Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pár baj... Párbaj? (Ai vs Hina)

3 posters

Go down

Pár baj... Párbaj? (Ai vs Hina) Empty Pár baj... Párbaj? (Ai vs Hina)

Témanyitás by Hinari Vas. Nov. 09 2014, 22:29


Úgy éreztem, hogy az elmélet és a rengeteg gyakorlás után, amit Yuichi segítségével immáron jópár napja űztem, lassan tovább kellene lépni. Egy újabb lépcsőfokot felfelé, hogy a második hét végére képes legyek a lehető legtöbb téren felvenni a versenyt Freyával. A szabdaló használata már úgy ahogy ment, a magabiztosságom is kezdett visszajönni, ám jól tudtam, hogy a visszavágó előtt mindezt ki kell próbálnom élesben is. Méghozzá egy párbaj során, de ehhez olyasvalakit kellett megkérnem, aki jártas a témában, és akiről tudom, hogy segíteni fog.
Hinari írta:Szia, kellene a segítséged. Tudunk valahol találkozni mondjuk egy fél óra múlva?
Megírtam az üzenetet, elküldtem, s a lapocskát szorongattam, miközben vártam a választ. Nagyon fontos volt, hogy Ai mihamarabb visszaírjon, s reméltem, hogy semmi dolga nincs a mai napon.


Unalmas napnak indult a mai, nem állt szándékomban sem küldizni, sem pedig csatázni, leginkább csak sétálgatni, vagy beülni valahova például egy presszóba... vagy fogalmam sincs, teljes céltalan voltam, leginkább a szoba rendbetevésével foglalkoztam mikor jelzett egy üzenetet a rendszer.... nem haboztam megnéztem. Meglepett amit olvastam, de habozás nélkül írtam vissza neki - Persze, hol? És vigyek esetleg valamit? Miben kéne segítenem? - majd a küldés gomb és neki is álltam készülődni.


Hinari írta:„A Kezdetek Városának főterén, ha az neked jó. Nem kell hozni semmit, a többit pedig inkább személyesen, ha lehet. Nagyon köszi!”
Ott vártam rá a teleportkapu környékén, kissé feszengve, oda-odakapva az oldalamhoz, ahol a Katana szokott lógni. Most nem volt nálam fegyver: el akartam kerülni a kínos kérdéseket és az érdeklődő tekinteteket. Ai-n kívül per pillanat nem tartozott másra a problémám.


Épphogy sikerült összekapnom magam, pár potit és esetleges hasznosnak vélt cuccost elpakolva érkezett is a válasz. Amire gyorsan reppentettem egy, okés ott leszek-et, aztán el is indultam, talán fél óra sem kellett gyorsan elteleportáltam, már egész elegánsan sikerült az előző hepehupás érkezésekhez képest, pedig nem használom túl sokat, inkább sétálok ha lehet, de most éreztem hogy valami fontos dologról lehet szó... Nem kellett neki sok, oda is értem, a kisebb tömegből kiszúrtam a szőke hajú lányt és oda léptem hozzá. - Szia, mi a gond?


Örültem, hogy hamar ideért, mosolyogva köszöntem neki, kérdésére kissé lesütve a szemeim.
- Szeretnék tőled egy szívességet kérni – néztem végül rá bátortalanul – Tudod, nemrég elvették tőlem a Katanát, és ahhoz, hogy visszaszerezzem, egy olyasvalakit kel legyőznöm párbajban, aki még soha nem kapott ki – útközben előhívtam a Szabdalót, megmutatva azt a lánynak – Azt hiszem, kezdem újra megszokni őt, de ki kellene próbálni élesben… Te pedig értesz ezekhez és harcoltál már szabdaló ellen – mondtam, próbálva visszaemlékezni a nagytornára, ahol Ai még kardforgató volt, s a Rita elleni meccsére – Lenne kedved hozzá? – tettem fel végül a kérdést, nyelve egy nagyot melléje, szabad kezemmel a ruhámmal babrálva.


- Persze szívesen segítek. Bár nem tudom hogy mennyire lehetnék hasznodra, de amit tudok csak megteszek. - Egy veretlen ellenfél... nem tűnik túl biztatónak, de mindezt nem mutatom Hinari felé, látom rajta így is hogy eléggé megviselt. Talán túlzottan is ragaszkodik az igazi Katanájához, pedig Ő anélkül is ügyes, nem értem... mondjuk igen, csupán egy van belőle, megerősíti a rangját, tehát most szimplán csak azért ilyen bizonytalan mert... áhh >< minek is gondolkodok én ilyeneken >< Inkább álljunk neki.
- Rendben, és hogy szeretnéd, egy küzdőtér vagy hogy? Amúgy... mi a biztosíték hogy tényleg visszaadja? - Bizonytalanított el a gondolat...



- Köszönöm – most így hirtelen nem tudtam mást mondani, de hálásan pillantottam rá, és látszott is rajtam a megkönnyebbülés – Arénázásra gondoltam, de csak azért, mert ott nem láthatja senki a meccset. Nem akarom, hogy az ellenfelem bármit is megtudjon rólam a visszavágóig – magyaráztam, el is indulva az említett irányba – Ó, ezért lesz publikus a párbaj – mosolyodtam el – Freya híres, nem szegné meg a szavát fél Aincrad előtt. Ott lenne vége a karrierjének – mondtam kuncogva. Hát igen, nem véletlenül választottam ezt, annak ellenére, hogy nem szeretem a felhajtást. Ám valamikor előnyös is tud lenni… jut is eszembe, Victor lassan aktivizálhatná magát. Rolling Eyes Eddig bárkivel beszéltem erről, nem tudott semmit. Még a végén kénytelen leszek csalódni a pengék táncának szervezőjében. No

Eközben oda is értünk, és én sóhajtva álltam szembe az épülettel, immáron többedszerre, mint azt elsőre hittem volna.
- A két oldalon kell belépnünk, és a belső teret a harc kezdetekor igény szerint változtathatjuk. Ha van valami ötleted, akkor nyugodtan kigondolhatod, viszont a visszavágóm sima terepen lesz – mutattam körbe, s bár arról fogalmam sem volt, hogy mennyire ismeri az arénát, azért elmondogattam neki, amit így elsőre érdemes volt róla tudni. De még nem szerelkeztem fel. Hogyisne, hisz momentán kint voltunk, s jópár játékos sétált errefelé, én pedig nem szándékoztam adni a Tenkának még egy icipici, minimális esélyt sem. Nem, az előző alkalommal Freya bőven felkészülhetett ellenem, most viszont meg akartam lepni. Ha Ai is készen állt, úgy integettem neki, majd elsétáltam a saját bejáratomhoz, megvárva, amíg ő is feltűnik az ellenkező oldalon.


Adatok -- Lv32:

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Pár baj... Párbaj? (Ai vs Hina) Empty Re: Pár baj... Párbaj? (Ai vs Hina)

Témanyitás by RenAi Vas. Nov. 16 2014, 19:44

Hinari ötlete meglepett, hisz még sosem arénáztam eddig, és valahogy szükségét sem éreztem, talán most is csak azért vágok bele hogy ezzel is segítsem valamennyire. Igazán nem értem a lényegét, de ha jól jön neki a plusz pont és exp akkor miért ne. Végig hallgattam majd bólogattam. Tényleg úgy voltam vele én is hogy csupán így segíthet magán. Az hogy jött valaki és csak úgy elvette a fegyverét, a legiét… Valamiért nem hiszem hogy puszta jóindulatból visszaadja, de ez esetben viszont nem lesz elég egy harc, sem pedig sorozat… Ebből céhes ügy lesz, attól félek. Bár veretlen ellenség?! Talán csak nekem tűnik fennhéjázónak, de nem hiszem hogy létezik ilyen ellenfél, bár tény… Hinari nem adta volna a fegyverét, főleg nem a legijét… hisz tudom hogy szerette. Nagyon is szerette…. „Freya híres… „ néztem rá pár pillanatra. Freyaa… akárhogy is, nem ismerős a neve, hmm…
- Freya? Ő meg kicsoda? oO – Nézek rá elkerekedett szemekkel.
- És ha nem elvenni akkor mit akart ezzel az egésszel? – Tényleg nem értettem az egészet, de fennakadni nem fogok rajta. Nem is az a lényeg hogy értsem, inkább hogy harcoljak vele. Valamiért Hinarival nem szívesen harcolok, magam sem értem az okát, a viadalon sem tudtam… Ott is minden porcikám tiltakozott ellene, legalább mint Shukaku ellen. Mondjuk nála tudom hogy egy gyereket nem ütnék meg, de… Össze kell kapnom magam. Kedvesen mosolygok a lányra, nem érezhet semmit sem a bizonytalanságomból. Határozott vagyok és erős. Ez akarok lenni.
- Értem. – Majd elgondolkodtam.
- Straaand, homokos tengerpart. o/ - Kiáltottam fel, és reméltem hogy tényleg van ilyen, vagy legalább hasonló lehetőség.  Majd elindultam az ellenkező oldalra, remélve hogy minden rendben lesz, azt hiszem Hinarinak nem is harcra van inkább szüksége, de majd meglátjuk mi sül ki belőle.

Pontok:

_________________
Információk a karakteremről:


✿ Pontok✿ Képességeim, jártasságaim✿ Felszerelésem ✿ Inventorym |✿ Előtöri ✿ Érdekességek✿ Ozi féle Karakterlap✿ Ozi-féle Leltár✿ SAO Hivatalos karakterlap


Beszédszinem: orange/ff9933; Gondolat szín: eac117; Háttér/Kyubei(dőlt) színe:ffeec0
RenAi
RenAi
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1873
Join date : 2012. Aug. 26.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 42
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

http://salume.gportal.hu , nostalehun.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

Pár baj... Párbaj? (Ai vs Hina) Empty Re: Pár baj... Párbaj? (Ai vs Hina)

Témanyitás by Hinari Vas. Nov. 16 2014, 20:41


- Hogy ő? Umm, kardforgató, Dual Princess néven emlegetik… és nem véletlenül – sóhajtottam, enyhén elhúzva a szám: semmi kedvem nem volt most róla beszélgetni és az érdemeiről, s bár a Renes párbaja után sokan kezdtek el kételkedni a cím helyességében, én pontosan tudtam, hogy mire képes. Még úgy is, hogy a saját hibámból lett vége olyan hamar annak a meccsnek – De, végig az volt a célja, hogy elvegye. S ha nem Alex életével zsarolt volna, eszembe se jut feltenni tétnek a Katanát… egyszóval minden ki volt találva – néztem le magam elé, kezemet ökölbe szorítva. Csak kihasználta a lehetőséget, mi?Ehh – megráztam a fejem. Fogalmam se volt, mit gondoljak róla. Még most sem, és lehet ez a visszavágó után se fog változni – Deee nem haragszom rá. Vagy nem tudom. De, haragszom, igen, de megmentette az életem és ezért végülis igen is meg nem is – szaladt ki belőlem hirtelen, erőteljesen ráncolva a homlokom – Mindegy. Nem szabad ezekre gondolnom, különben az életbe nem leszek képes legyőzni őt – sóhajtottam, majd néztem rá Ai-ra, próbálva mosolyogni, ami ment is, több-kevesebb sikerrel.
Lelkesedésére viszont elnevettem magam.
- Oké, benne vagyok – kuncogtam: valahogy feldobott a viselkedése, s őmiatta immáron én is képes voltam egy picivel jobb kedvre derülni, legalábbis egy ideig. Miután mindketten bent voltunk, pár gombnyomással és a képzeletemmel beállítottam a csatateret, a lány kérésének megfelelően: a pálya egyik széle víz volt, csupán egy-két méternyi, a maradék tér pedig puha homok, mely ugyan egy kicsit nehézkessé tette a gyors mozgást, de én ezt is nehezítésnek fogtam fel, egy újabb dolognak, ami felkészíthet arra a visszavágóra. A tengerrészleten és a parton kívül csupán egyetlen objektum, egy félig megdőlt pálmafa álldogált, amögé bújtam el, bekapcsolva a lopakodásomat. Egy mély sóhajtás, kis odakoncentrálás, és felszerelkeztem, egyetlen mozdulattal, ahogy már kétszer is láttam azt Freyától. S már jobban ment, mint amikor a céhkert mögött próbálkoztam vele, így elégedetten emeltem fel a tekintetem, megmarkolva a szabdalót, és ugrottam Ai felé, amíg még nem figyelt.


Én kezdek, 2x támadok egy körben.
Minden 5. körben pihizünk mindketten.
Spechez neked 3 és afölé, nekem 4 és afölé kell dobni.
Sikeres találat neked 3 és afölött, nekem 2 és afölött.

2 támadás, 53 sebzés/találat.

Élet: 205+70
Pihi: 1/5

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Pár baj... Párbaj? (Ai vs Hina) Empty Re: Pár baj... Párbaj? (Ai vs Hina)

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Nov. 16 2014, 20:41

The member 'Hinari' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Pár baj... Párbaj? (Ai vs Hina) 4767251444_0f76bf2817_s Pár baj... Párbaj? (Ai vs Hina) 4767251444_0f76bf2817_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Pár baj... Párbaj? (Ai vs Hina) Empty Re: Pár baj... Párbaj? (Ai vs Hina)

Témanyitás by RenAi Vas. Nov. 16 2014, 21:01

Amint hallgattam Hinari szavát egyre csak még kuszábbá váltak a fejemben a dolgok. Maga Freya neve is, és a kapcsolatuk is. Én felháborodtam hogy egy másik személy zsarolásával szerezte meg tőle a kardot, majd kiderül hogy megmentette Hinari életét. Azt hiszem keveset tudok a céhvezéremről, mármint ezt eddig is sejtettem, de most már tudom. Igencsak nem ismerem, sem őt sem pedig a többieket.

A part és a kellemes homok, a friss meleg szelő. Imáádooom *-* És még egy pálma fa is. *-* Hinari összehozta, de izééé oO Hol van ő? A lány, nem láttam sehol, lehet késöbb loggol be, vagy nem tudom. De ha itt vagyunk akkor már hihiii :33 Átöltöztem, de harci felszerelés helyett fürdő ruhát öltöttem magamra, majd elővettem a felfújható gumidelfinemet is, és a vízbe dobtam. Majd egy hangot hallottam, mintha Hinarié lett volna. Megfordultam, de sikertelenségemre, pont a melleimmel a lány arcába hacsak nem tért ki előle. oO Pár pillanat után elvörösödtem.
- Izéé.  Azt hittem még nem vagy itt.  – Magyarázkodtam egyre csak vörösödő arccal.
- Én izéé, nyoh midegy. Akkor harc? – Kicsit megzavarodtam, már beleéltem magam a strandolásba ><. És tényleg azt hittem késöbb jön Hinari és azért nem látom, de így akkor hmmm sunyi mosoly jelent meg az arcomon. A kardom helyett a gombnyomásra megnövekedő gumi kalapácsot vettem elő és az ostoromat kombóként az oldalamon. Nem akartam harcolni ellene, inkább valami poénos húzással felvidítani őt. Azt hiszem arra nagyobb szüksége lenne most, mintsem egy éles csatára. De ezt úgyis csak a következő események forrják ki.
- Támadook! - Jelentettem ki, és neki is lendítettem a kalapácsom, a lánynak.
/Ha sikerül is a sebzésem, nulla lesz./


A hozzászólást RenAi összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Nov. 16 2014, 22:05-kor.

_________________
Információk a karakteremről:


✿ Pontok✿ Képességeim, jártasságaim✿ Felszerelésem ✿ Inventorym |✿ Előtöri ✿ Érdekességek✿ Ozi féle Karakterlap✿ Ozi-féle Leltár✿ SAO Hivatalos karakterlap


Beszédszinem: orange/ff9933; Gondolat szín: eac117; Háttér/Kyubei(dőlt) színe:ffeec0
RenAi
RenAi
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1873
Join date : 2012. Aug. 26.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 42
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

http://salume.gportal.hu , nostalehun.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

Pár baj... Párbaj? (Ai vs Hina) Empty Re: Pár baj... Párbaj? (Ai vs Hina)

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Nov. 16 2014, 21:01

The member 'RenAi' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Pár baj... Párbaj? (Ai vs Hina) 4767251444_0f76bf2817_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Pár baj... Párbaj? (Ai vs Hina) Empty Re: Pár baj... Párbaj? (Ai vs Hina)

Témanyitás by Hinari Vas. Nov. 16 2014, 21:44


Szaladtam, már amennyire a homokban képes voltam rá, majd ugrottam, full koncentrációval és akrobatikával, megcélozva Ai-t, aki… éppen öltözködött? O.o A levegő azonban nem akarta, hogy én útközben változtassak a röppályámon, így ezirányú próbálkozásomnak csak annyi lett az eredménye, hogy arccal a homokba érkeztem, csúszva mégegy jó másfél métert, mielőtt végre megállapodtam, számban egy liternyi homokkal.
- Khm, igeehen, vagyohook – prüszköltem, és miután feltápászkodtam, fordultam is volna feléje, azaz azt meg is tettem, de ő is éppen akkor lépett felém, így az egészből még az eddiginél is nagyobb káosz kerekedett – Bocsi, öhm. Összehomokoztalak – vörösödtem el én is, reflexből söpörve le pár homokszemet Ai-ról, s csak egy kicsivel később esett le, hogy mit is csinálok, így zavartan, s ha lehet, még az eddiginél is vörösebb arccal léptem hátra, kis híján elvágódva egy kisebb homokbuckában. Ennyit a koncentrációról. facepalm Miközben beszélt, érdeklődve néztem el a válla fölött, félrebillentett fejjel konstatálva a gumidelfint, amit a hullámok azóta kihoztak a partra, ám végül nem szóltam rá semmit. Bár nem is igazán tudtam volna mit, a nevetésen kívül. Kérdésére bólintottam, egy kicsit bizonytalanul, ahhoz képest legalábbis, ami a fejemben élt a mai nappal kapcsolatban. Egy éles harc, gyakorlás, a szabdaló kipróbálása rendes harcban… de nem tudtam érte hibáztatni a lányt. Halványan elmosolyodtam, ám ezt hamar felváltotta a csodálkozás és a menekülési reflex, amit az előhívott ostor és a kalapács váltott ki belőlem. Két kézre fogtam a fegyverem, eleinte azt tervezve, hogy egy gyors, vízszintes vágással hárítok, ám időközben eszembe jutott, hogy még véletlenül se akarom elpixelezni a tőlem kapott ajándékát, így az utolsó pillanatban hajoltam le, egy elegáns hasassal a homokba.
- Szép-szép – álltam fel, leporolva magam, ám a körülményekhez képest vidáman, már amennyire. Egy komor pillantást azért vetettem az aréna bejárata felé, s bevillant a Szophie elleni párbajom, ugyanitt. Vele se tudtunk soha normálisan viselkedni, s úgy tűnik, ez Ai-nál se volt másképpen. Tébláboltam még egy kicsit a parton, majd felizzítottam a szabdalót, céhtársam felé véve utam – Figyelj, mert ha eltalállak, belöklek ám a vízbe! – mondtam, magamhoz képest még igen vidáman, majd elrugaszkodtam, próbálva véghez is vinni a mozdulatsort.


2 támadás, 53 sebzés/találat.

Élet: 205+70
Pihi: 2/5

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Pár baj... Párbaj? (Ai vs Hina) Empty Re: Pár baj... Párbaj? (Ai vs Hina)

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Nov. 16 2014, 21:44

The member 'Hinari' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Pár baj... Párbaj? (Ai vs Hina) 4767249862_5877ffd2ef_s Pár baj... Párbaj? (Ai vs Hina) 4766609959_af0c0eb7c7_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Pár baj... Párbaj? (Ai vs Hina) Empty Re: Pár baj... Párbaj? (Ai vs Hina)

Témanyitás by RenAi Hétf. Nov. 17 2014, 19:50

Nem láttam Hinát akármennyire is kutattam a szememmel, így úgy döntöttem ha később tér be, akkor bizony megmártózok a vízben, hisz mélynek nem tűnik viszont a víz színtiszta csillogása egyszerűen csábít magához. Meglepve vettem észre mikor már fürdőruhában voltam hogy az ellenfelem egyszer csak feltűnik a semmiben. oO Igazán meglepődtem, főleg hogy felszántotta előttem a homokot, igazi buckát építve maga előtt. Majd mikor beszélni próbált is vicces hangon igyekezett megszabadulni a felesleges homoktól, majd megkísérelte a ruházatom is letisztogatni. Viccesnek találtam Hinarit, bár nem tudtam hogy merjek-e nevetni, rajta hisz nem akartam hogy rossz néven vegye esetleg, így csak megmosolyogtam. Mikor a ruhámat porolta le, segítettem, hátrébb léptem leporoltam magam, majd a kezem nyújtva felé felsegítettem miután zavarában hátra is zakózott egyet. Meglepet a céhvezéremet így látni, olyan esetlen sőt gyámoltalannak tűnt. Olyan emberinek és közelinek. Nem éreztem benne azt a felsőbb határozottságot amit bosson mutat. Talán ő lenne az igazi Hinari. És talán ahhoz hogy én ezt megláthassam a fegyvere biztonságát is el kellett hogy veszítse. Lehet tévesen ítéltem meg Hii-chant, nem tudom. Kicsit félek bízni benne, elhinni hogy tényleg ilyen, hisz nem így ismertem meg. Bár voltak gyengéd pillanatai, mint például a banános boss, amikor beszélni szeretett volna velem, és én megtettem. Ott is ilyesmi volt, pedig ő nem ilyen… azt hiszem.. Majd a gondolataimat is elterelve folytattam a bohóckodást, a kalapáccsal amit tőle kaptam, most ellene használtam, egy kis csihipuhira, de túl zavartan fogadta ahhoz hogy tényleg nevessen rajta. Nem tartja viccesnek, azt hiszem. Így változtatok is magamon, bár sok dologra nincs időm. Szélsebesen támadott is felém, és hátrálásomban csupán annyira volt időm hogy felkapjam a felszereléseim, magamra öltve azokat visszaszereztem néhány pontomat, így is a teljes páncélzatom és némi életem bánta Hinari támadását. Persze tétlen nem voltam én sem, amint a vízben kikötve fetrengve, átázott ruhával, megfogtam a lábát és bele rántottam ha tudtam. Majd a pajzsommal lefogva tartva a kardom hegyét a vállába szúrva próbáltam támadni.
- Rendben akkor játszunk komolyan. – mondtam, ha sikerült ha nem a cselem. Majd ha ezzel végeztem bekapcsoltam azt a képességem ami elnyeli a támadások bizonyos részét és hasznát vehetem a későbbiekben.
Élet:241 Páncél:0


A hozzászólást RenAi összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Nov. 17 2014, 19:50-kor.

_________________
Információk a karakteremről:


✿ Pontok✿ Képességeim, jártasságaim✿ Felszerelésem ✿ Inventorym |✿ Előtöri ✿ Érdekességek✿ Ozi féle Karakterlap✿ Ozi-féle Leltár✿ SAO Hivatalos karakterlap


Beszédszinem: orange/ff9933; Gondolat szín: eac117; Háttér/Kyubei(dőlt) színe:ffeec0
RenAi
RenAi
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1873
Join date : 2012. Aug. 26.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 42
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

http://salume.gportal.hu , nostalehun.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

Pár baj... Párbaj? (Ai vs Hina) Empty Re: Pár baj... Párbaj? (Ai vs Hina)

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Nov. 17 2014, 19:50

The member 'RenAi' has done the following action : Kockadobás

#1 '6-os dobókocka' :
Pár baj... Párbaj? (Ai vs Hina) 4767249862_5877ffd2ef_s

--------------------------------

#2 'Római stílusos 6-os' :
Pár baj... Párbaj? (Ai vs Hina) 4766604173_492736719c_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Pár baj... Párbaj? (Ai vs Hina) Empty Re: Pár baj... Párbaj? (Ai vs Hina)

Témanyitás by Hinari Csüt. Nov. 20 2014, 14:24


Volt egy momentuma a bohóckodásainknak és az ügyetlenkedésnek, amikor tisztán éreztem, hogy ennek nem feltétlen így kéne történnie. Kezdtem elengedni magam, tőlem szokatlanul lazán venni a helyzetet, s bár az tiszta volt, hogy mindez csupán a normális reakcióm céhtársam lelkesedésére és jókedvére, mégis, nem voltam biztos benne, hogy így a helyes. A támadásaimat se úgy hajtottam végre, ahogyan azt Yuichival begyakoroltuk, mintha teljesen elfelejtettem volna mindent. Zéró odafigyelés, semmi előretervezés, taktika.
Vettem egy mély levegőt, úgy izzítottam fel a szabdalót. Nem volt jó ötlet pont Ai-t kérni erre, vele vidámnak kellett volna lennem, és minden lelkiismeret-furdalás nélkül szórakozni… ehelyett próbáltam olyasmit ráerőszakolni, amit nem élvezett. És emiatt én is bizonytalanná váltam, elég volt csak ránézni: próbált segíteni, de tulajdonképpen még én magam se tudtam, hogy mi kellene nekem ehhez, hát még ő. Fel is szerelkezett, még éppen idejében, mielőtt a szabdaló elérte volna, ám megtorpantam, amikor beleesett a vízbe: el kellett volna ugranom, vagy éppen mégközelebb menni, ám ehelyett csak néztem, ahogy csurom víz lesz. Láttam mire készül, ám gyors és valahogy váratlan is volt, így könnyedén rántott magával, s nemsokára én is mellette landoltam. Páncélom alá befolyt a sós tengervíz, s feltápászkodni sem tudtam, pajzsával erősen nyomott lefelé, belém szúrva a fegyverét, ami ellen szintén tehetetlen voltam. Egy fél pillanatig nem is mozdultam: a felettem lévő kék eget és a napot néztem, azon gondolkodva, hogy tulajdonképpen mit is csinálok. Mit is kellene csinálnom. Halk sóhaj – mely során pár csepp víz le is ment a torkomon - , majd egy fáradt mosoly:
- Szóval komolyan… - ízlelgettem a szót, bólintva mellé. Fogalmam se volt, mennyire leszek képes rá, per pillanat legszívesebben átöleltem volna, bocsánatot kérve tőle. Hogy miért, az nem is volt lényeges. Csakúgy. Mindenért. De nem. Vagy mégis? Bal kezem belemerítettem a hűs vízbe, majd egy elégedett mosollyal arcomon, hirtelen fröcsköltem azt a szemébe, ha elért addig, ezzel próbálva elterelni a figyelmét. S már vágtam is a pajzsot tartó keze felé, abban bízva, hogy elenged, egy szúrással folytatva, ha fel tudtam könyökölni a vízben. Ha szerencsém volt, úgy még fel is tudtam állni, mielőtt újra támadott volna.
- Oké, akkor innentől igyekszem - pillantottam rá hálás mosollyal, s felkészültem a védekezésre.



2 támadás, 53 sebzés/találat.

Élet: 205+70 -?
Pihi: 3/5

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Pár baj... Párbaj? (Ai vs Hina) Empty Re: Pár baj... Párbaj? (Ai vs Hina)

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Nov. 20 2014, 14:24

The member 'Hinari' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Pár baj... Párbaj? (Ai vs Hina) 4766609959_af0c0eb7c7_s Pár baj... Párbaj? (Ai vs Hina) 4766610511_dda12706fc_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Pár baj... Párbaj? (Ai vs Hina) Empty Re: Pár baj... Párbaj? (Ai vs Hina)

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Dec. 06 2014, 17:44

Az aréna küzdelmet lezárom. RenAi egy héten keresztül nem írt, így sajnos jutalmat sem kap. Egymás ellen leghamarabb 2015. 01. 20-án küzdhettek meg.

Hinari jutalma: 90 exp, 240 arany

Pontok:
Hinari +50 pont
RenAi -10 pont
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Pár baj... Párbaj? (Ai vs Hina) Empty Re: Pár baj... Párbaj? (Ai vs Hina)

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.