Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mishe vízesés

+3
Rinne
Leonard
Cardinal
7 posters

2 / 3 oldal Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Mishe vízesés - Page 2 Empty Re: Mishe vízesés

Témanyitás by Hinari Csüt. Nov. 11 2021, 11:37


Hiába a profi Búvárkodás, ezek a tehenek nagyon sok energiánkba és levegőnkbe kerültek, ráadásul egyetlen példány még mindig úszkált előttünk, ennyi támadás és miegyéb után. Közben már éreztem magamon is a fulladás jeleit és elég volt egyetlen pillantás az életcsíkomra, hogy ezt fizikailag is alátámaszthassam, ha pedig valamennyi oxigénbuborékom esetleg maradt volna még, hát az a meglepetéstől most mind kiszaladt a számból, amikor ez az úszó kérődző nekem rontott.
- Ezt bízzátok rám, ti nézzétek meg a fényt ott felül - fordultam a többiekhez és magam elé vettem a Katanám - Hátha levegő - tettem hozzá és fegyverem felizzítva vágtam párat az állat hatalmas testébe, hogy végre elpixeleződjön az utunkból. A fulladást eddig elég jól kompenzálta a fejpántom; a csapat többi tagjának így nagyobb szüksége volt rá, hogy minél hamarabb levegőhöz jussanak - azt pedig márcsak remélni tudtam, hogy a továbbvezető út is valamerre arra lesz és nem a víz alatt, mondjuk egy apró kis járat fele, amelyet a tehenek eddig kitakartak előlünk.


Támadás a megmaradt tehénre addig, ameddig el nem pixelezem.
A Napsugár fejpántom minden köröm végén gyógyít rajtam 20 hp-t.

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Mishe vízesés - Page 2 Empty Re: Mishe vízesés

Témanyitás by Leonard Csüt. Nov. 11 2021, 18:04



Bár Hinari támadásaiból már leszűrte, hogy lassúak ezek a tehénhalak, amikor rá került a sor, totál meglepődött rajta, hogy mennyire is azok. Nem is emlékezett rá, mikor találkozott utoljára ennyire lomha állatokkal, habár ez jól is jött, mert így még úgy is sikerült párszor eltalálnia őket, hogy egyébként totál összeszedetlenül csapkodott. Örült is neki, amikor Hinari végre közölte, hogy rájuk már itt nincs szükség, mert egyébként is kezdett kényelmetlenné válni a fulladás. Esze ágában sem volt lovagot játszani - egy ideje már leszokott róla -, csak biccentett a lány felé, aztán maga elé terelte Rinnét és Mikot, hogy ha a fény valóban levegőt jelent, ők érjenek oda leghamarabb. Megfordult ugyan a fejében, hogy talán valami veszélyes is lehet ott, de abban az esetben szintén az volt a legokosabb dolog, ha Rinne bukkan fel legelőször. Leo a fény lovagja volt, de nem bízott meg feltétlenül a fényben.
Megvárta még, amíg Hinari kardjának nyomában darabokra hullik az utolsó tehén is, és csak azután kezdett el a többiek után úszni, hogy biztonságban tudhatta a harmadik lányt is.


_________________
Gyöngédséget csak az fog kapni,
aki gyöngének is mer mutatkozni.
Leonard
Leonard
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1316
Join date : 2017. Sep. 25.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Mishe vízesés - Page 2 Empty Re: Mishe vízesés

Témanyitás by Miko Kedd Nov. 16 2021, 21:32

Leo kérésére:

Egész könnyedén ment ez az egész, és együttes erővel és a barátság mérhetetlen boostjával együtt felvettük a harcos a gonosz és a Tengeri Tehén armada ellen. Jah… szóval jól megy a dolog. Vagy legalább is olyasféle. Hinari megkért minket, hogy addig járjunk utána valaminek, amit furcsáll, vagy nem tudom. Mindenesetre Leo előreküldött minket, és ahogy elé úsztam, mintha meggondolnám magamat és gyors lendülettel megfordulok Leo felé, és játszott rémülettel eltakarom harci szoknyácskámmal a lábam közét, mintha attól félnék, hogy Leo csak azért küld előre minket, hogy megleshesse a bugyinkat. Persze, ha rám néz, játékosan elvigyorodok, hogy lássa, hogy viccelek, majd rákacsintva elindulok a kívánt irányba. Lehet, hogy veszélyes zónában vagyunk, de jelenleg tartjuk magunkat és szerettem volna kicsit engedni Leo hangulatán, hogy ne legyen olyan komor, hisz nem akarom, hogy fölöslegesen aggodalmaskodjon.

_________________

"Azt mondják igazi energiabomba vagyok. Olyan, mintha nukleáris energia működtetne, és nagy pusztítást hagyok magam mögött!"

Gyorslinkek:
Miko
Miko
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 341
Join date : 2019. Dec. 23.

Karakterlap
Szint: 48
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Mishe vízesés - Page 2 Empty Re: Mishe vízesés

Témanyitás by Rinne Szer. Nov. 17 2021, 15:30

Rinne immár unta magát. Sebzés alig-alig érte, a támadásai pedig magától értetődő módon eltörpültek az olyan DPS-szörnyek mellett, mint Hinari vagy Leonard. Amúgy sem azért volt itt, hogy kifárassza magát holmi hadonászással. Csak azért nem ásítozott látványosan, mert a víz alatt voltak. Legalább a társai szórakoztatták volna, de az Igazság két harcosa egyáltalán nem volt humoránál, Miko pedig csak Leonarddal törődött. Az egyetlen remény a fény volt az alagút végén, úgyhogy kérdés nélkül elindult a beszűrődő világosság felé, amikor Hinari elhessegette őket az utolsó tehén közeléből. A többiek mintha nem is nagyon akarták volna követni: Miko félúton visszafordult, Leonard pedig alapból is lemaradt, de Rinnét mindez nem érdekelte, rendületlenül tempózott előre a barlang másik oldala felé.
Rinne
Rinne
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 305
Join date : 2018. Sep. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Mishe vízesés - Page 2 Empty Re: Mishe vízesés

Témanyitás by Cardinal Szomb. Nov. 20 2021, 19:12

Ha végigmentek a járaton a fény felé - márpedig miért ne mennétek végig, hacsak meg nem akartok fulladni -, akkor kibukkantok a víz felszínén. Levegő! Ha pedig már a légszomj leküzdésén is túlestek, megláthatjátok a vízesést, amiről a kazamata el vagyon nevezve. Legalább száz-százötven méter magasból, hatalmas robajjal zúdul alá a víz, amely a tavat és a barlangot táplálja, ahol most éppen vagytok. Körülöttetek mind a négy irányban teljesen sima sziklafal, szóval hiába a szép, kék ég felettetek, arra nem vezet irány. A tó közepén viszont találtok egy nagyjából 50x50 méteres platformot, amire kikászálódhattok. Ha erre ráléptek, az aktiválja a harcot.
A vízből ekkor egy legalább 20-30 méteres humanoid lény emelkedik ki. Tündérnek hívják, de azon felül, hogy meg tudjátok különböztetni a fejét és a testét, semmi emberi nincs benne. Ő Hydia, Mishe tündérje, és teljes egészében vízből áll.
- Ki megzavarja a természet nyugalmát, a természet által szenderüljön örök álomra - szól a visszhangos dörgedelem, a tündér testéből pedig egy vízgömb lő ki, és csapódik a platformba, majd a becsapódás helyénél egy vízből álló lény formálódik: egy Vízibéka ölti rátok a nyelvét (nem Hinari, nem viheted haza).


Tengeri Tehén #6 elpusztult.

Hinari 14 fulladásos sebzést szenved el.
Leonard 12 fulladásos sebzést szenved el.
Miko 9 fulladásos sebzést szenved el.
Rinne 20 fulladásos sebzést szenved el.

Hinari gyógyul 20 HP-t.
Rinne négy embert véd (-20% sebződés).

Hydia, Mishe Tündérje: ??? HP
-- Vízibéka: ??? HP



Hinari (Sebzés: 125, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 2 vagy afölé kell dobnia, 5.7 SP kiskörönként.)
Leonard (Sebzés: 92, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 3 vagy afölé kell dobnia, 4.8 SP kiskörönként.)
Miko (Sebzés: 72, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 3 vagy afölé kell dobnia, 3 SP kiskörönként.)
Rinne (Sebzés: 62, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 2 vagy afölé kell dobnia, 2.4 SP kiskörönként.)
Vízibéka

Hinari (50. szint): 330/330 HP, 170 páncél, 300/300 CSP
Leonard (50. szint): 181/205 HP, 180 páncél, 425/425 CSP
Miko (45. szint): 132/150 HP, 240 páncél, 225/225 CSP
Rinne (50. szint): 475/505 HP, 561 páncél, 235/235 CSP
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Mishe vízesés - Page 2 Empty Re: Mishe vízesés

Témanyitás by Leonard Hétf. Nov. 22 2021, 17:13



Hátratűrte homlokából vizes tincseit és jókedvűen húzta ki magát a partként funkcionáló kőlapra. Még rá is vigyorgott a társaira. Mi miatt ne lett volna jókedve? A környezet szemkápráztatóan gyönyörű volt, végre kaptak levegőt, két hullámon túl voltak és úgy tűnt, Hinari is magára vállalni látszik a vezetői szerepet, nagyon helyesen. Miko pedig bolond volt, mint mindig. Még akkor sem nagyon zavartatta magát, amikor az a különös vizitündér kiemelkedett a semmiből, pedig ez minden volt, csak átlagos, kazamatákban megszokott fordulat nem. A pánik csak akkor öntötte el, amikor ráemelte pillantását Hinarira és... a lány biztatóan biccentett felé. Felé.
- Ilyenkor azért jól jönne egy íjász - pillant a víz fölött alakot öltő tündér felé, aki tőlük jó néhány méterre foglalt helyet. Nem tűnt teljesen biztonságosnak visszacsobbanni a vízbe úgy, hogy egy vízből alkotott elementál manifesztálódott előttük, de információ hiányában valakinek feltétlen ki kellett próbálnia, mi történik akkor, ha ilyen módon próbálják őt megtámadni. Leo pedig gyors mérlegelés után úgy döntött, ha már ő a parancsnok, szívesen feláldozza magát a kísérletezés oltárán. Végül is Rinne védelme alatt mi baj lehet? Maximum megfullad, de akkor már inkább ő, mint mondjuk a nulla úszás jártassággal rendelkező Miko.

/Első két támadás a békába, második kettő a Tündérbe 92,112,122,132 sebzéssel. Hatos dobás esetén az első támadásom a rúnám miatt 10 százalékkal többet sebez. [Ha a béka is vizi célpontnak számít, akkor húsz százalékkal.])


_________________
Gyöngédséget csak az fog kapni,
aki gyöngének is mer mutatkozni.
Leonard
Leonard
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1316
Join date : 2017. Sep. 25.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Mishe vízesés - Page 2 Empty Re: Mishe vízesés

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Nov. 22 2021, 17:13

The member 'Leonard' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Mishe vízesés - Page 2 4766609959_af0c0eb7c7_s Mishe vízesés - Page 2 4766610511_dda12706fc_s Mishe vízesés - Page 2 4767251444_0f76bf2817_s Mishe vízesés - Page 2 4766609959_af0c0eb7c7_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Mishe vízesés - Page 2 Empty Re: Mishe vízesés

Témanyitás by Miko Hétf. Nov. 29 2021, 04:30

Ahogy végül kiértünk, kellemes hangulat járt át, főleg mikor láttam, hogy Leo is jól szórakozik. Illetve ezen felül, a végjátékba vagyunk, ami szokatlan fordulatba árt végett. Bármi is volt ez a mob, érdekes sratégiát alkalmazott, de hát mindenki ismeri a mondást. A barátság erejénél nincs erősebb. Így hát beindíthatjuk a barátság-körfűrész motorát és ideje egy kis vizet aprítanunk! Szeletelt víz, az egyik legkedvesebb ételem. Bár láncfűrészem nincs és a gyűrűm már lábkötszer lett szóóóóval…. nyeh. Ha esetleg Leo már elintézte volna a békát, úgy a vízjánykát támadnám, ha nem, akkor a brékucit. Mindenesetre előbbi esetén elkurjantanám magam.
- Rinne-chan egy dobbantót, ha kérhetném!
Végül, ha csinál nekem valami dobbantót, akkor róla elrugaszkodva próbálom eltalálni a lényt, ha nem, hát akkor bocsi-bocsi de a vállára szökkenve próbálok elrugaszkodni. Rinne-chan védelme úgyis olyan masszív, az én pehelysúlyom nem okozhat problémát! Ezen felül képit is megpróbálok használni… hátha…


// Képi aktiválás: siker esetén az 1. támadásommal ha találok az ellenfél annyi FK-t veszít, ahányas szintű a lény, ha az 1. támadás missel, de a képesség sikeres akkor csak a fele értéket veszíti el, egyértelműen ha a képi nem talál, de képesség nem, akkor semmi sem történik. Az FK levonás, csak a 2. támadásomtól befolyásolja a támadásomat minden esetben és az ellenfél FK mínusza a következő köröm kezdetéig megmarad (röviden a kövi JK körig). Ezután 3x támadom a Békát, ha már elpusztult az esetben megpróbálom elérni Hydia-t. Minden találattal +0.1 SP-t kapok. //

_________________

"Azt mondják igazi energiabomba vagyok. Olyan, mintha nukleáris energia működtetne, és nagy pusztítást hagyok magam mögött!"

Gyorslinkek:
Miko
Miko
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 341
Join date : 2019. Dec. 23.

Karakterlap
Szint: 48
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Mishe vízesés - Page 2 Empty Re: Mishe vízesés

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Nov. 29 2021, 04:30

The member 'Miko' has done the following action : Kockadobás


#1 'Római stílusos 6-os' :
Mishe vízesés - Page 2 4767244252_11aeb0c585_s

--------------------------------

#2 '6-os dobókocka' :
Mishe vízesés - Page 2 4767251444_0f76bf2817_s Mishe vízesés - Page 2 4767250438_224285ea8b_s Mishe vízesés - Page 2 4766610511_dda12706fc_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Mishe vízesés - Page 2 Empty Re: Mishe vízesés

Témanyitás by Cardinal Hétf. Dec. 13 2021, 15:37

Ha nem jön több reag, három nap múlva megyünk tovább.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Mishe vízesés - Page 2 Empty Re: Mishe vízesés

Témanyitás by Hinari Szer. Dec. 15 2021, 10:12


- Vagy egy Bumeráng Potion - feleltem Leo megjegyzésére egy félmosollyal, és igyekeztem időben kikászálódni a szilárd platformra, bár ebben ígyis megelőztek többen is. Ez persze nem volt gond, mivel most nem azért voltam itt, hogy én irányítsak; egyedül akkor terveztem ezt tenni, ha céhtársamon tisztán látom, hogy nem tudja, mitévő legyen. Szerencsére azonban ez nem hasonlított a 40-es bosson tapasztaltakhoz, így egyelőre nem kellett közbeavatkoznom, a harc pedig úgy kezdődött el, hogy ezúttal én voltam az, aki majdnem utoljára tette rendbe magát a küzdelemhez. Persze ez talán abból fakadt, hogy én voltam az is, aki utoljára bukkant elő a vízből, illetve az volt a tervem, hogy kicsit megfigyelem ezt a... minibosst? - ami idebent ránk várt. Nem volt jellemző, hogy a kazamaták végén egy kazamataboss helyett mindjárt egy mini fogadjon, de Rinnével, Leoval és Mikoval az oldalamon egyelőre nem aggódtam túlzottan. A helyzet azonban tartogatott még meglepetéseket, ugyanis alighogy kifacsartam a vizet  a szoknyámból és két kézbe véve a Katanát végül a harc eseményeire pillanthattam volna, az óriásbéka máris elkezdte a támadás animációját, így én meglepetten pislogva, reflexből lendültem előre és vágtam bele a kétéltűbe párat, megpróbálva felvenni a csata ritmusát.


No jó, akkor maradjunk annyiban, hogy elpixelezésig támadom a békát és ha maradt még támadásom és Leo bárhogyan elérte a tündért (elvben 3-4 támadás után már csak látja kari), akkor megpróbálja ő is megtámadni rendesen is. Ha meg nem... akkor a továbbiak maradnak a kövi körre.

A permám miatt max 1-et hibázhatok, a kör végén pedig a legi specét támadásra állítom be.

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Mishe vízesés - Page 2 Empty Re: Mishe vízesés

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Dec. 15 2021, 10:12

The member 'Hinari' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Mishe vízesés - Page 2 4766609959_af0c0eb7c7_s Mishe vízesés - Page 2 4767249862_5877ffd2ef_s Mishe vízesés - Page 2 4767250438_224285ea8b_s Mishe vízesés - Page 2 4766609959_af0c0eb7c7_s Mishe vízesés - Page 2 4767251444_0f76bf2817_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Mishe vízesés - Page 2 Empty Re: Mishe vízesés

Témanyitás by Rinne Csüt. Dec. 16 2021, 17:53

A szabad levegőnek örült, de szívesebben maradt volna a vízben úszkálni ehelyett a furcsa sziget helyett, amire ki kellett mászniuk. Ettől függetlenül tátott szájjal nézett körbe, noha látott már szebbet is. Ráadásul a lezúduló víz hangos is volt, amire rá is jött amikor észlelte, hogy nem hallja a többiek hangját. Ők már inkább az előttük tornyosuló lényre koncentráltak, aki valamilyen anyabéka lehet, mert megszült egy békát annak ellenére is, hogy egyáltalán nem emlékeztetett békára, és maga a breki sem tűnt újszülöttnek a mérete alapján. Ha meg az, akkor legalább akkora béka lesz belőle ha megnő, mint egy elefánt!
- A kicsi békák aranyosabbak - jegyezte meg talán némi rosszallásal a hangjában, és mivel az a "tündér" eléggé elérhetetlennek tűnt, inkább a kétéltűt megböködése felé hajlott, és a béka felé lendítette a bunkósbotját. Bár ha azt vesszük, minél több lény marad életben, annál több sebzést fog kapni, szóval talán mégsem ez volt a legcélravezetőbb.
- Mikosan, gyakran utánzod a békákat? - kérdezte hangosan, hátha eljut a hangja a lányhoz, ha már valami furcsa mozdulattal felugrott a vállára. Vagy a vállán keresztül. Mindegy is, furcsa volt, az a lényeg.


Két támadás a brekibe levegőbe.
Rinne
Rinne
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 305
Join date : 2018. Sep. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Mishe vízesés - Page 2 Empty Re: Mishe vízesés

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Dec. 16 2021, 17:53

The member 'Rinne' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Mishe vízesés - Page 2 4766609959_af0c0eb7c7_s Mishe vízesés - Page 2 4767249862_5877ffd2ef_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Mishe vízesés - Page 2 Empty Re: Mishe vízesés

Témanyitás by Cardinal Pént. Dec. 17 2021, 17:48

Leonard hiába éri fel a tündért kiváló súlypontemelkedésének hála, az első csapását elhibázza, és... a másodikat is?? Nem, az bizony talált, de a lény életcsíkja meg se moccant. A béka eközben jött, látott és megpusztult Hinari utolsó csapása nyomán. Az animáció egészen látványosra sikerül, ugyanis először vízcseppekre robban, majd a vízcseppekből lesznek a pixelek. Más kérdés, hogy a robbanás mindegyikőtöket megsebzi, és úgy tűnik nem csak ti, de a tündér is megszenvedte a fürdőt, mert az életcsíkja harmada köddé válik.
De még nincs vége! Újabb vízilények formálódnak a mesterséges szigeten, ezúttal rögtön négy is: két mókus és két levegőben röpködő ragadozó madár kerül elétek.


Vízibéka elpusztult.
Vízibéka robbanása miatt Rinne 160 sebzést szenved el.

Ismeretlen számláló: 1/5

Hydia, Mishe tündérje: -1/3 HP
2x Vízimókus: ??? HP
2x Vízisólyom: ??? HP

Aktuális támadások:
Hinari 6.4 SP
Leonard 5.6 SP
Miko: 3.2 SP
Rinne 2.8 SP


Spoiler:
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Mishe vízesés - Page 2 Empty Re: Mishe vízesés

Témanyitás by Miko Szomb. Dec. 18 2021, 19:33

Látszólag vagy egy nagyon ritka szörnyről van szó, vagy valami minibossba csöppentünk bele. Bárhogyan is, számomra ez se akadály. Kicsit megmozgattam lábamat és szökdécseltem picit. Rinne kérdésére persze azért elmosolyodok.
- Mi Rinne-chan, pedig azt hittem, hogy szereted, ha rád lépnek. – mondom viccelődve – De akkor Brekkomenne! – kérek békáson elnézést.
Majd a béka fröccsenő békatámadása során, viccelődve odamegyek Leohoz és halkan odasúgom neki viccelődve:
- Látod Leo, olyan sármos vagy, hogy már nem csak mi lettünk a közelséged nyomán nedvesek, de a béka-senpai is eldurrant tőled.
Természetesen a vizes területre és a béka explosion támadására utaltam, de jól esett kicsit húzni Leo agyát, majd vigyorogva indulok meg a legközelebbi mókus felé.
- Ha eltalálom a képimmel az 1-es Mókit, akkor tiétek hajrá-hajrá szedjétek szét! Könnyebben találtok remélhetőleg~ - kiáltom el a többieknek.


// képipróba sikeres, 1x támadom Vízimókus #1-et, a képességem miatt az FK-ja a szintjével megegyező értéknyi FK-t elveszít erre a körre, majd 2x támadom Vízimókus #2-t //

Ui: sikerült fordítva dobnom, de az arányok miatt könnyen látható xDD
Ui2: A payday nem harci passzív képim nyomán a játék végén a ládaértéktalálás esélyem megváltozik.

Payday (Passzív)
A kazamata harcok végén a ládaérték sorsolásakor nagyobb eséllyel találok ezüst és aranyládát, ám a zárnyitás jártasságot nem befolyásolja. A talált ládák normális rendszer szerint találandóak és a többiek is ugyanezt kapják, viszont a következő % érték szerint nézendőek típusdobáskor:
1-79% Bronz
80-94% Ezüst
95-100% Arany


A hozzászólást Miko összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Dec. 18 2021, 20:13-kor.

_________________

"Azt mondják igazi energiabomba vagyok. Olyan, mintha nukleáris energia működtetne, és nagy pusztítást hagyok magam mögött!"

Gyorslinkek:
Miko
Miko
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 341
Join date : 2019. Dec. 23.

Karakterlap
Szint: 48
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Mishe vízesés - Page 2 Empty Re: Mishe vízesés

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Dec. 18 2021, 19:33

The member 'Miko' has done the following action : Kockadobás


#1 'Római stílusos 6-os' :
Mishe vízesés - Page 2 4766604805_c1598fabbe_s Mishe vízesés - Page 2 4766604173_492736719c_s Mishe vízesés - Page 2 4766604173_492736719c_s

--------------------------------

#2 '6-os dobókocka' :
Mishe vízesés - Page 2 4767250438_224285ea8b_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Mishe vízesés - Page 2 Empty Re: Mishe vízesés

Témanyitás by Leonard Hétf. Dec. 20 2021, 19:48



Leonak néha halvány lila gőze nem volt, mi történik körülötte. Most sem az volt az igazán felkavaró élmény, hogy az ellenfelét teljesen hidegen hagyta a támadása, sokkal inkább az, ami utána következett. Nem, még nem is a béka kettérobbanása és csúnya sebzése, pedig ez már azért megért legalább egy szemöldökemelkedést, na de Miko szavaira aztán tényleg nem volt semmiféle magyarázat. Egészen kényelmetlenül érezte magát a szavak hallatán és először Hinari, aztán Rinne tekintetét kereste meg, hogy meglesse, ők mit reagálnak erre. Valahogy nem illett Mikohoz, hogy ilyen fura dolgokat mondjon, habár a legutolsó, nyári beszélgetésükből kiindulva Leonak már fogalma sem volt róla, egyáltalán mi Miko igazi jelleme. Kész rejtély volt a csaj, de abból a felkavaró fajtából.
Akárhogy is, nem volt ideje megélni a sokkot, mert egy harc közepén voltak, neki pedig cselekednie kellett. Hinari erősen pihegett, így megpróbálta aktiválni rajta a speciális képességét, azátn megnézte, innen a földről el tudja-e találni az egyik sólymot potion használata nélkül.

/Képességaktiválás, ha sikeres, feltöltöm Hinari CSP-jét, 4 támadás #Vízisólyom 1-be (92, 112, 122,132) és egy pihi.)


_________________
Gyöngédséget csak az fog kapni,
aki gyöngének is mer mutatkozni.
Leonard
Leonard
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1316
Join date : 2017. Sep. 25.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Mishe vízesés - Page 2 Empty Re: Mishe vízesés

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Dec. 20 2021, 19:48

The member 'Leonard' has done the following action : Kockadobás


#1 '6-os dobókocka' :
Mishe vízesés - Page 2 4767251444_0f76bf2817_s Mishe vízesés - Page 2 4766612103_86ee832108_s Mishe vízesés - Page 2 4766612103_86ee832108_s Mishe vízesés - Page 2 4767249862_5877ffd2ef_s

--------------------------------

#2 'Római stílusos 6-os' :
Mishe vízesés - Page 2 4766602461_64fb5071c9_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Mishe vízesés - Page 2 Empty Re: Mishe vízesés

Témanyitás by Hinari Kedd Dec. 21 2021, 09:03


Sokszor láttam kárát, hogy sajnos nem lehet minden jártasságot legalább egy közepes szintre felhúzni, most viszont kifejezetten jól jött, hogy nincsen Hallgatózásom: inkább nem is akartam tudni, Miko mit súg Leonak, így amikor tekintetem találkozott a srácéval, csak jókedvű mosollyal tártam szét a karjaim, hogy én aztán semmiről sem tudok. A vízeséstől amúgysem lehetett jól hallani még azt sem, amit kiabálva mondtunk egymásnak.
- Köszi, Leo - próbálkoztam azért, amikor éreztem, hogy a cselekvéspontjaim a maximumra töltődnek, majd biccentettem Miko felé is, aki eddigre már debuffolta az egyik vízállatot előttünk. Tetszett ez a fajta csapatjáték, így hamar beszálltam én is:
- Rinne, intézzük el a mókust - kacsintottam a lány felé, majd a Miko által először sebzett példányt vettem célba és vágtam rá annyit, amennyi mondjuk egy erős piros életcsíkhoz kellett, bár ezzel a tervvel valószínűleg el is pixeleztem, ami amúgy szintén nem volt probléma. Ha pedig ezek után még maradt lehetőségem rá, úgy megpróbálkoztam én is egy sólyommal, úgy időzítve az ugrást, ahogy a békánál is; még a támadása előtt, amihez valószínű amúgyis lejjebb kell ereszkednie. Persze ha elértem rendesen is, az mégjobb volt: minél kevesebb állat marad a kör végére, annál jobb. A tündért amúgysem tudtuk, csak a robbanással sebezni.



Támadom a Miko által debuffolt #1-es mókust vagy pixelezésig, vagy ha pont piros életcsíkban áll meg az egyik támadásom után (amit kétlek), akkor azt meghagyom Rinnének. Ha ezek után még van támadásom, az a #2-es sólyomba megy. Mivel Leo maxra töltötte a CSP-m, így 6x támadok, amiből ha alapból 2 vagy afölött találok, akkor max 1-et hibázhatok. Ezen felül a Katana spece miatt minden 3. támadásom fixen talál (szal ha pont arra esik egy 1-es, az találatnak számít).

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Mishe vízesés - Page 2 Empty Re: Mishe vízesés

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Dec. 21 2021, 09:03

The member 'Hinari' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Mishe vízesés - Page 2 4766609959_af0c0eb7c7_s Mishe vízesés - Page 2 4767251444_0f76bf2817_s Mishe vízesés - Page 2 4767249862_5877ffd2ef_s Mishe vízesés - Page 2 4767249862_5877ffd2ef_s Mishe vízesés - Page 2 4766610511_dda12706fc_s Mishe vízesés - Page 2 4767251444_0f76bf2817_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Mishe vízesés - Page 2 Empty Re: Mishe vízesés

Témanyitás by Rinne Kedd Dec. 21 2021, 16:56

Szóval akkor ez a vízilény nem csak anyabéka, de anyamókus és anyamadár is! Azért nem emlékeztet az alakja egyikre sem, mert akkor mindegyik állat egyszerre! Azért repül, mert madár, biztos hosszú a nyelve és makkot eszik, ha éhes. Rinne sajnálta is, hogy nincs nála makk, szívesen megkínálta volna vele, hátha akkor lenyugszik és elfelejti őket különféle állatokkal dobálni. Bár a béka megcsiklandozta egy kicsit, szóval ha a többi ilyen szörny is tudja ugyanezt, akkor még a végén úgy fogja magát érezni, mintha egy harc kellős közepén lenne! Így azonban csak kíváncsian pislogott Leosanra, aki valamit sugdolózott róla az egyre furcsábban viselkedő Mikosannal.
- Súgni nem illik társalgásban - figyelmeztette is őket, majd figyelme a mókusra terelődött, mert Hinarisan azt mondta, együtt fogják megtámadni. Úgyhogy neki is lendült, és a kardforgatót követve lendítette a buzogányát, hogy végre jó alaposan fejbe csaphasson egy ilyen állatot. Amúgy is kíváncsi volt rá, mi történik, mert úgy tűnt, vízből voltak.


Két támadás az egyes mókusba.
Rinne
Rinne
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 305
Join date : 2018. Sep. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Mishe vízesés - Page 2 Empty Re: Mishe vízesés

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Dec. 21 2021, 16:56

The member 'Rinne' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Mishe vízesés - Page 2 4767249862_5877ffd2ef_s Mishe vízesés - Page 2 4767251444_0f76bf2817_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Mishe vízesés - Page 2 Empty Re: Mishe vízesés

Témanyitás by Cardinal Kedd Dec. 21 2021, 17:09

Lássuk mi történt. Miko a debuff ellenére sikeresen elhibázta először az egyik, majd a másik mókust is, a fürge állatok könnyedén ugrottak félre. Így neki csak a harmadik támadása találhatott volna, ha előbb nem fogy el a kitartása. Leo elég magasra tudott ugrani, hogy elérje a sólymot, de valószínűleg a béka után egyikőtök sem számított arra, hogy egyetlen csapás elég lesz ahhoz, hogy pixelekre essen. Ugyanígy járt Hinari a másik sólyommal is, Rinne pedig újfent a levegőt csapkodta meg, mert Hinari mindössze két suhintással elintézte a debuffolt mókust teljes életről.


Hinari CSP-je maximumra töltődik.

Vízimókus #1 elpusztult.
Vízisólyom #1 elpusztult.
Vízisólyom #2 elpusztult.

Vízimókus #2 Hinarit támadja, Rinne 32 sebzést szenved el.

Ismeretlen számláló: 2/5

Hydia, Mishe tündérje: -1/3 HP
Vízimókus#2 : full HP

Aktuális támadások:
Hinari 6.1 SP
Leonard 5.4 SP
Miko: 3.2 SP
Rinne 3.2 SP


Spoiler:
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Mishe vízesés - Page 2 Empty Re: Mishe vízesés

Témanyitás by Cardinal Kedd Dec. 21 2021, 17:43

Lezárom a kazamatát, minden résztvevő 50 expet kap az eddig legyőzött mobok után, illetve további 40 aranyat a felfedezett fajokért.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Mishe vízesés - Page 2 Empty Re: Mishe vízesés

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 3 oldal Previous  1, 2, 3  Next

Vissza az elejére

- Similar topics
» Mishe

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.