Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Event] Ahogy folytatódna...

+16
Joey Chrome
Jun
Drake Haru
Chancery
Szophie
Hinari
Phobos
Enheriel
Kokoro
Saya
Halász Alex
Mirika
Anatole Saito
Atoru
Shukaku
Rosalia
20 posters

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Go down

[Event] Ahogy folytatódna... - Page 2 Empty Re: [Event] Ahogy folytatódna...

Témanyitás by Szophie Szomb. Júl. 12 2014, 22:37

Név: Szophie Iryana
Születés helye, ideje: London, 2006. szept. 11.
Állampolgár: Angol és Japán
Anyja leánykori neve: Elizabeth Watters
Személyi igazolvány száma: 11032584
Oktatási azonosító: 18530042345106


2024.07.07.
A SAO leállásának napján


14:00. Az előkészületeket megkezdtük, az alanyon elvégeztük a megfelelő vizsgálatokat. Stabilizáljuk a vérkeringést, felkészítjük a testet a megterhelésre.
16:23. Az alanyt lekapcsoltuk a gépről. Életjelek pozitívak.  Szívritmuszavar minimálisan megfigyelhető. További vizsgálatok elvégzése.
17:26. A légzés leáll. Megkezdtük a megfelelő intézkedéseket.
18:35. Az alany állapota újra stabil. Óvintézkedések elvégzése. Továbbra is folyamatos felügyeletet igényel.



2024.07.08.


08:00. Az alany állapota stabil. Kisebb kiingások a vérnyomásban megfigyelhetők.
22:00. A mai nap eseménytelen. Az alany állapota továbbra is stabil.



2024.08.09.


14:21. Az alany magához tért. A pupilla reflexei működnek. Enyhe tudatzavar.
A mai napon megkezdődnek a további vizsgálatok.




2024.08.15.


Izomfejlesztési gyakorlatok elkezdése.




2024.08.16.


Az alany nem reflexei nem működnek. Manuális mozgása nem megfelelő.
Pszichológiai kezelés megkezdése.


2024.08.20.

Kérésre a pszichológiai kezelés abbamaradása.



2024. 08.29


Az alany önálló mozgásra képes, kezét felemeli segítség nélkül.



2024.09.10.


Az alany képes támlával ülni.



2024.09.15.


Egyedüli ülésre képes, lábait emelgeti.



2024.12.14


Önálló járásra képes. Reflexei megfelelően működnek.



2025.02.13.


Az alany kezelése befejeződött. Ugró, futó, és egyéb testgyakorlatokra képes. Gyógyultnak nyilvánítva.
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[Event] Ahogy folytatódna... - Page 2 Exp_bal12046/10500[Event] Ahogy folytatódna... - Page 2 Exp_ures  (12046/10500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Event] Ahogy folytatódna... - Page 2 Empty Re: [Event] Ahogy folytatódna...

Témanyitás by Halász Alex Vas. Júl. 13 2014, 00:24

2025.04.10.
Intermezzo

Fojtott, magyar szavak. Veszekedés. Mostanában egyre többször. Az ok pedig Alex. Kivétel nélkül. Mindig. Az anya hevesen a védelmére kell, míg a férfi állandóan azt fejezi ki, hogy mennyire csalódott.
- .... a fiúnk élete kettébe törött. Felfogod?
- Fel! Éppen ezért kellene jobban mögé állnunk, mint eddig. Hát nem érted, hogy szüksége van ránk? Hogy ne az vegye el az erejét, hogy mi egymással veszekszünk, ővele meg...
- Eleget foglalkozom, foglalkoztam vele így is. Eleve miért kellett ebbe a játékba belemennie? Sosem érdeklődött ezek iránt. Miért pont most?
- Ez nem ér! Talán direkt akart ott ragadni?
- Én nem tudok már semmit. A fiamból...
Alex a lépcsőn lefelé tart. A házaspár a lenti szobában, egy nagy nappaliban volt épp. Alex pedig a fönti szobájában. Lent volt a tolószék. Ahhoz pedig le kell küzdenie magát. Nem akart. Más választása nem volt, ugyanis időre kéne beérnie az edzőhöz, meg ma még találkozik a pszichológussal is. Ehhez pedig az apja adja a fuvart. Beszáll a tolószékbe és begurul az ajtó elé. Nem szólal meg, de az anya meglátja és elhallgat.
- Alex? - Fordul meg a papa. Összeszűkült ajkakkal lép felé, remeg a dühtől. - Épp jókor. Beszédem van veled.
- Igen hahh. Mond. - Jelenti ki a fiú egykedvűen. Volt már része ilyen beszélgetésekben. Az apja teljesen más, mint eddig, habár... eddig se foglalkozott vele annyira.
- Azt akarom, hogy hagyj fel ezzel a Gso-s valamivel. Nem volt elég az a gyilkos játék, most meg ezt vetted elő? Nem értelek fiam. -
- Cshhh - Csak elhúzta a száját. Hát erre ment ki a játék.
- Nem érted, hogy ez az utolsó esélyed? Tanulnod kellene gőzerővel az iskolába. Ne hidd hogy ha eddig jól ment, akkor ezután is jól fog. Vagy elfelejtetted a balesetedet amiatt a lány miatt?
Az is kiderülhet, hogy agykárosodásod van és nem tudsz tanulni többé.
- Nah de Mihály! -
Alex arca kimerevedett. Vékonnyá préselte a száját.
- Az orvosok azt mondták, hogy...
- Ugyan már. Az orvosok azt mondanak amit akarnak. Csak az biztos, amit magad tapasztaltál.
- Akkor had mondjam el, hogy...
- Azt mondd fiacskám, hogy miért kell neked az!?
Közelebb lépett a férfi, Alex meg reflexből lökte ki maga mögé a tolószékét, hogy megálljon a saját lábán.
- Azért mert dolgom van vele. -
Még mindig nem emelte fel a hangját. Nem merte, sosem beszélt még így az apjával, de ez az ember le akarja uralni! Most ez volt benne. Az érzései ezt kiáltották. A kiállás, a gesztusok, a szavajárása, a hangszíne. Mind mind ellenséges felhangúak voltak.
És nem mondhatta, hogy "mi ütött beléd apa?!"
A férfi megtorpant a hirtelen tett mozdulatra, elsőre nem is tudta, hogy mit akar a fia tenni. Valóban nem tudta. Rengeteg minden lejátszódott a fejében, mire végül is lezajlott a szeme előtt. "Csak" felállt. "Szembe helyezkedett vele."
- Nincs időd játszani tovább. Hagyj fel a gyerekességgel és tanulj rendesen. Gyógyszerésznek készültél. Elfogadtam. Nem az én szakmámat viszed tovább, de legalább egy olyat választottál amivel viszed is valamire. Nem szalaszthatod el egy ideig való ostobaságra. -
- Nem, ... nemfogom elszalasztani. Még mindig a gyógyszerészi szak a végcélom, de a sao alatt változtam. Meg kell tennem bizonyos dolgokat, hogy rendbe jöjjek. -
Nem teheti hozzá, hogy "érted?", hogy "értsd már meg!" A magas, vállas, sötétbarna hajú férfi nem válaszolt. Legyintett.
- Csak húzod az idődet, ami nincs. Akkora marhaságot meg nem kérek, hogy "változtál". Az ilyen gyenge érvek, minthogy "lezárult egy szakasz az életemben" meg társai nem csak hogy hidegen hagynak, de egyenesen szánalmasak. Nőj fel és teremts végre magadnak egzisztenciát. Nem érsz rá gyerekmeséket gyártani. Azt hittem ettől komolyabb vagy. -
- De én nem is. ...
- Cshh, két évig semmit nem csináltál! Mit akarsz még? Ingyenélő lenni a nyakunkon? -
- O.O Elég! Nem tudom mit akarsz, de.... de nem én akartam ott ragadni egy játékban! Osztályelső voltam, és az is leszek. Nem felejtettem annyit! Sokkal többet tudok a kortársaimnál... és, és tudod mit? Akkor sem lenne jogod így beszélni velem, ha történetesen nem lennék ilyen jó tanuló! -
- O.O Ezt a hangnemet kikérem magamnak öcskös! -
- Nem e, hát tudod mit? A magam módján oldottam meg eddig is mindent, most sem fogom másképp csinálni! Nem korlátozhatsz le! -
- Szembehelyezkedsz velem? Azt hiszed győzhetsz? Elmenni a kikönyörgött edzésedre se tudsz nélkülem!
Alexnek megrándult az arcizma. Azt nem teheti meg!
- Te! .. Te?!....
- Mihály az istenszerelmére! Kérlek hagyd őt! Hát nem látod, hogy ha hagynánk, a saját tempójában sokkal gyorsabban felépülne? Ő nem te vagy! -
Egy hosszú, szőke haj libbent tulajdonosának férjéhez közel, s így eltakarva vele gyermekét.
- Vegyük úgy, hogy ez is a rehab része, drágám. - Közrefogta a férfi fejét az ő törékeny kezeivel és magához vonta. Kis szünet következett, de végül feladta a családfő. Kiment egy "készüljetek, mert késében vagyunk"-al.
Alex megfordult, hogy leüljön egy székre vagy bármire ezután, s óvatosan odalibbenve, a törékeny kezek segítették is elhatározásában, majd a szerető szív főlé fogták. - Nincs semmi baj kicsim. Csak félt téged. -
Kintről a férfi szavai szűrődnek be.
- Istenit. A fiam... gyógyszerész kellene lennie... már azon a a szakon kellene lennie....
~ És mi lenne, ha nem lennék "ilyen" jó tanuló? ~
Kulcsfordulás, majd a legkisebb Halász toppan be. Al húga.
- Megjöttem. \o/ - Csilingel végig a házban vidám hangja.
Halász Alex
Halász Alex
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1731
Join date : 2012. Dec. 16.
Age : 29
Tartózkodási hely : JL palota; Hinari és Al közös lakrésze

Karakterlap
Szint: 36
Exp:
[Event] Ahogy folytatódna... - Page 2 Exp_bal5187/5300[Event] Ahogy folytatódna... - Page 2 Exp_ures  (5187/5300)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Event] Ahogy folytatódna... - Page 2 Empty Re: [Event] Ahogy folytatódna...

Témanyitás by Drake Haru Vas. Júl. 13 2014, 21:26

2024.07.07.
A SAO leállásának napja - odabent


Körös körül véres a mező, kezemet és ruhámat is összefestette. Jobb oldalt a farönkön egy agy darabka fehérlik. Bal oldalamon egy hulla, arca teljesen összeroncsolódva, koponyájának fele hiányzott. Jobb oldalamon egy másik hulla. Üresen tátongó szemgödrei emlékeztetnek már csak arra, hogy nemrégen még kínozták. Szép lassú halált halt, ahogy aprókat döfködtek bele egy hatalmas fegyverrel. Sok, kicsi vágás, s rengeteg vér. Az élmények koronázása képpen pedig utolsó alkalommal, míg az áldozat magánál volt, látásától is megfosztották. Hiszen ezt akarta. Valami ilyesmi féle kívánságot sikított.
Boldog mosollyal arcomon ücsörögtem művészetem középpontjában, és néztem, ahogy szépen lassan pixelekké bomlik alkotásom.
Aztán a következő pillanatban sötétség..


2024.07.26.

Erős fény. Fáj. Valami különös. Hol vannak a hullák? Mi történt?
Orvos arca pillantott le rám, ahogy lassan kinyitottam a szemem. A fény szúrt, a légzés szörnyű volt, mintha csak apró borotvapengék karistolnának minden alkalommal végig a torkomon. Nyöszörögtem, de ettől csak még rosszabb lett, így inkább abba is hagytam.
A művem.. Kiszabadítottak volna? De mikor? És ki? És miért nem emlékszem a harcra? Egy csapással végeztek volna velem?



2024.08.11.

Fehérség. Minden patyolat tiszta, és fertőtlenítő szagú. Már ismerem a napi rutint, hogy mikor hozzák az újabb adag fájdalomcsillapító szert, amely morfium tartalma végett rövid ideig kábává tesz, hogy mikor kapom a további gyógyszereim, a reggelit, az ebédet, a vacsorát, és mikor jön a nővér, hogy fürdessen, mikor a gyógytornász, a pszichológus, és mikor egy-egy szerzetes, hogy meglátogasson.
Örültek nekem. Mindig illedelmesen mosolyra húztam a szám, amikor láttam őket, hiszen nem akartam őket megbántani. És azért.. én is örültem nekik. Annak, hogy nem felejtettek el, hogy még mindig gondolnak rám, meglátogatnak, és kedvelnek - vagy talán szeretnek is. A testvérüknek tartanak, hiszen közöttünk mindenki egy nagy-nagy család. Vicces gondolat, de akkor is így van.

2024.08.22.
Egy újság került az orrom elé, és én unalmamban olvasni kezdtem. A főoldalon volt. Kayaba Akihiko megbukott.
Szóval akkor nem kiszabadítottak? Vagyis.. mindenki kijutott? De.. Akiket megöltem, azok vajon tényleg meghaltak? Utána kell néznem.. Majd, majd ha már nem fog fájni, hogy beszéljek.

2024.09.13.
- Szeretném, ha megkeresnéd nekem Alishát. Alisha Lient. A barátnőm volt. Fontos lenne. - suttogtam kívánságom a szerzetesnek. Igazából nem egy barát, hanem egy valaha volt áldozat - még M parancsára tettem, amit annyira szeretek. Ideje lesz megtudni, hogy vajon mennyi volt igaz a céhem hitvallásából.

2024.09.20.
Meglátogattak a barátnőim a régi iskolámból. Állítólag rengeteget voltak velem, amíg aludtam, viszont a rehabilitáció kezdeti szakaszában nem engedték be őket a termembe. Mindenesetre most itt voltak. Nevettek, velem együtt, és arról faggattak, voltak-e barátaim odabent. Amikor azt mondtam, nem igazán, nagyon sajnálni kezdtek. Legalábbis ezt mondták. De én megmondtam nekik, hogy nekem ez így jó, én akartam így. Erre jól megölelgettek. Azt mondták, ők továbbra is a barátnőim maradnak, és hogy mindennap meglátogatnak majd.

2024.09.15.
Igazán vicces nap volt. A pszichológus kíváncsi volt sok dologra. Én pedig még egy csöppnyit a fájdalomcsillapítóként használt morfium hatása alatt voltam. Így hát, mikor azt kérte, írjak le mindent, ami éppen eszembe jut, elég érdekes művet alkottam. Persze ez miatt valószínűleg még jó sok ideig kell járnom ehhez a nyamvadt nőhöz majd, de nem érdekel. Jó érzés így ráijeszteni. Most már tudja, hogy mit akarok.*-* A vérét a kezemen, a belei melegségét..! Persze idekint már jó leszek, mert annak kell lennem. Ha megtanulok járni, még suliba is kell mennem megint. Ilyen különleges SAO suliba. Kár, mivel ott nincsenek barátaim. Ha ismerőseim vannak is, azokkal inkább nem akarok találkozni.. a végén még viszont látnám egy áldozatomat. Azt azért nem akarom. Habár talán meg sem ismerne így, rendes iskolai egyenruhában, megfésülködve, becopfozott hajjal, és sugárzó tekintettel, barátságos mosollyal. Nem hiába, ez is én vagyok. A hétköznapi én.

2025.03.16.
- A szellemek legyenek veled! - hallottam még a kiáltást a hátam mögött, majd magamra csuktam az ajtót. Épp arra készültem, hogy felpróbáljam az új sisakomat. Egyáltalán nem érdekelt, hogy bent ragadok-e. Viszont ölni akartam. És hol máshol, ha nem egy virtuális világban, nemde?! Nem vagyok már igazi gyilkos. Azt nem néznék jó szemmel a barátnőim, sem a szerzetesek. És nem akarok a lelkükbe gázolni. Elég ilyen helyeken kiélnem a vágyaimat. Egyelőre elég.. Aztán majd meglátom, meddig fog ez így működni. Egyelőre elégedett vagyok a sorsommal, az életemmel. Talán még azt is ki merem jelenteni, hogy igazán boldog életem van.
Drake Haru
Drake Haru
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 255
Join date : 2013. May. 16.

Karakterlap
Szint: 21
Exp:
[Event] Ahogy folytatódna... - Page 2 Exp_bal1540/1700[Event] Ahogy folytatódna... - Page 2 Exp_ures  (1540/1700)
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

[Event] Ahogy folytatódna... - Page 2 Empty Re: [Event] Ahogy folytatódna...

Témanyitás by Saya Kedd Júl. 15 2014, 15:26

Levél:

A Hugi sokkal jobban lát nálam ebben a világban. Ő olvasta fel a levelet, ő irányította a tekintetem a sorokon és betűkön át. A mosoly már az enyém volt, és boldogan csaptam rá mindkét kezemmel a paplanra, a hús szinte csattant a fülem számára, azon a gusztustalan hangon, amit néha horrorfilmekben lehet hallani. Nekem ez a hang már mindennapos.
Eljön a Raven! Tényleg, igazán, eljön, meglátogat! Rövideket tudok szaladni, a szobán belül, az ablakhoz ezt meg is teszem. Belekapaszkodom a párkányba és nézek ki az üvegen, amin visszatükröződik haloványan a Hugi alakja, szőke haja és vöröslő szeme. Ruhája is piros, mint a kiömlő vér, vagy legalábbis aminek én régen láttam a kiömlő vért.
Rámosolyogtam, ő pedig visszamosolygott, kedvesen, a szeme is csillogott. Még sosem láttam őt ilyennek ezelőtt. Néztem egy darabig mögötte az átváltozott város fényeit és néztem, hogy mikor látom meg, ahogy begördül, akármin is utazik, vagy sétál, vagy ilyesmi. Mert tudtam már, hogy azonnal meg fogom ismerni. Ő ugyanis nem olyan lesz, mint a többiek a környezetünkben.
~Na, ideje visszafeküdni.~
-De én meg akarom várni. -suttogtam, mire a Hugi tekintete keménnyé vált. Kicsit összehúzta a szemét, és az ajkai keskeny vonallá változtak.
~Feküdj le pihenni. Legyen energiád akkorra, mikor Raven megérkezik.~
Bólintottam, mert be kell lássam, hogy igaza van. Még nagyon hamar kifáradok. Elfordultam az ablaktól és visszamásztam a húspaplanok közé. Milyen fura lesz, hogy a Raven az nem ezt fogja látni. Neki minden fehér lesz, mint egy kórházban, a virágok meg színesek, és illatosak, nekem viszont csak ő lesz az. Ő meg mindazok, akik velem voltak a nagy lebegő kastélyban, abban, ami az otthonom volt, ahol jól éreztem magam, ami az Én világom volt! A Raven tévedett, mert az embereknek nincs jóság, csak azokban, akik a kastélyban voltak. Ha lenne bennük jóság, akkor békén hagyták volna a Kayaba bácsit és még ott lehetnénk, az Anattal meg az Alexel, meg a többiekkel.
Lehunyhattam a szemem és aludhattam picit, mert a Hugi ébresztett. Lágyan rázogatta az agyam, nem fájt, csak kellemetlen volt. Mintha mocorgott volna benne valami.
~Ébredj. Megérkezett, már jön fel a lifttel.~
Tényleg? Tágra nyíltak a szemeim és felültem az ágyban. Megdörgöltem őket, hogy ne tűnjenek olyan álmosnak. Nem tudtam, hogy nézhetek ki, mennyire kócos a hajam, vagy ilyesmi, mert nem akartam az ablakhoz szaladni, nehogy az legyen, amit a Hugi ezelőtt mondott, hogy elfogy az erőm és majd nem tudok a Ravennel beszélgetni sem. Végül azért kimásztam az ágy szélére, és a levegőben, a húspadló felett lebegett a lábam már, mikor megérkezett.

Tényleg olyan volt, mint régen. Se egy oda nem illő húscafat, se vér, se eltorzult arc, se szemből kimászó pókica. A környezetben, ahogy látom, talán túl sápadtnak tűnik, de ugyanaz az ember, akivel voltam egy kazamatarendszerben meg akivel találtunk kottát és kristályt és mentünk az erdőbe. Akinek imádtam hallgatni a zongoraszavát. Még a mosolya is teljesen ugyanaz.
-Rav!
Lassan álltam fel az ágyról, mert tudtam, hogy én még nem ugrálhatok, mert állt is mögötte valaki, biztos egy orvos vagy nővér, nem tudtam meg nem is akartam megállapítani, előttük pedig nem is akartam ugrálni. Nem szaladtam, lépdeltem, pedig tudom már, hogy ilyen piciket tudnék szaladni gond nélkül, viszont a Hugi rám szólt, meg nem is akarok pont a Raven előtt elesni. Nem akarok sietni, de biztos megteszem valamennyire. Mert a Raven normális. A nyakába borulok végül szinte, és elsírom magam, de közben mosolygok, mert ezek örömkönnyek. Nem csak azért, mert végre viszontlátok valakit a kastélyból, az otthonomból, hanem mert végre úgy tapinthatok, mint réges-régen. A tolószéke gusztustalan, mint az összes többi, lüktető belső szervekkel és erekkel, de a Raven bőre és a haja, de még a ruhája is olyan, mint a selyem, a legfinomabb gyapjú, egy bolyhos-puha takaró. És már olyan-olyan-olyan régen nem éreztem már ilyet.
~Szeva.~ -mosolyog a Hugi isa fejemben, mert örül, hogy jól érzem magam. Tudja, hogy a Raven nem tud róla, de azért köszön neki, mondjuk szokott ilyet csinálni mostanában. A Hugi teljesen megváltozott, mióta újra itt van velem.
-Úgy örülök ^^ -most itt kint kicsit jobban töröm a japánt, de mégis olyan, mintha örökké ezt beszéltem volna. Pedig a játékban erre volt valami segédprogram, vagy micsoda, ami segített, mondjuk ezért is segédprogram. Most viszont hiába beszéltem eddig magyarul, most mégis úgy áll rá a nyelvem a keleti nyelvre, mintha mindig is ezt beszéltem volna. -Nagyon elfáradtál? Hosszú volt az út? Hogyan jöttél? Könnyű volt megtalálnod? És minden rendben? Jaj, annyi kérdésem van o/ Gyere!
Nem akarom, de azért elengedem már egy picit, és tipegnék a széke mögé, hogy majd én tolom, de erre engem tolnak el, hogy majd ők megoldják, de a lényeg, hogy végül bent vagyunk, és végül egyedül hagynak minket. Az ágyra ülök, mert szédülök, de utána már jobb lesz ^^
Saya
Saya
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 735
Join date : 2013. May. 17.
Age : 21
Tartózkodási hely : Limen o/

Karakterlap
Szint: 32
Exp:
[Event] Ahogy folytatódna... - Page 2 Exp_bal3807/4100[Event] Ahogy folytatódna... - Page 2 Exp_ures  (3807/4100)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

[Event] Ahogy folytatódna... - Page 2 Empty Re: [Event] Ahogy folytatódna...

Témanyitás by Jun Kedd Júl. 15 2014, 22:48

Végre vége!
Mintha tegnap lett volna, hogy minden elsötétült. Azt gondoltam megint valami event, vagy esetleg hiba lépett fel amit perceken belül orvosolnak is, és ismét folyik minden a már megszokott kerékvágásba ahogyan az történt is a bent töltött két év alatt. De nem így történt. Mire ismét rendesen működtek az érzékszerveim. A szobácskám helyett egy kórteremben feküdtem. Hófehér falak, mindenféle gépezet körülöttem, egy halomnyi nővér akik fel s alá rohangálnak, arra kérve, hogy ne üljek fel, várjak türelemmel még egy kicsit. "Mégis mi történik?" "Vége?" "Annyira szomjas vagyok..." ezen gondolatok ötlöttek elsőként a fejembe. Azonban még ha nagyon akartam volna sem volt annyi erőm, hogy mozgásra bírjam a testet amit közel két évig egy ágyhoz volt béklyózva. Szemeim forgatva barátkoztam a környezettel. Eleinte a hirtelen világosság, és túlzott fehérség bántotta a szemem, azonban lassan hozzászoktam a látványhoz. Vége. Végre... vége. Ugye vége?

Girl Version  Embarassed / Idol ending
Rövidke rehabilitáció, gyakori kontrollra járás, és néhány tucatnyi gyógyszer, és vitamin szedése. Mondhatni meglepően gyorsan kezdtem helyrejönni és lassacskán minden kezdett visszatérni a rendes kerékvágásba. Nevelőapám a szokásos goromba arckifejezéssel várt otthon, testvéreim nyakamba borultak, és még a komornyik is kellő tisztelettel fogadott.
- Végre itthon vagyok! - nyújtóztam annak örömére, hogy több éve először léphettem be a családi villába. Az elém táruló látványvilág semmit sem változott az idő során. Talán néhány új bútor és növény jelent meg a folyosókon. Utam elsőként pedig a dolgozóba vezetett, ahol ha minden jól megy letehetem az alapját a következő projektemnek.
- Otou-san? Odabent vagy? - kopogtattam meg az ajtót, majd még mielőtt érkezhetett volna a válasza már nyomtam is le a kilincset, és léptem be az ajtón, széles mosollyal az arcomon. Szavakra nem volt szükségünk ahhoz, hogy tudassam vele, hogy minden a legnagyobb rendben van. Épp és egészséges vagyok. Éppen elég volt neki a látványa, hogy mondhatni tökéletesen járok ismét. Nem remegnek meg a lábaim, nem tűnök sápadtnak. Legalábbis remélhetőleg érdekli. Az arcán közömbös arckifejezés ül, nem is vártam mást. Az íróasztala mögül les ki, csak hümmög egyet. Ezzel tudatva, hogy várja mit szeretnék tőle.
- Hazaértem. - mosolyogtam felé, majd helyet foglaltam egy széken. - Szeretnék egy kis anyagi támogatást kérni. Összeírtam, hogy mire kell a pénz, és utánanéztem mindennek... - toltam felé egy papirlapot, amin szépen gondosan fel volt sorolva a költségvetési tervezet, rajta szereplő felszereléslista, reklámterv, és néhány kiegészítőnek a lehetséges ára.
- Mi ez? - dörmögte miközben gyorsan átfutotta a lapon szereplő adatokat - Felejtsd el. Ennyi pénzt nem adok.
- Ez kérlek szépen a munkám. Legalábbis az lesz, és ne aggódj biztos vagyok benne, hogy nagy sikerem lesz. - kacsintottam felé, habár tudom, hogy ez nem fogja meghatni. Ennyi pénzt tényleg őrültség lenne elköltenie egy olyan dologra amiben nem bízik... Vagyis rám. Ez a biznisz amúgy is szerencsejáték, szóval megértem a kételyeit.
- Tudom, most azt kérdeznéd, hogy miért lenne érdemes, támogatnod egy eddig még ismeretlen Idolt. Vajon miben lennék más mint a többiek, mivel tudnék azonnal tekintélyt szerezni. Tudod jól, hogy tehetséges színész vagyok, játszom hangszereken, és még a hangom is elég jó. - mindenféle önimádástól eltekintve tényleg tökéletes vagyok a szerepre - Viszont, mondd csak melyik énekes képes női és férfi hangon is énekelni? Ezzel itt pár hónap alatt megötszörözöm a befektetett pénzed!
- Akkor sem támogatom. Ne zavarj, épp fontos munka közepén vagyok... - próbált elhessegetni, hangjában érződik az idegesség, de most minden más lesz mint korábban. Már nem vagyok egy kisgyermek akit egy labdával le lehet koptatni. Nem hagyom magam. Az asztalra csaptam.
- Már beszéltem a bátyáimmal is erről. Taka'Nii-sama pedig azt mondta, hogy mindenben támogat, és még egy jó menedzsert is tud nekem szerezni. Ne aggódj ennyit. Csak írj egy csekket az összeggel a többit pedig elrendezzük...
- Tessék... csak hagyj már békén.. - hezitált egy pillanatra, amikor Takashi nevét említettem. Jó ötlet volt vele példálózni, ugyanis megbízik az ö döntéseiben. Elégedett mosoly ült az arcomon, miközben kiléptem a szobából. Egyszerre éreztem hatalmas megkönnyebbülést, és büszkeséget is, amiért végre sikerült kiállnom saját magam mellett, és harcolni azért amit szeretnék.

Pár hónappal később...

- A mai koncert valami elképesztő volt! Ha így folytatod pillanatok alatt letaszítod a toplista trónjáról azt a senkit. - veregette meg a vállam jókedvűen az a fura öltönyös fazon aki a menedzseremnek nevezi magát. Azt az idióta mosolyt nagyon szívesen letörölném az arcárol, jobban mondva egyetlen mozdulatomba kerülne, ami nem is lenne más mint, hogy a színpad kellős közepén felhajtsam a szoknyácskám. De ezzel nem csak az ö jókedvét, hanem a saját hírnevem is tönkretenném amit persze nem szeretnék ilyen hamar elveszíteni. Legfőképpen azért nem mert rengeteg energiát fektettem bele, hogy ilyen mértékű hírnévre tehessek szert. A legújabb lemezemhez készült ruhácskában sétáltam az öltözőm felé, ahol felfrissítettem a sminkem, és máris mehettem a megbeszélt interview-ra.
- Biztos, hogy nem lehetett volna áttenni egy másik napra? Fáradt vagyok... semmi kedvem nincs hozzá...
- Biztos! Ez egy nagyszerű alkalom arra, hogy közelebb kerülhess a rajongóidhoz. Nem beszélve arról, hogy a legtöbb idolnak hónapokig kell dolgoznia azon, hogy egyáltalán bekerüljön az újságokba, te pedig alig pár hónap leforgása alatt már egy beszélgetős műsorba is meghívást nyertél! Nem szabad elha...
- Tudom tudom... - lengettem meg a kezeimet a levegőben, unott hangon pedig elcsitítgattam az idegesítő pasast. A terembe sétálva köszöntöttem a színfalak mögötti segítőket, és a szokásos jópofizást és hajlongást követően már csak várnom kellett, hogy behívjanak. Szerencsémre azt sikerült elintéznie ennek a balféknek, hogy elsőként mehessek fel, és álljak... akarom mondani üljek kamera elé, hogy aztán elsőként eshessek túl ezen. Mosolyt erőltettem az arcomra és besétáltam a tőlem már megszokott magabiztossággal, és eleganciával, kezeim között egy nyúlplüssel kezében egy teáscsészével, ami egyfajta kiegészítőként szolgált.
- Jó estét. - üdvözöltük egymást a műsort vezető hölggyel túlestünk néhány bemelegítés szerű rövidke beszélgetésbe, és máris jöhetett az a rész amiért itt vagyok.
- A mostani lemezed nagy sikert aratott. Mit gondolsz, minek köszönhető a sikered?
- Természetesen a rajongóim támogatásának. - vigyorogtam bele a kamerába.
- Haha! Az biztos! - szinte lerí róla, hogy nem egy ilyen kaliberű választ várt volna - Ha jól tudom már megvan a következő lemezednek az anyaga, igaz ez? Mesélnél róla egy keveset?
- Persze, hogy megvan. A következő számom egy virtuális világról fog szólni. De többet nem szeretnék elárulni. Sőt talán így is túl sokat mondtam. - kaptam a számra a kezeimet, megjátszva, hogy nem akartam elszólni magam. Pedig ez cseppet sincs így.
- Igaz is. Te is rabja voltál a Sword Art Online nevezetű játéknak igaz? Ez a borzalmas élmény adott ihletet ehhez a zeneszámhoz is?
- Természetesen. A játék rengeteg mindenre megtanított. Sőt talán most nem lennék itt, hogy ha azok a dolgok nem történnek meg velem, mint amiket odabent tapasztaltam.
- Értem. Azt mondod a sikered a játékban tapasztalt dolgoknak köszönheted. Mondanál pár példát? - a kérdését hallva cseppet sem haboztam, már fel voltam előre készülve a dologra. Ugyan nem adhatok ki információkat csak úgy a világnak... De ez kicsit más.
- Korábban már említettem, hogy gyermek korom óta zenélek. De a játék világában volt az első alkalmam arra, hogy színpadra lépjek és elő is adhassak valamit, nagy közönség előtt. Ott tanultam meg csapatban dolgozni, és azt hiszem egy "családba" tartoztam azokkal az emberekkel. Szóval ezúton is köszönöm, hogy velem voltatok srácok, az Artes Bandból! - integettem a kamerába, a lehető legtermészetesebb mosolyommal. Ugyan nem úgy nézek ki mint akkor, a hajam megnőtt, az öltözékem másabb, de megtartottam azokat a szimbólumokat, és elemeket amiket odabent is szívesen használtam. Vajon van aki nézte az adást a céhből? Vajon jól vannak?
Jun
Jun
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 1565
Join date : 2013. May. 10.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 32
Exp:
[Event] Ahogy folytatódna... - Page 2 Exp_bal3984/4100[Event] Ahogy folytatódna... - Page 2 Exp_ures  (3984/4100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Event] Ahogy folytatódna... - Page 2 Empty Re: [Event] Ahogy folytatódna...

Témanyitás by Joey Chrome Szer. Júl. 16 2014, 22:39

//Megbeszéltem Kokoro-val, hogy benne lesz a postomba!//

2024. július 7., azaz a SAO Log Out:
Azt a rohadt, ez aztán a kemény alvás volt! 2 évig azt álmodtam, hogy a SAO-ba rekedtem! Amikor ezt elmondtam az orvosomnak, mert komolyan azt hittem, hogy valamit olyant ittam, amitől szó szerint 2 évig aludtam, közölte, hogy nem álom volt... BAKKER, TÉNYLEG EGY JÁTÉKBA VOLTAM BEZÁRVA!! El is ájultam, amitől az orvos úgy megijedhetett, hogy mire magamhoz tértem, olyan kopasz volt a feje, mint a babapopsi. Jaaa, hogy ez egy másik orvos, mert az előző elájult a sokktól? Bocsi!XP De vissza a történethez: Kayaba-t, és a programozókat elkapták, börtönbe rakták, játékosokat kimentették, már aki életbe maradt, köztük a haverjaimat, akikkel a jobb oldalon lévő szobákba voltak, mikor be lettünk zárva, ám vissza kell gyógyulnunk, mert igen zombis állapotban voltunk, méghozzá annyira, hogy meg sem tudtunk mozdulni. Fúúj, az ott az erem a karomon?? Rohadtul lefogytam gyerekek! Eiji-re jobb ha rá se nézek, mert megint elájulok akkor, azt locsolhatnak fel! De szerencsére nem történt meg az eset, így nyugodtan ránézhettem, így nem volt gond velem a nővérkéknek és az orvosoknak, akik segítettek nekünk felépülni. Amikor már tudtam menni, igaz mankóval, a folyosóra battyogtam, hogy megnézzem legalább azt, hogy ki volt a bal oldali szomszéd szobába. Egy kislány volt ott. Szegény, olyan sápadt volt, mint a hold! És milyen sovány is! Az egyik nővérkét megkérdeztem, mi a neve. Kyrie Eleison, ezt felelte. Egy imáról nevezték el? De fura. Viszont szólt nekem a nővérke, hogy a nevelője azt kérte, hogy senkivel se beszélhessen a lány, bár ő sem tudja miért. Ezt nagyon furcsálltam. Tán Atombomba tervrajzok vannak a fejében, hogy nem beszélhet senkivel sem, vagy mi?

2025. Február 14., délelőtt:
Hónapokba telt, mire sikerült normális emberi alakot felvenni, és a többiek mehettek is el. Igen, a többiek, én nem. Ugyanis az egyik betegtől gethás lettem, miután ettem a mogyorójából – miután megengedte persze -, amiről későn derült ki, hogy a beteg leszopogatta a csokit róla... hé, ne mondjátok, hogy veletek nem történt ilyen?? HA-HA, very funny! -.- De legalább pont akkor mehettem ki, mint Kyrie. Éppen pakoltam a bátyám és a már menyasszonya, Milly segítségével, mikor láttam, hogy a nevelő éppen viszi Kyrie-t... amikor megláttam a nevelő arcát, elfehéredtem. ÚRISTEN, DE HISZEN EZ REBECCA CRIMSON, AKIT AMERIKÁBAN LECSUKTAK GYEREK PROSTITUCIÓ MIATT! Te jóságos ég, biztos a szabadulásakor japánba jött folytatni a „munkáját”! A bátyám ás Milly is felismerte, így hárman haza helyett kapásból a rendőrségre mentünk a kórházból. Vagyis csak én meg Milly, mert a bátyám Rebecca után ment titokban motorral, hogy lássa, merre kell majd a rendőröket küldeni. Csakhogy mikor mondtuk, kiről van szó, a rendőrök nemes egyszerűséggel kiröhögtek, ugyanis 17 évvel ezelőtt Rebecca állítólag meghalt autóbalesetben. MI VAN?
- MI VAN?! - akadtam ki. - Akkor ki az egérrágta Atya Úristent láttam, a szellemét talán?! Mondom, hogy az Rebecca Crimson volt, a fél HP-mra, jaj dehogyis, nem arra, hanem a fél életemre esküszöm! - esküdtem, akárcsak Milly, de kidobtak már a végére, mert unták a „show műsort”. Be akartam mutatni nekik a jobb középső ujjamat, de majdnem a kezemre csapták az ajtót, így nem tettem. Josh mikor visszajött, és megtudta a fejleményeket, konkrétan nem hitt a fülének, mert ő is azt látta, amit én és Milly.
- Most mi lesz?? - kérdezte Milly. - Nem hagyhatjuk, hogy abból a szegény kislányból prostituáltat csináljanak! - pár pillanatnyi halálos csend után Josh megszólalt.
- Nem is fogjuk. - Véresen komolyan mondta. Ajaj! Ha valamit véresen komolyan mondd, az azt jelenti, hogy valami őrültség jutott az eszébe, amibe engemet, és minden arra esélyest is belevesz! - Joey, tudod, hol laknak a barátaid? - Óóóh, hogy tudtam!
- Igen.
- Emlékszel még valamire, hogy harcoltál a SAO-ban?
- Igen. De miért?
- Azért öcsi, - kezdte el Josh. - mert most szükség lesz rá. Hívd a megadott helyre őket, - itt odaadott egy cetlit egy címmel. - a többit pedig elintézem. És siess! - mire készül ez meg? Remélem megadja a választ a megadott helyen!

2025. Február 14., éjfél:
00:00:00 perc. Jaa, hogy nem így kell írni az órát? Bocs!
- És nem mondta, hova megyünk?
- Nem.
- És miért nem?
- Nem tudom.
- Mire készül?
- Nem tudom. - értelmes beszélgetés barátok között, miközben Eiji és Ichigo motorjával mentünk a megadott hely felé, miután elmeséltem, mi a szitu. Egy árvaház? Nem Rebecca Crimson búvóhelyére kéne mennünk? Várjunk csak... Rebecca plusz árvaház egyenlő... TE. JÓ. ÉG. Grifi majdnem Eiji nyakába hányt, én meg nemes egyszerűséggel a betonnal tettem meg ténylegesen. Mondjuk Eiji pofán is vágta volna Grifit, ha az tényleg megteszi. Végre megérkeztünk oda, ahol Josh várt minket Milly-vel. Meglepődésünkre motorossisak szerű sisakkal takarták az arcukat, s valami furcsa ruha volt rajtuk. Mint annak az ezeréves Power rangereknek, csak páncélozottabb kicsit és modernebb jóval.
- Öhm Josh? Te most jelmezbált rendezel?
- Nem! Ez lesz az álruhánk, hogy ne ismerjenek fel minket!
- És miért golyóálló??
- Hogy le ne lőjenek minket! - oké, meggyőző érv megvolt a ruha mi létére! Miután hozzánk vágott négy darab ruházatot, hogy vegyük fel, én kapásból felvettem a magamét. Igaz, nem tudtuk, hogy van-e Rebeccánál fegyver, vagy pár fegyveres ember, de Josh mindenre felkészült. Még külön fegyvereket is adott nekünk. Pont olyanokat, amilyenek a játékban voltak!*.* Igaz, én kard helyett buzogányt kaptam, abból is csak a leütésre valót, de a pajzsom ugyanaz!*.* Csak eztán lopakodtunk be az épületbe egy csatornán át, egyenesen egy rakás gyerek közé. Megkértük őket, hogy maradjanak csendbe, de aztán egy alvó gyerek felébredt, s ijedtében torka szakadtából sikoltozni kezdett. Már azonnal jöttek is a nevelők... ostorral, bunkósbottal, egyéb fegyverrel.
- Hogy az a...!
- Kik vagytok, és mit kerestek itt?! - jött be dühösen Rebecca személyesen egy olyan ostorral, aminek a végén macskakaromszerű pengék voltak. Ezzel veri a gyerekeket?!
- A legrosszabb rémálmod Rebecca... - sziszegte Josh. A gyerekek a falhoz bújtak, mikor elkezdődött a csata...

2024. Február 15. Reggel:
„Egy csapat titokzatos hős elkapta, s a rendőrség épülete előtt hagyta lekötözve a halottnak hitt Rebecca Crimsont és társait, illetve egy rakás egyértelmű bizonyítékot, amik alapján az említett nő és társai egy árvaháznak álcázott épületben gyerekeket prostitúcióra kényszerítettek, s ha kellett, megkínozták őket, a gyerekeknek már akkor le kellett különböző férfiakkal, akiknek elég mély volt a zsebe, illetve az alvilágba dolgozott, amikor elkezdődött a havi ciklusuk. Az egyik orvos felismerte az egyik, 16 éves lányt, akit azonnal magához vett orvosi kezelésre, illetve a társadalomba való beillesztés érdekében mondván, hogy az ő hibája, hogy nem vette észre, hogy baj van, s így akarja kárpótolni a lányt. Illetve a rendőrséget súlyos büntetés sújthatja, mivel korábban jelentették Rebecca jelenlétét, ám elzavarták a jelentőket megalázva azzal indokolva, hogy már meghalt ahelyett, hogy utánajártak volna. A hősök kiléte egyelőre ismeretlen, a gyerekek leírása alapján sisakot viseltek, golyóálló ruházatot hordtak, illetve az egyiküknél egy pajzs volt látható. A polgármester reggel elárulta nekünk, hogy hálás a város nevében, amiért nem hagyták cserbe a gyerekeket, mikor a törvény őrei hátat fordítottak segélykiáltásuknak, illetve a szerkesztőség is köszönetet nyílvánit a bántalmazott gyerekek névtelen őrangyalainak.”

Azta, benne vagyunk a TV-ben, még ha csak említésre is!*.* De Josh szólt előre, hogy ne merészeljek jelentkezni, hogy mi voltunk, mert ha nem tudják, hogy kik voltak, úgy nem leszünk nagy bajban. Aaaaaw, pedig olyan jó lenne híresnek lenni.Sad De igaza van, jobb ha titokban tartjuk. Ám nem jelentette azt, hogy itt csak úgy megállunk! Ááá nem, hiszen így annyi olyan bűnözőt kaphatunk el, akik ellen nem tesz a rendőrség, így biztonságban lehet Tokió!

13 évvel később:
35 éves koromba tettük le végleg a hősködést, amikor is a rendőrség végre tette a munkáját, így nem kellettünk már. Eddig dolgozott az Őrangyal Brigád (a nép nevezett el minket), ma már teszik a tagok a dolgaikat: Josh és Milly egy múzeumban dolgozik, Eiji Bokszbajnokká vált, Ichigo harcművészetet tanít, Haru (Grifi) meg a rendőrségen dolgozik (na ezért lett komolyabb főleg!). Ami engemet illeti, én járom a világot különböző célok végett, közben ahol kell, segítek a rászorulókon. Hát igen, ez az életem jelenleg, s szeretem. Nem cserélném el a SAO-s életemre, hisz itt lehetek nagy hős, amiről mindig is álmodtam. Csak fel kell nyitni a szemünket!


A hozzászólást Joey Chrome összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Júl. 17 2014, 14:41-kor.
Joey Chrome
Joey Chrome
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 934
Join date : 2013. Feb. 11.

Karakterlap
Szint: 30
Exp:
[Event] Ahogy folytatódna... - Page 2 Exp_bal3383/3500[Event] Ahogy folytatódna... - Page 2 Exp_ures  (3383/3500)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Event] Ahogy folytatódna... - Page 2 Empty Re: [Event] Ahogy folytatódna...

Témanyitás by Kokoro Szer. Júl. 16 2014, 23:41

A kinti zajok tompák voltak. Nem mertem megmozdulni. Nem tudtam, mi történik. Még sosem volt ilyesmi. Mindig csend volt. A nevelők nem szerették a zajokat. A sikoltozást és a kiabálást. Csak akkor viselték el, ha a Vendég kérte külön. Olyankor nekünk is ránk szólt. Nekem még nem volt olyan Vendégem. De valakinek már igen. Félelmetes volt.
Ugyanúgy, mint ez. Ugyanolyan félelmetes. Elfehérednek az ujjaim. Szorítom a rövid szoknyám szélét. Vissza akarom kapni a régi ruhám. Azt, ami a SAO-ban volt rajtam. Vagy a páncélom. Amiben amazon lehetek. Abban... ellenállnék. Abban ellen tudnék állni.
Kinyílt az ajtó. Lehajtottam a fejem. Dübörgő lépteket hallottam. És más, egyéb zajokat. Kiáltásokat, üvöltözést, pattogtatást. A kinti hangko felerősödtek a nyitott ajtón túl. Egy kéz ragadta meg a kezem. Meglepődve néztem fel. Fiatal kéz volt, ismerős.
Az a fiú volt, aki a sisakot megvette. Abból a pénzből, amit a Kedves Vendég adott. Félelemmel volt tele a szeme. Ugyanis belenéztem. A szemébe, egyenesen.
Annyit mondott, "gyere". Én pedig mentem. Lassan és botladozva, türelmesen. Nem volt energiám futni. Távolodtunk a hangoktól, a zajoktól, a kiabálástól. Egy olyan ajtón mentünk be, ahol eddig sosem volt szabad. Ismerős sziréna ütötte meg a fülem, a falakon piros és kék fények villogtak. Rendőrség, ugrott eszembe a szó. Nem tudom, hogyan és miért.

Később megtudtam.
Nagyon hosszú volt a történet. És nagyon nem értettem. Rebecca Crimson. Csak ráztam a fejem. Nem. Ő a nevelő. Sosem volt neve. Nem tudtuk a nevét. Senkinek sem volt neve. Csak nekem... és az Kokoro. Houseki no Kokoro. Aincradból, az Angelic Voice céh tagja. Van egy kerek szobám a toronyban. Egy sakálom, Jackal, és egy pókom, Norm.
Kyrie Eleison.
Nem ismerem a lányt, akit így hívtak.
Majd később rájöttem, hogy tévedtem. Ismertem. De az a lány már halott. Rebecca Crimson ölte meg. Az első Vendég ölte meg. A SAO ölte meg.
Fokozatosan néztem egyre feljebb. A doktor türelmesen várt. Mindent megadott, mondanom sem kellett. Kellemes volt az otthona. De férfi volt. És a férfiak a Vendégek. Féltem, nagyon, eleinte. Lefeküdtem az ágyra, és vártam. De ő nem csinált semmit. Megsimogatta a hajam, megcsókolta a homlokom. És azt mondta, "Jó éjt". Majd kiment. Nem értettem, miért megy ki.
Másnap elmagyarázta. Elmagyarázott mindent a munkámról. Hogy mit dolgoztam, hogy mit kellett csinálnom. Csak egy ideig magyarázott. Aztán megnyugtatott. Talán azért, mert víz folyt a szememből.
Megtudtam, mi az a tévé. Olyan hangos doboz, amiben képek villognak. Viszont azt nyugodtan lehetett nézni. Kicsit olyan volt, mint a SAO. Abban hallgattam végig, mi történt. Még a kórházban, ahova bevittek. Rezzenéstelenül néztem. Az ujjaim kifehéredtek, ahogy szorítottam a szoknyám.
Nem tudom, miért. De azt tudtam, hogy a Sword Art Online volt. Ő mentett meg.
-Köszönöm.
Mondtam halkan. Kyrie-ként. Kokoro-ként. Az orvosra néztem. Az orrára. Az már nagyon közel van a szeméhez. Kérdeztem tőle valamit. Ő bólintott és mosolygott. Azt mondta, időbe telik. És hogy gyógyuljak fel. Ő majd intézkedni fog.


folyt. köv.
Kokoro
Kokoro
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 402
Join date : 2014. Feb. 15.
Age : 26
Tartózkodási hely : Angelic Tower

Karakterlap
Szint: 20
Exp:
[Event] Ahogy folytatódna... - Page 2 Exp_bal10/1500[Event] Ahogy folytatódna... - Page 2 Exp_ures  (10/1500)
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

[Event] Ahogy folytatódna... - Page 2 Empty Re: [Event] Ahogy folytatódna...

Témanyitás by Rosalia Vas. Júl. 27 2014, 16:25

Az eventet még jó ideig nem zárom le, viszont kiosztom a jutalmakat azoknak, akik eddig már írtak. Továbbra is be lehet szállni az eventbe és lehet folytatni a megkezdett játékokat is. Függetlenül attól, hogy ki hány postot írt és hány szót produkált, ugyanolyan mértékben jutalmazom a résztvevőket.


Jutalom: 300 arany és 1 db szabadon választható,
bármilyen tierű, gyakori kristály _vagy_ poti _vagy_ méreg.


Bejelentőben kérjétek a választott itemet, linkelve az itteni első postotokat hozzá, majd automatikusan beírhatjátok az adatlapotokra.
Rosalia
Rosalia
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 1543
Join date : 2012. Nov. 01.

Vissza az elejére Go down

[Event] Ahogy folytatódna... - Page 2 Empty Re: [Event] Ahogy folytatódna...

Témanyitás by Hinari Vas. Aug. 10 2014, 14:07


Ébredés
Most nem szólt zene. Hiányoltam. Nem tudtam mozogni. Nem tudtam sírni. Sírni akartam. Magam sem tudtam, miért.

Könnyes szemekkel meredtem a plafonra. Ennyit számított volna? A szerverleállásnál minden könnyebben ment, dühített a tehetetlenség, és az elkeseredettség belülről emésztett. Fogalmam sem volt, miért érzek így. Hiszen vége van. Többen nem fognak meghalni. Mindenki megmenekült. Akkor miért?

Bejött az első nővér. Ahogy meglátott, odafutott hozzám. Behunytam szemeim, léptei élesen koppantak a padlón. A géppel babrált valamit. Nem izgatott. Kezeim ökölbe szorultak. Miért nem vagyok elégedett?

Nem értek rám. Úgy rohangáltak, mint a bogarak, a hangosbemondó állandóan szólt, különböző számú kórtermekbe vezényelve a nővéreket és az orvosokat. Nem voltam egyedül. Mindenki felébredt. Arcomon megjelent az első mosoly.

- Oh hála az égnek! – anyum az ágy szélén sírt, kezeivel átölelve, de féltőn, vigyázón, nehogy kárt tegyen bennem. Ránéztem, de a fájdalomtól eltorzult az arcom, ő pedig sietve visszahúzódott, ám továbbra is engem nézett, boldogan, úgy, ahogy csak egy anya tud a lányára. Szólni akartam, akármit, ám nem tudtam megformálni a hangokat. Örültem nekik. A kezdeti, iszonyú érzésem elmúlni látszott, apró kétellyé húzódott vissza, mely ugyan ott kapirgált, utánam kutatva, valahol mélyen, ám a családom látványa hullámokban söpörte el. Itt voltak, mindhárman. Hiszen ezért harcoltam. Apa ott állt anya mögött, igyekezett visszatartani, ám rajta is tisztán láttam, mennyire el van érzékenyülve. Aggódtak értem. Szeretnek. Miért kellett bent ragadnom ahhoz, hogy erre rájöjjek? Elszégyelltem magam, de a viszontlátás oly édes volt, hogy legszívesebben őket öleltem volna, egész nap. Mosolyogva figyeltem mindkettejüket, majd tekintetem Naithenre tévedt. Két kezével a párkányon, nézett kifelé, a szél szőke haját simogatta. Ő komoly maradt.
Anyuék kimentek. Ketten maradtunk, közöttünk a csönd, amely minden másodperccel egyre nehezebb lett. Végül felém fordult, arca megváltozott, a komolyságot átvette a szeretettel vegyes együttérzés. Pillantását követve vettem csak észre az aranyserleget, mely ott pihent, ott fénylett mellettem.
- Sajnálom – mondta.
Már tudtam, mit éreztem felébredéskor. Illetve azt, hogy miért.

*
Lejárt a látogatási idő. Elfáradtam, ám gondolataim vissza-visszatértek a bent töltött utolsó percekhez. Megpróbáltam felidézni, mi történt, de minden homályos folt volt csupán. Sóhajtottam, a fájdalom fokozódott. Bejött egy nővér, újabb tűszúrás, tompa benyomások, hangulat, magány, csönd. Levették a sisakot, a sajtó bemondta, hogy már veszélytelen.
Alex!
Fel akartam kelni, de képtelen voltam mozogni. Súlytalanság. Béke. Zavaros álmok.

- Ple… - köhögtem. Torkomat égette a levegő áramlása.
- Kérlek ne erőltesd a beszédet. Még nem állsz készen.
Megráztam a fejem.
- Pleeeashhe… - nyögtem, arcomon olyan mértékű ijedtség ült, hogy a nővér elhallgatott. Kirohant, hogy pár perccel később egy orvossal térjen vissza. Össze kellett szednem magam. Tudnom kellett, hogy ő jól van-e.
- I’m listening to you – mosolygott a férfi.
- Al… - nyeltem egyet – Ahhkrl… - nem tudtam folytatni, a világ forgott körülöttem. Elájultam a megerőltetéstől.

Minden nap bejöttek. Biztatni, segíteni, akárcsak a jelenlétükkel is. Hálás voltam nekik, de Alexért nagyon aggódtam. Tudtam, ő maga mondta, hogy rossz volt a NerveGearje. Beszélni csupán szavakat tudtam, ám azokat sem érthetően. Naithen hozott egy lapot, ceruzát. Remegett a kezem. „Alex”. Megígérték, hogy megkeresik.

Nincs eszméleténél még, de életben van.
Megnyugodtam. Hiszen bíztam benne.


Köszi az eventet, Ró. ^^
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[Event] Ahogy folytatódna... - Page 2 Exp_bal29686/10100[Event] Ahogy folytatódna... - Page 2 Exp_ures  (29686/10100)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Event] Ahogy folytatódna... - Page 2 Empty Re: [Event] Ahogy folytatódna...

Témanyitás by Rosalia Kedd Márc. 31 2015, 10:20

A topicot újra megnyitottam, ezután is van lehetőség ide élményeket írni, a dátum azonban ezúttal 2025. március 31. és van minimum szószám is, ami 500. Ezután fix 200 arany jár minden postolónak - fejenként, nem postonként. És igen, annak is jár a jutalom, aki korábban írt már ide!
Rosalia
Rosalia
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 1543
Join date : 2012. Nov. 01.

Vissza az elejére Go down

[Event] Ahogy folytatódna... - Page 2 Empty Re: [Event] Ahogy folytatódna...

Témanyitás by Asuka Kedd Márc. 31 2015, 15:13

Az egész csupán a pillanat műve volt. Felpattannak a szemeim, a valódi szemeim, s az orromat a tipikus kórházszag csapja meg, mely éles kontrasztban áll a Konkurenciában terjengő, hivalkodó levendula szappan illattal.
Érzem a szívverésem. Érzem a szívverésem, hosszú évek óta először, az egész pedig olyan gyötrő fájdalommal jár, mint még semmi. Képtelen vagyok mozogni, csupán a szemeim cikáznak ide-oda, hogy valami ingerben gazdagat találjanak. Ha tudnék, akkor viszont most végre, békésen elmosolyodnék. Végre érzem a saját szívem dobogását... Végre ismét a saját testemben vagyok.
Megerőltetem magam, s megemelem a kezeimet. Teljesen, egészen lesoványodtak, amit így, a szemüvegemen át is látok. A sisak már évekkel ezelőtt lekerült a fejemről, hogy cserébe valami más, az AmuSphere kerüljön rám. Na persze, akkor és ott nem magyarázták el ennek a lényegét.
Leveszem magamról a szemüveget, ami egészen melegnek bizonyul a folyamatos működés miatt. Oldalra fordítom a fejem, s további olyan embereket veszek észre, akik hasonlóképpen tesznek. Nekik sem a NerveGear van a fejükön. Mindannyian egy olyan eszközt viseltek, amilyet én.
Aztán kitör a pánik. Orvosok, nővérek szaladgálása ide és oda. Az egész kórház megbolydult. Mikor velem kezdenek el foglalkozni, első dolguk, hogy gyorsan stabilizálják az állapotomat. Nagyon régóta feküdhettem már itt, a testem teljesen elgyengült.
- Kéhhem... - a torkom teljesen kiszáradt. Alig jön ki néhány hang belőlem, amikor megpróbálom megszólítani az egyik nővért. Tudnom kell valamit.
- Mennyien haltak meg? - tudni akarom a választ. Tudnom kell. Muszáj tudnom, hogy mi az, amiben hittem. Hiszen mi van, ha még sem?
A nővér csak megcsóválja a fejét, s sokatmondóan pillant rám. Ugyan csak egy röpke másodpercre találkozik tekintetünk, de ez is elég, hogy felfogjam. Nagyon elrontottam.

Még egy hetet kellett eltöltenem a kórházban. Vannak, akiket hamarabb elengedtek otthoni ápolásra. Másokat viszont még mindig bent tartottak. Főleg azokat, akik nagyon fiatalok, vagy jobban megviselte őket a dolog. A hetet igyekeztem úgy tölteni, hogy a lehető legkevesebb interakcióba kelljen lépnem másokkal. A rengeteg játékos közül senki nem ismert fel. Vagy annyira el voltak foglalva a maguk dolgával, vagy tényleg nem ismertem őket Aincradon belül. Vagy csupán annyira eltorzult a külsőm, amíg a gépeken aludtam, hogy gyakorlatilag lehetetlen lett felismerni engem. A hajamat levágták, körülbelül a vállamig ér, ráadásul fekete. Hiszen senkinek sem lehet természetes rózsaszín a haja, még egy animében sem. >.> A testem teljesen lesoványodott, az alakom már egészen vézna, s kilátszanak a csontjaim is. A lábaim és a karjaim körülbelül csak csontokból és bőrből áll. Igaz, annyira már megerősödtem egy hét alatt, hogy segítséggel ugyan, de tudjak újra járni.
Az időm nagy részét a hírek olvasásával töltöttem. A lehető legkevesebbet beszéltem másokkal. A halottak listája érdekelt a legjobban. A több ezer halott közül azonban csak nagyon nehezen akadtam rá egyre-kettőre, akiket úgy hittem, felszabadítottam. Talán túl sok a név, talán nem lehet megkeresni a tűt a szénakazalban. Vagy talán már rég nem is gondoltam rájuk. Lehet, hogy hosszú ideje már annak, hogy bármikor is megpróbáltam volna felidézni a neveiket. Az arcaikat. Én nem ezt akartam.

A hatóságok elég komolyan veszik a SAO-t. Kayaba Akihikot, és fejlesztő társait rács mögé csukták. A tárgyalásuk folyamatban. Annyi pert kaptak a nyakukba, hogy a legtöbbre a rendőrség csupán egy sablon választ küldött. A jelenleg folyó eljárások miatt nem tudnak külön foglalkozni azzal a tízezer játékossal, akiket a játékba juttatott.
Készülök arra, hogy kiderülhet az is, hogy sok embert más játékosok öltek meg. Választanom kell. Vagy vállalok néhány év börtönt, vagy keresek egy jó ügyvédet.
Már aznap csörren egy telefon valamerre.

Nem halogatom a dolgot. Az ügyvéd komolyan foglalkoik az esettel, hiszen ez a dolga, ezért van kifizetve.
Még mindig nagy a felbolydulás a SAO botrány miatt. Ráadásul további játékokat akarnak kiadni a konzolra - amit én igazán nem értek. Miért? Miért ilyen öngyilkos faj ez az emberiség? Sokaknak ez persze nem tetszik, és meg tudom őket érteni.
Az egyik nyomozó csoport a SAO-s vörösök után kutat. Közülük is csupán az extrém esetekkel. Feltettek egy hirdetést, hogy aki tud róluk valamit, az jelentkezzen.
Sikerült kiegyeznem magammal. A legjobb lesz, ha látszólag vállalom a felelősségem, egyetlen tettemért. A nyomozó csoport ugyanis nem fog tudni utána járni minden egyes PK-nak, így csak a legsúlyosabbakat keresik. Azok, akik tömegeket irtottak ki, s céheket vezettek.
Rólam nem tudhatják, hogy extrém eset vagyok.
Kontaktoltam tehát az ügyvédemmel a hatóságokat, akik felelnek ezért, s holnap ki is küldenek valakit. Egyébként végre otthon lehetek... bár még mindig szükségem van segítségre. A régi szobámba új ágyat hozattam, hiszen a régit már elrakták. Elkeserítő látvány a saját holmijaidat bedobozolva látni. Másrészről egyáltalán nem ragaszkodom hozzájuk. Már el is felejtettem, hogy vannak.
Még most is rendszeresen Aincraddal álmodok. Igaz, nem kerestem fel senkit a régiek közül. Még Kagurát sem. Úgyis tudom, mi történt.

Néhány hét múlva már elmondhatom magamról, hogy testileg egészséges vagyok. Amint normálisan emberek közé tudok járni, első dolgom, hogy vegyek egy szolárium bérletet. Ez annyira nem volt egyszerű. Már nem az, hogy megvegyem, hanem az, hogy odaérjek. Az egyik villamos megállóban ugyanis valami tündérkés játékot reklámoztak, én pedig összeestem. Egy idősebb férfi segített talpra állni, de persze nem mondtam el, hogy miért volt pánikrohamom.

Hónapok telnek el, amíg végre sikerül az ügyemmel foglalkozni. Akit megöltem, Rokurou Amaterasunak hívják, és egy akkor tizenkilenc éves ex-sportoló volt, aki ráadásul egy baleset miatt kerekesszékbe került. A testvére szintén meghalt a játékban, azonban nekem hozzá semmi közöm. A szülei utálnak. De nekem jobb ügyvédem van. A többi gyilkosságot nem sikerült rám bizonyítani. Azok, akik tudnak róluk, a lehető leginkább kerülni akarják az ezzel foglalkozó szerveket.
A különleges körülmények, s emiatti pszichés elváltozások miatt - vagyis valami ilyesmiket emlegettek - nem vagyok elítélhető. De egy darabig jól kell viselkednem, figyelő szemek előtt, egy pszichiátrián. Nem nagy ügy. Tényleg szükségem van egy kis időre, hogy feldolgozhassam a dolgokat.

A következő tanévre újra jelentkezek az egyetemen. Több éves kihagyásom lett a SAO miatt. A felvételi jól sikerült, s újra teljesen normálisnak, egészségesnek, tökéletesnek nézek ki. Kéthetente járok egy pszichológushoz. Rendszeresen pánikrohamom van, amint meglátok bármit, ami a SAO-hoz köthető. Annyival jobb, hogy az egyéb játékok reklámplakátjaitól már nem ver annyira gyorsabban a szívem.
A tanévig még rengeteg idő van. Viszont hallottam arról, hogy a sao-s gimnazistákat segítik egy speciális iskolával. Megfordult a fejemben, hogy jelentkezek oda tanársegédnek, de végül letettem róla.

Újra a régi projectemmel foglalkozok. Kiderült, hogy a társaim akkor sem hagyták abba a munkát, amikor nem voltam. Csak arra a néhány hónapra függesztették fel a dolgot, amíg a SAO botrány lecsillapodott. Az eredeti célja annak, hogy a játékba jöjjek, hogy segítsem a kutatásokat. Egy év sincs hátra, és indítják az első kísérletet.
Sikerül kapcsolatba lépnem a régi személyekkel, akikkel dolgoztam rajta. Ők jobban értenek az informatikához nálam, az ugyanis nem az én reszortom. A brigád tíz főből áll, informatikusok és fizikusok egyaránt, közülük pedig egyedül én vagyok SAO túlélő. A tesztekhez újra fel kell vennem az AmuSphere-t. Sokáig rettegtem ettől a pillanattól, de aztán túlesek rajta. Könnyebben megy, mint gondoltam. Határidőre viszont nem leszünk készen vele, emiatt pedig rengeteg támogatástól is elbukunk. A projectet tehát újabb időre fel kell függeszteni.

Kisebb-nagyobb megszakításokkal, de a béta verzió készen lesz. Két évre rá, hogy kikerültem a SAO fogságából. Az eredmény nem tökéletes, megvannak a maga bugjai, viszont biztonságos. A többiek persze fel akarták adni, amikor megfosztottak a legnagyobb anyagi támogatónktól. De valahogyan mégis sikerült megoldani.
A projectet megvették tőlünk, s platinum kártyát kaptunk bizonyos munkahelyekhez. Itt hagyom Japánt pár évre, viszont végül Oroszországban dolgozok tovább.

Egy online felületen találok egy fórumot, ahol SAO túlélők ismerkedhetnek. Sokáig vacilálok rajta, hogy felregisztráljak-e, de végül megteszem azt. Megpróbálok kapcsolatba lépni azokkal, akiket ismertem, indikátoruktól függetlenül. Pár emberrel megbeszélek egy találkozót, amikor én is Japánban lehetek. Tervezem ugyanis felhasználni a felhalmozott alaptőkémet egy saját vállalkozásra. Hiányzik a Szépségszalonom. Hiányzik a levendula illata, s a szappanok saját kézi készítése.
Asuka
Asuka
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1507
Join date : 2013. Apr. 24.
Age : 34
Tartózkodási hely : Taft szépségszalonja

Karakterlap
Szint: 34
Exp:
[Event] Ahogy folytatódna... - Page 2 Exp_bal4530/4700[Event] Ahogy folytatódna... - Page 2 Exp_ures  (4530/4700)
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

[Event] Ahogy folytatódna... - Page 2 Empty Re: [Event] Ahogy folytatódna...

Témanyitás by Cearso Pént. Ápr. 03 2015, 13:06

Még ma is folyton meglepődnék azon a videón, ha ismét meg kéne néznem. Szerencsére ma már nem kerülnek, nem kerülhetnek a szemem elé. Egyik pillanatról a másikra történt. Először a szemeim nyíltak ki. Természetesen mikor megláttam a fölém hajló alakot, azt hittem ismét a memóriám játszadozik velem.
De ez most más volt. Tele voltam aggatva mindenféle kütyükkel. Mikor eljutott a tudatomig a szabadság ténye, legalább három perc telt el, ami a fölém magasodó személynek (ahogy később mesélte) egy őröké valóságnak tűnt.
 
-Szo.. de nem jött ki több hang a torkomon.
-Nocsak, emlékszek rám?
Nem tudtam mit válaszolni, de a legszívesebben azonnal a nyakába ugrottam volna, hogy az egész időt csak miatta és érte tudtam átvészelni. Azonban egy darabig még nem tudtam mozogni. A fájdalom és a vizelési inger is szokatlan volt három év távlatában. Miután leszedtek rólam néhány vezetéket, amikről fogalmam se volt, hogy mire szolgáltak (nem az összes volt hivatott az életfunkciók fenntartására, bár amennyit én értek az orvostudományhoz, ezt nem merném biztosra állitani.) néhány napig úgy bepiszkítottam magam alá, hogy őrültem, hogy csak Szonja foglalkozik vele. Más előtt biztos elszégyelltem volna magam.
Nem tudtam neki válaszolni, még a nevét se tudtam rendesen kimondani ennyire ellustultak az izmaim.
-Ne aggódj Cenvil, minden rendben lesz. Itt vagyok melletted.
A nevem, a valódi nevem. Innentől kezdve ismét a régi, utált nevemet kell majd használnom. Cearso megszűnt létezni. Cserébe Cenvil Arsenal ismét élni fog. Nem sok maradt meg abból, aki a játék közben voltam.
Első nap a kínok kínjait éltem át. A fájdalom elviselhetetlen volt, és még csak forgolódni sem tudtam. Nem is gondoltam arra mennyire éhes vagy fáradt vagyok, ameddig Szonja meg nem jött valami étellel, és megetetett. Elég nagy felfordulást csináltam még úgy is, hogy alig néhány izmomat tudtam mozgatni, mire befejeztük az étkezést minden ételmaradékkal és nyáltengerrel volt beborítva. Ezután a kiérdemelt alvás kővetkezett, amit egy régi szokás és a kényelmetlen testhelyzet miatt nem nyújtottam hosszúra.
 De ez bőven elég volt Szonjának, hogy eltüntesse az előző étkezés sikertelenségének a nyomait. Ez még néhányszor megismétlődött, de Szonja arcán egyetlen egyszer láttam könnyeket, azt is csak akkor, mikor a neve kimondásával próbálkoztam. Azután csak mosolyogni láttam, mikor velem törődött, és ez belém is visszahozta az életkedvem.
Egy kicsit kevesebb, mint másfél hónap után már, lassan ugyan, és kezdetben még csak Szonja támogatásával, de újra tudtam járni. Futni akartam, és fákon ugrándozni, de sajnos a SAO megszűnésével az akrobatikám is az eredeti értékére esett. Lassan meg kell szoknom, hogy a világ dolgai nem a statok és jártasságok kőrül forognak. Tehát nem leszek gyorsabb, vagy ügyesebb attól, hogy másik ruha van rajtam.
Azért néhány dolog hiányzik is, ami nagyban a SAO-hoz volt köthető.
1.)     A Hazatérés Kristály.
Sokkal egyszerűbb volt [lenne] úgy közlekedni, hogy csak kimondod a város nevét, ahova utazni szeretnél, és már ott is vagy. Ettől még messze van a tudomány.
2.)     A nyelvek közti gát eltörlése.
A fordító program, ami lehetővé tette, hogy két ember úgyis tudjon beszélgetni, ha nem ugyanazt a nyelvet használják. Ezzel már jobban áll a tudomány, és Szonja által sikerült is beszereznem egy olyan kütyüt, ami szabadon fordít két kiválasztott nyelv kőzött, csak bele kell beszélni. De nem szeretem használni, mert néha eléggé félrefordítja a szavakat, ezért bizonytalan a használata, és ott van a korlát, hogy egyszerre csak egy bemenő, és egy kimenő nyelvet tud kezelni, ezért vagy legalább kettőnek kell nálunk lennie, vagy minden mondat után oda és vissza kellett ezt cserélgetni.
3.)     A célzást kisegítő rendszer.
Mondanom se kell, hogy íjhoz legalább egy évig nem tudtam hozzányúlni. És utána újra kellett tanulnom a használatát. Még most is előfordul néha, hogy nem húzom meg eléggé, vagy túlságosan meghúzom a húrt, a rendszer úgyis korrigál majd. Hát nem. Soha többet nem is hívtak vadászni.
4.)      Az inventory
Nehezen szoktam hozzá vissza, hogy a tárgyaknak, amit használni vagy szállitani akarok, azoknak súlya, és kiterjedése van, eddig nagyon jól elfértek egy az újamnál alig nagyobb helyen, és nem lett tőlük nehezebb a csomagom.
5.)      A célok.
A SAO-ban mindig volt valami, amiről tudtam, hogy el akarom érni, vagy meg akarom szerezni, és sosem tette magam elé lehetetlen kihívást, de mindig tudtam, hogy mikor értem el a célom. Ami ebben a világban nem olyan egyszerü
de túlságosan előreszaladtam… Rolling Eyes még van néhány dolog, amiről be kell számolnom.
Negyed év telt el a lekapcsolástól számítva, amikor felhozakodtam a SAO-val  [Szonja tapintatosságból nem hozakodott fel vele.] Felültem az ágy szélére, és egy lábbeli után kutakodva feltettem a kérdést:
-A többi túlélővel mi újság?
Szonja habozott egy pillanatig, aztán úgy döntött mégis elmondja, később úgyis megtudtam volna a helyzetet.
 -A többség helyzete szépen javul, kivéve néhányat, akik inkább visszamennének, mert nem volt túl jó soruk. Leginkább azok az árvák, akik….
Ekkor vágtam bele Szonja szavába először :
-Miu, Shu.- és már ugrottam is volna fel, de sajnos még nem voltam elég erős, és úgy dőltem el, mint egy liszteszsák.
Szonjának nem kevés idejébe került, mire újra az ágyamon tudtam magam. Nem értettem mért nem hív be ilyenkor valakit segíteni. [Csak később tudtam meg, hogy az a rengeteg ember, aki mind egy időben ébredt fel, rengeteg gondot okozott, és Szonjának is csak feleennyit lett volna szabad velem foglalkoznia, de senki se kérte számon rajta.]
-Miu-ról nem tudok semmit, de ha Shu alatt Shukaku-t érted.
Csak bólintottam egyet, hogy igen, róla van szó.
-Nos, úgy vélem, nyugodtan mondhatom, hogy ő van a legrosszabb helyzetben, nem hiszem, hogy…
Nem akartam hallani.
-Találkozni akarok vele.
-Először nem lenne jobb a családoddal találkozni?
-Szonja, te nem tudod, milyen érzés, mikor egyik pillanatról a másikra elválasztanak attól, akit szeretsz, és évekig…
A szája olyan hirtelen ért a számhoz, hogy mindenről megfeledkeztem. Megkésve ugyan, de viszonoztam a csókot.
-Ne aggódj, nagyon jól tudom, hogy milyen, ezért megteszem, amit kérsz. Két héten belül találkozhattok ha rajtam múlik, de ebbe nem csak nekem van beleszólásom.
[folyt. köv.]
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Exp:
[Event] Ahogy folytatódna... - Page 2 Exp_bal10/5900[Event] Ahogy folytatódna... - Page 2 Exp_ures  (10/5900)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

[Event] Ahogy folytatódna... - Page 2 Empty Re: [Event] Ahogy folytatódna...

Témanyitás by Szophie Hétf. Ápr. 06 2015, 17:26

Talán mindnyájunk tudatába beleégett az a kép, ahogy Szo és Phie önmagával vitatkozott odakint nem is olyan sok idővel ezelőtt. Talán csak én tudtam róla. De azóta élete második legnagyobb krízishelyzetét élte meg, és lépett tovább belőle egy új megoldás felé. Szo és Phie akkor is hadakozott egymással, csak talán sokkal zártabban. De végül sikerült megoldásra jutniuk. Ez pedig egy teljesen más végkifejletet von maga után.


április 6.

A történet elején járunk, a kijutás pedig egy áprilisi napra esik, mikor már kinyílt az ablakban az első cserepes virág, és a vázában az asztalon is frissen szedett ibolya virított. Fogalmam sincs, hogy ki ment el egy erdőbe ilyesmiért, vagy hogy Japánban van-e egyáltalán ibolya. De az én szobámban volt. Persze akkor még észre sem vettem. Hogyan is tettem volna, amikor a szememet sem nyitottam ki? Sem illatokat sem ízeket nem éreztem, csak valamilyen különös poros érzést a számban, a torkomban, és rettenet súlyt a tagjaimban. Lélegzetvételem hörgésnek hallatszott, és képtelen voltam megmozdulni. De visszatértem. Akárhogyan is történt, már a saját testemben volt a tudatom, nem pedig a virtuális álomban, ahol annyi időt töltöttem el. A hangok mind zavartak, a legkisebb zaj is kiáltásnak tűnt. A saját lélegzetem is egy láncfűrész ütemes fel-fel bőgésének.
Egy érintés, valami meleg húzódott végig a bőrömön, cirógatott kedvesen. És mégis mintha késsel szántotta volna végig a bőröm. Fájt. Mindenem fájt, a fejem zúgott, rosszul voltam. Émelygett a gyomrom, és nem tudtam még gazán különválasztani az ábrándokat a valóságtól. Emlékszem, még az is megfordult a fejemben, hogy egy küldetésen vagyok. Ehelyett csak egy finom kéz simogatott, és végül megállt a hajamnál. Beszélni akartam hozzá, a kellemes érintés tulajdonosához. Megkérdezni, miféle angyal is ő. De csak nyöszörgésre futotta.
- Ssss! Pihenj csak! - nyugtatgatott a túlvilági hang, mely kellemes szimfóniának hatott. Az angyalok énekeltek mély, férfias hangon. Azt akartam, duruzsoljon még a fülembe, hogy nyomja el az összes rettenet recsegést, zajt, ami körülvett. De helyette csak a szél süvített. Csend volt. Ám a tenyér továbbra is a buksimon maradt.


április 11.

Kora reggel volt. Emlékszem, némi madárhangra lettem figyelmes a folyamatos zajok között. És újra ott volt. Hozzám beszélt az angyal. Nem nagyon értettem, mit is mond, nem is foglalkoztam vele. Egyszerűen csak próbáltam magamba szívni a mély dallamot. Potion. Igen, az én potionom ez a zene.
- Én ezt egyedül nem bírom! - csattant fel, ám nekem úgy tűnt, csak a cintányér csapódott össze.
- Tudom, hogy én voltam az, aki erőltette.. De azt is tudom már, micsoda felelősséget róttam rád. Sajnálom. - lágy fuvola szólalt meg meg most.
- De.. De nem is ezért. - megsimította a hajamat. - Annyira hiányzol, Picúr. - zongora csendült. A számomra legkedvesebb hangszer. A szavakba ugyan nem tudtam kapaszkodni, de ebbe a zenei hangszínbe igen. Annyira meseszép volt.
- Az én hibám az egész.. - hegedű szólam keveredett a zongorába. - Valahogy foglalkozni akartam veled, de.. De ez nem a megfelelő volt. - felkelt, az érintés megszűnt, de tudtam, hogy ott van az angyalom. Valamiféle kopogás hallatszott, de ez nem a szonett része volt. Ez csak úgy dobogott, mint az összes többi irritáló zaj.
- Fogalmam sincs, hogyan kezelhetnélek.. A viselkedésed, a zárkózottságod, az egész.. Tudom, hogy nekem kellett volna. És más módszerekkel. De annyira szerencsétlen és gyenge vagyok. - már csak a hegedű maradt, de nekem így is nagyon tetszett. Képzeletben mosolyogtam, ahogy körbevett a csodálatos zene. De aztán eltűnt, megszűnt újra. És csak a zavaró zajok maradtak.
Ki akartam nyitni a szám, hogy visszahívjam, vagy legalább a szemem, hogy megnézhessem, micsoda jelenés is az én angyalom, de nem sikerült. Visszasüllyedtem hát a sötétségbe.


április 25.

Abban a néhány percben, melynél tudatom már úgy-ahogy előmerészkedett, egyre csak azzal foglalkoztam, hogy erőt gyűjtsek, hogy ki tudjam nyitni a szemem, hogy megnézhessem az én csodámat. És végre eljött a pillanat.
Éreztem az érintést a hajamon, és meg sem vártam, hogy újra felcsendüljön a zene, én már erőlködni kezdtem. Mintha csak összeragasztották volna a szemhéjamat, annyira össze volt tapadva. Húzódott, ahogy kinyitottam. Először elvakított a fény, sem színeket, sem formákat nem láttam. Aztán a fény közepén megjelent Ő. Ő, az én csodálatos angyalkám. De miért sötét a fény között? Az első, amit érzékeltem, az a vörös. Mennyire utálom is azt a színt.. De ezt most öröm volt látni, még akkor is, ha annyira szomorú, annyira aggódó és meggyötört volt a tekintet. Ám a következő pillanatban szemhéjam visszacsukódott, nem bírtam tovább tartani a rettenet súlyt. Egy kép villant fel a fejemben. Valóságosnak tűnt, és akaratlanul is párosítottam az angyalommal a hosszú, sötét fürtökkel keretezett fiú arcát. Szeme hasonló árnyalatban játszott, csak sokkal vidámabban, melegebben nézett. Innentől az angyalomnak mindig őt képzeltem, mindig ezzel a tekintettel. Tudatom minden kis foszlányával vártam a perceket, amikor Ő bejön a szobámba, és melengető kezét a fejemre teszi, hangja akkordjai pedig felcsendülnek..


május 10.

Zongoraszó. Ma ez csendült fel. Az igazi, és bár kevésbé volt túlvilági, mint angyalom hangja, ez is melegséget lopott a szívembe, hiába szólt oly' panaszosan. Váltakoztak a darabok. Egymás után jöttek és mentek. És hirtelen szavak kúsztak az elmémbe. Chopin. Cisz-moll.. keringő. Igen. Ezt pedig én is játszottam. És.. Mendelssohn?
Összeszedtem az erőmet. Lélegzetvételem már nem volt oly panaszos, mint az előző napokban. Kinyitottam a szemem. Éppen csak láttam, hogy egy sötét hajú fiú ül a zongoránál. Vörös szemei a kottát nézik, ujjai szaporán járnak a billentyűkön. Rövid volt a haja és szemüveget viselt. Vonásai is egészen másak voltak. De épp ugyanannyira ismerősek. És meleg emlékeket juttatott eszembe. Épp ezért most nem tűnt túl nagy különbségnek. Az angyalom.. Ő az angyalom. A zene abba maradt. Rám pillantott. Még láthattam szemében a meglepődést, és azt a csodálatos túlvilági örömöt.
.
.
.


június 10.

Az állapotom lassan stabilizálódott, már hosszabb ideig képes voltam fent lenni. Az angyalom beszélt hozzám, és többször is játszott zongorán nekem. Én viszont továbbra sem fogtam fel a szavakat magam körül. Hallottam őket, de nem értettem meg. Nem volt rájuk szükségem, amikor a zene ennyire eltölt. Minden szót helyettesít.
Nem hittem, hogy ez így rossz. Olyan érzésem volt, mintha ilyennek születtem volna. Igen, most születtem. Ezelőtt nem volt semmi. Ezután pedig remélem, angyalom örökké boldoggá tesz majd.
Titkon több angyalom is volt. Az egyik, aki mindig velem volt. A másik az álmaimban, a hosszú hajú. Már csak ritkán azonosítottam őket. Rájöttem, hogy a két angyal mégis különbözik. Máshogy meleg az érzés, ha rá gondolok.
És egyszer megjelent egy harmadik is az emlékezetemben. Meg egy negyedik. Az egyik szintén sötét hajú volt. Azt hihetnénk, mindegyik így néz ki - mint ahogy sokan minden angyalt szőkének és kék szeműnek képzeltek. Az én képzeletemben a sötét haj és vörös szem dominált.. eddig. Ő viszont zöld szemű volt. És egyszerre jelent meg egy másikkal.. Ő tényleg szőke. Szeme türkizkék. Egészen más volt ő, mint az eddigiek. Mégis ugyanolyan meleg. Ám mind más-más melegséget jelentettek nekem az új életemben, melyet néhol Chopin, néha Liszt, néha pedig Mozart írt. A legutolsó angyal, aki leszállt hozzám, hófehér hajú volt. Meghajolt, különös fülei megremegtek, majd lefeküdt mellém, hogy puha szőrén nyugtathassam kezem. Farkával legyezett. Ő volt a legerősebb vízió álmaimban. És Vincent a legerősebb az úgynevezett valóságban. A többiek valahol félúton lebegtek a kettő között, de soha nem hagytak el, ahogy a zene sem.


június 12.

Furcsa lények is szoktak hozzám járni. A legutóbbi alkalommal egy ilyen segített a felülésben. Folyamatosan beszéltek hozzám ezek is, főleg egy, aki mindenkinél jobban idegesített. Különös ábrákat mutogatott, meg a szemembe világított. Utáltam azt a nőt. Ez pedig egyre erősödött bennem. Az érzéssel együtt pedig újfajta gondolatok jelentek meg a buksimban, amik kizökkentettek olykor-olykor a zene birodalmából.


augusztus. 8.

Nem volt gyors folyamat, de egyenletes sem. Lassan indult, de nagyobb ugrásokban haladt. A tudatom visszatért. És nem voltak többé angyalok. Elfelejtettem minden ezekhez kapcsolódó gondolatot és érzést. A meleg eltűnt, és a régi sivár hideg maradt. Nem tudtam többé értékelni az asztalomra állított virágcsokrot. Viszont a zongoraszó még mindig megnyugtatott. Egyre csak játszottam és játszottam, mikor időm engedte. Az orvosok szerint is jó ez.. A pszichológus szerint is. Ezt mondta, már ameddig nem voltam annyira észnél, hogy elküldjem. Idegesítő cafka! Rettenetes utálatot éreztem iránta, és nagyon hamar sikerült feleszmélnem, hogy egyáltalán nem lesz jó az, ha az agyamban turkál. Így minden ellenkezése ellenére elküldtem. Gyógytornára és gyógyúszásra még eljártam ugyan, de arra is egyre ritkábban. Egy hozzám hasonló embernek nincs ilyesmire ideje!
Habár tudtam, mi történt velem, a játékban töltött idő emléke egyáltalán nem tért vissza. Vagy csak lassan, töredékekbe, álmomban kísértett meg. Újra elkezdtem dolgozni, habár még én is éreztem, hogy nem tudtam ott lenni annyira, amennyire szükséges lenne. A rehabilitáció lassú folyamat sajnos.


szeptember 11.

A születésnapom reggelén valami különös érzés kerített hatalmába. Így nemsokára repülőre szálltam, hiába mondtak ellent az orvosok. A vörös szemű, sötét hajú angyalom, ahogy néha titkon hívtam bátyámat, követett. Fogalmam sincs, honnan ragadt rá ez a becenév, de szerettem így hívni. Ő pedig nem tiltakozott.
Egészen különösen éreztem magam. Mindenki azt mondogatta körülöttem, hogy mintha megváltoztam volna. Nem értettem teljesen ezt az egészet. Vincent azt mondta, közvetlen vagyok. Nem teljesen tudtam, előtte hogyan viselkedtem, és most miért máshogy. De mindenki örült neki, így nem éreztem szükségét, hogy változtassak.
London. Az illatok és érzések mintha csak újra megcsaptak volna 9 évvel ezelőttről. Semmi sem változott és mégis minden. A házunk helyén csak egy csonka, kiégett, kormos valami állt. Itt-ott felismerhetőek voltak még a falak, a szobák, az ablakok. Nem éreztem keserűséget, ahogy akkor sem, amikor meglátogattam szüleim rég nem látott sírját. Úgy gondoltam, ez természetes dolog, és a játék része. Én is meghalhatok. De a sors engem nem büntet. Azt éreztem, hogy már egyszer megkaptam a hőn áhított csodát, melynek hatására újra tudtam hinni az élet szépségében. És sikerült 9 év után végre túllépnem. Könnyű volt a lelkem, és mintha zeneszót susognának a fák.. Egy egy szőke tincs rémlett fel hirtelen, és egy meleg kék szempár. Angyal talán?
Eldöntöttem, vissza akarok költözni.

.
.
.

Az életem boldog volt. Szülőföldemen éltem már, és úgy látszott, végül sikerült túllépnem minden fájdalmamon. A munkámat végezhettem, és habár azt régi kegyetlenségemmel játszottam, az emberekkel alapvetően sokkal kedvesebben, barátságosabban, nyitottabban álltam. Mégis, mégis, mégis! Valami hiányzott ebből a cukormázzal telített, csodálatos életből. Valami.. vagyis valaki hiányzott. Pedig ott voltak velem mind: a bátyám, a szolgálóim. És egy kutyám. Egy hófehér szőrű jámbor jószág, kiről néha azt képzeltem, hozzám szól mély, férfias hangján.
Az esős napokon - és pedig azokból sok volt - néha visszavágytam egy különös országba, hol sebesen futkározhatok fák között, hol a víz, vagy épp szemét magától eltűnik.. Ahol tudok főzni, sütni, és mindenféle kockázatok nélkül ehetek folyamatosan csak édességet.
Egyébként az egyik nehéz feladat az ételhez való visszaszokásom volt. Nem kívántam sem húst sem zöldséget, sem köretet. Az édességek kötötték le sokáig csak a gondolataimat. Édesség, tea és mézes tej. Ám azt senki sem engedte meg, hogy túl sokat egyek. Hiába vagyok én a vezető, a világ ura, ha úgy tetszik, nem engedték meg nekem! Felháborító.. De valahol én magam is tudtam, hogy nem élhetek ezen. És habár jól lefogytam, és vissza kellett híznom valamennyit, a mértéktelen cukorfogyasztás többet ártana. Így hát mindenféle előírt étrendet kellett követnem. És kell a mai napig is. De mást már nem tartok be, hiába az előírások. Hivatalosan mindenki úgy tudja, hogy járok a pszichológushoz, járok a gyógytornára, a fejlesztő beszélgetésekre.. Hivatalosan ezt kell hinniük az embereknek.


Majd egy évvel később, egy meleg nyári napon..

És akkor ütött be a végső változás. A hangszórókból kellemes zongoraszó szólt, miközben kint ültem a verandán, és figyeltem a csillagokat. A munkámmal már végeztem ugyan, de még mindig az járt a fejemben. A következő lépések a játékban, ha úgy tetszik. Ám a csillagok egyre jobban lekötötték a figyelmem. A sötétség lassan vörös ragyogást nyert, olyan kellemeset, amilyen még sosem volt ez a szín. És mintha megérintett volna egy angyali sugallat, eszembe jutott. Nem minden, csak pár kép, érzések, emlékek. Emberek. Az angyalaim. Akik ezt tették velem.. És hirtelen fogalmam sem volt róla, hova is rohanjak. Egy ölelés.. Meg akartam őket ölelni. Egyszerre mindet. Azt akartam, hogy velem legyenek. Szatén hálóingem összébb húztam magamon, ahogy megborzongtam az érzések hatására. Mintha most érkeztünk volna el a dallam tetőpontjára.. Üresnek éreztem mindent, ahogy ott ücsörögtem egyedül. A felújított és rendbe hozott kastély hatalmas. Ám minden dísze ellenére annyira sivár..
Hirtelen felpattantam, és futottam. "Nii-san, nii-san!" Egyre csak kiabáltam, szokatlanul, japánul, mígnem testvéremhez nem értem. Ráugrottam, visszataszítva őt az ágyba, ahol eddig aludt. Szorosan magamhoz öleltem, és nem tudtam, ez az üres érzés most boldoggá tesz-e, vagy sem. De ő itt volt velem. Az egyik angyal. Most belé kapaszkodtam, mert nem láthattam a többit.
- Annut, Nyuszimat, Zut, Vezért! - kiabáltam, és a szolgák is az ajtó köré gyűltek, talán azért, hogy parancsainkat teljesíthessék, ha szükség van rá, talán csak azért, hogy megnézzék, jól vagyok-e, talán csak kíváncsiságból. Nem tudom, de ott voltak. Én pedig sírtam, mint még talán csak régen, kilenc évvel ezelőtt. Gyengének éreztem magam hirtelen és magányosnak. Én pedig csak hadartam azon az éjszakán. Információkat, melyekkel még én magam sem voltam tisztában akkor.. Gondolatokat egy olyan időből, mikor a testem és tudatom külön szakadt.
- A szerelmem.. A férjem! A barátaim.. A legjobb barátaim!
Senki sem értett meg akkor. Senki sem hitt nekem. Nyugtatót adtak, lefektettek aludni. De az emlékek egyre csak élénkebben tértek vissza, napról napra felerősödve. És én szenvedtem a szobám falai közé zárva. Látni akartam őket! Azonnal.. De nem mertem. Mi van, ha ők sem emlékeznek rám, ahogy én sem rájuk? Zavarhatom őket vajon ilyesmivel? És vajon a kapcsolataink még ugyanolyanok, mint azelőtt? Nem lenne-e egyszerűbb meghagyni a szép emlékeket, és nem elrontani a valóság kegyetlenségével? Mi van akkor, ha rosszul emlékszem? Ha tényleg nem így történt.. Bizonytalanság. Kétségbeesés.
Annabellel kezdtem. Ő tűnt a legközelebbinek. Csak egy levél.. Ennyit megengedhetek magamnak. Ha csak egy kis remény is van rá, hogy visszakaphassam őket, akkor meg kell próbálnom.. A barátságokért és a szerelmemért. Mert van egy férjem. Mert rossz néven írom alá a papírokat. Mert hiányzanak. Ahogy a sao is. Az az életem.. És ez az életem.. A kettőt eggyé kell gyúrnom. És itt is érezni őket, a valóságban, a valódi testemmel, ahogy egyszer régen annyira nagyon akartam.. Vajon ugyanolyan itt is a szív dobbanása? Az ölelés? A csók? Vagy talán.. jobb is? Hisz a csillagok is szebbek..
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[Event] Ahogy folytatódna... - Page 2 Exp_bal12046/10500[Event] Ahogy folytatódna... - Page 2 Exp_ures  (12046/10500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Event] Ahogy folytatódna... - Page 2 Empty Re: [Event] Ahogy folytatódna...

Témanyitás by Malcolm Hétf. Jún. 08 2015, 15:39

2025. június 8. - Az ébredés napja

Nem! Nem, nem, nem és nem! Nem érhet fény! Nem érheti napfény a bőrömet! Ezt tudnotok kellene! A klánomnak tudnia kellene! Akkor miért hagyják?! Hiába tátogok, mint egy gyomorult hal, akkor sem jön ki hang a torkomon! Basszus, alig bírom kinyitni a számat! nem látok semmit, elvakít a fény! Minden porcikám fáj, bizonyára lángol az egész testem! Őrültek, húzzátok már el a függönyt! Árgh, őrülten fáj! Ezt nem lehet kibírni! Elevenen elégek! Nem látok semmit, már ég a szemem is. Ki fog fröccsenni a szemgolyóm! *elájul*


2025. június 9. - Az éledezés napja

- Idő kell neki, amíg megszokja a testét. Rengeteg időre lesz szöksége a regenerációhoz.
Ó, tehát nem haltam meg. A klánom mégsem hagyott elpusztulni. Csak hangokat hallok, a szemem továbbra sem bírom kinyitni. De ez a pár szó is elég ahhoz, hogy megértsem, jó kezekben vagyok. Gondoskodnak rólam. A klánom gondoskodik rólam. Bizonyára rá vagyok kötve pár vérzsákra, hogy regenerálódni tudjak az égési sérülésekből. Ez a valóság, ebben maximálisan biztos vagyok. A szagok, az engem körülvevő textúrák, a fájdalom. Egy vámpír megérzi a különbséget, még a magamfajta őrült malkavita is. Pihennem kell! Hagynom, hogy az életőt vér táplálja a testemet...


2025. június 10. - A látogatás napja

- Még nagyon gyenge, legyenek türelemmel.
Ismerős hang. Ő mondta az előbb, hogy még időre van szükségem a felépüléshez. Vagy lehet, hogy nem is az előbb volt? Mindegy, akkor sem tarthat sokáig, egy vámpír egy emberhez képest őrületes tempóban tud regenerálódni. Vajon hány percéltűt kellett kifacsarni, hogy újra erőre kaphassak? De legalább gondoskodnak végre a megfelelő fény elleni védelemről. Vajon kinek a menedékhelyén vagyok? Ó, ez nem kérdés. Biztosan az Atyám gondoskodik rólam. Nem hagyott el mégegyszer, nem hagyott el.


2025. június 11. reggel - El innen!

Végre ki tudom nyitni a szememet. Zavarja a félhomály. Valami nem stimmel. Valami b@szottul nem stimmel. Mi a fészkes fene folyik itt? Mi ez? hol vagyok? Ez egy elcseszett kórház? Hogy kerülök ide? Nem, nem, nem! Húzzatok innen! El innen! Nem akarom látni benneteket! Már rég nem vagytok a szüleim! Nem! Engedd el a kezemet! Engedd el te rohadék! Eldobtatok! Eldobtatok azért a lányért! Fúj, undorító! Ölelgesd inkább a Gabrielledet! El innen! Mocskos, hányingerkeltő percéltű férgek! Hol a klánom? Hol van Lucretia? Engedjetek el! Tébolyult, pusztíts! Ehh... már benned sem lehet bízni, erőtlen semmirekellő!


Happy ending
Malcolm hagyja felébredni Anthonyt, aki végre elkezdhet szakember segítségével úrrá lenni a betegségén és így új életet építhet a szülei szeretetével körülvéve.

Félig happy ending
Malcolm hagyja felébredni Anthonyt, aki végre elkezdhet egy új életet építeni a szülei segítségével, ugyanakkor a többi én, ha ismét elérkezettnek érzi majd az időt, ismételten át fogja venni a kezdeti én helyét. Így a srác újra elindul a lejtőn.


The real ending
2025. június 11. este - Link start!


- Folyton valamilyen Lucretia nevét hajtogatja. Megnéztük a játékosok nyilvántartásában és nem létezik ilyen nevű ember. Akár valós, akár usernév, nem létezik. Lefuttattunk ezernyi keresést, de ilyen személy egyszerűen nem létezett a játékban. Nem, sajnálom. Leszíjazva kell maradni, különben ismét kárt tenne magában vagy önökben!
Ilyen személy egyszerűen nem létezett. Hát csak képzeltem az egészet? Filozófus, te mire emlékszel? Filó, válaszolj már! Filó, hol vagy? Jól van, hagyj csak cserben te is, legalább nem kell hallgatnom a hülyeségeidet többé!
Elhagyott engem. Az Atyám... megint elhagyott engem. Nincs is klánom... sennkit sem érdeklek, csak azokat a gusztustalan, nyáltól, takonytól és sós szemváladéktól túltengő undorító percéltűeket. Ez nekem nem kell! Vissza akarok menni. Vissza akarok menni! Link Start. Link Start! LINK START! *örökre menthetetlen téboly*
Malcolm
Malcolm
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 261
Join date : 2014. Nov. 27.

Karakterlap
Szint: 41
Exp:
[Event] Ahogy folytatódna... - Page 2 Exp_bal6854/6900[Event] Ahogy folytatódna... - Page 2 Exp_ures  (6854/6900)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Event] Ahogy folytatódna... - Page 2 Empty Re: [Event] Ahogy folytatódna...

Témanyitás by Kemabat Csüt. Jún. 11 2015, 18:05

Kemabat öt fázisa az ébredés után


1. fázis: Tagadás
- Mi ez itt? Egy kórház? Hogy kerültem ide? Áhh, biztosan csak álmodok. Azt képzelem, hogy felébredtem, hogy vége a játéknak. Hasonlít is ez a terem ahhoz, ahol Juro feküdt anno. Idióta álom! Még nincs itt az ideje! Előbb még el kell végeznem a feladatomat. De mikor aludtam el egyáltalán? Nem egy küldetés közepén voltam? Nem, nem lehet! Nem tudok olyan helyzetben elaludni. Vagy talán méreg miatt? Az lehetséges. Hmm, nyílik az ajtó. Mit keresnek itt a nagyiék? Miért sírnak? Menjetek innen! Nem vagyok kíváncsi rátok! Ébredjek már fel! Mi az, hogy nem álmodok? Hülyének néztek? Bebizonyítom, megcsípem magam. Áú! Ez fájt! Fájt? Lehetetlen. Régóta nem érzek fájdalmat, akkor most miért? Nem lehetett vége a játéknak! Még a felénél sem jártak. Nem, ez lehetetlen!

2. fázis: Düh
- Már biztos, hogy nem álom. Felébredtem. Vége van. De miért? Miért pont most? Miért nem fejezhettem be a küldetésemet, a bosszúmat? Rohadjanak meg azok, akik ezt tették velem! Hogy dögöljön meg mind, aki részt vett az akcióban, ami miatt kiszabadultunk. Nem is, nem kiszabadultunk, kitéptek minket a világunkból! Te meg mit keresel itt? Kopogásról nem hallottál még? Na húzz ki innen! Mi van, süket vagy? Húzzál már innen! Ha nem mész ki innen, esküszöm, olyat teszek, amit később megbánok, igazából nem, nem bánom meg, de neked fájni fog, hidd el, nagyon fájni fog! Végre! Utálom ezeket a gyászos képű barmokat. Mintha bármit is tudnának rólam. Egyedül Juro ismert közülük, de ő már nincs itt, és már meg sem bosszulhatom!

3. fázis: Alkudozás
- Talán tettem valamit, ami miatt most lett vége. Talán kedvesebbnek kellett volna lennem? De hát kedves voltam, nem ez az ok. Talán többet kellett volna segítenem? Esküszöm, ezután mindenkinek segítek, csak hadd mennyek vissza! Legyen minden a régi, legyen ott mindenki, legyen ott az a rohadt gyilkos is! Muszáj megölnöm, hogy Juro ne forgolódjon a sírjában. Ha kell az itteniekkel is kedvesebb leszek! Bár semmi közük hozzám, nem hangoztatom többé. Esküszöm! Keresek munkát, visszamegyek tanulni. Ha kell egyetemre is beküzdöm magam, csak egyszer, egyszer kerülhessek vissza a SAO világába. Hát olyan sokat kérek én? Egyetlen egy esély! Csak ezt adjátok meg nekem!

4. fázis: Depresszió
- Unalmas! Minden napom unalmas. Nincs mit tenni, tudom, hogy nem mehetek vissza. Nem lehetséges! Most minden nap egyforma. Nincs semmi izgalom. Tanácsolták, hogy itt is íjászkodjak. Elkezdetem, teljesen más, mint régen. Nem élvezem. Pontatlan vagyok, és nincs szintlépés, hogy korrigálhassam. Most is pszichológusnál voltam. Köteleztek, hogy menjek, pont úgy, mint mikor Juro máshol tanult. Felesleges! Nem mondok neki semmit. Úgysem értene meg. Minek erőlködni? Hiányzik Juro. Hiányzik a játék. Minden hiányzik, ami akkor volt. Most nincs semmi. Semmi érdekes, semmi vérpezsdítő. Csak az értelmetlen ismétlődő napok. Talán itt kellene hagyni ezt a világot is. Talán akkor találkozhatnék Juro-val. Talán több értelme lenne, mint itt szenvedni. Úgysincs semmihez sem kedvem. Úgy is lesz! Elhagyom ezt a világot is!

5. fázis: Mámor
- Láttam, biztos vagyok benne, hogy láttam! Ő is egy játékos. Egy vörös indikátoros, egy gyilkos. Közel volt. Csak erre járt, vagy erre is lakik? Nem tudom, de közel volt. Nem lehet véletlen! Egy piros játékos közel hozzánk. Biztos, hogy ő ölte meg az öcsém. Biztos! Ki más lenne? Biztos ismerték egymást és féltékenységből hátba szúrta. Ez az egyetlen logikus magyarázat. Követtem. Rengetegszer követtem, már ismerem az utat, amelyen napról napra járkál. Gyakoroltam a lövést. Már pontosabban célzok. Végre valami haladás! Ma is követem, sőt inkább várok rá! Tudom is hol, ott csapdát állíthatok neki. Senki se fog látni. Sokat vártam már, de nem jön. Talán megsejtett valamit? Nem lehet! Már látom, itt is van. Előveszem az íjam. Célzok és lövök. Talált! Összeesett, és vérzik. Hiányoznak a pixelek! Megöltem! Egy lövéssel! Több pont lehet az irányításomon, mint amire emlékszem. Mindegy is, megöltem! Látod Juro? A bosszúm beteljesedett! Hogy mi? Nem biztos, hogy ő volt? Akkor ki? Egy másik vörös? Sebaj! Őt is megölöm! Egy gyilkosért nem kár! Kezdődjék hát a pirivadászat!
Kemabat
Kemabat
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 213
Join date : 2015. May. 12.
Age : 32

Karakterlap
Szint: 20
Exp:
[Event] Ahogy folytatódna... - Page 2 Exp_bal496/1500[Event] Ahogy folytatódna... - Page 2 Exp_ures  (496/1500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Event] Ahogy folytatódna... - Page 2 Empty Re: [Event] Ahogy folytatódna...

Témanyitás by Rosalia Vas. Jún. 14 2015, 18:10

200 aranyak beírva, az eventre még mindig lehet írni Wink
Rosalia
Rosalia
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 1543
Join date : 2012. Nov. 01.

Vissza az elejére Go down

[Event] Ahogy folytatódna... - Page 2 Empty Re: [Event] Ahogy folytatódna...

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.