Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[játékos küldetés] Ördögök és angyalok (2nd attempt)

+5
Cearso
Kemabat
Tachibana Makoto
Desdemona
RenAi
9 posters

10 / 12 oldal Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Next

Go down

[játékos küldetés] Ördögök és angyalok (2nd attempt) - Page 10 Empty Re: [játékos küldetés] Ördögök és angyalok (2nd attempt)

Témanyitás by Cearso Szomb. Dec. 12 2015, 13:46

14:20


Amint 20-at mutat az óra a következő dolgok történnek:
-Desdemona és Kemabat elteleportálodnak a helyszínről. A székük is eltűnik. (Miss Red széke a helyén marad.)
-Miss Red fülkéje, és a Tachibana mögött található fülke eltünik.
-Miss Red fülkéje (helye) mögött az alábbi felirat olvasható: Mindjárt jövök.
-Az asztalon megjelenik két felirat:

Az első:
Kód:
Isten szava: Csendkirály.
A 4. körben nem szabad megszólalni.
Büntetés: ??
A második:
Kód:
Játékosszám megváltozott, küldetés(ek) felülírása.
érintett játékos(ok): Kazura



Kezdödik a felkészülés a 4. körre

_________________
1.:

2.:

3.:

4.:

lvl 38:
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

[játékos küldetés] Ördögök és angyalok (2nd attempt) - Page 10 Empty Re: [játékos küldetés] Ördögök és angyalok (2nd attempt)

Témanyitás by Shukaku Szomb. Dec. 12 2015, 14:06

És megint hirtelen történnek az események. Des és Kemabat elteleportálódását először Shu kicsit aggódva szemléli, ám a fülkék meg a székek változása már nem érdeklik, ilyet már látott. Amikor azonban megjelennek a feliratok, már mindent ért. Megfordítja a lapot, amire az ábráját rajzolta, gyorsan felfirkant rá pár sort, majd hatalmas vigyorral és büszkeséggel az arcán tartja a többiek felé.

Shu írta:Kem és Des túl jók a csendkirályban, egy csomó ideje meg sem szólaltak, úgyhogy ők azonnal nyertek.

Na igen, nem akar büntibe kerülni, de azt senki nem mondta, hogy írkálni nem szabad. Egy kérdése azonban még van, így újra ceruzát ragad, és egy kérdést intéz a többiek felé.

Shu írta:Kértek ti is lapokat? A színesből nem adok, az karácsonyi ajándék volt, de vannak zsírkrétáim.

Na persze írhatna a rendszer noteszébe is, küldhetne leveleket... és a zsírkréta is az Angyalkák miatt volt nála csak, de látni akarta ahogyan mindenki szépen körbeüli az asztalt, és zsírkrétákkal rajzolgat. Végre újra valami vicces dolog! Ja igen... Timidus egy hangos szemforgatás mellett böki meg a lányt. A sárkány mancsai ugyan alkalmasak a fogásra, ismeri is a betűket, de a kézírása továbbra is olvashatatlan. Ez van, nem erre találták ki a karmos mancsokat. Shu azonnal megnyitja neki a menüt, és engedi, hogy pötyögjön, hiszen ez sokkal egyszerűbb. Timi mindössze pár szót ír be: A játék ezen részét megnyertem. Ezután széles vigyorral/vicsorral a pofáján elindul RenAi felé...

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[játékos küldetés] Ördögök és angyalok (2nd attempt) - Page 10 Empty Re: [játékos küldetés] Ördögök és angyalok (2nd attempt)

Témanyitás by RenAi Szomb. Dec. 12 2015, 19:21

- Szerintem igen... Ha mindenki benne van. - Felelem. Majd... történik pár szokatlan esemény. Meglepődtem amikor az említett személyek elteleportálódtak, még kissé össze is ráncoltam a szemöldököm, de nem tehettem többet, gondolom mert ők voltak azok akik az elmúlt időben egy kézfogást, vagy játékbeli eseményt sem tett, és beszélni sem igazán beszéltek... Csupán felsóhajtottam... Majd megjelent a feladatunk. Igen, a feladatunk, és a feladat már csak feladat tehát én teljesítem. Ahogy eddig teljesítettem mindent amit megtehettem. Egy probléma volt csupán... A második felírat. És ha így van... akkor bizony a feladatom már nem teljesíthetem, onnantól... Azt hiszem jobb lenne visszaadni az illetékesnek azt amit az övé. Az elmélkedésből Shu ébresztett ki, és elmosolyodva vettem elő saját lapot és pár grafitot. Egyet magamnál tartottam, a többit letettem az asztalra, vagy még kettőt, mivel összesen három grafitom volt csak. Majd amit Timi kezdett művelni főleg hogy elvileg mellettem volt, először a hangos szemforgatást produkción lepődtem meg. Hisz ilyet még se nem láttam, se nem hallottam, de a kettő együtt. .____. Majd Timi viselkedésén. Értelemszerű hogy meglepődtem, főleg torz pofáján amit eddig tőle nem láttam. És nem is vártam. Fogalmam sem volt mit akar. Egy dologra koncentráltam csak. ><" Kesztyű fel. Igen gyorsan felvettem két pár kesztyűt ha erőszakosságra kerülne sor. És miért lenne fura? Közel tél van, késő ősz és hideg. ><" Miközben hátráltam segélykérően a bent lévőkre pillantottam felváltva. Mindegy kire. >< Bárkire! ><" Tachi, Shu... (Kazura?) De meg nem szólaltam. Nem fogok, nem szabad. ><"

_________________
Információk a karakteremről:


✿ Pontok✿ Képességeim, jártasságaim✿ Felszerelésem ✿ Inventorym |✿ Előtöri ✿ Érdekességek✿ Ozi féle Karakterlap✿ Ozi-féle Leltár✿ SAO Hivatalos karakterlap


Beszédszinem: orange/ff9933; Gondolat szín: eac117; Háttér/Kyubei(dőlt) színe:ffeec0
RenAi
RenAi
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1873
Join date : 2012. Aug. 26.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 42
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

http://salume.gportal.hu , nostalehun.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

[játékos küldetés] Ördögök és angyalok (2nd attempt) - Page 10 Empty Re: [játékos küldetés] Ördögök és angyalok (2nd attempt)

Témanyitás by Shukaku Szomb. Dec. 12 2015, 19:37

És Timi támad. Méghozzá egy nagy ugrással, megpróbálja finoman, láthatóan gyengéden leteríteni a lányt, majd mancsaival elérni RenAi hasát, és megcsiklandozni. Shu csak a szájára tapasztja a kezét, és igyekszik visszatartani a nevetést.

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[játékos küldetés] Ördögök és angyalok (2nd attempt) - Page 10 Empty Re: [játékos küldetés] Ördögök és angyalok (2nd attempt)

Témanyitás by Kazura Szomb. Dec. 12 2015, 20:34

-Kérdés, hogy mit értesz az alatt, hogy valaki jól jár? A játék elején tisztázva lett, hogy amennyiben kettőnél több ember rendelkezik a legtöbb ponttal úgy semmiféle pénzbeli nyereményre nem számíthatnak. Azaz szigorúan véve legfeljebb két nyertese lehet a játéknak. Persze ha ez a két nyertes úgy dönt, hogy a nyereményüket hajlandó elosztani mindenki között egyenlően akkor például fennállhat az általad óhajtott végkimenel. Egyelőre más lehetőséget erre nem látok. A nyílt játék pedig maximum úgy megoldható, ha az előbb használt kristályos megoldással mindenki megosztja az adatait. Ehhez természetesen teljes egyetértés kellene a játékmester és a játékosok részéről.
Szóval angyal? Ha ezt állítja, miért nem támasztotta alá képpel? Viszont ha feltételezem, hogy ez igaz, akkor Tachibana nem csak Miss Red szerepét volt képes módosítani, azaz többször is képes használni a plot twistjét. Például lehet, hogy egy játékost egyszer visszaváltoztathat angyallá? Ez mondjuk annyira nem tenne keresztbe. Mindenesetre jó volna erről többet megtudni. Meg persze a többiek plot twistjéről is.
Gondolkodásom egy sor esemény követte, ami a harmadik kör végét jelezte. A fülkék eltűnése annyira már nem volt meglepő, a játékosoké viszont igen. Főleg az Istené.
Érdekes. Ez járna a passzivitásért? Valószínűleg, valamint akkor ilyen módon tudná az erőszakos játékosokat is kezelni. Erre azért nem árt odafigyelni. Viszont ha vége a harmadik körnek, hol a megszokott összesítés az angyalok és ördögök számát illetően??
Tekintetem az asztalon megjelenő feliratokra téved.
Csendkirály? Ez még inkább visszaveti az aktivitást, mondjuk nekem nincs vele túlzott bajom.
Egy pillanatra el is mosolyodom, mikor a nevem is felmerül.
Nem mintha nem tartottam volna észben a játékosszám változást. Ami azt illeti, ha feltételezésem helyes, most éppen teljesítve van a feladatom feltétele. Szerencsés véletlen.
Végigtekintek a társaságon, ki hogyan reagál a történtekre. Shukaku felvetésén egy pillanatra meglepődök, majd mosolyogva bólintok és elfogadok egy lapot valamint egy zsírkrétát. Önkéntelenül is a kék színűt. Timidus ténykedése azonban még meglepőbb. Érdeklődve nézem a végkifejletet. RenAi segélykérő pillantását elkapom és halvány mosollyal viszonozom.
Sajnálom, kétszer egymás után segíteni már kivételezés lenne. Úgy is rájössz hamarosan amire kell. Remélhetőleg nem túl későn...

_________________
A karakter mondatai.
A karakter gondolatai.
Kazura
Kazura
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 356
Join date : 2015. May. 28.

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[játékos küldetés] Ördögök és angyalok (2nd attempt) - Page 10 Empty Re: [játékos küldetés] Ördögök és angyalok (2nd attempt)

Témanyitás by Cearso Vas. Dec. 20 2015, 17:38

14:29

A bejárati ajtó kinyilik, majd Miss Red lép be az ajtón. Körbenéz a teremben, elolvassa a feliratokat az asztalon, odamegy Timihez, végighúz a kezével a gerincén, majd visszaül a helyére.
Miközben leül a helyére a falon a "Mindjárt jövök" felirat átváltozik "Történt bármi érdekes?" kérdésé.

_________________
1.:

2.:

3.:

4.:

lvl 38:
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

[játékos küldetés] Ördögök és angyalok (2nd attempt) - Page 10 Empty Re: [játékos küldetés] Ördögök és angyalok (2nd attempt)

Témanyitás by Shukaku Hétf. Dec. 21 2015, 16:29

Ahogy Miss Red megérkezik, és végigsimít a sárkány hátán, Timi elengedi RenAit, és visszaszökken Shu mellé. Ha a lány eddig nem nevetett, nem mondott semmit, akkor úgyis értelmetlen a folytatás.

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[játékos küldetés] Ördögök és angyalok (2nd attempt) - Page 10 Empty Re: [játékos küldetés] Ördögök és angyalok (2nd attempt)

Témanyitás by Kazura Hétf. Dec. 21 2015, 22:13

Újra teljes a létszám. Legalábbis az újdonsült létszám. Miss Red megjelenése úgy látszik Timidusra is hatott, aki végül leszáll RenAiról. Ami jobban meglep az a játékmesterünk szótlansága. Kissé el is bizonytalanodom.
Csak lett volna jelezve valahogy. Na mindegy, végül is abból is lehetne előnyt kovácsolni, ha csak én beszélhetek. Az meg majd kiderül, hogy a büntetés mellett megérte-e a kockáztatás.
-Nos, ha a játékos és fülkeszám csökkenését leszámítjuk, akkor csak a Shukaku és Timidus között végbement kézfogást tudnám említeni. Illetve azt, hogy a jelenlévők többsége azt feltételezi, hogy már elindult a negyedik kör, holott véleményem szerint még csak az előtte lévő felkészülési időnél járunk. Tévednék netalán-intézem a kérdést Miss Red-nek.


A hozzászólást Kazura összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Jan. 12 2016, 09:00-kor.

_________________
A karakter mondatai.
A karakter gondolatai.
Kazura
Kazura
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 356
Join date : 2015. May. 28.

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[játékos küldetés] Ördögök és angyalok (2nd attempt) - Page 10 Empty Re: [játékos küldetés] Ördögök és angyalok (2nd attempt)

Témanyitás by Cearso Hétf. Dec. 21 2015, 22:45


A változásokat én is látom. 
Shukaku és Timidus? Ők nem fogtak már kezet az első körben?
Nem téved az úrfi. Ha jól számolok, akkor tényleg a felkészülésre sikerült visszaérnem. Nagyjából húsz percünk lehet a következő kör elejéig.

_________________
1.:

2.:

3.:

4.:

lvl 38:
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

[játékos küldetés] Ördögök és angyalok (2nd attempt) - Page 10 Empty Re: [játékos küldetés] Ördögök és angyalok (2nd attempt)

Témanyitás by RenAi Szer. Dec. 30 2015, 22:43

Elgondolkodtam a fiú kivitelezési ötletén és annak azért örültem hogy komolyan elgondolkodik rajta.
- De szerintem nincs annyi kristály... - Pillantottam körbe, hátha valaki megcáfol de féltem hogy ezzel el is vágom ennek a megoldásnak a lehetőségét. Hisz a bizalmatlanságot érthetőnek vélem egy ilyen játék esetén... Felsóhajtottam. De nem agyalhattam sokáig, hisz rögtön jött egy új feladat. Majd Timidus meglehetősen furcsánt kezdett el viselkedni. Olyan volt mintha beteg volna, vagy fogalmam sincs, szokatlanul vicsorgott. Én pedig ösztönösen hátrálni kezdtem. Egy segély kérő pillantást vetettem először a hozzám viszonylag közel eső Kazura felé, aki csak somolygott az orra alatt. Amire egy megsértődöttséggel kevert rémült pillantást vetettem a másik immáron közel eső játékos felé. Aki nem volt más mint Tachi. Shu pedig... ő csak nevetet. ><" Tőle nem kértem segítséget se pillantással se mással. Így ha sehonnan nem kaptam támogatást, akkor bizony pár kört futottunk a pettel. Még csak székeket sem tudtam borogatni, hisz Miss Red tiszta munkát végez, így elméletben szabad székek sem maradtak az eltűnt játékosok után, ha pedig igen... Akkor amikor arra kerültem, magam mögött ellöktem hogy akadájt gördítsek a kisnagy pet elé, de talán ezzel, vagy talán az időről-időre való hátra pillantásokkal időt veszítettem és beért. Letámadott, rám ugrott, persze ügyelve hogy ne sérüljek, majd mancsaival dagasztani kezdett mint a macskák. Legalábbis ezt tudom elképzelni tőle mint csiklandozás imitálása. Vagyis ugyan nem voltak vékony hosszú ujjacskái, de ne feledkezzünk meg hogy a sárkány tollas fajta, így ennek köszönhetően ha mancsai nem is voltak elég a mellette lévő tollak bizony cirógatták a csiklandós pontokat. Ami miatt fetrengtem, de végig azon voltam hogy a nevetésem is visszatartsam. Amit kínok közepette, és már kicsorduló könnyeimmel küszködve azzal értem el, hogy ráharaptam a saját alkaromra. Nem erőből, de eléggé ahhoz hogy a hangszálaim által kiadott röhögő kényszerből fakadó nyögések tompuljanak. Tehát fogalmazhatunk úgy is, hogy leginkább egy visongó tompa hangú kismalac hangokat adhattam ki. Akinek alma helyett a saját keze van a szájában. Kellemetlen szituáció, de a célért mindent? Majd Rednek köszönhetően lekászálódott rólam, én pedig össze szedhetem magam, és győzelmi pillantásokkal foglaltam helyet... Egészen addig amíg Kazura meg nem szólalt, majd rá Red is. Én pedig főhettem a levemben. ><" Bár Timi is hibázhatott vagy fogalmam sincs... ><" De ez kellemetlen helyzet volt számomra. >< Szóval a győzelmi sikerélményemet hamar felváltotta a teljes megsemmisülés.

_________________
Információk a karakteremről:


✿ Pontok✿ Képességeim, jártasságaim✿ Felszerelésem ✿ Inventorym |✿ Előtöri ✿ Érdekességek✿ Ozi féle Karakterlap✿ Ozi-féle Leltár✿ SAO Hivatalos karakterlap


Beszédszinem: orange/ff9933; Gondolat szín: eac117; Háttér/Kyubei(dőlt) színe:ffeec0
RenAi
RenAi
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1873
Join date : 2012. Aug. 26.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 42
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

http://salume.gportal.hu , nostalehun.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

[játékos küldetés] Ördögök és angyalok (2nd attempt) - Page 10 Empty Re: [játékos küldetés] Ördögök és angyalok (2nd attempt)

Témanyitás by Shukaku Csüt. Dec. 31 2015, 09:51

Miért hibázott volna? RenAival együtt Shu is fetrengett a nevetéstől, ami a sárkány eddigi tapasztalatai alapján egyértelműen a boldogság jele, tehát elérte a célját. Boldoggá tette Shut, több szempontból. Egyrészt a kialakult szituációval, másrészt azzal, hogy ő is játszott, tehát Shu úgy hitte, hogy ő is boldog, ami még boldogabbá tette Shut, ami még elégedettebbé tette Timit, ami még bold...

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[játékos küldetés] Ördögök és angyalok (2nd attempt) - Page 10 Empty Re: [játékos küldetés] Ördögök és angyalok (2nd attempt)

Témanyitás by Tachibana Makoto Szer. Jan. 06 2016, 19:05

Unalmassá vált a játék. Számomra mindenképpen, egykedvűen szemléltem az eseményeket, legyen szó akár Miss Red távozásáról vagy visszaérkezéséről, a kabaréba is kevés csendkirályról, vagy akár a jelentősnek szánt, de valójában érdektelen eltűnésekről. Csupán Timidussal és Kazura-kunnal nem fogtam se kezet, se mancsot, velük azonban egyelőre nem is szándékoztam. Sőt, valószínűleg egyáltalán nem is fogok szándékozni, hacsak valamilyen drámai változás nem áll be a játékmenetben. Nem állt érdekemben teljesíteni a számomra kitűzött célt sem, túlságosan jelentős erőfeszítést igényelt volna. Úgyhogy számomra maradt az, hogy különféle helyzetekben, mondjuk a falnak dőlve, vagy a széken ülve szemlélődtem, és csendben unatkoztam. Úgy festett, a többiek is hasonló helyzetben vannak, hosszú-hosszú percek óta nem történt érdemleges kézfogás, csupán a bohóckodás ment, meg egy cseppnyi súlytalan győzködés.
Tachibana Makoto
Tachibana Makoto
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1809
Join date : 2012. Sep. 18.
Age : 30
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 43
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[játékos küldetés] Ördögök és angyalok (2nd attempt) - Page 10 Empty Re: [játékos küldetés] Ördögök és angyalok (2nd attempt)

Témanyitás by Cearso Szer. Jan. 06 2016, 19:19

-Nos, ha nincs több kérdés, akkor kezdeném a következő kört
Majd Miss Red kérdően végignéz a társaságon.

Ha sehonnan sem érkezik kérdés:

-Nos, kezdödjék a negyedik kör:
14:40

_________________
1.:

2.:

3.:

4.:

lvl 38:
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

[játékos küldetés] Ördögök és angyalok (2nd attempt) - Page 10 Empty Re: [játékos küldetés] Ördögök és angyalok (2nd attempt)

Témanyitás by Kazura Kedd Jan. 12 2016, 09:11

-Nos a fülkében történtekről csak találgathatunk, ezért említettem a mostanra bizonyosságot nyert kézfogást–válaszolom meg a felvetődött kérdést.
Mikor Miss Red előáll a következő kör kezdésének ötletével én is végignézek a társaságon, majd megszólalok:
-Igazság szerint nekem lenne egy felvetésem. Mivel a játék kezdéséhez képes csökkent a létszám, valamint a lehetséges kézfogások száma is és láthatólag a játékosok közti interakciók sem folynak olyan mértékben mint a korábbiakban, indítványozom a játék köreinek számának ötre csökkentését. Már amennyiben ez megoldható-vetek kérdő pillantást Miss Red-re.
-Egyébiránt felőlem jöhet a negyedik kör.


_________________
A karakter mondatai.
A karakter gondolatai.
Kazura
Kazura
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 356
Join date : 2015. May. 28.

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[játékos küldetés] Ördögök és angyalok (2nd attempt) - Page 10 Empty Re: [játékos küldetés] Ördögök és angyalok (2nd attempt)

Témanyitás by Shukaku Kedd Jan. 12 2016, 09:25

A kör elkezdődött. Már csak az a kérdés, hogy miként is akar Ms Red csendkirályt játszani. Ugye a játék valójában nem arról szól, hogy csak csendben kell maradni. Van egy csendkirály, aki középen üldögél bekötött szemmel, és a széke alá valami zörgő tárgyat rejtenek, amit a körülöttük ülőknek el kell csenni. Ha a tolvajt lefüleli a csendkirály, akkor helyet cserélnek, és folytatódik a játék. Szóval ha valami játszunk, akkor játsszuk rendesen, így hát Shu kihúzta a hajából a masnit, és megpróbálkozott bekötni vele Ms Red szemét. Ha ő találta ki a játékot, akkor ő fog kezdeni. Így fair.

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[játékos küldetés] Ördögök és angyalok (2nd attempt) - Page 10 Empty Re: [játékos küldetés] Ördögök és angyalok (2nd attempt)

Témanyitás by Cearso Pént. Jan. 22 2016, 18:22

Úgy néz ki Kazura javaslata nem kapott túl nagy támogatást. Azonban Shu viselkedése meglepte egy kicsit Redet, de a vége az lett, hogy levette a szeméről a kötést, mielőtt bármilyen fontos mozzanatot kihagyhatott volna a történésekből.

14:50

_________________
1.:

2.:

3.:

4.:

lvl 38:
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

[játékos küldetés] Ördögök és angyalok (2nd attempt) - Page 10 Empty Re: [játékos küldetés] Ördögök és angyalok (2nd attempt)

Témanyitás by Shukaku Pént. Jan. 29 2016, 07:50

Shu fújt egyet, akárcsak a macskák, majd elvonult egy sarokba, és üzenet írásába kezdett. Ő tudta Ms Red igazi nevét, így üzenhetett is neki, és azt eddig senki nem tiltotta meg. Arra persze vigyázott, hogy senki ne láthassa a panelt Timin kívül.


Shu írta:Ne mááár! Ha csendkirályt szeretnél játszani, akkor játsszuk rendesen, mert így mindenkit megesz az unalom. Tudom, hogy a hallgatózás jártasságosok fognak nyerni, és előre el van döntve az egész emiatt, de akkor is! Kell egy szék, egy zörgő tárgy, és a kendő már megvan. Te találtad ki a játékot, úgyhogy te kezdesz.


Elküldte a levelet, majd visszautasítást nem tűrő magabiztossággal állt újra a játékmester elé, ezúttal csak felé nyújtva a kék színű szalagot.

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[játékos küldetés] Ördögök és angyalok (2nd attempt) - Page 10 Empty Re: [játékos küldetés] Ördögök és angyalok (2nd attempt)

Témanyitás by RenAi Vas. Jan. 31 2016, 11:36

Ellaposodott a játék, mármint főleg így hogy nem beszélhetünk meg semmi. >.> És meg kell hagyni, Shu játékötlete érdekes volt, sőt kifejezetten tetszett. A szemekötés, és a zörgő dolog. Szóval ha nem is ismerem a játékot, még én is össze tudtam rakni mit is szeretne. Szóval csak mosolyogva várom mi sül ki belőle, majd a nő úgy látszik nem szeretne ilyesmit játszani. Talán fél hogy túl kiszolgáltatott helyzetbe kerül ha be van kötve a szeme? Nem hiszem... >.> Bár azt hogy Shukaku tudta Miss Red személyazonosságát, meglepett. Sőt összeráncolt szemöldökkel figyltem, hisz innen már könnyen előfordulhat részrehajlás... és Shu is közvetlenebb vele. Tehát gondolom ismeri, ha már én hiába kartam neki üzenetet küldeni a feje fölött lebegő névre címezve... De az hogy ő tudja hogy ki, míg én nem. Hmm titok. A titkokat meg szeretjük. Megfejteni. ^^ Szóval meg is volt a feladatom, bár azt még nem tudtam miként is fogjak hozzá. Míg Shu próbálkozott, addig én írtam egy kis üzenetet a papirra a zsirkrétákkal amit Shu kint hagyott. Bár zsírkréták... >.> Olyan rossz a fogásuk, és alig fognak... Sosem szerettem. Sokkal nagyobb betűkkel kell írjak mint alap, és csúnya is... ><" De ez volt, legalább tudtam támogatni, Shu játékötletét.

Az üzenet::

_________________
Információk a karakteremről:


✿ Pontok✿ Képességeim, jártasságaim✿ Felszerelésem ✿ Inventorym |✿ Előtöri ✿ Érdekességek✿ Ozi féle Karakterlap✿ Ozi-féle Leltár✿ SAO Hivatalos karakterlap


Beszédszinem: orange/ff9933; Gondolat szín: eac117; Háttér/Kyubei(dőlt) színe:ffeec0
RenAi
RenAi
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1873
Join date : 2012. Aug. 26.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 42
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

http://salume.gportal.hu , nostalehun.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

[játékos küldetés] Ördögök és angyalok (2nd attempt) - Page 10 Empty Re: [játékos küldetés] Ördögök és angyalok (2nd attempt)

Témanyitás by Kazura Vas. Jan. 31 2016, 16:18

Eljutottunk hát a játék feléig. Miss Red láthatólag figyelmen kívül hagyja a felvetésem, így továbbra is három kör van hátra, ami csendes passzivitással kecsegtet. Hacsak valaki nem veszi magához a kezdeményezést. És lám Shukaku egyből meg is indul Miss Red felé egy masnival. Bár elsőre nem értem a szándékát, de valószínű, hogy a játékhoz van valami köze. RenAi zsírkrétás üzenete is ezt támasztja alá.
Nincs túl sok kedvem az ilyesmihez, de az kétségtelen, hogy ha akarnék hasznot húzhatnék belőle. Kérdés, hogy mennyire érné meg egyetlen kézfogás hogy felborítsam az eddigi szerepem. Valószínűleg semennyire. Úgyhogy maradjunk az eddigi tervnél.
Jómagam is elveszek egy üres lapot, vagy tépek magamnak egy darabot amennyiben csak egy áll rendelkezésünkre, majd amennyiben találok, magamhoz ragadom a kék színű zsírkrétát. Ezt követően végignézek a társaságon, majd körmölésbe kezdek. Dolgom végeztével amennyiben még maradt üres helyem a lapon letépem azt, majd a cetlit a szöveggel RenAi felé nyújtom.

RenAi cetlije:

_________________
A karakter mondatai.
A karakter gondolatai.
Kazura
Kazura
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 356
Join date : 2015. May. 28.

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[játékos küldetés] Ördögök és angyalok (2nd attempt) - Page 10 Empty Re: [játékos küldetés] Ördögök és angyalok (2nd attempt)

Témanyitás by RenAi Hétf. Feb. 01 2016, 10:28

Meglepődtem Kazura megmozdulására, de amint elolvastam a szöveget felcsillant a szemem. Egy kérdésem volt csupán vissza.
Kérdés írta:Tényleg meg tudod csinálni? És ha igen mi a terved? :3
Még egy mosolygóst is odabiggyesztetem. ^^ Hisz maga az ötlet tetszett, bár egyetlen egy pontja volt csupán ami nem, de azt idővel kigondolom. :3 Megbíztam a srácban, hisz tényleg úgy tűnt hogy a közös győzelmet szeretné. Engem meg az érdekelt hogy mindenki győztesnek érezhesse magát egy picit. Szóval szövetségre szerettem volna lépni vele, naivan, sőt örömmel megbíztam benne. :3

_________________
Információk a karakteremről:


✿ Pontok✿ Képességeim, jártasságaim✿ Felszerelésem ✿ Inventorym |✿ Előtöri ✿ Érdekességek✿ Ozi féle Karakterlap✿ Ozi-féle Leltár✿ SAO Hivatalos karakterlap


Beszédszinem: orange/ff9933; Gondolat szín: eac117; Háttér/Kyubei(dőlt) színe:ffeec0
RenAi
RenAi
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1873
Join date : 2012. Aug. 26.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 42
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

http://salume.gportal.hu , nostalehun.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

[játékos küldetés] Ördögök és angyalok (2nd attempt) - Page 10 Empty Re: [játékos küldetés] Ördögök és angyalok (2nd attempt)

Témanyitás by Shukaku Hétf. Feb. 01 2016, 10:30

Shu is zsírkrétát ragadott, és ha belepillanthatott a cetlikbe, akkor a következőt firkantotta föl, először Timinek mutatva, majd a sárkány bólintása után a többieknek is.

Shu és Timi írta:
Nekünk is jó, de csak ha játszunk előtte rendesen csendkirályt.


_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[játékos küldetés] Ördögök és angyalok (2nd attempt) - Page 10 Empty Re: [játékos küldetés] Ördögök és angyalok (2nd attempt)

Témanyitás by Kazura Szer. Feb. 03 2016, 23:27

Láthatólag sikerül felcsigáznom RenAi-t, de egyelőre még nem akarom lelőni a poént. Főleg, mivel kissé kényelmetlen lenne a rengeteg irka-firka. Így a feltett kérdésekre tömör válaszokat írok.
Ha jól számolok megfelelő sorrendű kézfogásokkal lehetséges. Shukaku-ékon is múlik.
Szerencsére ez az akadály is hamarosan elgördül az útból, hála Shukaku éles szemének és kíváncsiságának. Egy hangos sóhaj kíséretében beadom a derekam.
Rendben. Mik a szabályok?

_________________
A karakter mondatai.
A karakter gondolatai.
Kazura
Kazura
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 356
Join date : 2015. May. 28.

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[játékos küldetés] Ördögök és angyalok (2nd attempt) - Page 10 Empty Re: [játékos küldetés] Ördögök és angyalok (2nd attempt)

Témanyitás by Shukaku Szomb. Feb. 06 2016, 08:01

Ez már kicsit több időbe telik, de ez sem igényel pár percnél többet, és már körbe is adhatjátok a papírt.


Shu írta:A szabály az, hogy bekötjük Ms Red szemét, leültetjük egy székre, a széke alá teszünk valami csörgő bigyuszt, mi körbeülünk, és valakinek el kell vennie a szék alól a tárgyat úgy, hogy Ms Red ne vegye észre. Jártasságokat használni tilos! Akinél észreveszi, az ül a helyére, és Ms Red kiáll. Ha nem veszi észre, akkor visszatesszük a csörgő bigyuszt, és jön a következő. Ha senkinél nem veszi észre, akkor kiesik.


És ha már ezt mind leírta, elő is vesz egy kulcscsomót, majd a szalaggal együtt újra Mis Red felé nyújtja.

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[játékos küldetés] Ördögök és angyalok (2nd attempt) - Page 10 Empty Re: [játékos küldetés] Ördögök és angyalok (2nd attempt)

Témanyitás by RenAi Csüt. Feb. 25 2016, 09:42

Hogy ne lennék benne egy ilyen játékban. Bár az hogy mindenkinek meg kell csinálnia lebukás nélkül, elég nehéznek tűnik. De semmi nincs veszve. Az hogy megegyezés alapú győztesünk is lehet, és a vesztes sem lesz vesztes, szintén egy ok, amiért belemenjek a játékba. Így vigyorogva bólogatok mind a két lehetőségre.

_________________
Információk a karakteremről:


✿ Pontok✿ Képességeim, jártasságaim✿ Felszerelésem ✿ Inventorym |✿ Előtöri ✿ Érdekességek✿ Ozi féle Karakterlap✿ Ozi-féle Leltár✿ SAO Hivatalos karakterlap


Beszédszinem: orange/ff9933; Gondolat szín: eac117; Háttér/Kyubei(dőlt) színe:ffeec0
RenAi
RenAi
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1873
Join date : 2012. Aug. 26.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 42
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

http://salume.gportal.hu , nostalehun.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

[játékos küldetés] Ördögök és angyalok (2nd attempt) - Page 10 Empty Re: [játékos küldetés] Ördögök és angyalok (2nd attempt)

Témanyitás by Cearso Csüt. Feb. 25 2016, 10:25

Miss Red ismét egy fejrázással adja a tudtotokra, hogy ő nem hajlandó részt venni a mókában. Majd megvonja a vállát, és kiveszi a kezedből a kendőt, és a szemére köti. Azonban egy csomó idő eltelt mire meggondolta magát

14:58



Tachi?

_________________
1.:

2.:

3.:

4.:

lvl 38:
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

[játékos küldetés] Ördögök és angyalok (2nd attempt) - Page 10 Empty Re: [játékos küldetés] Ördögök és angyalok (2nd attempt)

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

10 / 12 oldal Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.