Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Legendás párbaj: Artemis vs Katana

4 posters

Go down

Legendás párbaj: Artemis vs Katana Empty Legendás párbaj: Artemis vs Katana

Témanyitás by Hinari Szer. Okt. 30 2019, 14:35


Legendás párbaj: Artemis vs Katana


Már majdnem egy órája ültem a lelátó esőtől nedves, hűvös kövezetén. Könyökömet térdeimre támasztottam; szőke tincseimet percenként hajtottam hátra a fülem mögé, hisz átnedvesedve minduntalan arcom elé estek. A Katana keresztbe fektetve, a lábaimon pihent. Már megint beláthatatlan a terep - sóhajtottam, ahogy a következő két arénázó a porondra lépett és ahogy csak lehet átváltották a pályát valami olyasmire, ami eltakarta a harcot a nézők elől és valószínű sokkalta melegebb és napsütésesebb is volt. Dehát nem csodálkoztam rajta, elnézve az őszi időjárást - egyedül az zavart csak, hogy így nem láthattam a harci képességeiket, enélkül pedig nem szívesen hívtam ki idegen játékosokat még tét nélküli, barátságos párbajra sem. Ismerősökkel persze más volt a helyzet, de amióta itt ültem, senki sem jelent meg még, főleg nem azzal a céllal, hogy ezen gyönyörű napon harcba szálljon velem. Nyújtóztam egyet: fejemről leesett világoskék őszi kabátom kapucnija, de úgy voltam vele, hogy jó ez így, nem rakom vissza inkább. Úgysem zuhogott, csak csepergett egy kicsit... épp eléggé ahhoz, hogy sokan ne akarjanak itt lenni, de mégse legyen üres az egész hely.
Csakis a Katana fejlesztése miatt voltam itt. Se többért, se kevesebbért.
Egy ideje ugyanis elmaradoztak a párbajok és arénák és igaz Leoval gyakorolgattunk a céhkert hátsó részén, de amennyire magas szintű volt a legendás fegyverem - mennyire is lehet vajon felfejleszteni? -, már korántsem ment a dolog sem gyorsan, sem nehézségek nélkül. Persze ígyis büszke voltam rá; a statjai bőven túlszárnyalták az elérhető legjobbat a piacon és ha nem is tették volna, képességei miatt még akkor is ez lett volna a legjobb opció, amit csak választhatok magamnak, de... mindig van följebb. És most úgysem volt kirakva semmi érdekes küldetés és Hoora sem írt rám, tehát szabad volt a napom. Annyit párbajozhatnék ma, amennyit csak akarok. ... Ha lenne kivel. Sóhajtottam és hátradőltem, tekintetemmel a felettem úszó felhőket követve. Úgy döntöttem, még maradok tíz-húsz percet, aztán hazamegyek inkább: a meleg szoba egy kis sütivel és teával minden esőben eltöltött perccel egyre vonzóbbá vált.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Legendás párbaj: Artemis vs Katana Exp_bal29686/10100Legendás párbaj: Artemis vs Katana Exp_ures  (29686/10100)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Legendás párbaj: Artemis vs Katana Empty Re: Legendás párbaj: Artemis vs Katana

Témanyitás by Chakna Csüt. Okt. 31 2019, 22:43

Esős idő van már, a céh dolgai is kezdtek valamiféle megszokott rendbe beállni, nem kell annyit foglalkoznom a dolgokkal, mint eleinte.
Ami egyrészt több energiatartalékkal járt, ami jó. Másrészt azzal, hogy újra kezdett elhatalmasodni rajtam a tehetetlenség, a haszontalanság érzése.
Nagyon kerestem, hogy mivel tudnám lefoglalni magam... Néztem, úgy lestem rendszeresen, hogy jön-e infó újabb Bossról, hogy információvadászatnak lássak, vagy találok-e valami olyan időigényesebb küldetést, ami hosszabb távon lefoglal, és belevethetem magam...
Vagy hogy valaki keressen... Eiki újabb fellángolással, vagy Ozirisz hosszabb közös kaland javaslatával... Bárki...
De nem, minden csendes volt, és a halottak napjának közeledése egyre erősebben hozott fel olyan emlékeket, amik túlságosan makacsul ragadtak, vagy legalábbis akartak beleragadni a gondolataimba. Arcok, nevek... Boldog együttlétek, és a földre sújtó elszakadás...
Már kezdtem feladni, hiszen majdnem a céhbanknak és az inventorynak is végére értem, hogy legalább ennyivel eltereljem a figyelmemet...
És akkor a kezembe került Artemis. Még mindig nem sokat tudtam a fegyverről, átolvastam ugyan futólag minden leírását, miután megtaláltam, de csak futólag.
Most - végülis miért ne alapon - újra átrágtam őket, és a szemem megakadt annak taglalásán, hogy ezt az itemet lehet fejleszteni.
Azonnal bevette magát az ötlet a fejembe. Ezzel fogom lekötni magam, legalább ma!
Nem telt sok időbe, míg odaértem az arénához, és megakadtam... Addig rendben, hogy küzdelem kell, ami sok szempontból hasznos lenne most nekem, de... Kivel? Nem szeretnék olyannal küzdeni, aki közel van hozzám...
Végül megakad a szemem a furcsán ismerős, ambivalens érzéseket keltő szőke tincseken.. Előtte... valószínűleg már teljesen mindegy, mennyire tűnnék ügyetlennek...
Mielőtt meggondolhatnám magam, odalépek a lányhoz.
- Szia. Ne haragudj, ha zavarlak. Tudnál segíteni? - kérdeztem, és ha nem küld el, folytatom, kezembe véve Artemist - Ennek a legendás fegyvernek a leírásában azt olvastam, hogy fejleszthető,elvileg minden küzdelemben, ahol az ellenfél nem hal meg, de nem vagyok teljesen biztos hogy működik a dolog... - vázolom a lehető legrövidebben, és egyenesebben a helyzetet.
Chakna
Chakna
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 1317
Join date : 2016. Nov. 18.
Age : 22
Tartózkodási hely : Föld ^^

Karakterlap
Szint: 48
Exp:
Legendás párbaj: Artemis vs Katana Exp_bal9545/9700Legendás párbaj: Artemis vs Katana Exp_ures  (9545/9700)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Legendás párbaj: Artemis vs Katana Empty Re: Legendás párbaj: Artemis vs Katana

Témanyitás by Hinari Pént. Nov. 01 2019, 19:23


Nem gondoltam volna, hogy valaki éppenhogy odajön hozzám ahelyett, hogy mondjuk sietősen valami melegebb és csendesebb hely felé venné az útját. Amúgysem voltak olyan sokan az épületben, így társaságra egyáltalán nem számítottam. Kíváncsian pillantottam fel a köszönés tulajdonosára, és rögtön beugrott - minden, az Opheliával történtek és a lány állapota... vajon azóta hogy érzi magát?
- Szia - mosolyodtam el és abba is hagytam a térdeimen könyöklést, az nem lett volna túl illendő - Persze, mondd csak - bólintottam, magamban elkönyvelve gyorsan, hogy valószínű ilyen felvezetéssel nem harcra szeretne invitálni. Bár ki tudja. Amint azonban elővette az íjat - az íjat, amit Ranmaru kezében láttam először - és elmagyarázta, mi vele a problémája, rájöttem, hogy talán nem is voltam olyan távol az igazságtól, amikor megkérdőjeleztem azt az első gondolatot. Kezembe vettem a Katanát és gyengéden feljebb emeltem a lány felé - Jobb embert nem is kérdezhettél volna - feleltem jókedvűen: úgy voltam vele, ha ő megosztotta velem, hogy legendás fegyver birtokosa (a közös küldetésünk után főleg) nincs okom rá, hogy ne segítsek neki úgy, mint egy témában tapasztalt játékos - Az enyém is ugyanígy fejlődik - bólintottam - Igaz, nálunk nem kikötés a kíméletes küzdelem... - tűnődtem el és ha eleddig nem tette meg magától, mutattam neki, hogy nyugodtan üljön le mellém.
- Ha valakivel párbajozol, legyen az egyszerű kihívás vagy aréna keretein belüli, a harc után a fegyvered, ha használtad, kap tapasztalatpontokat a saját számlálójához - kezdtem bele a magyarázatba - A párbajozók szintjétől is függ, mennyit, de ne számíts egyszerű és gyors fejlesztésre - nevettem fel halkan - Ha lenyitod a tulajdonságait, meg tudod nézni, mennyis szinten van és aktuálisan mennyi kell még - böktem rá az íjra, persze csak ha engedte, de magam nem kukkoltam meg Artemis hogy áll most, én sem örültem volna neki a helyében.
- Viszont ha sokat fejleszted, előbb utóbb erősebbé válik, mint bármelyik fegyver a piacon - pillantottam rá a Katanára, majd Chaknára is - Tulajdonképpen pont ezért vagyok itt - néztem körül az egyre kiürülő helyen, kis gondolkodás után pedig odafordultam a lányhoz:
- Mit gondolsz, benne lennél egy barátságos küzdelemben ellenem? Így segíthetnénk egymásnak fejleszteni a legendás fegyvereket és rögtön ki is tudnád tapasztalni, hogy működik a gyakorlatban - ajánlottam fel bizakodón.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Legendás párbaj: Artemis vs Katana Exp_bal29686/10100Legendás párbaj: Artemis vs Katana Exp_ures  (29686/10100)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Legendás párbaj: Artemis vs Katana Empty Re: Legendás párbaj: Artemis vs Katana

Témanyitás by Chakna Pént. Nov. 01 2019, 21:01

Megkönnyebbültem, hogy nem utasított el. Talán legalább ő nem haragszik azért, hogy végzetes hibát követtem el akkor... Vagy csak van olyan jóakaratú, hogy képes túllépni rajta, és a dühe ellenére segíteni...
Mindenesetre nem fogok ezen pörögni... Épp az ehhez hasonló gondolatokról szeretném elterelni a figyelmemet.
Hazudnék, ha azt mondanám meglepett, hogy az ő birtokában lévő fegyver is legendás. Valahogy... furcsa volna, ha nem nála lenne. A szóbeszédek pedig még rá is erősítettek erre...
Annál inkább új az infó, hogy hasonlóan fejleszthető, mint Artemis. Nem mintha tudnom kéne, hiszen bár volt a kezemben a kard, nem vizsgáltam meg tüzetesebben. Nem tehettem meg...
Megköszönve a felajánlást, leültem, és miközben beszélt, Artemist tanulmányoztam.
- Akkor csak mást nem kell tennem, csak játékosok ellen harcolni - állapítom meg kissé felvillanyozva. Ebben reménykedtem.
- Szóval ezt mutatja - kuncogok magamon, hogy eddig nem raktam össze a képet. Nem zavar, ha figyeli a fegyveremet, ahogy az sem, hogy rábök. Nem kerülök ettől olyan komoly hátrányba, ami döntő lehetne bármikor, bármilyen küzdelem szempontjából.
Kihasználva a lehetőséget ellenőriztem, hogy éppen hol áll a fegyver fejlesztése. Nem lep meg, hogy már viszonylag magas szinten van, hiszen nem én voltam az első gazdája.
Egyre energikusabban mosolygok. Nem gyors, és egyszerű, mi? Jobb is ez a célomhoz, mint reméltem. Ráadásul duplán hasznos, mer én is, és a fegyver is erősödik közben.
Megkoronázza az egész helyzetet, hogy igazából még csak meg sem kell kérnem, hogy legyen az ellenfelem egy meccsre. Ő is ezét van itt! Úgy tűnik ma még nekem is tudnak a dolgok jól alakulni.
- Épp kérni akartam - bólintottam határozott mozdulattal, de megvártam, hogy mozduljon, nem akarva sürgetni.
- Nyugodtan válaszd te a körülményeket - engedtem neki a lehetőséget a panellhez érve. Most nem akartam semmit hozzátenni a pályához, egyáltalán nem volt lényeges, hogy csökkentem-e az előnyét néhány ügyes trükkel a pálya beállításaiban.
Chakna
Chakna
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 1317
Join date : 2016. Nov. 18.
Age : 22
Tartózkodási hely : Föld ^^

Karakterlap
Szint: 48
Exp:
Legendás párbaj: Artemis vs Katana Exp_bal9545/9700Legendás párbaj: Artemis vs Katana Exp_ures  (9545/9700)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Legendás párbaj: Artemis vs Katana Empty Re: Legendás párbaj: Artemis vs Katana

Témanyitás by Hinari Pént. Nov. 01 2019, 22:38


Örültem, hogy segíthetek éshogy ennyire könnyedén engedi, hogy megmutassam a fegyver leírásának bizonyos és elég fontos részeit.
- Pontosan - erősítettem meg őt mosolyogva és az idő és az eddigi vontatott órák ellenére is kezdtem átvenni tőle a lelkesedését: fél szemmel azt néztem, ahogyan az íjat nézegeti, ismerkedik vele, miközben beszéltem és tenyeremben puhán pihent meg az oly kedves, ismerős markolat. Nem rég óta lehet nála - gondolkodtam el és igen, talán Cearsotól kaphatta, miután a fiú karácsonykor kijutott, hiszen egy céhben voltak, láttam már hasonlót legendás fegyvernél. A körülményekre persze nem kérdeztem rá; nem akartam tolakodó lenni és amúgyis, ki tudja, melyik szavammal tévedhetek esetleg érzékeny pontra nála. A hirtelen határozottsága viszont tetszett; magam is kihívón bólintottam rá:
- Remek - mosolyogtam - Épp szabad is lett a pálya - pillantottam le, ahol a korábban beláthatatlan pálya kezdett visszaalakulni, a benne harcolók pedig kezet fogtak a meccs után. A fegyvert egyelőre visszacsúsztattam a tokjába, felálltam, megnyújtóztam és ha Chaknának sem volt ellenvetése, lesétáltunk a regisztrációs panelhez, hogy bepötyögjük, amit be kell - Rendben - bólintottam elgondolkodva, mert őszintén szólva nem terveztem el semmit és a lánnyal is olyan régen találkoztam, hogy rájöttem, fogalmam sincs a szintjéről, sem pedig a képességeiről. De abból kiindulva, hogy segít a bossinfókban és részt vesz a levelezésekben, mégsem láttam még bossharcon soha, valószínű nem érte el azt még, tehát teljes felszerelésben nem lenne éppen gyakorlás ebből a harcból, sem neki, sem nekem. Maradtam tehát egyedül a Katanánál, mint felszerelés, azonban az esős őszi időre felvett ruháim és cipőm mind átcseréltem valami kényelmesebbre és az időjárást is ehhez állítottam - Gondolom nem bánod, ha nem fog zuhogni - fordultam felé egy könnyed mosollyal, ezek után pedig beállítottam még pár objektumot és leokéztam a környezetet. Besétáltunk. Maga a pálya egy felhők közül előbukkanó, napsugaras, romos várkert volt: a szürke, megfakult kövezet repedéseiből fű nőtt ki, az oszlopok közül pedig egy-kettő még állt, bár ingatagon és volt, amelyik eldőlve nyújtott fedezéket. Többfelé indák és borostyán tekergett, melyek levelein még csillogtak a nemrég hullt esőcseppek.
Két kézbe véve a Katanát álltam be középre, aktivált jártasságokkal:
- Kezdj te. Kíváncsi vagyok, hogyan használod Őt - jelentettem ki emelt hangon, hogyha időközben elbújt is hallja minden szavam. A visszaszámláló pedig a nullához ért. Ideje volt elkezdeni!


Hinari (50) - HP:300 | F:67 | E:87 | K:52 | GY:113 (124) | S:60 | P:0

dobások és hp:
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Legendás párbaj: Artemis vs Katana Exp_bal29686/10100Legendás párbaj: Artemis vs Katana Exp_ures  (29686/10100)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Legendás párbaj: Artemis vs Katana Empty Re: Legendás párbaj: Artemis vs Katana

Témanyitás by Chakna Szomb. Nov. 02 2019, 19:27

Egyáltalán nem volt ellenvetésem hogy haladjunk, úgyhogy bólintottam a megállapításra, hogy felszabadult a pálya, és amikor befejezte a gyors melegítést, követtem a panelhez. Menet közben valamelyest felidéztem, mire emlékszem a tapasztalatokból, amit az Ophelia körüli mizéria során volt szerencsém átélni... Nem lesz abból baja senkinek, ha van tippem mire számítsak, és ő ugyan így nagyjából tudhat ezt-azt arról, hogy állok.
Teljes természetességgel adtam neki a lehetőséget, végül is én kértem szívességet tőle.
Viszonozva a mosolyát bólintottam. A körülöttünk lévő időjárás... Könnyen ránt vissza a gondolatspirálba, amitől szabadulni akarok, így jobb, ha a harc közben az sincs körülöttem.
A pályára lépve meglehetősen festői látvány fogadott... Angliai tájakat juttatott eszembe... Nem vontam le következtetéseket, nem lenne túl okos dolog, de azt mindenesetre megállapítottam, hogy finom, jó ízlése van - Nem mintha ezt nem lett volna alkalmam, ha csak futólag is, de látni.
Nem húztam az időt. Ismerve mennyire veszettül gyors, nem sok lehetőségem lesz távolságot teremteni. Még akkor sem, ha egyébként csökkent azóta a különbség kettőnk között. De nem számíthatok arra, hogy így történt. Szóval amint megláttam egy arra alkalmas falmaradványt  csendben lemaradtam, és behúzódtam mögé.
Nem sokat, de változtatott a helyzeten, hogy felajánlotta, hogy kezdeményezzek. Gyorsan végiggondoltam, hogy mi lenne a jó taktika...
Ha észlelést nem használ... Talán...
Végül mikor volt ötletem, felhúztam Artemist (ideje lenne megszoknom, hogy nem kell újabb nyíl után nyúlnom), és felegyenesedtem annyira, hogy rendesen célozni tudjak, és elengedtem a nyilat, majd nem igazán várva az eredményét, hogy betalált-e a nyílvessző, vagy nem, visszabújtam a fal takarásába, és igyekezve nem kikerülni belőle, egy másik falszakaszhoz siettem, amit remélhetőleg már csak akkor fog észre venni, amikor legközelebb elengedem a húrt.


//1 támadás, Artemis 0/8

Chakna (24) - HP:105 | F:43 | E:21 | I:49 | K:23 | GY:35 | S:25 | P:65
Chakna (24. szint): 105/105 HP65 páncél91/115 CSP


A hozzászólást Chakna összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Nov. 02 2019, 19:30-kor.
Chakna
Chakna
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 1317
Join date : 2016. Nov. 18.
Age : 22
Tartózkodási hely : Föld ^^

Karakterlap
Szint: 48
Exp:
Legendás párbaj: Artemis vs Katana Exp_bal9545/9700Legendás párbaj: Artemis vs Katana Exp_ures  (9545/9700)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Legendás párbaj: Artemis vs Katana Empty Re: Legendás párbaj: Artemis vs Katana

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Nov. 02 2019, 19:27

The member 'Chakna' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Legendás párbaj: Artemis vs Katana 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Legendás párbaj: Artemis vs Katana Empty Re: Legendás párbaj: Artemis vs Katana

Témanyitás by Hinari Szomb. Nov. 02 2019, 20:06


Már menet közben lemaradt és ahogy hátrapillantottam, egy bólintással konstatáltam, hogy távolsági harcosként már a harc legelején jó helyet keresett magának. Részben ezért is alakítottam úgy a pályát, ahogy: beállíthattam volna egy egyszerű mezőnek is, mondjuk térdig érő, aranysárga fűvel, ahol semmilyen fedezéket nem nyújt egyetlen objektum sem - igaz így a Lopakodásomat sem használhattam volna ki, de ez, tekintve a szintkülönbséget, egyáltalán nem volt hátrány. Amúgysem éltem vele... és bár az Észlelésem jelezte jelenlétét (ezek a jártasságok alapvetően, már önkéntelenül is állandóan be voltak kapcsolva a céhházon kívül), meghagytam neki a kezdés jogát. És ő támadott is.
Artemis fénye felragyogott, a kilőtt nyílvessző pedig gyorsan közeledett felém.
- Ugorj balra - utasított a Katana azonnal, igaz ismert irányból érkezett a lövés és így én is kellően fel voltam készülve rá, hogy elkerüljem: hárításban, lévén egy nyílvessző igencsak kis felülettel rendelkezett, egyikünk sem gondolkodott. Chakna alakját csupán egy pillanatig láttam; rögtön visszahúzódott az egyik fal mögé, én pedig úgy döntöttem, hogy utánaeredek. Felgyorsítottam, de az egyszerű legrövidebb utas megoldással ellentétben nem egyenes vonalban érkeztem meg, hanem kerültem egy keveset - ő pedig közben arrébb is rohant, de nem kellő sebességgel ahhoz, hogy utol ne érjem. Kezdésnek egy féloldalas, egyenes vágást indítottam el a dereka felé és ha nem találtam el, csak akkor fordítottam a csuklómon és léptem közelebb hozzá egy második, ellentétes irányú vágással: nem volt célom egyetlen kör alatt kiütni, inkább azt akartam felmérni, hogy közelharcban mennyire mozog jól és használja újdonsült fegyverét... és mivel az első találat okozta életsáv-csökkenése biztosított afelől, hogy másodikat azonmód ne indítsak ellene, megmaradtam egyetlen találatnál és vártam a reakcióját. Ha pedig elég ügyes lett volna hozzá, hogy mindkét vágásom hárítsa? Még pont volt elég gyorsaságom egy szúráshoz, amiről a fegyver élén végigfutó fény miatt már biztosan tudtam, hogy sikeres lesz.


Támadok az első találatig. Ha az első kettőből egyik sem sikerül, a pernamensem miatt a harmadikkal már biztos találatom van.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Legendás párbaj: Artemis vs Katana Exp_bal29686/10100Legendás párbaj: Artemis vs Katana Exp_ures  (29686/10100)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Legendás párbaj: Artemis vs Katana Empty Re: Legendás párbaj: Artemis vs Katana

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Nov. 02 2019, 20:06

The member 'Hinari' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Legendás párbaj: Artemis vs Katana 4766610511_dda12706fc_s Legendás párbaj: Artemis vs Katana 4766609959_af0c0eb7c7_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Legendás párbaj: Artemis vs Katana Empty Re: Legendás párbaj: Artemis vs Katana

Témanyitás by Chakna Szer. Nov. 06 2019, 17:03

Számítottam ugyan rá, hogy gyors, de hogy ennyire, az váratlanul ért. Azt hittem, még egy kicsi időm lesz, mielőtt utolér, hogy a egy ügyes trükkel kicsit lelassítsam, és így valamennyire tarthassam a távolság adta előnyömet. Próbáltam ugyan védeni a csapását, és gyorsan kitérni, miközben átvetettem volna magam a falon, eltalált. Egy gyors pillantás az életcsíkomra pedig azt is elárulta, hogy jó, ha még két ilyen találatot kibírok... 
Ettől kezdve pedig nehéz helyzetbe kerültem teljesen elveszítve a távolságot, de megpróbáltam a legjobbat kihozni belőle: Végülis a találat nem akadályozott meg abban, hogy átvessem magam a falon, és az ellenkező irányba futva, mint amerre őt a lendület is kicsit még vitte, viszonylag gyorsan elegendő távolságot szerezzek egy újabb lövéshez. Nem sok, és nem biztos távolság volt, amit akartam, hanem a szükséges minimum ahhoz, hogy hatékony tudjon lenni az íjam.
Amint ez a távolság, támadtam is, amilyen gyorsan csak tudtam. Ilyen gyorsaság mellett ha húzom az időt, és jobb lehetőségre várok, csak azt érem el, hogy biztosan beazonosítja merre tűntem (bizonyára ezért tudott olyan hamar utánam eredni az előbb is) és teljesen elvesztem a lehetőséget.
Felegyenesedtem, és csak körülbelül célzással, leginkább az berögződött ösztöneimre hallgatva engedtem el a második nyilat. Ezúttal ezzel is próbáltam a lehető legkevesebb időt veszteni, hogy a lehető legtovább megtarthassam azt a kis előnyt, amit a távolság ad.
Majd újra lebújtam, de ezúttal nem távolodni próbáltam, hanem a fel mentén közelebb osontam hozzá, hogy ne tudjon olyan lendületet szerezni, másrészt, hogy kicsit mögé kerülve talán mégis meglephessem. Elég erősen talán...


//1 támadás, Artemis 0/8

Chakna (24. szint): 83/105 HP, 0 páncél67/115 CSP


A hozzászólást Chakna összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Nov. 06 2019, 17:05-kor.
Chakna
Chakna
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 1317
Join date : 2016. Nov. 18.
Age : 22
Tartózkodási hely : Föld ^^

Karakterlap
Szint: 48
Exp:
Legendás párbaj: Artemis vs Katana Exp_bal9545/9700Legendás párbaj: Artemis vs Katana Exp_ures  (9545/9700)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Legendás párbaj: Artemis vs Katana Empty Re: Legendás párbaj: Artemis vs Katana

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Nov. 06 2019, 17:03

The member 'Chakna' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Legendás párbaj: Artemis vs Katana 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Legendás párbaj: Artemis vs Katana Empty Re: Legendás párbaj: Artemis vs Katana

Témanyitás by Hinari Csüt. Nov. 07 2019, 21:13


Az időzítésem mondhatni elég pontos volt; épp akkor értem oda hozzá, amikor egy alacsonyabb falon igyekezett átugrani, így gyakorlatilag nem sok esélye volt kivédeni a vágásom. A páncélját pedig már ez az egy ütés is lenullázta, ahogy az életpontjaiból is csípett le, így egyelőre nem kockáztattam meg egy második találatot, pedig sebességem bőven volt még rá: ehelyett kitámasztottam és Akrobatikával helyről átugrottam a romos téglákat, hogy minél előbb utána tudjak eredni. Még mielőtt akárcsak megmozdíthatná az íját egy ellentámadásra. Látszott rajta, hogy kapkod, hogy siet és talán éppen ezért el is sieti a lövés kivitelezését. Ezúttal már volt annyi időm, hogy gondolatban jelezzem a Katanának, hogy látom... még mielőtt a fegyverem megszólalt volna. Mert igaz közel voltam, de a felém száguldó nyíl elől egyszerűen csak gyorsan leguggoltam, majd felpattantam és léptem is Chakna után, azonnal: nem engedtem, hogy bármennyi távolságot felvegyen.
Úgy voltam vele, hogy most is megütöm egyszer és meglátom, mennyire tud alkalmazkodni a kialakult helyzethez. Egy szúrást indítottam felé, amit sikertelenség esetén vágásba vagy vágásokba vittem át egy megszokott csuklófordulattal - arra azonban nem számítottam, hogy a lila fal már ezt a mozdulatsort is megakasztja. Elég erőset is dobott hátra, de meg tudtam tartani az egyensúlyom, amikor pedig vége volt, mosolyogva fordultam Chakna felé:
- Mennyit harcoltatok eddig együtt? Látszik, hogy még nem szoktál hozzá - kérdeztem, közben pedig lenyitottam a Katana paneljét és mialatt a pálya visszaalakult, megnéztem, mennyi tapasztalatot szerzett a mai harc során. Bólintottam: lassan, de biztosan haladunk a következő szint felé - Ha megnézed Artemist is, több pontot fog mutatni - pillantottam fel vidáman - Nem bonyolult, csak hosszadalmas - kuncogtam és a fülem mögé söpörtem egy az időközben folytatódó eső által átnedvesedett tincset. Lassan be kéne menni valami fedett helyre...


Van négy támadásom és maximum kettőt hibázhatok, azaz megy egy last hit ^^
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Legendás párbaj: Artemis vs Katana Exp_bal29686/10100Legendás párbaj: Artemis vs Katana Exp_ures  (29686/10100)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Legendás párbaj: Artemis vs Katana Empty Re: Legendás párbaj: Artemis vs Katana

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Nov. 07 2019, 21:13

The member 'Hinari' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Legendás párbaj: Artemis vs Katana 4766612103_86ee832108_s Legendás párbaj: Artemis vs Katana 4766609959_af0c0eb7c7_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Legendás párbaj: Artemis vs Katana Empty Re: Legendás párbaj: Artemis vs Katana

Témanyitás by Chakna Kedd Nov. 12 2019, 16:15

Hamar kiderült, miért nem szeretem, ha kapkodnom kell... A lövés rémesen pontatlanul sikerült...Elég volt Hinarinak leguggolnia, hogy ne találja el.
De az is ténnyé vált, hogy ha két pillanattal is később engedem el a nyilat, már nem tudtam volna elengedni... 
Inkább reflexből, mint tudatosan meglátva a helyzetet emeltem Artemiszt a kardja útjába, így sikeresen védve egy csapást, de a következőnél már le voltam maradva egy lépéssel. Hiába is ugrottam hátra teret nyerni, lassú voltam, és már felesleges is volt. Elég volt a sebzése, hogy a maradék életemet levigye. 
Egy pillanatig csendben álltam. Sejtettem, hogy nincs esélyem ebben a harcban, de nem gondoltam volna, hogy egy nyomorult nyíllal sem tudom eltalálni...
Aztán rá néztem, és viszonoztam a mosolyt. Végtére is nem ő tehet róla, hogy pocsékul céloztam, és ennyivel lassabb vagyok, mint ő.
- Fél éve használom, de ilyen küzdelemben még nem próbáltam - válaszoltam, elhagyva a mosolygást, még mindig kissé elgondolkodva. Mit tudtam volna másként csinálni? Hogy tudtam volna éppen elég teret kiharcolni, hogy pontosabban tudjak célozni is? Hol vesztettem túl sok időt?
Némi fáziskéséssel bólintottam, és nyitottam le én is Artemis információit. Elégedetten bólintottam
- Nem is rossz - jegyeztem meg félhangosan realizálva, hogy a fejlesztése hosszú távon is biztosít elfoglaltságot, ami kiránt a veszedelmes gondolatörvényből.
Apropó... Ez a küzdelem, bár kirántott, túl rövid volt, hogy fellélegezzek... Még egy kicsit távol kellene maradnom a megszokott tevékenységektől, és a gondolataimtól.
- Köszönöm, hogy vállaltad ezt a küzdelmet, nem olyan macerás az itemfejlesztés, mint hittem - hajoltam meg felé enyhén hálám jeléül, aztán felegyenesedve kissé bizonytalanul hozzátettem - Lenne még egy kis időd? Van még néhány kérdésem, ha nem zavarlak vele... mondjuk egy tea mellett? - vetettem fel  az időjáráshoz talán legillőbb keretet a dolognak... Remélem tényleg nem gyűlöl amiatt a végzetes hiba miatt...
Chakna
Chakna
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 1317
Join date : 2016. Nov. 18.
Age : 22
Tartózkodási hely : Föld ^^

Karakterlap
Szint: 48
Exp:
Legendás párbaj: Artemis vs Katana Exp_bal9545/9700Legendás párbaj: Artemis vs Katana Exp_ures  (9545/9700)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Legendás párbaj: Artemis vs Katana Empty Re: Legendás párbaj: Artemis vs Katana

Témanyitás by Cardinal Szer. Nov. 27 2019, 11:23

Lezárom a párbajt, jutalmatok 75 exp és 180 arany. A Katana és Artemis is 19-19 expet kap.

Hinari: +10 pont
Chakna: -10 pont
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
Legendás párbaj: Artemis vs Katana Exp_bal0/0Legendás párbaj: Artemis vs Katana Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Legendás párbaj: Artemis vs Katana Empty Re: Legendás párbaj: Artemis vs Katana

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.