Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[játékos küldetés] Ördögök és angyalok (2nd attempt)

+5
Cearso
Kemabat
Tachibana Makoto
Desdemona
RenAi
9 posters

12 / 12 oldal Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12

Go down

[játékos küldetés] Ördögök és angyalok (2nd attempt) - Page 12 Empty Re: [játékos küldetés] Ördögök és angyalok (2nd attempt)

Témanyitás by Cearso Pént. Júl. 22 2016, 06:30

-Ha csak ez a probléma... Kérem.
A következő pillanatban az asztal közepén egy újabb írás jelenik meg, a többségnek biztos ismerős.
Kapott arany: X. (A játék ideje alatt csak ezzel gazdálkodhat)
-Kérem, olvassa el a mondatot. Figyelmesebben, mint előtte.
Majd visszaül. Látszik rajta, hogy ezzel is többet segített, mint akart volna.

_________________
1.:

2.:

3.:

4.:

lvl 38:
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

[játékos küldetés] Ördögök és angyalok (2nd attempt) - Page 12 Empty Re: [játékos küldetés] Ördögök és angyalok (2nd attempt)

Témanyitás by RenAi Pént. Júl. 22 2016, 18:01

Végül mind a ketten megértették a problémámat, épp csak a lényegét nem.
- Ehm, azt értem... de a lényegen nem változtat, hogy megloptam őket. - Mint, ahogy a lelkiismeretemen sem, panaszolom el, amikor megjelenik az asztalon a kiírás.
- Bocsánat, tényleg vissza akartam utalni. - Kértem ismét elnézést a lányoktól. Valamint lassan tényleg a végére jár az idő, számomra rejtély mi lesz a végeredmény, és annyira nem is érdekelt. Hullámzó volt a hangulatom a játék alatt, hol untam hol, kifejezetten élveztem, főleg eleinte. De, kevesen maradtunk sajnos, a többiek hamarabb megunták...

_________________
Információk a karakteremről:


✿ Pontok✿ Képességeim, jártasságaim✿ Felszerelésem ✿ Inventorym |✿ Előtöri ✿ Érdekességek✿ Ozi féle Karakterlap✿ Ozi-féle Leltár✿ SAO Hivatalos karakterlap


Beszédszinem: orange/ff9933; Gondolat szín: eac117; Háttér/Kyubei(dőlt) színe:ffeec0
RenAi
RenAi
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1873
Join date : 2012. Aug. 26.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 42
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

http://salume.gportal.hu , nostalehun.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

[játékos küldetés] Ördögök és angyalok (2nd attempt) - Page 12 Empty Re: [játékos küldetés] Ördögök és angyalok (2nd attempt)

Témanyitás by Shukaku Hétf. Júl. 25 2016, 14:32

Timidus még mindig nem teljesen értette, hogy mi is a gond pontosan, hiszen az asztal közepén megjelenő felirat most már teljes pompájában bemutatta, hogy a pénz miatt teljesen felesleges aggódni. Shunak lassan derengeni kezdett, hogy vannak olyanok, akik túl komolyan veszik a játékot, vagy a játék során elszenvedett vereségeket, és még bocsánatot is kérnek azért, mert nyerni mernek. Valami hasonló lehetett most is a helyzet szerinte, így megpróbált olyasmivel előrukkolni, ami talán segíthet.
-Ez csak játékpénz, RenAi. Tudod, a játékon belül használjuk, tehát ez nem lopás, hanem taktika. A Monopolyban sem haragszik meg rád senki, ha bankot rabolsz.
Fogalma sem volt már arról, hogy mit lehet csinálni Monopolyban, de abban biztos volt, hogy pénzes játék, és öt éves kor felett már nem sokan borítják fel a táblát azért, mert valaki ügyesen forgatta benne a pénzét, szóval RenAinak sem kell ilyesmi miatt aggódnia.

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[játékos küldetés] Ördögök és angyalok (2nd attempt) - Page 12 Empty Re: [játékos küldetés] Ördögök és angyalok (2nd attempt)

Témanyitás by RenAi Kedd Aug. 02 2016, 18:51

A szándék az szándék marad. És bár ugyan igaza volt Shukakunak Ai lelkiismeret furdalását is csökkentette picit. De mivel azt tanulta meg Shukakuról hogy, mindent olyan komolyan vesz, legalábbis az emlékei alapján... és haragszik a jl-esekre, így, nem tudhatta miként is fog reagálni erre a tényre. Ezért félt a lánytól és attól hogy kiderül a kis titka, valamint feltett szándéka volt még azelőtt semmisé tenni a lopást, mielőtt kiderülne hogy, nála van.
- Akkor ha, így gondolod rendben. - Mosolygott a lányra. Majd nyugodtabban helyet foglalt, és várta hogy, végre lejárjon az idő és véget érjen a játék.

_________________
Információk a karakteremről:


✿ Pontok✿ Képességeim, jártasságaim✿ Felszerelésem ✿ Inventorym |✿ Előtöri ✿ Érdekességek✿ Ozi féle Karakterlap✿ Ozi-féle Leltár✿ SAO Hivatalos karakterlap


Beszédszinem: orange/ff9933; Gondolat szín: eac117; Háttér/Kyubei(dőlt) színe:ffeec0
RenAi
RenAi
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1873
Join date : 2012. Aug. 26.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 42
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

http://salume.gportal.hu , nostalehun.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

[játékos küldetés] Ördögök és angyalok (2nd attempt) - Page 12 Empty Re: [játékos küldetés] Ördögök és angyalok (2nd attempt)

Témanyitás by Cearso Kedd Aug. 02 2016, 19:19

-Ha így állunk, visszatérhetünk a játékhoz, vagy már egyiköjük sem szándékozik elfogadni az ajánlatom?

/A következő zárókör lesz, mndenkitől kötelezőe kérem a 250 szót, határidő: jövő hét péntek/

_________________
1.:

2.:

3.:

4.:

lvl 38:
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

[játékos küldetés] Ördögök és angyalok (2nd attempt) - Page 12 Empty Re: [játékos küldetés] Ördögök és angyalok (2nd attempt)

Témanyitás by RenAi Kedd Aug. 02 2016, 23:32

Vélhetően Shukaku is megnyugodott én is. Valamint már meg is feledkeztem arról az ajánlatról amiről Miss. Red  beszélt, túlzottan el voltam foglalva magammal, vagyis inkább magunkkal. Hisz ebben a helyzetben nem  csak én voltam a probléma főszereplője, inkább keltője. De a dolgok megbeszélve, a fiúk hallgatva, vagyis inkább passzívan várják a játék végét, míg csak mi lányok vagyunk azok akik igazán aktívkodnak, és részeseivé vállnak magának a játéknak. Na jó, megsúgom én csak csendesen haladok az árral, mily meglepő már fogalmam sincs ki micsoda és kicsoda és úgy a játék fele óta már nem is érdekel. A sok kieső passzivista elvitte a kedvem és sok-sok lehetőséget alább rontott, és most a fiúk ha nem az vége felé járna  a kör... biztos ők is kiesnének lassan, de nem fognak. Annyit mindig tesznek, hogy kiejtve ne legyenek... pedig, lassan nem sokat számít a jelenlétünk.  Hisz az idő  lassan ugyan de számol visszafelé, míg én... már nem igazán tudom mit kezdjek magammal. Nincs ár amivel csordogálhatnék, hisz a többiek sem cselekednek semmit.
- Szerintem már nem lesz több kézfogás. - Jelentettem ki, miközben körbenéztem lesz-e ellenvetés, persze ez csupán szerintem, meg a fiúk szerint. Itt már csakis Shukakuék döntenek, akik szerintem már döntöttek. Aztán, figyelemmel követem miként. Ami tudok az az az egy, hogy a végére eléggé unalmassá vált, hála hogy kevesen is maradtunk, meg értelmetlenné vált számomra a játék. Ismétlem számomra, már jó ideje nem is igyekeztem követni a kézfogásokat, bár a mivoltomnak amit Tachinak köszönök, valahol örülök, hisz jobban passzol hozzám, de akkor is meg kellett volna maradnom az eredetimbe... talán. Most már mindegy, és mivel mások hihetőbben elő tudták magukat adni, így el is ment a kedvem a próbálkozástól, hisz esélyem sem volt... így meg mégis milyen egy játék?... Lényegében már lényegtelen, csupán a másodperceket várom és hogy elhagyhassam ezt a szobát.

_________________
Információk a karakteremről:


✿ Pontok✿ Képességeim, jártasságaim✿ Felszerelésem ✿ Inventorym |✿ Előtöri ✿ Érdekességek✿ Ozi féle Karakterlap✿ Ozi-féle Leltár✿ SAO Hivatalos karakterlap


Beszédszinem: orange/ff9933; Gondolat szín: eac117; Háttér/Kyubei(dőlt) színe:ffeec0
RenAi
RenAi
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1873
Join date : 2012. Aug. 26.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 42
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

http://salume.gportal.hu , nostalehun.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

[játékos küldetés] Ördögök és angyalok (2nd attempt) - Page 12 Empty Re: [játékos küldetés] Ördögök és angyalok (2nd attempt)

Témanyitás by Shukaku Szer. Aug. 03 2016, 09:56

Jó lett volna RenAival többet játszani, hiszen ha valakit itt a kis csoportból játékosnak ismerhettek meg, az ő volt, de sajnos vagy a többieket is be kellett volna vonni, amire ők nem voltak vevők, ha egyáltalán voltak bármik is, vagy pedig kizárni kellett volna őket, ami akkor is nehezen ment volna az idomárnak, ha ők egyáltalán nem is akartak volna játszani. Jó, Tachi is játékos volt a jelenlévők közül, de ő máshogyan, és azt a fajta üzekedést, amit Shu vele szokott folytatni, azt nem itt akarta elkezdeni. Ahhoz legalább egy aréna harc kell, hogy úgy tűnjön, mintha a gyerekes civódás csak a csata része lenne. Így azonban semmi más nem maradt, csak az unalom. Még Timidus is unatkozott, hiszen már azért sem tudott játszani, hogy másvalaki nyerjen, lévén annyira nem érdekelte a többieket sem a játék, hogy nem voltak ellenfelei a sárkánynak, úgy pedig nagyon nehéz bármit is tenni. Mármint lépegethet és győzhet úgy a sakkban, hogy a másik nem lép semmit, csak az azon kívül, hogy nem lesz szabályos, még élvezetes sem lesz, és kihívás sem lesz. A problémát főleg abban látták, hogy a játékmester túl sokáig húzta ezt az egészet, és egyszerűen az ilyen típusú játékokban nem volt ennyi tartalom. Érdekes lett volna pár körrel, de ennyivel ellaposodott, és mindenki lelkes hozzáállása is nehezen tudta volna felkaparni. Szóval amikor a lovag kimondta a végszót, Shu és Timidus egyszerre bólintott rá, még egymásra sem néztek, hiszen tudták, hogy egyetértenek. A játékos időnek vége, nem lesz több kézfogás. The End.

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[játékos küldetés] Ördögök és angyalok (2nd attempt) - Page 12 Empty Re: [játékos küldetés] Ördögök és angyalok (2nd attempt)

Témanyitás by Tachibana Makoto Szer. Aug. 03 2016, 15:27

Most nyilvánítsam ki azt, hogy én megmondtam? Bár Miss Red még tett egy gyenge kísérletet a játék folytatására, nyilvánvaló volt, hogy semmi sem fog történni. Ha nem történt semmi rendkívüli, akkor az is egyértelmű, hogy a megmaradt egyetlen ördög az a Shukaku, akivel elsőnek fogtam kezet, de egyszerűen nem volt értelme kockáztatnia senkinek sem úgy, hogy nincs rá módunk, hogy meggyőződjünk a szerepünk esetleges változásáról. Az egyetlen kérdés az volt, hogy Timidus tudott-e valamit csinálni, amivel megfosztott engem a győzelemtől, vagyis hasonló plot twistje volt-e, mint mondjuk nekem. Ezt pedig csak akkor fogjuk megtudni, ha a játékmester kihirdeti a győztest.
- Ahhoz, hogy egy játék élvezetes és izgalmas legyen, Miss Red, mindig szükség van egy jól látható ellenségképre, egy lécre, amit meg kell ugrani, egy tiszta célra, amit teljesíteni kell. Úgy vélem ilyenje már egy jó ideje nincs senkinek, mindenki vagy elérte azt, vagy nem is volt neki, vagy csak nem tud róla. Néha a kevesebb, több :] - jegyeztem meg, utalva ezzel arra, hogy túl komplikált volt a játék és túl kevés szabály vagy infó jutott el hozzánk, játékosokhoz. Elkerülhetetlen volt ez a kvázi kudarc, de feltételezem a lány tanult belőle, és meg fogja csavarni ezt a játékmenetet. Most is hozhatott volna valami izgalmat, ha legalább megmarad egy fülke, de ez a húzás a fülkék eltűnésével megölte a halvány, pislákoló reményt is, hogy fog még valami történni. Én már a játék fele óta látványosan unatkoztam, de valamelyest az örömömre szolgált, hogy alig néhány percet kell már csak itt töltenem ezzel az időpazarlással, azt pedig fél lábon is kibírom. Na nem szó szerint, egyszerűen a falnak vetettem a hátamat, és zsebre dugott kézzel vártam, hogy Miss Red véget vessen a játéknak és kihirdesse Timidust győztesnek :]
Tachibana Makoto
Tachibana Makoto
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1809
Join date : 2012. Sep. 18.
Age : 30
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 43
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[játékos küldetés] Ördögök és angyalok (2nd attempt) - Page 12 Empty Re: [játékos küldetés] Ördögök és angyalok (2nd attempt)

Témanyitás by Cardinal Hétf. Szept. 05 2016, 14:11

Cear?
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[játékos küldetés] Ördögök és angyalok (2nd attempt) - Page 12 Empty Re: [játékos küldetés] Ördögök és angyalok (2nd attempt)

Témanyitás by Cardinal Vas. Okt. 02 2016, 12:49

Második figyelmeztetés. Egy hét múlva szórványos küldizárás várható kelet felől.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[játékos küldetés] Ördögök és angyalok (2nd attempt) - Page 12 Empty Re: [játékos küldetés] Ördögök és angyalok (2nd attempt)

Témanyitás by Strea Hétf. Okt. 31 2016, 23:44


A küldetést lezárom.

Alap jutalmak

Shukaku: 186 exp, 200 arany
Tachibana Makoto: 191 exp, 210 arany
Kazura: 179 exp, 190 arany
RenAi: 190 exp, 210 arany
Kemabat: 28 exp, 40 arany


Ércek és növények

Shukaku:
Növénylátás: Tier 1, 100 -> 100
2 Kis Tövisgyökér 4 Faeno Levél 1 Barna Gomba 5 Tövisgyökér 4 Vörös Pitypang 1 Kristálylevél
Nyersanyagismeret 4:
1 Kis Tövisgyökér 1 Faeno Levél 1 Barna Gomba 3 Tövisgyökér 2 Vörös Pitypang
Tachibana Makoto:
Érclátás: Tier 3, 220 -> 240
7 Halvány Holdkő 1 Jeti Bőr 5 Topáz 6 Opál 1 Aranyérc
Növénylátás: Tier 2, 169 -> 189
9 Vastag Tövisgyökér 2 Faeno Ág 3 Vörös Gomba 4 Nihil Levél 2 Óriás Pitypang
Kazura:
Növénylátás: Tier 2, 120 -> 140
11 Vastag Tövisgyökér 2 Faeno Ág 1 Vörös Gomba 5 Nihil Levél 1 Óriás Pitypang
RenAi:
Növénylátás: Tier 2, 145 -> 165
7 Vastag Tövisgyökér 5 Faeno Ág 5 Vörös Gomba 1 Nihil Levél 2 Óriás Pitypang


Receptek

Shukaku: nincs felfedezhető recept
Kazura: Gyenge Bossgyengítő Méreg Recept, Pet Bódító Méreg Recept
RenAi: nincs felfedezhető recept


Keresés

Shukaku (Keresés 4. szint):
[T2] Mobszorító Kristály, [T2] Hamis *Fegyver*, [T3] Gyémánt Kesztyű


Hallgatózás

Tachibana Makoto (Hallgatózás 3. szint): ingyen dobhatsz egy tárgy infót, mindegyik kockánál egyet levonva.


Céhbónuszok

Jumpy Vigor: 100 arany a céhbankba
Shukaku, Saya 18 exp; Kiwi, Chariton, Ritsu 19 exp

Justice League: 105 arany a céhbankba
Hinari, RenAi, Yuuki, Ozirisz, Alex 38 exp (Dupla Exp Céhbazár Bónusz)


A jutalmak beírása majd később, de még a héten.

_________________
Színeim: #c997c8 4e4557
Adatlap
Staff feladatkörök
[játékos küldetés] Ördögök és angyalok (2nd attempt) - Page 12 Newwea12
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2412
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[játékos küldetés] Ördögök és angyalok (2nd attempt) - Page 12 Empty Re: [játékos küldetés] Ördögök és angyalok (2nd attempt)

Témanyitás by Cardinal Csüt. Nov. 03 2016, 13:03

Beríva
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[játékos küldetés] Ördögök és angyalok (2nd attempt) - Page 12 Empty Re: [játékos küldetés] Ördögök és angyalok (2nd attempt)

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

12 / 12 oldal Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.