Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Küldetés] Végtelen Történetek

+2
Mirika
Argo
6 posters

5 / 5 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5

Go down

[Küldetés] Végtelen Történetek - Page 5 Empty Re: [Küldetés] Végtelen Történetek

Témanyitás by Kusumi Ayani Szer. Május 13 2015, 21:51

Mire megérkeztem addigra, már sikerült lenyugodnom kicsit, és miután Miriéket is meglátom, már teljesen biztonságban éreztem magamat… Most, hogy eléggé kiremegtem magamat, már az ölelkezést is alább hagyom, és elengedem Tűzrózsa nyakát, mielőtt még a végén megfojtom. Bár körülnézve felmerült bennem egy kérdés, aminek mi voltja nem is olyan bonyolult. És kábé így hangzott:
„Mégis mi a jó büdös fene Folyik itt, hol a fenébe vagyok? És miért van ilyen sötét?”
Jó tudom ez két kérdés, de attól még a lényeg gondolom, átjön. Eh… kicsit viszont lefárasztja az embert ez a sok teleport. Szóval jah, most már egy kicsit kivagyok, bár mondjuk az animéket szerettem én is átélni, még ha nem is mind ismertem. Viszont egy hang szólal fel. És a hang által feltett kérdésre, egy mondattal kurtán annyit szóltam, teljesen őszintén, mélyen a szívemből szólva.
- He?
Kicsit nagyokat pislogtam, mert tényleg az égvilágon semmi fogalmam nem volt róla, mégis mi a fenéről folyik itt a szó. Már azon voltam, hogy utánakérdezek, amikor is Miri termett előttem…. és letámadt egy öleléssel.
- Őőőőő… háááát…. izééé… jó…. Akkor… én azt mondom, menjünk haza - nyögöm ki ezt a pár sort teljesen összezavarodva
Őszintén… igazság szerint örültem volna, ha kapok egy kis útbaigazítást nem csak annyit, hogy Miri itt nyafog nekem. Weeeee… Miri hiszti nélkül is kibírhatatlan, de kitudja mi lett volna, ha nem azt mondom, amit ő akart. A végén még leszedte volna a fejem, vagy a kövi animében élve eltemet…. na jó azt talán mégsem, de az biztos, hogy morci lenne. Jut eszembe. Miért kellett nekem ezt mondanom? Végeztünk? Mehetünk haza? o.O
// nesze Miri reagkorbács //

_________________
Megnyitott a Főnixkönny - Fegyver és Potion Szaküzlet. T2-es érclátókat, T2-es növénylátókat keresek beszállítónak, akik részesedést kapnak az általuk hozott nyersanyagból készített, majd eladott item árából.
Kusumi Ayani
Kusumi Ayani
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1874
Join date : 2012. Aug. 14.
Age : 27
Tartózkodási hely : valahol a porban >.>

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Végtelen Történetek - Page 5 Empty Re: [Küldetés] Végtelen Történetek

Témanyitás by Argo Szomb. Május 16 2015, 12:44

Egy szomorú sóhajt hallani, majd a hang ismét megszólal.
-Értem. Rendben van. A legközelebbi próbát már ki fogom hirdetni, ha van kedvetek jönni, szívesen várlak titeket. A kollegámról ez már talán nem lesz elmondható, de mindent megteszek, ami telik tőlem.
Majd kicsit suttogóbbra fogja:
-Nem vagyok gyáva. Nekem még nincs avatárom.
Szinte hallani a hangján, hogy nagyot mosolyog, majd még az a statikus háttérzaj is elül, ami eddig jelen volt, míg beszélt. Alig telik el pár másodperc, és a kék fény ismét körbevesz titeket, hogy visszarepítsen mindenkit egy-egy ismerős helyszínre.
Atoru, rád Chifu néz nagy szemekkel. Talán azon töpreng, mitől vagy olyan csendes alig egy-két perce. Mert igen; ha kérdezel tőle, csak annyit láthatott rajtad, hogy elmerengsz magad elé üres tekintettel úgy nagyjából fél percre.
Ayani, te ismét a konyha közegében találod magad, és ne aggódj, a húslevesed vagy akármid, amit utolsónak csináltál, még zöld. Már úgy értem, hogy az állapotjelző sávja :3  De gyorsan kapd ki, még mielőtt szénné ég.
Mirika, te pedig a szekrényed mellett találod magad, épp nekifeszülve, mintha csak az imént kezdted volna el tolni, vagy már nem is tudom, mit csinálni vele O.o;
Ami közös még, az alig egy óra múlva egy üzenet, melyben a következő áll:


GM 11738 írta:Nagyon szépen köszönöm ismét a segítséget! Kérlek, fogadjátok el hálám jeléül.


Csatolva pedig egy-egy darab ízletes Ragunyúl-hús :3


A küldetést lezárom \o/


Desdemona csak három kört írt, ezért sajnos nem tudok adni neki semmit Sad

Mirika: 210 exp, 220 arany
Atoru: 210 exp, 220 arany
Ayani: 210 exp, 220 arany
150 exp alap + 60 jutalom, amiért a háromból ketten már 20-as szint fölött vannak :3

Nevelés Kesztyűje kap 105 expét, elvileg Embarassed

Céhbónusz:
Angelic Voice:
Mirika: 67 exp | Ayani: 67 exp | Atoru: 67 exp | Kokoro: 45 exp (betelt) | Rinarin: 69 exp
330 arany

Jártasságok:
Mirika: -
Atoru: Keresés: Sajnos pont nem találtál semmit Sad
Ayani: Keresés: [T1] Bronz Sisak (+4 páncél)
Hallgatózás: +1 Ingyen tárgyinfó, első kockánál egyet vonsz le, többinél kettőt.

Köszönöm szépen mindenkinek a szép játékot <3

_________________
[Küldetés] Végtelen Történetek - Page 5 W18gf5
Argo
Argo
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 999
Join date : 2013. Aug. 27.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Végtelen Történetek - Page 5 Empty Re: [Küldetés] Végtelen Történetek

Témanyitás by Atoru Vas. Május 17 2015, 20:36

Amint látom Mirika már tényleg ott volt idegileg, így nem akartam feszíteni a húrt. Ha esetleg már régebb óta lennék céhtag, akkor nem tenném, de így... Még túl rizikós.
- Nincs benned elég kalandorszellem, kedves Céhvezérem. - próbálkoztam meg végül egy kis incselkedéssel, ha már ilyen jól megismertük egymást. És most állítottam egy jó nagy paradoxont saját magamnak. Hurrá. Rolling Eyes Én mindenesetre remekül éreztem magamat. Néhány világban, mondjuk a szellemhalasban, és Harlock kapitányéknál több időt is eltöltöttem volna, de így jártam. Ha minden igaz, akkor a következő már ki lesz hirdetve.
Amikor pedig Ayaninak kezdett el nyavalyogni... Inkább elfordultam, hogy ne lássa a mosolyt az arcomon. Persze Ayani is meghajlott akaratügyileg Miri előtt, így nem sokára jött is a kék fény, és megint ott voltam, ahol azelőtt.
A helyszín semmit sem változott, leszámítva Chifut és az előtte heverő édességek tömkelegét.
- E-ezt mégis mikor rendelted? - nyögtem ki megrökönyödve. Ő valamiért semmi furát nem talált abban, hogy eltűntem, és most előtűntem, így próbáltam nem felhozni a témát.
- Az előbb. Nem emlékszel? Még kérdeztem is tőled, hogy vehetek-e a pénzeden valamit, te pedig csak bámultál magad elé. Én pedig úgy vettem, hogy hallgatás beleegyezés, így rendeltem.
- No várj csak egy percre. - ragadtam le az előbb kérdeztem résznél. - Hogy érted azt, hogy tőlem kérdezted? Én itt sem voltam legalább... Legalább egy óráig! - és egy újabb ellentmondás önmagamnak. Egészen jól csinálom.
Főleg, mert ezután megnéztem az órát is: Mindössze két perc telt el az eltűnésem óta. - De, de... - habogtam, miközben a lány érdeklődve pillantott felém két falat fagylalt között.
- Atoru-kun, minden rendben?
- Nem, nincs minden rendben! - fakadtam ki, és elmeséltem neki a történteket.
Először komolyan nézett rám, de végül sóhajtva csak ennyit mondott:
- Csalódtam benned, Atoru-kun. - biggyesztette le a száját. - Azt hittem, hogy izgisebben fogsz szerepelni, de tök uncsi voltál.
- Várj. Te ezt miből gondolod? - néztem rá szúrós szemmel.
- Oh, hát abból, ahogyan szoktál viselkedni. - öltötte ki rám a nyelvét. - Jajj, ne vedd már a szívedre. Nem lehet mindenki olyan szórakoztató, mint én.
- És olyan szerény sem...
- Látod-látod? Nyo, az édességek elfogytak, így én indulok is. Bai-bai, Atoru-kun! ^^- intett és már el is tűnt egy szempillantás alatt. Én ezután fogtam magam, és írtam egy üzenetet Ayaninak és Mirikának is, hogy jól vannak-e, majd kifizettem a számlát, és elindultam hazafelé.


//köszönöm a küldetést, nagyon élveztem! ^^//

Ui.: És persze... Ragunyúl-hús! *q*

_________________
[Küldetés] Végtelen Történetek - Page 5 Angel_beats___yui_and_hinata_quote_by_mikasatifavermilion-d6die8z
If you wait until you can do everything for everybody, instead of something for somebody you'll end up not doing anything for anybody.

Atoru
Atoru
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 958
Join date : 2013. Nov. 04.
Age : 25
Tartózkodási hely : Friben/Nyster

Karakterlap
Szint: 25
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Végtelen Történetek - Page 5 Empty Re: [Küldetés] Végtelen Történetek

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Május 20 2015, 18:53

Másodlagos jártasságok:

Mirika: Páncélkészítés (T4): Szivárvány Köpeny Recept
Érclátás (T4): 300 -> 320

Atoru: Potion/Méregfőzés (T2): Gyenge Altató Méreg Recept, Gyenge Elnyomó Méreg Recept
Növénylátás (T1): 8 Kis Tövisgyökér 4 Faeno Levél 3 Barna Gomba 3 Tövisgyökér 2 Vörös Pitypang

Ayani: Fegyverkészítés (T3): Topáz Számszeríj Recept, Tövis Rúna Recept
Potion/Méregfőzés (T3): Kikerülés Potion Recept, Fárasztó Méreg Recept
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Végtelen Történetek - Page 5 Empty Re: [Küldetés] Végtelen Történetek

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

5 / 5 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.