Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nyugati rész

+40
Nanise
Raygart Arrow
Tsukiko Teter
Momiko
Maria Gonzalez
Lamia
Drake Haru
Aoi Shizuka
Hinari
Yue
Suzume
Cardinal
Yurihime
Saya
Shukaku
Utahime
Azmaria
RenAi
Yaru
Szophie
Ai Hane
Ozirisz
Amara
Chancery
Kurokoto
Nomad
Jun
Asuka
Hayashi Yuichi
Tachibana Makoto
Koshitsu Esutel
Anatole Saito
Kyrena Juurei
Ryuninji Ren
Halász Alex
Aoishi Airi
Mirika
Zaraki Kizashi
Tatsuki Ranmaru
Kayaba Akihiko
44 posters

14 / 15 oldal Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15  Next

Go down

Nyugati rész - Page 14 Empty Re: Nyugati rész

Témanyitás by K1 Szer. Jan. 23 2019, 22:20

Ez a lány képes volt meglepni minden egyes alkalommal mikor összefutottunk. Nem arra gondolok, hogy a nyílt utcán megcsókolt egy csomó idegen ember szeme láttára. Ez nem volt minden napi dolog, de azért még valahogy meg tudtam emészteni. Ami leginkább meglepett az a kirohanása volt és, hogy annyira felhergelte magát pont, mint egy igazi házi sárkány. Nem mintha nekem olyan sok tapasztalatom lett volna, viszont láttam ezt meg azt. Képes volt minden egyes szavamba belekötni, olyan volt akár a beton. Nem tudtam olyat mondani neki, ami megfelelt volna. De én vele ellentétben nem akadtam ki és kezdtem hepciáskodni, továbbra is csendesen beszéltem. Megkérdeztem tőle mit akar tőlem nem értettem ezzel mi baja lehet, bár nem igazán érdekelt. Nem igazán akartam csevegni, de viszont ha csak ott hagytam volna nagyobb bajba kerültem volna. Így megpróbáltam állni a sarat abban reménykedve, hogy egyszer csak kifogy a szuszból.

Mikor elkezdte sorolni az állatneveket nem tudom miért, de valami arra késztetett, hogy feltegyek egy egyszerű kérdést.
- Ez minden?
Belátom ez elég bunkónak hangzott viszont ez is több mint az érzéketlenség. Biztos attól sem lett volna boldog, ha csak hallgattam volna, mint egy sügér utána, pedig mint aki jól végezte dolgát leléptem volna. Igaz be kell vallanom, hogy ezelőtt még soha nem láttam ennyire érzelgősnek.
- Sok volt a dolgom. – válaszoltam arra miért nem léptem vele kapcsolatba.
Felnéztem az égre és pont láttam egy kacsa formájú felhőt, normál esetben nem tettem volna, de nem emlékeztem mit is akartam mondani. Erősen dolgoztattam az agysejtjeimet, mind a hármat, bizony. Kissé ráncoltam az arcomat, amitől úgy nézhettem ki, mint egy öregember, vagy mint akinek szorulása van. Végül aztán, szinte varázsütésre fény gyúlt az agyamban és még a szemem is megcsillant.
- Férjecske? – mondtam egy lajhár lendületével.
Hogy a körülöttünk lévő emberek mit gondoltak rólunk, egyáltalán nem érdekelt, szó szerint tojtam rájuk. Lassan felemeltem a jobb kezemet szétterpesztettem az ujjaimat majd egyesével megszemléltem őket van-e rajtuk gyűrű majd a másik csuklómmal is megtettem. Komolyan, olyan voltam akár egy benyugtatózott tetű testileg és szellemileg egyaránt.
K1
K1
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 573
Join date : 2018. Jan. 21.

Karakterlap
Szint: 22
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Nyugati rész - Page 14 Empty Re: Nyugati rész

Témanyitás by Kanami Minagawa Csüt. Jan. 24 2019, 11:14

Nagyon úgy tűnt valami nem stimmel vele. Értem én, hogy a kazamata nyomot hagyott benne, de vajon mi volt az ami miatt őt ennyire megérintette?
Engem személy szerint a csilingelés és a folytonos karácsonyi zene undormányos tömkelege zavart, el is nyomtam a saját gitározásommal. Ahogy pedig vége lett az ünnepnek el is tűnt az egész hóbelebanc, pont olyan gyorsan ahogyan jött.
Persze, hazugság lenne azt mondani közben más nem volt, hiszen ott volt a nagy télapu jelenés az egyik nap. Hozta az örömhírt, hogy ti itt rohadtok meg bent.

Ahogyan láttam, hogy érdektelen mindenféle beszélgetés irányába szomorú lettem. Közel léptem hozzá és a szemébe néztem. Hiányzott belőle a szikra. A szikra, mely esetlenné tette mégis bátorrá. Úgy éreztem tennem kell valamit.
-Nem tudom mi történt veled, de most velem jössz!-Csattant a kezére a bilincs, én pedig elindultam a házam irányába. Nem tűrtem ellentmondást. Nem tűrtem ellenkezést, ha kellett akkor a földön csüröszkölve húztam el a házamig. Ha akarta ha nem.

Hamarosan elértünk a házamig. Kívülről egy full normális kinézetű ház volt, de ahogyan a kulcs elfordult a neki szánt lyukban és bementünk rajta bent egészen más világ volt. A nekem kényelmes lila, sötétebb színek és mások tömkelege egy kényelmes kanapéban csúcsosodott ki. Magunk után az ajtót kulcsra zártam és elengedtem Kát a bilincsem szorításából.

-Szóval Ká foglalj helyet. És meséld el miért lettél ilyen. Látom, hogy valami nyomja a lelkedet erősen és nem hagyom, hogy elmenj amíg nem tudom mi az.

_________________
Nyugati rész - Page 14 538AV1

Karakter dala:Bad girls
Kanami Minagawa
Kanami Minagawa
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 329
Join date : 2017. Nov. 29.
Tartózkodási hely : Sötét pince sarkában

Karakterlap
Szint: 28
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Nyugati rész - Page 14 Empty Re: Nyugati rész

Témanyitás by K1 Csüt. Jan. 24 2019, 12:19

Hiába vettem tüzetesen szemügyre minden egyes ujjamat így sem sikerült rálelnem arra a bizonyos gyűrűre ami azt bizonyította volna, hogy mi ketten házasok lennénk. Igaz valamit arról beszélt, hogy nem viselem a gyűrűt, de erre akkor már egyáltalán nem emlékeztem. Ezt be lehet annak tudni, hogy pár falatnál többet nem ettem és nem is aludtam többet néhány percnél. A digitális testre ez nem sok hatással volt a valódira pláne nem, viszont kellemesnek sem lehetett mondani. Utoljára akkor volt valami a virtuális gyomromban mikor berúgtam, mint az albán szamár és a szemközti parkban ébredtem fel másnap. Szóval lelkileg cizellált állapotban próbáltam meg értelmezni azokat a jeleket, amiket ez a dühös leányzó küldött felém. Normál esetben is nagyon nehéz megérteni a nőket ilyen állapotban pedig valóságos kihívásnak tűnt. Annyira elvesztem a saját gondolataimban, hogy észre sem vettem mikor lépet oda hozzám csak mikor már túlontúl közel volt. Úgy tűnt valamit nagyon nézett a szememen vagy esetleg a fogaim közti ételmaradékot tanulmányozta. Mivel akkoriban elég ritkán étkeztem így az utóbbit rögtön kizártam, nem maradt más válasz, mint az előbbi. Éppen akartam neki javasolni, hogy ha saját magát akarja megtekinteni egy tükör sokkal jobb választás lenne mikor Kanami elhatározásra jutott.

Közölte velem, hogy én vele fogok menni majd rácstolt egy bilincset karomra, ami nem igazán érdekelt. Még a vak is láthatta, hogy sokkal nagyobb vagyok nála ennél fogva nehezebb is. Az volt a tervem, hogy ott állok, mint egy cövek és miután kifáradt, mert képtelen volt megmozdítani engem, végre hazamegy. Ezzel ellentétben, amit nekiiramodott egy lökést éreztem, kvázi majd pofára estem szerencsére léptem egy nagyot így elkerültük a katasztrófát. Úgy tűnt alábecslőem az elhatározását az erejéről nem is beszélve. Azonban én még mindig nem szándékoztam vele tartani, így elég fura látvány tárult az arra járkáló játékosok szeme elé. Adva volt egy magas emberke, aki egy alacsonyabb lányhoz lett bilincselve. A lánynak folyton rántani kezdett egyet a karjával, amitől a fiú lépet egy nagyot utána viszont felvette a jól ismert villanypózna formációt.

Úgy viselkedtem, mint egy csökönyös kutya, akit éppen oltani visznek vagy pedig egy durcás kisgyerek, kinek elvették a játékát. Beletelt némi időbe mire megérkeztünk arra a bizonyos helyre majd miután bezárta az ajtót megszabadított a bilincsemtől.
- A bilincs kicsit nyomta, de rendbe jön. – mutattam a csuklómat arra a kijelentésére, hogy valami nyom.
Lenyomtam a kilincset, de az ajtó valami oknál fogva nem akart kinyitni, persze azonnal rájöttem, mert be van zárva. Annyira a távozásra koncentráltam, hogy ez az apró részlet véletlenül kiesett a fejemből.
- Nics kedvem csevegni, majd máskor. – ez alatt a távoli jövőre céloztam egy messzi-messzi galaxisban.
Kisvártatva felé fordultam majd először magamra mutattam majd ő rá.
- Ha én vajok a férj, akkor te vagy a felség? – kérdeztem és miután megkaptam a választ, bólintottam és ismét az ajtót bámultam és igyekeztem kitalálni, hogy lehetne kibűvölni.
K1
K1
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 573
Join date : 2018. Jan. 21.

Karakterlap
Szint: 22
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Nyugati rész - Page 14 Empty Re: Nyugati rész

Témanyitás by Kanami Minagawa Csüt. Jan. 24 2019, 14:28

Nem volt egyszerű eset a figura. Tudom olyan, mint egy makacs öszvér, de azért amit az utcán művelt túlzás volt. Egy kisgyerek nem viselkedik így az anyjával... Nem hogy egy felnőtt férfi. Szerencsémre volt annyi erőm, hogy nehezen is, de pár óra alatt odahúztam ezt a villanypóznát a házamba.
Rögtön menekülni próbált, mint egy ilyedt kiskutya, ami nem esett jól. Ahogyan az ajtó előtt állt várva mikor szabadulhat tőlem... Mintha még egy dárdát döftek volna a szívembe.
Lehet kár volt belemenni az üzletbe?

-Nem láttam más módot arra, hogy elhozzalak ide. Sajnálom, nem akartalak bántani, de meg kell értened.-egy hozzám képest jóval lágyabb hangot ütöttem meg neki most. De az legalább megnyugtatott, hogy kérdései voltak a házasságot illetően.
Mielőtt azonban feleltem volna neki, én átmentem a konyhába és egy kissebb narancslevet készítettem, meg pár dolgot keverni kezdtem.

-Persze, ki más lenne alkalmas rá? Hmm? Tessék egy kis narancslé idd meg és ülj le, mert ha te nem is akarsz mesélni én még attól fogok neked. Ja és remélem jó lesz palacsinta más nincs itthon.
Adtam oda neki az itókát ha kérte, majd visszamentem a konyhába és pár gondolatomat kezdtem el neki mondani.
-Tudod láttalak lent a kazamatában szenteste. Íram is neked üzenetet, aggódtam érted, hogy mi történt veled, de nem írtál vissza.Mondtam neki, miközben a palacsinták gördültek ki a kezem közül.-Mondcsak van bármi oka annak, hogy kerülsz engem egy ideje? Vagy szimplán meguntál és másokkal szoktál bandázni?-Semmi aggresszió nem volt bennem akkor, inkább csak a szomorúság és a magány. A kezemben a palacsintákkal és két öntettel indultam meg a kanapé felé és raktam le az asztalra, majd leültem és vettem is egyet.
-Egyél belőle. Nem olyan rossz.

_________________
Nyugati rész - Page 14 538AV1

Karakter dala:Bad girls
Kanami Minagawa
Kanami Minagawa
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 329
Join date : 2017. Nov. 29.
Tartózkodási hely : Sötét pince sarkában

Karakterlap
Szint: 28
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Nyugati rész - Page 14 Empty Re: Nyugati rész

Témanyitás by K1 Csüt. Jan. 24 2019, 16:06

Bizonyára a szemfülesek már észrevették, de akinek nem sikerült annak most lerántom a leplet. Bizonyára, legalábbis remélem, hogy emlékeztek arra, amit nem is olyan régen írtam miszerint szinte a megszállottja lettem a cuki lányoknak. Úgy éreztem, hogy mindentől és mindenkitől meg kell őket óvni, akár az életem árán is. Mégis mikor megláttam a jó szívű Kanamit egy megvető megjegyzésnél többet nem kapott tőlem. Lehet, hogy azért történt, mert nem tartottam eléggé aranyosnak? Lehet más magyarázat is azonban most egy sem jut az eszembe. Szerencsére ő erről mit sem tudott és én ennek nagyon örülök ugyanis okoztam már éppen elég fájdalmat. Először nem akartam leülni, de abban reménykedtem, hogy ez által gyorsabban elmehetek, így elfogadtam a kívánt helyet.

Elmesélte nekem, hogy nem látott más módját és azt is mondta, hogy sajnálja. Nem igazán értettem ugyanis nem voltam olyan fontos ember, akitől bocsánatot kéne kérni.
-Nem számít, ami megtörtént az megtörtént, fölösleges rágódni az ilyesmin.
Persze én az ide vonszolásomra értettem nem pedig arra, hogy a házasságról beszélt.
-Most nem vagyok, szomjas amúgy meg semmi sem számít, de meghallgatlak, minél előbb érünk, a végére annál előbb távozok. Ráadásul nem vagyok én senki, hogy parancsolhassak neked.
Sosem voltam egy született dzsentle manus viszont ilyen bunkón sem viselkedtem, talán még ittas állapotban sem. A poharat elfogadtam, de nem ittam belőle csak tartogattam miközben bámultam magam el üveges tekintettel.
-Emlékszem arra, akkor neveztél perverznek. Akkor is bemutattam, milyen hasznavehetetlen vagyok. Amúgy mi értelme cseverészni egyszer mind úgy járunk, mint az a kislány, jön valaki majd jól hátulról.

Az első két mondat még színtelen egész pontosan érzelem mentes volt, de az utolsónál felemeltem a hangomat szinte már sípoltam. Úgy éreztem ezt nem kellett volna, mert az arcom is eltorzult ezért vettem egy nagy levegőt, hogy nyugalmat erőltessek magamra.
-Nem vagyok éhes. Jobb férjet nem találtál magadnak?
K1
K1
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 573
Join date : 2018. Jan. 21.

Karakterlap
Szint: 22
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Nyugati rész - Page 14 Empty Re: Nyugati rész

Témanyitás by Kanami Minagawa Csüt. Jan. 24 2019, 18:20

Kezdtem elveszteni a reményemet. Nem tudom mi történt vele odalent, vagy, hogy mi okozta nála ezt a törést, de nagyon menekülni akar. Ennek ellenére nem engedem el még egy darabig. Addig nem míg úgy érzem van menthető dolog a barátságunkból.
-Csak egy kicsit kóstold meg ezeket. Tudod nem sokaknak főzök, leginkább csak magamnak... És jól esne nekem is, meg neked is.
Láttam, hogy nem akar sem inni sem enni. Eléggé kiábrándító őt így látni.
Azonban amit utána mond, az hirtelen megfogott. Egy kislány? Akaratlanul is Ozirisz kis parazitája jutott eszembe. Vajon belerágta magát az ő fejébe is?
Ebben a pillanatban előre dőltem a szám szélén egy apró jam folttal és kissé hangosabban kérdeztem rá:

-Miféle kislány? Odalent volt? Te kísérted? Nem bántott?
Ekkor döbbentem rá milyen hirtelen záporoztak belőlem a kérdések. Így vissza hátradőltem, pislantottam egy hosszabbat és folytattam:-Sosem tartottalak haszontalannak. Emlékszel rá, amikor kimentettél a pók karmai közül? Akkor igazán lovagias voltál. Ká nekem nem kellene jobb pasi ha volna is, de te mégis ellöksz magadtól.
Letettem a félig megevett palancsitát az asztalra, még a benne levő lekvár is kifolyt egy picit belőle, talán kissé még gőzölgött is.
Ekkor kicsit félrenéztem a gitáromra, majd rajta tartottam tekintetem.

-Tudod...-Vettem egy mély levegőt.-Amikor Niánál a táncoltunk egy jót, azt hittem változni fognak a dolgok, hogy kedvelsz engem, de úgy látszik tévedtem akkor is. Sajnos egyetlen egy másik ember sincs ezen az átkozott világon, akit barátomnak nevezhetnék. Akiben bízom, akire rábíznám az életemet is akár.-Tekintetem egyre borongósabb és szomorúbbá vált.-Próbáltam a kedvedért megváltozni, mindenki kedvéért, de tudod... Valahányszor találkozom valakivel, az mindig annyit lát rajtam, hogy vörös indikátor és rossz. Szeretnék.. azaz szerettem volna több lenni, de semmi értelme, azóta az este óta amikor megkaptam ezt a fejem felé...-Mégjobban igyekeztem elfordítani tekintetem Ká felől, nem akartam, hogy lássa a gyenge arcomat.-ezerszer is megbántam mindent amit tettem. De egyszerűen senki nem ad egy esélyt sem arra, hogy más legyek, hogy mássá válhassak. Aztán amikor megláttalak téged aznap reggel az ágyban és nem ítélkezni kezdtél, azthittem van remény. Van reményem még arra, hogy valaki mellettem álljon. De azt hiszem... Ez mind nem számít már nem igaz? Te is csak azokkal foglalkozol, akik a fényben vannak és mindent megtehetnek... Mindegy...
Ekkor egy apró könnycseppet letöröltem az arcomról és felálltam és felmentem az emeletre. Nem foglalkoztatott, hogy szegény Ká nem tud hova menni, hanem csak a bánatom, amit mindenki okoz nekem minden nap, amikor grimaszolva néznek rám az utcán, amikor azért elhajtanak, mert meglátnak.
Odafent nem tehettem mást, beborultam az ágyamba és csak próbáltam lehiggadni. "A düh és a bánat gyakran jár együtt a világban."

_________________
Nyugati rész - Page 14 538AV1

Karakter dala:Bad girls
Kanami Minagawa
Kanami Minagawa
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 329
Join date : 2017. Nov. 29.
Tartózkodási hely : Sötét pince sarkában

Karakterlap
Szint: 28
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Nyugati rész - Page 14 Empty Re: Nyugati rész

Témanyitás by K1 Csüt. Jan. 24 2019, 20:32

Egyszer valaki azt mondta, hogy olyan az agyam akár egy számítógép, kár, hogy comodor 64-es. Sosem fogtam fel a dolgokat azonnal legfeljebb később vagy néhány év múlva. Itt volt ez a gyönyörű lány, akiért a férfiak sok mindenre képesek lenének, én meg úgy bántam vele, mint egy kéregető csövessel. Persze mondhatnám, hogy csúnya dolgokon mentem keresztül, de viszont rá ez többszörösen is érvényes volt. Én mindösszesen egy évet töltöttem abban a börtönben, viszont ő kis híján hatot és ez idő tájt sok rondaságot láthatott illetve tapasztalhatott. Mégis sikerült megőrizni a bájosságát és kedvességét egészen addig, míg ki nem nyitottam azt a nagy lepcses pofámat. Így utólag szeretném magamat jól megrugdosni, de nincs rá szükség, mert az élet megteszi helyettem, de az egy másik történet.

Elkezdet érdeklődni, hogy milyen lányról beszélek, ami azt jelentette, hogy ő nem tudott semmit a történtekről. Irigyeltem érte, szerettem volna pont olyan informált lenni, mint ő.
- Csak egy lány. Egy fiatal lány. És nem.
Nem kell annak tartanod, de attól még igaz. – vártam pár pillanatot, hogy az agyam feldogozza a hallottakat. – Minek is neveztél.
Igyekezetem meggyötörni a memóriámat, de egy emlékem sem volt, amikor pasinak nevezet. Persze gyakran viselkedett velem, de az csak amolyan játék volt, egyfajta csíntevés. A mogorva tekintetemet felváltotta az értetlen kisfiús arc mogorva tekintetemet pedig a csodálkozó. Ezután valami megváltozott bennem ugyanis elkezdtem nagyon, de nagyon szégyellni magamat.
- Arra a táncra sajnos csak haloványan emlékszem.
- Amúgy miért akarna megváltozni a világ legtökéletesebb nője? Gyönyörű vagy, kedves, őszinte és bátor.
Egy újabb olyan kérdés került terítékre, ami teljesen elvonta a figyelmemet az önsajnálatról. Ráadásul nem tudom, hogy mióta nem beszéltem ilyen sokat egyhuzamban. Lehet Kanami csak megjátszotta magát, de túlontúl igazinak tűntek a könnyei, ráadásul ő nem az a fajta lány volt.
K1
K1
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 573
Join date : 2018. Jan. 21.

Karakterlap
Szint: 22
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Nyugati rész - Page 14 Empty Re: Nyugati rész

Témanyitás by Kanami Minagawa Pént. Jan. 25 2019, 19:22

Egy pillanatra megálltam a kérdésén, hogy minek neveztem? De azt hittem ez egyértelmű...
-Pasinak, talán baj? Tudod az a tánc nekem akkor sokat jelentett. Olyat mutattál meg magadból, amit még soha.
Bár Ká tekintete megváltozott és kicsit talán hangja is, de sajnos ennek nem tudtam akkor annyira örülni amennyire kellett volna. Kis előrelépés volt talán az a pont, de mégiscsak előre lépés.

Ellenben én felrohantam. Az elmúlt hat év fájdalma most teljes súllyal ült a vállamon, ahogyan Ká érzelemmentesen ült eddig odalent velem szemben. Mintha egy tőrt szúrtak volna a szívembe. Nehéz bevallani az embernek magának, de amikor egyetlen egy olyan személy van Aincradban akivel szívesen találkozik és ő is ilyen... nos taszítónak tartja a jelenléted, nos elég nehéz az embernek megtartani azt az ábrázatát, amit általában szokott.
Igen, én is beálltam a sorba és azt mutattam mindig amire vágytak, ellenben itthon mindig önmagam lehetek, talán emaitt is voltam őszintébb most Kával. Azonban most egyedül vagyok idefent. Arcom az ágyamba temetve, arra várva, hogy valaki vagy valami felszabadítson a magányból, de az is lehet, hogy az egyetlen megoldásom az lenne, ha fognám, és kiönteném minden bánatomat és dühömet, majd visszakerülnék az örök sötétség mélységeibe...

_________________
Nyugati rész - Page 14 538AV1

Karakter dala:Bad girls
Kanami Minagawa
Kanami Minagawa
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 329
Join date : 2017. Nov. 29.
Tartózkodási hely : Sötét pince sarkában

Karakterlap
Szint: 28
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Nyugati rész - Page 14 Empty Re: Nyugati rész

Témanyitás by K1 Pént. Jan. 25 2019, 23:47

Igyekeztem átkutatni a memóriámat, hogy megtudjam, hogyan szokott Kanami szólítani, de abban a helyzetben ez nem is volt olyan egyszerű feladat. Nem tudom miért döbbentet le ez az egyszerű kifejezés, de szó szerint lefagytam. Az elmúlt napokban igyekeztem mindennel és mindenkivel szemben érzéketlenné válni. Úgy véltem teljesen fölösleges lenne bármit is tenni, mert minden cselekedet egyetlen egy módon végződhet, halállal. Akármit teszek én vagy más semmi értelme nincs, mert tulajdonképben nem vagyunk mi senkik, pusztán egy porszem a hatalmas gépezetben. Viszont ez az egyszerű lány képes volt kizökkenteni állandó melankóliámból, ráadásul nem is először. Ott volt az a házassági dolog, melynél minden normális ember rögtön rájött volna, hogy átverés én valami oknál fogva úgy álltam a dologhoz, mint egy megfejtésre váró rejtvényhez. Igyekeztem kibogozni a szálakat pedig nem volt semmi ilyesmi.

Általában a menő magabiztos férfiakat szokták pasinak nevezni az olyanokat, akik kitűnnek valamivel az átlagból. Egyeseknek nagy az erejüknek, másoknak pedig a pénztárcájuk vagy az eszük. Akik nem esnek bele egyik kategóriába se azokat mind kölyöknek tartják, hiába múlott el harminc vagy negyven éves. Ráadásul a táncról is beszélt, akiről sajnos elég ködösek az emlékeim, de ez nem először fordult elő.
- Akkor nem voltam önmagam. – motyogtam halkan.
Halottam történeteket arról, hogy részegen küzdöttem az arénában és nem egyszer az a csoda is megesett, hogy nyertem. Normál esetben eszem ágában nem lett volna, hogy más emberekkel küzdjek az nem az én stílusom volt. Ahhoz sem volt soha kedvem vagy inkább bátorságom, hogy egy lányt táncolni hívjak, mert botlábúnak születtem. Mégis mikor tekintélyes mennyiségű alkoholt fogyasztottam olyanokat tettem, amikről még álmodni sem mertem. Úgy tűnt sikerült bájos vendéglátómat alaposan megbántanom, mert felsietett az emeletre.

Ott voltam én, aki nem törődik, senkivel mindenkire nagy ívben tojik főleg saját magára, és mégis valamit éreztem. Mintha egy picinyke kis tűt szúrtak volna a mellkasomba, ami egyre beljebb és beljebb hatolt. Nagyon bántott, ami elszomorítottam azt az egyént, akinek olyat sokat köszönhettem oly annyira, hogy ez a kín már elviselhetetlen volt. Így az az ember, akit azt hitte magáról, hogy megszabadult az érzelmektől teli torokból üvölteni kezdett. Leginkább a csapdába ejtett vadállathoz tudnám hasonlítani, és ha ez nem lett volna elég a falhoz vágtam a poharat, majd teles erőmből ütlegelni kezdtem a falat abban reménykedve, hogy ettől darabokra szakad a testem. Olyan voltam akár egy eszelős, vagy mint akit egy démon szállt meg pedig a jó szó nem volt más, mint őszinte. Oly régóta hordtam magammal ama terhet, hogy majdnem teljesen belebolondultam és közben mindenkinek hazudtam, még saját magamnak is. Nem tudtam senkinek sem megnyílni, elmondani mi is nyomaszt igaz akkor se ment valami fényesen ezért jött az ősi módszer. Mikor észrevettem az öklöm nem igazán vált be a fejemet kezdtem használni, pont, mint egy faltörő kost.
-Dögölj meg, dögölj meg! - kiabáltam miközben hangosan ziháltam.
Ez alatt alig észrevehetőnek egy-egy könnycsepp indult meg lefelé az arcomon.
K1
K1
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 573
Join date : 2018. Jan. 21.

Karakterlap
Szint: 22
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Nyugati rész - Page 14 Empty Re: Nyugati rész

Témanyitás by Kanami Minagawa Szomb. Jan. 26 2019, 12:45

Hiba volt a gondolataimban elmerülni és otthagyni őt odalent egyedül. De abban a pillanatban ez nem számított. Csak az számított, hogy vajon miért az a sorsom mindenhol, hogy egyedül legyek?
Hatéve idebent vagyok, de a kezdeti nagy jókedv és öröm hónapjai hamar lementek. Szerettem akkoriban azt az életvitelt, sokban emlékeztetett a kinti önmagamhoz, annyi különbséggel, hogy odakint általában tudtam hol a határ. Persze idebent az egészet sok minden elrontotta. Talán akkoriban az fájt a legjobban, hogy nem fogunk tudni kijutni.
Be is ütött a crach. Kemény négy évre a börtönbe kerültem... Nem mondom, hogy nem tanultam meg a leckét, de azért egy kicsit brutális, hogy pár önjelölt igazságosztó halálra ítéli azokat, akik oda lentre kerülnek. Azok a fattyak azt hiszik, hogy ezzel ők jobbak lesznek! Pedig ugyanúgy vér tapad a kezükhöz, csak ők ezt felvállalni sem merik. Szánalmas bagázs.
Ha tudnák hány játékost láttam a saját szememmel szétfoszlani, olyanokat, akiket leküldtek a börtönbe és meghaltak.
De mindez mindegy már. Kijutottam arról a mészárszékről, de semmi nem változott. Négy év alatt alig jutottak feljebb az idefentiek, ráadásnak én meg annyira lemaradtam szintben, hogy esélytelen, hogy visszakerüljek a holy csapatba.
De még ebbe is beletörődtem. Hiszen jött valaki aki nem foglalkozott azzal, hogy vörös vagyok. Ő volt az aki az elmúlt egy évben bennem tartotta a lelket és vártam, hogy mikor megyünk legközelebb egy jó kalandra. De most... Most már csak ő is egy üres bábu. Nem emlékszik mindarra a szép emlékre amire én. Nem emlékszik arra, hogy mi mindent tett értem...

Ekkor hallottam meg az üvöltést. Rögtön kikerültem a saját bánatomból és mint Jaguár a prédára úgy rohantam le, hogy meglássam Kát. Öklözni kezdte a falamat.

-Ne csináld! Állj le!-Szóltam rá, de mintha ott sem lennék. Nem tudtam mi lelte őt, de amikor a fejét kezdte el verni a falba, akkor megijedtem. Vajon itt a vége? Végleg elveszett az őrület örvényein?
-Ká elég ebből állj le!-Mentem oda hozzá ragadtam meg az egyik vállát, majd megfordítottam, de csak azért, hogy a könnyáztatta arcára egy pofont vágjak.-Elég ebből a badarságból! Fejezd be Ká! Ezt nem tudom végignézni!

_________________
Nyugati rész - Page 14 538AV1

Karakter dala:Bad girls
Kanami Minagawa
Kanami Minagawa
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 329
Join date : 2017. Nov. 29.
Tartózkodási hely : Sötét pince sarkában

Karakterlap
Szint: 28
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Nyugati rész - Page 14 Empty Re: Nyugati rész

Témanyitás by K1 Szomb. Jan. 26 2019, 14:33

Mindenki szüksége van rá, hogy hébe-hóba levezesse a benne felgyülemlett feszültséget. Ha nem így tesz, akkor csak szépen gyarapodik, mint a láva a hegy alatt míg egyszer csak arra nem gondol, hogy ki kéne törni. És ha ez egyszer bekövetkezik, akkor abban nem lesz semmiféle köszönet. Fogalmam sem volt róla mit is kéne tennem, ezért próbáltam mindentől elzárkózni többé kevesebb sikerrel, de végül én is eljutottam ahhoz a bizonyos ponthoz. Valami módon meg kellett szabadulnom attól a mérhetetlen mennyiségű negatív energiától. Sajnálatos módon mivel nem éreztem fájdalmat ez tovább tartott, mint szerettem volna. Művelet közben a saját fejemet képzeltem magam elé így a motivációval nem volt semmiféle probléma. Úgy tűnt hangosabb voltam a kelleténél ugyanis bájos házigazdám viszonylag rövid idő alatt visszatért hozzám és eléggé tanácstalannak tűnt. Mivel nem paskolta meg a hátamat és nem ujjongott örömében nyugodtan feltételezhettem azt, hogy nincs túlzottan oda a látványért. Ezzel sajnos nem igazán tudtam törődni csak az érdekelt, hogy minél többet és minél erősebbeket üssek. A közhiedelemmel ellentétben vannak olyan helyzetek mikor az erőszak igen is megoldásnak bizonyul.

Váratlanul valaki megfordított és ekkora pofont kent le nekem, hogy nekiestem a falnak. Bizonyára senki nem mondok újat azzal, hogy ez az illető nem volt más, mint a bájos és elragadó Kanami. Kidobó embernek kellett volna mennie ugyanis baromi erős ökle volt. Arra a kijelentésére, hogy ezt nem bírja tovább nézni én a következőt üvöltöttem.
- Miattam halt meg, az hibám okozta a halálát. – ezzel rávetettem magam.
Ha egy ostoba mesében lettünk volna, akkor biztos megcsókoltam volna a lányt, viszont a valóságban nem így mennek a dolgok. Abban a feszültség teli állapotban mikor egyáltalán nem voltam magamnál az is megmagyarázható lett volna, hogy elkezdem fojtogatni. Mivel még mindig védett övezetben voltunk, semmi baja nem lett volna. Én mindezzel ellentétben csupán a földre tepertem és sírtam. Ez aztán szép látvány volt egy medve nagyságú ember, akinek annyi esze sincs, mint egy ökörnek bőgött akár egy szamár. Ennyi állatságot ritkán lehet látni egyszerre, de én megoldottam. Nem tartott sokáig egész pontosan fél percig, mert utána úgy aludtam szegényen akár egy csecsemő. Fejemet a vállán nyugtattam, kezeimmel keresztet formáltam az arcom pedig olyan békésnek tűnt.
K1
K1
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 573
Join date : 2018. Jan. 21.

Karakterlap
Szint: 22
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Nyugati rész - Page 14 Empty Re: Nyugati rész

Témanyitás by Kanami Minagawa Szomb. Jan. 26 2019, 15:22

Először éreztem úgy, hogy áttörést értem el valakinél. Ká a fejét olyan erővel verte a falba csoda, hogy nem zuhant az életpontja. Bár igaz, hogy idebent nem is tudott volna, de ez most lényegtelen. Amikor a csattanós pofont
adtam neki akkor ő, mintha papírból lenne, úgy esett a falnak. Nem akartam erősen megütni, de úgy néz ki, hogy a túl sok érzelem elvette az eszemet. Mindkettőnkét.
Amikor a lovag felállt gyűlölettel teli arccal ugrott nekem. A torkomnak, hogy pontos legyek. És amikor éppen engem próbált erőtlenül megfojtani, akkor mondott pár dolgot.
Egy lány halt meg miközben védenie kellett volna. Nem tapasztaltam még ilyet, hogy milyen érzés lehet, de tudom jól, hogy őt nagyon megviseli. Lelkén viselte mindig is a társai életét. Erősen, nemesen ahogy egy lovagnak illik.

-Nem lehet mindenki mindig tökéletes Ká! Legközelebb nem fogod elkövetni ugyanazt a hibát, ebben biztos vagyok!-Mondtam amennyire tudtam az elnyomott hangszálaimmal. Nem, nem rugdosódtam, sem verekedtem, csak a kezét próbáltam lefeszíteni magamról. Sosem láttam őt így megtörve, de azt hiszem ez kell mind a kettőnknek.
Nem kicsit lepődtem meg, amikor a sírás és minden hűhó után hirtelen elaludt. Úgy néz ki nem bírták az idegei.

-Most mit tegyek veled, te nagy szamár?!-Löktem le magamról, majd a vállai alatt felhúztam a kanapéra.-Szóval erről van szó, valaki meghalt melletted hmm? Nem lehet könnyű most neked, de ezért nem szabad eldobni magadtól az életed...-bár ébren lenne, hogy hallja. Így nem nagyon tudom, hogy mit tehetnék...
Kerestem egy pokrócot és ráterítettem, had pihenjen én pedig mellé ültem és egy apró pohárkából kezdtem szürcsölni az italomat.
Kezdett már odakint sötétedni, így a kandallót is begyujtottam gyorsan a menüvel.

_________________
Nyugati rész - Page 14 538AV1

Karakter dala:Bad girls
Kanami Minagawa
Kanami Minagawa
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 329
Join date : 2017. Nov. 29.
Tartózkodási hely : Sötét pince sarkában

Karakterlap
Szint: 28
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Nyugati rész - Page 14 Empty Re: Nyugati rész

Témanyitás by K1 Szomb. Jan. 26 2019, 17:23

Mielőtt folytatnám ezt a kis történetet, szeretnék feltenni nektek egy kérdés, ami kissé személyesnek tűnhet. Nem kell, rá válaszol, amúgy se szereznék róla tudomást, de ha van hozzá kedvetek, akkor gondolkodjatok rajta egy kicsit. Nektek van valami különös szokásotok, egész pontosan csináltok valami nem egészen mindennapi dolgot alvás közben. Gyerek koromban nekem az volta szokásom, hogy miközben álmodtam megfordultam az ágyban és reggel nem a fejemet pihentettem, hanem a lábaimat. Halottam olyan, aki mire felkelt a nap anyaszült meztelenre vetkőzött más meg kiharapott egy darabot a párnájából, szóval nem én vagyok az egyedüli csodabogár.

Azért mondtam ezt most el, mert feküdtem már pár ágyban, de egyik sem élt. Azóta sem tudtam kideríteni miközben ott szundikáltam Kanamin tettem-e valami illetlenséget vagy nem. De mivel még mindig éllek, ha tettem, akkor sem lehetett olyan nagy bűn, vagy mégis? Visszatérve a történtekre hetek óta nem aludtam annyit, mint ott nála és ezt egyedül neki és a varázslatos öklének köszönhettem. Lehet nyitnia kellett, volna a klinikát ahol kipofozta volna az emberekből a keserűséget és a bánatot. Nem tudom, hogy mennyi ideig lehettem eszméletlen, de a nyakamat merem rá tenni, hogy nem két percig tartott.

Mikor magamhoz tértem egy kanapén találtam magamat és valami takaró félével lettem betakarva. Kissé ködösek voltak az emlékeim ezért homlok ráncolva igyekeztem kitalálni mit is kereshettem ott.
- Annyira emlékszem, hogy kint mászkáltam az utcán majd találkoztam Kanamival aki megcsókolt. Szentséges ég az a lány tényleg semmit nem vesztett a tüzességéből. Majd bilincsel egy házba hurcolt. Ja helló Kanami. – integettem neki mintha mi sem történt volna majd felfogtam milyen helyzetben is vagyok.
Kissé kétségbe estem ezért óvatosan felemeltem a takarót akár a bomba szakértők a veszélyes dolgokat és belestem alája. Örömmel konstatáltam, hogy még mindig van rajtam ruha. Másik, amitől kissé tartottam, hogy volt esélye beszéltem álmomban. Szinte fel sem tűnt ama teher hiánya, ami csoda folytán lekerült a vállamról, mintha az utolsó pillanatban vágta volna le Kanami a hurkot a nyakamból, ki tudja, lehet így is tett.
- Megtudhatom, mit keresek itt? És nem mellesleg hol vagyok? – azt tudtam, hogy egy kanapén csak azt nem, hogy milyen házban illetve viskóban.
K1
K1
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 573
Join date : 2018. Jan. 21.

Karakterlap
Szint: 22
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Nyugati rész - Page 14 Empty Re: Nyugati rész

Témanyitás by Kanami Minagawa Szomb. Jan. 26 2019, 20:36

Nem volt a legkönnyebb dolog egy páncélost felharcolni az ágyra. Még akkor sem ha arról van szó, hogy igenis nekem erősebbnek kell lennem nála. Aztán mégis sikerült valahogy. Azt hittem mire végzek vele fel fog kelni, de ezzel szemben órákon keresztül magamra voltam hagyva a gondolataimmal.
Először csak arra koncentráltam, hogy vajon mit kéne csinálni csendben? Tudjátok ilyenkor szoktam gitározni, amikor unatkozom, vagy megyek el inni valamit, de sajna akkor ha közben felébred bepánikolna. Így csupán az maradt nekem, hogy gondolkodtam. Megint.
Aztán itt volt ő. A kanapémon ette a fene kitudja milyen agymenéssel. De úgy néz ki, hogy ahhoz van köze, hogy elvesztett egy kislányt. De vajon játékost, vagy NPCt? Remélem játékost, mert ha mindenki egy NPC halál miatti agymenése miatt aggódik, akkor megütöm. Rendesen.
Bár úgysem tudnám bántani őt. Olyan mint egy maci. Lehet néha mérges és széttép a karmaival, de akkor is ölelni való és cuki marad. Remélem mindenki látta a Mackótestvért Razz
Aztán mikor már a fekete teámat kezdtem szürcsölni ébredt fel az álomszuszék.

-Szia Ká. Ez itt Lucy Turner lakosztálya, a rock barlangja és mellesleg az otthonom.-Soroltam neki hidegen a dolgokat, valójában azon gondolkodtam, hogy tényleg elfelejtett-e mindent? Ha igen akkor tényleg idegösszeroppanása volt?
-Nem voltál túl jó állapotban így behoztalak pihenni. Remélem már jobban vagy, úgy hat órája ki vagy ütve... Ja és remélem nem akarsz megint fojtogatni azt zokon venném...
Tettem le a csésze teát és léptem oda felé behajolva az arcába mosolyogva.-Örülök, hogy felkeltél!

_________________
Nyugati rész - Page 14 538AV1

Karakter dala:Bad girls
Kanami Minagawa
Kanami Minagawa
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 329
Join date : 2017. Nov. 29.
Tartózkodási hely : Sötét pince sarkában

Karakterlap
Szint: 28
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Nyugati rész - Page 14 Empty Re: Nyugati rész

Témanyitás by K1 Vas. Jan. 27 2019, 00:08

Kissé szégyelltem magamat, hogy egy vadidegen házában ébredtem ráadásul az én hibámból. Ez ebben a formában nem volt igaz ugyanis Kanamit már ismertem egy ideje. Egész pontosan ő volt az, akivel legelőször szoros akarom mondani közeli kapcsolatban kerültem. Az a nyavalyás bilincs nem is engedted valami messzire viszont sikerült megoldanunk a helyzetet és barátsággal váltunk el. Na, ennyit a távolabbi múlttal törődjünk azzal, ami nem olyan régen történt mármint az előzőhöz képest. Egy szó, mint száz ő egy nagyon fontos szereplője volt az életemnek és még mindig az sokat köszönhettem neki jót és kellemetlent egyaránt.
- Nem is tudom mióta nem alu.. akarom mondani szép lakosztály.
Pár dolgot már sikerült tisztáznom, de néhány még nagyon zavarosnak tűnt. Reménykedtem, hogy a részegség okozta memóriavesztéssel ellentétben itt gyorsabban fogok válaszokra lelni.

Valami olyasmit mondott, hogy ő hozott be, ami nekem nem stimmelt majd megkért, hogy legközelebb ne fojtogassam.
- Én fojtogatni? - fogtam a fejemet, hogy lehettem ilyesmire képes.
Ezután rendkívül közel jött hozzám ezzel megsértve az intim szférámat, bár őt ez sohasem zavart, vagyis nem nagyon.
-Én is örülök, hogy te is örülsz. Amúgy ez egy új frizura? – próbáltam nem elvörösödni és elhúzódni előle.
Úgy döntöttem, hogy megelőzőm Kanami faggatását és elmondok neki pár apróságot.
- Az utóbbi időbe kissé ingerlékeny voltam bizonyos apróságok miatt kissé ingerlékeny voltam, amit bizonyára te is láthattál, de amúgy megvagyok. És te? Téged se raboltak el mostanában a Cupidó fivérek? Mintha ránk untak volna, úgy tűnik, már nem vagyunk nekik eléggé szimpatikusak, hehe. – végén gyengén imitáltam egy rövid nevetést.
K1
K1
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 573
Join date : 2018. Jan. 21.

Karakterlap
Szint: 22
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Nyugati rész - Page 14 Empty Re: Nyugati rész

Témanyitás by Kanami Minagawa Vas. Jan. 27 2019, 11:14

-Köszönöm, még az előtt vettem, hogy.... nos tudod még a legelején.-Nem szívesen beszélek róla mások előtt, hogy voltam a börtönben, bár szerintem Ká már tudja, vagy legalább is sejti. Tudod az a baj, hogy nem is emlékszem arra az estére már, így elég nehéz bűnhődni, de ez most lényegtelen.
Ami most egy kicsit engem jobban érdekelt, az az volt, hogy vajon tényleg ilyen nagy fordulatot okoztam neki ilyen egyszerűen? Általában nem jó, ha az ember egy idegösszeomlással áll helyre. Vajon nála is erről lehet szó?

-Semmi baj, a lényeg, hogy jobban vagy már. Tudod lehet meg is érdemeltem tőled, párszor nagyon durva voltam veled.-Lehet egy kicsit tényleg közel hajoltam hozzá, hiszen elpirult egy picit azt hiszem. Nagyon aranyos volt ahogy a felnőtt férfi egy gyermek példájára képes zavarba jönni. Vajon volt már barátnője?
Nem bánnám, ha lenne végül is Niával is nagyon jóban volt, de akkor vajon miért nem segített neki senki más? Lehetséges, hogy nem érdekelte őket annyira szegény?
Mondjuk... Szégyenlem magamat, én sem akartam először odamenni hozzá, bár ez részben az ő hibája is, hiszen nem válaszolt egy levelemre sem már elég régóta.

-Ká....igen egy új frizura, remélem tetszik neked, de biztos vagy benne, hogy nem szeretnél másról is beszélgetni?-Tettem rá a kezemet az övére. Kicsit fura volt nekem is ilyen közel hozzá, de azt hiszem én jobban viseltem, mint ő. Megragadtam a meleg kezét és felhúztam ülő pozícióba, majd leültem mellé.-Tudod itt kettesben vagyunk, nyugodtan mesélhetsz te is bármiről, innen nem hagyja el!-Mondjuk annak ellenére, hogy elhintettem az igazi nevemet is neki, nem vette észre, pedig ő az egyetlen akire rábíznám ezt a titkot is.

_________________
Nyugati rész - Page 14 538AV1

Karakter dala:Bad girls
Kanami Minagawa
Kanami Minagawa
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 329
Join date : 2017. Nov. 29.
Tartózkodási hely : Sötét pince sarkában

Karakterlap
Szint: 28
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Nyugati rész - Page 14 Empty Re: Nyugati rész

Témanyitás by K1 Hétf. Jan. 28 2019, 00:30

Hogy lakosztályban voltunk-e vagy egy egyszerű faházban azt nem tudtam megmondani az ilyesmihez (se) nem értettem. Az viszont egyértelmű volt, hogy elég kellemes egy hely ahol jól érezheti magát a fáradt kalandor. Elkerekedett a szemem mikor arról beszélt, hogy egy picit durva volt velem, nem akartam hinni a saját fülemnek.
- Még hogy te én velem durva? Én téged akarom mondani te engem. Ne segíts, mindjárt kitalálom hova is akartam az előbb kilyukadni. Fene ebbe a rossz memóriába, addig innen el nem megyek, míg rá nem jövök. – mondtam határozottan.
Közben fel sem tűnt, hogy vendég vagyok egy hölgy lakásában és éppen úgy terpeszkedek, mint egy éjszakai pillangó.

Mindegy biztos nem olyan fontos. – legyintettem.
Ez a kis alvás tényleg nagyon jól jött nem is tudom, hány éve nem volt ilyenbe részem. Mintha egy rontás ült volna rajtam, de az én jószívű papnőm megtisztított engem, egy jobb csapottal. Halottam egyesek válásoknál úgy akarják az emberekből kiverni a bűneiket, de ez biztosan csak szóbeszéd volt. Nem gondoltam volna, hogy a félrebeszélésemre reagálni fog és nem tudhattam, hogy igazat mond, vagy pusztán szóval akar tartani.
- Nem, eddig is túl sokat beszéltem a keletinél.
Kicsit megnyugodtam mikor megfogta a kezem, felültett majd helyet foglalt mellettem, mert egy pillanat erejéig végigfutott az agyamon mi van, ha bebújik mellém a takaró alá. Már nem lett volna szükség arra a kulcsra ugyanis a csukott ajtón keresztül távoztam volna.
- Mi most egy kihallgatáson vagyok? – mondtam viccesen. – Nem történt semmi egyszerűen agyamra ment ez az egész nem hiába mondták annak idején a sok videojáték megbolondítja a gyerekeket.
K1
K1
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 573
Join date : 2018. Jan. 21.

Karakterlap
Szint: 22
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Nyugati rész - Page 14 Empty Re: Nyugati rész

Témanyitás by Kanami Minagawa Hétf. Jan. 28 2019, 19:31

Kezd talán minden rendben lenni. Ká szeme is mintha a régi lenne, de valami nekem sántít. Olyan... mintha nem is tudom... talán mintha csak megjátszaná magát, hiszen az ember megérzi ezt a közeli ismerősein nem?
Én pedig úgy érzem, hogy valamiért nem akar még rendesen visszatérni.

-Nem kell aggódnod, ismerem én magamat...-Na igen kezdetben Kával is olyan voltam, mint mindenki mással úgy általában, bár azt hiszem valahol ez így van rendjén, mondjuk Nia buliján is úgy volt, hogy letepertem őt kegyetlenül brutálisan. Előtte is Ámoréknál...
De talán elnézi nekem majd egyszer ezeket.

-Hmm... Mit szólnál egy vacsihoz?-Még volt a délutáni nassnak szánt palacsintából is, de én ennek ellenére úgy döntöttem, hogy a konyhába szaladok.
-Mond csak mit ennél? És a semmit nem megfelelő válasz!-És most kedvenc házvezetőmtől idézve:-Megsértődök, ha nem eszel!
Próbáltam elterelni a témát. Ha nem szeretne beszélni róla, akkor vagy nem áll készen rá, vagy egyszerűen csak tényleg kitörölte az agyát...Tényleg lenne ekkora mamlasz?
Minden esetre a mondandóm végén egy kicsit kuncogtam. Igyekeztem minnél jobb színben feltűnni előtte, bár nem tudom miért. Ez egy furcsa nap ilyen téren. Vagy lehet csak elkaptam valami betegséget?
Minden esetre amíg Ká kitalálta, hogy mit szeretne enni kinyitottam az ajtót. Nem akarom, hogy tehernek érezze az ittlétét, de az biztos, hogy kicsit fájna, ha csak úgy elszaladna...
Hiszen régen beszéltünk már egy jót, vagy mentünk el egyet szórakozni.

_________________
Nyugati rész - Page 14 538AV1

Karakter dala:Bad girls
Kanami Minagawa
Kanami Minagawa
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 329
Join date : 2017. Nov. 29.
Tartózkodási hely : Sötét pince sarkában

Karakterlap
Szint: 28
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Nyugati rész - Page 14 Empty Re: Nyugati rész

Témanyitás by K1 Kedd Jan. 29 2019, 12:08

Egyesek biztosan azt gondolták volna szegény Kanami helyében, hogy pusztán megjátszom magam, de mivel már átestünk pár dolgon így valamennyire ismernie kellett. Ebből kifolyólag azt is tudnia kellett, hogy én egy elég kelekótya személy vagyok, akinek nem úgy működik az agya, mint mondjuk úgy, egy átlagos embernek. Talány, hogy ez mitől van, lehet örököltem valakitől, esetleg mivel gyerekoromban elkerült a bárány himlő felnőttként elkapott és ilyen formában ütközött ki. Bár azzal általában piros pöttyök és viszketés szokott párosulni, ami nekem eddig még nem volt, de ezt most inkább hagyjuk. Koncentráljunk inkább a fontosabb dolgokra mégpedig, hogy milyen gyönyörű is volt akkor az én vendég látom.

Akarom mondani volt oly kedves és meginvitált engem egy kései ebédre, amit szinte már vacsorának is nevezhettünk, bár nem igazán tudtam, hány óra van. Valahol elő tudtam venni a pontos időt, ahogyan Kanami is és ez már két óra és a falakat meg se néztem van-e rajtuk valami. Komolyra fordítva a szót ez egy kicsikét kellemetlenül érintett, habár az alvást elintéztük az étvágyam még mindig nem volt a régi. Az étkezésről eszembe jutott, hogy hanyagoltam a hanyagolásról pedig az, hogy mi volt ennek a kiváltó oka és ettől elkomorodott a kedvem. Azon kezdtem el gondolkodni, hogy milyen kifogással is tudnánk elhalasztani ezt a vacsorát.
~ Most jut eszembe, hogy egy fontos találkozom, van, amit nem halaszthatok el. Nem jó, mert egyből kiszúrná, hogy hablaty. Éppen diétázok. Marhaság. Milyen nagyok a szemeid nagymama. Atya ég, hogy nem haltam meg eddig? Mi lenne, ha nemes egyszerűséggel lecsókolnám, az általában beválik. Igen a romantikus filmekben, másfélében pedig meg se állnak az ágyig, de erről én természetesen semmit sem tudok.~ habár ez az egész a fejemben zajlott le azért közben mozgott a szám.
- Bármi jó. –
Úgy döntöttem megpróbálok, magamba erőltetni pár falatot majd közlöm vele, hogy ennyi elég is.
K1
K1
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 573
Join date : 2018. Jan. 21.

Karakterlap
Szint: 22
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Nyugati rész - Page 14 Empty Re: Nyugati rész

Témanyitás by Kanami Minagawa Szer. Jan. 30 2019, 11:30

Bárki megmondhatja, hogy nincs minden rendben még Kával. Percekig gondolkodott, hogy mit feleljen és nem hiszem azon, hogy mit kéne ennie, azaz a válaszból ítélve nem erről van szó.
Nem igazán tudom, hogy mit kéne kezdenem ezzel a "bármi jó-val"

-Azt hiszem akkor valami egyszerű lesz...
Végül talán jobb is így, hiszen nem sok minden van nálam most. Azért jobban örültem volna neki ha mond valamit, hogy mit készítsek, de így is megoldom. Vajon mi járhat most a fejében?
-Ká tudod régóta várok rá, hogy meglátogass. Remélem nem csalódsz nagyon bennem.-Próbáltam megtörni a csendet ismételten. Nem tudom miért, de úgy tűnik nekem, hogy kezd erőltetett lenni a helyzet. Legalább egy kicsit oldja majd a hangulatot a frissen készült rántotta szerű valami...
-Jó étvágyat!-Tettem le elénk két tányérral, én meg fura mosollyal néztem, hogy vajon mennyit fog belőle enni a lovag.
Na persze ennek egy egyszerű oka volt, mégpedig az, hogy kíváncsi voltam, hogy ízlik-e neki amit sütöttem, hiszen a palacsintából sem evett, pedig az szerintem jól sikerült.
Persze Ká mellett én is szedtem belőle, de majd csak utána, hogy bátran lapátolhasson belőle egy szép nagy adaggal, ha kér. Remélem komolyan vette a "megsértődök" részt.

_________________
Nyugati rész - Page 14 538AV1

Karakter dala:Bad girls
Kanami Minagawa
Kanami Minagawa
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 329
Join date : 2017. Nov. 29.
Tartózkodási hely : Sötét pince sarkában

Karakterlap
Szint: 28
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Nyugati rész - Page 14 Empty Re: Nyugati rész

Témanyitás by K1 Szer. Jan. 30 2019, 12:49

Az ott létem során sok mindent átéltem és igyekeztem mindenre számítani, de ezt legmerészebb álmomban sem gondoltam volna. Még, hogy nekem az ügyetlen mamlasznak egy szuper modell. akarom mondani ilyen kedves lány, csináljon, reggelit akarom mondani, vacsorát. Még a való életben sem történt meg ez velem mindig magamra kellett főznöm. Persze azért akadtak kivételek, mint mikor a büfében egy nagyon csinos lány szolgált ki, de valószínűleg csak egy pincér volt. Lehet, hogy konyhákon szoktak dolgozni aranyos lányok, de én oda sosem ittam be, igaz nem is próbálkoztam. Lényeg a lényeg, hogy Kanami nagy lelkesedéssel fogott neki az ételem elkésztésének. Tisztán látszottak a mozdulatain, hogy nem először jár a konyhában és mindennek ismerte a helyét. Én mindig csak olcsó fogadókban szálltam meg és kocsmákban vagy kisebb éttermekben eszegettem. Ahhoz én még nem voltam elég képzett, hogy saját magamra főzzek, hogy másnak adjak belőle arra meg pláne nem.

Rövid idő alatt el is készült a mű remek, ami nem volt más, mint egy gusztusosan kinéző, klasszikus rántotta. Dicséretre méltó, hogy ő nem vette fel a mesterszakácsok elég furcsa szokását. Odahaza a tévében láttam egy sok csillagos fogást, ami egy zöld, egy piros csíkból állt a tányéron, közepén padig valami húsféleség mi nem lehetett nagyobb egy bankjegynél. Tisztában vagyok vele, hogy nagyon jól néz ki, ahogyan azzal is, hogy ilyesmivel nem lehet jóllakni.

Megfogtam a kanalat majd egy nagyobb adagot belapátoltam a számba. Éppen akartam mondani, hogy finom, de ennyi elég is lesz mára mikor megláttam Kanami csillogó tekintetét, szinte ragyogott. Gondolatolvasás nélkül is tudtam, hogy mi járhat a fejében. Arra volt kíváncsi, hogy ízlett az étel illetve azt akarta, hogy egyek még egyet. Szavakkal nem mondta ki, de szerintem ezt akarta közölni velem. Próbáltam félre fordítani a fejemet nem oda nézni, de mindez hasztalannak bizonyult nem tudtam ellenállni a bájának. Nem volt mást tenni, mint enni még egy falatot, de a szeme újfent azt követelte, hogy még egyet, csak még egyet. Nem is tudom mióta nem ettem ilyen sokat egyhuzamban, mázli, hogy nem kellett ott mosakodni, mert lefogadom, hogy lesúrolt volna.
-Köszönöm nekem ennyi elég. – mondtam miután elfogyasztottam a három negyedét.
K1
K1
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 573
Join date : 2018. Jan. 21.

Karakterlap
Szint: 22
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Nyugati rész - Page 14 Empty Re: Nyugati rész

Témanyitás by Kanami Minagawa Szer. Jan. 30 2019, 17:33

Jó érzéssel töltött el, hogy evett az ételből. Bár úgy nézett ki a dolog, hogy kissé zavarban attól, hogy figyelem őt. Ez mondjuk nem meglepő, hiszen sokan zavarba jönnek attól, ha tartósan figyelik őket. De nekem ez most jól esett.
Kissé mondjuk odaégett a rántotta alja, de úgy nézett ki, hogy neki így is ízlik. Azon gondolkodtam közben, hogy vajon Ká valaha lépne valamit az irányába, hogy összejöjjünk? Nem lenne rossz dolog az egész, hiszen ismerjük egymást egy ideje, bár úgy tűnik Ká mostanság másokkal szokott inkább lenni. Lehetséges, hogy lent a kazamatában pont az új barátaival volt?
Vajon.. vajon én jól kijönnék velük? Remélem azért nem lesz belőle probléma, hiszen ha olyan barátai vannak, mint az a töketlen Ozirisz, akkor komoly bajba kerülök. Azon lepődtem meg, hogy az fennhéjázó bugris még nem keresett meg...
Minden esetre ahogyan a lovag majszolgatta előttem az ételt az szépen fogyni kezdett. A nagyobbik részét megette már, amikor én is hozzáláttam. Éppen a villámmal szedtem fel egy kisebb darabot amikor feltettem egy kérdést neki:

Mond csak Ká, te minek gondolsz engem? Azaz ki vagyok én a szemedben?-Néztem rá, miközben a számban landolt az első falat rántotta. Kivételesen nem is lett rossz! Reményekkel teli szemmel figyeltem az előttem lévő zavarban lévő lovagot.
Tényleg érdekelt miként lát engem. Remélem azért nem fog olyat mondani ami nekem nem tetszik, mert végtelenül szomorú lennék. Mondjuk abban is bízom, hogy őszintén elmondja amit gondol.
Mondjuk tőle egy olyanra számítok, hogy kedves, szép satöbbi, de engem nem ez érdekel, hanem inkább az, hogy tényleg mit jelentek. Hogy vajon ha szóba kerülök, akkor fél vagy esetleg jó emlékek jutnak az eszébe. Hogyha fél akkor miért fél, ha gyomra összerándul akkor mitől? Szóval az minden ami érdekelne. Persze én sem hagynám viszonzatlanul a mondandóját.

_________________
Nyugati rész - Page 14 538AV1

Karakter dala:Bad girls
Kanami Minagawa
Kanami Minagawa
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 329
Join date : 2017. Nov. 29.
Tartózkodási hely : Sötét pince sarkában

Karakterlap
Szint: 28
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Nyugati rész - Page 14 Empty Re: Nyugati rész

Témanyitás by K1 Pént. Feb. 08 2019, 12:48

Kanami egy olyan kérdést szegezett nekem, ami teljesen és totálisan váratlanul ért, jó hogy nem haraptam ketté az evő eszközömet. Körülbelül így érezhet az a szülő, akitől megkérdi imádott csemetéje, hogy vajon honnan jön a kis baba. Az átlagember ilyenkor természetesen zavarba jön, és nem kezdi el ecsetelni a nemi aktus részleteit, de a modern világban már erre is volt példa, sajnos. Szerencsére én a végletekig profi módon viselkedtem, vagyis csak az evésre koncentráltam. Persze halottam, mint mondott, de az amolyan statikus zörejként jutott el hozzám, de én rezzenéstelen arccal ettem tovább. Beletelt úgy tíz másodpercbe mire az agyam sikeresen dekódolta az állítólagos gyengébbik nem felől érkező üzenet és ekkor egy pillanatra megállt a kezem. Az informatikusok ebben azt mondták volna, hogy lefagyott a rendszer szerintem más is járt már így. Most a férfi olvasókhoz szólok, meg a nőkhöz, vagyis azokhoz az egyénekhez, akik olvassák az én történeteimet. Bizonyára mindnyájan voltatok olyan helyzetben, hogy nem tudtátok megmondani miként is tekintetek a másikra, mert ez amolyan bonyolult, kvázi kínos kérdés.

Fogalmam sem volt róla, hogy mit is kéne felelnem és nagy bánatomra az egyetlen menekülő út is zárva volt. Megpróbálhattam volna egy teleport kristállyal kereket oldani, de ez több szempontból is rossz ötlet lett volna. Először is mert ő sokkal ügyesebb, mint én, másodszor pedig egy életre magamra haragítottam volna. Néztem bele azokban a ragyogó szemeibe is igyekeztem kitalálni mi a fészkes fenét is mondjak ennek a lánynak. Talán meglepődött volna, ha azt mondom, legszívesebben letépném róla a ruhát, ami akkor nem volt igaz, de már kosza ötletként megfordult a fejemben.
-Szerintem, te egy jószívű őszinte és megbízható társ vagy, egy olyan, akire minden férfi vágyik. – szinte ösztönösen rakosgattam a szavakat egymás után, minden gondolkodás nélkül.
-Akit én meg sem érdemlek. – mondtam sóhajtva.
K1
K1
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 573
Join date : 2018. Jan. 21.

Karakterlap
Szint: 22
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Nyugati rész - Page 14 Empty Re: Nyugati rész

Témanyitás by Kanami Minagawa Vas. Feb. 10 2019, 21:42

Ká megint önmaga volt. Nem hiszem, hogy valaha is feltettem volna egy ilyen személyes kérdést egy férfinak, de még nőnek se. Erre ő egy tipikus "ezt akarja hallani" választ adott. Picit ki is zökkentett. Nem szeretem az ilyen tereléseket, pedig aztán néha én is használom.

Mégis valahol jól esett. Őszintének tűnt a hangja és a tekintete, pláne, hogy a szemébe nézve mélyen belül a rettegés is ott volt. Mosolyogtam. Abban a pillanatban ez volt az egyetlen amit tudtam tenni.

-Nem kell ettől félned, én nem érdemlek meg senkit.
-Fogtam meg a kezét. Annyira ártatlan és annyira de annyira őszinte volt még ez a srác, hogy nem érdemelném meg őt. Még barátnak sem. Csak elrontanám őt. Csak elvenném tőle, amitől annyira kedves, amitől annyira kedves nekem.
-Tudod nem akarom, hogy feszélyezve érezd magadat. Ha... ha nem szeretnél velem itt lenni... -Nem akartam befejezni. Nem akartam, mert tudtam, hogy megbánhatom, hogy fájhat amit tenni fog, de egyben azt is akartam, hogy önszántából legyen itt. Hiszen már nélkülem is visszatérne a normális mindennapokba.-Akkor az ajtó nyitva van. Nyugodtan... Nyugodtan elmehetsz, ha nem szeretnél velem itt maradni, csak egy kicsit is.
-Ilyen téren mindig fura voltam. Elsősorban mindig a vagány és erős vagyok, de most mégis úgy féltem ahogy bárki más tenné, ha egy a szívéhez közeli személy lehet otthagyja. Hiába voltam amerikai, a szabadok országából, akik mindig a modernek voltak,mégis jobb szerettem, ha a barátságot, vagy az annál több dolgokat mindkét fél szeretné.
Néztem rá Kára, hogy vajon, most hogy tudja, hogy elmehet meg teszi-e.

_________________
Nyugati rész - Page 14 538AV1

Karakter dala:Bad girls
Kanami Minagawa
Kanami Minagawa
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 329
Join date : 2017. Nov. 29.
Tartózkodási hely : Sötét pince sarkában

Karakterlap
Szint: 28
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Nyugati rész - Page 14 Empty Re: Nyugati rész

Témanyitás by K1 Hétf. Feb. 11 2019, 12:20

Csodás volt ott akkor Kanamival szinte már túl tökéletes, de ilyenbe már volt némi gyakorlatom. Nem olyan sok, de azért akadt egypár ehhez hasonló helyzet. Annyit még hozzá kell tennem mikor megfogta a kezemet az nagyon romantikus volt. Általában ilyenkor szokott előfordulni, hogy megszólal, az ébresztő én pedig egyedül találom magamat a saját ágyamban. Ha valaki arra gondol ez a gyerek olyan tesze-tosza volt, hogy jó lánnyal csak álmában került kapcsolatban az nem tévedett sokat. Ha egyesek kapcsolat alatt valami undorító dologra gondolt az most rögtön szégyellje el magát, nálam nincs helye az efféle szégyentelenségnek, vagyis nem túl gyakran. Igaz, ami igaz ez a nő sem volt egészen magánál ugyanis olyan badarságokat hordott össze miszerint nem érdemel meg senkit. Ez ebben a formában nem volt igaz, mert csak én nagyon sokat köszönhettem neki. Példának okáért ő volt az első a gyengébbik nemből, aki rám esett általában mikor tömegközlekedéssel utaztam mindig csak a szakálas pocakos illetők jutottak nekem, akik ráadásul férfiak voltak.

Úgy tűnt mintha már megelégelte volna a társaságomat, mert olyanokat mondott miszerint nem akarja, hogy feszélyezve érezzem magamat és bármikor elmehetek. Ezt a csavaros női logikát már ismertem az édesanyám révén, ő szokta mondogatni, ha akarok, nyugodtan elmosogathattok, így célzott rá finoman, hogy csináljam meg. Ha rám akarta volna bízni a döntést simán kizárta volna az ajtót és nem szólt volna egy árva szót sem. Mivel mindent értettem felálltam majd váratlanul gondolkodóba estem. Ez nem valami jó, mert ilyenkor szoktak a rossz dolgok történni velem.
- Volt már olyan veled, hogy nem tudtad ki is vagy valójában. Eddig nekem volt valami halvány sejtésem, de most végkép elvesztettem a fonalat. Másrészről viszont mondták már neked, hogy egy kis boszorka vagy? Egy varázsütéssel akarom mondani pofonnal sikerült kijózanítanod. – mondtam enyhe mosollyal az arcomon és minden egyes szavamat komolyan i gondoltam.
K1
K1
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 573
Join date : 2018. Jan. 21.

Karakterlap
Szint: 22
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Nyugati rész - Page 14 Empty Re: Nyugati rész

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

14 / 15 oldal Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.