Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mishe vízesés

+3
Rinne
Leonard
Cardinal
7 posters

3 / 3 oldal Previous  1, 2, 3

Go down

Mishe vízesés - Page 3 Empty Re: Mishe vízesés

Témanyitás by The Gleam Eyes Vas. Jan. 09 2022, 09:53

// kérésre átvéve, folytatva //

Sikerült lecsapnotok az utolsó madarat is, azonban nem sok időtök maradt az örömre. A boss egy újabb vízlöveget küld felétek, de nem talál el egyikőtöket sem, helyette a vízből vagy fél tucat mob emelkedik ki.

Ismeretlen számláló: 2/5

Hydia, Mishe tündérje: -2/3 HP
- Vízidisznó #1: full HP, ??? P
- Vízidisznó #2: full HP, ??? P
- Vízidisznó #3: full HP, ??? P
- Vízirák #1: HP, ??? P
- Vízirák #2: HP, ??? P
- Vízicsontváz: #1: HP, ??? P
- Vízicsontváz: #2: HP, ??? P

Aktuális támadások:
Hinari 6.1 SP
Leonard 5.4 SP
Miko: 3.2 SP
Rinne 3.2 SP

Spoiler:

_________________
Meséléseim leírása röviden:


Itt nem felejtünk el gyilkolni lista:
- Nyulak és Macskák, avagy a Dzsungel Urai
- Enhi & Ryu
- Káosz Királynője
- 42.Boss (ezt könnyen megtalálod, a friss vér szagát kell csak követni)
The Gleam Eyes
The Gleam Eyes
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 896
Join date : 2018. Dec. 01.
Tartózkodási hely : Az aktuális boss termére rálátó, kényelmes fotel

Vissza az elejére Go down

Mishe vízesés - Page 3 Empty Re: Mishe vízesés

Témanyitás by Leonard Hétf. Jan. 10 2022, 16:47



- Igen Miko, társaságban nem illik fura dolgokat mondani - jegyezte meg a lány felé fordulva, Rinne szavai után, aztán visszamászott ő is a platformra a többiek közé, hogy ne egyedül ázzon a vízbe merülve, ha már semmi értelme a tündérkét ütögetni. Ami azt illeti, igazából a vízlényeket sem volt több értelme, mivel folyamatosan újratermelődtek, de Leo azért remélte, hogy egyszer ennek vége fog szakadni.
- Ezek az izék egyre többen vannak - jegyezte meg fintorogva a rossz előérzettől, az pedig már csak hab volt a tortán, hogy a létező összes fajt felvonultatta ez a tündérke előttük, olyanokat is, amiknek semmi köze nem volt a vízhez. Mondjuk legalább a repülő egyedeket is képesek voltak legyőzni némi akrobatika segítségével, ami jó hír volt. Néhány rák meg disznó ezek után csak nem fog ki rajtuk, ugye? Ugye?
Mindenesetre előhúzott a menüjéből egy kristályt, eltörte, aztán megpróbálta minél hamarabb likvidálni ezeket a szerencsétleneket. Kezdett kényelmetlenné válni a napsütés a bőrén.


Elhasználva #Vízidisznó1-re: Gyenge Lényirtó Kristály (33% eséllyel, hatos kockánál öt és hat dobásánál, megöl egy gyakori mobot vagy boss segítőt.)
4 Támadás #Vízidisznó1re, ha nem működött a kristály, ha működött, akkor a kettesre, ha megmurdel, akkor a hármasra, ha az is megmurdel véletlenül, akkor megyek tovább a #Vízirák1-re, majd kettőre és így tovább.


_________________
Gyöngédséget csak az fog kapni,
aki gyöngének is mer mutatkozni.
Leonard
Leonard
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1316
Join date : 2017. Sep. 25.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Mishe vízesés - Page 3 Empty Re: Mishe vízesés

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Jan. 10 2022, 16:47

The member 'Leonard' has done the following action : Kockadobás


#1 '6-os dobókocka' :
Mishe vízesés - Page 3 4766609959_af0c0eb7c7_s

--------------------------------

#2 '6-os dobókocka' :
Mishe vízesés - Page 3 4766610511_dda12706fc_s Mishe vízesés - Page 3 4767249862_5877ffd2ef_s Mishe vízesés - Page 3 4767250438_224285ea8b_s Mishe vízesés - Page 3 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Mishe vízesés - Page 3 Empty Re: Mishe vízesés

Témanyitás by Hinari Hétf. Jan. 10 2022, 19:04


Nem mintha annyira bántam volna - Leo arckifejezése és Mikonak szánt szavai alapján -, hogy ebből most kimaradtam, annál is inkább, mivel a rendelkezésre álló időt így szinte teljes egészében a mobokra tudtam fordítani és ahogy nemsokára a madarak és a mókusok is eltűntek, az újabb robbanás újabb szelettel csökkentette a miniboss életcsíkját.
- Hát, de legalább a tündér is megsínyli - mutattam rá a tényre biztató mosollyal és amíg céhtársam a vízidisznókkal kezdett, én a csontvázakat vettem először célba. Ezek tényleg egyre többen lettek, de egyelőre Rinne páncélja kitartott, mi hárman pedig könnyedén aprítottuk a lényeket, egyszóval aggodalomra semmi okunk nem volt. Kérdés mi lesz akkor, ha a megmaradt harmad is eltűnik Mishe Tündérjének életéből.
Ezúttal nem kértem senkit semmire, csak felizzítottam a Katanát és amit Leo meghagyott, azt igyekeztem a csapattársaimmal együtt eltüntetni a közelünkből.



A discordos privi alapján 100 CSP-m még maradt. Támadom pixelezésig a mobokat "visszafele": vízicsontváz #2-vel kezdek és így tovább, sorban felfele. Az első két találatom fix (azokra nem dobok), majd pihi, aztán további 3 támadás, ahogy van mob és CSP-m. Max 1-et hibázhatok a dobásokból.

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Mishe vízesés - Page 3 Empty Re: Mishe vízesés

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Jan. 10 2022, 19:04

The member 'Hinari' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Mishe vízesés - Page 3 4766609959_af0c0eb7c7_s Mishe vízesés - Page 3 4767251444_0f76bf2817_s Mishe vízesés - Page 3 4767249862_5877ffd2ef_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Mishe vízesés - Page 3 Empty Re: Mishe vízesés

Témanyitás by Miko Kedd Jan. 11 2022, 21:28

Leo és Rinne „megfedése” után, csak tovább vigyorgok pimaszul Leo felé, de nem feledkeztem el arról, hogy hol is vagyunk. Mindesetre, a mobok csak úgy jönnek és jönnek, és értem, hogy vizes boss, de már így is eléggé átáztunk, minek tovább locsolni minket NYAH!
Hina és Leo után igazából nem mintha úgy gondolnám, hogy túl sok mob maradna nekem szerintem. Ennyi jelenlévő mobbal, gondolom nem sok hp-juk van ezeknek az izéknek... bár… őszintén fogalmam sincs. Mindenesetre teljes sebességgel előtörök, hogy kövessem Leot. Gondolom kettejük közül nagyobb eséllyel neki marad életben esetleg mobja. Aztán mondjuk ki tudja, lehet megmutatja nekünk ki az igazi férfi, és egy szuszból mindent ledarál. Hehe.


// 3x támadok. Föntről lefelé támadok, ha van olyan amit Leo nem tudott pixelezni, akkor azzal kezdem és így tovább, amíg ki nem fulladok. Mivel én mesélek tovább részletezni amúgy is fölösleges mit miért Razz //

_________________

"Azt mondják igazi energiabomba vagyok. Olyan, mintha nukleáris energia működtetne, és nagy pusztítást hagyok magam mögött!"

Gyorslinkek:
Miko
Miko
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 341
Join date : 2019. Dec. 23.

Karakterlap
Szint: 48
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Mishe vízesés - Page 3 Empty Re: Mishe vízesés

Témanyitás by Rinne Szer. Jan. 12 2022, 14:16

Újfent csak a levegőt aprította, amitől egy pillanatra megzavarodott, de végsősoron annyira nem bánta a dolgot. Elvégre az neki csak jó, ha nem csinál semmit, mert akkor a szörnyecskék megmaradnak. Legalábbis elméletben. Mert gyakorlatban a társai túl erősek voltak, és mindent túl korán lecsaptak, nem tapasztalhatta meg, hogy ezek a mobok mégis milyen erősek! Úgyhogy levonta a következtetést: egyszer el kell jönni ugyanide egy jóval gyengébb csapattal.
- Minél többen vannak, annál jobb *.* - lelkesedett aztán, ahogy egy rakás új vízilény is megjelent. Hogy a nagy tündér mégis akkor milyen lény, azzal kapcsolatban ezen a ponton elveszítette a fonalat, de a béka volt az első szörny, amit megszült, úgyhogy talán mégis béka. A rákokat viszont nem szerette, az ollójukkal folyton csak bajt okoztak neki, amikor réges-régen meg akarta őket fogni, úgyhogy azoknak esett neki ezúttal, bízva benne, hogy nem fognak az orra előtt szétpukkadni, mint az eddigiek.


Én a rákokat támadom, nemtom mennyi CSP-m van épp, úgyhogy pihenek, ha kell?
Rinne
Rinne
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 305
Join date : 2018. Sep. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Mishe vízesés - Page 3 Empty Re: Mishe vízesés

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Jan. 12 2022, 14:16

The member 'Rinne' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Mishe vízesés - Page 3 4767249862_5877ffd2ef_s Mishe vízesés - Page 3 4767251444_0f76bf2817_s Mishe vízesés - Page 3 4767251444_0f76bf2817_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Mishe vízesés - Page 3 Empty Re: Mishe vízesés

Témanyitás by Miko Pént. Jan. 14 2022, 12:22

elfelejtettem dobni xD

_________________

"Azt mondják igazi energiabomba vagyok. Olyan, mintha nukleáris energia működtetne, és nagy pusztítást hagyok magam mögött!"

Gyorslinkek:
Miko
Miko
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 341
Join date : 2019. Dec. 23.

Karakterlap
Szint: 48
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Mishe vízesés - Page 3 Empty Re: Mishe vízesés

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Jan. 14 2022, 12:22

The member 'Miko' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Mishe vízesés - Page 3 4767251444_0f76bf2817_s Mishe vízesés - Page 3 4766610511_dda12706fc_s Mishe vízesés - Page 3 4767251444_0f76bf2817_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Mishe vízesés - Page 3 Empty Re: Mishe vízesés

Témanyitás by The Gleam Eyes Pént. Jan. 14 2022, 12:24

Taktika miatti kieg:

_________________
Meséléseim leírása röviden:


Itt nem felejtünk el gyilkolni lista:
- Nyulak és Macskák, avagy a Dzsungel Urai
- Enhi & Ryu
- Káosz Királynője
- 42.Boss (ezt könnyen megtalálod, a friss vér szagát kell csak követni)
The Gleam Eyes
The Gleam Eyes
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 896
Join date : 2018. Dec. 01.
Tartózkodási hely : Az aktuális boss termére rálátó, kényelmes fotel

Vissza az elejére Go down

Mishe vízesés - Page 3 Empty Re: Mishe vízesés

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Jan. 14 2022, 12:24

The member 'The Gleam Eyes' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Mishe vízesés - Page 3 4766609959_af0c0eb7c7_s Mishe vízesés - Page 3 4767251444_0f76bf2817_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Mishe vízesés - Page 3 Empty Re: Mishe vízesés

Témanyitás by The Gleam Eyes Pént. Jan. 14 2022, 12:41

Leo támad, támad, támad, pihen
Miko missel, pihen, talál
Hina talál, missel (taktika), pihi, talál, missel, talál
Rinne: talál, missel, pihen

Ismeretlen számláló: 3/5

Hydia, Mishe tündérje: -2/3 HP
- Vízidisznó #3: -204
Mishe vízesés - Page 3 Hpcsikd
- Vízirák #1: -62
Mishe vízesés - Page 3 Hpcsikd
- Vízirák #2: full HP
Mishe vízesés - Page 3 Hpcsikd
- Vízicsontváz: #1: -125
Mishe vízesés - Page 3 Hpcsikd

Vaddisznó 3 támadja Rinnét, aki 24 sebzést szenved el.
Vízirák 1 támadja Rinnét, aki 10x4 sebzést szenved el.
Vízirák 2 támadja Rinnét, aki 10x4 sebzést szenved el.
Vízicsontváz 1 támadja Rinnét, aki 32 sebzést szenved el.

Aktuális támadások:
Hinari 5.8 SP
Leonard 5.2 SP
Miko: 3.5 SP
Rinne 2.6 SP

Spoiler:

_________________
Meséléseim leírása röviden:


Itt nem felejtünk el gyilkolni lista:
- Nyulak és Macskák, avagy a Dzsungel Urai
- Enhi & Ryu
- Káosz Királynője
- 42.Boss (ezt könnyen megtalálod, a friss vér szagát kell csak követni)
The Gleam Eyes
The Gleam Eyes
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 896
Join date : 2018. Dec. 01.
Tartózkodási hely : Az aktuális boss termére rálátó, kényelmes fotel

Vissza az elejére Go down

Mishe vízesés - Page 3 Empty Re: Mishe vízesés

Témanyitás by Leonard Vas. Jan. 16 2022, 16:09



A tündér valóban megsínylette a támadásokat, méghozzá elég szépen, ezek a mostszületett vizi lények azonban nem adták olyan könnyen magukat, mint korábbi társaik. Nos, elég furcsa is lett volna egy frissen nyílt T5 kazamata furcsa főszörnyje mellett, ha olyan egyszerűen le tudták volna vágni az összeset, bár Rinne szuperpáncélja még így is bőven bírta a strapát. Igazából tényleg az egyik legerősebb csapattal sikerült eljönniük ide, amelyikkel csak lehetett volna, szóval nem kellett mindezen csodálkozni. Hinari és Rinne csodálatosak voltak. Leo meg... hát, Leo is igyekezett mindent beleadni, hogy hasznára váljon a csapatnak. Nem is nagyon hezitált, bár érezte, hogy már nem sok szusz van benne a folytatáshoz és csakhamar meg is kellett állnia pihenni.

(Ha jól nézem, akkor két támadás Vizirák#1-be (92, 112 sebzés), harmadik támadás Vízirák#2-be (122), pihi, aztán negyedik támadás megint Vízirák#2-be (132). Ha bármelyik támadást közben elvétem, a célpont az előző marad, pixelezés esetén megyek tovább a következőre.)


_________________
Gyöngédséget csak az fog kapni,
aki gyöngének is mer mutatkozni.
Leonard
Leonard
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1316
Join date : 2017. Sep. 25.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Mishe vízesés - Page 3 Empty Re: Mishe vízesés

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Jan. 16 2022, 16:09

The member 'Leonard' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Mishe vízesés - Page 3 4766612103_86ee832108_s Mishe vízesés - Page 3 4767251444_0f76bf2817_s Mishe vízesés - Page 3 4766610511_dda12706fc_s Mishe vízesés - Page 3 4767250438_224285ea8b_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Mishe vízesés - Page 3 Empty Re: Mishe vízesés

Témanyitás by Hinari Vas. Jan. 16 2022, 17:45


Már akkor is megéreztem, hogy a csontváz rendellenesen gyorsan mozdul, amikor elindítottam a támadást: bár úgy éreztem, hogy nem hibázhatok és az ezt jelző, haloványkék csík is végigfutott a pengém élén, mégis a levegőt karcoltam. Persze nem zökkentett ki túlságosan: ha ez itten előttünk nemcsak egy sima ritka mob volt, hanem miniboss, úgy valamiféle nehezítést már vártam, így egyszerűen csak utánaléptem a lénynek és vágtam bele egy következőt is, a roham végére igencsak lecsökkentve a mobok életcsíkjait. Leo pedig már lendült is a következő támadási hullámmal, így lekövetve a mozgását most én voltam az, aki takarít utána: ha hagyott nekem rákot, úgy azt vágtam meg először, majd a többivel folytattam a sorozatot.
- Amit pirosban hagyunk, üssétek! - hagytam meg a lányoknak mögöttem és reméltem, hogy ennyi volt a vége. Hogyha az utolsó vízilény is eltűnik, a tündér életcsíkjának utolsó harmadával együtt, végre kitisztítottnak minősül a kazamata és nem vár ránk újabb meglepetés.


Kezdek belezavarodni, szóval inkább a fix támadásokra is dobok innentől. Ezek a permanensem miatt ebben a támadási hullámban az első három; a katana spece pedig fix találatot ad az elsőre és a negyedikre.
Tehát 1. támadás, pihi, majd 2., 3. és 4. támadás.
Jah, rájöttem, hogy nem is kell dobnom akkor ^^"
Sorrend: vízirák #2-re 1 találat (amivel vagy elpixelezem Leo után, vagy piros életcsíkja marad); aztán vizidisznó #3-ra is egy találat (szintén, vagy kampeca, vagy piros csík), utána megpróbálom leütni a csontvázat. Értelemszerűen ha van még támadásom, úgy az olyanra megy, ami még él.

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Mishe vízesés - Page 3 Empty Re: Mishe vízesés

Témanyitás by Miko Csüt. Jan. 20 2022, 00:14

A harc igazából relatív jól ment. Szerencsére senki se sérült meg komolyabban, Rinne ugyanis ügyi és felfogja a sebzést. Bár nem tudom, mivel nem látom, hogy mennyit sérül, lehet nem is kell olyan sokat eltűrnie. Bár ettől függően én akkor is azt mondom, hogy ügyi, mert így legalább nem nekem kell tankolnom. Végül Hinari-nyan kérésére csak egy „aye-aye captain!” kiáltással válaszolok és már iszkolok is, hogy bevégezzem a feladatot, mi rám maradt. Remélhetőleg, ha ügyi vagyok, akkor nem lesznek problémáink és el tudjuk őket intézni, mielőtt még esetlegesen nagyobb baj történne. Bár… itt lenn csak nem történne semmi gond nem? Hisz.. végül is erősek vagyunk… vagy mifene.

// támadok, pihi, támadok. A célpontjaim fentről lefelé attól függően mi marad nekem //


A hozzászólást Miko összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Jan. 20 2022, 00:15-kor.

_________________

"Azt mondják igazi energiabomba vagyok. Olyan, mintha nukleáris energia működtetne, és nagy pusztítást hagyok magam mögött!"

Gyorslinkek:
Miko
Miko
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 341
Join date : 2019. Dec. 23.

Karakterlap
Szint: 48
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Mishe vízesés - Page 3 Empty Re: Mishe vízesés

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Jan. 20 2022, 00:14

The member 'Miko' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Mishe vízesés - Page 3 4766610511_dda12706fc_s Mishe vízesés - Page 3 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Mishe vízesés - Page 3 Empty Re: Mishe vízesés

Témanyitás by Rinne Szomb. Jan. 22 2022, 17:47

A csontira még mindig nincs fix találatod, Hina Neutral


Sűrű pislogás követte, ahogy a malacka gyakorlatilag nekiment Rinnének, de a lány stabilan állt a lábán. A többi lény támadása meglehetősen unalmas volt, és bár sebeztek valamennyit, de a páncél még bőven kitartott rajta. Ahogy Amerika Kapitány mondaná, egész nap bírná. Azonban a szörnyek élete sebesen fogyatkozott, úgyhogy csalódottan vette tudomásul, hogy ez a kazamata sem váltotta valóra a kívánságát. Ilyen közönséges helyeken harcolni továbbra sem volt kihívás. Mivel az egyik rák még mindig kitartott, ezért meglóbálta a kezében a buzogányát, és két erős ütéssel igyekezett kifektetni. Úgy volt vele, hogy ideje befejezni ezt az időpocsékolást, szóval komolyan vette amit csinált, legalább egy kicsit.

Kettes rákba ütök kettőt.
Rinne
Rinne
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 305
Join date : 2018. Sep. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Mishe vízesés - Page 3 Empty Re: Mishe vízesés

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Jan. 22 2022, 17:47

The member 'Rinne' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Mishe vízesés - Page 3 4766609959_af0c0eb7c7_s Mishe vízesés - Page 3 4766609959_af0c0eb7c7_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Mishe vízesés - Page 3 Empty Re: Mishe vízesés

Témanyitás by Hinari Szomb. Jan. 22 2022, 18:25


Érdekes volt, ahogyan a penge élén végigfutó csík egyszeriben eltűnt, ahogy a csontvázakat céloztam meg. Na nem mintha ez bármiben is változtatta volna az elhatározásom vagy a mozgásom, de a kelleténél jobban oda kellett így figyelnem, ami fókusz a kékes fény jelenléténél, hát, általában nem volt meg. Ha pedig az első támadás nem talált és közben a többiek is leütöttéka  többit, a Katana segítségével, annak analizáló tanácsai alapján lendítettem őt a következőre, remélve, hogy ezúttal végzek már.

Korrekció: az első két találat 2 és fölötte van, így arra érvényes a permám miatti fix találat. A harmadiknál (az ooc infóitok alapján) 4 és fölötte, szóval annál a fázisban a max 3 miss érvényesül, de csak fázis végéig, úgyhogy arra dobok 4 és fölötti célszámmal. A negyediknél pedig érvényesül a legi spece, aminél így szintén dobnom kell, de csak 2 és feletti célszámmal.

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Mishe vízesés - Page 3 Empty Re: Mishe vízesés

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Jan. 22 2022, 18:25

The member 'Hinari' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Mishe vízesés - Page 3 4767249862_5877ffd2ef_s Mishe vízesés - Page 3 4767251444_0f76bf2817_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Mishe vízesés - Page 3 Empty Re: Mishe vízesés

Témanyitás by The Gleam Eyes Szomb. Jan. 22 2022, 18:57

A kazamatát sikeresen végigvittétek. A jutalom a következő:

1. hullám, Nincs láda
2. hullám, Bronzláda: 250 arany, [T5] Erős Adrenalin Potion
3. hullám, Bronzláda: 250 arany, [T5] Erős Adrenalin Potion, továbbá Mikon kívül mindenkinek 5 db Kristálykő
Összesen: 125 Exp és 500 Arany


a lovagleginek +50 exp

kártyák::

_________________
Meséléseim leírása röviden:


Itt nem felejtünk el gyilkolni lista:
- Nyulak és Macskák, avagy a Dzsungel Urai
- Enhi & Ryu
- Káosz Királynője
- 42.Boss (ezt könnyen megtalálod, a friss vér szagát kell csak követni)
The Gleam Eyes
The Gleam Eyes
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 896
Join date : 2018. Dec. 01.
Tartózkodási hely : Az aktuális boss termére rálátó, kényelmes fotel

Vissza az elejére Go down

Mishe vízesés - Page 3 Empty Re: Mishe vízesés

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

3 / 3 oldal Previous  1, 2, 3

Vissza az elejére

- Similar topics
» Mishe

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.