Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Koponya Torony II

+11
Keita
Simeon
Leonard
Kayaba Akihiko
Ozirisz
Eru
Silence
Mirika
Hinari
Argo
Cardinal
15 posters

3 / 6 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Koponya Torony II - Page 3 Empty Re: Koponya Torony II

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Márc. 14 2020, 22:16

The member 'Silence' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Koponya Torony II - Page 3 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Koponya Torony II - Page 3 Empty Re: Koponya Torony II

Témanyitás by Hinari Hétf. Márc. 16 2020, 12:29


Elnéztem a kialakuló beszélgetést és megpróbáltam elképzelni Momót olyan nagynak, mint amilyen igazából is, a saját világában. Már majdnem hozzá is tettem, hogy "Biztos jó lehet", de végül két okból sem tettem meg ezt: egyrészt Nestoron is egészen jól ment, másrészt nem akartam tovább húzni a témát, hiszen fogalmam sem volt, a többiek mennyit és mit tudnak.
Inkább felnevettem Miri megjegyzésére és egy laza mozdulattal belöktem az ajtót:
- Ugyan, a bossoknál nem lehet nehezebb - mosolyogtam rá, majd beléptem a terembe, megtaposva pár csontot is, amik mindenhol ott voltak - Hát, az - bólintottam egy kis mérlegelés után. Egy sötét alak és a felélesztett szolgái, amikből most vagy csak ennyi jön, vagy minden körben egyre több. Ki tudja, mindenesetre a lányok nem igazán boldogultak a mobokkal, így felizzítottam a Katanát és támadás előtt még odaszóltam Ozirisznek is:
- Kérlek adj nekünk egy kis fegyverkezelésbuffot, majd a következő támadásokhoz. Ezek a csontvázak a főnök statjaival úgy tűnik rosszabbak, mint egy Ingavirág - húztam el a szám szélét, majd szembefordultam a Nekromantával és őt támadtam. Lássuk, mennyi élete is van ennek tulajdonképpen...


Megy 4 támadás a Nekromantába (ha véletlen pixelezném, a csontikkal folytatom), max 1-et hibázhatok. Első támadás nem fogyaszt CSP-t, a sebződésem miatt pedig van +0.1 SP-m.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Koponya Torony II - Page 3 Exp_bal29686/10100Koponya Torony II - Page 3 Exp_ures  (29686/10100)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Koponya Torony II - Page 3 Empty Re: Koponya Torony II

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Márc. 16 2020, 12:29

The member 'Hinari' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Koponya Torony II - Page 3 4767249862_5877ffd2ef_s Koponya Torony II - Page 3 4767250438_224285ea8b_s Koponya Torony II - Page 3 4766610511_dda12706fc_s Koponya Torony II - Page 3 4766609959_af0c0eb7c7_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Koponya Torony II - Page 3 Empty Re: Koponya Torony II

Témanyitás by Mirika Kedd Márc. 17 2020, 00:05

A Nekromanta pixelekre hullott
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Koponya Torony II - Page 3 Exp_bal11225/10500Koponya Torony II - Page 3 Exp_ures  (11225/10500)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Koponya Torony II - Page 3 Empty Re: Koponya Torony II

Témanyitás by Ozirisz Kedd Márc. 17 2020, 12:19

Eru válaszára csak bólintottam. Vajon tényleg nincsenek démonai? Vagy csak nem olyan elvont figura, mint én, hogy mindenen képes agyalni? Lehet, hogy azok a démonok csak a fejemben léteznek, amiken az előbb pörögtem? De az nem lehet... valaminek kellett történnie, vagy csupán véletlen egybeesések eredménye minden? Majd Eru zökkentett ki az éppen elsodorni készülő gondolatfolyamból – Igen, ez ismerős érzés.. - kommentáltam – túlságosan is ismerős...
- Gondolom – jegyeztem meg Miri válaszára – Nagyjából a Dragontail-es sárkányok szintje lehet nagyságrendileg. - tűnődtem el egy kicsit. Arra emlékszem, hogy Nestorhoz képest nagyobbak voltak, és gond nélkül elbírt Arisu sárkánya is három embert. Majd Hinarit hallva eszembe jutott még valami – Az még hagyján, hogy a Palota kapuján nem férne ki... de belegondoltál, mennyi fejtörést fog okozni Mirinek amíg szabad parkolóhelyet talál? - poénkodtam el egy kicsit a dolgot. Bár egyelőre ahogy elnézem a helyzetet, inkább az a komikus kép vizualizálódott az elmém egy rejtett szegletében, hogy Mirika épp próbál nem lebillenni az amúgy összeroskadni készülő Momóról, akit jobb esetben egy örökölt súlyemelés-teherbírás, mint amolyan rejtélyes, mágikus erő tartana a földfelszín felett. Megmosolyogtató dolog, épp, mint a sziklán egyensúlyozó gumicsizmás farkas...
Majd felértünk a torony tetejére, ahová elvileg még senki se jutott fel. Leszámítva azt a pár jómadarat akik terezték a pályát. - Más játékokban a fajtájának a sötét- és halálmágia az erőssége. Vajon mihez kezd egy mágia nélküli világban? - tűnődtem el hangosan, majd ahogy kimondtam, úgy elkezdtem mocorogni a földet beborító csontdarabok. Mint a falra festett ördög... Ami a csontvázakat illeti, sajnos túlságosan is mozgékonyak voltak, Miriék és Sil támadásai elől is kitértek. ~ Vajon mennyi FK-t raktak ezekre? ~ Majd Hinari kérésére aktiváltam a képességemet, kicsit javítva az esélyeinket. Logikus lépés, de mégis, neki előbb eszébe jutott, mint nekem. Előbb kapcsolt, mint én, pedig a jelek ott voltak az orrom előtt, végig. És ez a kazamata vége, itt nem kell aggódni a cooldownok miatt se. Majd a következő képkocka, hogy a hírhedt, rettegett nekromanta pixeleire esett. - Ezz... így... tényleg elég gagyi... - osztottam a lányok véleményét. A neve alapján valami keményebb dögre számítottam volna, nem erre, hogy összerak pár csontit, majd ő maga pedig olyan laza lesz, hogy szétesik. De ez van, Hinari dpsének nem sokan tudnak ellenállni...
Majd a megmaradt csontvázakat kezdtem el "megszeretgetni" a kardom élesebbik felével, a teljes életes példányokkal kezdve.


// képességaktiválás, siker esetén +16 FK mindenkinek egy nagykörig, majd két támadás egy-egy csontira
Ozirisz
Ozirisz
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 2125
Join date : 2013. Jun. 10.
Age : 35
Tartózkodási hely : Házi karanténban Yurihimével :3

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Koponya Torony II - Page 3 Exp_bal19096/10100Koponya Torony II - Page 3 Exp_ures  (19096/10100)
Céh: Justice League

http://ozirisz.xyz/

Vissza az elejére Go down

Koponya Torony II - Page 3 Empty Re: Koponya Torony II

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Márc. 17 2020, 12:19

The member 'Ozirisz' has done the following action : Kockadobás


#1 'Római stílusos 6-os' :
Koponya Torony II - Page 3 4766604173_492736719c_s

--------------------------------

#2 '6-os dobókocka' :
Koponya Torony II - Page 3 4767251444_0f76bf2817_s Koponya Torony II - Page 3 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Koponya Torony II - Page 3 Empty Re: Koponya Torony II

Témanyitás by Eru Kedd Márc. 17 2020, 19:53

Pacsi, még nem pacsiztam itt senkivel sem, de gondolkodás nélkül jobb kezemmel a lány tenyerébe csaptam.
-Köszönjük, picit hasznosak lehetünk. -Szélesen mosolyogtam miközben majd ki csattantam. - Öhmm lovaglás?
Kérdeztem a dologra, lovakat már láttam alsóbb szinteken, de nem tudtam más lényeken is lehet pacagolni.
Haladtam a többiekkel, izgultak biztosan beszélgetésükben elhangzót itt még senki sem járt. A csapatunk erős és mindent legyőz. Oda bent viszont egy picit megbolondított a látvány, egy régi mesében láttam egyszer csontokkal zenéltek. Fel is kaptam egy combcsontot és pajzson kopácsoltam vele. Azonnal rá is jöttem, dobolás nem nekem való. Talán a halál nótát játszottam el éppen, mert ahogy beléptünk a fő ellenség széthullt pixeleire.
- Ohh Csontik, aranyosak! - kiáltok fel mosolyogva. - Azért annyira nem cukik.
Ki kukucskálva most ép Hinari háta mögül egy alkalmas pillanatban támadásba lendülök.

//Támadom egyik csontit háromból//
Eru
Eru
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 212
Join date : 2019. Jul. 06.

Karakterlap
Szint: 27
Exp:
Koponya Torony II - Page 3 Exp_bal2727/2900Koponya Torony II - Page 3 Exp_ures  (2727/2900)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Koponya Torony II - Page 3 Empty Re: Koponya Torony II

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Márc. 17 2020, 19:53

The member 'Eru' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Koponya Torony II - Page 3 4767249862_5877ffd2ef_s Koponya Torony II - Page 3 4767251444_0f76bf2817_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Koponya Torony II - Page 3 Empty Re: Koponya Torony II

Témanyitás by Mirika Szer. Márc. 18 2020, 17:20

harci dolgok:


Oké, hát ez nem volt annyira nyerő, de nem csak mi bénáztunk, hanem a többieknek se ment túl jól. Talán Hina-chant leszámítva. Ő darált, mint mindig. A csontik viszont megmaradtak a mesterük halála ellenére is, úgyhogy fel kellett takarítani még őket. Bíztam benne, hogy Ozi-kun buffja segít valamennyit, merthogy a képességeinket letiltotta a rendszer. Pedig baromi jól jött volna, ha Momo újra használhatta volna a tűzköpését, mert Eru-chan szúrása éppen csak sárgába vitte az egyik csontváz életét, és nem voltam benne biztos, hogy a dragoonom sebzése elég lesz.
- Lányok, ne hagyjunk semmit a nagyoknak! - kiáltottam fel lelkesen, elvégre elég ciki lett volna, ha Hina-channak és Ozi-kunnak kéne ezeket a vackokat levadásznia, mert nekünk nem megy. Vettem egy nagy levegőt, és ezúttal próbáltam nem a csontok között átlőni, hanem el is találni a hitboxot, miközben Momót ráuszítottam a még teljesen ép ellenfeleink egyikére. Ha kell, be tudok segíteni neki is.


Felső két kocka az enyém, támadom a sebzett csontit, ha egyből lenyomom, akkor ugrok arra, amit Momo támad.
Alsó két kocka Momo támadása, ő az egyes jelű csontit támadja.
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Koponya Torony II - Page 3 Exp_bal11225/10500Koponya Torony II - Page 3 Exp_ures  (11225/10500)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Koponya Torony II - Page 3 Empty Re: Koponya Torony II

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Márc. 18 2020, 17:20

The member 'Mirika' has done the following action : Kockadobás


#1 '6-os dobókocka' :
Koponya Torony II - Page 3 4767251444_0f76bf2817_s Koponya Torony II - Page 3 4767249862_5877ffd2ef_s

--------------------------------

#2 '6-os dobókocka' :
Koponya Torony II - Page 3 4767251444_0f76bf2817_s Koponya Torony II - Page 3 4766610511_dda12706fc_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Koponya Torony II - Page 3 Empty Re: Koponya Torony II

Témanyitás by Eru Csüt. Márc. 19 2020, 20:09


-Ohh...

Ezek tényleg csontosak, azt hittem egy mozdulatból eltudok intézni egyet. Végül is az utam még csak most kezdődik.
- Ay AY kapitány!
Talán azt hiszi azért nézek össze húzott szemekkel mert nagyon igyekszek összpontosítani. Pedig nem igaz, csak megint beszolt valaki. Mindegy elengedem a füleim mellett a meg jegyzést, hiszen lehet nem is nekem szolt. Mirika füleire pillantva pillanatnyi késztetést éreztem meg taperoljam. Kicsit kíváncsi voltam vajon igazi? Igen, akkor milyen hangot adna ki, ha meg fogdosnám? No no Semmi perverzió csak kíváncsi vagyok. Meg rázom fejem, elhessegessem a zavaró gondolataim. Majd futásból neki lendülve elviharzok a földön csúszkálva csontik mellett. Mögéjük kerülve pedig támadásba is lendülök. Támadom ugyan azt a pixel kupacot, mint az előbb.
Eru
Eru
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 212
Join date : 2019. Jul. 06.

Karakterlap
Szint: 27
Exp:
Koponya Torony II - Page 3 Exp_bal2727/2900Koponya Torony II - Page 3 Exp_ures  (2727/2900)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Koponya Torony II - Page 3 Empty Re: Koponya Torony II

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Márc. 19 2020, 20:09

The member 'Eru' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Koponya Torony II - Page 3 4767249862_5877ffd2ef_s Koponya Torony II - Page 3 4767250438_224285ea8b_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Koponya Torony II - Page 3 Empty Re: Koponya Torony II

Témanyitás by Silence Szomb. Márc. 21 2020, 18:51

Eltűnt a nekromanta, és a csontvázak közül is már elpixeleződött három. Mirika felszólítása pedig arra buzdította, hogy ne várjon rá, hogy majd mások  elintézik. Akkor se, ha fáradt volt.
Nekirugaszkodott, és bár nem a leggyorsabb, és nem is a legpontosabb mozdulataival, de az utolsó csontváz felé vágott. Aztán lendületből vissza is húzta a kardját, ha elsőre elvétette volna a támadást. Ha ügyes, akkor már mehetnek is... Forrócsokizni!
Támadása után oda is lépett Mirikához, kérdő tekintettel pislogva rá, és ha szükséges volt a füzetében is megerősítést kérve, hogy mehetnek forrócsokizni közösen, miután Noiseért elment. Mert még mindig bántotta ám a lelkiismerete, amiért egyedül hagyta akkor is, ha még mindig nem örült volna, ha a kis róka is mászik a toronyban.


//2-szer támadom az utolsó csontit, remélhetőleg sikerrel.
Silence
Silence
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 960
Join date : 2017. Aug. 23.
Age : 16

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Koponya Torony II - Page 3 Exp_bal14616/10500Koponya Torony II - Page 3 Exp_ures  (14616/10500)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Koponya Torony II - Page 3 Empty Re: Koponya Torony II

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Márc. 21 2020, 18:51

The member 'Silence' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Koponya Torony II - Page 3 4766609959_af0c0eb7c7_s Koponya Torony II - Page 3 4767251444_0f76bf2817_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Koponya Torony II - Page 3 Empty Re: Koponya Torony II

Témanyitás by Hinari Szomb. Márc. 21 2020, 19:08


Ozi kérdése azért megmosolyogtatott és kicsit eltűnődtem rajta, a srác hogyan képes minden helyzetben valami ilyesmit benyögni. Kicsit még el is nevettem rajta, ahogy elképzeltem, végül viszont be kellett lépnünk az utolsó terembe. Persze, tier négy ide vagy oda, mégiscsak négyszáz feletti sebződést vittem be a nekromantának, így mire az utolsó mozdulatommal is végeztem, márcsak annak pixeljei szálltak körülöttem.
- Hát, azért már rég leszintezzük ezt is - feleltem Ozi reakciójára és megvontam a vállam - Kár, hogy nincs erősebb kazamata. Bár oda lehet nem tudnánk így menni - mosolyogtam hátra a többiekre, akik, amíg mi Ozirisszal beszélgettünk, le is ütötték a maradék csontvázat.
- Szép volt - bólintottam és néztem is körbe csípőre tett kézzel - Akkor itt végeztünk is - nyújtóztam egyet és csúsztattam vissza a Katanát a tokjába. Ahogy elnéztem Fuwát és talán a többieket is, visszalépcsőzésről nem nagyon eshetett szó, így elővettem a teleportkristályomat és miután szétosztottuk a ládák tartalmát és megbeszéltem Eruval a bossölő alapítványos beadás részleteit is, akár egyhelyre, akár külön-külön elteleportáltunk. Én részemről a Kezdetek Városának főterére - és ha a többiek is hasonlóképpen voltak ezzel, úgy Eruval jódarabig, a céhtársaimmal pedig egészen a palotáig együtt sétáltunk. Jó volt így együtt mobolni. Legközelebb lehet, megint egy új helyet keresünk majd fel...
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Koponya Torony II - Page 3 Exp_bal29686/10100Koponya Torony II - Page 3 Exp_ures  (29686/10100)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Koponya Torony II - Page 3 Empty Re: Koponya Torony II

Témanyitás by Ozirisz Vas. Márc. 22 2020, 21:36

Alighogy szóvá tettem, hogy a nekromanta milyen könnyen megadta magát, Hinari már reagált is rá – Igaz. - bólintottam. - Ahogy a felszerelések is jó tíz-húsz szintet dobnak rajtunk még pluszba – értettem egyet a lánnyal. Ha a mi szintünkön, ráadásul az elérhető legjobb felszerelésekkel is gondot okoznának az itteni szörnyek, az már régen rossz. Az azt is jelentené, hogy valamit nagyon nem jól csinálunk. Majd a nehezebb kazamaták említésére újra megszólaltam – Ami azt illeti, szerintem csak nem teljesítettük a megnyitásuk feltételeit... - majd helyesbítettem – mármint nem kifejezetten mi, hanem úgy egyébként, a játékosok. Ez a hely is most először lett kitakarítva, jópár kazamata még lehet arra vár, hogy valaki végigvigye őket... Elvégre miért rakná tele a rendszer újabb és újabb kazamatákkal a világot, ha a régiek után sincs érdeklődés - tűnődtem el egy kicsit a dolgon. Aztán lehet, hogy csak túlgondolom a dolgokat, és az új kazamaták felbukkanásának késése valójában csak a korlátozás része. A láthatatlan kéz műve, ami visszafog minket egy bizonyos szint felett. A szinttel pedig a jártasságoktól a felszerelésekig elég sokmindenre továbbgyűrűzött a hatás, ami látszólag csupán egyetlen szám bekorlátozását jelenti.
De bármi is zajlik a színfalak mögött, egyvalami biztos: Győztünk, itt és most, és ezen már semmi nem változtat. - Valóban, itt végeztünk. De vajon hány hasonló kazamata lehet, amit még nem vitt végig senki? - tettem fel a kérdést Hinarinak, majd a csapat többi része felé néztem – Akár szép sorban végigjárhatnánk őket, ahogy idő és kedv adódik, mit szóltok?
Majd ahogy az ilyenkor megszokott dolgok lezajlottak, mint az exp és a loot osztása, majd a pakolászás, Hinari is letudta közben az adminisztratív jellegű dolgokat Eruval, végül elindultunk erről a helyről kifelé. Majd a lány példáját követve teleportáltam a Kezdetek Városába. Avagy a francnak sem hiányzik az a párszáz lépcső, ami köztudottan nem barátja a cselekvéspontoknak. A főtérről viszont csak egy laza séta hazáig...
Ozirisz
Ozirisz
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 2125
Join date : 2013. Jun. 10.
Age : 35
Tartózkodási hely : Házi karanténban Yurihimével :3

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Koponya Torony II - Page 3 Exp_bal19096/10100Koponya Torony II - Page 3 Exp_ures  (19096/10100)
Céh: Justice League

http://ozirisz.xyz/

Vissza az elejére Go down

Koponya Torony II - Page 3 Empty Re: Koponya Torony II

Témanyitás by Argo Hétf. Márc. 23 2020, 11:54

Gratulálok a kazamata kitisztításához \o/
Jutalmatok nem marad el :3

1. hullám, Bronzláda: 200 arany, [T4] Kapcsolat Potion
2. hullám, Ezüstláda: 400 arany, [T4] Izzó Páncél Potion
3. hullám, Bronzláda: 200 arany, [T4] Vészhelyzet Potion, 4 db Kristálykő (Eru nem kap Kristálykövet)
Összesen: 178 Exp és 1000 Arany (porg-event bónusszal, ritka mob felfedezése <3 )

Zárnyitás:

Ozirisz (Zárnyitás: 3. szint): 1 db Bronzláda
200 arany és [T4] Erős Akarat Potion
Argo
Argo
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 999
Join date : 2013. Aug. 27.

Vissza az elejére Go down

Koponya Torony II - Page 3 Empty Re: Koponya Torony II

Témanyitás by Argo Csüt. Május 07 2020, 16:27

Hinari ismét magához vett pár főt, hogy ismét meghódítsa a Tornyot.
Csak nem romantikus szálak kötik a Nekromantához? <3

Hinari (50) - HP:315 | F:92 | E:115 | K:60 | GY:212 (233) | S:82 | P:85 /epikus+legi van/
Leonard (37) - HP:125 | F:67 | E:48 | K:94 | GY:157 | S:33 | P:90 /epikus van/
Simeon (47) - HP:285 | F:44 | E:65 | I:110 | K:44 | GY:60 | S:85 | P:95

1. hullám:
4x Fehérbundás Gorilla - HP:90 | F:58 | E:20 | GY:46 | S:27 | P:30 -> ÚJ MOB

2. hullám:
5x Villámgepárd - HP:140 | F:40 | E:8 | GY:140 | S:23 | P:0

3. hullám:
Nekromanta - HP:300 | F:59 | E:0 | GY:55 | S:65 | P:100
Minden körben megidéz négy Csontváz mobot (60 HP, 9 erő)
Argo
Argo
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 999
Join date : 2013. Aug. 27.

Vissza az elejére Go down

Koponya Torony II - Page 3 Empty Re: Koponya Torony II

Témanyitás by Hinari Hétf. Május 11 2020, 13:29


Nem is volt annyira az eszemben, hogy Leo ismeri Simeont, mármint... nem a Fuwás ügy kapcsán, hanem úgy azelőttről is. Ráadásul elég jó barátoknak tűntek, így persze, ha Leo megkérdezte, hogy a fiú csatlakozhat-e hozzánk vagy csak simán elhozta az idomárt magával, úgy kissé meglepődve, de azért rábólintottam: minél több, annál jobb. Más most amúgysem ért rá a céhből és egy magas szintű kazamatánál még örültem is neki, hogy Simeonék is itt vannak. A bossról ismertem az erejüket, hárman együtt gyerekjáték lesz kitisztítani ezt a tornyot mégegyszer.
Legközelebb valami új helyre kellene mennünk már. Kezd egysíkú lenni a környezet...
- Sziasztok - köszöntem nekik és ha mindenki megvolt, aktivált Észleléssel léptem be a toronyba, Rejtőzés nélkül, hiszen ponthogy azt akartam, hogy a mobok felfigyeljenek rám - Fent majd világosabb lesz - biztattam az idomárt mosolyogva, merthát igen, itt a földszinten igencsak félhomály uralkodott - Gyertek, induljunk felfele - ajánlottam, mivel egy ideig semmilyen mozgást nem Észleltem sehol. Ez azonban pillanatok alatt megváltozott és ami még meglepőbb volt, hogy újfajta mobok érkeztek. Fehér gorillák, jó nagyok, még a lépcsőt is eltorlaszolták teljesen.
- Hát, ezekről nem tudok semmit - kuncogtam egy cseppet sem megijedve a kihívástól - Még - tettem hozzá és miután az első kettő hozzávágott a falhoz, én voltam az, aki egy jól irányzott vágással először visszaadta a csomagot, igaz nem pont annak a mobnak, amelyik engem nézett ki. És pirosba löktem.
- Leo, Simeon, Tengerszem, rátok bízom a befejezést - pillantottam rájuk, de főleg céhtársamra: ez a fajta csapatmunka már ismerős volt mindkettőnk számára, így a kardforgató fiúnak se lehetett nagy gondja vele. Simeonékkal együtt pedig aligha hittem, hogy ezen gorillák ellen mégegyszer fel kell emelnem a Katanát.


Hinari 2x18(20)=36 sebzést, Simeon és Leonard pedig 20-20 sebzést szenvednek el.

A rúna miatt 10%-al kevesebbet sebződök, amíg van páncélom. A vértem okán kapok +0,3 SP-t --> 5,4. Támadom a mobokat, mindet 1 találatig, a következő sorrendben: 4,3,2,1. A Pernamensem miatt maximum 1-et hibázhatok (azaz mind a négy mob kap fixen egy ütést); a gyűrűm miatt az első támadásom nem fogyaszt CSP-t.

Fehérbundás Gorilla #1-2 (Hinari) 90/5 HP 0 P
Fehérbundás Gorilla #3 (Simeon) 90/5 HP 0 P
Fehérbundás Gorilla #4 (Leonard) 90/5 HP 0 P

dobások:

Hinari (50. szint): 315/315 HP, 49 páncél, 300/150 (hiba esetén 100) CSP
Leonard (37. szint): 125/125 HP, 70 páncél, 470/470 CSP
Simeon (47. szint): 285/285 HP, 75 páncél, 220/220 CSP
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Koponya Torony II - Page 3 Exp_bal29686/10100Koponya Torony II - Page 3 Exp_ures  (29686/10100)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Koponya Torony II - Page 3 Empty Re: Koponya Torony II

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Május 11 2020, 13:29

The member 'Hinari' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Koponya Torony II - Page 3 4766612103_86ee832108_s Koponya Torony II - Page 3 4767250438_224285ea8b_s Koponya Torony II - Page 3 4767251444_0f76bf2817_s Koponya Torony II - Page 3 4767251444_0f76bf2817_s Koponya Torony II - Page 3 4767251444_0f76bf2817_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Koponya Torony II - Page 3 Empty Re: Koponya Torony II

Témanyitás by Leonard Hétf. Május 11 2020, 21:05


Hogyan is kerültek ők hárman egy csapatba? A történet valójában sokkal egyszerűbb, mint azt az ember elsőre gondolná.
Mivel Silence egy ideje nem ért rá, Tapsi egészen elhanyagoltnak festett. Valami ilyesmi történt a Simeonnal kötött barátságával is, miután egy jó ideje nem találkoztak össze. Leo viszont most, hogy több hónapnyi küldetés után rájött végre, mennyire hiányzott neki a társaság, összekaparta magát, és találkozóra hívta a Fény lovagját és polipját. Hiába fiatal, valójában tök jól megértették egymást. Talán azért, mert Leo is még - kora ellenére - sokszor túlságosan kölyök.
A találkozóra a negyedik szint egy napfényes strandján került sor, hogy Tengerszem is kedvére úszkálhasson, ők pedig fürdőzhessenek a napcsíkokban. Tapsi, nyulaktól nem várt fordulatot véve, kifejezetten élvezte a vizes környezetet. Szó szót követett a csodálatos délután során, míg végül kilyukadtak a boss harcoknál. Leo tisztában volt vele, hogy társa már régóta látogatja ezeket az eseményeket, és a következőre ő maga is készült visszatérni, habár kicsit bizonytalan volt. Érzéseit szavakba is öntötte, mígnem kitalálta, hogy talán a boss előtt rájuk férne egy közös gyakorlás. Még ha nem is nyújtja ugyanazt az élményt, képességei csiszolásához egy kazamata tökéletes táptalajt nyújtott.
Itt jött a képbe a céh. Ugyanis Leo, amióta csak a céh tagja lett, egyetlen egyszer sem volt még nélkülük harcolni. Legutoljára még jó nagy lecseszést is kapott, hogy vonja be őket a dolgaiba, mert társak, vagy mi fene, így aztán kötelességének érezte, hogy a Simeonnal megbeszélt találkára meghívja társait is. Persze csak a fiú beleegyezésével.
A sors végül úgy alakította a kitűzött napot, hogy az egész céhben mindenki hihetetlenül elfoglalt volt, kivéve Hinarit. Leo hálás mosollyal üdvözölte a lányt, aki mindig tettre készen ott volt mellette, ha harcra került a sor, legyen az egy mókázós kazamata, gyakorlás az arénában, vagy akár egy komolyabb küldetés.
- Néha olyan érzésem van, hogy te sosem veszel ki szabadnapot - mosolygott a lányra, továbbvíve gondolatmenetét.
- Simeon, Tengerszem, Nyúlúr, készen álltok? - nézett le aztán kis csapata többi tagjára. Igen, ez alkalommal - hála Tengerszem lenyűgöző vonzerejének - Tapsi is velük tartott.
- Akkor Fény lovagjai, előre! - kiáltotta, majd jókedvűen becsörtetett a koponya torony ajtaján.
Persze az ellenség nem váratott sokáig magára, de egy ilyen profi csapattal a háta mögött, úgy érezte, akár a századik szintfőnöknek is nekimenne.
Már jól ismerte a csapatmunkájuk rá eső részét. Mosolyogva bólintott Hinari kérésére, majd támadta a gorillákat.

Támadom gorilla #4,3,2-t.
Leonard
Leonard
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1313
Join date : 2017. Sep. 25.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Koponya Torony II - Page 3 Exp_bal18220/10500Koponya Torony II - Page 3 Exp_ures  (18220/10500)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Koponya Torony II - Page 3 Empty Re: Koponya Torony II

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Május 11 2020, 21:05

The member 'Leonard' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Koponya Torony II - Page 3 4766610511_dda12706fc_s Koponya Torony II - Page 3 4766612103_86ee832108_s Koponya Torony II - Page 3 4766610511_dda12706fc_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Koponya Torony II - Page 3 Empty Re: Koponya Torony II

Témanyitás by Simeon Kedd Május 12 2020, 17:53

Simeon mindig benne volt ezekben a mókákban. Legyen az strand vagy csak egy sütizés, örült, ha valaki elhívta, hiszen az azt jelentette, hogy barátok, igaz? A srácnak már maga ez a tény elég volt, hogy majd kicsattanjon a boldogságtól és aznap még a nap is sütött mindenhol! Lelkesen mesélte Leonak éppen azt a kalandját, ami eszébe jutott, amikor pedig rátértek a bossokra, egészen értetlenül pislogott a kardforgató bizonytalanságán.
- Csak a sötét bossok a gonoszak. Mint az, amin ott voltál, de akkor te adtál fényt és mekkora szuper volt! Tuti nem lesz gond - bólogatott lelkesen, habár Leo még ígyis gyakorlást, kazamatát javasolt. De az meg még szuperebb volt! Közösen egy kazamata! Simeon rábólintott, nanáhogy rá! És meg is beszélték a helyet meg az időpontot és ha Hinari is ott lesz, az csak jobb, mert... ő is Fuwa céhtársa. És Simeonnak határozott célja volt mindenkivel megismerkedni meg jóban lenni, aki Fuwának fontos és eddig, legalábbis úgy tűnt, ez nem volt nagyon nehéz. Leot is kedvelte meg Mirikát is, Ozirisznak meg egyenesen lángoló kardja volt! És már és Hinarival is találkozott a bossokon kívül is, amikor Fuwát hozták el attól a királytól.

Pontosan érkeztek és Tengerszem is örült, hogy más pet is akad rajta kívül: külön köszönt Tapsinak, akit Simeon meg is simogatott.
- Sziasztok! - köszöntek a többieknek is - Persze, mehetünk!
És már rohant is előre, hogy megnézze, mi van az első teremben. Igaz, a félhomáyltól kicsit elbizonytalanodott, de aztán lelkesen követte Hinarit fel a lépcsőre és amikor a gorillák megérkeztek, kézbe vette a sípját, hogy petjével együtt egy jókorát rásózzanak a ....
- Hé, nekünk nem is hagytok! - szólalt föl a fiú egy csepp sértettséggel, mert ami őt támadta majom, annak márcsak a pixeleit tudta volna elvágni. De hogy a csapattársai milyen gyorsak! Tengerszem is csak bámult - Najó, legközelebb nem maradunk le, ugye, Tengerszem? - nevetett aztán, mert ő nem volt az a haragtartó fajta. Majd ők megmutatják, hogy van helyük itt, meg bizony! Ha tudták, azt a megmaradt példányt el is pixelezték és utána, kapva kapva az alkalmon vágtattak fel a következő szintre, hogy ha utunkba akad egy újabb mobcsapat, azzal ők tudjanak először megküzdeni.


Támadjuk az utolsót, bármelyikünk talál, mindketten találunk! De több CSP-nk is fogy 10%-al.
Simeon
Simeon
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 961
Join date : 2017. Jun. 19.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Koponya Torony II - Page 3 Exp_bal16717/10500Koponya Torony II - Page 3 Exp_ures  (16717/10500)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Koponya Torony II - Page 3 Empty Re: Koponya Torony II

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Május 12 2020, 17:53

The member 'Simeon' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Koponya Torony II - Page 3 4767250438_224285ea8b_s Koponya Torony II - Page 3 4767249862_5877ffd2ef_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Koponya Torony II - Page 3 Empty Re: Koponya Torony II

Témanyitás by Hinari Szer. Május 13 2020, 23:09


Üdvözöltem mindkét fiút és a velük érkező peteket is, Leo megjegyzésére pedig csak elnevettem magam és megvontam a vállam:
- Pedig vannak olyan napok. Csak én, Alex és esetleg egy tea vagy könyv - mosolyogtam rá, nem sokkal később pedig már mint a Fény Lovagjai indultunk beljebb. A gorillák ismeretlen mobok voltak, így nem tudtam, mennyi a sebzéstűrésük, ám valahogy mindig úgy intézte a rendszer, legalábbis az utóbbi időben, hogy egy ütéssel csupán pirosba lökjem őket. Szerencsére viszont a társaim befejezték, amit elkezdtem, Simeon gyermeki (de valahol jogos) sértettségére pedig csak elnézőn bólintani tudtam:
- Tudod mit? A következő moboknál kezdhet... - mondtam volna, de a srác ekkor trappolt el mellettem, egyenesen a torony következő szintjére. És mégcsak nem is mérgesen! - Hát... akkor mi se maradjunk le! - mosolyogtam Leora és utolértem az idomárt, bár megelőzni nem akartam őket: életük volt bőven, egy kör alatt tehát nem valószínű, hogy komolyabb bajuk eshetne.
A szembekerülő mobok azonban kétszer is tudtak támadni.
- Ezek nagyon gyorsak és 140 sebzéstűrésük van. Leo, mi megint összedolgozunk majd - fordultam a fiú felé - Simeonék pedig úgy tudom, talán leütik őket egyből - gondolkoztam el, mert a bossokba nagyon nagyot tudtak ütni - Tehát tietek a kezdés, Simeon, Tengerszem - mosolyogtam rá bátorítón a párosra és csak miután ők támadtak, vettem célba két teljes életes egyedet.


Hinari 2x3x7( 8 )=42 sebzést, Leonard pedig 2x2x8=32 sebzést szenved el.

A rúna miatt 10%-al kevesebbet sebződök, amíg van páncélom. A vértem okán kapok +0,4 SP-t --> 2,1. Simeonék után támadok csak.
Támadom a mobokat, mindet fixen és 1 találatig, a következő sorrendben: 5,4

Villámgepárd #1-3 (Hinari) - HP:140 P:0
Villámgepárd #4-5 (Leonard) - HP:140/25 P:0

dobások:

Hinari (50. szint): 315/315 HP, 7 páncél, 300/200  CSP
Leonard (37. szint): 125/125 HP, 38 páncél, 470/470 CSP
Simeon (47. szint): 285/285 HP, 75 páncél, 220/220 CSP
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Koponya Torony II - Page 3 Exp_bal29686/10100Koponya Torony II - Page 3 Exp_ures  (29686/10100)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Koponya Torony II - Page 3 Empty Re: Koponya Torony II

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

3 / 6 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.