Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Saját küldetés] mÁmoros nap

4 posters

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Go down

[Saját küldetés] mÁmoros nap Empty [Saját küldetés] mÁmoros nap

Témanyitás by Strea Hétf. Dec. 07 2020, 15:16


mÁmoros nap


Résztvevők: Akito (45), Chakna (42)

Jó játékot és lebilincselő kalandokat kívánok! Wink

_________________
Színeim: #c997c8 4e4557
Adatlap
Staff feladatkörök
[Saját küldetés] mÁmoros nap Newwea12
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2412
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Saját küldetés] mÁmoros nap Empty Re: [Saját küldetés] mÁmoros nap

Témanyitás by Chakna Hétf. Dec. 07 2020, 16:32

Fáradtan, a legkevésbé sem kipihenten ébredtem. Sok lett volna az esti megkésett ünneplés? Vagy... pontosabban... emlék-gyász vacsora... Jó... négy pohár pezsgő kicsit sok, de hogy ennyire másnapos legyek tőle... 
A zsibbadtság mögött azért észleltem, hogy valami nem stimmel... Nem egyedül feküdtem az ágyamon, amin egyébként nem kellett volna hely legyen még egy embernek.
Küszködve nyitottam a szemem résnyire, próbálva kideríteni, hogy mi történhetett. Közben kissé lejjebb toltam a nyakamig húzott takarót. Gyorsan meggondoltam magam, tekintve hogy a spagettipántos hálóing alatt libabőrös lett a vállam.
Meg... Nem valami állat, vagy npc keveredett mellém... Akito volt mellettem, már ébren, legalábbis első pillantásra.
A szoba pedig első pillantása nem is hasonlított ahhoz, ahol a tervek szerint az éjszakát töltöttem volna a megemlékező vacsora után... Ennyire nem üthetett ki a pezsgő... ugye? Az nem lehet, hogy ilyen baromságot csináltam... ugye?
A fejemhez emeltem a kezem... ami fél úton megakad. Csörgés. Lánccsörgés. Erre pattan fel a szemem teljesen, és hitetlenkedve meredek a csuklómra zárt bilincsre. Mi van?Mi a franc történt este?
Így már azért más szemmel nézek körbe a  szobában... Egy asztal, résnyire nyitott ablak, kétszemélyes ágy... és az ajtó.
A bilincs párja pedig Akito csuklóján.
—Ez valami elfuserált vicc akar lenni? — ülök föl nagyot sóhajtva, az inventorymban kutakodva valami melegebb pulóver után. Közben egy pillantás a térképre, és kiderült, hogy a 30. szinten vagyunk. Annyira talán nem tragikus...
Nem tudom szerencse-e, de Akitonak mindenképpen előny, hogy nem láttam a levelet, ami őt várta ébredéskor.

Yakaho írta:
Szia Akito \o/
Ne haragudj, hogy megint magunkkal hoztunk, de kaptunk egy fülest, hogy az az uncsi buta liba melletted némi lazításra szorul. Annyi a dolgod, hogy érezd jól magad, és rángasd magaddal őt is! \o/ Köszi!
Ja, és... ne szólj neki, ígérd meg! De a kulcs a nővérünknél van. Mint általában.

Szurkolunk!
Yaka Ámor és Maku Cupido

Ellenben azt láttam, hogy az asztalon van egy cetli.
—Az mi? — mutatok oda, és fel is állok, hogy közelebb menjek... de alig egy lépés után a lánc megfeszül, és a túlzott lendülettől vissza is huppanok az ágyra.

_________________



Előtörténetem; Adatlapom; Színem / #ffcc33Beszédszínem; User; Ozyféle karakterlap;


"Álmomban újra visszatér hozzám... Én újra, és újra próbálom elengedni... De az emléke velem marad ... mindig."
Chakna
Chakna
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 1320
Join date : 2016. Nov. 18.
Age : 22
Tartózkodási hely : Föld ^^

Karakterlap
Szint: 48
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

[Saját küldetés] mÁmoros nap Empty Re: [Saját küldetés] mÁmoros nap

Témanyitás by Akito Csüt. Dec. 17 2020, 21:53

Fáradtan, elkeseredve támaszkodok meg kezeimen a kezdetek városa egyik lakóépületének egyikén. Nem sok híja volt, ezt már nem lehet félvállról venni. A HP csíkom épphogy sárgában van, egy kis sérülés és máris vörösen villog jelezve a halál közeledtét. Újfent menümben kotorászom előkaparván a teleport kristályom, de megint semmi, nem működik. Mérgemben olyan messzire dobom, amennyire csak tudom, szerencsére a cserepek nem csúsznak, mert ezzel a manőverrel könnyen le is eshettem volna. Előkeresek egy potiont és azt kortyolgatva nézek körbe, kiutat keresve a reménytelen helyzetből.
A kezdetek városa lángokban áll, a felszálló füst birtokba veszi az eget elnyomva a nap fényét, beárnyékolva mindent. Mindenhonnan emberek, legyen az akár njk vagy player visszhangzik, már nem ők az urai e városnak, sőt ennek a szintnek meg még kitudja hánynak.Hiba volt azt hinni, hogy a fagyi nem nyal vissza, hogy mindent jobban tudunk és most ennek fizetjük az árát. Az első szint új főnököt választott és eljött, hogy elvegye azt, ami a miénk, ahogy mi is ezt tettük az elődjével.
Minden olyan gyorsan történt. Először megszűnt a teleportáció az egyes szintre és szintről. Azután vagy talán pont ezzel egy időben a védett területekkel is megtörtént ugyan ez és mire észbe kaptunk az új boss a kapu előtt termett kobold lordok, koboldok és sokmás sima mobból álló seregével. Egy pillanat alatt letaroltak mindent és a black iron castle lett az új boss terme. A szintről csak egy út vezet be és ki: Illfang terme amit ezer éve nem használunk....
Házról-házra ugrálok, megkörnyékezve a kastélyt. Szokatlan módon őrök nincsenek, talán még a városban tombolnak, de ez nekem csak előny. Egy nagy levegő vétel után lépek be a hatalmas kapunk, de pár pillanat múlva azt kívánom, bár ne tettem volna. Gyűlölettől izzó szemek, testemet beboritó lángok és...

- Huhh...!!! - hirtelen ijedek fel álmomból. Ha lehetne izzadni, most patakokban folyna rólam a víz. - Vazeg.... - fenetudja amióta nem álmodtam ilyen rosszat, kell is egy kis idő, mire észhez térek és egyből feltűnik pár furcsaság.
- Nem ismerős - közlöm magammal a szobát nézve, majd rugózom kicsit az ágyon... - Ez sem-  mondom, közben valami húzza a bal kezem, felemelem és látom, hogy bilincs van rajta - Hmmm... ez ismerős valahonnan Suspect - azután megpillantom azt, ahová a bilincs lánca vezet, pontosabban azt a a személyt.
- Jó reggelt! - köszönök neki álmos fejjel, mintha teljesen normális lenne a helyzet. Újfent a fejem forgatom, körülnézek hogy a morzsákat összeilleszthessem, de ilyen álom után és főleg ilyen korán ezt el kell engedni.
- Oyasumi! - azzal visszafekszem az ágyba és próbálok még egy szemhunyásnyit aludni...
Akito
Akito
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 359
Join date : 2015. Dec. 01.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Saját küldetés] mÁmoros nap Empty Re: [Saját küldetés] mÁmoros nap

Témanyitás by Chakna Pént. Dec. 18 2020, 20:27

Mégsem volt ébren? Legalábbis a megszólalása alapján éppen akkor ébredt fel, amikor az alig 30 centis lánc rántásától visszahuppanok az ágyra. Kicsit zavartan pislogok rá, mert így elnézve... Akitonak hozzám hasonlóan elképzelése sincs, hogy hol vagyunk, miért, és egyáltalán mi a fene van.
Azért megnyugat, hogy rám nézve látszik a felismerés a tekintetén.
Mire viszont reagálnék, visszafekszik...
- Hahó... Ezt nem lehetne azután, hogy kitaláltuk mi a fene történt? - kérdezem. Ha sokáig (maximum fél perc) nem reagál, akkor először finoman megbököm a vállát.
- Akito, honnan ismerős neked ez a bilincs? - kérdezem, próbálva valahogy elindítani a gondolkodást, mert amíg nem kel föl, az asztalon lévő papírt sem tudom elolvasni.
Ha se a bökésre, se a kérdésekre nem reagál, akkor taktikát kell váltanom. Közelebb hajolok, egészen a füléhez, és úgy súgom.
- Nem is érdekel hogy kerültünk egy ágyba, és mi történt az éjjel? - kérdezem sejtelmes, sokmindent sejtető hangon. Aminek egyébként semmi alapja nincs.  Nem lehet. Nem történhetett meg, mert nem veszthettem el ilyen szinten a kontrollt. Nem is emlékszem! Ilyesmire emlékeznék!
Csak na tompítaná az agyam a másnaposság... Talán pont emiatt döntök úgy, ha erre sem reagál, hogy akkor követem a példáját. Rám fér még egy kis pihenés, és nem úgy tűnik, hogy bármiről lemaradnánk.
Szóval visszafekszem olyan pozícióba, hogy ne zavarjon a bilincs és a lánc, aztán csukott szemmel igyekszem visszaaludni. Hátha elmúlik a fejfájás, és tisztábban leszek képes gondolkodni, ha felébredek.
Sajnos annyira nem megy könnyen, így egy idő után kényelmetlenné válik a  fekvés, de próbálkozok, és ha nem történik semmi, végül félálomba merülök.

_________________



Előtörténetem; Adatlapom; Színem / #ffcc33Beszédszínem; User; Ozyféle karakterlap;


"Álmomban újra visszatér hozzám... Én újra, és újra próbálom elengedni... De az emléke velem marad ... mindig."
Chakna
Chakna
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 1320
Join date : 2016. Nov. 18.
Age : 22
Tartózkodási hely : Föld ^^

Karakterlap
Szint: 48
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

[Saját küldetés] mÁmoros nap Empty Re: [Saját küldetés] mÁmoros nap

Témanyitás by Akito Pént. Dec. 18 2020, 23:38

A kellemetlen álom után egy ismeretlen helyen, ismeretlen ágyon térek magamhoz egy ismerős bilincsel és a hozzá tartozó személlyel, aki szintén ismerős. Félálomban fel is fogom, hogy mi folyik itt, meg nem is, ezért döntök a leglogikusabb megoldás mellet: vissza kell aludni. Ezt természetesen mondani könnyebb, mint megtenni, főleg, ha valaki rikácsol az ember fülébe. Az álmos ember fülét, minden hang sérti, legyen az bármily lágy, és kellemes.
- Nem- válaszolok röviden, tömören. Nem lehetne és kész, majd ha kialva felkelek, akkor lehet, de az nem most lesz. Kicsit mocorgok, hogy amennyire lehet kényelembe helyezzem magam a körülmények ellenére is de...
- Hagyjááá'!!! - édes istenem, csak nem hagyja abba >.> Komolyan mondom legközelebb hajnalok hajnalán megyek el az Artes céhházba és torkom szakadtából kezdek üvöltözni. Vagy ami még rosszabb: énekelni . Azt nem köszönik meg az biztos, de ha megdobnak kővel, dobd vissza kettővel, ahogy a mondás is tartja.
Egy pár pillanatig elhiteti velem, hogy békén hagy, már kezdenek is leragadni a szemeim és bumm.... megint próbálkozik Mad  Arra nem méltatok senkit, hogy a szemem most kinyissam, úgy emelem fel megbilincselt kezem és kezdem nyomogatni Chakna arcát, orrát, állát, hogy kikapcsoljam valahogy. Végső megoldásként kitapogatom a feje búbját és az arcát nemes egyszerűséggel a párnába nyomom - Nyugszik már...  - lassan be kell lássam, semmi értelme. Nem fogja hagyni, hogy aludjak. Felhúzom magam az ágyban, nekidőlök az ágytámlának és álmos fejjel újra körülnézek. Mi a fene van már megint? Suspect
- Szóval leitattál és elhurcoltál a barlangodba, hogy mindenféle perverz dolgokat tehess velem mi? Suspect -  Vonom Chaknát felelősségre, de valószínűleg nekem sokkal több sejtésem van arról, hogyan kerültünk ide. Azok az átkozott kölykök nem bírnak magukkal. Épp elég kellemetlen volt az első elrablásom is, erre nem sokkal utána még egy? Ha ugyan az a felállás, mint a múltkor, akkor nemsokára meg kell jelenniük, szóval nem kell mást tennünk, csak várni. Az viszont, biztos, hogy játszani fogom a hülyét, mert még a végén én leszek meggyanúsítva az egésszel. Én, pont én, aki jelen helyzetben is a legnagyobb áldozat >.>
Akito
Akito
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 359
Join date : 2015. Dec. 01.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Saját küldetés] mÁmoros nap Empty Re: [Saját küldetés] mÁmoros nap

Témanyitás by Chakna Szomb. Dec. 19 2020, 19:01

Ha nem reagált volna, tényleg feladom... De reagált. Minden próbálkozásomra. Csak épp nem volt hajlandó foglalkozni a helyzettel. Én viszont nem voltam nyugodt. Nagyon nem. 
Nem lehet mi? Aludni ilyen helyzetben, azt sem lehet. Szóval próbálkozom tovább, és pontosan olyan hangon, ahogy ő is tette felelek a nyafogására.
- Nem. - Fogalmam sincs, mi ütött belé, hogy ilyen helyzetben aludni akarna, de kezdem azt hinni, hogy nem is csakhogy sejti, mi történhetett.
De folytatja a próbálkozást, úgyhogy én meg folytatom az ébresztést. Láthatóan egyre nagyobb sikerrel.
A kezét, amivel az arcomhoz próbál matatni, nemes egyszerűséggel megfogom, és nem eresztem. Ha kicssit erőlködik, nyert ügyem van, mert attól felébred kissé.
Az újabb követelésre nem is válaszolok, magától is úgy tűnik, hogy felül. Az arcomon minden igyekezetem ellenére jól látható a rémültség, és a nyugtalanság. Még jó, hogy a másnap okozta sápadtságot a rendszer nem jeleníti meg az avataron.
- Igen, persze, és idecipeltelek, történetesen magamat is ide bilincseltem, mindezt úgy, hogy nem vettél észre semmit, és én sem tudom mi a franc történik - forgattam a szemem, kotrolálva magam annyira, hogy a hangom higgadt legyen. - Sokkal valószínűbbnek tűnik, hogy valamikor csatlakoztál hozzám tegnap este, és csempésztél valamit a pezsgőmbe, amitől nem emlékszem hogy jutottam el az eldugott kocsmaasztaltól ide, és játszod a hülyét. - közöltem, magam előtt keresztbe fonva a karom.
- Egyébként pedig arról a papírról - mutattam az asztalon heverő lapra - talán megtudunk valamit, de ahhoz mindkettőnknek ki kell másznunk az ágyból, mert ez az aranyos - emeltem mg a bilincses kezemet a lánccal együtt - nem elég hosszú, hogy egyedül el tudjak menni az asztalig, a látásom pedig nem elég jó, hogy innen el tudjam olvasni. - sóhajtottam, kérlelő pillantással nézve Akitora. Ne húzzuk ezt sokáig, jó?

_________________



Előtörténetem; Adatlapom; Színem / #ffcc33Beszédszínem; User; Ozyféle karakterlap;


"Álmomban újra visszatér hozzám... Én újra, és újra próbálom elengedni... De az emléke velem marad ... mindig."
Chakna
Chakna
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 1320
Join date : 2016. Nov. 18.
Age : 22
Tartózkodási hely : Föld ^^

Karakterlap
Szint: 48
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

[Saját küldetés] mÁmoros nap Empty Re: [Saját küldetés] mÁmoros nap

Témanyitás by Akito Vas. Dec. 20 2020, 23:05

Ezt nem hiszem el, de komolyan >.> Nem elég, hogy megint elrabolnak, ezúttal nem egy néma, nyugodt tárgyhoz bilincselnek oda, hanem egy hangos nőszemélyhez, aki életcéljának tűzte ki, hogy engem még véletlenül se hagyjon aludni.
Megadom magam, mielőtt valami olyat mondok, amit nem is szoktam, na meg okos enged Chakna szenved, ahogy a mondás is tartja Rolling Eyes
- Igen, valami ilyesmi történhetett- bólogatok nagyobbat az ő előadására.  - Nem tudom, hogyan és mivel kábítottál el, de ügyes. Nem tudtam, hogy ennyire rámenős vagy Razz -  picikét húzni kell az agyát, de a bilincsből van némi sejtésem, hogyan kerültem ide, és minden bizonnyal a mellettem fekvő személy is. Bár... scratch   azt sem lehet kizárni, hogy cinkostársak.
- Nanananaaaa- a mese második felére már erősen rázom a fejem. Ez teljesen ki van zárva, nem csinálok én ilyet. - Az első baki ebben a sztoriban: egyáltalán nem járok kocsmába. A kocsma olyan alpári hely, nem nekem való- valahogy ezt a szót, hogy kocsma mindig a lecsúszott, legalja részegekkel párosítom, akik már majdnem az asztaluk alatt fekszenek és bűzlenek, némelyik még úszkál is a saját.... "levében" ?  Fujj, be nem tenném a lábam.
- Második baki: nincs is súlyemelésem. Anélkül meg nehéz vagy. Kizárt, hogy elcipeltelek volna bárhova is. - nem szégyen, ha beismeri az ember a gyengeségeit. Főleg akkor nem, ha a másik verzió a másik fél, aki történetesen nő, ledagadttozása lenne- és a harmadik baki: ki az a hülye, aki magához kötözné a saját áldozatát? Az ágyhoz még megérteném, de saját magához? Ahhoz nagyon hülyének kell lenni Suspect - szerintem tökéletesen megmagyaráztam, miért nem lehetek én a bűnös, a partneremmel ellentétben, aki még valami papírfecniről is hadovál itt.
- Milyen papír? - körbenézek én is, majd megpillantom nem messze tőlünk. Egy asztalon fekszik és eléggé üzenet kinézete van. Nagyot sóhajtok, nincs más választál, nem csak az álmomból rángat ki ez a nő, de még az ágyból is. Maga a gonosz >.>
- Jól van, menjünk azért az átkozott papírdarabért. - Azzal se szó se beszéd, félrehúzom a  takarót, felállok, hogy elindulhassak az asztal felé. Mindössze arról az apró tényről megfeledkezve, hogy anyaszűlt meztelenül szoktam aludni... és köhömm...etikus mod? Az meg mi? trollface
Akito
Akito
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 359
Join date : 2015. Dec. 01.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Saját küldetés] mÁmoros nap Empty Re: [Saját küldetés] mÁmoros nap

Témanyitás by Chakna Hétf. Dec. 21 2020, 00:30

Nem tudok már itt reagálni, de legalább a feszültség enged, ahogy piszkálódni kezd. Na meg tudhatom, hogy magánál van.
A szabadkozását hallgatom egy darabig, de egyre inkább a fejemet fogva. Végül  orron bököm.
- Látod? Ki az a hülye, aki magához láncolná az áldozatát? - csörgetem meg látványosan a bilincset a csuklómon. - Nyugi, nem hittem, hogy te csináltál valamit. - tisztázom, hogy az agyát húztam. Ahhoz még nincs elég ébren, hogy vegye a lapot? - De örülök, hogy nem tagadod hogy csempésznél ezt-azt az italomba - húzom fel a szemöldököm, de csak pontosan arra a 3 másodpercre, ameddig el nem nevetem magam. Határozottan jobban fel kellene még ébrednie, ha ilyen össze-vissza beszél... 
Végül felhívom a figyelmét a papírra, ami az egyetlen olyan dolog a szobában, ami segíthet elindulni valamerre, hogy megtudjuk mi történt, és ez az átkozott bilincs is lekerüljön a kezünkről.
Az eddigiekhez képest mondjuk elcsendesedve lépek, ha lehet, még Akito előtt az üzenetért. Nem mintha annyira zavarba hozott volna egy meztelen férfitest pixelekkel cenzúrázva a bekapcsolt etikai módom miatt, de... nem tudtam, mit mondjak erre... És nagyon igyekeztem nem gondolni arra, hogy így feküdt mellettem egész éjjel... Így feküdt mellettem.
A felismerésre felnevetek, elvéve az asztalról a papírt. Hiszen ha még mindig be van kapcsolva az etikai mód nálam, az azt jelenti, hogy biztosan nem csináltam semmi hülyeséget részegen úgy, hogy nem emlékszem rá!
Gyorsan átfutom, majd az inventorymba rakom a levelet, mély sóhajjal fordulva Akito felé, majd fordulva inkább mégis az ajtó felé.
- Úgy fest, Ámor elvesztette a nyilait, és azt akarja, találjuk meg - foglalom össze a lényegét Akitonak amivel... nos nem vagyunk előrébb semmivel...

_________________



Előtörténetem; Adatlapom; Színem / #ffcc33Beszédszínem; User; Ozyféle karakterlap;


"Álmomban újra visszatér hozzám... Én újra, és újra próbálom elengedni... De az emléke velem marad ... mindig."
Chakna
Chakna
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 1320
Join date : 2016. Nov. 18.
Age : 22
Tartózkodási hely : Föld ^^

Karakterlap
Szint: 48
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

[Saját küldetés] mÁmoros nap Empty Re: [Saját küldetés] mÁmoros nap

Témanyitás by Akito Csüt. Jan. 07 2021, 23:19

- Hahaha.... a múltkoriból ítélve semmi szükség nem lenne rá, hogy tegyek valamit az italodba - így van, anélkül is úgy rángattam szegényt, mint egy cuki kis babát, még ellenkezni se nagyon tudott és egy korty nem sok annyi pia sem volt benne.
Eleget téve a nyaggatásának felkelek az ágyból, hogy meg tudja nézni azt a cetlit ami nem messze van az asztalon. Ezalatt én körülnézek amennyire a lánc engedi, be az ágy és asztal alá meg hasonló helyeken de semmi. Sehol nem látom azt a két suhancot pedig a múltkor elég hamar megjelentek. Legörgetem a menüm, hogy felöltözzek, résnyire nyitott ablak mellett is eléggé hűvös van. Sejtéseim szerint már nem lesz visszabújás az ágyikóba, ezért rendesen felöltözöm, még egy bakancsot is felveszek és egy melegebb kapucnis pulcsit. Mikor bezárnám akkor pillantom meg az érkezett üzenetet, megnyitom, hogy elolvashassam.
- Ghrr az a két takony Mad - suttogom halkan, mérgemben. Miért kell annak a kettőnek mindenbe beleütni az orrukat? Csak találkozzak velük és esküszöm akkora fenekelést rendezek, hogy soha nem felejtik el, fájdalom érzet nélkül sem >.> A bilincs mániájuk az őrületbe kerget. Miért nem lehet máshogy rendezni a dolgokat.... buta kölykök >.> Nem áll szándékomban megmutatni a levelet a másik szenvedő félnek, azt hinné, hogy én is benne vagyok a szervezésben, holott nem. Egy bolond is megmondaná, hogy azért végződött így, mert ez a hogy is fogalmaztak? Uncsi buta liba nem tud lazítani, még mindig. El tudom képzelni, abban a bizonyos kocsmában tök befeszülve iszogatott egy sarokban ahonnan mindenkit látott és csak nézet ki a buksijából Suspect
Chakna gyanúsan gyorsan rakja el a levelet az inventoryba, lehet neki is hagytak valami hasonló üzit a szemtelen ikrek? Suspect
- Akkor Ámor kapja be - röviden és tömören közlöm a véleményem az egésszel kapcsolatban. - Miért nekem kell mások elhagyott dolgait keresnem, ráadásul úgy, hogy elraboltak és összebilincseltek egy másik személlyel. Van jobb módja is a felkérésnek- mérgelődöm ki magam és ennek hála fújtatok  egy keveset még, de nemsokkal később már le is nyugszom.
- Na és... hol hagyta el az a barom az íját? - kérdezem, hátha van konkrétum a levélben - Na meg öltözz fel vagy vetkőzz le rendesen. Vagy keresünk vagy ágyazunk, csak legyen valami....

_________________
[Saját küldetés] mÁmoros nap 0810[Saját küldetés] mÁmoros nap 0510[Saját küldetés] mÁmoros nap 1310[Saját küldetés] mÁmoros nap Zelomk11[Saját küldetés] mÁmoros nap Rzzsa10[Saját küldetés] mÁmoros nap Hati10
Akito
Akito
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 359
Join date : 2015. Dec. 01.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Saját küldetés] mÁmoros nap Empty Re: [Saját küldetés] mÁmoros nap

Témanyitás by Chakna Hétf. Feb. 15 2021, 14:28

A vigyor nem tűnik el az arcomról, de azért nyelvet öltök. Hogy aztán a felszabadultságnak nyoma se maradjon az arcomon. Persze, persze, tök jó meg minden, hogy tudunk viccelődni, de ettől még ez a francos bilincs itt van a kezünkön és valamit csinálnunk kéne vele. Lehetőleg inkább előbb, mint utóbb.
Hogy közben megfeledkeztem róla, hogy még nem kattintottam magamra valami vállalható ruhát?... Nos... igen.
Valamit Akito motyog, miközben a levelet olvasom, de a szavak értelme nem jut el a tudatomig, így nem is foglalkozom vele. Ha fontos lenne, akkor úgy mondaná, hogy halljam is, ugye?
Elmosolyodva bólogatok a kifakadására. Így van, kapja be.
- Azt azért ismerjük el, hogy ez így elég hatásos felkérés, nem? - sóhajtok.
Már épp levegőt veszek, hogy elmondjam, ez az aprócska információ kimaradt a levélből, de kissé elvörösödve visszacsukom a szám, és ezzel a mozdulattal egyszerre nyitom le a menüm rögtön. hogy valami kényelmes ruhát kerítsek magamra.
Az ablakban látszó tájkép alapján a szokásos mikoruha szóba sem jöhet, marad hát a fekete felső, a télikabát és a vastag farmer. Gyorsan át is kattintottam a hálóruhámat ezekre.
Miután ez megvolt, köhintve intek az ajtó felé.
- Azt elfelejtette Ámor közölni, hogy hol járt, de gondolom a szobából mindenképpen ki kell mennünk - javasoltam, és léptem is az ajtó felé, óvatosan, hogy semmiképp ne rántson vissza a lánc. Bármeddig fog tartani... ez egy hosszú küldetés lesz...
De legalább a nyomot nem kellett sokáig keresni: Szinte ráléptem az ajtó előtt a következő üzenetre.

Ámor írta:Üdv néktek.
Ha ezt megtaláljátok, az azt jelenti, hogy Cupidó tőletek várja, hogy visszavegyétek a tegezét.
Nem akarok az utatokba állni, de nem adom könnyen a kincset.
Ha meg akarjátok szerezni, kövessétek a nyilakat.
Ámor
Nagyot pislogva nézem.
- Szóval... Ámor és Cupidó két külön személy, és egymástól lopkodják a nyilakat - állapítom meg, fáradt sóhajjal. A térkép viszont csippan, és megjelenik rajta egy nyíl, nem is olyan messze tőlünk.
- Mennyire tűnik jó ötletnek oda menni, ahova ezek ketten küldeni akarnak? - mutatom Akitonak felhúzva a szemöldökömet.

//Bocsi a várakozásért ^^"

_________________



Előtörténetem; Adatlapom; Színem / #ffcc33Beszédszínem; User; Ozyféle karakterlap;


"Álmomban újra visszatér hozzám... Én újra, és újra próbálom elengedni... De az emléke velem marad ... mindig."
Chakna
Chakna
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 1320
Join date : 2016. Nov. 18.
Age : 22
Tartózkodási hely : Föld ^^

Karakterlap
Szint: 48
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

[Saját küldetés] mÁmoros nap Empty Re: [Saját küldetés] mÁmoros nap

Témanyitás by Akito Kedd Márc. 09 2021, 15:57

- Amúgy ez az Ámor gyerek nem istennek számít? Akkor miért nekem kell keresgetni a béna nyilait? - puffogok még mindig, hiszen akaratom ellenére hoztak ide. Talán nem csapnék ekkora hűhót, ha jelentkeztem volna valamire, vagy egyáltalán szóltak volna, hogy mire készülnek ....>.>
Lassan már bele is törődhetnék abba, hogy nálam rendszeres program az elrablásom, hogy aztán megbilincselve ébredjek egy ismeretlen helyen. Kész agyrém az egész.
- Ezt nem igazán lehet felkérésnek nevezni - kicsit megrázom a láncot, hogy csörömpöljön, ezzel felhívva "rabságunkra" a figyelmet. - Miért nem lehet szépen megkérni az embereket? Biztos létezik olyan személy Aincradban, aki  segített volna a pici kis  Ámornak megkeresni a nyilait. - én mondjuk pont nem tartozom azok közé az emberek közé, de Chakna-chan szerintem igen. Pont az a fajta, akinek lazán kihasználják a kedvességét, hogy mindenfélére rávegyék.
- Veeeh... tűt a szénakazalban mi? Tipikus... >.> - felelem, ahogy kinézek az ablakon és nem látok mást csak havat, havat, meg egy kis havat. De ha jobban megnézem egy kis hó is van ott...  Szerencsére nekem nincs bajom a hideggel, sosem voltam fázós és nagyon remélem, hogy a társam sem fog hisztizni miatta, mint a nők 75%-a.
Én is követem Chakna példáját, és felöltözöm rendesen. A korábban felvett fekete bakancsom és farmerem mellé társul egy kabát is, a pulcsi nem lesz elég, plusz egy sálat is magamra tekerek, ha fázna az orrocskám a hideg levegőtől.
- Ez mekkora egy hülyeség? :O - hüledezem hallva a sorokat. - Ámor és Cupido mindig egy és ugyan az a személy volt Suspect - magyarázom, de ezt bizonyára a lányka is tudja. - Itt valami turpisság van- számomra ez már nyilvánvaló, hála a nekem szóló üzenetnek. Sajnálatos módon bele kell menjek a játékba, mert már korábban rá kellett jönnöm, hogy az a két kis görcsöcske nem hallgat semmilyen észérve. A játékukat végig kell vinni, csak akkor jön le ez az ostoba bilincs.
- Az szerintem tök mindegy, hogy jó, vagy rossz ötlet. A bilincs addig marad, amíg nem lesz megcsinálva a quest. - felelem és előkeresek még egy kesztyűt és nyomban fel is veszem, végül teljesen kinyitom az ajtót.
- Ha már muszáj csinálni, akkor csináljuk a magunk módján.... - felelem vigyorogva és kilépek az ajtón, ha nem jön akk addig rángatom a bilincset, még megindul. - Oh... a cipőfűzőm - játszom ameglepettet, lehajolok, mintha be akarnám kötni, de csak felmarkolok egy kevés havat, amivel aztán Hirtelen megkínálom Chakna-chan csinos kis pofiját...

_________________
[Saját küldetés] mÁmoros nap 0810[Saját küldetés] mÁmoros nap 0510[Saját küldetés] mÁmoros nap 1310[Saját küldetés] mÁmoros nap Zelomk11[Saját küldetés] mÁmoros nap Rzzsa10[Saját küldetés] mÁmoros nap Hati10
Akito
Akito
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 359
Join date : 2015. Dec. 01.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Saját küldetés] mÁmoros nap Empty Re: [Saját küldetés] mÁmoros nap

Témanyitás by Chakna Hétf. Márc. 22 2021, 21:36

- A mitológiában Isten... itt szerintem valami tökkelütött íjász. - vontam vállat, nem tudva teljesen kizárni a hangomból a feszültséget és dühöt, ami épp úgy bennem volt, mint Akitoban.
- Ne nekem mondd - sóhajtottam. Nem vette még észre, hogy egyetértünk? Csak próbálnék túllépni a puffogáson, hogy kikeverjük magunkat ebből az agyrémből.
- Igen, létezik. Közelről ismerek olyat, aki segített volna, ha odalépnek hozzá, és megkérik - állapítottam meg, próbálva a fejem zsibbadásán úrrá lenni valahogy. Komolyan... Ez rosszabb, mint amikor Haketsu és Kahetsu előkerülnek a semmiből.
Mindenesetre lassan úgy tűnik elindulhatunk végre valamerre, így kicsit fellélegzem. Na meg mostmár az öltözékem is megfelel a helyzetnek.
- Remélem nem valami disszociatív személyiségzavaros alak talált meg minket - vontam fel a szemöldököm kicsi tovább gondolva Akito helytálló megállapítását. Már az elején nyilvánvaló volt, hogy van valami disznóság a dologban, de még nem jöttem rá, hogy mi lenne az.
- Hát... ennél rosszabb már csak nem lesz - állapítom meg, és így egyetértésben sétálok rabtársam után ki az épületből.
Amilyen rövid ez a lánc, kénytelen vagyok egészen mellé lépni, mikor lehajol, és mire kifejezhetném méltatlankodásomat, hogy a hirtelen ugra-bugrálás miatt majdnem hasraestem, hó lepi el a szememt-orromat és a számat is...
Az első gondolatom az lenne, hogy kirúgom alóla a lábát, hadd hemperegjen a hóban, ha ennyire szereti, de szerencsére nem feledkezem meg róla, hogy ennyire rövid lánccal én járnék rosszul.
Helyette faarccal bámulok rá, és lépek közelebb bezárva a távolságot amit a lánc megenged. Majdnem gyöngéden megfogom a kezét. Aztán szó nélkül fogom magam, és őt is magammal húzva a kezénél fogva elterülök a hóban.
Egy idő múlva aztán csak elérkezünk a célhoz, ami odaérve kiderül, hogy egy meleggel kecsegtető kis szendvicsező. Nem is rossz.
- Azt hiszem be kell mennünk - jelentettem ki. És ha nem kellene, én bizony akkor is bemennék. Kezdtek csúnyán átfagyni a tagjaim. Amit eszembe sem volt Akito orrára kötni A végén még kitalál valami marhaságot, amitől még rosszabb lesz.

_________________



Előtörténetem; Adatlapom; Színem / #ffcc33Beszédszínem; User; Ozyféle karakterlap;


"Álmomban újra visszatér hozzám... Én újra, és újra próbálom elengedni... De az emléke velem marad ... mindig."
Chakna
Chakna
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 1320
Join date : 2016. Nov. 18.
Age : 22
Tartózkodási hely : Föld ^^

Karakterlap
Szint: 48
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

[Saját küldetés] mÁmoros nap Empty Re: [Saját küldetés] mÁmoros nap

Témanyitás by Akito Kedd Ápr. 20 2021, 13:36

- Akkor kinek mondjam? Csak te vagy itt, vagy postoljam ki instára? - nem mintha lenne, vagy akár a valódi világban használtam volna a felületet, de viccelődni mindig jó, főleg Chakna-channal, mert feldobja a napomat \o/
- Mondjuk jah... én is ismerek ennyire naiv embert - és pont ránézek arra a naiv és önzetlen emberre, akit simán ki lehet használni, mert hagyja. Ezt azért nem kötöm az orrára, maximum a nézésemből szűrhetne le valamit, de másnapos fejjel... csoda hogy ennyire magánál van már...
Szegitek is a problémáján hamar, ugyanis a cipőfűzős cselt bevetve lehajolok és már kapja is a friss havat az arcocskájába, amin elé rendesen elnevetem magam. A hahota azonban nem tart sokáig, mert ahogy nézem, nem érti a poént, ezt a kedves gesztust, amit én csak érte tettem, és semmitmondó tekintettel mered rám, sőt.... még közelíteni is kezd.
- Smaci? - kérdezem elgondolkodva, de azok a szemek nem erről árulkodnak. Csak pislogok, amikor megfogja a kezem és puff..... a hóban találom magam >.>
- Pffff... pföh-pföh - köpködöm ki a havat, vagy ami megmaradt belőle - itt akarod csinálni? Nekem rendben, de te leszel alul- viccelődök egy keveset, majd ha ő is benne van, akkor feltápászkodom és fel segítem őt is. Persze csak másodikra, mert elsőre véletlen visszaejtem szegényt a hóba trollface Ha még egyszer megpróbál lerántani, akkor tuti ráesek >.>

Az úti célunk szerencsére nem vezetett valami messzire, hamar megtaláltuk a jelölt helyet és hát.... mit ne mondjak, nem erre számítottam.
- Egy szendvicsező? - kérdezem hangosan, értetlenkedve - Egy szendvicsező van itt a hótenger kellős közepén? Miért nem egy kávézó, vagy mondjuk egy fogadó? - mérgelődök tovább, de lassan rájövök, hogy még nem is reggeliztem, ahogy a másnapos kisasszony sem  itt mellettem.
- Igen, jobb híján azt kell tennünk - felelem, majd kinyitom az ajtót és félreállok, mert hát a nőké az elsőbbség nem? :O
- Esküszöm, ha útba esik egy onsen én ezer százalék, hogy bemegyek - még akkor is, ha Chakna nem akar. Max elücsörög ott vagy olvas valamit, amíg én lazítok.
Mikor megindul társam befelé, gyorsan elé vágok. A férfi megy mindig előre, hogy ő kapja az esetleges pofont.... bizony, csak egy pillanatra megfeledkeztem róla gihihihi
- Éhes vagyooook.... - kiáltom, amint belépek az ajtón \o/

_________________
[Saját küldetés] mÁmoros nap 0810[Saját küldetés] mÁmoros nap 0510[Saját küldetés] mÁmoros nap 1310[Saját küldetés] mÁmoros nap Zelomk11[Saját küldetés] mÁmoros nap Rzzsa10[Saját küldetés] mÁmoros nap Hati10
Akito
Akito
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 359
Join date : 2015. Dec. 01.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Saját küldetés] mÁmoros nap Empty Re: [Saját küldetés] mÁmoros nap

Témanyitás by Chakna Kedd Jún. 08 2021, 10:59

- Remek ötlet. Hátha valaki tudja mi a megoldás - nevetem el magam, kicsit dörzsölve a halántékomat, hátha úgy jobban működésre tudom bírni az agyamat is.
Nem látom közben a tekintetét. csak azt, hogy rám néz, miközben beszél.
- Lehet közös ismerősünkről van szó - vonok vállat.

Kilépve az utcára aztán hócsata kezdődik (Bevallom, kicsit jót is tesz a fejemnek). Kell is, hogy kibírjam nevetés nélkül a tekintetét és a nyilvánvalóan értetlenkedésből fakadó, poénnak szánt kérdését, és pókerarccal végigcsináljam a műveletet.
Az erőfeszítéseimet végülis siker koronázta, és a hóban fetrengve már hangosan nevettem rajta, ahogy köpködi a fagyott vizet.
- A hideg fürdő serkenti az agyműködést - bólogatok, szándékosan nem véve a lapot, és barátságunk jeleként az arcába nyomok még egy adag havat.
Feltápászkodás közben meg is kapom érte a fizetséget, mert visszadob a hóba (Igen, az, hogy elengedett, az visszadobásnak minősül), de így is sok idő ment el a bohóckodásra, úgyhogy nem torlom meg az esetet, hanem tovább indulok, apró biccentéssel köszönve meg, hogy végül azért felsegített.
- Nem mindegy mi ez? A lényeg, hogy odabent lehet valami információ, ami segít megszabadulni ettől a nyavajás bilincstől. - vonok vállat, és magamban azt is hozzá teszem, hogy elősorban pedig odabent Meleg van.
Kis közjáték után aztán előre megy, fennszóval jelezve a bentlévőknek szándékát, hogy itt együnk valamit.
Elsőre az arcomat a kezembe temetem, aztán - még zsibbadó fejjel - mindegy alapon nagy levegőt veszek, és én is csatlakozom.
- Ide a legnagyobb, és legfinomabb szendvicset! - veszem fel a hangszínét is.
Ezzel meg is torpantva a már felént induló személyzetet, aki vetett egy pillantást a bilincsre, és csak utána nézett végig rajtunk, próbálva az apró bólintást palástolni.
- Máris készítem asszonyom - hajolt meg a mozdulatsor végén, és eltűnt hozzávalókat összerakni.
- Ez a nő tud valamit a bilincsről - súgtam Akitonak, miközben helyet foglaltunk a várakozás idejére.

//Izé... Ne haragudj a hosszúúú várakozásért. Tied a pálya \o

_________________



Előtörténetem; Adatlapom; Színem / #ffcc33Beszédszínem; User; Ozyféle karakterlap;


"Álmomban újra visszatér hozzám... Én újra, és újra próbálom elengedni... De az emléke velem marad ... mindig."
Chakna
Chakna
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 1320
Join date : 2016. Nov. 18.
Age : 22
Tartózkodási hely : Föld ^^

Karakterlap
Szint: 48
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

[Saját küldetés] mÁmoros nap Empty Re: [Saját küldetés] mÁmoros nap

Témanyitás by Akito Csüt. Jún. 10 2021, 13:24

- Biztos vagyok benne. Sőt, azt is megmerném kockáztatni, hogy minden nap találkozol vele Suspect - főleg, ha ő is az a fajta, aki azzal kezdi a napot, hogy órákat van a tükör előtt. ez nekik amolyan reggeli rituálé lehet, mint nekünk a szundi gomb megnyomása ébresztőkor.
Jó szándékom jeléül és hogy felébredjen adok neki egy kis havat az arcába, de valamiért nem veszi jó néven, ráadásul még csapdába is csal, aminek következtében máris a hóban fetrengek >.>
- A forró fürdő meg minden másppfht, pfffht.... - végig sem mondom máris kapok még egy adag havat, meg még ki is nevet. Na várjunk csak.... édes lesz ez a bosszú az biztos  muhahaha trollface Na de eleget bohóckodtunk, ideje menni. Felsegítem őt, félúton elengedem tudatosítva benne, nincs elfelejtve az előbbi, majd végre az úti célunk felé vesszük az irányt.
Enyhén csalódott vagyok, mikor meglátom miféle helyre keveredtünk. Egy szendvicsező a mínusz mittudoménhány fokban a semmi közepén Suspect annak aki majdnem halálra fagy, kötve hiszem, hogy az lenne a leghőbb vágya ~ hmmmm, de ennék most egy nagy és finom szendvicset ~ lehet, hogy fake a hely és valami drogbiznisz működik itt Suspect vagy nem Rolling Eyes Mindenesetre éhes vagyok
- Persze, hogy nem mindegy... - szólok rá - Chakna-chan te az a típus vagy, aki önként és dalolva gázol bele minden csapdának tűnő dologba? - kérdezem és berontok az ajtón jelezvén, hogy kellene valami finom kaja.
A legnagyobb meglepetésemre társam is csatlakozik hozzám, szóhoz sem jutok pár pillanatra. A személyzetből egy nő lép oda hozzánk, megbámul minket majd jelzi, hogy rendben, máris csinálják a reggelinket. Ez a beszéd, így kell ezt, hisz farkas éhes vagyok. A legközelebbi asztalhoz megyek és helyet foglalok az ablak mellett és pár pillanatig kifelé bámulok.
- Hehh? - kérdezek vissza, aztán elgondolkodom Chakna állításán - Miért gondolod ezt? Szerintem bárki így bámulna egy olyan párosra, ahol egy normális van egy nemnormálishoz bilincselve - súgom vissza neki, és ráharapok a fülecskéjére, mert még azt nem csináltam és mert vicces gihihhi trollface
- Kérnék kettő nagy bögre forró kakaót is o/- csapom hozzá a rendelésemhez a fincsi italokat.
Mikor megérkezik a rendelés, vagy a személyzet valamelyik tagja arra jár, leintem
- Elnézést... nincs a közelben egy onsen? Ettől a hidegtől most jobban vágyom rá, mint általában.......

_________________
[Saját küldetés] mÁmoros nap 0810[Saját küldetés] mÁmoros nap 0510[Saját küldetés] mÁmoros nap 1310[Saját küldetés] mÁmoros nap Zelomk11[Saját küldetés] mÁmoros nap Rzzsa10[Saját küldetés] mÁmoros nap Hati10
Akito
Akito
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 359
Join date : 2015. Dec. 01.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Saját küldetés] mÁmoros nap Empty Re: [Saját küldetés] mÁmoros nap

Témanyitás by Chakna Hétf. Jún. 14 2021, 11:11

Egykedvűen bólogatok. Igen. Minden nap találkozom vele. Pedig igyekszem elkerülni.
Szerencsére nem sokáig tárgyalunk arról, mennyire naív és betegesen hiszékeny vagyok (Igen, hogyne), hanem elindulunk a végére járni ennek a bilincsnek. Közben pedig egy bosszantónak indult havas móka is belefér.
Valamivel jobb hangulatban indulunk végül tovább. Azt hiszem lesznek még ilyen epizódok, mire megszabadulunk egymástól... De nem biztos, hogy bánom. Jobb, mint azon kattogni, hogy mi a fenét akarnak tőlünk.
A szendvicsező előtt megállva én azt látom magam előtt, hogy ez egy épület, ahol meleg van. Akito viszont úgy fest valami csapdát szimatol.
Már levegőt is veszek, hogy tiltakozzak a feltételezés ellen, hogy szándékosan belesétálnék a csapdának kinéző helyzetekbe. Aztán kifújom a levegőt. Igaz, hogy nem mindig... de valóban képes vagyok bárhová besétálni, ha úgy gondolom, valakit megvédhetek...
A mozzanat, hogy ezután majdnem szó szerint berúgja az ajtót... Jelzi, hogy nayg különbség nincs közöttünk ebben. Biztos éhes már.
Közben beszélgetésbe elegyedünk Akitoval.
- A párosra igen. Ő egyenesen erre nézett - emelem meg a bilincset - és csak utána mért végig minket. És még biccentett is, amikor meglátta a bilincset. - fejtem ki, közben a halántékomat dörzsölve a látottakat, amikre Akito ezekszerint nem figyelt. És közben kap egy pöckölést a homlokára is a fülharapásért. Nagyon érett viselkedés.
Az újabb rendelésre a pincér biccent, és hamarosan már érkezik is a gőzölgő csokival, és a szendviccsel. Neki szól Akito kérdése az onsenről, amitől viszont nekem kicsit elkomorodik az arckifejezésem. Végül aztán egy sóhajt kíséretében a kezembe temetem az arcomat. Mindegy. Nem mintha lenne választásom, ha ő onsenbe akar menni...
- Nem könnyű ezen a szinten ilyesmit kialakítani - gondolkodik el, miközben leteszi a kezében tartott tálcát az asztalra, hogy kényelmesebben gondolkodhasson. - A város túlsó felén, arrafelé viszont sikerült megfelelő medencéket, és forró vizet alkotni. - válaszolja mutatva is az irányt, és a kezébe veszi a tálcát, és meghajolva megy is dolgára.
Ahogy felnézek, hogy Akito arcáról kiderítsem, komolyan gondolta-e, hogy ebben a helyzetben fürdőzni megyünk, megakad a szemem a papíron, ami a tálca helyén maradt az asztalon.
Fel is pattanok, de már hiába keresem a pincért. Biztos hátra ment valami alapanyagért.
Így visszaülök. Biztos fog még erre járni, addig pedig megnézem a papírt. Amin egy nyíl van. Ahogy kicsit a fény felé fordulok, a nyíl megmozdul.
- Látod? Cupidó nyila. - mutatom Akitonak is a szivecske formájú vesszőt. Nagyon eredeti - És pont arra mutat, amerre a pincérlány az onsent mutatta - sóhajtok. És hátradőlve inkább a forrócsokit kezdem kortyolni. Nincs nekem ehhez kedvem...

_________________



Előtörténetem; Adatlapom; Színem / #ffcc33Beszédszínem; User; Ozyféle karakterlap;


"Álmomban újra visszatér hozzám... Én újra, és újra próbálom elengedni... De az emléke velem marad ... mindig."
Chakna
Chakna
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 1320
Join date : 2016. Nov. 18.
Age : 22
Tartózkodási hely : Föld ^^

Karakterlap
Szint: 48
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

[Saját küldetés] mÁmoros nap Empty Re: [Saját küldetés] mÁmoros nap

Témanyitás by Akito Kedd Jún. 15 2021, 07:21

Az utunk egy szendvicsezőbe vezet, ami mint kiderült, csak számomra gyanús. Fel is teszek egy kérdést a társamnak, hogy ő az a csapdába sétáló fajta e, majd kellő óvatossággal rúgom be az ajtót és kiáltok élelemért.
A személyzet egyik hölgy tagja siet hozzánk, felveszi a rendelést és közben furán végigmér minket... érthető. Ki ne bámulna meg két betévedt utazóz, akik össze vannak bilincselve? ez bizonyára Aincrad világában is így van, nem csak az igaziban. Chakna azonban máshogy látja, ezt közli velem, miután leülünk egy asztalhoz. Szerintem csak belelátja a dolgot a semmibe, megsúgom neki, hogy csak két hülyét lát összebilincselve, majd megharapom egy picikét, mire egy homlok pöci a jutalmam >.>
- Hééé - dörzsölöm meg a homlokom - Nem tehetek róla. ennyire tetszik a füled, alig lehet neki ellenállni - nyelvet öltök felnőtt mint egy igazi felnőtt férfi, majd leadok még egy rendelést, mert nekem nincs reggeli a szokásos szíverősítőm nélkül.
- Meg kellene köszönnöd inkább. Más részed is tetszik, de ha azokat harapdálnám itt, sokkal mérgesebb lennél. Tehát szívesen, hogy ennyire visszafogom magam ˇ^ˇ - A rendelésünk hamarosan megérkezik és én nem várok senkire, onsen után érdeklődök és amint a kezem közé kaparintok egy szendvicset, nagyot harapok bele és hangos hümmögéssel jelzem, hogy bejött a kaja.
Épp hangosan szürcsölöm a csokimat, mikor érkezik a válasz korábbi kérdésemre.
- Város? Hol? - én ugyan nem láttam itt én semmit csak havat, az eget, meg havat és még több havat... ja meg ezt a kis vityillót. - Mindegy, a lényeg, hogy van \o/ - alig várom, hogy elmerülhessek a forró vízben. Igazán rám fér a kora reggeli megpróbáltatások után...... ébredés után nem sokkal a mínuszokban kutyagolni.... hallatlan ˇ^ˇ
Jót falatozok és már a szendvicsem végén járok, de társam még nem evett egy falatot sem. felpattan, majd visszaül én meg nézek rá értetlen képpel, hogy mi baja van megint?
- Hol? - kérdem, és oda nézek, ahová mutatja - aha, igazad van - visszafordulok a fincsi étel elé és ott folytatom, ahol abbahagytam.
- Ez csak természetes, hogy abba az irányba mutat. Szerinted miéért kérdeztem rá? Ezt hívják férfi megérzésnek - lódítok egy nagyot, amit bizonyára észrevesz, hisz a célom is ez. Még mindig morog össze-vissza, ahelyett, hogy tömné a buksiját.
- Egyél inkább. Jót tesz az alkohol mérgezésnek Rolling Eyes - Akár így tesz, akár nem én befejezem a reggelit, csakhogy úgy érzem... belém férne még egy-kér falat Suspect  Amennyiben Chakna még nem kezdett el enni, megpróbálom eltulajdonítani a szendvicsét a tányérról. Ha megfogadta a tanácsom és falatozik akkor:
- Hé, odanézz! - kiáltok fel hirtelen és mutatok az ablakon túlra, de olyan hévvel, hogy mindenki odakapja a fejét. Sikeres figyelemelterelés esetén megpróbálok egy jó nagyot harapni a másnapos hölgy szendvicséből, majd ártatlanságot színlelve, hörcsög pofival fordulok az ellenkező irányba és villámgyorsan rágni kezdek.
- Mint mindig, most is túl komolyan veszed a dolgokat - kezdek bele a reggeli után - Most sem tudod mit jelent a lazítás szó. Fogadni mernék, hogy még full részegen is teljesen merev voltál - nevetem el magam, szinte látom magam előtt a részeg Chakna-t
- Nem igazán érdemled meg, de adok valamit, mert a múltkor kicsit meggyötörtelek Razz - matatok gyorsan az inventorymban és átküldöm neki a keresett tárgyat.
- Tartsd titokban!. Választhattam egyet a szériából, mivel valamilyen szinten részese vagyok a dolognak. Még nem publikus- és egy darabig még nem is lesz az, de ez még a jövő zenéje.
- Nem kellene indulnunk? Nehogy a kelleténél tovább legyél összebilincselve egy hozzám hasonlóval Razz

_________________
[Saját küldetés] mÁmoros nap 0810[Saját küldetés] mÁmoros nap 0510[Saját küldetés] mÁmoros nap 1310[Saját küldetés] mÁmoros nap Zelomk11[Saját küldetés] mÁmoros nap Rzzsa10[Saját küldetés] mÁmoros nap Hati10
Akito
Akito
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 359
Join date : 2015. Dec. 01.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Saját küldetés] mÁmoros nap Empty Re: [Saját küldetés] mÁmoros nap

Témanyitás by Chakna Pént. Jún. 25 2021, 11:23

-Tudom, tudom. Ellenállhatatlan vagyok - forgatom meg a szemem. Nem érte hogy tud egy ilyen helyzetben ennyire gyerekes lenni. Bár.. Az is igaz, hogy az nem segít, ha túlaggódjuk a dolgokat.
Nos… én megpróbáltam kicsit lazítani. Sikerül is, amíg megjött a rendelésünk. Még az Onsent sem ellenzem… nagyon. Csak aztán itt maradt ez a papír a nyíllal.
A társam okfejtésére felhúzott szemöldökkel nézek rá pár pillanatig, mielőtt kitörne belőlem a nevetés.
-Szóval te tudsz valamit. - fonom keresztbe a karom játékosan. - Azt esetleg nem súgta meg a megérzésed, hogy hol vannak ennek a bilincsnek a kulcsai? - kérdezem, igyekezve kifejezéstelen arcot vágni. Közben azért az ételbe is haraptam, hogy békén hagyjon. Egyrészt mert meglepett, hogy ennyire látszik, hogy másnapos vagyok. Másrészt egyáltalán nem vagyok éhes, de ettől függetlenül igaza van. Odakint legalábbis biztosan.
A kiáltásától egyrészt összerezdülök. Másnaposság és a hangos zajo9k… Neeem jó párosítás. Aztán nyugodt mozdulattal nézek oda, hogy aztán majdnem kiessen a kezemből a szendvics, aminek a fele eltűnt Akito szájában.
Amíg elfordított arccal hörcsögöt játszott, kortyoltam egyet a forrócsokijából. Az ital is fontos a másnaposság ellen, ugye.
-Hát… Nehéz lazítani ezzel a kezemen - emelem meg a bilincset kicsit irritáltan. Ha én túl merev vagyok, ő meg túl komolytalan egy ilyen helyzetben. Amit a részegségről mondott.. Azt nem kommentálom. Főleg azért, mert még homályos a tegnap este. Pont mint a kagylókeresgélés Ozirisszal.
Nézegetem az inventorymba került kártyát…
-Ezt ki, és honnan…? - szalad ki a számon az első kissé aggodalmas gondolat. - Nem rossz - állapítom meg. Nem tűnik fel, hogy hangosan is. - Köszönöm - mondom bezárva a menümet.
-Én csak miattad aggódom. A végén rádragad a túlzott merevség - öltök rá nyelvet vállat vonva, és miután befejeztem a szendvicset és a forrócsokit is, részemről is indulhatunk.
-Gyanúsan csapdaszagú ez az Onsen felé mutató nyíl. Nem kéne belerohannunk, nem gondolod? - jegyzem meg piszkálódva (és próbálva elérni, hogy ne arra menjünk. Egy próbát mindenképp megér a dolog)

_________________



Előtörténetem; Adatlapom; Színem / #ffcc33Beszédszínem; User; Ozyféle karakterlap;


"Álmomban újra visszatér hozzám... Én újra, és újra próbálom elengedni... De az emléke velem marad ... mindig."
Chakna
Chakna
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 1320
Join date : 2016. Nov. 18.
Age : 22
Tartózkodási hely : Föld ^^

Karakterlap
Szint: 48
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

[Saját küldetés] mÁmoros nap Empty Re: [Saját küldetés] mÁmoros nap

Témanyitás by Akito Hétf. Jún. 28 2021, 14:11

- Pontosan! - vágom rá egyből - Talán ez az első mondat a szádból, ami 100 százalékig igaz - nevetem el a végét- Hisz még udvaroltam is, de arról nem tehetek, hogy  nem jönnek be neked a vörös hajú, gyenge pasik - ez van sajnos, ez vagyok én, ezt tudom nyújtani. A kaja nagyon finom és a figyelmem arra is szentelem, hogy burkoljak  és Chakna-t burkolásra buzdítsam több-kevesebb sikerrel, mert nem eszik valami jóízűen. Én viszont igen, de sajna hamar elfogy és ezért egy harapás "kölcsönöznöm" kell a hozzám bilincselt hölgyeménytől. Persze egy kis trükk szükséges hozzá, ami tökéletesen beválik, azonban a szemem sarkából látom, hogy elköveti a legnagyobb főbűnt a világon és megkárosít forró csoki terén :O Én csak egy fél szendvicset tulajdonítok el, erre ő behúz pár korttyal?
- Persze, hogy tudok, elég sok mindent. Egyedül feltudok öltözni, be tudom kötni a cipőmet na meg számolni is tudok... soroljam még? Van bőven Razz - és persze hagyni, hogy beleigyanak a csokimba >.> - A bilincs kulcsa gondolom annál van, aki ránk tette - Egyszerű válasz egy egyszerű kérdésre....   A szívem szakad meg, de hagynom kell megtorlás nélkül, mert végtére is én kezdtem, de az akkor is csak egy kis szendvics volt, nem pedig életadó nedű >.> Morcosan is nézek rá egy rövid ideig...
- Mindig csak a kifogás - morcoskodok - Bilincsel a kezeden nem tudsz lazítani, de egy boss harc közben simán fejbe hajigálod az embereket kristállyal? - nos.... sok köze nincs egymáshoz a kettőnek, legfeljebb annyi, hogy egy komoly harc közben kezdett el szemtelenkedni Suspect
- Hehh?! Mit motyogsz?! - kérdem, mert nem túlzottan figyeltem már, mert a jó forró onsenben ázás gondolatával van tele a fejem - Még mindig nem vagy teljesen tiszta? Vagy rakattál egy kis rumot a csokidba? Had kóstoljam csak meg - mondom és ha van rá lehetőségem behúzok 1-2 kortyot az ő csokijából is, persze csak ha hagyja és nem irigy Razz
- Áhh... ilyen téren miattam egyáltalán nem kell aggódj még pár évig. Én pont akkor és pont ott vagyok merev, ahol és amikor kell Razz - ha ő is végez végre, akkor kifizetem a príma reggelit, mivel én ettem a többet.  Pontosabban majdnem háromszor annyit.
- Emiatt igazán nem kell aggódnod. Pont olyan óvatosak leszünk, mint mikor ide betértünk. Egy picivel se leszünk óvatlanabbak, ezt megígérem angyal Mehetünk, vagy húznád még az időt egy kis kajával, piával? Razz

_________________
[Saját küldetés] mÁmoros nap 0810[Saját küldetés] mÁmoros nap 0510[Saját küldetés] mÁmoros nap 1310[Saját küldetés] mÁmoros nap Zelomk11[Saját küldetés] mÁmoros nap Rzzsa10[Saját küldetés] mÁmoros nap Hati10
Akito
Akito
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 359
Join date : 2015. Dec. 01.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Saját küldetés] mÁmoros nap Empty Re: [Saját küldetés] mÁmoros nap

Témanyitás by Chakna Pént. Júl. 09 2021, 21:23

Elnevetem magam, amivel a fejem zsibbadása is enyhül, meg a feszültségem is oldódik kicsit.
- Ja, hogy azt udvarlásnak hívod? - játszom a meglepettet, de véletlenül sem fűzök hozzá semmit, amit ennél inkább felhívásnak lehetne érteni, hogy próbálkozzon. Sem úgy, hogy tetszene. Nem fér bele az életembe a romantikus kapcsolat és kész. Akkor sem, ha egyébként szimpatikus srác Akito a maga bohóckodásával.
A kérdésemre azt a választ kapom, amire számítottam, de még nem voltam felkészülve, hogy ennyire kiábrándító lesz hallani is... Szóval nem tudja... Így viszont kénytelenek leszünk utánajárni ennek a zűrnek.
A gyerekes sértettsége azért mosolyt csal az arcomra.
- Úgy nézel ki, mint egy óvodás, akinek elvették a kedvenc játékát. - vigyorgok rá.
Aztán a lazításra terelődik a szó.
- A célzást gyakorolni kell. Gondoltam összekötöm a másik fontossal, hogy aki dinka, annak helyre kólintsuk a fejét - öltök nyelvet. Hiába játsza a lazát, a kristály előtt nem figyelt eléggé a biztonságára, ami egyáltalán nem tetszett nekem. A boss halálosan komoly dolog, luxus, hogy valaki a szükségesnél nagyobb kockázatot vállaljon.
Egyáltalán nem zavart, hogy megitta az utolsó néhány kortyot a forrócsokimból. Nem szoktam az ilyesmihez ragaszkodni. Felesleges.
- Például a fejed, az elég kemény - bólogatok ártatlan képpel, elütve a témát.
Közben a reggelit elfogyasztottuk, és a következő nyom is a kezünkbe került... Ráadásul pedig nem sikerült bogarat ültetni Akito fejébe, hogy nem kéne belerohanni az Onsenes csapdába...  A kérdésére tüntetőleg az asztalra dőlet, a kezemre hajtva a fejemet. Nincs kedvem... Egyáltalán ilyen körülmények között a Harmincadik szinten Onsenezni... Kerüljön a kezem közé az a Cupido...
Mindenesetre csak feltápászkodtam végül (akár unszolásra, akár kicsit később magamtól) és elindulhattunk megkeresni azt az istenverte fürdőt.


//Tied a pálya, hogy út közben mi történik, és hogy fest az az Onsen :*

_________________



Előtörténetem; Adatlapom; Színem / #ffcc33Beszédszínem; User; Ozyféle karakterlap;


"Álmomban újra visszatér hozzám... Én újra, és újra próbálom elengedni... De az emléke velem marad ... mindig."
Chakna
Chakna
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 1320
Join date : 2016. Nov. 18.
Age : 22
Tartózkodási hely : Föld ^^

Karakterlap
Szint: 48
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

[Saját küldetés] mÁmoros nap Empty Re: [Saját küldetés] mÁmoros nap

Témanyitás by Akito Pént. Aug. 27 2021, 21:45

A nevetésére orron pöckölöm a lányt, majd a kérdésén azért hosszan és látványosan elgondolkodom. Azért van benne valami
- Hmmm... scratch jah. - jelentem ki, miután dűlőre jutottam. - Annak is lehet nevezni. A szép szavakkal nyáladzás amúgy sem az én műfajom - nem bizony, azt meghagyom a romantikus módszereket azoknak, akik értenek hozzá és szerintük még célravezető is.
Ami ezután történik az bizony a 8. főbenjáró bűn... Nem nyúljuk csak így le mások forrócsokiját, főleg nem az enyémet ˇ^ˇ
- Azért mindennek van egy határa kérem!ˇ^ˇ A forrócsoki olyan nekem, mint a görög isteneknek az ambrózia. Ez éltet, emiatt kelek még fel reggelente, emiatt tudok még harcolni \o/ - kicsit túljátszom, de attól még tény, hogy ez az egyik kedvencem.... főleg ilyen hideg helyeken.
- Szóval az istenektől sem lehetett csak úgy lopkodni.... remélem felkészültél a megtorlásra - természetesen nem gondolom komolyan, nem lesz itt semmilyen bünti, maximum az ami már megtörtént, hogy el kell viselje a társaságomat ilyen másnaposan...... de minek iszik az, aki nem bírja? :O
Aztán előkerülnek még itt a régi sérelmek, pontosabban az enyém, mikor orvul fejbe dobott hátulról egy boss harc kellős közepén, mindezt úgy, hogy semmi nem indokolta meg a tettét ˇ^ˇ
- Hát... elég meggondolatlan húzás volt egy bossal való csatározás kellős közepén... igazán felnőhetnél már  Razz- öltök nyelvet a végén. Talán ez volt a legmegfelelőbb visszavágás neki a szemtelenségéért.
- Én mindig egy lépéssel előrébb járok - fejtem ki bővebben - Szükséges volt az a lépés ahhoz, hogy megbízzatok az újonnan bevetett képességemben - húzom ki magam büszkén, mert úgy ahogy, de sikerült ezt elérni.
- És... na és ki az aki ezidáig egyedül volt és mindent túl élt? Na...na??!! - hajolok közelebb, hogy jól halljam a nevem, amit vagy kimond, vagy nem.... gyanítom a büszkesége meggátolja ebben.
- A fejem IS! - javítom ki és lassan, de biztosan fejezzük be a reggelit. Itt volt az első nyom a következő helyszín pedig az onsen, aminél nem is kívánhatnék jobbat. Ilyen hidegem igazán kellemes érzés ázni a forró vízben *.*
- Ideje indulni... szedd össze magad Razz - rángatom meg a bilincs láncát siettetés gyanánt. - Odáig húzlak a hideg hóban, ha kell- motiválom kicsit, aztán így vagy úgy  de elindulunk.
Kint még mindig elég csípős hideg van, ezért sietősre veszem a figurát. Ezen az sem változtat, ha esetleg egy hullának tűnő nőszemélyt vonszolok végig magam után.
Az onsen maga semmi különös. Tipikus japán fürdő, a maga egyszerűségével tökéletes. Bent mindössze egy nénike álldogál magában... gondolom nála kell majd a cechet rendezni... Minden fa és papír... egy igazi régi típusú szabadtéri fürdő \o/ A központi teremből három külön ajtó vezet tovább...
- Lássuk csak... van Női részleg, közös és férfi. Hmmm..... scratch  Én megyek a közösbe, te meg oda, ahova szeretnél Razz - válaszára nem várva indulok el a célom felé. Elhúzom az ajtót és meglepetésemre van öltöző részleg. Gondolom csak megszokásból, mert itt röhejesen egyszerű ledobálni a textilt.
- Amúgy láttál valami nyomot? - kérdezem, majd a menümet lenyitva eltüntetem a ruháimat, mire a másik ajtóhoz érek. Azt elhúzva jöttem rá, hogy hiba volt mert elfelejtettem milyen hideg van odakint.  
- Huhh...jujj... gyorsan-gyorsan - csak úgy szedem a lábam a hideg kövön lépkedve, hogy ha bár nem illik, de belecsobbanjak a forró vízbe, már ha ezt hagyja az útitársam és nincsenek más tervei. Csak gyorsan döntsön, mielőtt megfagyok....

_________________
[Saját küldetés] mÁmoros nap 0810[Saját küldetés] mÁmoros nap 0510[Saját küldetés] mÁmoros nap 1310[Saját küldetés] mÁmoros nap Zelomk11[Saját küldetés] mÁmoros nap Rzzsa10[Saját küldetés] mÁmoros nap Hati10
Akito
Akito
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 359
Join date : 2015. Dec. 01.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Saját küldetés] mÁmoros nap Empty Re: [Saját küldetés] mÁmoros nap

Témanyitás by Kirigaya Suguha Vas. Nov. 07 2021, 10:11

A küldetést a staff a napokban zárni fogja!

_________________
Börtönszörny specialista Cool
Kirigaya Suguha
Kirigaya Suguha
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 625
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: 1
Indikátor: Sárga
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Saját küldetés] mÁmoros nap Empty Re: [Saját küldetés] mÁmoros nap

Témanyitás by Chakna Kedd Nov. 09 2021, 21:20

//  affraid Jajj de megfeledkeztem erről a játékról... Elnézést kérek  Embarassed  Sad

Pont azért sikerült végül zseniálisan a mutatványa, mert túljátszotta. Az addig bennem lévő idegesség, és aggódás a helyzet miatt, ha időlegesen is, eltűnt, és helyette hosszú nevetőgörcsben "fulldokoltam" hosszú másodpercekig.
Ezután nem csoda, hogy elég lazán tudtam kezelni a témákat (magamhoz képest) és a megjegyzésére, amit a bosson történtekhez fűzött a fenőttségemmel kapcsolatosan, a reakcióm teljesen és tökéletesen felnőtt emberhez illőn ártatlan tekintet, szemrebegtetés és végül nyelvnyújtás volt. Nem érdemes összeveszni ilyesmin, amikor - magamnak bevallom, de neki nem kell tudni - mindketten gyerekesek vagyunk néha.
A valamivel komolyabb magyarázatot persze én is komolyabban hallgatom végig. Szóval ezt magyarázta be magának...
- Nem kellett volna ilyen messzire menni... - jegyeztem meg csendesen, tulajdonképpen inkább magamnak, mint neki. Sokkal kevésbé drasztikus bemutatkozás is elég lett volna, hogy a többiek bízzanak a képességében.
Az Onsen gondolata azért továbbra sem tetszik, és a bilincsrángatás után még jópár másodpercig szenvedek látványosan az asztalra dőlve. Azért nem akarom itt tölteni a napot, ráadásul nem kell zseninek lenni, hogy rájöjjek, más nyomot itt nem fogunk találni. Márpedig minél előbb találunk nyomokat, annál hamarabb kerül Ámor és Cupidó a kezeink közé.
Szóval nem kell vonszolnia, végül felkelek, és indulhatunk az Onsenbe.
- Nagyon vicces - jegyzem meg szemforgatva, és lánccsörgetve, mikor a hagyományos japán fürdőben közli, hogy ő hova megy, én meg menjen ahova akarok.
Nem figyelmeztetem a hidegre mikor a menüjében kezd matatni, már csak azért sem, mert hirtelen rettentően lefoglal, hogy az öltözőrészben nyomokat keressek.  Az lenne a legkényelmesebb, ha már mehetnénk is tovább, anélkül, hogy be kéne mászni a medencébe.
De nincs szerencsém, nincs se üzenet, se nyíl az öltözőrészben, ráadásul mire észbe kapok, a lánc rántása kibillent az egyensúlyomból, és ráesek az eddigre nekivetkőzött Akitora.
- Nem vagy észnél - morgok dühösen, miközben amilyen gyorsan tudok, feltápászkodok, már csak azért is, mert a vöröshajú srác máris vacog. Az hiányzik még, hogy a fagy sebezni kezdje!
Ezután már remélhetőleg zökkenőmentesen eljutunk a medencéhez, ahol Akito a vízbe csobban, én pedig a parton guggolok le első körben, hogy körülnézzek.
- Az a sunyi, alattomos... - háborodom fel, amikor a szemem megakad a medence közepén, a víz legmélyén kandikáló nyilvesszőn. Ezek nem hagynak lehetőséget megúszni a kellemetlen pillanatokat és helyzeteket...

_________________



Előtörténetem; Adatlapom; Színem / #ffcc33Beszédszínem; User; Ozyféle karakterlap;


"Álmomban újra visszatér hozzám... Én újra, és újra próbálom elengedni... De az emléke velem marad ... mindig."
Chakna
Chakna
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 1320
Join date : 2016. Nov. 18.
Age : 22
Tartózkodási hely : Föld ^^

Karakterlap
Szint: 48
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

[Saját küldetés] mÁmoros nap Empty Re: [Saját küldetés] mÁmoros nap

Témanyitás by Akito Szer. Dec. 15 2021, 03:03

- Ez csupán a te véleményed!- felelem a fejemet ingatva- ugyanis voltak olyanok, akik még így sem adták életüket ennek a nemes és szent bohócnak, akik a kapott életerőt mind értük áldozta fel - elmorzsolok egy apró, nemlétező könnycseppet és máris mással foglalkozom. Azzal, amivel most kell és még kedvem is van hozzá. Az, hogy hozzá vagyok bilincselve egy másnapos boszorkához, csak hab a tortán. Az onsen egy olyan dolog, akit mindenki szeret kortól, nemtől és hovatartozástól függetlenül, én pedig egyenesen imádom. Főleg ilyen hidegben esik jól a forró fürdő, kiváltképp a szabadtéri, ahol a vízben megsülsz, kint meg megfagysz. Igazi logikai játékká lehet fejleszteni, hogy megtaláljuk a tökéletes egyensúlyt.
Belépve az onsen területére közlöm a csuklómhoz láncolt nehezékkel, merre veszem az irányt és ő menjen nyugodtan oda, ahova akar.... már ha elbír velem és a testsúlyommal... gihihihiii
Mivel ügyesebbik kezem van láncra verve ezáltal korlátozva, a másikkal igyekszem lekapkodni magamról a ruháimat. Néha egy-egy nyomás félre megy, hála izgő-mozgó Chakna-channak a háttérben.  
Mikor végre minden tiszta, az ajtót elhúzva egy pillanat alatt jár át a csontig hatoló hideg. Talán ennek következtében indulok meg hevesebben a kelleténél. A lánc megfeszül és következő pillanatban leterít valaki.
- Áhhhh... Eccchiiiii!!!! Segitsééééég!!! Egy perveeeerz!!! - mondanám még tovább is, ha nem nevetném el az utolsó szónak is a végét. Sajnos a hangom nem volt eléggé nőies, már a felénél rekedtesre sikeredett jajveszékelésem így nem lett hiteles, de szerintem egész jó előadás volt.
- Ejnye-bejnye Chakna-chan! - drámai hatásszünet - Tudtam, hogy csak a testem akarod Embarassed - és egy újabb nemlétező könnycsepp kelhullajtása és támadóm feltápászkodásával én is felkelek a jéghideg kőről. Egy szó nélkül, válaszra sem vára csobbanok a forró medencében
- Hmmm... mennyei... - kényelembe helyezem magam és élvezem, hogy a forróság átjárja az egész testem... sőt, még a lelkem is angyal
- Csak nyugalom Chakna-chan! - hallom mérgelődését, bár érteni nem értem -  Az onsenbe nem idegeskedni járnak az emberek - világosítom fel, ha eddig nem tudta volna ezt a tényt.
- Relax-Relax Chakna-chan! Ne engedd, hogy a tegnap esti alkohol beszéljen belőled Razz - hát igen a nagy rejtély, ami az alkoholos italok megjelenése óta fennáll.... minek iszik az, aki nem bírja? :O Na mindegy.... jobb nem hergelni morcikát, inkább lazulok ameddig tehetem....

_________________
[Saját küldetés] mÁmoros nap 0810[Saját küldetés] mÁmoros nap 0510[Saját küldetés] mÁmoros nap 1310[Saját küldetés] mÁmoros nap Zelomk11[Saját küldetés] mÁmoros nap Rzzsa10[Saját küldetés] mÁmoros nap Hati10
Akito
Akito
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 359
Join date : 2015. Dec. 01.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Saját küldetés] mÁmoros nap Empty Re: [Saját küldetés] mÁmoros nap

Témanyitás by Chakna Hétf. Jan. 03 2022, 22:37

Nem firtattam tovább a témát. Akito láthatóan nem értette, hogy rövid ismerettségünk ellenére igenis aggódtam érte egy bosson így megfogyatkozott HP-val. Főleg, hogy nem árulta el, hogy a kis bohóca véd mindenkit, ameddig van élete.
Végül csak az Onsenben kötünk ki, minden kofejezett ellenérzésem dacára. Ahol rabtársam elképesztő sebességgel szabadul meg a ruháitól, aztán elképesztő sebességgel szembesül a hideggel, és ránt ki az egyensúlyomból siettében. Erre mondják, hogy lassan járj, tovább érsz?
Márkor talán vevő lennék a visítós poénjára, de jelenleg, zúgó fejjel… leginkább fintorogva a fülemre tapasztom a kezem.
-
Igen. Természetesen. Egy jókora hókupac alatt némító kristállyal kezelve. Távol tőlem. - bólintok ábrándos-szerelmes képet vágva a mondandómhoz.
Nemsokára viszont, míg Akito elhelyezkedett a meleg vízben, a figyelmemet a medence közepén, a víz alján csillogó nyílvessző köti le.
Akito “nyugtatására” szavakkal nem reagálok. Nemes egyszerűséggel az arcába fröcskölök némi vizet.
-
Örülök hogy jól érzed magad, de nekem semmi kedvem ebben a hidegben vízbe mászni. Ezek a bolond istenkék biztos hogy meg akarják keseríteni az életemet - fakadtam ki, közben a kezem ökölbe szorul.
Ezután percekig duzzogtam. Megtehettem, főleg hogy az esdigiek alapján Akitonak nem igazán áll szándékában sietni. Ha magától nem veszi észre a nyilat, egyelőre nem is szólok neki. Tuti, hogy első dolga lenne ruhástól berántani a vízbe, és eszébe sem jutna, hogy vizes kabátban nem igazán tudom magamat melegen tartani.
Helyette igyekeztem az eddigiek alapján kitalálni mi a fene is van ezekkel a nyilakkal. Ámor és Cupidó… Reggeli… Onsen… Mi lesz a következő? Lassan forogtak ugyan tompult agyam kerekei, de azért csak rájöttem a helyzethez illően abszurd megoldásra.
-
Na neee. - temettem a kezembe az arcomat. - Ha elmebajos lennék, hol képzelnéd el egy tökéletes randi végét ebben a városban? - kérdeztem Akitot. Tuti, hogy azon a helyen fogjuk megtalálni az istenkéket.

_________________



Előtörténetem; Adatlapom; Színem / #ffcc33Beszédszínem; User; Ozyféle karakterlap;


"Álmomban újra visszatér hozzám... Én újra, és újra próbálom elengedni... De az emléke velem marad ... mindig."
Chakna
Chakna
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 1320
Join date : 2016. Nov. 18.
Age : 22
Tartózkodási hely : Föld ^^

Karakterlap
Szint: 48
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

[Saját küldetés] mÁmoros nap Empty Re: [Saját küldetés] mÁmoros nap

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.