Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Saját küldetés] mÁmoros nap

4 posters

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Go down

[Saját küldetés] mÁmoros nap - Page 2 Empty Re: [Saját küldetés] mÁmoros nap

Témanyitás by Akito Vas. Jan. 16 2022, 10:36

- Tiszta gonosz vagy Chakna-chan! -állapítom meg most már teljes bizonyossággal. - Nem elég, hogy letepersz a jéghideg padlóra, még szüntelenül inzultálsz is egy igen türelmes fiatalembert, aki nem vágyik másra, csak egy kiadós forró fürdőre Razz - komolyan mondom.... egyre csábítóbbnak tűnik az a verzió, amikor berángatom ruhástól, mindenestől a vízbe, aztán csinál amit akar, mert én el nem mozdulok egy jó darabig. Hat daruval és hét tankkal se tudnának elvonszolni innen ˇ^ˇ
Mikor végre a vízben vagyok és ellazulhatnék.... társam csicsergése rendre megzavarja eme folyamatot.... Veeeh... adj erőt istenem, hogy ne fojtsam vízbe >.>
- Igen.... jól érzem magam - mondjuk érezhetném magam ennél sokkal de sokkal jobban, egyelőre csak megpróbálom élvezni amennyire lehet... fene tudja mikor akar majd kirángatni innen holmi hülye nyomok után kutatva amit azok a nyavalyás ikrek szórtak szerteszét...
- Csak akkor tudják megkeseríteni az életed, ha hagyod is- ennyi bölcsesség még pont belefér a mai napba - Csak panaszkodsz és mindenhez vágod a fancsali képet - jaja, az elején még elég vicces volt, de hamar bosszantóvá is válhat ez az egész.
- Ha én nem én lennék, már az én kedvem is elrontottad volna és mindezt azért, mert nem tudsz mértéket tartani - kap még mellé egy gúnyos grimaszt meg egy laza nyelvöltögetést.  Ennyire még sosem hiányzott a telóm.... csak simán bedugnám a fülest azt beszélhet bárki bármiről.... de itt nincs ilyen Sad
Rendes kezdtem belazulni, amikor újra megtöri a csöndet egy különös kérdéssel.
- Nem igazán értem a kérdést- válaszolom neki őszintén - Mi az hogy: HA? - teszem fel a sajátom -  Bárki megmondhatja, hogy hiányzik egy kereked és egy másik is jócskán le van lazulva Razz - egy kis gonoszkodás tőlem is jöhet, mert ugye a télapó is megmondta, hogy jobb adni, mint kapni angyal De a kérdésen komolyan elgondolkodva......
- Passz.... túl élénk a fantáziám - vallom be, mert miért ne? - Elég extrém helyzeteket is eltudok képzelni. Olyanokat, amikre még álmodban sem gondolnál Suspect - már rég kiderült, hogy nem igazán jár egy rúgóra az agyunk, ezért nem töröm tovább a fejem... körülbelül fél percen belül úgy is elárulja....csak remélni tudom, hogy nem valami uncsi, snassz válasz lesz az Suspect

_________________
[Saját küldetés] mÁmoros nap - Page 2 0810[Saját küldetés] mÁmoros nap - Page 2 0510[Saját küldetés] mÁmoros nap - Page 2 1310[Saját küldetés] mÁmoros nap - Page 2 Zelomk11[Saját küldetés] mÁmoros nap - Page 2 Rzzsa10[Saját küldetés] mÁmoros nap - Page 2 Hati10
Akito
Akito
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 359
Join date : 2015. Dec. 01.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Saját küldetés] mÁmoros nap - Page 2 Empty Re: [Saját küldetés] mÁmoros nap

Témanyitás by Chakna Szer. Jan. 19 2022, 21:00

- Idebent nem is lehetnék koszos - forgatom meg a szemem a megállapítására értetlenséget játszva, de meg sem próbálva tagadni, hogy gonoszkodom vele. Megérdemli, amilyen marhaságokat talál ki.
De hiába próbálkoznék, hogy oldjam kicsit a feszültséget, ami a helyzet miatt bennem van... Az ikrek játéka nem engedi, hogy csillapodjon. Épp a medence közepére kellett azt a nyamvadt nyílvesszőt tenni... 
Utólag... igaza lett volna Akitonak, ha ledorongol, hogy milyen apróságokon kaptam fel a vizet... De igazából jól esett, hogy helyette kifejezetten kijózanító mondat hagyta el a száját, és a jogosnál jóval burkoltabban mondta ki, hogy házsártos vagyok.
Igaza van. Ha nem hagyom magam, nem tudják megkeseríteni az életemet. 
Eredetileg úgy terveztem, hogy majd egy idő után rávezetem, hogy ott az a nyíl... de ez a mondat arra a döntésre juttatott, hogy eszem ágában se legyen az istenkék játékát játszani.
Bónusz, hogy még az is kezdett zsibbadós fejemben összeállni, hogy miről szól ez a játék. Így pedig talán elébe mehetünk az őrült ötleteiknek.
Tény, hogy váratlanul szegeztem a kérdést Akitonak, így nem reagáltam egy nyelvnyújtásnál többel az első reakcióra. Ha tudná, mennyire eszement vagyok... 
- Nem is nekem kell gondolni a helyzetekre. - ráztam meg a fejem. - Hanem egy elmebajosan romantikus "istennek", aki próbálja kitalálni mi venne le a lábamról egy egésznapos randevú végén. - osztom meg vele az eszmefuttatásomat, remélve, hogy ennyiből is érteni fogja, mire akarok kilyukadni.
A lényeg, hogy minél kevésbé húzzuk az időt, mert nem csak a fejem zsibbadása készít ki, hanem ez az istenverte lánc is, ami nem engedi, hogy levegőhöz jussak. Ez a legjobb bizonyítéka, hogy elrablóink egyáltalán nem ismernek. Ha ismernének volna, hagytak volna teret. 

_________________



Előtörténetem; Adatlapom; Színem / #ffcc33Beszédszínem; User; Ozyféle karakterlap;


"Álmomban újra visszatér hozzám... Én újra, és újra próbálom elengedni... De az emléke velem marad ... mindig."
Chakna
Chakna
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 1320
Join date : 2016. Nov. 18.
Age : 22
Tartózkodási hely : Föld ^^

Karakterlap
Szint: 48
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

[Saját küldetés] mÁmoros nap - Page 2 Empty Re: [Saját küldetés] mÁmoros nap

Témanyitás by Akito Csüt. Jan. 20 2022, 01:36

- Részlet kérdés Razz Az ember nem csak azért vesz forró fürdőt, hogy lecsutakolja magát - magyarázom a lánynak, mert ezek szerint nincs tisztában egy olyan egyszerű művelet fogalmával, mint a relaxálás Suspect
- Sokkal jobb igy kiengedni a gőzt, mint holmi ivóban az asztal alatt fetrengve nem gondolod? - legalábbis nekem ez a szerény véleményem. Nem vetem meg a jó bulikat, de mértéket tartani azt tudni kell. Én sokkal jobban szeretek másokon nevetni. Ha rajtam nevetnek az már elég gáz Suspect Pontosan ezért igyekszem magam távol tartani az afféle szituációktól, ám abban nem vagyok biztos, hogy a mögöttem álló rabtársam is igy van vele Suspect
Végül aztán kezd egy hangyányit felhúzni, ezért igen visszafogottan mondom meg a magamét, hátha észhez tér, legalább egy picikét
Hogy bevált-e? Hát a fene se tudja, majd talán idővel kiderül.... vagy mégsem... gihihhi.. Twisted Evil
- Ahaaaa.... értem. De ezt nem túl nehéz megválaszolni, ha engem kérdezel - ennél egyszerűbb kérdést ki sem tudtam volna találni a jelenlegi helyzetben.
- Két feles vodka egy kis naranccsal- felelem, de már majdnem elnevetve magamat. - ezután elvágódsz mint egy darab fa - most már nem bírom tovább és talán a kelleténél hangosabban nevetek fel, de mit bánom én... most jól esik. Chakna-chan pedig jódarabig fogja hallgatni az alkeszes poénokat. Hála annak, hogy ilyen állapotban jelent meg előttem hehehe
- Azokat az isteneket egyáltalán nem nevezném romantikusnak - talán azt se tudják, mit is jelent pontosan ez a szó - Ahogy ezt az időtöltés sem randevúnak -  inkább olyan, mintha egy nyávogó, barátságtalan cicusra kellene vigyázzak, míg a gazdi meg nem érkezik...
- De tudod mit?- tartok egy minimál kis hatásszünetet, hátha akar rá válaszolni valamit - Nekem is elegem van ebből - azzal legörgetem a menüm és az inventorymból előkeresek egy díszes vizes palackot - Ideje elengedni magam - kipattintom a palack kupakját, majd annak tartalmát az onsen vizébe öntöm.
- Ez vajon le vesz a lábadról? - kérdem vigyorogva és a medence vize életre kel. Középre gyűlik a forró viz, majd  kirajzolódik belőle egy humanoid alak. Pár pillanat és a viz gyorsan megindul a lány felé, hogy rendesen eláztassa, talán még a lábáról is ledönti Rolling Eyes bár a lánc azért ettől megmentheti  
- Elég hideg lehet ott kint.... átázott ruhában.... nem gondolod? Rolling Eyes  - kérdem ha a műveletem sikerrel járt, de most inkább nem nézek oda. Ha ruhát váltana, ez a folyamat csak megismétli önmagát. - Itt bent jó meleg van ám trollface

_________________
[Saját küldetés] mÁmoros nap - Page 2 0810[Saját küldetés] mÁmoros nap - Page 2 0510[Saját küldetés] mÁmoros nap - Page 2 1310[Saját küldetés] mÁmoros nap - Page 2 Zelomk11[Saját küldetés] mÁmoros nap - Page 2 Rzzsa10[Saját küldetés] mÁmoros nap - Page 2 Hati10
Akito
Akito
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 359
Join date : 2015. Dec. 01.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Saját küldetés] mÁmoros nap - Page 2 Empty Re: [Saját küldetés] mÁmoros nap

Témanyitás by Chakna Kedd Feb. 08 2022, 20:07

Már levegőt vettem a riposzthoz, hogy kifejtsem: egyik sem áll szándékomban jelen helyzetben... Aztán leesett, hogy amilyen nyilvánvalóan másnapos voltam reggel (a jelző épp eltűnt a fejem fölül)... nem jó ötlet a témába belemenni.
Végül sikerült megértetnem vele, mi ütött szöget a fejembe, és válaszolt is. Én pedig közben gondolkodtam, hogy itt, ebben a városban hol iehet ilyesmit találni. Mert bár a végén elnevette magát, és egyértelműen engem szivat a felvetéssel, de... igaza lehet, hogy a két jómadár is ilyesmit gondolhatott talán.
Azért nem felejtettem el, hogy piszkál... Majd alkalomadtán visszakapja. Oh, de még mennyire.
- Talán ismered őket? - nézek rá döbbenetet és hitetlenséget, valamint  játékos piszkálódást is tükröző arccal. Ami a randevús megjegyzést illeti... Hát még szép, hogy nem randevú. Az a legutóbbi alkalom volt, ahol önként voltunk és mi döntöttük el, mit csináljunk. Ez messze áll tőle.
Reménykedve felcsillan a szemem azt hallva, hogy neki is elege van. Nem értem... eddig hogy tudta ilyen jól elviselni, hogy kéretlenül összebilincseltek...
Kicsit gyanakodni kezdek, amikor az üvegcséből elengedi Waltert, de nem végülis nem feltételezem, hogy bármi komoly szándéka lenne vele, így némileg vidámnak mondható hangon szólítom meg a petet.
- Szia Wal...- eddig jutok a mondattal, mielőtt előbb Akito kérdését hallom, a fejem is odakapva, majd nyakon önt a kedves kis elementál... Akiről bár gondolhattam volna, nem tudtam, hogy ilyet is tud... Gyilkos tekintettel nézek Akito halántékára és Walterre, és gyorsan lecserélném a ruhámat, amikor meglátom, hogy a medence vizével együtt a nyíl is Walterbe került. Gyorsan közelebb lépek - kissé dideregve - és kikapom a nyílvesszőt. Nyugodt mosollyal. Probléma megoldva. Ez a nyíl is megvan. A hideg közben veszélyesen átfagyasztja a ragjaimat, úgyhogy mielőtt ez megtörténne, száraz ruhát kattintok magamra, és megnézem a térképen, hogy hova irányít ez a nyílvessző. A hely alapján viszont sajnos nem tudom, mi is van ott. De nincs is sok időm gondolkodni rajta, mert Walter jóvoltából újabb adag víz zúdul a nyakamba, ami már ki is billent az egyensúlyomból.
Perzselő szemekkel állok fel, és fordulok hátra, manuálisan levéve a kabátomat, és mivel Akito épp nem figyel, a fejére is húzom a már most hideg vizes ruhadarabot.

_________________



Előtörténetem; Adatlapom; Színem / #ffcc33Beszédszínem; User; Ozyféle karakterlap;


"Álmomban újra visszatér hozzám... Én újra, és újra próbálom elengedni... De az emléke velem marad ... mindig."
Chakna
Chakna
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 1320
Join date : 2016. Nov. 18.
Age : 22
Tartózkodási hely : Föld ^^

Karakterlap
Szint: 48
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

[Saját küldetés] mÁmoros nap - Page 2 Empty Re: [Saját küldetés] mÁmoros nap

Témanyitás by Akito Pént. Feb. 25 2022, 22:28

- Persze, hogy ismerem őket! - vágom rá azonnal a buta kérdésre - Te talán nem tanultál történelmet? - nem mondhatnám, hogy az ókori Görögország a kedvenc anyagjaim közé tartozott, ennek ellenére igen sokat megjegyeztem belőle, főlek a mitológiájukat. Chakna úgy tűnik híján van ezen tudásnak Suspect
Mivel kicsikét kezd elegem lenni, úgy döntök kiengedem a szellemet, vagyis Waltert a palackból, élvezze csak ő is a forró vízben való megmártózást, már ha képes erre egyáltalán. Persze nem ez az egyetlen célom és rövid úton a rabtársam is csurom viz, akárcsak én annyi különbséggel, hogy ő ennek valamiért nem örül annyira... vajon miért? :O
Sejtem milyen arcot vághat most a lány, ezért szem ágában sincs megfordulni, csak csukott szemmel pihengetek tovább, még a következő hullámveréskor is, aminek áldozata biztos kellemetlennek találja a helyzetet. A harmadiknál azonban már engedek a kíváncsiságnak. A petem Körülöttem örvénylik védekezően, mellettem pedig elandalog a víz felszínen egy kabátka. Ejj, bizonyára valami furcsa dolgot akart velem tenni ez a nőszemély Suspect Tudhatná, hogy én a medencében vagyok a leges legnagyobb biztonságban...
- Mikor adod fel végre? - kérdezem, majd ásítok egy nagyot, hisz igen pihentető ez a fürdő, még a történtek ellenére is. - Felnőtt ember létedre elég lassú a felfogásod Razz - cukkolom még egy kicsit, elvégre megérdemli...
- Te nem akarod azt csinálni, amit én, én nem akarom azt csinálni, amit te. Mi következik ebből? - hagyom had gondolkozzon egy kicsit, hátha eszébe jut valami más lehetőség is, bár kétlem Suspect
- A lánc miatt az erősebb mondja meg, hogy mit csinálunk. Az pedig a jelenlegi helyzetben én vagyok. Csinálhatsz akármit, itt vert helyzetben vagy. Tehát két lehetőséged van. Vagy csendben elüldögélsz ott ahol vagy és nem zavarsz mindaddig, amig én ki nem élvezem a forró fürdőt. Vagy csatlakozol és lazulsz te is. Ne aggódj, most, hogy kiderült mennyire savanyú ez a gyümölcs, már nem akarom megkóstolni. Ha valami nem tetszik, azt Walterral nyugodtan megbeszélheted, ő figyelni fog rád, erre mérget is vehetsz - zárom le a témát és innentől próbálom ignorálni a lányt, amennyire csak lehet a sziesztám alatt.
bármilyen módszerhez is folyamodjon én legalább fél óráig ki nem mozdulok a medencéből. Walter majd helyreteszi, ha megint próbálkozna valamivel, legalábbis megpróbálja. Nem értem miért kell mindig a nehezebb megoldást választani egyeseknek Rolling Eyes

_________________
[Saját küldetés] mÁmoros nap - Page 2 0810[Saját küldetés] mÁmoros nap - Page 2 0510[Saját küldetés] mÁmoros nap - Page 2 1310[Saját küldetés] mÁmoros nap - Page 2 Zelomk11[Saját küldetés] mÁmoros nap - Page 2 Rzzsa10[Saját küldetés] mÁmoros nap - Page 2 Hati10
Akito
Akito
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 359
Join date : 2015. Dec. 01.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Saját küldetés] mÁmoros nap - Page 2 Empty Re: [Saját küldetés] mÁmoros nap

Témanyitás by Chakna Csüt. Márc. 03 2022, 17:47

Egy pillanatra megijedtem, de a válasza végülis megnyugtatott. Nem néztem volna ki belőle, hogy ilyet tegyen. Ha időt akarna velem tölteni, az eddigiek alapján ő szólna, és nem ilyen marhaságokkal igyekezne elérni a célját.
Látva, hogy a pet védi a  gazdáját sóhajtok, és kicsit próbálok lehiggadni. Persze, hogy nem hagyja csak úgy, hogy a gazdáját "bántsam"... 
Fél füllel hallgatom csak, hogy min elmélkedik Akito. Félig-meddig magamat átölelve, nekik háttal ülök. Tényleg nem értem... Hogy lehet ennyire nyugodt egy ilyen helyzetben? És miért csinál az egészből valamiféle ostoba viccet?
A mondandója vége azért megüti a fülemet. Persze persze... ő az erősebb. Na de hogy úgy beszéljen velem, mint valami rakoncátlan kölyökkel, aki valami fontos helyzetben próbált ellenszegülni az apjának... Ez azért több a soknál.
Nem gondolom, hogy válaszolnom kellene. Csendben, de az idegtől remegve lenyitom a menümet, hogy előkeressem a teleportkristályomat. Mostanra valahogy nem izgat, hogy biztonságos-e. Elegem volt. Hazamegyek, bármit is akarjanak azok az istenkék. 
De ehelyett a kristály nem akart működni. Szürke volt a menümben... Mi a fene? Ez a bilincs még ezt is blokkolja?
Azt hiszem soha nem voltam még ennyire dühös. Nem ott ébredek, ahol lefeküdtem. Hozzábilincselnek valakihez akaratom ellenére. Ez a valaki egy pillanatig sem tűnik úgy, hogy törődne a helyzettel, vagy legalább azzal, hogy én hogy érzem magam tőle. És még azt a lehetőséget is elvették, hogy ha kockázatot is vállalva, de odébbálljak?
Az idegesség adott némi plussz erőt, így amikor még mindig feszültségtől remegve felálltam, ha nem is tudtam Akitot kihúzni a vízből, de azt el tudtam érni, hogy rendkívül kényelmetlenné válhasson a karja pozíciója.
- Menjünk innen. Most. Ha nem vetted volna észre eszem ágában sem volt veled tölteni a napot, pláne nem ezzel a bilinccsel a kezemen. És ha már ennyire meg akarsz tőlem szabadulni, a leggyorsabb, ha végre nyakoncsípjük ezt a két elmebeteget, és leszedetjük velük a bilincset. Utána felőlem ott töltöd semmittevéssel a napot ahol akarod, nem foglak zavarni. - mondtam, nem kiabálva, hanem robbanásközeli állapotomat tükröző, fojtott, de éles hangon.


//Valahogy tényleg haladjunk továább ><" Akár úgy, hogy Akito x idő múlva megunta a fürdőzést és végre kikászálódik a medencéből, és mehetünk

_________________



Előtörténetem; Adatlapom; Színem / #ffcc33Beszédszínem; User; Ozyféle karakterlap;


"Álmomban újra visszatér hozzám... Én újra, és újra próbálom elengedni... De az emléke velem marad ... mindig."
Chakna
Chakna
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 1320
Join date : 2016. Nov. 18.
Age : 22
Tartózkodási hely : Föld ^^

Karakterlap
Szint: 48
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

[Saját küldetés] mÁmoros nap - Page 2 Empty Re: [Saját küldetés] mÁmoros nap

Témanyitás by Akito Hétf. Márc. 07 2022, 09:57

Mivel már egy cseppet kezdett idegesíteni a hiszti, megmondtam neki az élest, hogy vegye az adást. Nekem ugyanis ő nem parancsol és ha én fürdőzni akarok, akkor fürdőzni is fogok..... ennyi! Szerencsémre Walter egy olyan pet, ami a jelen helyzetben tökéletes védelmet tud nekem nyújtani a medencében, próbálkozzon akármivel a lány, alapba hátrányból indul.
Szerencsére nem próbálkozik semmivel sem, max a láncot rángatja kicsit, de erre én magam is képes vagyok, ráadásul mindezt úgy, hogy hozzá se kell szólnom. Micsoda skillek kérem szépen Cool
- Dettó!- válaszolok röviden és tömören a mondandójára. Én is itt ébredtem összeláncolva vele, ugyan úgy semmi közöm nem volt hozzá, mint neki. Arról nem én tehetek, hogy alkohol problémákkal küzd és nem tudja tartani a mértéket. Végülis minek iszik az, aki nem bírja?
A további szövegelését figyelmen kívül hagyom, teljesen ignorálom a lányt, hiszen már megmondtam, hogy mi lesz és az már kőbe van vésve. Ha törik, ha szakad én most kiélvezem a forró fürdőt, még ha fejre áll akkor is.
A következő fél órában tegyen vagy mondjon akármit, nem reagálok rá semmit, még csak arra sem méltatom, hogy ránézzek, mert most fontosabb dolgom van....
Fél óra múlva felállok a medencében és nagyok nyújtózkodom, nem foglalkozva a lánccal, annak hosszával  és a végén lévő másik személy kényelmével. Kikászálódom a vízből, ki a csípös hidegbe, ami segít abban, hogy elég gyorsan kapkodjam magamra a ruháimat.
- Csak utánad....hisztikirálynő! - a végét már halkabban mondom, majd meghajolok Chakna felé. Mivel kifürdőztem magam, mehetünk befejezni azt az álküldit, hogy végre szabad legyen a csuklóm attól a bilincstől, bár valami a kezdetek óta zavar engem. Úgy emlékszem, hogy a két rosszcsont csak felrakni tudja a bilincset, levenni meg a nővérük tudja, akinek nem ugrik be hirtelen a neve, de majd eszembe jut. Kétlem, hogy a csaj benne let volna ebben a hülyeségben, de mégis itt kell legyen, hogy levegye a bilincset Suspect  Remélem nem hagynak faképnél, hogy aztán én keresgélhessem még a nővérkét is....

_________________
[Saját küldetés] mÁmoros nap - Page 2 0810[Saját küldetés] mÁmoros nap - Page 2 0510[Saját küldetés] mÁmoros nap - Page 2 1310[Saját küldetés] mÁmoros nap - Page 2 Zelomk11[Saját küldetés] mÁmoros nap - Page 2 Rzzsa10[Saját küldetés] mÁmoros nap - Page 2 Hati10
Akito
Akito
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 359
Join date : 2015. Dec. 01.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Saját küldetés] mÁmoros nap - Page 2 Empty Re: [Saját küldetés] mÁmoros nap

Témanyitás by Chakna Szer. Márc. 23 2022, 19:53

Ha kérdezett volna... Vagy elmondta volna miért ragaszkodik ennyire ahhoz, hogy itt töltsük az időt a fürdőben ahelyett, hogy megszabadulnánk a bilincstől, és utána mindenki nyugodtan tenné, amihez kedve van... Valószínűleg megértettem volna, és valahogyan kibírtam volna, ha van bármi értelmes indoka.
De nem. Ő úgy döntött, hogy nem hajlandó kommunikálni velem. Sem észrevenni, hogy ahogy lassan a másnaposságom múlni kezdett, úgy vett erőt rajtam teljesen a helyzet miatti feszültség. Kétségbe estem. Akaratom ellenére, úgy, hogy a kényelmesnél Akito jóval közelebb volt hozzám, és semmit nem tehettem ellene kényszerítettek bele ebbe a helyzetbe. Aminek csak rossz vége lehetett. Nem szabadna senkinek ilyen közel lennie hozzám.
Az sem igazán zavarta, hogy ahogy tudtam, igyekeztem kényelmetlenné tenni a helyzetét. 
Ha lehet, attól, hogy ennyire nem hajlandó figyelni rám, még jobban kétségbeestem, mint magától a helyzettől. Elég volt 10 perc egyre kétségbeesettebb próbálkozás, hogy  feladjam. Újabb tíz perccel később pedig már elvesztettem a kapcsolatot a környezetemmel.
Amikor végül kimászott a medencéből már csak ültem a térdemen összefogott karokkal, fejemet ráhajtva. Folytak a könnyeim, és hiába szólt hozzám, nem hallottam.
Az sem zökkentett vissza, ha a láncot kezdte rángatni. Annyit talán el tudott érni, hogy talpra álljak, de nem kommunikáltam, nem léptem magamtól egyet sem, és  fogalmam sem volt, mi történik.
A nyíl, amit Walterből kihalásztam, az ő térképén is megjelölte a következő célt. A két istenke úgy tűnik azt gondolta, ideje valami ajándékot keresnünk egymásnak, mert a városban álló boltsorhoz vezetett. Odaérve viszont még mindig nem mutattam semmi hajlandóságot rá, hogy keresgéljek, vagy hozzátegyek bármit az ügyünkhöz.

_________________



Előtörténetem; Adatlapom; Színem / #ffcc33Beszédszínem; User; Ozyféle karakterlap;


"Álmomban újra visszatér hozzám... Én újra, és újra próbálom elengedni... De az emléke velem marad ... mindig."
Chakna
Chakna
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 1320
Join date : 2016. Nov. 18.
Age : 22
Tartózkodási hely : Föld ^^

Karakterlap
Szint: 48
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

[Saját küldetés] mÁmoros nap - Page 2 Empty Re: [Saját küldetés] mÁmoros nap

Témanyitás by Akito Csüt. Ápr. 14 2022, 08:32

Játszva a sértődöttet még csak felé sem nézek, hiába rángatja a karom, akkor sem érdekel. Én innen csak akkor fogok kimászni, ha már elégedett leszek és kész. Ez egy fontos és közkedvelt időtöltés a számomra, amit igazán figyelembe vehetné ez a szemtelen nőszemély ˇ^ˇ
Fél órával később vagy talán pár perccel többel úgy érzem, eleget áztattam magam a kellemesen forró vízben, ideje kiszállni.  Felkapaszkodok és kilépek majd egy gyors törölközés után magamra kapkodom a ruháimat, mielőtt idefagynék a medence széléhez.
- Mehetünk őfelsége! - cukkolom még egy keveset a bilincs másik felén lévő rabtársam, de ő erre nem reagál. Odalépek hozzá és megrázom - Hoooi! Ideje menni!!- vállánál fogva rázogatom, de semmi csak üreges tekintettel mered maga elé
- Hééé! Föld hívja Chakna-chant! Hallllóóóóóóóó!!!!! - és még mindig semmi hatást nem érek el ezzel. Kicsit jobban megvizsgálom... böködöm itt-ott amott, de még mindig nuku reakció. Ha nem lennék talpig úriember, simán kihasználnám a helyzetet, ám sajnos túlontúl jól belém nevelték a nők iránti tiszteletet, legalábbis ilyen téren. Ez gond nélkül féken is tart. Mikor végre sikerül talpra rángatnom, alaposabban megvizsgálom
- Hehh... láttam én már ilyet azelőtt Suspect - bizony láttam már, de álmomban sem gondoltam volna, hogy itt ebben a hamis világban is el lehet érni ezt a durva hatást. De ami hihetetlenebb az az, hogy abban a röpke időben, amig áztattam magam a külvilágot kizárva, ez a csaj képes volt olyan szinten becuccozni, hogy még magáról sem tud. Ez igen... nem csak alkohol problémákkal küszködik, hanem mindenféle kedély javító, esetleg tudat módosító szerek rabja is.  Ehj... itt nagyon komoly gondok vannak Suspect
Még egy kicsit élesztgetem, de ha nem tér magához akkor húzom magam után, végső esetben felveszem és vánszorogva indulok el a térképen újonnan megjelölt hely felé.
A hely nem más, mint egy amolyan vásártér, boltok sokasága található itt. Az első dolgom az, hogy veszek egy egyszerű, mosolygós fehér maszkot ennek a lánynak, és rá is adom, ne keljen azt az üres tekintetet bámulnia mindenkinek. Nem lehet mit tenni, meg kell várni még megszűnik a cucc hatása. Addig persze én nyitva tartom a szemem és keresem azokat az idegesítő ikreket. Csak kerüljenek a kezeim közé.....

_________________
[Saját küldetés] mÁmoros nap - Page 2 0810[Saját küldetés] mÁmoros nap - Page 2 0510[Saját küldetés] mÁmoros nap - Page 2 1310[Saját küldetés] mÁmoros nap - Page 2 Zelomk11[Saját küldetés] mÁmoros nap - Page 2 Rzzsa10[Saját küldetés] mÁmoros nap - Page 2 Hati10
Akito
Akito
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 359
Join date : 2015. Dec. 01.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Saját küldetés] mÁmoros nap - Page 2 Empty Re: [Saját küldetés] mÁmoros nap

Témanyitás by Chakna Hétf. Ápr. 18 2022, 16:41

Beszélni nem kezdek ugyan, de azt eléri a rázogatás, és bökdösés, hogy legalább az avatarom reagáljon. Feltápászkodok (amihez azért egy kis segítség sem árt) és csendben, láthatóan magamba fordulva lépegetek utána.
A vásártéren semmi nem kelti fel az érdeklődésemet. Még a könyvesbódé sem, amit máskor biztosan átnéznék. Egykedvűen megyek el mellette, arra, amerre Akito "vezet". A fejemben pörög, mint egy ördögi kör a gondolatsor: nem szabad hozzám közel lenni. Baj lesz. Az én hibámból megint tragédia fog történni. Nem akarom.
Pedig közben zajlanak az események. Akito egy maszkot ad rám, lassan az illatok, amik a különböző sütödékből betöltik a helyet (alaposan vágigondolt programozás alapján) kezdenek eljutni a tudatomig. Elég... megnyugtatónak hatnak.
A végső lökést az adja meg, amikor "párosunk" két oldalára csapódik egy-egy köpenyes figura, és az egyik megragadja a csuklómat. Meglepve próbáltam elrántani a kezem, de ez elsőre nem sikerült.
- Teljesen elrontottad - magyarázta a másik, vélhetően Akitonak.
- Majd megmutatjuk hogy kell ezt - mondja a mellettem álló, és maga után húz. Akitot pedig a páros másik tagja fogja karon, és kezdi vonszolni.
Vagyis akarna magával rángatni a két lüke, de ez azért nekem már sok. Az első meglepetésből magamhoz térve már komolyabb ellenállást is tudok kifejteni.
- Meg a francokat. - mordulok fel, és hirtelen mozdulattal mostmár sikerül kiszabadítanom a kezem. Karbafont kézzel állok meg, és nézek szigorú tekintettel a köpenyesekre.
- Kik vagytok ti, és mi a fenét akartok? -  kérdezem, jobban megnézve a két  fickót, közben menekülőutat is keresve magunknak. Nem lenne jó, ha ezzel a bilinccsel a kezünkön bajba keverednénk. A kérdést, hogy Akito mit rontott el, majd felteszem, ha ezek ketten eltűntek.

_________________



Előtörténetem; Adatlapom; Színem / #ffcc33Beszédszínem; User; Ozyféle karakterlap;


"Álmomban újra visszatér hozzám... Én újra, és újra próbálom elengedni... De az emléke velem marad ... mindig."
Chakna
Chakna
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 1320
Join date : 2016. Nov. 18.
Age : 22
Tartózkodási hely : Föld ^^

Karakterlap
Szint: 48
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

[Saját küldetés] mÁmoros nap - Page 2 Empty Re: [Saját küldetés] mÁmoros nap

Témanyitás by Strea Vas. Aug. 28 2022, 13:57


Végül, így vagy úgy, de megszabadultatok a titeket összekötő bilincstől anélkül, hogy megöltétek volna egymást - és most az idegeitek nyirbálásától elegánsan tekintsünk el. Útjaitok elválnak, itt az ideje tehát a valódi pihenésnek!

A játékot inaktivitás miatt lezárom. A jutalmakat most megkapjátok minden körért, mert az oldal zárásához közel nem fogok expen szívózni, de azért nem árt megjegyezni, hogy a saját küldetés lényege nem az, hogy a fele körben egyhelyben ismerkedjetek.

A jutalmak tehát a következők:

Alap jutalmak

Chakna: 220 exp, 230 arany
Akito: 294 exp, 220 arany (40%-os Ékkő Gyűrű)

Ércek és növények

Chakna:
Növénylátás: Tier 1, 100 -> 100
1 Kis Tövisgyökér 3 Faeno Levél 2 Tövisgyökér 4 Vörös Pitypang
Akito:
Érclátás: Tier 5, 480 -> 490
3 Rézérc 3 Cserzett Bőr 3 Akvamarin 1 Igazgyöngy
Nyersanyagismeret 3:
1 Rézérc 1 Cserzett Bőr 1 Akvamarin 1 Igazgyöngy 2 Ezüströg

Receptek

Chakna: nincs felfedezhető recept
Akito: Platina Villám Recept

Keresés

Akito (Keresés 3. szint): [T3] Késleltető Kristály

Hallgatózás

Chakna (Hallgatózás 1. szint): ingyen dobhatsz egy tárgy infót, mindegyik kockánál kettőt levonva.


Céhbónuszok

Chakna: Kellő aktív tag hiányában nem jár.

_________________
Színeim: #c997c8 4e4557
Adatlap
Staff feladatkörök
[Saját küldetés] mÁmoros nap - Page 2 Newwea12
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2412
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Saját küldetés] mÁmoros nap - Page 2 Empty Re: [Saját küldetés] mÁmoros nap

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.