küzdenünk, hanem egységesítenünk erőnket. Csapatként. Ha eddig nem voltak képesek elkapni minket, akkor együtt legyőzhetetlenek leszünk.
- Chh... - a megszólalásra hirtelen nem tudok mit reagálni. Nem ő az első olyan férfi a játékban, aki ilyen-olyan megszólalásokkal akarja elérni, hogy a karjaiba omoljak. Legalábbis, egy alkalomra biztosan. Azonban ez engem nem érdekel. Tökéletesen tisztában vagyok álcázott külsőm eme hátrányával. Néha képtelenség megszabadulni az efféle megjegyzésektől, mintha szándékosan tapadnának rám az ilyenek. Eltűnt ezekből a gálánsság és az őszinte érdeklődés. Rolling Eyes Az egyetlen olyan játékos, aki valaha valódi érdeklődést mutatott irántam, pedig képes lett volna ott hagyni választottját miattam... de ez megint csak nem túl hízelgő gesztus. Tény, és való, Malcolm, hasonlóan őhozzá, fizikailag vonzó, hiszen inkább az esetem, mint az a sok, csenevész kisfiú, akikkel ez a játék tele van. Megjegyzése viszont inkább undort, mint sem vágyat keltene bennem.
- A barátlista veszélyes. Olyan körökben mozgok, ahol nem lenne túl szerencséd neked sem, ha megtalálnak rajta. Ehelyett szárnyakat adok, melyeket bármikor magadra ölthetsz. - a menümben kutatok, a titkos tartalmon belül pedig elküldöm a meghívót Malcolmnak a Liberatorshoz. Nem hiszem, hogy ha esetleg elkapnák, akkor pont erről beszélne... Szerintem az önbíráskodó népségnek jobb kérdései is lennének hozzá, mint a Liberators.
Ködben eltűnik alakja, én pedig egy darabig még békésen pipázgatok, mielőtt utamra kelnék. Beszélnem kell Haruval. Fontos alkatrészt szereztem a gépezetbe.

//Köszi a játékot ^^ Még megy egy pü, részletekkel Smile //
Asuka
Asuka
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1507
Join date : 2013. Apr. 24.
Age : 34
Tartózkodási hely : Taft szépségszalonja

Karakterlap
Szint: 34
Indikátor: Vörös
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

Ködbe Veszett Erdő - Page 3 Empty Re: Ködbe Veszett Erdő

Témanyitás by Malcolm Hétf. Márc. 30 2015, 21:09


Malcolm írta:Este 9 óra. Harmadik szint. Ködbe veszett erdő bejárata, ott várlak. Remélem van éjjel látásod, mert vadászni megyünk.

Hajnali 5-kor landon is az üzenet Asuka postafiókjában, majd Malcolm némi szedelőcködés után álomra hajtja a fejét. Persze előtte megtette már a szokásos óvintézkedéseket: csapdák felállítva a menedékhelye körül, az idevezető nyomok eltüntetése, a kis ház felső részének szokásos összebarmolása, hogy úgy tűnjön, már hetekkel ezelőtt kifosztották a kecót, végezetül pedig a pincébe való levonulás és a 13 zár gondos aktiválása. Tökéletes sötétség, egyetlen napsugár sem hatolhatott ide le, gyertya kristályt sem szokása használni, hiszen a látása mellett a menüje éppen kellő fényt teremt ahhoz, hogy komfortosan közlekedhessen a föld alatti bunkerében. Teendőit már időben elvégezte, a mai nap igencsak nyugisnak bizonyult. Egyik csapdában sem akadt fent sem ember, sem mob, így nyugisan ejtőzhetett még ébredés után is. A nap hátralévő részét azzal töltötte az alvás után 8 óráig, hogy a guide bookot bújta. Olyan felszerelések után kutatott, amely megfelelő kiegészítést nyújthatnak a kivégzett céhvezértől ellopott holmik mellé.
Malcolm sosem vágyott csili-vili holmik után, a vámpírlétet sem a flancos cuccokban látta, a puritán öltözködés híve volt. A feltűnő ruházat vonzza a tekintetet, ő pedig egyáltalán nem akarta magára terelni a figyelmet. Éppen a két Futótollal babrált, amit szintén Anatole inventoryjából sikerült megszereznie és arra próbált rájönni, hogy van-e bármi hasznuk ezeknek az idétlen tollaknak. De úgy tűnik, hogy ez is valami rendkívül béna és flancos cucc, illett is az ilyesmi ahhoz a pöffeszkedő baromhoz. Viszont ezek Malcolm tulajdonában csupán bizonyítékok, amiktől hisztérikusan próbált megszabadulni. Szíve szerint ezeket is széttépné, hogy pixeljeikből lakmározhasson, azonban a guide book tanulsága szerint ezek a tollak igen ritkák, gy még hasznára is válhatnak a malkavitának. Ha esetleg úgy adódna, hogy szorul a hurok a nyakán - habár kizárt, hogy bárki is épp őt gyanúsítaná Anatole megölésével - akkor is tudja magáról terelni a gyanút azzal, hogy a tollakat olyasvalaki inventoryjába juttatja, akire szeretné átterelni a gyilkosság gyanúját. Zseniális, meg is veregeti a saját vállát. Szóval ott tartottam, hogy sosem rajongott a flancos holmikért, ugyanakkor végignézve Anatole felszerelésein, jobban mondva azok statjain, rá kellett döbbennie, hogy óriási potenciál van ezekben a göncökben. Komplett szinteket emel a pontozáson ez a halom item, csak gondosan el kell rejteni az eredeti küllemüket. Ezt a páncélküllem változtató boltban már korábban meg is tette, azonban a szett hiányos volt, ráadásul némely daab nem is illett Malcolm koncepciójába. Tovább nézegetve a guide bookot, a malkavitának rá kellett döbbennie, hogy az általa másik elhanyagolt holmikra, vagyis szafari jelvényekre is szüksége lesz ahhoz, hogy megfelelő itemekhez jusson. És még valamire szüksége volt: egy megbízható közvetítőre, aki kapcsolatokkal rendelkezik és aki nem rabolná el a rá bízott nyersanyagokat és pénzt abban az esetben, ha üzletelnie kell Malcolm helyett. Asuka tökéletes választásnak tűnt ebből a szempontból...

_________________
Ködbe Veszett Erdő - Page 3 96de77

A karakter indikátora pirosból zöldre váltott!
Malcolm
Malcolm
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 261
Join date : 2014. Nov. 27.

Karakterlap
Szint: 41
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Ködbe Veszett Erdő - Page 3 Empty Re: Ködbe Veszett Erdő

Témanyitás by Asuka Hétf. Márc. 30 2015, 21:45

Nagyjából egy órával azután veszem észre az új üzenetet, hogy az megérkezik. Korán kelek, korán fekszek, ha éppen nincs más dolgom. Talán annak köszönhető, hogy már a fronton is érvényesülni próbálok, vagy talán valami egészen másnak... de egyre több dolog teszi ki a napjaimat. A boltom forgalma hirtelen nagyon megugrott, s annyi mindent kell elintéznem, hogy már nem az Aréna nyújtja a legfőbb szórakozásomat. Mégis, a tettetett mosoly, a kifinomult mimikák megjátszása újabb és újabb feszültséggel töltenek meg. Hónapok óta nem öltem meg senkit. Pedig ha valami, akkor ez igazán elérte nálam a pillanatnyi nyugalom, az elégedettség hatását.
Meglep az üzenet, amit kapok, hiszen egyáltalán nem számítottam rá, hogy keresni fog. Van ugyan némi közös múltunk és ismeretünk egymásról, s nem titkolt célom az, hogy a Liberatorsba csábítsam be, de Malcolm nem az a típusú ember, aki csak úgy felkeres valakit... vagyis, ebben talán még sem vagyok biztos. Minden egyes alkalommal olyan, mintha két különböző személlyel beszélnék. Valahogy furcsa érzésem van vele kapcsolatban. Nem tudok kiigazodni ezen.
Nem küldök neki választ, hiszen nem tartom szükségesnek. Arról viszont gondoskodok, hogy az üzenetet ne tudják elolvasni utánam. Törlöm a levelek közül. A múltkori után még inkább óvatos vagyok a saját dolgaimmal kapcsolatban. Ha nem csípem hazugságon az illetőt, akkor most nagyon nagy bajban lennék én, meg mindenki, akinek vörös az indikátora, és akár egy kicsit is köze van hozzám.
A megadott időpontra, egy kisebb fürdőkádas szundi, meg két óra készülődés után - habfürdő, avokádó pakolás, argánolajas hajkezelés, öltözködés, meg miegyebek - érkezem el. Nem értem még mindig, hogy miért ragaszkodik ennyire csökönyösen ehhez az erdőhöz. Talán szimbiózisban él vele. Eddig ugyan nem kapták el... de ugye, ezt sosem lehet tudni.
Mindenesetre most nem azért vagyok itt, hogy újra piszkáljam ezekkel. Vadászni... Valami itt lehet, még sem stimmel. Ácsorgok a kis tűsarkúmban, s beljebb lépek az erdőben. A látásom nem túl magas, így nem fogom egyből észrevenni, ha már közel van. A sűrű ködön nehéz keresztül látni.
- Hűűűűű... Nem tudtam, hogy szeretsz vadászni! *.* - amikor már úgy gondolom, hogy ő lehet az, aki közeledik felém, üdvözlöm őt kitörő mosollyal.
- Egyet azonban árulcsizz el nekem, lécci. Miért éppen engem hívtál el vadászni? *.* Én vagyok az utolsó Aincradon, akiről bárki feltételezné, hogy a sárba ugrik egy vaddisznó miatt. - már attól megbolondulok, ha egy kis piszok megy a körmöm alá. >.< Legalábbis, általában ezt gondolják, azt hiszem.
Asuka
Asuka
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1507
Join date : 2013. Apr. 24.
Age : 34
Tartózkodási hely : Taft szépségszalonja

Karakterlap
Szint: 34
Indikátor: Vörös
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

Ködbe Veszett Erdő - Page 3 Empty Re: Ködbe Veszett Erdő

Témanyitás by Malcolm Hétf. Ápr. 06 2015, 18:48

Malcolm minden olyan elsődleges jártassággal rendelkezett, ami lehetővé tette, hogy: egyrészt észlelje Asuka közeledtét, másrészt kifülelje és meglássa, hogy merre halad, harmadrészt pedig, és ez a legfontosabb, hogy úgy tudjon osonni, ami a nő számára nem feltűnő. Amikor végre megállapodik egy ponton, akkor a malkavita lopakodva felkapaszkodik a mögötte lévő fára, majd lábait térdhajlatánál beakasztva a fa egyik stabilabb ágába, fejjel lefelé lelógatja a testét, végül csak ennyit mond a neki háttal álló nőne: - Buhh! - Akár sikerül ráijeszteni, akár nem, nagyon is elégedett félmosollyal lógicsál tovább az ágról, ráerősítve arra a sztereotípiára, hogy a vámpírok denevérré tudnak változni... na és mi a denevérek kedvenc pihenő póza? Razz
- Késtél... - jegyzi meg egykedvűen, bár fogalma sincs arról, hogy pontosan menny is az idő, s hogy Asuka egyáltalán valóban késett-e. Mindez teljességgel lényegtelen volt, az egész szituációnak csupán annyi a lényege, hogy bosszantsa a nőt és ezzel tesztelje a tűréshatárait. - És már megint tűsarkú... - jegyzi meg fintorogva a cipőjére pillantva. Elképzelése sem volt arról, miként lehet ilyesmiben járni, de csak remélni tudta, hogy Asu nem fog behisztizni, ha piszkos lesz a cipője, vagy kitöri a sarkát. Ha erre mégis sor kerül, nem tudni mi fogja megmenteni Malcolm haragjától. Már a legutóbbi közös küldetés alkalmából is felment benne a pumpa, mikor a nőci elkezdett idiótán beszélni, de próbálja mindig emlékeztetni magát arra, hogy Asuka túlságosan hasznos ahhoz, hogy eldobja magától a kapcsolatuk lehetőségét és megölje. Merthogy most már valószínűleg meg tudná ölni és egyetlen ütése olyan lenne, mint egy szúnyogcsípés, nemhogy levigye majdnem a teljes életét. Nagyot fordult Malcolmmal a világ, mióta felhasználta a Bad habites játékmester ajándékát, s ahogyan a hang javasolta, igencsak megfontolta, hogy kitől érdemes elszívnia az életerőt. Az, hogy Anatole megölése olyan nevetségesen egyszerű volt, már majdnem csalódottság érzetét keltette benne. De csak majdnem... a zsákmány mindenért kárpótolta.
- Ideje indulni a 16. szintre, hosszú éjszakánk lesz! - s már vissza is kapaszkodik a fára, majd akrobatika híján nem leugrik, hanem komótosan lemászik, ezt követően pedig elindul a teleportkapu irányába. Természetesen találkozhattak volna eleve ott is, de így legalább biztos lett abban, hogy Asuka egyedül érkezett. Elővigyázatosság. Malcolm imádott a holt állatok erdejében vadászni, volt az ottani terepben és a mobokban valami groteszk szépség. - Jártál már arra? Egyáltalán megvan már a kellő szinted hozzá? - Idegesítő stílus on Cool

_________________
Ködbe Veszett Erdő - Page 3 96de77

A karakter indikátora pirosból zöldre váltott!
Malcolm
Malcolm
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 261
Join date : 2014. Nov. 27.

Karakterlap
Szint: 41
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Ködbe Veszett Erdő - Page 3 Empty Re: Ködbe Veszett Erdő

Témanyitás by Asuka Kedd Ápr. 07 2015, 21:06

A látás egyes olybá tűnik, még mindig kevés. Sad Látok ugyan valamilyen fura árnyékot magam előtt, ám mint kiderült, csupán egy távoli fa idáig ellátszódó sóhaja az, nem pedig a malkavita, akihez eljöttem. Még mindig nem tudom elképzelni, hogyan képes ilyen barbár módon élni ebben a putriban, ahol még csak villany sincs rendesen. Ha nincs valami közvetlenül az orrom előtt két méterrel, akkor nem látni semmit.
Így aztán az üdvözlés máshonnét jött, mint amire számítottam. Kis híján ugrok egyet előre, s épp úgy érzem magam, mint amikor általános iskolás erdei táborban kellett éjszakai rémisztő sétán részt venni. Pedig nincs ám se nyár, se tábor, de még csak halloween sem, hogy ezt tegye. T.T
- Íjjjj! :S Ilyet még egyszer ne. A frászt hozza rám ez a hely. o.o - akkor sem értem, miért ragaszkodik ehhez. Én azt megértem, ha nem túl magas a szintje, de mindenféle barlangokban meghúzni magad nem túl egészséges dolog ám! Surprised Ezt még senki nem mondta neki? Surprised
- Nem tudok koncentrálni lapostalpúban. #PoshSpice - be is tagelem neki, hiszen biztosan tudnia kell, hogy ki is az a Posh Spice. Olyan nincs, hogy nem. Az élet nagy igazsága az, hogy már annyira hozzászoktam a tűsarkúkhoz, hogy élni nem bírok nélkülük. Szabályosan fáj a fejem, ha lapos talpúban kell járnom. Nem beszélve a pénzről, amit szeretek jó helyen látni. A gardróbomban.
- A tizenhatodik szintre? Miért épp a tizenhatodik szintre? o.o - gondolkozom kissé, hogy mi is van ott, s egyből az eszembe jut az a hely, ami tele van azzal a rengeteg állattetemmel. Tiszta lehangoló volt! Persze, a borzos jelvény miatt elmentünk, de akkor is!
- Ugye nem a Holt Állatok Erdejébe akarsz elvinni? o.o Ott depressziós leszek. A borzos jelvény pedig megvan. Ami meg a szintemet illeti, frontharcos vagyok. >.> - nem volt egyszerű megszerezni azt a jelvényt, de nem is azért, mert nehéz volt, hanem mert az összes kis cukiság depibe esett. Sad Nem bírom, ha bántják őket! *.* Túúúúúl cukik. Én pedig nem bírok ellenállni a csincsilláknak egyszerűen! *.* Sem a kacsáknak. Vagy a cicusoknak. Meg a vikunyáknak...
- Deeee... neked mióta van meg a szinted hozzá? Suspect - elég gyorsan fejlődhetett, ha elérte ezt a szintet. Legalább hét szintet fejlődtem, mióta gyomorszájon vágtam, a felszereléseim nagy része is T1 volt, mégis nagyon lecsökkentettem a HP-ját. Ugyan azt mondta azokban a buta cellákban, hogy negyvenkettes szintű, én ezt nem tudom elhinni neki. Az nagyon irreális lenne.
#AsuRinya
Asuka
Asuka
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1507
Join date : 2013. Apr. 24.
Age : 34
Tartózkodási hely : Taft szépségszalonja

Karakterlap
Szint: 34
Indikátor: Vörös
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

Ködbe Veszett Erdő - Page 3 Empty Re: Ködbe Veszett Erdő

Témanyitás by Malcolm Kedd Ápr. 07 2015, 21:24

- És pont ez a lényeg, kedves boszikám! Pont ez a lényeg! Az embereknek a hideg futkos a hátán ettől a helytől, megfelelő látás szint nélkül pedig gyakorlatilag lehetetlen itt rendesen közlekedni. Éppen ezért békén is hagynak, ha pedig mégis bemerészkednek, aligha jutnak ki élve... - hegyes szemfogait a nőre villantja miközben elvigyorodik. Malcolm életfilozófiája abban nyilvánult meg, hogy aki mellőzi a feltűnést, azt nem is keresik, pláne nem itt. Asuka azért is számított különleges személynek, mert már másodjára jár a ködbe veszett erdőben, de még mindig életben van. Malcolm kedvelte. Vagyis ez túlzás, maradjunk annyiban, hogy hasznosnak bizonyult számára, de majd most kiderül, hogy mennyire hasznos valójában. A #PoshSpice kifejezést hallva csak elhúzza a száját, ez is csak valami Asu félre borzalmas kifejezés lehet, ami irritálta a fülét. És a rinya csak folytatódott és folytatódott, miszerint depressziós lesz a 16. szinttől és bla bla. Igazság szerint Malcolm a szafariba akart menni vadászni, de még előtte meg akart bizonyosodni arról, hogy a nő van-e legalább 16. szintű. A felháborodó hangnemet hallva úgy tűnik, hogy nemcsak megvan hozzá a szintje, de még talán jócskán meg is haladja azt. Remek, minden terv szerű. Azonban amikor a frontharcosságra terelődik a szó, Malcolm megtorpan és nyel egy hatalmasat. Ennyire félreismerte volna a nőt? Ez a liba csak egy újabb pusztító, aki Kayaba Akihikó mesteri világát az enyészetbe akarja taszítani? Azon nyomban megfordul és egyenesen a nő arcába mászik, csupán pár centire az orrától. Ha hátrálni próbálna, addig követi, míg végül neki nem ütközik egy fának. Amikor már elég közel tud kerülni hozzá és már Asu a szuszogását is érezheti a bőrén, csak akkor szólal meg. Viszont nem nyúl hozzá a nőhöz! - Miért? Miért pusztítod a bossokat? Miért pusztítod a Teremtő világát? FELELJ!

_________________
Ködbe Veszett Erdő - Page 3 96de77

A karakter indikátora pirosból zöldre váltott!
Malcolm
Malcolm
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 261
Join date : 2014. Nov. 27.

Karakterlap
Szint: 41
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Ködbe Veszett Erdő - Page 3 Empty Re: Ködbe Veszett Erdő

Témanyitás by Asuka Kedd Ápr. 07 2015, 21:44

Hát, már kezdem érteni, azt hiszem. Nincs az a szafari mániákus, aki hajlandó több időt eltölteni itt. Ha mégis, akkor a legelső szőrös manó levadászása után már le is lép innen, csak ne kelljen továbbra is a ködben tapogatóznia. Mindemellett pedig hiába a kihaltság, nem számít arra senki, hogy pont itt fognak valami minibosst találni. Leszámítva persze, hogy rengeteg a halott a listán, akik itt lelték meg végzetüket. Ettől függetlenül nem értek egyet Malcolm módszerével... de éppen ezért nem értek egyet Haruéval sem. Nem fogom tudni ezt sohasem megváltoztatni, így már nem is erősködök. De nem lesz az jó nekik, ha egyszer mégis csak olyan helyzetbe keverednek, ahol inkább ravaszsággal kellene kihúzniuk magukat. Most, hogy már én is bossokra járok - na jó, az túlzás, egy bosson részt vettem inkább - , fokozottan megnövekedett az irántam tanúsított figyelem is, tehát természetesen óvatosabbnak kell lennem. De nem nézik ki valakiből, aki fejfájást kap lapos talpú cipőben, és élete legnagyobb problémája, hogy nem tudja eldönteni, a rózsaszín melyik árnyalatára fesse a körmeit, hogy "sorozatgyilkos" lenne.
Malcolm következő reakciója kisöpri a szőke gondolatokat a fejemből. Legalábbis, néhány percre talán. Köszönhető, hogy nekilök az egyik fának, s a fejem koppan is vele. Sarokba akar szorítani talán. A fájdalmat ugyan nem érzem, de a fenyegető szándékot igen.
Nem számítottam ilyen reakcióra. A férfi viszont kikel magából. Igaz, legalább már nem ér meglepetésként. Nem ez az első ugyanis, hogy olyan szélsőséges reakciót ad, amivel nehezen lehet mit kezdeni. Talán pár hete még megijedtem volna. Most azonban a fenyegetése ellenére is kitartok. Még kicsit lábujjhegyre is állok, hogy szemeink tökéletesen egy szinten legyenek. Ezek nem ugyanazok a szemek, mint amiket akkor láttam, amikor először találkoztam vele. A tudatomba égetem ezt a tekintetet, követelőző kérdései pedig mintha alig érnének el engem.
- A bossokat azért teremtették, hogy legyőzessék őket. Hogy újabb dolgokat ismerj meg e világról. - hazugság. Nem ezt gondolom. De szerencsére, ha valamit, akkor hazudni megtanultam. Valójában csak unom, hogy nem haladunk ezekkel az ostoba bossokkal, és ki akarok jutni. Normális életet akarok. Valamit, ami már sosem lehet az enyém. Odakint jövőm volt. Most viszont egy semmi vagyok.
- Teremtő? Te tényleg úgy beszélsz, mint Shuu. - mosoly. Rideg, azonban bármiféle valós érzelemtől a lehető legtávolabb áll. Még sem jellemző rá az az üresség, ami akkor igen, amikor felettébb érzelmes ál-mosolyokat villogtatok a világra. Úgy jobban megbíznak bennem.
- Tehát... kiengedsz végre? Nem akarom letépni ezért a karod. - a mosoly eltűnik. Legalábbis mindaddig, amíg le nem ereszti karjait, már ha ezt megteszi. Túlontúl felkeltette az érdeklődésemet Malcolm. Azok ott... tényleg hegyesre csiszolt fogak voltak? Jól láttam őket? Még észre sem vettem. Pedig láttam már vigyorogni.
Asuka
Asuka
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1507
Join date : 2013. Apr. 24.
Age : 34
Tartózkodási hely : Taft szépségszalonja

Karakterlap
Szint: 34
Indikátor: Vörös
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

Ködbe Veszett Erdő - Page 3 Empty Re: Ködbe Veszett Erdő

Témanyitás by Malcolm Kedd Ápr. 07 2015, 22:18

Azok bizony hegyesre csiszolt fogak. Megfelelő szemfogak dukálnak egy vámpírnak! A fenyegető és követelőző hangnem ellenére Malcolmnak imponál a nő viselkedése, mert fel meri venni vele a kesztyűt, ugyanakkor bosszantja is, hogy ennyire nem fél tőle. Hát igen, ez a kettősség érzet úgy tűnik folyamatosan megmarad benne a nővel kapcsolatban. Igaz, hogy nem tud túllépni azon, Asuka is kártékony frontharcos, ugyanakkor abban kénytelen igazat adni neki, hogy néhány új szint felfedezésével több lehetőség nyílik meg még számára is. Arról nem is beszélve, hogy akármit tesz, a frontharcosok akkor is tovább fognak akciózni és sorra fogják ölni a bossokat. Ekkor azonban elkerekedik a malkavita szeme, elméjében fondorlatos cselvetés kezd formálódni, amelyben nagyon is hasznos lenne az, hogy ismer egy frontharcost. Hátrál pár lépést, majd zsebre vágja a kezét és folytatja a sétát, mintha mi sem történt volna. - Jössz már? - pillant hátra, majd folytatja az útját a teleport kapu felé.
Néhány percig csak csendben sétálgat, bevárva a mögötte tipegő nőt is, arcáról pedig le sem lehetne vakarni az önelégült mosolyt. Aztán a teleport plázához érve már röppennek is a 10. szintre. Azt már meg sem kérdez, hogy Asunak megvan-e a gyakorló szintű vadászata, inkább egyenesen a nyugati szafari felé veszi az irányt. Ha valami nem stimmel, majd úgyis vinnyogni kezd. Nem is kell sokáig menetelniük, szinte a szafari bejáratánál már meg is pillantja az ott kellemetlenkedő fácánt. Balga jószág, még azelőtt fonódnak a vámpír karmos ujjai a hosszú nyakán, mielőtt egyetlen hang is elhagyhatná a torkát. Malcolm könyörtelenül szorongatja a madár nyakát, miközben Asukához fordul. A szorítás nyomán a mob életpontjai szépen lassan csordogálnak a nulla felé. - Mondd csak boszikám, hogy érintene téged, ha beküldenék valakit a következő bossharcra tisztogatni kicsit a frontharcosok között?

_________________
Ködbe Veszett Erdő - Page 3 96de77

A karakter indikátora pirosból zöldre váltott!
Malcolm
Malcolm
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 261
Join date : 2014. Nov. 27.

Karakterlap
Szint: 41
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Ködbe Veszett Erdő - Page 3 Empty Re: Ködbe Veszett Erdő

Témanyitás by RenAi Szer. Május 06 2015, 10:19

Paradoxon… Jutott eszembe egy szó a semmiből, és az igazat megvallva azt sem tudnám felidézni hogy hol hallottam és mit is jelent… Viszont nem hagyott nyugodni, újra és újra felcsendült a kobakomban ez a furcsa kis szavacska, és arra ösztökélt hogy megfejtsem mit jelent. Tudom én hogy mit, vagyis tudtam csak elfelejtettem, elvégre a szó is ismerősen cseng valahonnan. De hogy hol olvastam vagy kinek a szájából hangozott el… az örök rejtély marad számomra, mint oly sok minden ezen a világon. Mint például az is hogy most hol is vagyok… Sokszor jártam sok-sok szinten, de ez a dombság, és ez a mélybe tekintő, erdő, majd a fák feletti gőz szokatlan nekem. Természetesen hiába néztem a térképet, nekem ez kínai. Leginkább a saját mozgásom szoktam rajta figyelni hogy úgy tapasztaljam ki az irányt és hogy mi felé tartok. Becsuktam a térképet, hisz a gőz vagy füst ami a fák között csap fel, érdekesnek tűnt számomra. Persze selytettem hogy micsoda is, és alig vártam hogy megmártózzak benne. Már ha gőz, és nem pedig füst… ami jelen helyzetben igencsak hasonlít egymásra, bár a füstnek sötétebb színűnek kellene lennie nem? Viszont ha igazolódik az elképzelésem, akkor máris egy jó napom van, amit már tudom is kivel osszam meg. A lépteim egyre szaporázódtak amint közelebb értem, majd elképedve figyeltem az elém táruló látványt.
- Wohaaah! – Akaratlan kis kiadtam lenyűgözöttségem hangját, majd első dolgom is volt csobbanni egyet a meleg vizes forrásban. Amiket sziklák öveztek, azt néha egy-egy domb benőtt fűvel és virágokkal, majd mindezt átölelt egy erdős rész. A csobbanásom, mint ágyúcsapódás és ujjongás hangja követett, majd amint kikecmeregetem a szélére, lehívtam az üzenetküldő panelt. És küldtem egy üzit Jin-nek.

RenAi írta: Nyohooo. Nagy jó helyet fedeztem fel, gyere erre a koordinátára. És hozz fürdőrucit is. Puszi szeretlek.
Majd bezártam és átöltöztem. Természetesen az etikai módom aktív volt, így sok minden nem látszott belőlem, de a fekete fürdőruhám pár kattintás után rám került, és egy törölközőt is a fejemre tekertem, hogy felfogjam a hajam. Úgy vártam Jint. Remélve hogy hamar itt lesz. És nem fövök meg addigra mint a rák. Persze meg sem fordult a fejemben hogy ez nem egy nekünk való hely talán és a veszélyekre sem gondoltam, főleg ha egy ilyen kisebb paradicsom tárul elém, amiért a rajongásig oda lehetek. *-*

_________________
Információk a karakteremről:


✿ Pontok✿ Képességeim, jártasságaim✿ Felszerelésem ✿ Inventorym |✿ Előtöri ✿ Érdekességek✿ Ozi féle Karakterlap✿ Ozi-féle Leltár✿ SAO Hivatalos karakterlap


Beszédszinem: orange/ff9933; Gondolat szín: eac117; Háttér/Kyubei(dőlt) színe:ffeec0
RenAi
RenAi
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1873
Join date : 2012. Aug. 26.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 42
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

http://salume.gportal.hu , nostalehun.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

Ködbe Veszett Erdő - Page 3 Empty Re: Ködbe Veszett Erdő

Témanyitás by Tetsuko Jin Hétf. Május 11 2015, 14:50

Jobb dolog, küldetés és más elfoglaltság híján az otthonunkban kertészkedem. Ez valahogy mindig is megnyugtatott, és való igaz, hogy ebben a világban máshogy működik, teljesen más a folyamat, sokkal egyszerűbb, de azért itt is okoz némi örömet. Még is csak szebben néz ki az otthonunk, ha színes, illatos virágok lengik körbe. Idejét sem tudom mikor volt időm utoljára ezzel foglalatoskodni. Általában minden időmet leköti az exp szerzés, hogy haladni tudjak a fronttal és megvédjem őket, már amikor szükség van rám természetesen. Hamarosan üzenetem érkezik Ai-chantól. sietve megnyitom és elolvasom. Sosem lehet tudni, éppen mi történik vele.
Megkönnyebbülök, miután elolvasva tudatosul bennem, hogy nincs semmi gond. Bizonyára megint eltévedt és így akadt egy érdekes helyre. Pedig ezerszer megmondtam már neki, hogy ne kószáljon el egyedül, mert veszélyes lehet. Természetesen egyértelmű, hogy odamegyek. Az itteni munkával hamar végeztem és nem árt más elfoglaltság is, kiváltképp, ha az én Ai-chanommal lehetek együtt.
A fürdőnadrág említéséből egyértelmű következtetést vonok le, hogy nagyjából mi vár majd rám, amennyiben odaérek. Azonnal indulok, hisz minden nálam van egy dolgot kivéve, a fürdőnadrág. ÚT közben kénytelen vagyok egyet beszerezni, de meg vagyok róla győződve, hogy elég sok boltban lehet ilyet kapni.
Sietve visszaírok Ai-channak, hogy azonnal indulok, de még be kell ugranom vásárolni. Első utam a kezdetek városába vezet, ahol szinte minden kapható. Már az első ruhaboltban találok magamra megfelelő fürdőnadrágot, ezért nem időzök itt tovább, illetve nem tenném, ha nem pillantanék meg egy cukrászdát. Ai-chan imádja az édességet, én sem vetem meg. Remélem örülni fog neki.
Alaposan be vásárolok, azután egy teleport a harmadik szintre, lenyitom a map-ot és megkeresem rajta Ai-chan jelét. Az erdőbe beérve kissé elgondolkozom azon, hogy mennyire veszélyes lehet ez, nem is a mobok, hanem más playerek miatt, akik előszeretettel bántanak másokat.
A koordinátákhoz közeledve, már majdnem odaérve eresztem ki a hangom, mert nem sok mindent látok.
- Ai-chaaan, itt vagy? – emelem fel a hangoma, de még ezt is visszafogottan…

_________________
Ködbe Veszett Erdő - Page 3 1152197982ARMENNOIRportablel_l_0004_www.kepfeltoltes.hu_
Tetsuko Jin
Tetsuko Jin
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 542
Join date : 2012. Dec. 24.

Karakterlap
Szint: 24
Indikátor: Zöld
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

Ködbe Veszett Erdő - Page 3 Empty Re: Ködbe Veszett Erdő

Témanyitás by Yue Pént. Május 15 2015, 23:03

             //Danieru//



Reggel volt. Jöttem le a lépcsőn, amikor szokásosan megbotlottam és legurultam a lépcsőn. Amikor a lépcső aljára értem akkor jött Airis és Inu. Lejöttek mellém.
-Jó reggelt Yu-chan!
-Reggelt.
-Ló reggelt Cairis, Kenu.  @.@
-Ano... Yu-chan. Jól érzed magad? És Airis vagyok.
-Nem látod, hogy nem százas jelen pillanat hülye madár?
-Hallgass Kenu!
Inu morgott egyet és befogta.
-Köszönöm jól vagyok. És százas vagyok Kenu!
-INU VAGYOK!!! INUKAMI! I-NU!
Mérgesen felment az emeletre.
Feltápászkodtam a földről.
-Menjünk sétálni egyet.
-Oké! ^^
Shin lépett be a bejárati ajtón.
-Jó reggelt.
-Jó reggelt! :-)
-Szia!
-Elnézést amiért nem jöttem haza de egyesek nem akarják békésen megbeszélni a dolgokat.
-Szóval csak verekedtetek.
-Igen.
Tényleg betartja a szavát! Airisnak mondta, hogy ezentúl megpróbálja elkerülni azt, hogy megöljön embereket.
-Megint sikerült?
-Szokásosan...
-Jobban kéne vigyáznod! Egy lenti szobába kellene költöznöd.
-Majd megtanulom egyszer hogyan kell anélkül lejönni a lépcsőn, hogy ne guruljak le.
-Butus.
-Nagyrészt mindig elkapsz mielőtt legurulnék! ^^
-Yu-chan!
Lejött Inu.
-Üdv újra köztünk Kenu.
~Kenu?
-Üdv Shin.
-Inu.
Kimentünk a ház elé.
-Grrrr! *morog* Ellenséget érzek! Biztos, hogy ellenség fog jönni! Vagyis FIÚ!
Erre inkább nem mondtunk semmit. Ha bejön amit mondd akkor már a következő esetnél hiszek neki.

Yue
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 359
Join date : 2014. Jan. 06.
Age : 23
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Ködbe Veszett Erdő - Page 3 Empty Re: Ködbe Veszett Erdő

Témanyitás by RenAi Szomb. Május 16 2015, 18:56

Ködbe Veszett Erdő - Page 3 C0d48d5f-a85c-46a9-967f-ba3e0837997c
//Jin// - A forrás



Kitörő örömmel fogadtam legújabb felfedezésem. Bár Jin sokszor mondta hogy ne csatangoljak el, főleg nem egyedül, eddig soha nem ért semmilyen baj vagy vész. Csupán valami új felfedezés várt rám hogy megismerjem, kitapasztaljam és egy jobb napot biztosítson számomra. A veszélyek apró gondolata sem zavarta meg a jókedvem jelenleg. A fürdőruhám nálam volt így azt gyorsan magamra öltve pár gombnyomással mártóztam bele a forrás nem épp mély vízébe. A legmélyebb pontja is a nyakamig ért, bár akkor már nyújtogatnom kellett azt a nem épp hosszú testrészemet, de még így is kellően fent tudtam tartani az orrom hogy levegőt vehessek. A gőzölgő tavacska láttán első gondolatom és cselekedetem volt ezt a felfedezést megosztani mással is, történetesen Jin párocskámmal, ki mással? Viszont időbe telt míg ideért, nem  kaptam választ, így nem tudtam hogy tényleg eljön-e. Bár abban biztos voltam hogy ha az ideje engedi akkor bizony itt lesz. Igen… az ideje… Manapság túlzottan is elfoglalt, de nem hibáztathatom érte, nem neheztelhetek rá, viszont az tény hogy hiányzik… és ez az érzés nagyon de nagyon rossz. Hiába költöztünk össze sajnos nem találkozunk annyit amennyit szeretnénk. Vagy küldetésen van, vagy pénzt gyűjt, esetleg expért farmol.  A boss-on is olyan furcsa volt. Kicsit úgy érzem mintha hiába minél közelebb lennénk annál inkább távolodunk egymástól, és ez legbelül elszomorít. Persze nem mondom neki, nem akarom még ezzel is terhelni… de nehéz ez így… Amint megírtam, elküldtem és kitapasztaltam mennyire mély is a víz, az egyik kőre csücsülve lógattam bele a lábam a  vízbe, miközben a fentről lefele csurdogáló víz, simogatta a combom, és kellemes meleget biztosított, így nem fáztam. Nem akartam már mélyen a vízben elterülve várni Jint, olyan illetlen lett volna, hogy én máris neki vetettem magam a mókának, bár nem mintha nem így lett volna, viszont igyekeztem felnőttesebbnek tűnni, még ha nem is voltam az még most sem. Vagy legalábbis ez volt a cél. Viszont a gőz felfelé áramlása alatt, a víz felszíne furcsán, arany-szerű fényben csillant meg, és nekem több sem kellett hogy felkeltse az érdeklődésem. Alámerültem, hogy jobban szemügyre vehessem és felfedezzem a legújabb felfedezésem. Alámerülve tompán hallottam a nevem és Jin hangját. Majd ügyetlenül felbukva a víz felszínére, nagy hanggal köszöntöttem is.
- Jiiin! Itt vagyok. – Vigyorogtam lelkesen.
- Nézd találtam valamit. – Mutattam a víz aljára.
- De beszorult és nem tudom felhozni. – Magyarázkodtam. Majd ha erősen figyelt a fiú is megpillanthatta az arany szín megtörését a víz felszínén a gőzfelhő alatt. Mindeközben, egy tompa hang egy ág reccsenés, és a minket körbevevő bokor leveleinek sűrű rezgése zavarhatta meg a párbeszédünket. Még én is megilletődtem a hang hallatán. És a mellkasom elé téve a kezem aggódva figyeltem mi is fog onnan előbújni, de a  hang elcsendesült és úgy néz ki tova is lépett. Talán csak egy kósza mob, esetleg egy kukkoló játékos, vagy… vagy valaki más célokkal. A zajok lecsendesültek, és pár pillanatig úgy tűnt még sincs ott senki.


_________________
Információk a karakteremről:


✿ Pontok✿ Képességeim, jártasságaim✿ Felszerelésem ✿ Inventorym |✿ Előtöri ✿ Érdekességek✿ Ozi féle Karakterlap✿ Ozi-féle Leltár✿ SAO Hivatalos karakterlap


Beszédszinem: orange/ff9933; Gondolat szín: eac117; Háttér/Kyubei(dőlt) színe:ffeec0
RenAi
RenAi
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1873
Join date : 2012. Aug. 26.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 42
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

http://salume.gportal.hu , nostalehun.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

Ködbe Veszett Erdő - Page 3 Empty Re: Ködbe Veszett Erdő

Témanyitás by Danieru Szomb. Május 16 2015, 23:26

Yuki
Ez a folyamatos síkság... nem is olyan jó. Unalamas bejárni annak ellenére hogy kellemes az időjárás, de csak az idő az egyetlen jó dolog ebben a síkságban. 
-Mikor találunk végre valamit?- hempergett Eryn a vállamon.
-Remélem minnél elöbb. Nyugi nem csak te unod már a sétát.
-Akkor is találjunk valamit... minnél elöbb.
-Rendben, rendben már keresem is.- nem mintha eddig nem kerestem volna.
-Hurrá! - ugrott egyett a vállamon... majd vissza is ült de ezuttal mosolyogva várta hogy valami izgalmas történjen.
Ezt követően még egy hosszú és fárasztó séta következett... de végül találtunk egy erdőt. Az viszont nem tetszett annyira hogy a szint széle felé járok. Amikor a közelébe értünk észrevettem a sűrü ködöt ami körülveszi az erdőt. Egy ideig csak vizsgálódtam az erdő körül, hátha találok valami gyanúsat. ... nincs semmi körülötte ezért bementünk.
-VÉGRE VALAMI IZGALMAS!- káltotta Eryn, majd vöröslő szempárok nyiltak ki a sűrü ködben. És nem viccelek... ahogy elkezdett kiabálni azonnal kinyiltak a szemek.
A hörgésekbőr arra tippelek hogy farkasok... már megint a farkasok... mintha nem lett volna elég bajom már velük a Kezdetek erdejében. 
-Már megint ezek a lények? Eryn miért kiabáltál?
-Vége lett az unalomnak.- mondta vidáman... úgy mintha olyan jó dolog lenne ha farkasok szemeznek velünk.
-Attol hogy vége az unalomnak még nem jó ha farkasok vadásznak ránk.
-Tényleg?... Rám még nem vadásztak farkasok sokszor... általában nem foglalkoztak velünk.
-Értem... de most futás.- nyulcipő, vigyázz, rajt.
Addig futottam amíg nem jutottam el egy kis tisztás részre... ott pár ismerős és egy nem ismerős arc fogadott.
-Sziasztok!- mondtam lihegve.
-Miért fáradtál el? Én még teljesen fitt vagyok látod? - feláltt a vállamról és röppent pár kört körülöttem.
-De te nem futottál hanem a vállamon ültél.
-Lehet, de akkor is fitt vagyok.- pimasz vigyor.
-Na jó mindegy is. ... Yuki, Airis, Inu és ... kit tisztelhetek meg a te személyedben?- indítottam a kérdést a fekete haju srác felé.
Danieru
Danieru
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 116
Join date : 2015. Mar. 22.

Karakterlap
Szint: 3
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Ködbe Veszett Erdő - Page 3 Empty Re: Ködbe Veszett Erdő

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

3 / 6 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.