Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mishe vízesés

+3
Rinne
Leonard
Cardinal
7 posters

1 / 3 oldal 1, 2, 3  Next

Go down

Mishe vízesés Empty Mishe vízesés

Témanyitás by Cardinal Pént. Szept. 17 2021, 17:13

Vizes kazamata a 35. szinten. A környezet gyönyörű, de halálos csapdákkal van teli...


A terület főszörnye
Mishe Tündérje - ???
"A természet anyja. Vízből."
- ???
- ???
- ???
- ???
- ???
- ???

- ???
- ???
- ???
- ???
- ???
- ???
- ???
- ???
- ???
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
Mishe vízesés Exp_bal0/0Mishe vízesés Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Mishe vízesés Empty Re: Mishe vízesés

Témanyitás by Cardinal Kedd Szept. 28 2021, 20:54

Rinne (50) - HP: 505 | F: 73 | E: 62 | K: 47 | GY: 106 | SK: 70 | P: 570 - epikus van, legendás van
Leo (50) - HP: 205 | F:70 | E:92 | K:85 | GY:195 (214) | S:49 | P:180 - epikus van
Miko (45) - HP: 150 | F: 113 | E: 72 | K: 45 | GY: 133 | SK: 58 | P: 240 - legendás van
Hinari (50) - HP: 330 | F:102 | E:125 | K:60 | GY:232 (255) | S:90 | P:170 - epikus van, legendás van


Egy víz alatti barlang bejárata előtt álltok. A pletykák szerint lélegzetelállító látvány vár titeket odalent, de talán az sem véletlen, hogy még senki se ment végig ezen a kazamatán előttetek. Talán azért, mert annyira elbámészkodtak?

Bevezető kör, az észlelés használatot jelezzétek.


A hozzászólást Cardinal összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Szept. 30 2021, 17:42-kor.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
Mishe vízesés Exp_bal0/0Mishe vízesés Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Mishe vízesés Empty Re: Mishe vízesés

Témanyitás by Leonard Szer. Szept. 29 2021, 19:17



A negyvenes boss leütése után a pletyka gyorsan terjedt az újonnan megnyíló farmolópontokról, a legfrissebb, jövedelmező küldetésekről - amikből Leo maga is jópárat elvállalt -, és természetesen a titokzatos, ezidáig felfedezetlen kazamatahelyekről is. Persze a kocsmai hírek félinformációkból táplálkoztak, fele sem volt pontos, és még annak a fele sem volt igaz, de ha az ember leásott egy-egy történet mélyére, néha igazi kincsekre bukkanhatott.
Így hallott először Leo a vízesésről is, ahol állítólag éjszakánként gyönyörű tündérek tánca csalja halálba a kósza vándort, más híresztelések szerint pedig az énekükkel őrjítik meg a férfiembert, habár a vélekedések megoszlottak ennek hitelességéről, hiszen a tündérek nem, csak a szirének szoktak ilyesmit csinálni. Akárhogy is, miután Leo maga is meggyőződött a különleges bejárat létezéséről, természetesen nem hagyta nyugodni a gondolat. Fel akarta fedezni, még mindenki más előtt belesni, és... természetesen felmarkolni az összes kristálykövet, amit csak talál. Annyi esze viszont még neki is volt, hogy támogató hátország nélkül nem vágott bele egy ilyen hajmeresztő kalandba. Nem, de sokat nem is kellett gondolkodnia rajta, pontosan kiket hívjon el magával. Hinari korábban egyértelműen a tudtára adta, hogy hiába bújtak el Alexszal a világ végére, attól még az izgalmas kalandokra igenis vevő, Mikonak és Rinnének pedig a legutóbbi alkalom óta tartozott egy csobbanással, hiszen akkor - egy igazán gyenge indokkal - kimentette magát a közös program terhe alól.
Így aztán üzenetben fel is kereste őket, megbeszéltek egy időpontot, most pedig itt voltak.
- Örülök, hogy együtt harcolhatunk - mosolygott a többiekre halványan egyesével, és arra gondolt, hogy még akkor sem lesz baj, ha a szirénes sztori mégis igaz. Három lánnyal az oldalán egyetlen férfinak sem kell holmi halálos énekektől tartania.

Hármas észlelés aktív.

Leonard
Leonard
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1313
Join date : 2017. Sep. 25.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Mishe vízesés Exp_bal18220/10500Mishe vízesés Exp_ures  (18220/10500)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Mishe vízesés Empty Re: Mishe vízesés

Témanyitás by Rinne Csüt. Szept. 30 2021, 15:24

Ha víz, akkor Rinnére bármikor számítani lehetett, noha egy vízesés azért nem hozta annyira lázba, mint mondjuk a tenger, vagy akár csak egy szép, nagy tó. Meg hát a vízbe nem is feltétlenül harcolni szokott menni, de ha Leonardsan azt szeretné, hogy harcoljon a vízben, akkor a vízben fog harcolni. Halakkal. Állítólag erős halakkal, szóval lelki szemei előtt cápák, gyilkos bálnák, halálos csípésű medúzák és hasonló fenevadak jelentek meg, bár kételkedett benne, hogy ezek bármelyike is veszélyt jelentene rá. Azért kíváncsi volt, és így mérsékelten izgatottan érkezett meg a barlang szájához.
- Ahoy! - köszöntötte a csapatot, a verbális eszköz mellé pedig mindenkinek járt egy ölelés, Leonardsan szájára pedig egy extra puszi is. Viszont akárhogy is számolta az ujjain, valahogy mindig négy jött ki neki.
- Négyesben jobb, mint hármasban? - tette fel a kérdés, tanácstalanul pislogva a fiúra és a két lányra.
Rinne
Rinne
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 305
Join date : 2018. Sep. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Mishe vízesés Exp_bal10790/10100Mishe vízesés Exp_ures  (10790/10100)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Mishe vízesés Empty Re: Mishe vízesés

Témanyitás by Hinari Csüt. Szept. 30 2021, 16:34


Noha ez a levél tartalmát tekintve már korántsem volt olyan félreérthető, mint egy előző kalandra hívás, amelyet Leotól kaptam, de azért szövegezés ide vagy oda, felkeltette a kíváncsiságom: amióta Allal az időnk nagy részét a palota falain kívül töltöttük, elszigetelve a mindennapi hírektől és a különböző faliújságoktól, az új felfedezések is csak jóval lassabban jutottak a fülünkbe, így aztán nem csoda, ha eddig mégcsak nem is hallottam a nevezett vízesésről. Egy felfedezetlen, tier ötös kazamata pedig pont olyasminek tűnt, mint amit szívesen megnéztem volna magamnak, de ami még ennél is nagyobb szempont volt, az maga a szőke srác invitálása és jelenléte. Leo ugyanis számított rám és nem szívesen hagytam volna cserben őt, főleg egy veszélyesnek kinéző mobolásra való felkéréskor. Persze az első kérdésem volt (már a válaszlevél írásakor), hogy más céhtagok jönnek-e, de mivel úgy nézett ki, hogy a kardforgató ezúttal nem egy közös céhes tisztítást tervezett, hát... anélkül vettem kezembe a teleportkristályt, hogy túlontúl nagy reményeket tápláljak a már már szokássá vált kazamatalevezető forrócsokizás iránt.
- Sziasztok - érkeztem meg én is nagyjából időben és könnyed mosollyal fogadtam Rinne ölelését és persze Leo mosolyát is, majd rábólintva a fiú kinyilatkoztatására néztem be a vízesést rejtő barlangba, természetesen aktív jártasságokkal: akármi is várjon minket odabent, Rinne védelmével, Miko lendületével és Leo támogatásával olyan nagy baj nem történhet.
- Nos Leo, tiéd a vezető szerep - léptem végül hátra és engedtem előre céhtársamat, biztató mosollyal és egy biccentéssel jelezve felé, hogy számíthat a támogatásunkra, de ha már ő hívott ide minket, akkor bizony ez az ő kazamatája lesz most. Főpróbának éppen ideális terep, nem igaz?


4-es észlelés (is) aktív ^^
Aktív dixi: Bébi Axolotl
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Mishe vízesés Exp_bal29686/10100Mishe vízesés Exp_ures  (29686/10100)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Mishe vízesés Empty Re: Mishe vízesés

Témanyitás by Miko Csüt. Szept. 30 2021, 17:09

Őszintén megmondom, hogy nem tudom eldönteni, hogy örültem-e vagy sem a Leo általi invitálásra. Kissé furán éreztem magam a múltkori társalgásunk után, de nem hagyhattam, hogy az elutasítás ledöntsön a lábamról. Önszántából hívott. És ez a lényeg. Így tehát, ahogy a válaszott hely felé indultam, mér biztos voltam, hogy nem hagyom cserben a fiút és nem mutatok gyengeséget. Még is mikor megpillantottam a távolból, egy pillanatra mintha a bizonytalanság szele csapott volna meg, de ahogy jött, úgy ment el, amint megráztam a fejem.
- Sziasztok! – ölelgettem nagy lelkesen Hinát és Rinnét, Leonál viszont egy pillanatra megtorpantam bizonytalanul, és már-már félénken rápillantok, ám ha hagyta nagy mosollyal az arcomon ölelem meg őt is, enyhe pír kíséretében az arcomon – Pontosan Rinne-chan. Leo-kun is szerencsés, hogy négyesben lehetünk három ilyen csinos lánnyal. – mondom teli szájjal vigyorogva a jelenlévőknek.
Mondjuk, ahogy magam elé képzeltem a csoportot egy azonos lakrész alatt, akarva-akaratlanul is megerősödött rövid pillanatig az arcomon a pír és lopva Hina-chanra néztem, nehogy a végén még rossz néven vegye a viccemet.
Miko
Miko
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 341
Join date : 2019. Dec. 23.

Karakterlap
Szint: 48
Exp:
Mishe vízesés Exp_bal9662/9700Mishe vízesés Exp_ures  (9662/9700)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Mishe vízesés Empty Re: Mishe vízesés

Témanyitás by Cardinal Csüt. Szept. 30 2021, 18:04

Hát akkor ugorjatok, le a vízbe. A barlang egy meglehetősen szűkös járattal indul, itt még nem is kell a felszín alá buknotok. A víz kellemes hőmérsékletű, fürdésre alkalmas, csak kicsit dohos a levegő, és a járat vége felé a víznek mintha kicsit furcsa színe lenne. Ha lemerültök, akkor felfedezhettek a folyosó végén egy víz alatti rést, a járat ott folytatódik. Ha átúsztok rajta, no akkor jutottatok be a kazamata lényegi részébe. A csarnok színültig van töltve vízzel, a falakat pedig a szivárvány minden színében pompázó korallok borítják. A vízben ártalmatlan, fényes medúzaszerű lények adják a fényt, és ezek között a lények között rejtőzik az a négy Rozsdás Harcsa, ami rátok feni a... öh... kopoltyúját.


Rozsdás Harcsa #1 - ??? HP/??? páncél
Rozsdás Harcsa #2 - ??? HP/??? páncél
Rozsdás Harcsa #3 - ??? HP/??? páncél
Rozsdás Harcsa #4 - ??? HP/??? páncél


Hinari (Sebzés: 125, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia, 4.7 SP kiskörönként.)
Szörny
Leonard (Sebzés: 92, támadáshoz 3 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 2 vagy afölé kell dobnia, 4 SP kiskörönként.)
Szörny
Miko (Sebzés: 72, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 2 vagy afölé kell dobnia, 2.5 SP kiskörönként.)
Szörny
Rinne (Sebzés: 62, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 2 vagy afölé kell dobnia, 2 SP kiskörönként.)
Szörny


Hinari (0. szint): 330/330 HP, 170 páncél, 300/300 CSP
Leonard (0. szint): 205/205 HP, 180 páncél, 425/425 CSP
Miko (0. szint): 150/150 HP, 240 páncél, 225/225 CSP
Rinne (0. szint): 505/505 HP, 570 páncél, 235/235 CSP
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
Mishe vízesés Exp_bal0/0Mishe vízesés Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Mishe vízesés Empty Re: Mishe vízesés

Témanyitás by Leonard Szomb. Okt. 02 2021, 19:30



Már kezdte megszokni, hogy a köszöntések Rinne mellett nem éppen hétköznapiak, az viszont összezavarta, hogy Miko olyan furcsán nézett rá. Bár volt sejtelme róla, mi lehet az oka, de egyáltalán nem gondolt semmire, amikor átölelte őt is, ugyanúgy, ahogy mindenki mást. Aztán viszont visszafordult a lovaglányhoz.
- Szerintem Hinari és Miko meg fognak sértődni, ha nem kapnak ők is szájrapuszit - jelentette ki, miközben szája szegletében ott bujkált a játékos mosoly. Nem értette, mitől járt pont neki - meg Simeonnak - a kitűntetett figyelem, de ha már lehetősége volt rá, megpróbálta a többieket is magával rántani a helyzetbe. Na nem mintha kellemetlen lett volna, hogy egy csinos nő csókolgatja. Miko megjegyzésére is csak helyeslőn bólogatott, és úgy gondolta, ez egy igazán mókás kazamata lesz, rengeteg kihívással, három ilyen szép lány társaságában... egészen Hinari szavaiig. A mondat egy csapásra leölte az arcáról a jókedvet. Beszélgetések ide vagy oda, mostanában nem volt jóban az önbizalmával, ezen pedig nem segített az, ha mások győzködték. Először Simeon jött a negyvenkettessel - amiről még senki nem tudott -, aztán most meg ez. Neutral Miért van az, hogy mindig akkor kap a figyelemből, amikor nem kér belőle?
Mélyet sóhajtott, és ha már így alakult, elsőként csobbant bele a hűsítő vízbe. Egyedül az nyugtatta meg, hogy Rinne páncéljával, Miko energiájával és Hinari sebzésével nem igazán találkozhatnak olyan ellenféllel, ami túl sok fejtörést okozna.
Vagy mégis?

/Négy támadás más-más mobokba, 92, 112, 122 és 132 sebzéssel. Ha az első támadásom hatos, 20 százalékkal többet sebez. Első támadásom nem fogyaszt CSP-t./

Leonard
Leonard
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1313
Join date : 2017. Sep. 25.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Mishe vízesés Exp_bal18220/10500Mishe vízesés Exp_ures  (18220/10500)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Mishe vízesés Empty Re: Mishe vízesés

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Okt. 02 2021, 19:30

The member 'Leonard' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Mishe vízesés 4766612103_86ee832108_s Mishe vízesés 4767250438_224285ea8b_s Mishe vízesés 4767251444_0f76bf2817_s Mishe vízesés 4766610511_dda12706fc_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Mishe vízesés Empty Re: Mishe vízesés

Témanyitás by Rinne Szer. Okt. 06 2021, 17:23

Leonard szavai egy pillanatra elgondolkodtadták, épp csak annyi időre, amíg ránézett Mikóra és Hinarira.
- Ők nem a barátaim - válaszolt végül nemes egyszerűséggel, ennyivel elintézve a dolgot, és figyelmen kívül hagyva, hogy a két lányban miféle törést okozhat egy ilyen kijelentés. Csak puszta szerencse, hogy valószínűleg semmilyet.
- Mikosan, szerintem Leosant nem érdekli, hogy hányan vagyunk - súgta oda a harcművésznek a gyanúját, tekintve hogy a fiú nem tűnt különösebben lelkesnek. Annál semmiképpen sem mutatott többet, mint amennyire lelkes volt mondjuk a legutóbbi alkalommal, amikor hárman voltak. Sőt, talán Hinarisan jelenléte még mintha le is lombozta volna. Rinne ezen érzése pedig odalent is megmaradt, elvégre hiába merültek le egy ilyen szép helyre, Leonard mintha csak arra koncentrált volna, hogy a környéken úszkáló halakat kifilézze. Persze a lányt is foglalkoztatta, hogy vajon mekkorát harapnak ezek a teremtmények, de a világító medúzák valahogy jobban lenyűgözték. Meg is próbált megérinteni egyet, miközben térült-fordult a harcsák között.

Egy támadás a megsebzett, egy meg az egyik egészséges halba. Legendás pajzs védelme aktiválva, mindenkit védek és -20% sebzés ér.


A hozzászólást Rinne összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Okt. 06 2021, 18:04-kor.
Rinne
Rinne
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 305
Join date : 2018. Sep. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Mishe vízesés Exp_bal10790/10100Mishe vízesés Exp_ures  (10790/10100)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Mishe vízesés Empty Re: Mishe vízesés

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Okt. 06 2021, 17:23

The member 'Rinne' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Mishe vízesés 4766610511_dda12706fc_s Mishe vízesés 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Mishe vízesés Empty Re: Mishe vízesés

Témanyitás by Hinari Hétf. Okt. 11 2021, 09:32


Talán tényleg elég volt Rinnének és Mikonak a puszta jelenléte, hogy a hangulat oldódni látszódjon és bár egy veszélyes, felfedezetlen kazamata bejárata előtt álltunk, mégis úgy éreztem, hogy egész felszabadult a légkör. Még Rinne kinyilatkoztatása is csak egy kuncogást csalt elő belőlem, a harcművész lánynak pedig ugyan észrevettem a zavartságát és a megszokottól eltérő, valamivel visszafogottabb viselkedését, de egyelőre nem tulajdonítottam túl nagy jelentőséget neki. Arcomon könnyed mosollyal álldogáltam mellettük, amíg folyt a beszélgetés, utána pedig én is beugrottam a vízbe és rögtön azt kezdtem el nézni, mennyire gyorsan tűnnek el a buborékikonok a látóterem bal felső sarokból, nameg hogy mikor és mennyi ellenséges mob érkezik.
Az elénk kerülő harcsákat pedig a csapat hamar elkezdte aprítani.
Én a magam részéről kivártam és csak azok után izzítottam fel a Katanát, hogy társaim már végeztek a támadásaikkal, feltéve persze, ha hagytak nekem is az úszkáló halakból egyet-kettőt. De az sem volt gond, ha nem - nem szólózni jöttem most, hanem Leot támogatni, abba pedig belefért, hogy nélkülem is végigvigyék a harcot.



In game Miko után támadok, ha még van mire. Az első támadásom nem fogyaszt CSPt és max 1-et hibázhatok.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Mishe vízesés Exp_bal29686/10100Mishe vízesés Exp_ures  (29686/10100)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Mishe vízesés Empty Re: Mishe vízesés

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Okt. 11 2021, 09:32

The member 'Hinari' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Mishe vízesés 4766610511_dda12706fc_s Mishe vízesés 4767250438_224285ea8b_s Mishe vízesés 4766612103_86ee832108_s Mishe vízesés 4767249862_5877ffd2ef_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Mishe vízesés Empty Re: Mishe vízesés

Témanyitás by Miko Vas. Okt. 17 2021, 13:00

Leo, Rinne és Hinari mindhárman nagy szintűek voltak, nem is fér hozzá kétség, hogy mindhárman erősebbek, mint én, de én valamiért nem zavartattam magam, és jól esett a bolondozás, így egyáltalán nem éreztem magamat kellemetlenül a jelenlegi helyzetben. Leo-kun „szítására” és Rinne-chan visszavágására, pedig akaratlanul is elmosolyodok gonoszan és a fiú elé menve, finoman megdöntve csípőmet pimasz mosollyal nézek rá.
- Látod Leo, Rinne-chan azt mondja, hogy nem vagyunk barátok, de mi ketten barátok vagyunk nem? Akkor te adsz nekem szájra puszit? – mondtam vigyorogva enyhe pírral az arcomon, majd ahogy az arcáról lement a mosoly, ahogy előre indult, felzárkózva a fülébe súgom – Itt leszek melletted, ne aggódj.
Rinne felém intézett válaszán persze csóváltam a fejem, hisz én se vagyok a legélesebb kés a fiókba, de Rinne ezúttal úgy mutatja magát, hogy ő nyíltan vajazó kés. De ettől még csak cukibb lesz a butus lányka. Végül elértük a víz felszínt, és egy pillanatra megtorpantam.
- Hoppá… úszunk? Ojjaj. – torpantam meg egy pillanatra, de Leo-kun már ugrott is, így hát sóhajtva, utána ugrottam… remélem gyorsan megleszünk, sajnos nincs valami sok légzésem, de szerencsére viszonylag gyorsan elkezdődött a harc.


// támadom a sérült halakat, ha vannak, minden találattal a permanensem végett +0.1 SP-t kapok, ha nincs sérült, úgy a még életben levőkre fókuszálok. A nem harci passzív képességem miatt a játék végén változik a ládák esési esélye. //
Miko
Miko
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 341
Join date : 2019. Dec. 23.

Karakterlap
Szint: 48
Exp:
Mishe vízesés Exp_bal9662/9700Mishe vízesés Exp_ures  (9662/9700)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Mishe vízesés Empty Re: Mishe vízesés

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Okt. 17 2021, 13:00

The member 'Miko' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Mishe vízesés 4767249862_5877ffd2ef_s Mishe vízesés 4766610511_dda12706fc_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Mishe vízesés Empty Re: Mishe vízesés

Témanyitás by Cardinal Vas. Okt. 17 2021, 21:14

A harcsák nem jelentenek komoly kihívást, mire tátogni tudnának egyet, addigra halászleves lesz mindegyikből. Ahogy haladtok tovább a színes medencében, az iménti halaknál jóval méretesebb példányok kerülnek elétek. Foltos tehenek a víz alatt, de lábak helyett uszonyuk van.

Tengeri Tehén #1-6: full HP/ full páncél

Hogy a fulladás ne legyen elhanyagolható tényező, egy kör annyi fulladásos körnek fog számítani, ahányan vagytok.


Hinari (Sebzés: 125, támadáshoz nem kell dobnia, spec. képességhez 2 vagy afölé kell dobnia, 12.1 SP kiskörönként.)
Leonard (Sebzés: 92, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 3 vagy afölé kell dobnia, 10.2 SP kiskörönként.)
Miko (Sebzés: 72, támadáshoz nem kell dobnia, spec. képességhez 3 vagy afölé kell dobnia, 6.3 SP kiskörönként.)
Rinne (Sebzés: 62, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 2 vagy afölé kell dobnia, 5 SP kiskörönként.)
Szörny


Hinari (50. szint): 330/330 HP, 170 páncél, 300/300 CSP, 4/5 légbuborék
Leonard (50. szint): 205/205 HP, 180 páncél, 425/425 CSP, 0/4 légbuborék
Miko (45. szint): 150/150 HP, 240 páncél, 225/225 CSP, 0/2 légbuborék
Rinne (50. szint): 505/505 HP, 570 páncél, 235/235 CSP, 1/3 légbuborék
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
Mishe vízesés Exp_bal0/0Mishe vízesés Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Mishe vízesés Empty Re: Mishe vízesés

Témanyitás by Hinari Csüt. Okt. 21 2021, 10:38


Hát, az első hullám meglepő módon nem okozott komolyabb kihívást; mire odajutottam volna, hogy támadok, márcsak egyetlen, sebzett példány maradt. Megnyugodni viszont ennyitől még nem lehetett, ugyanis már ez az egy kör is elég volt hozzá, hogy a csapatból többeken is lássam, hogy elfogyott a levegőjük. Pedig még az elején tartottunk. Így hát nem igazán foglalkoztam az egyébként tényleg szép környezet csodálatával, hanem egy kissé előrébb úsztam és amint megláttam ezeket a furcsa, tehénnek kinéző, vízi lényeket, most én voltam az, aki először támadott, hisz nekem még volt levegőm. Mit tesz a profi búvárkodás, ugyebár.
Az első csapásom nyomán a hozzám legközelebbi mobnak azonban a páncélja is alig esett le és további három csapás kellett, hogy elpixelezzem, ami nem vetített előre túl jó dolgokat. De legalább kellően lassúak voltak hozzánk képest, így egy kisebb sóhaj után álltam neki a többinek, pihenésekkel megszakítva a vágásokat, egészen addig, amíg el nem fogyott az időm.


4 fix találat/mob, egészen addig, ameddig bírom. Ha jól számoltam, 10x tudok támadni, tehát #1-2 elpixelezve, #3 meg valamennyire lesebezve.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Mishe vízesés Exp_bal29686/10100Mishe vízesés Exp_ures  (29686/10100)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Mishe vízesés Empty Re: Mishe vízesés

Témanyitás by Leonard Hétf. Okt. 25 2021, 21:35



Miko kijelentése után hümmögve, gondolkodást tettetve pillantott körbe, mielőtt megszólalt.
- Nekem mindannyian a barátaim vagytok, de nem szeretek kivételezni. Szóval vagy mindenki kap szájrapuszit, vagy senki sem. És mivel úgy látom, Hinarinak semmi kedve hozzá - kacsintott játékos mosollyal a megnevezett lányra -, ezért attól tartok, ezt a kört most ki kell hagynom.
A játékos hangulat azonban, amit a lányok csipkelődése okozott, nem tartott ki sokáig. Mire a kellemesen hűvös vízbe vetette magát, már egészen máshol járt az esze, így hiába világították meg a területet különleges medúzák, azok ebben a helyzetben egy cseppet sem érdekelték. Addig nem, amíg nem támadtak rá, márpedig nagyon úgy festett, hogy azok legalább békések, nem úgy, mint a... tehenek. Valóságos, élő, uszonyos tengeri tehenek. Összeráncolt homlokkal, megrökönyödve pislogott egy pillanatig a jelenségre, de aztán emlékeztette magát, hol van és miért, és gyorsan az ellenfelek irányába kezdett úszni. Hinari persze megelőzte, és már abból látszott, mennyivel táposabbak ezek a mobok az előzőeknél, hogy a lány jó néhány csapást el kellett használjon az elpixelezésükre. Ráadásul Leo érezte, hogy a levegője is vészesen megfogyatkozott. Sok dolgot azonban nem tudott tenni, rávetette magát a mobokra, és megpróbálta legjobb tudása szerint levágni őket, először külön-külön belévük vagdosva, aztán addig folytatva, amíg csak bírta szusszal.

1. kör: 92 sebzés Tengeri Tehén #4 - be. (ha hatosat dobok, 20 százalékkal többet sebez.)
2. kör: 112 sebzés Tengeri Tehén #3 - ba.
3. kör: 122 sebzés Tengeri Tehén #5 - be.
4. kör: 132 sebzés Tengeri Tehén #5 - be.
5. kör: 142 sebzés Tengeri Tehén #3 - ba.
6. kör: 142 sebzés Tengeri Tehén #4 - be.
7. kör: 142 sebzés Tengeri Tehén #4 - be.
8. kör: 142 sebzés Tengeri Tehén #4 - be.
Mellékcselekvés: Képességet használok, ha sikeres, maximumra töltöm Hinari CSP-jét. (Ha valamit nem jól értettem a fulladással kapcsolatban, akkor Tisztító Potiont használok.)
9. kör: pihi
10. kör: 142 sebzés Tengeri Tehén #5 - be. (A kilencedik kocka tartozik ide.)

Leonard
Leonard
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1313
Join date : 2017. Sep. 25.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Mishe vízesés Exp_bal18220/10500Mishe vízesés Exp_ures  (18220/10500)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Mishe vízesés Empty Re: Mishe vízesés

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Okt. 25 2021, 21:35

The member 'Leonard' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Mishe vízesés 4766612103_86ee832108_s Mishe vízesés 4767250438_224285ea8b_s Mishe vízesés 4767249862_5877ffd2ef_s Mishe vízesés 4767251444_0f76bf2817_s Mishe vízesés 4767249862_5877ffd2ef_s Mishe vízesés 4766610511_dda12706fc_s Mishe vízesés 4767250438_224285ea8b_s Mishe vízesés 4766610511_dda12706fc_s Mishe vízesés 4766609959_af0c0eb7c7_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Mishe vízesés Empty Re: Mishe vízesés

Témanyitás by Leonard Hétf. Okt. 25 2021, 21:36


+1 képességre.
Leonard
Leonard
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1313
Join date : 2017. Sep. 25.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Mishe vízesés Exp_bal18220/10500Mishe vízesés Exp_ures  (18220/10500)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Mishe vízesés Empty Re: Mishe vízesés

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Okt. 25 2021, 21:36

The member 'Leonard' has done the following action : Kockadobás


'Római stílusos 6-os' :
Mishe vízesés 4766604173_492736719c_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Mishe vízesés Empty Re: Mishe vízesés

Témanyitás by Rinne Hétf. Nov. 01 2021, 12:53

Sose kedvelte a teheneket. Lustán mozogtak, buták voltak és folyton volt valami a szájukban. Olyanok voltak, mint a magukat divatosnak és vagánynak érző plázacicák, leszámítva azt, hogy a tehenek nem káromkodtak, mint egy kocsis. Jó kérdés, hogy az úszó bocik ennél jobbak-e, de az kétségtelen, hogy egy vízi élőlény csak jobb lehet, mint egy szárazföldi, szóval Rinne eldöntötte, hogy a tengeri teheneket jobban fogja kedvelni, mint a szárazföldieket. Ettől persze még nem volt ellenére, hogy bántsa őket, főleg mivel úgy festett, ezúttal, talán először valaha, Hinarisan és Leonardsan is küszködött az állatok vágóhídra hajtásával. Ott motoszkált benne ugyan, hogy ha nem bántja őket, akkor meg fogják tudni rágni és végre lesz értelme annak, hogy itt van, de jobban belegondolva nem volt benne biztos, hogy szeretné, ha tehenek rágnák meg. Szóval fogta a buzogányát, és jó alaposan fejbe vágta az egyik szörnyet. Majd még egyszer. Majd még egyszer. Majd még egyszer. És ezzel ki is fulladt... Vízben hadakozni fárasztó.


Négy támadás a sérült bociba, majd egy pihenés. Ha mind a négy talál, akkor ha jól számoltam, csak a hatodik marad meg, sértetlenül.
Rinne
Rinne
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 305
Join date : 2018. Sep. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Mishe vízesés Exp_bal10790/10100Mishe vízesés Exp_ures  (10790/10100)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Mishe vízesés Empty Re: Mishe vízesés

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Nov. 01 2021, 12:53

The member 'Rinne' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Mishe vízesés 4767251444_0f76bf2817_s Mishe vízesés 4766610511_dda12706fc_s Mishe vízesés 4767250438_224285ea8b_s Mishe vízesés 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Mishe vízesés Empty Re: Mishe vízesés

Témanyitás by Miko Csüt. Nov. 04 2021, 20:51

Látszólag Leonak jól estek a viccelődések, ami jól láthatóan nekem is jól esett. Mármint az esett jól, hogy a fiúnak jól esik… vagy is izé.. jah… valahogy így! Viszont, ahogy Hina megjegyzése nyomán elszontyolodott, én is elszontyolodtam, viszont nem maradtam le, én is követtem. Bár az első hullámon relatív gyorsan túlestünk, a következő fergeteg, már kissé problémásabbnak tűnt.
~ Jó sokan vannak a Múúú-böccék. – gondolom magamnak, majd megvonom a vállam – Mondjuk, kíváncsi lennék, hogy ezek is adnak-e tejet. Értem én, hogy van olyan, hogy haltej, de az egy picit más… vagy nem? Nem értek a halakhoz…
Mindenesetre Leot követve én is próbálok ügyeskedni.

// támadom a legkisebb HP-jút addig, míg él, ha elpixeleződik megyek a következő legalacsonyabra és ismétlés! 5x támadok, majd egy pihi //
Miko
Miko
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 341
Join date : 2019. Dec. 23.

Karakterlap
Szint: 48
Exp:
Mishe vízesés Exp_bal9662/9700Mishe vízesés Exp_ures  (9662/9700)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Mishe vízesés Empty Re: Mishe vízesés

Témanyitás by Cardinal Szomb. Nov. 06 2021, 20:24

Történelmi pillanat: Hinarit felökleli egy tehén! De mivel Rinne védi, ezért az ő páncéljából hullik le egy icipici darabka, amin megcsillan a medúzák fénye. Ennél valamivel jelentősebb probléma, hogy elfogyott a levegőtök, szóval egy hangyányit fuldokolni kezdtek, de mintha a terem másik oldaláról napfény szűrődne le?


Tengeri Tehén #1-5 elpusztult.
Hinari CSP-je maximumra tölt.

Rinne 9 sebzést szenved el.

Hinari 7 fulladásos sebzést szenved el.
Leonard 4+8 fulladásos sebzést szenved el.
Miko 3+6 fulladásos sebzést szenved el.
Rinne 10 fulladásos sebzést szenved el.
(aki már fulladva érkezett ebbe a körbe, ott be lett pótolva a fulladás)

Tengeri Tehén #6: -168 HP/0 páncél



Spoiler:

Hinari (50. szint): 323/330 HP, 170 páncél, 300/300 CSP, 12.2 SP, 1 fulladásjelző
Leonard (50. szint): 193/205 HP, 180 páncél, 163/425 CSP, 10.4 SP, 2 fulladásjelző
Miko (45. szint): 141/150 HP, 240 páncél, 113/225 CSP, 6.6 SP, 2 fulladásjelző
Rinne (50. szint): 495/505 HP, 561 páncél, 35/235 CSP, 5 SP, 1 fulladásjelző
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
Mishe vízesés Exp_bal0/0Mishe vízesés Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Mishe vízesés Empty Re: Mishe vízesés

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 3 oldal 1, 2, 3  Next

Vissza az elejére

- Similar topics
» Mishe

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.