Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Saját küldetés] Íjászverseny

4 posters

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Go down

[Saját küldetés] Íjászverseny - Page 2 Empty Re: [Saját küldetés] Íjászverseny

Témanyitás by Hinari Csüt. Feb. 27 2020, 11:43


Megértőn biccentettem a férfi szavaira, hiszen én se gondoltam úgy, hogy bármi közünk lenne ahhoz, mit és hogyan akarnak kiszedni a rókaképű fickóból. Nem kell mindenről tudnunk, ámbár arra persze köszönettel bólintottam, hogy a minket érintő információkat eljuttatják hozzánk: ennyi, főleg Joeléktől, bőven elég volt jelenleg.
- Szólni fogunk, köszönöm - mondtam még és elnéztem, ahogyan ezek után felsegíti a barátait és velük együtt elhagyja a helyszínt. Közben persze az ikrek is megjelentek és szinte azonnal letámadták Chaknát az ajánlatukkal, amit a lány, nos... el is fogadott, meg nem is. Sóhajtottam.
- Szuper, majd akkor keresünk, ha kellesz! - pacsiztak össze a fiúk, a jelzésem után pedig már ott se voltak. Vajon Chakna tudja, hogy ezt egyértelmű igennek vették? Aligha, de... hát, majd megtapasztalja. Előbb vagy utóbb biztosan. A teás felvetésemre viszont pozitív választ kaptam, így elindultunk vissza a teázóhoz - az íjászpályát érintve még biccentettem köszönésképp pár tagnak és Hoorának is, aki már a parancsait osztogatta, de mivel ők is látták, hogy épp más dolgom van és nekik is bőven volt, nem nagyon jöttek oda beszélgetni. Hoora egész biztos fel fog keresni ezügyben még a napokban; a részleteket ráértünk akkor megtárgyalni: azért én is kíváncsi voltam, miféle szervezet volt ez és hogyan volt képes ezidáig működni.

- Mégegyszer elnézést, hogy belekeveredtél - mondtam neki már az asztalnál ülve, két gőzölgő tea társaságában - Ha van valami, ami nem tiszta, kérdezz nyugodtan - mosolyogtam rá és kortyoltam egyet a teámból - De ha nem szeretnél, beszélgethetünk másról is - tettem hozzá egy fokkal keserűbben, mert igen, nagyonis élénken éltek bennem azok a szavak még. Sosem mondta, hogy kit vesztett el, de cselekedetei nem azt sugallták, mint aki rendben van ezzel a "játékkal" idebent...

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Saját küldetés] Íjászverseny - Page 2 Empty Re: [Saját küldetés] Íjászverseny

Témanyitás by Chakna Csüt. Feb. 27 2020, 19:55

A zöld íjas nő követve Joelt még egy kulcsot adott Hinari kezébe
- 20 méterre nyugatra van egy csinos kis raktárépület. Néhány emberkufárt találtok még ott - fűzött hozzá magyarázatot, aztán ő is eltűnt társaival együtt.
Nekem voltak ugyan kétségeim az ikrek arca láttán, de történtek után jobbnak láttam, ha nem foglalkozom velük. Bólintottam csak a kijelentésükre. Nem vállaltam kötelezettséget a Rend felé, és így el is tudtam hitetni magammal, hogy adott esetben lesz választásom. Hogy nem fognak belekényszeríteni olyanba, amit én nem akarok, mert túl komolynak érzem a magam erejéhez mérten.
Menet közben megfigyeltem magamnak a parancsokat osztogató alakot, aki nyilván a rend vezetője lehetett... vagy legalábbis valami hasonló. Egyre inkább megnyugvás töltött el látva, hogy mostmár jó kezekben van az ügy, és már nem történhet baj... Mert ugye nem történhet?
Örültem, hogy ha csúszik is valami probléma a dolgok alakulásába, az már nem az én lelkiismeretemet fogja terhelni, és nem nekem kell majd megoldani. A mai nap azt hiszem így is teljességgel maximalizáltam a tűrőképességemet, és a rugalmasságomat, sőt, utóbbinak a korlátain is jócskán átléptem, hogy a rám szakadt feladat meg legyen oldva. És... Nem rontottam el. Nem halt meg senki.
Egyre hangosabban, és határozottabban visszhangzott ez a fejemben: Sikerült. Ennyi elég volt, hogy el tudjam viselni azt a mérhetetlen közönyt, amit a vőlegényem meggyilkolásáért felelős rohadék mutatott az emberi életek iránt. Meg tudtam érezni, hogy a lelkiismeretem nagy súlytól szabadult meg a találkozással, és hálás voltam érte.

Majdhogynem ott folytattuk a teázással, ahogy abbahagytuk... Jólesően melegítette a kezemet az előttem lévő, nyugtató hatású tea.
- Én döntöttem így, nem kell elnézést kérned - ráztam a fejem kissé kesernyésen rámosolyogva Hinarira.
- Hát... Mi is történt pontosan? - kérdeztem a felajánlására, nem teljesen komolyan, csak jelezve, hogy eléggé sokminden szorulna magyarázatra a történtekből, kezdve azzal, ahogy az ikrek belelőktek minket az események sodrásába.
- Erről a Joelről tu... mit tudsz? - kérdeztem valamivel komolyabban, javítva magam. Először azt kérdeztem volna, tud-e valamit, de közben rájöttem, hogy hülye kérdés, hiszen nyilvánvaló, hogy ismeri valahonnan.

_________________



Előtörténetem; Adatlapom; Színem / #ffcc33Beszédszínem; User; Ozyféle karakterlap;


"Álmomban újra visszatér hozzám... Én újra, és újra próbálom elengedni... De az emléke velem marad ... mindig."
Chakna
Chakna
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 1319
Join date : 2016. Nov. 18.
Age : 22
Tartózkodási hely : Föld ^^

Karakterlap
Szint: 48
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

[Saját küldetés] Íjászverseny - Page 2 Empty Re: [Saját küldetés] Íjászverseny

Témanyitás by Hinari Kedd Márc. 03 2020, 09:30


A nőnek megköszöntem a kulcsot és miután elmentek, azzal a lendülettel és pár hasonló szóval nyomtam Hoora kezébe, hogy intézze ő: nekem köszönöm szépen elég volt ennyi; a tisztogatás részében amúgyis a lehető legkevesebbszer szoktam részt venni általában is és ezt a hagyományt nem szívesen szakítottam volna meg. Annál is inkább, mivel ezúttal volt társaságom, akit nem hagytam volna magára még.
Több fokkal nyugodtabban ültem a teázóban, Chaknával szemben és igaz biccentettem a feleletére, de nem teljesen tudtam vele egyetérteni: az nagy túlzás, hogy az ő döntése volt a csatlakozás, csak... hát, az ikrek jól tudják alakítani a dolgaikat. Elhitetik a másikkal, hogy voltaképpen ő döntött úgy... és ekkor, erre a gondolatra majdnem elnevettem magam, hisz így visszatekintve rá, velem is ugyanezt csinálják folyton. De amíg tudok segíteni, nem zavar - és ahogy elnéztem, Chakna is valami ilyesmi következtetésre jutott a mai nappal kapcsolatban.
- Nos ezt én is szeretném tudni - kuncogtam az első kérdésére, majd kissé komolyabbra fordítottam a szót - Holnap majd beszélek erről Hoorával. A nagydarab fekete fickóval, akinek a kulcsot adtam. Ha gondolod, küldök majd pár részletet pm-ben, de egyelőre én is nagyjából annyit tudok csak, amit láttam. Amit te magad is - sóhajtottam. Az ilyen hirtelen jött akcióknál ez márcsak így működik és botorság lett volna azt hinni, hogy Kahetsuék valaha is le fognak szokni róla. Megvoltak a maguk indokai nekik is, ahogy mindenki másnak - és a laza, poénkodó külső mögött bizony sokkal több rejtőzött...
A második kérdésre viszont már nagyonis át kellett gondolnom, hogyan válazolok.
- Egy Taftban élő banda vezére. Vagy harmincan vagy többen vannak, változó erősségi szinttel. A pontos indokaikat és céljukat nem ismerem, viszont nem rettennek meg a hazugságtól, kínzástól és az emberöléstől sem, ha érdekükben áll - pillantottam rá szigorú komorsággal - Így megkérlek, nagyon komolyan, hogy vigyázz velük - mondtam és eljátszottam kicsit a teámban nyugvó kiskanállal - Joel nem egy olyan csupaszív kedves ember, mint amit el akarna hitetni kívülről, de annyit bizton mondhatok, hogy társaik védelme és az összetartás elsődleges szempont náluk és hajlanak a kompromisszumra az erőszak helyett. Épp ezért nem mondanám őket gonosznak, csak... rosszak a módszereik. Ez persze nem mentesíti őket, viszont úgy hiszem Aincrad őket is megtanította egyre s másra.
Tekintetem elkalandozott az ablakon túli fények irányába. Lassan sötétedett, az utcai lámpák sorra gyúltak ki és vonták fénykörbe a macskaköves utakat. Kortyoltam párat a teámból és néztem a szürke tájat. Szürke. Itt... nem volt se fekete, se fehér többé.
- Akit említettetek... ez a Takashi, mint alapító... ő ki volt? - vontam rá a pillantásom újra, arcomon szomorú mosoly bujkált - Persze nem muszáj elmondanod nekem, csak... - dőltem hátra egy nagyobb sóhaj kíséretében - Lehet jobb, ha van valaki, akivel meg tudod osztani - tettem hozzá csöndesen - Meg lehet segít nekem is jobban megérteni Joeléket - vontam meg kissé a vállam, jelezve, hogy valójában ez utóbbi annyira nem is fontos szempont. Chakna érzései most fontosabbak voltak, én pedig nyilván megértettem, ha nem tartoztam ezen személyek közé. Nem mindenki beszél bárkinek az ilyesmiről - és ezzel én is így voltam Lewist tekintve.

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Saját küldetés] Íjászverseny - Page 2 Empty Re: [Saját küldetés] Íjászverseny

Témanyitás by Chakna Kedd Márc. 03 2020, 19:47

Ha őszintén magamba néztem volna, elismertem volna, hogy nem volt sok beleszólásom abba, hogy részt vegyek az akcióban. De nem tettem. Nekem is kényelmesebb volt, hogy megmaradtam abban a tudatban, hogy volt kontrollom a helyzet fölött.
Valahogy sejtettem, hogy valami hasonló lesz a válasz... Annyi előnye lehetett mindenképpen Hinarinak, hogy már többször volt része hasonlóban, így valamennyire már hozzá szokott, hogy alkalmazkodjon.
Szóval Hoora... Megjegyeztem a nevét, nem árt ha tudom, ha (vagy inkább amikor?) az ikrek megkeresnek valami újabb eszelős mentőakcióval.
Mindenesetre hálásan bólintottam a felajánlásra. Legalább utólag szerettem volna tudni, mibe keveredtem bele.
- Azt megköszönném. Azt hiszem kicsit megnyugtatna ha nagyjából tudnám, mibe is keveredtem bele... - köszöntem meg szavakkal is.
Azután figyelmesen hallgattam, amit Joelről mondott. Taftban egy banda vezére, akik nem tartózkodnak akár a gyilkosságtól sem... Az alapján, hogy az indikátora vörös volt, azt hiszem nem feltétlenül állt ez távol Takashitól sem... Talán... Nehezen tudom elképzelni, mi vehette rá, hogy gyilkossá váljon.
- Ne félts, nem áll szándékomban belefolyni a dolgaikba - igyekeztem eloszlatni az aggodalmát, ami a figyelmeztetéssel együtt érezhetővé vált. Nem tudom, mennyire voltam meggyőző úgy, hogy még magam sem tudtam biztosan, mennyire igaz ez a kijelentésem... Éppen ezért is akartam minél előbb megejteni azt a találkozót, hogy tisztázódjon, milyen viszony fűzte ezt a társaságot Takashihoz. 
Nem vagyok biztos benne, hogy Hinarinak igaza van... Joel talán éppen azt szeretné elhitetni, hogy nem befolyásolják az érzelmei, kegyetlenül megteszi, amit meg kell tennie... A társai felé viszont őszinte... Még nem tudhatom. Viszont... meleg mosollyal kell megállapítanom, hogy amit az összetartásról Hinari mondott... Azt nagyon is jellemző volt Takashira... Úgy tűnik Joel nem hazudott, amikor azt mondta, az ő örökségét viszi tovább.
Fel sem tűnik, hogy a gondolataimba merültem a teával a kezemben, meddig Hinari kérdésére vissza nem zökkenek a jelen pillanatba, és bele nem nézek fájdalmat tükröző tekintettel a szemébe.
Ahogy aztán a tekintetem visszatér a teásbögrémhez, nagyobb levegőt véve válaszolok a kérdésére.
- A játék egyik bétatesztelője, aki a start napján végül bennragadt. Odakint egy hónapig igyekeztem valami megoldást találni, hogy kijuttassam... végül utána jöttem. Aztán alig egy héttel azután, hogy keresni kezdtem, megtalált, hogy percekkel később már nem létező játékoshoz tartozzon a neve... - kezdtem, majd belekortyoltam a teámba, hogy a legfontosabb információt is hozzátegyem - A vőlegényem volt... - nagyjából semleges maradt a hangom, de talán érezhető volt a remeéséből, hogy még így évek elteltével sem tudok igazán közömbösen beszélni a dologról. Csak ezután pillatottam újabbat kortyolva vissza Hinari arcára.

_________________



Előtörténetem; Adatlapom; Színem / #ffcc33Beszédszínem; User; Ozyféle karakterlap;


"Álmomban újra visszatér hozzám... Én újra, és újra próbálom elengedni... De az emléke velem marad ... mindig."
Chakna
Chakna
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 1319
Join date : 2016. Nov. 18.
Age : 22
Tartózkodási hely : Föld ^^

Karakterlap
Szint: 48
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

[Saját küldetés] Íjászverseny - Page 2 Empty Re: [Saját küldetés] Íjászverseny

Témanyitás by Hinari Csüt. Márc. 05 2020, 10:05


A kérésére csupán bólintottam és megjegyeztem magamnak, hogy ne felejtsem el megírni Chaknának az információkat, amiket megtudok. Persze... nem biztos, hogy mindent, hiszen Hoora nem az a fajta ember, aki felesleges embereket kívánna belevonni a dolgaikba, de ahhoz a velem szemben ülő lánynak is joga volt, hogy megtudja, minek is volt részese ma. Érdemes ezt még az elején letisztáznom a férfival. Később Chakna kérdezett és én beszéltem neki Joelékről is, amikor pedig végül felelt, fürkészőn néztem az arcát, hogy vajon mennyire gondolja akár ő maga is komolyan ezeket a szavakat. Nem volt okom miért nem hinni neki, így egy hosszabb pillantás után végül elmosolyodtam és bólintottam:
- Reméljük ők se akarnak téged olyan nagyon belevonni - mondtam ki egy kisebb sóhajjal és rögtön Fuwa jutott eszembe, meg az, amit a srácok mondtak a gyűlésteremben. Hogy Joelék mikre kérték a lányt. De talán, sőt biztos, hogy Chakna nem olyan naiv és hiszékeny, és mivel Joel tudja, hogy kapcsolatban állok vele, csak nem fogja olyanokra kérni, amiket az íjászlány később megbánna.
Csönd telepedett az asztalra, súlyos lepelként vonva be azt és fojtva vissza a lélegzetünk. Láttam a lány tekintetén, hogy még mindig megérinti az emlék, amikor pedig végül elkezdett mesélni, az én torkom is elkezdett égni. Főleg azután az utolsó mondat után... hirtelen nem is tudtam rá mit felelni, csak keserű-döbbenten néztem őt, ahogy a teáját issza.
- Én... - kezdtem bele, de rájöttem fogalmam sincs, mit mondhatnék - Sajnálom - sütöttem le a szemem és valószínű ez volt a legbugyutább dolog, amit szólhattam, de hirtelen nem jutott más az eszembe - Nem mondom, hogy átérzem, mert nem, csak... talán egy kicsit - néztem rá szomorú mosollyal, majd felpillantottam a plafonra. Nem, egy kicsit sem tudom, milyen érzés lehet és soha nem is akarnám megtudni. Ő nem saját akaratából jött ide, nem menekült a kinti világ elől, csak a számára legfontosabb emberrel akart újra együtt lenni. Az már csak a sors kegyetlensége, hogy ezek után a szeme előtt vesztette el... nem is tudom, mekkora erő kellett ezek után életben maradni.
- Hihetetlen erős vagy - vontam aztán vissza a tekintetem a lányra és szemeimben, arcomon őszinte mosoly játszott - Nem véletlen, hogy olyan jól tudod kezelni a komoly helyzeteket - tettem hozzá és magam elé emeltem a bögrét: a gőzölgő folyadék bepárásította arcom, melegsége pedig jobban esett most a bőrömön, mintha ajkaimhoz emeltem volna. Persze tisztán látszott még, hogy nincs túl rajta, én viszont nem akartam egy lenni a sok ember közül, aki csak nyugtatgatni képes őt ilyenkor. Nem, én már a pozitív következményeket néztem, mert bármilyen sok negatív dolog éri az embert, néha lehet köztük találni jót is. Ha nem is egyszerűen.

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Saját küldetés] Íjászverseny - Page 2 Empty Re: [Saját küldetés] Íjászverseny

Témanyitás by Chakna Csüt. Márc. 05 2020, 15:50

Halvány mosollyal vettem tudomásul a bólintását. Kíváncsian vártam, hogy többet tudjak meg a helyzetről.
Joelékkel kapcsolatban csak abban voltam biztos, hogy találkozni fogok velük. Felkuncogtam a felvetésre, ami igazából addig meg sem fordult a fejemben.
- Csak nem hasonlóan meggyőzőek mint Haketsu és Kabetsu? - kérdeztem a lelkiállapotomhoz képest vidáman. Nem, nem húznak bele semmibe olyan egyszerűen, ha nem akarom. Azzal a kérdéssel most nem foglalkoztam, mennyire egyszerű elérni, hogy én is akarjak részt venni valamiben.
Kellett a csend. Máshogy nem tudtam volna összeszedni a gondolataimat, hogy elhatározásomnak megfelelően válaszoljak a kérdésre. Fàjt. De már régen nem annyira, mint amikor megláttam az áthúzott nevet. Meg utána még fél évig...
Csend követte a szavaimat, de ez sem erősítette a fájdalmamat. A meleg tea kellemes érzése segített átlépni a gombócon a torkomban.
Megráztam a fejem. Nem is fontos hogy átérezze. Nem akarom, hogy átérezze! Emlékeztem még a szőke fiúra, aki mellett akkor ébredtem az ő testében, és őszintén kívántam, hogy ők boldogok lehessenek, együtt.
- Mostanáig azt hittem az én hibám, mert kérdezősködtem róla... - mondtam. - Mostmár tudom, hogy nem én teremtettem az alkalmat, csak kapóra jött az óvatlanságom... - osztottam meg vele megnyugvással mosolyodva el. Teljesen sosem fog elmúlni a lelkiismeretfurdalás, de most elhalványodott annyira, hogy ne marja a lelkemet.
- Ilyen helyzetekben nincs idő fennakadni apróságokon - vontam meg a vállamat. Nem éreztem úgy, hogy ez különösen komoly erőről tanúskodna. - Ha igazán erős lennék, kevesebb fekete név lenne a listámon... tettem hozzá keserűen. Nem, messze nem Takashi az egyetlen, akit idebent elvesztettem anélkül, hogy tehettem volna értük.
- Te folyton ezt csinálod... Hogy bírod épp ésszel? - kérdeztem rá, hogy eltereljem a témát magamról. Sok idő fog kelleni a napokban, hogy rendezzem magamban a történteket, de legalább biztos lehettem benne, hogy utána jóval felszabadultabban, és ezáltal hatékonyabban tudom majd tenni a dolgaimat.

_________________



Előtörténetem; Adatlapom; Színem / #ffcc33Beszédszínem; User; Ozyféle karakterlap;


"Álmomban újra visszatér hozzám... Én újra, és újra próbálom elengedni... De az emléke velem marad ... mindig."
Chakna
Chakna
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 1319
Join date : 2016. Nov. 18.
Age : 22
Tartózkodási hely : Föld ^^

Karakterlap
Szint: 48
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

[Saját küldetés] Íjászverseny - Page 2 Empty Re: [Saját küldetés] Íjászverseny

Témanyitás by Hinari Csüt. Márc. 05 2020, 16:33


- Fogalmam sincs - ráztam meg a fejem a kérdésre, magam is átvéve kicsit a félig erőltetett, félig valódi vidámságát. Az biztos, hogy Fuwát nagyon egyszerű volt meggyőzni, ám Chaknát valószínű már korántsem. Hacsak nem érik el, hogy ő maga akarja, de ez már egy másik kérdés volt. A kis csönd aztán kellően el is feledtette a vidámságot, helyére pedig valami más került - valami mély és fájdalmas. A felismerésére megnyugtatón bólintottam: jó volt, hogy ezt így képes volt felismerni annyira, hogy szóban is kimondja; a mosolya pedig visszahozott egy keveset az előbb érzett, kevésbé komor érzésből.
Aztán mondott valamit, amit túl sokszor éreztem már én is így:
- Nem függ össze - feleltem azonnal, hiszen ez márcsak múltidő volt, legalábbis... többé-kevésbé - Én is ezt gondoltam jóideig. Erősödtem, eljutottam odáig, hogy szintet már nem tudok lépni és a felszereléseim is a legerősebbek. De mégis, azok a fekete nevek csak gyűlnek... - mondtam keserűen, Silverre gondolva, Anatra és mindenki másra, akit az évek során elvesztettem. Belenéztem a teámba, majd kortyoltam is belőle párat - Nem tudsz ott lenni mindenhol. Nem tudsz mindenkit magadhoz kötözni. Az egyetlen esélyünk, hogy minél hamarabb kijussunk ebből a pokolból - szűrtem a fogaim közt a kelleténél egy kicsit indulatosabban. Ép ésszel? Ugyan már...
Először rávágtam volna, hogy mert Alex ott van nekem, de... ezt jelen helyzetben egyszerűen nem tehettem meg. Meghát nem is teljesen lett volna igaz. Hátradőltem és azokra gondoltam, akik akkor értem jöttek és persze Naithenre, aki időről időre mindig meglátogat.
- A családom, a céhtársaim segítenek benne - feleltem végül és néztem rá biztatón - Nélkülük már vagy gyilkossá váltam volna, vagy hallottá, vagy... - mondtam - valami mégrosszabbá... - tettem hozzá halkan, ezeket a szavakat szinte csak magamnak mondva ki. De csak egy momentum volt - utána már képes voltam újra ránézni és mosolyogni, őszintén - Ezt a terhet senki sem bírja egyedül. Emberek vagyunk, nem gépek... - ráztam meg a fejem, és örültem neki, hogy valaki olyan ül velem szemben, akinél nem kell attól tartanom, hogy furán néz rám emiatt. Túl sok az olyan játékos, aki mindent csak másoktól vár - az erősektől, és ha valamiért borul a fejében róluk alkotott kép, őket kezdi el okolni miatta. De Chakna maga is erős volt. Túl lesz ezen is, előbb utóbb.
- Korábban már mondtam, de szólj nyugodtan, ha bármi kell - mosolyogtam rá - Egy teára mindig kapható vagyok - tettem hozzá kuncogva és megnéztem, mennyi folyadék is van még a bögrém alján. Chakna értékes lány volt, örültem volna, ha idővel kicsit jobban beengedne, még úgy is, hogy... az új, szorosabb kötelékek számomra sem csupán jót jelentettek még. De sosem szabad feladni a próbálkozást: a sok rossz emlék között ugyanis mindig ott rejtőzik a jó.


Köszi a küldit, szerintem jót hoztunk össze így ketten :3
Van rá 7-es dobásom, illetve szeretném a Medálomat is aktiválni és Chaknának adni a kapott expem 10%-át ^^ Cserébe Nihil Bogyókat és Fagyott Pitypangokat kérnék.

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Saját küldetés] Íjászverseny - Page 2 Empty Re: [Saját küldetés] Íjászverseny

Témanyitás by Chakna Csüt. Márc. 05 2020, 22:53

Reméltem, hogy így nem fog aggódni. Tudtam mit csinálok, és bíztam magamban, hogynem fog gondot jelenteni az sem, hogy átlássam a helyzetet, mielőtt belekeveredek. Nem akartam őszinte lenni magamhoz, és elismerni, hogy ha tényleg jól ismerték Takashit, és ő mesélt rólam, akkor valószínűleg könnyedén rávesznek... hát... majdnem bármire. De nem nehéz tudni, hol van ez a határ.
Jól esett a megerősítő bólintása. Így nem maradtam azzal a kétellyel, hogy csak magamat próbálom megnyugtatni ezzel.
A szemébe nézek, mikor azt mondja, nincs összefüggés... Valóban? Mégis láttam az arcán a keserűséget, és nem volt nehéz kitalálni, hogy a fekete nevek tulajdonosai jutottak eszébe. Azt hiszem, megérti, hogy érint a sok haláleset...
- Mégis megpróbálod te is, nem? - kérdeztem megértő mosollyal. Fontos volt. Nekem is. Talán mindennél fontosabb, hogy ha lehet megszűntessem a lehetőségét, hogy a számomra fontos emberek meghaljanak ebben az átkozott világban.
Valamit mondott volna élből... A tekintete alapján volt is egy tippem. Igen, meg tudtam volna érteni, ha ezt válaszolja. Nekem is sokat segítettek azok az időszakok, amikor valaki volt mellettem, aki támogatott a nehéz pillanatokban. Makoto azzal, hogy ráébresztett, mennyire gúzsba kötöttem magam a múlttal, amin már nem tudok változtatni.... Eiki, aki megnevettetett akkor is, amikor egyáltalán nem akartam... nem is tudtam nevetni...
És sokat jelentett az is, hogy a céhben, és azon kívül is voltak olyanok, akiket túlzás nélkül hívhatok családomnak.
Teljes egyetértéssel bólintottam
- Valóban - mondtam, kissé elmerengve - Sokat segít, ha van kiért tovább lépnie az embernek. - jegyeztem meg leginkább magamnak. Sajnos ezt hajlamos voltam elfelejteni, vagy... figyelmen kívül hagyni.
- Köszönöm. Lehet keresni foglak, ha akad egy kis időm, hogy Artemis fejlesztésével foglalatoskodjak. - hajtottam enyhén fejet, hálásan. Levett némi terhet rólam, hogy olyannal vagyok együtt, akiért sem a céh, sem az erőfölényem miatt nem tartozom felelősséggel.
Közben a bögrémből nagyjából kifogyott a tea. Nem mintha siettem volna, de azt hiszem, rám fért, hogy kicsit ne csináljak semmit, csak sétáljak... Mondjuk a 14. szinten, az erdőben.


Köszönöm a játékot \o/ Mikor folytatjuk? bounce

_________________



Előtörténetem; Adatlapom; Színem / #ffcc33Beszédszínem; User; Ozyféle karakterlap;


"Álmomban újra visszatér hozzám... Én újra, és újra próbálom elengedni... De az emléke velem marad ... mindig."
Chakna
Chakna
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 1319
Join date : 2016. Nov. 18.
Age : 22
Tartózkodási hely : Föld ^^

Karakterlap
Szint: 48
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

[Saját küldetés] Íjászverseny - Page 2 Empty Re: [Saját küldetés] Íjászverseny

Témanyitás by Cardinal Szer. Márc. 11 2020, 14:00

Alap jutalmak

Hinari: 198 exp, 230 arany, 11 Nihil Bogyó, 11 Fagyott Pitypang
Chakna: 242 exp, 230 arany


Ércek és növények

Hinari:
Érclátás: Tier 5, 441 -> 451
2 Rézérc 3 Cserzett Bőr 2 Akvamarin 2 Igazgyöngy 1 Ezüströg
Chakna:
Növénylátás: Tier 1, 71 -> 81
2 Kis Tövisgyökér 4 Faeno Levél 2 Barna Gomba 2 Tövisgyökér


Receptek

Hinari:
Szellő Köpeny Recept
Chakna:
Rövid Telitalálat Potion Recept


Hallgatózás

Chakna (Hallgatózás 1. szint): ingyen dobhatsz egy tárgy infót, mindegyik kockánál kettőt levonva.


Céhbónuszok

A Justice League 115 aranyat kap a bankjába, Hinari, Ozirisz, Silence és Mirika fejenként 55 expet kapnak.( Dupla Exp Céhbazár Bónusz )
Az Artes 115 aranyat kap a bankjába, Chakna és Quentin fejenként 55 expet kapnak.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Saját küldetés] Íjászverseny - Page 2 Empty Re: [Saját küldetés] Íjászverseny

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.