Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ködbe Veszett Erdő

+3
Kurokawa Yuuki
Hinari
Cardinal
7 posters

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Go down

Ködbe Veszett Erdő Empty Ködbe Veszett Erdő

Témanyitás by Cardinal Pént. Dec. 25 2015, 16:53

"3. szint, köd. A hajam még mindig tart. Az életcsíkom már nem biztos No"


A terület főszörnye
Fojtó Gyökér - HP:400 | F:8 | E:15 | GY:11 | S:13 | P:0


A hozzászólást Cardinal összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Jan. 10 2021, 15:15-kor.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Ködbe Veszett Erdő Empty Re: Ködbe Veszett Erdő

Témanyitás by Cardinal Szomb. Dec. 26 2015, 03:52

Hinari (43) - HP:230 | F:83 | E:92 | K:48 | GY:101 | S:60 | P:55
Kurokawa Yuuki (31) - HP:155 | F:56 | E:95 | K:25 | GY:81 | S:15 | P:85


Szóval a fojtogató ködön próbáltok átvágni, miközben fákat kerülgettek? Kérek egy bevezető kört, ha akartok közös batyut, azt most töltsétek fel, és jelezzétek, hogy használ-e valamelyikőtök Észlelés jártasságot.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Ködbe Veszett Erdő Empty Re: Ködbe Veszett Erdő

Témanyitás by Kurokawa Yuuki Szomb. Dec. 26 2015, 20:12

Vicces, hogy pont nemrég gondolkoztam azon milyen kevés időt is töltök az én egyetlen nővérkémmel és bár egy rém levadászása nem épp családias főként így karácsony környékén de pont ő volt az, aki azt mondta, hogy ne kezdjek magánakciókba. Mondjuk alapvetően nem is nagyon tartom be ezt viszont most egy ismeretlen és feltehetőleg erős szörny volt a célpontom. Na meg persze maga megbízást adó öregúr is felhívta a figyelmem, hogy egyedül igen csak veszélyes lehet. Pedig maga a küldetés nem volt bonyolult hisz a lényege csupán annyi, hogy öljük meg a kazamata mélyén élő „démont”.
A megbízást Egy idő bácsi adta aki egykor Mirage városában éldegélt ám a pusztulása óta nyomorban él. Szerinte a rombolásért az erdő démonai felelősek és megkért, hogy végezzek velük. Őt a bosszú hajtotta engem pedig az, hogy megnézzem valóban vannak-e ott démonok és ha igen mennyire kártékonyak. Kutakodtam ugyan de démonokról nem találtam feljegyzés viszont említenek a könyvek egy igencsak erős lényt ami a fojtó gyökér nevet kapta. Ki tudja, talán mégis van valami alapja annak amit a bácsi mondott.
Minden esetre megkértem Hinari-chant, hogy segítsen nekem. A bejárat előtt ülve vártam, hogy megérkezzen újból átfutva az egyetlen könyvet amiben írnak a helyről és ha megérkezik egy rövid ám annál lelkesebb üdvözlést követően beszámoljak neki arról amit tudok.
Kurokawa Yuuki
Kurokawa Yuuki
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 712
Join date : 2015. Apr. 03.

Karakterlap
Szint: 42
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Ködbe Veszett Erdő Empty Re: Ködbe Veszett Erdő

Témanyitás by Hinari Szomb. Dec. 26 2015, 20:43


Alapjában véve nem mondhatnám, hogy kezdtem jobban lenni, mivel, azt hiszem, talán nem is voltam olyan igazán rosszul. Egy részem még mindig fájt, de volt egy másik, ami elő-előjött, mindig, amikor huzamosabb ideig egyedül voltam… valami bizarr, ami a fájdalmat átalakította, érzésekké, amiket nem szabadott értenem, mégis megtettem. Minden nappal egyre jobban. Észrevettem, hogy szükségem van a többiekre, velük tudtam igazán boldog és felszabadult lenni, és a karácsonyi készülődés még az eddigieknél is nagyobb örömmel töltött el – el tudtam foglalni magam, és közben nekik, miattuk jártam a várost.
Yuuki kérésére is jókedvűen bólintottam, hiszen régen voltam bárkivel is csakúgy el, persze Alexet kivéve. És hiányoztak ezek a programok – Szophie hiánya óta jobban, mint gondoltam. A megbeszélt időpontban tehát ott is voltam, és már messziről intettem Yuukinak, aki rám várt.
- Szia – értem oda hozzá mosolyogva, teljes felszerelésben, majd végighallgattam, amiket megtudott, kezemben a Katanával, hogy ő is hallja. S ha már nem volt más hátra, együtt beléptünk, és bár igaz ez a szintünkhöz képest gyengébb kazamata volt, de azért biztos ami biztos, az összes itememet betettem a közösbe, és aktiváltam a jártasságaimat is.


Észlelés 3 (is) aktív, a közös batyuba az összes itemem betettem.

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Ködbe Veszett Erdő Empty Re: Ködbe Veszett Erdő

Témanyitás by Cardinal Szomb. Dec. 26 2015, 21:05

Egyre inkább olyan érzésetek támad, mintha figyelnétek titeket. Körülöttetek a fákon egyre több vörös szempár izzik fel, majd tudományos huhogás hallatszik. Megpillanthatjátok az éles csőrű baglyokat, kiknek a tollazata olyan, mintha fekete keretes szemüveget viselnének.


9x Hinari (Sebzés: 92, támadáshoz nem kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia.)
7x Kurokawa Yuuki (Sebzés: 95, támadáshoz nem kell dobnia, spec. képességhez 2 vagy afölé kell dobnia.)
7 Pápaszemes Bagoly


Hinari (43. szint): 230/230 HP, 55 páncél, 240/240 CSP
Kurokawa Yuuki (31. szint): 155/155 HP, 85 páncél, 125/125 CSP
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Ködbe Veszett Erdő Empty Re: Ködbe Veszett Erdő

Témanyitás by Kurokawa Yuuki Vas. Dec. 27 2015, 10:30

Onee-chan ahogy általában most sem késlekedett és azt a kis várakozási időt is annak tudhatom be, hogy eleve korán érkeztem. Túl nagy taktikai megbeszélés nem is zajlik és nincs is rá szükség.
- Kicsit ijesztő hely… - Jegyzem meg később már az erdőben sétálva. A sűrű köd és az erdő hangjai. Ahogy a baglyok vészesen huhognak… egyre hosszabban… és hangosabban… majd egy csomó vörös szempár tűnik fel mint valami rossz horror filmben. Azt hiszem itt az ideje megtorpanni.
Amint, hogy megállok máris előkerülnek a nem túl barátságosnak tűnő baglyok. Ilyeneket még nem láttam.
- Versenyezzünk ki győz le többet! – Egy kis versengés sosem árt én viszont ahogy megszólalok már rántom is elő a kardot és már szaladok is mire a baglyok is elkezdenek felénk szállni. Az a tervem, hogy még a levegőben elintézem őket és így teszek. Amint az első elég közel ér felugrom a magasba és végighasítom az oldalát, hogy aztán egy fáról tovább ugorva nyessem le a következő szárnyát. Itt viszont nincs megállás és egy újabb fáról történő elrugaszkodást kicsit magasabbra ugrom és a levegőben átpördülve ezúttal nem hosszában hanem keresztben vágom át magam a szörnyen úgy időzítve, hogy zuhanáskor még pont beletudjam szúrni egy negyedig szörnybe a kardot és lerántva őt érkezzek meg a földre egy bukfenccel zárva az egész művelet sort. Kár lenne tagadni, hogy feleslegesen túl cifráztam de csillogni akarok Onee-chan elött. :3

4x támadás 4 különböző bagolyba majd pihi.

Kurokawa Yuuki
Kurokawa Yuuki
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 712
Join date : 2015. Apr. 03.

Karakterlap
Szint: 42
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Ködbe Veszett Erdő Empty Re: Ködbe Veszett Erdő

Témanyitás by Hinari Vas. Dec. 27 2015, 13:43


Csöndesen sétáltam a lány mellett, a környezetet figyelve, hallgatózva, hogy mikor találkozunk bármivel - vagy éppen bárkivel - is. Egyetértettem Yuukival, nem túl bizalomgerjesztő hely, bár a félelmeimtől eléggé távol állt egy szimpla erdő, kísérteties huhogással és susogó szárnycsapásokkal. Hisz ezek csak mobok.
- Mindjárt ideérnek - közvetítettem az Észlelésem a lánynak, ahogy megtorpant, s én is két kézbe vettem a Katanát, várakozón szemlélve a rengeteget. Kijelentésére azonban elnevettem magam, helyeslőn bólintva mellé:
- Rendben! Csak nehogy lemaradj! - és bár valószínű én voltam a gyorsabb, meg a fénnyel biztosan lehettem is volna, inkább vártam egy kicsit, megnézve, hogyan indítja céhtársam a támadását, s csak miután sebezte az elsőt, izzítottam fel a fegyverem én is. Kezdetnek egy felugrás után belevágtam az egyikbe, amelyik oldalról elkapta volna Yuukit a levegőben, majd az Akrobatika segítségével, fél kézzel kapaszkodva egy ágba, lendítettem előre magam, azokra a baglyokra célozva, amelyeket Yuuki nem támadott. Én a magam részéről két lábbal érkeztem a talajra, körbenézve, s ha a lány esetleg nem ütötte volna le egy csapásból az övéit, mentem egy második kört, ezt már pihenésekkel szüneteltetve.


Én meg támadom a maradék hármat, ha nem ütjük le őket one hitből, akkor random kettő kap még 1-1 támadást, majd pihi, majd két támadás majd pihi. Ha egyből leütjük őket, akkor pedig a maradék 3 leütése után a köröm végéig pihi.

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Ködbe Veszett Erdő Empty Re: Ködbe Veszett Erdő

Témanyitás by Cardinal Vas. Dec. 27 2015, 14:02

Az első kört Yuuki 4-3 arányban nyerte. A második körhöz hét hasonló méretű lényt kaptok, csak ezek nem baglyok, hanem sárkányok. És tollasak. Kis Timidusok mindenfelé *.*


7x Hinari (Sebzés: 92, támadáshoz nem kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia.)
6x Kurokawa Yuuki (Sebzés: 95, támadáshoz nem kell dobnia, spec. képességhez 3 vagy afölé kell dobnia.)
7 Tollas Sárkány


Hinari (43. szint): 230/230 HP, 55 páncél, 240/240 CSP
Kurokawa Yuuki (31. szint): 155/155 HP, 85 páncél, 125/125 CSP
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Ködbe Veszett Erdő Empty Re: Ködbe Veszett Erdő

Témanyitás by Hinari Vas. Dec. 27 2015, 15:20


Egy ütésből hullottak a madarak - nem mintha nem lepődtem volna meg, ha egy viszonylag kis szintű kazamatában nem tudtuk volna leütni őket egyből, hisz az - már ami engem illet - egy minimum kilencvenes sebzéstűrést jelentett volna az egyszerű moboknak.
- Ügyes ^^ - kommentáltam Yuuki mozdulatsorát, ám az Észlelésem szinte azonnal jelzett újból, s már majdnem lamentáltam volna az újabb szárnysusogásokat hallva, hogy azért ennyi bagoly nem kell, amikor megjelentek a jövevények. Elmosolyodtam. Tollas sárkányok voltak, pont olyanok, mint Shukaku petje, csak méretben voltak jóval kisebbek. Talán valaki bennem mondhatta volna, hogy öröm lesz őket ütlegelni, én viszont most a kihívást tartottam szem előtt, és nem a mobok fajtáját, amiket leütni akartam: eggyel Yuuki állt nyerésre.
- Nehogy lemaradj - kuncogtam s ezúttal nem vártam meg őt. Helyette a hármas súlyemelésemmel egyszerűen megfogtam az elsőt, mely felém igyekezett, s pördülésből hozzávágtam egy másikhoz, majd felugrottam, és egy vágással szeltem át őket, mindkettőt egyszerre. Majd fordultam, beleszúrva a harmadik mellkasába egyszer, s látva a pixeleket, igyekeztem egy negyedik felé, amazt már a fáról, annak ágáról érve el. Még jó, hogy tudtunk pihenni a sárkányok előtt, így a fáról elrugaszkodást követően még mindig volt energiám egy függőleges vágáshoz, persze csak akkor, ha Yuuki nem előzött meg, s nem vitte el előlem a last hitet. Ha megtette, sem volt gond, hiszen újra csöndes lett az erdő. Közeledett a főszörny, s nekünk fel kellett készülnünk rá.


4 támadás 4 mobba, az ötödik hit Yuukin múlik, hogy karinak sikerül-e. Utána pihikörök.

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Ködbe Veszett Erdő Empty Re: Ködbe Veszett Erdő

Témanyitás by Kurokawa Yuuki Vas. Dec. 27 2015, 16:16

Első pillantásra úgy tűnt, Onee-chan megment az egyik bagolytól de jobban belegondolva úgy sem okozott volna nagy kárt plusz ott van még a második kard is. Így viszont egy pontot elcsent előlem de semmi gond még így is vezetek.
Alig, hogy kifújom magam Hinari-chan már akcióba is lendült és még jócskán előttem kiszúrta az érkező ellenfeleket.
- Nem én vagyok lemaradva. – Mosolyodom el és talpra szökkenve követem őt. Megint heten vannak mint a gonoszok. Öt Onee-chant szemeli ki még kettő felém repül. Ez így nem jó mert akkor megelőz ráadásul a két sárkány is szinte egyszerre akar támadni. Onee—chan addigra már kettőt le is győz ha viszont én most leállok hadakozni akkor a maradék hárommal is így tesz. Nem akartam megtörni a lendületem, így gyorsan előrántottam a másik kardot párhuzamosan tartva az alkarommal és megpördülve a tengelyem körül kerülöm ki az egyik szörny karmait és ugyan ebben a pillanatban sebzem meg mindkettőjüket, hogy továbbrohanva egy kidőlt fatörzsre felfutva rugaszkodjak el és csenjem el még épphogy csak az utolsó sárkányt. Bár azt nem is figyeltem, hogy a támadásaim halálosak voltak-e. Mondjuk a pimasz mosolyt még így se sikerült lemosnom az arcomról. :3

1 képi miatt +18 sebzés (dobnom nem kell) és támadok 3 sárkányt majd pihi)

Kurokawa Yuuki
Kurokawa Yuuki
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 712
Join date : 2015. Apr. 03.

Karakterlap
Szint: 42
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Ködbe Veszett Erdő Empty Re: Ködbe Veszett Erdő

Témanyitás by Cardinal Vas. Dec. 27 2015, 16:45

Egyszer csak kirobban a földből egy csomó, ostorszerűen csapkodó vékony gyökér. Mármint növényi gyökerek, mielőtt másra gondolnátok Rolling Eyes Elég baljósan néz ki, meg kell hagyni.


10x Hinari (Sebzés: 92, támadáshoz nem kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia.)
8x Kurokawa Yuuki (Sebzés: 95, támadáshoz nem kell dobnia, spec. képességhez 2 vagy afölé kell dobnia.)
Fojtó Gyökér


Hinari (43. szint): 230/230 HP, 55 páncél, 240/240 CSP
Kurokawa Yuuki (31. szint): 155/155 HP, 85 páncél, 125/125 CSP
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Ködbe Veszett Erdő Empty Re: Ködbe Veszett Erdő

Témanyitás by Hinari Vas. Dec. 27 2015, 18:02


Gyorsaságban sem maradt el tőlem, s mire az első pár sárkánnyal végeztem, utol is ért, és kardja előttem pixelezte el az utolsó mobot.
- Meg fogod vágni - figyelmeztetett a Katana, s nekem még éppen időben sikerült oldalra kitenni a Katanát, mielőtt a szörnynek szánt vágást az időközben elénk kerülő lány kapta volna. A levegőben a saját röpívemen azonban már nem tudtam változtatni, így ha Yuuki nem volt elég gyors, bizony összeütköztünk, persze nem okozva egymásban semmi kárt.
- Hét-hét - mosolyogtam rá kihívóan, miután lecsengtek az események - A következő kör dönt.
Valljuk be, élveztem ezt a kis versengést, mégha nem is volt teljesen komoly. Elszórakoztunk a mobokkal különösebb veszélyek nélkül, és még egy küldetésben is segítettem Yuukinak, örültem, hogy hívott, hogy nem egyedül vág neki mindennek. Tanulhattam volna tőle...

A két, felülről jött támadási hullám után most alulról érkezett az ellenfél. Ránéztem céhtársamra, szavak nélkül jelezve felé, hogy érjen utol, ha tud, majd két, felém száguldó gyökér között ugrottam előre, hogy közelebb jussak, s vágtam át pár gyökeret, addig folytatva a műveletet, amíg csak tudtam, vagy amíg a mobnak maradt élete.


5 támadás, pihi, 2 támadás, pihi, 1 támadás

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Ködbe Veszett Erdő Empty Re: Ködbe Veszett Erdő

Témanyitás by Kurokawa Yuuki Hétf. Dec. 28 2015, 08:55

- Úgy néz ki a gyökér dönti el ki nyer. – Viszonozom a mosolyt és ahogy ezt kimondom a talaj szinte rögtön kettéreped és már elő is törnek az indák… vagy gyökerek… vagy nem tudom mik és Onee-channal szinte egy emberként ugrunk félre csak épp két külön irányba. Pechemre viszont a lehető legrosszabb felé ugyanis Hinari-chan már javában kaszabolta a szörnyet még én csak pár gyökeret tudtam szétvágni de azért igyekeztem én is besegíteni.

- Valamivel azért nehezebbre számítottam. – Jegyzem meg miután már a szörny kileheli a lelkét. - Ez az izé alig ha lenne képes bármit is elpusztítani, de legalább az öregúr megnyugodhat, hogy egy időre nyugi van az erdőben. – Úgyis hamarosan megint befészkeli magát ide valami. de akkor max megint lesz egy köröm, talán akkor már egyedül.

Ha esetleg Hinari nem elég akkor 4x113 sebzés, pihi majd még 3x támadás.
Kurokawa Yuuki
Kurokawa Yuuki
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 712
Join date : 2015. Apr. 03.

Karakterlap
Szint: 42
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Ködbe Veszett Erdő Empty Re: Ködbe Veszett Erdő

Témanyitás by Cardinal Hétf. Dec. 28 2015, 11:27

Olyan jól néz ki, amikor ilyen nagy lendülettel kaszaboltok egy gyenge szörnyet :3 Négy támadás elég is volt ahhoz, hogy pixelekre hulljon. Megtisztítottátok az erdőt a gonosz lényektől, indulhattok vissza a bácsihoz.

Lezárom a kazamatát, jutalmatok 66 exp, 90 arany, valamint három bronz láda.

A bronzládákban 300 arany, két Tartós Specialitás Potion és egy Nagy Potion, valamint 2-2 Kristálykő található mindkettőtök részére.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Ködbe Veszett Erdő Empty Re: Ködbe Veszett Erdő

Témanyitás by Cardinal Vas. Ápr. 24 2016, 19:52

Asuka (33) - HP:250 | F:40 | E:131 | K:22 | GY:56 | S:11 | P:85
--- Falánk, Kaszás Cipője
Seiun (20) - HP:100 | F:12 | E:22 | K:15 | GY:12 | S:11 | P:0
Cearso (29) - HP:250 | F:51 | E:4 | I:58 | K:29 | GY:86 | S:14 | P:85
--- Artemis, Kaszás köpeny, Gyémánt Mellvért


Köd, erdő, baljós vonyítások. Ugye milyen jó randihelyszín, fiatalok? Gyertyatartónak meg ott lesz Seiun, aki él-hal a ködös helyekért. Találkozzatok, meg jelezzétek, ha használtok észlelést.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Ködbe Veszett Erdő Empty Re: Ködbe Veszett Erdő

Témanyitás by Cearso Kedd Ápr. 26 2016, 06:46

Már nem is tudom, hogy melyikünk rángatta bele a másikat a kazamata dologba. Egy dolog biztos: a helyszín az ő ötlete volt. Van néhány baljós előérzetem, hogy mért pont ezt a helyet választotta, de gyorsan elkergetem a nem ideillő gondolatokat. Teljes mértékben megbizok Asuban. Amúgy is, rengetegszer voltunk már kettesben, és eddig egyszer sem éreztem azt a rossz szándékot se a cselekedeteiben, se a tekintetében, ami miatt kételkednem kéne benne. Mondjuk egy ideje nem is kerestem ezt Asuban.
Ez a hely nagyon jó próba lesz, mielőtt a bossra is együtt mennénk.
Mielőtt belépnénk a kazamatába, megpróbálok csókot váltani Asuval. Egyrészt, hogy biztosítsam a lányt, hogy vele tartok, másrészt, hogy egy kicsit megnyugtassam magam. Mért is vagyok ideges? Hisz egy T3as kazamatát szinte egyedül kitisztitottam, (meglepődnék ha ez most nem sikerülne, akár itemek használata nélkül), és már harcoltam a fronton Asu oldalán. Csak mostantól ténylegesen is Asu oldalán fogok harcolni. Vagy ő az én oldalamon? Mindegy, egymás oldalán, és ez a lényeg. 
-Készen állsz?

_________________
1.:

2.:

3.:

4.:

lvl 38:
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Ködbe Veszett Erdő Empty Re: Ködbe Veszett Erdő

Témanyitás by Asuka Szomb. Ápr. 30 2016, 07:01

Hogy miért éppen a Ködbe Veszett Erdő? Ugyan, nem vagyok naiv. Amikor felvetettük a közös kazamata tisztítás lehetőségét, nem gondolkoztam rajta sokat. Azt az egy kikötést megtettem magamnak persze, hogy fényes nappal induljunk. Már amennyire azon a sűrű lombozaton és szürke ködön átjut a napfény. Vannak abban az erdőben veszélyesebb dolgok a moboknál, amikkel szembe tudunk nézni. De szükségem van a múlt lezárására, s ugyan mi lehetne erre megfelelőbb, mint egy csendes kis andalgás abban az erdőben, amihez sötét emlékek fűznek?
Persze bármennyire is megbízok Cearsoban, nem beszéltem neki Malcolmról. Sokáig magam sem tisztáztam a dolgaimat vele kapcsolatban, de amikor néhány hete elküldte azokat a leveleket, igazán felbosszantott.
A Kazamatára hirdetést is tettem fel, hárman biztosan erősebbek vagyunk, mint ketten. Ez ilyen egyszerű. Nagy örömömre egy Seiun nevű, számomra ismeretlen harcos jelentkezett, hogy becsatlakozna, így meg is beszéltük a találkozó időpontját a kazamata szélénél.
- Nem vagy te egy kicsit ideges? - vigyorodok el, amikor közelebb hajol egy csókért. Nem éppen az a helyszín, ami egy optimális randiopció. De mobok bőven vannak. Már az erdő azon részén, amit nem gyújtottunk fel a kobold invázió idején.
- De szeretnék kérni valamit. Nélkülem ne gyere ide. Nem a szörnyek a legveszélyesebbek, amik itt lehetnek. Talán hallottál azokról a kultuszokról... - ecsetelem halkan, de a lehető legkomolyabb nézésemmel, amit a helyzet megkövetel. Persze, a kultuszok... Az egyiket rólam találták ki. Illetve rólunk, három vörösről. Egyébként kedves az emberektől, hogy még mindig mindenféle ajándékot hoznak. A figyelmeztetésem a jószándékból fakad. Nem valószínű, hogy Malcolm megközelít többedmagammal, de ha Cearso egyedül van... Ismerem az árnyharcos erőfölényét, és nem nehéz kitalálni, melyikük kerekedne felül egy élet-halál harcban.
- Én kész vagyok. - emelem fel a Falánkot kissé. A vércseppek egyenként hullanak le, s mindegyik már azelőtt elpixeleződik, mielőtt földet érnének. Nem különösebben tetszik ez a design, jó lenne, ha át tudnám modolni mondjuk virágszirmokra vagy ilyenek, de ez eddig meghaladta a képességeimet. Egyszer sikerült némi rafináltsággal megoldanom, hogy vörös helyett szép kékek legyenek a cseppek, de ez inkább baleset volt, és hülyén nézett ki, így visszacsináltam. Majd valamikor lehet, felkeresek egy hozzáértőt, hogy ugyan, kezdjünk vele valamit. Ebben a játékban gyerekek is vannak ugyebár.
- Szió! Te vagy Seiun, igaz? Hű, de rég láttam másik harcost magamon kívül! *.* Asuka vagyok, ő pedig Cearso. - köszönök rá a másik lányra, amikor betoppan. Még épp időben. Elengedem Cearso kezét, majd a panelem megnyitva bekapcsolom az Észlelésem. Alap dolog... Igazából ki se kéne kapcsolnom.
- Közös partit nyitok akkor. Beteszek gy-két holmit. Ha esetleg Harag Potiont használok, és úgy látjátok, már nem vagyok effektív vele, akkor a tisztító kristály legyen kéznél. És próbáljatok nem megmurdálni. - bökdösöm a panelem, mint a facebookon az embereket. Még egy csillag kristályt is berakok, ha esetleg el találnánk tévedni.

Batyu:
1 db T3 Csillag Kristály
3 db T1 Vörös Bika Potion
1 db T2 Túlpörgés Potion
1 db T3 Harag Potion
3 db T3 Különleges Erő Potion
1 db T3 Kikerülés Potion
1 db T1 Gyenge Tisztító Kristály
3 db T2 Nagy Potion
1 db T1 Pajzs Kristály

1 db T2 Pánik Kristály - szinttől függetlenül használható elvileg

Fülnél van: 1 db T1 Ez Pont Megoldja Most Nekünk A Feladványt De Jó Hogy Valamiért Pont Ez A Kristály Került A Fülem Mögé Kristály
Asuka
Asuka
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1507
Join date : 2013. Apr. 24.
Age : 34
Tartózkodási hely : Taft szépségszalonja

Karakterlap
Szint: 34
Indikátor: Vörös
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

Ködbe Veszett Erdő Empty Re: Ködbe Veszett Erdő

Témanyitás by Seiun Hétf. Május 02 2016, 14:27

Nos, lássuk csak. Erdő, köd, miegymás, azt hiszem, ez lesz az a hely. Szélesen vigyorogva keresem a kis társaságot, ami elvileg egy páros lesz. Több okból is jelentkeztem a rám találó felhívásra. Először is, új embereket ismerhetek meg, másodszor megtudom, hogy mit takar ez az egész és mi a lehetőségek közül a legjövedelmezőbb megoldás anyagi helyzetem javítására, harmadszor pedig... Valami számomra újra vágytam. Még jó, hogy Asut nem zavarta, hogy lényegében kezdő vagyok és így is megengedte, hogy jöjjek. Már most kedvelem *-* És ugyebár kell egy ráadás is, hogy meglegyen a szép, kerek négy, ami az, hogy ő egy harcos. Nem sokkal találkoztam eddig, pláne kevéssel álltam szóba, hogy megkérdezhessek néhány dolgot, mint például: "Egy valamire való harcos mire pakol a statpontok elosztásánál?" és hasonlók. Ennyi viszont éppen elég oknak, ha engem kérdeztek.
- Halihóóóó!!! - köszönök nekik jól hallhatóan, kezeimmel fejem felett kalimpálva, nem tudva visszafogni jó hangulatnak örvendő kedvemet - Én volnék, és én sem láttam sokkal többet. Bár tény, hogy mint említettem, csak nemrég szabadultam. Örülök, hogy így is veletek mehetek - vigyorgok tovább.
Az elhangzottakat figyelmesen végighallgatom, közben megfigyelve társaimat. Türelemre intem magam, hiába rontanék be már most az erdőbe legszívesebben, hogy megleshessem magamnak. Mindig is rajongtam az új helyekért, főleg, ha kellő mennyiségű adrenalinnal kecsegtet. A dolog bibije tényleg csak annyi, hogy a felszerelésem nem épp haladó darabokból áll. Sőt. Ez persze abból is adódik, hogy azok a zsugori tervezők aligha adnak bőséges adományt a kezdőknek. Szégyellhetnék magukat!
- Ha valamit nem jól csinálok, nyugodtan rám lehet szólni és ingyen osztott tanácsokat szívesen elfogadok. Azon kívül persze, hogy ne haljak meg, mert ez elsődleges célomnak számít, egy bizonyos idő után.

_________________
Stat lvl.20 kiképző:
Előtörténet                        Adatlap
Seiun
Seiun
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 88
Join date : 2016. Apr. 16.

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Ködbe Veszett Erdő Empty Re: Ködbe Veszett Erdő

Témanyitás by Cardinal Vas. Május 15 2016, 12:58

Oh wow. Belehúztatok a közepébe, egyszer csak a fák tetejéről egy csomó inda hullik le körétek, és azonnal körbe is fonnak titeket itt-ott. Nagyon szúrnak, ha kicsit jobban megnézitek őket, ilyen apró tüskék vannak a felületén.

Asuka 4x4 sebzést szenved el.
Seiun 4x4 sebzést szenved el.
Cearso 4 sebzést szenved el.


Cearso (Közelharci sebzés: 2, Távolsági sebzés: 60, támadáshoz nem kell dobnia, spec. képességhez 2 vagy afölé kell dobnia.)
Cearso
Cearso
Cearso
Cearso
Asuka (Sebzés: Z:144 / S:157 / P:170, támadáshoz nem kell dobnia, spec. képességhez 2 vagy afölé kell dobnia.)
Asuka
Asuka
Seiun (Sebzés: Z:24 / S:26 / P:28, támadáshoz 3 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 2 vagy afölé kell dobnia.)
9x Tövises Lián


Cearso (29. szint): 250/250 HP, 81 páncél, 145/145 CSP
Asuka (33. szint): 250/250 HP, 69 páncél, 110/110 CSP
Seiun (20. szint): 84/100 HP, 0 páncél, 75/75 CSP
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Ködbe Veszett Erdő Empty Re: Ködbe Veszett Erdő

Témanyitás by Cearso Vas. Május 15 2016, 13:47

-Egy cseppet se....
Válaszolok Asu kérdésére, pedig a vak is láthatja, hogy én most bizony ideges vagyok.
Egy pillanatra elgondolkoztam azon, hogy nem veszem komolyan a figyelmeztetését, de ezt a lehető leggyorsabban elhessegettem magam elől. Ha ilyet kér tőlem, annak biztos, hogy komoly oka kell, hogy legyen. Azért a kíváncsiságomat ezzel még nem győzte meg:
-Mért is? Nem úgy volt, hogy Anat legyőzője már eltávozott? Vagy van más is, amitől félnünk kellene?
Magamban megfogadtam, hogy amikor Asu-val vagyok, nem fogom használni a meghalni vagy megölni és ehhez hasonló szavakat. Nem olyan könnyű, mint amilyennek tűnik.
Ebben a pillanatban megérkezik a harmadik tag is, és Asu mindenkit bemutat a másiknak. Részemről ennyi az ismerkedés. Nem tudom miért kéne közös tarisznyát használnunk, eddig minden tudomásom szerint a másik harcos szóhoz sem fog jutni, ha igazam van.
Miután már nekünk is jöttek az ellenfeleink, megpróbáltam minél előbb kihámozni magam a szorításból, és felmérni a terepet.
Valaki nagyon vicces kedvében lehet. Ez pont az a mennyiség, amit le tudok szedni egyedül, ha szerencsém van. Majd mikor elég messze kerültem, már indultak is a támadások, és csak abban reménykedek, hogy véletlenül ne a lányokat találjam el.

képesség: Nyílzápor: az Asut fogó négy inda, és az engem támadó inda kap egy-egy fejenként 30-as sebzésű nyilat). A Seiun-t fogó indákat pedig biztos találattal leszedem.
Elhasználtam: 131 CSP-t

_________________
1.:

2.:

3.:

4.:

lvl 38:
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Ködbe Veszett Erdő Empty Re: Ködbe Veszett Erdő

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Május 15 2016, 13:47

The member 'Cearso' has done the following action : Kockadobás


'Római stílusos 6-os' :
Ködbe Veszett Erdő 4766603033_e921bedc36_s Ködbe Veszett Erdő 4766603033_e921bedc36_s Ködbe Veszett Erdő 4766604173_492736719c_s Ködbe Veszett Erdő 4767244252_11aeb0c585_s Ködbe Veszett Erdő 4767244252_11aeb0c585_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Ködbe Veszett Erdő Empty Re: Ködbe Veszett Erdő

Témanyitás by Asuka Szomb. Május 21 2016, 15:17

Nem akarom kiteregetni az összes sötét titkot Cearso előtt, amit Aincradban ismerek. Vannak dolgok, amikről néha jobb nem tudni. Sőt. De úgy hiszem, egy kis figyelmeztetés nem árt. Még az se biztos, hogy én biztonságban vagyok az erdőben, bár azt az egyet azért kétlem, hogy az illető, aki itt rejtőzködik, rám támadna. Még mindig hasznos vagyok számára, ha éppen kell neki valami.
- Nem, nincs köze Anatole barátodhoz. Tudod, sok olyan dolog van ebben a játékban, amik csak akkor mutatják meg magukat, ha olyan helyeken mozogsz, mint én. - válaszolom, bár nem akartam ennyire sejtelmes meg rejtélyes lenni. Egyúttal konkrétumokat sem szeretnék feltárni.
- Nélkülem ez Aincrad egyik legveszélyesebb erdeje. Szóval tényleg örülnék, ha nem császkálnál erre. - fogom rövidre, hiszen mindeközben a harmadik tag is megérkezik. Már onnan szimpi, hogy harcos, tutira jóban leszünk. *-*
- A legtöbben nem szeretik ezeket az ormótlan fegyvereket. Mint például ezt. - emelem meg kicsit a Falánkot, ami vércseppeket hullajt most is a földre. Ha Seiun utánaolvasott a harcos fegyvereknek, elég nyilvánvaló lehet neki, hogy melyik is ez. Ha meg nem, akkor nem. Nem mintha lenne ennek bármilyen lényege.
- És ha lehet egy tanácsom, minél hamarabb szerezz be egy Hentest. A legjobb fegyver harcosoknak, komolyan. Simán veri az enyémet is. Vagy negyven szintig nem kell másikat szerezned. - fektetem a vállamra a Falánkot, majd végül csak sikerül besétálnunk az erdőbe. Ezen a területén még nem jártam, nem éppen a mobmentes, biztonságosnak hitt környezet.
Az első rohamot hamar meg is kapjuk. Mindig meglepő, amikor nem az erdő sűrűjéből, hanem váratlan helyről érkezik a támadás. A liánok először vállamra omlanak, majd karjaimat fogják le. Ami már csak azért probléma, mert ekképpen elég nehezen lehetek képes arra, hogy a fegyveremet használhassam. Hülye ötlet volt a vállamra tenni a csatabárdot, de ha egyszerűen így kényelmes... Még szerencse, hogy Cearso észnél van, és csak kilogikázza, mi is a teendő. A nyilak zápora csupán két indát kímél. Közülük az egyik az, ami az én jobbomat tartja továbbra is a magasban, s akadályoz fegyverem hatékony forgatásában.
Nem tűnik kifejezetten erősnek azonban, legalábbis így, egyedül. Az apró tüskéi nem jelentenek komoly fenyegetést, s magányában a szorítása is gyengéd, mint a hajnali fuvallat az Arany Legelőkön. Megrándítom fogva tartott karom, hogy leszaggassam a fáról, feltételezve, hogy így majd szépen elpixeleződik, a csillámos szétszórásban pedig csak annyi a dolgom, hogy a Cearsora rácsimpaszkodó, egyetlen liánt leszedjem.
A Falánkot a magasba emelem, s átvágom a növény szárát kicsivel az íjász felett. Seiun miatt nem aggódom egyelőre, mondta, hogy alacsony a szintje, de biztosan nem lesz para. Majd ügyes lesz ő is. ^^

2 támadás a két megmaradt liánba, 66 CSP-be fájt, és még a műkörmöm se lett piszkos.
Asuka
Asuka
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1507
Join date : 2013. Apr. 24.
Age : 34
Tartózkodási hely : Taft szépségszalonja

Karakterlap
Szint: 34
Indikátor: Vörös
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

Ködbe Veszett Erdő Empty Re: Ködbe Veszett Erdő

Témanyitás by Seiun Vas. Május 29 2016, 09:15

- Tényleg nem szeretik? Pedig szerintem állat, hogy ekkora fegyverekkel mászkálunk - gondolkodom hangosan, mikor szóba jön a téma.
Nekem tényleg nincs bajom ezekkel a nagy fegyverekkel, sőt. Ha engem kérdez valaki, szerintem ezek is nézhetnek ki legalább olyan jól, mint a kisebbek, ha nem jobban. Az pedig, hogy ekkora pallossal mászkálhatok, esetenként nem kis feltűnést keltve, csak még jobbá teszi a dolgot. Egy ideje már a hulló vércseppeket figyelem. Elgondolkodom azon, mennyire jól is illene ez hozzám, bár lehet, hogy azért mégsem. Ezen még agyalnom kell egy keveset, viszont jobban belegondolva nem is kell. Vicces lenne, ha az én pallosomról csordogálna a vöröslő élet.
- Egy Hentest, értettem! - vigyorgom szélesen, mielőtt ténylegesen megindulnánk befelé.
Az események hirtelen nagyon felgyorsulnak. Egyik percben még vígan sétálunk, a másikban meg indák akarnak minket elkapni, ami nem mellékesen sikerül is nekik. Hála annak, hogy eléggé le vagyok kötve, nemigen tudok mit tenni, ez a helyzet viszont megváltozik, alig valamivel később. Csak ámulok, milyen hamar végük ezeknek a kis dögöknek. Na meg azon is, hogy nekem lényegében semmit nem kellett tennem. Nem tudom eldönteni, hogy ennek örüljek, vagy ne. Egyrészt, ha így haladunk, nekem semmit nem kell csinálnom, csak szurkolnom. Az sem lenne rossz dolog, miközben figyelem ahogy az előőrs lekaszabol mindent, ami utunkba állhatna, viszont közel sem lehet olyan szórakoztató, mint mikor meg is csaphatsz valakit.
- Minek is kellek én ide? - érdeklődöm, kicsit csalódottan, amiért egyetlen falatot sem kapok az első csoportból.
Arra mondjuk jó, hogy megnézzem, hogy is van ez az egész. Most járok először kazamatában, így nem is baj, ha van időm figyelni. Már amíg az életpontjaim engedik. Á, túl sok itt az ellentmondás! Inkább hagyom a fenébe és megyek velük tovább.

_________________
Stat lvl.20 kiképző:
Előtörténet                        Adatlap
Seiun
Seiun
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 88
Join date : 2016. Apr. 16.

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Ködbe Veszett Erdő Empty Re: Ködbe Veszett Erdő

Témanyitás by Cardinal Kedd Május 31 2016, 15:27

Egyszer csak Seiun hajába belerepül egy denevér.


Seiun 3 sebzést szenved el.


Cearso (Közelharci sebzés: 2, Távolsági sebzés: 60, támadáshoz nem kell dobnia, spec. képességhez 3 vagy afölé kell dobnia.)
Cearso
Cearso
Asuka (Sebzés: Z:144 / S:157 / P:170, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 3 vagy afölé kell dobnia.)
Asuka
Seiun (Sebzés: Z:24 / S:26 / P:28, támadáshoz 5 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 3 vagy afölé kell dobnia.)
1x Denevér


Cearso (29. szint): 250/250 HP, 81 páncél, 145/145 CSP
Asuka (33. szint): 250/250 HP, 69 páncél, 110/110 CSP
Seiun (20. szint): 81/100 HP, 0 páncél, 75/75 CSP
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Ködbe Veszett Erdő Empty Re: Ködbe Veszett Erdő

Témanyitás by Cearso Csüt. Jún. 02 2016, 09:37

Ne félj, megjegyeztem.
Ennél többet én se mondok, mikor megérkezik a harmadik tag. Nem tudom mi rejtegetni valója lehet Asunak, de magamban tartom a kételyeket. Majd elmondja, ha úgy érzi, készen állok rá. Nem fogom erőltetni a dolgot.
-Én speciel nem szeretem a hatalmas fegyvereket. Az tény, hogy nagyobbat sebeznek, mint a többiek, de minden másban rosszabbak. Ezen a téren azonban tényleg a Hentes a megfelelő választás egy kezdőnek.
Majd megmutatom a lányoknak, hogy mekkora pusztitást tudok okozni a gyorsaságommal. Majd Asu elintézi azt, amit én elvétettem.
A harmadik nem véletlen gondolja, hogy ő csak egy harmadik kerék, de kiváncsi vagyok mire képes, és egyetlen denevér csak nem lesz nagy kihívás neki.
-Ha ennyire szeretnéd, akkor ez a tied lehet.

_________________
1.:

2.:

3.:

4.:

lvl 38:
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Ködbe Veszett Erdő Empty Re: Ködbe Veszett Erdő

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.