Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ködbe Veszett Erdő

+3
Kurokawa Yuuki
Hinari
Cardinal
7 posters

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Go down

Ködbe Veszett Erdő - Page 2 Empty Re: Ködbe Veszett Erdő

Témanyitás by Asuka Vas. Jún. 05 2016, 19:03

Nem akarok többet beszélni róla. Figyelmem inkább az új jövevénynek, meg a később érkező mobrengetegnek szentelem. Különben sem az erdő egyéb démonai miatt vagyunk itt, nemdebár? Bár mellékes apróság, hogy én magam vagyok az egyik. Igazán tündériek az NPC-k is, még mindig tucatszám hozzák az áldozati felajánlásokat. *_*
- Á, a legtöbben a kardokért vannak oda. Vagy a cuki dolgokért... Egyszer harcoltam valakivel, aki megfújt egy síppal. Egy síppal! Értitek? - adok szót fennakadásomnak. Máig fájó pont, hogy nem vagyok képes megérteni a logikáját. Hiszen még csak hozzám sem ért. Talán ideje lenne elfelejtenem azt, hogy ebben a játékban logikát és értelmet keressek, mert nem fog menni, halott ügy.
- Különben Shu azt mondta, szerinte nem illik hozzám ez a sok, hatalmas fegyver... Á, nincs is stílusa. Arról a ronda, kék, iskolás fürdőruháról is úgy kellett lebeszélnem. Na jó, annak mondjuk tényleg örülnék, ha cseppek helyett mondjuk inkább pillangók vagy virágszirmok potyognának a Falánkról. - járatom a számat, mert valakinek azt is kell. Nem számítottam eleve arra, hogy nagy kihívás lesz a kazamata, igazából tökre ráérek csacsogni, miközben a szétpixelezett indák maradékait söprögetem le magamról. Azt az egyet remélem, a hajamat nem vágta tönkre. Akkor morci leszek.
- Ajjmár, ne légy ilyen negatív! - nyaggatom picit Cearcsit. Nekem biztosan szarul esne, ha simán lekezelnének. Illetve szarul is esett. Még régen, mielőtt bepirultam volna. Szóval már nem most volt.
- Egy csapat vagyunk! Mindenkire szükség van. Amúgy is ideje új embereket megismernünk. Még nem rohant el, szóval jó kezdés. - a vállamra rakom a fegyverem, s ezúttal Seiun felé fordulok.
- Az ott egy denevér? Jaj de cuki! *.* A kisebb célpontokat mondjuk nehezebb eltalálni. Ehh... A bulika után szívesen rendbeteszem a hajadat, ha szeretnéd... - ajánlom fel, majd halkan a mindenki által ismerős kis dalocskát kezdem el dudorászni. Türürürü-türürürü... Batmaaaan!
Asuka
Asuka
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1507
Join date : 2013. Apr. 24.
Age : 34
Tartózkodási hely : Taft szépségszalonja

Karakterlap
Szint: 34
Indikátor: Vörös
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

Ködbe Veszett Erdő - Page 2 Empty Re: Ködbe Veszett Erdő

Témanyitás by Seiun Szomb. Jún. 11 2016, 17:37

Hogy miért engem szemelnek ki ezek a dögök, fogalmam sincs. Az egész bosszantó, főleg, hogy a jelenlegi egyetlen lény épp a hajamba készül befészkelni. A hajamba! Hát mégis mi ez a nyomorult teremtmény és hogy merészel ilyet?
- Ó, de még mennyire, hogy szeretném - mérgelődöm.
Pedig olyan szépen rendbe raktam reggel, erre tessék. Jön egy mob és tönkre vágja az egészet. Nem mintha sokáig tartana, de akkor is. Kiábrándító, mikre nem képesek ezek az elvetemült szörnyek.
- Cuki? Ez? - kérdem, még mindig felháborodva tapasztalva, hogy mit művel vörös tincseim között.
Sokkal cukibb lenne, ha nem az én fejemen fetrengene. Pallossal felesleges lenne érte hadonászni. Semmi haszna nem lenne, csak csapkodnék össze-vissza, mint egy idióta, kifárasztva magam a semmiért. Fegyveremet a földbe szúrom egy pillanatra, amíg igyekszem kivakarni valahogy a rajtam ólálkodó bőregeret vörös rengetegemből. Ilyenkor bosszantó, hogy ennyi hajam van, pedig egyébként annyira jó, hogy arra nincsenek szavak. Ha sikerül kiszednem a hajszálak közül, lehetőleg úgy, hogy minél kevesebb csomó maradjon a nyomán, egyszerűen két kezembe fogom és kipréselem a lelket is ebből a dögből, csak hogy saját kezeim közül ereszthessem világgá szilánkjait.

//Soha többé nem akarok kockát látni >< //


A hozzászólást Seiun összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Jún. 11 2016, 17:40-kor.

_________________
Stat lvl.20 kiképző:
Előtörténet                        Adatlap
Seiun
Seiun
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 88
Join date : 2016. Apr. 16.

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Ködbe Veszett Erdő - Page 2 Empty Re: Ködbe Veszett Erdő

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Jún. 11 2016, 17:37

The member 'Seiun' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Ködbe Veszett Erdő - Page 2 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Ködbe Veszett Erdő - Page 2 Empty Re: Ködbe Veszett Erdő

Témanyitás by Cardinal Pént. Jún. 24 2016, 10:29

Seiunnak nem sikerült kiszedni a hajából a denevért, ami továbbra is ijedten kapaszkodik. És karmolja. Vágjátok már kupán >.>


Seiun 3 sebzést szenved el.

Denevér: full HP


Cearso (29. szint): 250/250 HP, 81 páncél, 145/145 CSP
Asuka (33. szint): 250/250 HP, 69 páncél, 110/110 CSP
Seiun (20. szint): 78/100 HP, 0 páncél, 55/75 CSP
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Ködbe Veszett Erdő - Page 2 Empty Re: Ködbe Veszett Erdő

Témanyitás by Cardinal Csüt. Júl. 07 2016, 20:13

Valaki?
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Ködbe Veszett Erdő - Page 2 Empty Re: Ködbe Veszett Erdő

Témanyitás by Cardinal Vas. Júl. 24 2016, 11:53

Senki.

Ez esetben lezárom a kazamatát. 36 exp és egy bronzláda a jutalmatok. A ládában 100 aranyat és egy Tartós Specialitás Potiont találtok.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Ködbe Veszett Erdő - Page 2 Empty Re: Ködbe Veszett Erdő

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.