Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Küldetés] Cirkusz

5 posters

3 / 3 oldal Previous  1, 2, 3

Go down

[Küldetés] Cirkusz - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Cirkusz

Témanyitás by Takada Hiroshi Hétf. Okt. 05 2020, 19:03


A tanár hirtelen nem érti mi is történik körülötte. A kislány visítva rohan el a játékkal, az igazgatónak titulált alak örül, hogy Makuda és ő kitudott vágni néhány fát, és az Íjász lány meg valami vezér.
A két jegyet, amit a kezébe nyomtak meredten bámulja, majd szép lassan leesik neki, hogy nincs itt semmi összeesküvés, és minden a legnagyobb rendben.

– Köszönöm! – nyögi ki, majd mikor kilép a sátorból és a pénzt is megkapja, egy pillanatra úgy tűnik neki, hogy talán ez a világ nem olyan borzasztó, és lehet Takayama nem is halt meg, csak valahova elbújt. Egy röpke pillanatra, úgy érzete az életével ismét rendben van minden. //Ezen sorokat a mesélőnek ajánlom Smile //

Ugyan a plusz jeggyel nem tudja mit kezdjen, hiszen csak két embert ismer, de azok ketten is kaptak jegyeket. Viszont az Artes nevet megjegyzi magának, és elhatározta, hogy komolyan utánanéz. És nagyon valószínű, hogy Miko-sant (ahogy magában elnevezte a frissen megismert íjász hölgyet) is hamarosan felfogja keresni.

Alapvetően nem rajong a cirkuszért, de lehet, hogy most az egyszer erőt vesz magán és megnézi azt az előadást. Ha a két társa marad, akkor a szokás szerint meghajol előttük és elköszön, ő már nem kíván itt maradni tovább.
Makudának csak annyit mond;
– Remélem még találkozunk!
Chaknának viszont egy kicsit többet //nem, nem azért mert nő//;
– Még pár dolognak szeretnék utána járni, és akad még elintézni valóm is, de amint alkalmassá válik az idő, küldök egy üzenetet, hogy ha Ön is beleegyezik. Egy találkozó helyével és idejével. – Lehet azt is el kellett volna mondania, hogy a céhbelépéssel kapcsolatban szeretne egyeztetni vele, mert talán így egy csöppet félreérthető, de még nem mert semmi konkrétat mondani.
~Majd, ha már biztos leszek a döntésemben.~

Takada Hiroshi
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 403
Join date : 2020. Jul. 05.

Karakterlap
Szint: 30
Exp:
[Küldetés] Cirkusz - Page 3 Exp_bal500/3500[Küldetés] Cirkusz - Page 3 Exp_ures  (500/3500)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Cirkusz - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Cirkusz

Témanyitás by Makuda Szer. Okt. 07 2020, 17:09

Mikor beléptem elég biztonságosnak tűnt a terep. Néhány másodpercre körbenéztem míg hallottam a cirkuszigazgatót ahogy leteremti a két munkást. "A fekete sátor lesz a fő sátor?" Gondoltam magamban. Mikor észrevett minket, ahogy japánban szokás tisztelet tudóan meg hajoltam. Mikor az igazgató üdvözölte az Artes céhvezérét és Chaknára nézett, eléggé meglepődtem. "Tehát céhvezér." Gondoltam magamba, hamar beletörődve a dologba. Mikor az igazgató megköszönte a segítségünket, egyszerűen csak bólintottam. Viszont Sandrára elmosolyodtam és megsimogatta a kis kobakját.
-A disznók nehezebbnek bizonyultak mint néhány szerszám és szalma helyretétele. - Mosolyogtam rá továbbra is.

Mikor megkaptuk a preimer belépőket, nem tudtam mit szóljak, mivel nem nagyon szerettem a cirkuszokat. Ennek ellenére kedvesen elfogadtam a jutalmat. A kislány kérdésére megint csak elvigyorodtam mivel eszembe jutott, hogy apám mit szokott az ilyenre mondani "Két nagy pofont." Mikor a cirkuszigazgató elő hozott egy hatalmas zebra plüsst, elcsodálkoztam. Sandra sikítására pedig megrémültem. Miután örömében kirohant a sátorból ránéztem Chaknára.
-Sajnálom szegényt. - Néztem rá utalva, hogy Sandra is be van ragadva a játékba. Persze valószínűleg amíg a városban vagy a faluban van nem lesz baja, de akkor is féltettem, akár csak az apját.

-Ó! Jut eszembe, az árnyfák azok csak ilyen dologra használhatóak fel? Pontosabban építésre? - Kérdezem az igazgatót. -Mivel furcsának találtuk, hogy csak az árnyfa az ami jó. Miért nem lett volna megfelelő egy biztonságos övezeten belüli fa?
/A második kérdést csak akkor teszem fel, ha volt fa biztonságos helyen./ Miután az igazgató válaszolt a kérdésemre elköszönök tőle és átveszem Hunstól az aranyat.
-Örültem a találkozásnak, és remélem én is, hogy még találkozunk. - Néztem Takadára és Chaknára. Végül elindultam vissza a Kezdetek városába keresni egy fogadót, hogy kipihenhessem magamat. Útközben pedig átgondoltam a történteket és azt, hogy mennyire fölösleges volt tartani bármitől. Egy dologban biztos voltam, az pedig az, hogy elmegyek a cirkuszba megnézni Sandra és Ebbi fellépését és persze az egész cirkuszt végig nézni.
Makuda
Makuda
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 295
Join date : 2020. Jul. 03.
Age : 21

Karakterlap
Szint: 37
Exp:
[Küldetés] Cirkusz - Page 3 Exp_bal5412/5600[Küldetés] Cirkusz - Page 3 Exp_ures  (5412/5600)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Cirkusz - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Cirkusz

Témanyitás by Chakna Vas. Okt. 11 2020, 17:53

Kissé aggódva figyeltem Takada távollodását, de mivel az észlelésem nemsokára jelezte, hogy felénk indul, megnyugodtam.
Belépve úgy tűnik, éppen egy fejmosást kaptunk el, a két fickó arckifejezése alapján jogosan.
Ami azután történik... kisebb szívrohamot okoz nekem. Másodpercekig bámulok elkerekedett szemmel, a normálisnál jóval magasabbra szökött pulzussal. 
Lassú, kissé darabos mozdulattal húzom vissza a kezem.
-
Meglep, hogy vannak  akik így ismernek rám. Chakna vagyok, örvendek. - biccentettem, próbálva úrrá lenni a szívverésemen. 
-
Igen. ő bízott meg a feladatokkal - bólintottam.
Sandra közbevetésére halkan felkuncogtam, és a nap során bennem felgyűlt feszültség egyszeriben elszállt. A gyermeki vidám kedvesség valahogy érthetetlenné is tette,, mitől lettem olyan feszült. Ahol egy ilyen gyermek láthatóan jól érzi magát, ott nincs miért nagy gonoszságtól tartanom... Ugye?
Hálás fejhajtással vettem át a kártyákat, felnevetve Sandra követelőzésén. Valóban az mondták neki, hogy van számára valamije a főnöknek.
Amikor odalépett hozzám, megsimogattam a fejét.
-
Nagyon aranyos - dicsértem a játékfigurát. - Vigyázz rá - mosolyogtam, és utána néztem, ahogy elsietett az édesapjának is megmutatni a szerzeményét.
-
Jó helyen van. - válaszoltam Makuda megjegyzésére. Másképp nem lenne ilyen önfeledt, és életvidám...
-
Remélhetőleg sok játékosnak hoz örömet az előadásuk - mosolyogtam az igazgatóra, miután elkaptam a mosolyt, amivel Sandrára nézett.
Ha a két kezdőt biztonságban tudhattam, szerettem volna még kicsit maradni, hogy teljesen letisztuljon a kép, és.. meg kellett néznem, mi a helyzet a sátorban a hálóval...
- Visszataláltok a városba? - kérdeztem Takadát, és Makudát.
Megnyugodtam, hogy úgy vélték, nem gond. 
-
Én is remélem, hogy még találkozunk - búcsúztam Makudától.
Takada szavait hallva kicsit elkerekedett a szemem.
-
Persze, ha segíthetek, bármikor megtalál.  Csak írjon üzenetet, vagy keresse a Remény Dojot, vagy a 10. szinten a céhházunkat a szafari mellett. - válaszoltam azért meglepve, majd elbúcsúztam tőle is.
És helyzetét figyelve körbejártam még a cirkuszban, hátha kiderül még valami, vagy tudok még segíteni valamiben a társulatnak.
Ami a premiert illeti... ezek után boldogan jöttem el a premiert megnézni. Ozinak írtam egy üzenetet, hogy van-e kedve kicsit kikapcsolódni. Úgy gondoltam, ezzel kifejezhetem a hálámat, hogy ilyen sokat segít nekem. És ha felmerült... Akár mindkét belépőt örömmel átadtam neki.
Chakna
Chakna
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 1317
Join date : 2016. Nov. 18.
Age : 22
Tartózkodási hely : Föld ^^

Karakterlap
Szint: 48
Exp:
[Küldetés] Cirkusz - Page 3 Exp_bal9545/9700[Küldetés] Cirkusz - Page 3 Exp_ures  (9545/9700)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Cirkusz - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Cirkusz

Témanyitás by Strea Hétf. Okt. 12 2020, 09:37


Teltház.
Játékosok nyüzsögnek a bejáratnál, tömött sorokban igyekeznek a lelátó felé és foglalják el helyüket. Titeket, akik aranyszegélyű jeggyel érkeztetek, egy szellősebb részre vezet be egy vörös-arany ruhában lévő, kedves arcú férfi, méghozzá az első sorba. Találkozhattok is egymással, hiszen egymás mellett kaptatok helyet kettesével; ha pedig nem hoztatok senkit vagy nem adtátok el a jegyetek párját (amire a premiert megelőzően bizony nagy volt az igény), úgy még üres hely is van mellettetek. Nemsokára elsötétül a sátor és elkezdődik az előadás.

A porondmester konferál és a bő egy órás műsor alatt láthattok az akrobatákat, kötéltáncosokat, kötélbűvölőt (aki vagy fél órán át kereste a kötelét és mivel Sandra elmondta neki, hogy ti segítettetek, egy morcosabb pillantást azért vet Chaknára a produkció előtt), bohócokat, késdobálót, súlyemelőket és nem utolsó sorban Sandrát és Ebbit, akik lovasbemutatót tartanak: a kislány kézen állva lovagolja a zebrát, aki nyerít és szalad körbe, egy ponton pedig odaüget Makudához is és megnyalta a fiú arcát. És hogy a srác korábbi kérdésére a cirkuszigazgató miért mondta sejtelmesen, hogy "majd meglátjátok"? Az előadás egy szakaszán hirtelen megszűnik létezni a lelátó a nézők alatt - legalábbis látszólag. Mintha a levegőben ülnétek; többen megijednek először, többen nevetnek a trükkön és innentől az előadás nemcsak előttetek, hanem alattatok is zajlik. Ugye, mire nem jó az átlátszó árnyfából készült pódium?
A premier hatalmas tapsviharral, abszolút sikerként zárul és innentől minden héten, szombat esténként tartanak fellépést. Sandra kipirultan, boldogan hajol meg a nézők előtt és még integet nektek, mielőtt a többi játékossal együtt elhagynátok a sátor területét.




Gratulálok, a küldetést sikeresen teljesítettétek!

Alap jutalmak

Chakna: 150 exp, 160 arany
Eru: 30 exp, 40 arany
Takada Hiroshi: 154 exp, 165 arany ( +10% Exp +10% Arany Ékkő Gyűrű )
Makuda: 154 exp, 165 arany ( +10% Exp +10% Arany Ékkő Gyűrű )

Ércek és növények

Chakna:
Növénylátás: Tier 1, 100 -> 100
4 Kis Tövisgyökér 6 Faeno Levél 1 Barna Gomba 5 Tövisgyökér 4 Vörös Pitypang
Takada Hiroshi:
Növénylátás: Tier 1, 11 -> 31
10 Kis Tövisgyökér 1 Faeno Levél 3 Barna Gomba 4 Tövisgyökér 2 Vörös Pitypang
Nyersanyagismeret 1:
1 Tövisgyökér 1 Vörös Pitypang
Makuda:
Érclátás: Tier 1, 11 -> 31
7 Bronzérc 1 Munkálatlan Bőr 5 Sida Kő 3 Halvány Rubin 4 Vasérc

Receptek

Chakna: Gyenge Speciális Méreg Recept, Mini Potion Recept
Takada Hiroshi: Tükör Kristály Recept
Makuda: Stramm *Kopja/Rövid Kard/Buzogány* Recept, Könnyű Kard Recept

Keresés

Takada Hiroshi (Keresés 1. szint): Nem talál
Makuda (Keresés 1. szint): Nem talál

Hallgatózás

Chakna (Hallgatózás 1. szint): ingyen dobhatsz egy tárgy infót, mindegyik kockánál kettőt levonva.

Céhbónuszok

Az Artes 80 aranyat kap a bankjába, a tagjai összesen 75 expet kapnak: Chakna 37 exp, Enheriel 38 exp.
A Justice League 40 aranyat kap a bankjába, a tagjai összesen 30 expet kapnak (Fejlesztett Céhbónusz) : Hinari, Ozirisz, Silence, Mirika, Leonard, Eru 5 exp.
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2411
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
[Küldetés] Cirkusz - Page 3 Exp_bal0/0[Küldetés] Cirkusz - Page 3 Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Cirkusz - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Cirkusz

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

3 / 3 oldal Previous  1, 2, 3

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.