Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Henzon [Mesélő]

Go down

Henzon [Mesélő] Empty Henzon [Mesélő]

Témanyitás by Henzon Hétf. Nov. 05 2012, 14:25

Üdv mindenkinek, Henzon vagyok, az oldal egyik mesélője! Very Happy

Mit csinálok az oldalon?
Mindenféle küldetést mesélek, ami az én agyamból, vagy a játékosokéból kipattan, aki megkeres engem! Igen, jól látjátok, sok mindenre kapható vagyok, csupán üzenetet kell küldeni hozzá, így rávehettek arra, hogy meséljek nektek küldetést, besegítsek néhány játékba, de ezen felül megkereshettek karaktergyártási kérdésekkel is, szívesen segítek tanácsokkal, mivel én magam is nagy alkotó vagyok, habár az általam generált karakterek többségével küldetésben fogtok találkozni! Very Happy

Mit szeretek?
Frankó küldetéseket mesélni. Azt szeretek.

És persze szeretem az oldalt és az összes játékost, aki megtiszteli a fórumot azzal, hogy majdnem minden nap felnéz, s aktívságával egyre tolja az oldalt egy szuper közösség felé! Very Happy

Mit nem szeretek?
A nyafogást, amit akkor hallok valakitől, amikor túlvállalja magát, s később nem tud megfelelni a többiek elvárásának, vagyis inkább nem tud megfelelni saját magának. Hiszen ha belegondolunk, a több karakter egy ígéret másoknak és saját magunknak is arra, hogy lesz is időnk velük foglalkozni, aktívkodni. Én is csak annyit vállalok, amennyinek még az apokalipszis lezajlásakor is eleget tudok tenni! Wink

Hogyan mesélek?
Leginkább küldetés-sorozatokat szeretek mesélni, vagy hívhatnánk őket akár küldetés-láncoknak is, amikor az egyik valamiben kapcsolódik a másikhoz. Nemsokára pedig meg akarom valósítani az oldal legátfogóbb küldetés-sorozatát, melyben egy (ki gondolná) gonosz céh ellen kell felkelnie az egész játékos-közösségnek és egy orbitális, több helyszínen és még annál is több eseménnyel zajló háborút kell vívnia a túlélésért! Ez lesz az én nagy dobásom, de erre még várni kell, mind játékosok száma, a fejlettségük és a rendelkezésre álló tér tekintetében. Addig is mindenféle felvezető küldetés felhasználásával ismertetem a játékosokkal ellenfelük erejét és motivációit!

A mesélési stílusom egyébként változó, mert hangulatomtól függ. Egyszer tömör, lényegre törő postjaim vannak, máskor pedig sorokon át regélek az ellenfelekről. Aki már részt vesz, vagy vett a küldetéseimben, az tudja milyen vagyok. Ezért lehet szeretni, meg nem is, s remélem, hogy ha valaki az utóbbival ért egyet, az rövidesen szól is nekem, hogy hol javítsak magamon, mert ha senki nem szól, akkor maradok ugyan olyan! ^^

Küldetéseim:



Küldetés-sorozat:

_________________
Mesélői Adatlap ||| Játékosi Adatlap ||| Good Fucking Night
Mesélői szín: goldenrod ||| Játékosi szín: burlywood
Küldetéseim:
Henzon
Henzon
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 231
Join date : 2012. Sep. 26.

Karakterlap
Szint: 12
Indikátor: Zöld
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.