Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

28. boss

+8
Rikomono
Saya
Chancery
RenAi
Tsujimoto Eiki
Danee
Hinari
Sakuya
12 posters

2 / 3 oldal Previous  1, 2, 3  Next

Go down

28. boss - Page 2 Empty Re: 28. boss

Témanyitás by Sakuya Vas. Szept. 24 2017, 15:08

Ahogy Cearso a tükör elé áll Rosaline már közli is a feladatot.
- Látom sok mindent hoztatok magatokkal. Remélem mérgeket is... Rosaline azt mondja! Igyál meg egy mérget!
Sakuya
Sakuya
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 146
Join date : 2016. May. 19.

Vissza az elejére Go down

28. boss - Page 2 Empty Re: 28. boss

Témanyitás by Cearso Vas. Szept. 24 2017, 17:03

Azonnal elkapom a tekintetem, mikor a kislány úgy dönt, hogy szó nélkül engedelmeskedik... Na, ez nekem például biztosan nem menne. Azért fél szemmel meggyőződök, hogy a lány már nincs ott, mielőtt én odaállnék.
Ez még csak nem is vészes feladat. Sokkal jobb, és kicselezhetőbb, mint az előző két feladat. Halványan rámosolygok a tükörben a lányra, és felhúzom a szemöldököm.
-Csak ennyi?
Komolyan, sokkal vészesebb feladatra számítottam.
Természetesen eszembe nem jutott a többiek készletét pazarolni egy ilyen gyerekes feladatra. Igaz, hogy nem sűrűn használom, és nem osztom meg a többiekkel a saját készletemet, de azért nekem is van néhány trükk a tarsolyomban. Valami totál rég ott porosodó kis mérget húzok elő, és felhajtom az egészet.


/Megiszok egy saját Gyenge Speciális Méreg-t/

_________________
1.:

2.:

3.:

4.:

lvl 38:
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

28. boss - Page 2 Empty Re: 28. boss

Témanyitás by Sakuya Hétf. Szept. 25 2017, 07:51

- Csak ennyi. - Erősíti meg Rosaline. További kommentárt nem fűz hozzá csupán Dr. Búbót játszik (kéri a következőt) Miután Cear is megkapja a piros debuff jelzést és a harmadik kő is zöldé válik a tízből.

Határidő: parancsnok 2 nap / játékos 2 nap.
-------------------------------------------------------------------------------------------
Kiosztott sebzések
Sebzés okozói:
-

Bosson lévő Buffok/debuffok:
- Nincs

Boss Cselekvések:
- Nincs



Játékos cselekvések:

Játékos buffok:
-Hinari: Sárkányfog rúna (10%-kal kevesebb sebzést szenvedsz el még tart a páncélod); Vikinggyűrű (az első támadásod nem fogyaszt cselekvéspontot)
-Cearso: Artemisz (Minden körben plusz egyet sebez, maximum +8-ig)
-Ozirisz: Vikinggyűrű (az első támadásod nem fogyaszt cselekvéspontot)
-Saya: Gyémánt Mellvért (10%-al több sebzés, ami vissza is verődik)
-Chan: Nevelés Kesztyűje (a második kisállat sebzése Cool
-Tachi: Szükség Pajzsa (játékosvédelem); Senzankoo Páncélja (leütésekor 50% eséllyel regenerál legfeljebb 30 páncélt.)
-Rikomono: Razonek Tüskéje (5 mérgezés)

Játékos debuffok:
Ozirisz: 85 sebzéssel kezdi a harcot
Saya: felszerelés bónuszok nélkül harcol
Cear: Nem használhat speciális képességet
-------------------------------------------------------------------------------------------
Halott/kiesett játékosok:
nincs
-------------------------------------------------------------------------------------------
Parancsnok:Ozi
-------------------------------------------------------------------------------------------
Sorrend:
statok:
”közös tarisznya”:
Sakuya
Sakuya
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 146
Join date : 2016. May. 19.

Vissza az elejére Go down

28. boss - Page 2 Empty Re: 28. boss

Témanyitás by Ozirisz Kedd Szept. 26 2017, 19:22

Szerencsére Cear egy viszonylag egyszerű feladatot kapott, semmi veszélyeset vagy perverzet. Csak egy flaska mérget kellett meginnia. Szerencsére azt nem kötötte ki, hogy milyen mérget, úgyhogy remélem a srác valami gyenge löttyre húzott rá. Mondjuk ha jobban belegondolok, lehet kellett volna osztanom a jónéppel egy pár üveg Lobriai kalózpálinkát, hisz ha úgy vesszük, méregnek minősül az is. Rajt van az üvegén a halálfej, szóval méreg... Bár, jobban belegondolva, az egy fél napig legalább harcképtelenné teszi azt aki elfogyasztja, kitartás ide vagy oda...
Majd körbenéztem a csapaton. ~ Ki legyen a következő?
Majd kis tűnődés után arra jutottam, hogy legyen most Tachi. Bár, ha egy nem épp ínyére való feladatot kapna, akkor szépen kitolna velünk, de előbb-utóbb mindenki sorra kerül a jelenlevők közül, szóval ha mást küldenék is legfeljebb csak későbbre halasztanám a dolgot.
- Tachi, kérlek jelentkezz a tükör előtt, lehetőség szerint próbáld meg teljesíteni! - mondtam a lovag srácnak, majd figyeltem a történéseket. Vajon milyen feladat fog következni? És vajon teljesíteni fogja? Mindjárt kiderül...


// Tachi következik

_________________
Ozirisz
Ozirisz
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 2125
Join date : 2013. Jun. 10.
Age : 36
Tartózkodási hely : Házi karanténban Yurihimével :3

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

http://ozirisz.xyz/

Vissza az elejére Go down

28. boss - Page 2 Empty Re: 28. boss

Témanyitás by Sakuya Vas. Okt. 01 2017, 21:49

- Még egy lovag ezúttal egy gonosz lovag. - Szólal meg. - Rosaline azt mondja Táncolj! Táncolj mindhalálig, és nem elégszem ám meg a jobbra lépek balra lépek mozdulatokkal. Légy kreatív!
Sakuya
Sakuya
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 146
Join date : 2016. May. 19.

Vissza az elejére Go down

28. boss - Page 2 Empty Re: 28. boss

Témanyitás by Tachibana Makoto Kedd Okt. 03 2017, 16:11

Cearso kérdése nagyjából összefoglalta az én reakcióm is, de az nem csupán arra az egy kérésre vonatkozott, hanem az egész eddigi "harcra". A feladatok meglehetősen egyszerűek voltak eddig, és nem is túl meglepőek. Valahogy adta magát, hogy egymásnak kell majd kárt okoznunk. Viszont fegyverre egyelőre valóban nem volt még szükség, így a kardom és a pajzsom is a helyén maradt. Az egyetlen "érdekes" momentum Saya-chan vetkőzése volt. Biztosan egy pedofil írta a kislány programját, ha ilyesmire kérte pont őt. Mindenesetre Saya eleget tett a parancsnak, méghozzá késlekedés nélkül. Ami Ozirisz-kun kérését illeti, én természetesen ignoráltam, ugyanis nekem nem kellenek efféle korlátok ahhoz, hogy úriemberként viselkedjek, és ne bámuljam meg :] Na de lassan én is sorra kerültem, úgyhogy a tükör elé somfordáltam, hogy szembenézzek a félelmetes hanggal, mely rendkívül komoly kihívást jelentő parancsokat osztogat :]
- Gonosz? Kikérem magamnak, hol látsz te rajtam gonoszságot? - vontam kérdőre legújabb képzeletbeli barátunkat. Neveletlen kölök :] - Zene nélkül? Legalább énekelsz nekem? - szegeztem neki a kérdést, de persze nem vártam se választ, se zenét, se éneklést. Magában viszont csak az ökör táncol, úgyhogy körbenéztem, és rövid gondolkodás után elkaptam Hinari-chan derekát, és keringőre hívtam. Annak könnyen követhető a ritmusa akár zene nélkül is. Pedig valamilyen latin tánc sokkal izgalmasabb lett volna :]
Tachibana Makoto
Tachibana Makoto
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1809
Join date : 2012. Sep. 18.
Age : 30
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 43
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

28. boss - Page 2 Empty Re: 28. boss

Témanyitás by Hinari Kedd Okt. 03 2017, 19:09


Nem harci poszt

Hogy ki mit szólt a bossterem előtti Ai-s jelenethez, azt nem láttam, de nekem enyhén szólva is sok volt, amit Ai Rikomononak engedett. Rendben, én eddig úgy tudtam, hogy Jinnel volt, de ez nem jelent semmit, meg amúgysem bíráltam sehogyansem, és egyáltalán ha neki jó, akkor... inkább oda se néztem, hanem megpróbáltam nagyon rezignáltan a bosstaktikára koncentrálni. Ozinak ezúttal könnyebb dolga volt, mert mivel nem tudtuk a feladatokat, abszolút a szerencsén múlott, ki mit fog kapni, s egyedül Sayát sajnáltam s csodáltam is egyszerre, hogy ilyen könnyedén ment neki a levetkőzés. Én... nem tudom, mit csináltam volna.
Az etikai módot természetesen azonnal visszakapcsoltam én is, és egészen addig, amíg Tachibana nem jött, csupán a háttérből figyeltem az eseményeket. A lovag első, felém irányított mozdulata viszont elég volt hozzá, hogy rájöjjek a szándékaira, de - Tachibana szerencséjére - azért ott volt bennem a félsz, hogy mi lesz, ha a kislány nem veszi táncnak a visszautasított "felkérést" (amiről, természetesen, szó sem volt, hiszen csakúgy megfogta a derekam, de mint tudjuk, egészen könnyedén visszakozhattam volna, ha akarok).
- Kár, hogy erről nem készül automata fotó, nem? - utaltam vissza egy korábbi kontaktunkra az első két lépés megtétele után, de ahogy olyan pozícióba kerültem, hogy szembe legyek Ozival, hangtalanul kértem őt, hogy lehetőleg minél hamarabb szabadítson ki: nemes cél ide vagy oda, azért kényelmetlen volt a lovag közelsége, emelett pedig azt is be kellett látnom, hogy nagyon rég nem táncoltam. Néha eljárhatnánk Allal...

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

28. boss - Page 2 Empty Re: 28. boss

Témanyitás by Sakuya Kedd Okt. 03 2017, 21:35

Nem reagál Tachira érdemben viszont halk tapsot hallotok illetve, Rosaline a következő játékost követeli. A negyedik kövecske is zöldre vált és Tachi megkapja a piros jelecskét, azonban nem csak ő de Hinari is.

Határidő: parancsnok 2 nap / játékos 2 nap.
-------------------------------------------------------------------------------------------
Kiosztott sebzések
Sebzés okozói:
-

Bosson lévő Buffok/debuffok:
- Nincs

Boss Cselekvések:
- Nincs



Játékos cselekvések:

Játékos buffok:
-Hinari: Sárkányfog rúna (10%-kal kevesebb sebzést szenvedsz el még tart a páncélod); Vikinggyűrű (az első támadásod nem fogyaszt cselekvéspontot)
-Cearso: Artemisz (Minden körben plusz egyet sebez, maximum +8-ig)
-Ozirisz: Vikinggyűrű (az első támadásod nem fogyaszt cselekvéspontot)
-Saya: Gyémánt Mellvért (10%-al több sebzés, ami vissza is verődik)
-Chan: Nevelés Kesztyűje (a második kisállat sebzése Cool
-Tachi: Szükség Pajzsa (játékosvédelem); Senzankoo Páncélja (leütésekor 50% eséllyel regenerál legfeljebb 30 páncélt.)
-Rikomono: Razonek Tüskéje (5 mérgezés)

Játékos debuffok:
Ozirisz: 85 sebzéssel kezdi a harcot
Saya: felszerelés bónuszok nélkül harcol
Cear: Nem használhat speciális képességet
Tachi: Minden kiskörben 10 csp-t veszít (-10)
Hinari: Minden kiskörben 10 csp-t veszít (-10)
-------------------------------------------------------------------------------------------
Halott/kiesett játékosok:
nincs
-------------------------------------------------------------------------------------------
Parancsnok:Ozi
-------------------------------------------------------------------------------------------
Sorrend:
statok:
”közös tarisznya”:
Sakuya
Sakuya
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 146
Join date : 2016. May. 19.

Vissza az elejére Go down

28. boss - Page 2 Empty Re: 28. boss

Témanyitás by Ozirisz Pént. Okt. 06 2017, 20:19

Tachi egy elég érdekes feladatot kapott, csak táncolnia kellett. Rosaline valahogy ráérzett valamire, hogy gonosznak nevezte. Vagy csupán én gondolom túl, és a boss algoritmusa csupán a feje feletti piros jel miatt aggatta rá a jelzőt. Ami viszont váratlanul ért, hogy Hinari itta meg az egésznek a levét, Tachi kapott az alkalmon és letámadta. Még szerencse, hogy Alex nincs itt, különben a legkisebb gondunk lenne a sikertelen bossharc, mert minimum egy összeszólalkozás lett volna a következménye, rosszabb esetben egy "mindenki csépel mindenkit" féle kaotikus állapot, amit aztán ember legyen a talpán aki követni tud.
- Például az efféle dolgokra gondoltam múltkor, az ilyenekkel kihúzod a gyufát, aztán utána meg megy a hápogás hogy szerinted ok nélkül betámadnak... - jegyeztem meg Tachinak.
- Ha itt lenne a sárkányos újságíró lány, akkor holnap már a címlapon lenne az "automata fotó" – válaszoltam Hinarinak.
Ami viszont kicsit meglepett, hogy a lány nem ellenezte Tachi közeledését, bár valószínű a bossharc sikeressége miatt tűrte el mindezt. Látszik rajta, hogy nem örül a helyzetnek, és szerintem legszívesebben tökönrúgná a lovagot, hogy elrepüljön a szoba túlvégébe, a lehető legmesszebb őtőle.
- Hinari, te vagy a következő. Kérlek jelentkezz a tükör előtt a feladatért, amit lehetőség szerint próbálj meg teljesíteni! - mondtam a lánynak, aki minden bizonnyal kicsit megkönnyebbül, hogy kiszabadulhat Tachi karjaiból. A lovag pedig most folytathatja egyedül a táncikálást, bár valószínűnek tartom hogy valaki mást fog betámadni. Remélem ezzel a lépésemmel nem Sayával fogok még jobban kitolni.

Remélem Hinari is valami viszonylag egyszerű feladatot kap, legalábbis olyat amit nem túl nehéz teljesíteni és semmi ördöngősség nem lesz benne. Úgy tűnik mintha elfogytak volna a durva feladatok, bár a látszat néha csal. Sosem tudni, nem-e csak ezt akarja elhitetni velünk a rendszer, és amikor a legkevésbé sem számítunk rá, akkor bumm, valami olyan jön ami felborít mindent...

// Hinari jön

_________________
Ozirisz
Ozirisz
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 2125
Join date : 2013. Jun. 10.
Age : 36
Tartózkodási hely : Házi karanténban Yurihimével :3

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

http://ozirisz.xyz/

Vissza az elejére Go down

28. boss - Page 2 Empty Re: 28. boss

Témanyitás by Sakuya Kedd Okt. 17 2017, 20:30

- Hmm... miféle feladatot adjak... - Tanakodik el Rosaline. - Szeretem a költészetet szóval Rosaline azt mondja! Ezentúl mindig ha tennél valamit (OOC ha sorra kerülsz) rímeket kell faragnod! A hallgatás nem elfogadott.
Sakuya
Sakuya
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 146
Join date : 2016. May. 19.

Vissza az elejére Go down

28. boss - Page 2 Empty Re: 28. boss

Témanyitás by Hinari Kedd Okt. 17 2017, 21:31


Ozi persze nem értette a lovagnak szánt mondatom mögöttes jelentését, de nem is nagyon szándékoztam kifejteni neki. Végighallgattam a táncpartneremnek szánt szavait is, közbeszólás nélkül és ahogy lépegettünk, balra és jobbra, azon kezdtem el gondolkodni, hogy céhtársam még mindig nagyon fehérnek lát mindent. Fehérnek vagy feketének.
Annak viszont örültem, hogy én következhettem, így amikor Ozirisz kiadta az utasítást, hátrébb léptem Tachibanától s igaz őneki folytatnia kellett a táncot, én viszont egy tánc befejezését jelző révérence-t, bókolást azért megengedtem magamnak.* Attól függetlenül, hogy a teremben lévők legnagyobb hányada valószínű sosem találkozott odakint ilyesmivel. A lányka feladata pedig egyszerű volt. Vagyis elsőre. Először Ranmaru jutott eszembe és a Mirikának elszavalt verse, majd a könyv, amit Petertől ajándékba kaptam, az viszont sosem merült fel bennem, hogy én magam is rímekben szóljak bárkihez is, hiszen... nem én voltam, akinek meg kellett hódítania a lányok szívét. Zavarba is jöttem a gondolattól, Rosaline azonban várt rám, így valamit azért csak ki kellett nyögnöm válaszul.
- Megteszem amit kérsz, kicsi lány,
Ha már ily nemes feladatot bíztál rám.


*Egy rövid térdbehajlítás a szoknyám két szélét fogva, semmi több.

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

28. boss - Page 2 Empty Re: 28. boss

Témanyitás by Sakuya Hétf. Nov. 06 2017, 08:55

Amint Hinari elengedi Tachit a debuffot jelző ikon eltűnik róla majd felcsendül az ismerős hang. - Hát... remélem lesz ennél jobb is. - Halhatjátok Rosaline kissé epés válaszát de immáron az ötödik kövecske is zöldre vált és Hinari ismét kap egy jelzőt.
Határidő: parancsnok 2 nap / játékos 2 nap.
-------------------------------------------------------------------------------------------
Kiosztott sebzések
Sebzés okozói:
-

Bosson lévő Buffok/debuffok:
- Nincs

Boss Cselekvések:
- Nincs



Játékos cselekvések:

Játékos buffok:
-Hinari: Sárkányfog rúna (10%-kal kevesebb sebzést szenvedsz el még tart a páncélod); Vikinggyűrű (az első támadásod nem fogyaszt cselekvéspontot)
-Cearso: Artemisz (Minden körben plusz egyet sebez, maximum +8-ig)
-Ozirisz: Vikinggyűrű (az első támadásod nem fogyaszt cselekvéspontot)
-Saya: Gyémánt Mellvért (10%-al több sebzés, ami vissza is verődik)
-Chan: Nevelés Kesztyűje (a második kisállat sebzése Cool
-Tachi: Szükség Pajzsa (játékosvédelem); Senzankoo Páncélja (leütésekor 50% eséllyel regenerál legfeljebb 30 páncélt.)
-Rikomono: Razonek Tüskéje (5 mérgezés)

Játékos debuffok:
Ozirisz: 85 sebzéssel kezdi a harcot
Saya: felszerelés bónuszok nélkül harcol
Cear: Nem használhat speciális képességet
Tachi: Minden kiskörben 10 csp-t veszít (-20)
Hinari: Minden kiskörben 10 csp-t veszít (-10)
Hinari: Minden beszéden alapuló cselekvés hatását veszti. (Skillek, switch, parancsnoki utasitások stb.)
-------------------------------------------------------------------------------------------
Halott/kiesett játékosok:
nincs
-------------------------------------------------------------------------------------------
Parancsnok:Ozi
-------------------------------------------------------------------------------------------
Sorrend:
statok:
”közös tarisznya”:
Sakuya
Sakuya
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 146
Join date : 2016. May. 19.

Vissza az elejére Go down

28. boss - Page 2 Empty Re: 28. boss

Témanyitás by Ozirisz Szer. Nov. 08 2017, 19:33

Egyre érdekesebb lesz a boss, egyre változatosabb feladatokkal. Az elején az az érzésem volt, hogy kegyetlen durva dolgok fognak történni. Azonban amilyen komolyan indult az egész, úgy lett egyre könnyedebb. Az első feladatban még egymásnak estünk, most meg már itt táncoltak az előbb ketten is. Alakul ez, végre nem az a feszült hangulat, hanem mintha oldódna a társaság, szép apró lépésekben. Ha ez így van, akkor kell adni neki egy plusz löketet. Első körben egy üvegcsét hívtam le az inventoryból. Egy kortynyi jó minőségű whiskey, ami elegendő bátorságot adott a következő lépésemhez, ami egy pillanattal ezelőtt csupán egy homályos, formálódni készülő gondolat volt. Majd rögtön elkezdett tisztulni a kép. Mi is tízen vagyunk, épp mint a rénszarvasok. Tovább kotorászva az inventorymból előhívtam a gitárom, aztán kezdetét vette a hangulat oldása és a trollkodás. Avagy ha már Rosaline trollkodhat velünk, mi miért ne vághatnánk vissza? Lehet, hogy erre még Rosie sincs felkészülve és a programja dob egy piros pöttyös exceptiont, majd összeomlik...


********************rendeer  rendeer  rendeer  rendeer  rendeer  rendeer  rendeer  rendeer  rendeer  rendeer


Egyszer egy frontharcos nagyon unta már magát,
Hát elhívta a bossharcra pár jófej haverját.

Tíz bátor frontharcosnak kellett egy kis vagyon,
A bonus lootért az egyiküket Danee vágta nyakon.
Kilenc bátor frontharcosnak nagy melege lett,
Saya nekivetkőzött, a többi meg lesett..
Nyolc szomjas frontharcos az üveg felé nyúlt,
Cearsonak csak méreg jutott, így hát beájult.

Ha Rosie mondja, ugorj a kútba,
Ne kérdezz semmit, csak azt, hogy hova.
Pörög a bossharc és a kör végén
Debuffol valaki, vagy te vagy én.

Hét bátor frontharcos házibulin volt,
Tachi kapott az alkalmon, Hinával táncolt.
Hat bátor frontharcosnak verselni kellett,
Hinari, hogy szabaduljon, rögtön jelentkezett.
Öt bátor frontharcos a folytatásra várt,
Kíváncsiak meddig lehet trollkodni tovább!

Ha Rosie mondja, ugorj a kútba,
Ne kérdezz semmit, csak azt, hogy hova.
Pörög a bossharc és a kör végén
Debuffol valaki, vagy te vagy én.
Itt vagyunk, és burkolunk,
De össze nem dől ez a világ
Holnaptól majd velünk, vagy nélkülünk
A bossharc megy tovább!

Öt bátor frontharcos a folytatásra várt,
Rikomono folytassad ezt a dalt tovább!




// Riko jön :3

_________________
Ozirisz
Ozirisz
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 2125
Join date : 2013. Jun. 10.
Age : 36
Tartózkodási hely : Házi karanténban Yurihimével :3

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

http://ozirisz.xyz/

Vissza az elejére Go down

28. boss - Page 2 Empty Re: 28. boss

Témanyitás by Sakuya Kedd Nov. 28 2017, 17:03

- Na ez már verselés. De hát nincs mit tenni, nem mindenki lehet tehetséges. - A mondat végén elég tisztán lehet hallani ahogy Rosaline sóhajt egy nagyot. - Na de jöjjön a következő. - Ahogy eddig is megvárja amíg Rikomono elé áll a tükörnek majd folytatja. - Az előző két feladat után jöjjön valami huncut. - Kezd el halkan kuncogni - Remélem nem vagy szégyenlős. Rosaline mondja csókolj meg valakit! Igazit, ne csak színjáték legyen. Plusz pont jár ha azonos nemből választasz "partnert".
Sakuya
Sakuya
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 146
Join date : 2016. May. 19.

Vissza az elejére Go down

28. boss - Page 2 Empty Re: 28. boss

Témanyitás by Rikomono Szer. Nov. 29 2017, 10:36

Jó, hát én végig a tükörrel szemeztem, hogy be kéne törni a picsába. El nem tudtam képzelni, mi az istenért kell így becsicskulni egy elkényeztetett kis ribancnak, bár messze nem volt olyan idegesítő, mint azt eleinte gondoltam. Csak parancsolgatott, és kész, szóval nagyjából felfogtam a feladatot, elvégre van két szemem, amivel látom, mi történik. Innentől kezdve már csak azt volt nehéz kivárni, hogy én is sorra kerüljek, mert addig tétlenül álldogáltunk, és azt gyűlölök, szóval én járkáltam fel-alá, és nem is figyeltem különösebben oda, hogy mit bohóckodnak a többiek. Végül a gitár hangjára figyeltem fel, amit Ozzy húzott elő, és azon el is nevettem magam. Na nem a versikén, hanem azon, hogy képes egy ilyen helyen előkapni egy hangszert és zenélni. Komolyan, ez a fazon folyton meglep valamivel Rolling Eyes
- Szóval ne törjem össze a tükröt, mi? - morfondíroztam félhangosan. Viszketett a tenyerem, de próbáltam ellenállni a kísértésnek, miközben odaálltam én is, mint a többiek, és néztem bambán, hogy mit vár tőlem a kiscsaj.
- Csak ennyi? - pislogtam kicsit, majd körbenéztem - Bele vagy zúgva valakibe, és látni akarod, hogy kell smacizni, mi? Rolling Eyes - sóhajtottam fel. A felhozatalt nézve csak két ember jöhetett szóba, de úgy isten igazából csak egy, mer' ha van itt jó pasi, akkor minek pótolnám csajjal?
- Jól figyelj, mert csak egyszer mutatom meg Rolling Eyes - mondtam a tükörnek, majd hát "pluszpont" ide vagy oda, én akkor is Ozzy-hoz léptem oda, finoman hozzásimultam, és adtam neki egy szenvedélyes, hosszú, nyelves csókot.
Rikomono
Rikomono
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 604
Join date : 2016. Jun. 24.
Age : 24
Tartózkodási hely : Kopj le!

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

28. boss - Page 2 Empty Re: 28. boss

Témanyitás by Sakuya Csüt. Jan. 04 2018, 20:48

Miután Rikomono is sikeresen elvégezte a feladatát, Rosaline meglehetősen sokáig csendben van marad egy örökkévalóság után végre ismét méltóztatik megszólalni.
- Valóban jó szolgák lennétek, nincsenek se gátlásaitok se szégyenérzetetek csupán vakon végrehajtotok mindent. Ez dicséretes de a játék szempontjából elég unalmas. Lássunk valami igazán izgalmasat. Következő feladat a következő aki még nem kapott feladatot, végezzen valamelyik jelenlevővel.-
Sakuya
Sakuya
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 146
Join date : 2016. May. 19.

Vissza az elejére Go down

28. boss - Page 2 Empty Re: 28. boss

Témanyitás by Ozirisz Kedd Jan. 23 2018, 00:53

Sajnos nem jött be a terv, hogy egy kis zenétől Rosaline programja dob egy „Unhandled Exception”-t, sőt volt forgatókönyve ilyen esetekre is. Majd jött Riko, aki az első pár másodpercben a tükör összetörését fontolgatta. Ami pedig jelen esetben nem tudjuk milyen következményekkel járhatna, gondolok itt a hét év balszerencsén túlmutató dolgokra. Lehet kaptunk volna az arcba egy szép nagy területi sebződést, és a szerencsésebbek egy 500 aranyba fájó hazautat...
Majd jött a következő feladat, jelen esetben Rikonak, aki rögtön egy megjegyzéssel spékelte a dolgot. Aztán jött az a pillanat, amikor azt mondja az ember, hogy na igen, ezért már megérte eljönni a bossharcra Rolling Eyes Szerencsére engem választott, bár ezt valahonnan sejtettem, hisz eddig is jóba voltunk. És aztán az a forró szenvedélyes csók... Valójában csak pár másodperc telt el, de én mégis hosszú perceknek érzékeltem, és azt kívántam, bárcsak örökké tartana... Még arról sem vettem tudomást, hogy hoppá, az egész bossos társaság esetleg minket néz. Csak magamhoz húztam a lányt, és élveztem a pillanatot.

Aztán hideg zuhanyként ért a valóság. Az, hogy még mindig itt vagyunk a bossharcon, és még mindig nem sikerült magunk mögött hagyni Rosiet. És elég rendesen fordult a kocka. Először ő trollkodott mirajtunk, aztán ahogy azt hittem, kiismertem a játék szabályait, és kezdtem könnyedén venni a dolgokat, máris jött a feketeleves. Végezzünk valakivel? Soha! Nem adom fel azt, aki vagyok, sem azt amiben hiszek! Ha parancsot adok bárkinek hogy mást megöljön, én sem lennék különb bármelyik gyilkostól. Mintha én magam lennék a gyilkos...
- Ezt a feladatot azt hiszem el fogjuk bukni. - állapítottam meg a tényt, majd körbenéztem a csapaton – Bár Danee is megúszta indikátor színeződés nélkül, és látszólag én sem vesztettem életpontot, nem tudhatjuk, hogy most is így lesz-e. Ahogy láttátok, Rosie menet közben változtatott a szabályokon, nem jelentkezőt kért, hanem kapásból feladatot osztott. Tehát nem tudhatjuk, hogy milyen hatással lenne, ha megpróbálnánk teljesíteni a feladatot – ismertettem a helyzetet a csapattal, közben a tekintetemmel végignéztem, kik nem voltak még a tükör előtt. - Csupán azt tudjuk, hogy sikertelen feladatnál Rosie megörökli az adott játékos statjait. - Eiki kizárva. Harcos, és bitang nagyot üt, mint bárki, aki azt a kasztot képviseli. Nekem sem kevés a sebzésem, és a gyorsaság, fegyverkezelés is eléggé megnehezítené a dolgot. Maradt Ai, akinek rengeteg élete és spece van, mivel support és tank. És van Chan, akinek ugyan kevesebb az élete, és a sebzésének nagy részét Álomkelő adja, tehát kevés erő, sok irányítás. Irányítással meg a boss nem sokra megy... Problem solved. Újra megszólaltam, ezúttal az idomárlány felé.
- Chan, kérlek támadj rám tiszta erőből, hogy a rendszer érzékelje, hogy megpróbáltad teljesíteni a feladatot. - mondtam a lánynak, majd gyorsan hozzátettem egy biztató mosollyal – Ne aggódj, nem lesz baj – majd vártam az idomárlány támadását, természetesen ellenállás nélkül. Inkább én legyek a szalmabábu mint bárki más. Nem adok parancsot más játékosok megtámadására, boss ide vagy oda. Remélem Rosie nem fogja az irányítás statot erőbe fordítani, de ennyi kockázatot be kell vállalni. Sebzés szempontjából Ai-val lehet jobban jártunk volna, de csak addig, amíg a tényleges harc folyamán nem kezdünk őszülni mert nem akar fogyni a boss HP-ja No


// Chan-chan következik :3

_________________
Ozirisz
Ozirisz
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 2125
Join date : 2013. Jun. 10.
Age : 36
Tartózkodási hely : Házi karanténban Yurihimével :3

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

http://ozirisz.xyz/

Vissza az elejére Go down

28. boss - Page 2 Empty Re: 28. boss

Témanyitás by Chancery Kedd Jan. 23 2018, 18:00

Már gyakorlottan gondolt a bossharcokra; általában úgyis hátul marad, esetleg majd egyszer meg fogja hallani a nevét, akkor csinál valami semmiséget, aztán kész. Úgyis mindenki erősebb nála, úgyis mindenki jobb nála, akkor már simán maradhatna a sarokban körmöt reszelni addig is. Álomkelő, bár nem osztozott ebben a véleményben, ilyenkor bölcsen csendben maradt és úgy tett, ahogy azt minden normális pettől elvárják; várt a sorára.
Chancery-t csak az nyugtatta kicsit, hogy most mindenképp sorra fog kerülni legalább egyszer, de ez csak a boss sajátságos taktikájából fakad. Akadt pár feladat, amit szeretett volna megtenni, de egy idő után már fel se pillantott inkább csillogó szemekkel, hogy na, most talán hátha... úgyse fogja meghallani a nevét. Igazából azon se csodálkozna, ha ő lenne az utolsó.
Úgyis csak egy senkiházi rohadék... nem igaz?
Épp ezért meglepődve kapja fel a fejét, mikor Ozirisz mégis hozzá szól. Látni a tekintetében a döbbenetet: te most tényleg hozzám beszélsz? Jobb híján még körbe is néz, hisz a "chan" gyakori kicsinyítő képző, és nem akar hülyének tűnni, de... most bizony tényleg hozzá szóltak. Pont egy olyan feladat kapcsán, amihez nem volt kedve.
-Ajánlom, hogy legyen igazad. -közli kétkedő hanggal, miközben felemelkedik a sarokból, ahol eddig ült. Álomkelő, mivel rá most ezek szerint nem lesz szükség, marad a helyén, farkát maga köré tekerve, Dust pedig az egyik szék támláján foglalt helyet és laposakat pislogva szunyókál egy ideje.
A lány lassan lép először a tükör elé, ahogy addig a többiek, és amint érkezik a jel, hogy indulhat, a férfihoz lép, megigazítva közben a kesztyűt. Kivételesen örül neki, hogy nem botja, tőre vagy valami más, veszélyesebb szerszáma van, bár a pontok tekintetében ez tényleg nem jelentene nagy különbséget. Mikor Ozi elé ér, kicsit közelebb hajol, és tenyerével eltakarja a száját a boss tekintete elől.
-Oké, de... mi van akkor, ha azt kéri, hogy tényleg verjelek laposra? Az... kicsit sokáig tartana...
Ad hangot félelmeinek. Nem akarja, hogy pont az az ember essen ki, aki megmondja, ki mit csináljon, ráadásul felettébb jól. Bár ő is így tudna vezetne... de nem. Ő még saját magát sem tudja rendesen kormányozni. Hisz most is érzi, hogy a teljes pusztulás felé hajt, életében sokadszorra. Csak egyszer legyen elege... mennyivel jobb lenne akkor.
-Akkor bocsi... és ezután meghívlak egy pár kör italra! Még nekem is jól fog esni! -harap az ajkába, miközben felemeli a kezét és ökölbe szorítja. Csak egy pofont szeretne adni, de fél, hogy akkor a kis ribi nem venné komolyan az igyekezetét...
Végül lendül a karja. Jobb híján valaki mást képzel Ozirisz helyébe, valakit, aki szíve szerint tényleg laposra verne. A férfi mellkasát célozza meg, hisz talán még ott lesz a dolog a legelviselhetőbb...


A hozzászólást Chancery összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Jan. 31 2018, 10:43-kor.

_________________
Színem: #993300, Álom: #999999, ferdén akkor, ha csak Chan hallja.
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

28. boss - Page 2 Empty Re: 28. boss

Témanyitás by Sakuya Kedd Jan. 30 2018, 09:51

Ahogy Chan megüti Ozit a lány besárgul és halhatjátok amint ezzel párhuzamosan Rosaline gúnyosan felhorkant.
- Lenne az a pénz amiért lemészárolnátok egymást. Így elég unalmas lesz de még van hátra négy feladat. Következő!
Határidő: parancsnok 2 nap / játékos 2 nap.
-------------------------------------------------------------------------------------------
Kiosztott sebzések
Sebzés okozói:
-

Bosson lévő Buffok/debuffok:
- Nincs

Boss Cselekvések:
- Nincs



Játékos cselekvések:

Játékos buffok:
-Hinari: Sárkányfog rúna (10%-kal kevesebb sebzést szenvedsz el még tart a páncélod); Vikinggyűrű (az első támadásod nem fogyaszt cselekvéspontot)
-Cearso: Artemisz (Minden körben plusz egyet sebez, maximum +8-ig)
-Ozirisz: Vikinggyűrű (az első támadásod nem fogyaszt cselekvéspontot)
-Saya: Gyémánt Mellvért (10%-al több sebzés, ami vissza is verődik)
-Chan: Nevelés Kesztyűje (a második kisállat sebzése Cool
-Tachi: Szükség Pajzsa (játékosvédelem); Senzankoo Páncélja (leütésekor 50% eséllyel regenerál legfeljebb 30 páncélt.)
-Rikomono: Razonek Tüskéje (5 mérgezés)

Játékos debuffok:
Ozirisz: 85 sebzéssel kezdi a harcot/csak Rikomono illetve ő maga is csak Rikot switchelheti.
Saya: felszerelés bónuszok nélkül harcol
Cear: Nem használhat speciális képességet
Tachi: Minden kiskörben 10 csp-t veszít (-20)
Hinari: Minden kiskörben 10 csp-t veszít (-10)
Hinari: Minden beszéden alapuló cselekvés hatását veszti. (Skillek, switch, parancsnoki utasitások stb.)
Rikomono: Csak Ozirisz switchelheti illetve ő maga is csak Ozit switchelheti.
-------------------------------------------------------------------------------------------
Halott/kiesett játékosok:
nincs
-------------------------------------------------------------------------------------------
Parancsnok:Ozi
-------------------------------------------------------------------------------------------
Sorrend:
statok:
”közös tarisznya”:
Sakuya
Sakuya
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 146
Join date : 2016. May. 19.

Vissza az elejére Go down

28. boss - Page 2 Empty Re: 28. boss

Témanyitás by Ozirisz Szer. Jan. 31 2018, 02:18

Chancery hangot adott a kétségeinek, de túl sok választásunk sajnos nem maradt. Meg kell próbálni, addig, amíg még lehet. Túl sokat jelenleg nem veszíthetünk, az a pár életpont pedig nem oszt, nem szoroz.
- Reméljük idáig nem fajul a helyzet – válaszoltam a lánynak a lehető leghalkabban, úgy hogy ő még meghallja, de a tükör szelleme lehetőleg ne – Sokmindent nem tudunk még erről a bossról... - tettem hozzá.
- Semmi baj... - próbáltam nyugtatni a lányt - Bár már ott tartanánk, hogy iszunk a következő szint városában. - ilyenkor jó lenne csak úgy előretekerni az időt. Egy óra múlva már rég túllennénk ezen az egészen, és ünnepelnénk az új szint megnyitása alkalmából. Talán már egy részem már el is felejtette ezt az egészet... De most még itt vagyunk, és meg kell vívnunk ezt a szokványosnak nem mondható csatát.
Aztán jött az ütés. Fájni egyáltalán nem fájt, teljesen nyugodtan tűrtem, hisz most ez volt a dolgom. Azonban Rosie nehéz dió. Valahogy sejtettem, hogy valamivel megcsavarja a már-már megszokott rendszert... Először ott kezdett borulni az egész, hogy jelentkező helyett rögtön feladatot mondott. Aztán most ez... Amikor Danee támadt rám, akkor nála nem volt indikátorváltozás. Most Chan sárgult, Igaz, az a feladat teljesült, ez pedig nem. Azonban ez még kevés. Nincs garancia arra, hogyha sikerrel tudta volna nullázni az életemet, akkor megúsztuk volna. Lehet ő vörösödik, én pedig jobb esetben csak kiburkolok... bár így, hogy nem a boss a sebzés okozója, nem lehetünk ebben sem biztos, hiszen a bossokra van tervezve...
- Sajnálom Chan, úgy tűnik nem ússzuk meg ilyen könnyen... - mondtam a lánynak – az indikátorod pár órán belül visszazöldül, ha emiatt bárki kérdőre vonna, hivatkozz rám és a bossharcra. - próbáltam megnyugtatni a lányt. Nem elég, hogy olyasmit kértem tőle, ami egyáltalán nincs ínyére, és még szegény lány sárgult is...

Rosie gúnyos horkantása és dumája kicsit... kicsit nagyon kivágta a biztosítékot nálam... Méghogy van az a pénz?! Meg milyen négy feladatról hablatyol, amikor már csak hárman maradtak? Hol volt ez matekóra helyett? Nem akarja, hogy kihagyjuk ezt a feladatot? Nem hagyja? Akkor így járt!
Pár másodpercbe beletelt, amíg összeszedtem a gondolataim, majd a tükör felé fordulva szóltam.
- Na idefigyelj te elkényeztetett kis fruska! Ha eddig nem lettem volna elég világos, most elmondom újra, hogy a gyengébb képességűek is megértsék: - itt egy levegővételnyi szünetet tartottam, majd nyomatékosan közöltem "őnagyságával" a tényállást:
- Nem fogjuk itt egymást lemészárolni. Amíg én itt vagyok, addig biztos nem. Úgyhogy nyugodtan elkezdhetsz hisztizni, vagy akármi... Ha fejreállsz, akkor sem. Szóval nyugodtan veheted ezt a "feladatot" elbukottnak. Ezt a feladatot kihagyjuk, skippeljük. Szóval nem négy feladat van hátra, hanem csak három. Most én mondom, hogy jöhet a következő. - majd mutattam a tükör szélén a soron következő, még színtelen kőre – Úgyhogy ezt nyugodtan be is pirosíthatod... - tettem hozzá.
Majd szépen kivártam amíg a kő végre átvált pirosra, és hivatalosan is továbblép Rosie programja.
Őszintén remélem, hogy Rosie végre továbblép, ezzel most nagyon kihúzta a gyufát. Eddig még egyetlen bossharcon sem kérték tőlünk egymás legyilkolását. Najó, a Holt Lelkek Őrzője talán kicsit mégis, de ott már eleve halott játékosok avatárját öltötte magára a boss. Ez pedig most egymás szánt szándékkal való gyilkolását várja el tőlünk, és a burok vagy megvédi az embert, vagy nem... Szóval nagyon remélem, van valami kibúvó, és hagyja szépen skippelni ezt a feladatot, különben ebből még "taktikai visszavonulás" és második próba lesz egy kis létszámú csapattal. Elvileg a feladatok mindig ugyanabban a sorrendben jönnek, gyakorlatilag most már semmiben sem vagyok biztos. Mintha ez a boss olvasna a gondolataimban, és menet közben újraírná a saját programját, alkalmazkodva mindenhez amivel próbálkozunk, kielemezve minket...

Hogyha semmi érdemleges reakció nem érkezett Rosietól, és a kő sem váltott pirosra, újra megszólaltam, kicsit higgadtabb hangnemben – Nos? Eddig alkalmazkodtunk hozzád, és teljesítettük a kívánságaidat. De ezt nem fogjuk megtenni, inkább hazamegyünk. Szóval, jöhet az új feladat? - majd vártam Rosie reakciójára, és természetesen a visszajelzésül szolgáló kőre.

Hogyha időközben Rosie belement a mészárlás skippelésébe, és a kő is pirosra váltott, akkor, és csak akkor szólítottam a következő játékost, aki még nem volt. - Eiki, jelentkezz kérlek a tükörnél, és ha nem gyilkolászást kér, akkor lehetőségekhez mérten próbáld meg teljesíteni "őnagysága" újabb kívánságát. - mondtam a harcos srácnak, aztán vártam, mi lesz a feladat, és mi fog ebből az egészből kisülni...


// Először kérnék szépen egy Saku reagot, hogy sikerül-e skippelni a feladatot.
Ha rábólint Rosie, akkor, és csak akkor szól Ozi Eikinek, ellenkező esetben az Eikis rész IC nem történt meg.

_________________
Ozirisz
Ozirisz
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 2125
Join date : 2013. Jun. 10.
Age : 36
Tartózkodási hely : Házi karanténban Yurihimével :3

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

http://ozirisz.xyz/

Vissza az elejére Go down

28. boss - Page 2 Empty Re: 28. boss

Témanyitás by Sakuya Szer. Jan. 31 2018, 08:55

Ahogy eddig sem így Rosaline most sem reagál arra amit beszéltek ellenben ha sokáig nem tesztek semmit hallhatjátok ahogy ásít.
- Én tudok várni. - A kövecske nem vált át sem zöldre, sem pirosra. Talán valamit nem vettetek észre?
Sakuya
Sakuya
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 146
Join date : 2016. May. 19.

Vissza az elejére Go down

28. boss - Page 2 Empty Re: 28. boss

Témanyitás by Ozirisz Szer. Jan. 31 2018, 10:27

Hiába kaptam fel az agyvizet és fakadtam ki, hiába minden. Rosie kb. annyi aktivitást mutatott felém, mint egy döglött gumicsirke. Tökéletesen ignorálta minden szavam, semmi válasz, semmi. A kő sem váltott színt, továbbra is ugyanolyan színtelen mint volt. És teljesen feleslegesen próbáltam meg egyel higgadtabb hangnemben, még csak válaszra sem méltatott őelkényeztetettsége...
Talán bevágta most a durcit, amiért megbántottam volna a kicsi lelkecskéjét? Miért? Van neki? Csak egy program, egyesek és nullák halmaza. És jelen pillanatban úgy tűnik lefagyott... Vagy csak a vezetékben keresztbefordult egy 1-es, ami dugulást okoz, mert a keresztbe fordult bittől nem férnek el a szép kövér nullák, és simán elképzelhető hogy ez okozza a fagyást...
Na jó, nem... De valamitől megakadt. Először borult a rendszer, most pedig kínos csend borult a szokványosnak nem mondható bossteremre. Csupán a halk neszelés, halk lépések zaja, ahogy a többiek esetleg lépnek egyet-kettőt. Mind tőlem várják a megoldást, és annak ellenére, hogy azt hittem ez a boss könnyebb lesz, mint legutóbb, most mégis tanácstalan vagyok. Eddig amilyen jól haladtunk, most annyira jól elakadtunk. És még ez a nyomorult program is lefagyott...
~ Talán csak olyan, mint a windóz... újra kéne indítani... ~ fordult meg egy újabb gondolat a fejemben. De hogy a bánatba indítsak újra egy bosst? Nem látok sehol egy reset gombot, se bármit, ami akként funkcionálhatna. Talán ha mindannyian kisétálnánk, ajtó becsuk, vár, elszámol tízig, ajtó kinyit, besétál... Talán, de ez esetben újra kellene kezdeni az egészet, ami pedig nem biztos, hogy jó nekünk. De amilyen forgandó a szerencse, könnyen lehet, az sem segítene...
Majd egy ásítás csak úgy a semmiből, és végre megnyikkant őnagysága. Méghogy ő tud várni. Persze, hogy tud! Nem lesz éhes, nem lesz szomjas, nem lesz álmos, sőt, még bele sem fog őszülni a várakozásba, hisz egy program. Egy percről-percre egyre idegesítőbb program...
~ Aztán csend, és újra csend. A sárga hold álmosan figyel... ~ mondaná a régi nóta, és amióta itt veszteglünk, biztos már beesteledett, csak a plafonon keresztül kicsit nehézkes látni az égboltot.
Miért nem reagál ránk? Miért nem reagált se Chan próbájára, se az én monológomra? Lehet nem érzékelte? Gondolkodj, Ozi, mit hagytál ki?
Sóhajtottam egyet, majd próbáltam végiggondolni az eseményeket, amik ide vezettek...

-Mi volt másképp az előbb, mint az összes többi feladatnál?
-Azok sikerültek, de ez a legutóbbi nem...
-Ezt tudjuk! Mi volt még másképp?
-A többinél reagált Rosie az eseményekre, Chancery próbájánál nem...
-Akkor is megszólalt Rosie az ütés után...
-És akkor bukott meg általános iskolai elsős-másodikas matekból...
-Vagy, nem látta, hogy Chan megpróbálta teljesíteni a feladatot.
-Nem látta?
-Gondolj bele. Így Rosie szemszögéből nézve még négy feladat van hátra...
-De hogyhogy nem látta? Hisz mindent látott eddig...
-Valamit nem veszel figyelembe...
-De mit?
-Arra neked kell rájönnöd... Mi volt másképp a legutóbb?
-A többi feladatnál előbb kért jelentkezőt, és csak utána árulta el, mire vállalkozott. Legutóbb pont fordítva történt.
-Tehát előbb kaptatok feladatot, és csak utána kért jelentkezőt. És, kapott?
-Basszus...
-Na, dereng már?
-A tükör... A többiek odasétáltak a tükör elé... Azt hittük, a jelentkezési procedúra része, de... de mi van, ha az alapján tudja csak Rosie, kit kell figyelnie?
-És a legutóbb mi történt?
-Előbb jött a feladat, és Chan megpróbálta teljesíteni csak úgy, tükör nélkül.
-De akkor is megszólalt...
-Igen, és az ütés után is még négy feladatról beszélt. Még mindig arra vár, hogy valaki jelentkezzen érte...
-Remélem igazad lesz...
-Remélem én is...


Majd miután fejben jól megbeszéltem magammal a dolgot, és sikerült rájönnöm (vagy legalábbis elhinnem hogy rá tudtam jönni) a titok nyitjára. Nem fagyott le, csak mi nem jeleztük felé egyértelműen, ki és mit szándékozik tenni. Ez megmagyarázza Rosie ellenőrzőjében a matekból kapott kapákat, megmagyarázza hogy miért változott Chan indikátora, mert ugye nem "bossquest módban" történt az ütés, sőt még a program látszólagos lefagyása is értelmet nyert...
- Azt hiszem, rájöttem, mit rontottam el. - szólaltam meg a hosszú kínos csend után – Azt hittem, csak lefagyott a drága, de kifelejtettünk valamit. Még négy feladat van vissza, és még négyen vagyunk, akik nem vettünk fel feladatot – majd a mondat végére Chan felé néztem.
- Chancery, tudom nincs ínyedre ez a feladat... - szóltam ismét a lányhoz – de sajnos meg kell kérjelek, hogy tedd meg újra... de előtte egy pár másodpercet állj közvetlenül a tükör előtt. Nem érzékelte Rosie, hogy te próbálkoztál a feladattal. Utána pedig egy ugyanolyan ütést kérnék tőled, mint legutóbb – mondtam a lánynak egy biztató mosollyal az arcomon. Remélhetőleg ezúttal sikerül továbbjutnunk ezen a ponton. Majd ha közelebb ért a lány, újból megszólaltam, halkan, hogy csak ő hallja – Ne haragudj, hogy újból meg kell tenned... Harc után viszont iszunk, és én hívlak meg téged. Erre muszáj lesz innunk.  – tettem hozzá. Elég rendesen felment az agyvizem, és valószínűleg ennek köszönhető az, hogy ilyen nehezen esett le, hogy mit hagytam ki...
Aztán vártam az ütést, vártam, hogy Rosie végre továbblépjen ezen a végletekig lerágott gumicsonton. Ezt a feladatot mindenképp elbukjuk, azonban szeretném ha már a következőre koncentrálhatnánk...


// ismét Chan következik

_________________
Ozirisz
Ozirisz
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 2125
Join date : 2013. Jun. 10.
Age : 36
Tartózkodási hely : Házi karanténban Yurihimével :3

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

http://ozirisz.xyz/

Vissza az elejére Go down

28. boss - Page 2 Empty Re: 28. boss

Témanyitás by Sakuya Szer. Jan. 31 2018, 11:08

/A módositást figyelmen kivűl hagyom ott tartunk, hogy Ozi újra küldi Chant. /
Ahogy Chan beáll a tükör Rosaline hangja felcsendül. -  Kicsit satnyának tünsz, lehet ez majd kihívást jelenthet a számodra. Rosaline azt mondja, emelj a fejed fölé valakit és úgy kell lenned végig még itt vagy. (minimum 2-es súlyemelés szükséges.)
Sakuya
Sakuya
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 146
Join date : 2016. May. 19.

Vissza az elejére Go down

28. boss - Page 2 Empty Re: 28. boss

Témanyitás by Chancery Szer. Jan. 31 2018, 12:45

/Akkor miniregény inkoming. Azt hiszem, Chan minden eddigi felgyülemlett érzelme robban most ki... előre is bocsi >.>
Aki nem akar sokat olvasni: Chan összeroppan, sírni kezd, Álomkelő nyugtatja meg annyira, hogy képes legyen folytatni, majd leszidja Rosalie-t, amiért olyan feladatot kap, amihez még képessége sincs, és végül elbújik Ozirisz mögött tovább sírni. Smile

Saku... **sóhaj** Imádlak-szeretlek, tudod jól, meg szerintem már az álláspontom is. Ha rendszeresen menne ez a boss, nem csak így, hogy párhavonta ugrunk valamennyit előre, zokszó nélkül írtam volna, és most nem lennék dühös. Sajnálom a kifakadásom, most kicsit unfair-nek éreztem a lépést az irányodból. Aztán majd meglátjuk. Viszont legalább egy élmény volt ezt leírni... rég volt már ilyen. Szóval, rosszban is van mindig jó. Köszi Smile /

Valami nem stimmel.
Valami naaaagyon nem stimmel...
Úgy érzi, valahol mélyen legbelül mintha megfagyna a lelke is, ám egy rövid ideig betudja annak, hogy ez csupán a fájdalom, amit átérez, ahogy meg kell ütnie Oziriszt. Sosem hitte volna, hogy egyszer eljut idáig, és ha mégis, akkor egy olyan emberrel, akit pedig a barátjának tart - részben. Oziriszt ugyanúgy nem ismeri teljesen, mint sokakat, inkább csak felnéz rá, hisz a férfi úgyis sokkal ügyesebb és okosabb nála. Bár, Channál mindenki sokkal ügyesebb és okosabb. Az egyetlen tulajdonsága, ami most előny csupán, a kevés sebzése...
Egy kicsit el is veszti önmagát; annyira csak az jár a fejében, hogy "sajnálom, sajnálom", hogy észre se vesz semmit. Álomkelő fújtatását sem, ahogy a macska felkel, és megindul a tükör felé addig, amíg Dust a hátára nem röppen és megállítja. A vadállat dühösen kap karmaival a főnix felé, aki fürgén elröppen előle - teljesen ugyanaz a gyorsaság és ügyesség, könnyűszerrel kivédik egymás tengő-lengő, egyébként sem komoly csapásait. A kis belső harc hamar véget ér, olyan hamar, ahogy kezdődött, és a macska dühösen-csalódottan visszatér a helyére, de bundájának minden egyes szőrszála az égnek mered.
Chan csak ekkor észleli, hogy Ozirisz beszél hozzá. Már épp szólalna meg, mikor felfogja a szavak értelmét.
Sárga...
Ő... sárga lett...?
A tükör elé szalad, bár Rosaline kitölti teljesen, egy nagyon halovány visszképet még ad talán... hogy végül az igazságot látva engedjen összecsukló lábainak és a földre üljön. Ő, egy céhvezér, még ha a világ legbénább céhvezére is, sárga lett... de miért...? Hisz feladatot teljesített... Rosaline közölte, hogy ezt kell tenniük. Akkor mégis...
-... miért....? MIÉRT? -üvölt fel. Szemeiben már kihunyt a fény, és valami más vette át a helyét, ahogy az ajkaiba harap, és érzi, hogy forró könnyek szántják végig az arcát. Kezeivel a hajába túr, mintha ki akarná tépni az egészet a helyéről, és a cicafüles pánt a földre hull, majd el is tűnik, vissza az inventory tartalma közé.
~Mindenki látja mindenki látta mindenki végignézte Hinari Tachibana Ozirisz Eiki Saya Ai mindenki látta mindenki biztos azt gondolják hogy csődtömeg vagyok semmire se jó semmit se tudok jól megcsinálni mindig mindent elrontok én ezt nem bírom tovább nem bírom tovább nem bírom tovább!!!~
~Szájtát! Szájtát, Föld hívja Csant! Figyelj rám!~
A macska szürke-fekete bundája végigsimít a lány reszkető karján, ahol a ruha visszacsúszott kissé. Az élethű érzéstől végigremeg valami a gerincén, és csodálkozva néz a sárga, vágott szempárba, mintha még sosem látta volna. A macska hangja enyhe visszhangot ver a fejében, mereven nézi, meg se mozdulva, akár egy kőszobor, csupán a farka vége leng, jelezve a többiek számára, hogy ideges...
~Csanszeri. Hibáztál, igen, ez tény, de kit érdekel? Nem történt semmi baj, gyenge vagy, mint a harmat, Ozirisznak ez még csak egy karcolás sem, és életedben először vagy sárga, el fog múlni. Megmondta ő is, hogy napok múlva, csak ismerlek, te most nem hallasz és nem látsz...~
... Egy enyhe fejbólintás...
~Szedd össze magad. Van egy második esélyed, megpróbálhatod újra, és a tükör előtt lebzselsz egy ideje, szóval Rosaline most látni is fogja. Csak teljesítsd. Ha nem omlottál volna így össze, a többiek talán el is felejtették volna egyébként is a dolgot. Mindegy. Teljesítsd a feladatot, amit a kölyök rád bíz, és továbbléphetünk. Senki nem fog hibáztatni semmiért. Azok semmiképp, akik szeretnek.~
A macska elfordítja a tekintetét, és körbejárja Chancery-t párszor, némán, pofáját a lányhoz dörgölve. A maga módján tett nyugtatás végül nem hozta meg a kívánt sikert, a lány ugyanolyan vacakul érzi magát, de könnyeit törölve végül feltápászkodik, kócosan, kipirult arccal és feldagadt szemekkel.
-Utállak... -közli Rosaline-al halkan, tudva, hogy a kis csitri úgysem fog ráfigyelni. Oziriszra néz, és félénken elmosolyodik, a füle tövéig pirulva a szégyentől. Végül lehajtja a fejét és felnevet halkan.
-Nekem is nagyon jól fog esni pár pohár... pár száz... -az utolsót tényleg csak az orra alatt motyogva teszi hozzá, végül teljes testével fordul Rosaline felé. Süt benne, szinte lángol a gyűlölet, a harag, a szégyen lángja, olyannyira, hogy úgy érzi, majd' meggyullad tőle, és kezdi érteni, Kayaba rendszere miért csupa tüzes képességet ad neki... mert ilyenkor tényleg úgy érzi magát, mint egy élő fáklya.
És a fáklya lángja még nagyobbat lobban, mikor meghallja a feladatot. Kezei ökölbe szorulnak, és az, hogy ne üssön bele egy nagyot a tükörbe, csak azért hiúsul meg, mert Dust verdeső szárnyakkal a lány jobb vállára telepszik és csipkedni kezdi lágyan a ruháját.
-Te... te nem figyeled az aktuális célpontod képességeit, mi? -jegyzi meg sziszegve, akár a kígyó, és szemeit összeszűkítve nézi a tükörben álló lányt, úgy, mintha egy kanál vízben tudná megfojtani. -Nekem nincs súlyemelésem, te ku.... áááh! -inkább az öklébe harap. Rosaline-ra már mondana mindenféle jelzőt, de legfőképpen Saya-ra szeretne tekintettel lenni. Saya, bár tudja jól, hogy csak kislánynak tűnik immár az évek múltán, mégis csak gyerek, legjobb esetben kiskamasz. Jobb, ha nem pont tőle tanul olyasmit, amit nem kéne.
-Álljon a derekadba a hajnali görcs, te kis... te kis... te vírus! -veti oda végül, elfordul a tükörtől és maga sem tudja, miért, Ozirisz mellé lép és a férfi háta mögé bújva keres menedéket. A könnyei ismét patakokban csorognak, kezével pedig megszorítja egy pillanatra a parancsnok ruhájának ujját.
-Sajnálom... én úgy sajnálom... -suttogja. Mindössze annyit tesz még, mielőtt elbújna, hogy legalább Ozi-t megpróbálja felemelni, de nem igazán tesz bele semmit. Úgysem sikerülne, teljesen mindegy. Csak a vírus lássa az újabb bukását...
Álomkelő mindvégig mellette marad, a főnix melegedő tollai pedig az arcát simogatják.
...
~Csak tarts ki, kislány... csak nem... csak nem utál meg mindenki... remélem, nem utál meg mindenki... Istenem... én... én nem tudom, mit csináljak...~

_________________
Színem: #993300, Álom: #999999, ferdén akkor, ha csak Chan hallja.
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

28. boss - Page 2 Empty Re: 28. boss

Témanyitás by Tsujimoto Eiki Szer. Jan. 31 2018, 13:07

Érdekes fordulatokon mentünk keresztül és szépen lassan már csak épphogy maroknyian maradtunk ki a boss által közölt feladatokból. Egyelőre elé komolytalanul fogadtam a feladatokat és kíváncsian figyeltem, hogy mik sülnek ki belőle. Saya feladata után kicsit meglepődtem, de mivel egy gyermek teljesítette, így nem igazán hozott kifejezetten lázba. Nem vagyok pedo. Ha Hina vagy Chan feladata lett volna, sokkal érdekesebb lett volna :3 Mikor viszont vezérasszonyom került sorra, feladatra mielőtt odaállt volna a teljesítés lehetetlenségét, megpróbálom gyorsan megakadályozni.
- Chan-chan… egy picit várj! – szólok rá, majd Danee elé lépek – Légyszi rá tudnál ülni a pajzsodra, ha megkérlek? - mosolyomba látható volt, hogy tervezek valamit, majd visszafordulok a lány felé – A boss egy szóval sem mondta, hogy kötelező egyedül megtenned a feladatot. Nekem 3-as súlyemelésem van, és ha Daneet a pajzsával együtt megemelem, akkor csak tartanod kell. Ezzel a feladat követelményét is teljesíted és nem lesz bukott feladat se. Az egyetlen bajom, hogy én még nem csináltam feladatot… Ozy, Hina ti elég magas szintűek vagytok… ha valamelyikőtöknek van kellő súlyemelése nem tartanátok meg kicsit Daneet, míg kövire elvállalom a feladatot? Ha olyan a feladat, ami nem blokkolja jártasságaim, vagy a karomat utána visszaveszem. Szerintem 3-as súlyemeléssel kétfelé oszolt súllyal még tudok harcolni fél kézzel, ha meg nem akkor váltogatjuk a tartókat. Chan úgyis idomár, így őt nem befolyásolj sokban. Nos? Danee? Ozyék? Chan? Szerintetek megoldható? – kérdezem tőlük nyugodtan.

_________________
Meséléseim leírása röviden:

Itt nem felejtünk el gyilkolni lista:
- A Trükkök háza
- A Hóasszony bánata
- A hited útját járva
- Iszapfalva
- Az éppen aktuális boss (ezt könnyen megtalálom, a friss vér szagát kell csak követni)
- 41. Secret Boss
Tsujimoto Eiki
Tsujimoto Eiki
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 569
Join date : 2016. Aug. 22.

Karakterlap
Szint: 44
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

28. boss - Page 2 Empty Re: 28. boss

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 3 oldal Previous  1, 2, 3  Next

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.