Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Folyamatosan bővülő mindenesbolt

+7
Mirika
Kusumi Ayani
Utahime
Chancery
Atoru
Silica
Shukaku
11 posters

Go down

Folyamatosan bővülő mindenesbolt Empty Folyamatosan bővülő mindenesbolt

Témanyitás by Shukaku Vas. Május 04 2014, 20:05

Szolgálati közlemény

Utahime távozása után a boltocska is, amit együtt kezdtek építgetni szintén kevésbé szép emlékű helyé vált a lány számára, és mivel céhet is váltott, és nem akart kilógni a többiek közül, így székhelyét az Artes Plázába. Innentől kezdve ott lehet elérni egy külön kis boltocskában, ami nagyon hasonlóan van felépítve, mint a régi, ám semmi sem emlékezteti benne Utahimére.

Atorut továbbra is el tudjátok érni a boltocskában. ^^


A hozzászólást Shukaku összesen 27 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Nov. 15 2014, 06:32-kor.

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Folyamatosan bővülő mindenesbolt Empty Re: Folyamatosan bővülő mindenesbolt

Témanyitás by Silica Pént. Aug. 01 2014, 08:53

Desdemona és Aisu T1-es Kristályboltocskája
(Szerkesztés alatt)
Silica
Silica
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 809
Join date : 2014. Apr. 20.

Vissza az elejére Go down

Folyamatosan bővülő mindenesbolt Empty Re: Folyamatosan bővülő mindenesbolt

Témanyitás by Atoru Pént. Aug. 01 2014, 14:45

A bolt elköltözött!---> Katt!

/Lekapcsolja a lámpát/


A lányok pultja mellett látható egy kisebb is, ahol Atoru képviseli az erősebb nemet. Elrendezésben próbálta utolérni a többieket, ami többé-kevésbé sikerült is. Mögötte látható egy üveges szekrény,  amiben a potion-ök foglalják el a felső polcokat, míg a mérgek az alsókat. Az előtte lévő pulton láthatóak a receptjei, amit bármelyik személy szemügyre vehet, hogy ezzel is könnyítse a dolgukat. A receptek mellett pedig látható egy papír, amin a növény készletéből elkészíthető főzetek szerepelnek.



A vásárlásról



- Ha valamire szükséged van, akkor írd le, hogy mennyi kell és azt is, hogy mennyit állsz belőle.

- Szerepjátszunk. Ha tőlem szeretnél venni valamit, akkor írd le, hogy megérkezel hozzám, és minden olyan dolgot, ami kell. Ha valamit nem írsz le, akkor ne csodálkozz, ha nem úgy lesz, ahogyan szeretted volna. Razz

- A vevőnek mindig igaza van. Ez az árakra is igaz. Mindenki annyit fizet a főzetekért, amennyit szeretne, és amennyit szerinte ér a poti. Very Happy

- A vevő az első. Így igyekszem a lehető leggyorsabban elkészíteni a termékeket.

- A barátokról sem feledkezünk meg. Ha a karaktereink jóban vannak egymással, vagy egy céhben vannak,  akkor bizonyos kedvezmények járnak. Very Happy (Erről majd lentebb olvashattok)

- A karakter sincs mindenkivel jóban, így ha valakivel nem szimpatizál, azt nem fogja kiszolgálni. (Nem, akkor sem, ha áll mindent, vagy busás összeget kínál) Razz


Kedvezmények:

Fekete lista:

Receptek:

Gyártható:

Növények:

Megrendelések:


A hozzászólást Atoru összesen 12 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Feb. 08 2015, 21:13-kor.

_________________
Folyamatosan bővülő mindenesbolt Angel_beats___yui_and_hinata_quote_by_mikasatifavermilion-d6die8z
If you wait until you can do everything for everybody, instead of something for somebody you'll end up not doing anything for anybody.

Atoru
Atoru
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 958
Join date : 2013. Nov. 04.
Age : 25
Tartózkodási hely : Friben/Nyster

Karakterlap
Szint: 25
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

Folyamatosan bővülő mindenesbolt Empty Re: Folyamatosan bővülő mindenesbolt

Témanyitás by Chancery Pént. Aug. 01 2014, 14:52

Az épület röpke tőszomszédságában levő házikóra ismerős cégér került ki.


Folyamatosan bővülő mindenesbolt 4vbl_www.kepfeltoltes.hu_


A T2-es Főnixkönny Kristály- és Potionkereskedés az együttműködés érdekében költözött odébb régi helyéről és nyílt meg újra - egyenlőre még csak kristályíró részlege. Csupán a túlzsúfoltság elkerülése érdekében a külön épület, a két bolt a továbbiakban egy közös területet képvisel. Igaz, nem kell feltétlenül messzire menni, hisz a két eladóterületet egy rövid folyosó és egy ajtó is összeköti. Smile

Minden információ - ismert receptek, kedvezmények, stb- a bolt eredeti topikjának első hozzászólásában megtalálhatóak.

_________________
Színem: #993300, Álom: #999999, ferdén akkor, ha csak Chan hallja.
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Folyamatosan bővülő mindenesbolt Empty Re: Folyamatosan bővülő mindenesbolt

Témanyitás by Utahime Hétf. Aug. 04 2014, 01:57

Utahime és Falco boszorkánykonyhája [T1]
A bolt egyik árnyékosabb sarkában kapott helyet Uta. A lány fölé egy, a pult mellett elhelyezett páfrány magasodik, és vet árnyékot a pult nagy részére is.  A pulton, és a fali polcokon randalírozó főnix fióka lángjai táncoló, meleg fénnyel vonják be a sarkot. A mellettük lévő kandallóban is folyamatosan lobog a tűz, ahol a madár gyakran lepihen a parázsba fészkelve magát. A polcokat kiismerhetetlen összevisszaságban tarkítják a különféle  flaskák, üres és teli üvegcsék, mozsarak és lombikok. A színes kavalkád a lángoktól csak még szédítőbbnek hat. A pulton egy drótból hajlított tartóban több lapocska hirdeti az itt készíthető recepteket, mellettük pedig egy persely foglal helyet. Egy pult mellé akasztott táblácskán pedig a következők olvashatók:

Becsületkassza: Fizess, amennyit jónak látsz.
Ha alapanyagot biztosítasz, nem kérek aranyat.
Cserekereskedelemre is nyitott vagyok ^^



Ismert receptek:


A hozzászólást Utahime összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Aug. 04 2014, 23:14-kor.

_________________
Stat:
Adatlap
Utahime
Utahime
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 370
Join date : 2013. Dec. 01.

Karakterlap
Szint: 11
Indikátor: Zöld
Céh: Young Justice

Vissza az elejére Go down

Folyamatosan bővülő mindenesbolt Empty Re: Folyamatosan bővülő mindenesbolt

Témanyitás by Shukaku Hétf. Aug. 04 2014, 11:07

Utahime innen szerzett növényei betéve, az össz. gyártható még nincs frissítve...

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Folyamatosan bővülő mindenesbolt Empty Re: Folyamatosan bővülő mindenesbolt

Témanyitás by Shukaku Kedd Aug. 12 2014, 10:00

Kapocs 2 küldiből kapott T1-es növények betéve.

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Folyamatosan bővülő mindenesbolt Empty Re: Folyamatosan bővülő mindenesbolt

Témanyitás by Shukaku Hétf. Szept. 01 2014, 16:55

Kérek Atorutól egy Túlpörgés Potiont. ^..^

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Folyamatosan bővülő mindenesbolt Empty Re: Folyamatosan bővülő mindenesbolt

Témanyitás by Atoru Hétf. Szept. 01 2014, 18:09

Itt küldtem is. Remélem jó hasznát veszed ^^

_________________
Folyamatosan bővülő mindenesbolt Angel_beats___yui_and_hinata_quote_by_mikasatifavermilion-d6die8z
If you wait until you can do everything for everybody, instead of something for somebody you'll end up not doing anything for anybody.

Atoru
Atoru
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 958
Join date : 2013. Nov. 04.
Age : 25
Tartózkodási hely : Friben/Nyster

Karakterlap
Szint: 25
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

Folyamatosan bővülő mindenesbolt Empty Re: Folyamatosan bővülő mindenesbolt

Témanyitás by Kusumi Ayani Kedd Szept. 02 2014, 14:32

Kopogok mielőtt belépnék Shuék boltjába. El kell ismernem jó sokan tömörültek be ide, de nem is baj, legalább nem kell messze mennem.
- Hali Shu, Ato, Chan. - szólok oda hármójuknak - Nagy bevásárlásra jöttem - mondom széles mosollyal, majd sorra odalépek mindegyikükhöz - Shu 3 db Pajzs kristályra lenne szükségem, Ato drága te felőled egy Piócaméreg, és 2 Páncélbőr kristály, Chan tőled azt szeretném érdeklődni, hogy van-e elegendő dolgod Gyenge Területi Kábító Kristály és Tövisgyökér Kristály itemek craftolására, és ha van mennyit tudnál csinálni belőlük. Tudnátok mondani egy árat, hogy mi mennyibe kerülne a végösszeg, külön külön hármótoknál?


A hozzászólást Kusumi Ayani összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Szept. 02 2014, 18:53-kor.

_________________
Megnyitott a Főnixkönny - Fegyver és Potion Szaküzlet. T2-es érclátókat, T2-es növénylátókat keresek beszállítónak, akik részesedést kapnak az általuk hozott nyersanyagból készített, majd eladott item árából.
Kusumi Ayani
Kusumi Ayani
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1874
Join date : 2012. Aug. 14.
Age : 27
Tartózkodási hely : valahol a porban >.>

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

Folyamatosan bővülő mindenesbolt Empty Re: Folyamatosan bővülő mindenesbolt

Témanyitás by Shukaku Kedd Szept. 02 2014, 18:46

-Szia! A két pajzs kristály már itt is van, és az árat te szabod meg nálam is és Atorunál is.
Segít be egy kicsit Shu Atonak is, majd átadja a kristályokat.

/Kristályok az én részemről megírva és átküldve, 200 aranyban egyeztünk meg, ebből 100 ment a közösbe./

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Folyamatosan bővülő mindenesbolt Empty Re: Folyamatosan bővülő mindenesbolt

Témanyitás by Mirika Kedd Szept. 02 2014, 19:29

- Tövisgyökér kristály nekem is kell :3 - szólalok meg rögtön, hogy benyitottam, még pont elcsíptem pár szót Ayani kéréséből - Sziasztok :3 - köszöntem persze így rögtön utána, majd beljebb léptem a boltba és szétnéztem. Vajon milyen lenne megosztani valakivel a saját boltom? Az biztos, hogy nem unatkoznék Rolling Eyes
- Én a következő bossharcra szeretnék rendelni néhány kristályt. Egész pontosan négy Gyógyító Kristályra lenne szükség, két Mobtépő Kristályra és legalább három Tövisgyökér Kristályra. Tudok adni hét darab tövisgyökeret hozzájuk. Tudom, nem sok, de T2-es nyersanyagokból híján vagyunk :/ - pillantottam rá Ayanira, bár ő már szerencsére meglépte a harmadik tiert, de biztos tapasztata, hogy eléggé száraz volt a céhbank ebből a szempontból Razz
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Folyamatosan bővülő mindenesbolt Empty Re: Folyamatosan bővülő mindenesbolt

Témanyitás by Chancery Kedd Szept. 02 2014, 19:30

Én játékügyileg nem vagyok olyan szigorú, szóval itt van, amit tenni tudtam érted Smile
Chan egyébként nem Shuékkal van együtt, hanem a szomszéd épületben praktizál, ezért a külön topikba mutató link ^^

_________________
Színem: #993300, Álom: #999999, ferdén akkor, ha csak Chan hallja.
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Folyamatosan bővülő mindenesbolt Empty Re: Folyamatosan bővülő mindenesbolt

Témanyitás by Atoru Kedd Szept. 02 2014, 20:39

- I-igen! - felelem, mikor Shu kisegít egy kicsit. Még mindig izgatott vagyok egy kicsit az eladás miatt. Ez teljesen új és... egyszerűen még egy kicsit izgulok.
Veszek egy mély levegőt,  amitől lenyugszom. Akkor vágjunk bele.
- Szóval kettő Páncélbőr és egy Pióca? Máris adom! - mondom, és már be is nyúlok a vitrinbe, hogy előhalásszam az árut.
- Tessék, itt van. És mivel céhtag vagy, így ingyenes is. ^^ Köszönöm a vásárlást!  ^^

_________________
Folyamatosan bővülő mindenesbolt Angel_beats___yui_and_hinata_quote_by_mikasatifavermilion-d6die8z
If you wait until you can do everything for everybody, instead of something for somebody you'll end up not doing anything for anybody.

Atoru
Atoru
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 958
Join date : 2013. Nov. 04.
Age : 25
Tartózkodási hely : Friben/Nyster

Karakterlap
Szint: 25
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

Folyamatosan bővülő mindenesbolt Empty Re: Folyamatosan bővülő mindenesbolt

Témanyitás by Angelica Katharina Vas. Okt. 26 2014, 10:23

Utahime
Betoppanok a boltocskába, és fülig érő szájjal körbenézek. Érdekes kis boltocska. Viszont hiányzik belőle a fegyver meg a páncél nyers ereje. Mindegy odalépek az egyik pulthoz, amely elvben t1-es potikkal foglalkozik.
- helló bello. Mond csak drága mennyiért craftolnál le nekem mondjuk… 3 darab Paralízis mérget, 5 darab Kis Potiont és 2 Vörös Bika Potit? Én 170… 180 arany körül számolgattam, de ha aztmondod, hogy ez így kevés tudok rádobni még egy kicsit. – mosolyogok rá ártatlan mosollyal.

Shu
Miután minden el lett intézve odalépek a sárkányos csajszihoz is, és körülnézek a kínálatán. Majd összecsapom a kezeimet, és boldogan sorolom.
- 2 Halvány Füst Kristályra, 2 Tisztító Kristályra, 3 darab Pajzs kristálya lenne szükségem. 150 arany megfelel?
Angelica Katharina
Angelica Katharina
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 437
Join date : 2013. Feb. 19.

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Folyamatosan bővülő mindenesbolt Empty Re: Folyamatosan bővülő mindenesbolt

Témanyitás by Shukaku Vas. Okt. 26 2014, 10:44

Shu mosolyogva köszönti az érkező vásárlót, Utahime azonban nincs bent. (Augusztus óra be sem lépett, szóval nem is hiszem, hogy lesz.)

-2 Halvány Füst Kristály, azaz 4 Kis Tövisgyökér + 4 Barna Gomba + 2 Tövisgyökér
2 Gyenge Tisztító Kristály, azaz 4 Faeno Levél + 2 Kis Tövisgyökér
3 darab Pajzs kristály, azaz 6 Faeno Levél + 3 Vörös Pitypang

Összesen: 10 Faeno, 6 Kis Tövisgyokér, 4 Barna Gomba, 2 Tövisgyökér, 3 Vörös Pitypang


Kicsit elcsodálkozik azon, hogy valaki 25 elemes rendelésért mindössze 150 aranyat fizetne, hiszen még a piacon is 5-10 arany az ára, főleg a Faeno levél a hiánycikk, de hát ő írta ki a becsületkasszát, így hát mosolyogva bólint, és a fotelbe irányítja a vásárlót, hogy várjon, amíg elkészíti a kristályokat. Amint pedig elkészült, már csomagolja is egy dobozkába.

-Köszönjük szépen a vásárlást, jöjjön máskor is!


itt ment

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Folyamatosan bővülő mindenesbolt Empty Re: Folyamatosan bővülő mindenesbolt

Témanyitás by Hinari Szer. Okt. 29 2014, 21:58


Szia ^^
Szeretnék egy gyertya és egy magasugrás kristályt Smile *lepakolja a gazokat a pultra, és miközben vár, a perselybe is betesz néhány aranyat*

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Folyamatosan bővülő mindenesbolt Empty Re: Folyamatosan bővülő mindenesbolt

Témanyitás by Shukaku Csüt. Okt. 30 2014, 07:06

Először meglepődik, hogy ilyen magas szintű frontharcos vetődik a boltjába, majd megijed, hogy esetleg a frontra kér valamit, és akkor nem szolgálhatja ki, de szerencsére kiderül, hogy csak játékszínesítő kristályokat kér. Az egyes tier előnye.
-Szép napot! Máris készítem!
És már forog is a penna, íródik is a kristály, majd egy dobozkába csomagolva a kardforgató elé is kerülnek.
-Köszönjük szépen a vásárlást! ^^


_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Folyamatosan bővülő mindenesbolt Empty Re: Folyamatosan bővülő mindenesbolt

Témanyitás by Mayumi Pént. Okt. 31 2014, 20:11

Mély levegőt vesz még mielőtt egyáltalán megérintené az ajtót. Kissé megrezzen, de mégis tudja, hogy itt megtalálja a megfelelő kristályt, tervének véghezviteléhez. Kissé félve tolja be az ajtót, körbepillant, első pár lépést félve, majd erőt véve önmagán, határozottabban baktat oda a kislányhoz, karjait a pultra tapasztja.
- Szia. Szükségem lenne egy olyan szerkezetre aminek az elhelyezésével képes vagyok felvételt készíteni a hangjáról. Ha lehetséges olyan kellene ami nagy mennyiségű adatokat képes tárolni. Van ilyen terméked? - dönti félre a buksiját, huncut mosolyra húzza száját. - A pénz nem probléma. Nagyon, nagyon fontos lenne. - körmeivel dobolni kezd az asztalon, és határozott tekintettel bámul bele a lányka szemébe, még pislogni is alig-alig pislog.
Mayumi
Mayumi
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 175
Join date : 2014. Oct. 30.

Karakterlap
Szint: 14
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Folyamatosan bővülő mindenesbolt Empty Re: Folyamatosan bővülő mindenesbolt

Témanyitás by Shukaku Pént. Okt. 31 2014, 20:21

Shu a köszönés és meghajlás után először pislog párat, mintha csak Timidust hallaná ezzel a precíz leírással, de persze az leesik neki, hogy mit szeretne a vendég, és bólint is.
-Egy hangrögzítő kristály rendel! Azonnal készítem. ^^
És valóban nem kerül többe mint pár perc, szépen, dobozba csomagolva már adja is át a vásárlónak.
-Köszönjük szépen a vásárlást, használja egészséggel! :3
A pénzkérdésre csak a kis perselyre mutat, amin gyöngybetűkkel fel van tüntetve: Becsületkassza.

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Folyamatosan bővülő mindenesbolt Empty Re: Folyamatosan bővülő mindenesbolt

Témanyitás by Mayumi Pént. Okt. 31 2014, 21:01

Izgatottan várja, hogy mivel fogják meglepni, a kislányt alaposan szemrevételezte, centiről centire végigpásztázta, majd elkönyvelte kislánynak. Mert hát ö egy kislány. De azért oda kell figyelni, mert ha Atsu-kun valójában a kislányokra hajt, akkor... A kis gondolatmenetéből azonban a felé csúsztatott dobozka zökkentette ki. Izgatottan kapta magához. Kitörő örömmel forgatta, nézegette, hálásan többszöri meghajlással köszönte meg a lányka kemény fáradozásait. Még ilyen szép kis csomagolást is adott hozzá.
- Nagyra értékelem a segítséged. Ha tudnád, hogy mennyit jelent ez nekem és a kutatásomnak. - széles mosollyal az arcán még egy meghajlást erőltetett. - Köszönöm! - majd a persely felé fordul, néhány arany tallért bele is csúsztat, majd elégedetten siet ki az üzletből. Ah Atsu-san most már örökre velem maradhatsz, hála ennek a csodálatos szerkezetnek!
Mayumi
Mayumi
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 175
Join date : 2014. Oct. 30.

Karakterlap
Szint: 14
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Folyamatosan bővülő mindenesbolt Empty Re: Folyamatosan bővülő mindenesbolt

Témanyitás by Danee Hétf. Nov. 03 2014, 22:44

Sziasztok!
Kérnék 5 db Nagy Potiont, alapanyagot 2 db Vastag Tövisgyökér kivételével küldtem, kérnék egy árat!

_________________
I'MMORTAL
#A32F42


"Erdőn át, hegyen át" - bónusz: 7


"A barátnőm azt mondta a múltkor az ágyban, hogy pedofil vagyok. Azt válaszoltam: Nagy szavak ezek egy kilenc éves kislánytól!"
Danee
Danee
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1932
Join date : 2013. Jul. 06.
Age : 32
Tartózkodási hely : Pest

Karakterlap
Szint: 43
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Folyamatosan bővülő mindenesbolt Empty Re: Folyamatosan bővülő mindenesbolt

Témanyitás by Atoru Kedd Nov. 04 2014, 20:17


- Konnichiwa, Danee-san! ^^ - köszönök kedélyesen az ismerős arc láttán. - Máris kész lesz! - mondom, és már el is megyek, hogy megcsináljam.
-Készen is van.- nyújtom át a potionöket. - Annyit adsz érte, amennyit szeretnél. De, figyelembe véve, hogy régebb óta ismerlek, ingyen is elviheted, ha akarod.   

_________________
Folyamatosan bővülő mindenesbolt Angel_beats___yui_and_hinata_quote_by_mikasatifavermilion-d6die8z
If you wait until you can do everything for everybody, instead of something for somebody you'll end up not doing anything for anybody.

Atoru
Atoru
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 958
Join date : 2013. Nov. 04.
Age : 25
Tartózkodási hely : Friben/Nyster

Karakterlap
Szint: 25
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

Folyamatosan bővülő mindenesbolt Empty Re: Folyamatosan bővülő mindenesbolt

Témanyitás by Danee Szer. Nov. 05 2014, 21:32

- Arigato, Atoru-san! - *bedob egy érmét a gyűjtődobozba*

_________________
I'MMORTAL
#A32F42


"Erdőn át, hegyen át" - bónusz: 7


"A barátnőm azt mondta a múltkor az ágyban, hogy pedofil vagyok. Azt válaszoltam: Nagy szavak ezek egy kilenc éves kislánytól!"
Danee
Danee
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1932
Join date : 2013. Jul. 06.
Age : 32
Tartózkodási hely : Pest

Karakterlap
Szint: 43
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Folyamatosan bővülő mindenesbolt Empty Re: Folyamatosan bővülő mindenesbolt

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.