Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Küldetés] Vörös..

+2
Cearso
Sinon
6 posters

1 / 3 oldal 1, 2, 3  Next

Go down

[Küldetés] Vörös.. Empty [Küldetés] Vörös..

Témanyitás by Sinon Hétf. Szept. 01 2014, 20:10

Résztvevők:


  • Asuka
  • Cearso
  • Saya
  • Angelica Katharina


Határidő: 4nap/kör
reagminimum: 250 szó. Ez az egész küldetés alatt érvényes. Illetve ha valaki kimarad egy körből mindig +250-el növekszik majd. De ez jelezve lesz.

Egy talán már ismerős pittyegő hang kelt titeket, kissé émelyegve, mintha valaminek a hatása éppen most múlna el. Talán egy méreg, esetleg egy képesség. Kitudja... ami most sokkal fontosabb, hogy a már megszokott pihe-puha ágyatok helyett, a kemény, nyirkos földön keltek. Körülöttetek fák, és bokrok formáit vehetitek ki, egyetlen fényforrásotok a vak sötétben, a hold nyújtotta halovány fény. Egyetlen emléketek a "tegnapi" nappal kapcsolatban, egy hófehérre festett fal, és egy csörömpölés, viszont az, hogy hogyan is kerültetek ide, az rejtély. Ha a térkép alapján próbálnátok eligazodni nem jártok sikerrel, ugyanis semmit sem mutat, illetve a hazatérés kristályotoknak is nyoma veszett. De ha ez még nem lenne elég nyugtalanító, egy vérfagyasztó vonyítás töri meg az erdő "csendjét".
Hogyan tovább?
Sinon
Sinon
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 325
Join date : 2014. Aug. 30.

Karakterlap
Szint: 1
Exp:
[Küldetés] Vörös.. Exp_bal10/10[Küldetés] Vörös.. Exp_ures  (10/10)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Vörös.. Empty Re: [Küldetés] Vörös..

Témanyitás by Cearso Szer. Szept. 03 2014, 08:38

Valami pittyeg.
Ez meg mi a fene? Nem emlékszem, hogy beállítottam volna az ébresztőmet.
Biztos megint az öcsém szórakozott.
Reflexből magam mellé csapok egy hatalmasat.
Egyenesen a kőkemény földbe.
Azt hiszem ez mégsem az ébresztőm volt.
Lehet hogy csak a fejem zsong.
Megvárom míg elkezd sajogni a kezem, majd azután kelek fel.
De nem sajog, ami azt illeti, még csak nem is fáj.
Pedig teljes erőmből a földbe csaptam.
Ekkor esik le hol is vagyok, a gondolataim az otthoni dolgokról azonnal elszállnak.
-Átkozott Kayaba- mormogom még mielőtt felkelnék.
De mit keresek a földön?
Kinyitom a szemem.
Nem sokat segít, még mindig alig látok.
Éjszaka van.- Az első gondolat, ami eszembe jut.
És ehhez gondolkoznod kellett? Lángész.
Most mit csináljak?
Amit mindig ilyen helyzetben.
Rendben.
Elkezdem sorba venni a tényeket.
Már megint sikerült összevesznem magammal, tehát élek. Ez jó jel.
Átnézem a készleteimet, az íjam nálam van, szóval van fegyverem. Ez még egy pont.
De sehol sem találom a hazatérés kristályomat.
Ebből még probléma lehet.
Körbenézek. Vajon hol vagyok?
Ez nem a főtér, Még csak nem is a Kezdetek Városa.
A Hold megvilágít néhány fát.
Egy erdő. Kapásból a Kezdetek erdeje jut az eszembe.
Ellenőrzéskép megnézem a térképemet, de semmit se tudok kivenni rajta. 
Ezzel se sokra megyek.
-Van itt valaki?- kérdem fennhangon, miközben azon gondolkozom, hogyan kerültem ide.
Nem emlékszek semmire a tegnapi napról.
Ez nálam nem is annyira meglepő.
Meghallom az első választ a kérdésemre: egy vonyítás. 
Farkas.- gondolom magamban, a fegyverem után nyúlok, és elindulok a hang irányába, miközben előkészítek néhány nyílvesszőt. Nem tudok másra gondolni, csak a túlélési ösztön hajt.
Vagy ő, vagy én..
Őrülnél, ha ilyen egyszerű dolgod lenne.
De az a világ még rengeteg meglepetést tartogathat számomra.
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Exp:
[Küldetés] Vörös.. Exp_bal10/5900[Küldetés] Vörös.. Exp_ures  (10/5900)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Vörös.. Empty Re: [Küldetés] Vörös..

Témanyitás by Asuka Szer. Szept. 03 2014, 10:05

Émelygő fejjel való ébredésem során még mindig sikerül annyi józan észt csempésznem magamba, hogy a pittyegésen gondolkozzak; vajon mi lehet ez pontosan? Valahonnan mintha ismerős lenne. Aztán valahogy még sem. Nem, nem az ébresztőm. Ezeket az elavult, üknagyanyámkori ébresztőórákat sosem szerettem. Ócskavas mindegyik. Bár sokan még mindig ezt használják, mert hogy ez retro. Én viszont minden vagyok, csak nem retro. Már azt is cikinek tartom, ha valaki ájfónnal közlekedik. Nem hogy régi típusú ébresztőórával.
Tény, sokkal jobban szeretem, ha kávéval ébresztenek. Annál jobb nincsen, mint amikor orrod alá dugják a keserű-édes, fekete mérget, s babusgatnak édesen, hogy kelj fel. Ezért is van az, hogy az én ébresztőórám kávét főz nekem. A pittyegés pedig sehol sem ér fel a kellemes kotyogással.
Utálom, ha kora reggel zavarnak. Dörzsölöm meg szemem, s erőltetem meg magam, hogy félig ülő pózba kerüljek, ehhez pedig karjaimmal is megtámasztom magam. Majd hirtelen meggondolom magam, s visszadőlök, képzeletbeli takarómat fejem búbjáig húzva.
- Még öt perc. – az átlag ember alvásigénye. Magyarul hagyjanak békén. =.= Azon rövid idő alatt, míg szemeim résnyire kinyitottam, amúgy is sikerült megállapítanom, hogy baromi sötét van. Sötét... és világít a hold. Meg a csillagok. Úúúúú! *-* Lesz kedvem máris a mai naphoz, vagyis éjszakához. Az öt perc valamiért áttranszformálódik öt másodperccé, s rekordgyorsasággal térek magamhoz, hogy a csillagokat bámuljam. Jegyzetfüzetem, valamint íróeszközöm is valahogyan a kezembe kerülnek, hiszen olyan gyorsan vettem elő őket az inventorymból, hogy csoda, hogy a rendszer képes volt ezt felismerni. Persze ahogyan elkezdek ügyködni, vagyis Aincrad eddig felrajzolt csillagtérképét összehasonlítom azzal, amit most látok, a fejembe ötlik valami furcsa, fehér fal, melyet még tegnap láttam. Hmm, vajon mi lehet ez? Egyáltalán hogy kerültem ide?
- Ébresztő, emberek! Valami mumus elrabolt minket itt az éjjel. Vagy a nappal. *-* – ha esetleg bárki van, aki még nem kelt volna fel. A vonyításra elmosolyodom, egyébként totál indokolatlanul. Tudom, egy ilyen helyzetben félelmet kéne tanúsítani, vagy valamiféle idegességet, de képtelen vagyok rá. Nem értem, mit kell ezen parázni. Ehelyett úgy fordulok, hogy – ha már a rendes térkép használhatatlan – a hold fényében láthassam az általam készült rajzokat. Amennyiben az első egynéhány szinten vagyunk, akkor nagy eséllyel meg tudom állapítani, hogy hol lehetünk. Legalábbis a szintet tekintve. Ugyanis ennyi van kész a csillagtérképből. Elvégre tudós vagyok, vagy mifene.
Asuka
Asuka
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1507
Join date : 2013. Apr. 24.
Age : 34
Tartózkodási hely : Taft szépségszalonja

Karakterlap
Szint: 34
Exp:
[Küldetés] Vörös.. Exp_bal4530/4700[Küldetés] Vörös.. Exp_ures  (4530/4700)
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Vörös.. Empty Re: [Küldetés] Vörös..

Témanyitás by Saya Szomb. Szept. 06 2014, 14:59

~Saya. Saya, térj magashoz. Gyere. Kövesd a hangom.~
Hugi...? Hol vagyunk...? x_x
~Még én sem tudom, amíg nem sikerül kinyitnod a szemed. Ébredj, gyere. Csak szép lassan. És ne ijedj meg...~
Úgy haladok, ahogy ő mondja, szép lassan előre, a hangja irányába. Végül az a fura köd meg is érint, mikor elég közel vagyok, és lágyan kihúz, akárhol is voltam. A Hugi előre tol, és mintha kezdenék megtelni, pedig nem is vagyok pohár, amibe vizet vagy mást öntenének.
Végül a szememet is sikerül kinyitnom, pont, mikor valakit még hallok, hogy megszólal, hogy valami mumus elrabolt minket. Nem értem, meg a hang sem ismerős, bár előbb valami mást látok. Nem erdőt, hanem azokat a gusztustalan, belső akármiket, szerveket, meg ilyesmit, ami...
Egy pislantás, és vége is. Megint erdő, pedig eskü, hoyg előbb a Schizophreniát láttam... erre mondta a Hugi, hogy majd ne ijedjek meg? Bocsi, de azért egy picit megijedtem ._.
-Au... -kelek fel, de mindenem olyan nehéz meg fura. Ilyenkor az emberek a fejüket szokták dörzsölni, szóval most én is azt csinálom, mert hát ha segíteni fog, de nem nagyon teszi. Körbenézek, és látok is még két-három emberkét, de egyikük se ismerős, nem Artesesek, és én sem a Limenben vagyok, pedig tuti, hogy ott voltam.
-Mi történt? Surprised -kérdezem végül halkan, de meg is merevedek, mikor felhangzik a vonítás. Magamhoz húzom a kezeimet és az erdő felé nézek, a fák közé, hogy lássam, jönnek-e a farkasok. Hugi, szerintem...
~Már készen vagyok. Jövök, ha kellek. Amúgy is zavar az a piros indikátoros.~
Hmm? Ja, az? Picit engem is, de eddig se bántott. Mondjuk lehet, hogy igazad van. Haza akarok menni ;_; Anaaaaat, hol vagy? D:
Saya
Saya
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 735
Join date : 2013. May. 17.
Age : 21
Tartózkodási hely : Limen o/

Karakterlap
Szint: 32
Exp:
[Küldetés] Vörös.. Exp_bal3807/4100[Küldetés] Vörös.. Exp_ures  (3807/4100)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Vörös.. Empty Re: [Küldetés] Vörös..

Témanyitás by Sinon Szomb. Szept. 06 2014, 21:59

Miközben lassan mindnyájan felébredtek, újra kitisztul a látásotok, és a fejetek sem zúg tovább. Pontosan lehetetlen lenne behatárolni merre is tartózkodhattok, a térkép semmit sem mutat, még a pontos helyzetetek is korom fekete. Azonban kis idő elteltével, néhány madár hangos károgással száll fel, egy nem túl távoli fáról. Ha valaki elég figyelmes, egy koppanást is hallhatott, a madarak elsuhanása előtt. De vajon minek lehetett ez a hangja? Még csak jártasságra sincs szükségetek ahhoz, hogy megállapítsátok a madarak melyik irányból szállhattak fel, így két lehetőségetek van. Vagy megnézitek mi is történhetett arrafelé, vagy pedig az ellenkező irányba indultok, még mielőtt "valami" történne. A madarak után, azonban néma csend. Semmiféle állat hang, mintha valaki csak úgy "lekapcsolta" volna őket.

Kövi kör: Szeptember 11.
Katha 500 szóval pótol.
Sinon
Sinon
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 325
Join date : 2014. Aug. 30.

Karakterlap
Szint: 1
Exp:
[Küldetés] Vörös.. Exp_bal10/10[Küldetés] Vörös.. Exp_ures  (10/10)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Vörös.. Empty Re: [Küldetés] Vörös..

Témanyitás by Cearso Vas. Szept. 07 2014, 09:17

Már indulásra készen állok, amikor észreveszem, hogy nem vagyok egyedül. Persze ez alatt most nem a vonyítás gazdáját. Több másik játékos is a közelben hevert. 
Még szerencse, hogy senkire se léptem rá, ebben a félhomályban alig látok bármit is.
Először egy piros indikátoros kezdett el mocorogni. Azt hiszem mintha valahol már találkoztunk volna. Ezután a neve is azonnal beugrik: Asuka-nak hívják, de én maradok a Vörösnél.
Valami olyasmiről kezd el magyarázni, hogy elrabolt minket egy mumus.
-Nekem nem kell mumus, hogy a leglehetetlenebb helyeken ébredjek fel, Vöröske. - az utolsó szót teljesen hangsúlytalanul mondom, rajta áll, hogy bóknak veszi vagy sértésnek.
A Vörös ébresztésére még egy játékos felkelt. Egy kicsi lány. Láthatóan megijedt valamitől. 
Biztos a vonyítástól. Vagy a Vöröstől.
Az ösztöneim azt súgják, hogy jobban járok, ha a többiekkel maradok, mintha egyedül űzném a vadat.
És persze azt sem akarom, hogy a Vörös a Kislánynak essen, aki védtelen lenne ellene.
A Kislány mellé lépek.
-Ne aggódj, nem fogom hagyni, hogy bántódásod essen.- és a lehető legkedvesebb mosolyom intézzem felé, olyat amivel bátorságot szoktam önteni másokba is.
Én is sokkal bátrabb lennék, ha mellettem lenne az a bizonyos valaki a való világból.
Persze a fegyveremet még mindig erősen szorítom.
Ebben a pillanatban elszáll a fejünk felett egy varjúkból álló kis csapat. Arra nézek amerről a madarak jöttek. Elkezdek figyelni, de semmit se hallok, vagy látok.
-A madarak biztos megijedtek valamitől, és azért repültek el, szerintem nem lenne szerencsés arra indulni.- mutatok abba az irányba, amerről a madarak jöttek.
-De én is azt fogom csinálni, amit ti jobb megoldásnak véltek.
Ezzel rájuk hagyom a döntést.
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Exp:
[Küldetés] Vörös.. Exp_bal10/5900[Küldetés] Vörös.. Exp_ures  (10/5900)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Vörös.. Empty Re: [Küldetés] Vörös..

Témanyitás by Asuka Hétf. Szept. 08 2014, 21:08

Vöröskeeee? T.T Hiszen a hajam annyira világos, hogy szinte, sőt, mit szinte, egészen rózsaszín! *-* A rózsaszín hajú lányokról pedig köztudott, hogy olyanok, mint a szőkék, csak jobbak és okosabbak. Cool Mi ugyanis sokkal több vidámságot élünk meg, mint sötét hajszínű nőtársaink, nem beszélve az egyéb juttatásokról. Wink Mivel pedig nekem rózsaszín a hajam, ezért jobb vagyok, mint mások, ez evidens. Ettől válok sokkal értékesebbé, mint bárki más, akinek nem rózsaszín a haja. Ahogy látom, itt pedig senkinek sem pink a haja, csak zöldet látok, meg egy csomó ilyen depis színt. Elszomorító.
Furi. Emlékszem Cearsora, de most totál-motál máskiképpen viselkecskikézik. Amikor először találkoztunk, megpróbált felszedni, legalábbis eléggé furi dumácskái voltak. Most viszont úgy viselkedik, mintha nem is tudom. Nem az indikátorom lehet az oka, hiszen már akkor is bíbor színben tündöklött felettem a szimsz kreátor ikon. Lehet, hogy igazából a kislányokat szereti, és most a zöldhajúnál akar bevágódni? O.O Ejnye-ejnye, a játék szabályai tiltják a pedofíliát! Surprised Report, report! Hol a report gomb? O.O
- Vííííííí. :S *-* - reakcióm láttán nem lehetnek benne biztos, hogy megrettentem a hangoktól, vagy éppen örülök nekik. S ami azt illeti, igazából magam sem tudom. *-* Azt viszont nem fogom hagyni, hogy szegény, gyámoltalan picilányt kihasználják. >.> A madarak hirtelen a levegőbe emelkednek, s egy pillanat erejéig egészen olyan, mintha hirtelen érzelemkitörésemtől történne ez.
- Te is csak úgy kerültél ide? Képzeld, én valami fura falat láttam, mielőtt ideröppentem volna. Már éppen azon gondolkoztam, hogy miként is festhetném tele mindenféle szépségességgel, mikor egyszer csak hopp. *.* Na de a legjobb lesz, ha iszkolunk. Ne aggódj, nem harapok. *-* - nyújtom a kezem a lánynak. Nincs bennem ártó szándék. S ha lenne, azt sem mutatnám. *.* Jelenleg közös célunk amúgy is elmenni innen.
- A legjobb lenne, ha felfedezhetnénk valahogy, hogy mi az a dög, ami a nyomunkban lehet. Van valakinek lopakodás skillje? ^^ - na hátha. De persze valamilyen ötlet is jó lesz. Ha Saya elfogadja a kéznyújtást, akkor finoman a hanggal ellenkező irányba terelem. Szemeimmel már valamiféle fedezéket keresek. Nyílt terepen vagyunk, így nem biztonságos.
Asuka
Asuka
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1507
Join date : 2013. Apr. 24.
Age : 34
Tartózkodási hely : Taft szépségszalonja

Karakterlap
Szint: 34
Exp:
[Küldetés] Vörös.. Exp_bal4530/4700[Küldetés] Vörös.. Exp_ures  (4530/4700)
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Vörös.. Empty Re: [Küldetés] Vörös..

Témanyitás by Saya Vas. Szept. 14 2014, 15:41

A Huginak nagyon nem tetszik itt semmi, sem a vonyítás, sem a térkép vaksága, sem aztán a madarak, meg még a vörös indikátoros hölgy sem. Jó, mondjuk ő nekem se nagyon, pedig ismerek egy olyan vöröst, akit szeretek, az pedig a Hürrem, mert ő mindig kedves. Mondjuk szokták mondani, hogy az ilyenek amúgy is kedvesek, mert úgy csalják kelepcébe az áldozatukat, és hát a Hürrem az még nem csalt, sőt, megmentett, mikor pár övörs akart engem megölni. >.>
De nem baj, mert hárman vagyunk - najó, Hugival négyen, de ők nem tudnak a Hugiról -, és a másik már mondja, hogy nem lesz bajom.
-O-oké... o.o De te ki vagy? Mert az Anat mondta, hogy idegenekkel... szóval velük nem szabad... -sutyorgom az orrom alatt és összehúzom magam. Én mégnem fogok bemutatkozni, majd csak azután, hogy már ők elmondták a saját nevüket ˇ^ˇ
-Fal...? O.o
~Most hogy mondja, nekem rémlik egy fal. És utána lett sötétség.~
Az jó, mert nekem meg semmi sem rémlik. -_-;
Hát a kezet azt nem fogadom el, mert fel tudok én állni magamtól is, és ezt büszke mosollyal is teszem meg ^^ Nem vagyok azért én már olyan pici meg gyámoltalan, hogy ne tudjak járni. Aztán mivel ketten is azt mondták, hogy menjünk elfele, a madarak útján, én is bólintok, de aztán a vörös kérdez is, én pedig egyből rávágom:
-Nekem van.
~Hülye, nem kellett volna így kikotyognod. Még a végén felhasználja ellenünk.~
Hopp, a Huginak igaza van... na mindegy. Majd óvatoskodom. Egyébként is tudom, hogy azért ilyen, mert az Anat megmondta neki, hogy legyen ilyen, vagy ilyesmi... Rolling Eyes  Mondjuk én csak örülök neki. Mióta Anat tud róla, a Hugi sokkal együttműködőbb o/
Saya
Saya
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 735
Join date : 2013. May. 17.
Age : 21
Tartózkodási hely : Limen o/

Karakterlap
Szint: 32
Exp:
[Küldetés] Vörös.. Exp_bal3807/4100[Küldetés] Vörös.. Exp_ures  (3807/4100)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Vörös.. Empty Re: [Küldetés] Vörös..

Témanyitás by Sinon Kedd Szept. 16 2014, 19:20


//Katharina kiesett a küldetésből :/
Határidő: Szeptember 21.(Vasárnap) Ha előbb írtok megpróbálom előbb hozni a kövi kört.

Okos döntés volt, hogy az ellenkező irányba indultatok, és úrrá lettetek a kíváncsiságotokon. Miközben tudatosan haladtok egyenesen előre, idővel aprócska lábnyomokra bukkanhattok. Furcsa mód, még a nyomkövetés jártasság híján is láthatóak. Azonban ha követitek, mert hát miért térnétek le a jól kitaposott ösvényről, és mászkálnátok a bozótosban.. egy vibrálást vehettek észre. De csak egy pillanatig. Mintha csak egy "képszakadás" lett volna. Bár hogy is tovább, ez a "jelenség" nem jelentkezik ismét. A lábnyomoknak egyszer csak vége szakad, az út megy tovább, azonban egyre csak szűkül össze, lassan már nem fértek egy egymás mellett, hanem kénytelenek lesztek kettesével, vagy liba sorban haladni.
- Saya-chan? - hangzik fel egy név, az egyik bokor irányából, majd heves rázkódásba kezd. - Cearso..-kun? - ismét megrázkódik a bokor, majd hangos reccsenések közepette kimászik belőle valami "vörös". Legalábbis elsőre csak a piros kendőcskéjét láthatjátok ami alaposan eltakarja a fejét, majd kilép az "útra" közétek, leporolja ruhácskáját, és teljes valójában láthatjátok.
- Jéé és még Asuka is itt van! Micsoda szerencse! - néz végig rajtatok hatalmas mosollyal az arcán. Azonban bármennyire is nézitek egészen biztosak lehettek benne, hogy soha az életben nem találkoztatok vele.
- Hűű, jó sűrű ez az erdő. Csodaszép virágok nőnek az út mellett. Csak nehéz hozzájuk jutni. Ti mivel játszottatok eddig? :3 - kérdezi a lehető legbarátságosabb arccal amit el tudtok képzelni hozzá.
Sinon
Sinon
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 325
Join date : 2014. Aug. 30.

Karakterlap
Szint: 1
Exp:
[Küldetés] Vörös.. Exp_bal10/10[Küldetés] Vörös.. Exp_ures  (10/10)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Vörös.. Empty Re: [Küldetés] Vörös..

Témanyitás by Asuka Kedd Szept. 16 2014, 21:29

A kezem sajna-bajna nem lett elfogadcsikázva. T.T Hüppögve szedem össze magam, tisztára letört a dolog! Annyira, hogy ha nem lennénk életveszélyben, akár még hisztizni is képes lennék! Surprised Bár ez nem biztos, hogy meg fog akadályozni. Rolling Eyes Szóval, aztán úgy döntizünk, hogy nem megyünk neki a Fenevadnak, mert én így nevezem, amiről nem tudom, mi az, de biztosan meg tud ölni, ehelyett inkább tovább indulunk az alaposan kitaposott ösvényen, mintha nem lenne totál egyértelmű, merre megyünk. Igazából szerintem jobb lenne, ha a susnyásban mennénk, ha esetleg el akarnánk rejtőzni, de azt hiszem, most jobb lenne minél hamarabb eliszkolni innen. Útközben felmérem a terepet, s a lehetséges opciókat egy esetleges búvóhelyet illetően. Nem lenne rossz, ha előrébb gondolkoznánk, hiszen ez különböztet meg minket a Fenevadtól. Meg aztán, ha előrébb járunk, azzal sok-sok gondot megspórolhatunk magunknak, szóval nem lenne egy hátrány.
- Én Asuka vagyok, egyébként. *.* Általában így hívnak, vagy Asunak, vagy pedig annak a hülye libának rózsaszín hajjal. T.T De az utóbbit nem szeretem, mert ez sértő, és kikérem magamnak. Másokat sértegetni pedig igazán nagy tiszteletlenség. – a bemutatkozásom nem marad el, ahogy haladunk tovább. Látszólag elvarázsolt tekintettel kamillázok mindenfelé, mint aki teljesen meg van kattanva, valójában viszont azon agyalok, hogy miként is juthattam ide. Igen, igen, volt egy fal, erre tisztán emlékszem. De hogy én hogy kerültem oda, s onnan pedig ide, hát ez valahogy teljesen kimaradt. Próbálom visszaidézni a pillanatot, s magát azt, hogy hogyan is jutottam el a falig úgy egyáltalán.
Random encounterként röppen elő Piroska, biztosan a csúnya-múnya farkas elől menekül. S ami a legjobb, ő is szereti a virágokat, és még a játékokat is, víííí! *-* Koromnak egyáltalán nem megfelelően viselkedve állok elébe, s hadarom a sok-sok zagyvaságot. Biztosan egy lelki társat találtam. Végre! Azt hiszem, nem is olyan rossz dolog az, hogy végül is ide kerültem. Lelki szemeim előtt látom, ahogyan átadjuk egymásnak a BFF karkötőt, miután kilakkoztuk egymás körmeit. Szerintem remek móka lesz. Very Happy
- Hűűűűű, te is szereted a virágokat! Képzeld, én is! Majdnem annyira, mint a csillagokat! *-* Persze a virágokat is imádom. Játszani meg még inkább! *-* – húzok elő egy érmét Piroska füle mögül, akárhogyan is került az oda. Ha játszani szeretne, hát játszok én vele!
- Néééézd, itt kuksolt egy érme a füled mögül. Tudtad, hogy az aincradi aranynak mindkét oldalán ugyanaz van? – a két kezembe adogatom, egyszer az egyikbe, aztán a másikba. Az érmének valóban mindkét oldalán ugyanaz van. Jó kis trükk, nemrég tanultam. Szerintem elég királyságosság.
Asuka
Asuka
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1507
Join date : 2013. Apr. 24.
Age : 34
Tartózkodási hely : Taft szépségszalonja

Karakterlap
Szint: 34
Exp:
[Küldetés] Vörös.. Exp_bal4530/4700[Küldetés] Vörös.. Exp_ures  (4530/4700)
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Vörös.. Empty Re: [Küldetés] Vörös..

Témanyitás by Cearso Kedd Szept. 16 2014, 22:24

Úgy néz ki a Kislányt is megtanították az alapokra.
-Igaza van annak az Anat-nak. Nem szabad idegenekkel szóba állni, teljesen igaza van.
-Tudod mit? Ha kijutunk innen, majd összeismerkedünk egy sokkal kellemesebb helyen, persze csak ha nincs ellene semmi kifogásod. Addig is ha nem zavar, hogy Kislánynak hívlak, addig hívj a Srácnak, aki mindig mindent elfelejt. Lehet hogy ez egy kicsit hosszú lesz.
Körülnézek. Rajtam kívül megint csak lányok vannak itt.
Ha nem lenne szívem másé még örülnék is a helyzetnek.
Megörültél? Az egyik egy kislány a másik meg egy gyilkos.
Mondjuk a Vörös még semmit sem csinált, amivel kihúzta volna a gyufát.
-Azt hiszem, a mostani helyzetben elég lesz a 'hé te srác' is.
-Szóval mindenki azt mondja, hogy menjünk arra.- mutatok a kijelölt irányba.
Nem kis örömmel nyugtázom a tényt, hogy a Kislány nem fogadja el a Vörös kezét.
Tud ő vigyázni magára.
Majd jött a Vörös kérdése. Persze, majd pont megmondom, ha még a nevemet sem árultam el. Sajnos a Kislány nem ennyire előrelátó.
Azért mentem, ami menthető.
-Te meg mit képzelsz? Odaküldenél egy kislányt, ahova te sem mersz elmenni.- Kiáltok rá a Vörösre.
De hamar lehűtöm magam.
Elindulunk, de közben folyamatosan figyelek, hogy a Vörös és a Kislány között legyek.
-Szóval hívhatlak Rózsaszínecskének? Nem, azt hiszem a Vöröske még mindig jobban rád illik, mint az hogy Asu. És ezzel nem sértegetni akarlak, de sokkal könnyebb megjegyezni.
A nevem hallatán felkapom a fejem.
Saya? Akkor így hívják a Kislányt?
Elénk lép egy vörösbe öltözött kislány
-Visszavonom a kijelentésem, inkább ez a lány lesz a Vöröske, te pedig a Vörös.
Érdeklődve figyelem ahogy a Vörös játszik a Vöröskével.
Húú, ezt neked is meg kell tanulnod.
-Igazából ezt még én se tudtam, de minden nap tanul valamit az ember.
-A virágokhoz tényleg nehéz hozzájutni, de szerintem sokkal szebbek maradnak, ha nem szedik le őket.
Vajon ő is hallotta a hangokat, amit mi? Vagy talán tudhatja, hogyan kerültünk ide, hiszen még a nevünket is tudja.
-Kérdezhetek valamit? nem tapasztaltál semmi különöset erre-felé mostanság, Kisvörös?
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Exp:
[Küldetés] Vörös.. Exp_bal10/5900[Küldetés] Vörös.. Exp_ures  (10/5900)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Vörös.. Empty Re: [Küldetés] Vörös..

Témanyitás by Saya Hétf. Szept. 22 2014, 12:31

-De én nem vagyok kislány. ˇ^ˇ  Legyek csak Lány, az akkor jó lesz Surprised -heh, pedig tényleg nem vagyok én már pici, a korom is két számjegyű. Meg ilyesmi. Na, de kislány, az nem vagyok, mert vagyok elég nagy és okos ahhoz, hogy ne hívjanak így, meg amúgy is csak az Artesesektől viselem el, hogy nekik én vagyok a Picuri, mert ott tényleg én vagyok a legkisebb, meg mondjuk most itt is, de nem baj Rolling Eyes
-De viszont ha megmondod a neved, akkor már nem leszel ismeretlen. Surprised -nézek a fura srácra, meg aztán a vörös indikátoros is megmondja, hogy ő Asuka. -Na, mint így o/
~Nélkülem te tényleg már rég halott lennél.~
Jaj, ne legyél ilyen ><
Na, de végül elindulunk az úton, én meg próbálom azt játszani, hogy belelépek a lábnyomokba és dúdolgatok, mert a dalok azok jók és mindenkit megnyugtatnak meg mindent megoldanak. Még szét is tárom a karjaimat, mert néha elég közel vannak egymáshoz a lábnyomok, és egyensúlyoznom kell miatta. Egyébként észrevettétek már, hogy egyre több bonyolult szót mondok helyesen? *.*
A képszakadást azt észlelem is, és felnézek a többiekre, de úgy tűnik, ők nem láttak semmit.
~Talán csak egy vizuális hiba. Megeshet az ilyen virtuális játékoknál. Ne törődj vele.~
Oké o/
Megyünk, mendegelünk, miközben dúdolom a Fehérlófia meséjét, de aztán elfogynak a lábnyomok, ezért már a sajátjaimon lépdelek, tehát egyensúlyoznom sem kell. Végül ismét megtorpanunk, ezúttal hármasban, mert új útitársunk akad, egy lányka, a Piroska, aki még a nevemet is tudja *.*
~... Yoh...?~
Nem is tudom igazából, hogy ezt a Hugi mondta-e, vagy én, mármint gondolatban, de aztán megrázza a fejét, még az enyém is rázódik vele.
~Nem, nem ő. Nem ismerem.~
De olyan, mint Piroska a meséből :3
~Erdő. Virágok. Madarak menekültek valami elől... Saya...~
Ugyanarra gondolsz, amire én :3 Látom :3
-Teee... Cearso...? -fogom meg a ruhaujját. -Mindjárt jönni fog a farkas is... :3 Ismered a mesét?


//Bocsánat a késésért, és köszi, hogy megvártál ;_; Innentől igyekszem tartani magam :3 //
Saya
Saya
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 735
Join date : 2013. May. 17.
Age : 21
Tartózkodási hely : Limen o/

Karakterlap
Szint: 32
Exp:
[Küldetés] Vörös.. Exp_bal3807/4100[Küldetés] Vörös.. Exp_ures  (3807/4100)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Vörös.. Empty Re: [Küldetés] Vörös..

Témanyitás by Sinon Hétf. Szept. 22 2014, 20:37

- Juj szereted a csillagokat is? - csillan fel a lány szeme, aki azon nyomban fel is emelte a fejét, és vett egy gyors pillantást az égboltra. - Imádok játszani, a kedvenc játékom a fogócska, de bújócskázni is imádok ám. Nagyon ügyi vagyok mindkettőben. - húzza ki magát büszkén, majd még egy elcsodálkozást is megejtett Asuka bűvész mutatványát látva. Közben Cearso mondatára a virágokkal kapcsolatban is figyelt.
- Milyen unalmas. Ha nem szeded le őket akkor minek vannak? - ölt nyelvet, majd meglóbálja a kosárkáját amiből néhány szép szál "virág" kandikál kifelé. - Ezeket egy kedves "bácsi" segített szedni. Ha szépen kéritek talán adok is belőle néhányat. - mosolyog, majd mintha várná, hogy könyörögjetek értük. Ha megtörténik ha nem végül válaszol a következő kérdésre is.
- Semmi különöset nem látni errefelé. Talán csak annyi, hogy nehéz közlekedni a sárosabb részeken. De ezt neked is tudnod kéne, ha már itt vagy. - Majd meghallotta Saya-chant, mire megrázkódik, mintha kirázná a hideg, majd picit elkomorul.
- Egyébként. Mit is mondtak merre menjünk? Én elfelejtettem a koordinátáim, az üzenetem pedig azonnal töröltem. - pillant végig rajtatok, hátha sikerül útbaigazítani. Az erdő továbbra is "csendes" talán kísértetiesen is az.
- Végre összeállt a naaagy "csapat".
Sinon
Sinon
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 325
Join date : 2014. Aug. 30.

Karakterlap
Szint: 1
Exp:
[Küldetés] Vörös.. Exp_bal10/10[Küldetés] Vörös.. Exp_ures  (10/10)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Vörös.. Empty Re: [Küldetés] Vörös..

Témanyitás by Cearso Pént. Szept. 26 2014, 22:37

-Rendben van, ha ennyire akarod hívhatlak téged Lánynak is, de abban nincs semmi a különleges, így nagyon hamar el fogom felejteni.- mondom a Kislánynak, vagyis a Lánynak. Nem szeretek bemutatkozni olyannak, akinek nem tudom a nevét. Illem ide vagy oda.
-Nem lennék ismeretlen, de akkor később nem lenne meglepetés a nevem.
Így se lett nagy meglepetés, amikor a Vöröske kimondta azt.
Lehet hogy csak én lepődtem meg azon hogy ismer minket?
-Igen Lány?- én csak azért sem fogom a nevén nevezni, amíg nem kér meg rá. Lenézek Sayá-ra.- Milyen mesét?
Nem arról volt szó, hogy már idős az ilyen Kislányos dolgokhoz?
Biztos a Piroska és a Farkas-ra gondol.
Arra azért kíváncsi vagyok, hogy mennyire hű az eredeti meséhez ez a küldetés, mert hogy küldetésről van szó az biztos. Az hogy én nem emlékszem dolgokra, az még hagyján, de hogy a többiek se... na ez már bizarr.
-Én is szeretem a csillagokat- de nem nézek föl, mert akkor biztosan elragadnának az érzelmek. Most pedig nem lenne az túl jó.
A lány kérdésére egyszerű választ adok.
-Hát.. én például szeretem nézni őket.
Ha igaza van Saya-nak, akkor annak a "bácsinak" a 'gonosz' farkasnak kell lennie.
Nekem ugyan nem kell ilyen virág. Vagy talán mégis? Azt hiszem mégsem próbálkozom meg a kunyerálással, hiába tűnik úgy, mintha ezt kéne csinálni.
-Biztos emlékszel mennyire szétszórt vagyok, és ahogy elnézem én is kitöröltem az üzenetet. Szóval meg tudnád mondani, hogy kik azok, akikről szó van, és ha nem zavar elmondanád még egyszer a neved, mert azt hiszem azt is sikerült elfelejtenem.
Csak nehogy Piroskának hívják. Akkor nem  tudom mit csinálnék.
-Milyen nagy csapat?- körbenézek és leírom a névsort, persze csak magamban: Két kislány, egy vörös, és egy beteg íjász. -Én ezt mindennek hívnám, csak csapatnak nem. Nagynak meg pláne nem, hiszen csak négyen vagyunk.
Azért valami más is feltűnik.
-Gyanús ez a csend...- jegyzem meg a többieknek.- Hova tűnhetett, ami elől menekülünk?
Én már mindenben a legrosszabbat látom, jelen esetben hallom.
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Exp:
[Küldetés] Vörös.. Exp_bal10/5900[Küldetés] Vörös.. Exp_ures  (10/5900)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Vörös.. Empty Re: [Küldetés] Vörös..

Témanyitás by Asuka Kedd Szept. 30 2014, 16:45

- Hogy szeretem-eee? Imádom őket! Csillagász vagyok. *-* – mutogatom a nálam lévő papírosokat, hogy bizonyítsam, itt, Aincradban sem felejtettem ám el mindent, amit kéne. *-* Igaz, ezek a csillagok még csak nem is igaziak, és gyakorlatilag nekem kellene mindet elneveznem, amit látok a virtuális égen. Szóval nem egy kis meló. De mindenesetre szórakoztató. Ki tudja, lehet, évmilliárdokig itt ragadunk ebben a világban. Akkor legalább lehetőségem lesz megvizsgálni a sok-sok égtest mozgási pályáját. Elvégre azért vettem meg a konzolt, hogy felmérjem, a virtuális valóság vajon mennyire is valóságos, és hogy alkalmas-e bizonyos tudományos szimulációkra. Hiszen sokan megirigyelnének egy ilyen programot.
- Úgy, bizony, hiszen előlünk is jól elbújtál ám. ^.^ Hűűű… az elbújást majd nekem is megtaníthatod, ha megint a közelben lesz valami nagy, csúnya és ijesztő mob, aki fel akar falni minket. @_@ Ugye segítesz akkor? Cserébe megmutatom, hogy tudsz kibűvészkedni egy ruhát a kirakati üveg mögül. *-* – bár ez már olyan trükk, ami nem igazán megy annyira simán. T.T Pedig jó lenne ám olyan profin megtanulni, ahogyan az a legnagyobb mestereknek megy. Mindenesetre sokkal szórakoztatóbb, mint a horgászat. Az tiszta unalmas, a halak pedig még csak nem is beszélnek. Bleh. >.>
A képszakadás látszólag nem tűnik fel, legalábbis továbbra is azzal a kislányos és butácska stílussal beszélek, ahogyan eddig is tettem. *-* De azt hiszem, hogy így a legjobb. Hiszen ez a legnagyobb fegyverem bárki ellen.
- Nagyon szívesen megmondanám, hogy hova kell mennünk, de velem is az van, ami Cearsoval, sőt. Igazából amnéziás robbant vagyok, aki csak így hopp, idekerült, és nem emlékszik semmire. Úgy az elmúlt nem is tudom, mennyi idővel kapcsolatban. T.T Lehet, hogy tényleg elkaptam Cearsotól a feledékenységet! Megfertőzött! O.O Valaki egyszer azt mondta, hogy ragadós. >.> – sanda szemekkel pillantok rá, mint aki most leplezte le titkát. Tényleg mondott ilyen róla Katha. Sőt, mintha maga Cear mondta volna, hogy feledékeny, még egy másik közös küldetésünkön.
- Mit szólnátok hozzá, ha egyszerűen csak elindulnánk? Onnan jöhet a mumus, akkor mi a másik irányba menjünk az ösvényen, egyenesen… – hadonászok kezeimmel - arra.
Asuka
Asuka
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1507
Join date : 2013. Apr. 24.
Age : 34
Tartózkodási hely : Taft szépségszalonja

Karakterlap
Szint: 34
Exp:
[Küldetés] Vörös.. Exp_bal4530/4700[Küldetés] Vörös.. Exp_ures  (4530/4700)
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Vörös.. Empty Re: [Küldetés] Vörös..

Témanyitás by Saya Pént. Okt. 03 2014, 21:02

Felfújom az arcom, mint az animékben szokták, mikor valami nem tetszik a szereplőknek. -It's Saya! Már úgyis tudod, meg én is tudom a te neved, nem vagyunk idegenek :3 -éééés kifúj. De tényleg, ha már a Piroska beárult, akkor legalább hívjon a nevemen ˇ^ˇ
-Én is amnéziás vagyok! -emelem fel a kezem, mikor ez is szóba kerül. Hisz elvégre én még a gyerekkoromra sem emlékszem, és az orvosok azt mondták, hogy ezt hívják amnéziának. -Sőőőt... azt, ami most van, azt részleges amnéziának szokták hívni. Én aztán tudom, sokat jártam kórházba :3
~Hát erre aztán baromira nem kell büszkének lenned.~
Nem baj. :3 A csillagok említésére is felnézek az égre, de perpillanat nem igazán látom őket, meg nem is figyeltem eddig a csillagokat. Vajon ugyanolyanok, mint odakint? És akkor itt is van Orion meg Nebula meg ilyesmi? Vajon lesz majd Canis Majoris is valamikor, a legnagyobb ismert csillag? *.* Tudtad, hogy több száz évbe telik, mire egy eszméletlen gyors repülővel azt körbeutaznánk? Hihetetlen *.* Egyszer szívesen elutaznék odáig megnézni, de a technológia meg nem elég nagy rá. Ugye, milyen okos vagyok? \o
Viszont nem tudom, milyen koordinátákról beszél. Mármint, az tutibiztos, hogy én nem kaptam semmilyen koordinátát, mert én az ilyesmiről mindig előbb szólok az Anatnak, mert ő jobban tud mindent.
~Egy újabb Kayaba-féle csapda. Légy óvatos. És engem még mindig izgat a farkas gondolata.~
Igen-igen, engem is owo
Meg a Cearsot is, mikor mondja, hogy nagy a csend owo
-Akkor menjünk, aztán majd kilyukadunk valahol és akkor lesz támpontunk is \o/ Vagy visszajönnek közben az emlékeink! -nézek pozitívan a jövőbe, ahogy szokta mondani az ember, és már indulok is az ösvényen arrafele, amerre haladtunk.
Saya
Saya
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 735
Join date : 2013. May. 17.
Age : 21
Tartózkodási hely : Limen o/

Karakterlap
Szint: 32
Exp:
[Küldetés] Vörös.. Exp_bal3807/4100[Küldetés] Vörös.. Exp_ures  (3807/4100)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Vörös.. Empty Re: [Küldetés] Vörös..

Témanyitás by Sinon Szomb. Okt. 04 2014, 16:53

A lányka meglepődött tekintetet vág amikor Cearso megkérdezi a nevét, és egy pillanatig a lélegzete is elakad. Mintha csalódna a fiúban, majd mosolyog.
- Ez gonosz volt... Marie. A nevem... Marie. - ismétli meg kétszer is, kissé felháborodottan, majd karba fonja kezeit és megfordul. - Azt hittem, legalább egy picit is számítok neked. Nem gondoltam volna, hogy azok után képes leszel elfelejteni. - megdörzsöli a szemeit, majd ismét felétek fordul. - Mindegy. Előfordul az ilyesmi. Akkor foglalkozzunk a feladattal. - látszólag elég rosszul esett neki a dolog, és lassan lenyissa a menüjét és turkálni kezd, mintha keresne valamit, amikor is "valami" hatalmas sebességgel repül el mellettetek és csapódik a lánynak aki egy hangos sikoly közepette repül tovább a "dologgal". Az erdő ismét hangossá válik, jó darabig halljátok az ágak ropogását, és a levelek zörgését. Majd ha nem indultok el azonnal egy pillanatra a hátatok mögül is zörejeket hallhattok, és aki elég gyorsan pillant hátra(avagy aki leggyorsabban ír), észrevehet egy "alakot". Pontosabban csak a "fejét". Azonban a sötéttől nem igazán tudja kivenni mi is lehetett az a dolog. Hegyes fülek, hatalmas sárga világító szemek. A többiek csak hangos lihegést vehetnek észre, mire ők is hátra pillantanak addigra a lénynek már nyoma sincs. Eltűnik a rengetegben. Rajtatok áll mit tesztek. Akár a dolog nyomába is eredhettek, vagy a lányt kutassátok fel. Persze ezernyi lehetőségetek van, innentől már változó lehet a küldetés kimenetele is. Wink
Sinon
Sinon
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 325
Join date : 2014. Aug. 30.

Karakterlap
Szint: 1
Exp:
[Küldetés] Vörös.. Exp_bal10/10[Küldetés] Vörös.. Exp_ures  (10/10)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Vörös.. Empty Re: [Küldetés] Vörös..

Témanyitás by Cearso Szomb. Okt. 04 2014, 18:01

Asu nem mondta az, hogy nem szabad Rózsaszínecskének hívnom, de már mindegy, úgyis elkereszteltem magamban Vörösnek. Erre sem mondta, hogy nem szabad és ő Sayá-val ellentétben nem kért meg arra, hogy a nevén szólítsam.
-Bocsi Saya, van néhány rossz szokásom, amikről még a veszélyes élet sem tudott leszoktatni, de ezeket nem részletezném, majd úgyis észreveszed ha csinálom.
Majd a Vöröshöz fordulok:
-Hékás, a betegségemmel nem illik viccelődni, és biztos hogy nem fertőző, különben..
elharapom a mondat végét, azt hiszem én se tudom mi lenne különben, csak jól hangzott ezt hangosan kimondani.
Hála az égnek nem Piroskának hívják.
-Na ne szomorkodj, ha tényleg jóban vagyunk, akkor biztosan beszéltem neked a betegségemről, így meg kéne értened mi a helyzet velem, ha meg nem akkor szólj rám hogy meséljek róla, mikor kiérünk az erdőből.
Próbálom meg lenyugtatni Marie-t, azt hiszem innentől még inkább megsértődne, ha továbbra is Vöröskének szólítanám.
-Marie, én tényleg sajnálom.
Mondom még mielőtt visszafordul. És közben azon gondolkozom, hogy vajon miről is beszélhetett, mit csináltunk mi együtt, ami miatt nem lett volna szabad elfelejtenem. Komolyan néha még a saját nevemet is elfelejtem, pedig magamat mindenki másnál jobban ismerem.
Lenyitja a menüjét és keresgélni kezd valamit.
-Marie, mégis milyen feladatról van szó?
Ekkor kezdenek felgyorsulni az események és valami magával rántja Marie-t.
Gondolkodás nélkül cselekszem. Ha tényleg olyan jóban voltunk, akkor most meg kell mentenem, szóval egyből utána futottam, nem törődve a másik kettővel. Ha látom futás közben megpróbálom megnyugtatni, hogy nem fog baja esni. Amikor eltűnik a szemem elől, (ha eltűnik,) akkor Marie és a erdő hangja után próbálok meg tájékozódni.

/Nekem úgy jött le, mivel azonnal elindultam, én nem hallottam a zörejeket a 'hátunk mögül', így ezt az opciót meghagytam a következőnek, szólj rám ha nem így van és átírom/
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Exp:
[Küldetés] Vörös.. Exp_bal10/5900[Küldetés] Vörös.. Exp_ures  (10/5900)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Vörös.. Empty Re: [Küldetés] Vörös..

Témanyitás by Saya Vas. Okt. 05 2014, 23:10

Marie, cuki neve van owo De az azért durva, hogy így lehordja szegény Cearsot, nem ő tehet róla, hogy elfelejtette, vagyis, tehet róla, de na nem teljesen, szóval érted. Az agy az egy bonyolult szerkezet, és hát elég, ha valami csak egy nagyon picit is félrecsúszik...
~Hagyd abba...~
...és akkor máris baj van. Például van az, hogy...
~Saya, hagyd abba!~
O.o Jó, oké... Miért, miről beszéltem?
~Semmi érdekesről.~
Hugi visszavonul, mint egy kis fekete ködgomolyag, és ismét teljesen a maga ura vagyok, pedig észre se vettem, hogy mikor vette át az irányítást. Talán hangosan beszéltem? owo Mondjuk nem hiszem, mert hallottam volna a hangom, szóval biztos nem, de már azt sem tudom, mikre gondoltam közben. Fú, de fura néha az ilyesmi, mikor csak úgy kiesnek másodpercek az emberből.
Cearso épp megkérdezi, hogy mi a feladatunk, mert Marie nem válaszolt egyből, de aztán valami elragadja és nagy sikollyal el is tűnik. Cearso robog utána, én meg megfordulok arra, amerről jött az a valami, és máris bennakad a levegő a tüdőmben. Rögvest sarkon is fordulok és futok a Cearso után.
-Cear, Cear, igazam volt, ott a farkas! A hátunk mögött ott a farkas! o/ Gyere Asuka!
Rohanok, ahogy csak tudok, hogy utolérhessem őket, de nem tudom, a gyorsaságom az elég lesz-e rá. Mármitn én nem osztottam még olyan hú de sok pontot, és néha olyan kis lassúnak érzem magam, pedig íjász vagyok és olyan akarok lenni, mint a Legolas a filmben meg a könyvben, hogy jó gyors és sok-sok nyilat kilőni egymás után owo
Tényleg, a farkas az vajon jön utánunk? Remélem, mert meg akarom ismerni, hogy olyan-e ő is, mint a mesében :3
Saya
Saya
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 735
Join date : 2013. May. 17.
Age : 21
Tartózkodási hely : Limen o/

Karakterlap
Szint: 32
Exp:
[Küldetés] Vörös.. Exp_bal3807/4100[Küldetés] Vörös.. Exp_ures  (3807/4100)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Vörös.. Empty Re: [Küldetés] Vörös..

Témanyitás by Asuka Szer. Okt. 08 2014, 15:42

Úgy tűnik, nem vagyok egyedül amnéziás, ami annyira nem is rossz, mert így nem érzem magam olyan elveszettnek. *-* Ellenben az sem túl bíztató, ha senki sem emlékszik, hogy kerültünk ide, s miért. Szóval ha nem lenne Marie, mert hát Marie a neve a picilánynak, hát hogy is felejthettem volna el Surprised , szóval ha ő nem lenne, akkor nem lennének túl szépek a kilátásaink. Minő mázli, hogy beléfutottunk! *-* Úgy tűnik, ma mi vagyunk Fortuna asszonyság amnéziás kegyeltjei. Nem hiába mondják, hogy hülyéké a szerencse. *w*
- Ahogyan a múltam sem téma. Fogalmad sincs, mi áll benne. - lesújtó pillantást vetek Cearsora. Nem szeretem, ha az indikátoromat firtatják. Persze, egy dolog, hogy én mit árulok el nekik, s mi az igazság. Nem bánom, ha kérdeznek, persze. Csupán kissé feszélyez, ha úgy viselkednek velem, mint az oviban azzal a szeplős, szemüveges lánnyal, aki még nem szobatiszta. Egy idő után már kissé zavaró.
- Szerintem egálban vagyunk. Razz - nyújtom nyelvem rá, mintha nem épp az előbb jegyeztem volna meg tőlem szokatlanul idegen, arrogáns stílusban, hogy már kissé zavar a piszkálódása. Nem akarok én rosszban lenni vele. De ha ő így, akkor én úgy. Makacsságban legyőzhetetlen vagyok. *-*
- Hogy miiiii? O.O'''' - merednek ki gülüim a lány megjegyzésére. Érzem a véres sértődöttséget a hangjában, s tökéletesen jól ismerem. Igen, ez az a dolog, amit akkor teszel, amikor női büszkeségedet sértik meg. >.> Szegény Marie... biztosan nagyon rossz neki. Cearso hogy tehetett ilyet, hogy csak úgy elhagyta őt? O.O'''
- Hallottad ezt, Saya? Cearso biztosan kihasználta szegényt. Gyere, fel kell vidítanunk Mariét. Mi, nők tartsunk mindig össze. - már éppen azon voltam, hogy elfelejtsem Cearso buta-buta viselkedését velem szemben, azonban kiderült, egy nőtársamat sértette meg, s nem is akármivel. Ezt pedig soha, soha nem szabad megbocsájtani. Marie mellé lépek, s belekarolok az egyik karjába, ahogyan a barátnők szokták, s jelzek Sayának, hogy próbáljon ő is így tenni.
A nagy vidítási akció viszont nem tart kifejezetten soká, hiszen valami egyszerűen elragadja mellőlem a lányt. Esélyem nincs még csak az alakját sem észrevenni. Csak az elrántását érzem, s hogy aztán már nincs is mellettem. Mi a...? o.o Hűűű... Hát jobb lesz minél hamarabb utánajárni. Hacsak nem csapda az egész, hogy aztán minket is elragadjanak.
- Keressük meg Mariét! Honnan jöhetett a sikoly? o.o - próbálom a sikoly irányát betájolni, s futok Sayáék után. Elég para a helyzet. Nem lenne jó elveszíteni az egyetlen olyan tagot, akinek egyáltalán fogalma van róla, hogy mit keresünk itt.
Asuka
Asuka
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1507
Join date : 2013. Apr. 24.
Age : 34
Tartózkodási hely : Taft szépségszalonja

Karakterlap
Szint: 34
Exp:
[Küldetés] Vörös.. Exp_bal4530/4700[Küldetés] Vörös.. Exp_ures  (4530/4700)
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Vörös.. Empty Re: [Küldetés] Vörös..

Témanyitás by Sinon Szer. Okt. 08 2014, 19:43

Cearso hamar feleszmél a történtekre és gyors reakcióidejének köszönhetően, sikerül elég gyorsan futnia ahhoz, hogy ne veszítse el Marie nyomát, aki mindvégig sikoltozik. De talán a sikolya nélkül sem lenne nehéz tudni merre is "tart" ugyanis a száraz gallyak ropogása elég nagy zajt csap. A "dolog" amit Saya-chan látott úgy tűnik nem követ titeket, sőt mondhatni el is tűnt. De akkor mégis mi  vonszolja a lányt? Nem sokkal erre is fényt deríthettek, mert a sikoly abbamarad, és pár méter egészséges rohanásotoknak végül vége szakad.
- Segítség! - kiáltozik, mindkét kezével átnyúl egy jó vastag hálón, ami valami csoda folytán egy rózsabokron akadt fenn. A lány kissé zaklatottnak tűnik, sír. Sajnos az íjászok mit sem tehetnek egy ilyen helyzetben, egyetlen járható út talán az, ha lassan de biztosan elkezditek levágni a köteleket, hogy kibújhasson a hálóból. Mielőtt azonban bármit is tehetnétek a szemfülesebbek kiszúrhatják, hogy a lány "felett" egy farkas embléma jelenik meg, és szinte azon nyomban a környező bokrokból 6 "Gyors" Farkas bújik elő. Gonoszan rátok vicsorog, és az egyik felbátorodva máris a fogságban pihenő lánykára próbálja vetni magát.

Harci körök következnek. Nem kötelező a 250 szó most, viszont ha megírjátok akkor a jutalmat is úgy számolom majd. Persze csak ha mindhárman 250 vagy afölöttit teljesítetek Wink.
Ha valaki a kötél leszedésével próbálkozna, az egy cselekvésbe kerül minden alkalommal. Csak vágható, minden próbánál az illető dobjon Halál-Korona kockával. Halál esetén a lány is megsérül. A sebzés mértéke a felszerelt fegyver erejével/irányításával egyenlő. Ha az adott soron következő illető nem ír 4 nap elteltével akkor úgy vesszük, hogy nem támad, és a soron következő fog támadni.(természetesen a farkasok is támadnak Embarassed )

Saya kezd. 5 támadási lehetősége van. Nem kell egyszer sem pihennie.

Cearso: HP: MAX Páncél: MAX
Asuka:  HP: MAX Páncél: MAX
Saya: HP: MAX Páncél: MAX
Marie: HP: MAX Páncél: MAX
Kötél állapota: MAX

Gyors Farkas #1 HP: MAX
Gyors Farkas #2 HP: MAX
Gyors Farkas #3 HP: MAX
Gyors Farkas #4 HP: MAX
Gyors Farkas #5 HP: MAX
Gyors Farkas #6 HP: MAX

Sorrend:
Sinon
Sinon
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 325
Join date : 2014. Aug. 30.

Karakterlap
Szint: 1
Exp:
[Küldetés] Vörös.. Exp_bal10/10[Küldetés] Vörös.. Exp_ures  (10/10)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Vörös.. Empty Re: [Küldetés] Vörös..

Témanyitás by Saya Vas. Okt. 19 2014, 13:32

-Nők? Én még nem is vagyok még nő O.o
~Biológiailag már az vagy. Ész tekintetében sosem leszel :]~
Nyaa, jól van, na, értem én a célzást, hülye vagyok. De én úgy vagyok hülye, hogy tudok róla ;P
Mondjuk szegény Asuka nagyon felelni már nem tud, mert ugye elviszi valami a Marie-t, mi pedig szaladunk utána, jó sokáig, de bírom, kipihenten. Biztos nagyon erős vagyok a többiekhez képest \o/ Végül megtaláljuk, mikor fennakad valamin, és mindenféle kötelek tartják fogva, mint az ilyenféle filmekben meg hasonlók. Nagyon rossz látvány. Már hoznám elő az íjam meg a nyilaim, de látom, hogy sajna hiába lőnék, az fenn fog akadni a köteleken, és nem biztos, hogy el is fogja őket vágni a nyilam Sad
Mit csináljak? ><
~Árnyharcosnak kellett volna maradnod, és most a késekkel seperc alatt kiszabadítanád :]~
Ne gúnyolódj ._.
Aztán jönnek a farkasok is. Hát mondtam én, hogy ez a Piroska és a Farkas lesz o/ Csak itt most sok farkas van, a Farkas az viszont tuti az, akit láttam, csak nem jött utánunk. Viszont azt nem tudom, a farkasokat akkor most le fogom tudni szedni, vagy nem? O.o
Na nem baj, erre szokták azt mondni, hogy próba cseresznye, meg ilyesmi, bár most cseresznyénk az nincsen, nem baj. Először ráteszek egy nyilat az idegre, és kilövöm afelé a farkas felé, amelyik a Marie-t akarja megcincálni. Ha sikerül, ha nem, egy újabbat lövök egy másik felé, amelyik meg felénk vicsorít. És csak ezután lépek oda a kötélhez és kezdem vágni, ahogy csak tudom >< Mondjuk most ezzel a két lövésemmel is kicsit úgy érzem magam, mint Legolas, mert gyors vagyok velük, de remélem, hogy pontos is, mert az az igazság, hogy nem figyeltem oda owo


//Tehát első, majd hatos farkas támadva, próbaképp. Majd odalépek a kötélhez és ezek szerint 3 támadás + 1 mellékcselekvés beváltva a kötélvágásra.

Áucs Sad én nem fogok kötelet vagdosni ._.//


A hozzászólást Saya összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Okt. 19 2014, 13:33-kor.
Saya
Saya
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 735
Join date : 2013. May. 17.
Age : 21
Tartózkodási hely : Limen o/

Karakterlap
Szint: 32
Exp:
[Küldetés] Vörös.. Exp_bal3807/4100[Küldetés] Vörös.. Exp_ures  (3807/4100)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Vörös.. Empty Re: [Küldetés] Vörös..

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Okt. 19 2014, 13:32

The member 'Saya' has done the following action : Kockadobás

#1 '6-os dobókocka' :
[Küldetés] Vörös.. 4766612103_86ee832108_s [Küldetés] Vörös.. 4767249862_5877ffd2ef_s

--------------------------------

#2 '2 oldal halál/korona' :
[Küldetés] Vörös.. 4766597959_9de1fd561c_s [Küldetés] Vörös.. 4766591541_a6962e6ebb_s [Küldetés] Vörös.. 4766591541_a6962e6ebb_s [Küldetés] Vörös.. 4766591541_a6962e6ebb_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Vörös.. Empty Re: [Küldetés] Vörös..

Témanyitás by Sinon Vas. Okt. 19 2014, 19:35

Asuka jön, egy (1) támadási lehetősége van, nem kell pihennie. (A kötélvágáshoz mellékcselekvést is be lehet áldozni)

Saya támadásai találtak. Az első és a hatodik farkas vörös pixeljeikre robbannak, a kötélpróbák közül az első úgy tűnik jól ment, egy kis darabkát már is lemetszettél a kötélből, azonban a többi próbád során sikerül Marie-t is megvágni, aki halk nyöszörgéseket hallat. A maradék farkas pedig a hálóra veti magát, egy kivételével a többi szintén sebez a lánykába. No
- Se-semmi baj. Jól vagyok. - harap az ajkába. - megpróbálok nem mocorogni, hogy ne gabalyodjak jobban bele. Jó?

Cearso: HP: MAX Páncél: MAX
Asuka:  HP: MAX Páncél: MAX
Saya: HP: MAX Páncél: MAX
Marie: HP: MAX Páncél: -24
Kötél állapota: -8

Gyors Farkas #2 HP: MAX
Gyors Farkas #3 HP: MAX
Gyors Farkas #4 HP: MAX
Gyors Farkas #5 HP: MAX
Sinon
Sinon
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 325
Join date : 2014. Aug. 30.

Karakterlap
Szint: 1
Exp:
[Küldetés] Vörös.. Exp_bal10/10[Küldetés] Vörös.. Exp_ures  (10/10)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Vörös.. Empty Re: [Küldetés] Vörös..

Témanyitás by Asuka Vas. Okt. 19 2014, 19:47

Hát már valóban nincs olyasmire időm, hogy Saya-chancsinak válaszolgizzak. T.T Pedig el kell ám magyaráznom neki, hogy mi is az a női öntudat, és a büszkeség, meg a feminizmus. ^^ *-* Például arra is meg kell tanítanom, hogy az ilyen Cearso-félék mennyire biti-butuskák, amiért azt gondolják, hogy büntetlenül hagyjuk, ha egy nő társunkat kihasználják. >.> Tudom ám, hogy mindenféle csúnya, cenzúrázott dolgot csinált vele. >.> Ezért pedig meg kell büntetni, bizony. ^^ Ó, nem. Ő nem ér meg annyit, hogy felszabadítsam. Sokkal nagyobb büntetést adok neki. Sokkal rosszabb sorsot szánok számára. Neki itt kell maradnia. Hiszen ha itt képes lenne erre, akkor vajon a való világban mi mindent tudna elkövetni? Igen-igen, Cearso-kun, most szereztél magadnak egy ellenséget. Aki garantálja azt, hogy túlélj a SAO világában. Mindenképpen itt tartalak, ajár az idők végezetéig. Mindezt azért, mert kihasználtad szegény, pici Mariét. ^.^
A helyzetet hamar felmérem. Marie kötélcsapdában, bár fene se tudja, hogy hogyan is került oda be. Passzolom, de tényleg! Fogalmam nincs. ._. Saya persze gyorsabban kapcsol, és hű, de gyorsan. *-* Csak sajnos az a baj, hogy a kötelet pedig abszolút elhibázza. ._.
- Sayaaaa... .___. - lemondó sóhajjal lendítem a kétkezes csatabárdomat, s bármiféle cécózás nélkül belecsapok az egyik farkasba. Mindegy, melyikbe, amelyik épp a legközelebb van hozzám. Jobb lett volna, ha Saya a gyorsaságát a farkasokra koncentrálja, így már csak Mariét kéne kiszabadítani. De ez már veszett fejsze nyele.
- Nem baj, Saya, megpróbáltad. ^^ Legközelebb ügyesen. *-* - szurkolok neki, hogy legyen még ügyes. Aztán Cearsora sandítok, hogy vegye a célzást.
- Van még egy utolsó esélyed, hogy rendbe tedd, amit elrontottál. >.> - utasítom arra, hogy menjen, és mentse meg a hercegnőt. *-* Azok után, ami köztük történt, ez a minimum, bizony ám.

//Farkas #2-t lecsapom, mellékcselekedetem csak a pofázás, dobni nem kell, 47 sebzés + 4 vérzés, valószínűleg insta halál \o/ //
Asuka
Asuka
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1507
Join date : 2013. Apr. 24.
Age : 34
Tartózkodási hely : Taft szépségszalonja

Karakterlap
Szint: 34
Exp:
[Küldetés] Vörös.. Exp_bal4530/4700[Küldetés] Vörös.. Exp_ures  (4530/4700)
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Vörös.. Empty Re: [Küldetés] Vörös..

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 3 oldal 1, 2, 3  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.