Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Koponya Torony II

+11
Keita
Simeon
Leonard
Kayaba Akihiko
Ozirisz
Eru
Silence
Mirika
Hinari
Argo
Cardinal
15 posters

5 / 6 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Koponya Torony II - Page 5 Empty Re: Koponya Torony II

Témanyitás by Shota Hétf. Júl. 04 2022, 15:23


Shota fel sem vette Puffogi-chan "üdvözlését", a lány viszont úgy tűnt, ezúttal csak a nyelvével és nem a kezével pofozkodik, így a srác hamar zsebre vágta kezeit és úgy baktatott tovább a torony felé, arcán elégedett vigyorral. A csapathoz azután hamar csatlakozott a - mint kiderült - Rinne nevű csaj, Shotának pedig semmi gondja nem volt vele, ha jó csajok veszik körül, szóval ő csak kacsintott a kérdésre és vidám mosollyal tett hozzá egy bólintást is, ha esetleg a korábbi nem lett volna elegendő. Az, hogy a lányok mit sugdolóznak, nem igazán érdekelte (hiszen biztos az ő sármosságát beszélik ki), ellenben a következő kérdésére kapott válaszra már felkapta a fejét: láthatatlan virág? Ó, hát persze!
- Természetesen! - felelt és ha a pókok nem ugrottak volna rájuk, bizonyosan elővette volna az egyik virágillatú parfümjét, hogy mosolyra késztesse vele a roppant furcsa, de talán éppen ezért oly izgalmas virágszálat. A mobok azonban nem vártak sokat, a harcművész tehát felizzította lándzsáját és le is sebezte sárgáig az egyik pókot, remélve, hogy a társai azért ennél hatékonyabbak lesznek majd.
Amit látott és hallott, az viszont elég kiábrándító volt.
- Elég kevés pont lehet a gyorsaságodon, ha rohanásnak láttad ezt, szivi - húzta undok mosolyra a száját és szenvtelenül figyelte, ahogyan a lány mellécsap - És úgy néz ki, a fegyverkezeléseden is - tette hozzá, majd közelebb hajolt Kasumihoz és a fülébe súgta - Remélem legalább az ágyban hasznodat lehet venni - lehellte és ezúttal nem szökkent arrébb, hagyta, hogy a rajta lévő pókok is a lány pajzsáról csattanjanak vissza, ha már a csaj volt kedves bevédeni őt. Persze ez még nem jelentette azt, hogy Shota ne érzett volna undort iránta, ugyanis ha valamit nagyon nem tűrt, az a lenézés - Puffogi-chan pedig egyértelműen ezt tette, holott semmi oka nem volt rá, hiszen a sráctól eddig csak bókokat kapott. Dehát a nők fura egy teremtmények voltak; a férfiúnak pedig több indok nem kellett. Inkább bólintott Rinne szavaira, majd Oziriszhoz fordult, aki önmagát nem meghazudtolva most is több figyelmet fordított a fárasztó poénokra, mint bármi másra maga körül.
- Inkább a pókokra koncentrálj, haver. Jönnek ezek dögivel és nincs sok időnk - feddte meg a feketehuszárt, hangjában bárminemű megrovó felhang nélkül, majd tekintetét visszafordította a sárgában lévő pókra és egy pontos csapással elpixelezte azt. Csakhogy a többiek is lássák, hogyan is kell ezt csinálni.



Mobok köre:

6 Madárpók támad, Kasumi gyorsasága miatt kétszer:

Ozirisz 2x2x14=56 sebzést szenved el.
Rinne 2x1x14=28 sebzést szenved el.
Shota helyett Kasumi (lovagvédelem) 2x2x14=56 sebzést szenved el.
Kasumi 2x1x14=28 sebzést szenved el.

Madárpók #1 és 3: 120/120 HP (Ozirisz)
Madárpók #4: 120/120 HP (Rinne)
Madárpók #5: 120/54 HP (Shota)
Madárpók #7: 120/120 HP (Shota)
Madárpók #8: 120/120 HP (Kasumi)

Játékosi kör:

1 támadás Madárpók #5-re 66 sebzéssel, amivel el is pixelezem.

vs madárpókok:
vs nekromanta:

Ozirisz (50. szint): 250/250+50 HP, 120 páncél, 200/150 CSP
Rinne (50. szint): 505/505+101 HP, 644 páncél, 250/150 CSP
Shota (36. szint): 250/250+50 HP, 296 páncél, 180/90 CSP
Kasumi (30. szint): 300/300 HP, 108 páncél, 105/75 CSP


Kb 1 hét múlva folytatnám a játékot.

_________________
Adatlap
Shota
Shota
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 477
Join date : 2020. Nov. 20.

Karakterlap
Szint: 38
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Koponya Torony II - Page 5 Empty Re: Koponya Torony II

Témanyitás by Ozirisz Szer. Júl. 06 2022, 11:04

Csak pislogtam nagyokat ahogy Rinne előadta a láthatatlan virágos dolgot - Az igen - szólaltam meg, hangomban némi meglepettséggel. Közben beugrott egy régi sztori ennek kapcsán, amikor egy hosszú nap végén az ivóban én próbálkoztam hasonló jellegű dolgokkal. Egész pontosan egy léggitárt próbáltam rásózni egy gyanútlan játékosra, azzal érvelve, hogy extra könnyű, nem szól hamisan, és ráadásul mindig kéznél is van. Azonban ahogy a fél kocsma röhögni kezdett rajta, a gyanútlan áldozat is gyanút fogott. Elvigyorodtam az emlék felidézése közben, azonban a ránk támadó pókok visszazökkentettek a jelenbe. Sebaj, majd a kazamata után lehet Rinnére próbálok meg rásózni egy léggitárt, természetesen csak a móka kedvéért. Elvégre ha Shota láthatatlan virágja bejött, miért is ne?
A lány védelemmel kapcsolatos bölcsességén csak bólintottam. Azonban a pókok számának nullára redukálása kissé nehézkesebb, mint elsőre tűnik. A nyavalyás az első pókica aljas módon kitért a kardom elől, azonban a másik... nos, a félbevágott pók pixelei szépen szállingóztak a levegőben, ami jó hír. Nem csak azért, mert egyel kevesebb lett, hanem mert a vele járó szóvicc is meghozta a hatását. Persze nem a röhögéstől földön fetrengő játékosok formájában - szerencsére - hanem annyiban, hogy Shota átmenetileg felfüggesztette Kasumi cinkelését. - Jól van na, rajta vagyok az ügyön - válaszoltam vigyorogva, majd újfent támadásba lendültem. Első célpontom az a példány volt, ami egy fél perccel ezelőtt kijátszotta a sorsot, aztán a másik, éppen rajtam felmászni készülő példány volt. Borzongva söpörtem le kezemmel az oldalamon mászni próbáló ízeltlábút, hogy aztán lesújthassak rá. Majd az egyik, Kasumi-Shota párost támadó pókot vettem célba, és aprítottam pixelekre - remélhetőleg. Abban igaza volt a srácnak, hogy időnk az nincsen valami sok, míg a mob az annál inkább...


// 2,8 + 0,8 = 3,6 SP -> 3 támadás, #1, #3 és #8-ra, találat esetén pixelezve
// CSP: 150 -> 0, SP maradék: 0,6


A hozzászólást Ozirisz összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Júl. 06 2022, 11:06-kor.

_________________
Ozirisz
Ozirisz
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 2125
Join date : 2013. Jun. 10.
Age : 36
Tartózkodási hely : Házi karanténban Yurihimével :3

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

http://ozirisz.xyz/

Vissza az elejére Go down

Koponya Torony II - Page 5 Empty Re: Koponya Torony II

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Júl. 06 2022, 11:04

The member 'Ozirisz' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Koponya Torony II - Page 5 4766612103_86ee832108_s Koponya Torony II - Page 5 4767250438_224285ea8b_s Koponya Torony II - Page 5 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Koponya Torony II - Page 5 Empty Re: Koponya Torony II

Témanyitás by Rinne Csüt. Júl. 07 2022, 17:36

- Éljen! - tört ki örömében Rinne, Shota válaszát hallva. Legszívesebben máris indult volna, de úgy tűnt, hogy a többiek elsődlegesen azért vannak itt, hogy ezeket a pókokat eltapossák. Számukra biztos félelmetesek, pedig ahonnan jön, ott ennél kétszer nagyobb nyolclábúak is szövögetik a hálójukat, szóval a lány számára ezek a lények teljesen mindennapinak számítottak még a méretük ellenére is.
- Lehet egyet meg kéne tartanom... - motyogta a nemlétező bajsza alatt, bár ez irányú terveit erősen keresztülhúzta, hogy a pókok száma meredeken csökkenni kezdett. És különben is, őt nem is az ízeltlábúak érdekelték, hanem a láthatatlan virágok, és ahhoz jelenleg a leggyorsabb út ezeken az állatokon keresztül vezetett.
- Nektek ez nem unalmas? Surprised - kérdezte azért, mert kíváncsi volt, hogy miért tartják ezt a céltalan, kihívásoktól mentes öldöklést mások szórakoztatónak. Neki ez legfeljebb a szükséges rossz volt, de talán ha végigunja az egészet, a végén meglesz a jutalma.
- Haljon! - tört is ki belőle, miközben egy újabb dupla lendítéssel igyekezett összelapítani az utolsó pókot, ami Shotát abajgatta. Nyilván nem magát mentette, még örült is neki, hogy egyszer-egyszer megcsípi a pók, ami akaszkodik rajta.


Két támadás a hetesre, ha mindkettő sikerül, akkor kilapul.
Rinne
Rinne
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 305
Join date : 2018. Sep. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Koponya Torony II - Page 5 Empty Re: Koponya Torony II

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Júl. 07 2022, 17:36

The member 'Rinne' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Koponya Torony II - Page 5 4766609959_af0c0eb7c7_s Koponya Torony II - Page 5 4767250438_224285ea8b_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Koponya Torony II - Page 5 Empty Re: Koponya Torony II

Témanyitás by Kasumi Szomb. Júl. 09 2022, 21:13

A hangulat szemmel láthatóan kellemes volt, kivéve Kasuminak. Shota rendesen próbára teszi a lány türelmét.
-Hmpf. - Válaszolt vissza Shotának. Ezzel még alapból nem is volt úgy probléma, hiszen Kasumi tudta, hogy valóban kevés a gyorsasága és a fegyver kezelése. Azonban, amit ez után súgott a fiú a fülébe teljesen ki verte a biztosítékot. Emiatt a figyelme lankadt és a pókok sikeresek voltak a támadásaikkal és még a Shotára irányuló sebzést is ő kapta meg. Megfordult a lány fejébe, hogy rátámad a fiúra, de azzal nem ért volna el semmit, hiszen eddig őt védte. Ezért a védelmet kikapcsolta. Kasumi körül jelképesen egy sötét aura keletkezett. Megszorította a kardját majd megpróbálta eltalálni a fiút.
-TE ROHADÉK!! - Ordította el magát a csapása közben. A csapást követően (ha talált) még hozzá tette.
-Jelképesen értettem a rohanást. De persze a hozzád hasonló bolondok ezt nem érthetik meg.
(Ha a csapás nem talál)
-Ez még csak figyelmeztetés volt, de még egy ilyen akkor nem fogom eltéveszteni és a fejedet veszem, nem érdekel, ha megváltozik az indikátorom.

Kasumi csak azért merte meg ezt meg kockáztatni, mert a két profival elég gyorsan le tudtak szedni pár pókot, így azt gondolta, hogy van "idő" egy kis bohóckodásra. De különben is, ki az aki ne sértődne meg egy ilyen megjegyzésen?


/Megszakítom a lovag képességet és rá támadok Shotára  Very Happy  Twisted Evil /

_________________
Koponya Torony II - Page 5 Kasumi16

Koponya Torony II - Page 5 1810 Koponya Torony II - Page 5 1312 Koponya Torony II - Page 5 1212
Színkódok| narráció:#8d0e29 beszéd: #FF0000
Kasumi
Kasumi
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 171
Join date : 2020. Aug. 25.

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Koponya Torony II - Page 5 Empty Re: Koponya Torony II

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Júl. 09 2022, 21:13

The member 'Kasumi' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Koponya Torony II - Page 5 4766610511_dda12706fc_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Koponya Torony II - Page 5 Empty Re: Koponya Torony II

Témanyitás by Shota Vas. Júl. 10 2022, 19:31


Shota visszavigyorgott a feketehuszárra és örömmel nyugtázta, hogy a kardforgató mostmár elkezdett odafigyelni és ahogy azt tőle elvárja az ember (különösen Shota), rögtön lecsapott három pókot is. Rinne kérdése mondjuk elgondolkodtatta, de elég volt egy pillantást vetnie a felfújt arcú Puffogi-chanra, hogy meglegyen a válasz:
- Két ilyen szép hölgy mellett? Ugyan - kacsintott rá Rinnere, ám arcáról hamar leolvadt a mosoly, ahogyan Kasumi kiáltása megrázta a termet és a szeme sarkából meglátta a feléje lendülő fegyvert. Ez a fordulat olyannyira meglepte, hogy mozdulni sem tudott, csak döbbenten nézte, amint oldalán végigfut a vörös pixelcsík. Egy pillanatra teljesen lesápadt, ám miután rájött, hogy a lány sebzése nem különösebben nagy, ideges sóhajként tört fel belőle a megkönnyebbülés és első dolga volt felrepülni, majd Ozirisz Puffogi-chantól távolabbi oldalán landolni.
- Nem vagy normális - vetette oda a lánynak idegesen, akinek egyébként nem hallotta a korábbi szavait, de meg volt róla győződve, hogy nem vesztett vele sokat. Halálfélelmében még visszaszólni is elfelejtett; hátrasimította a haját és két kézbe fogva lándzsáját beleütött egyet az utolsó pókba, hogy valamin levezesse a feszültségét. Hogy már kazamatázni se lehessen kockázat nélkül!? Torkig elege volt ebből az egész játékból, a résztvevőit is beleértve, akiknek az emberélet úgy tűnt alig jelentett valamicskét.
Ha nem látta volna meg a ládát a terem túlfelében, egészen biztosan elteleportált volna, így azonban megvárta, amíg valaki leüti a megmaradt mobot, majd sötét pillantásokkal odabaktatott és felmarkolta az őt megillető aranyat.


/Kasumi indikátora zöldből sárga lett./

Mobok köre:

1 Madárpók támad, Kasumi gyorsasága miatt kétszer:

Rinne 2x1x14=28 sebzést szenved el.

Madárpók #4: 120/54 HP (Rinne)

Játékosi kör:

1 támadás Madárpók #4-re 66 sebzéssel.

vs madárpókok:
vs nekromanta:

Ozirisz (50. szint): 250/250+50 HP, 120 páncél, 200/0 CSP
Rinne (50. szint): 505/505+101 HP, 644 páncél, 250/50 CSP
Shota (36. szint): 250/250+50 HP, 276 páncél, 180/54 CSP
Kasumi (30. szint): 300/300 HP, 108 páncél, 105/45 CSP

Kb 1 hét múlva folytatnám a játékot.

_________________
Adatlap
Shota
Shota
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 477
Join date : 2020. Nov. 20.

Karakterlap
Szint: 38
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Koponya Torony II - Page 5 Empty Re: Koponya Torony II

Témanyitás by Ozirisz Vas. Júl. 10 2022, 20:26

A pókok fogyásnak indultak, pedig az előbb még annyian voltak, hogy lépni se nagyon lehetett tőlük. Vagy csak az ide-oda mászkálás miatt tűntek olyan reménytelen soknak? Lényeg, hogy most már látni a fényt az alagút végén. Azonban történt valami, mint ahogy ilyenkor mindig valami nem várt esemény közbejön.
Az első, amire felfigyeltem, az Kasumi kiabálása - Mi a... - néztem a hang irányába meglepetten, a következő pillanatban pedig a lány nekiesett Shotának. - Mi a jó büdös franc folyik itt? - fakadtam ki egy kicsit én is. Értetlenül álltam a kialakult helyzet előtt. Az látszott, hogy Shota nem épp Kasumi szíve csücske, de eddig csak betudtam az egészet amolyan tipikus "húzzuk egymás idegeit, de nem komolyan" jelenségnek, azonban elég szépen mellétrafáltam. Hátrapillantottam a mögém belibbenő Shotára, majd kicsit oldalaztam, hogy mindkét balhézó felet lássam. Szerencsére nagy baj nem történt, Shota életcsíkja is zöldben maradt, ellentétben Kasumi indikátorával.
- Khmmm... - köszörültem meg a torkom - Nem lehetne azt csinálni, hogy előbb lerendezzük a mobokat. Utána meg tesztek egy kanyart az arénában, és lemeccselitek egymás közt? - mondtam a párosnak, hol az egyikükre, hol a másikukra nézve. Elsődleges most a kedélyek lenyugtatása. Nem egészséges egy mobokkal teli kazamatában egymás torkának esni. A másodlagos, hogy valahogy rendezni kell a nézeteltéréseket, amire az aréna az ideális helyszín. Nincs nullázódás, nincs valódi veszély. - Amúgy... mi az ördög volt ez az előbb? Mit csinált, hogy így felrántott? - próbáltam valamit kihúzni belőlük, az utóbbi kérdést Kasuminak címezve. Shotát ismerem már annyira, hogy tudjam, van egy érdekes stílusa. Nálam is kihúzta már a gyufát azon a karácsonyi kazamatán a lila gömbjével együtt. És igen, van, hogy túltolja. Ami számára poénos, a másik oldalon kevésbé. Persze ha például León aktiválta volna a gömb effektjét, én is fetrengtem volna a röhögéstől, vagy szidtam volna magam, hogy miért nem volt nálam Fotó Kristály, de az már más kategória...
Majd ha lenyugodtak valamelyest a kedélyek, és ezidő alatt Rinne nem tette volna meg, úgy egy határozott mozdulattal vágtam le az utolsó ízeltlábút. Amennyiben kitért volna előle, úgy ráküldtem még egyet, ezúttal kissé ingerülten. Persze, még a pók is szórakozzon velem. Na még mit nem?

// egy pihi, majd támadás a megmaradt pókra; csak ha luftol, akkor támad még egyet.
// CSP: 50/200 vagy 0/200, támadások számától függően


A hozzászólást Ozirisz összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Júl. 10 2022, 20:38-kor.

_________________
Ozirisz
Ozirisz
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 2125
Join date : 2013. Jun. 10.
Age : 36
Tartózkodási hely : Házi karanténban Yurihimével :3

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

http://ozirisz.xyz/

Vissza az elejére Go down

Koponya Torony II - Page 5 Empty Re: Koponya Torony II

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Júl. 10 2022, 20:26

The member 'Ozirisz' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Koponya Torony II - Page 5 4766609959_af0c0eb7c7_s Koponya Torony II - Page 5 4767250438_224285ea8b_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Koponya Torony II - Page 5 Empty Re: Koponya Torony II

Témanyitás by Rinne Vas. Júl. 10 2022, 20:59

- Nekem csak egy szép hölgy jut, így unalmas - reagált Shota kacsintására. Hiszen az lehet, hogy a fiú két szép hölgyet lát, de ő csak egyet, tehát ha a két szép hölgy jelenléte unaloműző funkcióval bír, az rá ez okból kifolyólag nincs hatással. Legalábbis valami ilyesmi volt Rinne logikája a válasz mögött. Ami viszont ezután következett, abból sűrű pislogás lett. Ugyan ő se hallotta, hogy miféle párbeszédnek lett ez a vége, de két dologban biztos volt: egy, Shota nem pók, nincs nyolc lába, és nem sző hálót, tehát Kasumi minden bizonnyal vagy nem lát jól, vagy súlyos problémái vannak fejben; kettő, a lány hevessége veszélyezteti a láthatatlan virágait. Úgyhogy amíg a két fiú az utolsó pókkal foglalkozott, addig Rinne arcán széles mosoly terült szét, és ezzel felfegyverkezve lépett lovagtársa mellé.
- Ha még egyszer rossz irányba böksz azzal a piszkavassal... lehet, hogy utána nem fogsz tudni lélegezni, Kasumisan Surprised - mondta körülbelül olyan hangerővel, amivel a lány az imént, bemutatkozásuk alkalmával figyelmeztette - Semmi sem állhat közém és a láthatatlan virágaim közé - dünnyögte makacsul.
Rinne
Rinne
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 305
Join date : 2018. Sep. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Koponya Torony II - Page 5 Empty Re: Koponya Torony II

Témanyitás by Kasumi Vas. Júl. 10 2022, 23:51

Kasumi körül egy pillanatra meg állt a levegő, amit egy halk pittyenés tört meg. Ez a hang pedig az indikátor szín változását jelezte. A lány továbbra is morcosan nézett a fiúra. Meglepő mód jól esett neki ez az elhamarkodott cselekvés, pedig ez nem az ő stílusa. Nem szeret másokat bántani, de úgy látszik, ha valaki átlépi Kasumi tűréshatárát... hát, akkor igen... történhetnek ilyesmi dolgok. De ez természetes lehet, egy érzékeny tinilánynál. Akár, hogy is Kasumi azt hitte, hogy ezzel minden megoldva, de a legkevésbé sem. Teljesen megfeledkezett arról, hogy ordított egy nagyot és ezzel felkeltette a többiek figyelmét. Ozi meglepő mód nyugodt volt, bár azért hallható volt, hogy kicsit felzaklatták az események. Kasumi zavarodottságában elfeledkezett az utolsó megmaradt pókról, ami meg is csípte. Kissé megtörten állt ott a sebzést meg se érezve. Végül ignorálva azt magyarázkodni kezdett.
-Én... - Rémült meg Kasumi, főleg miután meghallotta azt, amit Rinnet mondott. -Ő... - Dadogott a lány összezavarodva. Nem tudta, hogy most "árulkodjon" vagy inkább maradjon csendbe. Végül úgy érezte, hogy el kell mondania, hiszen igazságtalanságnak érezte, hogy őt hibáztatják egy olyan dolog miatt, amit valójában Shota kezdett.
-Me-megsértett. - Magyarázkodott a lány hárítóan, bár tudta, hogy ez egy gyenge kifogás, azonban nem merte lemondani azt amit Shota mondott neki, elvégre az felért egy szóbeli bántalmazásnak. És Kasumi már viszonylag régóta ismeri a fiút és ezért simán el is hiszi a lány, hogy valami rosszba keveredne, akár tudatán kívül.

Kasumi tudta, hogy most már ideje lenne felnőttként viselkedni, bár erről már egy kicsit lecsúszott. Vett egy még levegőt és megpróbálta megmagyarázni.
-Le degradálta a pontozásomat. Célozva, hogy alacsony a fegyverkezelésem és a gyorsaságom is. Ezzel haszontalanná titulálva. Majd azt mondta, hogy egy más... helyen hasznosabb vagyok-e. Ez a hej egy két személyes fekvőhely. - Próbálta köntörfalazni, bár nem sejtette, hogy ezzel már lelőtte a "poént".
-Nem akarok bántani senkit, de még régen egy küldetést csináltunk, ahol az emlékeinket elvesztettük és, akkor is megpróbált csinálni velem ilyet, de akkor csak megpofoztam. Reménykedtem, hogy így majd befejezi, de... - Csuklott meg a hangja és egy kis könnycsepp gurult le az arcán. Próbálta vissza tartani a könnyeit, nehogy ön sajnáltatásnak vegyék, főleg félve attól, hogy ezzel magas labdát adva Shotának, ami után ki tudja mi történne. Ezt követően Kasumi vissza állította a lovag védelmi képességet Shotára.


/Lovag kaszt képit vissza állítom Shotára/

_________________
Koponya Torony II - Page 5 Kasumi16

Koponya Torony II - Page 5 1810 Koponya Torony II - Page 5 1312 Koponya Torony II - Page 5 1212
Színkódok| narráció:#8d0e29 beszéd: #FF0000
Kasumi
Kasumi
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 171
Join date : 2020. Aug. 25.

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Koponya Torony II - Page 5 Empty Re: Koponya Torony II

Témanyitás by Shota Hétf. Júl. 11 2022, 12:16


Shota még mindig idegesen pakolta el az aranyat a ládából, tüntetőleg fordítva hátat Puffogi-channak, aki lassacskán már nem szolgált rá erre a kedves becenévre sem: az Idegbeteg-chan vagy a Bakaliba jobban illett volna hozzá, a harcművész viszont nem volt olyan hangulatban, hogy ezt a puskaport már most ellője; inkább úgy volt vele, hogy innentől tudomást sem vesz a lányról és megpróbálja elkerülni, mint a pszihopatákat szokás.
Ez mégiscsak egy halálos játék volt, vagy mi.
- Aréna? - kapta fel aztán a fejét Ozirisz ötletére és el is gondolkodott rajta, de aztán tagadólag megrázta a fejét - Nem szívesen bántanám - vonta meg a vállát végül, aminek ugyan tényleg volt valóságalapja, hiszen sosem szeretett harcolni, pláne nem más játékosokkal, de a teljes igazsághoz hozzátartozott, hogy bár a férfiú megnézte volna a csaj arcát, ahogyan fegyverével meztelenre vetkőzteti a tömeg előtt, de valójában egyszerűen csak nem akart magának gondot okozni. Ha kiderül, hogy Kasuminak vannak magasabb szintű haverjai, az még problémás lehet, Shotának pedig nem volt szüksége ilyen aggályokra sem most, sem a jövőben.
Maradt tehát az úriember szerepénél, aki nőre nem emel kezet.
Azt, hogy a két lovaglány mit pusmogott egymás között, azt nem hallotta, ám amikor Kasumi végül Ozirisznak válaszolt, Shotának szó szerint tátva maradt a szája. Hogy ez a csaj milyen élethűen adja elő magát! Ha nem őellene irányult volna a színjáték, eskü még meg is dicsérte volna, mennyire jól játssza a szende szűz szerepét, könnycseppel meg minden, most azonban inkább csak bosszantotta a tény, hogy a csaj így meg akarja vezeti a feketehuszárt. Hát még mit nem! Nem fogja egy idegbeteg lányka miatt elveszíteni a haverját, az egészen biztos.
Miután Kasumi befejezte, Shota - lándzsáját leszúrva a földbe - két kézzel, lassan és ütemesen elkezdett tapsolni.
- Hát ez gyönyörű volt. Az Ovidiusban tuti kapkodnának utánad - intett az említett színház irányába, letörölve szeme sarkából egy nemlétező könnycseppet, csakhogy ezzel is fokozza a szavaiból áradó gúnyt - Igazából csak tetszettél és kaptál pár bókot, sőt, ha jól emlékszem, még egy üveg bort is vittem neked ajándékba, hátha a munka közben váltott pár szónál jobban megismerhetlek majd. Oh, azok a naiv napok... - mosolyodott el - Erre most idejössz, csatlakozol a harcba, amit szerveztem, közben folyamatosan degradálva és lenézve engem, majd miután kapsz egy választ a sértő beszólásodra, rámtámadsz - tárta szét a karjait, majd lerendezettnek kezelve az egészet, kézbe vette a lándzsáját és elindult a torony távolabbi termei felé.
- Egyébként tényleg haszontalan vagy - fordult még vissza, de ezt már teljesen semleges hangnemben mondva ki - És valószínűleg az ágyban is az lennél. Aki nő volt már férfival, az nem pofozgat fel másokat egyszerű bókok után és nem üt meg paprikapiros fejjel, ha akárcsak felmerül a szex témaköre - állt meg egy vasajtó előtt, majd megköszörülte a torkát - Hölgyek előre - engedte maga elé Kasumit és Rinnét udvarias meghajlással, mintha mi sem történt volna, majd egy "Nem értem én a nőket"-féle sóhajjal várta be Oziriszt és vele együtt lépte át a küszöböt, szembesülve az újabb csapat pókkal, amelyek a túloldalt fogadták őket.



Mobok köre:

6 Madárpók támad, Kasumi gyorsasága miatt kétszer:

Ozirisz 2x1x14=28 sebzést szenved el.
Rinne 2x2x14=56 sebzést szenved el.
Shota helyett Kasumi 2x2x14=56 sebzést szenved el.
Kasumi 2x1x14=28 sebzést szenved el.

Madárpók #1: 120/120 HP (Ozirisz)
Madárpók #2-3: 120/120 HP (Rinne)
Madárpók #4-5: 120/120 HP (Shota)
Madárpók #6: 120/120 HP (Kasumi)

Játékosi kör:

1 támadás Madárpók #4-re 66 sebzéssel.

vs madárpókok:
vs nekromanta:

Ozirisz (50. szint): 250/250+50 HP, 92 páncél, 200/200 CSP
Rinne (50. szint): 505/505+101 HP, 588 páncél, 250/250 CSP
Shota (36. szint): 250/250+50 HP, 276 páncél, 180/180 CSP
Kasumi (30. szint): 300/300 HP, 24 páncél, 105/105 CSP

Kb 1 hét múlva folytatnám a játékot.

_________________
Adatlap
Shota
Shota
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 477
Join date : 2020. Nov. 20.

Karakterlap
Szint: 38
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Koponya Torony II - Page 5 Empty Re: Koponya Torony II

Témanyitás by Rinne Csüt. Júl. 14 2022, 19:19

Kasumi reakciója hallatán Rinne látványosan vizsgálni kezdte a másik lovag páncélzatán éktelenkedő vörös csíkokat és repedéseket. Alapos volt, közben hangosan hümmögött is, de hogy ez mennyire lehetett kellemetlen Kasumi számára, az Rinnét cseppet sem érdekelte, esősorban azért, mert nem is gondolt rá, hogy esetleg zavarba ejtő lehet, amit csinál. Végül aztán kihúzta magát, jelezve, hogy befejezte a vizsgálatot.
- Ez nem is igaz, csak a pókok sértettek meg, Shotasan nem Surprised - jelentette ki büszkén, elkönyvelve magában, hogy Sherlock Holmes a nyomába sem érhet innentől kezdve. Nem is értette, hogy ezután a briliáns megállapítás után még mi az, amit meg kell beszélni, különösen ennyire bő lére eresztve, szóval félrebillentett fejjel figyelte a diskurzust, amíg Shota meg nem mozdult, hogy meglátogassa a következő termet is. Ahol, nos, még több pók volt.
- Szerintem is haszontalan vagy, Oziriszsan viszont nagyon erős, nézd, egy vágással eltüntet egy pókot! Surprised - mutatta lelkesen Kasuminak.
- Shotasan, szerinted Oziriszsan az ágyban is hasznos? - fordult utána a harcművész felé, elvégre az imént összefüggést talált a harctér és az ágy között, úgyhogy ha Kasumira illik, akkor biztos illik Oziriszre is a felvetés. Mindenesetre most, hogy újabb pókok állták az útjukat, kipróbálta, hogy mennyire kompatibilis Shotával, és megkísérelte befejezni azt a nyolclábút, amit a fiú elkezdett, aztán ha úgy adódott, adott neki egy olyan célpontot is, amit meg ő fejezhet be.


Támadom a négyest, ha eltalálom, akkor megyek tovább az ötösre, ha meg nem, akkor maradok az első célpontnál.
Rinne
Rinne
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 305
Join date : 2018. Sep. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Koponya Torony II - Page 5 Empty Re: Koponya Torony II

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Júl. 14 2022, 19:19

The member 'Rinne' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Koponya Torony II - Page 5 4766610511_dda12706fc_s Koponya Torony II - Page 5 4767249862_5877ffd2ef_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Koponya Torony II - Page 5 Empty Re: Koponya Torony II

Témanyitás by Ozirisz Kedd Aug. 09 2022, 04:34

Ami az arénás ötletemet illeti, nem aratott valami nagy sikert. Shota úgy ahogy van, kitért előle, hogy "nem szívesen bántaná". És erősen kétlem, hogy a srácból a lovagiasság szólalt volna meg. Na de mindegy is, Kasumi bővebben kifejtette, hogy mi is történhetett: Shota hergelte, és igencsak övön aluli megnyilvánulásokkal kiprovokálta ami történt - és persze Kasumi részéről is akadnak némi indulatkezelési problémák. Valahol persze meg tudtam érteni a lányt, az ő helyében én se valami jól toleráltam volna Shota vegzálását. Anno az idióta lila gömbjével nálam is kinyitotta a bicskát elég rendesen. De másfelől viszont nem a legjobb eszközöket választotta a visszavágásra. - Értem... - szólaltam meg végül - Hát nem volt tőle valami szép, de próbáld meg elengedni. Ha látja rajtad, hogy bosszant, akkor az csak olaj a tűzre. Ő már csak ilyen... - jobban nem kívántam belefolyni a dologba, legalábbis nem itt és most. Így is több feszültség van a levegőben a kelleténél, és Shotával sem szerettem volna összerúgni a port. Azonban a kétszemélyes fekvőhely említésén viszont nekem is küzdenem kellett, hogy ki ne törjön belőlem a röhögés - de ezt "szerencsére" Rinne tompította a maga módján. Rinne Shota felé irányuló kérdésére belémfagyott a szó, se köpni se nyelni nem tudtam: - Heee? Mivan? - ennyi jött ki belölem mindössze. Amit nem tudok eldönteni, hogy direkt csinálja a lány, vagy csak alapból jön belőle a félreolvasási-félreértési dolgok következményeként. Elvégre voltak anno leggázabb játékosok, ausztrál kezek és hasonló nyalánkságok, amik fényében igencsak nehézkes az efféle megnyilvánulások eldöntése...
Viszont van még dolgunk. - Úgy tűnik, talált süllyedt - mondtam Shotának mielőtt átléptünk volna a kapun. A kétszemélyes fekvőhelyes köntörfalazás és amennyire zavarba jött Kasumi, Shota valószínűleg igencsak ráhibázott, hogy a lánynak még nem volt komoly kapcsolata. Vagy tényleg pályát tévesztett, és az Ovidiusban kéne ténykednie, lehet jobb órabért kapna mint a kazamatatisztításban. Nem tudni, azt viszont igen, hogy a kapu után az egy főre jutó madárpókok száma igencsak megugrott, így belevetettem magam a harcba. Első körben odasóztam a madárpókra, ami éppen rámvetette magát. Majd akár pixeleződött, akár csak levertem magamról a porba, léptem is a következőre: a Kasumit támadó egyedre.
// támadás #1-re majd #6-ra. CSP: 100/200, SP: 0.8

_________________
Ozirisz
Ozirisz
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 2125
Join date : 2013. Jun. 10.
Age : 36
Tartózkodási hely : Házi karanténban Yurihimével :3

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

http://ozirisz.xyz/

Vissza az elejére Go down

Koponya Torony II - Page 5 Empty Re: Koponya Torony II

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Aug. 09 2022, 04:34

The member 'Ozirisz' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Koponya Torony II - Page 5 4766610511_dda12706fc_s Koponya Torony II - Page 5 4766609959_af0c0eb7c7_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Koponya Torony II - Page 5 Empty Re: Koponya Torony II

Témanyitás by Kasumi Szomb. Aug. 27 2022, 17:18

Kasumi továbbra is sértődött volt főleg, Rinne megszólalása után.
-Én egy támogató típusú tank vagyok. Nem egy olyan, aki a harcban magaslik ki. - Fejezte be a kifogások keresését, majd ez után lenézett a földre. Hiába érezte, hogy most neki van igaza. Fejben tudta, hogy ezt ő szúrta el és reagálta túl.
-És mi van akkor, ha nem voltam még úgy fiúval? Vagy mi van akkor, ha csináltam már, de mivel "hűséges" vagyok nem akarom mással csinálni? Amúgy sem szeretem azokat a fiúkat, akiknek csak a szex jár a fejében. De szeretnék bocsánatot kérni tőletek. Shotától azért, mert megsebeztem. Tőletek pedig azért, mert haszontalan vagyok. - Fejezte be, majd ment tovább a kazamatában is igyekezte azt, amiben talán jó volt. Tankolni az ellenséget. Attól függetlenül, hogy Kasumi nem jó harcban és erre a többiek is megjegyzést tettek, ugyan úgy támadott. Igyekezett lesebezni egy pókot Shotáról, bár arra számít, hogy ha eltalálja, ha nem akkor is az "útban vagy" jelzőt kapja majd meg.

/támadom a #5 Madárpókot egyszer/

_________________
Koponya Torony II - Page 5 Kasumi16

Koponya Torony II - Page 5 1810 Koponya Torony II - Page 5 1312 Koponya Torony II - Page 5 1212
Színkódok| narráció:#8d0e29 beszéd: #FF0000
Kasumi
Kasumi
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 171
Join date : 2020. Aug. 25.

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Koponya Torony II - Page 5 Empty Re: Koponya Torony II

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Aug. 27 2022, 17:18

The member 'Kasumi' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Koponya Torony II - Page 5 4766610511_dda12706fc_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Koponya Torony II - Page 5 Empty Re: Koponya Torony II

Témanyitás by Shota Vas. Aug. 28 2022, 10:19


Shota elnézte Kasumi bánatos, lehajtott fejét és azon kapta magát, hogy egészen aranyosnak találja őt így. Még meg is állt egy kicsit a folyosón, egy félmosollyal tekintve le a lánykára, ámbár azon nem tudott nem elvigyorodni, ahogy Rinne kendőzetlenül kimondta a véleményét - meg aztán valami mást is, aminek hallatán Shotának torkán akadtak a szavak.
Azután elröhögte magát, hangosan és jóízűen, hogy csakúgy viszhangzottak belé a kazamata komor falai.
- Hát Rinne, ezt Ozitól kérdezd. Vagy Yurihimétől - felelt végül a lovagnak és kacsintott rá a feketehuszárra, aki bár nem beszélt neki sokat a szerelmi életéről, de azért egy s mást Shota ki tudott következtetni az italmámoros beszélgetéseikből. Végül aztán belökte az ajtót és miután előreengedte a lányokat és megjelentek a pókok, odalépett Kasumi mellé és barátságosan rámosolygott:
- Ne vegyél mindent ennyire magadra. Csak élvezd, ami idebent megadatik még nekünk - mondta ki, a szokásoshoz képest egy kissé keserűbb hangsúllyal, aztán mintha mindez meg sem történt volna, kacsintott egyet és felemelte lándzsáját, hogy megpróbálja kivédeni a mobrohamot, természetesen nem túl hatékonyan. Ami azt illeti, Shota számára innentől lerendezettnek minősült ez a kis affér Puffogi-channal, így nem zavarta őt a lány közelsége, még akkor sem, ha az nem volt olyan erős, hogy leszedje róla a Rinne által már megsebzett pókot. A harcművész tehát gyorsan és pontosan befejezte ezt helyette, majd körülnézett, hogy eközben a társai mit végeztek.



Mobok köre:

3 Madárpók támad, Kasumi gyorsasága miatt kétszer:

Rinne 2x2x14=56 sebzést szenved el.
Shota helyett Kasumi 1x2x14=28 sebzést szenved el.

Madárpók #2-3: 120/120 HP (Rinne)
Madárpók #5: 120/29 HP (Shota)

Játékosi kör:

1 támadás Madárpók #5-re 66 sebzéssel, amivel el is pixelezem.

vs madárpókok:
vs nekromanta:

Ozirisz (50. szint): 250/250+50 HP, 92 páncél, 200/100 CSP
Rinne (50. szint): 505/505+101 HP, 532 páncél, 150/250 CSP
Shota (36. szint): 250/250+50 HP, 276 páncél, 180/108 CSP (mostani köröm után)
Kasumi (30. szint): 300/296 HP, 105/75 CSP

Innentől tényleg 7 naponta próbálok majd írni, hogy be tudjuk fejezni időre. Kérem jelezze, aki nem kívánja folytatni a játékot, hogy ne várjunk rá fölöslegesen! Köszi!

_________________
Adatlap
Shota
Shota
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 477
Join date : 2020. Nov. 20.

Karakterlap
Szint: 38
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Koponya Torony II - Page 5 Empty Re: Koponya Torony II

Témanyitás by Ozirisz Csüt. Szept. 01 2022, 11:27

Míg én Rinne szavait hallva én először ledöbbentem, és puffereltem az infót, addig Shotából kitört a röhögés, méghozzá elég rendesen. Yurihime említésére viszont akaratlanul is felkaptam a fejem. ~Túl sokat tudsz, haver.~ Lehet, jobban oda kéne figyelnem, hogy jelentős mennyiségű alkohol bevitele után mit mondok és kinek. Csak ott a bökkenő, hogy pont azokat az alprogramokat blokkolja az alkohol debuffja, amik ezt a feladatot látná el. De ez van, ha az ember iszogat a cimbikkel, és terelődnek a témák észrevétlenül, nem? Meg aztán nem mintha pl a fél céhnek nem szúrt volna szemet, hogy egy időben Ozi fellelhetősége az Hime pár méteres sugarú körzetében volt majdhogynem állandó jelleggel...
Kasumi megszólalására, miszerint használhatatlan, normál esetben egyből ugrottam volna, hogy ez a része hülyeség. Nem holmi statpontok összessége vagyunk, bármennyire is az alapján érvényesül - vagy épp nem érvényesül - az ember a harci szituáció során. - Supportokra és tankokra mindig szükség van. Az, hogy tovább tudod erősíteni a nagysebzőket, az le tudja rövidíteni a bossharcot. És a védelem se hülyeség, sőt, életet menthet - szóltam hozzá végül a témához.
A madárpókok fogytak, egy madárpókot Kasumi és Shota elintézett közben, így én az utolsó kettőt igyekeztem kiiktatni, amik épp Rinnével voltak elfoglalva. Bár, ha itt megágyaznék és leheverednék, akkor sem lenne túl nagy baj, a lány napestig állná a sarat és a pókcsípéseket. Persze az időlimit miatt nem túl jó ötlet, mert a mobok valószínűleg addig harmincszor visszavonulnának, és lehet a megágyazást a másik lovaglány is célzásnak venné, ha már szóba jött a kétszemélyes fekvőhely és a használhatatlanság témaköre is alig pár perce.


// CSP: 100/200, SP: 2,8 + 0,8 = 3,6.
// Két támadás a maradék két pókicára, ha valamelyiket elvétem, akkor a harmadik körömben pihenek (CSP töltés 100/200-ra)

_________________
Ozirisz
Ozirisz
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 2125
Join date : 2013. Jun. 10.
Age : 36
Tartózkodási hely : Házi karanténban Yurihimével :3

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

http://ozirisz.xyz/

Vissza az elejére Go down

Koponya Torony II - Page 5 Empty Re: Koponya Torony II

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Szept. 01 2022, 11:27

The member 'Ozirisz' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Koponya Torony II - Page 5 4767249862_5877ffd2ef_s Koponya Torony II - Page 5 4766609959_af0c0eb7c7_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Koponya Torony II - Page 5 Empty Re: Koponya Torony II

Témanyitás by Shota Vas. Szept. 04 2022, 12:18


Shota azért egy vigyort elengedett a feketehuszár felé, amikor amaz leütötte az utolsó pókokat, de figyelmét hamar a láda kötötte le, nameg persze annak tartalma. A túléléshez eszközök kellenek, ahhoz pedig arany. Soksok arany.
- Nem is rossz - kommentálta az eddigi termést, azután felegyenesedett és körülnézett a társaságon - Indulhatunk tovább?
Nem mintha választ várt volna. A kazamata falai megrázkódtak, Shota összevonta a szemöldökét. Lándzsáját hátravetette a vállán és felgyorsítva lépteit igyekezett a torony teteje felé. Azt az egyet figyelte csak, hogy a csapat DPS-ét azért ne hagyja le túlságosan és ez a gondolat úgy tűnik kifizetődő is volt: a csigalépcső éppen kettejük mögött szakadt be pár ponton egy omlásnak köszönhetően, így a lányoknak nehezebb lesz feljutni, dehát amúgyis a feketehuszár a lényeges, másra nincsen szükségük.
Így még jobb is, hiszen kevesebbfelé oszlik el a jutalom, nem igaz?
- Ez meg...? - ért fel a lépcső tetejére, ahol egy elég bizarr kinézető alak várta őket. Áh igen, a Nekromanta. Shota olvasott a kazamatáról, mielőtt idejött volna és a főboss állítólagos képességéről, amivel csontvázakat hív elő, de a srác egyelőre semmi ilyesmit nem látott. Azonban alighogy belépett mögötte a kardforgató is a terembe, a Nekromanta életre kelt és rögtön négy csontváz vette körbe őket; az ürgének elég volt csak felemelnie hozzá a kezét.
- Tied a nagyfőnök - vigyorodott el Shota és felizzította lándzsáját, hogy leüshesse magáról az egyik mobot, miközben a feketehuszár remélhetőleg egyből kiüti az ipsét.
Ozirisszel az oldalán ez így szinte még túl könnyű is volt.
Shota pedig határozottan szerette, ha valami ennyire könnyű.



Mobok köre:

A Nekromanta 4 Csontvázat idéz meg (60 HP, 14 erő). A Csontváz mobok támadnak.

Ozirisz és Shota fejenként 28-28 sebzést szenved el.

Nekromanta: HP:300, P:100
Csontváz #1-2: 60/60 HP (Ozirisz)
Csontváz #3-4: 60/60 HP (Shota)

Játékosi kör:

Leütöm Csontváz #3-at.

vs nekromanta:

Ozirisz (50. szint): 250/250+50 HP, 64 páncél, 200/200 CSP
Rinne (50. szint): 505/505+101 HP, 532 páncél, 250/250 CSP
Shota (36. szint): 250/250+50 HP, 248 páncél, 180/180 CSP (mostani köröm után)
Kasumi (30. szint): 300/296 HP, 105/105 CSP

Hát, jelzés sajnálatos módon nem érkezett, de mivel a jelek szerint Ozival ketten folytatjuk csak, már nem várunk senkire. Ebben a körben még 200 szó pótlással oda lehet érni a terembe késve, ha akartok.

_________________
Adatlap
Shota
Shota
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 477
Join date : 2020. Nov. 20.

Karakterlap
Szint: 38
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Koponya Torony II - Page 5 Empty Re: Koponya Torony II

Témanyitás by Kasumi Vas. Szept. 04 2022, 16:53

Kasumi örült, hogy sikerült egy találatot bevinni illetve, hogy nem kapott Shotától negatív megjegyzést. Persze jót se kapott, de pont arra számított a legkevésbé. Így már nem érezte magát annyira haszontalannak. Főleg miután Ozirisz elmondta, hogy a support tankok is hasznosak tudnak lenni. Emiatt már egy kicsit pozitívabban állt hozzá az előtte álló eseményekhez. Miután az ellenséget elintézték a többiek Kasumi egy kicsit leült pihenni és elgondolkodni azon, amit Shota mondott.
-Nem veszek mindent magamra, csupán csak egy érzékeny lány vagyok. - Válaszolt vissza. A másik részére már nem akart mondani semmit. Számára tényleg már csak a játékban van "élete". Egyedül a Nagybátyja maradt, a családjából. Tudta, hogy már el kellene engednie azt a balesetet, de nagyon nehéz volt. Elfogadni pedig nem akarta. Az elfogadásról pedig eszébe jutottak a sérelmek, amiket kapott a kinti világban. "Nem akarok kijutni ebből a játékból..." Míg ezen gondolkodott észre se vette, hogy a többiek közben tovább álltak. Elmélkedését a küzdelem zaja zavarta meg. Gyorsan felpattant és ekkor vette észre, hogy nincs körülötte senki. Gyorsan a zaj irányába futott, mert bár már nincs páncélja valahogy igyekezni fog az ellenség figyelmébe kerülni.
-Itt vagyok! - Kiáltott fel a lány majd, egy kicsit ledöbbent miután meglátta az ellenséges mobot, valamint, hogy Rinne nincs itt. Kasumi már támadni szeretett volna, de ekkor szembesült a ténnyel, hogy a lépcső le van szakadva köztük. A lánynak nem volt semmilyen jártassága, amivel oda tudna jutni hozzájuk. Most valóban haszontalan. "Ha nem bambultam volna el..." Motyogott magában majd megpróbált valami alternatív ötletet kitalálni, amivel vagy átjuthat vagy pedig segíthet.


A hozzászólást Kasumi összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Szept. 04 2022, 21:23-kor.

_________________
Koponya Torony II - Page 5 Kasumi16

Koponya Torony II - Page 5 1810 Koponya Torony II - Page 5 1312 Koponya Torony II - Page 5 1212
Színkódok| narráció:#8d0e29 beszéd: #FF0000
Kasumi
Kasumi
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 171
Join date : 2020. Aug. 25.

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Koponya Torony II - Page 5 Empty Re: Koponya Torony II

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Szept. 04 2022, 16:53

The member 'Kasumi' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Koponya Torony II - Page 5 4767251444_0f76bf2817_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Koponya Torony II - Page 5 Empty Re: Koponya Torony II

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

5 / 6 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.