Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

A Szőke, a Kék és a Vörös

4 posters

1 / 7 oldal 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

A Szőke, a Kék és a Vörös Empty A Szőke, a Kék és a Vörös

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Okt. 14 2013, 15:03

Hinari:

Élet: 28
Fegyverkezelés: 35
Erő: 34
Kitartás: 12
Gyorsaság: 42
Speciális képesség: 22
Páncél: 44

Peter Worker

Élet: 29
Fegyverkezelés: 26
Erő: 8
Irányítás: 26
Kitartás: 19
Gyorsaság: 30
Speciális képesség: 6
Páncél: 50

Anatole Saito:

Élet: 30
Fegyverkezelés: 28
Erő: 48
Kitartás: 13
Gyorsaság: 45
Speciális képesség: 14
Páncél: 35

Ellenfeletek: Illfang a Kobold Fejedelem + 3 Kobold Őrszem

A pont arányokat kérlek nézzétek ki a szörny harcokból, majd az első hsz-etekben a következőket jelezzétek: Hányszor jössz, hány körönként pihensz, mekkorát kell dobnod találathoz, mekkorát kell dobnod képességhez.


A hozzászólást Kayaba Akihiko összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Okt. 15 2013, 00:26-kor.
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

A Szőke, a Kék és a Vörös Empty Re: A Szőke, a Kék és a Vörös

Témanyitás by Anatole Saito Kedd Okt. 15 2013, 00:22

Nagy nap ez a mai! A három céhvezér összeverbuválódik, hogy a csúnya gonosz bossokon tréningezzenek kicsit és erősítsék a céheik közti, na meg az egymás közti barátságot. Úgy állapodunk meg az első boss ajtaja előtt, mint a western filmekben, mikor a rakoncátlan szellők tépázzák a jó, a rossz és a csúf kalapját. Ám én nevezném inkább magunkat eképpen: A Szőke, a Kék és a Vörös Cool

Belököm az ajtót, majd férfias vehemenciával iramodok meg, hogy szembeszálljak azzal a mobbal, kivel sosem találkozhattam eleddig.

19x támadhatok, 4 pihenőkört kell beiktatnom, mert minden 6. körben pihenek, nem kell dobnom fegyverkezelésre, ütésenként 48-at sebzek (+sebek) + harcos bónusszal=53

Elméletileg Ilfang és a segítők is lecsapva


A hozzászólást Anatole Saito összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Okt. 15 2013, 00:37-kor.
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

A Szőke, a Kék és a Vörös Empty Re: A Szőke, a Kék és a Vörös

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Okt. 15 2013, 00:26

Ellenfeletek: Óriáscsiga

A pont arányokat kérlek nézzétek ki a szörny harcokból, majd az első hsz-etekben a következőket jelezzétek: Hányszor jössz, hány körönként pihensz, mekkorát kell dobnod találathoz, mekkorát kell dobnod képességhez.
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

A Szőke, a Kék és a Vörös Empty Re: A Szőke, a Kék és a Vörös

Témanyitás by Anatole Saito Kedd Okt. 15 2013, 00:39

Remélem nem orrolnak meg rám a többiek, de várható volt, hogy az eleje igencsak uncsi lesz. Egészen a pókos-hányásos undormányig gyerekjáték az egész, kár lenne bepiszkolniuk a kezüket. Csüccs le és igyatok meg inkább egy nyugtató teát az igazi harc előtt. ^^

Óh, az a bizonyos Csiga, melyet még a kezdő Kota is leszólózott. Lássuk nekem hány ütésembe kerül? És bammm, egyetlen elegendő!


Óriáscsiga: 25 hp és 25 páncél, egyetlen ütésem harcos bónusszal 53-mat sebez.
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

A Szőke, a Kék és a Vörös Empty Re: A Szőke, a Kék és a Vörös

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Okt. 15 2013, 14:26

Ellenfeletek: IV. Bunmei

A pont arányokat kérlek nézzétek ki a szörny harcokból, majd az első hsz-etekben a következőket jelezzétek: Hányszor jössz, hány körönként pihensz, mekkorát kell dobnod találathoz, mekkorát kell dobnod képességhez.
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

A Szőke, a Kék és a Vörös Empty Re: A Szőke, a Kék és a Vörös

Témanyitás by Anatole Saito Kedd Okt. 15 2013, 14:44

Ohohhó, a Bunmei család első tagja Twisted Evil Nem menekülsz öcsisajt! Lehunyom a szemem, hogy összpontosítani tudjak, a képességem minden gond nélkül aktiválódik. Emlékfelidézés! A hírhedt Bunmei család legendájába kívánok betekintést nyerni, mégpedig az által, hogy az előttem lévő gólem szemszögéből tekintek vissza a régmúltra. Feltett szándékom, hogy információ morzsákra leljek, természetesen elsősorban II. Bunmeiről, kit már legalább fél éve üldözök. Ehhez azonban meg kell érintenem ellenfelemet, így nyakszirten ragadom és eltartom magamtól, hogy ne tudjon megütni, amíg én kutakodok.
Mikor visszatérek az emlékfelidézésből, nemes egyszerűséggel először megfejelem. Ilyenkor szédülök még egy kicsikét Rolling Eyes Ezután még párszor megcsapkodom Mr. Bunmeit, hogy végül kimúlva pixeleződjön szét.


Emlékfelidézést hajtok végre, elméletileg hetet tudok, de csak kettőt szeretnék ezekből felhasználni. Szóval két emlék rendel, egy a legendáról, egy II. Bunmeiről Razz
3 biztos találatommal kivégzem a bosst, nem kell dobnom, nem kell addig pihennem.
100 páncél+ 30 hp - 3x53 pontnyi sebzés megy rá.
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

A Szőke, a Kék és a Vörös Empty Re: A Szőke, a Kék és a Vörös

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Okt. 15 2013, 17:03

1. emlék: Izgulsz. Egy Kayaba Akihiko nevű emberi lény áll előtted. Balra nézel és Bawlor Bunmeit (I. Bunmei) látod. Jobbra nézel és Dragres Bunmeit (III. Bunmei) látod. Kayaba Akihiko megszólal:
- Látom már majdnem mindenki megérkezett. Ugye tudjátok, hogy miért teremtettelek titeket? - meg vagy zavarodva.
Dragresre nézel és ő vissza rád. Fogalmad sincs, hogy az alak miért mondja, hogy ő teremtett téged. Tovább beszél:
- Szép! Jó kis teszt volt, látom, hogy jól működik a programotok. - körbenézel, nagyon nem értesz semmit - Tudjátok, mindannyian óriási erővel bírtok. A célotok a világban, hogy a ranglétrára kerüljetek, legalább Zerios fölé.
Zerios név ismerős neked, tudtoddal egy nagyon erős alak.

2. emlék: Valami előre lökött. Hátra fordulsz, de már semmit sem látsz. Megragadod a lándzsádat és előre tartod. Egy kacajt hallasz a bal oldaladról. Kellemetlenül érzed magad.
- Ne szórakozz már, Srentok! Tudod, hogy nem látlak...
Egy hang jön mögüled. Lassú lépteket hallasz. Srentok megfogja a válladat és kissé összehúzod magad. Félsz egy kicsit tőle. Tudod, hogy sokkal erősebb nálad.
- Grakken, tudod, hogy mit mondott az az alak. Kővé változtat, ha gyenge maradsz. Én csak segíteni akarok abban, hogy erősebb lehess.
Nem hiszel abban, amit mond, de azért elmosolyodsz. Hálás vagy, mert törődik veled. Lassan kezded felé fordítani a fejed...

Ellenfeletek: Zerios az Ellentámadások Mestere

A pont arányokat kérlek nézzétek ki a szörny harcokból, majd az első hsz-etekben a következőket jelezzétek: Hányszor jössz, hány körönként pihensz, mekkorát kell dobnod találathoz, mekkorát kell dobnod képességhez.
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

A Szőke, a Kék és a Vörös Empty Re: A Szőke, a Kék és a Vörös

Témanyitás by Anatole Saito Kedd Okt. 15 2013, 18:24

Micsoda emlékképek! \o/ Teljesen bezsongok tőlük és csak még többet és többet szeretnék megtudni a legendáról. Szerencsére nem lőttem el az összes emlékkép felidézési lehetőséget :F

NYehehe, Zerios, hogy én mennyire nem csíptelek téged RazzÉs az a vicces, hogy most már egyáltalán nem vagyok betojva tőled! Először is megvárom szépen, amíg lilára vált, aztán bumm bumm bumm, gyorsan végzek vele, mielőtt rakoncátlankodna. És persze ha jön a pókicája akkor arról sem feledkezem meg.

50 páncél, 70 hp - 3x53 sebzés a bossra, ha kell, akkor további egy a segítőjére. Nem kell dobnom, nem kell pihiznem.
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

A Szőke, a Kék és a Vörös Empty Re: A Szőke, a Kék és a Vörös

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Okt. 15 2013, 18:34

Ellenfeletek: Baran a Bika Tábornok

A pont arányokat kérlek nézzétek ki a szörny harcokból, majd az első hsz-etekben a következőket jelezzétek: Hányszor jössz, hány körönként pihensz, mekkorát kell dobnod találathoz, mekkorát kell dobnod képességhez.
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

A Szőke, a Kék és a Vörös Empty Re: A Szőke, a Kék és a Vörös

Témanyitás by Anatole Saito Szer. Okt. 16 2013, 00:25

Baran \o/ A kedvenc bossom <3 Neki azért már megadom a tiszteletet, főhajtással köszöntöm, de aztán nincs kegyelem. Szépen megsorozom a bikucit! Aztán mikor kifulladok, akkor átadom a lehetőséget Hinarinak. - Parancsoljon hölgyem ^^

5x53=265 sebzés megy, marad 185 hp-ja. 6. köröm pihenőkör, nem kell dobnom fk-ra.
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

A Szőke, a Kék és a Vörös Empty Re: A Szőke, a Kék és a Vörös

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Okt. 16 2013, 16:17

Baran 5-öt sebez Anatba.

Boss: 185 HP
Anatole Saito: 150 HP, 30 páncél
Hinari: 140 HP, 44 páncél
Peter Worker: 145 HP, 50 páncél
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

A Szőke, a Kék és a Vörös Empty Re: A Szőke, a Kék és a Vörös

Témanyitás by Hinari Szer. Okt. 16 2013, 19:42


Eddig nem rejtett túl sok izgalmat ez a csarnok, békésen elnézegettem Peterrel, ahogy Anat sorra veri le a szintfőnököket, általában egy-egy sorozat elég is volt. A lelátó köve azonban kezdett kényelmetlen lenni, így végül felálltam, nyújtóztam egyet, és a legújabb boss felé lépdeltem. Ki is volt? Baran? Vagy nem találkoztam még vele, ahogy az előzőekkel sem, vagy csak régen volt, amikor még újoncként nézegettem, mit csinálnak a tapasztaltabbak. Lényegtelen, le kell ütni őket, hogy haladhassunk.
- Köszönöm szépen - mosolyogtam rá a fiúra, ki átadta a helyét, majd maximális sebességre gyorsultam, közben természetesen aktiváltam az első képességemet, hogy tudjak normálisakat is sebezni, és ne maradjak le Anat mögött túlságosan. Amikor mindez megvolt, addig vágtam a hatalmas bikát, amíg az végleg el nem pixeleződött.


Semmire sem kell dobnom, erőt növelem, így 56-ös sebzéssel 4 támadásból meg is ölöm a bosst (amúgy 6 köröm lenne).

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

A Szőke, a Kék és a Vörös Empty Re: A Szőke, a Kék és a Vörös

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Okt. 17 2013, 14:56

Ellenfeletek: Kha'ren a Tápláléklánc Csúcsa

A pont arányokat kérlek nézzétek ki a szörny harcokból, majd az első hsz-etekben a következőket jelezzétek: Hányszor jössz, hány körönként pihensz, mekkorát kell dobnod találathoz, mekkorát kell dobnod képességhez.
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

A Szőke, a Kék és a Vörös Empty Re: A Szőke, a Kék és a Vörös

Témanyitás by Anatole Saito Csüt. Okt. 17 2013, 20:47

Eljött az ideje, hogy az előre kifundált és megbeszélt terv alapján átadjam szépen a kezdeményezés lehetőségét. Minimális veszteséggel jutottunk el idág, ahogy terveztük, s így akarjuk folytatni ezután is. Különben is, ez a hányós pókos undormány amúgy sem a szívem csücske... - Switch Hinari! Parancsoljon kisasszony. - engedem előre meghajolva a lányt, ezzel átadva neki a teljes köröm.
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

A Szőke, a Kék és a Vörös Empty Re: A Szőke, a Kék és a Vörös

Témanyitás by Hinari Csüt. Okt. 17 2013, 23:18


Kha'ren. Fújtam egy nagyot, és Anat mellé lépdeltem, amikor megjelent előttünk a boss. Ide taktikával jöttünk, kivételesen egy általam felvázolttal, mi még fogalmam sem volt, hogy fog működni a gyakorlatban. Feszült is voltam miatta egy kicsit, sok függött a következő pár körtől, minimális életpontcsökkenéssel kellett volna megúsznunk ezt az egészet, de bíztam a legújabb képességemben, és a többiekben is. Nem véletlenül jöttünk együtt, ide csapatmunkára volt szükség.
Tudtam, hogy Anat előreenged, így volt megbeszélve, hiszen ezúttal nem szabadott neki sebződnie, a lehető legtöbb csapást nekem kellett kibírnom, ami furcsa érzés volt, de elengedhetetlen a sikeres továbbjutáshoz. Magabiztosan emeltem szemmagasságba a Katanát, és bólintottam a fiúknak: mehetünk! Így elsőként szálltam szembe a szörnyeteggel és az őt körülvevő tizenkilenc pókkal, arcomon halvány mosollyal növeltem meg az erőmet, hogy ezzel se legyen probléma a későbbiekben, a specem is minden probléma nélkül aktiválódott, bár ez nem volt meglepő, több mint háromszoros pontelőnnyel. Föld! És támadtam, nem a bosst, hanem 4 pókot, amihez igaz nem kellett volna sebzésemelés, de ennek nem most lesz jelentősége. Biztos találatokkal pusztítottam el, amennyit tudtam, majd összeszorított fogakkal vártam az ellentámadást.


/ Képességhasználat, erőm 56-ra növekszik, elpusztítok 4 pókot, majd beállok a maradék elé (mivel Anat átadta a körét, minden sebzés rám jön: 15x3 és 5 a bosstól, összesen 50). /

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

A Szőke, a Kék és a Vörös Empty Re: A Szőke, a Kék és a Vörös

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Okt. 18 2013, 00:06

Boss: 150 HP, 150 páncél
Óriáspók #1: 15 HP
Óriáspók #2: 15 HP
Óriáspók #3: 15 HP
Óriáspók #4: 15 HP
Óriáspók #5: 15 HP
Óriáspók #6: 15 HP
Óriáspók #7: 15 HP
Óriáspók #8: 15 HP
Óriáspók #9: 15 HP
Óriáspók #10: 15 HP
Óriáspók #11: 15 HP
Óriáspók #12: 15 HP
Óriáspók #13: 15 HP
Óriáspók #14: 15 HP
Óriáspók #15: 15 HP
Anatole Saito: 150 HP, 30 páncél
Hinari: 134 HP
Peter Worker: 145 HP, 50 páncél


A hozzászólást Kayaba Akihiko összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Okt. 18 2013, 00:13-kor.
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

A Szőke, a Kék és a Vörös Empty Re: A Szőke, a Kék és a Vörös

Témanyitás by Hinari Pént. Okt. 18 2013, 00:08


Boss, második kiskör. A pókok továbbra is elég sokan voltak, ám tudtam, hogy két körünk van a vérengzőig csak, hiszen egyikünknek sem volt olyan kis sebzése, hogy ne ölte volna meg őket egyből… esetleg Peternek pusztakézzel, Hisame nélkül, de még így is azt gondoltam, hogy le kell csapni a bosst két kör alatt, és kész. A dögök szépen levették az egész páncélomat, de sajnos úgysem úsztuk volna meg, így számítottam rá, és noha a páncélcsökkenésre nem tudtam felkészülni, az életpont- csökkenésre már annál inkább. Az előző körben megnövelt erőmmel négyet rávágtam a bossra, majd hátraugrottam a fiúkhoz, és meglendítettem a Katanát, közben erősen koncentrálva a földre, mint elemre. Ennek eredményeképpen létre is jött a sárgyűrű, ami csak arra várt, hogy a rám támadó pókok, (majd a kövi körben Anat) érintkezzenek vele.


4x56(=224) sebzés a bossnak, majd képességhasználat, semmire se kell dobnom. A képesség a pókok ezutáni támadása előttig tart, ebben az időintervallumban minden a körgyűrűvel érintkező lény erőre tett statjával gyógyulok, lefordítva: 134+6 hp gyógyulás(full hp), majd 15x3+5 sebződés a pókok és a boss által, marad 90 hp-m.

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

A Szőke, a Kék és a Vörös Empty Re: A Szőke, a Kék és a Vörös

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Okt. 18 2013, 00:13

A boss éhezik (1/3)

Boss: 76 HP
Óriáspók #1: 15 HP
Óriáspók #2: 15 HP
Óriáspók #3: 15 HP
Óriáspók #4: 15 HP
Óriáspók #5: 15 HP
Óriáspók #6: 15 HP
Óriáspók #7: 15 HP
Óriáspók #8: 15 HP
Óriáspók #9: 15 HP
Óriáspók #10: 15 HP
Óriáspók #11: 15 HP
Óriáspók #12: 15 HP
Óriáspók #13: 15 HP
Óriáspók #14: 15 HP
Óriáspók #15: 15 HP
Anatole Saito: 150 HP, 30 páncél
Hinari: 90 HP
Peter Worker: 145 HP, 50 páncél
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

A Szőke, a Kék és a Vörös Empty Re: A Szőke, a Kék és a Vörös

Témanyitás by Peter Worker Pént. Okt. 18 2013, 23:59

Végre mi következtünk! Végre volt szerepünk! Nyújtottam a lábaim bemelegítésképp, mintha ért volna itt valamit is, imitáltam, miként az ujjaimat hátratörve recsegtettem meg azokat. Ugráltam, tipegtem egy helyben kicsiket, mint a futók a nagy versenyek előtt. Húztam az övemen, fogtam a pálcám, készen álltam!
- Switch, Anatole Saito. – és adtam át a köröm tökéletes precizitással a barátomnak. Ezt kérték tőlem, hát én a maximumot nyújtottam, nem okozhattam csalódást.


A köröm átadva Anatnak.

_________________
Élet: 41; Fegyverkezelés: 52; Erő: 14; Irányítás: 21; Kitartás: 45; Gyorsaság: 37; Speciális képesség: 12; Páncél: 60
Keresés: 1; Akrobatika: 1 Súlyemelés: 1 Nyomkövetés: 3
Kertészkedés: Gyakorló szint; Lovaglás: Mester szint; Bűvészkedés: Haladó szint; Vadászat: Gyakorló szint

A Szőke, a Kék és a Vörös 296ogeu
Peter Worker
Peter Worker
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1008
Join date : 2012. Sep. 28.
Age : 32

Karakterlap
Szint: 26
Indikátor: Zöld
Céh: Young Justice

Vissza az elejére Go down

A Szőke, a Kék és a Vörös Empty Re: A Szőke, a Kék és a Vörös

Témanyitás by Anatole Saito Szomb. Okt. 19 2013, 00:21

- Köszönöm uram! - biccentek Peternek, majd beslattyogok Hinari sárgyűrűjébe, hogy felpumpálhassam életerővel a kiscsajt, majd támadom is a bosst. Egyet jobbról, s egyet barról, egyet meg azért középről, nehogy megszédüljön a kis drága :PAztán még játszok egy kis amcsi focit az egyik pókicával, mikor belerúgok.

2 ütés megy a bossra, 2x53 sebzés+2 seb, boss kinyúvad + még egy pókot kivégeztem.
Hinari 53 hp-t gyógyult.
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

A Szőke, a Kék és a Vörös Empty Re: A Szőke, a Kék és a Vörös

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Okt. 21 2013, 13:06

Óriáspók #1: 15 HP
Óriáspók #2: 15 HP
Óriáspók #3: 15 HP
Óriáspók #4: 15 HP
Óriáspók #5: 15 HP
Óriáspók #6: 15 HP
Óriáspók #7: 15 HP
Óriáspók #8: 15 HP
Óriáspók #9: 15 HP
Óriáspók #10: 15 HP
Óriáspók #11: 15 HP
Óriáspók #12: 15 HP
Óriáspók #13: 15 HP
Óriáspók #14: 15 HP
Anatole Saito: 150 HP, 30 páncél
Hinari: 101 HP
Peter Worker: 145 HP, 50 páncél
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

A Szőke, a Kék és a Vörös Empty Re: A Szőke, a Kék és a Vörös

Témanyitás by Anatole Saito Hétf. Okt. 21 2013, 20:41

Innentől kezdve már csak dózerolás Cool Ütök, vágok, rúgok, mindegy, csak vesszen az undormányos pókfajzata.

4 pókot kivégzek
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

A Szőke, a Kék és a Vörös Empty Re: A Szőke, a Kék és a Vörös

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Okt. 21 2013, 21:00

Óriáspók #1: 15 HP
Óriáspók #2: 15 HP
Óriáspók #3: 15 HP
Óriáspók #4: 15 HP
Óriáspók #5: 15 HP
Óriáspók #6: 15 HP
Óriáspók #7: 15 HP
Óriáspók #8: 15 HP
Óriáspók #9: 15 HP
Óriáspók #10: 15 HP
Anatole Saito: 150 HP, 30 páncél
Hinari: 71 HP
Peter Worker: 145 HP, 50 páncél
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

A Szőke, a Kék és a Vörös Empty Re: A Szőke, a Kék és a Vörös

Témanyitás by Hinari Hétf. Okt. 21 2013, 22:15


Szerencsére a képességem jól működött, és még Anat is bele tudott szaladni a körbe, mielőtt amaz semmivé foszlott volna, így újra maximális élettel nézhettem szembe a pókokkal… amik furcsa mód ezúttal nem oszlottak el hármunk között, mint a rendes bosson, hanem megint rám jött az összes, megszabadítva ezzel elég sok életponttól. Majd Anat leszedett néhányat, switch a megbeszéltek szerint nem történt, de még ennek ellenére sem változott a helyzet: az összes nyolckarú dög engem nézett ki magának, nem tudom mivel vívhattam ki ezt a „tiszteletet”, de nem annyira tetszett. Azaz mégis. Csapatmunka. Ez az elsődleges célunk, és amíg a többieknek nem volt lehetőségük a gyógyulásra, nekem igen. Így hát tűrtem és tűrtem, játszottam a tank szerepét, majd amikor végre az én köröm jött, rásandítottam az életcsíkomra, és két kézbe vettem a Katanát. Fény. Eddig erőn volt a bónusz, most áttettem sebességre, így hatszor jöhettem a négy helyett, persze a pihenőkört nem számolva. Arcomon bosszús mosoly jelent meg, úgy néztem farkasszemet a mobokkal, majd lekaszaboltam közülük ötöt, megkönnyebbülve a pixelek láttán: minél kevesebb pók, annál kevesebb sebződés.

Képihasználat, erőm visszaesik 34-re, de a sebességem nő, így 6 köröm lesz 4 helyett. 1 pihikör, és leszedek 5 pókot.

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

A Szőke, a Kék és a Vörös Empty Re: A Szőke, a Kék és a Vörös

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Okt. 21 2013, 23:52

Óriáspók #1: 15 HP
Óriáspók #2: 15 HP
Óriáspók #3: 15 HP
Óriáspók #4: 15 HP
Óriáspók #5: 15 HP
Anatole Saito: 150 HP, 30 páncél
Hinari: 56 HP
Peter Worker: 145 HP, 50 páncél
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

A Szőke, a Kék és a Vörös Empty Re: A Szőke, a Kék és a Vörös

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 7 oldal 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.