Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[játékos küldetés] Ördögök és angyalok (2nd attempt)

+5
Cearso
Kemabat
Tachibana Makoto
Desdemona
RenAi
9 posters

2 / 12 oldal Previous  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Next

Go down

[játékos küldetés] Ördögök és angyalok (2nd attempt) - Page 2 Empty Re: [játékos küldetés] Ördögök és angyalok (2nd attempt)

Témanyitás by Cearso Pént. Júl. 31 2015, 08:35



Miss Red nézi a felé kinyújtott kezet, elgondolkozik egy kicsit, majd megrázza a fejét.
Mi lenne, ha ezt a kézfogást elutasítanám az úrfi okfejtését végig gondolva? De nem lenne egyszerűbb megkérni, hogy az ördögök vállalják fel magukat, hogy a többi angyal kezet tudjon fogni egymással? Természetesen én nem vagyok angyal, hogy az Isten megint megnehezítse nekem a dolgomat, amiért ismerem a játék mechanizmusát.

_________________
1.:

2.:

3.:

4.:

lvl 38:
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

[játékos küldetés] Ördögök és angyalok (2nd attempt) - Page 2 Empty Re: [játékos küldetés] Ördögök és angyalok (2nd attempt)

Témanyitás by Tachibana Makoto Vas. Aug. 02 2015, 12:34

Nyilvánvaló Kapitány lecsapott az ötletem személyében. Nyilvánvalóan nem fog eredményre vezetni, így nem is azt vártam a felvetéstől, hogy mindenki őszintén be fogja vallani a szerepét. Azonban Kazura-kun paranoiája már olyasmi volt, amit érdemes volt feljegyezni. Ha mindenki követné az óvatosságát, kialakulna egy patthelyzet, és senki sem fogna kezet senkivel. Ezen kívül a javaslata volt még említésre méltó, arra még bólintottam is. Mindezek után pedig Shukaku és Timidus viselkedése különösen furcsa volt. És különösen átlátszó, ami nem vall a sárkányra. Abban biztos voltam, hogy egymás szerepét már tudják, szavak nélkül is képesek kommunikálni. Miss Rednek is valószínűleg ugyanaz jutott eszébe, mint nekem.
- Nahát, úgy fest, hogy hiába kívánsz Miss Reddel lenni, ő már ennyire nem biztos ebben :] Vajon találsz valakit, aki megbízik benned? - vigyorodtam el. Egyelőre a többit nem kommentáltam, maradtam megfigyelő.
Tachibana Makoto
Tachibana Makoto
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1809
Join date : 2012. Sep. 18.
Age : 30
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 43
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[játékos küldetés] Ördögök és angyalok (2nd attempt) - Page 2 Empty Re: [játékos küldetés] Ördögök és angyalok (2nd attempt)

Témanyitás by Shukaku Vas. Aug. 02 2015, 12:40

Tachibana Makoto írta:

- Nahát, úgy fest, hogy hiába kívánsz Miss Reddel lenni, ő már ennyire nem biztos ebben :] Vajon találsz valakit, aki megbízik benned?

Csakhogy jelenleg nem Timi irányít, hanem Shu. De ezt Tachinak nem kell tudnia. Azt viszont igen, hogy egy nyelvöltéssel, valamit egy Shuban végződő felé nyújtott kézzel lett gazdagabb.

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[játékos küldetés] Ördögök és angyalok (2nd attempt) - Page 2 Empty Re: [játékos küldetés] Ördögök és angyalok (2nd attempt)

Témanyitás by Tachibana Makoto Vas. Aug. 02 2015, 13:50

Kuncogni kezdtem, számítottam erre a fejleményre. Úgy fest, muszáj cselekednem :]
- Igazán udvariatlan dolog tőlem, de el kell utasítsam ezt a kézfogást, most még. Úgy vélem jó ötlet Kazura-kun ötletét követni. Hat körünk van, és nincs limitálva a kézfogások száma egy körben. Szóval megvárjuk az első kör végét, és kiderítjük, egy vagy két ördög van-e játékban. Ezután azt kívánom, hogy ti ketten fogjatok kezet illetve mancsot egymással - pillantottam Shukakura és Timidusra jelentőségteljesen - Megvárjuk a következő kör végét is, és a harmadik körben feltétel nélkül kezet fogok mindkettőtökkel. Hogy hangzik? :] - vázoltam fel a hm... tervemet? Nem, inkább csak ötletemet.
Tachibana Makoto
Tachibana Makoto
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1809
Join date : 2012. Sep. 18.
Age : 30
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 43
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[játékos küldetés] Ördögök és angyalok (2nd attempt) - Page 2 Empty Re: [játékos küldetés] Ördögök és angyalok (2nd attempt)

Témanyitás by Cearso Vas. Aug. 02 2015, 14:43

-A felvetés érdekes, de nem gondolja, hogy már a fülkében kezet fogtak egymás szerepének ismeretében?

Illetve, ha a második körben csak ők ketten fognak kezet, akkor nem lesz mindenki számára nyilvánvaló a szerepük?

_________________
1.:

2.:

3.:

4.:

lvl 38:
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

[játékos küldetés] Ördögök és angyalok (2nd attempt) - Page 2 Empty Re: [játékos küldetés] Ördögök és angyalok (2nd attempt)

Témanyitás by Shukaku Vas. Aug. 02 2015, 16:36

Cearso írta:-A felvetés érdekes, de nem gondolja, hogy már a fülkében kezet fogtak egymás szerepének ismeretében?

Shu szélesen vigyorogva bólogat.

Cearso írta:Illetve, ha a második körben csak ők ketten fognak kezet, akkor nem lesz mindenki számára nyilvánvaló a szerepük?

-Azt, hogy mindenki számára nyílvánvaló lesz-e, nem állíthatjuk biztosra, de azt igen, hogy kitalálhatóvá válik, és feltételezem, hogy ezt Tachibana is tudja.

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[játékos küldetés] Ördögök és angyalok (2nd attempt) - Page 2 Empty Re: [játékos küldetés] Ördögök és angyalok (2nd attempt)

Témanyitás by Kazura Kedd Aug. 04 2015, 10:46

-Nos ez a lehetséges kézfogás azonban felvet egy problémát. Sajnos erre nem kérdeztem rá, ezért nem tudhatjuk, hogy mi történik, ha két játékos másodjára is kezet akarna fogni. Azt nem hinném, hogy a játék meg tudná akadályozni, hogy fizikailag érintkezhessenek, így megakadályozva a kézfogást, valószínűbb, hogy inkább csak nem történik érdemi változás a pontjukat és szerepüket illetően. Ez azonban felvethet némi bizonytalanságot a későbbiekben a szerepek kitalálását illetően, de hogy pontosan mit azt felesleges lenne elmagyaráznom, amíg meg nem történik a két kézfogás nélküli kör. Viszont az már most is látható, hogy tényleges kézfogás nélküli első körre már nem számíthatunk, mivel nem lehet megmondani, hogy történt-e kézfogás Shukaku és Timidus között a fülkében. Ennek főleg akkor van jelentősége, ha kiderül, hogy egynél több ördög van a játékban. Hiszen ekkor lehet az az eset, hogy az ördögök mind a kint maradt játékosok között bújnak meg és a párosunk a fülkében máris 1-1 ponttal gazdagodott angyalként, de előfordulhat az is hogy egyikőjük kezdett csupán ördögként és valami ok miatt úgy gondolkodtak, hogy mindketten így folytatják. Azonban egy ördög esetén sem jelenthetjük ki teljes bizonyossággal, hogy mindketten angyalok, mivel a kézfogás ténye nem erősíthető meg.

_________________
A karakter mondatai.
A karakter gondolatai.
Kazura
Kazura
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 356
Join date : 2015. May. 28.

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[játékos küldetés] Ördögök és angyalok (2nd attempt) - Page 2 Empty Re: [játékos küldetés] Ördögök és angyalok (2nd attempt)

Témanyitás by Cearso Kedd Aug. 04 2015, 12:30

Ha egyikük angyal, és a másikuk ördög, mi okuk lett volna kezet fogniuk, azon kívül, hogy összekuszáljanak minket? Hiszen angyalként az egyik még elérheti, hogy a másik is angyal legyen, és további pontokat szerezzen.

_________________
1.:

2.:

3.:

4.:

lvl 38:
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

[játékos küldetés] Ördögök és angyalok (2nd attempt) - Page 2 Empty Re: [játékos küldetés] Ördögök és angyalok (2nd attempt)

Témanyitás by Kemabat Szer. Aug. 05 2015, 02:10

Kemabat után egy újabb név jelent meg a hosszú listán Tachibana személyében. Ő már korábban felkerült, így nem kellett újra mindenki előtt jegyzetelnie, emlékezett is rá, bár csak egyszer látta, amikor az utcán bóklászott. Megjelenésére kissé el is mosolyodott, számításai szerint megvan a szintje, hogy ő legyen az a szerencsétlen, aki elvette az öccse életét. Szerencsétlen, igen, mert kínok között fog meghalni, még ha ebben a világban nincs is fájdalomérzet.
A vörös lovagot Ai követte, és ezzel meg is érkezett minden résztvevő. A második idomár, a gólemes ekkor felállt és bemutatkozott, nem igazán értette hősünk, hogy erre mi szükség volt, főleg, hogy senki nem követte a példáját. Később persze kiderült, hogy ő az isten, vagyis inkább az istennő, és ezzel minden értelmet nyert.
A szabályok ismertetése következett, meg a kérdések hada, amihez íjászunk is hozzájárult.
- Mennyit lehet ezzel bukni? Jelenleg nincs túl sok pénzem, ha netalántán veszítenék, és nem tudnám kifizetni, lehet részletekben törleszteni? – hangjában aggodalmat lehetet felfedezni, nem igazán volt biztos a dolgában, a logikai, stratégiai játékoktól, feladványoktól mindig is rosszul volt. Alaposan átgondolta a kérdésekre kapott válaszokat, egyeztette a szabályokként ismert tényekkel, majd nagyot sóhajtott.
~ Nem lesz ennek jó vége! ~ mondta magában ~ Itt semmi szerepe sincs a szerencsének.
Timidus fülkeellenőrző manővere után ő is elfoglalta a sajátját, (mint ahogy korábban írtam, bár a holnap egy kicsit kérette magát) és figyelmesen bámulta a számára kijelölt feladatkört. Nem lepődött meg, pontosan arra a szerepre számított, amit kapott, bár kissé csalódott is volt miatta. Fülkéjéből kilépve leült a székére, és széles mosollyal hallgatta a többiek eszmefuttatásait. Szórakoztatónak találta, mennyire próbálnak okoskodni, ez az, ami neki biztos nem menne. Azon, hogy Shut mindenki visszautasította kifejezetten jót mulatott, bár már kezdte úgy érezni, hogy a többiek túlbonyolítják az egészet. Előkapta a jegyzetfüzetet, és irkálni kezdett. Persze nem oda, ahova a neveket gyűjtötte, egy üres oldalt kezdett, amire leírta, hogy szerinte kinek mi a szerepe, majd miután befejezte, elégedetten magabiztosan felszólalt.
- Hülyeség ezt ennyire túlbonyolítani! Én már pontosan tudom, hogy ki kicsoda. – blöffölte – Ha meg Shuval senki sem akar kezet fogni az első körben, én szívesen megteszem.
Mondandója végeztével már nyújtotta is a kezét a lány felé.
Kemabat
Kemabat
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 213
Join date : 2015. May. 12.
Age : 32

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[játékos küldetés] Ördögök és angyalok (2nd attempt) - Page 2 Empty Re: [játékos küldetés] Ördögök és angyalok (2nd attempt)

Témanyitás by Shukaku Szer. Aug. 05 2015, 05:19

Kemabat írta:
- Mennyit lehet ezzel bukni? Jelenleg nincs túl sok pénzem, ha netalántán veszítenék, és nem tudnám kifizetni, lehet részletekben törleszteni?


Shu arcán egy kedves kis törődő, valamiféle anyai mosoly suhant át, majd mindenfajta nagyzolás nélkül a hangjában, a következőket mondta.
-Nem hiszem, hogy sokat lehetne veszíteni, de szívesen álljuk a te részedet is, ha veszítenél.
Kemabat írta:
- Hülyeség ezt ennyire túlbonyolítani! Én már pontosan tudom, hogy ki kicsoda. – blöffölte – Ha meg Shuval senki sem akar kezet fogni az első körben, én szívesen megteszem.


Itt egy picit megcsappant a magabiztosság, és egy óvatos kis pillantás érkezett Timi felé.
-Nem tudja.
-Nem aaaz! Azt én is tudom.
-Kezet foghatsz vele.

És ezzel Kemabat és Shu meg is tartotta az első kézfogót.

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[játékos küldetés] Ördögök és angyalok (2nd attempt) - Page 2 Empty Re: [játékos küldetés] Ördögök és angyalok (2nd attempt)

Témanyitás by Cearso Szer. Aug. 05 2015, 13:03

-Mennyit lehet ezzel bukni? Nem inkább az érdekel, mennyit lehet ezzel nyerni? A válasz azonban egyszerű: Nézd meg mennyi pénzt kaptál, szorozd meg a jelenlévő játékosokkal, és a maximális összeg, plusz mínusz nagyjából 10 arany, amit meg lehet szerezni, vagy el lehet bukni. De nem kell félni, ezek a számok csak nagyon radikális esetben igazak.
És ha már ennyire belemelegedtél a kézfogásba, szeretném tudni, hogy velem is ilyen bátor vagy-e?

Majd Miss Red kezet nyújt Kemabat felé

Spoiler:
12:10


határidő: 1 hét

_________________
1.:

2.:

3.:

4.:

lvl 38:
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

[játékos küldetés] Ördögök és angyalok (2nd attempt) - Page 2 Empty Re: [játékos küldetés] Ördögök és angyalok (2nd attempt)

Témanyitás by Kemabat Csüt. Aug. 06 2015, 14:36

Miután Kemabat megtudta, hogy a piszkos anyagiakkal nem igazán kell törődnie, hamar elérte a teljesen nyugodt szintet. Hogy a játék megnyerése mennyit hozhat a konyhára, teljességgel hidegen hagyta, számított rá, hogy nem győzhet, ha a fejét kell használnia, nem az erőszakos értelemben. Miss Red ajánlatán mégis elgondolkodott.
~ Állítólag ő őrdög. Ha kezet fogok vele, mindenki tudni fogja az én szerepemet. Bár… ha nem, akkor is. Egye fene, érezzük jól magunkat.
- Nem bátorság kérdése, nincs mitől félnem. – mondta vigyorogva, közben megragadta a felé nyújtott kezet, és mélyen belenézett a vörös szempárba. – Hiszen még vesztenivalóm sincs!
Kemabat
Kemabat
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 213
Join date : 2015. May. 12.
Age : 32

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[játékos küldetés] Ördögök és angyalok (2nd attempt) - Page 2 Empty Re: [játékos küldetés] Ördögök és angyalok (2nd attempt)

Témanyitás by Cearso Szomb. Aug. 08 2015, 14:26

Mis Red csak mosolyog Kemabat válaszán, majd a kézfogás után bemegy a fülkéjébe.
 

12:13
Mis Red kilép a fülkéből
-Minden rendben, Kemabat és Shu is angyal volt, vagyis most velem, és Shuval nyugodtan kezet foghat a maradék két vagy három angyal.



Spoiler:

_________________
1.:

2.:

3.:

4.:

lvl 38:
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

[játékos küldetés] Ördögök és angyalok (2nd attempt) - Page 2 Empty Re: [játékos küldetés] Ördögök és angyalok (2nd attempt)

Témanyitás by Shukaku Szomb. Aug. 08 2015, 14:32

-Pacsííí! o/

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[játékos küldetés] Ördögök és angyalok (2nd attempt) - Page 2 Empty Re: [játékos küldetés] Ördögök és angyalok (2nd attempt)

Témanyitás by Cearso Szomb. Aug. 08 2015, 14:37

Ha ez kézfogási ajánlat volt, akkor Mis Red készségesen elfogadja

_________________
1.:

2.:

3.:

4.:

lvl 38:
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

[játékos küldetés] Ördögök és angyalok (2nd attempt) - Page 2 Empty Re: [játékos küldetés] Ördögök és angyalok (2nd attempt)

Témanyitás by Shukaku Szomb. Aug. 08 2015, 14:40

A maradék két angyalnak szólt, de ha Miss Red nagyon pacsizni szeretne, Shu szívesen pacsizik vele. :3

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[játékos küldetés] Ördögök és angyalok (2nd attempt) - Page 2 Empty Re: [játékos küldetés] Ördögök és angyalok (2nd attempt)

Témanyitás by Kazura Vas. Aug. 09 2015, 00:00

Kemabat akciójának hála meg is indult a kézfogások sorozata.
Hát igen, számíthattam volna erre a fajta játékhozzáállásra is. Elvégre nem olyan ritka a stratégiához cseppet sem konyító, lesz ami lesz játékos. Akik természetesen akár a tudtukon kívül is felborítják a többiek előretervezését. Bár ez éppen ugyanannyira lehetett szándékos is. Nincs mit tenni ez van. Kicsit nehezedett a helyzet átláthatósága, de ettől még nagyobb lett a kihívás.
Köszönöm, de én inkább megvárom a következő kört bármi nemű kézfogással. Jelenleg úgy is csak attól tarthatok, hogy az egyetlen angyal marad nulla ponttal opció szakítja meg a játékot, ám ez csak akkor fordulna elő, ha hármónk közül akik még nem fogtak kezet senkivel kettőnk ördög és egyikőnk angyal, ti pedig mind angyalok lennétek. De úgy tűnik ez a lehetőség ezennel kizárható.

_________________
A karakter mondatai.
A karakter gondolatai.
Kazura
Kazura
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 356
Join date : 2015. May. 28.

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[játékos küldetés] Ördögök és angyalok (2nd attempt) - Page 2 Empty Re: [játékos küldetés] Ördögök és angyalok (2nd attempt)

Témanyitás by Shukaku Vas. Aug. 09 2015, 05:20

Kazura írta:
De úgy tűnik ez a lehetőség ezennel kizárható.


-Miért gondolod úgy, hogy kizárható?
Kérdezte Timidus, hiszen a tudatában már vörös fénnyel villogva jelzett az emberek alapvető tulajdonságairól való tudás, Kazura szavaira.

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[játékos küldetés] Ördögök és angyalok (2nd attempt) - Page 2 Empty Re: [játékos küldetés] Ördögök és angyalok (2nd attempt)

Témanyitás by Kazura Vas. Aug. 09 2015, 16:41

-Mivel, ha ti négyen mind angyalok lennétek és feltételezzük, hogy te és Shukaku már kezet fogtatok a fülkében akkor mindannyian rendelkeztek legalább 1-1 ponttal. Más kézfogás eddig nem történt azaz, ha hármónk közül két ördög lenne, akkor teljesülne az az opció, hogy egy angyal maradt pont nélkül, ami a játék végét is jelentené egyben. Viszont elég sok a "ha" a felvetésemben ezért is remélem, hogy a játék több, mint egy körig fog tartani.

_________________
A karakter mondatai.
A karakter gondolatai.
Kazura
Kazura
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 356
Join date : 2015. May. 28.

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[játékos küldetés] Ördögök és angyalok (2nd attempt) - Page 2 Empty Re: [játékos küldetés] Ördögök és angyalok (2nd attempt)

Témanyitás by Shukaku Vas. Aug. 09 2015, 16:55

-Tehát nem zárható ki, hiszen csak feltételezel.
Jelenti ki a sárkány, miközben sokatmondóan legyint a farkával, fejét pedig az ismét helyet foglaló Shu ölébe hajtja, és onnan figyel.

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[játékos küldetés] Ördögök és angyalok (2nd attempt) - Page 2 Empty Re: [játékos küldetés] Ördögök és angyalok (2nd attempt)

Témanyitás by Tachibana Makoto Vas. Aug. 09 2015, 17:07

Egy ideje csendesen nézelődtem, kitartottam azon álláspontom mellett, hogy megvárom az első állapothirdetést, ha már Shukaku kvázi elutasította az ajánlatom. Kíváncsi leszek hány ördög van, ugyanakkor most muszáj volt megszólalnom.
- Az a szabály nem úgy van, ahogy te gondolod - közöltem a falnak dőlve, karjaimat keresztbe téve a mellkasom előtt - A játéknak csak akkor van vége, ha azon az egy nulla pontos angyalon kívül mindenki más ördög a szobában, hiszen akkor nem lehetséges többé pontot szerezni :] - világosítottam fel, mielőtt elterjeszti az ostobaságot és ezzel kárt okoz mondjuk nekem :]
Tachibana Makoto
Tachibana Makoto
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1809
Join date : 2012. Sep. 18.
Age : 30
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 43
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[játékos küldetés] Ördögök és angyalok (2nd attempt) - Page 2 Empty Re: [játékos küldetés] Ördögök és angyalok (2nd attempt)

Témanyitás by Cearso Hétf. Aug. 10 2015, 20:25

kör összesítő (szószám):
Renai: igazoltan hiányzik
Shu: 67
Kemabat: 98
Kazura: 201
Tachi: 94


Spoiler:

_________________
1.:

2.:

3.:

4.:

lvl 38:
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

[játékos küldetés] Ördögök és angyalok (2nd attempt) - Page 2 Empty Re: [játékos küldetés] Ördögök és angyalok (2nd attempt)

Témanyitás by Cearso Szer. Aug. 12 2015, 20:06

Kérésre a határidő kitolva jövő hét keddre *.*

_________________
1.:

2.:

3.:

4.:

lvl 38:
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

[játékos küldetés] Ördögök és angyalok (2nd attempt) - Page 2 Empty Re: [játékos küldetés] Ördögök és angyalok (2nd attempt)

Témanyitás by Cearso Hétf. Aug. 17 2015, 13:58

12:18

_________________
1.:

2.:

3.:

4.:

lvl 38:
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

[játékos küldetés] Ördögök és angyalok (2nd attempt) - Page 2 Empty Re: [játékos küldetés] Ördögök és angyalok (2nd attempt)

Témanyitás by Shukaku Kedd Aug. 18 2015, 12:25

-Jajj ne már Tachi! Zsong a fejem a rengeteg szabálytól. Oké, Timi meg tudja ezeket jegyezni, de én viszont nem. Már mondtam a kutas küldinél is, meg mondtam a pizzázósnál is, hogy túl komolyan veszitek ezeket, és nem tudtok egyszerűen csak játszani, és élvezni a játékot. Teljesen egyértelmű, hogy Tachi csak meg akar minket kavarni azzal, hogy a szabályokat magyarázza, vagy félremagyarázza, hogy ő győzzön. Miss Red már mindent nagyon szépen elmondott nekünk. Biztosan nem engedné, hogy úgy játsszunk, hogy valami létfontosságú szabályt nem tudunk, mert akkor tönkremenne a móka. De... azt viszont már meg akartam kérdezni, csak mindig elrohansz, meg köddé válsz, és ez mindig is furcsa volt nekem, szóval ha már itt vagyok, akkor megkérdezem...
Ekkor fordul a kvízmester felé, széles mosollyal az arcán.
-Ugye a legtöbb küldetést azt vagy a falusiak adják, vagy megjelennek a táblácskákon a Főtéren, vagy ilyen dolgok. Tehát a világ részei. Viszont te is, meg Kuromajo is, meg még néhányan tudtok ilyen játékokat indítani, ahol ilyen speciális dolgok kellenek, mint ezek a fülkék, vagy be kell zárni embereket valahova, meg elvenni az összes cuccaikat, meg ilyenek. Te ugye mindig a Kaszinóba szervezed ezeket, szóval ha te nem vagy igazából valami rejtélyes Játékmester, akkor ez a Kaszinónak egy különlegessége, és téged kért fel a tulaj, hogy vezesd ezeket. Deeee... ezt csak azért kérdezem, mert van egy ismerősöm, aki hasonlókat szeretne csinálni, és meséltem neki rólad, és mondta, hogy kérdezzem meg, hogy hol lehet jelentkezni, ha megint talizom veled. ^^

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[játékos küldetés] Ördögök és angyalok (2nd attempt) - Page 2 Empty Re: [játékos küldetés] Ördögök és angyalok (2nd attempt)

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 12 oldal Previous  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.