Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Küldetés] Cirkusz

5 posters

1 / 3 oldal 1, 2, 3  Next

Go down

[Küldetés] Cirkusz Empty [Küldetés] Cirkusz

Témanyitás by Strea Vas. Júl. 05 2020, 12:21

Cirkusz

Résztvevők: Makuda, Eru, Chakna, Takada Hiroshi

Makuda, Eru, Takada Hiroshi

Éppen a Kezdetek Városának főterén sétálgattok, amikor fületeket megüti egy fiatal fiú hangja: tőletek nem messze, széles mosollyal osztogatja szórólapjait. Odamentek hozzá megnézni, mi van a papíroson? Nemsokára mondjuk amúgyis felfigyel rátok és oda is szalad hozzátok:
- Sziasztok, lenne kedvetek segíteni nekem és a céhemnek? - mosolyog - Tolbana városának határában van egy romos cirkusz és azt szeretnénk újjáépíteni! - meséli lelkesen - Egyébként a nevem Koki - mutatkozik be és ad egyet a lapból is, amin ugyanezeket az információkat olvashatjátok; a képen emellett pár játékos és egy zebra látható. Ha rábólintotok a felkérésre, Koki pár kattintása nyomán fel is ugrik a küldetéselfogadó panel, azt leokézva pedig megjelenik a koordináta, ahova mennetek kell.
- A nagysátornál találkozunk! - integet még és már rohan is oda másokhoz.
Találkozhattok a főtéren, útközben vagy akár a sátornál is.

Feladat: fogadjátok el a küldetést (ha akarjátok) és induljatok el a sátor felé!

Chakna

Te éppen látod, ahogy az a fiú, aki éppen az előbb nyomott a kezedbe egy szórólapot széles mosollyal, egy fiatal fiúhoz szalad oda, akin mégcsak kezdő felszerelés van. A papíron olvashatod, de Koki neked is elmondta, hogy egy céh játékosokat keres a tolbanai cirkusz újjáépítéséhez - ám amíg a többieknek nem, neked talán rémlik a szóbeszéd, hogy ott vörös játékosok is tanyázhatnak... az előbb említett fiú (Makuda) pedig innen úgy tűnik, épp most fogadta el a felkérést. Nos, mit teszel?
A szórólapra rákoppintva felugrik neked is a küldetésadó panel, azt leokézva pedig megkapod a koordinátákat is. Odamész, vagy inkább kihagyod a lehetőséget?


Határidő: 2020.07.12.

_________________
Színeim: #c997c8 4e4557
Adatlap
Staff feladatkörök
[Küldetés] Cirkusz Newwea12
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2412
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Cirkusz Empty Re: [Küldetés] Cirkusz

Témanyitás by Makuda Vas. Júl. 05 2020, 14:15

Miután beléptem a játékba, egyből utána jártam, hogy hol találhatok küldetést. Ekkor pillantottam meg a főtéren egy NPC-t aki küldetést ajánlott fel. Oda mentem megérdeklődni, hogy mi lenne a feladat. De miután észre vette, hogy felé tartok ő is elkezdett közeledni hozzám furcsán széles mosollyal. Nem mondom elég ijesztő volt ez a karakter. Miután elég közel kerültünk egymáshoz felajánl egy küldetést. Hosszasan gondolkodtam, hogy mennyire lenne nekem megfelelő ez a feladat, elvégre csak egy felújítás. Végül úgy döntöttem, hogy beadom a derekam és elfogadom, úgyse tűnt nehéznek elvégre csak egy cirkusz újjáépítéséről lenne szó, és nem is volt túl messze. Teljesen ideális kezdőküldetés De még mindig ijesztő volt az a széles mosoly, ezért egész sietősen távoztam. De aztán szem előtt tartottam a nézeteimet miszerint szeretnék minél hamarabb kijutni innen és nem tántorít el egy érdekesen kinéző NPC aki elvégre csak a beprogramozott szövegét mondja.

Miután elfogadtam a küldetést, nagyon megörültem mert így már egy lépéssel előrébb kerültem a célomhoz. Igaz nem a legizgalmasabb küldetés elvégre csak rom eltakarítás és téglahordás, de mégis csak küldetés, ha nem kapok magam mellé más játékosokat vagy egyéb karaktert akkor is képes leszek simán megépíteni. Legalább fejleszthetem a kreativitásom. Miután végzek vele, elismernek majd Aincrad legjobb építészének és engem bíznak majd meg minden épület újratervezésével. Legalább lesz majd egy játékbeli hobbim. De azért mégis csak maradnék kardforgató, elvégre nem barkácsolni jöttem.

Indulásom előtt még azért körbenéztem a városban, hogy mit hol találok mire van esetleg pénzem, de úgy gondoltam ez rá ér majd a küldetés után. Míg végül összeszedtem a bátorságom (nem mintha túl sok kéne egy építéshez) és elindultam a megbízatási helyemre a megadott koordináták alapján.
Makuda
Makuda
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 295
Join date : 2020. Jul. 03.
Age : 21

Karakterlap
Szint: 37
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Cirkusz Empty Re: [Küldetés] Cirkusz

Témanyitás by Takada Hiroshi Hétf. Júl. 06 2020, 01:36

A szaladgáló fiút figyelve próbálja befogadni a rengeteg, számára idegen ingert. A fiú végül felé veszi az irányt. Odaérve Takadához a kezébe nyom egy szórólapot és élénken magyarázni kezd. Az idős tanár az egész mondandóból annyit fog fel, hogy valami építkezésen kellene segíteni.  A virtuális valóságban azért az sejti nem-igen van szükség történelem tanárokra, ezért a semminél is több elvén rábólint a felkérésre.

– Örvendek! – biccent a fiú felé – Természetesen szívesen segítek.

A legény biccent, majd legyint egyet a levegőbe, aminek a nyomán megjelenik egy szöveg a levegőben. Takada elkerekedett szemmel nézi, majd meglepetését tovább fokozza, mikor egy kérdés jelenik meg egy félig áttetsző táblán. Pillanatnyi tétovázást követően ujjával megérinti az „Elfogad” feliratot, aminek következtében a panel eltűnik és egy új üzenet érkezik a szeme elé „Cirkusz küldetés elindult. Helyszin: Tolbana, koordináta térképre mentve”.
Mire ezen túlteszi magát a fiú már tova is viharzott egy újabb személy felé.

Takada egy csöppet megszédül. Körbe tekint, majd jobb híján a toronyhoz vezető lépcső alsó fokára lehuppan.  Hosszú mély lélegzetekkel kiszellőzteti a fejét, majd mikor már kellő mértékben visszanyerte kiegyensúlyozottságát, a fiútól ellesett mozdulattal előhívja a menüt.
Átfutja, majd a „Felszerelésre” bök.
~ Fegyver, ruha, arany, gyógyító ital, használati útmutató. Na úgy tűnik pont ez az, ami kell. ~ gondolja, majd megérinti a feliratot. A menü eltűnik és helyette egy könyv materializálódik elé, mely néhány pillanat múlva tompán puffan a földön.

– Értem. Tehát célszerű minél előbb megfogni. – mondja motyogva maga elé – kész szerencse, hogy nem a fiolával próbálkoztam először.

Felveszi a földről a könyvet és kinyitja. Az olvasás közben bizonyos funkciókat rögtön ki is próbál. Néhány ott lézengőt kiválasztva, köztük az a fiút, akitől a lapot kapta (azt most összehajtva beteszi a könyv lapjai közé), összpontosítva meglát egy zöld csíkot, ami felett valami embléma szerű dolog látszik. Kinéz egy másik, barnahajú fiatalt. Összpontosít. A zöld csíkot most is látja, ami, mint a könyvből megtudta, az élet csík. Viszont ennél a fiúnál nincs embléma. Belenéz a könyvbe, lapozgat.
~Értem, akkor ő nem tagja egyetlen Céhnek sem.~
Mikor ismét felnéz, a barnahajú ifjú elindul a térről kifelé. Takada hirtelen ötlettől vezérelve utána indul, persze csak tisztes távolságból.


Off: Feltételezem amig tömegbe, vagyis a városba lézengünk, nem veszi észre, hogy követem, de a városból kiérve talán már észlelés hiányában is feltűnhet neki, hogy követik. De persze javítsatok ki, ha tévedek.


A hozzászólást Takada Hiroshi összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Júl. 14 2020, 12:40-kor.

Takada Hiroshi
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 403
Join date : 2020. Jul. 05.

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Cirkusz Empty Re: [Küldetés] Cirkusz

Témanyitás by Eru Hétf. Júl. 06 2020, 19:55

-Nem és nem, hányszor mondjam még?
Csak a szokásos sorozat egyik része. Eru és Zita veszekszik. Na igen miért is vagyok ép mérges Zitusra? Ja meg van meg ette a csokim! Rossz kukac csúnya kukac! Nem is fogok vele szoba állni az biztos. Egy édes cherry ízű nyalókát majszoltam ép. Miközben végig sétáltam a főtéren csilli vili új ruháimban. A kalapot nem vettem fel, még nem volt teljes a setem ugyan is. Még fel kell keresnem azt a bizonyos műhelyt, ahol külső kinézetét meg tudom változtatni. Egy piros kerti törpe sapkát mindig is szerettem volna, mert olyan viccesen néznek ki. Szinte szemeim előtt látom ahogy elbújok egy bokorban és Aftont jól meg ijesztem. Kíváncsi vagyok vajon mit reagálna egy harci kerti törpére? Vagy Sil chan! Ohh várjunk ő biztos meg ijedne tőlem, lehet ijesztő is tudok lenni néha? Meg vakargattam ezüst fürtjeim elgondolkodva mi közben fülleink kiabálás zaja ütötte meg. Fel is emeltem tekintetem körbe tudjak nézni. Jó vicc körbe nézek, mintha valami égi meszelő lennék. Egy fiú kiáltozott szavait már messziről hallottam. A túl nagy tömeg miatt nem láttam a hang forrását, ilyenkor néha azt kívánom bárcsak olyan agy és erős lehetnék, mint Afti. Na de vissza térve a valóságba ábrándok puha mezőjéről. Végre meg pillantottam a hang forrását. Végig is mértem egy pillantással egy játékos valamilyen céh tagja. A logót nem ismertem fel. Pedig nagyon kíváncsi voltam ki lehet a rikkancs, aki ennyire lelkes.
-Khm, van kedved? -Bal kezemre pillantottam, de csak egy enyhe sugallat jött. mint mikor valaki meg vonja vállait és azt mondja felölem... Lendületett vettem vagy is léptem párat. Azt a kevés távolságot, ami köztem és a fiú közt volt futva tettem meg. Az ép valaki felé közeledett nem érdekelt túlságosan is. Lépteim futás közben apró villámokat szórtak. Jújuj ne, hogy fékezésnél még füstöljön is a talpam! Azt hiszem az nem lenne szerencsés, főleg, ha tüzet fognék oda lent.
Pattogva lassítok le épp akkor amikor a másik játékos közelébe ér. Bele is szagolok a levegőbe rögtön, felmérve a terepet. Zitus rögtön ellenőrzi is a két alakot, de semmi különöst nem észlel szerencsére.
-Segítség kell? Mi szívesen segítünk ám! - Mire ki mondom a két rövid mondatot már legalább kétszer körbe jártam a két játékos méregetve őket kiváncsian. -Mit kell csinálni? Merre és hol és kivel? - Kérdéseim záporoztak, mint a friss tavaszi eső. Amint kiderültek a részletek már rá is tenyereltem az elfogadásra. Szinte hallottam ahogy tenyerem csattant a panelen. Majd, ha nem szolit meg senki tova cikázok apró villámokat szórva a nagy sátorhoz.

_________________
Külsője és viselkedése miatt mindenki loli kislánynak hiszi többnyire.

Statok és Felszerelések:


Céh Ostrom:
Eru
Eru
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 212
Join date : 2019. Jul. 06.

Karakterlap
Szint: 27
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Cirkusz Empty Re: [Küldetés] Cirkusz

Témanyitás by Chakna Kedd Júl. 07 2020, 15:09

Az első szinten fellelhető minden információ, ezért is voltam itt most többek között. Valahogy más színben látom a szintet mióta Joellel leültünk... Sokkal élőbb színekben. 
Kivételeesen nem kerestem különösebben a kalandot, inkább a magam dolgain szerettem volna gondolkodni. A kaland viszont úgy fest, mégis megtalált. Először egy fiatalabb, messziről is jól láthatóan kezdő fiú képében... Még mindig vannak olyanok, akik csak most ébrednek a hosszú kómából idebent...  Ez is elég volt, hogy csilingeljen a fejemben, hogy segítenem kellene.
Ha mégsem lett volna ez elég,  nem messze a fiútól felbukkant egy idősebb férfi is, ha lehet még esetlenebbül, láthatóan éppen belecsöppenve a játékok világába. Egy másik idős urat juttatott eszembe, akit régóta nem láttam.

Eredetileg úgy terveztem, hogy egyszerűen utánuk megyek, és távolról vigyázok rájuk, amennyire tudok Tolbanában, ahol a hozzájuk hasonló amatőr játékosok nagyon hamar áldozatul eshetnek Aincard bűnözőinek. Csakhogy a kislány, akitől küldetés vettek fel, felém indult, és engem is megtalált.
Reflexből nyúltam az elutasítás gombhoz, de még időben eszembe jutott, hogy legutóbb a tizennegyedik szinten mennyi kellemetlenséget okozott, hogy úgy keveredtem bele a kiskedvencvadászatba, hogy nem vettem fel a hozzá tartozó küldetést. Nem, még egy olyan élmény nem hiányzik, köszönöm. Nem, szépen felveszem a küldetést, aztán maximum nem veszek részt benne ténylegesen.
Szóval elfogadva a küldetést indultam Tolbana felé, az észlelésemmel nyomonkövetve a fiút, és a férfit is. Nemsokára elmosolyodva tudatosodott bennem, hogy  a férfi tulajdonképpen ugyan azt csinálja, mint én.
Néhány gyorsabb lépéssel utólértem, és mellé soroltam. Pár méteren át csendben lépkedtem mellette, aztán megszólítottam.
- Csak nem aggódik a fiúért? - kérdeztem, egészen halvány éllel, mert ugyan nem feltételeztem ránézésre rosszszándékot a férfiról, de akár azért is követhette a fiút, hogy a maga gyorsabb előrejutását biztosítsa.

_________________



Előtörténetem; Adatlapom; Színem / #ffcc33Beszédszínem; User; Ozyféle karakterlap;


"Álmomban újra visszatér hozzám... Én újra, és újra próbálom elengedni... De az emléke velem marad ... mindig."
Chakna
Chakna
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 1320
Join date : 2016. Nov. 18.
Age : 22
Tartózkodási hely : Föld ^^

Karakterlap
Szint: 48
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Cirkusz Empty Re: [Küldetés] Cirkusz

Témanyitás by Strea Kedd Júl. 07 2020, 15:42


Makuda tehát éppen a küldetésadó fiúval beszél, miközben Eru - villámokat szóró cipőjében - beviharzik kettejük mellé. Makuda, talán furcsa lehet neked az árnyharcos izgágasága, de mire kettőt pisloghatnál, már ott sincs: elfutott Tolbana irányába, ahová neked is menned kell. Végül te is elindulsz és talán észreveszed a városból kiérve, hogy két alak (Takada, Chakna) is követ téged - vagy éppen arrafelé vezet nekik is az útjuk? Bevárod őket, vagy inkább sietősebbre fogod?

Mindenesetre mind a négyen elfogadtátok a küldetést. Eru, te érsz először a két város közötti mezőségre, ahol több vaddisznó és farkas is az utadba akad: a magasabb szinted miatt kitérnek előled, de ha akarod, egy kevés plusz tapasztalatért meg is ölheted őket; neked nem jelentenek kihívást. Az Eru után érkező Makuda számára viszont annál inkább, ám neki szerencséje van: mire odaér, a mobok vagy elpixeleződtek, vagy despawnoltak az érintett területekről. Makudához hasonlóan Takadának és Chaknának is eseménytelen az útja, rövidesen pedig megérkezhettek a megadott koordinátákra, Tolbana városának egészen a túlsó határánál.
- Sziasztok, segíteni jöttetek? - üdvözöl titeket egy mosolygós kislány tüllszoknyában, kezében játékbabával - Ott, a nagysátor mellett tudtok feladatot kapni! - mutat rá egy kész sátornak aligha kinéző, nagy, piros-fehér vászonra. Az anyag lustán lengedezik a szélben; körülötte három játékos áll, akik mindenféle farudakkal próbálják meg bebiztosítani az anyag alatti területet.
- A porondmestert keressétek, fekete cilinderben! - teszi még hozzá, aztán illedelmesen meghajol és elszalad valamerre. Nos, mit tesztek? Odamentek a parancsokat osztogató férfihez, vagy inkább másmerre néztek körbe? Egy a lényeg: valahogyan találkozzatok egymással.


Eddig klasszul pörög a küldi, csak így tovább! Bármi kérdés van, szóljatok discordon vagy pm-ben ^^
Határidő: 2020.07.14.
Sorrend nincs :3

_________________
Színeim: #c997c8 4e4557
Adatlap
Staff feladatkörök
[Küldetés] Cirkusz Newwea12
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2412
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Cirkusz Empty Re: [Küldetés] Cirkusz

Témanyitás by Takada Hiroshi Kedd Júl. 07 2020, 18:12

A gondolataiba merülve baktat a fiú után. Időnként körbenéz figyelve az utat, hogy ha szükséges azért visszataláljon a városba. ~ Kínos lenne az erdőben éjszakázni ~ Léptei kiegyensúlyozottak, mivel az elötte haladó sem vált tempót, és a terep sem igényli a ritmusváltást.

Gondolatai az új információk sokaságától zsongnak ~”Indikátor” mi a nehézség az az indikátor, értem én hogy összpontosítanom kell a célszemélyre, hogy lássam, de mi az amit látnom kell… rendben az élet csíkot értem, az mutatja hogy még mennyi pofont vagyok képes elviselni, de mi az az indikátor! ”Fegyverhasználat” nyilván köze lehet ehhez a kamához, ami az oldalamon fityeg. „Páncél” annak a legjobb indulattal sem nevezném… ~ miközben gondolataiba, ahogy az egy jó történelem tanárhoz illik egy teljes vértezetű samurai képe jelenik meg. ~Nos igen, a legjobb indulattal sem nevezném magam harcosnak, ahogy most kinézek csak egy szánalmas Sohei /Buddhista harcos szerzetes/ lehetnék. Erről jut eszembe, majd élelmet is kéne kéregetnem… ~ Közben az íjász mellé sorol, de az öreg annyira belemerül gondolataiba, hogy fel sem tűnik neki.
Amint megszólítja a lány, kicsit megrezzen, aminek a következtében az aktuális lépése kissé oldalazóra sikeredett, valamint a tempója is gyorsabb lett. Még két lépésre volt szüksége, hogy visszarendezze léptei tempóját és hosszát.
Leplezetlenül méri végig a nőt ~ egy Miko és egy Sohei… az ősiség küzdelmét Ön nyerte hölgyem.~ konstatálja.

– Szép napot! – Biccent oda, majd rögtön fölveszi a beszélgetés fonalát, de az enyhe élt nem hallja ki a kérdésből. – Hmm, valószínű nagyon kellemetlenül érintene, ha történne vele valami rossz, de az ifjú iránti érzésemet aggodalomnak nem nevezném, inkább kíváncsiságnak.  Valójában nem is ismerem, még Önről is többet tudok mit róla. – jelenik meg egy félmosoly a férfi szájsarkában. ~Bár az sem sok, épp csak a hangja~ gondolja, miközben a félmosoly egy hajszálnyit kiszélesedik.


A hozzászólást Takada Hiroshi összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Júl. 14 2020, 12:43-kor.

Takada Hiroshi
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 403
Join date : 2020. Jul. 05.

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Cirkusz Empty Re: [Küldetés] Cirkusz

Témanyitás by Makuda Kedd Júl. 07 2020, 19:07

Még a városban beszélgettem az NPC-vel mikor a semmiből ránktámadott egy kis villámszórós cipővel rendelkező idegen és elhalmozott minket kérdésekkel. Mire észbe kaptam, hogy legalább a nevét megtudjam addigra már el is tünt. Viszont eszembe jutott, hogy ő is felvette a küldetést és abba az irányba is indúlt, ennek hatására én is elindúltam a církusz fele, amúgy is szerettem vólna beszélni vele, mivel elég otthonosan mozgott és nem is tűnt kezdőnek. "Mit kereshet itt egy magasabb szintű játékos a kezdetek városában?"

Útban Tolbana városa felé a tárgylistában találtam egy kis kézikönyvet amit szépen el is olvastam. Ezek alapján rá jöttem, hogy az a fiú aki adta a küldetést nem is NPC volt hanem játékkos, erre a céh logó miatt is jöttem rá amit a könyvben olvastam. Végül eszembe jutott, hogy a villámszórós fiúcskának is volt valami logó, ez még egy okot adott arra, hogy beszéljek vele.


Miközben halattam a kijelölt úton rossz érzésem támadt. "Mintha követnének... Áh biztos csak paranoiás vagyok" forgott meg a fejemben. De ez az érzés egyre jobban fenyegetett. Végül úgy döntöttem megforulok, de fordulás közben a kardomhoz nyúltam, harcra felkészülve. Miközben már a kezem a kard markolatánál volt jobban megfigyeltem a fenyegetést. Egy öreg fószer volt akin szintén kezdő felszerelés volt és mellette egy igencsak nem kezdőnek tűnő lány íjjal a hátán, alig három lépésre tőlem. "Jobb lenne nem ujjathúzni velük" ekkor elvettem a kezem a kardomtól. Ezek után nem szóltak még egy szót se, ezért úgy gondoltam, hogy karba tett kézzel kezdek beszélgetést mert egyszerűen nem tudtam, hogy lenne kevésbé fenyegtő a testartásom az előbbiek után. Aztán végül feltettem nekik egy kérdést.
-Kik vagytok és mit akartok?- komoly hangvétellel- Nem akartam balhét egyszerűen csak nem számítottam másokra -utalva az előbbi kardhoz nyúlásért. Végül csatlakozva hozzályuk folytattam az utat a cirkusz felé.

Mikor oda értünk a Tolbanai cirkuszhoz ahol egy már nem olyan ijesztő mosolyú kislány fogad minket. Aki elmondja mi a helyzet itt a környéken, közben látok három játékost (már megtanultam a felismerésüket) akik kissé ügyetlenül próbálkoznak csinálni valami hasznosat. Eközben a kislány elmondja, hogy kitől kérjünk feladatot. Miután elmegy gondolkodom, hogy mit csináljak
. "Mennyek a főnök úrhoz feladatért vagy inkább segítsek ezeknek a játékosoknak?" Végül úgy döntöttem elötte körbenézek hátha már itt van az a kis villámos fiú.
Makuda
Makuda
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 295
Join date : 2020. Jul. 03.
Age : 21

Karakterlap
Szint: 37
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Cirkusz Empty Re: [Küldetés] Cirkusz

Témanyitás by Eru Hétf. Júl. 13 2020, 21:33

Futás, de gyorsan! Az újonnan szerzet pontos adta szabadság fantasztikus. Na jó a felszerelések se rosszak, egyenesen szuper, főleg az új cipőm. tetszenek ezek a villámok mintha én lennék, aki miatt pattognak mert olyan gyors és szuper vagyok. A legendám végre kezdődik talán? Talán egyszer majd szintek minden zugában rólam mesélnek?
-Óhh potya tapasztalat! -kis mobocskák menekülnének. - Aki a kicsit nem becsüli...-Túl gyors voltam és a szintem túl magas volt, kihívást jelentsenek az itteni szörnyecskék. Hamar pixelekre pukkant az össze környéken kóboroló mob.
Elégedetten nyújtóztam, közben bal lábam be hajlítva jobbra nehezedtem. -Na akkor tovább! -Meg bökdöstem bal cipőm orrával a földet és újra mozgásba lendültem. Bárki kérdezné nem tudnám meg válaszolni miért rohanok most. Egyszerűen csak jól eset most futni a mezőn keresztül. Hiába magas a szintem itteni átlaghoz képest, gyakran lenézek. Főként mert mai napig sokan vannak még itt, sok új játékos, aki támogatást kér. Vagy segítségre szorul, én pedig ígéretet tettem és törleszteni szeretném az adósságom is.
-Ohh azt hittem az első leszek. - Konstatálom legörbülö ajkakkal a tényt, már más segítő kezek is jelen vannak.
Egy aranyos kislány üdvözölt, ez nem ér sokkal cukibb nálam. Pedig itt én vagyok az ügyeletes cuki törpe! Na mindegy is. -Igen, hát még kicsit várok. kíváncsi vagyok kik tévednek még erre. Nem akarok egy könnyű feladatot elhappolni olyan elöl, akinek ép az lenne segítségére. - Ez a vég szavam hiszen fejemre pattintom a sisakom pillanatok alatt dús szakállat növesztek. Már most kuncogok a viccen, amit kitaláltam. Rejtőzés és lopakodás képeségem használva lekuporodok egy nagy halom láda vagy bármi más mellé. Ami kellően árnyékos és vagy elég magas a talaj növényzet a közelében. Nem titkolt szándékom az első erre tévedőt meg tréfáljam. Akinek van elég magas észlelése tudom könnyedén észre fog venni merre is bujkálok (Chakna). Azonban közeledik az első áldozatom, Eru és Zita pixelekre vágynak. Ja nem csak egy kavics vagy bot az, amit jobb karommal fogok. Elég közel van a játékos lába elé dobom. Felkeltsem a figyelmét és felém forduljon. Majd elő ugrok egy naagy. -Wooaaahh- kíséretében hangosan kacagva. Fenekemre is huppanok, annyira nevetek a tréfán, amit talán más nem díjaz annyira. Még ilyet egy szakállas törpe ijesztegetni próbál ki hallott róla?

_________________
Külsője és viselkedése miatt mindenki loli kislánynak hiszi többnyire.

Statok és Felszerelések:


Céh Ostrom:
Eru
Eru
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 212
Join date : 2019. Jul. 06.

Karakterlap
Szint: 27
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Cirkusz Empty Re: [Küldetés] Cirkusz

Témanyitás by Chakna Kedd Júl. 14 2020, 09:48

Azt hiszem kicsit kevésbé hirtelen is megszólalhattam volna... Vagy a lopakodást kellett volna kikapcsolnom kicsivel hamarabb... Azért mosollyal vártam, hogy megtalálja a beszélgetés fonalát, és nem zavartattam magam, hogy végigmért. Tulajdonképpen én is ugyan ezt tettem, ha nem is olyan nyíltan mint a férfi. Nem, nem tűnt olyannak, aki másokon átgázolva akarna előre jutni.
- Ez esetben azt hiszem ketten vagyunk, akiket érdekel mi lesz a fiúval, akiről csak annyit tudunk hogy néz ki. - kuncogok a válaszán, hiszen rólam sem tud semmit. - Tudja ahova igyekszik elég veszélyes környék tud lenni. - jegyeztem meg.
Végül együtt sétáltunk tovább, anélkül hogy elárultam volna, hogy rá is épp annyira szeretnék vigyázni, mint a fiúra. 
Így viszont már feltűnőek voltunk, és a srác nem sokára forgatni kezdte a fejét. Nem akartam ráijeszteni azzal, hogy eltűnök amikor észrevette, hogy utána sétálunk, így csak mellé léptem az idősebb úrral a nyomomban.
- Azt hiszem tartozom egy  bemutatkozással - mosolyogtam a fiúra, az idősebb úrra is rápillantva. - Chakna vagyok - hajoltam meg - Valami Cirkuszt kell felépíteni Tolbanában, te is arra tartasz? - kérdeztem. Nem hinném, hogy jó néven venné, ha elmondanánk miért is tartunk ahhoz a cirkuszhoz.
Lehet az elejétől kezdve ezt kellett volna tennem... Egyszerűbb volt és megnyugtatóbb úgy, hogy a két kezdő mellettem sétált. 
Megérkezve a cirkuszhoz az egyik ládakupac mögött az észlelésem jelzett valamit. Nem akarva a kisszintűeket bajba keverni, kicsit lemaradva magam indultam a halom mögé, de félútig sem jutok, mikor egy sisakos, szakállas, de egyébként feminin alak ugrott elő a kupac mögül, két védencem elé.
Amikor nevetve a fenekére huppan, én is felkuncogok. Azt hiszem kezdek paranoiás lenni.
A kis törpe elé lépek, és mosolyogva a kezemet nyújtom, hogy felsegítsem.
- Hát te ki vagy? - kérdezem, közben felmérve, hogy nem kezdő, ráadásul a Justiec League-hoz tartozik. Ezekszerint valószínűleg bízhatok benne ha gond lesz.
A kis csődülettel találkozva megköszönöm az útbaigazítást, és a tekintetemmel  a fekete cilindert kezdem keresni valahol.

_________________



Előtörténetem; Adatlapom; Színem / #ffcc33Beszédszínem; User; Ozyféle karakterlap;


"Álmomban újra visszatér hozzám... Én újra, és újra próbálom elengedni... De az emléke velem marad ... mindig."
Chakna
Chakna
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 1320
Join date : 2016. Nov. 18.
Age : 22
Tartózkodási hely : Föld ^^

Karakterlap
Szint: 48
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Cirkusz Empty Re: [Küldetés] Cirkusz

Témanyitás by Strea Kedd Júl. 14 2020, 11:18


Mesélek még kicsit a cirkuszról. A sátorszerűséggel továbbra is bajban vannak: a fekete cilinderes ugyan határozottan (és egyre idegesebben) osztogatja az utasításokat, de nem úgy tűnik, mintha a három segítő nagyon szinkronban lenne; az anyag hol erre, hol arra dől be. Mindenhol ládákat és faanyagot láttok elszórva, előbbiek egy része nyitva (bennük találhattok karikákat, jelmezeket és egyéb cirkuszi kellékeket, sőt, az egyikben még egy ostort is), nagyobb részük viszont csukva van. Valahol a sátor mögött nyerítést hallotok; a szél szalmaszálakat sodor lábatok alá.

Kérlek titeket, hogy a kör végére mindannyian reagáljátok le egymást és a környezetet is.

Megjegyzés: Próbáljátok meg az adott körben lereagálni a mesélés teljes szakaszát ÉS az előző reagotok óta írt (játékostársi) hozzászólásokban foglaltakat egyaránt. Ha ez valami miatt nehéz, úgy - mint ezt a mostanit is - kaptok pluszkört, de alapvetően törekedjetek arra, hogy a karakteretek ne maradjon le a cselekménytől (jelen esetben Takada a cirkuszt és a kislányt nem reagálta le; ezt kérlek ebben a körben tegyétek meg). Ezen felül fontos, hogy a többiek karakterét minimálisan se mozgassátok. Az "ezek után nem szóltak még egy szót se" még éppenhogy belefér, de a jövőben igyekezzetek ilyen szinten sem leírni, hogy a játékostársaitok mit csináltak vagy mit nem csináltak. Az maradjon meg nekik Wink
Egyébiránt nagyon jó eddig, hajrá hajrá!


Határidő: 2020.07.21.

_________________
Színeim: #c997c8 4e4557
Adatlap
Staff feladatkörök
[Küldetés] Cirkusz Newwea12
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2412
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Cirkusz Empty Re: [Küldetés] Cirkusz

Témanyitás by Takada Hiroshi Kedd Júl. 14 2020, 12:32

Az öreg nem firtatja mit ért a nő az „elég veszélyes tud lenni” megjegyzése alatt ~Biztos tudja mi a harci helyzet, elvégre elég tapasztaltnak tűnik…~

A továbbiakban szótlanul baktat mellette, majd amikor az ifjú észreveszi őket és bevárja, csak kurtán meghajol.
– Takada Hiroshi, örvendek a találkozásnak! – Csatlakozik a köszöntéshez szinte rutinszerűen. Jelen helyzetben, még az elméje nem tud elvonatkoztatni attól, hogy ez nem a valóság, így a mindennapi rutinok, továbbra is reflexszerűen törnek fel.
Egyelőre tökéletesen elégedett, a helyzettel. A nő és a fiú viszi a prímet, így jobbnak látta felvenni, a számára kényelmes és energiatakarékos utánfutó szerepet. Csendesen, ismét a gondolataiba merülve baktat féloldalt kissé lemaradva, a páros mögött a cirkusz irányába.

Tompa zsivaj jelzi, hogy közelednek céljukhoz. A szél állatok hangját és szagát sodorja feléjük. ~Lehet, hogy trágya lapátolás lesz a feladatunk…~ Közeledtükre felfigyel egy helybéli kislány, aki odaszaladva hozzájuk, gyors útbaigazítással elirányítja őket egy sátor felé. A sátor felállításával küzdő legények, láthatóan elbliccelték az iskolai táborozások alkalmával a sátor állítást, ~… először a rudazatot kell felállítani, és csak aztán a jól rögzített vázra jön a ponyva…~ emlékszik vissza az iskolai táborozásokra, és jóleső melegség árad szét elméjében, amit a hirtelen előtűnő kis alak hűt le jeges zuhannyal felérő megjelenésével.

– Mi a… – fakad ki, de még időben észbe kap, és elharapja mondandóját. Egy különös alak kuncog fenékre huppanva előttük, akiről Takada képtelen megállapítani, hogy egy fiú-e vagy lány, idős-e vagy még kölyök?! A helyzet kényelmetlenségére való tekintettel gondolatban megrántja a vállát, ~Mindegy is! Biztos a cirkusz egyik alkalmazottja… valami mutogatni való különc… vagy bohóc, Vagy… Áhhh mindegy!~
A miko reagál legelőbb, az sem kizárt, hogy ő már jóval a megjelenése előtt észrevette, ~Minden esetre nem tűnik meglepettnek, sokkal inkább kíváncsinak…~ A gyerkőc válaszára ő is kíváncsi /mert úgy döntött, hogy a figura a szakáll ellenére mégy gyerek, bár a nemében még továbbra is bizonytalan/, majd jóindulatát kifejezve, a tréfáról nagyvonalúan megfeledkezve, bal kezét készségesen nyújtja a kis alak felé, hogy felsegítse. Még lendül a keze, mikor konstatálja, hogy a nő megelőzte, így a mozdulatot folytatva megvakarja feje tetejét, mintha eleve ez lett volna a szándéka. Majd újra felveszi a kényelmes utánfutó szerepet, és követi a csapatott, amikor elindulnak a cilinderes ember felé /ha elindulnak/.

Takada Hiroshi
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 403
Join date : 2020. Jul. 05.

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Cirkusz Empty Re: [Küldetés] Cirkusz

Témanyitás by Makuda Csüt. Júl. 16 2020, 16:36

Miközben körbenéztem előugrott a kis izgága játékos a semmiből és megijesztett minket az öreggel aztán fenékre esett. Egyáltalán nem számítottam erre eléggé meglepett ez a történés, de immár a második alkalom, hogy rámtör „Vajon hányszor fog még ilyet csinálni? Mind egy is, legalább nem fogok unatkozni” Gondolom magamban. Viszont jelenleg, akármennyire is szerettem volna beszélni a kis picurral, nem szerettem volna, mert kicsit úgy gondoltam, hogy sokan vagyunk és nem igazán akarom letámadni tömérdeknyi kérdéssel. Úgy voltam vele, hogy az majd elég lesz az építkezés folyamán. Persze ha nem fog elrohanni úgy mint a főtéren.

Miután mind a négyen összefutottunk úgy döntöttem mondok egy kis beszédet itt, mert miért ne.

-Nos, hát akkor már ha mind itt vagyunk, engem Makudának hívnak, Yoroshiku! - kezdtem a mondandóm - Gondolom mindenkinek ez a cirkusz volta célja, akkor csak annyit szeretnék mondani, hogy kitartást mindenkinek az építésen és ha kell valakinek segítség szívesen segítek. – fejeztem be a mondandóm.


Ezek után nekiálltam megkeresni azt a dirigálós cilinderes embert, hogy akkor mi lesz most a feladatom. Miközben kerestem az igazgatót egyszer csak egy nyerítést hallottam.  A lábam elé pedig széna szálak kerültek, lehajoltam és fel is szedtem azokat.
(Nagyon érdekes érzés volt, teljesen olyan mintha a valóságban fognám meg) „Bámulatos ez a világ, lehet, hogy Kayaba egy aljas szemétláda amiért ezt csinálta, de akkor is egy ügyes programozó. Vajon most mit csinálhat és hol lehet? Szeretnék vele azért hosszasan elbeszélgetni.” Tűnődtem el, de közbe visszatérve a nyerítéshez, elég valószínűnek tartottam, hogy egy ló lesz, de azért odamentem pontosan szemügyre venni. Már mentem volna szemügyre venni mikor egyszer csak egy rossz érzés fogott meg. Nem egészen tudtam, hogy miért de inkább úgy döntöttem, hogy hagyom később lehet, hogy valami más feladat lesz ezzel kapcsolatban. Közben tartottam magam ahhoz, hogy találkozzak a porondmesterrel.

Útközben találtam néhány ládát amiben cirkuszi kellékek voltak.
„Mi más lenne bennük ha nem cirkuszi.” De nem csak ezek a ládák voltak hanem zárt ládák is voltak. Erre szintén kíváncsi voltam, úgy döntöttem, hogy valahogy megpróbálom kinyitni, de nem igazán sikerült. Betörni meg nem akartam mert az hangos és elég feltűnő, majd esetleg megkérek valakit, hogy nyissa ki vagy adjon egy kulcsot, persze ha nem titkos dolog van benne. Végül megtaláltam az igazgatót. „Na végre” Kértem tőle feladatot, bízva hátha köze lesz a zárt ládákhoz vagy esetleg a nyerítéshez.

_________________
Adatlap
Színkódok: Narráció: #FF9933  Beszéd: #663300
Statok (Frissített):
Makuda
Makuda
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 295
Join date : 2020. Jul. 03.
Age : 21

Karakterlap
Szint: 37
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Cirkusz Empty Re: [Küldetés] Cirkusz

Témanyitás by Chakna Csüt. Júl. 23 2020, 14:57

Szóval Takada Hiroshi. Megjegyzem a nevet, és bár nem nevezhetném hangosnak a férfit, de folyamatosan követem, hogy éppen mit csinál. Még csak rá sem kell néznem hozzá, de megnyugtat, hogy tudom: Nem marad nagyon le, és keveredik el valamerre.
Az  a néhány pillantás, amit mégis megengedek magamnak elég, hogy valahol… megsajnáljam? Nem ez a legjobb szó. De úgy tűnik hasonló helyzetben van, mint én, amikor bekerültem, csak míg én huszonévesen viszonylag gyorsan tudtam alkalmazkodni az új helyzethez, az ő korával ez már valószínűleg nem olyan gördülékeny.
A kis törpe felsegítésekor rámosolygok. Akkor nem csak én éreztem szükségét, hogy a pöttömöt felsegítsük, ha már elesett a tréfálkozás közepette. Igen, észrevettem, hogy ő is nyújtotta a kezét.
Látva a fiú kíváncsiságát, lemaradtam kicsit, és Takada mellett lépkedtem a közben előkerült feketecilinderes ember felé
.
-Ezek a gyerekek tele vannak energiával. Remélem nem ijedt meg nagyon - kérdezek rá, hogy ne váljon túlságosan kellemetlenné a helyzet.
Persze nem ragaszkodom a beszélgetéshez, eléggé leköt az előttünk álló munka felmérése. Azt a sátrat nem lesz gyerekjáték felállítani ahogy elnézem, és a ládák számából ítélve… kipakolnunk is bőven lesz mit. És ha jól sejtem, az állatoknak is helyet kell majd találni. Lehetőleg olyat, ami elég kényelmes is számukra. Ez se lesz egy rövid nap.
Az igazgatóhoz érve engedem érvényesülni a két fiatalabb játékost (Takeda feltételezésem szerint hasonlóan gondolkodik). Ha nem muszáj, nem szólok bele a megbeszélésbe, majd az építésnél segédkezem, ha szükséges. Addig pedig kiderítem, hogy a jelenlévők NPC-k, vagy játékosok, és ha utóbbi, akkor milyen színű az indikátoruk. Nem egyesével érdekel a dolog, mint csoport mérném fel, veszélyesnek tekinthetők-e.

_________________



Előtörténetem; Adatlapom; Színem / #ffcc33Beszédszínem; User; Ozyféle karakterlap;


"Álmomban újra visszatér hozzám... Én újra, és újra próbálom elengedni... De az emléke velem marad ... mindig."
Chakna
Chakna
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 1320
Join date : 2016. Nov. 18.
Age : 22
Tartózkodási hely : Föld ^^

Karakterlap
Szint: 48
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Cirkusz Empty Re: [Küldetés] Cirkusz

Témanyitás by Eru Hétf. Júl. 27 2020, 13:25

Nevetek, de nevetésem elcsitul és át csap érdeklődésbe. Mármint szemeim kíváncsiságot tükröznek ahogy az arcom is. Csak épp lehet a tömérdek szakálltól ez nem látszik túlságosan.
-Íjász lány! - Ugrok fel és köszöntöm hangosan. Talán neki nem esik le, de már találkoztunk. Egy küldetésen, ahol a cuki Billyt kelet meg menteni. Elgondolkodva álok meg előtte még fejem is meg vakarom. Többieket csak ezután nézem meg magamnak. Az öreget és a fiatalabb fiút is ugyan úgy körbe járom és meg szaglásom. -Hm igen, ők jók nincs pánik. -Nyugtázom látszólag magammal beszélgetve.
Bemutatkozást hallva ki húzom magam és vékonyka lányos hangomon közlöm. -Eru- Majd újra meg szólalok bal kezemre mutatva. -Zita! -Suttogva hozzáteszem még jobb tenyerem szám elé téve ellenzőt kialakítva igy. Mintha nem akarnám bel kezem halja, amit mondok. -Soha ne érjetek hozzá, nem szereti, ha valaki táperólják. -Nos közöltem legfontosabb szabályokat, nem szereti Zita egyébként én sem, ha csak úgy fogdosnak. Akár ki nem érintheti legendás alakom. Khm legendásan törpe alakom, ez azért lemaradt.
-Jöttök ti is nagy cirkuszt csinálni kis városba? - Érdeklődtem tovább mi közben hol itt hol ott bukkantam fel. Egyszer Makuda oldalán máskor Chakna mögött, néha pedig Takada mellett. Még ha akarnám se tudnám letagadni mekkora energia bomba vagyok. Lehet én magam vagyok a mag, ami energiával látja el a világot?
-Íjász lány, a múltkor nem köszöntem meg. most köszönöm szépen, hogy segítettél a küldetésen. Az a sok cuki pókot azért sajnáltam. Kár elkelet pusztítani őket. -Feje búbja fölé tekintek és magamban a nyugtázom a múltkori eset óta nem történt változás. A lány még mindig ugyan abban a céhben van.
-Akkor irány a küldetés! Johhooo!

_________________
Külsője és viselkedése miatt mindenki loli kislánynak hiszi többnyire.

Statok és Felszerelések:


Céh Ostrom:
Eru
Eru
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 212
Join date : 2019. Jul. 06.

Karakterlap
Szint: 27
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Cirkusz Empty Re: [Küldetés] Cirkusz

Témanyitás by Strea Hétf. Júl. 27 2020, 21:30


Tehát elindultok a porondmester felé. Makuda útközben megpróbál azért kinyitni egy dobozt és legnagyobb meglepetésére sikerül is neki, minden erőfeszítés nélkül: benne egyszerű kezdő kések sorakoznak, van belőlük vagy harminc, precíz, tizes kötegekbe csomagolva. A nyerítés forrása viszont úgy tűnik egyelőre nem kerül elő - de ha jól megfigyelitek a talán még mindig a kezetekben lévő szórólapot, vagy körbenéztek (hiszen pár plakát itt-ott hever a környéken), akkor hamar megsejthetitek, hogy zebráról lesz itt szó.
- Ó, újabb segítők! - hallatszik és a cilinderes úr nagy léptekkel és széles mosollyal közelít a kis csoportosulásotok felé - Üdvözlet! A nevem Bernus és én vagyok itt a fő koordinátor - emeli meg kalapját. Fekete frakkot, hosszú fekete nadrágot és fehér vasalt inget visel, termete magas, haja pedig egészen sötétbarna. Kék szemei felcsillannak, ahogy végignéz rajtatok; különösen a szakállas Eru ragadja meg figyelmét.
- Önnek, kedves uramhölgyem, azonnal ajánlanék is munkát a társulatomban, mint szakállas kislány - nyújt kezet - Csatlakozna esetleg a céhemhez? Széles e világon híres játékossá teszem Önt! - ajánlja fel a lehetőséget és már csippan is a céhmeghívás Eru előtt, ami persze azt is jelenti, hogy a Justice Leagueből ki kellene lépned. Nos, hogy döntesz?
Bernus csak ezek után fordul a többiek felé.
- Ön, kedves Hölgyem, bizonyára íjász - csókol kezet Chaknának - A kötéltáncosok köteleinek felfeszítésében tökéletes segítség lenne; kérem keresse Hunst, egy morcos kinézetű, ám aranyszívű melákot, ott, hátul - mutat a ponyva mögé - Önöknek uraim, pedig a közeli erdőből kellene pár öl fát hozni, mert úgy tűnik kevés a gerendánk egy ekkora sátorhoz. Máris megadom a koordinátákat - nyitja le menüjét a férfi és nemsokára Makuda és Takada előtt is felvillan a panel, amit megnyitva a térképen láthatjátok is a jelölt célhelyet. Nagyjából egy kilométer sétára van, az út nagy része viszont védett övezeten kívül. Persze a cirkusz területe még jócskán azon belül található, így Chakna bármennyire is szeretné, senkinek sem látja az indikátorát. Pech, ugye? Mindenesetre tiétek a választás: szétváltok és teljesítitek a rátok szabott feladatot, vagy megpróbáltok ellenszegülni annak és mindenképpen együtt maradni?


Határidő: 08.03.

_________________
Színeim: #c997c8 4e4557
Adatlap
Staff feladatkörök
[Küldetés] Cirkusz Newwea12
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2412
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Cirkusz Empty Re: [Küldetés] Cirkusz

Témanyitás by Takada Hiroshi Hétf. Júl. 27 2020, 22:38

A harcművész rezzenetlen arccal veszi tudomásul, hogy a mókás kisfickó pont olyan kelekótya, mint amilyenek kinéz. Miután a kis alak megbeszélte álláspontját a testi érintkezésről a kezeivel, nem kis lendülettel megindul. Hol itt, hol ott tűnik fel ahogy a csoport körül cikázik. ~Remélem van korlát a világ peremén, mert ha nincs még a végén túlszalad rajta…~ kommentálja Takada magában a kis figura élénkségét. Alighanem az íjászhölgynek is valami hasonló jár a fejében, legalábbis a hozzá intézett szavaiból ezt szűri le.
– Szót sem érdemel. – Mondja, bár nem gondol rá, hogy ha csak ilyen kurtán válaszol, talán nem érti a valós közlési szándékát. Majd kissé elgondolkodva folytatja. – Az ifjak már csak ilyenek, de így kerek a világ. Ami az egyikből hiányzik duplán meg van a másikban. – és mintha csak nyomatékosítani akarná ujjával a levegőbe egy lapított s alakot ír, ami egy teljes kört formáz.

A cilinderes alakhoz érve. A fickó mézesmázos hangon üdvözöli a csapatot, majd amikor a móka-miki felé nyújtja kezét, Takada magában szélesen elvigyorodik, ~Lehet fogadni, hányszor rúgja bokán egy másodperc alatt…~ De úgy tűnik megússza, mert még a ’cél’ előtt a nő felé fordítja figyelmét. Akit rögtön el is küld vezetőzsineg lövészetre, majd neki és a Makuda nevű kölyöknek kioszt némi fizikai munkát.
Az öreg térképén feltűnik a hely ahol fát kéne vágni. A sensei nem igazán érti, hogy mért egy adott koordinátán kell fát vágni, miért nem jó az a fa, ami itt van a közelben, de nem akadékoskodik. ~Nyilván valami helyi jogszabály vonatkozik a fakitermelésre~ Hangosan csak ennyit közöl;
– Fejszét kapunk, vagy a fogunkkal rágjuk körbe, mint a hódok?


/A keresést aktiválom/

Takada Hiroshi
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 403
Join date : 2020. Jul. 05.

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Cirkusz Empty Re: [Küldetés] Cirkusz

Témanyitás by Makuda Kedd Júl. 28 2020, 22:59

Mikor egy csoda során sikerül kinyitnom a ládát amiben van vagy 30 darab kés elgondolkodom egy kicsit. "Mire kellhet ez a sok kés, persze tudom, hogy van olyan cirkuszi trükk ahol késdobás van, na de, hogy ennyire lenne szükség..." Nem is kell mondanom elég gyanúsnak találtam ezt a dolgot. A biztonság kedvéért a ládát vissza csukom nehogy lebukjak. Eddig is nagy szerencsém volt, hogy nem látott meg senki.

Idő közben találkoztunk a porondmesterrel aki pont ugyan olyan ijesztő széles mosollyal jött felénk, mint aki a megbízást adta. "Ennél a céhnél az a trendi, hogy így mosolyognak? A frászt hozzák rám. Azt eemélem hamar végzünk itt mert kezdek kicsit feszült lenni" - nézek kissé rémülten a cilinderesre. Közben szépen adja mindenkinek az utasításokat kivéve a kis lolinak akiről megtudtam, hogy Erunak hívják és van egy kis barátja is aki a saját bal keze. Kicsit sem furcsa, de legalább vicces. Minden esetre neki egy céh felajánlást küld a cilinderes, és épp ez az amiről beszélnék vele, de ahogy nézem ez nem a megfelelő alkalom. Chaknának pedig a kötéltáncosoknak kell segíteni. Nem meglepő elvégre ha elég pontosan tud lőni egy kötéllel fel erősített nyíllal akkor elég jó segítségnek bizonyulhat. Takada-sensei és én pedig fa vágós feladatot kapunk. A porondmester kijelölt nekünk egy pontot, hogy hozzunk pár öl fát abból az erdőből ami körülbelül egy kilométerre van. Na és ez az ami nagy-nagyon bökte a szememet. Megnéztem a koordinátákat és az jutott eszembe, hogy "Mi a fenéért kell olyan messzire menni mikor van itt pár méterre is fa" de persze ezt azért nem mondtam neki mert nem biztos, hogy jól sült volna el. Végül egy kicsit lenyugodtam és egy kérdést intéztem a cilinderes felé.
-Egész pontosan, hány öl fára lesz szükség és tényleg csak ennyi lenne-e a feladatunk

/aktiválom észlelést/

_________________
Adatlap
Színkódok: Narráció: #FF9933  Beszéd: #663300
Statok (Frissített):
Makuda
Makuda
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 295
Join date : 2020. Jul. 03.
Age : 21

Karakterlap
Szint: 37
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Cirkusz Empty Re: [Küldetés] Cirkusz

Témanyitás by Chakna Szer. Aug. 05 2020, 23:50

Összehúzott szemmel néztem meg közelebbről a kis törpét. A tekintetemben felismerés csillant pár másodperc múlva. Rámosolygok, és rá is kacsintok a kis alakra. A neve nem rémlett, kettőjüknél.. mélyebb trauma is társult a legutóbbi találkozásunk körülményeihez, de maga a kislány(?) igen. Szóval Eru... és Zita?
- Ez a terv, azt hiszem - ]válaszolom neki, és így már négyesben indulunk tovább a cirkuszvezetőhöz, aki feladatokat osztogat.
- Igaza van, addig jó, amíg elevenek - mosolyogtam Takeda úrra, és nemsokára már a kapott feladatokat hallgatjuk, én rosszallással az arcomon. Szét akarnak választani... Persze lehet paranoiás vagyok, de jobb félni...
- A köteleket pár perc alatt megoldom, de két ember túl lassan boldogulna a fagyűjtéssel - jegyzem meg, egyértelműen a két újpnc felé lépve. Nem, eszem ágában sincs szem elől téveszteni őket, főleg, hogy nem kell sokat gondolkodni, hogy gyanítsam: el kell hagyniuk a védett övezetet a feladatt teljesítéséhez. - Hárman gyorsan megjárjuk, azután a többibe is besegítünk - mosolygok a cilinderes főnökre a legkisebb határozatlanság jele nélkül. Belegondolva... egyre kevésbé tűnik ésszerűnek, hogy két nyilvánvaló kezdőt küldjön ki a védett övezeten kívülre, ha nincs semmi turpisság a dologban.
Ami Erut illeti... Nem tetszett, hogy egyedül hagyjam, de ligatagként.... talán nem kell féltenem, ugye? Ha más nem, írok egy üzenetet HInarinak, hogy biztosan tudja hol van Eru, és főleg mit csinált itt.
Ami Takeda kérdését illeti... ELmosolyodtam ajta magamban, de eghagytam a kalaposnak, hogy megválaszolja, elvégre ki tudja, talán valami speciális módja van, hogy hozzájussunk ezekhez a fákhoz.
Ha mindez megvolt, és nem voltak meggyőző érveik, hogy magára hagyjam Makudát és Takedát, akkor velük együtt indultam fátvágni.
(az erdőbe fátvágni. El is menjek, ne is memnjek az erdőbe fátvágni)

_________________



Előtörténetem; Adatlapom; Színem / #ffcc33Beszédszínem; User; Ozyféle karakterlap;


"Álmomban újra visszatér hozzám... Én újra, és újra próbálom elengedni... De az emléke velem marad ... mindig."
Chakna
Chakna
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 1320
Join date : 2016. Nov. 18.
Age : 22
Tartózkodási hely : Föld ^^

Karakterlap
Szint: 48
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Cirkusz Empty Re: [Küldetés] Cirkusz

Témanyitás by Strea Csüt. Aug. 06 2020, 11:13


A koordinátor úgy tűnik elégedett Eruval, hogy a szakállas ifjonc legalább nem azonnal utasítja el az ajánlatot.
- Úgy-úgy, gondold csak meg! Egy igazi jó közösség tagja lennél - kacsint rád, majd a többiekhez fordul, hogy az eközben felmerülő kérdésekre felelhessen.
- A saját fegyveretek jó lesz, ha van - pillant a Takada övén lévő harcművész fegyverre - De tudunk is adni, amennyiben szükséges - teszi hozzá és tekintetével hamar megkeres egy távolban ücsörgő, egészen sápadt fickót és int neki, hogy jöjjön ide - Az uraknak megfelelő eszközre van szükségük az árnygerendákhoz - fordul felé, mire amaz szótlanul bólint és eltűnik a ponyva mögött.
- Nem túl beszédes, de annál pontosabban céloz - néz utána a férfi nevetve, majd visszafordul felétek - Egyelőre ennyi, igen, de ha visszaértetek, kerítünk még mást is - válaszol Makudának is, majd kis számolgatás után hozzáteszi:
- Amennyit csak elbírtok. Ugye van Súlyemelésetek? Bár az inventoryban is hozhatjátok - kérdez ő, Chakna szavaira viszont elégedetlenül ciccent és átkarolja az íjászlányt.
- Nem úgy van az, kedvesem. A kötelek nem várhatnak és egyébkéntis, a kisasszonyoknak nem való a cipekedés. Ön, kedves hölgyem, csak maradjon itt a sátornál. A férfiak elintézik a nehéz munkát - mondja, végig nem engedve el a vállad - Tin, kérlek kísérd el a hölgyet Hunshoz - örül meg az időközben visszaérkező alaknak, aki két, egészen furcsa fejszét hoz magával. Némán odaadja Takadának és Makudának, majd a főnök szavaira bólint, meghajol Chakna előtt és finoman, ámde határozottan megfogja a kezét, majd elindul vele a sátor túloldala felé. Chak, érezheted, hogy őneki van súlyemelése, amíg neked nincsen, de vajon megkockáztatsz egy erőszakosabb fellépést, vagy hagyod, hogy elkísérjen?
A cilinderes csak a kézfogás után engedi el a vállad és onnantól láthatóan nem is törődik veled; figyelme a két férfira terelődik.
- Ezekkel egy suhintással tudjátok vágni az árnyfákat az erdőben. Igen ritka populáció és hosszú a respawnideje, de a leghasznosabb fa Aincradban, amit cirkusz fel tud használni - magyarázza - Ha visszajöttetek, oda tegyétek a gerendákat, majd jelentkezzetek a következő feladatra - mutat egy kupacra pár méterre tőletek - Sok szerencsét! - int még és tekintete rögtön Erut keresi, hátha a kis árnyharcos eddigre már eldöntötte, mit szeretne.

Takada és Makuda, ha elindultok a kijelölt hely felé, láthatjátok, hogy a tábor körül végeláthatatlan mező húzódik, térdig-, néhol pedig egészen vállig érő, magas fűvel. Fát csak a távolban látni, de pont arrafele igyekeztek, így talán érthető, miért kell ilyen messzire menni az alapanyagért. Makuda észlelése úgy húsz méterrel a védett övezeten kívül jelez be; mobok tartózkodnak a mellettetek lévő domb túloldalán. Arrafele kanyarodtok egy kis plusz tapasztalatért, vagy inkább folytatjátok utatok az erdő széle felé?


Határidő: 08.18. 23:59
Eru 500 szóval pótolhat.

_________________
Színeim: #c997c8 4e4557
Adatlap
Staff feladatkörök
[Küldetés] Cirkusz Newwea12
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2412
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Cirkusz Empty Re: [Küldetés] Cirkusz

Témanyitás by Makuda Kedd Aug. 11 2020, 21:09

"Valami nekem nagyon nem tetszik. Eleve egy céhnek szerintem már gondolnia kellett volna nyersanyagról. Mi lett volna ha senki nem lett volna hajlandó segíteni?" Elmélkedtem magamban és gyorsan átfutottam a tényeket. Néhány dolog nem hagyott megnyugodni. "Miért a saját fegyverünkkel kellene fát vágni? Mikor a kis könyvben olvastam, hogy mindennek van tartóssága, és hát egy kard nem igazán favágásra van. Szerintem számít az, hogy mivel vágunk fát. Gondolom egy fejszével gyorsabb is lenne meg nem fogyna annak a tartóssága olyan gyorsan, míg a karddal több idő lenne és azt sem tartottam kizártnak, hogy akár el is törik." Minden esetre szerencsére kaptunk eszközt de akkor is egy kissé fura volt.

A másik dolog ami zavart, hogy szét akartak minket választani. "Miért lenne baj, ha Chakna is jönne, meghalnánk vagy mi? Ha választanom kellene a két karakter közül, hogy milyikben szeretnék megbízni akkor inkább Chaknát választanám mivel sokkal inkább néz ki ő annak, mint az a cilinderes. Meg hát lány" Akárhogy is, belegyeztem a favágásba még ha nagyon zavartak ezek a dolgok. Itt ránéztem Takadára és amikor találkozott tekintetünk egy fejmozdulattal intettem neki az erdő irányába, hogy induljunk.

Útközben ellenséges szörnyeket érzékeltem. "Biztonsági zónán kívül vagyunk. Lehet ezért nem engedte, hogy velünk jöjjön Chakna? Hiszen céh vezetőként ismernie kéne a környéket, de még nem is figyelmeztetett. Szeretném őket elintézni, hátha Chaknának sikerül elintéznie azt a fickót, vagy esetleg Eru aki nem kapott feladatot. Vajon az öreg egyetértene?" Ekkor ránézek Takadára és kihúzom a kardot.

-Szörnyek vannak a közelünkben, ami azt jelenti biztonsági zónán kívül vagyunk. -komoly hangvétellel szóltam hozzá- Gondolom neked sincs ínyedre, hogy Chaknát nem engedték el velünk. Próbáljunk meg ezzel egy kicsit időt húzni, hátha ide ér valamelyikük.

_________________
Adatlap
Színkódok: Narráció: #FF9933  Beszéd: #663300
Statok (Frissített):
Makuda
Makuda
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 295
Join date : 2020. Jul. 03.
Age : 21

Karakterlap
Szint: 37
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Cirkusz Empty Re: [Küldetés] Cirkusz

Témanyitás by Takada Hiroshi Kedd Aug. 11 2020, 22:10

Az öreg végighallgatja a botanikai kurzust a speciális fáról, majd átveszi a fejszét, ~Na ez már tényleg favágásra alkalmasnak tűnik~ elmélkedik, miközben a kis könyvecskében olvasottaknak megfelelően hosszan megérinti a tárgyat, hogy előjöjjön az item stat. ~Ha mást nem is, de legalább a nevét megtudom…~
Miközben azt figyeli, hogyan tessékelik el az íjász hölgyet mellőlük, tekintete összeakadt Makudáéval, aki némán int a fejével, hogy induljunk. Takada egyetértően biccent és elindul a fiú után, a fejszét hanyagul, amolyan kanadai favágó stílusban, a vállára vetve.
– Yosh! Akkor gyűjtsünk rőzsét!

A harcművész nem töpreng azon, hogy miért adtak külön feladatot a lánynak, a mókás-törp arcnak és nekik a Makuda nevű fiúval. Igazából csak az idevezető úton botlottak egymásba, különösebben nem érzi elkötelezettnek feléjük magát. Persze szó, ami szó, valahogy mellettük olyan biztonságos érzés fogta el, és a kihívások sem tűntek olyan veszélyesnek, a tapasztaltabbak mellet. De nincs mit tenni, ~Ha így alakult, hát így alakult. Majd igyekszünk.~
Jobban zavarja, hogy csak egy bizonyos fa jó a cilinderes ürgének. Mert neki bizony az egyik fa, pont olyan, mint a másik. Persze a valóvilágban megtud különböztetni, mondjuk egy cseresznyefát és juhartól, de itt nem igazán érzékelt még különbséget, ~Mi a bánat az az Árnyfa! Remélem homogén kultúrában ültettek itt mindent, mert ha nem, bajban leszünk.~ Javában azon töpreng, hogy mit szól a cirkuszos ember, ha mondjuk tölgyet, vagy bükköt vágnak ki, és nem valami árnyékfát. Nyilván nem fogja majd kiadni a bérüket, bár az inventoryja telelesz tűzifával ~Jut eszembe, szerezni kell egy kandallót…~ a mellette baktató fiú lassít, majd előhúzza kardját, és közli az öreggel, hogy szörnyek vannak a közelben. ~Ügyes kölyök, hogy így kiszúrta~ gondolta, de csak röviden bólintott. Hogy a szörny aprítást milyen apropóból csinálják, neki teljesen mindegy. Ha a fiú időt akar adni a lánynak, hogy utolérje őket, akkor legyen az, de ha csak azért javasolta volna, mert a szörnyeken nincs sapka, az is pont megfelelt volna neki. A fejszét elsuvasztotta az inventoryba, majd leszedte a Kusari-gamát az övéről.

Takada Hiroshi
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 403
Join date : 2020. Jul. 05.

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Cirkusz Empty Re: [Küldetés] Cirkusz

Témanyitás by Chakna Kedd Aug. 11 2020, 23:08

Nem lett volna gond. Meg tudott volna győzni a cilinderes férfi. De rossz utat választott ehhez.
Kezdve ott, hogy hozzám ért. Nem, agressziónak nem tekintettem, nem is reagáltam rá úgy, de reflexből elléptem, és az elégedetlen ciccegéssel együtt valahogy sejtettem, hogy nem afféle baráti, bizalmaskodó mozdulat volt részéről. Éppen ezért bocsánatkérő mosollyal álltam meg kartávolságon kívül tőle, és elgondolkodva bólintottam a szavaira.
Hogy min gondolkodtam? Azon, mi lenne a legkevésbbé kockázatos módja, hogy a kezdőkön tarthassam a szemem.

- Gondolom az artistáknak minél előbb lehetőségre van szüksége a gyakorlásra - jegyzem meg, “elkövetve a hibát”, hogy saját magamat győztem meg. - Akkor nincs mit tenni - teszem hozzá bánkódó sóhajjal. Ha akadékoskodnék, ki tudja milyen eszközökhöz folyamodna, és az mennyire veszélyeztetné az útitársaimat.
Ha ezek után megnyugodott, akkor sarkon is fordultam, jelezve a szándékomat, hogy munkához lássak.
Ha a Takadáék számára fegyverért szalasztott fickót odahívta, ahogy a kezem felé nyúlt, magam elé húztam a karom, meghajolva a férfi felé. - Igazán kedves, mutassa kérem az utat - mosolygok rá, felegyenesedve, a tőle távolabb eső karommal jelezve, hogy követem.
Akárhogy is, ha volt lehetőségem ezt különösebb feltűnés nélkül tenni, Takada mellé érve a fülébe súgtam, hogy ha lehet, várjanak meg a védett övezeten belül, vagy a közelében, utánuk megyek amint tudok. Ha nem lehetett feltűnés nélkül megtenni ezt, akkor viszont csak hangosan búcsúztam tőlük.
- Hát akkor, nemsokára találkozunk - intettem nekik. Reménykedtem, hogy elég hétköznapi szófordulat volt, hogy ne keltsen gyanút a cilinderesben, a páros viszont számítani fog rá, hogy nem hagyom őket magukra sokáig.
Erunak pedig amint elszabadultam a figyelő tekintetem elől, majd írok egy üzenetet, hogy vigyázzon magára, és tartsa szemmel ezeket az alakokat. De ahhoz előbb lehetőséget kell találnom, hogy meglépjek.
Ehhez pedig egy olyan helyet kell találnom út közben, ahol felszívódhatok a rejtőzés és lopakodás jártasságokkal.

_________________



Előtörténetem; Adatlapom; Színem / #ffcc33Beszédszínem; User; Ozyféle karakterlap;


"Álmomban újra visszatér hozzám... Én újra, és újra próbálom elengedni... De az emléke velem marad ... mindig."
Chakna
Chakna
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 1320
Join date : 2016. Nov. 18.
Age : 22
Tartózkodási hely : Föld ^^

Karakterlap
Szint: 48
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Cirkusz Empty Re: [Küldetés] Cirkusz

Témanyitás by Strea Szer. Aug. 26 2020, 15:30


Hát, a cilinderes férfi nem nagyon veszi Chakna célzását: arcán ragyogó mosoly terül szét, amikor úgy látja, sikerült meggyőznie téged, a bánkódó sóhaj meg abszolút célt téveszt. A fazon lelkesen bólint és fordul oda Eruhoz, aki időközben talán visszautasította a céhfelkérést, mindenesetre úgy tűnik ő is máshol kap feladatot, mint ti. Azt már nem halljátok, pontosan mit, hiszen mindannyian útra keltetek, de azt látjátok még, hogy az árnyharcos lány egy harmadik irányba indul.

Chakna

Igaz nincs szükséged Tin támogatására, de a szótlan tag azért bólint és követ téged, egészen a megjelölt játékosig. Bekapcsolt észlelésed viszont jelzi, hogy a közeletekben lévőknek van Hallgatózása, így valószínű nem kockáztatod meg a fülbe súgott szavakat... vagy mégis? Mindenesetre el kell, hogy keserítselek: a Hunshoz vezető út nagyjából ötven méter a szalmával kevert, poros földön, így sok lehetőséged nincs, hogy meglépj.
- Üdvözletem, kisasszony - int feléd a nevezett tag, de nem áll fel a faládáról, amin ül - Ha jól látom segíteni jött - pillant Tinre, aki szótlanul bólint, majd eltűnik valamerre. Egyedül maradtok: a marcona úriember megdörzsöli a karját, ásít egyet majd feláll - Kérem kövessen - mondja, aztán elhúzza a mellettetek lengedező, nehéz ponyvát és várakozón int, hogy menj csak be előtte. Odabent teljes a káosz. A ponyva ugyan áll, de láthatóan kevés gerenda tartja, a nézőtér faállványai pedig elég hiányosak még. A kör alakú porond két szélén egy-egy hosszú, erős faoszlop mered ki a földből: tetejükre létrával lehet feljutni, ám a kötél, ami a kettő között helyezkedne el, a tőled messzebbi oszlopon lévő vaskarikához van erősítve, de... a maradék része a földön hever.
- Fiúk-lányok, bemutatom... - a melák zavartan pillant rád, majd megvakarja a tarkóját és vállat von - ... az új segítőnket - mondja, erre pedig a társulat több tagja is felkapja a fejét és köszön neked mosolyogva. Látsz ott két kislányt bohócnak öltözve, egy idomárt zebra pettel, ostorral a kezében és több játékost is, akik súlyemeléssel igyekeznek helyben tartani a gerendákat. Észlelésed ezen felül két, rejtőzködő alakot is jelez a nézőtér alatt, de őket szabad szemmel nem látod még.
- Ugye nincs tériszonyod? Ha fel tudsz mászni oda - mutat a távolabbi oszlopra - Onnan kellene a kötelet átlőni a szemközti oszlop vaskarikáján keresztül. Menni fog? - kérdezi és bátorítón bólint melléje.

Makuda, Takada

Takada, az item tulajdonságainak megnyitása jó ötlet volt: a tárgy neve "Árnyékfejsze" és nem ad semmilyen statot, ám a leírása talán szolgálhat némi információval, ami később jól jöhet.
Így szól:
Árnyfák vágására szolgál. Az árnyékfejszével a halovány törzs második próbálkozásra adja meg magát, amíg más fegyverek esetében ez öt és tíz között változik.
Igaz valószínű csak tippelni tudtok, ez mit is jelenthet, de ha odaértek, talán a szöveg is világossá válik majd - addigis utatok egy mezőn halad keresztül, ti pedig úgy döntötök, hogy elébe mentek a moboknak és ezzel kicsit elhúzzátok az időt. A dombon felkaptatva már szabad szemmel is látjátok a négy vaddisznót, amik annak aljában túrnak. Titeket meglátva szemük vörösen izzik fel és már rohamoznak is. Lássuk, hogyan bántok el velük!

Itt alapvetően a szörnyharcrendszer alapjait terveztem bemutatni nektek, de mivel ezen már túl vagyunk, így hosszabb magyarázat nélkül következzen a harc. Mivel a küldetést in game kezdőként vettétek fel, így az első szintű pontozásotokat vettem alapul.

Makuda (Sebzés: 3, támadáshoz nem kell dobnia, spec. képességhez 3 vagy afölé kell dobnia, 3 SP kiskörönként.)
4x Vaddisznó
Takada (Sebzés: 2, támadáshoz nem kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia, 1 SP kiskörönként.)
4x Vaddisznó

Makuda (1. szint): 5/5 HP, 2 páncél, 5/5 CSP
Takada (1. szint): 10/10 HP, 2 páncél, 10/10 CSP


Nem kazamatarendszerben, hanem normál szörnyharcrendszerben játszunk, azaz a mobok minden játékos után támadnak. Makuda kezd, utána mesélek, utána jön Takada és így tovább. Szólimit a harc erejéig 100 szó. (Chaknára ezek nem vonatkoznak.)

Határidő: 09.02. 23:59
Eru kiesett, de tekintettel hiányzásának okára, bármikor visszatérhet a küldetésbe, ha ezt előtte jelzi nekem.

_________________
Színeim: #c997c8 4e4557
Adatlap
Staff feladatkörök
[Küldetés] Cirkusz Newwea12
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2412
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Cirkusz Empty Re: [Küldetés] Cirkusz

Témanyitás by Makuda Szomb. Aug. 29 2020, 17:45

Amint láttam, hogy az öreg előhúzza a fegyverét tudtam, hogy felkészült a csatára.
-Akkor menjünk. -Szólok Takadának
Ahogy elértük a domb túloldalát már szabad szemmel is láttuk az ellenfeleinket, amik nem tűntek túl veszélyesnek.
-Kezdő moboknak tűnnek, de azért legyünk óvatosak. -Figyelmeztettem az öreget -Gyors leszek, de próbálj meg követni. -Tartok egy kis szünetet -Én háromszor fogok támadni. Két ütésből az egyiket elintézem a másikat már neked kell, utána cserélünk.
Ahogy ezt elmondtam az öregnek vettem egy mély levegőt, utána amint kifújtam neki rontottam az ellenfeleknek, akiknek a figyelmét fel is keltettem. Az egyik vaddisznót el is intéztem, a másikat már nem tudtam.

/Támadom egyik vaddisznót és el is pixelezem (2 támadás) az utolsó támadással pedig csak lesebzem az egyiket 2 HP-ra/

_________________
Adatlap
Színkódok: Narráció: #FF9933  Beszéd: #663300
Statok (Frissített):
Makuda
Makuda
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 295
Join date : 2020. Jul. 03.
Age : 21

Karakterlap
Szint: 37
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Cirkusz Empty Re: [Küldetés] Cirkusz

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 3 oldal 1, 2, 3  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.