Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Küldetés] Sasfészek

5 posters

4 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4

Go down

[Küldetés] Sasfészek - Page 4 Empty Re: [Küldetés] Sasfészek

Témanyitás by Rita Hanami Hétf. Jan. 21 2013, 18:39

Az utolsó szörny elleni csata is már javában dúlt és ennek köszönhetően két társam elvonta a figyelmét rólam így annak kiiktatása nem jelentett túlzottan nagy problémát. Egyetlen gyors vágással kivégeztem a szörnyet ami így apró pixeldarabkákra hullott.
-Ez könnyen ment. – Jegyeztem meg kissé csalódottan. Amennyire féltem, hogy mennyire erősek lehetnek ezek a szörnyek legalább olyan könnyen elintéztük őket. Valahogy kicsit többet vártam tőlük. Persze ez nem feltétlen rossz dolog hisz így senki nem sérült meg túl komolyan és ami még fontosabb. Senki nem halt meg. Vettem egy mély levegőt és eltettem a fegyvert közben a kipottyanó tollra tekintettem.
- Végül tényleg volt a birtokukban egy toll. – Mondtam mosolyogva és egyben megkönnyebbülve. Bajos let volna ha nem adnak mert így kénytelen lettem volna ellenük fordulni annak érdekében, hogy ne öljék meg az utolsó madarat de így erre nem kerül majd sor szerencsére. Kivárom még valaki fel nem veszi a tollat és ekkor már frissül is a küldetésnapló. – Menjünk vissza Roddheimer úrhoz és adjuk át neki a trófeáját. – Mondtam de még mielőtt elindultam volna a kijárat felé szétnézegettem hátha találok valami hasznos cuccot. Miután visszaértünk a kúriához már jóval simábban beengedtek minket. Amint megláttam az öreg urat illedelmesen meghajoltam köszönés képen.
- Sikeresen megszereztük a tollat ahogy kérte. – Jelentettem a küldetésünk sikerességét. – Szeretném ha nagy becsben tartaná, a madárfaj ami ennek a tollnak kihaló félbe van és csupán egyetlen képviselője maradt. Könnyen meglehet, hogy többé már senki nem képes ilyen trófeát szerezni. – Tettem még hozzá majd szépen kivártam az úr reakcióját.


_________________
[Küldetés] Sasfészek - Page 4 Ritahanamiwwwkepfeltolt[Küldetés] Sasfészek - Page 4 Ritahanamiwwwkepfeltolt[Küldetés] Sasfészek - Page 4 Ritahanamiwwwkepfeltolt
Rita Hanami
Rita Hanami
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 811
Join date : 2012. Aug. 20.

Karakterlap
Szint: 18
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Sasfészek - Page 4 Empty Re: [Küldetés] Sasfészek

Témanyitás by Thunder Kedd Jan. 22 2013, 10:19

Az utolsó Raihiki-t Rita már könnyedén megölte hiszen már hárman voltunk egy ellen. Szóval nem okozott nagyobb gondot az utolsó ellenfél kiiktatása sem. Amint ez is pixelekre esik kezdtem megnyugodni, de teljesen mégse hiszen a toll még nincs s birtokunkban. Ekkor nézek hátra hogy mi lett azzal a szörnnyel ami Szophie-t támadta. Észrevettem egy tollat a földön. Elindultam tehát a kijárat felé és közben a kardomat visszacsúsztattam a hüvelyébe. Amint elértem a tollhoz felvettem a földől és elhelyeztem az inventory-ban. Ekkor felvillan egy üzenet. Telejlesen olyan mint a Beta tesztben. Szóval ennek a dizájnja nem változott. Az üzenet arról szól hogy megszereztük a küldetésben szereplő tárgyat vagyis ebben az esetben a tollat. A térkép már navigál is vissza minket Horunka falu közelébe az öreghez. Az oda fele vezet úton azon tanakodok mit mondjak neki.
Egy kis séta és ott is vagyunk gondoltam magamban. Igen ám csak ez a séta nem olyan rövid mint terveztem hiszen az se volt egy rövid út míg ide jutottunk. Megérkeztünk a házikóhoz és most sokkal hamarabb bebocsájtást nyertünk. Ismét abban a szobában találtam magam ahonnan nemrég kiviharzottam. Ismét elfog az az érzés mint akkor. Nem bírom a trófeák látványát. Próbáltam nem oda nézni. Inkább a két társamat figyeltem mit mondnak. Igen szerencsésnek mondhatom magam, hogy az első küldetésemen ilyen jó társakra tettem szert. Érkezésük után Rita közölte Augustus Roddheimer úrral miszerint megszereztük a tollat. Ekkor felcsaptam a menüt és az inventory-ból kivettem a tollat.
- Sajnálom a múltkori kiviharzásomat. Az igazat megvallva nem érzem jól magam ennyi trófea közelében - mondtam az öregnek majd átadom neki a tollat.
A toll átadása után helyet is foglalok hiszen ki tudja akar e monda valaki még valamit.

_________________
Próbálkozás, kudarc, próbálkozás, kudarc... az egyetlen igazi kudarc, ha többé nem próbálkozol.

Képességek:




[Küldetés] Sasfészek - Page 4 Thundergf

Színeim:Dimgray(Szövegszín), Crema(Beszédszín), Cyan(Gondolatok), Red(Vámpír)
Thunder
Thunder
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 489
Join date : 2012. Nov. 11.
Age : 30

Karakterlap
Szint: 17
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Sasfészek - Page 4 Empty Re: [Küldetés] Sasfészek

Témanyitás by Szophie Kedd Jan. 22 2013, 13:54

Végre sikerült minden egyes csúnyaságot legyőzni, és bár Rita vitte be az utolsó csapást, mégis tudtam, hogy közösen mindenki részt vett abban, hogy sikerüljön. Büszkeséggel töltött el a tudat, hogy én is csináltam végre valami hasznosat. El is könyveltem magamnak egy dicséretet, és lepacsiztam Vezérrel is.
- Nagyon ügyik voltunk! Pláne te, kicsi farkas. Még a végén kiderül, hogy képesek is vagyunk valamire. - nevettem. Közben Allen felvette a tollat, és eltette.
- A fene, én akartam eltenni, és oda adni az öregúrnak. - súgtam Vezérnek csalódottan. - Na, de mindegy is.. Ha minden igaz, akkor mára ennyi volt a harcból, és visszamegyünk, és meg is kapjuk a jutalmunkat.. És ennyi. - sóhajtottam. Kissé érdekesen alakult ez az egész. Na de most mindegy is. Körülnéztem, hátha akad valami érdekes a barlangban, amit szuvenírként haza vihetek, azután el is indultam a kijárat felé.
Út közben mindenki csendben merengett. Nem szívesen akartam megtörni a csendet, de szerettem volna még egyszer bocsánatot kérni Ritától.
_ Nagyon sajnálom azt az egészet.. Nem akartam, csak egy hülyeség volt.. – néztem rá nagy, bocsánatkérő szemekkel.
Az öregúr házához érve, ugyanabba a szobába vezettek be, ott hamar át is adtuk neki a tollat. Nem volt semmi mondanivalóm, társaimmal szemben, így csak álltam, és vártam, mit szól. Elég csapzottan festettünk. Hát igen, azokkal a szörnyekkel megszenvedtünk, ha nem is okoztak komolyabb sérülést, jól összepiszkoltak minket. Szerettem volna letusolni, és rendbe tenni magam, úgyhogy reméltem, hamar végzünk. Farkasom szőre is fehérből átváltott piszkos, sáros szürkére. Na, ha tetszik, ha nem, te is fürdeni fogsz!

_________________
[Küldetés] Sasfészek - Page 4 0510[Küldetés] Sasfészek - Page 4 1110[Küldetés] Sasfészek - Page 4 0310
[Küldetés] Sasfészek - Page 4 Tachi10
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Sasfészek - Page 4 Empty Re: [Küldetés] Sasfészek

Témanyitás by Henzon Kedd Jan. 22 2013, 14:57

Az öregúr kedvesen fogad titeket, mikor megérkeztek hozzá. Betessékel benneteket a trófeás terembe, ahol ismét teát szolgáltat fel nektek, majd nagy boldogsággal veszi el a tollat Incubustól. A bocsánat kérését is szívesen fogadja. Tisztában van azzal, hogy valószínűleg ti is mennétek a dolgotokra és ő is elhelyezné a tárgyat a gyűjteményben, így nem is kertel sokat, nyomban el is kezdi osztani a jutalmakat.

Rita Hanami:
+30 xp
30 arany alap plusz 20 arany a "Raihiki" mob felfedezéséért = +50 arany
Az öreg úr egy gyűrűt is a kezedbe ejt: Birkózó gyűrű (+1 kitartás)
(A Mini Potiont, amit a küldetés elején kaptál se felejtsd el!)

Incubus:
+30 xp
30 arany alap plusz 20 arany a "Raihiki" mob felfedezéséért = +50 arany
Az öreg úr egy gyűrűt is a kezedbe ejt: Birkózó gyűrű (+1 kitartás)

Szophie:
+30 xp
30 arany alap plusz 20 arany a "Raihiki" mob felfedezéséért = +50 arany
Az öreg úr egy gyűrűt is a kezedbe ejt: Birkózó gyűrű (+1 kitartás)
(A Mini Potiont, amit a küldetés elején kaptál se felejtsd el!)

Céhes bónusz:
Rita és Szophie után kap a Justice League:
30 tapasztalati pontot, mely egységesen +3 tapasztalati pontot jelent minden tagnak.
50 aranyat, ami céhbank hiányában a Shiel D. Lewis-nek megy.

Felfedezett mobok:
  • Raihiki +20 arany(A felfedezésért járó pénz már hozzáadva a jutalomhoz.)
  • Pirosfejű rétisas +0 arany (Hiába, hogy ez a mob a kihalás szélén van, s így ritkának számít, de most nem kaptok érte arany bónuszt!)


A nyersanyagok és receptek felől KA fog dönteni!

Köszönöm, hogy velem tartottatok ezen a küldetésen, remélem élveztétek! :] A kalandot ezennel LEZÁROM!

_________________
Mesélői Adatlap ||| Játékosi Adatlap ||| Good Fucking Night
Mesélői szín: goldenrod ||| Játékosi szín: burlywood
Küldetéseim:
Henzon
Henzon
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 231
Join date : 2012. Sep. 26.

Karakterlap
Szint: 12
Indikátor: Zöld
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Sasfészek - Page 4 Empty Re: [Küldetés] Sasfészek

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Jan. 28 2013, 21:57

Silica, kérlek máskor ne zárd mielőtt érceket és recepteket osztok, hiszen így elfeledkezem róluk. Very Happy

Rita: Érclátás: 8 -> 16, Hálóvágó Recept, Cseppkő Recept, 1 Holdkő + 4 Sida Kő + 4 Munkálatlan Bőr, 4 Vasérc, 1 Rubint

Incubus: Érclátás: 9 -> 17, Növénylátás: 9 -> 17, 1 Holdkő, 2 Sida Kő, 8 Munkálatlan Bőr, 6 Bronzérc, 1 Örökké Lángoló Tulipán, 8 Faeno Levél, 8 Barna Gomba

Szophie: Érclátás: 9 -> 17, 4 Bronzérc, 4 Munkálatlan Bőr, 4 Sida Kő, 4 Halvány Rubint, 4 Vasérc
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Sasfészek - Page 4 Empty Re: [Küldetés] Sasfészek

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

4 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.