Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Küldetés] Éjjeli hajsza

5 posters

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Go down

[Küldetés] Éjjeli hajsza - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Éjjeli hajsza

Témanyitás by Anatole Saito Szer. Jan. 23 2013, 21:29

Ejnye már, lehetett volna annyi eszem, hogy kezet nyújtok Lewisnak, de minimum Kleinnek, hogy segítsek felkászálódni, de nagyon rákattantam erre az Éjjeli Sprinterre. Azt mondja informátorunk, hogy hegyezzük a fülünket, de hát nem vagyok én elf, hogy legyen mit hegyezni, mindenesetre fülem mögé hajtom a zavaró hajtincseimet és ezerrel figyelek. Hát bakker, nekem nincs lopakodásom. Meg nem is lesz, mert kilőttem mind a négy jártasság slotomat. Se éjjel látás, se észlelés, se lopakodás. Pont "testhezálló" küldetés ez nekem, zseniális választás, meg is veregethetném a vállamat. Elkezd szaglászni a levegőben az öreg, én is hasonlóképpen teszek, de semmi különöset nem érzek. A szokásos pixelszag. Mármint olyan, mint a valóságban egy füves terep, de hát mégse az igazi. Tanácstalan vagyok, mert egy korhadt, csupasz fán túl, meg a légy irdatlan sebességén kívül nem sok információt kaptunk ettől a szalonnaleheletű tagtól, aztán máris próbára tesz minket, a fene híres tudományát meg nem hajlandó megosztani velünk.
Mr. Láncing bejelenti, hogy neki 25-ös a gyorsasága és majd ő bizony elkapja a sprinter mobunkat, csak éppen azt nem értem, hogy akkor az előbb miért nem tette? Nagyszájú. Öcsém, most esik le! 25-ös gyorsaság? Nekem gyorstalpalóval is 11-gyel kevesebb van O.O Viszont szerintem mégiscsak jobb lenne összedolgozni. - Szerintem többre jutnánk, ha együttműködnénk...
Látványosan felsóhajtok, hogy ezzel is jelezzem csalódottságomat, amiért rám se bagóznak, mivel Lewis már csörtet is a fa felé. Tolok egy facepalmot látva a lovag raptor mozgását, de igazság szerint Ran előtt játszok meg némi komolyságot, mivel szívem szerint én is görnyedve tipegnék és ijesztgetném a mobot. De akkor azt hiszem azt a csekélyke tekintélyemet is elveszteném a pápaszemes előtt. Mivel Rannal nem lehet kommunikálni, annyira rá van pusztulva a végrehajtandó feladatra, ezért intek Kleinnek.
- Gyere, kerítsük be. Tereljük Ran felé, dolgozzunk a keze alá! - majd ha Klein is hajlandó csipkedni magát, akkor én is megindulok. Lewis haladási pályáját igyekszem lemodellezni, csak éppen a másik oldalról, hogy ne menekülhessen az ellentétes irányba a mob. Kleint Pánci irányába küldöm, hogy támogassa a lassabb társunkat, s ha megfelelő sebességgel tud haladni, akkor nem marad más menekülési útvonala a Futónak, mint az előre.
- Ranmaru, kerülj elébe! Mi nem hagyjuk, hogy oldalt meglógjon! - Nem tudom, hogy az íjász meghallotta-e, amit mondtam, mindenesetre jócskán lehagyott engem, pedig beleadok apait, anyait. Hát ennyit jelentenek a pontok, és csak hálát adhatok magamnak, hogy van akrobatikám, így nem esek pofára egy lábam elé kerülő gyökérben. Nagyon kíváncsi vagyok, hogy a taktikánkra hogy reagál majd a lény, s hogy Ran képes lesz-e elkapni.
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Éjjeli hajsza - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Éjjeli hajsza

Témanyitás by Cardinal Kedd Jan. 29 2013, 22:59

Egyik kezemet csípőre teszem, a másikkal meg a fejemet vakargatom tanácstalanul. Egyikük nagy ívben megkerüli a fát, különös érzékkel lopakodva, a másik meg igyekszik úgy helyezkedni, hogy útjába kerüljön a Futónak. 25 pontos gyorsaság... ez a Ranmaru valami elképesztő! Vetek egy pillantást a Mesterre, vagy nem is tudom hogy hívjam a bajszos tesót, de ő csak rezzenéstelen arccal áll egy helyben és figyel.
- Oh, oké! Bízd ide, haver! - intek Saitonak egy vigyorral az arcomon, veszek egy jó mély levegőt és az intésének irányát követve elindulok a lovag által képviselt oldalra. Amint Lewis ráijeszt a mobra, én is nekiállok jó nagy zajt csapni, hogy még véletlenül se erre jöjjön. A terv úgy tűnik sikeresen indul, izgatottan pillantok fel, ahogy Ranmaru követhetetlen sebességgel ráveti magát a futómadárra... elkapta... elkapta! NEM! Nem tudta megtartani, pedig ott volt a kezében! Elsodorta magával és kicsúszott a kezei közül, a fiút meg ott hagyta a fűben feküdve. De hogy??
- Oi, jól vagy, haver? - futok oda a szemüvegeshez, és nyújtom neki a kezemet, hogy ha kell fel tudjam segíteni. Mintha telibe kapta volna az állat, képzelem milyen lehet. Engem az előbb csak elsodort, de az sem volt kellemes élmény!
- Hijje, ez aztán fájhatott volna kendnek, ha lenne fájdalom...! No de egy ilye' csenevész emberpalánta osztán mér' akar elkapni egy ekkora áálatot? Ez nehéz ám, biza! Súlyemelős jártasság nélkül nem bírja el! - lép oda hozzánk a bajuszos úriember ezekkel a szavakkal, ízes beszédén nekem is kedvem támad megpederni a bajszom, csakhogy nincs...
- Másra használd a fürgeséged, fiam! Terelésre, mint egy príma juhász csahosa! Az elkapás a markos legények dolga! - veregeti meg Ranmaru vállát a szakértőnk, közben pedig elgondolkodok. Az előbb említett Lopakodást, most Súlyemelést, hát mennyi jártassága lehet ennek az alaknak?
- Nagyon mozgékony is, amikor először láttam ilyet, lehetetlen helyzetből ugrott ki, pedig Dynamm is gyors, csak valami hiányzott, hogy rendesen utána mozduljon, mikor kitért... - teszem hozzá bizonytalanul, hátha hasznosítani tudják a többiek ezt az adalékot. Új terv kell, az előző nem jött be.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Éjjeli hajsza - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Éjjeli hajsza

Témanyitás by Tatsuki Ranmaru Szer. Jan. 30 2013, 00:25

Nem én voltam gyors, mindenki más lassult le. Mintha megállt volna körülöttem az idő, és átlépve néhány dimenziót én egészen más térbe kerültem volna, lépéseim alatt éreztem az erőt, hogy én akár új világokat teremthetnék, ezzel a gyorsasággal egyetlen pillanatban ott lehetek bárhol a világban. Mintha még Aincrad animációi is megszűntek volna folyamatnak lenni körülöttem, odafagyott képek tengerében merültem el a szétcsúszó koordináták között. Féltettem a vezérkódolásomat, a karakterem magját, hogy esetleg elhagyhatom. Eszembe jutottak holmi kihalt földi emberfajok, az indiánok félelmei, hogy ha vasúton utaznak, a lelkük képtelen lesz tartani velük a tempót, ezért az állomásokon bevárták őket. Az én lelki békém teljesen megvolt ezzel a huszonötös gyorsasággal.
Nagyon régóta nem éreztem már jól magam, de erre a néhány röpke pillanatra ez mind teljesen a háttérbe szorult, elszürkült, lényegtelenné vált. Olyan gyorsan léptem, hogy még ezt is magam mögött hagytam!
A súlytalanság érzése, ahogy még a fűszálak is mintha lassan hajoltak volna meg a lépteim keltette örvényben, olyan gyorsan szertefoszlott, mint amilyen hirtelen rajtoltam: a Futó lett volna a célom, hogy a kezem közé gyarapítsam, hogy felmutassam. Hirtelen hatalmasra duzzadt a cél, és ahogy közeledtem felé, azt éreztem, hogy a nyakamban loholnak a korábbi problémáim is. Rám fogják vetni magukat. A Futó lesz a csinga! Ha elkapom, ott már nem bánthatnak, ott már nem vethetik rám magukat, nem verhetnek meg, vagy csúfolhatnak a szemüvegem miatt. Nem leszek akkor már girnyó és furcsa fiú, hanem céhvezér leszek, dicső élharcos, aki megoldja a problémákat és nem feloldódik a problémák között.
Én megragadtam, ő belém fejelt… és a kezem lecsúszott róla. Nem tudtam ráfogni, nem bírtam belé csimpaszkodni, úgy futott ki el, hogy felöklelt, messzire taszított. Bizony fájt! Nem szabadott volna, de nekem fájt!
Ha megvertek, mindig eltört a szemüvegem is… – nézek fel a férfira zavarodottan, és én látom, hogy a szemüvegem tényleg törött. Egyből érte nyúlok. – Nem fogok látni a szemüvegem nélkül! – mondom elhaló hangon. Ahogy a kezem végighúzom rajta, nem érzek repedést, nincs meghajolva, ép az üvege, én mégis látom, hogy ez eltört, ennek már vége, ez már használhatatlan, újat kell csináltatni, drága lesz, és leszid a mama, hogy miért kötözködtem, pedig nem is én kötözködtem. – Pedig csingánál voltam… – morgom durcás hangon.

_________________
A Fegyvermester
Állandó akciók: érccel rendelkezőknek és árubeszállítóknak! Foglalási lehetőség! Kezdők támogatása!

pontozás:
Tatsuki Ranmaru
Tatsuki Ranmaru
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 606
Join date : 2012. Aug. 01.

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Éjjeli hajsza - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Éjjeli hajsza

Témanyitás by Anatole Saito Szer. Jan. 30 2013, 02:04

Ez a madár egyszerűen hihetetlen! Nem elég, hogy Ranmaru fénysebességgel száguldva hagy le bennünket, s hogy a terelési taktikánk sikeresnek bizonyul, mégis sikertelen a akció. Felfoghatatlan számomra, hogy ha Ran ekkora sebességre képes, tisztán látja, majd meg is ragadja a prédát, akkor hogy csusszanhatott ki a kezeiből? Arról nem is beszélve, hogy a Futó megalázóan felökleli és elhúzza a csíkot. Meg is kapjuk a választ a bajuszkirálytól, miszerint a nagyarc Villám Vilinknek nincs súlyemelése, így nem tarthatta markában a vadat. Cöhh, éjjel látás és észlelés kombó, ugye? Valahogy éreztem, hogy szükség lesz még az én jártasságaimra is.
Viszont észreveszem a pápaszemesen, hogy a szemüvegével babrál, holott számomra csöppet sem tűnik töröttnek. Jó, kezdjük ott, hogy alig látok valamit ebben a sötétben. Szemlátomást nehezen dolgozza fel a kudarcot a srác, és nem akarok még egy lapáttal rátenni én is, hogy tovább szívjam a vérét. Hiszen most csapattársak vagyunk, vagy mi a szösz, de úgy tűnik eddig még nem sikerült nyomatékosítanom bennük, hogy össze kell dolgoznunk, ha tetszik, ha nem.
- Ideje végre komolyan megfogadni az öreg tanácsait és csapatként együtt dolgozni. Ranmaru, tudom, hogy nem kedvelsz, még talán neheztelsz is rám, de jó lenne, ha ezt most félre tudnád tenni. Nekem van súlyemelés jártasságom, ergo ha hihetünk az ú tippjeinek, akkor én képes lehetek megtartani ezt a szélvész dögöt. De szükségem van rátok terelőként. Klein, Lewis, nektek van esetleg súlyemelésetek? - fordulok a többiek felé - Ha többen lennénk fogók, talán nagyobb esély lenne elkapni a mobot. Ha nincs súlyemelésetek, akkor pedig lennétek terelők? - visszafordulok ezután Ranhoz, és tisztelettudó hangnemet próbálok megütni, félretéve minden általa utált jellemvonásomat - Lennél a terelőm és a szemem is egyben? Én nem látok ilyen vaksötétben, de te segíthetnél...
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Éjjeli hajsza - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Éjjeli hajsza

Témanyitás by Shiel D. Lewis Pént. Feb. 01 2013, 16:31

Lewis kitekint a fa mögül, hogy megszemlélje mire ment ijesztgetős terelő stílusával, amit a végén már nem egyedül hajtott végre, mert nem sokkal mellette ott volt Klein is, aki szintén a maga módján próbált a jó irányba fordítani az elkapandó madarat.
Büszkén pillant a céhvezérre, mikor az elkapja a mobot. Hát igen, az Ököl legerősebb tagján nem foghat ki egy csirke. Vagy mégis? Sir Lewis alighogy előjön a fa mögül, azt látja, amint a madár feldönti főnökét, s gyalogkakukk módjára messzire lohol. Ismét.
Hősünk a fejét vakarja tétlenül, miközben a többiekhez siet tankos tempójában. Ranmarut felsegítette a megbízó, aki szintén csalódottan veszi tudomásul, hogy nem vált be a terv.
A bajuszos úr azonban megint segítő készen áll oda, hogy újabb oktatásban részesítse őket. Mint kiderül, nem elég a gyorsaság, meg a jó terelés. Súlyemelés is kell! Az a nem mindegy. Hősünk már éppen húzná ki magát, hogy majd akkor ő elkapja, de aztán alábbhagy a lelkesedése, mert az is eszébe jut, hogy gyér sebességével aligha tudná elkapni a madarat, hiába lenne a többiek jó terelő stratégiája.
Anatole áll elő egy használható tervvel. Ő lesz az, aki elkapja, a többieknek terelni kell. Egyszerű, de mégis hatásos. Már elsőre sikerülhetett volna, ha a betyár nem felejti el mondani, hogy a lopakodás mellett erre is szükség lesz. Fejbe kólintani a madarat utána már bárki tudja.
- Nekem van súlyemelésem. - mondja a lovag lelkesen, majd mindkét karját felemeli, s menő módon befeszíti azokat. Mindenki látja, hogy végtagjai duzzadnak a hősiességtől, így aggodalomra semmi ok.
- Megint odalopakodhatok, hogy felzavarjam, vagy segíthetek elkapni. Melyik legyen? - teszi fel a kérdést. Mindkét lehetőség megfelelne számára, azonban sebessége szab neki korlátokat. Ez a fajta feladat nem az ő asztala, de lovagként nem szabad megfutamodnia semmilyen feladat elől.

_________________
Adatlap
Shiel D. Lewis
Shiel D. Lewis
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 371
Join date : 2012. Nov. 03.
Age : 31
Tartózkodási hely : füstfelhőben

Karakterlap
Szint: 12
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Éjjeli hajsza - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Éjjeli hajsza

Témanyitás by Cardinal Szer. Feb. 06 2013, 01:59

// Switch E/3-as elbeszélésre a könnyebb mesélés kedvéért, elnézést a kavarásért Very Happy //


Klein Ranmaru reakcióját látva a szemöldökét ráncolva vakarja a fejét, aztán nagyot sóhajt és úgy istenigazából rácsap átkarolja a szemüveges fiú vállát.
- Nem vert meg senki és egyben van a szemüveged is, tesó! Fel a fejjel, elkapjuk a grabancát ennek a madárnak legközelebb, meglásd! Very Happy - vigyorog vidáman, kicsit megrázza Ranmarut, aztán elengedi. Anatole szavait és Lewis válaszát hallva a kezét az állához emelve eltöpreng, és felfelé pillantva magában mormogni kezd, mintha számolna, vagy valami ilyesmi.
- Hát, az igazat megvallva nincs semmi jártasságom, az összes aranyamat a céhbe ölöm. Áááh, olyan semmirekellőnek érzem magam így Very Happy - vigyorog tovább, ezúttal a tarkóját vakargatva zavarában, de szavai ellenére is majd kicsattan a vidámságtól és az energiától.
- Az lenne akkor a legjobb, ha én zavarnám fel, Ranmaru szerintem elég gyors hozzá, hogy egymaga tereljen, és akkor ti ketten lehetnétek a fogók. Mit szóltok? - fordul oda a csapathoz, majd egy kíváncsi pillantást vet mentorotok felé, aki nyugodtan, szemével a távolt kémlelve áll pár méterre tőletek. A Futót nézti, aki ismét megnyugodva csipeget a földről, bár ezt csak Ranmaru láthatja.
- Na hol is van az az átkozott? - kérdezi és amint megkapja a választ, ha az íjásztól nem, akkor az öreg szalmakalapostól, már el is indul a lehető legcsendesebben, szép nagy ívben kerülve meg az állatot annak ellenére, hogy erre talán nem is lenne szükség. Amint elhelyezkedtetek és jeleztek neki, hogy indulhat a móka, Klein szimplán rátámad a mobra kardjával, persze akkora luftot ütve, hogy el is hasal. Az Éjjeli Futó pedig megindul, hozzávetőlegesen felétek futva, de terelésre szükség lesz így is.

Sorrend: Ranmaru írjon először, utána lényegtelen
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Éjjeli hajsza - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Éjjeli hajsza

Témanyitás by Tatsuki Ranmaru Csüt. Feb. 07 2013, 23:05

A szemüvegem fixíroztam. Bár a szívem azt suttogta, hogy repedések hálója futja be, olyan, mint JK testén a sebződés, vörös pókháló a vérszínű vágásnyomokban, de az agyam messzire menően felháborodott ezen. Igyekezett ignorálni a zavaró tényezőt, ami felborította nyugodt lelkivilágomat, de szívem túl hevesen vert ahhoz, hogy tisztán hallhassam, mint mondd az eszem.
Zavartan pislantottam fel a hozzám lépő Kleinre. Először csak a lábát néztem mereven, majd tekintetem feljebb vándorolt, és konstatáltam, hogy segítő szándék dolgozik benne, már amennyire én az ilyesmit meg tudom ítélni. Bár szavainak igazságtartalmát illetően kételyek merültek fel bennem, de elvárt módon igyekeztem reagálni a felém küldött pozitívnak szánt jelzéseire, így mosoly-féleséget erőszakoltam dermedt ábrázatomra.
Szóval nem törött – Nem volt ez igazán se nem kérdés, se nem kijelentés, hiszen a srácot nem feltétlenül tartottam szavahihető forrásnak, ahhoz túl sokszor bizonyította rövid ismertségünk alatt is kétes értékű tudását, ami nyomokban tartalmazott csak némi szakértelmetlen, de ezúttal azt hiszem, hogy nagyon szerettem volna hinni neki, így meghallgatást biztosítottam logikámnak. Ő biztosan állította, hogy a szemüveg épp. – Schrödinger macskája. – Avagy ahogy a gyengeelméjűek mondják, a puding próbája az evés. Orromra illesztettem a szemüvegemet, ami ettől nem pattant pixeldarabokra.
Világom egyetlen pillanat alatt a helyére zökkent, és éppen ebben a heves endorfin felszabadítós állapotban lépett az intimszférám közelébe Anatole. Készültem a testi kontaktusra, fókuszaimmal már kerestem is azt a helyet, amire tudom szegezni őket, hogy minél kevesebbet láthassak belőle, de a srác nem jött közelebb. Nem támaszkodott a vállamra. Nem lépett oda hozzám. És még egy egész becsülendő ötlettel is előállt. Gondolatban jóváírtam neki néhány kreditet, majd bólintottam. – Leszek a terelőd és a szemed, harcművész – mondtam, bár magam se értettem a saját indokaimat, hogy miért is neveztem úgy, ahogy. Zavaromat palástolandó előreléptem, hogy Kleinnek megmutathassam, merre is van a madár, és utána is indulhassak. A célom, hogy gyorsaságommal tudjam koordinálni a Futót, ezzel szinte tökéletesen a többiek kezére játszva őt. Reménykedek, hogy éjjellátásomnak hála nem fogok orra bukni, és teljesíteni tudom a rám kirótt célt: ordítva kiabálok Páncéléknak, hogy mikor merről jön az állat, ezzel is legalább elvonva az állat figyelmét saját magamról.

_________________
A Fegyvermester
Állandó akciók: érccel rendelkezőknek és árubeszállítóknak! Foglalási lehetőség! Kezdők támogatása!

pontozás:
Tatsuki Ranmaru
Tatsuki Ranmaru
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 606
Join date : 2012. Aug. 01.

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Éjjeli hajsza - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Éjjeli hajsza

Témanyitás by Shiel D. Lewis Hétf. Feb. 11 2013, 21:38

Klein egy újabb tervvel áll elő, ami ínyére van hősünknek. Végre azt teheti, amihez ért, vagy legalábbis van belőle jártassága. Jól megmarkolni egy rohangászó madarat, hát igen, erre talán még ő is képes lesz, de csak akkor, ha előtte Anatole is ráveti magát az Éjjeli futóra.
A céhvezér egy mozdulattal a küldetésadó tudtára adja, hogy hol bujkál az állat, mire az máris osonni kezd, hogy felzavarhassa.
Hősünk eközben gyorsan elhelyezkedik úgy, ahogy a legjobbnak ítéli meg, tehát kissé távolabb a többiektől, de mégis a harcművész közelébe, hogy az amint elkapja a madarat, a lovag is odarohanhasson még időben, hogy elkaphassák.
Nem is telik el sok idő, Klein máris akcióba lendül, s a mob szemmel láthatóan vagy füllel hallhatóan mozgásba lendül. Ranmaru pedig szalad, rohan, terel. Kicsit jobbra, kicsit balra. Közben pedig szavaiból egyértelműen kivehető, hogy merre közlekedik az állat.
Sir Lewis folyamatosan Anatot kémleli kissé vörös szemeivel, hogy ha az megmozdul, ő is nyomban követni tudja lépéseit.
Nem is lesz másként. A harcművésszel együtt a lovag is megindul, habár valamivel lemaradva, mert gyorsasága erősen kötődik reakció idejéhez. De még így is hősiesen szedi lábait, hogy a madárra vetődő férfinak segítő kezeket nyújtson. Alig telik bele egy emberöltőbe, mire beéri a társát, hogy ő is rátehesse kezét a futóra. A jártasság azon nyomban aktiválódik, s máris masszívan fogni kezdi ő is a célpontot, s ha az nem fut el, diadalittasan a szemei közé néz, s boldogan szólal meg:
- Bátorságunknak, s kitartásunknak hála, sikerült! - mondja a Anatnak, de persze a többiekre is gondol eközben.

_________________
Adatlap
Shiel D. Lewis
Shiel D. Lewis
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 371
Join date : 2012. Nov. 03.
Age : 31
Tartózkodási hely : füstfelhőben

Karakterlap
Szint: 12
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Éjjeli hajsza - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Éjjeli hajsza

Témanyitás by Anatole Saito Pént. Feb. 15 2013, 17:26

Kicsit meglep Ran... na jó, eszeveszettül le vagyok döbbenve az íjász reakcióit és viselkedését látva! Egyszerűen irtózik a testi kontaktustól, erre fel hagyja a mi bohóc Kleinünknek, hogy megérintse. Eleve sose láttam még Ranmarut ilyen zavartnak. Mindig is határozott fellépésű és egyáltalán nem vall rá, hogy ilyen gyámoltalannak tűnjön. Zavart érzek az erőben. Ésss jól láttam, az valami mosolyszerűség volt? O.o Hát igen, ő is csak emberből van, hiába olyan gépies. Mr. Kocka is képes érezni és megesik vele is, hogy frusztrált és idétlen? Mindezt az iménti kudarc váltotta ki belőle? Én is maximalista vagyok, na de ennyire...
Aztán következtem én és most döbbenek meg csak igazán. Tatsuki azonnal rábólint a javaslatomra és a kérésemre, s az az egyetlen lényegretörő és beleegyező mondata felér számomra egy átbeszélgetett, végigmulatozott, sörözős-szakévedelős éjszakával, amit valószínűleg sosem fogunk mi ketten egymás társaságában megejteni. Már csak azért sem, mert nem iszom alkoholt. Mindenesetre akkor sem gondoltam volna, hogy hajlandó lesz átadni azt a dicsőséget, hogy elsőként kaphatja el a Futó grabancát. Én magam nem ragaszkodom hozzá, hogy én magam szorítsam ki belőle a szuszt elsőként a madárkából, mivel már attól is boldog és elégedett lennék, ha Lewis megszorongathatná a begyét.
Összecsapom a tenyereimet, majd beállok olyan testtartásba, hogy a megfelelő pillanatban ki tudjak robbanni álltó helyemből. Klein a megbeszéltek alapján előremegy, hogy felzavarja a Futót, s végül is sikeresen teljesíti a rá szabott feladatot, még ha komikusra sikeredett is a helyzet. Látni persze nem látom, hogy mi történt, de a nagy dübbenés hallatán arra tudok következtetni, hogy eltanyált. A mellettem álló lovagra pillantok, és hüvelykujjammal az egyezményes jelet mutatva csak ennyit mondok Lewisnak: - Mindent bele cimbora! Nyugi, nem hagylak le! - De nem ám! Annak semmi értelme nem lenne. Ha ketten haladunk előre Ran instrukcióit követve, akkor kétszeres kar fesztávolságban tudunk hálóként közreműködni. Abban reménykedem, hogy ha nekem nem is sikerül elkapnom a madarat, akkor legalább a lovag karjaiba tudom üldözni azt. Ha módunkban áll megragadni a mobot, akkor bizony el már nem eresztjük!
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Éjjeli hajsza - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Éjjeli hajsza

Témanyitás by Cardinal Szomb. Feb. 16 2013, 11:55

Ranmaru így terelőként is tapasztalhatja, hogy a Futó gyorsasága egyszerűen meghaladja az övét. Csupán helyzeti előnynének köszönheti, hogy képes tartani a lépést vele annyi ideig, hogy két társa felé tudja terelni az állatot. A formáció nem is lehetne hatékonyabb ennél, és ez akkor derül ki igazán, amikor a mob eléri Anatole-t. A harcművész hiába veti rá magát a madárra, az valahogy kimozdul a kutyaszorítóból és kicsúszik a kezei közül még annak ellenére is, hogy a Súlyemelésének köszönhetően nem sodorja el legalább a férfit. Azonban a Futó a hirtelen mozdulatnak köszönhetően kibillen az egyensúlyából, és mire ismét egyenesbe jönne, addig már Lewis stabil és szoros fogásába kerül. A szárnyas hiába vergődik, immár nem tud szabadulni. Megfogtátok!
Igen ám, de ezzel még nem győztetek. A lovag élete ugyanis meredek tempóban elindul lefelé annak ellenére, hogy temérdek pontja van rajta és mire észbe kaphatnátok, máris a sárga zónába kerül életcsíkja. Szerencsétekre azonban van valaki, aki kellően gyorsan reagál az eseményekre, így Páncinak nem kell elengednie a mobot élete megőrzése érdekében. Szemetek sarkában egy villanásra figyelhettek fel, ehhez rövidesen egy csatakiáltás párosul, az Éjjeli Futó testébe pedig egy kard fúródik, lenullázva az életét. A szilánkokká törő mob fényesen csillogó maradványai között egy eltökélt tekintetű Kleint pillanthattok meg, aki aztán egy pillanatra megdermed, mielőtt egy diadalittas kiáltásban tör ki, és úgy kezd táncikálni örömében, mintha tojásokon lépkedne.
- Pfehe, kendtek osztán jól túlbonyolítják a dógokat! - szólal meg az öreg közben bajszát pödörve, miután komótosan odaért hozzátok, majd a kalapját megemelve egy pillanatra búcsút int nektek, hiszen meglett, amiért jöttetek és nincs szükség már az útmutatására.
- Köszönjük, haver! És nagyon-nagyon köszönöm nektek is, nélkületek semmire sem jutottam volna! Igazán örülök, hogy megismerhettelek titeket! - húzza ki magát Klein büszkén és fülig érő vigyorral tanulmányozza az előtte felugró kis ablakot, mely előttetek is feltűnik, hiszen egy partyban voltatok. A megállapodásotok értelmében Klein itemlistája üres maradt, ellenben aranyakat kapott bőven, míg nálatok pénz nem szerepel rajta. Ha ráböktök a felszerelésre, a következő jelenik meg előttetek:

Ranmaru: Futóíj (+3 fegyverkezelés +3 gyorsaság)
Lewis: Futópajzs (+6 páncél +3 gyorsaság)
Anatole: Futó *Fegyver* (+3 erő +3 gyorsaság)

Küldetéseteket teljesítettétek, így eljött a búcsú és az elválás pillanata is. Zárókör Very Happy
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Éjjeli hajsza - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Éjjeli hajsza

Témanyitás by Anatole Saito Szomb. Feb. 16 2013, 17:30

Már pont elérem, már itt van a kezeim között, erre kicsúszik a markomból. Addig-addig vergődik, míg sikerül kikecmeregnie a szorításomból, én magam pedig majdnem orra esek a nagy birkózás közepette. A csudába is, de szívós egy jószág ez az Éjjeli Futó! Szerencsére úgy tűnik beválik az eddigi taktika, mert amikor én kudarcot vallok, akkor Lewis rögtön ott is terem mellettem, hogy elcsípje a madár grabancát, s úgy öleli magához a mobot, mint a legféltékenyebb szerető. A lovag hősies szónoklatba kezd, de hamar belefagy a szó. Ugyanis mielőtt örülhetnénk sikerünknek, a lovag életpontjai rohamosan csökkenni kezdenek. Próbálom minél előbb visszanyerni az egyensúlyomat, hogy odarohanhassak segíteni súlyemelésemmel, habár nem biztos, hogy sokat érnék el azzal, ha én is megpróbálnám kiszorítani a szuflát a Futóból. Még oldalra pillantok, hátha feltűnik az én csökevényes látóhatáromon Ran, mert igencsak elkél most a villámgyors segítsége, mert ha megint kicsúszik a kezünkből a mob, ismét neki kell majd terelni. Az íjász helyett azonban elsőként Kleint veszem észre, aki odacsörtet Lewishoz és kardját diadalmasan beledöfi a madárba. No, most már lehet szónokolni!
Megkönnyebbülten fújom ki magam, miközben megérkezik az ízes beszédű informátorunk, aki dicséret helyett csak valami hanyag beszólással illet minket. Mindeni azzal főz, amije van. Én már annak is roppant mód örülök, hogy azok után, hogy Ran mennyire lenézett a küldi elején engem és tartok tőle, Kleint is, ahhoz képest milyen jól össze tudtunk dolgozni. Ráadásul ez egy újabb kooperáció volt céhek között, ami megint csak nem egy elhanyagolható momentum. Szóval én mosolygok, mint a tejbetök, amikor pedig felvillan a jutalom item panelje, na akkor kezdek el vigyorogni csak igazán.
- Huhuhúúú, ez nem semmi! - Azt már nem merem hangosan kimondani, hogy pontosan a fegyver a leggyengébb része a felszerelésemnek, mert Mr. Kocka még a végén megint tesz egy epés megjegyzést. Ráadásul ennél menőbb fegyvert aligha kaphattam volna, és az sem zavar, hogy nem ritka item. Nekem tökéletesen beleillik a szettembe, ráadásul egyedi neve van. Nem fog minden harcművész Futó fegyverével rohangálni! Át is írom gyorsan a programban Futó Mithrodin lándzsára, így a jellegzetes Mithrodin küllem marad, lándzsa formájában, a Futó név pedig garantálja a megadott pluszokat erőre és gyorsaságra. Kezembe veszem a fegyvert, méregetem, próbálgatom. Kicsit szokatlan meg nehezebb még, de roppantul elégedett vagyok. Ahogy felpillantok, Klein kitörő örömére leszek figyelmes. Hozzám hasonlóan ő is rendkívül örül a jutalomnak, hálálkodva köszöni meg nekünk is a segítséget.
- Én is örvendtem a szerencsének Klein úrfi, s ha legközelebb kalandor társra lenne szükséged, akkor hívj bátran! - Majd ezután lehívom a panelemet, és elküldök neki egy barátkérőt. Ezután Ran és Pánci felé fordulok. - Lenne kedvetek esetleg hazafelé menet meginni valamit? Itt az ideje félretenni az ellentéteket, nem gondolod Ranmaru? Jó lenne tiszta lappal kezdeni az ismertségünket, veled pedig még nem találkoztam korábban, ifjú lovag.
Ha elfogadják mindketten, vagy csak egyikőjük az invitálásomat, akkor a menet élére állok, ha viszont nemmel válaszolnak, akkor egy vllrándítással kénytelen vagyok sarkon fordulni és egyedül hazamenni. Vagyis nem egyedül, hanem az új Futó lándzsámmal! *.*

//Köszönöm a játékot, az új fegyveremet meg különösen! //
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Éjjeli hajsza - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Éjjeli hajsza

Témanyitás by Tatsuki Ranmaru Hétf. Feb. 18 2013, 21:16

Úgy gondolom, hogy csak kolonc lennék a nyakukon. Az a kerítés, amit két karom távolságával és soványka termetemmel emelni tudnék a Futónak, már korábban sem volt elég arra, hogy tényleges akadályt képezzen közte és a teljes szabadság között. Így hát azt a lehetőséget, hogy esetleg support szerepkört töltsek be a két másik JK mellett, elvetem. Jelenlétem közöttük csak olyan helytelen elméleteket gyártana, hogy a továbbiakban is meg tudom állni a helyem, és én is visszatarthatnám a Futót. Ez egyáltalán nincs így. Hihetetlen sebességemről néhány pillanat alatt le is tudok lassítani. Egyáltalán nem nehéz, talán ebben is segít a rendszer, nem tudom.
Ezen elgondolkozom. Nem szoktam nem tudni. Hmm. Ezen a vonalon elindulva néminemű hirtelen fellépő definíciós és önbizalomhiányt észlelek a viselkedésemben. A halántékomat nyomogatom, miközben már akaratlanul is folyamatosan észlelem és befogadom a környezetem fókuszaimon keresztül érzékelt vizuális képét. Látom, hogyan küzdenek ketten a madárral, de én tudok, amiről ők valószínűleg nem, hiszen túlságosan el vannak foglalva aktuális feladatukkal, így nem láthatják, hogy Klein már úton van. Nem köt le túlságosan a kálváriájuk, ez a maradék munka már csak rutinfeladat, aminek elvégzése nem jelenthet számukra mennyiségben mérhető problémát. Magyarán: piha!
A Páncélt figyelem. Nincs hallgatózásom, nem is lesz. Viszont remekül látok, és így most, hogy nem velem van elfoglalva, remek lehetőségem nyílik megfigyelésére, és nem róhatom fel magamnak, hogy esetleg tudatában volt megfigyeltségének. Felállított teóriámnak nem vagyok a szakértője: azt állítom, hogy a Páncél emberi szempontból remekül alkalmazkodik a környezetében megtalálható és számára is érzékelt további játékos karakterekhez. Legalábbis ahogy összedolgozott velem, és nem mellesleg még Anatole-al és Kleinnel is, az számomra meglepő. Körülötte a másik céhbeliek is közvetlenül viselkedtek, számomra problémát jelent a közös hang megtalálása. Azt sem tudom egyáltalán, mi ez a közös hang, sohasem hallottam hasonlót. Dó, ré, mi, fa, szom.
Időközben hármuk közös munkájának eredményeként tényleg teljesítik a feladatukat. Ideje volt. Felszínes érdeklődéssel figyelem a felugró ablakot. Nem figyelem meg magamon a boldogság jellegzetes tüneteit, látva az új fegyvert. A régi is új még nekem. Csak az nem régi már, aminek annak kéne lennie, és semmi nem új, aminek változnia kéne – állapítom meg mélyenszántó filozófiával.
Otthagyom őket. Nekik nincs szükségük rám, Kleinnek már nincs szüksége rám, én nem látok okokat és érveket, amik miatt maradnom kéne. Sosem volt asztalom az örömködés, főleg, amikor még virtuális testem se termel endorfint, hogy velük boldogodjak. Vagy hogyan mondják ők ezt. Köszönés nélkül távozom.

//Csatlakozom, nagyon ott volt, köszi! Very Happy//

_________________
A Fegyvermester
Állandó akciók: érccel rendelkezőknek és árubeszállítóknak! Foglalási lehetőség! Kezdők támogatása!

pontozás:
Tatsuki Ranmaru
Tatsuki Ranmaru
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 606
Join date : 2012. Aug. 01.

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Éjjeli hajsza - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Éjjeli hajsza

Témanyitás by Shiel D. Lewis Kedd Feb. 19 2013, 22:26

A lovag feszülten figyeli, ahogy a céhvezér újra nekiveselkedik a madár kergetésének. Gyors és tudja, hogy mit csinál, már amennyit hősünk lát az egészből a gyér fényviszonyok miatt. Hunyorogva követi az eseményt, amikor Anatole is nekikezd a rohanásnak. Szinte azonnal leesik neki, hogy saját magát is be kell indítania, így egy traktor gyorsulásával kezd el futni egyenesen a harcművész után, aki néhány pillantás múlva már a madárra veti magát. Sir Lewis hősi szíve hevesen dobog, mikor egyre közelebb ér a férfihoz, aki az állattal ölelkezik, s kezd csillapodni, amikor úgy tűnik: sikerült. A valóság ezzel azonban nem egyezik meg, mikor azt veszi észre, hogy a Futó kitör a Voice tag karjai közül, s ismét úton van. Azonban szerencséjükre rosszul mozdul, így a csetlő-botló állatra Sir Lewis még éppen el bírja kapni a lényt. Azonban ez nem ilyen egyszerű, az elkapás, csak egy része a megoldásnak. Ez benne is tudatosul, mikor a fogásából kijutni próbáló tollas csipkedni kezdi itt-ott, de ő neki nincsen szabad keze, amivel kupán csaphatná a buzogánnyal, vagy egyenesen puszta kézzel.
Félve, hogy a szárnyas meglóg, inkább hősiesen tűri, hogy áldozata teli csipkedje, s akkor sem ereszti azt, mikor élete már a sárga zónában van. Szeme sarkából kitartóan figyeli, ahogy életsávja egyre csak fogy, mígnem egy tárgy ér látómezejébe, amit onnan vesz észre, hogy megcsillan rajta a fény. Egy kard az, ami egyenesen a Futót hivatott ledöfni. És sikerül is! A fegyver könnyedén oltja ki a madár virtuális életét, aki így már nem veszélyezteti tovább hősünk életét.
Elégedetten tápászkodik fel, s érdeklődve veszi szemügyre a kis panelt, ami felugrik előtte a sikert hirdetve. Az bajuszos alak is feltűnik egy pillanatra, s kalapját emelve távozik. Sir Lewis jobb híján a sisakját kapja le tiszteletének, s hálájának kimutatása érdekében. Majd amint az útmutató távozik, vissza is veszi az említett fejfedőt, s visszatér a panelre, ami jobban szemügyre véve egy nagyon frankó új pajzsot bízott rá a madár legyőzésekor.
A lovag nagyon megörül az új eszköz láttán, s nem is késlekedik: azonnal felszereli. Jól mutat rajta és a pontozása sem gyenge, perfekt.
- Számíthat hősi személyemre! - feleli a harcművésznek, mikor az italra invitálja őket. Szemével Ranmarut keresi, de már csak annyit lát a céhvezérből, hogy alakját elnyeli a sötétség, amibe már Lewis nem lát be. Lewis nem tudja, hogy miért léphet le ily' hangtalanul a férfi, de úgy gondolja, hogy biztos valami halaszthatatlan dolga akadt, vagy hasonló, így nem akadékoskodik, s nem is rohan utána. Valószínűleg úgy is eltévedne, s holnap reggelig itt bolyongana.
Anatole felé veszi az irányt, sőt hagyja annak, hogy az utat mutassa, miközben ő egy méretes jointot vesz elő, s büszkén rágyújtva fél kézzel elfogadja a barátfelkérést. Nem mellesleg Klein előtt is megemeli sisakját, ha nem tart velük.

[Szintén köszönöm! Élmény volt! :] Főleg a bajuszos idegenvezető!]

_________________
Adatlap
Shiel D. Lewis
Shiel D. Lewis
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 371
Join date : 2012. Nov. 03.
Age : 31
Tartózkodási hely : füstfelhőben

Karakterlap
Szint: 12
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Éjjeli hajsza - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Éjjeli hajsza

Témanyitás by Cardinal Kedd Feb. 19 2013, 23:35

- F I N -


Felfedeztétek az Éjjeli Futót, ám ezúttal arany nem jár érte, sem magára küldetésre, mindet Kleinnek adtátok. Anat természetesen képességbónuszt viszont kap.

Jár viszont mindenkinek:
- 60 xp (6. szint)
- Az előző mesélésben megkapott zsákmány
- 1x Futótoll, ami nem ad bónuszt, de szép, és lehet vele sisakot díszíteni

Artes Liberales:
- 14 xp Anatolenak
- 14 xp Rennek
- 2 xp Vionak

Justice Leaague
- 8-8 xp Hinarinak és Yurihimének
- 2 xp Allennek
- 7 xp mindenki másnak
- céhbankba 30 arany Ranmaru jóvoltából

Érceket, növényeket és recepteket KA oszt majd.

Örülök neki, hogy élveztétek a küldetést, melyet ezennel ünnepélyesen lezárok Very Happy Köszönöm a részvételt!
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Éjjeli hajsza - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Éjjeli hajsza

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Feb. 24 2013, 12:20

Shiel D. Lewis: Növénylátás 19 -> 28, 1 Kis Tövisgyökér, 3 Faeno Levél, 1 Barna Gomba, 3 Tövisgyökér, , 2 Vörös Pitypang, 1 Kristálylevél, 1 Örökké Lángoló Tulipán
Potion/Méregfőzés: Gyenge Gyengítő Méreg Recept, Gyenge Fárasztó Méreg Recept

Tatsuki Ranmaru: Érclátás: 15 -> 24, 4 Bronzérc, 1 Munkálatlan Bőr, 3 Sida Kő, 3 Halvány Rubint, 1 Vasérc, 1 Holdkő, 1 Rubint
Fegyverkészítés: Futó *Fegyver* Recept, Futóíj Recept

Anatole Saito: Érclátás: 21 -> 30, 3 Bronzérc, 1 Munkálatlan Bőr, 1 Sida Kő, 3 Halvány Rubint, 4 Vasérc, 2 Holdkő
Páncélkészítés: Természet Gyűrű Recept, Aranygyűrű Recept
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Éjjeli hajsza - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Éjjeli hajsza

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.