Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Küldetés - S] A Mélységek Kastélya

+2
Mirika
Strea
6 posters

3 / 7 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

[Küldetés - S] A Mélységek Kastélya - Page 3 Empty Re: [Küldetés - S] A Mélységek Kastélya

Témanyitás by Mirika Vas. Jún. 13 2021, 17:51

Aggódó arcok között tértem magamhoz. Kába voltam és a szédülésem se múlt el, de kétségtelenül magamnál voltam. És mikor Momo jól megnyalta az arcom, attól a fejem is kitisztult egy kicsit. Annyira biztosan, hogy felfogtam, mi van körülöttem. Már az arcokon kívül. Ugyanaz a barlang, ahol eddig is voltunk. Kicsit visszacsuktam a szememet, és mikor pár pillanattal később megtaláltam az erőt és a mindent lebíró akaratot, lassan és óvatosan ülőhelyzetbe tornáztam magam. Bágyadt mosollyal, erőtlenül paskoltam meg Momo orrát, majd Ozi-kun felé fordultam, hiszen az ő hangja ütötte meg a fülem.
- Nem... nem jól - válaszoltam a fiúnak, miközben tenyeremet a homlokomra tapasztottam. Beugrott, mi történt, az egy plusz egyet pedig végül is nem volt nehéz összerakni. Legalábbis más magyarázat nem volt arra, miért feküdtem ki.
- Biztos a denevérek okozták... - mondtam. A tekintetem az életcsíkomra tévedt. Legalább a páncélom fele hiányzott. Rengeteg sebzést bekaptam... De közben néhány elejtett félmondatból nagyjából felfogtam, mi történt. Intettem Momónak, és bár nagyon ritka kézjelet használtam, szerencsére emlékezett rá, mit akarok tőle. A dragoon nyomban kitátotta a száját, és kiköpött rajta egy nyálkás anyagot, ami azonnal porrá bomlott, ahogy a levegőbe került, és rátelepedett a páncélzatomra. Nem volt sok, de valamennyit segít. Aztán lehívtam a menüt is, és kotorászni kezdtem egy zsáknyi item között. Meg is jelent kisvártatva a kezemben egy kristály, amit aztán Fuwa-chan kezébe nyomtam.
- Ezt dobd be, ne a sisakot - mondtam neki, majd intettem Ozi-kunnak, hogy jöjjön közelebb - Vegyél a hátadra, nem hiszem, hogy magamnál tudok maradni, te pedig biztosan elbírsz - nyújtottam neki a kezem, először is azért, hogy felsegíthessen, majd onnantól egyenes út vezetett a fiú hátára.
- Nem úgy terveztem, hogy kolonc leszek a nyakatokon, bocsánat - mondtam keserű mosollyal - Ha készen álltok, mehetünk - jeleztem, hogy rajtam nem múlik semmi. Amúgy se leszek magamnál a következő percekben valószínűleg.

Momo ad nekem +30 páncélt, én meg átadok Fuwának egy Gyertya Kristályt.
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Küldetés - S] A Mélységek Kastélya - Page 3 Empty Re: [Küldetés - S] A Mélységek Kastélya

Témanyitás by Strea Szer. Jún. 16 2021, 20:33


Hátőőőő... oké, nézzük a tényeket: abban mindenki egyetért a csapatból (vagy legalábbis nincs ellenére), hogy a Gyertya Kristály használata jó taktika, szóval elrakjátok a Lángoló Katanát és a Bányász Sisakot, Fuwa pedig bedobja a terembe a kristályt. Az item szép ívben száll, majd csilingelő hangon törik szét a mennyezeten, végül fénykörbe vonva környezetét hull le a földre. Ezen felül ugyebár az is tény, hogy a denevér az denevér, nem pedig molylepke, azaz a fény nem vonzza, hanem felzavarja pihenéséből.
Vagy ezt eddig nem tudtátok?
Nos, mivel Fuwának nincs súlyemelése, nem tudta olyan messzire dobni az itemet, mint azt például Ozirisz tette volna, így a viszonylag tágas terem kb közepét sikerül bevilágítani, az ott tanyázó, nagyjából nyolcvan denevér közül minimum ötven-hatvan példány legnagyobb elégedetlenségére - és amelyiket a fény nem ébresztette volna fel, az a töréseffekt hangjára figyelt fel, vagy társai szárnycsapkodására és vörösen villanó szemére. Mert bizony: az eleddig csöndes és sötét terem hirtelen tele lett titeket bámuló, vörös szempárokkal. Mint a múltkor, most is van egy kevés időtök eldönteni, hogy akkor hátraarc a rács által lezárt zsákutcáig, vagy mindent vagy semmit alapon előre a barlang másik oldala felé - akárhogy is döntötök azonban, a mobok feltett szándéka megtámadni titeket. Közben Miri fejfájása újra erősödik, ahogy szembekerül a denevérekkel és ugyan arra még van ideje, hogy segítsen az útirány eldöntésében, vagy esetleg kiadjon pár kézjelet Momónak, de utána újfent elájul.

Bár nem így terveztem, de harci körök következnek.

Mirika +30 páncél.

Álomdenevér #1-20 felétek repül, támadásra készen.
Álomdenevér #21-40 titeket néz, lassan támadáshoz készülődik.
Álomdenevér #41-60 felfigyelt rátok.

Silence kezd, hajrá \o/

dobások:

Silence (50. szint): 195/195 HP, 200 páncél, 350/350 CSP
Ozirisz (50. szint): 240/240 HP, 230 páncél, 200/200 CSP
Mirika (43. szint): 150/150 HP, 150 páncél, 240/240 CSP
Makuda (22. szint): 70/70 HP, 125 páncél, 170/170 CSP


Silence kezd, a határidő kiskörönként 3-4 nap, Silnek a vizsgája miatt most júni 24. Pörögjünk \o/

_________________
Színeim: #c997c8 4e4557
Adatlap
Staff feladatkörök
[Küldetés - S] A Mélységek Kastélya - Page 3 Newwea12
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2412
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés - S] A Mélységek Kastélya - Page 3 Empty Re: [Küldetés - S] A Mélységek Kastélya

Témanyitás by Silence Csüt. Jún. 24 2021, 14:23


Jól alakult az ötletelés. Hálásan pislogott Makudára, amiért felajánlotta, hogy fogja a kezét, ha nem is lett tőle jobb a gondolat, hogy ne lásson. Miri pedig a sisakjánál jobb eszközt is tudott, hogy elcsalogassák a fénnyel a denevéreket.
Egészen addig jó ötletnek is tűnt a kristály, amíg el nem dobta, és meg nem látta, hogy a denevérek ugyan valóban felfigyeltek a fényre, de... Nem a forrását nézték ki maguknak, hanem őt, és a társait. Ez volt az a pillanat, hogy elrejtette a sisakját, hogy ne világítson.
A sok-sok szempár hab volt a tortán:  Megijedt tőlük, és csapkodni kezdte a köréjük gyűlt denevéreket. Teljesen összezavarodott. Simeon mindig azt mondta, hogy a fény segít, és eddig igaza is volt... Most viszont úgy tűnt, a fény ellenség. Ha lett volna más út, még úgy tudta volna értelmezni, hogy a fény azt akarja, hogy arra menjenek, de itt másfele nem tudtak volna menni... Ráadásul Miri megint elájult. Ozi a lányra vigyázott, így kevésbé tudta magukat védeni, úgyhogy ő is odaugrott, hogy segítsen haladni. Valahogy át kell jutni a denevéreken... Különben itt ragadnak.


// *hasracsap* Denevér 1-7 a célpont

_________________


| Színek: #3399cc(narráció) /Beszéd /Gondolatok Adatlap Ozirisz féle karakterlap|

Silence
Silence
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 960
Join date : 2017. Aug. 23.
Age : 16

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Küldetés - S] A Mélységek Kastélya - Page 3 Empty Re: [Küldetés - S] A Mélységek Kastélya

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Jún. 24 2021, 14:23

The member 'Silence' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
[Küldetés - S] A Mélységek Kastélya - Page 3 4766612103_86ee832108_s [Küldetés - S] A Mélységek Kastélya - Page 3 4766612103_86ee832108_s [Küldetés - S] A Mélységek Kastélya - Page 3 4766610511_dda12706fc_s [Küldetés - S] A Mélységek Kastélya - Page 3 4767250438_224285ea8b_s [Küldetés - S] A Mélységek Kastélya - Page 3 4766609959_af0c0eb7c7_s [Küldetés - S] A Mélységek Kastélya - Page 3 4767250438_224285ea8b_s [Küldetés - S] A Mélységek Kastélya - Page 3 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés - S] A Mélységek Kastélya - Page 3 Empty Re: [Küldetés - S] A Mélységek Kastélya

Témanyitás by Strea Csüt. Jún. 24 2021, 14:53


Álomdenevér #1-7 elpixelezve.

Álomdenevér #8-20 megtámad titeket.
Álomdenevér #21-40 felétek repül, támadásra készen.
Álomdenevér #41-60 titeket néz, lassan támadáshoz készülődik.

Mirika 30-, Silence pedig 35 sebzést szenved el.

Ozirisz következik.

dobások:

Álomdenevér #8-13 - full HP (Mirika)
Álomdenevér #14-20 - full HP (Silence)

Silence (50. szint): 195/195 HP, 165 páncél, 350/50 CSP
Ozirisz (50. szint): 240/240 HP, 230 páncél, 200/200 CSP
Mirika (43. szint): 150/150 HP, 120 páncél, 240/240 CSP
Makuda (22. szint): 70/70 HP, 125 páncél, 170/170 CSP


Ozi jön. A határidő kiskörönként 3-4 nap, hajrá!

_________________
Színeim: #c997c8 4e4557
Adatlap
Staff feladatkörök
[Küldetés - S] A Mélységek Kastélya - Page 3 Newwea12
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2412
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés - S] A Mélységek Kastélya - Page 3 Empty Re: [Küldetés - S] A Mélységek Kastélya

Témanyitás by Ozirisz Szomb. Jún. 26 2021, 11:07

Ami a denevéreket illeti, a második nekifutás a látszat ellenére épp oly katasztrofálisan indult, mint az előző. Pedig olyan jól ment az ötletelés, csak éppenséggel újfent kimaradt valami. Arra számítottunk, hogy amint Sil eldobja a kristályt, a denevérek legalább kicsit elfoglalják magukat, de nem... a kristályra szinte rá se hederítettek, hiába pislákolt ott a barlangban, árasztva magából a fényt. Helyette az összes, ami felbolydult, ránk vetette magát, mintha valahonnan tudnák, hogy mi okoztuk a felfordulást. És sokan voltak, többen, mint amivel az ember könnyedén elbánhat, pláne ha közben egy újra elájult Mirikát is meg kell tartania a hátán...
Túl sok mozgásterem nem volt - avagy hirtelen mozdulatokat és helyezkedéseket ajánlatos kerülni, amennyiben nem szeretném elhagyni a "csomagot". Jobb híján az éppen felénk tartó denevérekből igyekeztem levágni amennyit csak lehetett, és persze haladni tovább előre a fal közelében a túloldal felé...


// 4 támadás (CSP 200 -> 0), 1 pihi (CSP 0 -> 100), 2 támadás (CSP 100 -> 0)
// célpontok: a Mirit támadó (és emiatt a közelben levő) denevérek, #8-#13

_________________
Ozirisz
Ozirisz
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 2125
Join date : 2013. Jun. 10.
Age : 36
Tartózkodási hely : Házi karanténban Yurihimével :3

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

http://ozirisz.xyz/

Vissza az elejére Go down

[Küldetés - S] A Mélységek Kastélya - Page 3 Empty Re: [Küldetés - S] A Mélységek Kastélya

Témanyitás by Strea Hétf. Jún. 28 2021, 09:06


Szóval maradtok az egyszerű, gondolkodás nélküli vagdosásnál. Ez persze nem hatja meg a denevéreket, úgyhogy bár Ozirisz is szép számmal aprít belőlük, még mindig bőven akad, amelyik támadásra szánja el magát. És ahogy eddig, most is a csapat fele Mirikát nézi ki magának...

Álomdenevér #8-13 elpixelezve.

Álomdenevér #14-40 megtámad titeket.
Álomdenevér #41-60 felétek repül, támadásra készen.

Silence 35-, Ozirisz és Mirika pedig 50 sebzést szenved el.

Mirika következik.

dobások:

Álomdenevér #14-20 - full HP (Silence)
Álomdenevér #21-30 - full HP (Ozirisz)
Álomdenevér #31-40 - full HP (Mirika)

Silence (50. szint): 195/195 HP, 130 páncél, 350/50 CSP
Ozirisz (50. szint): 240/240 HP, 180 páncél, 200/0 CSP
Mirika (43. szint): 150/150 HP, 80 páncél, 240/240 CSP
Makuda (22. szint): 70/70 HP, 125 páncél, 170/170 CSP


Mirika, vagyis Momo jön. A határidő kiskörönként 3-4 nap, hajrá!

_________________
Színeim: #c997c8 4e4557
Adatlap
Staff feladatkörök
[Küldetés - S] A Mélységek Kastélya - Page 3 Newwea12
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2412
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés - S] A Mélységek Kastélya - Page 3 Empty Re: [Küldetés - S] A Mélységek Kastélya

Témanyitás by Mirika Vas. Júl. 04 2021, 21:29

A sok kicsi denevér elleni harcot nem éppen egy méretes sárkányra tervezték. Különösen nem egy barlang kellős közepén, ahol gyakorlatilag semennyi tér nem volt manőverezni. A nagy teremben, ahol a kis repülő szörnyetegek laktak, még csak-csak lett volna, azonban nem tudtak eléggé bejutni oda ahhoz, hogy Momo elszabadulhasson. Ha nem lett volna Mirika tiltó kézjele, akkor biztosan megpróbálja egész egyszerűen csak felperzselni mindent, de hiába érzett erre késztetést, a parancs az parancs volt. Így hát nem igazán maradt más választása a dragoonnak, minthogy szárnyaival és állkapcsával okozzon kárt a lényekben, vagyis egy-egy csapással falhoz vágja őket, illetve jól megcsócsálja azokat az egyedeket, amik túl közel merészkedtek a szájához. Nos, nem mandula ízük volt.


Támadás a 31-35-ig terjedő sorszámokra. Első támadás nem fogyaszt CSP-t.
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Küldetés - S] A Mélységek Kastélya - Page 3 Empty Re: [Küldetés - S] A Mélységek Kastélya

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Júl. 04 2021, 21:29

The member 'Mirika' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
[Küldetés - S] A Mélységek Kastélya - Page 3 4766609959_af0c0eb7c7_s [Küldetés - S] A Mélységek Kastélya - Page 3 4767251444_0f76bf2817_s [Küldetés - S] A Mélységek Kastélya - Page 3 4766610511_dda12706fc_s [Küldetés - S] A Mélységek Kastélya - Page 3 4766610511_dda12706fc_s [Küldetés - S] A Mélységek Kastélya - Page 3 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés - S] A Mélységek Kastélya - Page 3 Empty Re: [Küldetés - S] A Mélységek Kastélya

Témanyitás by Strea Hétf. Júl. 05 2021, 09:07


Lassan ki kéne találnotok valamit, nem? Surprised Ez nem az a típusú kazamata, ahol az ötlettelen vagdosás gyors eredményt hoz - még akkor sem, ha ennyire leszintezitek a mobokat, amik itt tanyáznak...

Álomdenevér #31-34 elpixelezve.

Álomdenevér #14-30 és #35-60 megtámad titeket.

Silence 35-, Ozirisz 50-, Mirika pedig 130 sebzést szenved el.

Makuda következik.

dobások:

Álomdenevér #14-20 - full HP (Silence)
Álomdenevér #21-30 - full HP (Ozirisz)
Álomdenevér #35-60 - full HP (Mirika)

Silence (50. szint): 195/195 HP, 95 páncél, 350/50 CSP
Ozirisz (50. szint): 240/240 HP, 130 páncél, 200/0 CSP
Mirika (43. szint): 150/100 HP, 240/68 CSP
Makuda (22. szint): 70/70 HP, 125 páncél, 170/170 CSP


Makudán a világ szeme. A határidő kiskörönként 3-4 nap, hajrá!

_________________
Színeim: #c997c8 4e4557
Adatlap
Staff feladatkörök
[Küldetés - S] A Mélységek Kastélya - Page 3 Newwea12
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2412
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés - S] A Mélységek Kastélya - Page 3 Empty Re: [Küldetés - S] A Mélységek Kastélya

Témanyitás by Makuda Csüt. Júl. 08 2021, 11:17

Miután Silence bedobta a kristályt eluralkodott a káosz. Mirika ismételten elájult a denevérek meg nem úgy viselkedtek, ahogyan azt mi gondoltuk. Nem tudtam, hogy szerencsém van vagy egyáltalán nem érdeklem a denevéreket, de minden esetre furcsálltam, hogy én vagyok az egyetlen akit nem támadnak. Azt tudtam, hogy ha nem találunk ki valamit gyorsan akkor nagyobb gondunk is lesz a denevéreken kívül. Alig hallottuk egymást olyan hangos volt a denevérek cincogása. Ekkor jutott eszembe, hogy ők hang alapján tájékozódnak.
-Srácok, van valami amivel tudnánk zajt kelteni? Lehet, hogy további denevérek jönnek majd elő, de szerintem most már nem számítana. Ha nem jön be akkor, majd vissza megyünk a folyosóra és ott szűkítjük le a küzdelmet. - Tanácsoltam a többieknek, hiszen már csak az életünk az amit elveszíthetünk. Míg vártam a válaszukat beszálltam én is a "buliba" és segítettem Ozinak védeni a kába Mirit.


/#14-17-ig tartó denevéreket támadom

_________________
Adatlap
Színkódok: Narráció: #FF9933  Beszéd: #663300
Statok (Frissített):
Makuda
Makuda
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 295
Join date : 2020. Jul. 03.
Age : 21

Karakterlap
Szint: 37
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Küldetés - S] A Mélységek Kastélya - Page 3 Empty Re: [Küldetés - S] A Mélységek Kastélya

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Júl. 08 2021, 11:17

The member 'Makuda' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
[Küldetés - S] A Mélységek Kastélya - Page 3 4767249862_5877ffd2ef_s [Küldetés - S] A Mélységek Kastélya - Page 3 4766612103_86ee832108_s [Küldetés - S] A Mélységek Kastélya - Page 3 4767250438_224285ea8b_s [Küldetés - S] A Mélységek Kastélya - Page 3 4767250438_224285ea8b_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés - S] A Mélységek Kastélya - Page 3 Empty Re: [Küldetés - S] A Mélységek Kastélya

Témanyitás by Strea Csüt. Júl. 08 2021, 12:20


Hátőőő... egy rendszer alapú szörnyharcban tudjátok, hogyan lehet leszedni valakiről a mobokat, nem? Vagy nem? Úgy tűnik nem. Mindenesetre Makudának abban igaza volt, hogy márcsak az életetek az, amit elveszthettek és ez Mirikával, nos, meg is történik, mégha - szerencséjére - nem is a szó legszorosabb értelmében. A denevérek tömege között egyszerrecsak pixelek jelennek meg és ahogyan ennek következtében a mobok egy pillanatra szétrebbennek, mindannyian láthatjátok, amit talán a rémálmaitokban sem akartatok: Mirika eltűnt Ozirisz hátáról. A korábbi pixelek nem a denevéreké voltak...
Persze Makuda azért ügyesen leszedett még pár denevért, de még ígyis sokan maradtak. Nos, ideje lenne gondolkozni végre, ugye? Páratok talán tudhatja, hogy Mirika valójában nem halt meg, de vajon nem ti fogtok pár perccel később egy ennél véglegesebb sorsra jutni, ha a harcot ugyanígy folytatjátok?

A 4-es Észleléssel rendelkezők (márha ebben a szituációban egyáltalán érdekli őket) felfigyelhetnek rá, hogy a két játékos, akit a jártasság végig jelzett, elkezdett felétek mozogni.

---------

Álomdenevér #14-16 elpixelezve.

Álomdenevér #17-30 és #35-60 támad titeket.

Silence 25-, Ozirisz 50-, Mirika pedig 130 sebzést szenved el.
Mirika elpixeleződik, a mobok célpontot váltanak.

Silence következik.

dobások:

Álomdenevér #16-20 és #35-44 - full HP (Silence)
Álomdenevér #21-30 és #45-51 - full HP (Ozirisz)
Álomdenevér #52-60 - full HP (Makuda)

Silence (50. szint): 195/195 HP, 70 páncél, 350/50 CSP
Ozirisz (50. szint): 240/240 HP, 80 páncél, 200/0 CSP
Mirika (43. szint): 150/0 HP, 240/68 CSP
Makuda (22. szint): 70/70 HP, 125 páncél, 170/82 CSP


Silence jön, a határidő továbbra is kiskörönként 3-4 nap.




Mirika

Az utolsó, amit észleltél, az a denevérek sokasága, amint a Gyertya kristály okozta fényben felébrednek és rátok támadnak. Sokan. Most pedig nem a barlangban térsz magadhoz, hanem otthon, a valódi világban az ágyadban. Vajon mi történt? Vajon a többiek élnek még? Milyen gondolatok kavarognak a fejedben és mihez kezdesz most? Gyorsan visszalogolsz, vagy inkább úgy döntesz, mára elég volt a "játékból" és inkább kipihened a küldetés okozta stresszt?

A te határidőd a csapat most induló nagykörének vége, hogy legalább körszámban együtt haladjatok, ha már helyszínileg nem ^^"

_________________
Színeim: #c997c8 4e4557
Adatlap
Staff feladatkörök
[Küldetés - S] A Mélységek Kastélya - Page 3 Newwea12
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2412
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés - S] A Mélységek Kastélya - Page 3 Empty Re: [Küldetés - S] A Mélységek Kastélya

Témanyitás by Silence Pént. Júl. 09 2021, 09:51

Az első ijedtsége kezdett elmúlni, amikor látta, hogy nem gond a denevéreket kiiktatni. Volt viszont más probléma, ami a denevérek csapkodása közben már későn tudatosult benne. Sokan voltak ezek a denevérek. Nagyon sokan, és amennyit leütöttek, annyi jött is helyettük.
Makuda is úgy tűnt, észrevette ugyan ezt, és egy ötlettel állt elő. Zaj... Abba hagyta a csapkodást. És nézett volna Oziriszra és Mirikára, hogy ők, mint tapasztaltabb, okosabb játékosok tudnak-e valamilyen ötletet. Mármint Ozirisz.. Mirika remélte, hogy jól van.
Csakhogy... nem volt ott Ozirisz hátán a cicalány, ellenben a pixelekkel, amik felszálltak... Elkerekedett a szeme, és kétségbeesetten pislogott a pixelekre. Hátrált is néhány lépést, mintha úgy elmehetne a történetből, és akkor nem történt volna semmi.
És nekiütközött Makudának. A fiú látványa kijózanította. Igaz. Most nem szabad kétségbeesni, és elszaladni. Hiszen még Makuda is itt van. Rá neki kell vigyázni. Vett egy nagy levegőt.
- Switch Makuda - mondta begyakoroltan. A pixelek eszébe juttatták, hogy mit tanult az ilyen helyzetekről. Aztán körülnézett. Neki támadt egy ötlete arról, amit Makuda mondott, és ehhez nem kellett itemet elhasználniuk adott esetben feleslegesen. Az első nagyobbacska követ amit talált felvette.
- Pró-báljuk ki. - fordult a fiú felé. - De ma-radjunk csönd-ben, és ne mo-zogjunk. - vetette fel, és ha nem volt ellenvetés Ozirisz részéről sem, akkor eldobta a követ amilyen messzire tudta, hogy még pattanjon is néhányat. Ha ez a zaj elég volt a denevérek figyelmét elterelni, akkor érdemes itemekkel megpróbálni ugyan ezt. Ha pedig nem volt elég (fél percet várt, hogy ez kiderüljön) akkor valami mást kellett kitalálni... Miközben az őt támadó mobokat igyekezett elpixelezni.

_________________


| Színek: #3399cc(narráció) /Beszéd /Gondolatok Adatlap Ozirisz féle karakterlap|

Silence
Silence
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 960
Join date : 2017. Aug. 23.
Age : 16

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Küldetés - S] A Mélységek Kastélya - Page 3 Empty Re: [Küldetés - S] A Mélységek Kastélya

Témanyitás by Silence Pént. Júl. 09 2021, 10:36

*dobások* 16-20 és 35-36-os denevérre

Javítás: 1 támadás, pihi, aztán 3 támadás pihi és még egy támadás. 125 Csp-m marad


A hozzászólást Silence összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Júl. 09 2021, 11:09-kor.

_________________


| Színek: #3399cc(narráció) /Beszéd /Gondolatok Adatlap Ozirisz féle karakterlap|

Silence
Silence
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 960
Join date : 2017. Aug. 23.
Age : 16

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Küldetés - S] A Mélységek Kastélya - Page 3 Empty Re: [Küldetés - S] A Mélységek Kastélya

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Júl. 09 2021, 10:36

The member 'Silence' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
[Küldetés - S] A Mélységek Kastélya - Page 3 4766610511_dda12706fc_s [Küldetés - S] A Mélységek Kastélya - Page 3 4766612103_86ee832108_s [Küldetés - S] A Mélységek Kastélya - Page 3 4766609959_af0c0eb7c7_s [Küldetés - S] A Mélységek Kastélya - Page 3 4766610511_dda12706fc_s [Küldetés - S] A Mélységek Kastélya - Page 3 4766610511_dda12706fc_s [Küldetés - S] A Mélységek Kastélya - Page 3 4767251444_0f76bf2817_s [Küldetés - S] A Mélységek Kastélya - Page 3 4766610511_dda12706fc_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés - S] A Mélységek Kastélya - Page 3 Empty Re: [Küldetés - S] A Mélységek Kastélya

Témanyitás by Strea Pént. Júl. 09 2021, 13:45


Fuwának talán szerencséje van, talán direkt, de legalább nem az alvó denevérek felé dobta el a kavicsot. A hangok mondjuk nem igazán foglalkoztatják a vörös szemű denevéreket, akik egyértelműen titeket szemeltek ki célpontoknak, hát, rendszerszinten. Már egy jóideje. Lehet, hogy lassan szörnyharcban kéne gondolkodni, mielőtt túl késő lesz? Persze Fuwa alkalmazza is ebbéli tudását és sikeresen leswitcheli Makudát, így ami denevérek őt támadták, azok most átpártoltak Makudához és fordítva.
Sil, vagy nem pont ez akartad? Surprised Tudod egyáltalán, hogyan működik a switch? ^^"
Mindenesetre így, hogy Mirika elpixeleződésével a mobok sebzése hármótokon osztozik, még van esélyetek nem meghalni. Klassz, ugye? ^^ És hogy mégegy jó hírt közöljek veletek, eközben átértetek a terem másik végébe, az onnan induló barlangjárat pedig szűk és egyelőre elágazás nélkül vezet tovább. Nem mintha ez a denevéreket egy kicsit is hátráltatná, dehát nah. Talán már nem jönnek újak is utánatok, ha hagyjátok őket pihenni.

Switch sikeres. A Makudán lévő mobok célpontja innentől Silence, az őrajta lévő mobok célpontja pedig Makuda.

5 támadás sikeres. Álomdenevér #16-20 elpixelezve.

Álomdenevér #21-30 és #35-60 támad titeket.

Makuda 50-, Ozirisz 85-, Silence pedig 45 sebzést szenved el.

Ozirisz következik.

dobások:

Álomdenevér #35-44 - full HP (Makuda)
Álomdenevér #21-30 és #45-51 - full HP (Ozirisz)
Álomdenevér #52-60 - full HP (Silence)

Silence (50. szint): 195/195 HP, 25 páncél, 350/125 CSP
Ozirisz (50. szint): 240/235 HP, 200/0 CSP
Mirika (43. szint): 150/0 HP, 240/68 CSP
Makuda (22. szint): 70/70 HP, 75 páncél, 170/82 CSP


Ozirisz jön, a határidő továbbra is kiskörönként 3-4 nap.

_________________
Színeim: #c997c8 4e4557
Adatlap
Staff feladatkörök
[Küldetés - S] A Mélységek Kastélya - Page 3 Newwea12
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2412
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés - S] A Mélységek Kastélya - Page 3 Empty Re: [Küldetés - S] A Mélységek Kastélya

Témanyitás by Ozirisz Vas. Júl. 11 2021, 15:08

Minden igyekezetemmel próbáltam távoltartani a denevéreket magunktól, azonban ez kevésnek bizonyult. Túlságosan is aprók és mozgékonyak voltak, és óhatatlanul is keresztüljutottak a kardcsapások ellenére is. Hiába próbáltam úgy fordulni, hogy Mirit távoltartsam a denevérektől, a kis nyavalyások észrevétlenül megkerültek. Aztán jött az a nagyobb pixelrobbanás hang, amiről azonnal tudtam, hogy nagy a baj. Éreztem, ahogy előre billentem és kissé bizonytalanul tántorogtam egyet-kettőt, hogy visszanyerjem az egyensúlyom: az értékes csomag, amit rám bíztak, eltűnt.
Először kétségbeestem, és kellett pár másodperc amíg eljutott a tudatomig, hogy Mirit csak kivághatta a rendszer a sisak miatt. De ennek felismerése nem sokat változtatott a tényen: Mirit nem tudtam megvédeni. Ha bárki más lett volna, akkor ő tényleg halott lenne. Ennyit ért a jelenlétem. Azt hiszem, ha ennek vége, át kell gondolnom pár dolgot: ha ennyire nem tudok megvédeni másokat, ha csak ennyire lehet rám számítani, akkor mi értelme? Egyáltalán mi keresnivalóm van köztük?
Nyeltem egy nagyot: nincs idő most ezen kattogni, Fuwa és Makuda még ugyanúgy veszélyben vannak, és ők - Mirivel ellentétben - nem ússzák meg egy újracsatlakozással. Erre kell fókuszálnom jelenleg, hogy nekik ne essen bajuk és élve megússzák. Mit lehetne tenni? Itemek vagy képesség. Nagy levegőt vettem, és a földbe szúrtam a kardom, és egy pillanatra behunytam a szemem, és csak a sárga villámokra gondoltam. ~Most ne sülj be, légyszi...~. Majd miután konstatáltam a képesség sikeres aktiválását, megszólaltam - Dupla mellékcselekvésetek van, képességet itemet amit tudtok... majd irány a túloldal... - osztottam meg az elgondolást a többiekkel. Meg kell próbálnom feltartani őket. Majd belekezdtem újfent a denevérállomány ritkításába, hátul maradva, igyekezve minél többet levadászni a többieken levő bőregerekből. Ez a minimum, ha már nem tudtam Mirit megvédeni, Fuwáékért meg kell tennem, amit csak lehet. Helyre kell hozni a hibát, amit vétettem. Végülis Spártában is volt rá mód, hogy a gyáva harcosok tisztára moshassák a nevüket - kérdés, hogy Aincradban is el kell-e érte esni a harcmezőn, vagy sem. De addig még bele kell adnom amit csak lehet. Ki kell tartanom, amíg csak kell, csupán remélem, hogy az életpontjaim tartani fognak addig, amíg elérnek a túloldalra. Csak az őket támadó denevérekkel kellene sürgősen kezdeni valamit...

// pihikör (CSP 0 -> 100, SP 7 -> 6)
// Képesség aktiválás: dupla MCS az utánam következő két játékosnak és egy támadás (CSP 100 -> 25, SP 6 -> 4)
// pihikör (CSP 25 -> 100, SP 4 -> 3)
// Két támadás (CSP 100 -> 0, SP 3 -> 1) és a végére egy pihikör (CSP: 0 -> 100, SP 1 -> 0)

// Összesen három támadás, mondjuk #35-#37-re

_________________
Ozirisz
Ozirisz
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 2125
Join date : 2013. Jun. 10.
Age : 36
Tartózkodási hely : Házi karanténban Yurihimével :3

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

http://ozirisz.xyz/

Vissza az elejére Go down

[Küldetés - S] A Mélységek Kastélya - Page 3 Empty Re: [Küldetés - S] A Mélységek Kastélya

Témanyitás by Mirika Vas. Júl. 11 2021, 15:53

Nem pont az a látvány fogadott, amire számítottam. Sötét, nyirkos barlang helyett egy félhomályos szoba nézett vissza rám, amikor kinyitottam a szemem. Egy félhomályos, faltól-falig rózsaszín szoba. Az... otthonom. Ahogy belém nyilallt a felismerés, olyan gyorsan ültem fel az ágyamban, hogy meg is szédültem egy kicsit. A hirtelen mozgás sose volt tanácsos ébredés után... Ettől függetlenül lekaptam a fejemről a sisakot, és kicsit botladozva ugyan, de kisiettem a szobámból. Meg akartam kérdezni, ki ébresztett fel, de anyu békésen aludt... más meg nem is volt itthon.
- Basszus - szívtam a fogamat bosszúsan, hiszen nem kellett hozzá kvantumfizikusnak lenni, hogy összerakjam az egy plusz egyet. Gombóc keletkezett a torkomban, miközben a lehető leggyorsabban visszasiettem a szobámba. Csak egy pillanatra álltam meg, amíg átgondoltam, van-e valami, ami idekint segíteni tudna, de úgy döntöttem, most az a legjobb, ha minél gyorsabban visszalogolok. Szóval a fejembe húztam a sisakot, majd elfeküdtem az ágyon, és miközben kiválasztottam a menüből a SAO-t, vettem néhány mély levegőt. Nyugi. Nincs semmi baj. Csak véletlenül dobott ki a rendszer. Ilyesmikkel hitegettem magam, miközben kimondtam a varázsszavakat. Az indítás újabb hosszú másodperceket, vagy talán inkább perceket vett el, mielőtt materializálódtam volna a Kezdetek Városának főterén, mellettem Momóval. Csakhogy a sárkányon most nem a szokásos dezorientáltságot láttam, hanem inkább némi... nem is tudom... bizonytalanságot? Félelmet? Nem tudtam volna megmondani.
- Momo, minden rendben? - kérdeztem a kezem a fejére téve, a dragoon viszont csak megrázta magát, mint amikor vizes, vagy valami hasonló. Remegő sóhajjal nyitottam meg a menümet, hogy lássam, hol van Fuwa-chan, Ozi-kun és Makkun. Bíztam benne, hogy a helyzetjelzőjük ott lesz a 17. szinten. De ha így is lesz, nem fogom tudni velük felvenni a kapcsolatot, csak ha visszamegyek. És ha visszamegyek, akkor nem egyedül fogok menni.
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Küldetés - S] A Mélységek Kastélya - Page 3 Empty Re: [Küldetés - S] A Mélységek Kastélya

Témanyitás by Strea Vas. Júl. 11 2021, 18:30


Nos, tervetek az úgy tűnik továbbra sincs, de legalább a csapat kétharmadának kettő mellékcselekvése lesz egy helyett... amikor eddig se hazsnáltak semmit se. De talán majd most! A denevérek mindenesetre nem tágítanak, az út pedig elkezd meredeken lejteni, továbbra is elágazás nélkül.

Képességkasználat sikeres. Makudának és Silencenek 2 mellékcselekvése van.
3 támadás sikeres. Álomdenevér #35-37 elpixelezve.

Álomdenevér #21-30 és #38-60 támad titeket.

Makuda 35-, Ozirisz 85-, Silence pedig 45 sebzést szenved el.

Makuda következik.

dobások:

Álomdenevér #38-44 - full HP (Makuda)
Álomdenevér #21-30 és #45-51 - full HP (Ozirisz)
Álomdenevér #52-60 - full HP (Silence)

Silence (50. szint): 195/175 HP, 350/125 CSP
Ozirisz (50. szint): 240/150 HP, 200/100 CSP
Mirika (43. szint): 150/0 HP, 240/68 CSP
Makuda (22. szint): 70/70 HP, 40 páncél, 170/82 CSP


Makuda jön, a határidő továbbra is kiskörönként 3-4 nap.

_________________
Színeim: #c997c8 4e4557
Adatlap
Staff feladatkörök
[Küldetés - S] A Mélységek Kastélya - Page 3 Newwea12
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2412
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés - S] A Mélységek Kastélya - Page 3 Empty Re: [Küldetés - S] A Mélységek Kastélya

Témanyitás by Makuda Kedd Júl. 13 2021, 21:09

Sajnos mind azok ellenére, hogy Ozirisz próbálta védeni a kába Mirikát, elpixeleződött. Teljesen leblokkoltam és így be is kaptam pár sebzést a denevérektől amit szintén éreztem. Láttam, hogy a többiek sincsenek jó paszban. Viszont tudtam, hogy ha itt ácsorgunk akkor mi is arra a sorsra kerülünk mint Miri. Meg csapkodtam az arcomat és miközben igyekeztem hárítani a támadásokat gondolkodtam valami használható terven és iygekeztem közben leütni pár denevért. Igyekeztem vissza emlékezni a tanórákra legfőképp a biológiára.
-Biztos nem hagyunk itt te bolond. - Kiabáltam rá Ozira remélhetőleg, hogy összeszedi magát.
-Várjunk... Füst... Füst? Ez az. - Motyogtam halkan mivel nem voltam biztos, hogy működni fog a tervem. -Talán a füst segítségével össze zavarhatjuk őket. - Mondtam a többieknek vissza emlékezve a céhnek a raktárára, mikor vettem ki a rajtam lévő tárgyakat körbenéztem a fogyóeszközök közt is. Amilyen gyorsan csak tudtam, kivettem egy Füst kristályt a céhbankból.
-Gyertek körém. - Szóltam Ozinak és Silnek akik remélhetőleg hamar ideértek. -Kérlek működj. - Motyogtam magamba majd a földhöz vágtam a kristályt.
-Sil használom a képességem remélhetőleg így kisebb lesz az ellenség kitérésének az esélye. - Informáltam a lányt.


/Támadom Álomdenevér 21-24, azonab aktiválom a képességemet: Elemző-aktív
Feltétele mobok elleni harcnál, minimum 3 fős csapat.
Az elemző képesség (jellemből adódóan) segítségével jó eséllyel előre látja a szörny mozgását ezért a csapat tagjai találati esélye megnő (eggyel alacsonyabbat kell dobni).
kompenzálás: dobni kell vele, csak 1 körig érvényes./

_________________
Adatlap
Színkódok: Narráció: #FF9933  Beszéd: #663300
Statok (Frissített):
Makuda
Makuda
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 295
Join date : 2020. Jul. 03.
Age : 21

Karakterlap
Szint: 37
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Küldetés - S] A Mélységek Kastélya - Page 3 Empty Re: [Küldetés - S] A Mélységek Kastélya

Témanyitás by Makuda Kedd Júl. 13 2021, 21:26

Támadás és képi (nem tudom kell-e)

_________________
Adatlap
Színkódok: Narráció: #FF9933  Beszéd: #663300
Statok (Frissített):
Makuda
Makuda
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 295
Join date : 2020. Jul. 03.
Age : 21

Karakterlap
Szint: 37
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Küldetés - S] A Mélységek Kastélya - Page 3 Empty Re: [Küldetés - S] A Mélységek Kastélya

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Júl. 13 2021, 21:26

The member 'Makuda' has done the following action : Kockadobás


#1 '6-os dobókocka' :
[Küldetés - S] A Mélységek Kastélya - Page 3 4766609959_af0c0eb7c7_s [Küldetés - S] A Mélységek Kastélya - Page 3 4766612103_86ee832108_s [Küldetés - S] A Mélységek Kastélya - Page 3 4766609959_af0c0eb7c7_s [Küldetés - S] A Mélységek Kastélya - Page 3 4766610511_dda12706fc_s

--------------------------------

#2 'Római stílusos 6-os' :
[Küldetés - S] A Mélységek Kastélya - Page 3 4766602461_64fb5071c9_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés - S] A Mélységek Kastélya - Page 3 Empty Re: [Küldetés - S] A Mélységek Kastélya

Témanyitás by Strea Szer. Júl. 14 2021, 09:07


Hát, nem vagytok valami zsenik biológiából, ugye? Arra már rájöhettetek, hogy a denevér az nem molylepke, az újabb lecke pedig az, hogy bizony ez az állat nem látással tájékozódik, hanem hangokkal, így a füst vajmi keveset ér ellene... illetve érne ellene, ha valódi állat lenne és nem program. De ezek mobok és mint olyan, a rendszer irányítja őket. Ugye jó, hogy még mindig szörnyharcban vagytok, igaz? Így aztán hiába minden biológia, ha az itemleírás azt mondja, nem támadhatnak, akkor nem fognak támadni.
Makuda tehát ügyesen elpixelezett Oziról pár denevért, majd kisegítette Fuwa találatait pár szó elemzéssel, végül pedig eltörte a kristályt, aminek nyomán igaz ő maga nem lát onnantól semmit, de két csapattársa már annál inkább. A denevérek még mindig körülöttetek repkednek, szárnycsattogásuk susogó hangként vesz körbe titeket, akárcsak a sűrű füst, amit röptük fel-felkavar, eloszlatni azonban nem képes. Hála Makudának, nyertetek némi időt, de vajon okosan használjátok-e ki a nektek adatott lehetőséget?

Jah és mégegy dolog: Maku volt az első a csapatból, aki lenyitotta a menüjét a denevérek támadása óta, így talán felfigyelhet rá, hogy mielőtt megnyitja a menüből a céhbankot, egy apró jelzés hívja fel a figyelmét arra, hogy új mobot fedeztetek fel. Persze a kardforgató abban a helyzetben aligha foglalkozott most ezzel, hiszen gyorsan kellett cselekednie, de vajon ez a kis értesítés jelent-e valamit, segít-e titeket bármiben is? Vajon mi történik azután, ha egy új mobot fedeztetek fel? Mindenesetre, mivel partyban vagytok, mindhármótok menüjében felvillan ugyanez és az aranyat is megkapjátok érte mind.

Füst kristály elhasználva. A mobok a következő két kiskörben nem támadhatnak: 2/1
Képességkasználat sikeres. A következő nagykörében Silnek nem kell dobnia támadásra.
Silencenek 2 mellékcselekvése van.

2 támadás sikeres (a CSP-be 3 támadás és a kristályhasználat fért csak bele, majd pihi, majd képihasználat, így az első 3 kockát vettem figyelembe). Álomdenevér #21-22 elpixelezve.

Silence következik.

dobások:

Álomdenevér #38-44 - full HP (Makuda)
Álomdenevér #23-30 és #45-51 - full HP (Ozirisz)
Álomdenevér #52-60 - full HP (Silence)

Silence (50. szint): 195/175 HP, 350/125 CSP
Ozirisz (50. szint): 240/150 HP, 200/100 CSP
Mirika (43. szint): 150/0 HP, 240/68 CSP
Makuda (22. szint): 70/70 HP, 40 páncél, 170/74 CSP


Silence jön, a határidő továbbra is kiskörönként 3-4 nap.




Mirika

A helyzethez képest elég gyorsan sikerül visszalogolnod a játékba és bár Momó meglehetősen ideges, de a legnagyobb félelmed szerencsére nem igazolódik be: csapattársaid továbbra is zöld színnel virítanak a céhtagok listáján, helyzetük pedig a 17. szint. Ami viszont nem jó hír, hogy Afton és Leo küldetésen van, Alex és Hina helyzetjelzője pedig a harmincegyes szintet mutatja, de pontosabbat sajnos nem - és jelenleg egyikük sem olvas levelet.
Vajon van időd akár órákat is várni, hogy Hina megnézze az esetleges üzeneted, vagy úgy döntesz, hogy jobb inkább mégiscsak egyedül útnak indulnod, mintsem hogy kifuss az időből? A döntés a tied.


A te határidőd ugyanúgy Makuda majdnani kiskörének vége, hogy tartsuk az azonos körszámot.

_________________
Színeim: #c997c8 4e4557
Adatlap
Staff feladatkörök
[Küldetés - S] A Mélységek Kastélya - Page 3 Newwea12
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2412
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés - S] A Mélységek Kastélya - Page 3 Empty Re: [Küldetés - S] A Mélységek Kastélya

Témanyitás by Silence Hétf. Júl. 19 2021, 10:57

A többiekkel együtt igyekezett ő is gondolkodni... Örült, hogy nem lett item elhasználva arra, hogy kiderüljön, a mozgás sem működik... Viszont elkeseredett, hogy a switch nem egészen azt csinálta, amire ő gondolt... Pedig hát logikus... Csak a gyakorlatban így még nem látta. Mindenesetre alaposan megjegyezte magának, hogy legközelebb ne járjon így.  
Ezen próbálkozások sikere helyett Ozirisznak hála dupla mellékcselekvése lett, amivel még több gondolkodnivaló szakadt a nyakába... Mit csináljon a két mellékcselekvéssel?
Ráadásnak Makuda egy füstkristályt tört el... Elsápadva nézte a felszálló gomolyagot... Aztán pislogni kezdett... Lát. A füstben.  Azt a rengeteg denevért is, ami most nem támadott. És amíg ez így van, minél többet el kell pixelezni belőlük.  Tudta is, hogy hogyan lehetne több denevért elpixelezni. A menü lenyitásával viszont észrevette az eddig nem ott lévő jelzést. Felszaladt a szemöldöke, és mielőtt előkereste a megfelelő tárgyakat, Ozihoz lépett, kérdő tekintettel mutatva neki.
-Ez mi-csoda? - suttogta, de nem várt sokáig megfejtésre, hiszen a füst nem lesz itt örökké. Két villámgyors ütés potiont vett elő, egymás után megitta őket, és a Makuda körül repkedő denevéreket kezdte csapkodni. Makudának pedig igaza volt, így pontos csapásokkal tudta némi pihenéssel eltűntetni az alacsonyabb szintű fiút eddig támadó denevéreket, majd Ozi körül is néhányat.


// Szóval a két mellékcselekvés 2 villámgyors ütés poti a céhbankból.
Ezután egy támadás (#38), egy pihi 3 támadás (#39-41) 1 pihi 3 támadás (#42-44) 1 pihi 3 támadás (#23-25), marad 25 CsP-m ha jól számolok

_________________


| Színek: #3399cc(narráció) /Beszéd /Gondolatok Adatlap Ozirisz féle karakterlap|

Silence
Silence
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 960
Join date : 2017. Aug. 23.
Age : 16

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Küldetés - S] A Mélységek Kastélya - Page 3 Empty Re: [Küldetés - S] A Mélységek Kastélya

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

3 / 7 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.