Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Saját küldetés] Íz-lelő

3 posters

Go down

[Saját küldetés] Íz-lelő Empty [Saját küldetés] Íz-lelő

Témanyitás by Keita Vas. Május 29 2022, 19:29

[Saját küldetés] Íz-lelő



Résztvevők:
Chakna (lv47)
Shota (Lv36)

Jó játékot :3
Keita
Keita
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 388
Join date : 2016. Dec. 27.
Age : 36

Karakterlap
Szint: 1
Indikátor: Zöld
Céh: Az Éj Fekete Macskái

Vissza az elejére Go down

[Saját küldetés] Íz-lelő Empty Re: [Saját küldetés] Íz-lelő

Témanyitás by Shota Hétf. Jún. 20 2022, 17:25


Nem mintha szüksége lett volna bármilyen képzésre vagy tanácsadásra abban, hogy hogyan csinálhatná még ennél is jobban a dolgait, de azért egy ilyen esemény még Shota érdeklődését is felkeltette. Persze tudta magáról, hogy ő már ígyis egy zseni, de azért inspirációk mindigis kellettek, aznapra pedig éppen nem volt betervezve semmilyen fontos megbeszélése, szóval miért ne látogathatna el? "Ötletbörze és tippek-trükkök Potionfőzőknek" - hirdette a felirat, az ifjú harcművész pedig állát simogatva meredt a táblára és azon tűnődött, hogy vajon miért felejtik ki a jártasság nevéből oly sokszor a mérgeket. Jómaga egyébként inkább méregfőzőnek titulálta magát, mintsem potionosnak, igaz receptje még nem sok volt és ami volt is, hát... azt sem nagyon használta eleddig, de ha valami, hát a mérgek már a játék eleje óta megragadták a figyelmét. Az ellenség lehetetlenné tétele olyasmi volt, amivel Shota szimpatizálni tudott, de ki tudja, hátha ezen a kis összejövetelen majd hall pár érdekességet, ami a gyógyhatású löttyök felé billenti el képzeletbeli mérlegét.
Vagy megismer pár supportkaraktert, akik elkísérik őt kazamatázni. Mondjuk pár dögös bögyöst, ha már úgyis itt a nyár, azaz dinnyeszezon van. Nem igaz?
Shota tehát ilyen gondolatokkal jelent meg az eseményen, nem késve sokat a nyitástól számítva és zsebre vágott kézzel sétált körbe, először csak távolról szemlélve az embereket és a bódékat, azt találgatva közben, hogy vajon hova és kihez van értelme először odamenni - ha egyáltalán van itt olyasmi, ami tényleg érdemel pár pillanatot a férfiú drága idejéből. Persze a felhozatalt nem csupán a börze témájában vizsgálta és ahogyan szeme megakadt egy igencsak ismerős, fekete hajon, elmosolyodott és felgyorsította lépteit.
- Üdvözletem - hajolt meg enyhén Chakna előtt - Kegyed is Potionfőző, vagy más okból keltette fel érdeklődését az esemény? - kérdezte csevegő hangnemben, belül azonban nagyonis elégedett volt magával, hogy azalatt a szűk két másodperc alatt, amikor a bolttulajdonos még nem vette őt észre, de közelebb lépve ő már rájött, hogy pontosan kivel van dolga, képes volt maradéktalanul letörölni arcáról a csalódottságot és átváltani üzleti udvariasság módba, mindenféle átmenet nélkül. Mert ami azt illeti, a fekete hajról valaki más ugrott be neki elsőnek - valaki más és egy fülledt, mámoros éjszaka, igen... de ha már így esett, hát Shota nem volt rest beszédbe elegyedni a lánnyal és ha már az Artes volt szíves ilyen nagylelkűen segíteni neki a felszereléseiben, tovább erősíteni ezt a viszonyt.


Aktív dixi: még kitalálom

_________________
Adatlap
Shota
Shota
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 477
Join date : 2020. Nov. 20.

Karakterlap
Szint: 38
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Saját küldetés] Íz-lelő Empty Re: [Saját küldetés] Íz-lelő

Témanyitás by Chakna Vas. Júl. 10 2022, 21:10

Amennyire lehetett, mindig nyitott szemmel jártam. Elvégre egy céhvezérnek, és bolttulajdonosnak illik képben lennie a legújabb felfedezésekkel.
Na meg... A "méregkeverés" szerelmeseként (ami a teák világát idézte emlékezetembe) különösen is érdekelt, hogy milyen új módszerekre bukkantak. Így, amikor megláttam a hirdetést, hogy ötletelésre hívnak minket, meg valami egészen különleges poti bemutatását is kitűzték, nem volt kérdés, hogy megyek.
Amennyire lehetett megpróbáltam beolvadni a tömegbe. Nem hiányzott, hogy messziről is felismerjenek, úgyhogy egyszerű blúzt és nadrágot viseltem, rajta egy szürke köpennyel.
Ez persze nem is lehetett elég, hogy senki ne ismerjen fel, így bár kicsit irritált a dolog, de nem lepődtem meg, amikor még nézelődés közben megszólított valaki.
A személye viszont kellemesnek mondható meglepetés volt.
- Szia! - mosolyogtam rá szokásos barátságos, de távolságtartó modoromban - Potikkal foglalkozom, igen. Nem hittem, hogy egyszer a bolton kívül is összefutunk - jegyzetem meg nem dobva vissza a kérdést. Feltételeztem, hogy nem véletlenül jött ide, az meg hogy potikkal, mérgekkel foglalkozik, vagy másnak gyűjti össze az infókat nem lényeges.
Nemsokára viszont elkezdődött a hivatalos megnyitása az ötletbörzének, így a beszélgetés nem tartott sokáig.
- Üdvözlet minden méregkeverőnek és potionfőzőnek. Igazán örülünk, hogy ennyien sziveskedtek elfogadni a meghívásunkat! - kezdte a "porondot" elfoglalócilinderes-frakkos őszes hajú figura. Kicsit túlzás ez egy ilyen találkozóhoz, nem? - Bizonyára mind tudják, hogy nem könnyű új alapanyagokra, és új módszerekre bukkanni a rendszerben. Azért jöttünk most itt össze, hogy egymást segítsük minél hatékonyabban támogatni a harcokat főzeteinkkel. Például tudták, hogy a megfelelő tudással jócskán lerövidíthető a főzés ideje? - vázolta fel az összejövetel célját. Már ezalatt elindult a résztvevők között az izgatott pusmogás, amit sajnos a hallás jártasság sem segített kibogozni, olyan sokan beszéltek.

_________________



Előtörténetem; Adatlapom; Színem / #ffcc33Beszédszínem; User; Ozyféle karakterlap;


"Álmomban újra visszatér hozzám... Én újra, és újra próbálom elengedni... De az emléke velem marad ... mindig."
Chakna
Chakna
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 1318
Join date : 2016. Nov. 18.
Age : 22
Tartózkodási hely : Föld ^^

Karakterlap
Szint: 48
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

[Saját küldetés] Íz-lelő Empty Re: [Saját küldetés] Íz-lelő

Témanyitás by Keita Hétf. Aug. 15 2022, 11:15

A küldetést kérésre lezárom.
3 kör alatt nem tudok jutalmat osztani.
Keita
Keita
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 388
Join date : 2016. Dec. 27.
Age : 36

Karakterlap
Szint: 1
Indikátor: Zöld
Céh: Az Éj Fekete Macskái

Vissza az elejére Go down

[Saját küldetés] Íz-lelő Empty Re: [Saját küldetés] Íz-lelő

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.